Czajnik ceramiczny concept

Produkt Czajnik ceramiczny concept znaleziono 50+x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Czajnik ceramiczny concept i szukaj produktu ponownie.

Banquet Czajnik ceramiczny HOME 1 l

Banquet Czajnik ceramiczny HOME 1 l
Szczegół

Ceramiczny czajnik z płaskim dnem ze stali nierdzewnej z dekorem HOME doskonale uzupełni każdą kuchnię. Wyposażony jest w podstawę z centralnym łącznikiem - 360°. Posiada funkcję zapobiegającą przegrzaniu, można go wyłączyć automatycznie lub ręcznie. Posiada również sygnalizację świetlną pracy. (4home.pl)

Podobne produkty jak Banquet Czajnik ceramiczny HOME 1 l , Czajnik ceramiczny concept

Banquet Czajnik ceramiczny DOTS 900 ml

Banquet Czajnik ceramiczny DOTS 900 ml
Szczegół

Dzbanek ceramiczny w kropki możesz dopełnić całą gamą kolejnych produktów z serii o takim samym designu. Kubki razem z mlecznikiem i cukiernicą są doskonałe do serwowania śniadania. (4home.pl)

Podobne produkty jak Banquet Czajnik ceramiczny DOTS 900 ml , Czajnik elektryczny ceramiczny concept rk 0010

Orion Czajnik ceramiczny ALFA 1,4 l, kremowy

Orion Czajnik ceramiczny ALFA 1,4 l, kremowy
Szczegół

Pozwól sobie na chwilę dla siebie i zrelaksuj się przy dzbanku ciepłej herbaty z książką w dłoni. Natychmiast zapomnisz o wszystkich troskach powszedniego dnia i przeżyjesz kilka przyjemnych chwil. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Czajnik ceramiczny ALFA 1,4 l, kremowy , Concept rk0080 bezprzewodowy czajnik ceramiczny, 1,5 l

Orion Czajnik ceramiczny ALFA 1,4 l, beżowy

Orion Czajnik ceramiczny ALFA 1,4 l, beżowy
Szczegół

Pozwól sobie na chwilę dla siebie i zrelaksuj się przy dzbanku ciepłej herbaty z książką w dłoni. Natychmiast zapomnisz o wszystkich troskach powszedniego dnia i przeżyjesz kilka przyjemnych chwil. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Czajnik ceramiczny ALFA 1,4 l, beżowy , Concept rk0061 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, brązowy

Concept RK3170 czajnik bezprzewodowy z regulacją temperatury Cool Touch 1,7 l, biały

Concept RK3170 czajnik bezprzewodowy z regulacją temperatury Cool Touch 1,7 l, biały
Szczegół

Czajnik stanowi doskonałe połączenie eleganckiej błyszczącej stali nierdzewnej oraz białej powierzchni Cool Touch w nowoczesnym designu. Jedną z głównych zalet czajnika jest funkcja regulowania temperatury. Można wybrać 70, 80, 90 lub 100°C. czajnik posiada również funkcję KEEP WARM – utrzymanie temperatury. Gorąca woda będzie zawsze przygotowana do użytku. Potrójny system zabezpieczenia: automatyczne wyłączenie po zagotowaniu się wody ochrona przed przegrzaniem w przypadku włączenia bez wody po zdjęciu czajnika z podstawy i powrocie na nią czajnik sam się nie włączy Wieko czajnika jest otwierane za pomocą przycisku umieszczonego na uchwycie.Parametry techniczne: podstawa z podświetlonymi przyciskami wybór temperatury: 70, 80, 90 i 100°C wskaźnik poziomu wody filtr z możliwością mycia pobór mocy: 1850 – 2200 W napięcie: 220-240 V (4home.pl)

Podobne produkty jak Concept RK3170 czajnik bezprzewodowy z regulacją temperatury Cool Touch 1,7 l, biały , Concept rk-0020 czajnik bezprzewodowy ceramiczny, 1,5 l

Czajnik elektryczny ceramiczny Concept RK 0010

Czajnik elektryczny ceramiczny  Concept RK 0010
Szczegół

Elektryczny czajnik czeskiej marki Concept RK 0010 o objętości 1 l z jakościowej jasnej ceramiky ze stylowym poćiskię przedstawia kombinacji technologi i sztuky.Własności: jakościowi ceramiczny materiał w środku naczynia wodoznak 2– bezpieczniki automaticzne wyłączenie śirodkowi konektor miejsce na ułożenie kabla kontrolka pracy (4home.pl)

Podobne produkty jak Czajnik elektryczny ceramiczny Concept RK 0010 , Concept rk0050 ceramiczny czajnik bezprzewodowy golf, 1,2 l

Concept RK0060 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, biały

Concept RK0060 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, biały
Szczegół

 Czajnik bezprzewodowy Concept RK0060 zaciekawi Cię od pierwszego wejrzenia swoim unikatowym wyglądem, który stylowo łączy ceramikę i drewno. Jego zaletą jest to, że można go również używać jako klasycznego dzbanka i podawać w nim ulubiony napój bezpośrednio na stół. Posiadapojemność 1 l,także jest odpowiedni dla mniej licznej rodziny. Czajnik wykonano z wysokiej jakości, niezwykle wytrzymałeji nietoksycznej ceramiki, którą charakteryzuje łatwe i szybkie utrzymanie w czystości. Ugotowana woda nie ma zapachu, a dzięki materiałowi ceramicznemu, który doskonale izoluje ciepło, woda w czajniku pozostanie długo ciepła. Czajnik wyposażono w zdejmowaną pokrywę ceramiczną z zabezpieczeniemprzed wypadnięciem, które docenisz nie tylko podczas napełniania wodą, ale również podczas mycia. wbudowana grzałkazapobiega osadzaniu zabrudzeń. Praktyczna jest również podstawa obrotowa z przestrzenią do nawinięcia kabla, na której można postawić czajnik pod dowolnym kątem. Czajnik wyposażono w potrójny system bezpieczeństwa. Dzięki temu czajnik wyłączy się automatycznie, gdy osiągnie punkt wrzenia, jeśli zdejmiesz go z podstawy lub przypadkowo włączysz go na pusto, nie dojdzie zatem do jego uszkodzenia. Główny wyłącznik służy również jako dioda kontrolna, która świeci po każdym włączeniu czajnika. Posiada również stopki antypoślizgowe zapewniające większą stabilność. Moc: 1000 - 1200 W Napięcie: 220 - 240 V, 50/60 Hz Wymiary: 21 x 20 x 16 cm (4home.pl)

Podobne produkty jak Concept RK0060 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, biały , Concept rk0062 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, ciemnoszary

Concept RK0062 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, ciemnoszary

Concept RK0062 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, ciemnoszary
Szczegół

 Czajnik bezprzewodowy Concept RK0060 zaciekawi Cię od pierwszego wejrzenia swoim unikatowym wyglądem, który stylowo łączy ceramikę i drewno. Jego zaletą jest to, że można go również używać jako klasycznego dzbankai podawać w nim ulubiony napój bezpośrednio na stół. Posiada pojemność 1 l,także jest odpowiedni dla mniej licznej rodziny. Czajnik wykonano z wysokiej jakości, niezwykle wytrzymałeji nietoksycznej ceramiki, którą charakteryzuje łatwe i szybkie utrzymanie w czystości. Ugotowana woda nie ma zapachu, a dzięki materiałowi ceramicznemu, który doskonale izoluje ciepło, woda w czajniku pozostanie długo ciepła. Czajnik wyposażono w zdejmowaną pokrywę ceramiczną z zabezpieczeniemprzed wypadnięciem, które docenisz nie tylko podczas napełniania wodą, ale również podczas mycia. Wbudowana grzałka zapobiegaosadzaniu zabrudzeń. Praktyczna jest również podstawa obrotowa z przestrzenią do nawinięcia kabla, na której można postawić czajnik pod dowolnym kątem. Czajnik wyposażono w potrójny system bezpieczeństwa. Dzięki temu czajnik wyłączy się automatycznie, gdy osiągnie punkt wrzenia, jeśli zdejmiesz go z podstawy lub przypadkowo włączysz go na pusto, nie dojdzie zatem do jego uszkodzenia. Główny wyłącznik służy również jako dioda kontrolna, która świeci po każdym włączeniu czajnika. Posiada również stopki antypoślizgowe zapewniające większą stabilność. Moc: 1000 - 1200 W Napięcie: 220 - 240 V, 50/60 Hz Wymiary: 21 x 20 x 16 cm Jest to tylko imitacja drewna. (4home.pl)

Podobne produkty jak Concept RK0062 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, ciemnoszary , Concept rk0060 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, biały

Compass Czajnik podróżny

Compass Czajnik podróżny
Szczegół

 Czajnik świetnie sprawdza się w podróży, ponieważ posiada wtyczkę do gniazda zapalniczki samochodowej 12 V. Dzięki swojej objętości zapewnia wystarczającą ilość gorącej wody dla całej załogi samochodu. Opakowanie zawiera czajnik z przewodem zasilającym, 2 filiżanki, sitko do herbaty, uchwyt do mocowania czajnika oraz przejściówkę dystansową. (4home.pl)

Podobne produkty jak Compass Czajnik podróżny , Concept rk 0020 czajnik bezprzewodowy ceramiczny 1 5 l

Pastelowoniebieski czajnik SMEG

Pastelowoniebieski czajnik SMEG
Szczegół

Przenieś się z nami w czasie i wyposaż swoją kuchnię w kultowe sprzęty marki SMEG. ♥ Ten praktyczny i elegancki czajnik występuje w kolorach typowych dla lat 50. Oprócz umiejętności ekspresowego gotowania wody z pewnością docenisz jego retro design, zabezpieczenie przed przegrzaniem i pojemność 1,7 l , która wystarczy na przygotowanie np. 7 filiżanek pysznej herbaty. Kolekcja małych sprzętów AGD w retro stylu kultowej już marki SMEG przywołuje lata 50. Dzięki połączeniu nowoczesnych technologii, estetyki, funkcjonalności i stylu powstały praktyczne perełki, które pomogą Ci w kuchni i wprowadzą do niej retro atmosferę. Od kolorów inspirowanych erą Pop Artu, przez opływowe retro linie, aż po nowoczesne technologie projektanci marki SMEG osiągnęli produkty łączące ich pasję do innowacji i podnoszące sprzęt kuchenny do rangi pięknego dodatku, który należy podziwiać. Z biegiem lat sprzęty SMEG stały się ikoną wielu kuchni, a mimo to do każdej z nich wnoszą odrobinę oryginalności i indywidualności. W retro kolekcji SMEG dostępne są czajniki, tostery, roboty kuchenne i blendery. Tylko od Ciebie zależy czy postawisz na jeden kolor, będziesz się nimi bawić i połączysz kilka barw w jedną kolekcję ♥ (bonami.pl)

Podobne produkty jak Pastelowoniebieski czajnik SMEG , Czajnik bezprzewodowy ceramiczny

Różowy czajnik SMEG

Różowy czajnik SMEG
Szczegół

Przenieś się z nami w czasie i wyposaż swoją kuchnię w kultowe sprzęty marki SMEG. ♥ Ten praktyczny i elegancki czajnik występuje w kolorach typowych dla lat 50. Oprócz umiejętności ekspresowego gotowania wody z pewnością docenisz jego retro design, zabezpieczenie przed przegrzaniem i pojemność 1,7 l , która wystarczy na przygotowanie np. 7 filiżanek pysznej herbaty. Kolekcja małych sprzętów AGD w retro stylu kultowej już marki SMEG przywołuje lata 50. Dzięki połączeniu nowoczesnych technologii, estetyki, funkcjonalności i stylu powstały praktyczne perełki, które pomogą Ci w kuchni i wprowadzą do niej retro atmosferę. Od kolorów inspirowanych erą Pop Artu, przez opływowe retro linie, aż po nowoczesne technologie projektanci marki SMEG osiągnęli produkty łączące ich pasję do innowacji i podnoszące sprzęt kuchenny do rangi pięknego dodatku, który należy podziwiać. Z biegiem lat sprzęty SMEG stały się ikoną wielu kuchni, a mimo to do każdej z nich wnoszą odrobinę oryginalności i indywidualności. W retro kolekcji SMEG dostępne są czajniki, tostery, roboty kuchenne i blendery. Tylko od Ciebie zależy czy postawisz na jeden kolor, będziesz się nimi bawić i połączysz kilka barw w jedną kolekcję ♥ (bonami.pl)

Podobne produkty jak Różowy czajnik SMEG , Concept vt 8020 grzejnik ceramiczny

Czerwony czajnik SMEG

Czerwony czajnik SMEG
Szczegół

Przenieś się z nami w czasie i wyposaż swoją kuchnię w kultowe sprzęty marki SMEG. ♥ Ten praktyczny i elegancki czajnik występuje w kolorach typowych dla lat 50. Oprócz umiejętności ekspresowego gotowania wody z pewnością docenisz jego retro design, zabezpieczenie przed przegrzaniem i pojemność 1,7 l , która wystarczy na przygotowanie np. 7 filiżanek pysznej herbaty. Kolekcja małych sprzętów AGD w retro stylu kultowej już marki SMEG przywołuje lata 50. Dzięki połączeniu nowoczesnych technologii, estetyki, funkcjonalności i stylu powstały praktyczne perełki, które pomogą Ci w kuchni i wprowadzą do niej retro atmosferę. Od kolorów inspirowanych erą Pop Artu, przez opływowe retro linie, aż po nowoczesne technologie projektanci marki SMEG osiągnęli produkty łączące ich pasję do innowacji i podnoszące sprzęt kuchenny do rangi pięknego dodatku, który należy podziwiać. Z biegiem lat sprzęty SMEG stały się ikoną wielu kuchni, a mimo to do każdej z nich wnoszą odrobinę oryginalności i indywidualności. W retro kolekcji SMEG dostępne są czajniki, tostery, roboty kuchenne i blendery. Tylko od Ciebie zależy czy postawisz na jeden kolor, będziesz się nimi bawić i połączysz kilka barw w jedną kolekcję ♥ (bonami.pl)

Podobne produkty jak Czerwony czajnik SMEG , Banquet czajnik ceramiczny home 1 l

Niebieski czajnik Haden Heritage

Niebieski czajnik Haden Heritage
Szczegół

Czajnik elektryczny to niezbędne urządzenie w domu nie tylko dla miłośników kawy i herbaty. Postaw na trwały i przemyślany design, który zagwarantuje bezpieczne oraz długotrwałe użytkowanie. Uchwyt i podstawa wyposażone są w technologię „Stay-cool”, która sprawia, że przenoszenie czajnika i nalewanie wrzącej wody staje się banalnie proste. Przełącznik automatycznie wyłącza czajnik, gdy osiągnie on temperaturę wrzenia. Producenci myślą o ochronie Twojego zdrowia nie tylko doraźnie, ale także długofalowo. Wszystkie plastikowe części mające kontakt z wodą nie zawierają BPA. Ten nowoczesny design z nutką retro robi niezwykłe wrażenie, zwłaszcza w połączeniu z innymi produktami z kolekcji Heritage. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Niebieski czajnik Haden Heritage , Banquet czajnik ceramiczny dots 900 ml

CZAJNIK ŻELIWNY Z SITKIEM

CZAJNIK ŻELIWNY Z SITKIEM
Szczegół

Wysokiej jakości żeliwny czajniczek w kolorze czarnym, wewnętrzna część czajniczka jest szkliwiona emalią. Żeliwny czajniczek utrzymuje stałą temperaturę, a herbata długo zachowuje swoją świeżość i smak. (manutea.pl)

Podobne produkty jak CZAJNIK ŻELIWNY Z SITKIEM , Banquet czajnik ceramiczny z filiżanką olives

KLEIN Czajnik dziecięcy Bosch

KLEIN Czajnik dziecięcy Bosch
Szczegół

Czajnik dziecięcy Bosch Numer katalogowy: 9548 - Czajnik emituje realistyczne dźwięki. - Do czajnika można wlać wodę. - Przyciski nie posiadają żadnej funkcji. - Czajnik nie nagrzewa się. Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak KLEIN Czajnik dziecięcy Bosch , Banquet czajnik ceramiczny lavender 1 l

Concept ZA0001 zapasowe ostrza 2 szt. For Concept ZA7040 2 szt.

Concept ZA0001 zapasowe ostrza 2 szt. For Concept ZA7040 2 szt.
Szczegół

Concept ZA0001, 2 szt., Ostrza zapasowe dla mężczyzn, Zapasowe ostrza Concept ZA0001 i ich regularna wymiana to gwarancja wciąż tak samo gładkiego golenia twarzy jak z nową maszynką do golenia. Właściwości: łatwo się wymienia ostrze zapewnia gładkie golenie nie podrażnia skóry twarzy Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. (notino.pl)

Podobne produkty jak Concept ZA0001 zapasowe ostrza 2 szt. For Concept ZA7040 2 szt. , Concept rk4030re czajnik bezprzewodowy czerwony

Orion Czajnik Karin, 1,8 l

Orion Czajnik Karin, 1,8 l
Szczegół

Luksusowy czajnik ze zdejmowanym gwizdkiem w nowoczesnym designu jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Na pewno znajdzie miejsce dla siebie w klasycznej i nowoczesnej kuchni. Pojemność użytkowa wynosi 1,5 l. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Czajnik Karin, 1,8 l , Concept rk 7010 czajnik turystyczny

Orion Czajnik porcelanowy, 1,7 l

Orion Czajnik porcelanowy, 1,7 l
Szczegół

W tym stylowym czajniku bez problemu przygotujesz ulubiony napój dla całej rodziny. Elegancki biały design będzie pasował do każdego wnętrza. Czajnik utrzyma napój dłużej gorący. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Czajnik porcelanowy, 1,7 l , Botti ceramiczny czajnik bezprzewodowy aspen, 1 l

Orion Czajnik kafetier 0,6 l

Orion Czajnik kafetier 0,6 l
Szczegół

Czajnik z sitkiem pozwoli Ci łatwo i szybko przygotować kawę bez fusów lub herbatę sypaną bez liści i kwiatów. Za pomocą delikatnego sitka cząstki stałe napoju pozostaną na dnie czajnika. Czajnik pozwoli Ci również na przygotowanie kawy mrożonej z gęstą pianą (wyłącznie woda, kawa rozpuszczalna, ewent. cukier lub miód i spienienie). Doskonale spieni ciepłe mleko do kawy lub kakao, czy też kawę zbożową. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Czajnik kafetier 0,6 l , Orion czajnik ceramiczny alfa 1,4 l, beżowy

Szklany czajnik Mimosa, 800 ml

Szklany czajnik Mimosa, 800 ml
Szczegół

Niech czas poświęcony na herbatę będzie czasem przyjemnym. Szklany czajnik jest odporny na wysokie temperatury, a jego częścią jest sitko, które pomoże zaparzyć herbatę. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Szklany czajnik Mimosa, 800 ml , Czajnik ceramiczny z filiżanką do herbaty cats

Miętowozielony czajnik Haden Cotswolds Sage

Miętowozielony czajnik Haden Cotswolds Sage
Szczegół

Czajnik elektryczny to niezbędne urządzenie w domu nie tylko dla miłośników kawy i herbaty. Postaw na trwały i przemyślany design, który zagwarantuje bezpieczne oraz długotrwałe użytkowanie. Uchwyt i podstawa wyposażone są w technologię „Stay-cool”, która sprawia, że przenoszenie czajnika i nalewanie wrzącej wody staje się banalnie proste. Przełącznik automatycznie wyłącza czajnik, gdy osiągnie on temperaturę wrzenia. Czujnik zapobiega również przegrzaniu urządzenia. Producenci myślą o ochronie Twojego zdrowia nie tylko doraźnie, ale także długofalowo. Wszystkie plastikowe części mające kontakt z wodą nie zawierają BPA. Ten nowoczesny design z nutką retro robi niezwykłe wrażenie, zwłaszcza w połączeniu z innymi produktami z kolekcji Heritage. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Miętowozielony czajnik Haden Cotswolds Sage , Orion czajnik ceramiczny alfa 1,4 l, kremowy

FILTR PAPIEROWY L - DO CZAJNIKA

FILTR PAPIEROWY L - DO CZAJNIKA
Szczegół

Jeśli chcesz szybko i łatwo przygotować smaczny napój, mamy świetny pomysł. Oferujemy filtry do herbaty, które są wykonane z miękkiego materiału dodatkowego, bez niepożądanych smaków i zapachów. Pakiet zawiera 100 filtrów herbaty. (manutea.pl)

Podobne produkty jak FILTR PAPIEROWY L - DO CZAJNIKA , Concept rk4150 szklany czajnik bezprzewodowy, 1,7 l

Beżowy czajnik Haden Dorset Putty

Beżowy czajnik Haden Dorset Putty
Szczegół

Czajnik elektryczny to niezbędne urządzenie w domu nie tylko dla miłośników kawy i herbaty. Postaw na trwały i przemyślany design, który zagwarantuje bezpieczne oraz długotrwałe użytkowanie. Uchwyt i podstawa wyposażone są w technologię „Stay-cool”, która sprawia, że przenoszenie czajnika i nalewanie wrzącej wody staje się banalnie proste. Termometr dba o to, aby woda nie była zbyt gorąca do przygotowania różnych rodzajów herbaty, a ponadto jest uroczym elementem dekoracyjnym. Przełącznik automatycznie wyłącza czajnik, gdy osiągnie on temperaturę wrzenia. Producenci myślą o ochronie Twojego zdrowia nie tylko doraźnie, ale także długofalowo. Wszystkie plastikowe części mające kontakt z wodą nie zawierają BPA. Dodatkowo w opakowaniu znajdują się 2 wyjmowane filtry do twardej wody, co ułatwia czyszczenie czajnika i przyczynia się do lepszego smaku Twoich ulubionych gorących napojów. Ten nowoczesny design z nutką retro robi niezwykłe wrażenie, zwłaszcza w połączeniu z innymi produktami z kolekcji Dorset. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Beżowy czajnik Haden Dorset Putty , Concept rk3290 czajnik bezprzewodowy stalowy 1,7 l

Czajnik Concept RK 4140

Czajnik Concept RK 4140
Szczegół

Pojemność 1,7 lSzklany czajnik RK4140 z eleganckim niebieskim podświetleniem stanie się ozdobą każdej kuchni. Ma pojemność 1,7 l, dzięki czemu na jedno nadzienie można przygotować aż 7 filiżanek. Dzięki poborowi mocy 2200 W natychmiast otrzymasz ciepłą wodę. Szkło borokrzemianoweCzajnik Concept RK4140 wykonany jest z wysokiej jakości, hartowanego i przyjaznego dla zdrowia szkła borokrzemianowego, odpornego na wysokie temperatury i plamy. Prosta obsługa i łatwa konserwacjaCzajnik wyposażony jest w przycisk do szybkiego otwierania pokrywy oraz szeroką szyjkę do wygodnego napełniania. (tonerpartner.pl)

Podobne produkty jak Czajnik Concept RK 4140 , Concept rk4110 czajnik bezprzewodowy szklany 1,7 l

Orion Czajnik nierdzewny Anett 1,68 l

Orion Czajnik nierdzewny Anett 1,68 l
Szczegół

Piękny czajnik wykonany w ponadczasowym designu stanie się oryginalnym dodatkiem do kuchni. doskonale znajdzie dla siebie miejsce w klasycznym czy też nowocześnie urządzonym wnętrzu. Pojemność użytkowa wynosi 1,3 l. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Czajnik nierdzewny Anett 1,68 l , Concept rk3260 czajnik bezprzewodowy 1,7 l, stal

Banquet Czajnik emaliowany Poppy, 2,2 l

Banquet Czajnik emaliowany Poppy, 2,2 l
Szczegół

 Emaliowany czajnik z gwizdkiem, wykonany ze stali z 2-warstwową powłoką emaliowaną i dekorem w stylu POPPY. Wyposażono go w plastikowy uchwyt kolorystycznie dopasowany do designu czajnika oraz w gwizdek. Dno wyposażono w piktogramy dot. stosowania czajnika. Grubość ścian i dna: 0,8 mm (4home.pl)

Podobne produkty jak Banquet Czajnik emaliowany Poppy, 2,2 l , Concept rk3280 czajnik bezprzewodowy stalowy 1,7 l

Florina Czajnik Brillo 2,5 l, miętowy

Florina Czajnik Brillo 2,5 l, miętowy
Szczegół

 Czajnik Brillo marki Florina wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej z czarną powłoką. Satynowa powierzchnia i prosty kształt dodają czajnikowi eleganckiego wyglądu. Tradycyjne czajniki z gwizdkiem nie są przeżytkiem, aktualnie ponownie stają się popularne w nowoczesnych kuchniach, kuchniach w stylu vintage oraz w stylu rustykalnym. Czajnik wyposażono w ergonomicznie wyprofilowany uchwyt z tworzywa sztucznego, posiada wbudowany gwizdek, co sprawi, że nigdy się nie zgubi. Szeroki otwór do nalewania wody ułatwia wykorzystanie. Czajnik jest odpowiedni do wszystkich płyt grzewczych wraz z indukcją. (4home.pl)

Podobne produkty jak Florina Czajnik Brillo 2,5 l, miętowy , Concept rk3270 czajnik bezprzewodowy 1,7 l, stal

Florina Czajnik Brillo 2,5 l, ciemnoszary

Florina Czajnik Brillo 2,5 l, ciemnoszary
Szczegół

 Czajnik Brillo marki Florina wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej z czarną powłoką. Satynowa powierzchnia i prosty kształt dodają czajnikowi eleganckiego wyglądu. Tradycyjne czajniki z gwizdkiem nie są przeżytkiem, aktualnie ponownie stają się popularne w nowoczesnych kuchniach, kuchniach w stylu vintage oraz w stylu rustykalnym. Czajnik wyposażono w ergonomicznie wyprofilowany uchwyt z tworzywa sztucznego, posiada wbudowany gwizdek, co sprawi, że nigdy się nie zgubi. Szeroki otwór do nalewania wody ułatwia wykorzystanie. Czajnik jest odpowiedni do wszystkich płyt grzewczych wraz z indukcją. (4home.pl)

Podobne produkty jak Florina Czajnik Brillo 2,5 l, ciemnoszary , Concept rk2321 czajnik bezprzewodowy 1,8 l, czarny

Banquet Czajnik emaliowany Rose, 2,2 l

Banquet Czajnik emaliowany Rose, 2,2 l
Szczegół

 Emaliowany czajnik z gwizdkiem, wykonany ze stali z 2-warstwową powłoką emaliowaną i dekorem w stylu ROSE. Wyposażono go w plastikowy uchwyt kolorystycznie dopasowany do designu czajnika oraz w gwizdek. Dno wyposażono w piktogramy dot. stosowania czajnika. Grubość ścian i dna: 0,8 mm (4home.pl)

Podobne produkty jak Banquet Czajnik emaliowany Rose, 2,2 l , Concept rk-4900 czajnik bezprzewodowy 1,2 l

Orion Czajnik bezprzewodowy SVATAVA, 2,3 l

Orion Czajnik bezprzewodowy SVATAVA, 2,3 l
Szczegół

Czajnik do parzenia herbat, ziół, jak również napojów zimnych. Posiada praktyczne ucho. Materiał: szkło borokrzemowe, odporne na temperatury od -40°C do +300°C. W czajniku można przygotować herbatę na płycie elektrycznej, szklano-ceramicznej i gazowej (Uwaga na części z tworzywa sztucznego.). Jest odpowiednia do zmywarki, można w niej schładzasz napoje w lodówce. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Czajnik bezprzewodowy SVATAVA, 2,3 l , Concept rk004 czajnik bezprzewodowy z 2 filiżankami

Czajnik z gwizdkiem WMF, 1,5 l

Czajnik z gwizdkiem WMF, 1,5 l
Szczegół

Z produktami marki WMF praca w kuchni to czysta radość Jeżeli poszukujesz dobrych naczyń, które będą służyć Ci przez lata, lub brakuje Ci już tylko drobiazgu, trafiłeś w dziesiątkę. My pokochaliśmy niemiecką jakość marki WMF i wierzymy, że skradnie także Twoje serce. WMF to gwarancja najwyższej jakości: ✓ Wieloletnia tradycja i ponad 160 lat doświadczenia. ✓ Niemiecka precyzja i najnowocześniejsze technologie tworzące doskonałą symbiozę. ✓ Naczynia i sprzęty kuchenne z najwyższej jakości stali nierdzewnej, które będą służyć kilku pokoleniom. ✓Łatwość pielęgnacji i utrzymania w czystości. Większość produktów nadaje się do zmywarki do naczyń. ✓ Garnki ze stali nierdzewnej znane na całym świecie. Kochają je zawodowcy i amatorzy. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Czajnik z gwizdkiem WMF, 1,5 l

Florina Czajnik Brillo 2,5 l, jasnoszary

Florina Czajnik Brillo 2,5 l, jasnoszary
Szczegół

 Czajnik Brillo marki Florina wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej z czarną powłoką. Satynowa powierzchnia i prosty kształt dodają czajnikowi eleganckiego wyglądu. Tradycyjne czajniki z gwizdkiem nie są przeżytkiem, aktualnie ponownie stają się popularne w nowoczesnych kuchniach, kuchniach w stylu vintage oraz w stylu rustykalnym. Czajnik wyposażono w ergonomicznie wyprofilowany uchwyt z tworzywa sztucznego, posiada wbudowany gwizdek, co sprawi, że nigdy się nie zgubi. Szeroki otwór do nalewania wody ułatwia wykorzystanie. Czajnik jest odpowiedni do wszystkich płyt grzewczych wraz z indukcją. (4home.pl)

Podobne produkty jak Florina Czajnik Brillo 2,5 l, jasnoszary

Orion Czajnik stalowy ANETT, 1,2 l

Orion Czajnik stalowy ANETT, 1,2 l
Szczegół

 Interesujący czajnik ze stali nierdzewnej o pojemności użytkowej 0,9 l z szerokim otworem dla wygodnego napełniania wodą. Wystarczy tylko zdjąć stalową pokrywę. Praktyczna rączka zapewnia dobry chwyt podczas napełniania i wylewania wody. Równe dno typu sandwich zapewnia szybkie rozprowadzenie ciepła i podgrzanie wody nie tylko na kawę czy herbatę, na wszystkich typach płyt, w tym na indukcji. Zalecamy użycie rękawic kuchennych. Zalecamy gotowanie na palniku, który odpowiada średnicy dna, czajnik powinien być napełniony co najmniej do połowy, by nie doszło do przegrzania, przebarwień i wygotowania wody, co nie może być przedmiotem reklamacji. Jeśli po czasie w czajniku pojawi się kamień wodny, wystarczy przegotować w nim wodę z dodatkiem octu, następnie dokładnie wypłukać i umyć ciepłą wodą z dodatkiem detergentu lub włożyć do zmywarki. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Czajnik stalowy ANETT, 1,2 l

Tescoma Czajnik elektryczny GrandCHEF, 1,7 l,

Tescoma Czajnik elektryczny GrandCHEF, 1,7 l,
Szczegół

Czajnik elektryczny z funkcją automatycznego wyłączenia po zagotowaniu. Łatwe otwieranie i napełnianie, przejrzysta miarka, filtr wyłapujący nieczystości i masywny uchwyt zapewniający wygodę podczas nalewania wody. Czajnik został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej i wytrzymałego plastiku. Gwarancja 2- letnia. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Czajnik elektryczny GrandCHEF, 1,7 l,

Orion Czajnik nierdzewny Stylish 3 l

Orion  Czajnik nierdzewny Stylish 3 l
Szczegół

  Luksusowy czajnik o niezwykłym prostokątnym kształcie i odchylanym gwizdkiem jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Czajnik charakteryzuje się nowoczesnym designem. Doskonale nadaje się do klasycznej, jak również nowoczesnej kuchni. Jest odpowiedni do wszystkich rodzajów kuchenek. Czajnik należy dopełniać wodą minimalnie do połowy, aby nie dochodziło do jego przegrzania. Pojemność użytkowa 2,3 l. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Czajnik nierdzewny Stylish 3 l

Czajnik elektryczny 1,8 l 1800W/230V

Czajnik elektryczny 1,8 l 1800W/230V
Szczegół

(liderlamp.pl)

Podobne produkty jak Czajnik elektryczny 1,8 l 1800W/230V

Sencor - Czajnik 1,7 l 2000W/230V

Sencor - Czajnik 1,7 l 2000W/230V
Szczegół

(liderlamp.pl)

Podobne produkty jak Sencor - Czajnik 1,7 l 2000W/230V

Czajnik z gwizdkiem WMF, 2 l

Czajnik z gwizdkiem WMF, 2 l
Szczegół

Z produktami marki WMF praca w kuchni to czysta radość Jeżeli poszukujesz dobrych naczyń, które będą służyć Ci przez lata, lub brakuje Ci już tylko drobiazgu, trafiłeś w dziesiątkę. My pokochaliśmy niemiecką jakość marki WMF i wierzymy, że skradnie także Twoje serce. WMF to gwarancja najwyższej jakości: ✓ Wieloletnia tradycja i ponad 160 lat doświadczenia. ✓ Niemiecka precyzja i najnowocześniejsze technologie tworzące doskonałą symbiozę. ✓ Naczynia i sprzęty kuchenne z najwyższej jakości stali nierdzewnej, które będą służyć kilku pokoleniom. ✓Łatwość pielęgnacji i utrzymania w czystości. Większość produktów nadaje się do zmywarki do naczyń. ✓ Garnki ze stali nierdzewnej znane na całym świecie. Kochają je zawodowcy i amatorzy. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Czajnik z gwizdkiem WMF, 2 l

Czarny czajnik Bredemeijer Jang, 1,25 l

Czarny czajnik Bredemeijer Jang, 1,25 l
Szczegół

Ten żeliwny czajniczek zachwyci wszystkich miłośników dobrej herbaty! Wewnątrz jest emaliowany. To zapewnia doskonały smak herbaty. Ponadto został wyposażony w sitko! Rączka i przykrywka zostały wykonane tak, aby nie nagrzewały się zbytnio w trakcie zaparzania herbaty. Dzięki temu unikniesz poparzeń. Możesz bez obaw przelać herbatę do kubków i delektować się perfekcyjnie podanym napojem. Bredemeijer to marka, która specjalizuje się w akcesoriach do parzenia herbaty. Design oraz wysoka jakość wykonania produktów sprawiły, że zdobyła uznanie koneserów na całym świecie. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Czarny czajnik Bredemeijer Jang, 1,25 l

Banquet Red Poppy Czajnik 1200 ml

Banquet Red Poppy Czajnik 1200 ml
Szczegół

Podaruj sobie herbatę o piątej w eleganckim stylu. Duży czajnik z wiekiem sprawi, że picie ulubionej kawy czy herbaty stanie się prawdziwą przyjemnością. Czajnik jest wykonany z wysokiej jakości ceramiki. Nadaje się do mycia w zmywarce, jednak w celu zachowania kolorów i oryginalnego wzoru zalecamy mycie ręczne. Ciesz się magią lata i kwitnących maków przez cały rok. Kolekcja Red Poppy w energicznym kolorze czerwonym wniesie zmianę i ożywi każdy stół jadalny. Ulubiony motyw stworzy w kuchni radość i spokojną, wiejską atmosferę. Całą kolekcję Red Poppy znajdziesz TUTAJ. (4home.pl)

Podobne produkty jak Banquet Red Poppy Czajnik 1200 ml

Orion Czajnik bezprzewodowy ZOJA, 1,65 l

Orion Czajnik bezprzewodowy ZOJA, 1,65 l
Szczegół

 Dzbanek z sitkiem/filtrem i pokrywką. Delikatne sitko pozwala na przygotowanie ziół, herbat owocowych, herbat sypanych czarnych i zielonych. Bez sitka można wykorzystać produkt jako standardowy dzbanek na różne napoje. Posiada praktyczne ucho. Materiał: szkło borokrzemowe, odporne na temperatury od -20°C do +180 °C, stal. W dzbanku można przygotować herbatę na płycie elektrycznej, szklano-ceramicznej i gazowej - należy zastosować przerywacz płomienia. Podgrzewać stopniowo. Można go myć w zmywarce. Można w nim chłodzić napoje w lodówce. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Czajnik bezprzewodowy ZOJA, 1,65 l

Czerwony czajnik Bredemeijer Xilin, 1,25 l

Czerwony czajnik Bredemeijer Xilin, 1,25 l
Szczegół

Ten żeliwny czajniczek zachwyci wszystkich miłośników dobrej herbaty! Wewnątrz jest emaliowany. To zapewnia doskonały smak herbaty. Ponadto został wyposażony w sitko! Rączka i przykrywka zostały wykonane tak, aby nie nagrzewały się zbytnio w trakcie zaparzania herbaty. Dzięki temu unikniesz poparzeń. Możesz bez obaw przelać herbatę do kubków i delektować się perfekcyjnie podanym napojem. Bredemeijer to marka, która specjalizuje się w akcesoriach do parzenia herbaty. Design oraz wysoka jakość wykonania produktów sprawiły, że zdobyła uznanie koneserów na całym świecie. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Czerwony czajnik Bredemeijer Xilin, 1,25 l

Banquet Czajnik ceramiczny z filiżanką Olives

Banquet Czajnik ceramiczny z filiżanką Olives
Szczegół

Ceramiczny zestaw do herbaty dla jednej osoby zawiera czajniczek oraz filiżankę ze wzorem oliwek. Elementy można myć w zmywarce, jednak w celu zachowania motywu zaleca się mycie ręczne.Pojemność czajniczka: 360 mlPojemność filiżanki: 330 mlDelektuj się śródziemnomorską atmosferą z delikatnym motywem oliwek. Kolekcja Olives łączy w sobie prostą elegancję i praktyczność. Jasnozielony kolor ożywi każdy stół jadalny i wzbudzi apetyt. Całą kolekcję zobaczysz TUTAJ. (4home.pl)

Podobne produkty jak Banquet Czajnik ceramiczny z filiżanką Olives

Kids Concept Gitara żółta

Kids Concept Gitara żółta
Szczegół

Drewniana gitara z wyciętą gwiazdą. Dzieci uwielbiają grać na instrumentach i wydawać dźwięki. Ta gitara to nie tylko zabawka, ale jest również ładny element umeblowania pokoju dziecka. Struny mogą być naciągane. Idealna jako zabawka dla dzieci, które kochają muzykę. Dlaczego nie założysz zespołu rockowego dla dzieci? Szczegóły dotyczące produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 53,5 x 18 x 5 cm Materiał: brzoza, sklejka, ABS, poliamid, miedź Sprzątanie: Czyścić lekko wilgotną szmatką. Natychmiast wytrzeć. Wiek: od 3 lat (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Kids Concept Gitara żółta

Concept KK1180 lokówkaTitan Care

Concept KK1180 lokówkaTitan Care
Szczegół

 Podaruj sobie piękne fale każdego dnia. Z lokówką z serii TITAN CARE to będzie naprawdę łatwe. Lokówka nagrzewa się szybko i równomiernie, a dzięki bardzo dobrej jakości wykonania nie niszczy włosów. Z lokówką błyskawicznie stworzysz piękne i jędrne loki z długotrwałym efektem. Lokówka jest bardzo lekka, przez co układanie fryzury jest łatwe i komfortowe. Kontrolka światła informuje, kiedy urządzenie jest nagrzane i gotowe do pracy. Obsługa lokówki jest bardzo prosta, dlatego nadaje się świetnie dla początkujących użytkowników. Kleszcze ułatwiają chwytanie poszczególnych pasm, które można następnie zwinąć w pożądany kształt. Rezultat jest piękny i równy na całej długości włosów. Dzięki wysokiej jakości technologii PTC lokówka szybko się nagrzewa. Ceramiczna powierzchnia nasadki równomiernie rozprowadza ciepło na całej długości i chroni włosy przed spaleniem. Izolowana termicznie końcówka zapobiega przypadkowym oparzeniom. Lokówka jest wyposażona w długi i w pełni obrotowy przewód zasilający, który dostosowuje się do każdego ruchu. Nie brakuje również praktycznego stojaka do bezpiecznego odkładania i zawieszki do wygodnego przechowywania. Nasadka kleszczowa jest wyjmowana, dzięki czemu można ją łatwo wyczyścić. Parametry techniczne: · powierzchnia ceramiczna nasadki kleszczowej · równomierna temperatura na całej długości · zdejmowana nasadka · praktyczny stojak do odkładania · średnica kleszczy: 19 mm · technologia szybkiego nagrzewania PTC · max temperatura robocza 180°C · czerwona kontrolka pracy · przewód obrotowy o 360° (zapobiega skręcaniu i plątaniu) · oczko do zawieszenia (4home.pl)

Podobne produkty jak Concept KK1180 lokówkaTitan Care

Kids Concept Puzzle - Kształty

Kids Concept Puzzle - Kształty
Szczegół

Ta piękna układanka jest utrzymana w delikatnych kolorach i dlatego pasuje do każdego pokoju dziecięcego. Składa się z różnych kolorów i kształtów oraz poprawia koordynację ręka-oko i zdolność rozwiązywania problemów. Układanka zalecana jest od 18 miesiąca życia. Szczegóły: wymiary: 22 x 22 x 2 x 2 cm Materiał: sklejka, świerk, świerk Wiek: od 18 miesięcy. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Kids Concept Puzzle - Kształty

Kids Concept ® Mikado

Kids Concept ® Mikado
Szczegół

Zaproś swoich przyjaciół do klasycznej gry w podbieranie kijów, aby sprawdzić, kto ma najbardziej stabilną rękę. Trzymaj wszystkie patyczki razem, jak bukiet na stole, i puść je. Gra może się rozpocząć! Spróbuj wybrać jeden na raz bez żadnego z pozostałych patyczków w ruchu, jak runda trwa. Zarówno rodzice jak i dzieci ćwiczą swoją motorykę małą i koncentrację. Kije do gry występują w pięciu różnych kolorach, z których każdy wskazuje, ile punktów są warte. Wszystko znajduje się w małym drewnianym pudełku z przesuwanym wieczkiem. Na wewnętrznej stronie wieczka znajduje się kolorowa tabela, która ułatwia sumowanie punktów każdego z graczy. Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 24 x 5 x 4 cm. Materiał: bambus, sklejka Wiek: od 3 lat Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej trzech lat. Zawiera małe części, które mogą zostać połknięte. Niebezpieczeństwo zadławienia! (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Kids Concept ® Mikado

Kids Concept® Lodówka

Kids Concept® Lodówka
Szczegół

Czy w Waszym domu tez mieszka mały piekarz lub kucharka? W takim razie, mamy coś w sam raz dla Ciebie. Wspaniała mini kuchnia. Dzięki niej każde dziecko może stać się mistrzem kuchni i naśladować przygotowywanie posiłków. Szczegóły: materiał: płyta MDF, sklejka, Shima wymiary: ok. 30 x 73 x 30 cm produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia Uwaga Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia! (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Kids Concept® Lodówka

KIDS CONCEPT Gitara, biała.

KIDS CONCEPT Gitara, biała.
Szczegół

Details: Kolor: biały Długość: ok. 53 cm. Mater ial: MDF/Plywood/Shima Uważaj na swój krok! Nie nadaje się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Zawiera małe części, które można połykać. Niebezpieczeństwo uduszenia się! (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak KIDS CONCEPT Gitara, biała.

KIDS CONCEPT Ksylofon, niebieski

KIDS CONCEPT Ksylofon, niebieski
Szczegół

Ksylofon wykonany jest z naturalnej kolorowej sklejki z białymi płytkami. Jest to idealne rozwiązanie dla dziecka kochającego muzykę lub wzbudzającego zainteresowanie muzyką. Załóż małą kapelę z różnymi drewnianymi instrumentami! Szczegóły: Wymiary 36 x 11 x 6,5 cm Długość pałeczek 15 cm materiał: Sklejka / Stal nierdzewna / Shima / Sosna kolor: niebieski produkt przeznaczony dla dzieci od 18 miesiąca życia (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak KIDS CONCEPT Ksylofon, niebieski
czajnik ceramiczny concept, Czajnik elektryczny ceramiczny Concept RK 0010, Concept RK0080 bezprzewodowy czajnik ceramiczny, 1,5 l, Concept RK0061 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, brązowy, Concept RK-0020 Czajnik bezprzewodowy ceramiczny, 1,5 l, Concept RK0050 ceramiczny czajnik bezprzewodowy Golf, 1,2 l, Concept RK0062 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, ciemnoszary, Concept RK0060 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, biały, concept rk 0020 czajnik bezprzewodowy ceramiczny 1 5 l, czajnik bezprzewodowy ceramiczny, concept vt 8020 grzejnik ceramiczny, Banquet Czajnik ceramiczny HOME 1 l, Banquet Czajnik ceramiczny DOTS 900 ml, Banquet Czajnik ceramiczny z filiżanką Olives, Banquet Czajnik ceramiczny LAVENDER 1 l, Concept RK4030RE czajnik bezprzewodowy czerwony, Concept RK 7010 czajnik turystyczny, Botti Ceramiczny czajnik bezprzewodowy Aspen, 1 l, Orion Czajnik ceramiczny ALFA 1,4 l, beżowy, Czajnik ceramiczny z filiżanką do herbaty Cats, Orion Czajnik ceramiczny ALFA 1,4 l, kremowy, Concept RK4150 szklany czajnik bezprzewodowy, 1,7 l, Concept RK3290 czajnik bezprzewodowy stalowy 1,7 l, Concept RK4110 czajnik bezprzewodowy szklany 1,7 l, Concept RK3260 czajnik bezprzewodowy 1,7 l, stal, Concept RK3280 czajnik bezprzewodowy stalowy 1,7 l, Concept RK3270 czajnik bezprzewodowy 1,7 l, stal, Concept RK2321 czajnik bezprzewodowy 1,8 l, czarny, Concept RK-4900 czajnik bezprzewodowy 1,2 l, Concept RK004 Czajnik bezprzewodowy z 2 filiżankami