Zadaszenie dla psa

Produkt Zadaszenie dla psa znaleziono 50+x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Zadaszenie dla psa i szukaj produktu ponownie.

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu 400 x 200cm (odpowiednie tylko dla basenów EXIT Rect. Frame)

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu 400 x 200cm (odpowiednie tylko dla basenów EXIT Rect. Frame)
Szczegół

Przykrycie basenowe EXIT to wielofunkcyjna pokrywa dla Twojego basenu. Pokrywa nadaje się tylko do prostokątnych basenów ramowych z EXIT Toys o wymiarach 400 x 200 centymetrów. Czy chcesz, aby Twój basen był nieco bardziej rozbudowany? Te wyjątkowe pokrywy są prawdziwym dodatkiem do Twojego basenu i zapewniają godziny radości z pływania, nawet przy niestabilnej pogodzie. Wielofunkcyjny pokrowiec Z pokrywą EXIT do basenów nie jesteś już zależny od prognozy pogody i możesz cieszyć się swoim basenem nawet przy złej pogodzie. Pokrywa jest również zrównoważonym rozwiązaniem do ogrzewania wody. Gdy basen nie jest używany, można przymocować pokrywę do basenu za pomocą dołączonych pasków. W ten sposób można od razu mieć pewność, że do wody nie dostaną się żadne zanieczyszczenia. Twój własny kryty basen Pokrywa jest szybka do zamocowania na ramie basenu i łatwa do otwarcia i zamknięcia dzięki unikalnemu mechanizmowi zawiasowemu. W krótkim czasie będziesz pływał we własnym krytym basenie! Pod pokrywą jest dużo miejsca, a dzięki przezroczystej folii nie umknie Ci nic, co dzieje się poza basenem. Pokrywa może być nawet pozostawiona w połowie otwarta, dzięki czemu łatwo wejdziesz i wyjdziesz z basenu. Dzięki pokrywom basenowym ze strony EXIT Toys możesz cieszyć się pływaniem w każdą pogodę! Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość): 400 x 200 cm Waga: 50 kg Grubość pokrywy: 0,18 cm Przezroczysta Zawias skrzydłowy z podpórką Naturalne ogrzewanie wody Utrzymuje wodę w basenie w czystości Dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV Łatwy w użyciu Stwórz swój własny kryty basen Wiek: od 6 lat W zestawie w standardzie: Pokrywa basenowa z czterema oknami (długość x szerokość): 400 x 200 cm Elastyczne taśmy do mocowania Instrukcje (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu 400 x 200cm (odpowiednie tylko dla basenów EXIT Rect. Frame) , Zadaszenie dla psa

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø244cm

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø244cm
Szczegół

Przykrycie basenowe EXIT to wielofunkcyjna pokrywa dla Twojego basenu. Pokrywa nadaje się do okrągłych basenów Exit o średnicy ø 244 centymetrów. Czy chcesz, aby Twój basen był nieco bardziej rozbudowany? Te wyjątkowe pokrywy są prawdziwym dodatkiem do Twojego basenu i zapewniają godziny radości z pływania, nawet przy niestabilnej pogodzie. Wielofunkcyjny pokrowiec Z pokrywą basenową EXIT nie jesteś już zależny od prognozy pogody i możesz cieszyć się swoim basenem nawet przy złej pogodzie. Pokrywa jest również zrównoważonym rozwiązaniem do ogrzewania wody. Gdy basen nie jest używany, można przymocować pokrywę do basenu za pomocą dołączonych pasków. W ten sposób można od razu mieć pewność, że do wody nie dostaną się żadne zanieczyszczenia. Twój własny kryty basen Pokrywa jest szybko mocowana do ramy basenu i łatwa do otwarcia i zamknięcia dzięki unikalnemu mechanizmowi zawiasowemu. W krótkim czasie będziesz pływał we własnym krytym basenie! Pod pokrywą masz dużo miejsca, a dzięki przezroczystej folii nie umknie Ci nic, co dzieje się poza basenem. Pokrywę można nawet pozostawić w połowie otwartą, dzięki czemu łatwo wejdziesz i wyjdziesz z basenu. Dzięki pokrywom basenowym ze strony EXIT Toys możesz cieszyć się pływaniem w każdą pogodę! Szczegóły produktu: Waga: 20 kg Dla basenów o średnicy ø 244cm Grubość pokrywy: 0,18 cm Przezroczysta Naturalne ogrzewanie wody Utrzymuje wodę w basenie w czystości Dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV Łatwy w użyciu Stwórz swój własny kryty basen Wiek: od 6 lat W zestawie w standardzie: Pokrywa basenu ø 244cm Taśmy do mocowania Instrukcje (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø244cm , Drzwi dla psa

Playgo Zadaszenie zjeżdżalni do dżungli Slide

Playgo Zadaszenie zjeżdżalni do dżungli Slide
Szczegół

Ekscytująca kolejka górska w dżungli z dwoma różnymi figurkami zwierząt, kolorowymi elementami toru i małą huśtawką. Z elementu drzewa, który służy jako punkt startowy, rusza zabawny walec po torze Spiral , który z pewnością wywoła uśmiech na twarzach małych dzieci. Podczas gdy jedno zwierzątko zjeżdża po torze rolkowym, drugie może się huśtać lub odpoczywać na czubku drzewa. Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 38 x 38 x 11,5 cm. Dwie liczby kroczące Materiał: tworzywo sztuczne Wiek: od 12 miesięcy (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Playgo Zadaszenie zjeżdżalni do dżungli Slide , Kik dla psa

jollein Zadaszenie Vintage 155 cm biscuit

jollein Zadaszenie Vintage 155 cm biscuit
Szczegół

Szczegóły produktu: Daszek w wyglądzie Vintage Pasuje do słupka z pierścieniem o wysokości 150 cm (nie jest zawarty w dostawie!) Materiał i pielęgnacja: Materiał: 80 % poliester, 20 % bawełna Prać w delikatnym cyklu Powiesić do wyschnięcia w formie Nie wkładać do suszarki Wymiary i waga: Długość: 155 cm W zestawie: 1 x jollein zadaszenie Vintage 155 cm biscuit Uwaga: maszt nie jest objęty dostawą (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak jollein Zadaszenie Vintage 155 cm biscuit , Geloren dla psa

roba Piaskownica - statek z zadaszeniem przeciwsłonecznym

roba Piaskownica - statek z zadaszeniem przeciwsłonecznym
Szczegół

To wspaniała piaskownica od roba jest zaprojektowana w kształcie statku. Dzięki dachowi przeciwsłonecznemu oferuje możliwość spędzenia przyjemnych godzin w piaskownicy nawet w palącym słońcu. Wykonany jest z odpornego na warunki atmosferyczne i przyjaznego dla środowiska litego drewna, które pochodzi z lasów objętych zrównoważoną gospodarką leśną. Dodatkowo wzmocniony materiał jest szczególnie trwały i stabilny. Statek-piaskownica jest wyposażony w dużą ilość miejsca do przechowywania, daszek przeciwsłoneczny i dwie flagi. Dzięki praktycznemu schowkowi pod ławką, wiele zabawek znajdzie tam swoje miejsce i będzie chronionych przed wiatrem i pogodą. Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 100 x 150 x 142 cm. Materiał podstawowy: lite drewno Kolor: szary glazurowany Design : Little Stars Daszek przeciwsłoneczny i dwie flagi Odporny na warunki atmosferyczne i przyjazny dla środowiska Dodatkowe wzmocnienie materiału Bardzo trwałe i stabilne Od zrównoważonego leśnictwa Ze schowkiem i wanną z tworzywa sztucznego Uwaga Artykuły wykonane są z litego drewna iglastego/jodły iglastej. Drewno to ma swój własny, silny, żywiczny zapach, który jest całkowicie naturalny! (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak roba Piaskownica - statek z zadaszeniem przeciwsłonecznym , Szalik dla psa

jollein Zadaszenie Vintage 155 cm liść green

jollein Zadaszenie Vintage 155 cm liść green
Szczegół

Szczegóły produktu: Daszek w wyglądzie Vintage Nadaje się do słupka z pierścieniem o wysokości 150 cm (nie wchodzi w skład dostawy!) Materiał i pielęgnacja: Materiał: 80 % poliester, 20 % bawełna Prać w delikatnym cyklu Powiesić do wyschnięcia w formie Nie wkładać do suszarki Wymiary i waga: Długość: 155 cm W zestawie: 1 x jollein zadaszenie Vintage 155 cm liść green Uwaga: maszt nie jest objęty dostawą (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak jollein Zadaszenie Vintage 155 cm liść green , K9 plecak dla psa

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø360 cm

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø360 cm
Szczegół

Przykrycie basenowe EXIT to wielofunkcyjna pokrywa dla Twojego basenu. Pokrywa nadaje się do okrągłych basenów Exit o średnicy ø360 centymetrów. Czy chcesz, aby Twój basen był nieco bardziej rozbudowany? Te wyjątkowe pokrywy są prawdziwym dodatkiem do Twojego basenu i zapewniają godziny radości z pływania, nawet przy niestabilnej pogodzie. Wielofunkcyjny pokrowiec Z pokrywą basenową EXIT nie jesteś już zależny od prognozy pogody i możesz cieszyć się swoim basenem nawet przy złej pogodzie. Pokrywa jest również zrównoważonym rozwiązaniem do ogrzewania wody. Gdy basen nie jest używany, można przymocować pokrywę do basenu za pomocą dołączonych pasków. W ten sposób można od razu mieć pewność, że do wody nie dostaną się żadne zanieczyszczenia. Twój własny kryty basen Pokrywa jest szybko mocowana do ramy basenu i łatwa do otwarcia i zamknięcia dzięki unikalnemu mechanizmowi zawiasowemu. W krótkim czasie będziesz pływał we własnym krytym basenie! Pod pokrywą masz dużo miejsca, a dzięki przezroczystej folii nie umknie Ci nic, co dzieje się poza basenem. Pokrywę można nawet pozostawić w połowie otwartą, dzięki czemu łatwo wejdziesz i wyjdziesz z basenu. Dzięki pokrywom basenowym ze strony EXIT Toys możesz cieszyć się pływaniem w każdą pogodę! Szczegóły produktu: Waga: 20 kg Dla basenów o średnicy ø 360 cm Grubość pokrywy 0,18 cm Przezroczysta Naturalne ogrzewanie wody Utrzymuje wodę w basenie w czystości Dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV Łatwy w użyciu Stwórz swój własny kryty basen Wiek: od 6 lat W zestawie w standardzie: Pokrywa basenu ø 360 cm Paski do mocowania Instrukcje (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø360 cm , Basen plastikowy dla psa

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø488 cm

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø488 cm
Szczegół

Przykrycie basenowe EXIT to wielofunkcyjna pokrywa dla Twojego basenu. Pokrywa nadaje się do okrągłych basenów EXIT o średnicy 488 centymetrów. Czy chcesz, aby Twój basen był nieco bardziej rozbudowany? Te wyjątkowe pokrywy są prawdziwym dodatkiem do Twojego basenu i zapewniają godziny radości z pływania, nawet przy niestabilnej pogodzie. Wielofunkcyjny pokrowiec Z pokrywą basenową EXIT nie jesteś już zależny od prognozy pogody i możesz cieszyć się swoim basenem nawet przy złej pogodzie. Pokrywa jest również zrównoważonym rozwiązaniem do ogrzewania wody. Gdy basen nie jest używany, można przymocować pokrywę do basenu za pomocą dołączonych pasków. W ten sposób można od razu mieć pewność, że do wody nie dostaną się żadne zanieczyszczenia. Twój własny kryty basen Pokrywa jest szybko mocowana do ramy basenu i łatwa do otwarcia i zamknięcia dzięki unikalnemu mechanizmowi zawiasowemu. W krótkim czasie będziesz pływał we własnym krytym basenie! Pod pokrywą masz dużo miejsca, a dzięki przezroczystej folii nie umknie Ci nic, co dzieje się poza basenem. Pokrywę można nawet pozostawić w połowie otwartą, dzięki czemu łatwo wejdziesz i wyjdziesz z basenu. Dzięki pokrywom basenowym ze strony EXIT Toys możesz cieszyć się pływaniem w każdą pogodę! Szczegóły produktu: Waga: 40 kg Dla basenów o średnicy ø 488 cm Grubość pokrywy: 0,18 cm Przezroczysta Naturalne ogrzewanie wody Utrzymuje wodę w basenie w czystości Dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV Łatwy w użyciu Stwórz swój własny kryty basen Wiek: od 6 lat W zestawie w standardzie: Pokrywa basenu ø 488 cm Paski do mocowania Instrukcje (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø488 cm , Namiot wystawowy dla psa

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø427 cm

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø427 cm
Szczegół

Przykrycie basenowe EXIT to wielofunkcyjna pokrywa dla Twojego basenu. Pokrywa nadaje się do okrągłych basenów Exit o średnicy 427 cm. Czy chcesz, aby Twój basen był nieco bardziej rozbudowany? Te wyjątkowe pokrywy są prawdziwym dodatkiem do Twojego basenu i zapewniają godziny radości z pływania, nawet przy niestabilnej pogodzie. Wielofunkcyjny pokrowiec Z pokrywą basenową EXIT nie jesteś już zależny od prognozy pogody i możesz cieszyć się swoim basenem nawet przy złej pogodzie. Pokrywa jest również zrównoważonym rozwiązaniem do ogrzewania wody. Gdy basen nie jest używany, można przymocować pokrywę do basenu za pomocą dołączonych pasków. W ten sposób można od razu mieć pewność, że do wody nie dostaną się żadne zanieczyszczenia. Twój własny kryty basen Pokrywa jest szybko mocowana do ramy basenu i łatwa do otwarcia i zamknięcia dzięki unikalnemu mechanizmowi zawiasowemu. W krótkim czasie będziesz pływał we własnym krytym basenie! Pod pokrywą masz dużo miejsca, a dzięki przezroczystej folii nie umknie Ci nic, co dzieje się poza basenem. Pokrywę można nawet pozostawić w połowie otwartą, dzięki czemu łatwo wejdziesz i wyjdziesz z basenu. Dzięki pokrywom basenowym ze strony EXIT Toys możesz cieszyć się pływaniem w każdą pogodę! Szczegóły produktu: Waga: 35 kg Dla basenów o średnicy ø 427 cm Grubość okładki: 0,18 cm Przezroczysta Naturalne ogrzewanie wody Utrzymuje wodę w basenie w czystości Dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV Łatwy w użyciu Stwórz swój własny kryty basen Wiek: od 6 lat W zestawie w standardzie: Pokrywa basenu ø 427 cm Paski do mocowania Instrukcje (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø427 cm

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne na basen 220 x 150 cm

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne na basen 220 x 150 cm
Szczegół

Przykrycie basenowe EXIT to wielofunkcyjna pokrywa dla Twojego basenu. Pokrywa nadaje się do prostokątnych basenów EXIT o wymiarach 200 x 150 centymetrów. Czy chcesz, aby Twój basen był nieco bardziej rozbudowany? Te wyjątkowe pokrywy są prawdziwym dodatkiem do Twojego basenu i zapewniają godziny radości z pływania, nawet przy niestabilnej pogodzie. Wielofunkcyjny pokrowiec Z pokrywą basenową EXIT nie jesteś już zależny od prognozy pogody i możesz cieszyć się swoim basenem nawet przy złej pogodzie. Pokrywa jest również zrównoważonym rozwiązaniem do ogrzewania wody. Gdy basen nie jest używany, można przymocować pokrywę do basenu za pomocą dołączonych pasków. W ten sposób można od razu mieć pewność, że do wody nie dostaną się żadne zanieczyszczenia. Twój własny kryty basen Pokrywa jest szybko mocowana do ramy basenu i łatwa do otwarcia i zamknięcia dzięki unikalnemu mechanizmowi zawiasowemu. W krótkim czasie będziesz pływał we własnym krytym basenie! Pod pokrywą masz dużo miejsca, a dzięki przezroczystej folii nie umknie Ci nic, co dzieje się poza basenem. Pokrywę można nawet pozostawić w połowie otwartą, dzięki czemu łatwo wejdziesz i wyjdziesz z basenu. Dzięki pokrywom basenowym ze strony EXIT Toys możesz cieszyć się pływaniem w każdą pogodę! Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość): 220 x 150 cm Waga: 30 kg Zawias skrzydłowy z podporą Przezroczysta Naturalne ogrzewanie wody Utrzymuje wodę w basenie w czystości Dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV Łatwy w użyciu Stwórz swój własny kryty basen Wiek: od 6 lat W zestawie w standardzie: Pokrywa basenu (długość x szerokość): 220 x 150 cm Taśmy do mocowania Instrukcje (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne na basen 220 x 150 cm , Ikea legowisko dla psa

EXIT Basen ramowy ø244x76cm (pompa filtracyjna 12v) - szary + zadaszenie przeciwsłoneczne

EXIT Basen ramowy ø244x76cm (pompa filtracyjna 12v) - szary + zadaszenie przeciwsłoneczne
Szczegół

EXIT Stone basen ø244x76cm to okrągły szary basen stelażowy z pokrywą. Basen kompaktowy jest standardowo wyposażony w pompę filtracyjną i wyróżnia się wśród innych basenów wspaniałym wzorem kamieni. Odkryj, jak stabilny może być basen o okrągłej zabudowie: Malowana proszkowo stalowa rama i mocne stopy basenu EXIT Stone sprawiają, że basen jest zawsze stabilny i może służyć przez lata. Dołączona pompa filtrująca utrzymuje wodę w czystości i ruchu, dzięki czemu zapobiega się zanieczyszczeniu wody. Z przykryciem basenowym EXIT nie jesteś już zależny od prognoz pogody. Pokrywa gwarantuje, że do wody nie dostaną się żadne zanieczyszczenia i jest jednocześnie ekologicznym rozwiązaniem dla ogrzewania wody, ponieważ ciepło słoneczne jest zatrzymywane pod pokrywą. Pokrywa jest bardzo łatwa do otwarcia dzięki unikalnemu mechanizmowi zawiasów, a dzięki przezroczystej folii nie przegapisz niczego, co dzieje się poza basenem. Wspaniały wzór kamienia i czarna rama nadają basenowi Stone niepowtarzalny wygląd, a dzięki naturalnemu wyglądowi basen całkowicie integruje się z Twoim ogrodem. Wnętrze basenu jest niebieskie, więc masz to uczucie świeżego basenu. Szczegóły produktu: Wymiary: ø 244 x 76 cm W zestawie pompa filtrująca z wkładem 12V Wiek: od 6 lat Uwaga Nie nadaje się dla dzieci poniżej 6 lat. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Basen ramowy ø244x76cm (pompa filtracyjna 12v) - szary + zadaszenie przeciwsłoneczne , Legowisko dla psa ikea

EXIT Basen ramowy ø427x122cm (filtr 12v Sand ) - wygląd drewna + zadaszenie przeciwsłoneczne

EXIT Basen ramowy ø427x122cm (filtr 12v Sand ) - wygląd drewna + zadaszenie przeciwsłoneczne
Szczegół

Basen EXIT ø427 x 122 cm to okrągły basen ramowy z pokrywą. Basen o szarym wyglądzie w standardzie posiada pompę filtrującą Sand oraz drabinkę basenową, dzięki której można bezpiecznie wejść i wyjść z basenu. Ze względu na dużą średnicę basenów, jest w nich dużo miejsca do pluskania się na materacu powietrznym. Wolisz nurkować? Basen EXIT Stone ma 122 centymetry głębokości, więc naprawdę można zanurkować pod wodą. Dzięki wysokiej jakości basenowi ramowemu EXIT Toys masz gwarancję najbardziej niesamowitych wodnych przygód we własnym ogrodzie! Piękny basen do ogrodu Basen Wood ma modern go i wzór na bocznej ścianie, dzięki czemu przyciąga wzrok w ogrodzie. Wnętrze basenu jest niebieskie, co daje poczucie świeżości w basenie. Basen EXIT posiada mocne 3-warstwowe ściany wykonane z PVC i poliestru. Okrągły kształt basenu tworzy przytulną atmosferę i pozwala na zabawę w basenie kilku osobom jednocześnie. Odkryj, kto potrafi najszybciej przepłynąć pasy, bobować razem na materacu powietrznym lub nurkować w poszukiwaniu zabawek na dnie. W skrócie: z okrągłymi basenami z EXIT Toys nie będziesz się nudzić ani przez chwilę. Wielofunkcyjna pokrywa basenowa Z przykryciem basenowym EXIT nie jesteś już zależny od prognoz pogody. Pokrywa zapewnia, że do wody nie dostaną się żadne zanieczyszczenia, a jednocześnie jest zrównoważonym rozwiązaniem dla ogrzewania wody, ponieważ ciepło słoneczne jest zatrzymywane pod pokrywą. Pokrywa jest bardzo łatwa do otwarcia dzięki unikalnemu mechanizmowi zawiasów, a dzięki przezroczystej folii nie przegapisz niczego, co dzieje się poza basenem. Dzięki pokrywom basenowym ze strony EXIT Toys możesz cieszyć się pływaniem w każdą pogodę! Lata orzeźwiającej kąpieli w basenie Odkryj, jak stabilny może być okrągły basen do zabudowy: malowana proszkowo stalowa rama i mocne stopy ramy basenu EXIT Wood zapewniają, że basen jest zawsze stabilny i może być używany przez lata. Dołączony system cyrkulacji wody dopełnia ten basen. Wysokiej jakości pompa filtracyjna Sand oczyszcza najmniejsze cząsteczki z basenu, przepompowując wodę przez złoże filtracyjne. Dzięki temu zanieczyszczenia takie jak Sand , robaki czy algi trafiają do filtra. W basenie EXIT Wood zawsze weźmiesz świeżą kąpiel! Szczegóły produktu: Stelaż basenu ze stali czarnej ø427 x 122 cm. Brązowa wyściółka z mocnym wzorem drewna Pokrywa basenu Powierzchnia do pływania: ø 427 x 110 cm Zalecana głębokość wody: 100 cm Pojemność wodna: 15233 litrów Maksymalna liczba osób: 4 Wiek: od 6 lat W zestawie w standardzie: Drabina Sand pompa filtracyjna z wężem Okładka Zestaw naprawczy wkładka Pula ramowa ø 427 x 122 cm (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Basen ramowy ø427x122cm (filtr 12v Sand ) - wygląd drewna + zadaszenie przeciwsłoneczne , Plastikowy basen dla psa

EXIT Zadaszenie do basenu 540x250cm (tylko do basenów z ramą EXIT Rect. Frame Pools)

EXIT Zadaszenie do basenu 540x250cm (tylko do basenów z ramą EXIT Rect. Frame Pools)
Szczegół

Zadaszenie EXIT jest wielofunkcyjną pokrywą do basenu. Nadaje się tylko do prostokątnych basenów szkieletowych z EXIT Toys o wymiarach 540 x 250 cm. Te unikalne pokrywy są świetnymdodatkiem do basenu i zapewniają wiele godzin radości z pływania, nawet przy niesprzyjającej pogodzie. Osłona wielofunkcyjna Dzięki daszkowi EXIT nie jesteś już zależny od pogody i możesz cieszyć się swoim basenem nawet przy złej pogodzie. Daszek jest również trwałym rozwiązaniem do ogrzewania wody, a ponieważ solidna czarna rama jest ocynkowana i malowana proszkowo, rdza nie ma szans. Gdy basen nie jest używany, można przymocować pokrywę do basenu za pomocą dołączonych elastycznych pasków. W ten sposób można od razu upewnić się, że do wody nie dostanie się żaden brud. Twój własny kryty basen Pokrywa jest łatwa do otwierania i zamykania dzięki zintegrowanym sprężynom gazowym. W mgnieniu oka będziesz pływał we własnym krytym basenie! Pod pokrywą znajduje się dużo miejsca, a dzięki przezroczystej folii z trzema składanymi oknami nie przegapisz niczego, co dzieje się poza basenem. Pokrywę można pozostawić nawet w połowie otwartą, dzięki czemu łatwo można wejść i wyjść z basenu. Dzięki pokrywom z EXIT Toys można dobrze się bawić pływając w każdą pogodę. Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość): 540 x 250 cm Grubość pokrywy: 0,18 cm Waga: 68 kg Dla basenów o rozmiarach 540 x 250 cm Przejrzysty Materiał: PVC Zawiasy skrzydłowe z podporą Naturalne podgrzewanie wody Utrzymuje czystą wodę w basenie Dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV Łatwy w użyciu Stwórz swój własny kryty basen Wiek: 6 lat i więcej W standardzie: Pokrywa basenu z trzema oknami i jednymi drzwiami 540 x 250 cm Elastyczne paski do zapinania Instrukcja (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Zadaszenie do basenu 540x250cm (tylko do basenów z ramą EXIT Rect. Frame Pools) , Kik basen dla psa

- Interaktywna zabawka dla psa szara

- Interaktywna zabawka dla psa szara
Szczegół

(liderlamp.pl)

Podobne produkty jak - Interaktywna zabawka dla psa szara , Basen dla psa kik

- Interaktywna zabawka dla psa szara

- Interaktywna zabawka dla psa szara
Szczegół

(liderlamp.pl)

Podobne produkty jak - Interaktywna zabawka dla psa szara , Namiot dla psa lidl

ZOLUX Zestaw Prezentowy dla Psa

ZOLUX Zestaw Prezentowy dla Psa
Szczegół

Boże Narodzenie 2022Nie zapomnij o prezencie dla Pupila! Wzmożony ruch w galeriach handlowych i świąteczna muzyka w radio oznacza, że rozpoczął się czas kupowania prezentów pod choinkę! Wielu opiekunów zwierząt domowych pragnie w tym szczególnym czasie obdarować również czworonożnych członków rodziny – ulubionym smaczkiem, nową zabawką, czy preparatem wspomagającym ich zdrowie. Zolux wychodzi naprzeciw tej potrzebie prezentując urocze zestawy prezentowe dla psa i kota, dzięki którym nie musisz wybierać między różnymi przyjemnościami dla pupila – zestaw Zolux zawiera kilka produktów, z których każdy stanowi inny, zwierzęcy rarytas! Piłeczka, gryzak, smaczki, karmy uzupełniające i kosmetyki – to wszystko znajdziecie w świątecznych zestawach prezentowych od Zolux! Produkty dostępne w sprzedaży internetowej i stacjonarnie w sklepach zoologicznych w całym kraju. Dołącz do społeczności Zolux na Facebooku i Instagramie, by dowiedzieć się więcej! Zestaw prezentowy dla Najlepszego Psa zawiera: - FRANCODEX PL Fresh dent - płyn do higieny jamy ustnej dla psów i kotów 250 ml - zawierający wyciąg z granatu preparat mający działanie zapobiegające osadzaniu się płytki nazębnej, co z kolei ogranicza tworzenie się kamienia nazębnego i pomaga zachować świeży oddech- FRANCODEX Paski do gryzienia małe usuwające kamień i brzydki zapach z pyska 228 g/15 pasków - paski roślinne do gryzienia ograniczającd powstawanie płytki nazębnej i kamienia oraz pomagające zachować świeży oddech- FRANCODEX Przysmak dla psa antystresowy, z kurczakiem 75 g - chrupiące przekąski z nadzieniem z kurczaka, które mają działanie uspokajające - ZOLUX Kości parmeńskie - kości z kawałkami soczystego mięsa do obgryzania, żucia, zabawy- ZOLUX Zabawka TPR POP piłka z kolcami 8 cm kol. różowy - wytrzymała zabawka z tworzywa TPR do zabawy i gryzienia- ZOLUX Sznur miętowy 22 cm - zabawka z bawełnianego sznurka nasączona miętą, służąca zachowaniu prawidłowej higieny jamy ustnej Wymiary opakowania: 36,4 x 31,4 x 12,5 cm (fera.pl)

Podobne produkty jak ZOLUX Zestaw Prezentowy dla Psa , Kik przysmaki dla psa

PEDIGREE Zestaw Prezentowy dla Psa

PEDIGREE Zestaw Prezentowy dla Psa
Szczegół

PEDIGREE&Cesar Zestaw Świąteczny dla dorosłego psa zawiera przysmaki Rodeo, Dentastix, Ranchos i karmę Cesar. Będzię to idealny prezent pod choinkę dla naszego pupila. Zestaw zawiera:- Pedigree Rodeo z wołowiną 1x70g- Pedigree Dentastix dla psów średnich ras 180g- Pedigree Ranchos Sticks 1x60g- Cesar z wołowiną mokra karma dla psów dorosłych 150g Pedigree RodeoSkład: Produkty pochodzenia roślinnego, zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% wołowiny), roślinne ekstrakty białkowe, cukry, substancje mineralne, oleje i tłuszcze Pedigree DentastixSkład:Zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne Pedigree RanchosSkład:Mąka pszenna, glicerol, suszona wątróbka z kurczaka w 100% naturalnego pochodzenia (13,43%, co odpowiada zawartości wątróbki z kurczaka: 60,1%), groszek, skrobia pszenna, substancje mineralne, sacharoza. Mokra karma CesarSkład:mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (43%, naturalnego pochodzenia* w 92%, w tym wołowina 4%, indyk 4%, wątróbka 4%), produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, zioła (rozmaryn 0,08%, pietruszka 0,02%), warzywa. Zalecenia dotyczące karmienia: Dawkowanie Pedigree Rodeo:do kilku sztuk dziennie Dawkowanie Pedigree Dentastix:jedna sztukę dziennie Dawkowanie Pedigree Ranchos:Psy małe (5-9 kg): do 4 sztuk na tydzień.Psy średnie (10-14 kg): do 8 sztuk na tydzień.Psy duże (15-24 kg): do 11 sztuk na tydzień.Psy bardzo duże (od 25 kg): do 16 sztuk na tydzień. Dawkowanie karmy mokrej Cesar:WAGA PSA Ilość tacek/dzień5 kg 2½ - 2¾ 10 kg 4 - 4½ 15 kg 5½ - 6 1 tacka = 33 do 40 g karmy suchejZapewnij psu dostęp do świeżej wody. (fera.pl)

Podobne produkty jak PEDIGREE Zestaw Prezentowy dla Psa , Lidl namiot dla psa

Schleich Buda dla psa 42573

Schleich Buda dla psa 42573
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 3 lat Świat tematyczny: Farm World W zestawie dwa pieski - dla podwójnej zabawy Domek dla pieska jest łatwy do złożenia - wszystko pasuje do siebie bez problemu - dzięki czemu maluchy mogą spędzić więcej czasu na zabawie Odpowiednie dla wszystkich psów Schleich Idealny prezent dla dzieci z pasją do psów i szczeniaków Wymiary i waga: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 17 x 13 x 7,8 cm Waga: 0,2 kg W zestawie: 1 x domek dla psa z dwoma oknami 1 x Owczarek 1 x Szczeniak/li> 1 x miska 1 x kość 1 x patyk Ostrzeżenia i instrukcje bezpieczeństwa: Uwaga: Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat. Zawiera małe części, które mogą zostać połknięte. Niebezpieczeństwo zadławienia! (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Schleich Buda dla psa 42573 , Basen dla psa 160x30

Basen dla psów

Basen dla psów
Szczegół

Basen dla psów, nie wymaga nadmuchania, z powierzchnią antypoślizgową, przeznaczony zarówno dla zwierzaków małych, jak i dużych, łatwe składanie (alindashop.pl)

Podobne produkty jak Basen dla psów , Kantar trixie dla psa

Miseczka dla psa Antic Line Pattes

Miseczka dla psa Antic Line Pattes
Szczegół

Absolutnie doskonałe! Pasują do romantycznych pomieszczeń, rustykalnych wnętrz, do wszystkich starych i klimatycznych miejsc. Dodatki Antic Line są wykonane tak, aby łatwo było je połączyć z innymi przedmiotami z kolekcji lub sprytnie dopasować do wystroju w każdym stylu. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Miseczka dla psa Antic Line Pattes , Plandeka dla psa do samochodu

Przysmak dla psa FISHIES (trixie) - 100g

Przysmak dla psa FISHIES (trixie) - 100g
Szczegół

Kość wapniowa Premio Fishies owinięta skórą ryby to przysmak dla Twojego psa. Smaczne kostki wapnia zawinięte w rybią skórę to zdrowa nagroda dla Twojego psa. Część mięsa rybnego jest nie do przyjęcia dla psów w stanie świeżym, dlatego kawałki ryby w postaci suchej masy są idealnym zamiennikiem i źródłem witaminy D , którą zawierają ryby. Powoduje to prawidłowy rozwój i funkcjonowanie kości , układu odpornościowego , włókien nerwowych i wreszcie komórek mięśniowych . Bez witaminy D zdolność mięśni do utrzymania napięcia spada, a tym samym zmniejsza się siła mięśni. Skład: skóra z białej ryby (45%), mąka pszenna, roślinne ekstrakty białkowe, gliceryna, sacharoza Skład analityczny: białko 10,7%, popiół 1,9%, tłuszcz 0,9%, włókno surowe 0,1%, wilgotność 18% Waga: 100g (petkarma.pl)

Podobne produkty jak Przysmak dla psa FISHIES (trixie) - 100g , Legowisko dla psa z daszkiem

TRIXIE Ring Gumowy Twardy dla psa

TRIXIE Ring Gumowy Twardy dla psa
Szczegół

Ring gumowy twardy, o średnicy 15 cm. Wykonany z kauczuku. Kolor wysyłamy losowo (fera.pl)

Podobne produkty jak TRIXIE Ring Gumowy Twardy dla psa , Argi jutowa zabawka dla psa

TRIXIE Poduszka dla psa Last treasure

TRIXIE Poduszka dla psa Last treasure
Szczegół

Wygodne legowisko dla psa. Oryginalne, bardzo wygodne, zapewni Twojemu pupilowi komfort, wygodę i poczucie bezpieczeństwa. Łatwe w utrzymaniu czystości. (fera.pl)

Podobne produkty jak TRIXIE Poduszka dla psa Last treasure , Kosz dla psa na skuter

TRIXIE Miska metalowa dla psa 900ml

TRIXIE Miska metalowa dla psa 900ml
Szczegół

Miska antypoślizgowa dla psa marki Trixie o pojemności 900 ml. (fera.pl)

Podobne produkty jak TRIXIE Miska metalowa dla psa 900ml , Koziol miska dla psa wow, biały

TRIXIE Kalendarz adwentowy dla psa PREMIO

TRIXIE Kalendarz adwentowy dla psa PREMIO
Szczegół

kalendarz adwentowy dla psa. W każdym okienku znajduje się przysmak, który umili oczekiwanie na Wigilię. Kalendarz zawiera 24 różne przysmaki, każde zapakowane osobno, dzięki czemu masz pewność świeżości i zawsze dobrego aromatu. W kalendarzu można znaleźć: dropsy czekoladowe dropsy mleczne ciasteczka smaczki z mięsem drobiowym, o świątecznych kształtach stripsy kostki wiązane Przysmaki pochodzą z linii Premio Trixie. Mix wzorów. Wysyłane losowo. Wymiary: 37,5 x 34,5 x 3,5 cm (fera.pl)

Podobne produkty jak TRIXIE Kalendarz adwentowy dla psa PREMIO , Wozek inwalidzki dla psa 30 kg

TRIXIE Drzwiczki dla psa M-XL

TRIXIE Drzwiczki dla psa M-XL
Szczegół

Drzwiczki dla psa z przezroczystą klapą do instalowania w ścianie lub drzwiach pomieszczeń wewnątrz budynku lub wyjściowych. Umożliwiają psu przemieszczanie się pomiędzy pomieszczeniami lub wychodzenie z domu bez naszej ingerencji. Wykonane z plastiku, głębokość zabudowy 19 - 32 mm. 3 lata gwarancji. Wielkość zaworu 30.8 x 38 cm. (fera.pl)

Podobne produkty jak TRIXIE Drzwiczki dla psa M-XL , Szelki do podnoszenia dla psa m

Karma dla psa Juliet z wołowiną

Szczegół

Dzięki suchej karmie CricksyDog Juliet Twój pies będzie pełen energii i z wielką radością pokona każdą przeszkodę, jaką napotka na swojej drodze! Ta sucha karma łączy w sobie wszystko, o czym psy mogą marzyć! Świeże mięso zmieszane z wyeksponowanymi ziarnami i witaminami sprawia, że jedzenie jest nie tylko smaczne, ale także niezwykle zdrowe! Średnia wielkość chrupek to 0,9 cm. Idealna dla małych i salonowych piesków! (cricksydog.pl)

Podobne produkty jak Karma dla psa Juliet z wołowiną , Strój psa

Karma dla psa Juliet z wołowiną

Szczegół

Dzięki suchej karmie CricksyDog Juliet Twój pies będzie pełen energii i z wielką radością pokona każdą przeszkodę, jaką napotka na swojej drodze! Ta sucha karma łączy w sobie wszystko, o czym psy mogą marzyć! Świeże mięso zmieszane z wyeksponowanymi ziarnami i witaminami sprawia, że jedzenie jest nie tylko smaczne, ale także niezwykle zdrowe! Średnia wielkość chrupek to 0,9 cm. Idealna dla małych i salonowych piesków! (cricksydog.pl)

Podobne produkty jak Karma dla psa Juliet z wołowiną , Obroża dla psa neon zielony, rozm. s

Karma dla psa Juliet z wołowiną

Szczegół

Dzięki suchej karmie CricksyDog Juliet Twój pies będzie pełen energii i z wielką radością pokona każdą przeszkodę, jaką napotka na swojej drodze! Ta sucha karma łączy w sobie wszystko, o czym psy mogą marzyć! Świeże mięso zmieszane z wyeksponowanymi ziarnami i witaminami sprawia, że jedzenie jest nie tylko smaczne, ale także niezwykle zdrowe! Średnia wielkość chrupek to 0,9 cm. Idealna dla małych i salonowych piesków! (cricksydog.pl)

Podobne produkty jak Karma dla psa Juliet z wołowiną , Obroża dla psa neon pomarańczowy, rozm. s

Legowisko dla psa, kota-100 centymetrowe

Legowisko dla psa, kota-100 centymetrowe
Szczegół

Legowisko dla psa, kota, dostępne w 3 wielkościach, pluszowe zdejmowane obicie, łatwe w czyszczeniu, wygodne legowisko dla Twoich pupilów. - Alindashop.pl (alindashop.pl)

Podobne produkty jak Legowisko dla psa, kota-100 centymetrowe , Drzwiczki dla psa do drzwiczek 20 kg

Legowisko dla psa, kota-60 centymetrowe

Legowisko dla psa, kota-60 centymetrowe
Szczegół

Legowisko dla psa, kota, dostępne w 3 wielkościach, pluszowe zdejmowane obicie, łatwe w czyszczeniu, wygodne legowisko dla Twoich pupilów. - Alindashop.pl (alindashop.pl)

Podobne produkty jak Legowisko dla psa, kota-60 centymetrowe

Karma dla psa Juliet z wołowiną

Szczegół

Dzięki suchej karmie CricksyDog Juliet Twój pies będzie pełen energii i z wielką radością pokona każdą przeszkodę, jaką napotka na swojej drodze! Ta sucha karma łączy w sobie wszystko, o czym psy mogą marzyć! Świeże mięso zmieszane z wyeksponowanymi ziarnami i witaminami sprawia, że jedzenie jest nie tylko smaczne, ale także niezwykle zdrowe! Średnia wielkość chrupek to 0,9 cm. Idealna dla małych i salonowych piesków! (cricksydog.pl)

Podobne produkty jak Karma dla psa Juliet z wołowiną

Legowisko dla psa, kota-80 centymetrowe

Legowisko dla psa, kota-80 centymetrowe
Szczegół

Legowisko dla psa, kota, dostępne w 3 wielkościach, pluszowe zdejmowane obicie, łatwe w czyszczeniu, wygodne legowisko dla Twoich pupilów. - Alindashop.pl (alindashop.pl)

Podobne produkty jak Legowisko dla psa, kota-80 centymetrowe

CROOZER Legowisko dla psa Asphalt grey

CROOZER Legowisko dla psa Asphalt grey
Szczegół

Aby czworonożni przyjaciele mogli komfortowo podróżować w przyczepce CROOZER Dog idealne będzie legowisko dla psa CROOZER - w pasującym kolorze. Legowisko dla nadaje się nie tylko jako wyposażenie przyczepki, ale i poza nim. Można go więc używać również na wycieczkach, w mieszkaniu czy w ogródku. Szczegóły produktu: Dla CROOZER Przyczepa dla psa Bruno (Dog XXL z 2018 roku). Może być również używane oddzielnie jako legowisko dla psa Zapinane na zamek błyskawiczny po obwodzie Pokrowiec można prać Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 104 x 54 x 18 cm (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak CROOZER Legowisko dla psa Asphalt grey

mushie Pierścień na ząbkowanie dla psa

mushie Pierścień na ząbkowanie dla psa
Szczegół

Szczegóły produktu: Pierścienie do gryzienia pomagają ukoić podrażnione dziąsła dziecka, gdy zaczynają wychodzić zęby Zostały zaprojektowane tak, aby były łatwe do uchwycenia przez małe dziecięce rączki Figlarna strona Design zapewnia mnóstwo zabawy po drodze Możliwość mycia w zmywarce Materiał i wymiary: Materiał: 100% silikon bezpieczny dla żywności Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 1 x 7 x 10,5 cm (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak mushie Pierścień na ząbkowanie dla psa

Burley Przyczepka dla psa Bark Ranger

Burley Przyczepka dla psa Bark Ranger
Szczegół

Szczegóły produktu: Bark Ranger mieści zwierzęta domowe o wadze do 34 kg Przeznaczone dla psów o wymiarach 58 x 73 cm Bark Ranger posiada przestronne wnętrze, zewnętrzne kieszenie do przechowywania smyczy i smakołyków, siatkowe okna dla przewiewnej wentylacji oraz dużą klapę tylną z niskim prześwitem dla łatwego załadunku i rozładunku. Wyposażony w wiele zwijanych zamków błyskawicznych i paneli. Zintegrowany hamulec postojowy zapewnia stabilność, więc możesz być pewien, że Twój najlepszy przyjaciel jest dobrze zabezpieczony Dodatkowa przestrzeni do przechowywania Po zakończeniu wycieczki można zdjąć podłogę przyczepy, aby ułatwić jej czyszczenie Dodatkowo, przyczepę Bark Ranger można złożyć w celu kompaktowego przechowywania do czasu następnej przygody. Wymiary i waga: Wymiary po rozłożeniu (długość x szerokość x wysokość): 92 x 72 x 81 cm. Wymiary po złożeniu (długość x szerokość x wysokość): 92 x 60 x 29 cm Wymiary otwarcia (szerokość x wysokość): 30 x 42 cm Wysokość uchwytu do pchania: Siedzisko (długość x szerokość): Oparcie (szerokość x wysokość): Rozmiar kół przód/tył: 20 cali Waga produktu: 12 kg Udźwig: 34 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał Rama: Pokrowiec: Wskazówki dotyczące pielęgnacji: Kompatybilność : wszystkie rowery W zestawie: Przyczepka Rączka Koła Odblaski (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Burley Przyczepka dla psa Bark Ranger

Pasztet dla psa Trixie BAKON crem - 110g

Pasztet dla psa Trixie BAKON crem - 110g
Szczegół

Kremowy pasztet o smaku bekonu to doskonała nagroda w czasie szkolenia, oraz niezastąpiona pomoc przy podawaniu leków. Pasztet w tubie to pomoc szkoleniowa, polecana przez wielu, doskonałych szkoleniowców. Możliwość powolnego i ciągłego wydawania nagrody, znacznie pomaga przy nauce szczeniąt i młodych psów. Składniki: mięso i produkty mięsne (wieprzowina 85 %), rosół mięsny, olej rzepakowy, błonnik, żelatyna, warzywa, syrop glukozowy Składniki analityczne: tłuszcz 26,3 %, białko 15,3 %, popiół 1,8 %, włókno 0,9 %, wilgotność 53,7 % (petkarma.pl)

Podobne produkty jak Pasztet dla psa Trixie BAKON crem - 110g

Pasztet dla psa Trixie, krem drobiowy - 110g

Pasztet dla psa Trixie, krem drobiowy - 110g
Szczegół

Kremowy, drobiowy pasztet w tubie to smaczna nagroda, szczególnie polecana przy szkoleniu szczeniąt i młodych psów, niezastąpiona przy konieczności podawania pastylek lub innych leków. (petkarma.pl)

Podobne produkty jak Pasztet dla psa Trixie, krem drobiowy - 110g

Przysmak dla psa MINI HEARS (trixie) - 200g

Przysmak dla psa MINI HEARS (trixie) - 200g
Szczegół

Serduszka Trixie są idealnym przysmakiem i nagrodą w różnych zajęciach i szkoleniach. Są miękkie i bardzo smaczne, zapakowane w małe wiaderko, dzięki czemu są świeże. (petkarma.pl)

Podobne produkty jak Przysmak dla psa MINI HEARS (trixie) - 200g

TRIXIE Dysk dla psa DOGGY 18 cm

TRIXIE Dysk dla psa DOGGY 18 cm
Szczegół

Dysk wykonany z kauczuku, dla młodych i wrażliwych psów. Miękki dysk zmniejsza ryzyko kontuzji. Średnica 18 cm. Mix kolorów - kolor wysyłamy losowo. Zabawka utrzymuje się na wodzie. (fera.pl)

Podobne produkty jak TRIXIE Dysk dla psa DOGGY 18 cm

TRIXIE Miska dla psa podróżna składana 500ml

TRIXIE Miska dla psa podróżna składana 500ml
Szczegół

Składana miska silikonowa dla psa. Pojemność 0.5 l. Można ją myć w zmywarce. Mix kolorów, kolor wysyłamy losowo. (fera.pl)

Podobne produkty jak TRIXIE Miska dla psa podróżna składana 500ml

STEFANPLAST Transportem dla psa Gulliver 1 DELUX

STEFANPLAST Transportem dla psa Gulliver 1 DELUX
Szczegół

Dla zwierząt o masie ciała 5 - 6 kg Wymiary (sz. x dł. x wy.) [cm]: 32x48x31 (fera.pl)

Podobne produkty jak STEFANPLAST Transportem dla psa Gulliver 1 DELUX

8IN1 Przysmak dla psa Delights Bone L

8IN1 Przysmak dla psa Delights Bone L
Szczegół

Kości do żucia z mięsem z kurczaka w środku . Pyszne mięso z kurczaka zawinięte w twardą wołową skórę wysokiej jakości — wyjątkowe połączenie kości do żucia i nagrody. pielęgnuje zęby zmniejsza osad, zapobiegając gromadzeniu się kamienia nazębnego zaspokaja naturalny instynkt żucia u psów długotrwała radość żucia bez pozostawiania nieestetycznych resztek Tylko 2% tłuszczu bez sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku Delights L — idealne dla dużych i wielkich ras psów. Zalecane dla psów o wadze od 20 kg Produkt konserwowany sztucznie. Uzupełnienie karmy dla psa. Skład:Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (mięso z kurczaka 12 %), składniki mineralne Analiza:Białko surowe: 82,0%, tłuszcz surowy: 2,0%, włókno surowe: 1,0%, popiół surowy: 2,0%, wilgotność: 14,0% (fera.pl)

Podobne produkty jak 8IN1 Przysmak dla psa Delights Bone L

TRIXIE Szampon kokosowy dla psa 250 ml

TRIXIE Szampon kokosowy dla psa 250 ml
Szczegół

- Szampon z prawdziwego, naturalnego oleju kokosowego - Ułatwia rozczesywanie - Idealne rozwiązanie dla ras długowłosych - Pojemność 250 ml (fera.pl)

Podobne produkty jak TRIXIE Szampon kokosowy dla psa 250 ml

TRIXIE Miska metalowa dla psa 4.50 l

TRIXIE Miska metalowa dla psa 4.50 l
Szczegół

Miska wykonana ze stali nierdzewnej dla psa, pasuje do stojaka / zestawu. Pojemność: 4.5 L Średnica: 28 cm (fera.pl)

Podobne produkty jak TRIXIE Miska metalowa dla psa 4.50 l

TRIXIE Łoś pluszowy dla psa 15 cm

TRIXIE Łoś pluszowy dla psa 15 cm
Szczegół

Pluszowy łoś dla psa (fera.pl)

Podobne produkty jak TRIXIE Łoś pluszowy dla psa 15 cm

TRIXIE Miska metalowa dla psa 1.8 l

TRIXIE Miska metalowa dla psa 1.8 l
Szczegół

Miska wykonana ze stali nierdzewnej dla psa, pasuje do stojaka / zestawu. Pojemność: 1.8 L Średnica: 20 cm (fera.pl)

Podobne produkty jak TRIXIE Miska metalowa dla psa 1.8 l

TROVET Intestinal DPD dla psa 400 g

TROVET Intestinal DPD dla psa 400 g
Szczegół

Dietetyczna karma dla psów, u których występują problemy z nietolerancją pokarmową, alergią, zaburzeniami żołądka oraz schorzenie jelit. Skład: Mięso z kaczki, ziemniaki, pulpa buraczana, minerały , celuloza , inulina Analiza:Wilgotność 80 %Białko 8.5 %Tłuszcz 6.3 %Węglowodany 2.2 %Popiół 2.0 %Włóknik 1,0 % Minerały:Wapń 0,32 %Fosfor 0,21 %Sód 0.16 %Potas 0.2 %Cynk 20 mg/kg Witaminy:Witamina A 2025 j.m/kgWitamina D3 252 j.m/kgWitamina E 22 mg/kg Energia:3,8 MJ / kg (911 kcal / kg) Zalecenia dotyczące karmienia:Karmy weterynaryjne powinny być przepisane przez lekarza weterynarii po wcześniejszych badaniach zwierzęcia. Dokładny czas stosowania ustalany dla każdego psa i jego schorzenia indywidualnie przez weterynarza. W standardowych przypadkach karmę stosuje się 3-8 tygodni. (fera.pl)

Podobne produkty jak TROVET Intestinal DPD dla psa 400 g

PEDIGREE Markies chrupiące ciasteczka dla psa 150g

PEDIGREE Markies chrupiące ciasteczka dla psa 150g
Szczegół

Pedigree Markies to kruche ciasteczka z pysznym nadzieniem z mięsem oraz szpikiem kostnym, bogatym w wapń i fosfor. Uwielbiasz, kiedy Twój pies jest zadowolony.Sprawia Ci przyjemność patrzenie na niego, gdy radośnie merda ogonem i zaprasza Cię do zabawy. Ty lubisz się z nim bawić i sprawia Ci przyjemność, kiedy jest posłuszny. Czasem chcesz go nagrodzić za coś, czym Cię zaskoczy lub rozbawi. Właśnie taką wyśmienitą nagrodą jest Pedigree Markies. Są to przepyszne ciasteczka nadziewane świeżo pachnącym mięsem z dużą zawartością szpiku kostnego, który jest największym rarytasem dla Twojego pupila. Dzięki optymalnie dobranemu składowi Pedigree Markies zaspokajają nie tylko zmysł smaku Twojego psa, ale także uzupełniają jego dietę o niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania psiego organizmu fosfor i wapń. (fera.pl)

Podobne produkty jak PEDIGREE Markies chrupiące ciasteczka dla psa 150g

8in1 Kość dla psa Delights Barbecue S

8in1 Kość dla psa Delights Barbecue S
Szczegół

Kość z suszonej skóry, rozmiar S Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (mięso z kurczaka 12 %), składniki mineralne Produkt konserwowany sztucznie. Skład: Białko surowe 82.0 % Tłuszcz surowy 2.0 % Włókno surowe 1.0 % Popiół surowy 2.0 % Wilgotność 14.0 % (fera.pl)

Podobne produkty jak 8in1 Kość dla psa Delights Barbecue S
zadaszenie dla psa, drzwi dla psa, kik dla psa, geloren dla psa, szalik dla psa, k9 plecak dla psa, basen plastikowy dla psa, namiot wystawowy dla psa, ikea legowisko dla psa, legowisko dla psa ikea, plastikowy basen dla psa, kik basen dla psa, basen dla psa kik, namiot dla psa lidl, kik przysmaki dla psa, lidl namiot dla psa, basen dla psa 160x30, kantar trixie dla psa, plandeka dla psa do samochodu, legowisko dla psa z daszkiem, argi jutowa zabawka dla psa, kosz dla psa na skuter, Koziol Miska dla psa Wow, biały, wozek inwalidzki dla psa 30 kg, szelki do podnoszenia dla psa m, strój psa, Obroża dla psa Neon zielony, rozm. S, Obroża dla psa Neon pomarańczowy, rozm. S, drzwiczki dla psa do drzwiczek 20 kg