Świąteczna atmosfera w każdym kątku! Wykonane z lnu dekoracje Linen Tales delikatnie podkreślą Twoją grudniową aranżację. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Świąteczna lniana wisząca dekoracja w kształcie skarpety Linen Tales Jingle Bells , Świąteczna drewniana dekoracja glitter tree, 25 cmŚwiąteczna atmosfera w każdym kątku! Wykonane z lnu dekoracje Linen Tales delikatnie podkreślą Twoją grudniową aranżację. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Świąteczna lniana wisząca dekoracja w kształcie skarpety Linen Tales Merry , Świąteczna drewniana dekoracja snowflake tree, 25 cmŚwiąteczna atmosfera w każdym kątku! Wykonane z lnu dekoracje Linen Tales delikatnie podkreślą Twoją grudniową aranżację. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Świąteczna lniana wisząca dekoracja w kształcie skarpety Linen Tales Christmas Stocking , Świąteczna drewniana dekoracja led jeleń w lecie, 11 x 5 x18,2 cmŚwiąteczna atmosfera w każdym kątku! Wykonane z lnu dekoracje Linen Tales delikatnie podkreślą Twoją grudniową aranżację. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Czerwona świąteczna lniana wisząca dekoracja w kształcie skarpety Linen Tales Christmas Stocking , Gabriella salvete winter time lakier do paznokci o dużej trwałości z wysokim połyskiem odcień 3 jingle bells 11 mlŚwiąteczna atmosfera w każdym kątku! Wykonane z lnu dekoracje Linen Tales delikatnie podkreślą Twoją grudniową aranżację. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Zielona świąteczna lniana wisząca dekoracja w kształcie skarpety Linen Tales Christmas Stocking , Zabawna erotyczna poduszka w kształcie piersiPoszewka na poduszkę utkana ręcznie na Litwie z lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z delikatności i wytrzymałości. Produkt dotrze do Ciebie już wyprany, aby zapewnić Ci maksimum miękkości. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Świąteczna lniana poszewka na poduszkę Linen Tales Jingle Bells, 40x40 cm , Żywołapka w kształcie rury na myszy i szczuryPoszewka na poduszkę utkana ręcznie na Litwie z lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z delikatności i wytrzymałości. Produkt dotrze do Ciebie już wyprany, aby zapewnić Ci maksimum miękkości. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Świąteczna lniana poszewka na poduszkę Linen Tales Jingle Bells, 50x50 cm , Orion termos w kształcie puszki 0,5 l zielonyObrus został utkany na Litwie z lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z wytrzymałości i chłonności, posiada również certyfikat OEKO-TEX. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Świąteczny lniany obrus Linen Tales Jingle Bells, 140x140 cm , Compactor stojak na biżuterię w kształcie drzewa, czarnyObrus został utkany na Litwie z lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z wytrzymałości i chłonności, posiada również certyfikat OEKO-TEX. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Świąteczny lniany obrus Linen Tales Jingle Bells, 140x200 cm , Metalowy karmnik dla ptaków do zawieszenia w kształcie sercaObrus został utkany na Litwie z lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z wytrzymałości i chłonności, posiada również certyfikat OEKO-TEX. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Świąteczny lniany obrus Linen Tales Jingle Bells, 140x350 cm , Brushart face drop gąbeczka do podkładu w kształcie kropliBieżnik został utkany na Litwie z lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z wytrzymałości i chłonności, posiada również certyfikat OEKO-TEX. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Świąteczny lniany bieżnik Linen Tales Jingle Bells, 40x200 cm , Tescoma forma do gofrów w kształcie rozety delícia, 4 szt.Obrus został utkany na Litwie z lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z wytrzymałości i chłonności, posiada również certyfikat OEKO-TEX. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Świąteczny lniany obrus Linen Tales Jingle Bells, 140x300 cm , Sylveco hair care lniana maska do włosów 150 mlBieżnik został utkany na Litwie z lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z wytrzymałości i chłonności, posiada również certyfikat OEKO-TEX. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Świąteczny lniany bieżnik Linen Tales Jingle Bells, 40x150 cm , Skarpety separujące green, mZestaw lnianych podkładek został wykonany na Litwie ze 100% lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z delikatności i wytrzymałości. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Zestaw 4 świątecznych lnianych podkładek Linen Tales Jingle Bells, 10x10 cm , Skarpety separujące pink, mZestaw lnianych serwetek został wykonany na Litwie ze 100% lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z delikatności i wytrzymałości. Produkt dotrze do Ciebie już wyprany, aby zapewnić Ci maksimum miękkości. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Zestaw 2 świątecznych lnianych serwetek Linen Tales Jingle Bells, 40x40 cm , Skarpety separujące blue, sFartuch kuchenny utkany ręcznie na Litwie z europejskiego lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z wytrzymałości i chłonności. Dzięki wiązaniu bez problemu dopasujesz rozmiar fartuszka. Dwie praktyczne kieszonki z przodu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Świąteczny lniany fartuch Linen Tales Daily Apron Jingle Bells, 80x55 cm , Skarpety separujące charcoal, mKuchenna ścierka utkana ręcznie na Litwie z europejskiego lnu o gramaturze 215 g/m². Ten antyalergiczny materiał znany jest z wytrzymałości i chłonności. Produkt dotrze do Ciebie już wyprany, aby zapewnić Ci maksimum miękkości. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Świąteczna lniana ścierka Linen Tales Merry, 65x45 cm , Skarpety separujące green, lMata stołowa została utkana na Litwie z lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z wytrzymałości i chłonności. Produkt dotrze do Ciebie już wyprany, aby zapewnić Ci maksimum miękkości. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Świąteczna lniana mata stołowa Linen Tales Merry, 40x35 cm , Skarpety separujące blue, lPoszewka na poduszkę utkana ręcznie na Litwie z lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z delikatności i wytrzymałości. Produkt dotrze do Ciebie już wyprany, aby zapewnić Ci maksimum miękkości. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Świąteczna lniana poszewka na poduszkę Linen Tales Merry, 50x50 cm , Skarpety separujące green, sPoszewka na poduszkę utkana ręcznie na Litwie z lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z delikatności i wytrzymałości. Produkt dotrze do Ciebie już wyprany, aby zapewnić Ci maksimum miękkości. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Świąteczna lniana poszewka na poduszkę Linen Tales Merry, 40x40 cm , Skarpety separujące charcoal, lCiemnoniebieska dekoracja wisząca w kształcie skarpety Dakls (bonami.pl)
Podobne produkty jak Ciemnoniebieska dekoracja wisząca w kształcie skarpety Dakls , Skarpety separujące pink, sKuchenna ścierka utkana ręcznie na Litwie z europejskiego lnu o gramaturze 215 g/m². Ten antyalergiczny materiał znany jest z wytrzymałości i chłonności. Produkt dotrze do Ciebie już wyprany, aby zapewnić Ci maksimum miękkości. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Świąteczna lniana ścierka Linen Tales Jingle Bells, 65x45 cm , Skarpety separujące blue, mMata stołowa została utkana na Litwie z lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z wytrzymałości i chłonności. Produkt dotrze do Ciebie już wyprany, aby zapewnić Ci maksimum miękkości. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Świąteczna lniana mata stołowa Linen Tales Jingle Bells, 40x35 cm , Dakls bieżnik christmas bells, 40 x 140 cmUrocze połączenie minimalistycznego designu i wysokiej funkcjonalności, którego nie może zabraknąć w żadnej nowoczesnej kuchni. Dokładnie taka jest ścierka litewskiej marki Linen Tales, która została wykonana ręcznie wyłącznie z naturalnych włókien lnianych (185g/m2). Pokochasz ja zarówno za wysoką chłonność, jak i szybkie schnięcie. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniany fartuch – Linen Tales , Osłonka na doniczkę w kształcie ptaszka, mgo, 25 x 33 cmUrocze połączenie minimalistycznego designu i wysokiej funkcjonalności, którego nie może zabraknąć w żadnej nowoczesnej kuchni. Dokładnie taka jest ścierka litewskiej marki Linen Tales, która została wykonana ręcznie wyłącznie z naturalnych włókien lnianych (185g/m2). Pokochasz ja zarówno za wysoką chłonność, jak i szybkie schnięcie. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniany fartuch – Linen Tales , Baylis & harding jojoba, vanilla & almond oil zestaw upominkowy (w kształcie serca)Urocze połączenie minimalistycznego designu i wysokiej funkcjonalności, którego nie może zabraknąć w żadnej nowoczesnej kuchni. Dokładnie taka jest ścierka litewskiej marki Linen Tales, która została wykonana ręcznie wyłącznie z naturalnych włókien lnianych. Pokochasz ja zarówno za wysoką chłonność, jak i szybkie schnięcie. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniana ścierka 65x45 cm – Linen Tales , Village candle mermaid tales świeczka zapachowa 602 gUrocze połączenie minimalistycznego designu i wysokiej funkcjonalności, którego nie może zabraknąć w żadnej nowoczesnej kuchni. Dokładnie taka jest ścierka litewskiej marki Linen Tales, która została wykonana ręcznie wyłącznie z naturalnych włókien lnianych. Pokochasz ja zarówno za wysoką chłonność, jak i szybkie schnięcie. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniana ścierka 65x45 cm – Linen Tales , Baylis & harding jojoba, vanilla & almond oil zestaw upominkowy ii. (w kształcie serca)Prosty i skuteczny sposób na poprawę jakości snu – pościel marki Linen Tales. Każda sztuka jest wykonywana ręcznie na Litwie przy użyciu włókien lnianych pochodzących wyłącznie ze zrównoważonych źródeł. To właśnie one zapewniają doskonałą termoregulację, odprowadzanie nadmiaru wilgoci i delikatność podczas zasłużonego odpoczynku. O dbałości o najmniejsze nawet szczegóły świadczy zapięcie na guziki wykonane z naturalnych łupin orzecha kokosowego. Poszewki na poduszki posiadają klasyczne kopertowe zamknięcie. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o pościel: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniana pościel 200x200 cm – Linen Tales , Skarpety na haluksy separatory charcoal, sUrocze połączenie minimalistycznego designu i wysokiej funkcjonalności, którego nie może zabraknąć w żadnej nowoczesnej kuchni. Dokładnie taka jest ścierka litewskiej marki Linen Tales, która została wykonana ręcznie wyłącznie z naturalnych włókien lnianych. Pokochasz ja zarówno za wysoką chłonność, jak i szybkie schnięcie. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniana ścierka 65x45 cm – Linen Tales , Real techniques original collection base gąbeczka do podkładu w kształcie kropli 2 szt.Urocze połączenie minimalistycznego designu i wysokiej funkcjonalności, którego nie może zabraknąć w żadnej nowoczesnej kuchni. Dokładnie taka jest ścierka litewskiej marki Linen Tales, która została wykonana ręcznie wyłącznie z naturalnych włókien lnianych. Pokochasz ja zarówno za wysoką chłonność, jak i szybkie schnięcie. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniana ścierka 65x45 cm – Linen Tales , I heart revolution heartbreakers oczyszczające plastry do twarzy w kształcie serca 36x1 szt.Podaruj swojej skórze trochę troski po szybkim prysznicu lub długiej, odprężającej kąpieli dzięki ręcznikowi marki Linen Tales. Lniane włókna pochodzące ze zrównoważonych źródeł spełniają swoje zadanie, a Twoja skóra pokocha je nie tylko za miękkość, ale także za wysoką chłonność. Hipoalergiczne właściwości materiału sprawiają, że jest to idealna wybór nawet dla najbardziej wrażliwych osób. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Brązowy lniany ręcznik 30x30 cm – Linen TalesNie na darmo mówi się, że dobry sen jest podstawą szczęśliwego życia. Wie o tym również litewska marka Linen Tales, która dzięki swojej pościeli nieustannie dąży do poprawy jakości snu. Z prześcieradłem, które zostało wykonane ręcznie wyłącznie z najwyższej jakości włókien lnianych z pewnością trafisz w dziesiątkę! To właśnie zastosowanie lnu sprawia, że jest ono z każdym pranie coraz bardziej miękkie i delikatne. Co więcej, właściwości termoregulacyjne materiału sprawiają sprawiają, że jest on idealny zarówno na zimę, jak i na lato. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o pościel: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Ciemnozielone lniane prześcieradło 200x180 cm – Linen TalesPodaruj swojej skórze trochę troski po szybkim prysznicu lub długiej, odprężającej kąpieli dzięki ręcznikowi marki Linen Tales. Lniane włókna pochodzące ze zrównoważonych źródeł spełniają swoje zadanie, a Twoja skóra pokocha je nie tylko za miękkość, ale także za wysoką chłonność. Hipoalergiczne właściwości materiału sprawiają, że jest to idealna wybór nawet dla najbardziej wrażliwych osób. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Biały lniany ręcznik 140x100 cm – Linen TalesPodaruj swojej skórze trochę troski po szybkim prysznicu lub długiej, odprężającej kąpieli dzięki ręcznikowi marki Linen Tales. Lniane włókna pochodzące ze zrównoważonych źródeł spełniają swoje zadanie, a Twoja skóra pokocha je nie tylko za miękkość, ale także za wysoką chłonność. Hipoalergiczne właściwości materiału sprawiają, że jest to idealna wybór nawet dla najbardziej wrażliwych osób. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Brązowy lniany ręcznik 140x100 cm – Linen TalesO dodatkową warstwę komfortu w Twoim łóżku zadba minimalistyczne prześcieradłu litewskiej marki Linen Tales. Zostało ono wykonano ręcznie ze 100% włókna lnianego (160 g/m2) pochodzącego ze zrównoważonych źródeł. Materiał ten gwarantuje nie tylko miękkości i delikatność, ale także posiada zdolność do odprowadzania nadmiaru wilgoci. Dodatkowo jego właściwości termoregulacyjne sprawiają, idealnie sprawdzi się w zimie oraz lecie. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o pościel: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Szare lniane prześcieradło 250x140 cm – Linen TalesPodaruj swojej skórze trochę troski po szybkim prysznicu lub długiej, odprężającej kąpieli dzięki ręcznikowi marki Linen Tales. Lniane włókna pochodzące ze zrównoważonych źródeł spełniają swoje zadanie, a Twoja skóra pokocha je nie tylko za miękkość, ale także za wysoką chłonność. Hipoalergiczne właściwości materiału sprawiają, że jest to idealna wybór nawet dla najbardziej wrażliwych osób. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Brązowy lniany ręcznik 65x45 cm – Linen TalesPodaruj swojej skórze trochę troski po szybkim prysznicu lub długiej, odprężającej kąpieli dzięki ręcznikowi marki Linen Tales. Lniane włókna pochodzące ze zrównoważonych źródeł spełniają swoje zadanie, a Twoja skóra pokocha je nie tylko za miękkość, ale także za wysoką chłonność. Hipoalergiczne właściwości materiału sprawiają, że jest to idealna wybór nawet dla najbardziej wrażliwych osób. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Biały lniany ręcznik 125x75 cm – Linen TalesTe urocze serwetki litewskiej marki Linen Tales idealnie sprawdzą się w czasie uroczystego obiadu, jak i codziennej kolacji. Podobnie jak inne produkty tej marki, są one wykonane ręcznie ze 100% lnianych włókien pochodzących ze zrównoważonych źródeł, które zostały nagrodzone certyfikatami OEKO-TEX® i EUROPEAN FLAX®. Twoją jadalnię zdobić będą wyjątkowe, najwyższej jakości produkty. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniane serwetki zestaw 2 szt. – Linen TalesTe urocze serwetki litewskiej marki Linen Tales idealnie sprawdzą się w czasie uroczystego obiadu, jak i codziennej kolacji. Podobnie jak inne produkty tej marki, są one wykonane ręcznie ze 100% lnianych włókien pochodzących ze zrównoważonych źródeł, które zostały nagrodzone certyfikatami OEKO-TEX® i EUROPEAN FLAX®. Twoją jadalnię zdobić będą wyjątkowe, najwyższej jakości produkty. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniane serwetki zestaw 2 szt. – Linen TalesNie na darmo mówi się, że dobry sen jest podstawą szczęśliwego życia. Wie o tym również litewska marka Linen Tales, która dzięki swojej pościeli nieustannie dąży do poprawy jakości snu. Z prześcieradłem, które zostało wykonane ręcznie wyłącznie z najwyższej jakości włókien lnianych z pewnością trafisz w dziesiątkę! To właśnie zastosowanie lnu sprawia, że jest ono z każdym pranie coraz bardziej miękkie i delikatne. Co więcej, właściwości termoregulacyjne materiału sprawiają sprawiają, że jest on idealny zarówno na zimę, jak i na lato. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o pościel: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Różowe lniane prześcieradło 200x180 cm – Linen TalesPodaruj swojej skórze trochę troski po szybkim prysznicu lub długiej, odprężającej kąpieli dzięki ręcznikowi marki Linen Tales. Lniane włókna pochodzące ze zrównoważonych źródeł spełniają swoje zadanie, a Twoja skóra pokocha je nie tylko za miękkość, ale także za wysoką chłonność. Hipoalergiczne właściwości materiału sprawiają, że jest to idealna wybór nawet dla najbardziej wrażliwych osób. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Brązowy lniany ręcznik 125x75 cm – Linen TalesKlasyczny styl na każdą okazję: czy to uroczysta kolacja, czy zwykłe śniadanie, ręcznie tkane serwetki litewskiej marki podkreślą elegancję Twojej kuchni lub jadalni. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Zestaw 2 różowych lnianych serwetek Linen TalesObrus został wyprodukowany na Litwie z lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z wytrzymałości i chłonności, posiada również certyfikat OEKO-TEX. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniany obrus Linen Tales Classic, 140x140 cmNa zakupy, do biblioteki lub nad wodę. Ręcznie tkana lniana torba litewskiej marki to gwarancja jakości, minimalistycznego stylu i przyjazności dla środowiska. Dzięki temu ekologicznemu dodatkowi zapomnisz o foliowych siatkach. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Brązowa lniana torba na zakupy Linen TalesJeżeli raz spędzisz noc na lnianym prześcieradle, już nigdy nie będziesz chciał mieć innego. Co więcej, to marki Linen Tales powstało z wykorzystaniem metody prania wstępnego, więc dotrze do Ciebie miękkie i nie będzie się kurczyć. Prześcieradło obszyto elastyczną lamówką, aby łatwiej móc je założyć na materac. Prześcieradło jest doskonałą inwestycją dla własnego komfortu i w środowisko naturalne. Odporny len wytrzyma długie lata i z powodzeniem zastąpi dziesiątki bawełnianych odpowiedników. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o pościel: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3 % lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Elastyczne prześcieradło lniane Linen Tales, 180x200 cmJeżeli raz spędzisz noc na lnianym prześcieradle, już nigdy nie będziesz chciał mieć innego. Co więcej, to marki Linen Tales powstało z wykorzystaniem metody prania wstępnego, więc dotrze do Ciebie miękkie i nie będzie się kurczyć. Prześcieradło obszyto elastyczną lamówką, aby łatwiej móc je założyć na materac. Prześcieradło jest doskonałą inwestycją dla własnego komfortu i w środowisko naturalne. Odporny len wytrzyma długie lata i z powodzeniem zastąpi dziesiątki bawełnianych odpowiedników. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o pościel: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3 % lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Elastyczne prześcieradło lniane Linen Tales, 90x200 cmObrus został wyprodukowany na Litwie z lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z wytrzymałości i chłonności, posiada również certyfikat OEKO-TEX. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniany obrus Linen Tales Classic, 140x350 cmNa zakupy, do biblioteki lub nad wodę. Ręcznie tkana lniana torba litewskiej marki to gwarancja jakości, minimalistycznego stylu i przyjazności dla środowiska. Dzięki temu ekologicznemu dodatkowi zapomnisz o foliowych siatkach. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Srebrnoszara lniana torba na zakupy Linen TalesKlasyczny styl na każdą okazję: czy to uroczysta kolacja, czy zwykłe śniadanie, ręcznie tkane serwetki litewskiej marki podkreślą elegancję Twojej kuchni lub jadalni. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Zestaw 2 jasnofioletowych lnianych serwetek Linen TalesKlasyczny styl na każdą okazję: czy to uroczysta kolacja, czy zwykłe śniadanie, ręcznie tkane serwetki litewskiej marki podkreślą elegancję Twojej kuchni lub jadalni. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Zestaw 2 oliwkowozielonych lnianych serwetek Linen Tales