Z ręcznie wykonaną poszewką na poduszkę marki Linen Tales nie jest trudno zrobić ze snu priorytet. Wyjątkowa i zrównoważona tkanina konopna wnosi do sypialni niepowtarzalną miękkość, a także wysoką oddychalność i zdolność do odprowadzania nadmiaru wilgoci. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Poszewka na poduszkę z włókna konopnego 70x90 cm – Linen Tales , Poszewka na poduszkę z kory orient, 40 x 40 cmZ ręcznie wykonaną poszewką na poduszkę marki Linen Tales nie jest trudno zrobić ze snu priorytet. Wyjątkowa i zrównoważona tkanina konopna wnosi do sypialni niepowtarzalną miękkość, a także wysoką oddychalność i zdolność do odprowadzania nadmiaru wilgoci. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Poszewka na poduszkę z włókna konopnego 40x60 cm – Linen Tales , Poszewka na poduszkę z kory okręgi, 40 x 40 cmZ ręcznie wykonaną poszewką na poduszkę marki Linen Tales nie jest trudno zrobić ze snu priorytet. Wyjątkowa i zrównoważona tkanina konopna wnosi do sypialni niepowtarzalną miękkość, a także wysoką oddychalność i zdolność do odprowadzania nadmiaru wilgoci. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Poszewka na poduszkę z włókna konopnego 40x60 cm – Linen Tales , Poszewka na poduszkę z kory kwiatek, 40 x 40 cmProsty i skuteczny sposób na poprawę jakości snu – poszewki na poduszki marki Linen Tales. Każda sztuka jest wykonywana ręcznie na Litwie przy użyciu włókien lnianych pochodzących wyłącznie ze zrównoważonych źródeł. To właśnie one zapewniają doskonałą termoregulację, odprowadzanie nadmiaru wilgoci i delikatność podczas zasłużonego odpoczynku. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o pościel: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniana poszewka na poduszkę 70x90 cm – Linen Tales , Poszewka na poduszkę z kory gwiazdki, 40 x 40 cmZ ręcznie wykonaną pościelą marki Linen Tales nie jest trudno zrobić ze snu priorytet. Wyjątkowa i zrównoważona tkanina konopna wnosi do sypialni niepowtarzalną miękkość, a także wysoką oddychalność i zdolność do odprowadzania nadmiaru wilgoci. O tym, że marka przywiązuje uwagę nawet do najmniejszych szczegółów świadczą guziki wykonane z naturalnych łupin orzecha kokosowego. Warto wiedzieć: Poszewka na poduszkę nie jest częścią zestawu. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Biała poszwa na kołdrę z włókna konopnego 200x200 cm – Linen Tales , Poszewka na poduszkę aromaticaStwórz ze swojej sypialni miejsce, w którym zrelaksujesz się i odpoczniesz dzięki wyjątkowej, lnianej poduszce. Poduszka już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniana poszewka na poduszkę Linen Tales, 70x90 cm , Nanospace poszewka na poduszkę,Rozpieść się po ciężkim dniu dzięki miękkiemu i przewiewnemu prześcieradłu z lnu litewskiej marki Linen Tales. Wykorzystany materiał po każdym praniu staje się coraz bardziej miękki i posiada właściwości hipoalergiczne, dzięki którym jest odpowiedni nawet dla bardzo wrażliwej skóry. Ręczne wykonanie sprawia natomiast, że w Twoim domu zagości wyjątkowy produkt, który został wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Białe prześcieradło z włókna konopnego 200x160 cm – Linen Tales , Poszewka na poduszkę z kory listki terra, 40 x 40 cmStwórz ze swojej sypialni miejsce, w którym zrelaksujesz się i odpoczniesz dzięki wyjątkowej, lnianej poduszce. Poduszka już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Jasnoszara lniana poszewka na poduszkę Linen Tales, 70x90 cm , Poszewka na poduszkę z kory kwiat miodowy, 40 x 40 cmStwórz ze swojej sypialni miejsce, w którym zrelaksujesz się i odpoczniesz dzięki wyjątkowej, lnianej poduszce. Poszewka już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3 % lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Jasnoniebieska lniana poszewka na poduszkę Linen Tales, 70x90 cm , Poszewka na poduszkę traktor z czerwoną przyczepką, 40 x 40 cmStwórz ze swojej sypialni miejsce, w którym zrelaksujesz się i odpoczniesz dzięki wyjątkowej, lnianej poduszce. Poduszka już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Jasnobrązowa lniana poszewka na poduszkę Linen Tales, 70x90 cm , Poszewka na poduszkę z kory serce niebieski, 40 x 40 cmStwórz ze swojej sypialni miejsce, w którym zrelaksujesz się i odpoczniesz dzięki wyjątkowej, lnianej poduszce. Poduszka już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Jasnozielona lniana poszewka na poduszkę Linen Tales, 70x90 cm , Poszewka na poduszkę z kory róża lila, 40 x 40 cmStwórz ze swojej sypialni miejsce, w którym zrelaksujesz się i odpoczniesz dzięki wyjątkowej, lnianej poduszce. Poduszka już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Ciemnoszara lniana poszewka na poduszkę Linen Tales, 70x90 cm , Poszewka na poduszkę z kory elipsa niebieski, 40 x 40 cmStwórz ze swojej sypialni miejsce, w którym zrelaksujesz się i odpoczniesz dzięki wyjątkowej, lnianej poduszce. Poduszka już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3 % lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Biała lniana poszewka na poduszkę Linen Tales, 70x90 cm , Poszewka na poduszkę z kory patchwork jasnoszary, 60 x 45 cmStwórz ze swojej sypialni miejsce, w którym zrelaksujesz się i odpoczniesz dzięki wyjątkowej, lnianej poduszce. Poduszka już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Ciemnoróżowa lniana poszewka na poduszkę Linen Tales, 70x90 cm , Poszewka na poduszkę westik zacisze z konewką, 40 x 40 cmStwórz ze swojej sypialni miejsce, w którym zrelaksujesz się i odpoczniesz dzięki wyjątkowej, lnianej poduszce. Poduszka już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Odcienie poszewki i poszwy nie są identyczne, ponieważ tkaniny, z których są wykonane, różnią się. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Brązowoterakotowa lniana poszewka na poduszkę Linen Tales, 70x90 cm , Poszewka na poduszkę piórka, 40 x 40 cmZ ręcznie wykonaną poszewką na poduszkę marki Linen Tales nie jest trudno zrobić ze snu priorytet. Wyjątkowa i zrównoważona tkanina konopna wnosi do sypialni niepowtarzalną miękkość, a także wysoką oddychalność i zdolność do odprowadzania nadmiaru wilgoci. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Poszewka na poduszkę z włókna konopnego 70x90 cm – Linen Tales , Poszewka na poduszkę nasa, 40 x 40 cmZ ręcznie wykonaną poszewką na poduszkę marki Linen Tales nie jest trudno zrobić ze snu priorytet. Wyjątkowa i zrównoważona tkanina konopna wnosi do sypialni niepowtarzalną miękkość, a także wysoką oddychalność i zdolność do odprowadzania nadmiaru wilgoci. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Poszewka na poduszkę z włókna konopnego 70x90 cm – Linen Tales , Poszewka na poduszkę leaves, 40 x 40 cmZ ręcznie wykonaną poszewką na poduszkę marki Linen Tales nie jest trudno zrobić ze snu priorytet. Wyjątkowa i zrównoważona tkanina konopna wnosi do sypialni niepowtarzalną miękkość, a także wysoką oddychalność i zdolność do odprowadzania nadmiaru wilgoci. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Poszewka na poduszkę z włókna konopnego 70x90 cm – Linen Tales , Poszewka na poduszkę geometria, 40 x 40 cmStwórz ze swojej sypialni miejsce, w którym zrelaksujesz się i odpoczniesz dzięki wyjątkowej, lnianej poduszce. Poduszka już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Ciemnoróżowa lniana poszewka na poduszkę z falbanką Linen Tales, 50x60 cm , Poszewka na poduszkę czerwony, 40 x 40 cmStwórz ze swojej sypialni miejsce, w którym zrelaksujesz się i odpoczniesz dzięki wyjątkowej, lnianej poduszce. Poduszka już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3 % lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Jasnozielona lniana poszewka na poduszkę z falbanką Linen Tales, 50x60 cm , Poszewka na poduszkę goya, 40 x 40 cmStwórz ze swojej sypialni miejsce, w którym zrelaksujesz się i odpoczniesz dzięki wyjątkowej, lnianej poduszce. Poduszka już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3 % lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Jasnoszara lniana poszewka na poduszkę z falbanką Linen Tales, 50x60 cm , Poszewka na poduszkę piwonia, 40 x 40 cmStwórz ze swojej sypialni miejsce, w którym zrelaksujesz się i odpoczniesz dzięki wyjątkowej, lnianej poduszce. Poduszka już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3 % lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Jasnobrązowa lniana poszewka na poduszkę z falbanką Linen Tales, 50x60 cm , Poszewka na poduszkę provence, 40 x 40 cmStwórz ze swojej sypialni miejsce, w którym zrelaksujesz się i odpoczniesz dzięki wyjątkowej, lnianej poduszce. Poduszka już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3 % lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Biała lniana poszewka na poduszkę z falbanką Linen Tales, 50x60 cm , Poszewka na poduszkę westik na wycieczce, 40 x 40 cmProsty i skuteczny sposób na poprawę jakości snu – poszewki na poduszki marki Linen Tales. Każda sztuka jest wykonywana ręcznie na Litwie przy użyciu włókien lnianych pochodzących wyłącznie ze zrównoważonych źródeł. To właśnie one zapewniają doskonałą termoregulację, odprowadzanie nadmiaru wilgoci i delikatność podczas zasłużonego odpoczynku. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o pościel: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniana poszewka na poduszkę 50x60 cm – Linen Tales , Poszewka na poduszkę z kory paski niebiesko-żółty, 40 x 40 cmRozkoszuj się w pełni wieczornym seansem ulubionego serialu lub lekturą wciągającego kryminału dzięki poszewce litewskiej marki Linen Tales. Lniane włókna zapewnią miękkość i komfort, na jaki zasługujesz po dniu pełnym obowiązków. Jednocześnie jest ona wykonana ręcznie, więc Twój dom ozdobi prawdziwy unikat. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniana poszewka na poduszkę 40x40 cm – Linen Tales , Domarex poszewka na poduszkę z cekinami flippy srebrny, 40 x 40 cmRozkoszuj się w pełni wieczornym seansem ulubionego serialu lub lekturą wciągającego kryminału dzięki poszewce litewskiej marki Linen Tales. Lniane włókna zapewnią miękkość i komfort, na jaki zasługujesz po dniu pełnym obowiązków. Jednocześnie jest ona wykonana ręcznie, więc Twój dom ozdobi prawdziwy unikat. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniana poszewka na poduszkę 50x50 cm – Linen Tales , Poszewka na poduszkę z kory patchwork czerwono-szary, 40 x 40 cmRozkoszuj się w pełni wieczornym seansem ulubionego serialu lub lekturą wciągającego kryminału dzięki poszewce litewskiej marki Linen Tales. Lniane włókna zapewnią miękkość i komfort, na jaki zasługujesz po dniu pełnym obowiązków. Jednocześnie jest ona wykonana ręcznie, więc Twój dom ozdobi prawdziwy unikat. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniana poszewka na poduszkę 50x50 cm – Linen Tales , Poszewka na poduszkę z kory serce niebiesko-różowy, 40 x 40 cmZ ręcznie wykonaną poszewką na poduszkę marki Linen Tales nie jest trudno zrobić ze snu priorytet. Wyjątkowa i zrównoważona tkanina konopna wnosi do sypialni niepowtarzalną miękkość, a także wysoką oddychalność i zdolność do odprowadzania nadmiaru wilgoci. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Poszewka na poduszkę z włókna konopnego 40x60 cm – Linen Tales , Poszewka na poduszkę z kory piwonia szaro-różowy, 40 x 40 cmZ ręcznie wykonaną poszewką na poduszkę marki Linen Tales nie jest trudno zrobić ze snu priorytet. Wyjątkowa i zrównoważona tkanina konopna wnosi do sypialni niepowtarzalną miękkość, a także wysoką oddychalność i zdolność do odprowadzania nadmiaru wilgoci. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Poszewka na poduszkę z włókna konopnego 40x60 cm – Linen Tales , Poszewka na poduszkę z kory liście brązowo-beżowy, 40 x 40 cmZ ręcznie wykonaną poszewką na poduszkę marki Linen Tales nie jest trudno zrobić ze snu priorytet. Wyjątkowa i zrównoważona tkanina konopna wnosi do sypialni niepowtarzalną miękkość, a także wysoką oddychalność i zdolność do odprowadzania nadmiaru wilgoci. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Poszewka na poduszkę z włókna konopnego 50x70 cm – Linen Tales , 4home poszewka na poduszkę aromaticaZ ręcznie wykonaną poszewką na poduszkę marki Linen Tales nie jest trudno zrobić ze snu priorytet. Wyjątkowa i zrównoważona tkanina konopna wnosi do sypialni niepowtarzalną miękkość, a także wysoką oddychalność i zdolność do odprowadzania nadmiaru wilgoci. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Poszewka na poduszkę z włókna konopnego 50x70 cm – Linen TalesZ ręcznie wykonaną poszewką na poduszkę marki Linen Tales nie jest trudno zrobić ze snu priorytet. Wyjątkowa i zrównoważona tkanina konopna wnosi do sypialni niepowtarzalną miękkość, a także wysoką oddychalność i zdolność do odprowadzania nadmiaru wilgoci. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Poszewka na poduszkę z włókna konopnego 50x70 cm – Linen TalesZ ręcznie wykonaną poszewką na poduszkę marki Linen Tales nie jest trudno zrobić ze snu priorytet. Wyjątkowa i zrównoważona tkanina konopna wnosi do sypialni niepowtarzalną miękkość, a także wysoką oddychalność i zdolność do odprowadzania nadmiaru wilgoci. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Poszewka na poduszkę z włókna konopnego 50x70 cm – Linen TalesStwórz ze swojej sypialni miejsce, w którym zrelaksujesz się i odpoczniesz dzięki wyjątkowej, lnianej poszewce na poduszkę. Poszewka już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Pamiętaj, że poszewki na poduszki i poszwa na kołdrę sprzedawane są oddzielnie. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3 % lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniana poszewka na poduszkę Linen Tales, 45x45 cmStwórz ze swojej sypialni miejsce, w którym zrelaksujesz się i odpoczniesz dzięki wyjątkowej, lnianej poszewce na poduszkę. Poszewka już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Pamiętaj, że poszewki na poduszki i poszwa na kołdrę sprzedawane są oddzielnie. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3 % lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Jasnobrązowa lniana poszewka na poduszkę Linen Tales, 45x45 cmStwórz ze swojej sypialni miejsce, w którym zrelaksujesz się i odpoczniesz dzięki wyjątkowej, lnianej poszewce na poduszkę. Poszewka już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Pamiętaj, że poszewki na poduszki i poszwa na kołdrę sprzedawane są oddzielnie. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3 % lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Jasnoniebieska lniana poszewka na poduszkę Linen Tales, 45x45 cmAbyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Brązowa lniana poszewka na poduszkę Linen Tales, 45x45 cmStwórz ze swojej sypialni miejsce, w którym zrelaksujesz się i odpoczniesz dzięki wyjątkowej, lnianej poszewce na poduszkę. Poszewka już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Pamiętaj, że poszewki na poduszki i poszwa na kołdrę sprzedawane są oddzielnie. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3 % lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Antracytowa lniana poszewka na poduszkę Linen Tales, 45x45 cmAbyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Zielona lniana poszewka na poduszkę Linen Tales, 50x50 cmStwórz ze swojej sypialni miejsce, w którym zrelaksujesz się i odpoczniesz dzięki wyjątkowej, lnianej poszewce na poduszkę. Poszewka już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Pamiętaj, że poszewki na poduszki i poszwa na kołdrę sprzedawane są oddzielnie. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3 % lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Jasnozielona lniana poszewka na poduszkę Linen Tales, 45x45 cmStwórz ze swojej sypialni miejsce, w którym zrelaksujesz się i odpoczniesz dzięki wyjątkowej, lnianej poszewce na poduszkę. Poszewka już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Pamiętaj, że poszewki na poduszki i poszwa na kołdrę sprzedawane są oddzielnie. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3 % lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Biała lniana poszewka na poduszkę Linen Tales, 45x45 cmPoszewka na poduszkę utkana ręcznie na Litwie z lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z delikatności i wytrzymałości. Produkt dotrze do Ciebie już wyprany, aby zapewnić Ci maksimum miękkości. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniana poszewka na poduszkę Linen Tales Classic, 40x40 cmStwórz ze swojej sypialni miejsce, w którym zrelaksujesz się i odpoczniesz dzięki wyjątkowej, lnianej poszewce na poduszkę. Poszewka już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Pamiętaj, że poszewki na poduszki i poszwa na kołdrę sprzedawane są oddzielnie. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3 % lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Popielata lniana poszewka na poduszkę Linen Tales, 45x45 cmStwórz ze swojej sypialni miejsce, w którym zrelaksujesz się i odpoczniesz dzięki wyjątkowej, lnianej poszewce na poduszkę. Poszewka już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Pamiętaj, że poszewki na poduszki i poszwa na kołdrę sprzedawane są oddzielnie. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3 % lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Ciemnoróżowa lniana poszewka na poduszkę Linen Tales, 45x45 cmNajprostszy sposób na odświeżenie sofy, fotela lub łóżka? Nowa poduszka! Ręcznie wykonana poszewka litewskiej marki o gramaturze 215 g/m² długo zachowuje swój kształt i subtelny odcień. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Srebrnoszara lniana poszewka na poduszkę Linen Tales, 45x45 cmAbyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Brązowa lniana poszewka na poduszkę Linen Tales, 50x50 cmPoszewka na poduszkę utkana ręcznie na Litwie z lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z delikatności i wytrzymałości. Produkt dotrze do Ciebie już wyprany, aby zapewnić Ci maksimum miękkości. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Zielona lniana poszewka na poduszkę Linen Tales Classic, 50x50 cmPoszewka na poduszkę utkana ręcznie na Litwie z lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z delikatności i wytrzymałości. Produkt dotrze do Ciebie już wyprany, aby zapewnić Ci maksimum miękkości. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Świąteczna lniana poszewka na poduszkę Linen Tales Merry, 50x50 cmAbyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniana poszewka na poduszkę Linen Tales Natural Eucalyptus, 50x50 cmPoszewka na poduszkę utkana ręcznie na Litwie z lnu o gramaturze 215 g/m². Materiał znany jest z delikatności i wytrzymałości. Produkt dotrze do Ciebie już wyprany, aby zapewnić Ci maksimum miękkości. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Świąteczna lniana poszewka na poduszkę Linen Tales Merry, 40x40 cm