Tescoma zestaw do kiszenia

Produkt Tescoma zestaw do kiszenia znaleziono 50+x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Tescoma zestaw do kiszenia i szukaj produktu ponownie.

Tescoma Sitko do kiszenia TESCOMA DELLA CASA,

Tescoma Sitko do kiszenia TESCOMA DELLA CASA,
Szczegół

Utrzyma ogórki, warzywa, camembert, utopence itp. podczas kiszenia pod poziomem zalewy. Przeznaczone do użytkowania z Zestawem do kiszenia DELLA CASA 5000 ml (art. 895330) lub ze Słoikiem do przetworów z klipsem DELLA CASA 5000 ml (art. 895148). Sitko zostało wykonane z wytrzymałego plastiku. Można myć w zmywarce. Gwarancja 3- letnia. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Sitko do kiszenia TESCOMA DELLA CASA, , Tescoma zestaw do kiszenia

Tescoma Pokrywka do kiszenia DELLA CASA

Tescoma Pokrywka do kiszenia DELLA CASA
Szczegół

Pokrywa ze specjalnym zaworkiem do przygotowania domowych kiszonek w słoikach DELLA CASA. Pozwala na przygotowanie domowej kapusty kiszonej, ogórków kiszonych, warzyw, kimchi, itp. Pokrywę wyposażono w specjalny zawór, który uwalnia ciśnienie powstające podczas kiszenia, nie wpuszczając powietrza do słoików. Pokrywa posiada 3 pozycje: nakładanie i zdejmowanie pokrywy, kiszenie I przechowywanie/przenoszenie. Pokrywka jest odpowiednia do słoików DELLA CASA 5000, 1000, 800 i 600 ml oraz słoiki z klipsem DELLA CASA 1000, 800 i 600 ml.Materiał: pokrywa z wytrzymałego plastiku z zaworkiem z silikonu i stali nierdzewnej. Utrzymywanie w czystości: czyścić pod bieżącą wodą Gwarancja: 3 lata (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Pokrywka do kiszenia DELLA CASA , Zestaw do kiszenia tescoma della casa 5 l,

Zestaw do kiszenia Kilner Kimchi

Zestaw do kiszenia Kilner Kimchi
Szczegół

Na lato dodatki marki Kilner to po prostu "must have". Wśród dodatków znajdziesz m.in. słoiki na przyrządzanie swoich konfitur czy innych przetworów, szklanki ze słomkami i wieczkami, duże słoje na lemoniadę oraz mnóstwo innych kuchennych produktów. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Zestaw do kiszenia Kilner Kimchi , Tescoma sitko do kiszenia tescoma della casa,

Tescoma Zestaw do przygotowywania soków z owoców i warzyw DELLA CASA

Tescoma Zestaw do przygotowywania soków z owoców i warzyw DELLA CASA
Szczegół

Doskonały do przygotowywania owocowych i warzywnych syropów, naturalnych soków, galaretek i dżemów. Odpowiedni do wszystkich garnków TESCOMA z pokrywką o ¤ 24 cm i innych garnków w tym rozmiarze. Zestaw został wykonany z wytrzymałego plastiku, elastyczny silikonowy wężyk do rozlewania do butelek posiada zamknięcie. Instrukcja jest częścią opakowania. Gwarancja 3- letnia. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Zestaw do przygotowywania soków z owoców i warzyw DELLA CASA , Tescoma pokrywka do kiszenia della casa

Orion, Garnek do kiszenia warzyw, 1,3 l

Orion, Garnek do kiszenia warzyw, 1,3 l
Szczegół

 Garnek do kiszenia warzyw pomoże przygotować pyszne i smaczne kiszonki dla całej rodziny. Pikle - warzywa sfermentowane bakteriami kwasu mlekowego. Najogólniej mówiąc, warzywa kiszone aktywują układ odpornościowy w walce z bakteriami i wirusami, wzmacniają organizm przed infekcjami, a także wspomagają produkcję krwi i hormonów. Zalecana dzienna porcja to 2 łyżki kiszonki. Pikle są więc idealnym dodatkiem do dania głównego lub składnikiem do sałatki. W opakowaniu znajdziesz przepisy. Pokrywka wewnętrzna jest dociskana do dna patyczkiem i gumką i wywiera nacisk na warzywa. Materiał: ceramika, drewno, guma. Wymiary: pojemność 1,3 l, śr. 13,5 cm, wys. 14/20 cm. Garnek nadaje się do zmywarki. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion, Garnek do kiszenia warzyw, 1,3 l , Obciążnik do kiszenia tescoma della casa, 3 szt.,

Ceramiczny garnek do kiszenia Morava, 10 l

Ceramiczny garnek do kiszenia Morava, 10 l
Szczegół

Ceramiczny garnek do kiszenia z pokrywką. Garnek ma prawie kształt walca, który się otwiera na szyjce, dzięki czemu można go wygodnie zamknąć pokrywką. Ceramiczne uchwyty są przymocowane pod szyją, umożliwiając lepszą obsługę. Garnek służy do marynowania i kiszenia różnej żywności.Średnica szyi wynosi 19,5 cm, okraj 1 cm. (4home.pl)

Podobne produkty jak Ceramiczny garnek do kiszenia Morava, 10 l , Orion ceramiczny kamień dociskowy do kiszenia,

Tescoma DELLA CASA zestaw do przygotowywania twarogu

Tescoma DELLA CASA zestaw do przygotowywania twarogu
Szczegół

Za pomocą zestawu DELLA CASA można łatwo i szybko przygotować kremowy twaróg oraz desery śmietanowe dla dzieci z owocami czy czekoladą, z surowców i składników, których pochodzenie i jakość są znane i znajdują się pod 100% kontrolą. Nie są używane żadne E czy środki konserwujące. Dzięki temu przygotowywane w domu twarogi i desery są zawsze świeże i zdrowe.Zestaw zawiera miskę z wieczkiem, cedzak odpowiedniego rozmiaru oraz 5 szt. płótna nietkanego do wielokrotnego użytku. Przy bieżącym użyciu i odpowiednim utrzymaniu, jedno płótno można użyć nawet pięć razy. Dodatkowe płótna do przygotowywania twarogu DELLA CASA, 5 szt. (nr katalogowy 105581) można zakupić również osobno. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma DELLA CASA zestaw do przygotowywania twarogu , Tescoma zestaw do mycia naczyń puro

Beczka kamionkowa do kiszenia ogórków i kapusty, 5 l

Beczka kamionkowa do kiszenia ogórków i kapusty, 5 l
Szczegół

Domowy smalec ze skwarkami, cebulą i jabłkiem. Do tego pajda chleba i kiszony ogórek, a do obiadu bogata w witaminy, kiszona kapusta... Smaki beztroskiego dzieciństwa i wakacji na wsi możesz przywołać zaopatrując się w odpowiednie produkty i naczynia. Do przechowywania smalcu i kiszonek idealne są kamionkowe naczynia marki Krystynka. Użytkowa kamionka w postaci garnków, beczek i maselnic nadaje się do długotrwałego przechowywania żywności. Kamionkowy garnek nie wchodzi w reakcje z kwasami, więc można w nim kisić ogórki lub kapustę. Ręczne wykonanie to gwarancja wysokiej jakości, funkcjonalności i niepowtarzalnego uroku. Garnek nadaje się do piekarnika i kuchenki mikrofalowej; można myć w zmywarce. (4home.pl)

Podobne produkty jak Beczka kamionkowa do kiszenia ogórków i kapusty, 5 l , Ceramiczny garnek do kiszenia morava, 23 l

Tescoma 6-częściowy zestaw łyżek do herbaty CLASSIC

Tescoma 6-częściowy zestaw łyżek do herbaty CLASSIC
Szczegół

 Wysokiej jakości komplet łyżeczek do codziennego użytku. Łatwe utrzymanie w czystości. Gwarancja: 5 lata. Sztućce CLASSIC zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Klasyczny design i precyzyjne wykonanie sprawia, że ten komplet należy do tych o najwyższej jakościsztućców do codziennego użytku. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma 6-częściowy zestaw łyżek do herbaty CLASSIC , Ceramiczny garnek do kiszenia morava, 20 l

Tescoma 6-częściowy zestaw łyżek do herbaty BANQUET

Tescoma 6-częściowy zestaw łyżek do herbaty BANQUET
Szczegół

Wysokiej jakości zestaw łyżeczek do herbaty Banquet do codziennego użytku. Wykonane są z najwyższej klasy stali nierdzewnej. Łatwe utrzymanie w czystości. Komplet zawiera 6 szt. łyżeczek. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma 6-częściowy zestaw łyżek do herbaty BANQUET , Ceramiczny garnek do kiszenia morava, 15 l

Zestaw do kiszenia TESCOMA DELLA CASA 5 l

Zestaw do kiszenia TESCOMA DELLA CASA 5 l
Szczegół

Doskonały do łatwego przygotowania domowej kiszonej kapusty, kiszonych ogórków, kiszonych warzyw itp. Szczelne wieczko z zaworem reguluje ciśnienie powstające podczas kiszenia i nie wpuszcza powietrza do wnętrza słoika. Zestaw został wykonany z grubego szkła, wytrzymałego plastiku, silikonu oraz stali nierdzewnej. Instrukcja wraz z przepisami znajduje się wewnątrz opakowania. Gwarancja 3- letnia. (4home.pl)

Podobne produkty jak Zestaw do kiszenia TESCOMA DELLA CASA 5 l , Ceramiczny garnek do kiszenia buclak, 10 l

Tescoma 2-częściowy zestaw noży stekowych CLASSIC

Tescoma 2-częściowy zestaw noży stekowych CLASSIC
Szczegół

Komplet noży stekowych CLASSIC wykonany z najwyższej klasy stali nierdzewnej. Klasyczny styl i doskonałe wykonanie sprawia, że noże te można zaliczyć do kategorii najwyższej jakości sztućców do codziennego użytkowania. Gwarancja: 5 lata. Komplet zawiera 2 noże. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma 2-częściowy zestaw noży stekowych CLASSIC , Ceramiczny garnek do kiszenia fatra, 20 l

Tescoma HOME PROFI 9-częściowy zestaw garnków srebrny

Tescoma HOME PROFI 9-częściowy zestaw garnków srebrny
Szczegół

Zestaw garnków Home Profi jest idealny do użytku w domu i profesjonalnych kuchniach. Garnki Home Profi wykonane z pierwszorzędnej stali nierdzewnej z mocnym, wielowarstwowym dnem i masywnymi, szerokimi uchwytami. Zestaw zawiera: rondel z pokrywką 24 cm, 5 l rondel z pokrywką 20 cm , 3 l garnek z pokrywką 20 cm , 4 l garnek z pokrywką 16 cm, 2 l rondelek 16 cm, 1,5 l (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma HOME PROFI 9-częściowy zestaw garnków srebrny , Ceramiczny garnek do kiszenia buclak, 26 l

Tescoma 6-częściowy zestaw kieliszków myDRINK 25 ml

Tescoma 6-częściowy zestaw kieliszków myDRINK 25 ml
Szczegół

Kieliszki myDRINK z wysokiej jakości szkła o grubych ściankach w zestawie 6 szt. są doskonałe do serwowania likierów i wódki. Klasyczny kształt kieliszków z atrakcyjnym dekorem w formie dwu asymetrycznych okręgów dodaje produktom myDRINK unikatowego i nadczasowego wyglądu. Kieliszki można myć w zmywarce. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma 6-częściowy zestaw kieliszków myDRINK 25 ml , Ceramiczny garnek do kiszenia morava, 10 l

Orion Deseczki pomocne przy kiszeniu warzyw, Špajz, 10 szt.

Orion Deseczki pomocne przy kiszeniu warzyw, Špajz, 10 szt.
Szczegół

Deseczki dociskowe pomogą utrzymać w zalewie ogórki, inne kiszone warzywa, sery itp.Przed użyciem namocz je na chwilę w wodzie, włóż do słoika - najlepiej dwa kawałki na krzyż - wciśnij między ścianki 3 l słoika i trzymaj żywność w zalewie bez wysychania. Materiał: sklejka bukowa. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Deseczki pomocne przy kiszeniu warzyw, Špajz, 10 szt. , Orion, garnek do kiszenia warzyw, 1,3 l

Tescoma 2-częściowy zestaw patelni FineLINE, 24 i 28 cm

Tescoma 2-częściowy zestaw patelni FineLINE, 24 i 28 cm
Szczegół

 Idealnie nadają się do codziennego intensywnego użytkowania w kuchni. Dzięki wysokiej jakości powłoce antyadhezyjnej przygotowywana żywność nie przypala się, a patelnie są łatwe do czyszczenia. Patelnie FineLINE mają solidny, ergonomiczny uchwyt wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, co zapewnia wygodną i bezpieczną obsługę. Wyposażone są w dno indukcyjne odpowiednie do wszystkich typów pieców.Patelnie FineLINE są dostarczane w dwóch rozmiarach po 2 sztuki. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma 2-częściowy zestaw patelni FineLINE, 24 i 28 cm , Tescoma della casa zestaw do przygotowywania twarogu

Tescoma 2-częściowy zestaw patelni FineLINE, 20 i 26 cm

Tescoma 2-częściowy zestaw patelni FineLINE, 20 i 26 cm
Szczegół

 Idealnie nadają się do codziennego intensywnego użytkowania w kuchni. Dzięki wysokiej jakości powłoce antyadhezyjnej przygotowywana żywność nie przypala się, a patelnie są łatwe do czyszczenia. Patelnie FineLINE mają solidny, ergonomiczny uchwyt wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, co zapewnia wygodną i bezpieczną obsługę. Wyposażone są w dno indukcyjne odpowiednie do wszystkich typów pieców.Patelnie FineLINE są dostarczane w dwóch rozmiarach po 2 sztuki. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma 2-częściowy zestaw patelni FineLINE, 20 i 26 cm , Tescoma zestaw akcesoriów do carvingu presto carving

Obciążnik do kiszenia TESCOMA DELLA CASA, 3 szt.,

Obciążnik do kiszenia TESCOMA DELLA CASA, 3 szt.,
Szczegół

Obciąży posiekaną kapustę itp. w Zestawie do kiszenia DELLA CASA 5000 ml (art. 895330). Obciążnik został wykonany z wysokiej jakości ceramiki z wytrzymałym szkliwem. (4home.pl)

Podobne produkty jak Obciążnik do kiszenia TESCOMA DELLA CASA, 3 szt., , Tescoma duży zestaw do mycia naczyń puro

Tescoma 2-częściowy zestaw kieliszków na wino UNO VINO Vista, 350 ml

Tescoma 2-częściowy zestaw kieliszków na wino UNO VINO Vista, 350 ml
Szczegół

Luksusowe kieliszki z najwyższej klasy czeskiego szkła kryształowego o oryginalnym szlifie. Doskonale sprawdzą się do podawania wina białego, czerwonego, różowego i musującego. Można je myć w zmywarce, należy stosować środki czystości oraz program myjący przeznaczony do mycia szkła. Gwarancja: 3 lata. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma 2-częściowy zestaw kieliszków na wino UNO VINO Vista, 350 ml , Orion garnek ceramiczny do kiszenia kyseláč, 2,5 l

Tescoma Nożyce do drobiu AZZA

Tescoma Nożyce do drobiu AZZA
Szczegół

 Nożyce do drobiu AZZAmarki Tescoma - masywne nożyce do drobiu ze specjalnie wyprofilowanym i szlifowanym ostrzem wielofunkcyjnym. Doskonałe do łatwego porcjowania skóry, zamrożonego mięsa oraz grubych drobiowych kości. Wykonane z najwyższej klasy stali nierdzewnej, wyposażone w rączkę ergonomiczną oraz blokadę. Nadają się do mycia w zmywarkach. 10-letnia gwarancja. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Nożyce do drobiu AZZA , Altom beczka do kiszenia kapusty ogórków 12 l

Tescoma Delícia pistolet do flambirowania

Tescoma Delícia pistolet do flambirowania
Szczegół

 Pistolet do flambirowania Delícia jest odpowiedni do szybkiego i łatwego flambirowania wyrobów cukierniczych, do karmelizowania cukru, gratynowania sera, opiekania warzyw, do przygotowania chrupiącej skórki steaków, itp. Pistolet do flambirowania wykonano z wysokiej jakości trwałego tworzywa sztucznego i metalu. Wyposażono go w blokadę bezpieczeństwa, napełniany jest standardowym gazem do zapalniczek. Produkt jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, bez możliwości wyboru. Ze względów bezpieczeństwa pistolet jest oferowany bez napełnienia. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Delícia pistolet do flambirowania , Altom beczka kamionkowa do kiszenia ogórków, 3,2 l

Tescoma President spieniacz do mleka

Tescoma President spieniacz do mleka
Szczegół

Doskonały do szybkiego przygotowywania mlecznej piany do cappuccino, latte, frappé, gorącej czekolady, itp. Produkt PRESIDENT rozszerza asortyment serii premiowej o luksusowy spieniacz wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz wytrzymałego tworzywa sztucznego.Spieniacz posiada pokrowiec ochronny na spiralę spieniającą, umożliwiający jego bezpieczne przechowywanie.. Zasilany dwiema bateriami AAA, które nie stanowią części opakowania. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma President spieniacz do mleka , Altom beczka do kiszenia kapusty ogórków 3,2 l

Tescoma Foremka do rolek HANDY,

Tescoma Foremka do rolek HANDY,
Szczegół

Foremka do przygotowywania domowych roladek, rolek i sushi. Doskonała do gołąbków liści z kapusty lub winorośli, spring rolls, rolek z mięsa mielonego, sushi (maki) itp. Foremka została wykonana z wytrzymałego plastiku. Myć pod bieżącą wodą. Nie należy myć w zmywarce. Gwarancja 3- letnia. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Foremka do rolek HANDY, , Altom beczka do kiszenia kapusty ogórków 5 l

Tescoma Sokowirówka do cytryn GrandCHEF

Tescoma Sokowirówka do cytryn GrandCHEF
Szczegół

 Nowoczesna sokowirówka dźwigniowa, która pozwala na łatwe i szybkie wyciśnięcie soku z cytryn. Sokowirówka na cytryny GrandCHEF marki Tescoma pozwoli Ci na łatwe przygotowanie naturalnego soku ze świeżych cytryn. Skuteczny mechanizm dźwigniowy pozwoli na łatwe wyciśnięcie miazgi, dokładniejsze nawet od klasycznych sokowirówek. Nadaje się do mycia w zmywarce. Gwarancja: 3 lata. Materiał: wytrzymały stop metali z powłoką w kolorze cytryn. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Sokowirówka do cytryn GrandCHEF , Altom beczka kamionkowa do kiszenia ogórków, 1,2 l

Tescoma Chochla do spaghetti GrandCHEF

Tescoma Chochla do spaghetti GrandCHEF
Szczegół

Akcesoria kuchenne GrandCHEF charakteryzują się konstrukcją ze stali nierdzewnej i minimalnym zastosowaniu plastiku. Chochla do makaronu spaghetti wykonana ze stali nierdzewnej jest przeznaczona do zastosowania specjalistycznego i domowego. Posiada praktyczne oczko umożliwiające zawieszenie, jest łatwa w utrzymaniu. Nadaje się do mycia w zmywarce. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Chochla do spaghetti GrandCHEF , Tescoma zestaw do pasteryzacji z termometrem della casa

Tescoma Foremki do ravioli DELÍCIA

Tescoma Foremki do ravioli DELÍCIA
Szczegół

Tescoma Formeki do Ravioli DELÍCIA są doskonałe do przygotowywania klasycznego i oryginalnego włoskiego makaronu ravioli w kształcie kółek, kwadratów, trójkątów i serc, z uniwersalnym, ułatwiającym zmianę wzoru uchwytem. Foremki zostały wykonane z wysokiej jakości wytrzymałego plastiku. Można myć w zmywarce. Foremki zawsze należy myć rozłożone. Przepis znajduje się wewnątrz opakowania. 3 lata gwarancji.Rozmiary: 9 x 6 / 6,5 / 7 cm (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Foremki do ravioli DELÍCIA , Tescoma 6-częściowy zestaw łyżek do herbaty classic

Tescoma Ostrzałka do noży PRECIOSO

Tescoma Ostrzałka do noży PRECIOSO
Szczegół

Nowoczesna ostrzałka PRECIOSO jest nieodłącznym pomocnikiem w każdym domu. Umożliwia łatwe i szybkie ostrzenie noży kuchennych w dwu krokach. Ostrzałką z węglika najpierw należy oszlifować zgrubnie, a ostrzałką ceramiczną precyzyjnie dokończyć szlifowanie. Sama ostrzałka ceramiczna jest odpowiednia również do szlifowania noży z ostrzem piłkowym. Posiada ergonomiczną rączkę antypoślizgową i dno antypoślizgowe dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania. Nie należy myć w zmywarce. Gwarancja: 5 lata. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Ostrzałka do noży PRECIOSO , Tescoma purity 3-częściowy zestaw pojemników do za,

Tescoma Młynek do maku HANDY

Tescoma Młynek do maku HANDY
Szczegół

 Młynek (nie tylko) na mak, który nie ma swojego konkurenta. Młynek Handy marki Tescomadoskonale nadaje się do łatwego i szybkiego mielenia maku, sezamu, lnu i gorczycy, kolendry i prosa. Młynek z rewolucyjnym mechanizmemze specjalnej ceramiki utwardzanej, który umożliwia regulację wymaganej grubości mielenia, w tym extra delikatnego mielenia maku.Nowoczesny młynek jest bardzo łatwy w obsłudze i można go przymocować do stołu o grubości blatu do 5 cm masywną klamrą stalową, dzięki której myłek przy pracy jest doskonale stabilny. Młynek wykonano ze specjalnie utwardzanej, wysoce wytrzymałej ceramiki z najwyższej klasy plastiku. Instrukcja użytkowania jest częścią kompletu. Przedłużona gwarancja: 3 lata. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Młynek do maku HANDY , Tescoma zestaw do przygotowania sera della casa ii

Tescoma Krajarka do ciasta DELÍCIA

Tescoma Krajarka do ciasta DELÍCIA
Szczegół

Doskonała do łatwego i szybkiego krojenia ciasta. Masywne ostrze ze stali nierdzewnej dokładnie odmierzy długość, szerokość i grubość ciasta. Z tabelą do przeliczania objętości kubków, łyżek i łyżeczek na mililitry i uncje. Krajarka została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz wytrzymałego plastiku. Można myć w zmywarce. Gwarancja 3- letnia. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Krajarka do ciasta DELÍCIA , Tescoma purity 3-częściowy zestaw pojemników do zamrażarki

Tescoma Otwieracz do konserw PRESTO,

Tescoma Otwieracz do konserw PRESTO,
Szczegół

Znakomity do łatwego otwierania butelek kapslowanych i konserw. Przechowywać w miejscach dla dzieci niedostępnych. Gwarancja 3- letnia. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Otwieracz do konserw PRESTO, , Tescoma zestaw do suszenia della casa, 3 sita

Tescoma Tarka do frytek HANDY

Tescoma Tarka do frytek HANDY
Szczegół

 Tarka do frytek Handy marki Tescoma - doskonała tarka z ostrym ostrzem ze stali nierdzewnej do łatwego przygotowania frytek z ziemniaków lub innych warzyw. Łatwo i szybko pokroi ziemniaki, bataty, brukiew, buraki, pasternak, seler, białą rzodkiew, kalarepę itp.Tarka posiada specjalnie uformowane ostrze z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz bezpieczny uchwyt z tłokiem.Tarka została wykonana z wytrzymałego plastiku z powierzchnią antypoślizgową. Nadaje się do mycia w zmywarce. Gwarancja: 3 lata. Materiał: wykonano z wytrzymałego plastiku, ostrze z najwyższej klasy stali nierdzewnej (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Tarka do frytek HANDY

Tescoma Szczypce do grillowania PRIVILEGE

Tescoma Szczypce do grillowania PRIVILEGE
Szczegół

Masywne szczypce z długą rękojeścią są doskonałe podczas grillowania potraw. Po odłożeniu szczypce utrzymują się na podpórkach, dzięki czemu nie dotykają stołu i nie brudzą go. Szczypce zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, natomiast rękojeść z wytrzymałego drewna kauczukowca brazylijskiego. Szczypce posiadają blokadę umożliwiającą ich łatwe przechowywanie oraz pętelkę do zawieszenia. Gwarancja 3- letnia. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Szczypce do grillowania PRIVILEGE

Tescoma PRESTO foremka do hamburgerów,

Tescoma PRESTO foremka do hamburgerów,
Szczegół

Tescoma PRESTO foremka do hamburgerów. Doskonała do łatwego przygotowywania domowych burgerów mięsnych. Foremkę należy napełnić przyprawioną masą mięsną, następnie wyrównać i poprzez ściśnięcie rękojeści wyjąć burger. Wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Można myć w zmywarce. Przepis znajduje się wewnątrz opakowania. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma PRESTO foremka do hamburgerów,

Tescoma Termometr do piekarnika GRADIUS

Tescoma Termometr do piekarnika GRADIUS
Szczegół

Przeznaczony do pomiaru temperatury w piekarniku podczas pieczenia. Termometr został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz z wytrzymalego szkła, posiada haczyk umożliwiający zawieszenie na ruszcie piekarnika. Nie należy myć w zmywarce. Gwarancja 3- letnia. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Termometr do piekarnika GRADIUS

Tescoma PRESTO krajalnica do jajek,

Tescoma PRESTO krajalnica do jajek,
Szczegół

Tescoma PRESTO krajalnica do jajek. Doskonała do szybkiego krojenia jajek, jak również gotowanych ziemniaków, świeżych grzybów, itp. Wykonana z pierwszej klasy stali nierdzewnej i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Produkt dostępny w różnych kolorach bez możliwości wyboru. 3 lata gwarancji. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma PRESTO krajalnica do jajek,

Tescoma Nożyk do krojenia PRESTO

Tescoma Nożyk do krojenia PRESTO
Szczegół

 Nóż do krojenia pizzy PRESTO marki Tescoma do łatwego porcjowania pizzy. Wykonano go z najwyższej jakości stali nierdzewnej i wytrzymałego plastiku. Nóż wyposażono w praktyczny otwór umożliwiający jego zawieszenie. Łatwe utrzymanie w czystości. Gwarancja: 3 lata. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Nożyk do krojenia PRESTO

Tescoma PRESTO ubijak do piany

Tescoma PRESTO ubijak do piany
Szczegół

Tescoma PRESTO ubijak do piany. Ubijak do piany jest wykonany z pierwszej klasy stali nierdzewnej i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Nadaje się do również mycia w zmywarce. 3 lata gwarancji. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma PRESTO ubijak do piany

Tescoma Drylownica do śliwek HANDY

Tescoma Drylownica do śliwek HANDY
Szczegół

Doskonała do łatwego drylowania świeżych, wekowanych i rozmrożonych śliwek. Drylownica została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej i wytrzymałego plastiku, z zabezpieczeniem ułatwiającym bezpieczne przechowywanie. Można myć w zmywarce. Gwarancja 3- letnia. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Drylownica do śliwek HANDY

Tescoma Ubijak do piany GrandCHEF

Tescoma Ubijak do piany GrandCHEF
Szczegół

Ubijak został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Można myć w zmywarce. Gwarancja 3- letnia. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Ubijak do piany GrandCHEF

Tescoma Krajarka do pasków HANDY

Tescoma Krajarka do pasków HANDY
Szczegół

 Doskonale sprawdza się do łatwego i szybkiego krojenia małych i dużych kostek z surowych ziemniaków, posiada 2 noże do krojenia. Wykonano z najwyższej klasy stali nierdzewnej i wytrzymałego plastiku, nadaje się do mycia w zmywarce. Gwarancja: 3 lata. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Krajarka do pasków HANDY

Tescoma Forma ceramiczna do babki Delícia

Tescoma Forma ceramiczna do babki Delícia
Szczegół

Forma ceramiczna doskonała do przygotowania dużej i małej domowej babki. Przepis jest częścią opakowania. Odpowiednia do wszystkich rodzajów piekarnika. Masywna i gruba forma zapewni, że każda babka będzie doskonale i równomiernie upieczona. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Forma ceramiczna do babki Delícia

Tescoma Szczotka do dekanterów UNO VINO,

Tescoma Szczotka do dekanterów UNO VINO,
Szczegół

Doskonała do łatwego czyszczenia dekanterów. Elastyczna część dostosuje się do kształtu wnętrza dekantera i łatwo wyczyści nawet ciężko dostępne miejsca. Można myć w zmywarce. Gwarancja 3- letnia. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Szczotka do dekanterów UNO VINO,

Tescoma Młynek do chili papryczek GrandCHEF

Tescoma Młynek do chili papryczek GrandCHEF
Szczegół

Młynek GrandCHEF marki Tescoma jest doskonały do przyprawiania dań świeżo zmielonymi suszonymi papryczkami chili. Wyposażono go wysokiej jakości mechanizmem mielącym ze stali nierdzewnej oraz pokrywką do wychwytywania resztek przypraw. Wykonano go z najwyższej jakości stali nierdzewnej i wytrzymałego plastiku. Należy czyścić wilgotną szmatką i wysuszyć, nie należy myć w zmywarce. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Młynek do chili papryczek GrandCHEF

Tescoma Stempel do ciastek DELÍCIA, Wielkanoc

Tescoma Stempel do ciastek DELÍCIA, Wielkanoc
Szczegół

 Czy wiesz, dlaczego kruche ciastka maślane lub kakaowe należą do najbardziej wdzięcznych wyrobów cukierniczych? Doskonale sprawdzają się na różne okazje - są nie lada gratką na niespodziewaną wizytę i przydają się jako słodka przekąska podczas przerwy na kawę czy herbatę. Dorośli i dzieci je uwielbiają. Krótko mówiąc, nikt nie może się im oprzeć. Jeśli nie masz czasu na kupowanie ciastek lub chcesz, aby były świeże, zrób własne domowe ciasteczka! Stempel do ciastek DELÍCIA stanie się Twoim ulubionym pomocnikiem, a pieczone ciasteczka pokocha cała Twoja rodzina. 6 wesołych wiosennych motywów rozweseli wypieki i sprawi, że ciasteczka doskonale sprawdzą się jako ozdoba wielkanocna. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Stempel do ciastek DELÍCIA, Wielkanoc

Tescoma Forma do naleśników pancake PRESTO

Tescoma Forma do naleśników pancake PRESTO
Szczegół

 Forma do naleśników pancake PRESTO marki Tescoma stanie się doskonałym pomocnikiem podczas przygotowania domowych naleśników pancake z wzorem serduszka, gwiazdki, kwiatuszka i uśmiechniętej emotikonki. Forma pozwoli Ci przygotować na zwykłej patelni „bez dołków” ok. 4 naleśniki pancake lub jajka sadzone. Doskonale sprawdza sięna patelni o średnicy 26 cm i większych. Forma jestobustronna, jajka sadzone należy przygotowywać, obracając formę o 180 stopni. Materiał: najwyższej klasy silikon żaroodporny, wytrzymały do 230 °C.Nadaje się do mycia w zmywarce.Instrukcja wraz z przepisem stanowi część kompletu. Gwarancja: 3 lata. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Forma do naleśników pancake PRESTO

Tescoma myDRINK foremka do lodu, kulki

Tescoma myDRINK foremka do lodu, kulki
Szczegół

Foremka do lodu jest doskonała do przygotowywania lodu o oryginalnym kształcie kulek. Foremka posiada wodoszczelne wieczko ułatwiające przenoszenie napełnionej foremki oraz ułożenie jej w zamrażarce w dowolnej pozycji. Foremka została wykonana z wysokiej jakości elastycznego silikonu ułatwiającego wyjmowanie kostek. Można myć w zmywarce. Gwarancja 3- letnia. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma myDRINK foremka do lodu, kulki

Tescoma PREMIUM patelnia do jajek sadzonych

Tescoma PREMIUM patelnia do jajek sadzonych
Szczegół

Masywna, odlewana patelnia doskonała do przygotowania jajek sadzonych, naleśników i placków ziemniaczanych. Posiada najwyższej jakości powłokę antydhezyjną Teflon Classic™ zapobiegającą przypalaniu. Przeznaczona do kuchenek gazowych, elektrycznych i ceramicznych, można myć w zmywarce.Wymiary: 22 x 22 cm. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma PREMIUM patelnia do jajek sadzonych

Tescoma PRESTO wielofunkcyjna krajalnica do jajek,

Tescoma PRESTO wielofunkcyjna krajalnica do jajek,
Szczegół

Tescoma PRESTO wielofunkcyjna krajalnica do jajek. Doskonała do szybkiego krojenia jajek na plasterki i ćwiartki. Wykonano z pierwszej klasy stali nierdzewnej, metalu i tworzywa sztucznego. Nadaje się do mycia w zmywarce. Produkt dostępny w różnych kolorach bez możliwości wyboru. 3 lata gwarancji. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma PRESTO wielofunkcyjna krajalnica do jajek,

Tescoma Presto uchwyt do krojenia cebuli

Tescoma Presto uchwyt do krojenia cebuli
Szczegół

Uchwyt do krojenia cebuli jest doskonałym pomocnikiem ułatwiającym bezpieczne krojenie cebuli na plasterki. Obraną połówkę cebuli należy nakłuć na uchwyt i kroić nożem między igłami. Uchwyt jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Nadaje się do mycia w zmywarce. 3-letnia gwarancja. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Presto uchwyt do krojenia cebuli

Tescoma Skrobak do płyt ceramicznych PRECIOSO

Tescoma Skrobak do płyt ceramicznych PRECIOSO
Szczegół

Łatwo usunie wszystkie zabrudzenia z powierzchni płyty ceramicznej i indukcyjnej oraz z gładkich szklanych i porcelanowych powierzchni itp. Skrobak posiada dwa ostrza zamienne umieszczone w rękojeści oraz ochronny pokrowiec do bezpiecznego przechowywania. Skrobak został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz z wytrzymałego plastiku. Gwarancja 3- letnia. (4home.pl)

Podobne produkty jak Tescoma Skrobak do płyt ceramicznych PRECIOSO
tescoma zestaw do kiszenia, Zestaw do kiszenia TESCOMA DELLA CASA 5 l,, Tescoma Sitko do kiszenia TESCOMA DELLA CASA,, Tescoma Pokrywka do kiszenia DELLA CASA, Obciążnik do kiszenia TESCOMA DELLA CASA, 3 szt.,, Orion Ceramiczny kamień dociskowy do kiszenia,, Tescoma Zestaw do mycia naczyń PURO, Ceramiczny garnek do kiszenia Morava, 23 l, Ceramiczny garnek do kiszenia Morava, 20 l, Ceramiczny garnek do kiszenia Morava, 15 l, Ceramiczny garnek do kiszenia Buclak, 10 l, Ceramiczny garnek do kiszenia Fatra, 20 l, Ceramiczny garnek do kiszenia Buclak, 26 l, Ceramiczny garnek do kiszenia Morava, 10 l, Orion, Garnek do kiszenia warzyw, 1,3 l, Tescoma DELLA CASA zestaw do przygotowywania twarogu, Tescoma Zestaw akcesoriów do carvingu PRESTO CARVING, Tescoma Duży zestaw do mycia naczyń PURO, Orion Garnek ceramiczny do kiszenia Kyseláč, 2,5 l, Altom Beczka do kiszenia kapusty ogórków 12 l, Altom Beczka kamionkowa do kiszenia ogórków, 3,2 l, Altom Beczka do kiszenia kapusty ogórków 3,2 l, Altom Beczka do kiszenia kapusty ogórków 5 l, Altom Beczka kamionkowa do kiszenia ogórków, 1,2 l, Tescoma Zestaw do pasteryzacji z termometrem DELLA CASA, Tescoma 6-częściowy zestaw łyżek do herbaty CLASSIC, Tescoma PURITY 3-częściowy zestaw pojemników do za,, Tescoma Zestaw do przygotowania sera DELLA CASA II, Tescoma PURITY 3-częściowy zestaw pojemników do zamrażarki, Tescoma Zestaw do suszenia Della Casa, 3 sita