Compass pasek z grzechotką i haczykami, 2m

Produkt Compass pasek z grzechotką i haczykami, 2m znaleziono 50+x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Compass pasek z grzechotką i haczykami, 2m i szukaj produktu ponownie.

Compass Pasek z grzechotką i haczykami, 2m

Compass Pasek z grzechotką i haczykami, 2m
Szczegół

Samonawijający się pasek mocujący do zabezpieczania przedmiotów, bagażu lub ładunku. Do zaciskania służy całkowicie metalowa grzechotka z mechanizmem blokującym. Dodatkowo grzechotka wyposażona jest w mechanizm samozwijający, gdy pasek jest zwijany na całej swojej długości po naciśnięciu przycisku. Końce pasków wyposażone są w metalowe haczyki z utwardzoną powierzchnią z tworzywa sztucznego. Dane technika: szerokość: 18mm długość: 2 m homologacja: TÜV/GS norma: EN 12195-2:2000 siła rozciągająca: 100daN grzechotka: całkowicie metalowa, samonakręcająca się koniec: 2x metalowy haczyk kolor niebieski Zawartość opakowania: 1 x pasek (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Compass Pasek z grzechotką i haczykami, 2m , Wieszak scienny z haczykami leitmotiv saturnus

Compass Pasek z grzechotką i haczykami, samozwijający się, 3

Compass Pasek z grzechotką i haczykami, samozwijający się, 3
Szczegół

Do zaciskania służy całkowicie metalowa grzechotka z mechanizmem blokującym. Grzechotka wyposażona jest również w mechanizm samozwijający, który po naciśnięciu przycisku zwija pasek na całej jego długości. Na końcach pasków znajdują się metalowe haczyki z utwardzoną powierzchnią z tworzywa sztucznego. Dane techniczne: szerokość: 25mm długość: 3,5 m homologacja: TÜV / GS norma: EN 12195-2: 2000 siła rozciągająca: 320daN grzechotka: całkowicie metalowa, samonakręcająca się zakończenie: 2x metalowy haczyk kolor niebieski Zawartość opakowania: 1 x pasek (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Compass Pasek z grzechotką i haczykami, samozwijający się, 3 , Orion wieszak na drzwi z 5 haczykami kitch

Compass Pasy z grzechotką i haczykami, 350 cm, 4 szt

Compass Pasy z grzechotką i haczykami, 350 cm, 4 szt
Szczegół

Wysokiej jakości paski do zabezpieczania przedmiotów, bagażu lub ładunku. Do zaciskania służy metalowa grzechotka z mechanizmem blokującym. Końce pasków wyposażone są w metalowe haczyki z utwardzoną powierzchnią z tworzywa sztucznego. Dane techniczne: szerokość: 18mm długość: 3,5 m homologacja: TÜV/GS norma: EN 12195-2:2000 siła rozciągająca: 120daN grzechotka: metalowa, koniec: 2x metalowy haczyk kolor niebieski Zawartość opakowania: 4 x paski do zabezpieczania ładunku (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Compass Pasy z grzechotką i haczykami, 350 cm, 4 szt , Bino pasek z narzędziami, 42,5 cm

Pasek z grzechotką i haczykami, 5 m

Pasek z grzechotką i haczykami, 5 m
Szczegół

Do mocowania ładunku zalecamy plastikowe narożniki lub tuleje ochronne. Bez stosowania ochronnych rękawów lub rogów wytrzymałość pasków jest zmniejszona, a pasek szybciej sie zużywa. Nie jest obowiązkowa rejestracja pasów zaciskowych, nie trzeba ich sprawdzać, ale zalecamy przynajmniej raz w roku przegląd przez odpowiednio przeszkoloną i kontrolowaną osobę. Dane techniczne: szerokość: 38 mm długość: 5 m wydłużenie: poniżej 7% homologacja: TÜV / GS normy: EN 12195-2 wytrzymałość na rozciąganie: 2000 kg zapadka: tak, całkowicie metalowa haczyki: 2x całkowicie metalowy żółty kolor Zawartość opakowania: 1 sztuka x pasek z grzechotką i haczykami, 5 m (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Pasek z grzechotką i haczykami, 5 m , Pasek tommy hilfiger

Pasek z grzechotką i haczykami, zestaw 2 szt.

Pasek z grzechotką i haczykami, zestaw 2 szt.
Szczegół

Do zaciskania służy całkowicie metalowa grzechotka z mechanizmem blokującym. Końce pasków są wyposażone w metalowe haczyki. Dzięki temu pasek znajduje szerokie zastosowanie w zabezpieczaniu przedmiotów. Zapewnij odpowiednie bezpieczeństwo ładunku. Dane techniczne: szerokość: 32mm długość: 4,9 m homologacja: TÜV / GS siła rozciągająca: 400daN grzechotka: tak, całkowicie metalowa zakończenie: 2x metalowy haczyk kolor niebieski zestaw: 2 szt. Zawartość opakowania: 1 x zestaw pasków (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Pasek z grzechotką i haczykami, zestaw 2 szt. , Compass czajnik podróżny z termosem 2w1

VULLI Sophie Żyrafa Zestaw z grzechotką i breloczkiem

VULLI Sophie Żyrafa Zestaw z grzechotką i breloczkiem
Szczegół

Zestaw ten zawiera klasyczną Żyrafę Sophie, małą zawieszkę dla dużych oraz grzechotkę Swing. Żyrafa Sophie jest wykonana z 100% naturalnego kauczuku. Jako powitanie i talizman narodzin, Żyrafa Sophie jest prawdziwym klasykiem już od 60 lat - a dzieci ją uwielbiają! Stymuluje wszystkie zmysły noworodków i uspokaja, gdy pojawiają się pierwsze ząbki. Kształt Sophie i rozmiar 18 cm są idealne dla małych rączek dziecka. Jest bardzo lekka, a jej długie nogi i szyja są łatwe do uchwycenia dla dziecka, nawet od pierwszych dni. Jest pomalowany farbą spożywczą i ma takie same właściwości jak smoczek dla niemowląt. Rodzice lub starsze rodzeństwo będą zachwyceni wisiorkiem. W zestawie znajduje się kolorowa grzechotka Swing w stylu retro! Ponadczasowa klasyka dla rozrywki dziecka. Z dwoma piłeczkami, których kolory mieszają się podczas wirowania, sprawiając, że Sophie la girafe kręci się w głowie. Lekki i łatwy do uchwycenia, dzięki uchwytowi odpowiedni dla małych rączek. Dziecko będzie miało wiele radości z zabawy i grzechotania grzechotką. Delikatne kolory i zaokrąglone kształty to prawdziwa radość dla Twojego dziecka. Szczegóły produktu: Wymiary (długość) Żyrafa Sophie: ok. 18 cm Wymiary (długość) grzechotki: ok. 20 cm Wymiary (długość) wisiorka: ok. 7 cm Zawartość: klasyczna Sophie la girafe, grzechotka, breloczek do kluczy Materiał Sophie la girafe: 100% kauczuk naturalny Stymuluje wszystkie zmysły dziecka, łatwy do uchwycenia Pomaga na ból przy ząbkowaniu Brelok do kluczy nie jest zabawką Wiek: od urodzenia Wiek grzechotki: od 3 miesięcy Wskazówki dotyczące pielęgnacji: Brak możliwości sterylizacji w wysokiej temperaturze Nie myć w zmywarce do naczyń Wycierać tylko wilgotną szmatką i wodą z mydłem Do grzechotki nie może dostać się woda. Uwaga Przed użyciem usunąć wszystkie opakowania i mocowania. Brelok do kluczy to nie zabawka! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Małe części. Niebezpieczeństwo uduszenia. Szczegóły i kolory zawartości mogą się różnić. Przed każdym użyciem należy dokładnie sprawdzić produkt, zwłaszcza jeśli dziecko ma już zęby. Pociągnij za produkt we wszystkich kierunkach. Zutylizuj go, gdy tylko pojawią się pierwsze oznaki uszkodzenia lub zużycia. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i trzymać z dala od źródeł ciepła. Jak wszystkie produkty dla dzieci, zabawka ta może być używana tylko pod nadzorem osoby dorosłej. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak VULLI Sophie Żyrafa Zestaw z grzechotką i breloczkiem , Compass skrobak do lodu z rękawicą, niebieski

Pasek z grzechotką i haczyki - 5 m

Pasek z grzechotką i haczyki - 5 m
Szczegół

Do zaciskania służą całkowicie metalowe grzechotki z blokadą i haczykami na końcach pasków. Dzięki temu pasek znajduje szerokie zastosowanie w zabezpieczaniu przedmiotów. Zapewnij odpowiednie bezpieczeństwo ładunku. Dane techniczne: szerokość: 25mm długość: 5 m grzechotka: tak, całkowicie metalowa zakończenie: 2 x metalowy haczyk kolor czarny Zawartość opakowania: 1 x pasek (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Pasek z grzechotką i haczyki - 5 m , Canpol babies sensory piłeczka kontrastowa z grzechotką 0m+ 1 szt.

Pasek z grzechotką i haczyki - 5 m

Pasek z grzechotką i haczyki - 5 m
Szczegół

Grzechotka to całkowicie metalowa konstrukcja z trwałym mechanizmem blokującym i pokrytym tworzywem sztucznym uchwytem zapewniającym wygodną obsługę i użytkowanie. Pas o szerokości 25 mm i długości 5 m charakteryzuje się wytrzymałością na rozciąganie 700 kg (po okrążeniu ładunku). Do mocowania ładunku zalecamy stosowanie plastikowych narożników lub tulei ochronnych. Bez użycia ochronnych rękawów lub narożników wytrzymałość pasów jest zmniejszona i pasek jest noszony. Dane techniczne: szerokość: 25mm długość: 5 m ciągliwość: poniżej 7% homologacja: TÜV / GS normy: EN 12195-2 wytrzymałość na rozciąganie: 700 kg grzechotka: tak, całkowicie metalowa haczyki: 2x całkowicie metalowe kolor niebieski Zawartość opakowania: 1 x pasek (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Pasek z grzechotką i haczyki - 5 m , Babyono be active ortho gryzak z grzechotką 0m+ 1 szt.

Bright Starts Teether & Rattle grzechotka z gryzakiem I. 3m+

Bright Starts Teether & Rattle grzechotka z gryzakiem I. 3m+
Szczegół

Bright Starts Teether & Rattle, , Grzechotki dla dzieci, Grzechotka Bright Starts Teether & Rattle utrzymuje koncentrację dziecka, zwracając jego uwagę na kolor i dźwięki, które wydaje. Matki i ojcowie z kolei docenią bezpieczeństwo materiałów i wykonania. Właściwości: umożliwia wygodne trzymanie w małych dłoniach przyciąga uwagę dziecka lekka i praktyczna kontrastujące barwy wzbudzają zainteresowanie dziecka i rozwijają zmysł wzroku gryzak z grzechotką (notino.pl)

Podobne produkty jak Bright Starts Teether & Rattle grzechotka z gryzakiem I. 3m+ , Babyono have fun toy pluszowa zabawka z grzechotką 1 szt.

Żeliwny haczyk z motywem psa i kości Esschert design

Żeliwny haczyk z motywem psa i kości Esschert design
Szczegół

Esschert Design to holenderska marka specjalizująca się w produkcji akcesoriów i rozwiązań przeznaczonych dla miłośników ogrodnictwa i uprawy roślin. Specjalnie zaprojektowane produkty ułatwią Ci pracę w ogrodzie, na balkonie czy uprawę roślin w domu. Są doceniane przez tysiące ogrodników z Europy i całego świata! (bonami.pl)

Podobne produkty jak Żeliwny haczyk z motywem psa i kości Esschert design , Bellatex ręcznik kamilka pasek ciemnozielony

Biały wieszak z 7 haczykami i półką Rowico Confetti

Biały wieszak z 7 haczykami i półką Rowico Confetti
Szczegół

Wszystko, czego potrzebuje Twoja garderoba, znajdziesz właśnie tutaj. Od wieszaków i stojaków na ubrania, po szafki na buty, ławy a nawet lustra. Wieszak w dużej mierze został wykonany z popularnego drewna brzozy. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Biały wieszak z 7 haczykami i półką Rowico Confetti , Ręcznik kąpielowy kamilka pasek szary

Compass Skrobak do lodu z rękawicą, niebieski

Compass Skrobak do lodu z rękawicą, niebieski
Szczegół

Jeśli nie masz własnego garażu lub często parkujesz na zewnątrz, codziennie rano w zimie musisz zmagać się z podobną sytuacją. Zmarznięte szyby samochodu. Ta skrobaczka z rękawicą sprawi, że Twoje dłonie pozostaną ciepłe podczas czyszczenia szkieł. (4home.pl)

Podobne produkty jak Compass Skrobak do lodu z rękawicą, niebieski , Curaprox baby waking senses gryzak ze szczoteczką do masażu i grzechotką

Beżowy wieszak z haczykami na szale i chusty Domopak Living

Beżowy wieszak z haczykami na szale i chusty Domopak Living
Szczegół

Marka Bonita to pogromca chaosu i bałaganu! Pomoże Ci przywrócić do Twoich wnętrz ład i harmonię. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Beżowy wieszak z haczykami na szale i chusty Domopak Living , Canpol babies teethers water gryzak z grzechotką 0m+ blue 1 szt.

Pas z grzechotką i haczykami, zestaw 2 sztuki

Pas z grzechotką i haczykami, zestaw 2 sztuki
Szczegół

Do zaciskania służy całkowicie metalowa grzechotka z mechanizmem blokującym. Końce pasków są wyposażone w haczyki pokryte utwardzonym tworzywem sztucznym dla lepszej obsługi. Dzięki temu pasek znajduje szerokie zastosowanie w zabezpieczaniu przedmiotów. Zapewnij odpowiednie bezpieczeństwo ładunku. Dane techniczne: szerokość: 24mm długość: 4,5 m homologacja: TÜV / GS siła rozciągająca: 125daN grzechotka: tak, całkowicie metalowa zakończenie: 2x metalowy haczyk kolor niebieski zestaw: 2 szt. Zawartość opakowania: 1 x zestaw pasków (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Pas z grzechotką i haczykami, zestaw 2 sztuki , Canpol babies teethers water gryzak z grzechotką 0m+ pink 1 szt.

Compass Ochronna mata z kieszeniami do bagażnika, czarny

Compass Ochronna mata z kieszeniami do bagażnika, czarny
Szczegół

 Ochronna mata do bagażnika auta posiada wyjątkową konstrukcję chroniącą dno i tylną część bagażnika. Ponadto jest wyposażona w praktyczne kieszenie i przegródki, które pomagają w utrzymaniu porządku. Idealna do transportu psa czy mogącego zabrudzić ładunku. Mata posiada uniwersalną wielkość, przymocowanie przebiega poprzez zahaczenie za zagłówki tylnych siedzeń. Dolna część jest mocowana do podłoża za pomocą rzepów. Wykonana jest z impregnowanego materiału, który można łatwo wyczyścić wilgotną szmatką czy gąbką przy użyciu zwykłego detergentu. (4home.pl)

Podobne produkty jak Compass Ochronna mata z kieszeniami do bagażnika, czarny , Babyono have fun teether gryzak z grzechotką juicy orange 1 szt.

Pas z grzechotką i haczyki - 5 m

Pas z grzechotką i haczyki - 5 m
Szczegół

Do zaciskania służą całkowicie metalowe grzechotki z blokadą i haczykami na końcach pasków. Dzięki temu pasek znajduje szerokie zastosowanie w zabezpieczaniu przedmiotów. Zapewnij odpowiednie bezpieczeństwo ładunku. Dane techniczne: szerokość: 25mm długość: 5 m homologacja: TÜV / GS siła rozciągająca: 125daN grzechotka: tak, całkowicie metalowa zakończenie: 2x metalowy haczyk kolor: czarno-pomarańczowy Zawartość opakowania: 1 x pasek (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Pas z grzechotką i haczyki - 5 m , Babyono have fun teether gryzak z grzechotką tasty watermelon 1 szt.

Pas z grzechotką i haczyki, 8 m

Pas z grzechotką i haczyki, 8 m
Szczegół

Zaciskowy pasek z grzechotką z metalowymi haczykami, z atestem TÜV / GS, do zabezpieczania ciężkich ładunków. Grzechotka to całkowicie metalowa konstrukcja z trwałym mechanizmem zabezpieczającym, wyposażona w plastikowy uchwyt zapewniający wygodną obsługę. Taśma o szerokości 50 mm i długości 8 m charakteryzuje się wytrzymałością na rozciąganie 5000 kg (po okrążeniu ładunku). Do mocowania ładunku zalecamy stosowanie plastikowych narożników lub tulei ochronnych. Bez użycia ochronnych rękawów lub narożników wytrzymałość pasów jest zmniejszona i zużycie. Dane techniczne: szerokość: 50mm długość: 8 m ciągliwość: poniżej 7% homologacja: TÜV / GS normy: EN 12195-2 wytrzymałość na rozciąganie: 5000 kg grzechotka: tak, całkowicie metalowa haczyki: 2x całkowicie metalowe żółty kolor Zawartość opakowania: 1 x pasek (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Pas z grzechotką i haczyki, 8 m , Canpol babies mouse przytulanka do spania z grzechotką 0m+ 1 szt.

Pasek z grzechotką i hakami, 6 m

Pasek z grzechotką i hakami, 6 m
Szczegół

Grzechotka to całkowicie metalowa konstrukcja z trwałym mechanizmem zabezpieczającym, wyposażona w plastikowy uchwyt zapewniający wygodną obsługę i obsługę. Pas o szerokości 50 mm i długości 6 m charakteryzuje się wytrzymałością na rozciąganie 5000 kg (po okrążeniu ładunku). Do mocowania ładunku zalecamy stosowanie plastikowych narożników lub tulei ochronnych. Bez użycia ochronnych rękawów lub narożników wytrzymałość pasów jest zmniejszona. Pasy zaciskowe nie są obowiązkowe, przeglądy nie muszą być wykonywane, ale zalecamy ich przegląd przynajmniej raz w roku przez odpowiednio przeszkoloną i skontrolowaną osobę. Dane techniczne: szerokość: 50mm długość: 6 m ciągliwość: poniżej 7% homologacja: TÜV / GS normy: EN 12195-2 wytrzymałość na rozciąganie: 5000 kg grzechotka: tak, całkowicie metalowa haczyki: 2x całkowicie metalowe żółty kolor Zawartość opakowania: 1 x paski (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Pasek z grzechotką i hakami, 6 m , Compass ochronna mata z kieszeniami do bagażnika, czarny

Spódnica rozkloszowana, z paskiem i zakładkami

Spódnica rozkloszowana, z paskiem i zakładkami
Szczegół

67% poliester, 30% wiskoza, 3% elastan Prać w pralce w temp. max. 30°C i krótko wirować. Nie wybielać. Prasować w temp. max. 110°C . Nie czyścić chemicznie. Nie suszyć w suszarce bębnowej. (greenpoint.pl)

Podobne produkty jak Spódnica rozkloszowana, z paskiem i zakładkami , Pasek do jogi yoga strap, fioletowy

HESS Grzechotka Kula i pierścienie różowa

HESS Grzechotka Kula i pierścienie różowa
Szczegół

Kolorowa, drewniana grzechotka ucieszy każdego maluszka. Zabawka wspiera rozwój motoryczny dziecka. Grzechotka okrągła z 3 pierścieniami - zabawka Hess 100% Made in Germany Szczegóły: Produkt przeznaczony dla dzieci od chwili narodzin. Uwaga! Dziecko powinno zawsze pozostawać pod opieką osoby dorosłej. Ewentualne uszkodzenia należy niezwłocznie usunąć. Zabawki nie wolno zawieszać na sznurach, wstążkach itp. Niebezpieczeństwo uduszenia. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak HESS Grzechotka Kula i pierścienie różowa , Compass czajnik podróżny

Sassy Baby Zestaw gryzak i grzechotka

Sassy Baby Zestaw gryzak i grzechotka
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 4 miesięcy Grzechotka i gryzaczek to zestaw sensoryczny, który pomaga rozwijać słuch, motorykę i umiejętności komunikacyjne dziecka. W wieku około 4 miesięcy dziecko uczy się poznawać różne tekstury i materiały, a także chwytać, potrząsać, i sięgać. Dzieci wszystko wkładają do ust, ale to jest ich sposób na odkrywanie otaczającego ich świata. We wczesnych latach życia niemowlęta zaczynają eksperymentować z dźwiękami i potrząsają przedmiotami. Wymiary i waga: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 17,78 x 7,62 x 15,24 cm Ciężar: 0,399 kg Wymiary i waga: Materiał: tworzywo sztuczne Wskazówki pielęgnacyjne: czyścić wilgotną ściereczką Materiał i pielęgnacja: Sassy Baby Zestaw do ząbkowania i grzechotka (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Sassy Baby Zestaw gryzak i grzechotka , Yato yt-7410 torba na pasek na narzędzia z 8 kieszeniami, czarny

sigikid ® Grzechotka Kwiat i Biedronka

sigikid ® Grzechotka Kwiat i Biedronka
Szczegół

Wesoła grzechotka Kwiatek i Biedronka z wibrującą grzechotką jest świetną zabawką do zabawy i szybko wzbudza ciekawość dziecka! Jeśli odciągniesz biedronkę od jej różowego kwiatka, mechanizm grzechotki wciągnie żuczka z powrotem na kwiatek z zabawnym dźwiękiem RRRRRRR i wibracjami. Kolorowa zabawka dla niemowląt zachwyca również przyjaznym dla dzieci Designem oraz wysokiej jakości wykonaniem z kolorowych tkanin z mikrofibry, które są przyjemnie miękkie w dotyku. A co to za szelest? Trzaskająca folia w płatkach jest wspaniałą nagrodą za udane próby chwytania i motywuje dziecko do dalszej zabawy tą wszechstronną zabawką do chwytania. Pomaga to trenować koordynację oko-ręka, jak również rozwijać zdolności motoryczne dziecka. Wszystkie materiały są wysokiej jakości i mogą wytrzymać częste pranie w temperaturze 30° w pralce. Zabawka do chwytania zalecana jest od 3. miesiąca życia. sigikid przywiązuje szczególną wagę do wyselekcjonowanych materiałów i dobrze przemyślanych Design . Akredytowane instytuty badawcze stale przeprowadzają badania w zakresie rozwoju i produkcji produktów zgodnie z dyrektywą zabawkową 2009/48/WE. Marka sigikid to produkty przytulanki, które wzbudzają emocje i dają dobre samopoczucie zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Od ponad 50 lat firma sigikid kieruje się jasną zasadą: FIRST CLASS DLA DZIECI! Sprawiamy, że świat rodzin od samego początku staje się przytulniejszy i bardziej kolorowy. Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 18 x 8 x 8 cm Materiał: 100 % poliester Pielęgnacja: Można prać w temperaturze 30 °C Wiek: od 3 miesięcy (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak sigikid ® Grzechotka Kwiat i Biedronka , Chicco natural feeling blue butelka dla noworodka i niemowlęcia 2m+ 250 ml

Miś z grzechotką - Sterntaler

Miś z grzechotką - Sterntaler
Szczegół

Miś z włożoną grzechotką w głowie jest idealnym towarzyszem dla Twojej dziecka. Szczegóły dotyczące produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 16 x 13 x 6 cm Włóknina materiałowa: 100 % poliester Materiał Polibawełna : 60 % bawełny, 40 % poliestru Materiał Jersey: 100 % bawełny Czyszczenie: Normalny cykl prania 40 °C Z włożoną grzechotką w głowę Wiek: od 0 miesięcy Uwaga Nie suszyć w suszarce bębnowej. Nie prasować. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Miś z grzechotką - Sterntaler , Chicco perfect 5 neutral butelka dla noworodka i niemowlęcia 2m+ 240 ml

Ravensburger Miś z grzechotką

Ravensburger Miś z grzechotką
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 3 miesięcy Uroczy miś chwytający Kolorowe koraliki poruszają się tam i z powrotem w przezroczystym pierścieniu, wydając delikatny dźwięk grzechotki Głowa puszystego misia Szyte elementy do zabawy o różnych wzorach i materiałach Ekscytujące doświadczenia związane z dotykaniem i słuchaniem Dzięki niewielkim rozmiarom ta praktyczna zabawka do chwytania jest zawsze pod ręką i szybko stanie się nieodłącznym towarzyszem. Wymiary i waga: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 20,8 x 15,5 x 4,8 cm Waga: 0,12 kg (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Ravensburger Miś z grzechotką , Chicco natural feeling pink butelka dla noworodka i niemowlęcia 2m+ 250 ml

Osiołek z grzechotką - Sterntaler

Osiołek z grzechotką - Sterntaler
Szczegół

Mały osiołek Emmi z grzechotką w głowie wykonany z polaru i dżerseju jest idealnym towarzyszem dla Twojego dziecka. Szczegóły dotyczące produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 17 x 11 x 6 cm Włóknina materiałowa: 100 % poliester Koszulka materiałowa: 100 % bawełny Czyszczenie: Normalny cykl prania 40 °C Z włożoną grzechotką w głowę Wiek: od 0 miesięcy Uwaga Nie suszyć w suszarce bębnowej. Nie prasować. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Osiołek z grzechotką - Sterntaler , Chicco natural feeling cluster 2 butelka dla noworodka i niemowlęcia 2m+ 250 ml

Zestaw 2 haczyków i kleju Metaltex

Zestaw 2 haczyków i kleju Metaltex
Szczegół

Co oferuje Metaltex®? W zasadzie to wszystko, czego zorganizowana dusza zapragnie. Ociekacze, wieszaki samoprzylepne, podwieszane półki, koszyki, przyborniki, mnóstwo akcesoriów kuchennych i łazienkowych. Wszystko zaprojektowane tak, by ułatwić życie w domu. Niektóre akcesoria Metaltex® są pokryte specjalnie opracowaną powłoką Polytherm®, która jest antykorozyjna i antystatyczna. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Zestaw 2 haczyków i kleju Metaltex , Compass torba rowerowa na kierownicę

Mały wieszak na klucze z haczykami i z przegródką na gazety iDesign York Lyra, szer. 27,5 cm

Mały wieszak na klucze z haczykami i z przegródką na gazety iDesign York Lyra, szer. 27,5 cm
Szczegół

Lyra to idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć wszystko na swoim miejscu. Już nigdy nie będziesz marnować czasu na poszukiwania porzuconych kluczy, czy irytować się, że nie masz gdzie odłożyć poczty. Wieszak można przymocować do ściany za pomocą śrub. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Mały wieszak na klucze z haczykami i z przegródką na gazety iDesign York Lyra, szer. 27,5 cm , Chicco soft relax gryzak 2m+ 2 szt.

Compass Czajnik podróżny

Compass Czajnik podróżny
Szczegół

 Czajnik świetnie sprawdza się w podróży, ponieważ posiada wtyczkę do gniazda zapalniczki samochodowej 12 V. Dzięki swojej objętości zapewnia wystarczającą ilość gorącej wody dla całej załogi samochodu. Opakowanie zawiera czajnik z przewodem zasilającym, 2 filiżanki, sitko do herbaty, uchwyt do mocowania czajnika oraz przejściówkę dystansową. (4home.pl)

Podobne produkty jak Compass Czajnik podróżny , Pasek carhartt wip clip belt chrome i019176 camo laurel

EBI i EBI Fairtrade w paski T-Shirt z paskami w kolorze morskim

EBI i EBI Fairtrade w paski T-Shirt z paskami w kolorze morskim
Szczegół

T-SHIRT Jakość marki z EBI i EBI Piękne morze T-Shirt w zapowiadanym pasiastym wyglądzie. Kołnierz, rękawy i pasek są kontrastujące kolorystycznie i doskonale dopełniają wygląd zewnętrzny. Przetworzone zatrzaski na ramieniu ułatwiają zakładanie i zdejmowanie. Szczegóły dotyczące produktu: 100 % bawełny można prać w temperaturze do 40 stopni. Nadaje się do suszarek (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EBI i EBI Fairtrade w paski T-Shirt z paskami w kolorze morskim , Mam bite & relax gryzak 2m+ green 1 szt.

EBI i EBI Fairtrade w paski T-Shirt z paskami w kolorze morskim

EBI i EBI Fairtrade w paski T-Shirt z paskami w kolorze morskim
Szczegół

T-SHIRT Jakość marki z EBI i EBI Piękne morze T-Shirt w zapowiadanym pasiastym wyglądzie. Kołnierz, rękawy i pasek są kontrastujące kolorystycznie i doskonale dopełniają wygląd zewnętrzny. Przetworzone zatrzaski na ramieniu ułatwiają zakładanie i zdejmowanie. Szczegóły dotyczące produktu: 100 % bawełny można prać w temperaturze do 40 stopni. Nadaje się do suszarek (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EBI i EBI Fairtrade w paski T-Shirt z paskami w kolorze morskim , Compass torba rowerowa na tylny bagażnik

EBI i EBI Fairtrade w paski T-Shirt z paskami w kolorze morskim

EBI i EBI Fairtrade w paski T-Shirt z paskami w kolorze morskim
Szczegół

T-SHIRT Jakość marki z EBI i EBI Piękne morze T-Shirt w zapowiadanym pasiastym wyglądzie. Kołnierz, rękawy i pasek są kontrastujące kolorystycznie i doskonale dopełniają wygląd zewnętrzny. Przetworzone zatrzaski na ramieniu ułatwiają zakładanie i zdejmowanie. Szczegóły dotyczące produktu: 100 % bawełny można prać w temperaturze do 40 stopni. Nadaje się do suszarek (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EBI i EBI Fairtrade w paski T-Shirt z paskami w kolorze morskim

EBI i EBI Fairtrade w paski T-Shirt z paskami w kolorze morskim

EBI i EBI Fairtrade w paski T-Shirt z paskami w kolorze morskim
Szczegół

T-SHIRT Jakość marki z EBI i EBI Piękne morze T-Shirt w zapowiadanym pasiastym wyglądzie. Kołnierz, rękawy i pasek są kontrastujące kolorystycznie i doskonale dopełniają wygląd zewnętrzny. Przetworzone zatrzaski na ramieniu ułatwiają zakładanie i zdejmowanie. Szczegóły dotyczące produktu: 100 % bawełny można prać w temperaturze do 40 stopni. Nadaje się do suszarek (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EBI i EBI Fairtrade w paski T-Shirt z paskami w kolorze morskim

Przedłużacz z wyłącznikiem 6Z 2m

Przedłużacz z wyłącznikiem 6Z 2m
Szczegół

(liderlamp.pl)

Podobne produkty jak Przedłużacz z wyłącznikiem 6Z 2m

PP11 - Przedłużacz z wyłącznikiem 2m

PP11 - Przedłużacz z wyłącznikiem 2m
Szczegół

(liderlamp.pl)

Podobne produkty jak PP11 - Przedłużacz z wyłącznikiem 2m

Przedłużacz z wyłącznikiem 4Z 2m

Przedłużacz z wyłącznikiem 4Z 2m
Szczegół

(liderlamp.pl)

Podobne produkty jak Przedłużacz z wyłącznikiem 4Z 2m

BIECO Piłka welurowa z grzechotką

BIECO Piłka welurowa z grzechotką
Szczegół

Piłka welurowa z grzechotką Średnica: 10 cm (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak BIECO Piłka welurowa z grzechotką

bieco Chwytak z grzechotką, Jelonek

bieco Chwytak z grzechotką, Jelonek
Szczegół

Chwytak z grzechotką marki Bieco to świetna zabawka dla małego brzdąca. Jelonek jest zabawką do chwytania, grzechotką i gryzakiem w jednym, dzięki czemu będzie wiernym towarzyszem w pierwszych miesiącach życia dziecka. Drewniana konstrukcja gryzaka pomoże złagodzić ból przy ząbkowaniu. Potrząsając grzechotką, jelonek wydaje różne dźwięki, co pomaga rozwijać koordynację, jak i zmysł słuchu Twojego maleństwa. Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 15 x 10 x 3 cm Materiał: bawełna, wypełnienie poliestrowe Chwytak, grzechotka i gryzak w jednym Wspiera zdolności motoryczne i zmysł słuchu Wskazówki pielęgnacyjne: można wytrzeć wilgotną ścierką z delikatnym mydłem Wiek: od 2 miesięcy (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak bieco Chwytak z grzechotką, Jelonek

bieco Małpka Griffin z grzechotką

bieco Małpka Griffin z grzechotką
Szczegół

Małpka z grzechotką z Bieco to wspaniała zabawka dla małego nowicjusza w magicznie uroczym kształcie. Urocza małpka jest zabawką do chwytania, grzechotką i gryzakiem w jednym, dzięki czemu jest wiernym towarzyszem w pierwszych miesiącach życia dziecka. Naturalne drewno i miękka lina są miłe w dotyku dla dziecka, a jednocześnie stanowią ciekawy kontrast stymulujący zmysł dotyku. Jako pomoc w ząbkowaniu, drewniany pierścień wzmacnia podniebienie dziecka i pomaga złagodzić ból związany z ząbkowaniem. Kiedy małpka jest potrząsana, grzechocze radośnie i w ten sposób zabawnie promuje drobne umiejętności motoryczne i zmysł słuchu Twojego dziecka. Dyskretna strona Design sprawia, że zabawka edukacyjna jest stylowym towarzyszem, który zachwyci zarówno rodziców, jak i dzieci. Marka Bieco od wielu lat jest synonimem najwyższej jakości i innowacyjnego rozwoju produktów. Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 20 x 9 x 7 cm Materiał: drewno, bawełna, wypełnienie poliestrowe t Chwytak, grzechotka i gryzak w jednym Wspiera drobne umiejętności motoryczne i zmysł słuchu Wskazówki pielęgnacyjne: Wycierać na wilgotno z łagodnym mydłem t Wiek: od 2 miesięcy (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak bieco Małpka Griffin z grzechotką

bieco Chwytak z grzechotką, Miś

bieco Chwytak z grzechotką, Miś
Szczegół

Chwytak miś z grzechotką marki Bieco to świetna zabawka dla małego brzdąca. Miś jest zabawką do chwytania, grzechotką i gryzakiem w jednym, dzięki czemu będzie wiernym towarzyszem w pierwszych miesiącach życia dziecka. Drewniana konstrukcja gryzaka pomoże złagodzić ból przy ząbkowaniu. Potrząsając grzechotką, miś wydaje z siebie różne dźwięki, co pomaga rozwijać koordynację, jak i zmysł słuchu Twojego maleństwa. Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 20 x 6 x 7 cm Materiał: bawełna, wypełnienie poliestrowe Chwytak, grzechotka i gryzak w jednym Wspiera zdolności motoryczne i zmysł słuchu Wskazówki pielęgnacyjne: można wytrzeć wilgotną ścierką z delikatnym mydłem Wiek: od 2 miesięcy (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak bieco Chwytak z grzechotką, Miś

Zestaw 2 haczyków i kleju Metaltex Grey

Zestaw 2 haczyków i kleju Metaltex Grey
Szczegół

Co oferuje Metaltex®? W zasadzie to wszystko, czego zorganizowana dusza zapragnie. Ociekacze, wieszaki samoprzylepne, podwieszane półki, koszyki, przyborniki, mnóstwo akcesoriów kuchennych i łazienkowych. Wszystko zaprojektowane tak, by ułatwić życie w domu. Niektóre akcesoria Metaltex® są pokryte specjalnie opracowaną powłoką Polytherm®, która jest antykorozyjna i antystatyczna. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Zestaw 2 haczyków i kleju Metaltex Grey

Zestaw 2 haczyków i kleju Metaltex Silver

Zestaw 2 haczyków i kleju Metaltex Silver
Szczegół

Co oferuje Metaltex®? W zasadzie to wszystko, czego zorganizowana dusza zapragnie. Ociekacze, wieszaki samoprzylepne, podwieszane półki, koszyki, przyborniki, mnóstwo akcesoriów kuchennych i łazienkowych. Wszystko zaprojektowane tak, by ułatwić życie w domu. Niektóre akcesoria Metaltex® są pokryte specjalnie opracowaną powłoką Polytherm®, która jest antykorozyjna i antystatyczna. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Zestaw 2 haczyków i kleju Metaltex Silver

FRANCODEX Paski średnie usuwające kamień i brzydki zapach z pyska 350 g/15 pasków

FRANCODEX Paski średnie usuwające kamień i brzydki zapach z pyska 350 g/15 pasków
Szczegół

Gryzaki dla psów średnich ras (waga 10-30 kg). Gryzaki nie zawierają białka zwierzęcego i są niskokaloryczne (3,4 kcal/g). Dzięki chropowatej powierzchni, ścierają płytkę nazębną podczas życia. Działanie to jest dodatkowo wzmocnione ich kształtem przypominającym literę Z. Połączenie dwóch enzymów hamuje rozwój mikroorganizmów, przez co ogranicza powstawanie kamienia nazębnego. Skład: Skrobia kukurydziana, gliceryna, koncentrat białka sojowego, mąka ryżowa, drożdże, sorbitol, kolba kukurydzy z liśćmi, poliol (erytrytol), inulina z cykorii, koncentrat z owoców granatu. Składniki analityczne: białko 19%, tłuszcz surowy 0.9%, włókno surowe 1.3%, popiół surowy 1,8%. Sposób podawania: Należy podawać po posiłku, na przemian ze szczotkowaniem. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody do picia. Przechowywać w suchym miejscu, w temeraturze poniżej 25°C. Opakowanie: 350g/15 pasków (fera.pl)

Podobne produkty jak FRANCODEX Paski średnie usuwające kamień i brzydki zapach z pyska 350 g/15 pasków

FRANCODEX Paski małe usuwające kamień i brzydki zapach z pyska 224 g/15 pasków

FRANCODEX Paski małe usuwające kamień i brzydki zapach z pyska 224 g/15 pasków
Szczegół

Przysmaki dentystyczne dla psów dorosłych ras małych, o masie ciała od 5 do 10 kg. Niwelują nieprzyjemny zapach z pyska. Przekąski nie zawierają białka zwierzęcego i są niskokaloryczne (3,4 kcal/g). Mają chropowatą powierzchnię oraz kształt przypominający literę Z, co tworzy tarcie na powierzchni zębów oraz masuje dziąsła.Paski powinny być gryzione i żute przez jak najdłuższy czas. Specjalnymi składnikami są enzymy - oksydaza glukozowa i laktoperoksydaza. Hamują one rozwój mikroorganizmów i minimalizują ryzyko powstania kamienia nazębnego. Skład: Skrobia kukurydziana, gliceryna, białko soi, mąka ryżowa, drożdże, sorbitol, kolby kukurydzy Analiza: Białko surowe: 20.1%, oleje i tłuszcze surowe: 2.1%, włókno surowe: 5%, popiół surowy: 1.8% Podawać psu po posiłku. Stosować wraz na przemian ze szczotkowaniem zębów. Upewnić się, że pies ma dostęp do świeżej wody. (fera.pl)

Podobne produkty jak FRANCODEX Paski małe usuwające kamień i brzydki zapach z pyska 224 g/15 pasków

FRANCODEX Paski Duże Usuwające Kamień i Brzydki Zapach Z Pyska 490 g/15 Pasków

FRANCODEX Paski Duże Usuwające Kamień i Brzydki Zapach Z Pyska 490 g/15 Pasków
Szczegół

Gryzaki dla psów dużych ras (waga powyżej 30kg).  Gryzaki nie zawierają białka zwierzęcego i są niskokaloryczne (3,4 kcal/g). Dzięki chropowatej powierzchni, ścierają płytkę nazębną podczas życia. Działanie to jest dodatkowo wzmocnione ich kształtem przypominającym literę Z. Połączenie dwóch enzymów hamuje rozwój mikroorganizmów, przez co ogranicza powstawanie kamienia nazębnego. Skład: oksydaza glukozowa i laktoperoksydaza Opakowanie: 490g/15 pasków (fera.pl)

Podobne produkty jak FRANCODEX Paski Duże Usuwające Kamień i Brzydki Zapach Z Pyska 490 g/15 Pasków

Steiff Słonik z grzechotką 10 cm

Steiff Słonik z grzechotką 10 cm
Szczegół

W 1880 roku sprzedano pierwszego pluszowego słonika, co zapoczątkowało narodziny pluszowych zabawek na całym świecie. Obchodzimy tę rocznicę w 2020 r. z 140-letnią kolekcją: Wszyscy ich przedstawiciele noszą specjalne logo 140 lat Steiff. Słonik z grzechotką wykonany z kremowego pluszu. Zawieszka w białym kolorze Szczegóły dotyczące produktu: posiada znak firmowy materiał: miękki plusz Materiał: 80% akrtyl, 20% poliester wypełnienie: materiał syntetyczny Wielkość: 10 cm oczy z tworzywa sztucznego pielęgnacja: Wskazówki pielęgnacyjne:30° C delikatnie prać, Nie wybielać, Nie suszyć w suszarce bębnowej (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Steiff Słonik z grzechotką 10 cm

Flight Tusl32 Sakura Ukulele Sopranowe Z Pokrowcem I Paskiem

Flight Tusl32 Sakura Ukulele Sopranowe Z Pokrowcem I Paskiem
Szczegół

Flight to marka powstała w 2009 roku w Słowenii. W swoim szerokim portfolio posiada świetne jakościowo ukulele oraz akcesoria. Ukulele Flight znane są na całym świecie, grają na nich nie tylko amatorzy, ale także profesjonaliści, a marka współpracuje z nauczycielami i influenserami. Znajdź @flightukulele na Instagramie i Facebooku i dołącz do grona fanów! (riff.net.pl)

Podobne produkty jak Flight Tusl32 Sakura Ukulele Sopranowe Z Pokrowcem I Paskiem

Flight Tus32 Sakura Ukulele Sopranowe Z Pokrowcem I Paskiem

Flight Tus32 Sakura Ukulele Sopranowe Z Pokrowcem I Paskiem
Szczegół

Flight to marka powstała w 2009 roku w Słowenii. W swoim szerokim portfolio posiada świetne jakościowo ukulele oraz akcesoria. Ukulele Flight znane są na całym świecie, grają na nich nie tylko amatorzy, ale także profesjonaliści, a marka współpracuje z nauczycielami i influenserami. Znajdź @flightukulele na Instagramie i Facebooku i dołącz do grona fanów! (riff.net.pl)

Podobne produkty jak Flight Tus32 Sakura Ukulele Sopranowe Z Pokrowcem I Paskiem

Voggenreiter Grzechotka - Grzybek z dzwoneczkiem

Voggenreiter Grzechotka - Grzybek z dzwoneczkiem
Szczegół

Ten muzyczny grzybek nie rośnie w lesie, ale w dziecięcym pokoiku! Dobrze leży w dłoni, miło grzechocze i rozbawia Twoje dziecko. Z drewno bukowe, wyprodukowany w Niemczech, Szczegóły produktu: wymiary (długość x szerokość): 4,8 x 5,2 cm materiał: drewno wiek: od 6 miesięcy Uwaga. Zdjęcie poglądowe. Kolory mogą się różnić. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Voggenreiter Grzechotka - Grzybek z dzwoneczkiem

Sassy Baby Grzechotka z pierścieniami

Sassy Baby Grzechotka z pierścieniami
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 0 miesięcy Kolorowe i wieloteksturowe pierścienie zapewniają stymulację wzrokową i pobudzają zmysł dotyku Duży, miękki pierścień i połączenia o wielu fakturach zachęcają do poznawania dotykiem i stymulują aktywność mózgu. Jaskrawe kolory stymulują zmysły wzroku dziecka Pierścienie mają otwarte końce, dzięki czemu można je łatwo łączyć z innymi zabawkami. Wymiary i waga: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 6,35 x 14,99 x 20,32 cm Waga: 0,09 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał: tworzywo sztuczne Wskazówki pielęgnacyjne: czyścić wilgotną ściereczką W zestawie: Sassy Baby Grzechotka (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Sassy Baby Grzechotka z pierścieniami

Sassy Baby Grzechotka z pierścieniem

Sassy Baby Grzechotka z pierścieniem
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 0 miesięcy klasyczna grzechotka firmy Sassy to zabawka do gryzienia prosty, okrągły kształt ułatwia dziecku chwytanie i odkrywanie z wieloma różnymi fakturami do odkrywania Wymiary i waga: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 20,32 x 4,45 x 10,16 cm Waga: 0,06 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał: tworzywo sztuczne Wskazówki pielęgnacyjne: czyścić wilgotną ściereczką W zestawie: Sassy Baby Grzechotka z pierścieniem (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Sassy Baby Grzechotka z pierścieniem
wieszak scienny z haczykami leitmotiv saturnus, Orion Wieszak na drzwi z 5 haczykami KITCH, Bino Pasek z narzędziami, 42,5 cm, pasek tommy hilfiger, Compass Czajnik podróżny z termosem 2w1, Compass Skrobak do lodu z rękawicą, niebieski, Canpol babies Sensory piłeczka kontrastowa z grzechotką 0m+ 1 szt., BabyOno Be Active Ortho gryzak z grzechotką 0m+ 1 szt., BabyOno Have Fun Toy pluszowa zabawka z grzechotką 1 szt., Bellatex Ręcznik Kamilka Pasek ciemnozielony, Ręcznik kąpielowy Kamilka Pasek szary, Curaprox Baby Waking Senses gryzak ze szczoteczką do masażu i grzechotką, Canpol babies Teethers Water gryzak z grzechotką 0m+ Blue 1 szt., Canpol babies Teethers Water gryzak z grzechotką 0m+ Pink 1 szt., BabyOno Have Fun Teether gryzak z grzechotką Juicy Orange 1 szt., BabyOno Have Fun Teether gryzak z grzechotką Tasty Watermelon 1 szt., Canpol babies Mouse przytulanka do spania z grzechotką 0m+ 1 szt., Compass Ochronna mata z kieszeniami do bagażnika, czarny, Pasek do Jogi Yoga Strap, fioletowy, Compass Czajnik podróżny, Yato YT-7410 Torba na pasek na narzędzia z 8 kieszeniami, czarny, Chicco Natural Feeling Blue butelka dla noworodka i niemowlęcia 2m+ 250 ml, Chicco Perfect 5 Neutral butelka dla noworodka i niemowlęcia 2m+ 240 ml, Chicco Natural Feeling Pink butelka dla noworodka i niemowlęcia 2m+ 250 ml, Chicco Natural Feeling Cluster 2 butelka dla noworodka i niemowlęcia 2m+ 250 ml, Compass Torba rowerowa na kierownicę, Chicco Soft Relax gryzak 2m+ 2 szt., pasek carhartt wip clip belt chrome i019176 camo laurel, MAM Bite & Relax gryzak 2m+ Green 1 szt., Compass Torba rowerowa na tylny bagażnik