Fartuch kuchenny utkany ręcznie na Litwie z europejskiego lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z wytrzymałości i chłonności. Dzięki wiązaniu bez problemu dopasujesz rozmiar fartuszka. Dwie praktyczne kieszonki z przodu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Świąteczny lniany fartuch Linen Tales Daily Apron Merry, 80x55 cm , Domarex fartuch cookfun zielony, 65 x 75 cmFartuch kuchenny utkany ręcznie na Litwie z europejskiego lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z wytrzymałości i chłonności. Dzięki wiązaniu bez problemu dopasujesz rozmiar fartuszka. Dwie praktyczne kieszonki z przodu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Świąteczny lniany fartuch Linen Tales Daily Apron Jingle Bells, 80x55 cm , Fartuch kuchenny grill party zielony, 63 x 75 cmNiezbędny atrybut każdego małego kucharza. Gramatura tkaniny produkowanej na Litwie wynosi 215 g/m² i posiada certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Produkt dotrze do Ciebie już wyprany, aby zapewnić maksimum miękkości. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Dziecięcy zielony lniany fartuch Linen Tales Regular, 67x57 cm , Fartuch koła, 60 x 80 cmAbyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Zielony lniany fartuch Linen Tales Crossback, dł. 80 cm , Allegro natura organic olejek lniany 100 mlFartuch kuchenny utkany ręcznie na Litwie z europejskiego lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z wytrzymałości i chłonności. Dzięki wiązaniu bez problemu dopasujesz rozmiar fartuszka. Dwie praktyczne kieszonki z przodu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Zielony lniany fartuch Linen Tales Daily Apron, 80x55 cm , Fartuch kuchenny lawenda, 70 x 90 cmFartuch kuchenny utkany ręcznie na Litwie z europejskiego lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z wytrzymałości i chłonności. Dzięki wiązaniu bez problemu dopasujesz rozmiar fartuszka. Dwie praktyczne kieszonki z przodu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniany fartuch Linen Tales Daily Apron, 80x55 cm , Fartuch kuchenny heart, 70 x 85 cmFartuch kuchenny utkany ręcznie na Litwie z europejskiego lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z wytrzymałości i chłonności. Dzięki wiązaniu bez problemu dopasujesz rozmiar fartuszka. Dwie praktyczne kieszonki z przodu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Czerwony lniany fartuch Linen Tales Daily Apron, 80x55 cm , Fartuch kuchenny beige, 86 x 71 cmMinimalistyczny lniany fartuch z dwiema kieszeniami i regulowanym paskiem na szyję został wykonany ręcznie na Litwie. Przydaje się przy eksperymentach w kuchni, a także przy sprzątaniu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Różowy lniany fartuch Linen Tales, dł. 100 cm , Fartuch niebieski heda, 70 x 85 cmUrocze połączenie minimalistycznego designu i wysokiej funkcjonalności, którego nie może zabraknąć w żadnej nowoczesnej kuchni. Dokładnie taka jest ścierka litewskiej marki Linen Tales, która została wykonana ręcznie wyłącznie z naturalnych włókien lnianych (185g/m2). Pokochasz ja zarówno za wysoką chłonność, jak i szybkie schnięcie. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniany fartuch – Linen Tales , Fartuch kuchenny kelnerka, 60 x 73 cmUrocze połączenie minimalistycznego designu i wysokiej funkcjonalności, którego nie może zabraknąć w żadnej nowoczesnej kuchni. Dokładnie taka jest ścierka litewskiej marki Linen Tales, która została wykonana ręcznie wyłącznie z naturalnych włókien lnianych (185g/m2). Pokochasz ja zarówno za wysoką chłonność, jak i szybkie schnięcie. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniany fartuch – Linen Tales , Fartuch kurki biały, 60 x 80 cmAbyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o materiał: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Jasnofioletowy lniany fartuch Linen Tales Chef, dł. 100 cm , Fartuch kuchenny listki, 70 x 90 cmNiezbędny atrybut każdego małego kucharza. Gramatura tkaniny produkowanej na Litwie wynosi 215 g/m² i posiada certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Produkt dotrze do Ciebie już wyprany, aby zapewnić maksimum miękkości. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Dziecięcy niebieski lniany fartuch Linen Tales Regular, 67x57 cm , Fartuch kuchenny grill, 72 x 80 cmNiezbędny atrybut każdego małego kucharza. Gramatura tkaniny produkowanej na Litwie wynosi 215 g/m² i posiada certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Produkt dotrze do Ciebie już wyprany, aby zapewnić maksimum miękkości. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Dziecięcy żółty lniany fartuch Linen Tales Pinafore, 72x45 cm , Fartuch krata ciemnozielony, 60 x 80 cmNiezbędny atrybut każdego małego kucharza. Gramatura tkaniny produkowanej na Litwie wynosi 215 g/m² i posiada certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Produkt dotrze do Ciebie już wyprany, aby zapewnić maksimum miękkości. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Dziecięcy żółty lniany fartuch Linen Tales Pinafore, 60x34 cm , Fartuch kuchenny ivo rumianki, 67 x 84 cmAbyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Ciemnoszary lniany fartuch Linen Tales Garcon, dł. 76 cm , Fartuch kuchenny loneta brązowy, 65 x 75 cmNiezbędny atrybut każdego małego kucharza. Gramatura tkaniny produkowanej na Litwie wynosi 215 g/m² i posiada certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Produkt dotrze do Ciebie już wyprany, aby zapewnić maksimum miękkości. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Dziecięcy szary lniany fartuch Linen Tales Pinafore, 72x45 cm , Fartuch kuchenny rita niebieski, 60 x 84 cmNiezbędny atrybut każdego małego kucharza. Gramatura tkaniny produkowanej na Litwie wynosi 215 g/m² i posiada certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Produkt dotrze do Ciebie już wyprany, aby zapewnić maksimum miękkości. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Dziecięcy pomarańczowy lniany fartuch Linen Tales Pinafore, 60x34 cm , Orion fartuch kuchenny mandala, 70 x 85 cmObrus został wyprodukowany na Litwie z lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z wytrzymałości i chłonności, posiada również certyfikat OEKO-TEX. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Zielony lniany obrus Linen Tales Classic, 140x300 cm , Fartuch kuchenny rita musztardowy, 60 x 84 cmBieżnik został utkany na Litwie z lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z wytrzymałości i chłonności, posiada również certyfikat OEKO-TEX. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Zielony lniany bieżnik Linen Tales Classic, 40x150 cm , Orion fartuch kuchenny denim, 70 x 82 cmObrus został wyprodukowany na Litwie z lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z wytrzymałości i chłonności, posiada również certyfikat OEKO-TEX. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Zielony lniany obrus Linen Tales Classic, 140x350 cm , Bożonarodzeniowy fartuch kuchenny leaves, 70 x 90 cmNiezbędny element w każdej kuchni, któremu nie umknie żadna rozlana kropla czy niewypolerowany kieliszek. Dzięki wysokiej chłonności szybko osuszy dłonie lub talerze. Tkanina produkowana jest na Litwie. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Dziecięcy zielony lniany ręcznik Linen Tales Waffle, 70x70 cm , Fartuch kuchenny fresh flowers, 65 x 75 cmKuchenna ścierka utkana ręcznie na Litwie z europejskiego lnu o gramaturze 215 g/m². Ten antyalergiczny materiał znany jest z wytrzymałości i chłonności. Produkt dotrze do Ciebie już wyprany, aby zapewnić Ci maksimum miękkości. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Zielona lniana ścierka Linen Tales Classic, 65x45 cm , Fartuch beżowy / czerwony heda, 70 x 85 cmNiezbędny element w każdej kuchni, któremu nie umknie żadna rozlana kropla czy niewypolerowany kieliszek. Dzięki swojej gramaturze 215 g/m² i wysokiej chłonności szybko osuszy dłonie lub talerze. Tkanina produkowana jest na Litwie. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Biało-zielony lniany ręcznik kuchenny Linen Tales Eucalyptus, 65x45 cm , Fartuch kuchenny jeans granatowy, 70 x 80 cmAbyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Zielona lniana poszewka na poduszkę Linen Tales, 50x50 cm , Fartuch kuchenny kropka, czerwony, 71 x 86 cmMata stołowa została utkana na Litwie z lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z wytrzymałości i chłonności. Produkt dotrze do Ciebie już wyprany, aby zapewnić Ci maksimum miękkości. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Zielona lniana mata stołowa Linen Tales Classic, 40x35 cm , Altom fartuch kuchenny charlotta, 68 x 80 cmProdukt został wykonany z lnianego włókna tekstylnego, które gwarantuje wysoką trwałość, przewiewność i pożądany komfort. Pościel dotrze do Ciebie już wyprana, aby zapewnić Ci maksimum miękkości. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o pościel: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3 % lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Dziecięca zielona lniana pościel Linen Tales Nature, 70x100 cm , Village candle mermaid tales świeczka zapachowa 602 gPoszewka na poduszkę utkana ręcznie na Litwie z lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z delikatności i wytrzymałości. Produkt dotrze do Ciebie już wyprany, aby zapewnić Ci maksimum miękkości. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Zielona lniana poszewka na poduszkę Linen Tales Classic, 50x50 cm , Saloos oils cold pressed oils olejek lniany 50 mlZestaw lnianych serwetek został wykonany na Litwie ze 100% lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z delikatności i wytrzymałości. Produkt dotrze do Ciebie już wyprany, aby zapewnić Ci maksimum miękkości. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Zestaw 2 zielonych lnianych serwetek Linen Tales Classic, 40x40 cm , Fartuch do pasa adéla serduszka, 68 x 50 cmZestaw lnianych podkładek został wykonany na Litwie ze 100% lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z delikatności i wytrzymałości. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Zestaw 4 zielonych lnianych podkładek Linen Tales Classic, 10x10 cm , Fartuch do pasa ema liście, 68 x 50 cmPoszewka na poduszkę utkana ręcznie na Litwie z lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z delikatności i wytrzymałości. Produkt dotrze do Ciebie już wyprany, aby zapewnić Ci maksimum miękkości. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Zielona lniana poszewka na poduszkę Linen Tales Classic, 40x40 cm , Fartuch do pasa dana romans, 68 x 50 cmAbyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Biało-zielona lniana poszewka na poduszkę Linen Tales Eucalyptus, 45x45 cmAbyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Biało-zielona lniana poszewka na poduszkę Linen Tales Eucalyptus, 50x50 cmUrocze połączenie minimalistycznego designu i wysokiej funkcjonalności, którego nie może zabraknąć w żadnej nowoczesnej kuchni. Dokładnie taka jest ścierka litewskiej marki Linen Tales, która została wykonana ręcznie wyłącznie z naturalnych włókien lnianych. Pokochasz ja zarówno za wysoką chłonność, jak i szybkie schnięcie. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniana ścierka 65x45 cm – Linen TalesUrocze połączenie minimalistycznego designu i wysokiej funkcjonalności, którego nie może zabraknąć w żadnej nowoczesnej kuchni. Dokładnie taka jest ścierka litewskiej marki Linen Tales, która została wykonana ręcznie wyłącznie z naturalnych włókien lnianych. Pokochasz ja zarówno za wysoką chłonność, jak i szybkie schnięcie. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniana ścierka 65x45 cm – Linen TalesProsty i skuteczny sposób na poprawę jakości snu – pościel marki Linen Tales. Każda sztuka jest wykonywana ręcznie na Litwie przy użyciu włókien lnianych pochodzących wyłącznie ze zrównoważonych źródeł. To właśnie one zapewniają doskonałą termoregulację, odprowadzanie nadmiaru wilgoci i delikatność podczas zasłużonego odpoczynku. O dbałości o najmniejsze nawet szczegóły świadczy zapięcie na guziki wykonane z naturalnych łupin orzecha kokosowego. Poszewki na poduszki posiadają klasyczne kopertowe zamknięcie. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o pościel: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniana pościel 200x200 cm – Linen TalesUrocze połączenie minimalistycznego designu i wysokiej funkcjonalności, którego nie może zabraknąć w żadnej nowoczesnej kuchni. Dokładnie taka jest ścierka litewskiej marki Linen Tales, która została wykonana ręcznie wyłącznie z naturalnych włókien lnianych. Pokochasz ja zarówno za wysoką chłonność, jak i szybkie schnięcie. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniana ścierka 65x45 cm – Linen TalesUrocze połączenie minimalistycznego designu i wysokiej funkcjonalności, którego nie może zabraknąć w żadnej nowoczesnej kuchni. Dokładnie taka jest ścierka litewskiej marki Linen Tales, która została wykonana ręcznie wyłącznie z naturalnych włókien lnianych. Pokochasz ja zarówno za wysoką chłonność, jak i szybkie schnięcie. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniana ścierka 65x45 cm – Linen TalesPodaruj swojej skórze trochę troski po szybkim prysznicu lub długiej, odprężającej kąpieli dzięki ręcznikowi marki Linen Tales. Lniane włókna pochodzące ze zrównoważonych źródeł spełniają swoje zadanie, a Twoja skóra pokocha je nie tylko za miękkość, ale także za wysoką chłonność. Hipoalergiczne właściwości materiału sprawiają, że jest to idealna wybór nawet dla najbardziej wrażliwych osób. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Brązowy lniany ręcznik 30x30 cm – Linen TalesNie na darmo mówi się, że dobry sen jest podstawą szczęśliwego życia. Wie o tym również litewska marka Linen Tales, która dzięki swojej pościeli nieustannie dąży do poprawy jakości snu. Z prześcieradłem, które zostało wykonane ręcznie wyłącznie z najwyższej jakości włókien lnianych z pewnością trafisz w dziesiątkę! To właśnie zastosowanie lnu sprawia, że jest ono z każdym pranie coraz bardziej miękkie i delikatne. Co więcej, właściwości termoregulacyjne materiału sprawiają sprawiają, że jest on idealny zarówno na zimę, jak i na lato. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o pościel: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Ciemnozielone lniane prześcieradło 200x180 cm – Linen TalesPodaruj swojej skórze trochę troski po szybkim prysznicu lub długiej, odprężającej kąpieli dzięki ręcznikowi marki Linen Tales. Lniane włókna pochodzące ze zrównoważonych źródeł spełniają swoje zadanie, a Twoja skóra pokocha je nie tylko za miękkość, ale także za wysoką chłonność. Hipoalergiczne właściwości materiału sprawiają, że jest to idealna wybór nawet dla najbardziej wrażliwych osób. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Biały lniany ręcznik 140x100 cm – Linen TalesPodaruj swojej skórze trochę troski po szybkim prysznicu lub długiej, odprężającej kąpieli dzięki ręcznikowi marki Linen Tales. Lniane włókna pochodzące ze zrównoważonych źródeł spełniają swoje zadanie, a Twoja skóra pokocha je nie tylko za miękkość, ale także za wysoką chłonność. Hipoalergiczne właściwości materiału sprawiają, że jest to idealna wybór nawet dla najbardziej wrażliwych osób. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Brązowy lniany ręcznik 140x100 cm – Linen TalesO dodatkową warstwę komfortu w Twoim łóżku zadba minimalistyczne prześcieradłu litewskiej marki Linen Tales. Zostało ono wykonano ręcznie ze 100% włókna lnianego (160 g/m2) pochodzącego ze zrównoważonych źródeł. Materiał ten gwarantuje nie tylko miękkości i delikatność, ale także posiada zdolność do odprowadzania nadmiaru wilgoci. Dodatkowo jego właściwości termoregulacyjne sprawiają, idealnie sprawdzi się w zimie oraz lecie. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o pościel: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Szare lniane prześcieradło 250x140 cm – Linen TalesPodaruj swojej skórze trochę troski po szybkim prysznicu lub długiej, odprężającej kąpieli dzięki ręcznikowi marki Linen Tales. Lniane włókna pochodzące ze zrównoważonych źródeł spełniają swoje zadanie, a Twoja skóra pokocha je nie tylko za miękkość, ale także za wysoką chłonność. Hipoalergiczne właściwości materiału sprawiają, że jest to idealna wybór nawet dla najbardziej wrażliwych osób. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Brązowy lniany ręcznik 65x45 cm – Linen TalesPodaruj swojej skórze trochę troski po szybkim prysznicu lub długiej, odprężającej kąpieli dzięki ręcznikowi marki Linen Tales. Lniane włókna pochodzące ze zrównoważonych źródeł spełniają swoje zadanie, a Twoja skóra pokocha je nie tylko za miękkość, ale także za wysoką chłonność. Hipoalergiczne właściwości materiału sprawiają, że jest to idealna wybór nawet dla najbardziej wrażliwych osób. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Biały lniany ręcznik 125x75 cm – Linen TalesNie na darmo mówi się, że dobry sen jest podstawą szczęśliwego życia. Wie o tym również litewska marka Linen Tales, która dzięki swojej pościeli nieustannie dąży do poprawy jakości snu. Z prześcieradłem, które zostało wykonane ręcznie wyłącznie z najwyższej jakości włókien lnianych z pewnością trafisz w dziesiątkę! To właśnie zastosowanie lnu sprawia, że jest ono z każdym pranie coraz bardziej miękkie i delikatne. Co więcej, właściwości termoregulacyjne materiału sprawiają sprawiają, że jest on idealny zarówno na zimę, jak i na lato. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o pościel: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Różowe lniane prześcieradło 200x180 cm – Linen TalesPodaruj swojej skórze trochę troski po szybkim prysznicu lub długiej, odprężającej kąpieli dzięki ręcznikowi marki Linen Tales. Lniane włókna pochodzące ze zrównoważonych źródeł spełniają swoje zadanie, a Twoja skóra pokocha je nie tylko za miękkość, ale także za wysoką chłonność. Hipoalergiczne właściwości materiału sprawiają, że jest to idealna wybór nawet dla najbardziej wrażliwych osób. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Brązowy lniany ręcznik 125x75 cm – Linen TalesObrus został wyprodukowany na Litwie z lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z wytrzymałości i chłonności, posiada również certyfikat OEKO-TEX. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniany obrus Linen Tales Classic, 140x140 cmJeżeli raz spędzisz noc na lnianym prześcieradle, już nigdy nie będziesz chciał mieć innego. Co więcej, to marki Linen Tales powstało z wykorzystaniem metody prania wstępnego, więc dotrze do Ciebie miękkie i nie będzie się kurczyć. Prześcieradło obszyto elastyczną lamówką, aby łatwiej móc je założyć na materac. Prześcieradło jest doskonałą inwestycją dla własnego komfortu i w środowisko naturalne. Odporny len wytrzyma długie lata i z powodzeniem zastąpi dziesiątki bawełnianych odpowiedników. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o pościel: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3 % lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Elastyczne prześcieradło lniane Linen Tales, 180x200 cmJeżeli raz spędzisz noc na lnianym prześcieradle, już nigdy nie będziesz chciał mieć innego. Co więcej, to marki Linen Tales powstało z wykorzystaniem metody prania wstępnego, więc dotrze do Ciebie miękkie i nie będzie się kurczyć. Prześcieradło obszyto elastyczną lamówką, aby łatwiej móc je założyć na materac. Prześcieradło jest doskonałą inwestycją dla własnego komfortu i w środowisko naturalne. Odporny len wytrzyma długie lata i z powodzeniem zastąpi dziesiątki bawełnianych odpowiedników. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o pościel: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3 % lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Elastyczne prześcieradło lniane Linen Tales, 90x200 cmObrus został wyprodukowany na Litwie z lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z wytrzymałości i chłonności, posiada również certyfikat OEKO-TEX. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniany obrus Linen Tales Classic, 140x350 cm