Dw home świece

Produkt Dw home świece znaleziono 50+x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Dw home świece i szukaj produktu ponownie.

DW Home Plumeria świeczka zapachowa 434 g

DW Home Plumeria świeczka zapachowa 434 g
Szczegół

DW Home Plumeria, 434 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Plumeria napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach owocowy zapach słodki aromat Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Plumeria świeczka zapachowa 434 g , Dw home świece

DW Home Plumeria świeczka zapachowa 264 g

DW Home Plumeria świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Plumeria, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Plumeria napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach owocowy zapach słodki aromat Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Plumeria świeczka zapachowa 264 g , Dw home lava świeczka zapachowa 258 g

DW Home Zen świeczka zapachowa 210,07 g

DW Home Zen świeczka zapachowa 210,07 g
Szczegół

DW Home Zen, 210,07 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Zen napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: drzewny zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent po wypaleniu pojemnik można wykorzystać jako stylowy element dekoracyjny długi czas spalania luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Skład: zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Zen świeczka zapachowa 210,07 g , Dw home love świeczka zapachowa 213 g

DW Home Zen Love świeczka zapachowa 213 g

DW Home Zen Love świeczka zapachowa 213 g
Szczegół

DW Home Zen Love, 213 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Zen Love napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach kwiatowy zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent po wypaleniu pojemnik można wykorzystać jako stylowy element dekoracyjny luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Skład: bawełniany knot zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Zen Love świeczka zapachowa 213 g , Dw home lavande świeczka zapachowa 246,64 g

DW Home Zen Mantra świeczka zapachowa 428 g

DW Home Zen Mantra świeczka zapachowa 428 g
Szczegół

DW Home Zen Mantra, 428 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Sposób użycia: Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Zen Mantra świeczka zapachowa 428 g , Dw home meditate świeczka zapachowa 212 g

DW Home Zen Energize świeczka zapachowa 213 g

DW Home Zen Energize świeczka zapachowa 213 g
Szczegół

DW Home Zen Energize, 213 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Właściwości: cytrusowy zapach Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Zen Energize świeczka zapachowa 213 g , Dw home balance świeczka zapachowa 210 g

DW Home Grapefruit & Sangria świeczka zapachowa 264 g

DW Home Grapefruit & Sangria świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Grapefruit & Sangria, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Grapefruit & Sangria napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach słodki aromat wykwintny zapach po wypaleniu pojemnik można wykorzystać jako stylowy element dekoracyjny luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania Skład: bawełniany knot zawiera wosk kokosowy na bazie olejków eterycznych Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Grapefruit & Sangria świeczka zapachowa 264 g , Dw home fleur świeczka zapachowa 247 g

DW Home Pomegranate & Lime świeczka zapachowa 264 g

DW Home Pomegranate & Lime świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Pomegranate & Lime, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Właściwości: owocowy zapach słodki aromat cytrusowy zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent po wypaleniu pojemnik można wykorzystać jako stylowy element dekoracyjny długi czas spalania Skład: bawełniany knot na bazie olejków eterycznych zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Pomegranate & Lime świeczka zapachowa 264 g , Dw home océan świeczka zapachowa 246,64 g

DW Home Grapefruit & Sangria świeczka zapachowa 434 g

DW Home Grapefruit & Sangria świeczka zapachowa 434 g
Szczegół

DW Home Grapefruit & Sangria, 434 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Grapefruit & Sangria napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach słodki aromat wykwintny zapach po wypaleniu pojemnik można wykorzystać jako stylowy element dekoracyjny luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania Skład: bawełniany knot zawiera wosk kokosowy na bazie olejków eterycznych Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Grapefruit & Sangria świeczka zapachowa 434 g , Dw home namaste świeczka zapachowa 210 g

DW Home Essence Fresh Linen świeczka zapachowa 255

DW Home Essence Fresh Linen świeczka zapachowa 255
Szczegół

DW Home Essence Fresh Linen, 255 , Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Essence Fresh Linen napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach zwiewny czysty zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Essence Fresh Linen świeczka zapachowa 255 , Dw home breathe świeczka zapachowa 210 g

DW Home Prime Lava świeczka zapachowa 428 g

DW Home Prime Lava świeczka zapachowa 428 g
Szczegół

DW Home Prime Lava, 428 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Prime Lava napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach słodki aromat zwiewny czysty zapach wiosenny zapach letni zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent po wypaleniu pojemnik można wykorzystać jako stylowy element dekoracyjny Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Prime Lava świeczka zapachowa 428 g , Dw home vanille świeczka zapachowa 420 g

DW Home Prime Snickerdoodle świeczka zapachowa 264 g

DW Home Prime Snickerdoodle świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Prime Snickerdoodle, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Prime Snickerdoodle napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: słodki aromat wykwintny zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent po wypaleniu pojemnik można wykorzystać jako stylowy element dekoracyjny Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Prime Snickerdoodle świeczka zapachowa 264 g , Dw home plumeria świeczka zapachowa 434 g

DW Home Signature Thunder świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Thunder świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Thunder, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Thunder napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: drzewny zapach świeży zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Thunder świeczka zapachowa 264 g , Dw home plumeria świeczka zapachowa 264 g

DW Home Smoked Birch świeczka zapachowa 434 g

DW Home Smoked Birch świeczka zapachowa 434 g
Szczegół

DW Home Smoked Birch, 434 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Smoked Birch napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: rozgrzewający zapach drzewny zapach długi czas spalania luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Smoked Birch świeczka zapachowa 434 g , Dw home relax świeczka zapachowa 210 g

DW Home Signature Apple Pie świeczka zapachowa 258

DW Home Signature Apple Pie świeczka zapachowa 258
Szczegół

DW Home Signature Apple Pie, 258 , Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Apple Pie napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach wykwintny zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania 2 knoty Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Apple Pie świeczka zapachowa 258 , Dw home zen świeczka zapachowa 210,07 g

DW Home Spiced Pumpkin świeczka zapachowa 425 g

DW Home Spiced Pumpkin świeczka zapachowa 425 g
Szczegół

DW Home Spiced Pumpkin, 425 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Spiced Pumpkin napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: wykwintny zapach słodki aromat korzenny aromat Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Spiced Pumpkin świeczka zapachowa 425 g , Dw home lavande świeczka zapachowa 420 g

DW Home Spiced Pumpkin świeczka zapachowa 275 g

DW Home Spiced Pumpkin świeczka zapachowa 275 g
Szczegół

DW Home Spiced Pumpkin, 275 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Spiced Pumpkin napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: wykwintny zapach słodki aromat korzenny aromat Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Spiced Pumpkin świeczka zapachowa 275 g , Dw home fleur świeczka zapachowa 420 g

DW Home Zen Relax świeczka zapachowa 210 g

DW Home Zen Relax świeczka zapachowa 210 g
Szczegół

DW Home Zen Relax, 210 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Zen Relax napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: ziołowy aromat zwiewny czysty zapach długi czas spalania luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Zen Relax świeczka zapachowa 210 g , Dw home balance świeczka zapachowa 425 g

DW Home Lilac Blossom wosk zapachowy 82 g

DW Home Lilac Blossom wosk zapachowy 82 g
Szczegół

DW Home Lilac Blossom, 82 g, Wosk do lamp aromatycznych Zapachy do domu, Wosk do lampy aromatycznej DW Home Lilac Blossom wytworzy we wnętrzu maksymalny efekt zapachowy. Dzięki możliwości szybkiej i łatwej wymiany na inny wosk zawsze możesz wybrać dokładnie taki zapach, na jaki akurat masz nastrój. Właściwości: kwiatowy zapach słodki aromat Sposób użycia: Nigdy nie pozostawiaj rozpuszczającego się wosku bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Nie pozostawiaj produktu w zasięgu dzieci lub zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Lilac Blossom wosk zapachowy 82 g , Dw home lava świeczka zapachowa 428 g

DW Home Signature Lava świeczka zapachowa 258 g

DW Home Signature Lava świeczka zapachowa 258 g
Szczegół

DW Home Signature Lava, 258 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Lava napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach słodki aromat tropikalny zapach cytrusowy zapach długi czas spalania Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Lava świeczka zapachowa 258 g , Dw home sparkling amethyst świeczka zapachowa 425 g

DW Home Zen Mantra świeczka zapachowa 213 g

DW Home Zen Mantra świeczka zapachowa 213 g
Szczegół

DW Home Zen Mantra, 213 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Sposób użycia: Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Zen Mantra świeczka zapachowa 213 g , Dw home tobacco noir świeczka zapachowa 425,53 g

DW Home Warm Sandalwood świeczka zapachowa 264 g

DW Home Warm Sandalwood świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Warm Sandalwood, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Warm Sandalwood napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: rozgrzewający zapach korzenny aromat designerskie opakowanie luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Warm Sandalwood świeczka zapachowa 264 g , Dw home rosewood vanilla świeczka zapachowa 856.17 g

DW Home Palo Santo świeczka zapachowa 264 g

DW Home Palo Santo świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Palo Santo, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Palo Santo napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: korzenny aromat drzewny zapach ziołowy aromat Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Palo Santo świeczka zapachowa 264 g , Dw home tidal wave świeczka zapachowa 264 g

DW Home Zen Breathe świeczka zapachowa 210 g

DW Home Zen Breathe świeczka zapachowa 210 g
Szczegół

DW Home Zen Breathe, 210 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Zen Breathe napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach ziołowy aromat Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Zen Breathe świeczka zapachowa 210 g , Dw home white linen świeczka zapachowa 264 g

DW Home Zen Namaste świeczka zapachowa 210 g

DW Home Zen Namaste świeczka zapachowa 210 g
Szczegół

DW Home Zen Namaste, 210 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Zen Namaste napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach zwiewny czysty zapach kwiatowy zapach doskonały pomysł na prezent designerskie opakowanie długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Zen Namaste świeczka zapachowa 210 g , Dw home fresh air świeczka zapachowa 262 g

DW Home Zen Meditate świeczka zapachowa 212 g

DW Home Zen Meditate świeczka zapachowa 212 g
Szczegół

DW Home Zen Meditate, 212 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Zen Meditate napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach drzewny zapach ziołowy aromat długi czas spalania słodki aromat rozgrzewający zapach luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Zen Meditate świeczka zapachowa 212 g , Dw home rainbow sherbert świeczka zapachowa 434 g

DW Home Signature Lava świeczka zapachowa 258 g

DW Home Signature Lava świeczka zapachowa 258 g
Szczegół

DW Home Signature Lava, 258 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Lava napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach słodki aromat tropikalny zapach cytrusowy zapach długi czas spalania Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Lava świeczka zapachowa 258 g , Dw home sandalwood suede świeczka zapachowa 264 g

DW Home Lavender Chamomile odświeżacz w aerozolu 120 ml

DW Home Lavender Chamomile odświeżacz w aerozolu 120 ml
Szczegół

DW Home Lavender Chamomile, 120 ml, Odświeżacze powietrza Zapachy do domu, Odświeżacz powietrza DW Home Lavender Chamomile rozprzestrzeni zapach w Twoim domu i stworzy przyjemną atmosferę. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy i przynosi natychmiastową pomoc w walce z niepożądanymi zapachami w Twoim domu. Właściwości: kwiatowy zapach świeży zapach ziołowy aromat Sposób użycia: Spray zapachowy jest odpowiedni do niewielkich pomieszczeń. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Jeśli substancja wypełniająca produkt zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut. Można też używać do nadania przyjemnego zapachu tekstyliom. Zapachy są specjalnie opracowane tak, aby nie tworzyły na materiale żadnych plam. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Lavender Chamomile odświeżacz w aerozolu 120 ml , Dw home beach day świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Clean Sheets świeczka zapachowa 434 g

DW Home Signature Clean Sheets świeczka zapachowa 434 g
Szczegół

DW Home Signature Clean Sheets, 434 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Clean Sheets napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach świeży zapach zwiewny czysty zapach Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Clean Sheets świeczka zapachowa 434 g , Dw home woodsmoke bourbon świeczka zapachowa 258 g

DW Home Signature Vanilla Cupcake świeczka zapachowa 434 g

DW Home Signature Vanilla Cupcake świeczka zapachowa 434 g
Szczegół

DW Home Signature Vanilla Cupcake, 434 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Vanilla Cupcake napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: wykwintny zapach słodki aromat Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Vanilla Cupcake świeczka zapachowa 434 g , Dw home grapefruit citrus świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Vanilla Cupcake świeczka zapachowa 258 g

DW Home Signature Vanilla Cupcake świeczka zapachowa 258 g
Szczegół

DW Home Signature Vanilla Cupcake, 258 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Vanilla Cupcake napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: wykwintny zapach słodki aromat Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Vanilla Cupcake świeczka zapachowa 258 g

DW Home Signature Clean Sheets świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Clean Sheets świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Clean Sheets, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Clean Sheets napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach świeży zapach zwiewny czysty zapach Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Clean Sheets świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Rainbow Sherbert świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Rainbow Sherbert świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Rainbow Sherbert, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Rainbow Sherbert napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach 2 knoty designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Skład: bawełniany knot na bazie olejków eterycznych zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Rainbow Sherbert świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Summer Sunset świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Summer Sunset świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Summer Sunset, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Summer Sunset napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach cytrusowy zapach Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Summer Sunset świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Tropical Nectar świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Tropical Nectar świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Tropical Nectar, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Tropical Nectar napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach słodki aromat letni zapach tropikalny zapach Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Tropical Nectar świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Happy Hour świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Happy Hour świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Happy Hour, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Happy Hour napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach wykwintny zapach Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Happy Hour świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Good Morning świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Good Morning świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Good Morning, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Good Morning napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach cytrusowy zapach Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Good Morning świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Milky Way świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Milky Way świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Milky Way, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Milky Way napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: drzewny zapach korzenny aromat Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Milky Way świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Sandalwood Suede świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Sandalwood Suede świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Sandalwood Suede, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Sandalwood Suede napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: korzenny aromat Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Sandalwood Suede świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Donut Shop świeczka zapachowa 258 g

DW Home Signature Donut Shop świeczka zapachowa 258 g
Szczegół

DW Home Signature Donut Shop, 258 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Donut Shop napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: słodki aromat wykwintny zapach Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Donut Shop świeczka zapachowa 258 g

DW Home Signature Sweet Tobaco świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Sweet Tobaco świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Sweet Tobaco, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Sweet Tobaco napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: korzenny aromat rozgrzewający zapach Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Sweet Tobaco świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Summer Vacation świeczka zapachowa 434 g

DW Home Signature Summer Vacation świeczka zapachowa 434 g
Szczegół

DW Home Signature Summer Vacation, 434 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Summer Vacation napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: zwiewny czysty zapach letni zapach 2 knoty Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Summer Vacation świeczka zapachowa 434 g

DW Home Essence Koa Wood świeczka zapachowa 255,15 g

DW Home Essence Koa Wood świeczka zapachowa 255,15 g
Szczegół

DW Home Essence Koa Wood, 255,15 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Essence Koa Wood napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach drzewny zapach słodki aromat Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Essence Koa Wood świeczka zapachowa 255,15 g

DW Home Sips Piňa Colada świeczka zapachowa 318 g

DW Home Sips Piňa Colada świeczka zapachowa 318 g
Szczegół

DW Home Sips Piňa Colada, 318 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Sips Piňa Colada napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: słodki aromat wykwintny zapach Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Sips Piňa Colada świeczka zapachowa 318 g

DW Home Signature Cereal Milk świeczka zapachowa 434 g

DW Home Signature Cereal Milk świeczka zapachowa 434 g
Szczegół

DW Home Signature Cereal Milk, 434 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Cereal Milk napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: słodki aromat wykwintny zapach doskonały pomysł na prezent po wypaleniu pojemnik można wykorzystać jako stylowy element dekoracyjny długi czas spalania Skład: knot nie zawiera ołowiu zawiera wosk kokosowy na bazie olejków eterycznych Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Cereal Milk świeczka zapachowa 434 g

DW Home Signature Tobacco Leaf świeczka zapachowa 320 g

DW Home Signature Tobacco Leaf świeczka zapachowa 320 g
Szczegół

DW Home Signature Tobacco Leaf, 320 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Tobacco Leaf napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: korzenny aromat drzewny zapach ziołowy aromat produkt wykonany ręcznie Skład: drewniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Tobacco Leaf świeczka zapachowa 320 g

DW Home Signature Fresh Brew świeczka zapachowa 258 g

DW Home Signature Fresh Brew świeczka zapachowa 258 g
Szczegół

DW Home Signature Fresh Brew, 258 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Fresh Brew napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: słodki aromat wykwintny zapach produkt wykonany ręcznie Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Fresh Brew świeczka zapachowa 258 g

DW Home Prime Citrus Orchard świeczka zapachowa 264 g

DW Home Prime Citrus Orchard świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Prime Citrus Orchard, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Prime Citrus Orchard świeczka zapachowa 264 g

DW Home Farmhouse Sandalwood & Musk świeczka zapachowa 264 g

DW Home Farmhouse Sandalwood & Musk świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Farmhouse Sandalwood & Musk, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Farmhouse Sandalwood & Musk napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: długi czas spalania designerskie opakowanie drzewny zapach wykwintny zapach po wypaleniu pojemnik można wykorzystać jako stylowy element dekoracyjny Skład: bawełniany knot zawiera wosk kokosowy na bazie olejków eterycznych Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Farmhouse Sandalwood & Musk świeczka zapachowa 264 g

DW Home Essence Cardamom Spice świeczka zapachowa 264 g

DW Home Essence Cardamom Spice świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Essence Cardamom Spice, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Essence Cardamom Spice napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: korzenny aromat ziołowy aromat cytrusowy zapach produkt wykonany ręcznie długi czas spalania designerskie opakowanie Skład: bawełniany knot na bazie olejków eterycznych zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Essence Cardamom Spice świeczka zapachowa 264 g
dw home świece, DW Home Lava świeczka zapachowa 258 g, DW Home Love świeczka zapachowa 213 g, DW Home Lavande świeczka zapachowa 246,64 g, DW Home Meditate świeczka zapachowa 212 g, DW Home Balance świeczka zapachowa 210 g, DW Home Fleur świeczka zapachowa 247 g, DW Home Océan świeczka zapachowa 246,64 g, DW Home Namaste świeczka zapachowa 210 g, DW Home Breathe świeczka zapachowa 210 g, DW Home Vanille świeczka zapachowa 420 g, DW Home Plumeria świeczka zapachowa 434 g, DW Home Plumeria świeczka zapachowa 264 g, DW Home Relax świeczka zapachowa 210 g, DW Home Zen świeczka zapachowa 210,07 g, DW Home Lavande świeczka zapachowa 420 g, DW Home Fleur świeczka zapachowa 420 g, DW Home Balance świeczka zapachowa 425 g, DW Home Lava świeczka zapachowa 428 g, DW Home Sparkling Amethyst świeczka zapachowa 425 g, DW Home Tobacco Noir świeczka zapachowa 425,53 g, DW Home Rosewood Vanilla świeczka zapachowa 856.17 g, DW Home Tidal Wave świeczka zapachowa 264 g, DW Home White Linen świeczka zapachowa 264 g, DW Home Fresh Air świeczka zapachowa 262 g, DW Home Rainbow Sherbert świeczka zapachowa 434 g, DW Home Sandalwood Suede świeczka zapachowa 264 g, DW Home Beach Day świeczka zapachowa 264 g, DW Home Woodsmoke Bourbon świeczka zapachowa 258 g, DW Home Grapefruit Citrus świeczka zapachowa 264 g