Orion menażki termiczne 4 poziomy

Produkt Orion menażki termiczne 4 poziomy znaleziono 50+x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Orion menażki termiczne 4 poziomy i szukaj produktu ponownie.

Orion Menażki termiczne 4 poziomy

Orion Menażki termiczne 4 poziomy
Szczegół

Pojemnik termiczny z menażkami zawiera 4 miski ze stali nierdzewnej z pokrywkami, pojemność każdej miski wynosi 0,8 l. Menażki znajdują się w plastikowej obudowie termicznej z pokrywą z gwintem oraz ze składanym uchem, co sprawia, że przenoszony posiłek długo utrzymuje swoją temperaturę. Ponadto zostaje zapewniona odpowiednia higiena podczasprzewozu posiłków różnymi środkami transportu. Pojemnik termiczny można stosować również oddzielnie bez menażek do przechowywania i przenoszenia posiłków.Menażki ze stali nierdzewnej można myć w zmywarce. Menażki służą do przechowywania posiłków, można je umieszczać w lodówce, nie należy podgrzewać w nich posiłków. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Menażki termiczne 4 poziomy , Orion menażki termiczne 4 poziomy

Orion Menażka ze stali nierdzewnej 4 poziomy, 1 l

Orion Menażka ze stali nierdzewnej 4 poziomy, 1 l
Szczegół

 Menażka ze stali nierdzewnej 4-poziomowa jest przeznaczona do przenoszenia żywności. Pomoże zachować temperaturę przenoszonego jedzenia aż na kilka godzin. Częścią kompletu jest pokrywka górna oraz metalowy stojak z klamrą, która zapewnia zamknięcie. Specyfikacja: wersja prosta pojemność poszczególnych misek 1 l (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Menażka ze stali nierdzewnej 4 poziomy, 1 l , Orion menażka ze stali nierdzewnej 4 poziomy, 1 l

Orion Torba termiczna Beach 30 x 16 x 25 cm, 4 l

Orion Torba termiczna Beach 30 x 16 x 25 cm, 4 l
Szczegół

Torba termiczna utrzyma pożądaną temperaturę Twoich potraw oraz napojów. Nadaje się do napojów zimnych, sałatek, deserów, czy też potraw ciepłych. Zapewni komfort spożywania posiłków w podróży. Wkład termoizolacyjny zapewnia wysoką funkcjonalność. Wewnątrz zmieści się kilka plastikowych pojemników włożone jeden na drugi. Zapina się na suwak. Praktyczne ucha ułatwiają przenoszenie, a regulowany pasek umożliwia noszenie na ramieniu. Torbę wykonano z wytrzymałego materiału poliestrowego, który jest praktyczny z punktu widzenia utrzymywania w czystości. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Torba termiczna Beach 30 x 16 x 25 cm, 4 l , Orion plastikowe menażki almi 3 x 1,15 l

Szafka na buty 4 poziomy czarny/chrom, 81 x 30 x 73 cm

Szafka na buty 4 poziomy czarny/chrom, 81 x 30 x 73 cm
Szczegół

Nie pozwól, by twoje buty poniewierały się po podłodze - ułóż je w szafce na buty najwyższej jakości! Nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a jest niezwykle praktyczna. Szafka na buty posiada cztery półki wykonany z chromowanych błyszczących prętów, konstrukcję natomiast z litego drewna kauczukowego w kolorze czarnym. (4home.pl)

Podobne produkty jak Szafka na buty 4 poziomy czarny/chrom, 81 x 30 x 73 cm , Orion szklana patera na ciasteczka ema, 3 poziomy

Szafka na buty 4 poziomy biały/chrom, 81 x 30 x 73 cm

Szafka na buty 4 poziomy biały/chrom, 81 x 30 x 73 cm
Szczegół

Nie pozwól, by twoje buty poniewierały się po podłodze - ułóż je w szafce na buty najwyższej jakości! Nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a jest niezwykle praktyczna. Szafka na buty posiada cztery półki wykonany z chromowanych błyszczących prętów, konstrukcję natomiast z litego drewna kauczukowego w kolorze białym. (4home.pl)

Podobne produkty jak Szafka na buty 4 poziomy biały/chrom, 81 x 30 x 73 cm , Orion plastikowe menażki almi 2 l + 2 x 1,15 l

Orion Pojemnik termiczny, 1,2 l

Orion Pojemnik termiczny, 1,2 l
Szczegół

Pojemnik termiczny utrzyma przez długi okres czasu odpowiednią temperaturę żywności - wysoką lub niską. Doskonale nadaje się na ciepłe zupy, odświeżające sałatki i inne dania. Sprawdzi się w domu i na wycieczce. Posiada łatwe zamknięcie na gwint, szeroki otwór (zapewnia łatwe napełnianie i czyszczenie), plastikową pokrywkę termiczną - może służyć również jako miska. Objętość całkowita pojemnika termicznego wynosi 1,2 l, maks. objętość do napełniania 1 l. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Pojemnik termiczny, 1,2 l , Orion plastikowe menażki almi 2 l + 3 x 1,15 l

Orion Miska termiczna TERMO COSMOS, 0,5 l

Orion Miska termiczna TERMO COSMOS, 0,75 l

Orion Pojemnik termiczny Koty, 0,48 l, różowy

Orion Pojemnik termiczny Koty, 0,48 l, różowy
Szczegół

 Plastikowy pojemnik termiczny z kolekcji dziecięcej KOTY z wewnętrzną częścią stalową sprawi, że przechowywane w nim dania dłużej utrzymają stałą temperaturę. Ciepłe zupy pozostaną dłużej ciepłe, przeciery owocowe, czy też lody i smoothie pozostaną chłodne. Przygotowane sałatki zachowają na dłużej świeżość i pozostaną chrupiące. Pojemnik sprawdzi się w przedszkolu, czy w szkole, jak również w domu i na wycieczce. Zdobi go uroczy dekor kotów - motyw, który spodoba się dorosłym i dzieciom. Jego zaletą jest pokrywa termiczna z tworzywa sztucznego na gwint z uszczelką silikonową, która umożliwia zamknięcie pojemnika, a praktyczne ucho ułatwia jego przenoszenie. Ma pojemność 480 ml, jednak zaleca się napełnianie maks. do 420 ml. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Pojemnik termiczny Koty, 0,48 l, różowy , Cera styling termiczne rękawice ochronne

Butelka termiczna ze stali nierdzewnej Orion, 1,1 l

Butelka termiczna ze stali nierdzewnej Orion, 1,1 l
Szczegół

Butelka termiczna ze stali nierdzewnej Orion, 1,1 l (bonami.pl)

Podobne produkty jak Butelka termiczna ze stali nierdzewnej Orion, 1,1 l , Szafka na buty 2 poziomy, bambus

Butelka termiczna ze stali nierdzewnej Orion, 880 ml

Butelka termiczna ze stali nierdzewnej Orion, 880 ml
Szczegół

Butelka termiczna ze stali nierdzewnej Orion, 880 ml (bonami.pl)

Podobne produkty jak Butelka termiczna ze stali nierdzewnej Orion, 880 ml , The finger glove professional termiczne rękawice ochronne

WADER QUALITY TOYS Garaż ARAL z 4 poziomami

WADER QUALITY TOYS Garaż ARAL z 4 poziomami
Szczegół

Autentyczny garaż ARAL oferuje mnóstwo zabawy na 4 poziomach. Szczegóły Produktu: Wymiary: 58 x 59 x 61 cm Z myjnią samochodową, windą, podnośnikiem, stacją benzynową i wieloma innymi. Wiek: od 3 lat Uwaga Nie nadaje się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Zawiera małe części, które mogą stwarzać ryzyko zadławienia. Niebezpieczeństwo uduszenia! Zastrzegamy sobie prawo do zmian kolorystycznych i technicznych! (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak WADER QUALITY TOYS Garaż ARAL z 4 poziomami , Orion pojemnik do marynowania 4 l

Orion Butelka szklana z etui termicznym Kwiaty, 0,54 l

Orion Butelka szklana z etui termicznym Kwiaty, 0,54 l
Szczegół

Butelka z przezroczystego szkła włożona do przyjemnego etui z neoprenu w kolorach Orion, który chroni butelkę przed uderzeniami, utrzymując napój dłużej w wymaganej temperaturze z pewnością przypadnie Ci do gustu. Możesz zabrać ją do pracy, w podróż, do samochodu, na siłownię lub urlop. Ma pojemność 540 ml i doskonale sprawdzi się na wodę z miętą, smoothie, napój jonowy, lemoniadę lub herbatę mrożoną. Jej zaletą jest metalowa pokrywka na gwint i silikonowa uszczelka,która zapewnia, że przygotowany napój nie wyleje się. Szklaną część można myć w zmywarce, etui można prać w pralce w 30°C, stosując delikatny środek piorący, bez płynu zmiękczającego.Do butelki można wlać wodę o maksymalnej temperaturze 80°C, nie należy wlewać wrzącej wody. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Butelka szklana z etui termicznym Kwiaty, 0,54 l , Orion butelka szkło + kranik, 4 l

Czarny stojak na buty z 4 poziomami YAMAZAKI Frame

Czarny stojak na buty z 4 poziomami YAMAZAKI Frame
Szczegół

Kreatywnie, pomysłowo, oszczędnie i stylowo. Tak możesz żyć z akcesoriami japońskiej marki Yamazaki, projektuje swoje produkty z przekonaniem, że porządek jest najpiękniejszą ozdobą Twojego mieszkania. Trudno uwierzyć w to, że japońska marka Yamazaki zaczęła swoją przygodę z designem użytkowym od desek do prasowania. Swoimi oryginalnymi pomysłami i minimalistycznym stylem, powoli zaskarbiła sobie nasze mieszkania i domy. Podąża z duchem czasu i bezustannie proponuje nam kolejne akcesoria ułatwiające wykonywanie codziennych obowiązków. Zaprzyjaźnij się z Yamazaki! (bonami.pl)

Podobne produkty jak Czarny stojak na buty z 4 poziomami YAMAZAKI Frame , Orion patelnia na 4 jajka sadzone grande

Orion Torba termiczna Grid, 26 x 17 x 34 cm

Orion Torba termiczna Grid, 26 x 17 x 34 cm
Szczegół

Torba termiczna utrzyma pożądaną temperaturę Twoich potraw oraz napojów. Nadaje się do napojów zimnych, sałatek, deserów, czy też potraw ciepłych. Zapewni komfort spożywania posiłków w podróży. Wkład termoizolacyjny zapewnia wysoką funkcjonalność. Wewnątrz zmieści się kilka pojemników plastikowych. Zapina się na suwak. Praktyczne ucho ułatwia przenoszenie. Torbę wykonano z wytrzymałego materiału poliestrowego, który jest praktyczny z punktu widzenia utrzymywania w czystości. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Torba termiczna Grid, 26 x 17 x 34 cm , Orion 4-częściowy komplet pojemników plastikowych trend

Orion Torba termiczna Grid, 43,5 x 11 x 33 cm

Orion Torba termiczna Grid, 43,5 x 11 x 33 cm
Szczegół

Torba termiczna utrzyma pożądaną temperaturę Twoich potraw oraz napojów. Nadaje się do napojów zimnych, sałatek, deserów, czy też potraw ciepłych. Zapewni komfort spożywania posiłków w podróży. Wkład termoizolacyjny zapewnia wysoką funkcjonalność. Wewnątrz zmieszczą się butelki lub kilka plastikowych pojemników włożone jeden na drugi. Zapina się na suwak. Praktyczne ucha ułatwiają przenoszenie. Torbę wykonano z wytrzymałego materiału poliestrowego, który jest praktyczny z punktu widzenia utrzymywania w czystości. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Torba termiczna Grid, 43,5 x 11 x 33 cm , Thermobaby dishes & cutlery opakowanie termiczne rose orchid 1 szt.

Orion Torba termiczna Grid 12 x 37 cm, 1,5 l

Orion Torba termiczna Grid 12 x 37 cm, 1,5 l
Szczegół

Torba termiczna utrzyma pożądaną temperaturę Twoich potraw oraz napojów. Nadaje się do napojów zimnych, sałatek, deserów, czy też potraw ciepłych. Zapewni komfort spożywania posiłków w podróży. Wkład termoizolacyjny zapewnia wysoką funkcjonalność. Wewnątrz zmieści się butelka 1,5 l lub kilka okrągłych pojemników plastikowych, ułożonych jeden na drugim. Zapina się na suwak. Praktyczne ucho ułatwia przenoszenie. Torbę wykonano z wytrzymałego materiału poliestrowego, który jest praktyczny z punktu widzenia utrzymywania w czystości. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Torba termiczna Grid 12 x 37 cm, 1,5 l , Thermobaby dishes & cutlery opakowanie termiczne vert celadon 1 szt.

Orion Pojemnik do marynowania 4 l

Orion Pojemnik do marynowania 4 l
Szczegół

Naczynie do marynowania i kiszenia pomoże Ci przygotować wiele tradycyjnych przysmaków, jak również mięso na grill. Pokrywka na sprężynie pozwala na mocne ściśnięcie zawartości. Obniża to zużycie oleju, marynaty i zalewy. Smak mięsa, warzyw, przypraw będą silniejsze. Zostanie ograniczony dostęp powietrza do składników, co zapewni dłuższy okres przydatności do spożycia. Pokrywkę wyposażono w 4 zatrzaski, które szczelnie zamkną pojemnik, co umożliwia jego wykorzystanie do przewożenia. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Pojemnik do marynowania 4 l , Orion kubek ceramiczny mandala 0,6 l, 4 szt.

Orion Patelnia na 4 jajka sadzone Grande

Orion Patelnia na 4 jajka sadzone Grande
Szczegół

Patelnia do smażenia jajek sadzonych lub racuchów to masywna, odlewana patelnia z niskim okrajem oraz bardzo dobrą jakościowo powierzchnią nieprzywierającą PFLUON GRANIT. Jest przeznaczona do przygotowywania jajek, placków ziemniaczanych, racuchów itd. z minimalnym wykorzystaniem tłuszczu. Patelnia umożliwia usmażenie 4 sztuk za jednym razem. Materiał: aluminium z wysokiej jakości powierzchnią nieprzywierającą z wyprofilowanym dnem i uchwytem z tworzywa sztucznego. Możliwość powieszenia. Średnica jednego wgłębienia 10 cm. Zalecamy używanie rękawicy kuchennej. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Patelnia na 4 jajka sadzone Grande , Orion komplet kubków serce, 230 ml, 4 szt.

Półka łazienkowa 2 poziomy, 28 x 14,5 x 37 cm

Półka łazienkowa 2 poziomy, 28 x 14,5 x 37 cm
Szczegół

Uwielbiasz najróżniejsze żele pod prysznic, gąbki i lufy do mycia ciała, ale nie masz gdzie ich przechowywać, aby zrobić z nich użytek pod prysznicem? Kup tę półkę, którą wystarczy zawiesić, aby zawsze mieć pod ręką swoje ulubione produkty. (4home.pl)

Podobne produkty jak Półka łazienkowa 2 poziomy, 28 x 14,5 x 37 cm , Orion szybkowar presto duo, 4 i 6 l

Orion Komplet kubków SERCE, 230 ml, 4 szt.

Orion Komplet kubków SERCE, 230 ml, 4 szt.
Szczegół

 Jeśli szukasz pięknego prezentu na Walentynki lub Dzień Matki, przedstawiamy Ci serię kubków pełnych miłości o nazwie SERCE. Kubek ceramiczny o pojemności 230 ml nadaje się na poranną herbatę lub ulubioną kawę. Mniejsze uszko, wzór w serce i stonowana kolorystyka sprawiają, że jest to również stylowy dodatek do kuchni. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Komplet kubków SERCE, 230 ml, 4 szt. , Orion zestaw kubkówrelief 0,43 l, zielony, 4 szt.

Orion Pojemnik plastikowy z uszczelką PRIM, 4 l

Orion Pojemnik plastikowy z uszczelką PRIM, 4 l
Szczegół

 Praktyczny, przezroczysty, prostokątny pojemnik z tworzywa sztucznego o wymiarach 28 x 20 x 12 cm nadaje się do codziennego użytku w domu, ale także do przenoszenia, przewożenia jedzenia do pracy, na wycieczce lub podczas urlopu. Jest idealnym pojemnikiem do przechowywania świeżej żywności lub resztek z obiadu w lodówce. Dzięki silikonowej uszczelce w pokrywie i bocznym klipsom można go szczelnie zamknąć, aby zupa, sos, sałatki z jogurtem czy marynowane mięso przygotowane do grillowania nie rozlały się. Stosowanie w temperaturze od -25°C do +95°C pozwala na przechowywanie go w lodówce, ale także w zamrażarce. W domu lub w pracy przygotowaną żywność można podgrzewać w pojemniku bez pokrywki w kuchence mikrofalowej i umyć w zmywarce. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Pojemnik plastikowy z uszczelką PRIM, 4 l , Orion 4-częściowy zestaw pojemników na przyprawy tk150

Orion Kubek ceramiczny Mandala 0,6 l, 4 szt.

Orion Kubek ceramiczny Mandala 0,6 l, 4 szt.
Szczegół

Czas spędzony w kuchni może być jeszcze bardziej zabawny. Uprzyjemnij go sobie popularnymi mandalami. Popularny motyw spodoba się zapewne Tobie i Twoim dzieciom. Doskonałe jako prezent. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Kubek ceramiczny Mandala 0,6 l, 4 szt. , Orion 4-częściowy komplet kubków shiney, 270 ml

dream good Nest Snake poziomy niebieski mix gwiazd biały/szafirowy niebieski

dream good Nest Snake poziomy niebieski mix gwiazd biały/szafirowy niebieski
Szczegół

Szczegóły produktu: Testowane pod kątem zawartości substancji szkodliwych i certyfikowane zgodnie z klasą 1 Ökotex dla niemowląt. Wypełnienie z miękkiej i bezgłośnej wełny silikonowej Miękki, przytulny pokrowiec z bawełny Materiał i pielęgnacja: Materiał: 100% bawełna Można prać w pralce w temperaturze do 40 °C Wybielanie niedozwolone Żelazko w średniej temperaturze Nie suszyć w suszarce bębnowej Wymiary i waga: Długość: 180 cm Średnica: 9 cm (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak dream good Nest Snake poziomy niebieski mix gwiazd biały/szafirowy niebieski , Orion 4-częściowy zestaw kubków pies, 320 ml

Kids Concept ® Półka ścienna 3 poziomy 70 x 70 cm, biała

Kids Concept ® Półka ścienna 3 poziomy 70 x 70 cm, biała
Szczegół

Półka ścienna z trzema poziomami w ponadczasowym designie . Wypełnij półki książkami, zabawkami i innymi ulubionymi rzeczami. Regularnie zmieniaj przedmioty, aby półka stała się dynamicznym elementem wyposażenia i pozwoliła Twojemu dziecku na nowo odkryć swoje rzeczy. Produkt ten charakteryzuje się solidną konstrukcją. Udana koncepcja stała się klasyką: Koncepcja mebli STAR stanowi neutralną podstawę do zaprojektowania pokoju dziecięcego i dziecięcego. Dzięki swojej przejrzystej, nieskazitelnej stylistyce, artykuły te idealnie pasują do każdego pomieszczenia. Koncepcja STAR jest nie tylko praktyczna, ale również niezwykle atrakcyjna w wyglądzie. Szczegóły dotyczące produktu: Wymiary (długość x szerokość wysokość): 70 x 16 x 70 cm Kolor: biały Materiał: MDF (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Kids Concept ® Półka ścienna 3 poziomy 70 x 70 cm, biała , Orion pojemnik plastikowy z uszczelką prim, 4 l

Orion Komplet kubków ceramicznych KWIATY 350 ml, 4 szt.

Orion Komplet kubków ceramicznych KWIATY 350 ml, 4 szt.
Szczegół

 Szukasz naczyń kuchennych, które zainteresują Cię na pierwszy rzut oka i staną się doskonałym dodatkiem w Twojej kuchni? Właśnie taki jest ten komplet ceramiczny kubków w kwiaty w czterech odcieniach marki Orion. Kubki posiadają na zewnątrz szorstką powierzchnię z wytłaczanymi kwiatami, a wnętrze z gładkiej glazury. Właśnie ten kontrast materiału i kolorów sprawia, że są całkowicie wyjątkowe. Z pewnością przyjemnie będzie pić z nich poranną herbatę lub popołudniową kawę. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Komplet kubków ceramicznych KWIATY 350 ml, 4 szt. , Babyliss pro jumbo bab3025e wałki termiczne 12 x ⌀ 38 mm

Orion Komplet kubków porcelanowych Kropka 380 ml, 4 szt.

Orion Komplet kubków porcelanowych Kropka 380 ml, 4 szt.
Szczegół

Komplet kubków porcelanowych, które na pierwszy rzut oka zainteresują Cię swoim dekorem. Sprawią, że Twój dom stanie się bardziej przytulny i wniosą nutkę przyjemnej atmosfery. Są odpowiednie również jako prezent dla bliskich lub przyjaciół. Komplet zawiera 4 szt. kubków. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Komplet kubków porcelanowych Kropka 380 ml, 4 szt. , Półka łazienkowa3 poziomy, 28 x 14,5 x 55 cm

Orion Komplet kubków Old Love, 340 ml, 4 szt.

Orion Komplet kubków Old Love, 340 ml, 4 szt.
Szczegół

 Herbata owocowa lub latte macchiato. Cokolwiek preferujesz, ten porcelanowy kubek z uchem o pojemności 340 ml nadaje się do przygotowywania zarówno gorących, jak i zimnych napojów. Zdobi go czarna linia na krawędzi i czerwone dekory w dolnej połowie. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Komplet kubków Old Love, 340 ml, 4 szt. , Orion drążek do zawieszenia + 4 haczyki, 50, 5 cm

Orion Zestaw kubków porcelanowych Rose 0,36 l, 4 szt.

Orion Zestaw kubków porcelanowych Rose 0,36 l, 4 szt.
Szczegół

 Zestaw wysokiej jakości kubków porcelanowych z delikatnym motywem i wzorem róży. Kubki są odpowiednie do napojów gorących i zimnych. Opakowanie zawiera cztery kubki, każdy z innym wzorem kwiatów. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Zestaw kubków porcelanowych Rose 0,36 l, 4 szt. , Orion komplet kubków ceramicznych kwiaty 350 ml, 4 szt.

Orion Komplet kubków Red link, 350 ml, 4 szt.

Orion Komplet kubków Red link, 350 ml, 4 szt.
Szczegół

 Ładny kubek porcelanowy o pojemności 350 ml jest odpowiedni na napoje gorące i zimne. Zainteresuje swoim dekorem pasów w dolnej części oraz motywami serduszka w części górnej. Komplet zawiera 2 takie same kubki z takim samym wzorem. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Komplet kubków Red link, 350 ml, 4 szt. , Orion komplet kubków old love, 340 ml, 4 szt.

Orion Waza na zupę MODRODRUK 0,75 l, 4 szt.

Orion Waza na zupę MODRODRUK 0,75 l, 4 szt.
Szczegół

Miska ceramiczna wprost stworzona do letnich sałatek i wyśmienitych zup. Jego wzór stworzy przyjemną atmosferę i doda odpowiedniego akcentu każdej jadalni. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Waza na zupę MODRODRUK 0,75 l, 4 szt.

Orion Miska ceramiczna Blue design 13 cm, 4 szt.

Orion Miska ceramiczna Blue design 13 cm, 4 szt.
Szczegół

 Ten zestaw ceramicznych misek jest ozdobiony delikatnym niebiesko-białym dekorem, który będzie pasował do wiejskiej chaty lub nowoczesnej kuchni. Miski mają średnicę 13 cm, pojemność 0,52 l i mogą służyć do podawania śniadaniowej owsianki, jogurtu z musli, sałatek warzywnych i owocowych. Występują w zestawie 4 sztuk, w którym dekor. czwartej miski jest zawsze losowy. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Miska ceramiczna Blue design 13 cm, 4 szt.

Orion Kubek ceramiczny Blue design 580 ml, 4 szt.

Orion Kubek ceramiczny Blue design 580 ml, 4 szt.
Szczegół

 Zestaw stylowych kubków, które ozdobią wnętrze każdej kuchni. W tych niebiesko-białych ceramicznych pięknościach o pojemności 580 ml możesz podać nie tylko herbatę, ale także pyszne kakao lub większą kawę. W zestawie znajdują się 4 sztuki, gdzie dekor czwartego kubka jest zawsze losowy. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Kubek ceramiczny Blue design 580 ml, 4 szt.

Szafka na buty/taboret 2 poziomy Black marble, 77 x 29 x 42 cm

Szafka na buty/taboret 2 poziomy Black marble, 77 x 29 x 42 cm
Szczegół

 Nie pozwól, by twoje buty poniewierały się po podłodze - ułóż je w szafce na buty najwyższej jakości! Nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a jest niezwykle praktyczna. Szafka na buty zawiera dwie półki z chromowanych błyszczących prętów, konstrukcja jest metalowa, a płyta górna wykonana z MDF w dekorze czarnego marmuru. Może posłużyć jako miejsce do siedzenia. Ilość półek: 2, obciążenie do 5 kg Wysokość siedziska: 43 cm, szerokość siedziska: 77 cm, głębokość siedziska: 29 cm (4home.pl)

Podobne produkty jak Szafka na buty/taboret 2 poziomy Black marble, 77 x 29 x 42 cm

Orion Komplet misek ceramicznych Alfa 14 cm, beżowy, 4 szt.

Orion Komplet misek ceramicznych Alfa 14 cm, beżowy, 4 szt.
Szczegół

 Neutralny brązowy kolor i minimalistyczny wygląd. Miska ceramiczna ALFA dopasuje się do wnętrza każdej kuchni. Sprawdzi się nie tylko na zupę, ale również na sałatkę warzywną lub owocową, mleko z płatkami lub owsiankę na śniadanie. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Komplet misek ceramicznych Alfa 14 cm, beżowy, 4 szt.

4-częściowy zestaw naczyń z 3 szklanymi pokrywkami Orion Grande

4-częściowy zestaw naczyń z 3 szklanymi pokrywkami Orion Grande
Szczegół

Gotuj jak profesjonalista! Zestaw garnków Orion sprawi, że nawet najbardziej skomplikowany przepis nie da Ci się we znaki. Dzięki specjalnej nieprzywierającej powierzchni możesz przyrządzać swoje ulubione potrawy praktycznie bez tłuszczu. Dodatkowo garnek i brytfanna są odpowiednie do zapiekania w piekarniku (z pokrywką do temp. 200°C.) Bonami radzi. Uchwyty mogą się nagrzewać, dlatego zawsze używaj rękawic kuchennych lub silikonowych nakładek. W zestawie: • 3 garnki o poj. 1,4 l, 2,4 l i 4,2 l, • patelnia ⌀ 24 cm, • 3 pasujące pokrywki. (bonami.pl)

Podobne produkty jak 4-częściowy zestaw naczyń z 3 szklanymi pokrywkami Orion Grande

Orion Płyta do grillowania GRANDE, 43 x 27 x 4 cm

Orion Płyta do grillowania GRANDE, 43 x 27 x 4 cm
Szczegół

Płyta do grillowania z uchwytami posiada wysokiej jakości nieprzywierającą powłokę profilowaną PFLUON GRANIT, na której przygotujesz wyśmienite steki, stosując minimalną ilość tłuszczu. Można na niej grillować także mięso, warzywa, ryby i wędliny.Wymiary: 35/43 x 27 x 4 cmMateriał: aluminium z powierzchnią nieprzywierającą PFLUON GRANIT i profilowanym dnem.Uwaga: Nigdy nie wkładaj płyty grillowej bezpośrednio na płomienie ognia, może to spowodować odkształcenie lub inne uszkodzenie produktu - w takim przypadku uszkodzenie nie może stanowić przedmiotu reklamacji! Umieść płytę nad płomieniami lub rozżarzonymi węglami na grillu itp. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Płyta do grillowania GRANDE, 43 x 27 x 4 cm

Orion Zestaw słoików do pasteryzacji z zakrętką Fruit 0,425 l, 4 szt.

Orion Zestaw słoików do pasteryzacji z zakrętką Fruit 0,425 l, 4 szt.
Szczegół

 Słoiki do pasteryzacji o pojemności 0,425 l są odpowiednie do przygotowania domowych marmolad i kompotów. Komplet zawiera 4 słoiki z zamknięciami i kolorowym dekorem na nich oraz słoiku. Zamknięcia są zakręcane na gwincie, odpowiednie do wielokrotnego zastosowania. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Zestaw słoików do pasteryzacji z zakrętką Fruit 0,425 l, 4 szt.

Poziom duchowy Poziomnica laserowa Deko Tools LL57GA

Szczegół

(top4mobile.pl)

Podobne produkty jak Poziom duchowy Poziomnica laserowa Deko Tools LL57GA

Poziom duchowy Poziomnica laserowa Deko Tools LL57R

Szczegół

(top4mobile.pl)

Podobne produkty jak Poziom duchowy Poziomnica laserowa Deko Tools LL57R

KAOS Listwy ścienne poziome Endeløs Jesion naturalny

KAOS Listwy ścienne poziome Endeløs Jesion naturalny
Szczegół

Szczegóły produktu: Wielofunkcyjne listwy ścienne z serii Endeløs Możliwość rozbudowy o kolejne moduły i akcesoria Endeløs Może być używany jako oszczędzający miejsce schowek lub biurko z oddzielnie dostępnymi akcesoriami Kolor: naturalny Materiał i pielęgnacja: Materiał: jesion Wymiary i waga: Długość x szerokość x wysokość 62,5 x 13 x 122,5 cm W zestawie: 1 poziomy moduł Endeløs Wymagane wsporniki i śruby Uwaga: Krzesło, biurko, torby do przechowywania i dekoracje nie są objęte dostawą (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak KAOS Listwy ścienne poziome Endeløs Jesion naturalny

Półka na przyprawy z 5 poziomami Metaltex Pepito

Półka na przyprawy z 5 poziomami Metaltex Pepito
Szczegół

To własnie drobiazgi tworzą przyjemną atmosferę w naszych domach. Półki, akcesoria kuchenne, uchwyty, kosze i ociekacze. Maksymalnie wykorzystaj każdy kąt swojego domu. Marka Metaltex oferuje praktyczne rozwiązania do mniejszych kuchni i łazienek. Uporządkuj swoje rzeczy, dzięki czemu sprzątanie będzie łatwiejsze i przyjemniejsze. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Półka na przyprawy z 5 poziomami Metaltex Pepito

Poziom duchowy Poziomnica laserowa Deko Tools DKLL12PB1-S1

Szczegół

(top4mobile.pl)

Podobne produkty jak Poziom duchowy Poziomnica laserowa Deko Tools DKLL12PB1-S1

Poziom duchowy Poziomnica laserowa Deko Tools DKLL12PB2-S1

Szczegół

(top4mobile.pl)

Podobne produkty jak Poziom duchowy Poziomnica laserowa Deko Tools DKLL12PB2-S1

Poziom duchowy Poziomnica laserowa Deko Tools LL12-GTD-S1

Szczegół

(top4mobile.pl)

Podobne produkty jak Poziom duchowy Poziomnica laserowa Deko Tools LL12-GTD-S1

WADER QUALITY TOYS Parking z 7 poziomami i samochodzikami

WADER QUALITY TOYS Parking z 7 poziomami i samochodzikami
Szczegół

WADER Park Tower składa się z 7 poziomów i funkcjonującej myjni samochodowej, stacji benzynowej, dźwigu i platformy podnoszącej, którą można obsługiwać za pomocą korb. Details: Wymiary: wysokość 95 cm Auto są włączone Wiek: od 3 lat. szacunek Nie nadaje się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Zawiera małe części, które można połykać. Niebezpieczeństwo uduszenia się! Zmiany kolorystyczne i techniczne zastrzeżone! (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak WADER QUALITY TOYS Parking z 7 poziomami i samochodzikami

Orion Szklana patera na ciasteczka Ema, 3 poziomy

Orion Szklana patera na ciasteczka Ema, 3 poziomy
Szczegół

 Niezależnie od tego, czy organizujesz uroczystość rodzinną, czy spotkanie z przyjaciółmi, umieść wybrane przysmaki na tej trójpoziomowej paterze z kolekcji EMA. Nadaje się do deserów, ciast, słodyczy, owoców i kanapek. Składa się z metalowej rączki z okrągłym zakończeniem, która ułatwia jej przenoszenie. Posiada również trzy szklane talerze o średnicy 15, 20 i 25 cm. Prosty, ale elegancki design w połączeniu z zastosowanym materiałem pasuje do niemal każdego zestawu kuchennego. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Szklana patera na ciasteczka Ema, 3 poziomy

FOREO LUNA™4 Plus soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy wyposażona w funkcję termiczną i zapewniającą masaż ujędrniający skóra normalna szt.

FOREO LUNA™4 Plus soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy wyposażona w funkcję termiczną i zapewniającą masaż ujędrniający skóra normalna szt.
Szczegół

FOREO LUNA™4 Plus, szt., Elektryczne szczoteczki oczyszczające dla kobiet, Elektryczna szczoteczka oczyszczająca FOREO LUNA™4 Plus doskonale usunie ze skóry twarzy zanieczyszczenia, sebum i obumarłe komórki skóry. Właściwości: głęboko oczyszcza pory skutecznie usuwa czarne kropki delikatnie masuje twarz pozostawia skórę gładką i świeżą pomaga odnawiać komórki skóry przyrząd jest wodoodporny Sposób użycia: Można stosować codzienne. Zwilż twarz i zastosuj preparat oczyszczający. Delikatnie masuj twarz. Szczegółowe informacje dotyczące stosowania znajdziesz w załączonej instrukcji. (notino.pl)

Podobne produkty jak FOREO LUNA™4 Plus soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy wyposażona w funkcję termiczną i zapewniającą masaż ujędrniający skóra normalna szt.

Pozioma bateria kranowa ścienna z przyłączem dolnym z wyświetlaczem LED

Pozioma bateria kranowa ścienna z przyłączem dolnym z wyświetlaczem LED
Szczegół

Szybkie rozwiązanie tam, gdzie nie ma ciepłej wody, w ciągu kilku chwil podgrzewa wodę, z wyświetlaczem LED, z dźwignią sterującą, w kilku rodzajach✅ (alindashop.pl)

Podobne produkty jak Pozioma bateria kranowa ścienna z przyłączem dolnym z wyświetlaczem LED

Pozioma bateria kranowa ścienna z głowicą prysznicową z wyświetlaczem LED

Pozioma bateria kranowa ścienna z głowicą prysznicową z wyświetlaczem LED
Szczegół

Szybkie rozwiązanie tam, gdzie nie ma ciepłej wody, w ciągu kilku chwil podgrzewa wodę, z wyświetlaczem LED, z dźwignią sterującą, w kilku rodzajach✅ (alindashop.pl)

Podobne produkty jak Pozioma bateria kranowa ścienna z głowicą prysznicową z wyświetlaczem LED
Orion Menażki termiczne 4 poziomy, Orion Menażka ze stali nierdzewnej 4 poziomy, 1 l, Orion Plastikowe menażki Almi 3 x 1,15 l, Orion Szklana patera na ciasteczka Ema, 3 poziomy, Orion Plastikowe menażki Almi 2 l + 2 x 1,15 l, Orion Plastikowe menażki Almi 2 l + 3 x 1,15 l, Szafka na buty 4 poziomy biały/chrom, 81 x 30 x 73 cm, Szafka na buty 4 poziomy czarny/chrom, 81 x 30 x 73 cm, Cera Styling termiczne rękawice ochronne, Szafka na buty 2 poziomy, bambus, The Finger Glove Professional termiczne rękawice ochronne, Orion Pojemnik do marynowania 4 l, Orion Butelka szkło + kranik, 4 l, Orion Patelnia na 4 jajka sadzone Grande, Orion 4-częściowy komplet pojemników plastikowych TREND, Thermobaby Dishes & Cutlery opakowanie termiczne Rose Orchid 1 szt., Thermobaby Dishes & Cutlery opakowanie termiczne Vert Celadon 1 szt., Orion Kubek ceramiczny Mandala 0,6 l, 4 szt., Orion Komplet kubków SERCE, 230 ml, 4 szt., Orion Szybkowar PRESTO DUO, 4 i 6 l, Orion Zestaw kubkówRelief 0,43 l, zielony, 4 szt., Orion 4-częściowy zestaw pojemników na przyprawy TK150, Orion 4-częściowy komplet kubków Shiney, 270 ml, Orion 4-częściowy zestaw kubków Pies, 320 ml, Orion Pojemnik plastikowy z uszczelką PRIM, 4 l, BaByliss PRO Jumbo BAB3025E wałki termiczne 12 x ⌀ 38 mm, Półka łazienkowa3 poziomy, 28 x 14,5 x 55 cm, Orion Drążek do zawieszenia + 4 haczyki, 50, 5 cm, Orion Komplet kubków ceramicznych KWIATY 350 ml, 4 szt., Orion Komplet kubków Old Love, 340 ml, 4 szt.