Dw home white linen świeczka zapachowa 264 g

Produkt Dw home white linen świeczka zapachowa 264 g znaleziono 50+x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Dw home white linen świeczka zapachowa 264 g i szukaj produktu ponownie.

DW Home Signature White Linen świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature White Linen świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature White Linen, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature White Linen napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach długi czas spalania doskonały pomysł na prezent designerskie opakowanie Skład: bawełniany knot zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature White Linen świeczka zapachowa 264 g , Dw home white linen świeczka zapachowa 264 g

DW Home Farmhouse Fresh Linen Breeze świeczka zapachowa 264 g

DW Home Farmhouse Fresh Linen Breeze świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Farmhouse Fresh Linen Breeze, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Farmhouse Fresh Linen Breeze napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach świeży zapach długi czas spalania designerskie opakowanie Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Farmhouse Fresh Linen Breeze świeczka zapachowa 264 g , Dw home farmhouse fresh linen breeze świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature White Ginger Tea świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature White Ginger Tea świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature White Ginger Tea, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature White Ginger Tea napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: rozgrzewający zapach doskonały pomysł na prezent po wypaleniu pojemnik można wykorzystać jako stylowy element dekoracyjny długi czas spalania czyste spalanie Skład: bawełniany knot zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature White Ginger Tea świeczka zapachowa 264 g , Dw home white chocolate ganache świeczka zapachowa 264 g

DW Home Plumeria świeczka zapachowa 264 g

DW Home Plumeria świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Plumeria, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Plumeria napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach owocowy zapach słodki aromat Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Plumeria świeczka zapachowa 264 g , Dw home plumeria świeczka zapachowa 264 g

DW Home Grapefruit & Sangria świeczka zapachowa 264 g

DW Home Grapefruit & Sangria świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Grapefruit & Sangria, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Grapefruit & Sangria napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach słodki aromat wykwintny zapach po wypaleniu pojemnik można wykorzystać jako stylowy element dekoracyjny luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania Skład: bawełniany knot zawiera wosk kokosowy na bazie olejków eterycznych Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Grapefruit & Sangria świeczka zapachowa 264 g , Dw home tidal wave świeczka zapachowa 264 g

DW Home Pomegranate & Lime świeczka zapachowa 264 g

DW Home Pomegranate & Lime świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Pomegranate & Lime, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Właściwości: owocowy zapach słodki aromat cytrusowy zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent po wypaleniu pojemnik można wykorzystać jako stylowy element dekoracyjny długi czas spalania Skład: bawełniany knot na bazie olejków eterycznych zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Pomegranate & Lime świeczka zapachowa 264 g , Dw home sandalwood suede świeczka zapachowa 264 g

DW Home Prime Snickerdoodle świeczka zapachowa 264 g

DW Home Prime Snickerdoodle świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Prime Snickerdoodle, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Prime Snickerdoodle napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: słodki aromat wykwintny zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent po wypaleniu pojemnik można wykorzystać jako stylowy element dekoracyjny Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Prime Snickerdoodle świeczka zapachowa 264 g , Dw home beach day świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Thunder świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Thunder świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Thunder, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Thunder napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: drzewny zapach świeży zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Thunder świeczka zapachowa 264 g , Dw home grapefruit citrus świeczka zapachowa 264 g

DW Home Warm Sandalwood świeczka zapachowa 264 g

DW Home Warm Sandalwood świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Warm Sandalwood, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Warm Sandalwood napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: rozgrzewający zapach korzenny aromat designerskie opakowanie luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Warm Sandalwood świeczka zapachowa 264 g , Dw home cardamom spice świeczka zapachowa 264 g

DW Home Palo Santo świeczka zapachowa 264 g

DW Home Palo Santo świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Palo Santo, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Palo Santo napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: korzenny aromat drzewny zapach ziołowy aromat Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Palo Santo świeczka zapachowa 264 g , Dw home cereal milk świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Clean Sheets świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Clean Sheets świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Clean Sheets, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Clean Sheets napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach świeży zapach zwiewny czysty zapach Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Clean Sheets świeczka zapachowa 264 g , Dw home starry night świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Rainbow Sherbert świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Rainbow Sherbert świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Rainbow Sherbert, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Rainbow Sherbert napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach 2 knoty designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Skład: bawełniany knot na bazie olejków eterycznych zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Rainbow Sherbert świeczka zapachowa 264 g , Dw home sahara sunset świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Summer Sunset świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Summer Sunset świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Summer Sunset, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Summer Sunset napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach cytrusowy zapach Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Summer Sunset świeczka zapachowa 264 g , Dw home cotton candy świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Tropical Nectar świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Tropical Nectar świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Tropical Nectar, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Tropical Nectar napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach słodki aromat letni zapach tropikalny zapach Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Tropical Nectar świeczka zapachowa 264 g , Dw home sunday brunch świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Happy Hour świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Happy Hour świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Happy Hour, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Happy Hour napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach wykwintny zapach Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Happy Hour świeczka zapachowa 264 g , Dw home grapefruit sugarcane świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Good Morning świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Good Morning świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Good Morning, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Good Morning napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach cytrusowy zapach Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Good Morning świeczka zapachowa 264 g , Dw home pomegranate & lime świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Milky Way świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Milky Way świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Milky Way, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Milky Way napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: drzewny zapach korzenny aromat Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Milky Way świeczka zapachowa 264 g , Dw home grapefruit & sangria świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Sandalwood Suede świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Sandalwood Suede świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Sandalwood Suede, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Sandalwood Suede napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: korzenny aromat Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Sandalwood Suede świeczka zapachowa 264 g , Dw home warm sandalwood świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Sweet Tobaco świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Sweet Tobaco świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Sweet Tobaco, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Sweet Tobaco napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: korzenny aromat rozgrzewający zapach Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Sweet Tobaco świeczka zapachowa 264 g , Dw home sandalwood sage świeczka zapachowa 264 g

DW Home Prime Citrus Orchard świeczka zapachowa 264 g

DW Home Prime Citrus Orchard świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Prime Citrus Orchard, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Prime Citrus Orchard świeczka zapachowa 264 g , Dw home palo santo świeczka zapachowa 264 g

DW Home Farmhouse Sandalwood & Musk świeczka zapachowa 264 g

DW Home Farmhouse Sandalwood & Musk świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Farmhouse Sandalwood & Musk, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Farmhouse Sandalwood & Musk napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: długi czas spalania designerskie opakowanie drzewny zapach wykwintny zapach po wypaleniu pojemnik można wykorzystać jako stylowy element dekoracyjny Skład: bawełniany knot zawiera wosk kokosowy na bazie olejków eterycznych Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Farmhouse Sandalwood & Musk świeczka zapachowa 264 g , Dw home happy hour świeczka zapachowa 264 g

DW Home Essence Cardamom Spice świeczka zapachowa 264 g

DW Home Essence Cardamom Spice świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Essence Cardamom Spice, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Essence Cardamom Spice napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: korzenny aromat ziołowy aromat cytrusowy zapach produkt wykonany ręcznie długi czas spalania designerskie opakowanie Skład: bawełniany knot na bazie olejków eterycznych zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Essence Cardamom Spice świeczka zapachowa 264 g , Dw home rainbow sherbert świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Grapefruit Sugarcane świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Grapefruit Sugarcane świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Grapefruit Sugarcane, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Grapefruit Sugarcane napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach owocowy zapach słodki aromat doskonały pomysł na prezent designerskie opakowanie długi czas spalania Skład: na bazie olejków eterycznych zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Grapefruit Sugarcane świeczka zapachowa 264 g , Dw home good morning świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Starry Night świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Starry Night świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Starry Night, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Starry Night napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: rozgrzewający zapach doskonały pomysł na prezent długi czas spalania po wypaleniu pojemnik można wykorzystać jako stylowy element dekoracyjny Skład: na bazie olejków eterycznych zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Starry Night świeczka zapachowa 264 g , Dw home clean sheets świeczka zapachowa 264 g

DW Home Prime Grapefruit Citrus świeczka zapachowa 264 g

DW Home Prime Grapefruit Citrus świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Prime Grapefruit Citrus, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Prime Grapefruit Citrus napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach cytrusowy zapach słodki aromat po wypaleniu pojemnik można wykorzystać jako stylowy element dekoracyjny długi czas spalania designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent Skład: bawełniany knot na bazie olejków eterycznych zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Prime Grapefruit Citrus świeczka zapachowa 264 g , Dw home sundae funday świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Summer Vacation świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Summer Vacation świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Summer Vacation, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Summer Vacation napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: zwiewny czysty zapach letni zapach 2 knoty Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Summer Vacation świeczka zapachowa 264 g , Dw home tropical nectar świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Matcha Truffle świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Matcha Truffle świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Matcha Truffle, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Matcha Truffle napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: słodki aromat zwiewny czysty zapach produkt wykonany ręcznie Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Matcha Truffle świeczka zapachowa 264 g , Dw home summer sunset świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Island Mango świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Island Mango świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Island Mango, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Island Mango napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach słodki aromat designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Island Mango świeczka zapachowa 264 g , Dw home calming waves świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Barrel Aged świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Barrel Aged świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Barrel Aged, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Barrel Aged napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: korzenny aromat zimowy zapach jesienny zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent po wypaleniu pojemnik można wykorzystać jako stylowy element dekoracyjny Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Barrel Aged świeczka zapachowa 264 g , Dw home citrus orchard świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Coconut Flower świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Coconut Flower świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Coconut Flower, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Coconut Flower napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: słodki aromat letni zapach doskonały pomysł na prezent Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Coconut Flower świeczka zapachowa 264 g , Dw home sweet tobaco świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Morning Mist świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Morning Mist świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Morning Mist, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Morning Mist napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania czyste spalanie Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Morning Mist świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Sunset Bliss świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Sunset Bliss świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Sunset Bliss, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Sunset Bliss napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach świeży zapach cytrusowy zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania Skład: zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Sunset Bliss świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Melon Mango świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Melon Mango świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Melon Mango, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Melon Mango napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach słodki aromat designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania tropikalny zapach Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Melon Mango świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Tidal Wave świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Tidal Wave świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Tidal Wave, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Tidal Wave napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania Skład: bawełniany knot zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Tidal Wave świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Sandalwood Sage świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Sandalwood Sage świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Sandalwood Sage, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Sandalwood Sage napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: ziołowy aromat doskonały pomysł na prezent długi czas spalania Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Sandalwood Sage świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Sundae Funday świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Sundae Funday świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Sundae Funday, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Sundae Funday świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Cotton Candy świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Cotton Candy świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Cotton Candy, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Cotton Candy napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: wykwintny zapach po wypaleniu pojemnik można wykorzystać jako stylowy element dekoracyjny długi czas spalania doskonały pomysł na prezent Skład: bawełniany knot zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Cotton Candy świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Lunar Eclipse świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Lunar Eclipse świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Lunar Eclipse, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Lunar Eclipse napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: korzenny aromat rozgrzewający zapach produkt wykonany ręcznie Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Lunar Eclipse świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Sunday Brunch świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Sunday Brunch świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Sunday Brunch, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Sunday Brunch napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach cytrusowy zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania Skład: bawełniany knot zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Sunday Brunch świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Beach Day świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Beach Day świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Beach Day, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Beach Day napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach długi czas spalania designerskie opakowanie po wypaleniu pojemnik można wykorzystać jako stylowy element dekoracyjny luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Skład: bawełniany knot zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Beach Day świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Cereal Milk świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Cereal Milk świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Cereal Milk, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Cereal Milk napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: słodki aromat wykwintny zapach doskonały pomysł na prezent po wypaleniu pojemnik można wykorzystać jako stylowy element dekoracyjny długi czas spalania Skład: knot nie zawiera ołowiu zawiera wosk kokosowy na bazie olejków eterycznych Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Cereal Milk świeczka zapachowa 264 g

DW Home Definitions LIFE Grapefruit Verbena świeczka zapachowa 264 g

DW Home Definitions LIFE Grapefruit Verbena świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Definitions LIFE Grapefruit Verbena, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Definitions LIFE Grapefruit Verbena napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach cytrusowy zapach Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Definitions LIFE Grapefruit Verbena świeczka zapachowa 264 g

DW Home Ninety Six Exotic Açai świeczka zapachowa 264 g

DW Home Ninety Six Exotic Açai świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Ninety Six Exotic Açai, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Ninety Six Exotic Açai napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Ninety Six Exotic Açai świeczka zapachowa 264 g

DW Home Ninety Six Sahara Sunset świeczka zapachowa 264 g

DW Home Ninety Six Sahara Sunset świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Ninety Six Sahara Sunset, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Ninety Six Sahara Sunset napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: drzewny zapach korzenny aromat Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Ninety Six Sahara Sunset świeczka zapachowa 264 g

DW Home Definitions LOVE Peony Apple świeczka zapachowa 264 g

DW Home Definitions LOVE Peony Apple świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Definitions LOVE Peony Apple, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Definitions LOVE Peony Apple napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach owocowy zapach słodki aromat Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Definitions LOVE Peony Apple świeczka zapachowa 264 g

DW Home Farmhouse Vanilla Bean & Cream świeczka zapachowa 264 g

DW Home Farmhouse Vanilla Bean & Cream świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Farmhouse Vanilla Bean & Cream, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Farmhouse Vanilla Bean & Cream napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: słodki aromat wykwintny zapach produkt wykonany ręcznie Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Farmhouse Vanilla Bean & Cream świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Somebunny Loves You świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Somebunny Loves You świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Somebunny Loves You, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Somebunny Loves You napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach świeży zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania Skład: bawełniany knot zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Somebunny Loves You świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Sea Salt Blossom świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Sea Salt Blossom świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Sea Salt Blossom, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Sea Salt Blossom napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach zwiewny czysty zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania Skład: bawełniany knot zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Sea Salt Blossom świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Maple Pumpkin Spice świeczka zapachowa 264 g

DW Home Signature Maple Pumpkin Spice świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Signature Maple Pumpkin Spice, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Signature Maple Pumpkin Spice napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: słodki aromat wykwintny zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania Skład: bawełniany knot zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Signature Maple Pumpkin Spice świeczka zapachowa 264 g

DW Home Definitions BESTIE Vanilla Macaron świeczka zapachowa 264 g

DW Home Definitions BESTIE Vanilla Macaron świeczka zapachowa 264 g
Szczegół

DW Home Definitions BESTIE Vanilla Macaron, 264 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa DW Home Definitions BESTIE Vanilla Macaron napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: słodki aromat wykwintny zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania po wypaleniu pojemnik można wykorzystać jako stylowy element dekoracyjny luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Skład: bawełniany knot zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak DW Home Definitions BESTIE Vanilla Macaron świeczka zapachowa 264 g
DW Home White Linen świeczka zapachowa 264 g, DW Home Farmhouse Fresh Linen Breeze świeczka zapachowa 264 g, DW Home White Chocolate Ganache świeczka zapachowa 264 g, DW Home Plumeria świeczka zapachowa 264 g, DW Home Tidal Wave świeczka zapachowa 264 g, DW Home Sandalwood Suede świeczka zapachowa 264 g, DW Home Beach Day świeczka zapachowa 264 g, DW Home Grapefruit Citrus świeczka zapachowa 264 g, DW Home Cardamom Spice świeczka zapachowa 264 g, DW Home Cereal Milk świeczka zapachowa 264 g, DW Home Starry Night świeczka zapachowa 264 g, DW Home Sahara Sunset świeczka zapachowa 264 g, DW Home Cotton Candy świeczka zapachowa 264 g, DW Home Sunday Brunch świeczka zapachowa 264 g, DW Home Grapefruit Sugarcane świeczka zapachowa 264 g, DW Home Pomegranate & Lime świeczka zapachowa 264 g, DW Home Grapefruit & Sangria świeczka zapachowa 264 g, DW Home Warm Sandalwood świeczka zapachowa 264 g, DW Home Sandalwood Sage świeczka zapachowa 264 g, DW Home Palo Santo świeczka zapachowa 264 g, DW Home Happy Hour świeczka zapachowa 264 g, DW Home Rainbow Sherbert świeczka zapachowa 264 g, DW Home Good Morning świeczka zapachowa 264 g, DW Home Clean Sheets świeczka zapachowa 264 g, DW Home Sundae Funday świeczka zapachowa 264 g, DW Home Tropical Nectar świeczka zapachowa 264 g, DW Home Summer Sunset świeczka zapachowa 264 g, DW Home Calming Waves świeczka zapachowa 264 g, DW Home Citrus Orchard świeczka zapachowa 264 g, DW Home Sweet Tobaco świeczka zapachowa 264 g