Stwórz idealne miejsce do zdrowego snu i wypoczynku w sypialni lub salonie. Cięższa tkanina o gramaturze 215 g/m² pomoże odizolować pomieszczenie od hałasu ulicy i niepożądanych widoków. Aby uzyskać eleganckie wrażenie, możesz wyprasować materiał, ale jeśli stawiasz na naturalny szyk, wystarczy że po praniu zasłonę powiesisz na karniszu. Ręczne wykonanie na Litwie to gwarancja jakości i minimalistycznego stylu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Beżowa lniana zasłona na troczki Linen Tales Night Time, 275x140 cm , Filorga time filler night przeciwzmarszczkowy krem na noc 50 mlCięższa tkanina o gramaturze 215 g/m² pomoże odizolować pomieszczenie od hałasu ulicy i niepożądanych widoków. Stwórz idealne miejsce do zdrowego snu i wypoczynku w sypialni lub salonie. Aby uzyskać eleganckie wrażenie, możesz wyprasować materiał, ale jeśli stawiasz na naturalny szyk, wystarczy że po praniu zasłonę powiesisz na karniszu. Ręczne wykonanie na Litwie to gwarancja jakości i minimalistycznego stylu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Różowa lniana zasłona na troczki Linen Tales Night Time, 275x140 cm , Kotex night-time wkładki 10 szt.Cięższa tkanina o gramaturze 215 g/m² pomoże odizolować pomieszczenie od hałasu ulicy i niepożądanych widoków. Stwórz idealne miejsce do zdrowego snu i wypoczynku w sypialni lub salonie. Aby uzyskać eleganckie wrażenie, możesz wyprasować materiał, ale jeśli stawiasz na naturalny szyk, wystarczy że po praniu zasłonę powiesisz na karniszu. Ręczne wykonanie na Litwie to gwarancja jakości i minimalistycznego stylu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Beżowa lniana zasłona z przeszyciem tunelowym Linen Tales Night Time, 275x140 cm , Nakładka na schody valencia beżowaStwórz idealne miejsce do zdrowego snu i wypoczynku w sypialni lub salonie. Cięższa tkanina o gramaturze 215 g/m² pomoże odizolować pomieszczenie od hałasu ulicy i niepożądanych widoków. Aby uzyskać eleganckie wrażenie, możesz wyprasować materiał, ale jeśli stawiasz na naturalny szyk, wystarczy że po praniu zasłonę powiesisz na karniszu. Ręczne wykonanie na Litwie to gwarancja jakości i minimalistycznego stylu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Ciemnoszara lniana zasłona na troczki Linen Tales Night Time, 250x140 cm , Domarex poszewka na poduszkę jane beżowa, 45 x 45 cmStwórz idealne miejsce do zdrowego snu i wypoczynku w sypialni lub salonie. Cięższa tkanina o gramaturze 215 g/m² pomoże odizolować pomieszczenie od hałasu ulicy i niepożądanych widoków. Aby uzyskać eleganckie wrażenie, możesz wyprasować materiał, ale jeśli stawiasz na naturalny szyk, wystarczy że po praniu zasłonę powiesisz na karniszu. Ręczne wykonanie na Litwie to gwarancja jakości i minimalistycznego stylu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Biała lniana zasłona na troczki Linen Tales Night Time, 250x140 cm , Domarex narzuta na łóżko home beżowa, 220 x 240 cmStwórz idealne miejsce do zdrowego snu i wypoczynku w sypialni lub salonie. Cięższa tkanina o gramaturze 215 g/m² pomoże odizolować pomieszczenie od hałasu ulicy i niepożądanych widoków. Aby uzyskać eleganckie wrażenie, możesz wyprasować materiał, ale jeśli stawiasz na naturalny szyk, wystarczy że po praniu zasłonę powiesisz na karniszu. Ręczne wykonanie na Litwie to gwarancja jakości i minimalistycznego stylu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Jasnofioletowa lniana zasłona na troczki Linen Tales Night Time, 250x140 cm , Vopi nakładka na schody eton, beżowa, 24 x 65 cmCięższa tkanina o gramaturze 215 g/m² pomoże odizolować pomieszczenie od hałasu ulicy i niepożądanych widoków. Stwórz idealne miejsce do zdrowego snu i wypoczynku w sypialni lub salonie. Aby uzyskać eleganckie wrażenie, możesz wyprasować materiał, ale jeśli stawiasz na naturalny szyk, wystarczy że po praniu zasłonę powiesisz na karniszu. Ręczne wykonanie na Litwie to gwarancja jakości i minimalistycznego stylu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Różowa lniana zasłona na troczki Linen Tales Night Time, 250x140 cm , 4home poszewka na poduszkę relaksacyjna mąż zastępczy, beżowa, 50 x 150 cmCięższa tkanina o gramaturze 215 g/m² pomoże odizolować pomieszczenie od hałasu ulicy i niepożądanych widoków. Stwórz idealne miejsce do zdrowego snu i wypoczynku w sypialni lub salonie. Aby uzyskać eleganckie wrażenie, możesz wyprasować materiał, ale jeśli stawiasz na naturalny szyk, wystarczy że po praniu zasłonę powiesisz na karniszu. Ręczne wykonanie na Litwie to gwarancja jakości i minimalistycznego stylu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Kremowa lniana zasłona z przeszyciem tunelowym Linen Tales Night Time, 275x140 cm , Zasłona prysznicowa ester, 180 x 180 cmCięższa tkanina o gramaturze 215 g/m² pomoże odizolować pomieszczenie od hałasu ulicy i niepożądanych widoków. Stwórz idealne miejsce do zdrowego snu i wypoczynku w sypialni lub salonie. Aby uzyskać eleganckie wrażenie, możesz wyprasować materiał, ale jeśli stawiasz na naturalny szyk, wystarczy że po praniu zasłonę powiesisz na karniszu. Ręczne wykonanie na Litwie to gwarancja jakości i minimalistycznego stylu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Szara lniana zasłona z przeszyciem tunelowym Linen Tales Night Time, 275x140 cm , Zasłona prysznicowa płytki, 180 x 200 cmCięższa tkanina o gramaturze 215 g/m² pomoże odizolować pomieszczenie od hałasu ulicy i niepożądanych widoków. Stwórz idealne miejsce do zdrowego snu i wypoczynku w sypialni lub salonie. Aby uzyskać eleganckie wrażenie, możesz wyprasować materiał, ale jeśli stawiasz na naturalny szyk, wystarczy że po praniu zasłonę powiesisz na karniszu. Ręczne wykonanie na Litwie to gwarancja jakości i minimalistycznego stylu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Ciemnoszara lniana zasłona z przeszyciem tunelowym Linen Tales Night Time, 275x140 cm , Zasłona prysznicowa ciemnoniebieski, 180 x 200 cmPółprzezroczysta tkanina o gramaturze 85 g/m² nada Twojemu wnętrzu eteryczny, ale naturalnie przytulny wygląd i zapewni poczucie prywatności bez utraty światła w pomieszczeniu. Aby uzyskać eleganckie wrażenie, możesz wyprasować materiał, ale jeśli stawiasz na naturalny szyk, wystarczy że po praniu zasłonę powiesisz na karniszu. Ręczne wykonanie na Litwie to gwarancja jakości i minimalistycznego stylu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Beżowa lekka lniana zasłona na troczki Linen Tales Daytime, 250x130 cm , Zasłona prysznicowa szaroniebieski, 180 x 200 cmPółprzezroczysta tkanina o gramaturze 85 g/m² nada Twojemu wnętrzu eteryczny, ale naturalnie przytulny wygląd i zapewni poczucie prywatności bez utraty światła w pomieszczeniu. Aby uzyskać eleganckie wrażenie, możesz wyprasować materiał, ale jeśli stawiasz na naturalny szyk, wystarczy że po praniu zasłonę powiesisz na karniszu. Ręczne wykonanie na Litwie to gwarancja jakości i minimalistycznego stylu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Beżowa lekka lniana zasłona na troczki Linen Tales Daytime, 275 x 130 cm , 4home narzuta na fotel doubleface bordo/beżowa, 60 x 220 cm, 60 x 220 cmCięższa tkanina o gramaturze 215 g/m² pomoże odizolować pomieszczenie od hałasu ulicy i niepożądanych widoków. Stwórz idealne miejsce do zdrowego snu i wypoczynku w sypialni lub salonie. Aby uzyskać eleganckie wrażenie, możesz wyprasować materiał, ale jeśli stawiasz na naturalny szyk, wystarczy że po praniu zasłonę powiesisz na karniszu. Ręczne wykonanie na Litwie to gwarancja jakości i minimalistycznego stylu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Beżowa lniana zasłona z przeszyciem tunelowym Linen Tales Night Time, 250x140 cm , 4home narzuta na kanapę doubleface brązowa/beżowa, 180 x 220 cm, 180 x 220 cmPółprzezroczysta tkanina o gramaturze 85 g/m² nada Twojemu wnętrzu eteryczny, ale naturalnie przytulny wygląd i zapewni poczucie prywatności bez utraty światła w pomieszczeniu. Aby uzyskać eleganckie wrażenie, możesz wyprasować materiał, ale jeśli stawiasz na naturalny szyk, wystarczy że po praniu zasłonę powiesisz na karniszu. Ręczne wykonanie na Litwie to gwarancja jakości i minimalistycznego stylu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Biała lekka lniana zasłona na troczki Linen Tales Daytime, 250 x 130 cm , 4home narzuta na kanapę doubleface bordo/beżowa, 180 x 220 cm, 180 x 220 cmCięższa tkanina o gramaturze 215 g/m² pomoże odizolować pomieszczenie od hałasu ulicy i niepożądanych widoków. Stwórz idealne miejsce do zdrowego snu i wypoczynku w sypialni lub salonie. Aby uzyskać eleganckie wrażenie, możesz wyprasować materiał, ale jeśli stawiasz na naturalny szyk, wystarczy że po praniu zasłonę powiesisz na karniszu. Ręczne wykonanie na Litwie to gwarancja jakości i minimalistycznego stylu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Różowa lniana zasłona z przeszyciem tunelowym Linen Tales Night Time, 250x140 cm , 4home narzuta na fotel doubleface brązowa/beżowa, 60 x 220 cm, 60 x 220 cmCięższa tkanina o gramaturze 215 g/m² pomoże odizolować pomieszczenie od hałasu ulicy i niepożądanych widoków. Stwórz idealne miejsce do zdrowego snu i wypoczynku w sypialni lub salonie. Aby uzyskać eleganckie wrażenie, możesz wyprasować materiał, ale jeśli stawiasz na naturalny szyk, wystarczy że po praniu zasłonę powiesisz na karniszu. Ręczne wykonanie na Litwie to gwarancja jakości i minimalistycznego stylu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Kremowa lniana zasłona z przeszyciem tunelowym Linen Tales Night Time, 250x140 cm , Estée lauder night time necessities zestaw upominkowy (do twarzy)Cięższa tkanina o gramaturze 215 g/m² pomoże odizolować pomieszczenie od hałasu ulicy i niepożądanych widoków. Stwórz idealne miejsce do zdrowego snu i wypoczynku w sypialni lub salonie. Aby uzyskać eleganckie wrażenie, możesz wyprasować materiał, ale jeśli stawiasz na naturalny szyk, wystarczy że po praniu zasłonę powiesisz na karniszu. Ręczne wykonanie na Litwie to gwarancja jakości i minimalistycznego stylu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Jasnofioletowa lniana zasłona z przeszyciem tunelowym Linen Tales Night Time, 250x140 cm , Obraz na płótnie lavender time, 30 x 40 cmCięższa tkanina o gramaturze 215 g/m² pomoże odizolować pomieszczenie od hałasu ulicy i niepożądanych widoków. Stwórz idealne miejsce do zdrowego snu i wypoczynku w sypialni lub salonie. Aby uzyskać eleganckie wrażenie, możesz wyprasować materiał, ale jeśli stawiasz na naturalny szyk, wystarczy że po praniu zasłonę powiesisz na karniszu. Ręczne wykonanie na Litwie to gwarancja jakości i minimalistycznego stylu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Jasnoszara lniana zasłona na troczki Linen Tales Night Time, 275x140 cm , 4home zasłona prysznicowa monstera, 178 x 183 cmStwórz idealne miejsce do zdrowego snu i wypoczynku w sypialni lub salonie. Cięższa tkanina o gramaturze 215 g/m² pomoże odizolować pomieszczenie od hałasu ulicy i niepożądanych widoków. Aby uzyskać eleganckie wrażenie, możesz wyprasować materiał, ale jeśli stawiasz na naturalny szyk, wystarczy że po praniu zasłonę powiesisz na karniszu. Ręczne wykonanie na Litwie to gwarancja jakości i minimalistycznego stylu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Biała lniana zasłona na troczki Linen Tales Night Time, 275x140 cm , 4home zasłona prysznicowa square, 178 x 183 cmStwórz idealne miejsce do zdrowego snu i wypoczynku w sypialni lub salonie. Cięższa tkanina o gramaturze 215 g/m² pomoże odizolować pomieszczenie od hałasu ulicy i niepożądanych widoków. Aby uzyskać eleganckie wrażenie, możesz wyprasować materiał, ale jeśli stawiasz na naturalny szyk, wystarczy że po praniu zasłonę powiesisz na karniszu. Ręczne wykonanie na Litwie to gwarancja jakości i minimalistycznego stylu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Beżowa lniana zasłona na troczki Linen Tales Night Time, 250x140 cm , 4home zasłona prysznicowa sakura, 178 x 183 cmPółprzezroczysta tkanina o gramaturze 85 g/m² nada Twojemu wnętrzu eteryczny, ale naturalnie przytulny wygląd i zapewni poczucie prywatności bez utraty światła w pomieszczeniu. Aby uzyskać eleganckie wrażenie, możesz wyprasować materiał, ale jeśli stawiasz na naturalny szyk, wystarczy że po praniu zasłonę powiesisz na karniszu. Ręczne wykonanie na Litwie to gwarancja jakości i minimalistycznego stylu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Beżowa lekka lniana zasłona z przeszyciem tunelowym Linen Tales Daytime, 250x130 cm , Zasłona łazienkowa kwiaty beżowy, 180 x 200 cmCięższa tkanina o gramaturze 215 g/m² pomoże odizolować pomieszczenie od hałasu ulicy i niepożądanych widoków. Stwórz idealne miejsce do zdrowego snu i wypoczynku w sypialni lub salonie. Aby uzyskać eleganckie wrażenie, możesz wyprasować materiał, ale jeśli stawiasz na naturalny szyk, wystarczy że po praniu zasłonę powiesisz na karniszu. Ręczne wykonanie na Litwie to gwarancja jakości i minimalistycznego stylu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Jasnoszara lniana zasłona na troczki Linen Tales Night Time, 250x140 cm , Zasłona łazienkowa rośliny beżowy, 180 x 200 cmPółprzezroczysta tkanina o gramaturze 85 g/m² nada Twojemu wnętrzu eteryczny, ale naturalnie przytulny wygląd i zapewni poczucie prywatności bez utraty światła w pomieszczeniu. Aby uzyskać eleganckie wrażenie, możesz wyprasować materiał, ale jeśli stawiasz na naturalny szyk, wystarczy że po praniu zasłonę powiesisz na karniszu. Ręczne wykonanie na Litwie to gwarancja jakości i minimalistycznego stylu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Beżowa lekka lniana zasłona z przeszyciem tunelowym Linen Tales Daytime, 275 x 130 cm , 4home zasłona prysznicowa leaves, 178 x 183 cmCięższa tkanina o gramaturze 215 g/m² pomoże odizolować pomieszczenie od hałasu ulicy i niepożądanych widoków. Stwórz idealne miejsce do zdrowego snu i wypoczynku w sypialni lub salonie. Aby uzyskać eleganckie wrażenie, możesz wyprasować materiał, ale jeśli stawiasz na naturalny szyk, wystarczy że po praniu zasłonę powiesisz na karniszu. Ręczne wykonanie na Litwie to gwarancja jakości i minimalistycznego stylu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Różowa lniana zasłona z przeszyciem tunelowym Linen Tales Night Time, 275x140 cm , Zasłona łazienkowa kaszmir szary, 180 x 200 cmProdukt został wykonany z lnianego włókna tekstylnego, które gwarantuje wysoką trwałość, przewiewność i pożądany komfort. Poszewka dotrze do Ciebie już wyprana, aby zapewnić Ci maksimum miękkości. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o pościel: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3 % lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Dziecięca beżowa lniana poszewka na poduszkę Linen Tales Botany, 40x45 cm , Zasłona prysznicowa mozaika niebieski, 180 x 200 cmProdukt został wykonany z lnianego włókna tekstylnego, które gwarantuje wysoką trwałość, przewiewność i pożądany komfort. Pościel dotrze do Ciebie już wyprana, aby zapewnić Ci maksimum miękkości. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o pościel: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3 % lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Dziecięca beżowa lniana pościel Linen Tales Botany, 100x140 cm , Zasłona prysznicowa trawa zielony, 180 x 200 cmProdukt został wykonany z lnianego włókna tekstylnego, które gwarantuje wysoką trwałość, przewiewność i pożądany komfort. Pościel dotrze do Ciebie już wyprana, aby zapewnić Ci maksimum miękkości. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o pościel: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3 % lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Dziecięce beżowa lniana pościel Linen Tales Botany, 140x200 cm , 4home zasłona prysznicowa forest, 178 x 183 cmDziecięca beżowa lniana narzuta Linen Tales Botany, 100x140 cm (bonami.pl)
Podobne produkty jak Dziecięca beżowa lniana narzuta Linen Tales Botany, 100x140 cm , Zasłona prysznicowa mandala różowy, 180 x 200 cmPółprzezroczysta tkanina o gramaturze 85 g/m² nada Twojemu wnętrzu eteryczny, ale naturalnie przytulny wygląd i zapewni poczucie prywatności bez utraty światła w pomieszczeniu. Aby uzyskać eleganckie wrażenie, możesz wyprasować materiał, ale jeśli stawiasz na naturalny szyk, wystarczy że po praniu zasłonę powiesisz na karniszu. Ręczne wykonanie na Litwie to gwarancja jakości i minimalistycznego stylu. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Biała lekka lniana zasłona z przeszyciem tunelowym Linen Tales Daytime, 250 x 130 cm , Sylveco hair care lniana maska do włosów 150 mlAbyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Biała lekka lniana zasłona z przeszyciem tunelowym Linen Tales Daytime, 275 x 130 cm , Elemis pro-collagen night-time wonders zestaw kosmetyków dla kobietNiezbędny element w każdej kuchni, któremu nie umknie żadna rozlana kropla czy niewypolerowany kieliszek. Dzięki swojej gramaturze 215 g/m² i wysokiej chłonności szybko osuszy dłonie lub talerze. Tkanina produkowana jest na Litwie. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Beżowy lniany ręcznik kuchenny Linen Tales, 65x45 cmElegancko nakryty stół stworzy wrażenie uroczystej uczty. Przechowuj wypolerowane sztućce w lnianej kieszonce wykonanej na Litwie. Aby uzyskać jeszcze bardziej imponujący efekt, dodaj kaligrafowane plakietki z imionami gości oraz gałązki eukaliptusa lub suszonych kwiatów. Zachwyć rodzinę i swoich wszystkich gości! Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tej naturalnej tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak najlepiej dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Zestaw 2 beżowych lnianych kieszonek na sztućce Linen TalesProdukt został wykonany z lnianego włókna tekstylnego, które gwarantuje wysoką trwałość, przewiewność i pożądany komfort. Prześcieradło dotrze do Ciebie już wyprane, aby zapewnić Ci maksimum miękkości. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o pościel: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3 % lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Dziecięce beżowe lniane prześcieradło Linen Tales Botany, 60x120 cmWprowadź minimalistyczny, ale wyrafinowany design do swojej jadalni dzięki bieżnikowi marki Linen Tales. Każda sztuka została starannie wykonana na Litwie z włókien lnianych (185 g/m2), które są znane z miękkości i wytrzymałości. Produkt posiada również certyfikaty OEKO-TEX® i EUROPEAN FLAX®. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniany bieżnik na stół 150x40 cm – Linen TalesProsty i skuteczny sposób na poprawę jakości snu – poszewki na poduszki marki Linen Tales. Każda sztuka jest wykonywana ręcznie na Litwie przy użyciu włókien lnianych pochodzących wyłącznie ze zrównoważonych źródeł. To właśnie one zapewniają doskonałą termoregulację, odprowadzanie nadmiaru wilgoci i delikatność podczas zasłużonego odpoczynku. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o pościel: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniana poszewka na poduszkę 50x60 cm – Linen TalesWprowadź minimalistyczny, ale wyrafinowany design do swojej jadalni dzięki bieżnikowi marki Linen Tales. Każda sztuka została starannie wykonana na Litwie z włókien lnianych (215 g/m2), które są znane z miękkości i wytrzymałości. Produkt posiada również certyfikaty OEKO-TEX® i EUROPEAN FLAX®. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniany bieżnik na stół 150x40 cm – Linen TalesProsty i skuteczny sposób na poprawę jakości snu – poszewki na poduszki marki Linen Tales. Każda sztuka jest wykonywana ręcznie na Litwie przy użyciu włókien lnianych pochodzących wyłącznie ze zrównoważonych źródeł. To właśnie one zapewniają doskonałą termoregulację, odprowadzanie nadmiaru wilgoci i delikatność podczas zasłużonego odpoczynku. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o pościel: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniana poszewka na poduszkę 70x90 cm – Linen TalesWprowadź minimalistyczny, ale wyrafinowany design do swojej jadalni dzięki bieżnikowi marki Linen Tales. Każda sztuka została starannie wykonana na Litwie z włókien lnianych (215 g/m2), które są znane z miękkości i wytrzymałości. Produkt posiada również certyfikaty OEKO-TEX® i EUROPEAN FLAX®. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniany bieżnik na stół 200x40 cm – Linen TalesWprowadź minimalistyczny, ale wyrafinowany design do swojej jadalni dzięki bieżnikowi marki Linen Tales. Każda sztuka została starannie wykonana na Litwie z włókien lnianych (185 g/m2), które są znane z miękkości i wytrzymałości. Produkt posiada również certyfikaty OEKO-TEX® i EUROPEAN FLAX®. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniany bieżnik na stół 200x40 cm – Linen TalesWprowadź minimalistyczny, ale wyrafinowany design do swojej jadalni dzięki bieżnikowi marki Linen Tales. Każda sztuka została starannie wykonana na Litwie z włókien lnianych (185 g/m2), które są znane z miękkości i wytrzymałości. Produkt posiada również certyfikaty OEKO-TEX® i EUROPEAN FLAX®. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniany bieżnik na stół 150x40 cm – Linen TalesRozkoszuj się w pełni wieczornym seansem ulubionego serialu lub lekturą wciągającego kryminału dzięki poszewce litewskiej marki Linen Tales. Lniane włókna zapewnią miękkość i komfort, na jaki zasługujesz po dniu pełnym obowiązków. Jednocześnie jest ona wykonana ręcznie, więc Twój dom ozdobi prawdziwy unikat. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniana poszewka na poduszkę 40x40 cm – Linen TalesRozkoszuj się w pełni wieczornym seansem ulubionego serialu lub lekturą wciągającego kryminału dzięki poszewce litewskiej marki Linen Tales. Lniane włókna zapewnią miękkość i komfort, na jaki zasługujesz po dniu pełnym obowiązków. Jednocześnie jest ona wykonana ręcznie, więc Twój dom ozdobi prawdziwy unikat. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniana poszewka na poduszkę 50x50 cm – Linen TalesWprowadź minimalistyczny, ale wyrafinowany design do swojej jadalni dzięki bieżnikowi marki Linen Tales. Każda sztuka została starannie wykonana na Litwie z włókien lnianych (185 g/m2), które są znane z miękkości i wytrzymałości. Produkt posiada również certyfikaty OEKO-TEX® i EUROPEAN FLAX®. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniany bieżnik na stół 150x40 cm – Linen TalesRozkoszuj się w pełni wieczornym seansem ulubionego serialu lub lekturą wciągającego kryminału dzięki poszewce litewskiej marki Linen Tales. Lniane włókna zapewnią miękkość i komfort, na jaki zasługujesz po dniu pełnym obowiązków. Jednocześnie jest ona wykonana ręcznie, więc Twój dom ozdobi prawdziwy unikat. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniana poszewka na poduszkę 50x50 cm – Linen TalesStwórz ze swojej sypialni miejsce, w którym zrelaksujesz się i odpoczniesz dzięki wyjątkowej, lnianej poduszce. Poduszka już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniana poszewka na poduszkę Linen Tales, 70x90 cmStwórz ze swojej sypialni miejsce, w którym zrelaksujesz się i odpoczniesz dzięki wyjątkowej, lnianej poszewce na poduszkę. Poszewka już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Pamiętaj, że poszewki na poduszki i poszwa na kołdrę sprzedawane są oddzielnie. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane cuda: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3 % lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniana poszewka na poduszkę Linen Tales, 45x45 cmWprowadź minimalistyczny, ale wyrafinowany design do swojej jadalni dzięki bieżnikowi marki Linen Tales. Każda sztuka została starannie wykonana na Litwie z włókien lnianych (185 g/m2), które są znane z miękkości i wytrzymałości. Produkt posiada również certyfikaty OEKO-TEX® i EUROPEAN FLAX®. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Lniany bieżnik na stół 150x40 cm – Linen TalesTwoje dni są wypełnione codzienną gonitwą i brakiem czasu dla siebie? Od teraz będziesz wyczekiwać zasłużonej odrobiny luksusu i przyjemności w postaci delikatnej pościeli. Pamiętaj, że poszewki na poduszki i poszwa na kołdrę sprzedawane są oddzielnie. Pościel już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Pościel jest doskonałą inwestycją dla własnego komfortu i w środowisko naturalne. Odporny len wytrzyma długie lata i z powodzeniem zastąpi dziesiątki bawełnianych odpowiedników. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o pościel: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3 % lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Jasnoniebieska lniana poszwa na kołdrę Linen Tales, 200x220 cmTwoje dni są wypełnione codzienną gonitwą i brakiem czasu dla siebie? Od teraz będziesz wyczekiwać zasłużonej odrobiny luksusu i przyjemności w postaci delikatnej pościeli. Pamiętaj, że poszewki na poduszki i poszwa na kołdrę sprzedawane są oddzielnie. Pościel już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Pościel jest doskonałą inwestycją dla własnego komfortu i w środowisko naturalne. Odporny len wytrzyma długie lata i z powodzeniem zastąpi dziesiątki bawełnianych odpowiedników. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o pościel: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Jasnobrązowa lniana poszwa na kołdrę Linen Tales, 140x200 cmTwoje dni są wypełnione codzienną gonitwą i brakiem czasu dla siebie? Od teraz będziesz wyczekiwać zasłużonej odrobiny luksusu i przyjemności w postaci delikatnej pościeli. Pamiętaj, że poszewki na poduszki i poszwa na kołdrę sprzedawane są oddzielnie. Pościel już od pierwszego dnia będzie przyjemna w dotyku, ale wraz z upływającym czasem stanie się jeszcze bardziej miękka (w przeciwieństwie do innych materiałów). Włókna lnu ciągle się łamią, więc im dłużej używa się produktów z nich wykonanych, tym są delikatniejsze. Pościel jest doskonałą inwestycją dla własnego komfortu i w środowisko naturalne. Odporny len wytrzyma długie lata i z powodzeniem zastąpi dziesiątki bawełnianych odpowiedników. Lniana tkanina marki Linen Tales posiada także certyfikat OEKO-TEX, który przysługuje produktom wykonanym jedynie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o pościel: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3 % lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)
Podobne produkty jak Jasnozielona lniana poszwa na kołdrę Linen Tales, 200x200 cm