Compass pasek z grzechotką i haczykami, samozwijający się, 3

Produkt Compass pasek z grzechotką i haczykami, samozwijający się, 3 znaleziono 50+x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Compass pasek z grzechotką i haczykami, samozwijający się, 3 i szukaj produktu ponownie.

Compass Pasek z grzechotką i haczykami, samozwijający się, 3

Compass Pasek z grzechotką i haczykami, samozwijający się, 3
Szczegół

Do zaciskania służy całkowicie metalowa grzechotka z mechanizmem blokującym. Grzechotka wyposażona jest również w mechanizm samozwijający, który po naciśnięciu przycisku zwija pasek na całej jego długości. Na końcach pasków znajdują się metalowe haczyki z utwardzoną powierzchnią z tworzywa sztucznego. Dane techniczne: szerokość: 25mm długość: 3,5 m homologacja: TÜV / GS norma: EN 12195-2: 2000 siła rozciągająca: 320daN grzechotka: całkowicie metalowa, samonakręcająca się zakończenie: 2x metalowy haczyk kolor niebieski Zawartość opakowania: 1 x pasek (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Compass Pasek z grzechotką i haczykami, samozwijający się, 3 , Przedłużacz samozwijający

Compass Pasek z grzechotką i haczykami, 2m

Compass Pasek z grzechotką i haczykami, 2m
Szczegół

Samonawijający się pasek mocujący do zabezpieczania przedmiotów, bagażu lub ładunku. Do zaciskania służy całkowicie metalowa grzechotka z mechanizmem blokującym. Dodatkowo grzechotka wyposażona jest w mechanizm samozwijający, gdy pasek jest zwijany na całej swojej długości po naciśnięciu przycisku. Końce pasków wyposażone są w metalowe haczyki z utwardzoną powierzchnią z tworzywa sztucznego. Dane technika: szerokość: 18mm długość: 2 m homologacja: TÜV/GS norma: EN 12195-2:2000 siła rozciągająca: 100daN grzechotka: całkowicie metalowa, samonakręcająca się koniec: 2x metalowy haczyk kolor niebieski Zawartość opakowania: 1 x pasek (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Compass Pasek z grzechotką i haczykami, 2m , Wieszak scienny z haczykami leitmotiv saturnus

Compass Pasy z grzechotką i haczykami, 350 cm, 4 szt

Compass Pasy z grzechotką i haczykami, 350 cm, 4 szt
Szczegół

Wysokiej jakości paski do zabezpieczania przedmiotów, bagażu lub ładunku. Do zaciskania służy metalowa grzechotka z mechanizmem blokującym. Końce pasków wyposażone są w metalowe haczyki z utwardzoną powierzchnią z tworzywa sztucznego. Dane techniczne: szerokość: 18mm długość: 3,5 m homologacja: TÜV/GS norma: EN 12195-2:2000 siła rozciągająca: 120daN grzechotka: metalowa, koniec: 2x metalowy haczyk kolor niebieski Zawartość opakowania: 4 x paski do zabezpieczania ładunku (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Compass Pasy z grzechotką i haczykami, 350 cm, 4 szt , Orion wieszak na drzwi z 5 haczykami kitch

Pasek z grzechotką i haczykami, 5 m

Pasek z grzechotką i haczykami, 5 m
Szczegół

Do mocowania ładunku zalecamy plastikowe narożniki lub tuleje ochronne. Bez stosowania ochronnych rękawów lub rogów wytrzymałość pasków jest zmniejszona, a pasek szybciej sie zużywa. Nie jest obowiązkowa rejestracja pasów zaciskowych, nie trzeba ich sprawdzać, ale zalecamy przynajmniej raz w roku przegląd przez odpowiednio przeszkoloną i kontrolowaną osobę. Dane techniczne: szerokość: 38 mm długość: 5 m wydłużenie: poniżej 7% homologacja: TÜV / GS normy: EN 12195-2 wytrzymałość na rozciąganie: 2000 kg zapadka: tak, całkowicie metalowa haczyki: 2x całkowicie metalowy żółty kolor Zawartość opakowania: 1 sztuka x pasek z grzechotką i haczykami, 5 m (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Pasek z grzechotką i haczykami, 5 m , Bino pasek z narzędziami, 42,5 cm

Pasek z grzechotką i haczykami, zestaw 2 szt.

Pasek z grzechotką i haczykami, zestaw 2 szt.
Szczegół

Do zaciskania służy całkowicie metalowa grzechotka z mechanizmem blokującym. Końce pasków są wyposażone w metalowe haczyki. Dzięki temu pasek znajduje szerokie zastosowanie w zabezpieczaniu przedmiotów. Zapewnij odpowiednie bezpieczeństwo ładunku. Dane techniczne: szerokość: 32mm długość: 4,9 m homologacja: TÜV / GS siła rozciągająca: 400daN grzechotka: tak, całkowicie metalowa zakończenie: 2x metalowy haczyk kolor niebieski zestaw: 2 szt. Zawartość opakowania: 1 x zestaw pasków (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Pasek z grzechotką i haczykami, zestaw 2 szt. , Pasek tommy hilfiger

VULLI Sophie Żyrafa Zestaw z grzechotką i breloczkiem

VULLI Sophie Żyrafa Zestaw z grzechotką i breloczkiem
Szczegół

Zestaw ten zawiera klasyczną Żyrafę Sophie, małą zawieszkę dla dużych oraz grzechotkę Swing. Żyrafa Sophie jest wykonana z 100% naturalnego kauczuku. Jako powitanie i talizman narodzin, Żyrafa Sophie jest prawdziwym klasykiem już od 60 lat - a dzieci ją uwielbiają! Stymuluje wszystkie zmysły noworodków i uspokaja, gdy pojawiają się pierwsze ząbki. Kształt Sophie i rozmiar 18 cm są idealne dla małych rączek dziecka. Jest bardzo lekka, a jej długie nogi i szyja są łatwe do uchwycenia dla dziecka, nawet od pierwszych dni. Jest pomalowany farbą spożywczą i ma takie same właściwości jak smoczek dla niemowląt. Rodzice lub starsze rodzeństwo będą zachwyceni wisiorkiem. W zestawie znajduje się kolorowa grzechotka Swing w stylu retro! Ponadczasowa klasyka dla rozrywki dziecka. Z dwoma piłeczkami, których kolory mieszają się podczas wirowania, sprawiając, że Sophie la girafe kręci się w głowie. Lekki i łatwy do uchwycenia, dzięki uchwytowi odpowiedni dla małych rączek. Dziecko będzie miało wiele radości z zabawy i grzechotania grzechotką. Delikatne kolory i zaokrąglone kształty to prawdziwa radość dla Twojego dziecka. Szczegóły produktu: Wymiary (długość) Żyrafa Sophie: ok. 18 cm Wymiary (długość) grzechotki: ok. 20 cm Wymiary (długość) wisiorka: ok. 7 cm Zawartość: klasyczna Sophie la girafe, grzechotka, breloczek do kluczy Materiał Sophie la girafe: 100% kauczuk naturalny Stymuluje wszystkie zmysły dziecka, łatwy do uchwycenia Pomaga na ból przy ząbkowaniu Brelok do kluczy nie jest zabawką Wiek: od urodzenia Wiek grzechotki: od 3 miesięcy Wskazówki dotyczące pielęgnacji: Brak możliwości sterylizacji w wysokiej temperaturze Nie myć w zmywarce do naczyń Wycierać tylko wilgotną szmatką i wodą z mydłem Do grzechotki nie może dostać się woda. Uwaga Przed użyciem usunąć wszystkie opakowania i mocowania. Brelok do kluczy to nie zabawka! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Małe części. Niebezpieczeństwo uduszenia. Szczegóły i kolory zawartości mogą się różnić. Przed każdym użyciem należy dokładnie sprawdzić produkt, zwłaszcza jeśli dziecko ma już zęby. Pociągnij za produkt we wszystkich kierunkach. Zutylizuj go, gdy tylko pojawią się pierwsze oznaki uszkodzenia lub zużycia. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i trzymać z dala od źródeł ciepła. Jak wszystkie produkty dla dzieci, zabawka ta może być używana tylko pod nadzorem osoby dorosłej. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak VULLI Sophie Żyrafa Zestaw z grzechotką i breloczkiem , Compass czajnik podróżny z termosem 2w1

Pasek z grzechotką i haczyki - 5 m

Pasek z grzechotką i haczyki - 5 m
Szczegół

Do zaciskania służą całkowicie metalowe grzechotki z blokadą i haczykami na końcach pasków. Dzięki temu pasek znajduje szerokie zastosowanie w zabezpieczaniu przedmiotów. Zapewnij odpowiednie bezpieczeństwo ładunku. Dane techniczne: szerokość: 25mm długość: 5 m grzechotka: tak, całkowicie metalowa zakończenie: 2 x metalowy haczyk kolor czarny Zawartość opakowania: 1 x pasek (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Pasek z grzechotką i haczyki - 5 m , Compass skrobak do lodu z rękawicą, niebieski

Pasek z grzechotką i haczyki - 5 m

Pasek z grzechotką i haczyki - 5 m
Szczegół

Grzechotka to całkowicie metalowa konstrukcja z trwałym mechanizmem blokującym i pokrytym tworzywem sztucznym uchwytem zapewniającym wygodną obsługę i użytkowanie. Pas o szerokości 25 mm i długości 5 m charakteryzuje się wytrzymałością na rozciąganie 700 kg (po okrążeniu ładunku). Do mocowania ładunku zalecamy stosowanie plastikowych narożników lub tulei ochronnych. Bez użycia ochronnych rękawów lub narożników wytrzymałość pasów jest zmniejszona i pasek jest noszony. Dane techniczne: szerokość: 25mm długość: 5 m ciągliwość: poniżej 7% homologacja: TÜV / GS normy: EN 12195-2 wytrzymałość na rozciąganie: 700 kg grzechotka: tak, całkowicie metalowa haczyki: 2x całkowicie metalowe kolor niebieski Zawartość opakowania: 1 x pasek (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Pasek z grzechotką i haczyki - 5 m , Canpol babies sensory piłeczka kontrastowa z grzechotką 0m+ 1 szt.

Perspirex Original antyperspirant przed poceniem dłoni i stóp z efektem utrzymującym się 3-5 dni 100 ml

Perspirex Original antyperspirant przed poceniem dłoni i stóp z efektem utrzymującym się 3-5 dni 100 ml
Szczegół

Perspirex Original, 100 ml, Antyperspiranty dla kobiet, Antyperspirant Perspirex Original doskonale wchłania pot i neutralizuje nieprzyjemny zapach. Zapewni Ci codziennie uczucie świeżości i czystości. Właściwości: skutecznie chroni przed poceniem chroni przed nieprzyjemnym zapachem zapewnia długotrwałe poczucie komfortu i czystości nie podrażnia wrażliwej skóry Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. (notino.pl)

Podobne produkty jak Perspirex Original antyperspirant przed poceniem dłoni i stóp z efektem utrzymującym się 3-5 dni 100 ml , Babyono be active ortho gryzak z grzechotką 0m+ 1 szt.

Drewniana grzechotka z 3 pierścieniami - HESS

Drewniana grzechotka z 3 pierścieniami - HESS
Szczegół

Wysokiej jakości okrągła grzechotka pobudza wyobraźnię i zachwyca swoją kolorystyką. Ćwiczy zręczność dziecka w zabawny sposób. Kupując zabawki drewniane Hess , kupujesz wysokiej jakości zabawki dla swojego dziecka. Cechuje je jakość, wyobraźnia i barwność. Podczas produkcji szczególną uwagę zwraca się na zgodność z europejską normą EN 71. Szczegóły produktu: Wymiary (średnica): ok. 8,5 cm Materiał: drewno bukowe Grzechotka z grzechotkami Wszystkie materiały są odporne na ślinę/ pot Wykonane z lokalnego, nieobrobionego drewna Wiek: od 6 miesięcy Uwaga! Pozwól dziecku bawić się tylko pod nadzorem. Sprawdzaj zabawkę regularnie i usuń ją natychmiast, jeśli jest wadliwa lub uszkodzona. Nigdy nie przedłużaj zabawki i nie przyczepiaj zawieszki do sznurków, tasiemek, pasków lub luźnych części ubrania. Twoje dziecko może się nim udusić. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Drewniana grzechotka z 3 pierścieniami - HESS , Babyono have fun toy pluszowa zabawka z grzechotką 1 szt.

Zestaw 3 haczyków z przyssawką Metaltex

Zestaw 3 haczyków z przyssawką Metaltex
Szczegół

Bez haczyków i wieszaków życie byłoby trudniejsze. Można je wykorzystać w kuchni do wieszania ścierek i rękawic, ale doskonale odnajdą się także w łazience, gdzie zatroszczą się o ręczniki i szlafroki. Te samoprzylepne kąski z łatwością nakleisz na równe powierzchnie, bez problemu i zbędnego wiercenia. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Zestaw 3 haczyków z przyssawką Metaltex , Bellatex ręcznik kamilka pasek ciemnozielony

Wieszak ścienny z 3 haczykami Wenko Basic

Wieszak ścienny z 3 haczykami Wenko Basic
Szczegół

Z marką Wenko możesz zadbać o wnętrze swojej łazienki. Bogata oferta nowych dodatków pomoże Ci w uzupełnieniu tych najbardziej podstawowych akcesoriów. Jest w czym wybierać, zatem będziesz mieć gwarancję, że w Twojej łazience znów zapanuje porządek. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Wieszak ścienny z 3 haczykami Wenko Basic , Ręcznik kąpielowy kamilka pasek szary

playgro Łańcuszek z grzechotką 3 w 1 Zebra 9 szt.

playgro Łańcuszek z grzechotką 3 w 1 Zebra 9 szt.
Szczegół

Łańcuszek z grzechotką 3 w 1: używaj jako grzechotki, gryzaka i łańcuszka do wózka. Do pierścienia zebry przymocowanych jest 8 kolorowych pierścieni o różnej strukturze. Kolorowe pierścienie można zdejmować pojedynczo i łączyć ze sobą w razie potrzeby. Na przykład przytulanki lub inne przedmioty można powiesić i np. przymocować do wózka, łóżeczka czy fotelika. Gryzaki są idealne do chwytania małych rączek i pomagają złagodzić ból związany z ząbkowaniem. Wspomaga rozwój wizualny i dotykowy. Szczegóły: Powierzchnia zmywalna wilgotną ściereczką. Nie zanurzać w wodzie. Rozmiar: 13 x 11 x 7 cm. Wiek: od 3 miesięcy Uwaga Czyścić w gorącej wodzie z mydłem. Dobrze wypłukać czystą wodą. Nie gotuj. Zdjąć opakowanie przed pierwszym użyciem (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak playgro Łańcuszek z grzechotką 3 w 1 Zebra 9 szt. , Curaprox baby waking senses gryzak ze szczoteczką do masażu i grzechotką

Biały wieszak kuchenny z 3 haczykami YAMAZAKI Trio

Biały wieszak kuchenny z 3 haczykami YAMAZAKI Trio
Szczegół

Kreatywnie, pomysłowo, oszczędnie i stylowo. Tak możesz żyć z akcesoriami japońskiej marki Yamazaki, projektuje swoje produkty z przekonaniem, że porządek jest najpiękniejszą ozdobą Twojego mieszkania. Produkt dostarczany jest z przyssawkami, śrubami i magnesami samoprzylepnymi. Magnesy są małe i mają okrągły kształt. Zalecamy montaż za pomocą wkrętów (do drewna lub kołków rozporowych). (bonami.pl)

Podobne produkty jak Biały wieszak kuchenny z 3 haczykami YAMAZAKI Trio , Canpol babies teethers water gryzak z grzechotką 0m+ blue 1 szt.

Szary wieszak ścienny z 3 haczykami Blomus Curl

Szary wieszak ścienny z 3 haczykami Blomus Curl
Szczegół

Wieszak to konieczny dodatek do każdego mieszkania. Praktyczne i ponadczasowe akcesoria są tym, czego najbardziej pożądamy w stylizacji naszego wnętrza. Blomus stara się tworzyć projekty nie tylko gustowne, ale też bardzo funkcjonalne. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Szary wieszak ścienny z 3 haczykami Blomus Curl , Canpol babies teethers water gryzak z grzechotką 0m+ pink 1 szt.

Biała półka na telefon z 3 haczykami Rowico Ran

Biała półka na telefon z 3 haczykami Rowico Ran
Szczegół

Przydatna półeczka, na której przechowasz swój telefon. Koniec szukania go zawsze i wszędzie, ponieważ ten malutki dodatek spełni swoja funkjcę. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Biała półka na telefon z 3 haczykami Rowico Ran , Babyono have fun teether gryzak z grzechotką juicy orange 1 szt.

Bright Starts Teether & Rattle grzechotka z gryzakiem I. 3m+

Bright Starts Teether & Rattle grzechotka z gryzakiem I. 3m+
Szczegół

Bright Starts Teether & Rattle, , Grzechotki dla dzieci, Grzechotka Bright Starts Teether & Rattle utrzymuje koncentrację dziecka, zwracając jego uwagę na kolor i dźwięki, które wydaje. Matki i ojcowie z kolei docenią bezpieczeństwo materiałów i wykonania. Właściwości: umożliwia wygodne trzymanie w małych dłoniach przyciąga uwagę dziecka lekka i praktyczna kontrastujące barwy wzbudzają zainteresowanie dziecka i rozwijają zmysł wzroku gryzak z grzechotką (notino.pl)

Podobne produkty jak Bright Starts Teether & Rattle grzechotka z gryzakiem I. 3m+ , Babyono have fun teether gryzak z grzechotką tasty watermelon 1 szt.

Żeliwny haczyk z motywem psa i kości Esschert design

Żeliwny haczyk z motywem psa i kości Esschert design
Szczegół

Esschert Design to holenderska marka specjalizująca się w produkcji akcesoriów i rozwiązań przeznaczonych dla miłośników ogrodnictwa i uprawy roślin. Specjalnie zaprojektowane produkty ułatwią Ci pracę w ogrodzie, na balkonie czy uprawę roślin w domu. Są doceniane przez tysiące ogrodników z Europy i całego świata! (bonami.pl)

Podobne produkty jak Żeliwny haczyk z motywem psa i kości Esschert design , Canpol babies mouse przytulanka do spania z grzechotką 0m+ 1 szt.

Biały wieszak z 7 haczykami i półką Rowico Confetti

Biały wieszak z 7 haczykami i półką Rowico Confetti
Szczegół

Wszystko, czego potrzebuje Twoja garderoba, znajdziesz właśnie tutaj. Od wieszaków i stojaków na ubrania, po szafki na buty, ławy a nawet lustra. Wieszak w dużej mierze został wykonany z popularnego drewna brzozy. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Biały wieszak z 7 haczykami i półką Rowico Confetti , Compass ochronna mata z kieszeniami do bagażnika, czarny

Dreambaby® Organizer do wózka 3 w 1 - torba, haczyki i uchwyt na kubek

Dreambaby® Organizer do wózka 3 w 1 - torba, haczyki i uchwyt na kubek
Szczegół

Dreambaby® Organizer do wózka łączy trzy niezbędne produkty do wózka w jedno poręczne rozwiązanie. Wszystko po to, aby uprzyjemnić czas spędzony z maluchami. Wykonana z szarego denimu i stylowa torba do wózka zawiera dwa uchwyty na kubki, kieszenie z siatki i tkaniny oraz dwie przestronne przegrody do przechowywania. Zapewnia wygodny sposób przechowywania przedmiotów w zasięgu ręki i można ją łatwo przymocować do rączki wózka. Uchwyt na kubek jest łatwy do zamocowania dzięki regulowanym zaczepom. Szczegóły produktu: Łatwy montaż Z odchylanym podwójnym systemem EZY-Fit shake Uchwyt na kubek z regulowanym zaczepem Pasuje do większości wózków spacerowych, ale również do większości wózków na zakupy, chodzików i innych. Kolor: Szary/Czarny Dane techniczne: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 37 x 9 x 18,5 cm Waga: 0,37 kg Materiał torby: 70% Poliester, 11% PET, 5% SBR, 3% POM, 7% PP i 5% Nylon Materiał uchwytu na kubek: ABS + TPR Materiał haka: ABS W zestawie: 1 x szara torba, 2 x podwójny haczyk, 1 x uchwyt na kubek (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Dreambaby® Organizer do wózka 3 w 1 - torba, haczyki i uchwyt na kubek , Pasek do jogi yoga strap, fioletowy

Wieszak na drzwi z 3 haczykami w srebrnej barwie Wenko Rondo

Wieszak na drzwi z 3 haczykami w srebrnej barwie Wenko Rondo
Szczegół

Haczyki i wieszaki na drzwi marki Wenko pomogą utrzymać Ci przestrzeń w czystości i ładzie. Znajdź sposób na uporządkowane ubrania czy inne tekstylia. Produkt odpowiedni na drzwi o maksymalnej grubości 2 cm. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Wieszak na drzwi z 3 haczykami w srebrnej barwie Wenko Rondo , Compass czajnik podróżny

Compass Skrobak do lodu z rękawicą, niebieski

Compass Skrobak do lodu z rękawicą, niebieski
Szczegół

Jeśli nie masz własnego garażu lub często parkujesz na zewnątrz, codziennie rano w zimie musisz zmagać się z podobną sytuacją. Zmarznięte szyby samochodu. Ta skrobaczka z rękawicą sprawi, że Twoje dłonie pozostaną ciepłe podczas czyszczenia szkieł. (4home.pl)

Podobne produkty jak Compass Skrobak do lodu z rękawicą, niebieski , Yato yt-7410 torba na pasek na narzędzia z 8 kieszeniami, czarny

Beżowy wieszak z haczykami na szale i chusty Domopak Living

Beżowy wieszak z haczykami na szale i chusty Domopak Living
Szczegół

Marka Bonita to pogromca chaosu i bałaganu! Pomoże Ci przywrócić do Twoich wnętrz ład i harmonię. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Beżowy wieszak z haczykami na szale i chusty Domopak Living , Perspirex original antyperspirant przed poceniem dłoni i stóp z efektem utrzymującym się 3-5 dni 100 ml

Pas z grzechotką i haczykami, zestaw 2 sztuki

Pas z grzechotką i haczykami, zestaw 2 sztuki
Szczegół

Do zaciskania służy całkowicie metalowa grzechotka z mechanizmem blokującym. Końce pasków są wyposażone w haczyki pokryte utwardzonym tworzywem sztucznym dla lepszej obsługi. Dzięki temu pasek znajduje szerokie zastosowanie w zabezpieczaniu przedmiotów. Zapewnij odpowiednie bezpieczeństwo ładunku. Dane techniczne: szerokość: 24mm długość: 4,5 m homologacja: TÜV / GS siła rozciągająca: 125daN grzechotka: tak, całkowicie metalowa zakończenie: 2x metalowy haczyk kolor niebieski zestaw: 2 szt. Zawartość opakowania: 1 x zestaw pasków (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Pas z grzechotką i haczykami, zestaw 2 sztuki , Compass torba rowerowa na kierownicę

Perspirex Original antyperspirant roll-on o wysokiej skuteczności z efektem utrzymującym się 3-5 dni 20 ml

Perspirex Original antyperspirant roll-on o wysokiej skuteczności z efektem utrzymującym się 3-5 dni 20 ml
Szczegół

Perspirex Original, 20 ml, Antyperspiranty dla mężczyzn, Antyperspirant Perspirex Original doskonale wchłania pot i neutralizuje nieprzyjemny zapach. Zapewni Ci codziennie uczucie świeżości i czystości. Właściwości: skutecznie chroni przed poceniem pozostawia długotrwałe uczucie świeżości zapewnia długotrwałe poczucie komfortu i czystości Sposób użycia: Aplikuj na czystą i suchą skórę pod pachami. Zanim się ubierzesz, poczekaj, aż wyschnie. (notino.pl)

Podobne produkty jak Perspirex Original antyperspirant roll-on o wysokiej skuteczności z efektem utrzymującym się 3-5 dni 20 ml , Pasek carhartt wip clip belt chrome i019176 camo laurel

STACCATO Girls rozbierać się w white paski

STACCATO Girls rozbierać się w white paski
Szczegół

Kolekcja mody dziecięcej z STACCATO Modna kolekcja dla niemowląt i małych dzieci skupia się na funkcjonalności odpowiedniej dla dzieci. W połączeniu z dużą dbałością o szczegóły STACCATO Materiały, jakość i dopasowanie do siebie. Modne kolory, wspaniałe tkaniny i bezczelny wygląd: to jest STACCATO Moda dziecięca i dziecięca! Super ładna sukienka od STACCATO w pasku Design . 100% bawełniany materiał gwarantuje najwyższy komfort, a praktyczne zapięcia na ramieniu sprawiają, że ubieranie i rozbieranie się jest bardzo łatwe. szczegóły dotyczące produktu: materiał: 100% bawełna mała kieszonka z przodu Wstążka Można prać w temperaturze do 40 °C (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak STACCATO Girls rozbierać się w white paski , Compass torba rowerowa na tylny bagażnik

STACCATO Girls rozbierać się w white paski

STACCATO Girls rozbierać się w white paski
Szczegół

Kolekcja mody dziecięcej z STACCATO Modna kolekcja dla niemowląt i małych dzieci skupia się na funkcjonalności odpowiedniej dla dzieci. W połączeniu z dużą dbałością o szczegóły STACCATO Materiały, jakość i dopasowanie do siebie. Modne kolory, wspaniałe tkaniny i bezczelny wygląd: to jest STACCATO Moda dziecięca i dziecięca! Super ładna sukienka od STACCATO w pasku Design . 100% bawełniany materiał gwarantuje najwyższy komfort, a praktyczne zapięcia na ramieniu sprawiają, że ubieranie i rozbieranie się jest bardzo łatwe. szczegóły dotyczące produktu: materiał: 100% bawełna mała kieszonka z przodu Wstążka Można prać w temperaturze do 40 °C (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak STACCATO Girls rozbierać się w white paski , Compass torba rowerowa na ramę +phone

STACCATO Girl Paski spódniczki s zarumienić się

STACCATO Girl Paski spódniczki s zarumienić się
Szczegół

Kolekcja mody dziecięcej STACCATO oferuje wiele praktycznych detali i zachwyca doskonałym dopasowaniem do kolorowych i nietypowych nadruków. Modna kolekcja dla niemowląt i niemowląt koncentruje się na funkcjonalności przyjaznej dla dzieci. STACCATO Materiały, jakość i dopasowanie są połączone z wielką dbałością o szczegóły. Modne kolory, wspaniałe tkaniny i bezczelny wygląd: to moda dla dzieci i STACCATO niemowląt! Z tą wspaniałą spódnicą od Staccato ciebie, sprawisz swojej córce wielką radość. Lekki i wygodny materiał z dżerseju urzeka elementami dekoracyjnymi, takimi jak szydełko u dołu i słodko-słodkie frędzle. Kolorowy wzór w paski jest idealny dla chłodnego letniego wyglądu. Szczegóły: elastyczna talia, ozdobny kokardka z frędzlami, fason, neonowy nadruk na dole, halka. Szczegóły dotyczące produktu: Materiał: 93% bawełna, 7% poliester. Możliwość prania w temperaturze do 40 °C (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak STACCATO Girl Paski spódniczki s zarumienić się , Compass uchwyt na napoje, 2 szt.

STACCATO Girl Paski spódniczki s zarumienić się

STACCATO Girl Paski spódniczki s zarumienić się
Szczegół

Kolekcja mody dziecięcej STACCATO oferuje wiele praktycznych detali i zachwyca doskonałym dopasowaniem do kolorowych i nietypowych nadruków. Modna kolekcja dla niemowląt i niemowląt koncentruje się na funkcjonalności przyjaznej dla dzieci. STACCATO Materiały, jakość i dopasowanie są połączone z wielką dbałością o szczegóły. Modne kolory, wspaniałe tkaniny i bezczelny wygląd: to moda dla dzieci i STACCATO niemowląt! Z tą wspaniałą spódnicą od Staccato ciebie, sprawisz swojej córce wielką radość. Lekki i wygodny materiał z dżerseju urzeka elementami dekoracyjnymi, takimi jak szydełko u dołu i słodko-słodkie frędzle. Kolorowy wzór w paski jest idealny dla chłodnego letniego wyglądu. Szczegóły: elastyczna talia, ozdobny kokardka z frędzlami, fason, neonowy nadruk na dole, halka. Szczegóły dotyczące produktu: Materiał: 93% bawełna, 7% poliester. Możliwość prania w temperaturze do 40 °C (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak STACCATO Girl Paski spódniczki s zarumienić się , Compass miernik ciśnienia w oponach digital, 2w1

Compass Ochronna mata z kieszeniami do bagażnika, czarny

Compass Ochronna mata z kieszeniami do bagażnika, czarny
Szczegół

 Ochronna mata do bagażnika auta posiada wyjątkową konstrukcję chroniącą dno i tylną część bagażnika. Ponadto jest wyposażona w praktyczne kieszenie i przegródki, które pomagają w utrzymaniu porządku. Idealna do transportu psa czy mogącego zabrudzić ładunku. Mata posiada uniwersalną wielkość, przymocowanie przebiega poprzez zahaczenie za zagłówki tylnych siedzeń. Dolna część jest mocowana do podłoża za pomocą rzepów. Wykonana jest z impregnowanego materiału, który można łatwo wyczyścić wilgotną szmatką czy gąbką przy użyciu zwykłego detergentu. (4home.pl)

Podobne produkty jak Compass Ochronna mata z kieszeniami do bagażnika, czarny , Compass torba rowerowa na ramę dwustronna + phone

HESS okrągła Grzechotka 3 pierścienie, niebieska

HESS okrągła Grzechotka 3 pierścienie, niebieska
Szczegół

Dzięki tej kolorowej drewnianej grzechotce nawet najmłodsi nauczą się rozróżniać kolory i kształty. Ten przedmiot jest również świetny dla zdolności motorycznych Twojego dziecka. Kupując drewniane zabawki Hess, nabywasz wysokiej jakości zabawki dla swojego dziecka. Charakteryzuje się jakością, wyobraźnią i radością koloru. Podczas produkcji szczególną uwagę zwraca się na zgodność z europejską normą EN 71. Szczegóły Produktu: Średnica: ok. 8,5 cm Materiał: drewno bukowe Grzechotka z grzechotkami Wiek: od 6 miesięcy Uwaga! Pozwól dziecku bawić się tylko pod nadzorem. Sprawdzaj zabawkę regularnie i usuwaj ją natychmiast, jeśli są wady lub uszkodzenia. Nigdy nie przedłużaj zabawki i nigdy nie przyczepiaj zawieszki do sznurków, wstążek, pasków lub luźnych części garderoby. Twoje dziecko może się nim udusić. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak HESS okrągła Grzechotka 3 pierścienie, niebieska

HESS okrągła grzechotka 3 kółka, różowa

HESS okrągła grzechotka 3 kółka, różowa
Szczegół

Wysokiej jakości okrągła grzechotka pobudza wyobraźnię i zachwyca nowoczesną kolorystyką. W zabawny sposób ćwiczy zręczność dziecka. Kupując drewniane zabawki Hess, nabywasz wysokiej jakości zabawki dla swojego dziecka. Charakteryzuje się jakością, wyobraźnią i radością koloru. Podczas produkcji szczególną uwagę zwraca się na zgodność z europejską normą EN 71. Szczegóły Produktu: Średnica: ok. 8,5 cm Materiał: drewno bukowe Grzechotka z grzechotkami Wiek: od 6 miesięcy Uwaga! Pozwól dziecku bawić się tylko pod nadzorem. Sprawdzaj zabawkę regularnie i usuwaj ją natychmiast, jeśli są wady lub uszkodzenia. Nigdy nie przedłużaj zabawki i nigdy nie przyczepiaj zawieszki do sznurków, wstążek, pasków lub luźnych części garderoby. Twoje dziecko może się nim udusić. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak HESS okrągła grzechotka 3 kółka, różowa

Zestaw 3 metalowych haczyków iDesign Forma

Zestaw 3 metalowych haczyków iDesign Forma
Szczegół

Zestaw 3 metalowych haczyków iDesign Forma (bonami.pl)

Podobne produkty jak Zestaw 3 metalowych haczyków iDesign Forma

Zestaw 3 magnetycznych haczyków iDesign York

Zestaw 3 magnetycznych haczyków iDesign York
Szczegół

Haczyki trzymają się na wszystkich typach powierzchni magnetycznych. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Zestaw 3 magnetycznych haczyków iDesign York

Pas z grzechotką i haczyki - 5 m

Pas z grzechotką i haczyki - 5 m
Szczegół

Do zaciskania służą całkowicie metalowe grzechotki z blokadą i haczykami na końcach pasków. Dzięki temu pasek znajduje szerokie zastosowanie w zabezpieczaniu przedmiotów. Zapewnij odpowiednie bezpieczeństwo ładunku. Dane techniczne: szerokość: 25mm długość: 5 m homologacja: TÜV / GS siła rozciągająca: 125daN grzechotka: tak, całkowicie metalowa zakończenie: 2x metalowy haczyk kolor: czarno-pomarańczowy Zawartość opakowania: 1 x pasek (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Pas z grzechotką i haczyki - 5 m

Pas z grzechotką i haczyki, 8 m

Pas z grzechotką i haczyki, 8 m
Szczegół

Zaciskowy pasek z grzechotką z metalowymi haczykami, z atestem TÜV / GS, do zabezpieczania ciężkich ładunków. Grzechotka to całkowicie metalowa konstrukcja z trwałym mechanizmem zabezpieczającym, wyposażona w plastikowy uchwyt zapewniający wygodną obsługę. Taśma o szerokości 50 mm i długości 8 m charakteryzuje się wytrzymałością na rozciąganie 5000 kg (po okrążeniu ładunku). Do mocowania ładunku zalecamy stosowanie plastikowych narożników lub tulei ochronnych. Bez użycia ochronnych rękawów lub narożników wytrzymałość pasów jest zmniejszona i zużycie. Dane techniczne: szerokość: 50mm długość: 8 m ciągliwość: poniżej 7% homologacja: TÜV / GS normy: EN 12195-2 wytrzymałość na rozciąganie: 5000 kg grzechotka: tak, całkowicie metalowa haczyki: 2x całkowicie metalowe żółty kolor Zawartość opakowania: 1 x pasek (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Pas z grzechotką i haczyki, 8 m

Zestaw do karmienia TRIXIE Mother składający się z 3 silikonowych smoczków - 10ml

Zestaw do karmienia TRIXIE Mother składający się z 3 silikonowych smoczków - 10ml
Szczegół

Zestaw do zasysania do karmienia młodych z 3 silikonowymi smoczkami pojemność 10 ml (petkarma.pl)

Podobne produkty jak Zestaw do karmienia TRIXIE Mother składający się z 3 silikonowych smoczków - 10ml

Pasek z grzechotką i hakami, 6 m

Pasek z grzechotką i hakami, 6 m
Szczegół

Grzechotka to całkowicie metalowa konstrukcja z trwałym mechanizmem zabezpieczającym, wyposażona w plastikowy uchwyt zapewniający wygodną obsługę i obsługę. Pas o szerokości 50 mm i długości 6 m charakteryzuje się wytrzymałością na rozciąganie 5000 kg (po okrążeniu ładunku). Do mocowania ładunku zalecamy stosowanie plastikowych narożników lub tulei ochronnych. Bez użycia ochronnych rękawów lub narożników wytrzymałość pasów jest zmniejszona. Pasy zaciskowe nie są obowiązkowe, przeglądy nie muszą być wykonywane, ale zalecamy ich przegląd przynajmniej raz w roku przez odpowiednio przeszkoloną i skontrolowaną osobę. Dane techniczne: szerokość: 50mm długość: 6 m ciągliwość: poniżej 7% homologacja: TÜV / GS normy: EN 12195-2 wytrzymałość na rozciąganie: 5000 kg grzechotka: tak, całkowicie metalowa haczyki: 2x całkowicie metalowe żółty kolor Zawartość opakowania: 1 x paski (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Pasek z grzechotką i hakami, 6 m

Spódnica rozkloszowana, z paskiem i zakładkami

Spódnica rozkloszowana, z paskiem i zakładkami
Szczegół

67% poliester, 30% wiskoza, 3% elastan Prać w pralce w temp. max. 30°C i krótko wirować. Nie wybielać. Prasować w temp. max. 110°C . Nie czyścić chemicznie. Nie suszyć w suszarce bębnowej. (greenpoint.pl)

Podobne produkty jak Spódnica rozkloszowana, z paskiem i zakładkami

Zestaw 3 przezroczystych samoprzyczepnych haczyków Wenko Dwarf

Zestaw 3 przezroczystych samoprzyczepnych haczyków Wenko Dwarf
Szczegół

Zestaw 3 przezroczystych samoprzyczepnych haczyków Wenko Dwarf (bonami.pl)

Podobne produkty jak Zestaw 3 przezroczystych samoprzyczepnych haczyków Wenko Dwarf

Zestaw 3 przezroczystych samoprzyczepnych haczyków Wenko Round

Zestaw 3 przezroczystych samoprzyczepnych haczyków Wenko Round
Szczegół

Zestaw 3 przezroczystych samoprzyczepnych haczyków Wenko Round (bonami.pl)

Podobne produkty jak Zestaw 3 przezroczystych samoprzyczepnych haczyków Wenko Round

HESS Grzechotka Kula i pierścienie różowa

HESS Grzechotka Kula i pierścienie różowa
Szczegół

Kolorowa, drewniana grzechotka ucieszy każdego maluszka. Zabawka wspiera rozwój motoryczny dziecka. Grzechotka okrągła z 3 pierścieniami - zabawka Hess 100% Made in Germany Szczegóły: Produkt przeznaczony dla dzieci od chwili narodzin. Uwaga! Dziecko powinno zawsze pozostawać pod opieką osoby dorosłej. Ewentualne uszkodzenia należy niezwłocznie usunąć. Zabawki nie wolno zawieszać na sznurach, wstążkach itp. Niebezpieczeństwo uduszenia. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak HESS Grzechotka Kula i pierścienie różowa

Sassy Baby Zestaw gryzak i grzechotka

Sassy Baby Zestaw gryzak i grzechotka
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 4 miesięcy Grzechotka i gryzaczek to zestaw sensoryczny, który pomaga rozwijać słuch, motorykę i umiejętności komunikacyjne dziecka. W wieku około 4 miesięcy dziecko uczy się poznawać różne tekstury i materiały, a także chwytać, potrząsać, i sięgać. Dzieci wszystko wkładają do ust, ale to jest ich sposób na odkrywanie otaczającego ich świata. We wczesnych latach życia niemowlęta zaczynają eksperymentować z dźwiękami i potrząsają przedmiotami. Wymiary i waga: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 17,78 x 7,62 x 15,24 cm Ciężar: 0,399 kg Wymiary i waga: Materiał: tworzywo sztuczne Wskazówki pielęgnacyjne: czyścić wilgotną ściereczką Materiał i pielęgnacja: Sassy Baby Zestaw do ząbkowania i grzechotka (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Sassy Baby Zestaw gryzak i grzechotka

sigikid ® Grzechotka Kwiat i Biedronka

sigikid ® Grzechotka Kwiat i Biedronka
Szczegół

Wesoła grzechotka Kwiatek i Biedronka z wibrującą grzechotką jest świetną zabawką do zabawy i szybko wzbudza ciekawość dziecka! Jeśli odciągniesz biedronkę od jej różowego kwiatka, mechanizm grzechotki wciągnie żuczka z powrotem na kwiatek z zabawnym dźwiękiem RRRRRRR i wibracjami. Kolorowa zabawka dla niemowląt zachwyca również przyjaznym dla dzieci Designem oraz wysokiej jakości wykonaniem z kolorowych tkanin z mikrofibry, które są przyjemnie miękkie w dotyku. A co to za szelest? Trzaskająca folia w płatkach jest wspaniałą nagrodą za udane próby chwytania i motywuje dziecko do dalszej zabawy tą wszechstronną zabawką do chwytania. Pomaga to trenować koordynację oko-ręka, jak również rozwijać zdolności motoryczne dziecka. Wszystkie materiały są wysokiej jakości i mogą wytrzymać częste pranie w temperaturze 30° w pralce. Zabawka do chwytania zalecana jest od 3. miesiąca życia. sigikid przywiązuje szczególną wagę do wyselekcjonowanych materiałów i dobrze przemyślanych Design . Akredytowane instytuty badawcze stale przeprowadzają badania w zakresie rozwoju i produkcji produktów zgodnie z dyrektywą zabawkową 2009/48/WE. Marka sigikid to produkty przytulanki, które wzbudzają emocje i dają dobre samopoczucie zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Od ponad 50 lat firma sigikid kieruje się jasną zasadą: FIRST CLASS DLA DZIECI! Sprawiamy, że świat rodzin od samego początku staje się przytulniejszy i bardziej kolorowy. Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 18 x 8 x 8 cm Materiał: 100 % poliester Pielęgnacja: Można prać w temperaturze 30 °C Wiek: od 3 miesięcy (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak sigikid ® Grzechotka Kwiat i Biedronka

Miś z grzechotką - Sterntaler

Miś z grzechotką - Sterntaler
Szczegół

Miś z włożoną grzechotką w głowie jest idealnym towarzyszem dla Twojej dziecka. Szczegóły dotyczące produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 16 x 13 x 6 cm Włóknina materiałowa: 100 % poliester Materiał Polibawełna : 60 % bawełny, 40 % poliestru Materiał Jersey: 100 % bawełny Czyszczenie: Normalny cykl prania 40 °C Z włożoną grzechotką w głowę Wiek: od 0 miesięcy Uwaga Nie suszyć w suszarce bębnowej. Nie prasować. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Miś z grzechotką - Sterntaler

Ravensburger Miś z grzechotką

Ravensburger Miś z grzechotką
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 3 miesięcy Uroczy miś chwytający Kolorowe koraliki poruszają się tam i z powrotem w przezroczystym pierścieniu, wydając delikatny dźwięk grzechotki Głowa puszystego misia Szyte elementy do zabawy o różnych wzorach i materiałach Ekscytujące doświadczenia związane z dotykaniem i słuchaniem Dzięki niewielkim rozmiarom ta praktyczna zabawka do chwytania jest zawsze pod ręką i szybko stanie się nieodłącznym towarzyszem. Wymiary i waga: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 20,8 x 15,5 x 4,8 cm Waga: 0,12 kg (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Ravensburger Miś z grzechotką

Osiołek z grzechotką - Sterntaler

Osiołek z grzechotką - Sterntaler
Szczegół

Mały osiołek Emmi z grzechotką w głowie wykonany z polaru i dżerseju jest idealnym towarzyszem dla Twojego dziecka. Szczegóły dotyczące produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 17 x 11 x 6 cm Włóknina materiałowa: 100 % poliester Koszulka materiałowa: 100 % bawełny Czyszczenie: Normalny cykl prania 40 °C Z włożoną grzechotką w głowę Wiek: od 0 miesięcy Uwaga Nie suszyć w suszarce bębnowej. Nie prasować. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Osiołek z grzechotką - Sterntaler

Zestaw 2 haczyków i kleju Metaltex

Zestaw 2 haczyków i kleju Metaltex
Szczegół

Co oferuje Metaltex®? W zasadzie to wszystko, czego zorganizowana dusza zapragnie. Ociekacze, wieszaki samoprzylepne, podwieszane półki, koszyki, przyborniki, mnóstwo akcesoriów kuchennych i łazienkowych. Wszystko zaprojektowane tak, by ułatwić życie w domu. Niektóre akcesoria Metaltex® są pokryte specjalnie opracowaną powłoką Polytherm®, która jest antykorozyjna i antystatyczna. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Zestaw 2 haczyków i kleju Metaltex

Mały wieszak na klucze z haczykami i z przegródką na gazety iDesign York Lyra, szer. 27,5 cm

Mały wieszak na klucze z haczykami i z przegródką na gazety iDesign York Lyra, szer. 27,5 cm
Szczegół

Lyra to idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć wszystko na swoim miejscu. Już nigdy nie będziesz marnować czasu na poszukiwania porzuconych kluczy, czy irytować się, że nie masz gdzie odłożyć poczty. Wieszak można przymocować do ściany za pomocą śrub. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Mały wieszak na klucze z haczykami i z przegródką na gazety iDesign York Lyra, szer. 27,5 cm

Komplet 3 samoprzylepnych przezroczystych haczyków ściennych Wenko Oval

Komplet 3 samoprzylepnych przezroczystych haczyków ściennych Wenko Oval
Szczegół

Piękno tkwi w prostocie, nawet jeśli mówimy o akcesoriach łazienkowych. Samoprzylepny haczyk Wenko nie potrzebuje żadnego kleju, wiercenia ani dziwnych zaklęć. Specjalna przyssawka utrzyma się na ścianie sama. Wystarczy porządnie przycisnąć ją do gładkiej, suchej i czystej powierzchni i... gotowe. Kilka sekund później możesz powiesić na haczyku ulubiony ręcznik. Kilka słów o marce: Zorganizowany dom = zadowolona rodzina ♥ Nie wierzysz? Wenko z pewnością Cię zaskoczy. Porządek w łazience oszczędzi Ci mnóstwo nerwów i czasu. Nasz mistrz czystości należy do ekspertów do spraw porządków. To profesjonalista wśród gadżetów do domu, które ułatwią Ci życie. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Komplet 3 samoprzylepnych przezroczystych haczyków ściennych Wenko Oval
przedłużacz samozwijający, wieszak scienny z haczykami leitmotiv saturnus, Orion Wieszak na drzwi z 5 haczykami KITCH, Bino Pasek z narzędziami, 42,5 cm, pasek tommy hilfiger, Compass Czajnik podróżny z termosem 2w1, Compass Skrobak do lodu z rękawicą, niebieski, Canpol babies Sensory piłeczka kontrastowa z grzechotką 0m+ 1 szt., BabyOno Be Active Ortho gryzak z grzechotką 0m+ 1 szt., BabyOno Have Fun Toy pluszowa zabawka z grzechotką 1 szt., Bellatex Ręcznik Kamilka Pasek ciemnozielony, Ręcznik kąpielowy Kamilka Pasek szary, Curaprox Baby Waking Senses gryzak ze szczoteczką do masażu i grzechotką, Canpol babies Teethers Water gryzak z grzechotką 0m+ Blue 1 szt., Canpol babies Teethers Water gryzak z grzechotką 0m+ Pink 1 szt., BabyOno Have Fun Teether gryzak z grzechotką Juicy Orange 1 szt., BabyOno Have Fun Teether gryzak z grzechotką Tasty Watermelon 1 szt., Canpol babies Mouse przytulanka do spania z grzechotką 0m+ 1 szt., Compass Ochronna mata z kieszeniami do bagażnika, czarny, Pasek do Jogi Yoga Strap, fioletowy, Compass Czajnik podróżny, Yato YT-7410 Torba na pasek na narzędzia z 8 kieszeniami, czarny, Perspirex Original antyperspirant przed poceniem dłoni i stóp z efektem utrzymującym się 3-5 dni 100 ml, Compass Torba rowerowa na kierownicę, pasek carhartt wip clip belt chrome i019176 camo laurel, Compass Torba rowerowa na tylny bagażnik, Compass Torba rowerowa na ramę +PHONE, Compass Uchwyt na napoje, 2 szt., Compass Miernik ciśnienia w oponach Digital, 2w1, Compass Torba rowerowa na ramę dwustronna + PHONE