Skip hop zoo fox miska 12m+

Produkt Skip hop zoo fox miska 12m+ znaleziono 50+x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Skip hop zoo fox miska 12m+ i szukaj produktu ponownie.

Skip Hop Zoo Fox miska 12m+

Skip Hop Zoo Fox miska 12m+
Szczegół

Skip Hop Zoo Fox, , Śniadaniówki i lunch boxy dla dzieci, Właściwości: dziecięcy design (notino.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop Zoo Fox miska 12m+ , Skip hop zoo fox miska 12m+

Skip Hop Zoo Monkey miska 12m+

Skip Hop Zoo Monkey miska 12m+
Szczegół

Skip Hop Zoo Monkey, , Śniadaniówki i lunch boxy dla dzieci, Starannie przygotowaną przekąskę dla dziecka najlepiej przechowywać w pudełku na przekąski Skip Hop Zoo Monkey. Zapomnij o folii aluminiowej, foliowych torebkach lub serwetkach, w których jedzenie może się łatwo zgnieść lub pokruszyć. Zarówno Ty, jak i Twoje dziecko szybko docenicie praktyczne pojemniki na przekąski. Właściwości: dziecięcy design (notino.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop Zoo Monkey miska 12m+ , Skip hop zoo llama miska 12m+

Skip Hop Zoo Llama miska 12m+

Skip Hop Zoo Llama miska 12m+
Szczegół

Skip Hop Zoo Llama, , Śniadaniówki i lunch boxy dla dzieci, Starannie przygotowaną przekąskę dla dziecka najlepiej przechowywać w pudełku na przekąski Skip Hop Zoo Llama. Zapomnij o folii aluminiowej, foliowych torebkach lub serwetkach, w których jedzenie może się łatwo zgnieść lub pokruszyć. Zarówno Ty, jak i Twoje dziecko szybko docenicie praktyczne pojemniki na przekąski. Właściwości: dziecięcy design (notino.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop Zoo Llama miska 12m+ , Skip hop zoo monkey miska 12m+

Skip Hop Zoo Fox termos z łyżeczką 12m+ 325 ml

Skip Hop Zoo Fox termos z łyżeczką 12m+ 325 ml
Szczegół

Skip Hop Zoo Fox, 325 ml, Termosy i opakowania termiczne dla dzieci, Zawsze warto mieć pod ręką coś do zjedzenia dla siebie i dziecka. Produkt Skip Hop Zoo Fox stanowi doskonały i praktyczny wybór, który sprawdzi się nie tylko w podróży. Właściwości: sprawdzi się zarówno przy daniach na gorąco, jak i na zimno idealny wybór w podróży zabawny motyw dziecięcy Skład: stal nierdzewna (notino.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop Zoo Fox termos z łyżeczką 12m+ 325 ml , Skip hop zoo fox kubek ze słomką 12m+

Skip Hop Zoo Butterfly pudełko śniadaniowe 12m+ 3 szt.

Skip Hop Zoo Butterfly pudełko śniadaniowe 12m+ 3 szt.
Szczegół

Skip Hop Zoo Butterfly, 3 szt., Śniadaniówki i lunch boxy dla dzieci, Starannie przygotowaną przekąskę dla dziecka najlepiej przechowywać w pudełku na przekąski Skip Hop Zoo Butterfly. Zapomnij o folii aluminiowej, foliowych torebkach lub serwetkach, w których jedzenie może się łatwo zgnieść lub pokruszyć. Zarówno Ty, jak i Twoje dziecko szybko docenicie praktyczne pojemniki na przekąski. Właściwości: dziecięcy design można myć w zmywarce (notino.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop Zoo Butterfly pudełko śniadaniowe 12m+ 3 szt. , Skip hop zoo fox termos z łyżeczką 12m+ 325 ml

Skip Hop Zoo Monkey pudełko śniadaniowe 12m+ 3 szt.

Skip Hop Zoo Monkey pudełko śniadaniowe 12m+ 3 szt.
Szczegół

Skip Hop Zoo Monkey, 3 szt., Śniadaniówki i lunch boxy dla dzieci, Starannie przygotowaną przekąskę dla dziecka najlepiej przechowywać w pudełku na przekąski Skip Hop Zoo Monkey. Zapomnij o folii aluminiowej, foliowych torebkach lub serwetkach, w których jedzenie może się łatwo zgnieść lub pokruszyć. Zarówno Ty, jak i Twoje dziecko szybko docenicie praktyczne pojemniki na przekąski. Właściwości: dziecięcy design można myć w zmywarce (notino.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop Zoo Monkey pudełko śniadaniowe 12m+ 3 szt. , Skip hop zoo butterfly pudełko śniadaniowe 12m+ 3 szt.

Skip Hop Zoo Fishing Game Fox

Skip Hop Zoo Fishing Game Fox
Szczegół

Chodźmy na ryby do wanny! Ta urocza wędka z liskiem, z trzema dużymi rybkami i małym haczykiem, zapewnia świetną zabawę podczas kąpieli. Co więcej, podczas rozkręcania korby słychać odgłosy klikania. Szczegóły produktu Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 5,7 x 4,4 x 30,5 cm Wiek: od 12 miesięcy Uwaga Ryzyko uduszenia: długa lina. Wyczyść produkt przed pierwszym użyciem. Sprawdź produkt przed każdym użyciem. Przed przechowywaniem wysuszyć i opróżnić z wody. Zawsze używaj tego produktu pod nadzorem osoby dorosłej. Materiał opakowaniowy nie jest zabawką, nie pozwalaj dzieciom bawić się materiałem opakowaniowym. Proszę zachować wszystkie istotne informacje do wykorzystania w przyszłości. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop Zoo Fishing Game Fox , Skip hop zoo monkey pudełko śniadaniowe 12m+ 3 szt.

Skip Hop Zoo Llama termos z łyżeczką 12m+ 325 ml

Skip Hop Zoo Llama termos z łyżeczką 12m+ 325 ml
Szczegół

Skip Hop Zoo Llama, 325 ml, Termosy i opakowania termiczne dla dzieci, Zawsze warto mieć pod ręką coś do zjedzenia dla siebie i dziecka. Produkt Skip Hop Zoo Llama stanowi doskonały i praktyczny wybór, który sprawdzi się nie tylko w podróży. Właściwości: sprawdzi się zarówno przy daniach na gorąco, jak i na zimno idealny wybór w podróży zabawny motyw dziecięcy Skład: stal nierdzewna (notino.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop Zoo Llama termos z łyżeczką 12m+ 325 ml , Skip hop zoo llama butelka na wodę ze słomką 12m+

Skip Hop Zoo Monkey termos z łyżeczką 12m+ 325 ml

Skip Hop Zoo Monkey termos z łyżeczką 12m+ 325 ml
Szczegół

Skip Hop Zoo Monkey, 325 ml, Termosy i opakowania termiczne dla dzieci, Zawsze warto mieć pod ręką coś do zjedzenia dla siebie i dziecka. Produkt Skip Hop Zoo Monkey stanowi doskonały i praktyczny wybór, który sprawdzi się nie tylko w podróży. Właściwości: sprawdzi się zarówno przy daniach na gorąco, jak i na zimno idealny wybór w podróży zabawny motyw dziecięcy Skład: stal nierdzewna (notino.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop Zoo Monkey termos z łyżeczką 12m+ 325 ml , Skip hop zoo monkey termos z łyżeczką 12m+ 325 ml

Skip Hop Zoo Llama butelka na wodę ze słomką 12m+

Skip Hop Zoo Llama butelka na wodę ze słomką 12m+
Szczegół

Skip Hop Zoo Llama, , Kubki dla niemowląt dla dzieci, Czy chcesz, aby Twoje dziecko wyrobiło sobie dobry nawyk regularnego nawadniania się? Ułatwi Ci to butelka Skip Hop Zoo Llama, która idealnie pasuje do wielkości dłoni dziecka. Dodatkowo zabawny design sprawi Twojemu dziecku przyjemność, ilekroć sięgnie po wodę. Właściwości: ze słomką nakrętka łatwy w czyszczeniu idealny wybór w podróży praktyczna wielkość (notino.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop Zoo Llama butelka na wodę ze słomką 12m+ , Skip hop zoo llama termos z łyżeczką 12m+ 325 ml

SKIP HOP ZOO HOP ZOO Stal nierdzewna trzymająca kubek, małpa Marshall

SKIP HOP ZOO HOP ZOO Stal nierdzewna trzymająca kubek, małpa Marshall
Szczegół

Interpretacja Skip Hop klasycznego Henkelmanna: Pojemniki ze stali nierdzewnej do przechowywania żywności w niskiej i wysokiej temperaturze. Ze zintegrowanym uchwytem na sztućce. Details: Wymiary: 12 x 9 x 9 x 9 cm Mater ial: Pojemnik: stal nierdzewna; łyżka i wieczko: polipropylen; płaszcz: silikon, polietylen. Pielęgnacja: Mycie rąk w ciepłej wodzie z mydłem, nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej, nie nadaje się do mycia naczyń, nie należy używać silnych detergentów. Wiek: od 12 miesięcy (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak SKIP HOP ZOO HOP ZOO Stal nierdzewna trzymająca kubek, małpa Marshall , Skip hop zoo monkey butelka na wodę ze słomką 12m+

SKIP HOP Zoo Snack Cup Narwhal

SKIP HOP Zoo Snack Cup Narwhal
Szczegół

Ten słodki pojemnik na przekąski zoo w klaksonie Design morskim zapewnia niezależne wykubanie bez zakłóceń. Antypoślizgowy uchwyt jest idealny dla małych dłoni, a pokrywa zapewnia świeżość przekąsek w pojemniku. Elastyczny otwór wewnętrzny zapobiega wypadaniu przekąsek. Pojemnik na przekąski ma przezroczysty korpus, dzięki czemu natychmiast widać, kiedy zachodzi potrzeba jego uzupełnienia. Pomysłowy pojemnik na przekąski ma otwór w uchwycie do przymocowania do wózka lub torby, abyś nie zgubił go. Pojemnik Narwhal Snack Container to świetny tiger , kolorowy kompan do gry w golfa i idealne dopasowanie do kolekcji Skip Hop Zoo. Szczegóły dotyczące produktu: Uchwyt antypoślizgowy Pokrywa zapewnia świeżość przekąsek. Otwieranie w uchwycie w celu zamocowania pojemnika na przekąski do wózka. Objętość: 222 ml Stosować wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak SKIP HOP Zoo Snack Cup Narwhal , Skip hop zoo butterfly śliniak 6m+ 1 szt.

Skip Hop Zoo Butterfly śliniak 6m+ 1 szt.

Skip Hop Zoo Butterfly śliniak 6m+ 1 szt.
Szczegół

Skip Hop Zoo Butterfly, 1 szt., Śliniaki dla niemowląt dla dzieci, Kiedy dzieci zaczynają spożywać żywność stałą, ich ubrania rzadko pozostają czyste. Śliniak dla niemowląt Skip Hop Zoo Butterfly pomoże Ci utrzymać je w czystości podczas posiłków, a dziecięce ubranka będzie można rzadziej wrzucać do pralki. Właściwości: chroni dziecko przed zabrudzeniem regulowane zapięcie łatwy do utrzymania w czystości duża kieszeń na pozostałości jedzenia radosny i dziecięcy design Skład: silikon Sposób użycia: Załóż śliniaczek na szyję dziecka przed jedzeniem. Po zabrudzeniu umyj śliniak w ciepłej wodzie. (notino.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop Zoo Butterfly śliniak 6m+ 1 szt. , Skip hop zoo monkey śliniak 6m+ 1 szt.

Skip Hop Plecak Zoo Koala

Skip Hop Plecak Zoo Koala
Szczegół

Plecak dziecięcy Koala z kolekcji Zoo łączy zabawę z organizacją. Jest wykonana z trwałych materiałów i doskonale sprawdza się w podróży. Plecak oferuje wystarczająco dużo miejsca dla przedszkolaka lub na wizytę na placu zabaw. W bocznej kieszeni z siatki jest miejsce na butelkę, kubek lub pudełko z przekąskami. Główna komora jest idealna na większe przedmioty i zawiera dodatkowe kieszenie na długopisy, kredki i inne przedmioty podróżne. Wyściełane paski są delikatne dla małych ramion dzieci. Szczegóły produktu Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 5,1 x 29,2 x 31,8 cm Wiek: od 3 lat Uwaga Ryzyko uduszenia: Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na małe części i długi paski. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop Plecak Zoo Koala , Skip hop easy serve miska z łyżeczką 3m+ teal 240 ml

Skip Hop Plecak Zoo Rekin

Skip Hop Plecak Zoo Rekin
Szczegół

Plecak dziecięcy Rekin z kolekcji Zoo łączy zabawę z organizacją. Jest wykonana z trwałych materiałów i doskonale sprawdza się w podróży. Plecak oferuje wystarczająco dużo miejsca dla przedszkolaka lub na wizytę na placu zabaw. W bocznej kieszeni z siatki jest miejsce na butelkę, kubek lub pudełko z przekąskami. Główna komora jest idealna na większe przedmioty i zawiera dodatkowe kieszenie na długopisy, kredki i inne przedmioty podróżne. Wyściełane paski są delikatne dla małych ramion dzieci. Szczegóły produktu Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 12,7 x 27,9 x 30,5 cm Materiał: Polyester Wiek: od 3 lat Uwaga Ryzyko uduszenia: Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na małe części i długi paski. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop Plecak Zoo Rekin , Skip hop grzechotka 3m+ 3 szt.

Skip Hop 3 w 1 Hulajnoga Fox

Skip Hop 3 w 1 Hulajnoga Fox
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 12 miesięcy Zapewnia dobrą zabawę, zachęcając do rozwoju umiejętności motorycznych, równowagi i koordynacji podczas gry. Pierwszy etap, przeznaczony dla początkujących chodziarzy, motywuje maluchy do pchania i ciągnięcia w trybie wózka. Drugi stopień przekształca skierowaną ku górze wanienkę wózka w siedzisko do jazdy na wózku. Maksymalny udźwig do 20 kg Wymiary i waga: Wymiary po złożeniu (długość x szerokość x wysokość): 57,8 x 34,3 x 52,1 cm Ciężar: 3,70 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał: tworzywo sztuczne i stal Wskazówki pielęgnacyjne: czyścić wilgotną ściereczką W zestawie: Hulajnoga 3 w 1 - lis Uwaga: Baterie nie są dołączone do zestawu Ostrzeżenia i instrukcje dotyczące bezpieczeństwa: Uwaga: Wymagany montaż przez osobę dorosłą. Aby zmniejszyć ryzyko obrażeń, wymagany jest nadzór osoby dorosłej. Nigdy nie używać w ruchu ulicznym, w pobliżu pojazdów mechanicznych, na lub w pobliżu stromych zboczy lub schodów, basenów lub innych zbiorników wodnych; zawsze nosić buty i nigdy nie dopuszczać więcej niż jednego uczestnika ruchu. Nieodpowiednie dla dzieci o wadze 20 kg lub więcej. Ta zabawka nie ma hamulca. Należy nosić sprzęt ochronny, taki jak kask, rękawice, ochraniacze na kolana i łokcie. Nie może być stosowany w ruchu drogowym. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop 3 w 1 Hulajnoga Fox , Skip hop grzechotka 3m+ hedgehog 1 szt.

Skip Hop Easy Serve miska z łyżeczką 3m+ Teal 240 ml

Skip Hop Easy Serve miska z łyżeczką 3m+ Teal 240 ml
Szczegół

Skip Hop Easy Serve, 240 ml, Śniadaniówki i lunch boxy dla dzieci, Starannie przygotowaną przekąskę dla dziecka najlepiej przechowywać w pudełku na przekąski Skip Hop Easy Serve . Zapomnij o folii aluminiowej, foliowych torebkach lub serwetkach, w których jedzenie może się łatwo zgnieść lub pokruszyć. Zarówno Ty, jak i Twoje dziecko szybko docenicie praktyczne pojemniki na przekąski. (notino.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop Easy Serve miska z łyżeczką 3m+ Teal 240 ml , Skip hop easy feed grey łyżeczka 6m+ teal 2 szt.

Skip Hop Bębenek arbuzowy

Skip Hop Bębenek arbuzowy
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: 12 miesięcy i więcej Bębenek bongo w kształcie arbuza ma dwie strony do walenia i łatwo się składa. Po złożeniu można ją toczyć po podłodze, a nasiona wydają zabawne odgłosy grzechotania. Wymiary i waga: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 14 x 34 x 6,9 cm (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop Bębenek arbuzowy , Canpol babies hello little miska dla dzieci 12m+ beige 200 ml

Skip Hop Telefon Jednorożec

Skip Hop Telefon Jednorożec
Szczegół

Ten wspaniały telefon zapewni maluchom mnóstwo radości dzięki słodkim dźwiękom, piosenkom i nie tylko. Od świecącego rogu po praktyczny tęczowy uchwyt i kolorowe przyciski - bajkowy przyjaciel zaprasza do zabawy. Szczegóły produktu Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 4,4 x 10,6 x 13,3 cm Wymaga 3 baterii AAA (w zestawie) Materiał: Wiek: od 6 miesięcy Uwaga Nigdy nie zostawiaj dziecka bez opieki. Wymagany nadzór osoby dorosłej. Sprawdzić produkt przed każdym użyciem. Wyrzuć go przy pierwszych oznakach uszkodzenia lub wad. Usunąć i właściwie zutylizować wszystkie opakowania. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop Telefon Jednorożec , Canpol babies hello little miska dla dzieci 12m+ turquoise 200 ml

Skip Hop Pozytywka Panda

Skip Hop Pozytywka Panda
Szczegół

Urocza panda pomoże zasnąć Twojemu maleństwu. Odtwarza piosenki, dźwięki natury i nagrane głosy - nawet w środku nocy! Ten mały przyjaciel jest wyposażony w innowacyjny czujnik, który automatycznie reaguje na płacz dziecka i odtwarza żądaną melodię. Pandę można łatwo przymocować do łóżeczka. Kiedy dziecko podrośnie, urocza panda staje się przytulanką. Szczegóły produktu Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 10,2 x 15,2 x 27,9 cm Wymaga 3 baterii AA (w zestawie) Wiek: od 0 miesięcy Uwaga Nie należy pozostawiać produktu w łóżeczku. Z produktu z modułem dźwiękowym należy korzystać poza łóżeczkiem. Nigdy nie zostawiaj dziecka bez opieki. Wymagany nadzór osoby dorosłej. Wyrzucić przy pierwszych oznakach uszkodzenia lub wady. Przed użyciem usunąć i zutylizować wszystkie opakowania. Przed przekazaniem produktu dziecku do zabawy należy wyjąć moduł dźwiękowy. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop Pozytywka Panda , Fox gas kuchenka turystyczna gazowa

SKIP HOP Lampka nocna Dream & Shine

SKIP HOP Lampka nocna Dream & Shine
Szczegół

Słodka lampka 4 w 1 przyciąga wzrok w pokoju dziecięcym. Obejmuje dwa kojące dźwięki i słodką kołysankę. Łatwość montażu za pomocą rzepa. Szczegóły dotyczące produktu: Wymiary: 15 x 10 x 28 cm Nagrywanie głosu: tak Tryb nocnego oświetlenia: Tak, 3 poziomy jasności Tryb alarmowy: tak Wiek: od narodzin Uwaga! Użycie powinno mieć miejsce pod opieką osoby dorosłej. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak SKIP HOP Lampka nocna Dream & Shine , Orion pojemnik na drugie śniadanie zoo

Skip Hop Grzechotka Celestrian Dream Sowa

Skip Hop Grzechotka Celestrian Dream Sowa
Szczegół

Celestrian Dreams inspiruje wyobraźnię małych miłośników zwierząt. Zabawka grzechocze i ma trzepoczące skrzydełka z uroczymi detalami. Sowa ma również dwa pierścienie, które mogą być łatwo uchwycone przez małe rączki. Różnorodne elementy dotykowe zachęcają do odkrywania, a pętla do zawieszania z kółkiem na zabawki jest idealna do zaczepiania podczas spacerów. Szczegóły produktu Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 24,8 x 17,1 x 8,1 cm Wiek: od 0 miesięcy (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop Grzechotka Celestrian Dream Sowa , Trefl gra kapelusiku, hop! paw patrol

SKIP HOP Gitara Rock-A-Mole

SKIP HOP Gitara Rock-A-Mole
Szczegół

Ta wielka gitara w kształcie awokado inspiruje małych muzyków! Łatwy do trzymania - wystarczy obrócić pestkę awokado lub nacisnąć przyciski podświetlenia i gotowe! Szczegóły: zasilanie bateryjne: 3 x AAA(brak w zestawie) wymiary: 28 x 15 x 7 cm produkt przeznaczony dla dzieci od 6 miesięca życia Uwaga! Użycie powinno mieć miejsce pod opieką osoby dorosłej. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak SKIP HOP Gitara Rock-A-Mole , Foremki zoo delicia kids, 12 sztuk tescoma,

SKIP HOP Explore & More Jeż akordeon

SKIP HOP Explore & More Jeż akordeon
Szczegół

Zagraj trochę muzyki! Ten mały, złoty mieszkaniec lasu ma łatwe do trzymania uchwyty i zapewnia wiele godzin dobrej zabawy muzycznej. Z kolorowymi koralikami i gryzakami. Szczegóły: poręczna wym ary: ok. 10 x 10 x 20 cm materiał: Moduły z tworzywa sztucznego, octanu winylu etylenu, miedzi i aluminium (dźwięk) pielęgnacja: Czyścić mokrą ściereczką i osuszyć na powietrzu Produkt przeznaczony dla dzieci od 6 miesiąca życia. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak SKIP HOP Explore & More Jeż akordeon , Banquet 3-częściowy komplet sztućców dziecięcych zoo

Skip Hop - Czujnik płaczu dziecka 3xAA panda

Skip Hop grzechotka 3m+ Hedgehog 1 szt.

Skip Hop grzechotka 3m+ Hedgehog 1 szt.
Szczegół

Skip Hop, 1 szt., Grzechotki dla dzieci, Grzechotka Skip Hop utrzymuje koncentrację dziecka, zwracając jego uwagę na kolor i dźwięki, które wydaje. Matki i ojcowie z kolei docenią bezpieczeństwo materiałów i wykonania. Właściwości: umożliwia wygodne trzymanie w małych dłoniach przyciąga uwagę dziecka kontrastujące barwy wzbudzają zainteresowanie dziecka i rozwijają zmysł wzroku lekka i praktyczna (notino.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop grzechotka 3m+ Hedgehog 1 szt. , Orion pojemnik na drugie śniadanie zoo żabka, 4 szt.

SKIP HOP Camping Cubs Mata edukacyjna Ognisko

SKIP HOP Camping Cubs Mata edukacyjna Ognisko
Szczegół

Drewniany pałąk daje wrażenie zabawy na świeżym powietrzu. Tkanina drukowana w tle odzwierciedla scenerię kempingu, podczas gdy pluszowy poduszka w kształcie misia sprzyja prawidłowej pozycji. Świecący ogień, grający szop i inni miłośnicy przyrody pomagają rozwijać zmysły dziecka. Szczegóły: zawartość: 1 mata edukacyjna, 2 pałąki, 4 zwierzęta do zabawy, 1 poduszka, 1 instrukcja obsługi Cztery wiszące zwierzęta do zabawy: świetlik, żółw z bezpiecznym lusterkiem dla dziecka, niedźwiedź z wyraźnym grzechotliwym brzuchem, muzykalny szop (piosenka: twinkle , twinkle little star) z drewnianym gryzakiem wymiary: 91 x 91 x 97 cm materiał: mata: 75 % poliester, 20 % bawełna, 5 % len, PET, PETG, EVA, napełnianie: 100 % Poliester, poduszka: 80 % poliester / 20 % bawełna, wypełnienie: 100 % poliester; pałąk: 70 % poliester, 25 % bawełna, 5 % len pielęgnacja: Mata może być prana zimną wodą. Zabawki prać w niskiej temperaturze, czyścić lusterka i zabawki z bateriami za pomocą wilgotnej gąbki, nie wybielać, suszyć tylko na powietrzu. Wiek: od narodzin Uwaga! Produkt należy stosować wyłącznie w obecności osoby dorosłej. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak SKIP HOP Camping Cubs Mata edukacyjna Ognisko , Orion pojemnik na drugie śniadanie zoo tygrys, 4 szt.

Skip Hop Celestrian Dream s Play Bow

Skip Hop Celestrian Dream s Play Bow
Szczegół

Maluchy mogą wybrać się w podróż do gwiazd na łuku Celestrian Dream s. Pięć wiszących zabawek stymuluje zmysły i zachęca do zabawy sensorycznej: świecąca sowa - oczy, gwiazda z paskami dotykowymi i miś - palce, szop z grzechotką i zawieszką w kształcie spadającej gwiazdy oraz lisek z gongiem - uszy. Mali marzyciele odkrywają siebie w zdejmowanym gwieździstym lusterku, a poduszka w kształcie półksiężyca zapewnia optymalne podparcie w każdej pozycji. Szczegóły produktu Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 96,5 x 96,5 x 48,3 cm Wiek: od 0 miesięcy (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop Celestrian Dream s Play Bow , 4home narzuta dziecięca little fox, 140 x 200 cm

Skip Hop Dwustronna mata do zabawy Citylife

Skip Hop Dwustronna mata do zabawy Citylife
Szczegół

Podwójna zabawa! Miękkie i stylowa mata, która uprzyjemni zabawę na podłodze. Piękna i duża dwustronna mata do zabawy Skip Hop z pewnością spodoba się małym i nieco starszym dzieciom, zarówno podczas codziennego leżenia na brzuszku, jak i podczas wspólnego budowania wysokiej wieży z klocków. Szczegóły produktu wymiary (długość x szerokość x wysokość): 132,1 x 218,4 x 1,3 cm materiał: wiek: od 0 miesięcy Uwaga Nigdy nie zostawiaj dziecka bez opieki. Wymagany nadzór osoby dorosłej. Przed każdym użyciem należy sprawdzić produkt. Wyrzuć go przy pierwszych oznakach uszkodzenia lub wad. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop Dwustronna mata do zabawy Citylife , Nuk space 0-6 m smoczek fox 1 szt.

Skip Hop 3 w 1 Hulajnoga Einhorn

Skip Hop 3 w 1 Hulajnoga Einhorn
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 12 miesięcy Zapewnia dobrą zabawę, zachęcając do rozwoju umiejętności motorycznych, równowagi i koordynacji podczas gry. Pierwszy etap, przeznaczony dla początkujących chodziarzy, motywuje maluchy do pchania i ciągnięcia w trybie wózka. Drugi stopień przekształca skierowaną ku górze wanienkę wózka w siedzisko do jazdy na wózku. Maksymalny udźwig do 20 kg Wymiary i waga: Wymiary po złożeniu (długość x szerokość x wysokość): 57,8 x 34,3 x 52,1 cm Ciężar: 3,70 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał: tworzywo sztuczne i stal Wskazówki pielęgnacyjne: czyścić wilgotną ściereczką W zestawie: Hulajnoga 3 w 1 - lis Uwaga: Baterie nie są dołączone do zestawu Ostrzeżenia i instrukcje dotyczące bezpieczeństwa: Uwaga: Wymagany montaż przez osobę dorosłą. Aby zmniejszyć ryzyko obrażeń, wymagany jest nadzór osoby dorosłej. Nigdy nie używać w ruchu ulicznym, w pobliżu pojazdów mechanicznych, na lub w pobliżu stromych zboczy lub schodów, basenów lub innych zbiorników wodnych; zawsze nosić buty i nigdy nie dopuszczać więcej niż jednego uczestnika ruchu. Nieodpowiednie dla dzieci o wadze 20 kg lub więcej. Ta zabawka nie ma hamulca. Należy nosić sprzęt ochronny, taki jak kask, rękawice, ochraniacze na kolana i łokcie. Nie może być stosowany w ruchu drogowym. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop 3 w 1 Hulajnoga Einhorn , Chicco take eat easy zestaw naczyń 12m+

Skip Hop 4-w-1 Wysokie krzesełko

Skip Hop 4-w-1 Wysokie krzesełko
Szczegół

Wysokie krzesło 4 w 1 jest lekkie, szczególnie łatwe w czyszczeniu i doskonale komponuje się z każdym salonem lub jadalnią dzięki swojemu niedopowiedzianemu Design . Przekształca się z wysokiego krzesła w przystawkę do normalnych krzeseł jadalnych i to w dwóch różnych wysokościach. Można go również łatwo przekształcić w wysokie krzesełko. Krzesło ma gładkie siedzisko i zdejmowane pasy dla dodatkowego łatwego czyszczenia. Zdejmowana taca nadaje się do mycia w zmywarce, a podnóżki można regulować w dwóch różnych pozycjach. Detale wykonane z drewna bukowego dopełniają modern e Design . Szczegóły produktu Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 52,1 x 61 x 91,7 cm Wiek: od 12 miesięcy (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop 4-w-1 Wysokie krzesełko

Skip Hop - Kocyk dziecięcy do zabawy CAMPING CUBS

Skip Hop - Kocyk dziecięcy do zabawy CAMPING CUBS
Szczegół

(liderlamp.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop - Kocyk dziecięcy do zabawy CAMPING CUBS

Skip Hop Dwustronna mata do zabawy Podróżni przyjaciele

Skip Hop Dwustronna mata do zabawy Podróżni przyjaciele
Szczegół

Podwójna zabawa! Miękkie i stylowa mata, która uprzyjemni zabawę na podłodze. Piękna i duża dwustronna mata do zabawy Skip Hop z pewnością spodoba się małym i nieco starszym dzieciom, zarówno podczas codziennego leżenia na brzuszku, jak i podczas wspólnego budowania wysokiej wieży z klocków. Szczegóły produktu wymiary (długość x szerokość x wysokość): 132,1 x 218,4 x 1,3 cm materiał: wiek: od 0 miesięcy Uwaga Nigdy nie zostawiaj dziecka bez opieki. Wymagany nadzór osoby dorosłej. Przed każdym użyciem należy sprawdzić produkt. Wyrzuć go przy pierwszych oznakach uszkodzenia lub wad. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop Dwustronna mata do zabawy Podróżni przyjaciele

SKIP HOP Moby Mata do wanny Wal - Grey

SKIP HOP Moby Mata do wanny Wal - Grey
Szczegół

Stworzony z myślą o komforcie Mata do kąpieli Moby oferuje teksturowaną, antypoślizgową powierzchnię do kąpieli Twojego dziecka. Charakterystyczny kształt wielorybów z przyssawkami rozmieszczonymi na całej powierzchni przytwierdzają się do wanny. Dziurki do odprowadzania wody umożliwiają również szybkie schnięcie i pomagają ograniczyć powstawanie pleśni. Po kąpieli matę można łatwo przymocować do wieszaka na ręczniki dzięki płetwie ogonowej, która służy jako praktyczny haczyk. Szczegóły: Antypoślizgowy, teksturowany materiał Przyssawki rozmieszczone na całej powierzchni utrzymują matę w miejscu Dziurki do odprowadzania wody umożliwiają również szybkie schnięcie i pomagają ograniczyć powstawanie pleśni. Hak na płetwie wieloryba umożliwia powieszenie maty Stosować na gładkich powierzchniach wanny w celu zapewnienia pewnego zamocowania Doskonale pasuje kolekcji Moby. wymiary: 39,4 x 76,2 cm (sz x dł) Waga: 1,1 kg Materiał: PCV (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak SKIP HOP Moby Mata do wanny Wal - Grey

Skip Hop Easy Feed Grey łyżeczka 6m+ Teal 2 szt.

Skip Hop Easy Feed Grey łyżeczka 6m+ Teal 2 szt.
Szczegół

Skip Hop Easy Feed Grey, 2 szt., Naczynia dla niemowląt i dzieci dla dzieci, Właściwości: odpowiedni do kuchenki mikrofalowej (notino.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop Easy Feed Grey łyżeczka 6m+ Teal 2 szt.

Skip Hop Explore & More Stolik do zabawy z torem dla piłek

Skip Hop Explore & More Stolik do zabawy z torem dla piłek
Szczegół

Stolik do zabawy Explore & More z torem do gry w piłkę oferuje liczne zajęcia wspierające rozwój poznawczy maluchów. Osiem kolorowych kulek - trzy przezroczyste i 5 kolorowych - może huśtać się i toczyć po torze kulkowym. Podświetlane przyciski, zjeżdżalnia kulkowa i inne wspaniałe funkcje zapewniają wiele godzin zabawy. Dzięki jasnej i kolorowej stronie Design , blat przypomina plac zabaw. Jest on zdejmowany, dzięki czemu maluchy mogą się nim bawić również na podłodze. Szczegóły produktu Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 42,9 x 42,9 x 38,1 cm Maksymalna waga ładunku: 18 kg Wymaga 3 baterii AA (nie dołączone) Materiał: Wiek: od 6 miesięcy Uwaga Ten produkt jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. W trybie zabawy na podłodze, produkt może być używany tylko przez dzieci, które potrafią siedzieć bez pomocy. W trybie zabawy ruchowej produkt może być używany wyłącznie przez dzieci, które potrafią wstać bez pomocy. NIGDY nie zostawiaj dziecka bez opieki. Zawsze miej dziecko na widoku, gdy produkt jest w użyciu. Musi być zmontowany przez użytkownika. Nie używać w pobliżu schodów. Aby zapobiec przewróceniu się produktu, należy umieścić go na płaskiej, równej powierzchni. Produkt może być używany wyłącznie z komponentami produktu. Usunąć i właściwie zutylizować wszystkie materiały opakowaniowe. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop Explore & More Stolik do zabawy z torem dla piłek

SkipHop Butelka do picia Zoo Fox

SkipHop Butelka do picia Zoo Fox
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 12 miesięcy Dzięki dziecięcej butelce do picia z kolekcji Zoo maluchy uczą się pić - to ważny kamień milowy w ich rozwoju tiger Butelka ułatwia późniejsze przejście do picia ze szklanki dzięki klapce i dużemu, łatwemu do uchwycenia kubkowi Butelka do picia dla dzieci jest przystosowana do mycia w zmywarce i ma w zestawie dwie słomki Słomka jest również chroniona, gdy pokrywa jest zamknięta Design : lis Materiał i wymiary: Wymiary: 7 x 7 x 17,8 cm Instrukcja przechowywania i pielęgnacji: Zawsze używaj tego produktu pod nadzorem osoby dorosłej. Słomki nie są odpowiednie dla dziecka poniżej 6 miesiąca życia. Dodatkowe ostrzeżenia i instrukcje wewnątrz. Proszę przeczytać wszystkie informacje i zachować je na przyszłość. Usunąć i zutylizować w odpowiedni sposób wszystkie materiały opakowaniowe. Nie należy bawić się materiałem opakowaniowym. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak SkipHop Butelka do picia Zoo Fox

Skip Hop Zoo Monkey śliniak 6m+ 1 szt.

Skip Hop Zoo Monkey śliniak 6m+ 1 szt.
Szczegół

Skip Hop Zoo Monkey, 1 szt., Śliniaki dla niemowląt dla dzieci, Kiedy dzieci zaczynają spożywać żywność stałą, ich ubrania rzadko pozostają czyste. Śliniak dla niemowląt Skip Hop Zoo Monkey pomoże Ci utrzymać je w czystości podczas posiłków, a dziecięce ubranka będzie można rzadziej wrzucać do pralki. Właściwości: chroni dziecko przed zabrudzeniem regulowane zapięcie łatwy do utrzymania w czystości duża kieszeń na pozostałości jedzenia radosny i dziecięcy design Skład: silikon Sposób użycia: Załóż śliniaczek na szyję dziecka przed jedzeniem. Po zabrudzeniu umyj śliniak w ciepłej wodzie. (notino.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop Zoo Monkey śliniak 6m+ 1 szt.

canpol babies Hello Little miska dla dzieci 12m+ Turquoise 200 ml

canpol babies Hello Little miska dla dzieci 12m+ Turquoise 200 ml
Szczegół

canpol babies Hello Little, 200 ml, Naczynia dla niemowląt i dzieci dla dzieci, Piękna zastawa stołowa sprawia, że każdy posiłek smakuje jeszcze lepiej. Zestaw naczyń dla dzieci canpol babies Hello Little wykonano z wysokiej jakości trwałego materiału łatwego do mycia, a jego zabawny design sprawi dzieciom przyjemność, motywując je do zjadania posiłków w całości. Właściwości: do nauki samodzielnego jedzenia kształt ułatwiający chwytanie zabawny motyw dziecięcy zapewnia bezpieczne spożywanie posiłków Skład: silikon (notino.pl)

Podobne produkty jak canpol babies Hello Little miska dla dzieci 12m+ Turquoise 200 ml

nature Zoo of Denmark Grzechotka Stick - Fox Lime

nature Zoo of Denmark Grzechotka Stick - Fox Lime
Szczegół

Szczegóły produktu: Piękna, ręcznie robiona grzechotka pałeczka jakości premium. Jest szydełkowany z miękkiej przędzy bambusowej i robi miękką grzechotkę przy potrząsaniu Idealny prezent dla Twojego dziecka Wymiary i waga: Wymiary opakowania (długość x szerokość x wysokość): 14 x 14 x 7 cm. Waga: 0,1 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał: miękka przędza bambusowa Wskazówki pielęgnacyjne: pranie ręczne w temperaturze 30 stopni Celsjusza. Suszyć w suszarce bębnowej. Nie suszyć w suszarce bębnowej. Nie prasować. Nie należy czyścić na sucho. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak nature Zoo of Denmark Grzechotka Stick - Fox Lime

Skip Hop grzechotka 3m+ 3 szt.

Skip Hop grzechotka 3m+ 3 szt.
Szczegół

Skip Hop, 3 szt., Grzechotki dla dzieci, Grzechotka Skip Hop utrzymuje koncentrację dziecka, zwracając jego uwagę na kolor i dźwięki, które wydaje. Matki i ojcowie z kolei docenią bezpieczeństwo materiałów i wykonania. Właściwości: idealna jako pierwsza zabawka dla najmłodszych dzieci kontrastujące barwy wzbudzają zainteresowanie dziecka i rozwijają zmysł wzroku przyciąga uwagę dziecka umożliwia wygodne trzymanie w małych dłoniach lekka i praktyczna (notino.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop grzechotka 3m+ 3 szt.

John® Jednorożec do skakania Hop Hop

John® Jednorożec do skakania Hop Hop
Szczegół

Wielki jednorożec Hop Hop jest towarzyszem do skakania! Jednorożec jest łatwy do nadmuchania i od razu gotowy do użycia. Ma wspaniały wygląd, który zachwyci dzieci. Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 52 x 48 x 25 cm Materiał: Tworzywo sztuczne Maksymalne obciążenie do 50 kg Wiek: od 3 lat (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak John® Jednorożec do skakania Hop Hop

Skip Hop - Czujnik płaczu dziecka 3xAA leniwiec

Skip Hop - Czujnik płaczu dziecka 3xAA leniwiec
Szczegół

(liderlamp.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop - Czujnik płaczu dziecka 3xAA leniwiec

Skip Hop - Puzzle piankowe 72 szt. szare/beżowe

Skip Hop - Puzzle piankowe 72 szt. szare/beżowe
Szczegół

(liderlamp.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop - Puzzle piankowe 72 szt. szare/beżowe

Skip Hop - Puzzle piankowe 72 szt. szare/pomarańczowe

Skip Hop - Puzzle piankowe 72 szt. szare/pomarańczowe
Szczegół

(liderlamp.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop - Puzzle piankowe 72 szt. szare/pomarańczowe

Skip Hop - Mata do zabawy dla dzieci MALI PODRÓŻNOCY

Skip Hop - Mata do zabawy dla dzieci MALI PODRÓŻNOCY
Szczegół

(liderlamp.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop - Mata do zabawy dla dzieci MALI PODRÓŻNOCY

Skip Hop - Mata do zabawy dla dzieci ŻYWA WIOSKA

Skip Hop - Mata do zabawy dla dzieci ŻYWA WIOSKA
Szczegół

(liderlamp.pl)

Podobne produkty jak Skip Hop - Mata do zabawy dla dzieci ŻYWA WIOSKA

ABB 2CPX077840R9999 - Tablica rozdzielczaUK612E2 12M IP30

ABB 2CPX077840R9999 - Tablica rozdzielczaUK612E2 12M IP30
Szczegół

(liderlamp.pl)

Podobne produkty jak ABB 2CPX077840R9999 - Tablica rozdzielczaUK612E2 12M IP30

Chicco Take Eat Easy zestaw naczyń 12m+

Chicco Take Eat Easy zestaw naczyń 12m+
Szczegół

Chicco Take Eat Easy, , Naczynia dla niemowląt i dzieci dla dzieci, Piękna zastawa stołowa sprawia, że każdy posiłek smakuje jeszcze lepiej. Zestaw naczyń dla dzieci Chicco Take Eat Easy wykonano z wysokiej jakości trwałego materiału łatwego do mycia, a jego zabawny design sprawi dzieciom przyjemność, motywując je do zjadania posiłków w całości. Właściwości: doskonałe pierwsze naczynie dla dziecka do nauki samodzielnego jedzenia antypoślizgowa konstrukcja kształt ułatwiający chwytanie zapewnia bezpieczne spożywanie posiłków Skład: plastik (notino.pl)

Podobne produkty jak Chicco Take Eat Easy zestaw naczyń 12m+

Tapeta hop do kosmosu

Tapeta hop do kosmosu
Szczegół

Wykonane z miłością tapety mogą upiększyć wnętrze Twojego domu. Wybieraj spośród niepowtarzalnych motywów, wnieś radość i świeży powiew w postaci nowej dekoracji domu. Możesz także użyć tapet do stworzenia domu, do którego z przyjemnością będziesz wracać. Druk najwyższej jakości Fototapety przedstawiają różne motywy, kombinacje różnorodnych kolorów i kształtów, które razem tworzą nieodzowny i dominujący element pomieszczenia. Tapety drukowane są na wysokiej jakości fizelinie o gładkiej strukturze i gramaturze do 170 g/m2. Dzięki nowoczesnej technologii druku atramentowego UV-led tapety mogą pochwalić się doskonałą odpornością powierzchni i stabilnością koloru. Dostępne rozmiary tapet Tapety produkowane są w następujących rozmiarach, każdy rozmiar składa się z pasków o szerokości 75 cm. Rozmiary tapet (podane w cm,w stosunku szerokość x wysokość): 75x1000 (ten rozmiar jest dostępny tylko dla niektórych tapet) 150x100 - 75x100 | 75x100 | 225x150 - 75x150 | 75x150 | 75x150 | 300x200 - 75x200 | 75x200 | 75x200 | 75x200 | 375x250 - 75x250 | 75x250 | 75x250 | 75x250 | 75x250 | 450x300 - 75x300 | 75x300 | 75x300 | 75x300 | 75x300 | 75x300 | Ekologiczny i bezpieczny (dovido.pl)

Podobne produkty jak Tapeta hop do kosmosu
Skip Hop Zoo Fox miska 12m+, Skip Hop Zoo Llama miska 12m+, Skip Hop Zoo Monkey miska 12m+, Skip Hop Zoo Fox kubek ze słomką 12m+, Skip Hop Zoo Fox termos z łyżeczką 12m+ 325 ml, Skip Hop Zoo Butterfly pudełko śniadaniowe 12m+ 3 szt., Skip Hop Zoo Monkey pudełko śniadaniowe 12m+ 3 szt., Skip Hop Zoo Llama butelka na wodę ze słomką 12m+, Skip Hop Zoo Monkey termos z łyżeczką 12m+ 325 ml, Skip Hop Zoo Llama termos z łyżeczką 12m+ 325 ml, Skip Hop Zoo Monkey butelka na wodę ze słomką 12m+, Skip Hop Zoo Butterfly śliniak 6m+ 1 szt., Skip Hop Zoo Monkey śliniak 6m+ 1 szt., Skip Hop Easy Serve miska z łyżeczką 3m+ Teal 240 ml, Skip Hop grzechotka 3m+ 3 szt., Skip Hop grzechotka 3m+ Hedgehog 1 szt., Skip Hop Easy Feed Grey łyżeczka 6m+ Teal 2 szt., Canpol babies Hello Little miska dla dzieci 12m+ Beige 200 ml, Canpol babies Hello Little miska dla dzieci 12m+ Turquoise 200 ml, fox gas kuchenka turystyczna gazowa, Orion Pojemnik na drugie śniadanie ZOO, Trefl Gra Kapelusiku, hop! Paw Patrol, Foremki ZOO DELICIA KIDS, 12 sztuk Tescoma,, Banquet 3-częściowy komplet sztućców dziecięcych ZOO, Lamart LT5005 ZOO zestaw sztućców dla dzieci 4 szt,, Orion Pojemnik na drugie śniadanie ZOO żabka, 4 szt., Orion Pojemnik na drugie śniadanie ZOO tygrys, 4 szt., 4Home Narzuta dziecięca Little Fox, 140 x 200 cm, NUK Space 0-6 m smoczek Fox 1 szt., Chicco Take Eat Easy zestaw naczyń 12m+