Czajnik bezprzewodowy ceramiczny

Produkt Czajnik bezprzewodowy ceramiczny znaleziono 50+x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Czajnik bezprzewodowy ceramiczny i szukaj produktu ponownie.

Orion Czajnik bezprzewodowy SVATAVA, 2,3 l

Orion Czajnik bezprzewodowy SVATAVA, 2,3 l
Szczegół

Czajnik do parzenia herbat, ziół, jak również napojów zimnych. Posiada praktyczne ucho. Materiał: szkło borokrzemowe, odporne na temperatury od -40°C do +300°C. W czajniku można przygotować herbatę na płycie elektrycznej, szklano-ceramicznej i gazowej (Uwaga na części z tworzywa sztucznego.). Jest odpowiednia do zmywarki, można w niej schładzasz napoje w lodówce. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Czajnik bezprzewodowy SVATAVA, 2,3 l , Czajnik bezprzewodowy ceramiczny

Orion Czajnik bezprzewodowy ZOJA, 1,65 l

Orion Czajnik bezprzewodowy ZOJA, 1,65 l
Szczegół

 Dzbanek z sitkiem/filtrem i pokrywką. Delikatne sitko pozwala na przygotowanie ziół, herbat owocowych, herbat sypanych czarnych i zielonych. Bez sitka można wykorzystać produkt jako standardowy dzbanek na różne napoje. Posiada praktyczne ucho. Materiał: szkło borokrzemowe, odporne na temperatury od -20°C do +180 °C, stal. W dzbanku można przygotować herbatę na płycie elektrycznej, szklano-ceramicznej i gazowej - należy zastosować przerywacz płomienia. Podgrzewać stopniowo. Można go myć w zmywarce. Można w nim chłodzić napoje w lodówce. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Czajnik bezprzewodowy ZOJA, 1,65 l , Botti ceramiczny czajnik bezprzewodowy aspen, 1 l

Lauben EK17WS czajnik bezprzewodowy 1,7 l, biały

Lauben EK17WS czajnik bezprzewodowy 1,7 l, biały
Szczegół

 Stylowy czajnik bezprzewodowy z regulowaną temperaturą podgrzewu wodyi funkcją Keep Warm. Z pewnością docenisz regulację temperatury wody. Chciałbyś zalać zieloną herbatę? Już nigdy nie będziesz musiał czekać, by woda lekko wystygła. Wystarczy wybrać odpowiednią temperaturę na przejrzystym wyświetlaczu LCD. Regulacja temperatury odbywa się w zakresie 60°C do 100°Cw odstępach co 10 stopni. Pokrywaczajnika posiada blokadę bezpieczeństwazapobiegającą rozlaniu. Łatwe otwieranieza pomocąprzyciskuumieszczonego na uchwycie. Niezaprzeczalną zaletą Lauben Electric Kettle jest wyjmowany i zmywalny filtr, który minimalizuje powstawanie kamienia wodnego. Czajnik można łatwo wyczyścić i utrzymywać w czystości. Dzięki zintegrowanej przestrzeni na kabel, nie będziesz już przeszkadzać na blacie kuchennym. Podstawa obrotowa o 360°umożliwia dowolne umiejscowienie czajnika i jego obrót w dowolnym kierunku. Zasilanie 220 - 240 V, 50/60 Hz. (4home.pl)

Podobne produkty jak Lauben EK17WS czajnik bezprzewodowy 1,7 l, biały , Concept rk0080 bezprzewodowy czajnik ceramiczny, 1,5 l

ECG RK 1893 czajnik bezprzewodowy Digitouch Black

ECG RK 1893 czajnik bezprzewodowy Digitouch Black
Szczegół

 Czajnik elektryczny ECG RK 1893 Digitouch zachwyci nawet wymagających użytkowników, którzy do swojej kuchni kupują wyłącznie urządzenia z wyposażeniem premium. Między innymi może pochwalić się dwuścienną konstrukcją, dzięki której nie poparzysz się od razu. Oferuje również funkcję precyzyjnego ustawiania temperatury, dzięki czemu z łatwością przygotujesz różne rodzaje herbat i potraw dla dzieci. I wreszcie olśni Cię swoim pięknym designem, który zdobi wyświetlacz LED i dotykowy panel sterowania. Wewnętrzna część czajnika wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która może pochwalić się doskonałą trwałością. Jest to urządzenie, które będzie długo służyło w kuchni. Dno i wewnętrzne ścianki czajnika EKG RK 1893 Digitouch wykonane są ze stali nierdzewnej SUS 316, która posiada wiele zalet. Przede wszystkim jest to materiał żaroodporny, któremu nie przeszkadzają nawet bardzo wysokie temperatury. Bardzo dobrze opiera się też korozji, nawet w kontakcie z wodą morską lub solanką. Stal ta jest ona również bardziej odporna na działanie agresywnych substancji chemicznych, takich jak kwasy tłuszczowe, chlor i kwas siarkowy niż inne rodzaje stali. Czajnik mile zaskoczy swoją trwałością. Rodzice z pewnością docenią elektroniczną regulację temperatury w 5 stopniach (zakres 40-100°C) podczas przygotowywania pokarmów dla niemowląt. Można je przygotować w naszym czajniku dokładnie tak, jak wymaga tego ich instrukcja. Przyczynia się do tego również praktyczna funkcja utrzymywania temperatury, która może być aktywna nawet przez 12 godzin. Czajnik posiada między innymi wysokiej jakości złącze środkowe STRIX z funkcją lifetime. Posiada również ukryty element grzewczy. A podstawa 360° sprytnie ukrywa przewód zasilający. (4home.pl)

Podobne produkty jak ECG RK 1893 czajnik bezprzewodowy Digitouch Black , Concept rk0061 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, brązowy

ECG RK 1893 czajnik bezprzewodowy Digitouch White

ECG RK 1893 czajnik bezprzewodowy Digitouch White
Szczegół

Czajnik ECG RK 1893 Digitouch zachwyci nawet wymagających użytkowników, którzy do swojej kuchni kupują wyłącznie urządzenia z wyposażeniem premium. Czajnik może pochwalić się między innymi dwuścienną konstrukcją zapobiegającą poparzeniu się. Oferuje również funkcję precyzyjnego ustawiania temperatury, dzięki czemu z łatwością przygotujesz różne rodzaje herbat i potraw dla dzieci. I wreszcie olśni Cię także swoim pięknym designem z wyświetlaczem LED i dotykowym panelem sterowania.Wewnętrzna część czajnika jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która może pochwalić się doskonałą trwałością. Jest to urządzenie, które będzie długo służyło w kuchni. Dno i wewnętrzne ścianki czajnika EKG RK 1893 Digitouch są wykonane ze stali nierdzewnej SUS 316, która posiada wiele zalet. Przede wszystkim jest to materiał żaroodporny, któremu nie przeszkadzają nawet bardzo wysokie temperatury. Bardzo dobrze jest też odporny na korozję, nawet w kontakcie z wodą morską lub solanką. Stal ta jest również bardziej odporna na działanie agresywnych substancji chemicznych, takich jak kwasy tłuszczowe, chlor i kwas siarkowy, niż inne rodzaje stali. Użytkownik będzie z pewnością mile zaskoczony trwałością tego czajnika.Rodzice docenią elektroniczną regulację temperatury w 5 stopniach (zakres 40 - 100°C) podczas przygotowywania pokarmów dla niemowląt. Można je przygotować w czajniku dokładnie tak, jak wymaga tego ich instrukcja. Przyczynia się do tego również praktyczna funkcja utrzymywania temperatury, która może być aktywna nawet przez 12 godzin.Czajnik posiada ponadto wysokiej jakości złącze środkowe STRIX z funkcją lifetime. Posiada również ukryty element grzewczy. Podstawa 360° sprytnie ukrywa przewód zasilający. (4home.pl)

Podobne produkty jak ECG RK 1893 czajnik bezprzewodowy Digitouch White , Concept rk-0020 czajnik bezprzewodowy ceramiczny, 1,5 l

ECG RK 2020 czajnik bezprzewodowy 2 l, biały

ECG RK 2020 czajnik bezprzewodowy 2 l, biały
Szczegół

 Niesamowicie wydajny czajnik bezprzewodowy o pojemności 2,0 litrów z oryginalnym niebieskim podświetleniem LED (tzw. Round LED lighting). Jego nowoczesny wygląd łączący szkło i metal sprawi, że sprawdzi się doskonale również jako stylowy dodatek w każdej kuchni. Właściwości i parametry: wyjmowalny filtr z możliwością umycia od zabrudzeń i kamienia wodnego wbudowana grzałka obrotowa podstawa 360° z nawijaniem kabla ochrona przed przegrzaniem w przypadku uruchomienia bez wody automatyczne wyłączenie w przypadku braku wody / osiągnięcia temperatury wrzenia / zdjęcia czajnika z podstawy napięcie znamionowe: 220-240 V 50/60 Hz moc znamionowa” 1850 - 2200 W (4home.pl)

Podobne produkty jak ECG RK 2020 czajnik bezprzewodowy 2 l, biały , Concept rk0050 ceramiczny czajnik bezprzewodowy golf, 1,2 l

Concept RK3170 czajnik bezprzewodowy z regulacją temperatury Cool Touch 1,7 l, biały

Concept RK3170 czajnik bezprzewodowy z regulacją temperatury Cool Touch 1,7 l, biały
Szczegół

Czajnik stanowi doskonałe połączenie eleganckiej błyszczącej stali nierdzewnej oraz białej powierzchni Cool Touch w nowoczesnym designu. Jedną z głównych zalet czajnika jest funkcja regulowania temperatury. Można wybrać 70, 80, 90 lub 100°C. czajnik posiada również funkcję KEEP WARM – utrzymanie temperatury. Gorąca woda będzie zawsze przygotowana do użytku. Potrójny system zabezpieczenia: automatyczne wyłączenie po zagotowaniu się wody ochrona przed przegrzaniem w przypadku włączenia bez wody po zdjęciu czajnika z podstawy i powrocie na nią czajnik sam się nie włączy Wieko czajnika jest otwierane za pomocą przycisku umieszczonego na uchwycie.Parametry techniczne: podstawa z podświetlonymi przyciskami wybór temperatury: 70, 80, 90 i 100°C wskaźnik poziomu wody filtr z możliwością mycia pobór mocy: 1850 – 2200 W napięcie: 220-240 V (4home.pl)

Podobne produkty jak Concept RK3170 czajnik bezprzewodowy z regulacją temperatury Cool Touch 1,7 l, biały , Concept rk0062 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, ciemnoszary

Banquet Czajnik ceramiczny HOME 1 l

Banquet Czajnik ceramiczny HOME 1 l
Szczegół

Ceramiczny czajnik z płaskim dnem ze stali nierdzewnej z dekorem HOME doskonale uzupełni każdą kuchnię. Wyposażony jest w podstawę z centralnym łącznikiem - 360°. Posiada funkcję zapobiegającą przegrzaniu, można go wyłączyć automatycznie lub ręcznie. Posiada również sygnalizację świetlną pracy. (4home.pl)

Podobne produkty jak Banquet Czajnik ceramiczny HOME 1 l , Concept rk0060 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, biały

Banquet Czajnik ceramiczny DOTS 900 ml

Banquet Czajnik ceramiczny DOTS 900 ml
Szczegół

Dzbanek ceramiczny w kropki możesz dopełnić całą gamą kolejnych produktów z serii o takim samym designu. Kubki razem z mlecznikiem i cukiernicą są doskonałe do serwowania śniadania. (4home.pl)

Podobne produkty jak Banquet Czajnik ceramiczny DOTS 900 ml , Concept rk 0020 czajnik bezprzewodowy ceramiczny 1 5 l

Orion Czajnik ceramiczny ALFA 1,4 l, kremowy

Orion Czajnik ceramiczny ALFA 1,4 l, kremowy
Szczegół

Pozwól sobie na chwilę dla siebie i zrelaksuj się przy dzbanku ciepłej herbaty z książką w dłoni. Natychmiast zapomnisz o wszystkich troskach powszedniego dnia i przeżyjesz kilka przyjemnych chwil. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Czajnik ceramiczny ALFA 1,4 l, kremowy , Czajnik ceramiczny concept

Orion Czajnik ceramiczny ALFA 1,4 l, beżowy

Orion Czajnik ceramiczny ALFA 1,4 l, beżowy
Szczegół

Pozwól sobie na chwilę dla siebie i zrelaksuj się przy dzbanku ciepłej herbaty z książką w dłoni. Natychmiast zapomnisz o wszystkich troskach powszedniego dnia i przeżyjesz kilka przyjemnych chwil. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Czajnik ceramiczny ALFA 1,4 l, beżowy , Philco phwk 2010 czajnik bezprzewodowy,

Concept RK0060 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, biały

Concept RK0060 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, biały
Szczegół

 Czajnik bezprzewodowy Concept RK0060 zaciekawi Cię od pierwszego wejrzenia swoim unikatowym wyglądem, który stylowo łączy ceramikę i drewno. Jego zaletą jest to, że można go również używać jako klasycznego dzbanka i podawać w nim ulubiony napój bezpośrednio na stół. Posiadapojemność 1 l,także jest odpowiedni dla mniej licznej rodziny. Czajnik wykonano z wysokiej jakości, niezwykle wytrzymałeji nietoksycznej ceramiki, którą charakteryzuje łatwe i szybkie utrzymanie w czystości. Ugotowana woda nie ma zapachu, a dzięki materiałowi ceramicznemu, który doskonale izoluje ciepło, woda w czajniku pozostanie długo ciepła. Czajnik wyposażono w zdejmowaną pokrywę ceramiczną z zabezpieczeniemprzed wypadnięciem, które docenisz nie tylko podczas napełniania wodą, ale również podczas mycia. wbudowana grzałkazapobiega osadzaniu zabrudzeń. Praktyczna jest również podstawa obrotowa z przestrzenią do nawinięcia kabla, na której można postawić czajnik pod dowolnym kątem. Czajnik wyposażono w potrójny system bezpieczeństwa. Dzięki temu czajnik wyłączy się automatycznie, gdy osiągnie punkt wrzenia, jeśli zdejmiesz go z podstawy lub przypadkowo włączysz go na pusto, nie dojdzie zatem do jego uszkodzenia. Główny wyłącznik służy również jako dioda kontrolna, która świeci po każdym włączeniu czajnika. Posiada również stopki antypoślizgowe zapewniające większą stabilność. Moc: 1000 - 1200 W Napięcie: 220 - 240 V, 50/60 Hz Wymiary: 21 x 20 x 16 cm (4home.pl)

Podobne produkty jak Concept RK0060 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, biały , Philco phwk 2012 czajnik bezprzewodowy,

Concept RK0062 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, ciemnoszary

Concept RK0062 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, ciemnoszary
Szczegół

 Czajnik bezprzewodowy Concept RK0060 zaciekawi Cię od pierwszego wejrzenia swoim unikatowym wyglądem, który stylowo łączy ceramikę i drewno. Jego zaletą jest to, że można go również używać jako klasycznego dzbankai podawać w nim ulubiony napój bezpośrednio na stół. Posiada pojemność 1 l,także jest odpowiedni dla mniej licznej rodziny. Czajnik wykonano z wysokiej jakości, niezwykle wytrzymałeji nietoksycznej ceramiki, którą charakteryzuje łatwe i szybkie utrzymanie w czystości. Ugotowana woda nie ma zapachu, a dzięki materiałowi ceramicznemu, który doskonale izoluje ciepło, woda w czajniku pozostanie długo ciepła. Czajnik wyposażono w zdejmowaną pokrywę ceramiczną z zabezpieczeniemprzed wypadnięciem, które docenisz nie tylko podczas napełniania wodą, ale również podczas mycia. Wbudowana grzałka zapobiegaosadzaniu zabrudzeń. Praktyczna jest również podstawa obrotowa z przestrzenią do nawinięcia kabla, na której można postawić czajnik pod dowolnym kątem. Czajnik wyposażono w potrójny system bezpieczeństwa. Dzięki temu czajnik wyłączy się automatycznie, gdy osiągnie punkt wrzenia, jeśli zdejmiesz go z podstawy lub przypadkowo włączysz go na pusto, nie dojdzie zatem do jego uszkodzenia. Główny wyłącznik służy również jako dioda kontrolna, która świeci po każdym włączeniu czajnika. Posiada również stopki antypoślizgowe zapewniające większą stabilność. Moc: 1000 - 1200 W Napięcie: 220 - 240 V, 50/60 Hz Wymiary: 21 x 20 x 16 cm Jest to tylko imitacja drewna. (4home.pl)

Podobne produkty jak Concept RK0062 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, ciemnoszary , Concept rk4030re czajnik bezprzewodowy czerwony

Compass Czajnik podróżny

Compass Czajnik podróżny
Szczegół

 Czajnik świetnie sprawdza się w podróży, ponieważ posiada wtyczkę do gniazda zapalniczki samochodowej 12 V. Dzięki swojej objętości zapewnia wystarczającą ilość gorącej wody dla całej załogi samochodu. Opakowanie zawiera czajnik z przewodem zasilającym, 2 filiżanki, sitko do herbaty, uchwyt do mocowania czajnika oraz przejściówkę dystansową. (4home.pl)

Podobne produkty jak Compass Czajnik podróżny , Sencor swk 2080bk czajnik bezprzewodowy

Pastelowoniebieski czajnik SMEG

Pastelowoniebieski czajnik SMEG
Szczegół

Przenieś się z nami w czasie i wyposaż swoją kuchnię w kultowe sprzęty marki SMEG. ♥ Ten praktyczny i elegancki czajnik występuje w kolorach typowych dla lat 50. Oprócz umiejętności ekspresowego gotowania wody z pewnością docenisz jego retro design, zabezpieczenie przed przegrzaniem i pojemność 1,7 l , która wystarczy na przygotowanie np. 7 filiżanek pysznej herbaty. Kolekcja małych sprzętów AGD w retro stylu kultowej już marki SMEG przywołuje lata 50. Dzięki połączeniu nowoczesnych technologii, estetyki, funkcjonalności i stylu powstały praktyczne perełki, które pomogą Ci w kuchni i wprowadzą do niej retro atmosferę. Od kolorów inspirowanych erą Pop Artu, przez opływowe retro linie, aż po nowoczesne technologie projektanci marki SMEG osiągnęli produkty łączące ich pasję do innowacji i podnoszące sprzęt kuchenny do rangi pięknego dodatku, który należy podziwiać. Z biegiem lat sprzęty SMEG stały się ikoną wielu kuchni, a mimo to do każdej z nich wnoszą odrobinę oryginalności i indywidualności. W retro kolekcji SMEG dostępne są czajniki, tostery, roboty kuchenne i blendery. Tylko od Ciebie zależy czy postawisz na jeden kolor, będziesz się nimi bawić i połączysz kilka barw w jedną kolekcję ♥ (bonami.pl)

Podobne produkty jak Pastelowoniebieski czajnik SMEG , Guzzanti gz 205 czajnik bezprzewodowy

Różowy czajnik SMEG

Różowy czajnik SMEG
Szczegół

Przenieś się z nami w czasie i wyposaż swoją kuchnię w kultowe sprzęty marki SMEG. ♥ Ten praktyczny i elegancki czajnik występuje w kolorach typowych dla lat 50. Oprócz umiejętności ekspresowego gotowania wody z pewnością docenisz jego retro design, zabezpieczenie przed przegrzaniem i pojemność 1,7 l , która wystarczy na przygotowanie np. 7 filiżanek pysznej herbaty. Kolekcja małych sprzętów AGD w retro stylu kultowej już marki SMEG przywołuje lata 50. Dzięki połączeniu nowoczesnych technologii, estetyki, funkcjonalności i stylu powstały praktyczne perełki, które pomogą Ci w kuchni i wprowadzą do niej retro atmosferę. Od kolorów inspirowanych erą Pop Artu, przez opływowe retro linie, aż po nowoczesne technologie projektanci marki SMEG osiągnęli produkty łączące ich pasję do innowacji i podnoszące sprzęt kuchenny do rangi pięknego dodatku, który należy podziwiać. Z biegiem lat sprzęty SMEG stały się ikoną wielu kuchni, a mimo to do każdej z nich wnoszą odrobinę oryginalności i indywidualności. W retro kolekcji SMEG dostępne są czajniki, tostery, roboty kuchenne i blendery. Tylko od Ciebie zależy czy postawisz na jeden kolor, będziesz się nimi bawić i połączysz kilka barw w jedną kolekcję ♥ (bonami.pl)

Podobne produkty jak Różowy czajnik SMEG , Banquet czajnik bezprzewodowy shady, 1,5 l

Czerwony czajnik SMEG

Czerwony czajnik SMEG
Szczegół

Przenieś się z nami w czasie i wyposaż swoją kuchnię w kultowe sprzęty marki SMEG. ♥ Ten praktyczny i elegancki czajnik występuje w kolorach typowych dla lat 50. Oprócz umiejętności ekspresowego gotowania wody z pewnością docenisz jego retro design, zabezpieczenie przed przegrzaniem i pojemność 1,7 l , która wystarczy na przygotowanie np. 7 filiżanek pysznej herbaty. Kolekcja małych sprzętów AGD w retro stylu kultowej już marki SMEG przywołuje lata 50. Dzięki połączeniu nowoczesnych technologii, estetyki, funkcjonalności i stylu powstały praktyczne perełki, które pomogą Ci w kuchni i wprowadzą do niej retro atmosferę. Od kolorów inspirowanych erą Pop Artu, przez opływowe retro linie, aż po nowoczesne technologie projektanci marki SMEG osiągnęli produkty łączące ich pasję do innowacji i podnoszące sprzęt kuchenny do rangi pięknego dodatku, który należy podziwiać. Z biegiem lat sprzęty SMEG stały się ikoną wielu kuchni, a mimo to do każdej z nich wnoszą odrobinę oryginalności i indywidualności. W retro kolekcji SMEG dostępne są czajniki, tostery, roboty kuchenne i blendery. Tylko od Ciebie zależy czy postawisz na jeden kolor, będziesz się nimi bawić i połączysz kilka barw w jedną kolekcję ♥ (bonami.pl)

Podobne produkty jak Czerwony czajnik SMEG , Tescoma czajnik bezprzewodowy president 1,7 l

Niebieski czajnik Haden Heritage

Niebieski czajnik Haden Heritage
Szczegół

Czajnik elektryczny to niezbędne urządzenie w domu nie tylko dla miłośników kawy i herbaty. Postaw na trwały i przemyślany design, który zagwarantuje bezpieczne oraz długotrwałe użytkowanie. Uchwyt i podstawa wyposażone są w technologię „Stay-cool”, która sprawia, że przenoszenie czajnika i nalewanie wrzącej wody staje się banalnie proste. Przełącznik automatycznie wyłącza czajnik, gdy osiągnie on temperaturę wrzenia. Producenci myślą o ochronie Twojego zdrowia nie tylko doraźnie, ale także długofalowo. Wszystkie plastikowe części mające kontakt z wodą nie zawierają BPA. Ten nowoczesny design z nutką retro robi niezwykłe wrażenie, zwłaszcza w połączeniu z innymi produktami z kolekcji Heritage. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Niebieski czajnik Haden Heritage , Lauben vtk01s czajnik bezprzewodowy, 1,7 l

CZAJNIK ŻELIWNY Z SITKIEM

CZAJNIK ŻELIWNY Z SITKIEM
Szczegół

Wysokiej jakości żeliwny czajniczek w kolorze czarnym, wewnętrzna część czajniczka jest szkliwiona emalią. Żeliwny czajniczek utrzymuje stałą temperaturę, a herbata długo zachowuje swoją świeżość i smak. (manutea.pl)

Podobne produkty jak CZAJNIK ŻELIWNY Z SITKIEM , Orion czajnik bezprzewodowy rachel, 1,6 l

KLEIN Czajnik dziecięcy Bosch

KLEIN Czajnik dziecięcy Bosch
Szczegół

Czajnik dziecięcy Bosch Numer katalogowy: 9548 - Czajnik emituje realistyczne dźwięki. - Do czajnika można wlać wodę. - Przyciski nie posiadają żadnej funkcji. - Czajnik nie nagrzewa się. Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak KLEIN Czajnik dziecięcy Bosch , Banquet czajnik bezprzewodowy glacy 1,8 l,

Sencor SWK 1031SS Czajnik bezprzewodowy 1 l

Sencor SWK 1031SS Czajnik bezprzewodowy 1 l
Szczegół

Czajnik bezprzewodowy o pojemności 1 l jest idealny do mniejszych domostw. Czajnik posiada dno ze stali nierdzewnej z ukrytym elementem grzewczym, wskaźnik poziomu wody, wyjmowany filtr wychwytujący zabrudzenia i kamień wodny. Czajnik posiada potrójny system zabezpieczeń: zabezpieczenie termiczne przed włączaniem czajnika bez wody automatyczne wyłączanie po zdjęciu z podstawki automatyczne wyłączanie po osiągnięciu temperatury wrzenia Parametry techniczne i specyfikacja: specjalny mechanizm blokady wieka schowek na przewód zasilający w podstawce centralne złącze 360° Sunlight kontrolka zasilania wyłącznik/włącznik na uchwycie kolor: stal nierdzewna (4home.pl)

Podobne produkty jak Sencor SWK 1031SS Czajnik bezprzewodowy 1 l , Sencor swk 1770gg czajnik bezprzewodowy, zielony

Concept RK-4900 czajnik bezprzewodowy 1,2 l

Concept RK-4900 czajnik bezprzewodowy 1,2 l
Szczegół

Czajnik jest wykonany z wytrzymałego, nietoksycznego szkła borokrzemowego odpornego na matowienie i plamy. Szklany czajnik pozwala w prosty i widoczny sposób kontrolować ilość wody.Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i objętości 1,2 l idealnie nadaje się do mniejszych gospodarstw domowych. Elegancki design nada szyku Twojej kuchni.Parametry techniczne: elegancki i modny design pojemnik bez widocznej spirali wysokiej jakości konektor praktyczny przycisk otwierania wieka podwójny system bezpieczeństwa automatyczne wyłączanie wskaźnik poziomu wody (4home.pl)

Podobne produkty jak Concept RK-4900 czajnik bezprzewodowy 1,2 l , Banquet czajnik bezprzewodowy blaze, 1,7 l

Orion Czajnik Karin, 1,8 l

Orion Czajnik Karin, 1,8 l
Szczegół

Luksusowy czajnik ze zdejmowanym gwizdkiem w nowoczesnym designu jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Na pewno znajdzie miejsce dla siebie w klasycznej i nowoczesnej kuchni. Pojemność użytkowa wynosi 1,5 l. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Czajnik Karin, 1,8 l , Orion czajnik bezprzewodowy svatava, 2,3 l

Orion Czajnik porcelanowy, 1,7 l

Orion Czajnik porcelanowy, 1,7 l
Szczegół

W tym stylowym czajniku bez problemu przygotujesz ulubiony napój dla całej rodziny. Elegancki biały design będzie pasował do każdego wnętrza. Czajnik utrzyma napój dłużej gorący. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Czajnik porcelanowy, 1,7 l , Banquet czajnik ceramiczny home 1 l

Orion Czajnik kafetier 0,6 l

Orion Czajnik kafetier 0,6 l
Szczegół

Czajnik z sitkiem pozwoli Ci łatwo i szybko przygotować kawę bez fusów lub herbatę sypaną bez liści i kwiatów. Za pomocą delikatnego sitka cząstki stałe napoju pozostaną na dnie czajnika. Czajnik pozwoli Ci również na przygotowanie kawy mrożonej z gęstą pianą (wyłącznie woda, kawa rozpuszczalna, ewent. cukier lub miód i spienienie). Doskonale spieni ciepłe mleko do kawy lub kakao, czy też kawę zbożową. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Czajnik kafetier 0,6 l , Czajnik elektryczny ceramiczny concept rk 0010

Szklany czajnik Mimosa, 800 ml

Szklany czajnik Mimosa, 800 ml
Szczegół

Niech czas poświęcony na herbatę będzie czasem przyjemnym. Szklany czajnik jest odporny na wysokie temperatury, a jego częścią jest sitko, które pomoże zaparzyć herbatę. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Szklany czajnik Mimosa, 800 ml , Banquet czajnik ceramiczny dots 900 ml

Miętowozielony czajnik Haden Cotswolds Sage

Miętowozielony czajnik Haden Cotswolds Sage
Szczegół

Czajnik elektryczny to niezbędne urządzenie w domu nie tylko dla miłośników kawy i herbaty. Postaw na trwały i przemyślany design, który zagwarantuje bezpieczne oraz długotrwałe użytkowanie. Uchwyt i podstawa wyposażone są w technologię „Stay-cool”, która sprawia, że przenoszenie czajnika i nalewanie wrzącej wody staje się banalnie proste. Przełącznik automatycznie wyłącza czajnik, gdy osiągnie on temperaturę wrzenia. Czujnik zapobiega również przegrzaniu urządzenia. Producenci myślą o ochronie Twojego zdrowia nie tylko doraźnie, ale także długofalowo. Wszystkie plastikowe części mające kontakt z wodą nie zawierają BPA. Ten nowoczesny design z nutką retro robi niezwykłe wrażenie, zwłaszcza w połączeniu z innymi produktami z kolekcji Heritage. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Miętowozielony czajnik Haden Cotswolds Sage , Banquet czajnik ceramiczny z filiżanką olives

FILTR PAPIEROWY L - DO CZAJNIKA

FILTR PAPIEROWY L - DO CZAJNIKA
Szczegół

Jeśli chcesz szybko i łatwo przygotować smaczny napój, mamy świetny pomysł. Oferujemy filtry do herbaty, które są wykonane z miękkiego materiału dodatkowego, bez niepożądanych smaków i zapachów. Pakiet zawiera 100 filtrów herbaty. (manutea.pl)

Podobne produkty jak FILTR PAPIEROWY L - DO CZAJNIKA , Banquet czajnik ceramiczny lavender 1 l

Beżowy czajnik Haden Dorset Putty

Beżowy czajnik Haden Dorset Putty
Szczegół

Czajnik elektryczny to niezbędne urządzenie w domu nie tylko dla miłośników kawy i herbaty. Postaw na trwały i przemyślany design, który zagwarantuje bezpieczne oraz długotrwałe użytkowanie. Uchwyt i podstawa wyposażone są w technologię „Stay-cool”, która sprawia, że przenoszenie czajnika i nalewanie wrzącej wody staje się banalnie proste. Termometr dba o to, aby woda nie była zbyt gorąca do przygotowania różnych rodzajów herbaty, a ponadto jest uroczym elementem dekoracyjnym. Przełącznik automatycznie wyłącza czajnik, gdy osiągnie on temperaturę wrzenia. Producenci myślą o ochronie Twojego zdrowia nie tylko doraźnie, ale także długofalowo. Wszystkie plastikowe części mające kontakt z wodą nie zawierają BPA. Dodatkowo w opakowaniu znajdują się 2 wyjmowane filtry do twardej wody, co ułatwia czyszczenie czajnika i przyczynia się do lepszego smaku Twoich ulubionych gorących napojów. Ten nowoczesny design z nutką retro robi niezwykłe wrażenie, zwłaszcza w połączeniu z innymi produktami z kolekcji Dorset. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Beżowy czajnik Haden Dorset Putty , Nedis kawk510epk czajnik bezprzewodowy 1,7 l, różowy

Sencor SWK 1720BK Czajnik bezprzewodowy 1,7 l, czarny

Sencor SWK 1720BK Czajnik bezprzewodowy 1,7 l, czarny
Szczegół

Czajnik bezprzewodowy jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która zapewnia długą żywotność. Czajnik posiada wskaźnik poziomu wody, wyjmowany filtr wychwytujący zabrudzenia i kamień wodny oraz zabezpieczenie wieka w zamkniętej pozycji. Praktyczny i elegancki czajnik, który będzie pasował do każdej kuchni. Czajnik posiada potrójny system zabezpieczeń: zabezpieczenie termiczne przed włączaniem czajnika bez wody automatyczne wyłączanie po zdjęciu z podstawki automatyczne wyłączanie po osiągnięciu temperatury wrzenia Parametry techniczne i specyfikacja: centralne złącze 360° STRIX kontrolka zasilania waga bez podstawy: 710 g (4home.pl)

Podobne produkty jak Sencor SWK 1720BK Czajnik bezprzewodowy 1,7 l, czarny , Nedis kawk520ewt czajnik bezprzewodowy 1,8 l, biały

Kalorik JK 1045RWBDN czajnik bezprzewodowy Dots, 1,7 l, biały

Kalorik JK 1045RWBDN czajnik bezprzewodowy Dots, 1,7 l, biały
Szczegół

Bardzo mocny czajnik z powierzchnią w całości ze stali nierdzewnej jest wyposażony w biało-czarną powłokę. Jeśli lubisz styl retro, ta opcja kolorystyczna z pewnością Ci się spodoba.Parametry techniczne i specyfikacje: max moc 3000 W zdejmowany, centralnym kontakt na podstawie element grzejny umieszczony pod dnem ze stali nierdzewnej wskaźnik poziomu wody w czajniku filtr gdy czajnik jest włączony rozświeci się włącznik, po zagotowaniu czajnik wyłącza się automatycznie bezpiecznik automatycznie wyłącza czajnik, jeśli jest w nim mało wody lub jest pusty miejsce na zwinięcie kabla w podstawie długość przewodu zasilającego 75 cmWysokiej jakości urządzenia elektryczne Kalorik są stworzone z myślą o małych codziennych przyjemnościach. W stylu retro zgodnie z Twoim nastrojem. Od pysznej porannej kawy po wieczorną słodką kropkę uwieńczającą dzień. (4home.pl)

Podobne produkty jak Kalorik JK 1045RWBDN czajnik bezprzewodowy Dots, 1,7 l, biały

Orion Czajnik nierdzewny Anett 1,68 l

Orion Czajnik nierdzewny Anett 1,68 l
Szczegół

Piękny czajnik wykonany w ponadczasowym designu stanie się oryginalnym dodatkiem do kuchni. doskonale znajdzie dla siebie miejsce w klasycznym czy też nowocześnie urządzonym wnętrzu. Pojemność użytkowa wynosi 1,3 l. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Czajnik nierdzewny Anett 1,68 l

Banquet Czajnik emaliowany Poppy, 2,2 l

Banquet Czajnik emaliowany Poppy, 2,2 l
Szczegół

 Emaliowany czajnik z gwizdkiem, wykonany ze stali z 2-warstwową powłoką emaliowaną i dekorem w stylu POPPY. Wyposażono go w plastikowy uchwyt kolorystycznie dopasowany do designu czajnika oraz w gwizdek. Dno wyposażono w piktogramy dot. stosowania czajnika. Grubość ścian i dna: 0,8 mm (4home.pl)

Podobne produkty jak Banquet Czajnik emaliowany Poppy, 2,2 l

Florina Czajnik Brillo 2,5 l, miętowy

Florina Czajnik Brillo 2,5 l, miętowy
Szczegół

 Czajnik Brillo marki Florina wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej z czarną powłoką. Satynowa powierzchnia i prosty kształt dodają czajnikowi eleganckiego wyglądu. Tradycyjne czajniki z gwizdkiem nie są przeżytkiem, aktualnie ponownie stają się popularne w nowoczesnych kuchniach, kuchniach w stylu vintage oraz w stylu rustykalnym. Czajnik wyposażono w ergonomicznie wyprofilowany uchwyt z tworzywa sztucznego, posiada wbudowany gwizdek, co sprawi, że nigdy się nie zgubi. Szeroki otwór do nalewania wody ułatwia wykorzystanie. Czajnik jest odpowiedni do wszystkich płyt grzewczych wraz z indukcją. (4home.pl)

Podobne produkty jak Florina Czajnik Brillo 2,5 l, miętowy

Florina Czajnik Brillo 2,5 l, ciemnoszary

Florina Czajnik Brillo 2,5 l, ciemnoszary
Szczegół

 Czajnik Brillo marki Florina wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej z czarną powłoką. Satynowa powierzchnia i prosty kształt dodają czajnikowi eleganckiego wyglądu. Tradycyjne czajniki z gwizdkiem nie są przeżytkiem, aktualnie ponownie stają się popularne w nowoczesnych kuchniach, kuchniach w stylu vintage oraz w stylu rustykalnym. Czajnik wyposażono w ergonomicznie wyprofilowany uchwyt z tworzywa sztucznego, posiada wbudowany gwizdek, co sprawi, że nigdy się nie zgubi. Szeroki otwór do nalewania wody ułatwia wykorzystanie. Czajnik jest odpowiedni do wszystkich płyt grzewczych wraz z indukcją. (4home.pl)

Podobne produkty jak Florina Czajnik Brillo 2,5 l, ciemnoszary

Banquet Czajnik emaliowany Rose, 2,2 l

Banquet Czajnik emaliowany Rose, 2,2 l
Szczegół

 Emaliowany czajnik z gwizdkiem, wykonany ze stali z 2-warstwową powłoką emaliowaną i dekorem w stylu ROSE. Wyposażono go w plastikowy uchwyt kolorystycznie dopasowany do designu czajnika oraz w gwizdek. Dno wyposażono w piktogramy dot. stosowania czajnika. Grubość ścian i dna: 0,8 mm (4home.pl)

Podobne produkty jak Banquet Czajnik emaliowany Rose, 2,2 l

Czajnik z gwizdkiem WMF, 1,5 l

Czajnik z gwizdkiem WMF, 1,5 l
Szczegół

Z produktami marki WMF praca w kuchni to czysta radość Jeżeli poszukujesz dobrych naczyń, które będą służyć Ci przez lata, lub brakuje Ci już tylko drobiazgu, trafiłeś w dziesiątkę. My pokochaliśmy niemiecką jakość marki WMF i wierzymy, że skradnie także Twoje serce. WMF to gwarancja najwyższej jakości: ✓ Wieloletnia tradycja i ponad 160 lat doświadczenia. ✓ Niemiecka precyzja i najnowocześniejsze technologie tworzące doskonałą symbiozę. ✓ Naczynia i sprzęty kuchenne z najwyższej jakości stali nierdzewnej, które będą służyć kilku pokoleniom. ✓Łatwość pielęgnacji i utrzymania w czystości. Większość produktów nadaje się do zmywarki do naczyń. ✓ Garnki ze stali nierdzewnej znane na całym świecie. Kochają je zawodowcy i amatorzy. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Czajnik z gwizdkiem WMF, 1,5 l

Florina Czajnik Brillo 2,5 l, jasnoszary

Florina Czajnik Brillo 2,5 l, jasnoszary
Szczegół

 Czajnik Brillo marki Florina wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej z czarną powłoką. Satynowa powierzchnia i prosty kształt dodają czajnikowi eleganckiego wyglądu. Tradycyjne czajniki z gwizdkiem nie są przeżytkiem, aktualnie ponownie stają się popularne w nowoczesnych kuchniach, kuchniach w stylu vintage oraz w stylu rustykalnym. Czajnik wyposażono w ergonomicznie wyprofilowany uchwyt z tworzywa sztucznego, posiada wbudowany gwizdek, co sprawi, że nigdy się nie zgubi. Szeroki otwór do nalewania wody ułatwia wykorzystanie. Czajnik jest odpowiedni do wszystkich płyt grzewczych wraz z indukcją. (4home.pl)

Podobne produkty jak Florina Czajnik Brillo 2,5 l, jasnoszary

Orion Czajnik stalowy ANETT, 1,2 l

Orion Czajnik stalowy ANETT, 1,2 l
Szczegół

 Interesujący czajnik ze stali nierdzewnej o pojemności użytkowej 0,9 l z szerokim otworem dla wygodnego napełniania wodą. Wystarczy tylko zdjąć stalową pokrywę. Praktyczna rączka zapewnia dobry chwyt podczas napełniania i wylewania wody. Równe dno typu sandwich zapewnia szybkie rozprowadzenie ciepła i podgrzanie wody nie tylko na kawę czy herbatę, na wszystkich typach płyt, w tym na indukcji. Zalecamy użycie rękawic kuchennych. Zalecamy gotowanie na palniku, który odpowiada średnicy dna, czajnik powinien być napełniony co najmniej do połowy, by nie doszło do przegrzania, przebarwień i wygotowania wody, co nie może być przedmiotem reklamacji. Jeśli po czasie w czajniku pojawi się kamień wodny, wystarczy przegotować w nim wodę z dodatkiem octu, następnie dokładnie wypłukać i umyć ciepłą wodą z dodatkiem detergentu lub włożyć do zmywarki. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Czajnik stalowy ANETT, 1,2 l

Tescoma Czajnik elektryczny GrandCHEF, 1,7 l,

Tescoma Czajnik elektryczny GrandCHEF, 1,7 l,
Szczegół

Czajnik elektryczny z funkcją automatycznego wyłączenia po zagotowaniu. Łatwe otwieranie i napełnianie, przejrzysta miarka, filtr wyłapujący nieczystości i masywny uchwyt zapewniający wygodę podczas nalewania wody. Czajnik został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej i wytrzymałego plastiku. Gwarancja 2- letnia. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Czajnik elektryczny GrandCHEF, 1,7 l,

Orion Czajnik nierdzewny Stylish 3 l

Orion  Czajnik nierdzewny Stylish 3 l
Szczegół

  Luksusowy czajnik o niezwykłym prostokątnym kształcie i odchylanym gwizdkiem jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Czajnik charakteryzuje się nowoczesnym designem. Doskonale nadaje się do klasycznej, jak również nowoczesnej kuchni. Jest odpowiedni do wszystkich rodzajów kuchenek. Czajnik należy dopełniać wodą minimalnie do połowy, aby nie dochodziło do jego przegrzania. Pojemność użytkowa 2,3 l. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Czajnik nierdzewny Stylish 3 l

Czajnik elektryczny 1,8 l 1800W/230V

Czajnik elektryczny 1,8 l 1800W/230V
Szczegół

(liderlamp.pl)

Podobne produkty jak Czajnik elektryczny 1,8 l 1800W/230V

Sencor - Czajnik 1,7 l 2000W/230V

Sencor - Czajnik 1,7 l 2000W/230V
Szczegół

(liderlamp.pl)

Podobne produkty jak Sencor - Czajnik 1,7 l 2000W/230V

Czajnik z gwizdkiem WMF, 2 l

Czajnik z gwizdkiem WMF, 2 l
Szczegół

Z produktami marki WMF praca w kuchni to czysta radość Jeżeli poszukujesz dobrych naczyń, które będą służyć Ci przez lata, lub brakuje Ci już tylko drobiazgu, trafiłeś w dziesiątkę. My pokochaliśmy niemiecką jakość marki WMF i wierzymy, że skradnie także Twoje serce. WMF to gwarancja najwyższej jakości: ✓ Wieloletnia tradycja i ponad 160 lat doświadczenia. ✓ Niemiecka precyzja i najnowocześniejsze technologie tworzące doskonałą symbiozę. ✓ Naczynia i sprzęty kuchenne z najwyższej jakości stali nierdzewnej, które będą służyć kilku pokoleniom. ✓Łatwość pielęgnacji i utrzymania w czystości. Większość produktów nadaje się do zmywarki do naczyń. ✓ Garnki ze stali nierdzewnej znane na całym świecie. Kochają je zawodowcy i amatorzy. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Czajnik z gwizdkiem WMF, 2 l

Czarny czajnik Bredemeijer Jang, 1,25 l

Czarny czajnik Bredemeijer Jang, 1,25 l
Szczegół

Ten żeliwny czajniczek zachwyci wszystkich miłośników dobrej herbaty! Wewnątrz jest emaliowany. To zapewnia doskonały smak herbaty. Ponadto został wyposażony w sitko! Rączka i przykrywka zostały wykonane tak, aby nie nagrzewały się zbytnio w trakcie zaparzania herbaty. Dzięki temu unikniesz poparzeń. Możesz bez obaw przelać herbatę do kubków i delektować się perfekcyjnie podanym napojem. Bredemeijer to marka, która specjalizuje się w akcesoriach do parzenia herbaty. Design oraz wysoka jakość wykonania produktów sprawiły, że zdobyła uznanie koneserów na całym świecie. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Czarny czajnik Bredemeijer Jang, 1,25 l

Banquet Red Poppy Czajnik 1200 ml

Banquet Red Poppy Czajnik 1200 ml
Szczegół

Podaruj sobie herbatę o piątej w eleganckim stylu. Duży czajnik z wiekiem sprawi, że picie ulubionej kawy czy herbaty stanie się prawdziwą przyjemnością. Czajnik jest wykonany z wysokiej jakości ceramiki. Nadaje się do mycia w zmywarce, jednak w celu zachowania kolorów i oryginalnego wzoru zalecamy mycie ręczne. Ciesz się magią lata i kwitnących maków przez cały rok. Kolekcja Red Poppy w energicznym kolorze czerwonym wniesie zmianę i ożywi każdy stół jadalny. Ulubiony motyw stworzy w kuchni radość i spokojną, wiejską atmosferę. Całą kolekcję Red Poppy znajdziesz TUTAJ. (4home.pl)

Podobne produkty jak Banquet Red Poppy Czajnik 1200 ml

Czerwony czajnik Bredemeijer Xilin, 1,25 l

Czerwony czajnik Bredemeijer Xilin, 1,25 l
Szczegół

Ten żeliwny czajniczek zachwyci wszystkich miłośników dobrej herbaty! Wewnątrz jest emaliowany. To zapewnia doskonały smak herbaty. Ponadto został wyposażony w sitko! Rączka i przykrywka zostały wykonane tak, aby nie nagrzewały się zbytnio w trakcie zaparzania herbaty. Dzięki temu unikniesz poparzeń. Możesz bez obaw przelać herbatę do kubków i delektować się perfekcyjnie podanym napojem. Bredemeijer to marka, która specjalizuje się w akcesoriach do parzenia herbaty. Design oraz wysoka jakość wykonania produktów sprawiły, że zdobyła uznanie koneserów na całym świecie. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Czerwony czajnik Bredemeijer Xilin, 1,25 l

Dzwonek bezprzewodowy 230V

Dzwonek bezprzewodowy 230V
Szczegół

(liderlamp.pl)

Podobne produkty jak Dzwonek bezprzewodowy 230V

Dzwonek bezprzewodowy 230V

Dzwonek bezprzewodowy 230V
Szczegół

(liderlamp.pl)

Podobne produkty jak Dzwonek bezprzewodowy 230V

Czajnik porcelanowy do herbaty Flower, 1,27 l

Czajnik porcelanowy do herbaty Flower, 1,27 l
Szczegół

Podaruj sobie chwilę dla siebie i zrelaksuj się przy czajniku gorącej herbaty z książką w ręku. Od razu zapomnisz o troskach dnia codziennego i będziesz cieszyć się nawet najmniejszymi radościami. Romantyczny czajniczek ozdobiony w wzór kwiatowy w pastelowych kolorach na pewno pomoże Ci odpędzić wszystkie chmury! (4home.pl)

Podobne produkty jak Czajnik porcelanowy do herbaty Flower, 1,27 l
czajnik bezprzewodowy ceramiczny, Botti Ceramiczny czajnik bezprzewodowy Aspen, 1 l, Concept RK0080 bezprzewodowy czajnik ceramiczny, 1,5 l, Concept RK0061 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, brązowy, Concept RK-0020 Czajnik bezprzewodowy ceramiczny, 1,5 l, Concept RK0050 ceramiczny czajnik bezprzewodowy Golf, 1,2 l, Concept RK0062 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, ciemnoszary, Concept RK0060 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, biały, concept rk 0020 czajnik bezprzewodowy ceramiczny 1 5 l, czajnik ceramiczny concept, Philco PHWK 2010 czajnik bezprzewodowy,, Philco PHWK 2012 czajnik bezprzewodowy,, Concept RK4030RE czajnik bezprzewodowy czerwony, Sencor SWK 2080BK czajnik bezprzewodowy, Guzzanti GZ 205 czajnik bezprzewodowy, Banquet Czajnik bezprzewodowy SHADY, 1,5 l, Tescoma Czajnik bezprzewodowy PRESIDENT 1,7 l, Lauben VTK01S czajnik bezprzewodowy, 1,7 l, Orion Czajnik bezprzewodowy RACHEL, 1,6 l, Banquet Czajnik bezprzewodowy GLACY 1,8 l,, Sencor SWK 1770GG czajnik bezprzewodowy, zielony, Banquet Czajnik bezprzewodowy BLAZE, 1,7 l, Orion Czajnik bezprzewodowy SVATAVA, 2,3 l, Banquet Czajnik ceramiczny HOME 1 l, Czajnik elektryczny ceramiczny Concept RK 0010, Banquet Czajnik ceramiczny DOTS 900 ml, Banquet Czajnik ceramiczny z filiżanką Olives, Banquet Czajnik ceramiczny LAVENDER 1 l, Nedis KAWK510EPK czajnik bezprzewodowy 1,7 l, różowy, Nedis KAWK520EWT czajnik bezprzewodowy 1,8 l, biały