Vonyx

Produkt Vonyx znaleziono 17x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Vonyx i szukaj produktu ponownie.

Vonyx DM825, mikrofon dynamiczny, XLR, kabel

Vonyx DM825, mikrofon dynamiczny, XLR, kabel
Szczegół

DM825 jest mikrofonem dynamicznym z jednokierunkową charakterystyką kardioidalną do śpiewu, mowy i wykorzystania przez DJ'ów.Posiada piękny, otwarty, dynamiczny i czysty dźwięk. Trwała obudowa metalowa chroni przed uderzeniami i upadkami. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Vonyx DM825, mikrofon dynamiczny, XLR, kabel

Vonyx Vx-188, ramię do mikrofonu, biurkowe, kolor czarny

Vonyx Vx-188, ramię do mikrofonu, biurkowe, kolor czarny
Szczegół

Stołowy statyw mikrofonowy z zaciskiem marki vonyx, to elastyczne ramię sterujące, które sprawdzi się również w odniesieniu do studyjnych mikrofonów wielkomembranowych. Ramię z pełną regulacją wysokości i zasięgu posiada mocne, składane przeguby i sprężyny naciągowe. Dzięki dołączonemu zaciskowi łatwo go zamontować na krawędzi stołu.Dołączony uchwyt mikrofonowy jest przystosowany do standardowych mikrofonów przewodowych. Ramię mikrofonowe dysponuje posiada przy tym zintegrowanym kablem XLR. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Vonyx Vx-188, ramię do mikrofonu, biurkowe, kolor czarny , Vonyx dm825 mikrofon dynamiczny xlr z kablem

Vonyx VX800BT, zestaw kolumn aktywnych 2.1, subwoofer, BT/USB/SD

Vonyx VX800BT, zestaw kolumn aktywnych 2.1, subwoofer, BT/USB/SD
Szczegół

vonyx VX800BT 2.1 to kompletny zestaw aktywnych głośników przystosowany do obsługi imprez firmowych, pokazów karaoke lub prezentacji. Sprawdzi się także u wszystkich mobilnych DJ-ów. Zestaw aktywnych głośników Vonyx VX800BT 2.1 jest łatwy w konfiguracji i transporcie. Oprócz głośnika niskotonowego o mocy 500 W 12 ", składa się on z dwóch 8-calowych głośników o mocy 300 W z dynamicznymi 1-calowymi driverami. Wszystkie głośniki w stabilnej obudowie ABS sprawdzą się podczas zastosowań mobilnych. W celu uzyskania właściwego dźwięku system dysponuje regulacją tonów wysokich i niskich lub efektu echa na mikrofonie. Poprzez wbudowany odbiornik BT zestaw łatwo nawiązuje łączność ze smartfonem, tabletem lub sprzętami hi-fi transmitując strumieniowo dane pliki muzyczne. Bazy muzyczne MP3 można odtwarzać alternatywnie z kart SD lub nośników USB za pośrednictwem wbudowanych portów systemu 2.1. Kompletny zestaw głośników Vonyx VX800BT 2.1 dysponuje także mikrofonem do karaoke i moderacji, niezbędnymi statywami oraz kablami audio do instalacji na estradzie. Kompletny pakiet dźwiękowy na następne wydarzenie - zestaw aktywnych głośników Vonyx VX800BT 2.1 zawiera wszystko, co niezbędne do prezentacji słownych i muzycznych podczas imprez i wydarzeń. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Vonyx VX800BT, zestaw kolumn aktywnych 2.1, subwoofer, BT/USB/SD

Vonyx M06, filtr mikrofonowy, pop filtr, 6", osłona mikrofonowa, "gęsia szyja"

Vonyx M06, filtr mikrofonowy, pop filtr, 6", osłona mikrofonowa, "gęsia szyja"
Szczegół

Pop filtr do mikrofonu M06 nadaje się idealnie do nagrywania wokalu lub występów na żywo. Oczywiście sprawdzi się on również podczas nagrywania mowy, np. w przypadku reportaży.Osłonę mikrofonu montuje się bezpośrednio przed nim za pomocą uchwytu i zacisku. Pop filtr składa się z ramy w kształcie pierścienia, pokrytej specjalną tkaniną. Przed mikrofonem sólgłoski wybuchowe, takie jak "s" i "p" tracą swą ostrość a niepożądane dźwieki są skutecznie tłumione. Za sprawą 35 cm giętkiej "gęsiej szyi" i regulowanego, obrotowego mocowania, ekran ochronny idealnie dopasowuje się do każdego modelu.Do nagrań lub występów na żywo: M06 marki vonyx. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Vonyx M06, filtr mikrofonowy, pop filtr, 6", osłona mikrofonowa, "gęsia szyja"

Vonyx VMM-K402, mikser DJ, 4-kanałowy, Bluetooth, interfejs audio-USB

Vonyx VMM-K402, mikser DJ, 4-kanałowy, Bluetooth, interfejs audio-USB
Szczegół

vonyx VMM-K402 to łatwy w użyciu 4-kanałowy mikser z kontrolą tonów wysokich, średnich i niskich dla każdego kanału.Indywidualnie sterowane zasilanie Phantom sprawia, że mikser nadaje się idealnie do kontroli dźwięku na żywo i nagrywania. W celu nagrywania i odtwarzania za pomocą komputera, dostępny jest zintegrowany interfejs audio USB audio. Ponadto Music Mixer posiada odbiornik Bluetooth do streamingu audio.Zarówno amatorzy, jak i muzycy studyjni będą zachwyceni tym sprzętem. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Vonyx VMM-K402, mikser DJ, 4-kanałowy, Bluetooth, interfejs audio-USB

Vonyx Zestaw studyjny, mikrofon pojemnościowy, ramię mikrofonowe, kosz antywibracyjny, pop filtr, kabel

Vonyx Zestaw studyjny, mikrofon pojemnościowy, ramię mikrofonowe, kosz antywibracyjny, pop filtr, kabel
Szczegół

Ten niesamowity zastaw vonyx zawiera wszystko, czego oczekujesz od mikrofonu, aby rozpocząć przygodę w nagrywaniu: mikrofon studyjny regulowane ramię, uchwyt typu pająk, osłonę przed wiatrem, dodatkowy pop filtr i kabel przyłączeniowy.Mikrofon wielkomembranowy specjalizuje się w nagrywaniu wokalu i mowy. Wysokiej jakości kapsuła pozwala na uzyskanie niezwykle czystego i przejrzystego brzmienia dźwięku. Kabel przyłączeniowy daje się płynnie zintegrować ze statywem stołowym. Ramię mikrofonowe posiada pełną regulację wysokości i zasięgu, ponadto wyróżnia się mocnymi, składanymi przegubami i sprężynami naciągowymi. Za sprawą dołączonego zacisku stołowego łatwo go zamontować na krawędzi blatu.Pop filtr i osłona mikrofonowa tłumią uciążliwe odgłosy powstające podczas artykulacji głosek "b"i "p". "Gęsia szyja" pop filtra pozwala na optymalne ustawienie i ochronę mikrofonu. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Vonyx Zestaw studyjny, mikrofon pojemnościowy, ramię mikrofonowe, kosz antywibracyjny, pop filtr, kabel

Vonyx STM500BT mikser DJ 2-kanałowy Bluetooth odtwarzacz MP3 port USB czarny

Vonyx STM500BT mikser DJ 2-kanałowy Bluetooth odtwarzacz MP3 port USB czarny
Szczegół

Kluczowe funkcje w kompaktowej obudowie: 2-kanałowy mikser DJ vonyx STM500BT sprawdzi się u początkujących, zaawansowanych i profesjonalistów dzięki łatwej obsłudze oraz wielu funkcjom.2-kanałowy mikser DJ Vonyx STM500BT posiada praktyczne łącze Bluetooth do bezprzewodowego podłączenia smartfona, tabletu i notebooka. Można również uzyskać dostęp do pełnej prywatnej cyfrowej kolekcji najlepszych hitów za pośrednictwem odtwarzacza multimedialnego z portem USB i czytelnym wyświetlaczem.Dwa dodatkowe źródła dźwięku można podłączyć do przedniej krawędzi poprzez połączenie liniowe, podczas gdy połączenie z zewnętrznymi głośnikami lub urządzeniami audio możliwe jest bezpośrednio poprzez wyjście liniowe. Po przeciwnej stronie znajdują się 6,3 mm gniazda jack do mikrofonu i słuchawek. Dzięki prostej obsłudze istnieje możliwość przełączania między wejściami Line i USB / BT na tym samym kanale za naciśnięciem jednego przycisku. Stół mikserski DJ Resident DJ DJ-25 DJ dysponuje również 2-zakresowym EQ na każdym kanale.Czas na potężne doznania muzyczne: Ciesz się optymalnie zmiksowanym dźwiękiem za pomocą 2-kanałowego miksera DJ Vonyx STM500BT. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Vonyx STM500BT mikser DJ 2-kanałowy Bluetooth odtwarzacz MP3 port USB czarny

Vonyx SM65, zestaw monitorów studyjnych, maks. 180 W, 2-drożne, kolor czarny

Vonyx SM65, zestaw monitorów studyjnych, maks. 180 W, 2-drożne, kolor czarny
Szczegół

Nadają się najlepiej do zastosowań studyjnych lub multimedialnych: zestaw głośnikowy monitorów studyjnych SM65 marki vonyx łączy dużą moc, różnorodne możliwości podłączenia oraz piękne wzornictwo. Monitory studyjne dysponują łączną mocą rzędu 180 W maks. i przekonują do siebie precyzyjnym odtwarzaniem dźwięku bez żadnych zakłóceń. Obydwa monitory 2-drożne dają brzmienie bardzo wysokiej jakości dzięki jednemu 6,5-calowemu subwooferowi oraz jednemu 1-calowemu głośnikowi wysokotonowemu, umieszczonym w obudowie z tworzywa MDF. Aktywne monitory mają własny wzmacniacz dopasowany optymalnie do ich mocy, a na ich tylnej stronie umieszczony jest regulator tonów niskich, wysokich i głośności. Złącze RCA tych świetnych monitorów pozwala na błyskawiczne podłączenie do gramofonu, komputera, telewizora lub innego urządzenia zewnętrznego. Przekonują one do siebie swoją prostą, elegancką konstrukcją w kolorze białym, wkomponowując się idealnie w każde otoczenie. Pod podłączeniu do pulpitu mikserskiego lub komputera zestaw monitorów studyjnych SM65 marki Vonyx nadaje się zarówno do produkcji muzyki, jak i też do odtwarzania dźwięku filmów i gier. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Vonyx SM65, zestaw monitorów studyjnych, maks. 180 W, 2-drożne, kolor czarny

Vonyx STM-2270, mikser audio, 4-kanałowy, Bluetooth/USB/SD/MP3/FX

Vonyx STM-2270, mikser audio, 4-kanałowy, Bluetooth/USB/SD/MP3/FX
Szczegół

vonyx STM-2270 jest przystępnym 4-kanałowym mikserem, odpowiednim dla użytkowników zaczynających swoją przygodę z miksowaniem. Mikser DJ oferuje wszelkie niezbędne podłączenia do gramofonów, odtwarzaczy CD, komputerów i innego wyposażenia. Ponadto mikser posiada port USB, umożliwiający odtwarzanie utworów MP3 bezpośrednio z pamięci USB i odtwarzaczy MP3. Znaczącym atrybutem miksera jest wbudowany interfejs Bluetooth, umożliwiający bezprzewodowy streaming muzyki z urządzeń Bluetooth, takich jak smartfony, tablety, laptopy i komputery. Paletę funkcji dopełnia gniazdo kart pamięci SD. Funkcja podsłuchu pozwala na kontrolowanie bieżących utworów, a przy pomocy 5-pasmowego equalizera można skorygować nierówny sygnał. Szczególnym atutem miksera jest osiem, dających się dopasowac efektów dźwiękowych,pozwalających wzbogacić tło dźwiękowe, np. oklaski, śpiew ptaków, czy też krzyki. Wejście mikrofonowe doskonale sprawdza się podczas wydarzeń, na których nieodzowne jest zgranie mowy i śpiewu. Crossfading, miksowanie kanałów - to funkcje umożliwiające stworzenie małego zestawu DJ.Solidna, metalowa obudowa miksera przyciąga kompaktowymi wymiarami i przejrzystą grafiką. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Vonyx STM-2270, mikser audio, 4-kanałowy, Bluetooth/USB/SD/MP3/FX

Vonyx Vx1050BT, zestaw kolumn aktywnych 2.2, 1150 W, BT, wózek na kółkach, pokrowiec

Vonyx Vx1050BT, zestaw kolumn aktywnych 2.2, 1150 W, BT, wózek na kółkach, pokrowiec
Szczegół

Plug & Play! Zestaw kolumn aktywnych 2.2 VX1050BT marki vonyx ma wszystko, co potrzeba na kolejną imprezę.Kompletny zestaw kolumn VX1050BT marki Vonyx to potężne 1150 W mocy wyjściowej na scenie, która rozdziela się na 2 kolumny niskotonowe o mocy 460 W i 2 kolumny górne o mocy 115 W. Aktywna kolumna niskotonowa 12’’ dysponuje równocześnie wzmacniaczem systemu, dając moc pasywnej kolumnie niskotonowej 12” oraz 3 głośnikom średniotonowym 4,5” i głośnikowi wysokotonowemu 2,5”. Podłącza się je w prosty sposób do znajdujących się w zestawie kabli głośnikowych NL2.Wbudowany interfejs Bluetooth do bezprzewodowego streamingu oraz port USB i SD do nośników danych z plikami MP3 zapewniają systemowi niezbędną muzykę. Zestawem steruje się bezpośrednio na panelu obsługi lub przy użyciu pilota zdalnego sterowania. Można regulować tony wysokie i niskie, głośność mikrofonu i efektu echo mikrofonu oraz głośność subwoofera. Ten ostatnie nawet niezależnie od głośności Master (głównej).Dla łatwego montażu na scenie w zestawie znajdują się 2 rurki dystansowe z regulowana długością od 130 do 160 cm. Przy konferansjerce lub sesjach karaoke przyda się załączony mikrofon. Prosty transport zapewnia dołączony do zestawu wózek na kółkach. Wszystkie części zestawu kolumn 2.2 VX1050BT marki Vonyx można przechować na niewielkiej przestrzeni, nakładając je na siebie lub wsuwając w siebie. Pasują wtedy idealnie pod pokrowiec, gdzie czekają na kolejny występ. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Vonyx Vx1050BT, zestaw kolumn aktywnych 2.2, 1150 W, BT, wózek na kółkach, pokrowiec

Vonyx DB1, mobilne stanowisko DJ-skie, statyw, metal, maks. 50 kg, kolor czarny

Vonyx DB1, mobilne stanowisko DJ-skie, statyw, metal, maks. 50 kg, kolor czarny
Szczegół

Przenośny stojak didżejski DB1 marki vonyx można zmontować w mgnieniu oka i posiada on dużą ilość miejsca na sprzęt didżejski.Dzięki solidnej ramie metalowej stojak didżejski DB1 jest zarówno wytrzymały, jak i elastyczny. Można go bardzo szybko zmontować i zdemontować, jest bardzo stabilny, a jego maksymalne obciążenie wynosi 50 kg. Aby ułatwić jego transport, można go zapakować do dostępnej opcjonalnie torby transportowej (10033645) marki Vonyx. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Vonyx DB1, mobilne stanowisko DJ-skie, statyw, metal, maks. 50 kg, kolor czarny

Vonyx ST-100 MK2, przenośny zestaw nagłośnieniowy, Bluetooth/CD/USB/SD/MP3, UHF

Vonyx ST-100 MK2, przenośny zestaw nagłośnieniowy, Bluetooth/CD/USB/SD/MP3, UHF
Szczegół

Skytec ST-100 to niezwykle mobilny aktywny zestaw nagłośnieniowy z obszernym pakietem funkcji na małej przestrzeni.Oprócz solidnej budowy, atrybutami aktywnej kolumny są niewatpliwie wysuwany uchwyt i kółka podłogowe, umożliwiające łatwe przemieszczanie sprzętu w dowolne miejsce. Zestaw pozostawia nam wolność wyboru przy wyborze lokalizacji głośników, ponieważ jego zasilanie może odbywać się zarówno za pośrednictwem zwykłego gniazdka elektrycznego jak i 12-woltowego źródła, takiego jak bateria samochodowa oraz wbudowanej baterii wielokrotnego ładowania.Podstawowym źródłem dźwięku systemu nagłośnieniowego jest odtwarzacz CD/MP3. Gniazda USB i SD, kompatybilne z MP3 oraz wejście liniowe zestawu Skytec St-100 stwarzają dostęp do wszelkich możliwych przenośnych sprzętów muzycznych.Skytec ST-100 specjalizuje się zwłaszcza w nagłaśnianiu eventów o profilu słownym i wokalnym. W tym celu aktywny głośnik dysponuje dwoma mikrofonami UHF. Do zestawu nagłośnieniowego można ponadto podłączyć mikrofon przewodowy, a przez przednie złącze jack - instrumenty.Obok dwóch mikrofonów bezprzewodowych w zestawie PA znajduje się także pilot zdalnego sterowania.Poprzez umieszczony na spodzie otwór flanszowy możliwe jest ustawienie kolumny na statywie. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Vonyx ST-100 MK2, przenośny zestaw nagłośnieniowy, Bluetooth/CD/USB/SD/MP3, UHF

Vonyx FPA300, wzmacniacz PA, 2 x 150 W, BT, Media Player, LED, USB. SD

Vonyx FPA300, wzmacniacz PA, 2 x 150 W, BT, Media Player, LED, USB. SD
Szczegół

Wzmacniacz Fenton FPA300 PA jest idealny dla okazjonalnych DJ-ów, którzy organizują małe imprezy ze względu na jego kompaktowe rozmiary, różnorodne funkcje i doskonała wydajność. Za pomocą funkcji Bluetooth wzmacniacz Fenton FPA300 PA umożliwia bezprzewodowe i wygodne odtwarzanie wszystkich sygnałów audio ze smartfona, tabletu lub laptopa. Odtwarzacz multimedialny umożliwia również bezpośrednie odtwarzanie plików MP3 z pamięci USB i karty SD - cyfrowe nagrania są możliwe za pośrednictwem łącza USB. W dodatku, wszystkie inne urządzenia zewnętrzne można podłączyć do wzmacniacza PA za pomocą wtyczki RCA i jack 6,3 mm za pomocą wejścia liniowego. Pod względem technologii dźwięku, urządzenie wyróżnia się dynamicznym dźwiękiem, który można regulować według preferencji za pomocą elementów sterujących z przodu urządzenia. Solidny, łatwo przenośny kształt z metalową obudową gwarantuje, że urządzenie może być transportowane bez żadnych problemów. Oczywiście, wzmacniacz Fenton FPA300 PA o mocy 2 x 150 W nadaje się do półek 48 cm (19”). Złącze A NL2, złącze typu jack 6,3 mm i zaciski głośnikowe sprawiają, że podłączenie preferowanych głośników jest nadzwyczaj proste, a pilot zdalnego sterowania umożliwia bezproblemową obsługę na odległość. Solidny, wszechstronny, mocny: wzmacniacz PA Fenton FPA300 jest idealnym urządzeniem dla osób poszukujących solidnego sprzętu do użytku prywatnego i półprofesjonalnego. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Vonyx FPA300, wzmacniacz PA, 2 x 150 W, BT, Media Player, LED, USB. SD

Vonyx VPS10, przenośny zestaw nagłośnieniowy, 250 W, USB/SD/BT, akumulator 12 V/4,5 Ah

Vonyx VPS10, przenośny zestaw nagłośnieniowy, 250 W, USB/SD/BT, akumulator 12 V/4,5 Ah
Szczegół

System nagłośnieniowyVPS10 marki vonyx to muzyka tam, gdzie chcesz! Wbudowany akumulator oraz łatwy transport czynią z niego mobilny system wielofunkcyjny.Dzięki nagłośnieniowemu systemowi audioVPS10 marki Vonyx kolejna impreza nigdy nie jest daleko: Szybki i prosty dostęp do zbiorów plików muzycznych poprzez USB, SD lub bezprzewodowo poprzez Bluetooth. 10-calowy głośnik o mocy 250 W oraz głośnik wysokotonowy o dużej mocy dają naprawdę potężny dźwięk. W zakresie dostawy znajduje się także bezprzewodowy mikrofon UHF o zasięgu do 50 m.Pełny komfort: Wszystkimi funkcjami można wygodnie sterować przy użyciu pilota na podczerwień. Aby system audio VPS10 marki Vonyx był zawsze i wszędzie gotowy do pracy, posiada wbudowany wysokosprawny akumulator 12 V/4,5 A o czasie pracy 3–6 h. Elastyczność: Czas pracy akumulatora można wydłużyć poprzez podłączenie zewnętrznej baterii 12 V. Obudowa z tworzywa MDF oraz stabilna kratka ochronna głośników są bardzo trwałe i zapewniają bezpieczeństwo w miejscu imprezy lub podczas transportu. Dzięki wbudowanym kółkom i uchwytowi teleskopowemu można go łatwo transportować. Możliwości zastosowania są praktycznie nieograniczone.Duża moc, trwałość i mobilność: System audio SPX-PA9210 marki Vonyx. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Vonyx VPS10, przenośny zestaw nagłośnieniowy, 250 W, USB/SD/BT, akumulator 12 V/4,5 Ah

Vonyx WM82 Digital, zestaw mikrofonów bezprzewodowych UHF, 2 kanały, 2 x mikrofon ręczny, zasięg 50 m, kolor czarny

Vonyx WM82 Digital, zestaw mikrofonów bezprzewodowych UHF, 2 kanały, 2 x mikrofon ręczny, zasięg 50 m, kolor czarny
Szczegół

WM82 Digital marki vonyx to przydatny na scenie zestaw mikrofonów bezprzewodowych UHF, który spełnia wszystkie praktyczne wymogi standardowych występów. Zestaw mikrofonów bezprzewodowych zawiera dwa mikrofony ręczne o stałej częstotliwości radiowej. Dzięki technologii UHF bezprzewodowy system WM82 marki Vonyx posiada duży zasięg rzędu do 50 m. Dwa zbalansowane i jedno niezbalansowane wyjście jack 6,3 mm pozwalają na łatwe podłączenie systemu do wszystkich konwencjonalnych zestawów audio, takich jak pulpity mikserskie lub instalacje nagłośnieniowe. Energooszczędna konstrukcja pozwala na wielogodzinną pracę mikrofonów bezprzewodowych WM82 marki Vonyx. Walizka zawarta w zakresie dostawy posiada ochronną wykładzinę, dzięki której można bezpiecznie przewozić cały zestaw. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Vonyx WM82 Digital, zestaw mikrofonów bezprzewodowych UHF, 2 kanały, 2 x mikrofon ręczny, zasięg 50 m, kolor czarny

Vonyx WM82C Digital, zestaw mikrofonów bezprzewodowych UHF, 2 kanały, mikrofon nagłowny i mikrofon ręczny, zasięg 50 m, walizka

Vonyx WM82C Digital, zestaw mikrofonów bezprzewodowych UHF, 2 kanały, mikrofon nagłowny i mikrofon ręczny, zasięg 50 m, walizka
Szczegół

WM82C Digital marki vonyx to przydatny na scenie zestaw mikrofonów bezprzewodowych UHF, który spełnia wszystkie praktyczne wymogi standardowych występów. Zestaw mikrofonów bezprzewodowych zawiera jeden mikrofon nagłowny i jeden mikrofon ręczny o stałej częstotliwości radiowej. W ten sposób, używając mikrofonu z klipsem krawatowym lub mikrofonu nagłownego z praktycznym nadajnikiem kieszonkowym, mamy zagwarantowaną swobodę rąk, a używając mikrofonu ręcznego, szybką transmisję. Dzięki technologii UHF bezprzewodowy system WM82C marki Vonyx posiada duży zasięg rzędu do 50 m. Dwa zbalansowane i jedno niezbalansowane wyjście jack 6,3 mm pozwalają na łatwe podłączenie systemu do wszystkich konwencjonalnych zestawów audio, takich jak pulpity mikserskie lub instalacje nagłośnieniowe. Energooszczędna konstrukcja pozwala na wielogodzinną pracę mikrofonów bezprzewodowych WM82C marki Vonyx. Walizka zawarta w zakresie dostawy posiada ochronną wykładzinę, dzięki której można bezpiecznie przewozić cały zestaw. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Vonyx WM82C Digital, zestaw mikrofonów bezprzewodowych UHF, 2 kanały, mikrofon nagłowny i mikrofon ręczny, zasięg 50 m, walizka

Auna Studyjny mikrofon USB czarny/złoty & ramię do mikrofonu z zaciskiem stołowym

Auna Studyjny mikrofon USB czarny/złoty & ramię do mikrofonu z zaciskiem stołowym
Szczegół

Auna MIC-900BG jest mikrofonem pojemnościowym gotowym do podjęcia wyzwań technologii cyfrowej. Współczesny kabel USB podłącza go do komputera PC lub laptopa i tym samym mikrofon jest natychmiast gotów do działania. Auna Mic specjalizująca się w śpiewie o częstotliwości próbkowania 16 bit/ 48kHz i zrównoważonej czułości, typowej dla mikrofonu-nerki, umożliwia najwyższej jakości nagrywanie partii wokalnych, tworząc tym samym doskonały materiał wyjściowy do masteringu dźwięku w produkcji utworów, podcastów lub prezentacji dla własnego radia Stream. Dołączony uchwyt elastyczny do mikrofonu (pajączek) służy do utrzymywania Auny MIC 900B. Nylonowy naciąg uchwytu redukuje wibracje i inne niechciane czynniki zakłócające na obudowie mikrofonu. Gwint 5/8 wątku umożliwia zamontowanie pająka na dostępnym w handlu statywie. Adapter 3/8 "- 5/8" zapewnia efektywne zastosowanie z użyciem gwintów o różnych rozmiarach. Wytrzymała czarno-złota obudowa oraz kosz stalowy chroniący 16mm kapsułę mikrofonu z elektretu gwarantują wyjątkowo długą żywotność i trwałość, dzięki czemu mikrofon bardzo dobrze nadaje się do zastosowań mobilnych poza normalnym środowiskiem - na przykład do sesji nagraniowych w autobusie lub w hotelu.Stołowy statyw mikrofonowy z zaciskiem marki vonyx, to elastyczne ramię sterujące, które sprawdzi się również w odniesieniu do studyjnych mikrofonów wielkomembranowych. Ramię z pełną regulacją wysokości i zasięgu posiada mocne, składane przeguby i sprężyny naciągowe. Dzięki dołączonemu zaciskowi łatwo go zamontować na krawędzi stołu. Dołączony uchwyt mikrofonowy jest przystosowany do standardowych mikrofonów przewodowych. Ramię mikrofonowe dysponuje posiada przy tym zintegrowanym kablem XLR. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna Studyjny mikrofon USB czarny/złoty & ramię do mikrofonu z zaciskiem stołowym
vonyx dm825 mikrofon dynamiczny xlr z kablem