Sanki obciążeniowe

Produkt Sanki obciążeniowe znaleziono 50+x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Sanki obciążeniowe i szukaj produktu ponownie.

GARDENA Comfort zraszacz turbinowy na sankach

GARDENA Comfort zraszacz turbinowy na sankach
Szczegół

Turbinowy zraszacz na sankach umożliwiający ciche nawadnianie trwanika.Wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest wyjątkowo cichy. Wyposażony jest w opatentowany napęd turbinowy, który jest odporny na zabrudzenia. Zraszacz pracuje niemal bezszelestnie równomienie rozprowadzając wodę przy użyciu funkcji podlewania dwustrefowego i zastosowaniu deflektora o optymalnym kształcie.Specjalnie zamontowane pierścienie regulacyjne pozwalają na łatwe ustawienie nawadnianego sektora od 20° do 360°. Użytkownik ma możliwość zidentyfikowania w każdej chwili wybranego sektora na podstawie ustawienia pierścieni regulacyjnych.Wygodne ustawianie zasięgu wyrzutu umożliwia duże i łatwe w użyciu pokrętło. Zasięg można ustawić w zakresie od 5 do 12 m. Powierzchnia zraszania od 75 m² do 450 m².Filtr wychwytujący zabrudzenia został wyposażony w sitko o drobnych oczkach.Zraszacz został umieszczony na bardzo wytrzymałych saniach z tworzywa sztucznego z trzema metalowymi elementami. Dzięki temu zraszacz zachowuje stabilność podczas pracy.Zraszacz jest gotowy do podłączenia, wyposażony w przyłącze kranowe GARDENA i korek zamykający.W celu nawadniania większej powierzchni użytkownik ma możliwość prostego połączenia kilku zraszaczy za pomocą przyłącza kranowego GARDENA. SpecyfikacjeZraszana powierzchnia Min 75 m²Maks. zraszana powierzchnia 450 m²Zasięg 5 m - 12 mGwarancja 5 lat gwarancjiSektor nawadniania 20° - 360° (fera.pl)

Podobne produkty jak GARDENA Comfort zraszacz turbinowy na sankach

dantoy BIO Sanki bez hamulców, zielone

dantoy BIO Sanki bez hamulców, zielone
Szczegół

Lu's tiger Bobsleje w pięknym zielonym kolorze. Stabilny i sprężysty, nawet przy szybkiej jeździe na sankach po nierównym podłożu. Łatwy do ciągnięcia dzięki lince i uchwytom. Wzmacnia zmysł równowagi i rozwój fizyczny dziecka. Zabawka wykonana z bioplastiku jest produkowana w Danii z trzciny cukrowej. Dzięki temu produkt w 100% nadaje się do recyklingu i składa się w 100% z surowców odnawialnych. Szczegóły produktu: Wymiary (długość): 79 cm Bez hamulców Materiał: bio-plastik Wiek: od 2 lat Uwaga Ilustracje mogą zawierać różnice kolorystyczne. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak dantoy BIO Sanki bez hamulców, zielone , Dekoracja bożonarodzeniowa sanki czerwony, 8 x 5,5 x 21,5 cm

GARDENA Comfort zraszacz dookolny Vario na sankach

GARDENA Comfort zraszacz dookolny Vario na sankach
Szczegół

Zraszacz dookolny gwarantujący równomierne nawadnianie.Zraszacz dookolny umożliwia równomierne podlewanie ogrodu. Maksymalny obszar nawadniania to 225 m², a maksymalny zasięg wynosi 8,5 m.Zraszacz dookolny umożliwia 7-stopniowe ustawianie sektorów zraszania w zakresie od 90° do 360° w odstępach co 45°.Użytkownik ma możliwość indywidualnego dostosowania zraszacza do ogrodu oraz ustawienia kierunku zraszania. urządzenie wyposażone jest w specjalną turbinę obracającą, która zapewnia równomierne rozprowadzanie wody.Istnieje możliwość połączenia ze sobą kilku zraszaczy w celu nawadniania dużych powierzchni. W takim przypadku należy zastąpić korek zamykający przyłączem kranowym lub przyłączem kranowym Profi-System. Zraszacz zamontowany jest na mocnych, staliblnych saniach z tworzywa sztucznego i można go bez problemu ustawić na trawniku. Wymienny filtr do zanieczyszczeń w postaci sitka o drobnych oczkach umożliwia łatwe czyszczenie.Zraszana powierzchnia Min: 100 m²Maks. zraszana powierzchnia: 225 m²Zasięg: max. 17 mGwarancja: 5 lat gwarancjiSektor nawadniania: Od 90° do 360°, 7-stopniowe ustawienie sektora w krokach po 45° (fera.pl)

Podobne produkty jak GARDENA Comfort zraszacz dookolny Vario na sankach , Cross sanki metalowe z siedziskiem tekstylnym, 61 x 35 x 29 cm

GARDENA Premium zraszacz bijakowy dookolny i sektorowy na sankach

Szczegół

Zraszacz bijakowy dookolny i sektorowy do dużych powierzchni - z plastikowymi sankami.Solidna konstrukcja z metalu i wytrzymałego tworzywa sztucznego zapewnia stabilność głowicy zraszacza.Specjalnie zamontowane pierścienie regulacyjne dają możliwość łatwego ustawienia nawadnianego sektora od 25° do 360°. Wybrany sektor można w każdym momencie w prosty sposób zidentyfikować na podstawie ustawienia pierścieni regulacyjnych.Wygodne ustawianie zasięgu wyrzutni umożliwia duże i łatwe w użyciu pokrętło. Użytkownik ma możliwość ustawienia zasięgu w zakresie od 5 do 12,5 m. Powierzchnia zraszania od 75 do 490 m².Precyzyjna dysza mosiężna zapewnia precyzyjne rozprowadzanie wody. Wygodne ustawianie zasięgu wody zapewnia duże i łatwe w użyciu pokrętło. Zasięg można ustawić w zakresie od 5 do 12,5 m. Powierzchnia zraszania od 75 do 490 m². Gwint przyłączeniowy przykręcany do głowicy zraszacza ma średnicę 21 mm (G 1/2). Plastikowe sanie zapewniają stabilność.Zraszacz jest wyposażony w przyłącze kranowe GARDENA i korek zamykający.Jest od razu gotowy do użycia w ogrodzie. W razie potrzeby nawadniania większej powierzchni istnieje możliwość połączenia ze sobą kilku zraszaczy.SpecyfikacjeZraszana powierzchnia Min 75 m²Maks. zraszana powierzchnia 490 m²Zasięg 5 m - 12,5 mGwarancja 5 lat gwarancjiSektor nawadniania 25° - 360° (fera.pl)

Podobne produkty jak GARDENA Premium zraszacz bijakowy dookolny i sektorowy na sankach

Cross Sanki metalowe z siedziskiem tekstylnym, 61 x 35 x 29 cm

Cross Sanki metalowe z siedziskiem tekstylnym, 61 x 35 x 29 cm
Szczegół

 Sanki metalowe ze sztywnym tekstylnym siedziskiem mają bardzo lekką konstrukcję, która ułatwia ich przenoszenie w terenie oraz transport. Metalowa konstrukcja zapewnia szybkie i zabawne zjazdy. Sankom wystarczy zaledwie trochę zjeżdżonego śniegu! Ciesz się zimą, śniegiem i ogromem przeżyć. Parametry techniczne i specyfikacja: lekka, sztywna konstrukcja sztywny i odpowiednio długi pas do ciągnięcia sztywne siedzisko tekstylne, które nie chłodzi łatwe w przechowywaniu niska waga (4home.pl)

Podobne produkty jak Cross Sanki metalowe z siedziskiem tekstylnym, 61 x 35 x 29 cm

Capital Sports Sledster, sanki obciążeniowe, stal, masywne, Ø 50 mm

Capital Sports Sledster, sanki obciążeniowe, stal, masywne, Ø 50 mm
Szczegół

Sanki obciążnikowe Sledster marki Capital Sports zapewnią Ci kondycję i siłę w prosty sposób.Sanki Power Sledge nadają się do treningu w hali lub na łące na świeżym powietrzu. Na dwóch masywnych szynach stalowych przesuwa się masywna konstrukcja ciągnięta siłą mięśni lub przesuwana do przodu. Pomiędzy szynami znajduje się płyta obciążnikowa z pionowymi drążkami do mocowania obciążników. Ich średnica 50 mm nadaje się świetnie do mocowania hantli z otworem 50,4 mm i dodatkowego obciążania sanek w ten sposób, aby trening był jeszcze cięższy. Hantle można układać jedne na drugich do wysokości 60 cm – co na przykład pozwala na obciążenie 160 kg (8x20 kg) za pomocą hantli Bumpee marki Capital Sports.Drążki do przesuwania sanek są wyposażone w system szybkiego mocowania, tak że możliwa jest szybka zamiana ich miejsca na końcu prowadnicy i trening można kontynuować. Komu nie wystarcza obciążenie na centralnej podporze, może dodatkowo ułożyć w stos dalsze hantle, nakładając je na drążki o średnicy 50 mm. Do sanek firmy Capital Sports można oczywiście zamocować uprząż pociągową lub linę Power Rope, aby ciągnąć sanki biegnąc lub stojąc.Proszę zwrócić uwagę, że uprząż pociągowa lub obciążniki nie wchodzą w zakres dostawy. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Capital Sports Sledster, sanki obciążeniowe, stal, masywne, Ø 50 mm

Capital Sports Sledster Plus, sanki obciążeniowe, stal, masywne, Ø 50 mm

Capital Sports Sledster Plus, sanki obciążeniowe, stal, masywne, Ø 50 mm
Szczegół

sanki obciążeniowe CAPITAL SPORTS Sledster Plus w prosty sposób zapewnią ci wysoką formę i siłę.Sanki do treningu siłowego Sledster Plusr nadają się do ćwiczeń w hali lub na łące pod gołym niebem. Na dwóch masywnych, stalowych szynach o szerokości 7 cm ślizga się masywna konstrukcja ciągnięta siłą mięśni lub przesuwana do przodu. Pomiędzy szynami znajduje się płyta obciążeniowa z 64 cm pionowym bolcem do mocowania obciążników. Jego 50 mm średnica jest doskonale przystosowania do przyjęcia obciążeń z 50 mm otworem i dodatkowego obciążania sanek w ten sposób, aby trening stanowił jeszcze większe wyzwanie.Drążki do przesuwania sanek Sledster Plus posiadają system szybkiego mocowania, umożliwiający szybką zamianę ich miejsca na końcu prowadnicy oraz kontynuację treningu. Komu nie wystarcza obciążenie na centralnej podporze, może dodatkowo ułożyć w stos dalsze hantle, nakładając je na drążki o średnicy 50 mm. Do sanek Capital Sports można oczywiście zamocować uprząż pociągową lub linę Power Rope, aby móc ciągnąć sanki biegnąc lub stojąc.Proszę zwrócić uwagę, że uprząż pociągowa i obciążniki nie wchodzą w zakres dostawy. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Capital Sports Sledster Plus, sanki obciążeniowe, stal, masywne, Ø 50 mm

Sanki STRATOS niebieskie

Sanki  STRATOS niebieskie
Szczegół

Sanki dwumiejscowe STRATOS - nowość na rynku. Większa prędkość pokonywania zakrętów, ponieważ każda narta może skręcić pod innym kątem. Dane techniczne: chowany mechanizm liny holowniczej masywny hamulec sprężynowy, aby powrócić do pierwotnego położenia bez elementów metalowych, bez śrub, nie musisz martwić się o korozję montaż nie jest wymagany - wszystko to prosty mechanizm klikania ładowność wynosi 90 kg wielkość ziaren wynosi 98 x 56 x 23 (30) cm Zawartość opakowania: 1 x Sanki dwumiejscowe STRATOS (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Sanki STRATOS niebieskie

STRATOS sanki z kierownicą

STRATOS sanki z kierownicą
Szczegół

Sterowane sanki STRATOS dwumiejscowy - nowość na rynku Dane techniczne: skręcanie za pomocą mechanizmu różnicowego zwiększa prędkość na zakrętach, ponieważ każda narta może obracać się pod innym kątem mechanizm samoczynnego zwijania liny holowniczej masywny hamulec sprężynowy brak elementów metalowych, brak śrub, nie trzeba obawiać się korozji prosty montaż ładowność 90 kg wymiary sanek 98x56x23 (30) cm kolor antracyt + zielony (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak STRATOS sanki z kierownicą

Sanki plastikowe Kamzík - niebieskie

Sanki plastikowe Kamzík - niebieskie
Szczegół

Sanki plastikowe KAMZÍK Dane techniczne: z paskiem do ciągnięcia ze schowkiem w siedzeniu długość od końca sań do końca czarnego siedziska wynosi 77 cm całkowita długość sań wynosi 85 cm obciążenie 50 kg. Zawartość opakowania: 1 x Sanki plastikowe KAMZÍK (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Sanki plastikowe Kamzík - niebieskie

Kamzík - sanki plastikowe - czerwone

Kamzík - sanki plastikowe - czerwone
Szczegół

Plastikowe sanki KAMZÍK z paskiem do ciągnięcia z schowkiem w siedzeniu, przeznaczone do uprawiania sportu rekreacyjnego. Dane techniczne: Długość od końca sań do końca czarnego siedziska wynosi 77 cm. Całkowita długość sań wynosi 85 cm. Dostępny w kolorze czerwonym, patrz zdjęcie. Udźwig 50 kg. Zawartość opakowania: 1 x Plastikowe sanki KAMZÍK (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Kamzík - sanki plastikowe - czerwone

Sanki plastikowe BABY RIDER - różowy

Sanki plastikowe BABY RIDER - różowy
Szczegół

Plastikowy ślizg/sanki BABY RIDER przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci. Produkt ma solidną konstrukcję z oparciem, izolującą warstwą tworzywa nałożoną na siedzisko i oparcie, która jest również antypoślizgowa, dzięki czemu dzieci mogą dobrze siedzieć. Sanki jest wyposażony w paski do zaciskania dziecka Dane techniczne: solidna konstrukcja z oparciem troczki do zapinania dziecka wymiary: 73 x 37 x 30 cm ładowność: 25 kg różowy kolor Zawartość opakowania: 1 x plastikowe sanki / ślizg BABY RIDER 1x pasek (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Sanki plastikowe BABY RIDER - różowy

Cyclone Plastikowe sanki/ / ślizg - niebieski

Cyclone Plastikowe sanki/ / ślizg - niebieski
Szczegół

Sanki / ślizg plastikowy CYCLONE z hamulcami i siedzeniem. Przeznaczony do sportów rekreacyjnych. Wbudowane siedzisko oddziela dziecko od zimnego śniegu i tym samym zapewnia lepsze warunki do dłuższego przebywania na śniegu. Dostępny w kolorze niebieskim. Dane techniczne: Wymiary: 82x40x14 cm Kolor niebieski Materiał: plastik; Przeznaczony do sportów rekreacyjnych Zawartość opakowania: 1x plastikowy ślizg/sanki (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Cyclone Plastikowe sanki/ / ślizg - niebieski

Drewniane sanki 125 cm - Niebieskie

Drewniane sanki 125 cm - Niebieskie
Szczegół

Drewniane sanki, z tekstylnymi paskami na siedzeniu i metalowymi płozami. Są to tradycyjne produkty czeskich rzemieślników. Zapewnia to jakość i trwałość. Dane techniczne: długość 125 cm długość siedziska wynosi 81 cm, szerokość siedziska to 30 cm sanki są dla sportu rekreacyjnego maksymalna ładowność 120 kg z niebieskim siedzeniem Zawartość opakowania: 1 x sanki pasek do ciągnięcia nie jest częścią produktu (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Drewniane sanki 125 cm - Niebieskie

Sanki 125 cm drewniane - czerwone

Sanki 125 cm drewniane - czerwone
Szczegół

Drewniane sanki z tekstylnym siedzeniem i metalowymi płozami. Są to tradycyjne produkty od czeskich producentów. Gwarantuje to również jakość i trwałość tych produktów. Dane techniczne: długość 125 cm w tym długość siedziska wynosi 81 cm, szerokość siedziska wynosi 30 cm. dla sportu rekreacyjnego maksymalne obciążenie 120 kg dostępny z czerwonym siedziskiem, patrz zdjęcie Zawartość opakowania: 1 x sanie pasek do ciągnięcia nie wchodzi w skład zestawu (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Sanki 125 cm drewniane - czerwone

Plastikowe sanki BABY RIDER - niebieskie

Plastikowe sanki BABY RIDER - niebieskie
Szczegół

BABY RIDER jest przeznaczony dla najmniejszych dzieci. Plastikowe sanki ma sztywną konstrukcję z oparciem, izolującą plastikową warstwę na siedzisku i oparcie, które jest również antyseptyczne, dzięki czemu dzieci mogą dobrze siedzieć na sankach. Dane techniczne: solidna konstrukcja z oparciem paski dziecięce wymiary: 73 x 37 x 30 cm Obciążalność: do 25 kg kolor: niebieski Zawartość opakowania: 1 x plastikowe sanki BABY RIDER 1x pasek (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Plastikowe sanki BABY RIDER - niebieskie

Sanki plastik BABY RIDER - zielony

Sanki plastik BABY RIDER - zielony
Szczegół

Sanki plastikowe BABY RIDER przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci. Ślizg ma solidną konstrukcję z oparciem, nałożył na siedzisko i oparcie plastikową warstwę izolacyjną, która jest również antypoślizgowa, dzięki czemu dzieci dobrze siedzą. Dane techniczne: solidna konstrukcja z oparciem paski do zapięcia dziecka wymiary: 73 x 37 x 30 cm ładowność: 25 kg Kolor: zielony Zawartość opakowania: 1 x plastikowe sanki/ślizg BABY RIDER 1x pasek (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Sanki plastik BABY RIDER - zielony

Sanki drewniane 110 cm - czerwone

Sanki drewniane 110 cm - czerwone
Szczegół

Drewniane sanki z tekstylnym paskiem na siedzeniu i metalowymi płozami. Są to tradycyjne produkty od czeskich i słowackich rrzemieślników. Zapewnia to jakość i trwałość tych produktów. Dane technologiczne: długość 110 cm. długość siedziska wynosi 62 cm, szerokość siedziska wynosi 30 cm. zaprojektowany dla sportów rekreacyjnych. max. ładowność 90 kg. dostępne z czerwonym siedzenie Zawartość opakowania: 1 x Sane (pasek do ciągnięcia nie jest częścią produktu) (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Sanki drewniane 110 cm - czerwone

Plastikowe sanki Pinguin, Alfa - czerwone

Plastikowe sanki Pinguin, Alfa - czerwone
Szczegół

Plastikowe sanki Pinguin, Alfa - czerwone Dane techniczne: plastikowe sanki Alfa pasek przeznaczenie: do rekreacji nadają się dla mniejszych dzieci sanki mają wnękę z przodu, aby trzymać się podczas jazdy długość sani wynosi 88 cm, a szerokość w tym podnóżek wynosi 42 cm nośność 40 kg dostępny w kolorze czerwonym, na zdjęciu (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Plastikowe sanki Pinguin, Alfa - czerwone

Oparcie do sanek - drewno + plastik

Oparcie do sanek - drewno + plastik
Szczegół

Oparcie na sanki. Opracie jest przymocowywany do sanek za pomocą drewnianych wsporników, które są przymocowane do ramy sanek za pomocą dołączonych śrub. Kojec jest zmienny i dostosowuje się do dowolnej szerokości siedziska w zakresie 30-50 cm. Łuk wykonany jest z miękkich listew, które mogą łatwo ulec i mogą być przymocowane do różnych szerokości siedzeń wagonika Dane techniczne: materiał: drewno + tworzywo sztuczne wysokość: 35 cm Zawartość opakowania: 1 x oparcie do sanek 1x zestaw śrub (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Oparcie do sanek - drewno + plastik

Czarno-zielone sanki Gizmo Mystic

Czarno-zielone sanki Gizmo Mystic
Szczegół

Zimowe szaleństwa obrały zupełnie nowy kierunek z sankami marki Gizmo. Jako inspiracja do ich stworzenia posłużyły samochody wyścigowe, a konstrukcja produktu jest niezwykle lekka. Antypoślizgowe siedzisko nie wchłania wody natomiast carvingowe płozy utrzymują dokładny kierunek jazdy. Krótko mówiąc te sanki nie mają sobie równych. Sanki mają uchwyty do łatwego przenoszenia. Nośność: 70 kg, opcja zjeżdżania w 2 osoby. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Czarno-zielone sanki Gizmo Mystic

Plastik - sanki Skipper z kierownicą - zielony

Plastik - sanki Skipper z kierownicą - zielony
Szczegół

Sterowane sanki z kierownicą i hamulcami SKIPPER Dane techniczne: przeznaczony jest do rekreacyjnego bobslejowania. posiada jedną plastikową nartę sterowaną za pomocą kierownicy, co zapewnia bezpieczne sterowanie bobslejem podczas jazdy ma również dwa masywne hamulce dźwigniowe, które umożliwiają bezpieczne zatrzymanie boba wymiary fasoli to 93 x 43 x 23 cm, waga 2,3 kg, obciążenie 50kg. dostępny w kolorze turkusowej zieleni z jasnozielonymi dodatkami (hamulce, kierownica, szyna). Zawartośćc opakowania: 1 x sanki Skipper z kierownicą (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Plastik - sanki Skipper z kierownicą - zielony

Plastikowe sanki KAMZÍK 05-A2043 - zielony

Plastikowe sanki KAMZÍK 05-A2043 - zielony
Szczegół

Plastikowe sanki KAMZÍK z paskiem do ciągnięcia i schowkiem w siedzeniu, przeznaczone do sportów rekreacyjnych. Dane techniczne: Długość od końca sań do końca czarnego siedziska wynosi 77 cm. Całkowita długość sań wynosi 85 cm. Dostępne w kolorze zielonym. Nośność 80 kg. Zawartość opakowania: Plastikowe sanki KAMZÍK (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Plastikowe sanki KAMZÍK 05-A2043 - zielony

Plastkon - sanki Skipper z kierownicą - biały

Plastkon - sanki Skipper z kierownicą - biały
Szczegół

Plastikowy sterowany bob z kierownicą i hamulcami SKIPPER przeznaczony jest do rekreacyjnego bobslejowania. Skipper posiada jedną plastikową nartę sterowaną za pomocą kierownicy, co zapewnia bezpieczne sterowanie bobslejem podczas jazdy. Bob ma również dwa masywne hamulce dźwigniowe, które umożliwiają bezpieczne zatrzymanie boba. Dane techniczne: wymiary fasoli to 93 x 43 x 23 cm waga 2,3 kg obciążenie 50kg dostępny w kolorze lodowej bieli z jasnozielonymi dodatkami (hamulce, kierownica, szyna) .. Zawartość opakowania: 1x bob (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Plastkon - sanki Skipper z kierownicą - biały

Pingwin, plastikowe sanki Alfa - kolor niebieski

Pingwin, plastikowe sanki Alfa - kolor niebieski
Szczegół

Plastikowe sanki ALFA Dane techniczne: pasek przeznaczony do sportów rekreacyjnych odpowiedni dla mniejszych dzieci, sanki mają wgłębienie z przodu wnęki do trzymania podczas jazdy. długość sanek wynosi 88 cm szerokość, łącznie ze schodami, wynosi 42 cm. ładowność 40 kg. dostępne w kolorze niebieskim. Zawartość opakowania: 1 x sanki 1 x pasek (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Pingwin, plastikowe sanki Alfa - kolor niebieski

Sanki plastikowe dwumiejscowe STRATOS - nowość na rynku

Sanki plastikowe dwumiejscowe STRATOS - nowość na rynku
Szczegół

Sanki plastikowe dwumiejscowe STRATOS - nowość na rynku Dane techniczne: Różnicowe pokonywanie zakrętów zwiększa prędkość pokonywania zakrętów, ponieważ każda narta może skręcić pod innym kątem chowany mechanizm liny holowniczej solidny hamulec ze sprężyną do powrotu do pierwotnej pozycji brak metalowych części lub śrub, nie trzeba martwić się o korozję montaż nie jest wymagany - wszystko to prosty mechanizm klikania ładowność 90 kg wymiary fasoli 98 x 56 x 23 (30) cm kolor czerwony + czarny Zawartość opakowania: 1 x Sanki plastikowe dwumiejscowe STRATOS - nowość na rynku (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Sanki plastikowe dwumiejscowe STRATOS - nowość na rynku

Matějovský Poszewka na poduszkę Deluxe Josef Lada Dzieci na sankach, 33 x 50 cm

Matějovský Poszewka na poduszkę Deluxe Josef Lada Dzieci na sankach, 33 x 50 cm
Szczegół

Ładna poszewka na poduszkę, która sprawi radość nie tylko miłośnikom Josefa Lady. Będzie odznaczać się na kanapie, jak również w sypialni. Została wykonana za pomocą cyfrowej technologii druku, posiada przepiękne kolory i precyzyjne szczegóły. Wzór jest taki sam z obu stron. (4home.pl)

Podobne produkty jak Matějovský Poszewka na poduszkę Deluxe Josef Lada Dzieci na sankach, 33 x 50 cm

Meinl Slb12

Meinl Slb12
Szczegół

Meinla Sleigh Bells mają bogate, pełne brzmienie, zgodnie z prawdziwym dzwonkiem przy sankach. Ergonomiczny uchwyt pozwala na dynamiczną kontrolę. (riff.net.pl)

Podobne produkty jak Meinl Slb12

dantoy BIO Saneczki bez hamulców jasnoniebieskie

dantoy BIO Saneczki bez hamulców jasnoniebieskie
Szczegół

Lu's tiger Bobsleigh w pięknym, jasnym, starym niebieskim kolorze. Stabilny i sprężysty, nawet przy szybkiej jeździe na sankach po nierównym podłożu. Łatwy do ciągnięcia dzięki lince i uchwytom. Wzmacnia zmysł równowagi i rozwój fizyczny dziecka. Zabawka wykonana z bioplastiku jest produkowana w Danii z trzciny cukrowej. Dzięki temu produkt w 100% nadaje się do recyklingu i składa się w 100% z surowców odnawialnych. Szczegóły produktu: Wymiary (długość): 79 cm Bez hamulców Materiał: bio-plastik Wiek: od 2 lat (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak dantoy BIO Saneczki bez hamulców jasnoniebieskie

Rodzina Husky - Sylvanian Families

Rodzina Husky - Sylvanian Families
Szczegół

Rodzina Husky składa się z ojca Vincenta, matki Avril i trójki dzieci Rae, Drake'a i Nelly. Ojciec Vincent jest bardzo udanym projektantem. Zawsze ma nowe pomysły, które wszyscy uwielbiają. Zaprojektował nawet sanki i rowery dla dzieci. Jest też dobrym przyjacielem wynalazcy Cedryka, taty Wiewiórki Orzechowej. Matka Avril jest inżynierem, który buduje pojazdy zaprojektowane przez Vincenta. Ma wspaniałą pracownię, w której starannie wykonuje każdą część. Avril nie lubi zimna. Dlatego w zimie zawsze nosi grubą, ciepłą pelerynę. Szczegóły produktu: Wymiary opakowania (długość x szerokość x wysokość): 20 x 5,5 x 17 cm. Wysokość figurek: ok. 3 do 8 cm W zestawie: matka, ojciec, trojaczki i sanie Ubrania figurek można zdejmować i zakładać Wiek: od 3 lat Uwaga Nieodpowiednie dla dzieci poniżej trzech lat. Zawiera małe części, które mogą zostać połknięte. Niebezpieczeństwo zadławienia! (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Rodzina Husky - Sylvanian Families

Jasnofioletowa lniana mata stołowa Linen Tales, 35x45 cm

Jasnofioletowa lniana mata stołowa Linen Tales, 35x45 cm
Szczegół

Stylowo nakryty stół, na którym dominują naturalne materiały i subtelne odcienie, podkreśli Twoje dzieła kulinarne. Len o gramaturze 215 g/m² zachowuje swój kształt i nadaje minimalistyczny urok codziennym posiłkom. Tkanina litewskiej produkcji wytrzymuje nawet wymagające testy obciążeniowe, dzięki czemu przy dobrej pielęgnacji nie musisz się martwić o blaknięcie kolorów lub utratę wytrzymałości materiału. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Jasnofioletowa lniana mata stołowa Linen Tales, 35x45 cm

Jasnoszara lniana mata stołowa Linen Tales, 35x45 cm

Jasnoszara lniana mata stołowa Linen Tales, 35x45 cm
Szczegół

Stylowo nakryty stół, na którym dominują naturalne materiały i subtelne odcienie, podkreśli Twoje dzieła kulinarne. Len o gramaturze 215 g/m² zachowuje swój kształt i nadaje minimalistyczny urok codziennym posiłkom. Tkanina litewskiej produkcji wytrzymuje nawet wymagające testy obciążeniowe, dzięki czemu przy dobrej pielęgnacji nie musisz się martwić o blaknięcie kolorów lub utratę wytrzymałości materiału. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Jasnoszara lniana mata stołowa Linen Tales, 35x45 cm

Biała lniana mata stołowa Linen Tales, 35x45 cm

Biała lniana mata stołowa Linen Tales, 35x45 cm
Szczegół

Stylowo nakryty stół, na którym dominują naturalne materiały i subtelne odcienie, podkreśli Twoje dzieła kulinarne. Len o gramaturze 215 g/m² zachowuje swój kształt i nadaje minimalistyczny urok codziennym posiłkom. Tkanina litewskiej produkcji wytrzymuje nawet wymagające testy obciążeniowe, dzięki czemu przy dobrej pielęgnacji nie musisz się martwić o blaknięcie kolorów lub utratę wytrzymałości materiału. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Biała lniana mata stołowa Linen Tales, 35x45 cm

Oliwkowozielona lniana mata stołowa Linen Tales, 35x45 cm

Oliwkowozielona lniana mata stołowa Linen Tales, 35x45 cm
Szczegół

Stylowo nakryty stół, na którym dominują naturalne materiały i subtelne odcienie, podkreśli Twoje dzieła kulinarne. Len o gramaturze 215 g/m² zachowuje swój kształt i nadaje minimalistyczny urok codziennym posiłkom. Tkanina litewskiej produkcji wytrzymuje nawet wymagające testy obciążeniowe, dzięki czemu przy dobrej pielęgnacji nie musisz się martwić o blaknięcie kolorów lub utratę wytrzymałości materiału. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Oliwkowozielona lniana mata stołowa Linen Tales, 35x45 cm

Różowa lniana mata stołowa Linen Tales, 35x45 cm

Różowa lniana mata stołowa Linen Tales, 35x45 cm
Szczegół

Stylowo nakryty stół, na którym dominują naturalne materiały i subtelne odcienie, podkreśli Twoje dzieła kulinarne. Len o gramaturze 215 g/m² zachowuje swój kształt i nadaje minimalistyczny urok codziennym posiłkom. Tkanina litewskiej produkcji wytrzymuje nawet wymagające testy obciążeniowe, dzięki czemu przy dobrej pielęgnacji nie musisz się martwić o blaknięcie kolorów lub utratę wytrzymałości materiału. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością tkaniny, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o lniane materiały: Pranie Przy pierwszym praniu lnu zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40°C, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60°C. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania lnu z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lniane produkty ręcznie, nie wyciskaj ich ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie białych materiałów na słońcu pomaga zachować ich naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Lniane materiały marki Linen Tales w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Różowa lniana mata stołowa Linen Tales, 35x45 cm

Narta do wózka Wheelblades XL pojedyncza czarny/niebieski

Narta do wózka Wheelblades XL pojedyncza czarny/niebieski
Szczegół

Od wózka do sanek w kilka sekund Bezpieczeństwo i mobilność z wózkiem nawet w zimie, na śniegu i lodzie? Z nartami Wheelblades XL nie jest to już problemem. Dzięki łatwo regulowanemu mocowaniu, te praktyczne narty mogą być przymocowana do każdego standardowego wózka dziecięcego, rollatora, wózka rehabilitacyjnego i przyczepki rowerowej. Opatentowane szybkozłącze pozwala na zmianę kółek na narty w ciągu kilku sekund. Szeroka powierzchnia nart Wheelblades optymalnie rozkłada ciężar na podłożu i zapobiega w ten sposób zapadaniu się przednich kół w śnieg. Dwa bieżniki ślizgają się po podłożu z bardzo niewielkim tarciem i bez problemu kompensują większe nierówności. Aby czubek narty był zawsze skierowany w kierunku jazdy, wiązanie zostało celowo umieszczone w przedniej części narty. Dwa kanały biegowe na spodzie nart Wheelblade zapewniają stabilność podczas jazdy, i pozwalając Ci ślizgać się jak po szynach. Szczegóły produktu: Opatentowane wiązanie z możliwością uniwersalnej regulacji. Stal nierdzewna Elementy z tworzywa sztucznego wzmocnione włóknem szklanym dla maksymalnej wytrzymałości Kanały i koleiny zapewniające stabilność i kierunkowość Nadaje się do wózków dziecięcych, rollatorów, wózków rehabilitacyjnych, przyczepek rowerowych Nadaje się do kół o średnicy od 15 do 30 cm Nadaje się do kół o szerokości od 2 do 7 cm Dane techniczne: Wymiary 1 narty (długość x szerokość x wysokość): 40 x 13,5 x 9 cm Waga: 0,51 kg Objęte w zestawie: 1 x Narta 1 x Instrukcja obsługi 1 x Klucz imbusowy (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Narta do wózka Wheelblades XL pojedyncza czarny/niebieski

Narty do wózka Wheelblades XL para czarny/niebieski

Narty do wózka Wheelblades XL para czarny/niebieski
Szczegół

Od wózka do sanek w kilka sekund Bezpieczeństwo i mobilność z wózkiem nawet w zimie, na śniegu i lodzie? Z nartami Wheelblades XL nie jest to już problemem. Dzięki łatwo regulowanemu mocowaniu, te praktyczne narty mogą być przymocowana do każdego standardowego wózka dziecięcego, rollatora, wózka rehabilitacyjnego i przyczepki rowerowej. Opatentowane szybkozłącze pozwala na zmianę kółek na narty w ciągu kilku sekund. Szeroka powierzchnia nart Wheelblades optymalnie rozkłada ciężar na podłożu i zapobiega w ten sposób zapadaniu się przednich kół w śnieg. Dwa bieżniki ślizgają się po podłożu z bardzo niewielkim tarciem i bez problemu kompensują większe nierówności. Aby czubek narty był zawsze skierowany w kierunku jazdy, wiązanie zostało celowo umieszczone w przedniej części narty. Dwa kanały biegowe na spodzie nart Wheelblade zapewniają stabilność podczas jazdy, i pozwalając Ci ślizgać się jak po szynach. Szczegóły produktu: Opatentowane wiązanie z możliwością uniwersalnej regulacji. Stal nierdzewna Elementy z tworzywa sztucznego wzmocnione włóknem szklanym dla maksymalnej wytrzymałości Kanały i koleiny zapewniające stabilność i kierunkowość Nadaje się do wózków dziecięcych, rollatorów, wózków rehabilitacyjnych, przyczepek rowerowych Nadaje się do kół o średnicy od 15 do 30 cm Nadaje się do kół o szerokości od 2 do 7 cm Dane techniczne: Wymiary 1 narty (długość x szerokość x wysokość): 40 x 13,5 x 9 cm Waga: 0,51 kg Objęte w zestawie: 2 x Narty kompletne 1 x Instrukcja obsługi 1 x Klucz imbusowy (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Narty do wózka Wheelblades XL para czarny/niebieski

PHYSIONICS Zestaw hantli 20 kg

PHYSIONICS  Zestaw hantli 20 kg
Szczegół

Zestaw zawiera ergonomicznie ukształtowaną sztangę, 6 talerzy obciążających i waży łącznie 20 kg. Sztanga ma antypoślizgową, prążkowaną powierzchnię chwytu, dzięki czemu możesz skoncentrować się na podnoszeniu ciężarów podczas treningu, a gwiaździste zamki zabezpieczają płyty obciążające. Dane techniczne: wymiary hantli: ok. 45 x 2,5 cm (dł. x ) waga hantli: ok. 1 kg na sztukę uchwyt: ok. 14,5 cm (gł.) talerze obciążeniowe : ok. 20,7 x 3,7 cm, z ok. 2 kg (Ø x h z wagą) talerze obciążeniowe : ok. 21,8 x 3,7 cm, z ok. 2,5 kg (Ø x wys. z wagą) talerze obciążeniowe : ok. 25,5 x 4,5 cm, z ok. 5 kg (Ø x wys. z wagą) waga całkowita: ok. 20 kg żelazny pręt pokryty tworzywem sztucznym i zabespiecznie gwiazdowe talerze nośne w obudowie z tworzywa sztucznego, wypełnione piaskiem i cementem Zawartość opakowania: 1 x zestaw hantli 20 kg 1 x sztanga 2 x gwiaździsty zamek 2 x płyty obciążające 2 kg 2 x płyty obciążające 2,5 kg 2 x płyty obciążające 5 kg (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak PHYSIONICS Zestaw hantli 20 kg

Sanie plastikowe FIRECOM

Sanie plastikowe FIRECOM
Szczegół

Sanie plastikowe FIRECOM Dane techniczne: przeznaczony do sportu rekreacyjnego Ładowność 70 kg. Są wykonane wyłącznie w kolorze czerwonym. Nowoczesny sportowy wygląd predysponuje sanki do szybszej jazdy. Ze względu na swoją pojemność są przeznaczone dla starszych dzieci. Dostępny w kolorze czerwonym, patrz zdjęcie Zawartość opakowania: 1 x Sanie plastikowe FIRECOM (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Sanie plastikowe FIRECOM

Plastkon Twister bobslej - granatowy

Plastkon Twister bobslej - granatowy
Szczegół

Bobslej plastikowy TWISTER z hamulcami, przeznaczony do sportu rekreacyjnego. Ślizg ma rozmiar 79 x 39 cm w kolorze granatowym. (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Plastkon Twister bobslej - granatowy

X-lander Zimowy śpiworek X- Cuddle Velvet Petrol

X-lander Zimowy śpiworek X- Cuddle Velvet Petrol
Szczegół

Przytulne i ciepłe przez całą zimę Nowy, przedłużany fartuch na stopy Velvet jest niezbędny podczas spacerów w chłodne dni. Zapewnia dziecku przyjemne i ciepłe ciepło, a specjalny futrzany kołnierz chroni przed zimnem, deszczem i wiatrem. Mufa na nóżki może być używana w nosidełku i w wózku. Świetnie nadaje się również na sanki, ponieważ pikowana tkanina zewnętrzna jest wodoodporna i chroni materiał oraz dziecko przed zamoczeniem. Wewnętrzna tkanina w części stopowej jest również impregnowana i zapobiega przemakaniu. Ponieważ ta część stopki najbardziej styka się z brudnym obuwiem, możesz po prostu zdjąć część stopki za pomocą zamka błyskawicznego i wyprać ją osobno. Wytrzymały materiał Do wypełnienia podnóżka użyto dwóch warstw. Jedna warstwa ma gramaturę tkaniny 400g/m2, druga ma gramaturę tkaniny 120g/m2. Pomiędzy tymi dwiema warstwami znajduje się membrana, która dodatkowo chroni przed wilgocią, ale także zapobiega zbijaniu się wypełnienia. Dlatego też grubość stopek nie zmienia się nawet po długim czasie użytkowania. Całkowita gramatura tkaniny wynosi 520g/m2. Śpiwór zimowy został wykonany z dbałością o każdy szczegół i spełnia wszystkie wymagania norm dotyczących produktów dla dzieci. Torba została wykonana z certyfikowanych materiałów zgodnie z Oeko-Tex Standard 100. Artykuł dostępny jest w kilku wariantach i pasuje kolorystycznie do ocieplaczy dłoni, które są dostępne oddzielnie. Poduszka na stopy, która rośnie razem z dzieckiem Rozmiar można regulować za pomocą zamków błyskawicznych. W ten sposób można zredukować rozmiar nosidełka, tak aby zmieściło się do gondoli (rozmiar S: długość 84 cm, szerokość 53 cm). Dla starszego dziecka można po prostu przedłużyć część na stopy. Mufka na nóżki jest wyposażona w paski, dzięki czemu można ją łatwo przymocować do wózka, tak aby się nie zsuwała i pozostała stabilna na siedzeniu. Cechy produktu: Chroni przed zimnem, wiatrem, deszczem i śniegiem Grube zimowe wypełnienie i impregnowana tkanina zewnętrzna Wewnętrzna część stopy wykonana jest z materiału hydrofobowego, dzięki czemu zapobiega zabrudzeniom Łatwe do czyszczenia Pufę można powiększyć lub zmniejszyć. Dane techniczne: Wymiary (długość x szerokość): 88 do 105 x 42 do 48 cm. Materiał: 100% poliester Można prać w temperaturze do 30 stopni (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak X-lander Zimowy śpiworek X- Cuddle Velvet Petrol

X-lander Zimowy śpiworek X- Cuddle Velvet Ruby

X-lander Zimowy śpiworek X- Cuddle Velvet Ruby
Szczegół

Przytulnie i ciepło przez całą zimę Nowy, rozszerzany śpiworek Velvet jest niezbędny podczas spacerów w chłodne dni. Zapewnia dziecku przyjemne ciepło, a specjalny futrzany kołnierz chroni przed zimnem, deszczem i wiatrem. Śpiworek może być używany w foteliku i w wózku. Świetnie nadaje się również na sanki, ponieważ pikowana tkanina zewnętrzna jest wodoodporna i chroni przed zamoczeniem. Wewnętrzna tkanina w części stópek jest również impregnowana i zapobiega przemakaniu. Ponieważ ta część śpiworka na stopy najbardziej styka się z brudnym obuwiem, można po prostu zdjąć część na stopy za pomocą zamka błyskawicznego i wyprać ją osobno. Wytrzymały materiał Do wypełnienia podnóżka użyto dwóch warstw. Jedna warstwa ma gramaturę tkaniny 400g/m2, druga ma gramaturę tkaniny 120g/m2. Pomiędzy tymi dwiema warstwami znajduje się membrana, która dodatkowo chroni przed wilgocią, ale także zapobiega zbijaniu się wypełnienia. Dlatego też grubość nie zmienia się nawet po długim czasie użytkowania. Całkowita gramatura tkaniny wynosi 520g/m2. Śpiworek zimowy został wykonany z dbałością o każdy szczegół i spełnia wszystkie wymagania norm dotyczących produktów dla dzieci. Został wykonany z certyfikowanych materiałów zgodnie z Oeko-Tex Standard 100. Artykuł dostępny jest w kilku wariantach i pasuje kolorystycznie do ocieplaczy dłoni, które są dostępne oddzielnie. Śpiworek, która rośnie razem z dzieckiem Rozmiar można regulować za pomocą zamków błyskawicznych. W ten sposób można zmniejszyć go, aby pasowała do fotelika (rozmiar S: długość 84 cm, szerokość 53 cm). Dla starszego dziecka można po prostu przedłużyć część na stopy. Śpiworek jest wyposażony w paski, dzięki czemu można go łatwo przymocować do wózka, tak aby się nie zsuwał i pozostał stabilnie na siedzeniu. Cechy produktu: Chroni przed zimnem, wiatrem, deszczem i śniegiem Grube zimowe wypełnienie i impregnowana tkanina zewnętrzna Wewnętrzna część stopy wykonana jest z materiału wodoodpornego, dzięki czemu zapobiega zabrudzeniom Łatwe do czyszczenia Śpiworek można powiększyć lub zmniejszyć. Dane techniczne: Wymiary (długość x szerokość): 88 do 105 x 42 do 48 cm. Materiał: 100% poliester Można prać w temperaturze do 30 stopni (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak X-lander Zimowy śpiworek X- Cuddle Velvet Ruby

X-lander Zimowy śpiworek X- Cuddle Velvet Silver

X-lander Zimowy śpiworek X- Cuddle Velvet Silver
Szczegół

Przytulnie i ciepło przez całą zimę Nowy, rozszerzany śpiworek Velvet jest niezbędny podczas spacerów w chłodne dni. Zapewnia dziecku przyjemne ciepło, a specjalny futrzany kołnierz chroni przed zimnem, deszczem i wiatrem. Śpiworek może być używany w foteliku i w wózku. Świetnie nadaje się również na sanki, ponieważ pikowana tkanina zewnętrzna jest wodoodporna i chroni przed zamoczeniem. Wewnętrzna tkanina w części stópek jest również impregnowana i zapobiega przemakaniu. Ponieważ ta część śpiworka na stopy najbardziej styka się z brudnym obuwiem, można po prostu zdjąć część na stopy za pomocą zamka błyskawicznego i wyprać ją osobno. Wytrzymały materiał Do wypełnienia podnóżka użyto dwóch warstw. Jedna warstwa ma gramaturę tkaniny 400g/m2, druga ma gramaturę tkaniny 120g/m2. Pomiędzy tymi dwiema warstwami znajduje się membrana, która dodatkowo chroni przed wilgocią, ale także zapobiega zbijaniu się wypełnienia. Dlatego też grubość nie zmienia się nawet po długim czasie użytkowania. Całkowita gramatura tkaniny wynosi 520g/m2. Śpiworek zimowy został wykonany z dbałością o każdy szczegół i spełnia wszystkie wymagania norm dotyczących produktów dla dzieci. Został wykonany z certyfikowanych materiałów zgodnie z Oeko-Tex Standard 100. Artykuł dostępny jest w kilku wariantach i pasuje kolorystycznie do ocieplaczy dłoni, które są dostępne oddzielnie. Śpiworek, która rośnie razem z dzieckiem Rozmiar można regulować za pomocą zamków błyskawicznych. W ten sposób można zmniejszyć go, aby pasowała do fotelika (rozmiar S: długość 84 cm, szerokość 53 cm). Dla starszego dziecka można po prostu przedłużyć część na stopy. Śpiworek jest wyposażony w paski, dzięki czemu można go łatwo przymocować do wózka, tak aby się nie zsuwał i pozostał stabilnie na siedzeniu. Cechy produktu: Chroni przed zimnem, wiatrem, deszczem i śniegiem Grube zimowe wypełnienie i impregnowana tkanina zewnętrzna Wewnętrzna część stopy wykonana jest z materiału wodoodpornego, dzięki czemu zapobiega zabrudzeniom Łatwe do czyszczenia Śpiworek można powiększyć lub zmniejszyć. Dane techniczne: Wymiary (długość x szerokość): 88 do 105 x 42 do 48 cm. Materiał: 100% poliester Można prać w temperaturze do 30 stopni (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak X-lander Zimowy śpiworek X- Cuddle Velvet Silver

Plastikowy ślizg Twister - czerwony

Plastikowy ślizg Twister - czerwony
Szczegół

Ślizg plastikowy TWISTER z hamulcami Dane techniczne: plastik hamulce przeznaczony do sportu rekreacyjnego wymiary 79 x 39 cm dostępny w kolorze czerwonym, patrz zdjęcie. Zawartość opakowania: 1 x Ślizg (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Plastikowy ślizg Twister - czerwony

Ślizgacz plastikowy Turbojet - niebieski

Ślizgacz plastikowy Turbojet - niebieski
Szczegół

Ślizgacz z tworzywa sztucznego z kozami Dane techniczne: sprzęt do sportów rekreacyjnych. Dostępny w kolorze niebieskim, patrz zdjęcie. Rozmiar - 85 x 42 x 19 cm. Zawartość opakowania: 1 x bob/ślizgacz (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Ślizgacz plastikowy Turbojet - niebieski

Ślizg plastikowy Pinguin - czerwony

Ślizg plastikowy Pinguin - czerwony
Szczegół

Ślizg - łopata do sanek PINGUIN Ślizg jest praktyczny ze względu na swój mały rozmiar i niską wagę do samodzielnego ślizgania się dzieci. Dane techniczne: przeznaczony do sportu rekreacyjnego. dostępny w kolorze czerwonym, patrz zdjęcie Zawartość opakowania: 1 x Ślizg (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Ślizg plastikowy Pinguin - czerwony

Ślizg plastikowy Turbojet - czerwony

Ślizg plastikowy Turbojet - czerwony
Szczegół

Ślizg z tworzywa sztucznego Turbojet z hamulcami Dane techniczne: przeznaczony do sportu rekreacyjnego solidny ślizg o nowoczesnych kształtach dostępny w kolorze czerwonym, patrz zdjęcie jedna z większych ziaren - 85 x 42 x 19 cm Zawartość opakowania: 1 x Ślizg (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Ślizg plastikowy Turbojet - czerwony

Ślizg plastikowy UFO - czerwony

Ślizg plastikowy UFO - czerwony
Szczegół

Ślizg plastikowy UFO z hamulcami, Dane techniczne: przeznaczony do sportu rekreacyjnego. Jest to solidny bob, niewielką wadą jest to, że nie ma wbudowanego siedzenia. Rozmiar jest jedną z większych ziaren - 85 x 43 x 17 cm. Dostępny w kolorze czerwonym, patrz zdjęcie. Zawartość opakowania: 1 x ślizg (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Ślizg plastikowy UFO - czerwony

Ślizg plastikowy niebieski z hamulcami

Ślizg plastikowy niebieski z hamulcami
Szczegół

Ślizg plastik UFO z hamulcami Jest to solidny ślizg, niewielką wadą jest to, że nie ma wbudowanego siedzenia. W przeciwnym razie będzie pasować dla każdego. Rozmiar - 85 x 43 x 17 cm. Dane techniczne: plastik hamulce przeznaczony do sportu rekreacyjnego wymiary 85 x 43 x 17 cm. dostępny w kolorze niebieskim, patrz zdjęcie Zawartość opakowania: 1 x ślizg (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Ślizg plastikowy niebieski z hamulcami

Plastikowy ślizg Superjet - niebieski

Plastikowy ślizg Superjet - niebieski
Szczegół

Ślizg plastikowy Superjet (Champion) z wysokiej jakości hamulcami i wbudowanym siedziskiem jest przeznaczony do uprawiania sportów rekreacyjnych. Jest to najsilniejszy i największy z popularnych plastikowych ślizgów. Dane techniczne: Wbudowane siedzisko chroni dziecko przed zimną, solidną konstrukcją boba, która może wytrzymać nawet niewielkie uderzenia w przeszkody. Wymiary to 86 x 43 x 17 cm. Dostępny w kolorze niebieskim, patrz zdjęcie. Zawartość opakowania: 1 x Ślizg plastikowy Superjet (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Plastikowy ślizg Superjet - niebieski
Dekoracja bożonarodzeniowa Sanki czerwony, 8 x 5,5 x 21,5 cm, Cross Sanki metalowe z siedziskiem tekstylnym, 61 x 35 x 29 cm