Piaskownica dziecięca 200x200

Produkt Piaskownica dziecięca 200x200 znaleziono 50+x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Piaskownica dziecięca 200x200 i szukaj produktu ponownie.

John Piaskownica

John Piaskownica
Szczegół

Drewniana piaskownica z 4 kolorowymi miejscami do siedzenia. Szczegóły dotyczące produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 90 cm x 90 cm x 12 cm Materiał: Drewno Wiek: od 3 lat Uwaga! Nie nadaje się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Niebezpieczeństwo uduszenia z powodu małych części, które mogą zostać połknięte. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak John Piaskownica , Piaskownica dziecięca 200x200

Piaskownica statek piracki

Piaskownica statek piracki
Szczegół

Piaskownica statek piracki, z sterem i flagą, można ładować do 13 cm, paczka zawiera wszystkie niezbędne elementy do montażu. (alindashop.pl)

Podobne produkty jak Piaskownica statek piracki , Woody piaskownica drewniana, 130 x 130 x 27 cm

Pinolino Piaskownica „Lennart”

Pinolino Piaskownica „Lennart”
Szczegół

Piaskownica dla dzieci jest wykonane z litego drewna jodłowego i stanowi doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin lub Wielkanocy. Piaskownica Lennart jest idealna do wszystkich zabaw na świeżym powietrzu w ogrodzie lub na tarasie, idealna do budowania zamków z piasku. Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 118 x 112 x 18 cm Powierzchnia siedziska: 16 lub 32 cm Pojemność: 120 l W zestawie 2 pokrywy z tworzywa sztucznego, pojemność 5 l każda pokrywa Lita jodła, nieobrobiona Wiek: od 3 lat Pinolino : Firma Pinolino opracowuje, produkuje i sprzedaje szeroką gamę mebli dziecięcych, akcesoriów i zabawek. Od 1997 roku produkuje swój różnorodny asortyment w trzech własnych fabrykach. Przekonujące połączenie artykułów rynkowych, dobrej obsługi i rozsądnych cen sprawia, że Pinolino jest właściwym partnerem. Ambitnym celem firmy jest osiągnięcie jak największej satysfakcji klienta na wszystkich poziomach. Wysokiej jakości materiały, precyzja wykonania i dbałość o szczegóły sprawiają, że meble Pinolino są ulubionymi elementami wyposażenia każdego domu. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Pinolino Piaskownica „Lennart” , Woody piaskownica drewniana z siatką, 120 x 120 cm

beluga Piaskownica z dachem

beluga Piaskownica z dachem
Szczegół

Piękna piaskownica z daszkiem wykonana z naturalnego drewna świerkowego. Nawet w bardzo słoneczne dni można godzinami bawić się na świeżym powietrzu. Dach chroni Cię przed gorącym słońcem i zapewnia chłodny cień. Można go również dopasować do wszelkich potrzeb, ponieważ jego wysokość można płynnie regulować. Więc rośnie razem z Tobą. Dodatkowo dach wykonany jest z materiału odpornego na warunki atmosferyczne, dzięki czemu piaskownica może bez problemu stać na zewnątrz i czekać na kolejną wizytę. Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 118 x 118 x 118 cm Górna tkanina odporna na warunki atmosferyczne Bezstopniowa regulacja wysokości Materiał: drewno świerkowe, grubość 15 mm Wiek: od 3 lat (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak beluga Piaskownica z dachem , Woody piaskownica drewniana kolorowa, 130 x 130 x 26 cm

Piaskownica z dachem przeciwsłonecznym

Piaskownica z dachem przeciwsłonecznym
Szczegół

Piaskownica z dachem przeciwsłonecznym, w której dzieci mogą bawić się bezpiecznie w ogrodzie. Piaskownica z dachem przeciwsłonecznym✌ (alindashop.pl)

Podobne produkty jak Piaskownica z dachem przeciwsłonecznym , Woody piaskownica nature z pokrywą, 2 ławki, 121 x 121 x 32,5 cm

EXIT Piaskownica Aksent XL

EXIT Piaskownica Aksent XL
Szczegół

Drewniana piaskownica Aksent firmy EXIT jest miejscem, w którym dzieci mogą budować najpiękniejsze zamki z piasku i piaszczyste torty. Ta piaskownica ma dwie stabilne ławki z oparciami, dzięki czemu podczas zabawy nie zapadasz się całkowicie w piasku. Koniec zabawy? Za pomocą ławek można całkowicie zamknąć piaskownicę, dzięki czemu pozostanie ona czysta w każdych warunkach pogodowych i wiatr nie rozdmucha piasku. Trwała drewniana piaskownica Piaskownice marki EXIT Toys są wykonane z drewna cedrowego posiadającego certyfikat FSC® (FSC 100%, FSC® SCS-COC-007799 ). Ten rodzaj drewna nie ulega rozszczepianiu i jest naturalnie odporny na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, a zatem nie gnije. Nie trzeba impregnować drewnianych piaskownic EXIT przed użyciem, dzieci mogą się w nich od razu bezpiecznie bawić. Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 136 x 132 x 20 cm Wymiary pokrywy (długość x szerokość): 136 x 132 cm Wymiary ławek (długość x wysokość): 132 x 22,5 cm Maksymalne obciążenie ławek: 30 kg Materiał: drewno cedrowe Wiek: od 3 lat W wyposażeniu standardowym: Drewniana piaskownica z dwiema ławkami (136 x 132 cm) Pokrywa piaskownicy Instrukcja (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Piaskownica Aksent XL , Woody gitara dziecięca

Drewniana piaskownica zamykana z ławeczkami

Drewniana piaskownica zamykana z ławeczkami
Szczegół

Zamów piaskownicę dla swojego dziecka i pobaw się z nim w ogrodzie na świeżym powietrzu. Wykonana z desek poddanej obróbce, posiada folię izolacyjną✅ (alindashop.pl)

Podobne produkty jak Drewniana piaskownica zamykana z ławeczkami , Dolu toaleta dziecięca, biały

Stół wodny piaskownica z akcesoriami

Stół wodny piaskownica z akcesoriami
Szczegół

Stół wodny piaskownica z akcesoriami, dla dzieci i letnich zabaw na Alindzie. (alindashop.pl)

Podobne produkty jak Stół wodny piaskownica z akcesoriami , Dolu toaleta dziecięca, różowy

dantoy Mały zestaw do piaskownicy

dantoy Mały zestaw do piaskownicy
Szczegół

Zabawki do piaskownicy idealne do zabawy w ogrodowej piaskownicy lub na plaży. Zabawy na świeżym powietrzu z piaskiem i wodą rozwijają zmysły i zdolności motoryczne dzieci. Zabawa z innymi dziećmi wzmacnia również umiejętności społeczne. Mały zestaw do zabawy BIO jest produkowany w Danii z ekologicznego plastiku, który w 90% składa się z trzciny cukrowej i został za to nagrodzony Nordyckim Łabędziem. Zestaw do zabawy składa się z wielu różnych części, które nadają mu dużą wartość. Szczególnie nadaje się do placówek dziecięcych. Wszystkie 43 sztuki są w stonowanych, naturalnych kolorach. Szczegóły produktu: Wymiary pudełka (długość x szerokość x wysokość): 32 x 30 x 18 cm. Zawartość: 43 części Nie zawiera substancji toksycznych Oznakowanie ekologiczne Nordic Swan Zrównoważony materiał i produkcja Made in Denmark Można myć w zmywarce Wiek: od 2 lat O dantoy : Zabawka BIO z trzciny cukrowej 95% materiałów biopochodnych W 100% nadaje się do recyklingu 100% trwały dantoy jest liderem we wprowadzaniu bioplastiku: dantoy wprowadza na rynek zupełnie nowy asortyment bioplastiku o nazwie I'm Green , uzupełniając tym samym swoją już przyjazną dla środowiska ofertę zabawek z tworzyw sztucznych. Nasz bioplastik jest wykonany w co najmniej 90% z trzciny cukrowej - surowca zrównoważonego - i w 100% nadaje się do recyklingu. Produkty BIO z dantoy mają takie same właściwości jak nasze konwencjonalnie produkowane zabawki z tworzyw sztucznych. Cykl życia produktów BIO z dantoy : Produkcja bioplastików obniża zawartość CO2 w atmosferze Trzcina cukrowa jest uprawiana na kontrolowanych, wolnych od toksyn plantacjach w środkowej i południowej Brazylii. Trzcina cukrowa jest zbierana co sześć do dwunastu miesięcy. Bioplastiki z trzciny cukrowej są surowcem w stu procentach zrównoważonym (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak dantoy Mały zestaw do piaskownicy , Dolu toaleta dziecięca, niebieski

plum® Piaskownica ze schowkiem

plum® Piaskownica ze schowkiem
Szczegół

Piaskownica oferuje miejsce do przechowywania zabawek dla dzieci, a także jest wyposażona w jasne i kolorowe siedziska narożne oraz pokrywę do przechowywania. Folia chroniąca przed piaskiem zapobiega wrastaniu trawy i chwastów oraz umożliwia dobre odprowadzanie wody. Szczegóły: Wymiary: 100 x 96 x 16 cm Maksymalna waga użytkownika: 50 kg Z osłoną i folią chroniącą przed piaskiem Materiał: drewno Bez zabawek Wiek: od 3 lat Uwaga! Zabawki nie są wliczone w cenę! Zawsze przykrywaj piaskownicę, gdy nie jest używana. Regularnie sprawdzaj piasek pod kątem ciał obcych i ostrych/ostrych przedmiotów. Do korzystania z piaskownicy używaj odpowiedniego umytego piasku do zabawy. Nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Montaż przez osobę dorosłą. Nie stosować dla dzieci poniżej 18 miesięcy. Wyłącznie do użytku na zewnątrz. Wyłącznie do użytku prywatnego. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak plum® Piaskownica ze schowkiem , Dolu duża huśtawka dziecięca 3w1

Kidkraft® Piaskownica Statek piracki

Kidkraft® Piaskownica Statek piracki
Szczegół

Ahoj, mali piraci! Każdy miłośnik morskich przygód pokocha piaskownicę KidKraft Statek Piracki. Praktyczny daszek przeciwsłoneczny chroni dzieci przed słońcem podczas zabawy. Piaskownica posiada również ukryty schowek, siedziska, plastikową plandekę pod piasek, obrotową kierownicę i piracką flagę, która powiewa na wietrze. Szczegóły: wymiary (długość x szerokość x wysokość): 200 x 113 x 152 cm waga: 24,95 kg praktyczny schowek na łopatki, grabki i inne zabawki z daszkiem przeciwsłonecznycm dużo miejsca dla kilkorga dzieci kolorowa piaskownica z pirackim motywem z przezroczystą plandeką pod piasek wyprodukowana z odpornego na warunki atmosferyczne drewna stabilna konstrukcja materiał: drewno sanmu, tkanina wiek: od 2 roku życia Pielęgnacja: Podczas produkcji drewno zostało pokryte środkiem wodoodpornym, co zmniejsza wchłanianie wody. Impregnacja nie jest trwała; światło słoneczne z czasem niszczy powłokę, dlatego zaleca się coroczne impregnowanie drewna za pomocą środka wodoodpornego lub bejcy. Zalecany produkt można uzyskać od lokalnego dostawcy bejc lub farb. KidKraft używa tylko wysokiej jakości drewna, aby zapewnić najbezpieczniejszy produkt do użytku przez Twoje dzieci. Drewno jest produktem naturalnym, więc pęknięcia i małe rozszczepienia słojów są normalne. Gdy pojawią się pęknięcia zaleca się ich zeszlifowanie i zaimpregnowanie. Jest to ważna część konserwacji, która powinna być przeprowadzana co najmniej raz w roku, aby móc cieszyć się piaskownicą przez wiele lat. Uwaga Produkt dostarczany jest na palecie. Instrukcja montażu: https://www.kidkraft.com/assembly_de/ (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Kidkraft® Piaskownica Statek piracki , Dolu kolejka dziecięca, 36 szt.

roba Piaskownica, składana z ławeczką

roba Piaskownica, składana z ławeczką
Szczegół

Piaskownic z pokrywą na zawiasach roba wykonana jest z litego drewna odpornego na warunki atmosferyczne. Pokrywę można przekształcić w dwie praktyczne ławki, które sprawią, że zabawa będzie bardziej komfortowa dla Twoich dzieci. Aby zapewnić odporność na warunki atmosferyczne, wykorzystane drewno pochodzi ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Piaskownica wykonana z litego drewna jest szczególnie stabilna i trwała. Dzięki praktycznej pokrywie, piasek pozostaje miły i suchy w środku i daje maluchom więcej zabawy i radości. Piaskownica z zaokrąglonymi krawędziami odpowiednimi dla dzieci. Przejrzysta instrukcja montażu ułatwia samodzielny montaż. Została wyprodukowana w sposób zrównoważony z litego drewna, a także wyprodukowana zgodnie z normą EN71-1:2014+A1:2018. Wszystkie materiały użyte w odpornej na warunki atmosferyczne piaskownicy są przebadane pod kątem zawartości substancji szkodliwych i posiadają odpowiednie certyfikaty. Ponadto są one regularnie kontrolowane podczas produkcji. Szczegóły: Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 21,5 x 127 x 123,5 cm Wysokość siedziska: 21,5 cm Dla dzieci od 12 miesięcy (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak roba Piaskownica, składana z ławeczką , Rabalux 4564 cathy lampa dziecięca, różowa

Dantoy BIO Zestaw do piaskownicy

Dantoy BIO Zestaw do piaskownicy
Szczegół

Ten mały, ale ładny zestaw do piaskownicy w stonowanych i naturalnych kolorach jest niezbędny do zabawy w piaskownicy lub na plaży - samemu lub z innymi dziećmi. Zabawa na świeżym powietrzu z piaskiem i wodą rozwija zdolności motoryczne i zmysły dziecka. Zestaw BIO do piaskownicy jest wykonany w Danii z bio-plastiku, zrównoważonego surowca składającego się w 90% z trzciny cukrowej, i został nagrodzony Nordyckim Łabędziem. Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): ok. 35 x 19 x 17 cm. Zawartość: wiadro, łopata, grabie i konewka Nie zawiera substancji toksycznych Wykonane z trwałych surowców Można myć w zmywarce Wiek: od 24 miesięcy O dantoy : Zabawka BIO - wyprodukowana z trzciny cukrowej: z trzciny cukrowej 95% biopochodnych W 100% nadaje się do recyklingu 100% trwały dantoy jest liderem we wprowadzaniu bioplastiku: dantoy wprowadza na rynek zupełnie nowy asortyment bioplastiku o nazwie I'm Green , uzupełniając tym samym swoją już przyjazną dla środowiska ofertę zabawek z tworzyw sztucznych. Nasz bioplastik jest wykonany w co najmniej 90% z trzciny cukrowej - surowca zrównoważonego - i w 100% nadaje się do recyklingu. Produkty BIO z dantoy mają takie same właściwości jak nasze konwencjonalnie produkowane zabawki z tworzyw sztucznych. Cykl życia produktów BIO z dantoy : Produkcja bioplastików obniża zawartość CO2 w atmosferze Trzcina cukrowa jest uprawiana na kontrolowanych, wolnych od toksyn plantacjach w środkowej i południowej Brazylii. Trzcina cukrowa jest zbierana co sześć do dwunastu miesięcy. Bioplastiki z trzciny cukrowej są surowcem w stu procentach zrównoważonym (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Dantoy BIO Zestaw do piaskownicy , Dziecięca butelka sportowa mickey, 660 ml

plum ® Kwadratowa piaskownica z ławkami

plum ® Kwadratowa piaskownica z ławkami
Szczegół

Dzieci zachęcone do spędzenia wielu godzin na świeżym powietrzu, w piaskownicy będą zajęte kopaniem, budowaniem i robieniem babek z piasku. Piaskownica wykonana jest z drewna, a zaokrąglone krawędzie gwarantują dodatkowe bezpieczeństwo. Łatwa budowa ułatwia montaż piaskownicy. Zawiera również pokrywę i folię ochronną, która zapobiega dostawaniu się trawy i chwastów do wnętrza i umożliwia łatwy odpływ wody. Szczegóły dotyczące produktu: gwarantuje godziny kreatywnej zabawy w ogrodzie Wykonana z wysokiej jakości drewna z zaokrąglonymi krawędziami dla większego bezpieczeństwa zawiera pokrywę, folię ochronną i cztery ławki. Wewnętrzna folia ochronna zapobiega wzrostowi trawy i chwastów oraz umożliwia dobre odprowadzanie wody. 12 miesięcy gwarancji producenta na trwałość drewna i odporność na uszkodzenia spowodowane przez owady Dostawa odbywa się w w stanie rozmontowanym z zrozumiałą instrukcją montazu, wszystkie elementy są nawiercone. Prosty montaż przez osobę dorosłą w ciągu około jednej godziny Wymagana ilość piasku: 80 - 160 kg Wymiary: 1,13 m x 1,13 m x 0,23 m Materiał: Drewno Wiek: od 2 lat Uwaga Zawsze zakrywaj piaskownicę, gdy nie jest używana. Regularnie sprawdzaj , czy nie ma w nim ciał obcych i ostrych przedmiotów. Nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Zgromadzenie przez dorosłego. Nie mogą być używane przez dzieci poniżej 18 miesięcy. Maksymalna waga użytkownika 50 kg. Tylko do użytku zewnętrznego. Tylko do użytku prywatnego. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak plum ® Kwadratowa piaskownica z ławkami , Dziecięca butelka sportowa spiderman, 540 ml

Domek z piaskownicą i dachem przeciwsłonecznym

Domek z piaskownicą i dachem przeciwsłonecznym
Szczegół

Domek z piaskownicą i dachem przeciwsłonecznym.⭐ Dach zapewnia dzieciom ochronę przed słońcem ⭐ podczas całodniowej zabawy.⭐ (alindashop.pl)

Podobne produkty jak Domek z piaskownicą i dachem przeciwsłonecznym , Rabalux 4565 leon lampa dziecięca, żółta

small foot® Zabawki do piaskownicy

small foot® Zabawki do piaskownicy
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 3 lat Nadaje się do każdej piaskownicy lub do zabawy w ogrodzie Z dwiema różnymi łopatkami i grabiami Optymalne wyposażenie do piaskownicy Wymiary i waga: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 7 x 3,5 x 15 cm Waga: 0,16 kg W zestawie: 2 x różne łopatki 1 x grabie (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak small foot® Zabawki do piaskownicy , Rappa kosiarka dziecięca z dźwiękiem, niebieski

Wózek z zestawem do piaskownicy - Smoby

Wózek z zestawem do piaskownicy - Smoby
Szczegół

Dzięki praktycznemu zestawowi wózka z wiaderkiem z motywem z filmu Auta, wszyscy mali fani Zygzaka McQueena mogą samodzielnie transportować swoje plażowe przybory na plażę lub bawić się w piaskownicy. Poręczny uchwyt do ciągnięcia można złożyć na wózek, aby zaoszczędzić miejsce, gdy nie jest używany. Zestaw zawiera wiadrerko z dużym motywem Auta, które dzięki specjalnej technologii IML jest odporne na zarysowania, sito, łopatę, grabie oraz formę. Szczegóły produktu: Wymiary produktu (długość x szerokość x wysokość): 44 x 27 x 24 cm Materiał: tworzywo sztuczne Wiek: od 18 miesięcy O Smoby : Jako jeden z najbardziej znanych francuskich producentów zabawek, Smoby Toys wie, co sprawia, że dzieci są szczęśliwe, a rodzice zadowoleni - innowacyjne zabawki, które pomagają maluchom odkrywać i trenować ich własne umiejętności, wesołe, kolorowe i pełne pomysłów. Ponieważ dzieci są urodzonymi odkrywcami! Rozumieją i doświadczają świata poprzez zabawę, próby i błędy. Dlatego tak ważne są bezpieczne zabawki dostosowane do wieku dziecka. Smoby Toys to ekspert w dziedzinie sprawdzonych zabawek opartych na najnowszych badaniach edukacyjnych, od niemowląt do dzieci w wieku szkolnym. Ale najważniejsze jest to, że zabawa z produktami Smoby to po prostu świetna zabawa! (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Wózek z zestawem do piaskownicy - Smoby , Dziecięca butelka sportowa spiderman, 660 ml

roba Piaskownica z pokrywą i deską

roba Piaskownica z pokrywą i deską
Szczegół

Piaskownica wykonana z litego drewna z pokrywą, tablicą i 3 haczykami zapewnia maluchom wiele godzin zabawy. Ze względu na swój praktyczny rozmiar, piaskownica jest idealną zabawką do małych ogrodów, na taras lub balkon. Ma pokrywę na zawiasach, którą można łatwo wsunąć z boku jako ściankę do zabawy z tablicą i 3 haczykami. Piaskownica wykonana jest z odpornego na warunki atmosferyczne i przyjaznego dla środowiska drewna, w kolorze szarym, pochodzącego ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Odporna na warunki atmosferyczne jest idealnym prezentem na Wielkanoc, urodziny i nadaje się jako zabawka ogrodowa do zabawy na świeżym powietrzu. Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 85,5 x 80 x 65,5 cm materiał podstawowy: lite drewno Wiek: od 3 lat Uwaga Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak roba Piaskownica z pokrywą i deską , Rabalux 4563 shepherd lampa dziecięca, niebieski

roba Piaskownica - statek z zadaszeniem przeciwsłonecznym

roba Piaskownica - statek z zadaszeniem przeciwsłonecznym
Szczegół

To wspaniała piaskownica od roba jest zaprojektowana w kształcie statku. Dzięki dachowi przeciwsłonecznemu oferuje możliwość spędzenia przyjemnych godzin w piaskownicy nawet w palącym słońcu. Wykonany jest z odpornego na warunki atmosferyczne i przyjaznego dla środowiska litego drewna, które pochodzi z lasów objętych zrównoważoną gospodarką leśną. Dodatkowo wzmocniony materiał jest szczególnie trwały i stabilny. Statek-piaskownica jest wyposażony w dużą ilość miejsca do przechowywania, daszek przeciwsłoneczny i dwie flagi. Dzięki praktycznemu schowkowi pod ławką, wiele zabawek znajdzie tam swoje miejsce i będzie chronionych przed wiatrem i pogodą. Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 100 x 150 x 142 cm. Materiał podstawowy: lite drewno Kolor: szary glazurowany Design : Little Stars Daszek przeciwsłoneczny i dwie flagi Odporny na warunki atmosferyczne i przyjazny dla środowiska Dodatkowe wzmocnienie materiału Bardzo trwałe i stabilne Od zrównoważonego leśnictwa Ze schowkiem i wanną z tworzywa sztucznego Uwaga Artykuły wykonane są z litego drewna iglastego/jodły iglastej. Drewno to ma swój własny, silny, żywiczny zapach, który jest całkowicie naturalny! (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak roba Piaskownica - statek z zadaszeniem przeciwsłonecznym , Sodastream butelka dziecięca buźka 0,5 l, czerwony

dantoy Zabawki do piaskownicy Green Bean

dantoy Zabawki do piaskownicy Green Bean
Szczegół

Dzięki temu produktowi dantoy z serii Green –Bean yabawa w piaskownicy jest wyjątkowa. Produkt jest wytwarzany z resztek z produkcji plastiku i został nagrodzony ekologicznym znakiem Nordic Swan. Proces recyklingu tworzy piękne odcienie i przypadkowe kombinacje kolorów, więc żadne zestawy nie wyglądają tak samo. Zabawki z fasoli produkowane są tylko w niewielkich ilościach, ponieważ powstają z resztek magazynowych, co czyni ten asortyment jeszcze bardziej wyjątkowym. W procesie recyklingu powstają piękne odcienie i przypadkowe kombinacje kolorów. Szczegóły produktu: Wymiary pudełka kartonowego (długość x szerokość x wysokość): 78 x 39 x 40 cm. Zawartość: 15 elementów. Wspiera rozwój dziecka Idealny dla dzieci w wieku przedszkolnym Oznakowanie ekologiczne Nordic Swan Zrównoważony materiał i produkcja Tworzywo sztuczne z recyklingu Kolory mogą się różnić od tych na zdjęciach Nie zawiera substancji toksycznych Można myć ręcznie i w zmywarce Made in Denmark Wiek: od 2 lat Uwaga Kombinacje kolorów losowe, brak możliwości wyboru koloru. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak dantoy Zabawki do piaskownicy Green Bean , Rabalux 4553 starr lampa dziecięca led, biały

dantoy BIO Zestaw do piaskownicy z pojazdami

dantoy BIO Zestaw do piaskownicy z pojazdami
Szczegół

Ogromny zestaw o dużej wartości zabawowej w stonowanych, naturalnych odcieniach. Zestaw ten zawiera zarówno zabawki Sand jak i wiele pojazdów, dzięki czemu jest idealny dla dużych grup dzieci. Zabawa na świeżym powietrzu z Sand i wodą rozwija zdolności motoryczne i zmysły dziecka. Pojazdy można myć w zmywarce do naczyń, a następnie używać w pomieszczeniach zamkniętych. Zestaw BIO Sand został wyprodukowany w Danii z ekologicznego plastiku, zrównoważonego surowca składającego się w 90% z trzciny cukrowej, za co został nagrodzony Nordyckim Łabędziem. Ogromny zestaw składa się z 62 elementów w różnych i modern pl kolorach. Szczegóły produktu: Wymiary pudełka kartonowego (długość x szerokość x wysokość): 61 x 40 x 32 cm. Zawartość: 62 części Nie zawiera substancji toksycznych Oznakowanie ekologiczne Nordic Swan Zrównoważony materiał i produkcja Made in Denmark Można myć w zmywarce Wiek: od 2 lat O dantoy : Zabawka BIO - wyprodukowana z trzciny cukrowej: z trzciny cukrowej 95% biopochodnych W 100% nadaje się do recyklingu 100% trwały dantoy jest liderem we wprowadzaniu bioplastiku: dantoy wprowadza na rynek zupełnie nowy asortyment bioplastiku o nazwie I'm Green , uzupełniając tym samym swoją już przyjazną dla środowiska ofertę zabawek z tworzyw sztucznych. Nasz bioplastik jest wykonany w co najmniej 90% z trzciny cukrowej - surowca zrównoważonego - i w 100% nadaje się do recyklingu. Produkty BIO z dantoy mają takie same właściwości jak nasze konwencjonalnie produkowane zabawki z tworzyw sztucznych. Cykl życia produktów BIO z dantoy : Produkcja bioplastików obniża zawartość CO2 w atmosferze Trzcina cukrowa jest uprawiana na kontrolowanych, wolnych od toksyn plantacjach w środkowej i południowej Brazylii. Trzcina cukrowa jest zbierana co sześć do dwunastu miesięcy. Bioplastiki z trzciny cukrowej są surowcem w stu procentach zrównoważonym tiger (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak dantoy BIO Zestaw do piaskownicy z pojazdami , Herding pościel dziecięca do łóżeczka jana dino

Kidkraft® Piaskownica ogrodowa z daszkiem przeciwsłonecznym

Kidkraft® Piaskownica ogrodowa z daszkiem przeciwsłonecznym
Szczegół

Dzięki naszej piaskownicy ogrodowej z zadaszeniem słonecznym dzieci mogą szukać skarbów w swoim ogrodzie i budować zamki z piasku. Ta piękna piaskownica wykonana z drewna odpornego na warunki atmosferyczne wyposażona jest w plandeki, które chronią piasek przed deszczem i śniegiem. Posiada daszek przeciwsłoneczny 2 pojemniki z tworzywa sztucznego na piasek i wodę Miejsce do zabawy dla kilku dzieci Drewno odporne na niepogodę Stabilna konstrukcja W zestawie instrukcja montażu Szczegóły: materiał: drewno odporne na niepogodę, tkanina wymiary: 163 x 153 x 130cm Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia. Uwaga Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia! (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Kidkraft® Piaskownica ogrodowa z daszkiem przeciwsłonecznym , Addo dziecięca kosiarka z maszyną do baniek

EXIT Drewniana piaskownica Aksent, 200 x 140 cm

EXIT Drewniana piaskownica Aksent, 200 x 140 cm
Szczegół

Drewniana piaskownica EXIT Aksent ma duży, prostokątny kształt . Piaskownica jest wyposażona w ławkę, schowek oraz kuchnię z akcesoriami kuchennymi i gwarantuje dzieciom mnóstwo zabawy. Upiecz pyszne ciastka piaskowe lub babeczki błotne i przeżyj najlepsze przygody we własnym ogrodzie dzięki tej piaskownicy Aksent z EXIT Toys. Na blacie kuchennym znajduje się kuchenka z pokrętłami oraz zlewozmywak z prawdziwym kranem. Działa on po podłączeniu do niego węża ogrodowego, a dzięki wyjmowanej umywalce wodę można łatwo usunąć ze zlewu. Pod blatem kuchennym znajduje się duży schowek, w którym można przechowywać wszystkie zabawki, takie jak patelnie, gdy dzieci skończą się bawić. Drewniane piaskownice Aksent z EXIT Toys są łatwe w montażu i bardzo wytrzymałe. Wstępnie nawiercone deski są przymocowane do metalowych narożników, dzięki czemu piaskownica jest stabilna. Narożniki mają charakterystyczny zielony kolor i w połączeniu z szarym drewnem nadają piaskownicy nowoczesny wygląd. Piaskownice EXIT Toys są wykonane z drewna cedrowego posiadającego certyfikat FSC® (FSC 100%, SCS-COC-000652-WH ). Ten rodzaj drewna nie ulega rozszczepianiu i jest naturalnie odporny na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, a zatem nie gnije. Drewnianych piaskownic EXIT nie trzeba impregnować przed użyciem, dzieci mogą się w nich od razu bezpiecznie bawić. Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość): 200 cm x 140 cm Materiał: drewno cedrowe Wytrzymałe metalowe narożniki Kuchnia z akcesoriami kuchennymi Funkcjonalny kran z wodą Praktyczna schowek do przechowywania Wykonane z drewna 100 % FSC Maksymalne obciążenie ławki: ok. 30 kg Wiek: od 3 lat Dołączone jako standard Drewniana piaskownica z ławką (200 x 140 cm) Blat kuchenny z kuchenką i pokrętłami Umywalka z funkcjonalnym kranem Akcesoria kuchenne Schowek 4 metalowe narożniki Instrukcja (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Drewniana piaskownica Aksent, 200 x 140 cm , Rabalux 4567 cathy dziecięca lampa sufitowa, różowa

Wózek z zestawem do piaskownicy, Myszka Micky - Smoby

Wózek z zestawem do piaskownicy, Myszka Micky - Smoby
Szczegół

Dzięki praktycznemu zestawowi wózka z wiaderkiem z motywem Myszki Miki, wszyscy mali fani Disneya mogą samodzielnie transportować swoje przybory na plażę lub bawić się w piaskownicy. Poręczny uchwyt do ciągnięcia można złożyć na wózek, aby zaoszczędzić miejsce, gdy nie jest używany. Zestaw zawiera wiadrerko z dużym motywem Myszki Micki, które dzięki specjalnej technologii IML jest odporne na zarysowania, sito, łopatę, grabie oraz formę. Szczegóły produktu: Wymiary produktu (długość x szerokość x wysokość): 44 x 27 x 24 cm Materiał: tworzywo sztuczne Wiek: od 18 miesięcy O Smoby : Jako jeden z najbardziej znanych francuskich producentów zabawek, Smoby Toys wie, co sprawia, że dzieci są szczęśliwe, a rodzice zadowoleni - innowacyjne zabawki, które pomagają maluchom odkrywać i trenować ich własne umiejętności, wesołe, kolorowe i pełne pomysłów. Ponieważ dzieci są urodzonymi odkrywcami! Rozumieją i doświadczają świata poprzez zabawę, próby i błędy. Dlatego tak ważne są bezpieczne zabawki dostosowane do wieku dziecka. Smoby Toys to ekspert w dziedzinie sprawdzonych zabawek opartych na najnowszych badaniach edukacyjnych, od niemowląt do dzieci w wieku szkolnym. Ale najważniejsze jest to, że zabawa z produktami Smoby to po prostu świetna zabawa! (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Wózek z zestawem do piaskownicy, Myszka Micky - Smoby , Sodastream butelka dziecięca buźka 0,5 l, niebieski

plum ® Drewniana piaskownica z ławeczkami i pokrowcem

plum ® Drewniana piaskownica z ławeczkami i pokrowcem
Szczegół

Gigantyczna ośmiokątna piaskownica oferuje idealny rozmiar do wspólnej zabawy. Folia ochronna zapobiega wrastaniu trawy i chwastów oraz umożliwia dobre odprowadzanie wody. Wykonane z wysokiej jakości drewna z certyfikatem FSC®. Kąty są zaokrąglone dla dzieci. W zestawie osłona chroniąca przed zabrudzeniami. Szczegóły: Wielkość (długość x szerokość x wysokość): 1,77 x 1,77 x 0,23 metra Maksymalna waga użytkownika 50 kg Materiał: drewno certyfikowane Wiek: od 18 miesięcy Uwaga Zawsze zakrywaj piaskownicę, gdy nie jest używana. Regularnie sprawdzaj, czy nie ma w niej ciał obcych i ostrych przedmiotów. Nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Nie ma zastosowania dla dzieci poniżej 18 miesięcy. Maksymalna waga użytkownika 50 kg. Tylko do użytku zewnętrznego. Tylko do użytku prywatnego. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak plum ® Drewniana piaskownica z ławeczkami i pokrowcem , Bellatex poduszka dziecięca pluszowa piłka, 20 cm

JAMARA Samochód do piaskownicy Dump Truck XL, żółty

JAMARA Samochód do piaskownicy Dump Truck XL, żółty
Szczegół

Dump Truck XL z Jamara to bez wątpienia król skrzynki Sand . Żaden projekt nie jest zbyt duży, żadne obciążenie nie jest zbyt ciężkie. Właściwy pojazd dla prawdziwych architektów Sand . Dzięki dużej, odchylanej powierzchni ładunkowej można bardzo łatwo wysypać na miejscu ładunek o wadze do ok. 40 kg. High light s: Udźwig ok. 40 kg Przechylana platforma załadowcza Wytrzymała obudowa z tworzywa sztucznego Zakres dostawy: Model Sand samochód skrzyniowy Dump Truck XL, żółty Dane techniczne: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 72 x 37 x 37 cm Waga: 3,6 kg Wiek: od 3 lat Uwaga Stosować pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak JAMARA Samochód do piaskownicy Dump Truck XL, żółty , Tega deska wc dziecięca mądra sowa, szary

JAMARA Samochód do piaskownicy Dump Truck XL, orange

JAMARA Samochód do piaskownicy Dump Truck XL, orange
Szczegół

Dump Truck XL z Jamara to bez wątpienia król skrzynki Sand . Żaden projekt nie jest zbyt duży, żadne obciążenie nie jest zbyt ciężkie. Właściwy pojazd dla prawdziwych architektów Sand . Dzięki dużej, odchylanej powierzchni ładunkowej można bardzo łatwo wysypać na miejscu ładunek o wadze do ok. 40 kg. High light s: Udźwig ok. 40 kg Przechylana platforma załadowcza Wytrzymała obudowa z tworzywa sztucznego Zakres dostawy: Model Sand wagon skrzyniowy Dump Truck XL, orange Dane techniczne: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 72 x 37 x 37 cm Waga: 2,64 kg Wiek: od 12 miesięcy Uwaga Stosować pod bezpośrednim nadzorem osób dorosłych. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak JAMARA Samochód do piaskownicy Dump Truck XL, orange , Rabalux 4631 shepherd dziecięca lampa sufitowa niebieska

EXIT Drewniana piaskownica Aksent, 160 x 140 cm

EXIT Drewniana piaskownica Aksent, 160 x 140 cm
Szczegół

Piaskownica EXIT Aksent w kształcie sześciokąta. Posiada trzy drewniane siedzenia, które zapewniają wystarczająco dużo miejsca, aby bawić się z przyjaciółmi. Kopanie dołów, budowanie zamków czy poszukiwanie skarbów? Dzieci będą się bawić godzinami w sześciokątnej drewnianej piaskownicy. Piaskownice EXIT Toys są łatwe w montażu i super wytrzymałe. Wstępnie nawiercone deski są mocowane do metolowych okuć w narożnikach, co zapewnia stabilność Sand puszki. Narożniki mają zielony kolor i w połączeniu z szarym drewnem nadają piaskownicom świetny wygląd. Piaskownice EXIT Toys wykonane są z certyfikowanego cedru FSC® (FSC 100%, SCS-COC-000652-WH). Ten rodzaj drewna nie pęka i jest naturalnie odporny na warunki atmosferyczne, takie jak deszcz. Nie trzeba impregnować piaskownic EXIT przed ich użyciem, dzieci od razu mogą się nimi bezpiecznie bawić. Szczegóły dotyczące produktu: Wymiary (dł. x szer.): 200 cm x 170 cm Materiał: drewno cedrowe Solidne metalowe krawędzie Z trzema miejscami unikatowy design Zrównoważone 100 % drewno FSC Maksymalna nośność: ok. 30 kg na jedno siedzenie Wiek: od 3 lat wymiary 160 x 140 cm cm) 6 złączy Instrukcja (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Drewniana piaskownica Aksent, 160 x 140 cm , Dziecięca butelka sportowa star wars, 540 ml

EXIT Drewniana piaskownica Aksent, 200 x 170 cm

EXIT Drewniana piaskownica Aksent, 200 x 170 cm
Szczegół

Piaskownica EXIT Aksent w kształcie sześciokąta. Posiada trzy drewniane siedzenia, które zapewniają wystarczająco dużo miejsca, aby bawić się z przyjaciółmi. Kopanie dołów, budowanie zamków czy poszukiwanie skarbów? Dzieci będą się bawić godzinami w sześciokątnej drewnianej piaskownicy. Piaskownice EXIT Toys są łatwe w montażu i super wytrzymałe. Wstępnie nawiercone deski są mocowane do metolowych okuć w narożnikach, co zapewnia stabilność Sand puszki. Narożniki mają zielony kolor i w połączeniu z szarym drewnem nadają piaskownicom świetny wygląd. Piaskownice EXIT Toys wykonane są z certyfikowanego cedru FSC® (FSC 100%, SCS-COC-000652-WH). Ten rodzaj drewna nie pęka i jest naturalnie odporny na warunki atmosferyczne, takie jak deszcz. Nie trzeba impregnować piaskownic EXIT przed ich użyciem, dzieci od razu mogą się nimi bezpiecznie bawić. Szczegóły dotyczące produktu: Wymiary (dł. x szer.): 200 cm x 170 cm Materiał: drewno cedrowe Solidne metalowe krawędzie Z trzema miejscami unikatowy design Zrównoważone 100 % drewno FSC Maksymalna nośność: ok. 30 kg na jedno siedzenie Wiek: od 3 lat wymiary 200 x 170 cm) 6 złączy Instrukcja (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Drewniana piaskownica Aksent, 200 x 170 cm , Rabalux 4632 cathy dziecięca lampa sufitowa, różowa

EXIT Drewniana piaskownica Łódka Aksent, 190 x 90 cm

EXIT Drewniana piaskownica Łódka Aksent, 190 x 90 cm
Szczegół

W drewnianej piaskownicy EXIT w kształcie łodzi, dzieci czują się jak prawdziwy kapitan lub marynarz. Piaskownica jest wyposażona w obrotowy ster, maszt i ukryte miejsce do przechowywania zabawek. Drewniane piaskownice Aksent od EXIT Toys są łatwe w montażu i bardzo wytrzymałe. Wstępnie nawiercone płyty są mocowane w metalowych narożnikach, co zapewnia stabilność piaskownicy. Narożniki są neonowo zielone i nadają piaskownicy nowoczesny wygląd w połączeniu z szarym drewnem. Drewniane produkty EXIT wykonane są z drewna cedrowego z certyfikatem FSC® (FSC 100%, SCS-COC-000652-WH). Ten rodzaj drewna jest z natury wykorzystywany w trudnych warunkach pogodowych tj. deszcz, dzięki czemu jest odporny na rdzę. Nie musisz malować drewnianych piaskownic EXIT przed ich użyciem, dzieci od razu mogą się nimi bezpiecznie bawić. Szczegóły dotyczące produktu: wymiary: 190 cm x 90 cm materiał: TPE, metał Solidne metalowe narożniki Wyjątkowy i ekskluzywny design. Maszt z żaglem i obrotowym sterem nie zajmuje dużo miejsca Zrównoważone 100 % drewno FSC W zestawie Drewniana łódź z piaskownicą Maszt z żaglem kierownica Przestrzeń magazynowa 6 metalowych haków instrukcja (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Drewniana piaskownica Łódka Aksent, 190 x 90 cm , Dziecięca poduszka rozgrzewająca z pestkami czere śni anioł

Woody Piaskownica drewniana kolorowa, 130 x 130 x 26 cm

Woody Piaskownica drewniana kolorowa, 130 x 130 x 26 cm
Szczegół

Wesoła kolorowa piaskownica z naturalnego drewna lakierowanego została wyposażona w sieć ochronną, która chroni piasek przed zwierzętami, opadniętymi liśćmi i innymi zanieczyszczeniami w okresie, w którym dzieci z niej nie korzystają. Siatką wyposażono w uchwyty, a korpus piaskownicy w haczyki. (4home.pl)

Podobne produkty jak Woody Piaskownica drewniana kolorowa, 130 x 130 x 26 cm

Woody Piaskownica nature z pokrywą, 2 ławki, 121 x 121 x 32,5 cm

Woody Piaskownica nature z pokrywą, 2 ławki, 121 x 121 x 32,5 cm
Szczegół

Precyzyjnie wykonana piaskownica z litego drewna zapewni twoim dzieciom doskonałą zabawę przez cały rok. Piaskownicę wyposażono w praktyczną opuszczaną pokrywę, która, która chroni piasek przed zwierzętami, opadniętymi liśćmi i innymi zanieczyszczeniami w okresie, w którym dzieci z niej nie korzystają. By dziecko mogło pobawić się w piaskownicy należy podnieść pokrywę, która zmieni się w dwie ławki, umożliwiając siedzenie podczas zabawy. (4home.pl)

Podobne produkty jak Woody Piaskownica nature z pokrywą, 2 ławki, 121 x 121 x 32,5 cm

Pościel bawełniana HIP Sparkling, 200x200 cm

Pościel bawełniana HIP Sparkling, 200x200 cm
Szczegół

Kolorowa pościel z bawełny marki HIP zapewni Ci niezmącony, spokojny sen. Co więcej, dzięki swoim szalonym wzorom wniesie do sypialni nutkę egzotyki. Pozwól więc ukołysać się do snu i ubierz swoją kołdrę w wyjątkowe ubranko. Zapięcie na zamek ułatwia przebieranie pościeli. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Pościel bawełniana HIP Sparkling, 200x200 cm

Pościel bawełniana HIP Selma, 200x200 cm

Pościel bawełniana HIP Selma, 200x200 cm
Szczegół

Kolorowa pościel z bawełny marki HIP zapewni Ci niezmącony, spokojny sen. Co więcej, dzięki swoim szalonym wzorom wniesie do sypialni nutkę egzotyki. Pozwól więc ukołysać się do snu i ubierz swoją kołdrę w wyjątkowe ubranko. Zapięcie na zamek ułatwia przebieranie pościeli. Poszewka może nieznacznie różnić się od modelu przedstawionego na zdjęciu. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Pościel bawełniana HIP Selma, 200x200 cm

Pościel bawełniana HIP Liberty, 200x200 cm

Pościel bawełniana HIP Liberty, 200x200 cm
Szczegół

Kolorowa pościel z bawełny marki HIP zapewni Ci niezmącony, spokojny sen. Co więcej, dzięki swoim szalonym wzorom wniesie do sypialni nutkę egzotyki. Pozwól więc ukołysać się do snu i ubierz swoją kołdrę w wyjątkowe ubranko. Zapięcie na zamek ułatwia przebieranie pościeli. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Pościel bawełniana HIP Liberty, 200x200 cm

Pościel bawełniana HIP Gimari, 200x200 cm

Pościel bawełniana HIP Gimari, 200x200 cm
Szczegół

Kolorowa pościel z bawełny marki HIP zapewni Ci niezmącony, spokojny sen. Co więcej, dzięki swoim szalonym wzorom wniesie do sypialni nutkę egzotyki. Pozwól więc ukołysać się do snu i ubierz swoją kołdrę w wyjątkowe ubranko. Zapięcie na zamek ułatwia przebieranie pościeli. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Pościel bawełniana HIP Gimari, 200x200 cm

Pościel bawełniana HIP Palaya, 200x200 cm

Pościel bawełniana HIP Palaya, 200x200 cm
Szczegół

Kolorowa pościel z bawełny marki HIP zapewni Ci niezmącony, spokojny sen. Co więcej, dzięki swoim szalonym wzorom wniesie do sypialni nutkę egzotyki. Pozwól więc ukołysać się do snu i ubierz swoją kołdrę w wyjątkowe ubranko. Zapięcie na zamek ułatwia przebieranie pościeli. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Pościel bawełniana HIP Palaya, 200x200 cm

Bawełniana pościel Bianca Anise, 200x200 cm

Bawełniana pościel Bianca Anise, 200x200 cm
Szczegół

Miękka i przyjemna w dotyku pościel jest wykonana ze 100% bawełny. Charakteryzuje się wytrzymałością na przetarcia i chłonie nadmierną wilgoć. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Bawełniana pościel Bianca Anise, 200x200 cm

Pościel bawełniana HIP Xandine, 200x200 cm

Pościel bawełniana HIP Xandine, 200x200 cm
Szczegół

Kolorowa pościel z bawełny marki HIP zapewni Ci niezmącony, spokojny sen. Co więcej, dzięki swoim szalonym wzorom wniesie do sypialni nutkę egzotyki. Pozwól więc ukołysać się do snu i ubierz swoją kołdrę w wyjątkowe ubranko. Zapięcie na zamek ułatwia przebieranie pościeli. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Pościel bawełniana HIP Xandine, 200x200 cm

Pościel bawełniana HIP Tomorrow, 200x200 cm

Pościel bawełniana HIP Tomorrow, 200x200 cm
Szczegół

Kolorowa pościel z bawełny marki HIP zapewni Ci niezmącony, spokojny sen. Co więcej, dzięki swoim szalonym wzorom wniesie do sypialni nutkę egzotyki. Pozwól więc ukołysać się do snu i ubierz swoją kołdrę w wyjątkowe ubranko. Zapięcie na zamek ułatwia przebieranie pościeli. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Pościel bawełniana HIP Tomorrow, 200x200 cm

Lniana pościel 200x200 cm – Linen Tales

Lniana pościel 200x200 cm – Linen Tales
Szczegół

Prosty i skuteczny sposób na poprawę jakości snu – pościel marki Linen Tales. Każda sztuka jest wykonywana ręcznie na Litwie przy użyciu włókien lnianych pochodzących wyłącznie ze zrównoważonych źródeł. To właśnie one zapewniają doskonałą termoregulację, odprowadzanie nadmiaru wilgoci i delikatność podczas zasłużonego odpoczynku. O dbałości o najmniejsze nawet szczegóły świadczy zapięcie na guziki wykonane z naturalnych łupin orzecha kokosowego. Poszewki na poduszki posiadają klasyczne kopertowe zamknięcie. Abyś mógł długo cieszyć się dobrą jakością, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, jak dbać o pościel: Pranie Przy pierwszym praniu lnianej pościeli zaleca się wybór zimnej wody. Dzięki temu rozpocznie się proces maceracji, tkanina uzyska połysk jedwabiu i stanie się mocniejsza. Podczas pierwszego prania len należy prać osobno. Podczas kolejnych prań można zwiększyć temperaturę do 40 stopni, w wypadku silniejszych zabrudzeń do 60 stopni. Jeżeli Twoja pralka oferuje wybór poziomu wody, włącz najwyższy możliwy, ponieważ włókna lnu są niezwykle chłonne. Lepiej unikać także prania pościeli z innymi materiałami, aby uniknąć zdeformowania tkaniny. Pranie ręczne Jeżeli pierzesz lnianą pościel w rękach, nie wyciskaj jej ani nie trzyj. Pranie ręczne poradzi sobie z lżejszymi zabrudzeniami, bądź ubraniami, których struktura mogłaby się w pralce uszkodzić. Środki piorące Używaj neutralnych i delikatnych środków piorących, które nie zawierają żadnych wybielaczy np. chloru. Nie należy polewać nimi tkaniny, ale dodać środek do wody. Przed wywieszeniem prania upewnij się, że proszek został całkowicie wypłukany. Wybielanie Środki zawierające wybielacze nie są przeznaczone do prania kolorowych materiałów, ponieważ mogłyby je uszkodzić. Chlorowe wybielacze osłabiają włókna i powodują żółknięcie, dlatego jeżeli musisz już wybielić swoje pranie, używaj wybielaczy na bazie tlenu. Suszenie Przed suszeniem nie należy materiału wyciskać ani wykręcać. Przed prasowaniem warto natomiast upewnić się, że pranie jest lekko wilgotne. Suszenie na słońcu białych materiałów pomaga zachować jego naturalny, jasny kolor. Prasowanie Pranie suszone w suszarce należy wyciągnąć od razu po zakończeniu programu, aby było jeszcze lekko wilgotne. Należy prasować tkaninę na jej lewej stronie. Wybierz funkcję pary lub w razie potrzeby zastosuj zraszacz. Kurczenie się Nasze lniane pościele w porównaniu do innych tego typu tkanin są odporne na kurczenie się. Dzięki zastosowanemu procesowi wstępnego prania włókien, materiały te kurczą się zazwyczaj jedynie o 3% lub mniej. Suchego prania nie należy czyścić, zwłaszcza w gorących warunkach, ponieważ grozi to skróceniem się włókien. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Lniana pościel 200x200 cm – Linen Tales

Pościel Catherine Lansfield Geo, 200x200 cm

Pościel Catherine Lansfield Geo, 200x200 cm
Szczegół

Piękna i wzorzysta pościel nie musi zdobić Twojej sypialni jedynie wiosną czy latem. Nadaj swojej sypialni swoistej atmosfery, niech śnią się przyjemne sny, a relaks przedłuża się bez końca. Marka Catherine Lansfield oferuje pościele bardzo dobrej jakości, przyjemne w dotyku i niezwykle łatwe w pielęgnacji. Zażycz sobie komfortu każdego dnia. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Pościel Catherine Lansfield Geo, 200x200 cm

Czerwona świąteczna pościel Catherine Lansfield, 200x200 cm

Czerwona świąteczna pościel Catherine Lansfield, 200x200 cm
Szczegół

Renifer Rudolf już nie może się doczekać świąt! Czekaj na święta razem z nim! Pościel Rudolf zamieni atmosferę Twojego domu w prawdziwe centrum świąt. Bez dwóch zdań! (bonami.pl)

Podobne produkty jak Czerwona świąteczna pościel Catherine Lansfield, 200x200 cm

Biała bawełniana pościel Bianca Malmo, 200x200 cm

Biała bawełniana pościel Bianca Malmo, 200x200 cm
Szczegół

Miękka i przyjemna w dotyku pościel jest wykonana ze 100% bawełny. Charakteryzuje się wytrzymałością na przetarcia i chłonie nadmierną wilgoć. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Biała bawełniana pościel Bianca Malmo, 200x200 cm

Pościel Catherine Lansfield Cool Dogs, 200x200 cm

Pościel Catherine Lansfield Cool Dogs, 200x200 cm
Szczegół

Pościel Catherine Lansfield wykonana jest z połączenia bawełny i poliestru. Pościel można prać w temperaturze 40°C. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Pościel Catherine Lansfield Cool Dogs, 200x200 cm

Kołdra z mikrowłókna DecoKing Libra, 200x200 cm

Kołdra z mikrowłókna DecoKing Libra, 200x200 cm
Szczegół

Kołdra z mikrowłókna DecoKing Libra, 200x200 cm (bonami.pl)

Podobne produkty jak Kołdra z mikrowłókna DecoKing Libra, 200x200 cm

Kołdra z mikrowłókna Mila Home, 200x200 cm

Kołdra z mikrowłókna Mila Home, 200x200 cm
Szczegół

Pikowana kołdra z mikrowłókna marki Mila Home nie pozwoli Ci marznąć w zimne, zimowe noce. Wypełniona jest włóknami HCS, które ogrzeją Cię, jednocześnie nie powodując nadmiernego pocenia. Dlaczego warto wybrać tę kołdrę? • Dzięki niej nie musisz posiadać letniej i zimowej wersji kołdry, ponieważ ten model w lecie chłodzi, a w zimie grzeje, więc świetnie sprawdzi się przez cały rok. będzie dobrym wyborem także dla osób z alergią na pierze. • Posiada wyjątkowo miękki materiał wierzchni, który jest wypełniony silkonowanymi włóknami (7d x 64 mm HCS) zapewniającymi maksymalny komfort. • Certyfikat OEKO-TEX Standard 100 gwarantuje, że wykorzystane materiały spełniają wysokie normy pod względem bezpieczeństwa i ekologii. Niezdejmowany pokrowiec: 100% mikrowłókno Wypełnienie: włókna typu hollow (puste w środku) (bonami.pl)

Podobne produkty jak Kołdra z mikrowłókna Mila Home, 200x200 cm

Kołdra z mikrowłókna AmeliaHome Floria, 200x200 cm

Kołdra z mikrowłókna AmeliaHome Floria, 200x200 cm
Szczegół

Kołdra z mikrowłókna AmeliaHome Floria, 200x200 cm (bonami.pl)

Podobne produkty jak Kołdra z mikrowłókna AmeliaHome Floria, 200x200 cm

Beżowa pościel Catherine Lansfield Stag, 200x200 cm

Beżowa pościel Catherine Lansfield Stag, 200x200 cm
Szczegół

Ta pościel jest po prostu bezproblemowa. Inne łatwo się gniotą, są nieprzyjemne w dotyku, nie pasują do wystroju sypialni, a w dodatku źle się je pierze i prasuje. W przypadku pościeli Catherine Lansfield jest dokładnie odwrotnie! Przyjemna w dotyku i tak wygodna, że zaśniesz w niej od razu po przyłożeniu głowy do poduszki. Pościel jak marzenie! (bonami.pl)

Podobne produkty jak Beżowa pościel Catherine Lansfield Stag, 200x200 cm

Szara pościel Catherine Lansfield Jacquard, 200x200 cm

Szara pościel Catherine Lansfield Jacquard, 200x200 cm
Szczegół

Przytulna, miła w dotyku – pościel Catherine Lansfield kusi do długiego leniuchowania w łóżku, a romantyczne wzory sprawiają, że nie chcesz leniuchować w niej sam! Wykonana jest z połączenia bawełny i poliestru, dzięki czemu bardzo łatwo upierzesz ją w 30°C. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Szara pościel Catherine Lansfield Jacquard, 200x200 cm
piaskownica dziecięca 200x200, Woody Piaskownica drewniana, 130 x 130 x 27 cm, Woody Piaskownica drewniana z siatką, 120 x 120 cm, Woody Piaskownica drewniana kolorowa, 130 x 130 x 26 cm, Woody Piaskownica nature z pokrywą, 2 ławki, 121 x 121 x 32,5 cm, Woody Gitara dziecięca, Dolu toaleta dziecięca, biały, Dolu toaleta dziecięca, różowy, Dolu toaleta dziecięca, niebieski, Dolu Duża huśtawka dziecięca 3w1, Dolu Kolejka dziecięca, 36 szt., Rabalux 4564 Cathy lampa dziecięca, różowa, Dziecięca butelka sportowa Mickey, 660 ml, Dziecięca butelka sportowa Spiderman, 540 ml, Rabalux 4565 Leon lampa dziecięca, żółta, Rappa Kosiarka dziecięca z dźwiękiem, niebieski, Dziecięca butelka sportowa Spiderman, 660 ml, Rabalux 4563 Shepherd lampa dziecięca, niebieski, SodaStream Butelka dziecięca Buźka 0,5 l, czerwony, Rabalux 4553 Starr lampa dziecięca LED, biały, Herding Pościel dziecięca do łóżeczka Jana Dino, Addo Dziecięca kosiarka z maszyną do baniek, Rabalux 4567 Cathy dziecięca lampa sufitowa, różowa, SodaStream Butelka dziecięca Buźka 0,5 l, niebieski, Bellatex Poduszka dziecięca Pluszowa piłka, 20 cm, Tega Deska WC dziecięca Mądra sowa, szary, Rabalux 4631 Shepherd dziecięca lampa sufitowa niebieska, Dziecięca butelka sportowa Star Wars, 540 ml, Rabalux 4632 Cathy dziecięca lampa sufitowa, różowa, Dziecięca poduszka rozgrzewająca z pestkami czere śni Anioł