O.b. extra protect normal tampony 16 szt.

Produkt O.b. extra protect normal tampony 16 szt. znaleziono 50+x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę O.b. extra protect normal tampony 16 szt. i szukaj produktu ponownie.

o.b. Extra Protect Normal tampony 16 szt.

o.b. Extra Protect Normal tampony 16 szt.
Szczegół

o.b. Extra Protect Normal, 16 szt., Tampony dla kobiet, Chcesz czuć się komfortowo i swobodnie również podczas tych dni? Tampony o.b. Extra Protect Normal zapewnią ci maksymalną ochronę i poczucie komfortu i pewności, dzięki której niemalże zapomnisz o okresie. Właściwości: dopasowuje się do ruchów ciała splecione rowki idealnie odprowadzają płyn do wnętrza tamponu rozmiar idealny na dni ze średnim krwawieniem Skład: niebielone chlorem Sposób użycia: Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w załączonej ulotce. (notino.pl)

Podobne produkty jak o.b. Extra Protect Normal tampony 16 szt. , O.b. extra protect normal tampony 16 szt.

o.b. Extra Protect Super tampony 16 szt.

o.b. Extra Protect Super tampony 16 szt.
Szczegół

o.b. Extra Protect Super, 16 szt., Tampony dla kobiet, Chcesz czuć się komfortowo i swobodnie również podczas tych dni? Tampony o.b. Extra Protect Super zapewnią ci maksymalną ochronę i poczucie komfortu i pewności, dzięki której niemalże zapomnisz o okresie. Właściwości: rozmiar idealny na dni z obfitym krwawieniem splecione rowki idealnie odprowadzają płyn do wnętrza tamponu dopasowuje się do ruchów ciała Skład: niebielone chlorem Sposób użycia: Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w załączonej ulotce. (notino.pl)

Podobne produkty jak o.b. Extra Protect Super tampony 16 szt. , O.b. extra protect super tampony 16 szt.

o.b. Extra Protect Super+ Comfort tampony 16 szt.

o.b. Extra Protect Super+ Comfort tampony 16 szt.
Szczegół

o.b. Extra Protect Super+ Comfort, 16 szt., Tampony dla kobiet, Chcesz czuć się komfortowo i swobodnie również podczas tych dni? Tampony o.b. Extra Protect Super+ Comfort zapewnią ci maksymalną ochronę i poczucie komfortu i pewności, dzięki której niemalże zapomnisz o okresie. Właściwości: splecione rowki idealnie odprowadzają płyn do wnętrza tamponu rozmiar idealny na dni z bardzo obfitym krwawieniem dopasowuje się do ruchów ciała Skład: niebielone chlorem Sposób użycia: Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w załączonej ulotce. (notino.pl)

Podobne produkty jak o.b. Extra Protect Super+ Comfort tampony 16 szt. , O.b. normal tampony 16 szt.

o.b. Normal tampony 16 szt.

o.b. Normal tampony 16 szt.
Szczegół

o.b. Normal, 16 szt., Tampony dla kobiet, Chcesz czuć się komfortowo i swobodnie również podczas tych dni? Tampony o.b. Normal zapewnią ci maksymalną ochronę i poczucie komfortu i pewności, dzięki której niemalże zapomnisz o okresie. Właściwości: splecione rowki idealnie odprowadzają płyn do wnętrza tamponu dopasowuje się do ruchów ciała tampon pozostaje zawsze na swoim miejscu rozmiar idealny na dni ze średnim krwawieniem Sposób użycia: Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w załączonej ulotce. (notino.pl)

Podobne produkty jak o.b. Normal tampony 16 szt. , O.b. extra protect super+ comfort tampony 16 szt.

Kotex Active Normal tampony 16 szt.

Kotex Active Normal tampony 16 szt.
Szczegół

Kotex Active Normal, 16 szt., Tampony dla kobiet, Chcesz czuć się komfortowo i swobodnie również podczas tych dni? Tampony Kotex Active Normal zapewnią ci maksymalną ochronę i poczucie komfortu i pewności, dzięki której niemalże zapomnisz o okresie. Właściwości: dopasowuje się do ruchów ciała idealnie nadają się do uprawiania sportu gładka powierzchnia ułatwiająca aplikację tampon pozostaje zawsze na swoim miejscu rozmiar idealny na dni ze średnim krwawieniem Sposób użycia: Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w załączonej ulotce. (notino.pl)

Podobne produkty jak Kotex Active Normal tampony 16 szt. , O.b. organic normal tampony 16 szt.

o.b. Organic Normal tampony 16 szt.

o.b. Organic Normal tampony 16 szt.
Szczegół

o.b. Organic Normal, 16 szt., Tampony dla kobiet, Chcesz czuć się komfortowo i swobodnie również podczas tych dni? Tampony o.b. Organic Normal zapewnią ci maksymalną ochronę i poczucie komfortu i pewności, dzięki której niemalże zapomnisz o okresie. Właściwości: rozmiar idealny na dni ze średnim krwawieniem dopasowuje się do ruchów ciała splecione rowki idealnie odprowadzają płyn do wnętrza tamponu mechanizm zapewniający proste i szybkie odpakowanie tamponu Skład: 100% bawełna niebielone chlorem Sposób użycia: Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w załączonej ulotce. (notino.pl)

Podobne produkty jak o.b. Organic Normal tampony 16 szt. , O.b. pro comfort normal tampony 16 szt.

o.b. Pro Comfort Normal tampony 16 szt.

o.b. Pro Comfort Normal tampony 16 szt.
Szczegół

o.b. Pro Comfort Normal, 16 szt., Tampony dla kobiet, Chcesz czuć się komfortowo i swobodnie również podczas tych dni? Tampony o.b. Pro Comfort Normal zapewnią ci maksymalną ochronę i poczucie komfortu i pewności, dzięki której niemalże zapomnisz o okresie. Właściwości: gładka powierzchnia ułatwiająca aplikację tampon pozostaje zawsze na swoim miejscu rozmiar idealny na dni ze średnim krwawieniem Sposób użycia: Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w załączonej ulotce. (notino.pl)

Podobne produkty jak o.b. Pro Comfort Normal tampony 16 szt. , O.b. pro comfort night normal tampony 16 szt.

o.b. Super tampony 16 szt.

o.b. Super tampony 16 szt.
Szczegół

o.b. Super, 16 szt., Tampony dla kobiet, Chcesz czuć się komfortowo i swobodnie również podczas tych dni? Tampony o.b. Super zapewnią ci maksymalną ochronę i poczucie komfortu i pewności, dzięki której niemalże zapomnisz o okresie. Właściwości: splecione rowki idealnie odprowadzają płyn do wnętrza tamponu dopasowuje się do ruchów ciała tampon pozostaje zawsze na swoim miejscu rozmiar idealny na dni z obfitym krwawieniem Sposób użycia: Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w załączonej ulotce. (notino.pl)

Podobne produkty jak o.b. Super tampony 16 szt. , O.b. super tampony 16 szt.

Kotex Active Super tampony 16 szt.

Kotex Active Super tampony 16 szt.
Szczegół

Kotex Active Super, 16 szt., Tampony dla kobiet, Chcesz czuć się komfortowo i swobodnie również podczas tych dni? Tampony Kotex Active Super zapewnią ci maksymalną ochronę i poczucie komfortu i pewności, dzięki której niemalże zapomnisz o okresie. Właściwości: dopasowuje się do ruchów ciała idealnie nadają się do uprawiania sportu gładka powierzchnia ułatwiająca aplikację tampon pozostaje zawsze na swoim miejscu rozmiar idealny na dni z obfitym krwawieniem Sposób użycia: Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w załączonej ulotce. (notino.pl)

Podobne produkty jak Kotex Active Super tampony 16 szt. , O.b. pro comfort normal tampony 32 szt.

o.b. Super Plus tampony 16 szt.

o.b. Super Plus tampony 16 szt.
Szczegół

o.b. Super Plus, 16 szt., Tampony dla kobiet, Chcesz czuć się komfortowo i swobodnie również podczas tych dni? Tampony o.b. Super Plus zapewnią ci maksymalną ochronę i poczucie komfortu i pewności, dzięki której niemalże zapomnisz o okresie. Właściwości: splecione rowki idealnie odprowadzają płyn do wnętrza tamponu dopasowuje się do ruchów ciała tampon pozostaje zawsze na swoim miejscu rozmiar idealny na dni z bardzo obfitym krwawieniem Sposób użycia: Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w załączonej ulotce. (notino.pl)

Podobne produkty jak o.b. Super Plus tampony 16 szt. , O.b. pro comfort normal tampony 56 szt.

o.b. Organic Super tampony 16 szt.

o.b. Organic Super tampony 16 szt.
Szczegół

o.b. Organic Super, 16 szt., Tampony dla kobiet, Chcesz czuć się komfortowo i swobodnie również podczas tych dni? Tampony o.b. Organic Super zapewnią ci maksymalną ochronę i poczucie komfortu i pewności, dzięki której niemalże zapomnisz o okresie. Właściwości: splecione rowki idealnie odprowadzają płyn do wnętrza tamponu mechanizm zapewniający proste i szybkie odpakowanie tamponu tampon pozostaje zawsze na swoim miejscu rozmiar idealny na dni z obfitym krwawieniem Skład: 100% bawełna niebielone chlorem Sposób użycia: Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w załączonej ulotce. (notino.pl)

Podobne produkty jak o.b. Organic Super tampony 16 szt. , O.b. pro comfort normal tampony 64 szt.

Kotex UltraSorb Normal tampony 32 szt.

Kotex UltraSorb Normal tampony 32 szt.
Szczegół

Kotex UltraSorb Normal, 32 szt., Tampony dla kobiet, Chcesz czuć się komfortowo i swobodnie również podczas tych dni? Tampony Kotex UltraSorb Normal zapewnią ci maksymalną ochronę i poczucie komfortu i pewności, dzięki której niemalże zapomnisz o okresie. Właściwości: dopasowuje się do ruchów ciała gładka powierzchnia ułatwiająca aplikację pasek absorbujący dla pewnej ochrony rozmiar idealny na dni ze średnim krwawieniem Sposób użycia: Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w załączonej ulotce. (notino.pl)

Podobne produkty jak Kotex UltraSorb Normal tampony 32 szt. , Ria normal tampony 16 szt.

Kotex Tampons Normal tampony 32 szt.

Kotex Tampons Normal tampony 32 szt.
Szczegół

Kotex Tampons Normal, 32 szt., Tampony dla kobiet, Chcesz czuć się komfortowo i swobodnie również podczas tych dni? Tampony Kotex Tampons Normal zapewnią ci maksymalną ochronę i poczucie komfortu i pewności, dzięki której niemalże zapomnisz o okresie. Właściwości: rozmiar idealny na dni ze średnim krwawieniem dopasowuje się do ruchów ciała gładka powierzchnia ułatwiająca aplikację mechanizm zapewniający proste i szybkie odpakowanie tamponu tampon pozostaje zawsze na swoim miejscu wielokierunkowe rowki zwiększające pojemność tamponu Sposób użycia: Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w załączonej ulotce. (notino.pl)

Podobne produkty jak Kotex Tampons Normal tampony 32 szt. , O.b. super plus tampony 16 szt.

o.b. Pro Comfort Mini tampony 16 szt.

o.b. Pro Comfort Mini tampony 16 szt.
Szczegół

o.b. Pro Comfort Mini, 16 szt., Tampony dla kobiet, Chcesz czuć się komfortowo i swobodnie również podczas tych dni? Tampony o.b. Pro Comfort Mini zapewnią ci maksymalną ochronę i poczucie komfortu i pewności, dzięki której niemalże zapomnisz o okresie. Właściwości: rozmiar idealny na dni ze słabym krwawieniem tampon pozostaje zawsze na swoim miejscu gładka powierzchnia ułatwiająca aplikację Sposób użycia: Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w załączonej ulotce. (notino.pl)

Podobne produkty jak o.b. Pro Comfort Mini tampony 16 szt. , O.b. organic super tampony 16 szt.

o.b. Pro Comfort Super tampony 16 szt.

o.b. Pro Comfort Super tampony 16 szt.
Szczegół

o.b. Pro Comfort Super, 16 szt., Tampony dla kobiet, Właściwości: rozmiar idealny na dni z obfitym krwawieniem dopasowuje się do ruchów ciała mechanizm zapewniający proste i szybkie odpakowanie tamponu wielokierunkowe rowki zwiększające pojemność tamponu Skład: niebielone chlorem Sposób użycia: Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w załączonej ulotce. (notino.pl)

Podobne produkty jak o.b. Pro Comfort Super tampony 16 szt. , Kotex active normal tampony 16 szt.

o.b. Pro Comfort Super Plus tampony 16 szt.

o.b. Pro Comfort Super Plus tampony 16 szt.
Szczegół

o.b. Pro Comfort Super Plus, 16 szt., Tampony dla kobiet, Chcesz czuć się komfortowo i swobodnie również podczas tych dni? Tampony o.b. Pro Comfort Super Plus zapewnią ci maksymalną ochronę i poczucie komfortu i pewności, dzięki której niemalże zapomnisz o okresie. Właściwości: dopasowuje się do ruchów ciała gładka powierzchnia ułatwiająca aplikację tampon pozostaje zawsze na swoim miejscu rozmiar idealny na dni z bardzo obfitym krwawieniem Sposób użycia: Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w załączonej ulotce. (notino.pl)

Podobne produkty jak o.b. Pro Comfort Super Plus tampony 16 szt. , Ria normal comfort tampony 16 szt.

o.b. Pro Comfort Normal tampony 32 szt.

o.b. Pro Comfort Normal tampony 32 szt.
Szczegół

o.b. Pro Comfort Normal, 32 szt., Tampony dla kobiet, Chcesz czuć się komfortowo i swobodnie również podczas tych dni? Tampony o.b. Pro Comfort Normal zapewnią ci maksymalną ochronę i poczucie komfortu i pewności, dzięki której niemalże zapomnisz o okresie. Właściwości: gładka powierzchnia ułatwiająca aplikację tampon pozostaje zawsze na swoim miejscu rozmiar idealny na dni ze średnim krwawieniem Sposób użycia: Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w załączonej ulotce. (notino.pl)

Podobne produkty jak o.b. Pro Comfort Normal tampony 32 szt. , O.b. pro comfort mini tampony 16 szt.

o.b. Pro Comfort Normal tampony 64 szt.

o.b. Pro Comfort Normal tampony 64 szt.
Szczegół

o.b. Pro Comfort Normal, 64 szt., Tampony dla kobiet, Chcesz czuć się komfortowo i swobodnie również podczas tych dni? Tampony o.b. Pro Comfort Normal zapewnią ci maksymalną ochronę i poczucie komfortu i pewności, dzięki której niemalże zapomnisz o okresie. Właściwości: gładka powierzchnia ułatwiająca aplikację tampon pozostaje zawsze na swoim miejscu rozmiar idealny na dni ze średnim krwawieniem Sposób użycia: Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w załączonej ulotce. (notino.pl)

Podobne produkty jak o.b. Pro Comfort Normal tampony 64 szt. , O.b. pro comfort super tampony 16 szt.

Tampax Compak Pearl Regular tampony z aplikatorem 16 szt.

Tampax Compak Pearl Regular tampony z aplikatorem 16 szt.
Szczegół

Tampax Compak Pearl Regular, 16 szt., Tampony dla kobiet, Chcesz czuć się komfortowo i swobodnie również podczas tych dni? Tampony Tampax Compak Pearl Regular zapewnią ci maksymalną ochronę i poczucie komfortu i pewności, dzięki której niemalże zapomnisz o okresie. Właściwości: mechanizm zapewniający proste i szybkie odpakowanie tamponu gładka powierzchnia ułatwiająca aplikację dopasowuje się do ruchów ciała (notino.pl)

Podobne produkty jak Tampax Compak Pearl Regular tampony z aplikatorem 16 szt. , O.b. pro comfort night super tampony 16 szt.

Kotex Ultra Comfort Normal wkładki 16 szt.

Kotex Ultra Comfort Normal wkładki 16 szt.
Szczegół

Kotex Ultra Comfort Normal, 16 szt., Wkładki i podpaski dla kobiet, Maksymalna wygoda i 100% pewnej ochrony podczas miesiączki. Podpaski higieniczne Kotex Ultra Comfort Normal zapewni ci komfort i pewność w te dni. Właściwości: ekonomicznie korzystne opakowanie rozmiar idealny na dni ze średnim krwawieniem idealnie pasują i dobrze utrzymują kształt skrzydełka chroniące pozostałą część bielizny (notino.pl)

Podobne produkty jak Kotex Ultra Comfort Normal wkładki 16 szt. , O.b. pro comfort super plus tampony 16 szt.

Always Platinum Normal Size 1 wkładki 16 szt.

Always Platinum Normal Size 1 wkładki 16 szt.
Szczegół

Always Platinum Normal Size 1, 16 szt., Wkładki i podpaski dla kobiet, Właściwości: skrzydełka chroniące pozostałą część bielizny idealnie pasują i dobrze utrzymują kształt rozmiar idealny na dni ze słabym krwawieniem pochłaniające jądro, które wychwyca i zamyka płyn wewnątrz (notino.pl)

Podobne produkty jak Always Platinum Normal Size 1 wkładki 16 szt. , O.b. pro comfort night super+ tampony na noc 16 szt.

Always Dailies Large Extra Protect wkładki żelowe 68 szt.

Always Dailies Large Extra Protect wkładki żelowe 68 szt.
Szczegół

Always Dailies Large Extra Protect, 68 szt., Wkładki i podpaski dla kobiet, Właściwości: wysoka przewiewność rozmiar idealny na dni ze słabym krwawieniem przebadano dermatologicznie (notino.pl)

Podobne produkty jak Always Dailies Large Extra Protect wkładki żelowe 68 szt. , O.b. pro comfort super tampony 48 szt.

Kotex UltraSorb Super tampony 32 szt.

Kotex UltraSorb Super tampony 32 szt.
Szczegół

Kotex UltraSorb Super, 32 szt., Tampony dla kobiet, Chcesz czuć się komfortowo i swobodnie również podczas tych dni? Tampony Kotex UltraSorb Super zapewnią ci maksymalną ochronę i poczucie komfortu i pewności, dzięki której niemalże zapomnisz o okresie. Właściwości: dopasowuje się do ruchów ciała gładka powierzchnia ułatwiająca aplikację pasek absorbujący dla pewnej ochrony można używać również przy kąpieli w basenie rozmiar idealny na dni z obfitym krwawieniem Sposób użycia: Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w załączonej ulotce. (notino.pl)

Podobne produkty jak Kotex UltraSorb Super tampony 32 szt. , O.b. pro comfort mini tampony 64 szt.

Kotex Tampons Super tampony 32 szt.

Kotex Tampons Super tampony 32 szt.
Szczegół

Kotex Tampons Super, 32 szt., Tampony dla kobiet, Chcesz czuć się komfortowo i swobodnie również podczas tych dni? Tampony Kotex Tampons Super zapewnią ci maksymalną ochronę i poczucie komfortu i pewności, dzięki której niemalże zapomnisz o okresie. Właściwości: dopasowuje się do ruchów ciała gładka powierzchnia ułatwiająca aplikację wielokierunkowe rowki zwiększające pojemność tamponu tampon pozostaje zawsze na swoim miejscu rozmiar idealny na dni z bardzo obfitym krwawieniem przeznaczone do jednorazowego użytku mechanizm zapewniający proste i szybkie odpakowanie tamponu Sposób użycia: Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w załączonej ulotce. (notino.pl)

Podobne produkty jak Kotex Tampons Super tampony 32 szt. , O.b. pro comfort mini tampony 32 szt.

Kotex Tampons Mini tampony 32 szt.

Kotex Tampons Mini tampony 32 szt.
Szczegół

Kotex Tampons Mini, 32 szt., Tampony dla kobiet, Chcesz czuć się komfortowo i swobodnie również podczas tych dni? Tampony Kotex Tampons Mini zapewnią ci maksymalną ochronę i poczucie komfortu i pewności, dzięki której niemalże zapomnisz o okresie. Właściwości: rozmiar idealny na dni ze słabym krwawieniem dopasowuje się do ruchów ciała gładka powierzchnia ułatwiająca aplikację mechanizm zapewniający proste i szybkie odpakowanie tamponu wielokierunkowe rowki zwiększające pojemność tamponu tampon pozostaje zawsze na swoim miejscu Sposób użycia: Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w załączonej ulotce. (notino.pl)

Podobne produkty jak Kotex Tampons Mini tampony 32 szt. , O.b. pro comfort super tampony 54 szt.

Always Dailies Normal Fresh & Protect wkładki żelowe

Always Dailies Normal Fresh & Protect wkładki żelowe
Szczegół

Always Dailies Normal Fresh & Protect, , Wkładki i podpaski dla kobiet, Właściwości: przyjemny miękki materiał przebadano dermatologicznie wysoka przewiewność pochłaniające jądro, które wychwyca i zamyka płyn wewnątrz idealnie pasują i dobrze utrzymują kształt (notino.pl)

Podobne produkty jak Always Dailies Normal Fresh & Protect wkładki żelowe , O.b. pro comfort super tampony 32 szt.

o.b. Pro Comfort Mini tampony 32 szt.

o.b. Pro Comfort Mini tampony 32 szt.
Szczegół

o.b. Pro Comfort Mini, 32 szt., Tampony dla kobiet, Chcesz czuć się komfortowo i swobodnie również podczas tych dni? Tampony o.b. Pro Comfort Mini zapewnią ci maksymalną ochronę i poczucie komfortu i pewności, dzięki której niemalże zapomnisz o okresie. Właściwości: rozmiar idealny na dni ze słabym krwawieniem tampon pozostaje zawsze na swoim miejscu gładka powierzchnia ułatwiająca aplikację Sposób użycia: Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w załączonej ulotce. (notino.pl)

Podobne produkty jak o.b. Pro Comfort Mini tampony 32 szt. , Kotex ultrasorb normal tampony 32 szt.

o.b. Pro Comfort Mini tampony 64 szt.

o.b. Pro Comfort Mini tampony 64 szt.
Szczegół

o.b. Pro Comfort Mini, 64 szt., Tampony dla kobiet, Chcesz czuć się komfortowo i swobodnie również podczas tych dni? Tampony o.b. Pro Comfort Mini zapewnią ci maksymalną ochronę i poczucie komfortu i pewności, dzięki której niemalże zapomnisz o okresie. Właściwości: rozmiar idealny na dni ze słabym krwawieniem tampon pozostaje zawsze na swoim miejscu gładka powierzchnia ułatwiająca aplikację Sposób użycia: Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w załączonej ulotce. (notino.pl)

Podobne produkty jak o.b. Pro Comfort Mini tampony 64 szt. , Ria super tampony 16 szt.

o.b. Pro Comfort Super tampony 32 szt.

o.b. Pro Comfort Super tampony 32 szt.
Szczegół

o.b. Pro Comfort Super, 32 szt., Tampony dla kobiet, Właściwości: rozmiar idealny na dni z obfitym krwawieniem dopasowuje się do ruchów ciała mechanizm zapewniający proste i szybkie odpakowanie tamponu wielokierunkowe rowki zwiększające pojemność tamponu Skład: niebielone chlorem Sposób użycia: Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w załączonej ulotce. (notino.pl)

Podobne produkty jak o.b. Pro Comfort Super tampony 32 szt. , Kotex active super tampony 16 szt.

o.b. Pro Comfort Super tampony 54 szt.

o.b. Pro Comfort Super tampony 54 szt.
Szczegół

o.b. Pro Comfort Super, 54 szt., Tampony dla kobiet, Właściwości: rozmiar idealny na dni z obfitym krwawieniem dopasowuje się do ruchów ciała mechanizm zapewniający proste i szybkie odpakowanie tamponu wielokierunkowe rowki zwiększające pojemność tamponu Skład: niebielone chlorem Sposób użycia: Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w załączonej ulotce. (notino.pl)

Podobne produkty jak o.b. Pro Comfort Super tampony 54 szt. , Kotex ultra comfort normal wkładki 16 szt.

Always Ultra Normal wkładki 10 szt.

Always Ultra Normal wkładki 10 szt.
Szczegół

Always Ultra Normal, 10 szt., Wkładki i podpaski dla kobiet, Maksymalna wygoda i 100% pewnej ochrony podczas miesiączki. Podpaski higieniczne Always Ultra Normal zapewni ci komfort i pewność w te dni. Właściwości: pochłaniające jądro, które wychwyca i zamyka płyn wewnątrz skrzydełka chroniące pozostałą część bielizny pozostaje bezpiecznie na miejscu nawet przy ruchu rozmiar idealny na dni ze średnim krwawieniem (notino.pl)

Podobne produkty jak Always Ultra Normal wkładki 10 szt.

Always Classic Normal wkładki 10 szt.

Always Classic Normal wkładki 10 szt.
Szczegół

Always Classic Normal, 10 szt., Wkładki i podpaski dla kobiet, Maksymalna wygoda i 100% pewnej ochrony podczas miesiączki. Podpaski higieniczne Always Classic Normal zapewni ci komfort i pewność w te dni. Właściwości: pochłaniające jądro, które wychwyca i zamyka płyn wewnątrz skrzydełka chroniące pozostałą część bielizny rozmiar idealny na dni ze średnim krwawieniem (notino.pl)

Podobne produkty jak Always Classic Normal wkładki 10 szt.

Always Platinum Normal wkładki 96 szt.

Always Platinum Normal wkładki 96 szt.
Szczegół

Always Platinum Normal, 96 szt., Wkładki i podpaski dla kobiet, Maksymalna wygoda i 100% pewnej ochrony podczas miesiączki. Podpaski higieniczne Always Platinum Normal zapewni ci komfort i pewność w te dni. Właściwości: przebadano dermatologicznie przyjemny miękki materiał pochłaniające jądro, które wychwyca i zamyka płyn wewnątrz wysoka przewiewność skrzydełka chroniące pozostałą część bielizny ekonomicznie korzystne opakowanie (notino.pl)

Podobne produkty jak Always Platinum Normal wkładki 96 szt.

Kotex Natural Normal wkładki 8 szt.

Kotex Natural Normal wkładki 8 szt.
Szczegół

Kotex Natural Normal, 8 szt., Wkładki i podpaski dla kobiet, Maksymalna wygoda i 100% pewnej ochrony podczas miesiączki. Podpaski higieniczne Kotex Natural Normal zapewni ci komfort i pewność w te dni. Właściwości: przebadano dermatologicznie przyjemny miękki materiał pochłaniające jądro, które wychwyca i zamyka płyn wewnątrz wysoka przewiewność skrzydełka chroniące pozostałą część bielizny pozostaje bezpiecznie na miejscu nawet przy ruchu idealnie pasują i dobrze utrzymują kształt rozmiar idealny na dni ze średnim krwawieniem (notino.pl)

Podobne produkty jak Kotex Natural Normal wkładki 8 szt.

Always Ultra Normal wkładki 114 szt.

Always Ultra Normal wkładki 114 szt.
Szczegół

Always Ultra Normal, 114 szt., Wkładki i podpaski dla kobiet, Maksymalna wygoda i 100% pewnej ochrony podczas miesiączki. Podpaski higieniczne Always Ultra Normal zapewni ci komfort i pewność w te dni. Właściwości: pochłaniające jądro, które wychwyca i zamyka płyn wewnątrz skrzydełka chroniące pozostałą część bielizny pozostaje bezpiecznie na miejscu nawet przy ruchu rozmiar idealny na dni ze średnim krwawieniem (notino.pl)

Podobne produkty jak Always Ultra Normal wkładki 114 szt.

Always Ultra Normal wkładki 38 szt.

Always Ultra Normal wkładki 38 szt.
Szczegół

Always Ultra Normal, 38 szt., Wkładki i podpaski dla kobiet, Maksymalna wygoda i 100% pewnej ochrony podczas miesiączki. Podpaski higieniczne Always Ultra Normal zapewni ci komfort i pewność w te dni. Właściwości: pochłaniające jądro, które wychwyca i zamyka płyn wewnątrz skrzydełka chroniące pozostałą część bielizny pozostaje bezpiecznie na miejscu nawet przy ruchu rozmiar idealny na dni ze średnim krwawieniem (notino.pl)

Podobne produkty jak Always Ultra Normal wkładki 38 szt.

Always Ultra Normal wkładki 20 szt.

Always Ultra Normal wkładki 20 szt.
Szczegół

Always Ultra Normal, 20 szt., Wkładki i podpaski dla kobiet, Maksymalna wygoda i 100% pewnej ochrony podczas miesiączki. Podpaski higieniczne Always Ultra Normal zapewni ci komfort i pewność w te dni. Właściwości: pochłaniające jądro, które wychwyca i zamyka płyn wewnątrz skrzydełka chroniące pozostałą część bielizny pozostaje bezpiecznie na miejscu nawet przy ruchu rozmiar idealny na dni ze średnim krwawieniem (notino.pl)

Podobne produkty jak Always Ultra Normal wkładki 20 szt.

Kotex Natural Normal+ wkładki żelowe 36 szt.

Kotex Natural Normal+ wkładki żelowe 36 szt.
Szczegół

Kotex Natural Normal+, 36 szt., Wkładki i podpaski dla kobiet, Maksymalna wygoda i 100% pewnej ochrony podczas miesiączki. Podpaski higieniczne Kotex Natural Normal+ zapewni ci komfort i pewność w te dni. Właściwości: idealnie leżą i dopasowują się do anatomii ciała rozmiar idealny na dni ze słabym krwawieniem przyjemny miękki materiał (notino.pl)

Podobne produkty jak Kotex Natural Normal+ wkładki żelowe 36 szt.

Ria Slip Normal wkładki żelowe 25 szt.

Ria Slip Normal wkładki żelowe 25 szt.
Szczegół

Ria Slip Normal, 25 szt., Wkładki i podpaski dla kobiet, Maksymalna wygoda i 100% pewnej ochrony podczas miesiączki. Podpaski higieniczne Ria Slip Normal zapewni ci komfort i pewność w te dni. Właściwości: przyjemny miękki materiał wysoka przewiewność idealnie pasują i dobrze utrzymują kształt rozmiar idealny na dni ze słabym krwawieniem (notino.pl)

Podobne produkty jak Ria Slip Normal wkładki żelowe 25 szt.

Kotex Natural Normal+ wkładki żelowe 18 szt.

Kotex Natural Normal+ wkładki żelowe 18 szt.
Szczegół

Kotex Natural Normal+, 18 szt., Wkładki i podpaski dla kobiet, Maksymalna wygoda i 100% pewnej ochrony podczas miesiączki. Podpaski higieniczne Kotex Natural Normal+ zapewni ci komfort i pewność w te dni. Właściwości: idealnie leżą i dopasowują się do anatomii ciała rozmiar idealny na dni ze słabym krwawieniem przyjemny miękki materiał (notino.pl)

Podobne produkty jak Kotex Natural Normal+ wkładki żelowe 18 szt.

DeoDoc Organic Cotton Tampons Regular Flow tampony 16 szt.

DeoDoc Organic Cotton Tampons Regular Flow tampony 16 szt.
Szczegół

DeoDoc Organic Cotton Tampons Regular Flow, 16 szt., Tampony dla kobiet, Chcesz czuć się komfortowo i swobodnie również podczas tych dni? Tampony DeoDoc Organic Cotton Tampons Regular Flow zapewnią ci maksymalną ochronę i poczucie komfortu i pewności, dzięki której niemalże zapomnisz o okresie. Właściwości: rozmiar idealny na dni ze słabym krwawieniem gładka powierzchnia ułatwiająca aplikację tampon pozostaje zawsze na swoim miejscu Skład: 100% bawełna w 100% ulegają biologicznemu rozkładowi Sposób użycia: Postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w załączonej ulotce. (notino.pl)

Podobne produkty jak DeoDoc Organic Cotton Tampons Regular Flow tampony 16 szt.

Carefree Organic Cotton Normal wkładki żelowe 30 szt.

Carefree Organic Cotton Normal wkładki żelowe 30 szt.
Szczegół

Carefree Organic Cotton Normal, 30 szt., Wkładki i podpaski dla kobiet, Maksymalna wygoda i 100% pewnej ochrony podczas miesiączki. Podpaski higieniczne Carefree Organic Cotton Normal zapewni ci komfort i pewność w te dni. Właściwości: rozmiar idealny na dni ze słabym krwawieniem idealnie pasują i dobrze utrzymują kształt Skład: niebielone chlorem 100% bawełna (notino.pl)

Podobne produkty jak Carefree Organic Cotton Normal wkładki żelowe 30 szt.

Naturella Normal To Go wkładki żelowe 20 szt.

Naturella Normal To Go wkładki żelowe 20 szt.
Szczegół

Naturella Normal To Go, 20 szt., Wkładki i podpaski dla kobiet, Właściwości: lekko perfumowane przebadano dermatologicznie przyjemny miękki materiał (notino.pl)

Podobne produkty jak Naturella Normal To Go wkładki żelowe 20 szt.

Naturella Cotton Protection Ultra Normal wkładki 22 szt.

Naturella Cotton Protection Ultra Normal wkładki 22 szt.
Szczegół

Naturella Cotton Protection Ultra Normal, 22 szt., Wkładki i podpaski dla kobiet, Maksymalna wygoda i 100% pewnej ochrony podczas miesiączki. Podpaski higieniczne Naturella Cotton Protection Ultra Normal zapewni ci komfort i pewność w te dni. Właściwości: pochłaniające jądro, które wychwyca i zamyka płyn wewnątrz skrzydełka chroniące pozostałą część bielizny system pochłaniający z kanalikami, które rozprowadzają płyn po całej powierzchni podpaski rozmiar idealny na dni ze słabym krwawieniem (notino.pl)

Podobne produkty jak Naturella Cotton Protection Ultra Normal wkładki 22 szt.

Always Platinum Normal Size 1 wkładki 30 szt.

Always Platinum Normal Size 1 wkładki 30 szt.
Szczegół

Always Platinum Normal Size 1, 30 szt., Wkładki i podpaski dla kobiet, Właściwości: skrzydełka chroniące pozostałą część bielizny idealnie pasują i dobrze utrzymują kształt rozmiar idealny na dni ze słabym krwawieniem pochłaniające jądro, które wychwyca i zamyka płyn wewnątrz (notino.pl)

Podobne produkty jak Always Platinum Normal Size 1 wkładki 30 szt.

Naturella Cotton Protection Ultra Normal wkładki 12 szt.

Naturella Cotton Protection Ultra Normal wkładki 12 szt.
Szczegół

Naturella Cotton Protection Ultra Normal, 12 szt., Wkładki i podpaski dla kobiet, Maksymalna wygoda i 100% pewnej ochrony podczas miesiączki. Podpaski higieniczne Naturella Cotton Protection Ultra Normal zapewni ci komfort i pewność w te dni. Właściwości: pochłaniające jądro, które wychwyca i zamyka płyn wewnątrz skrzydełka chroniące pozostałą część bielizny system pochłaniający z kanalikami, które rozprowadzają płyn po całej powierzchni podpaski rozmiar idealny na dni ze słabym krwawieniem (notino.pl)

Podobne produkty jak Naturella Cotton Protection Ultra Normal wkładki 12 szt.

Always Infinity Normal Size 1 wkładki 12 szt.

Always Infinity Normal Size 1 wkładki 12 szt.
Szczegół

Always Infinity Normal Size 1, 12 szt., Wkładki i podpaski dla kobiet, Właściwości: skrzydełka chroniące pozostałą część bielizny rozmiar idealny na dni ze słabym krwawieniem pochłaniające jądro, które wychwyca i zamyka płyn wewnątrz wysoka przewiewność (notino.pl)

Podobne produkty jak Always Infinity Normal Size 1 wkładki 12 szt.

Lovely Extra Lasting długotrwały błyszczyk do ust #16

Lovely Extra Lasting długotrwały błyszczyk do ust #16
Szczegół

Lovely Extra Lasting, , Błyszczyki do ust dla kobiet, Błyszczyk do ust Lovely Extra Lasting nada Twoim ustom piękny wygląd. Właściwości: efekt matowy długotrwały efekt Sposób użycia: Nanieś równomierną warstwę na usta za pomocą aplikatora. (notino.pl)

Podobne produkty jak Lovely Extra Lasting długotrwały błyszczyk do ust #16

Edushape gigantyczne klocki - 16 szt.

Edushape gigantyczne klocki - 16 szt.
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 12 miesięcy Kolorowe, bezpieczne klocki edu-foam z wzorzystym przodem i tyłem. Zestaw zawiera 16 gigantycznych klocków z pianki EVA Wymiary i waga: Wymiary po złożeniu (długość x szerokość x wysokość): 52 x 23 x 52 cm. Waga: ok. 2,5 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał: pianka EVA Pielęgnacja: Czyścić wilgotną ściereczką (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Edushape gigantyczne klocki - 16 szt.

Kotex Natural Normal Everyday Freshness wkładki żelowe 20 szt.

Kotex Natural Normal Everyday Freshness wkładki żelowe 20 szt.
Szczegół

Kotex Natural Normal Everyday Freshness, 20 szt., Wkładki i podpaski dla kobiet, Maksymalna wygoda i 100% pewnej ochrony podczas miesiączki. Podpaski higieniczne Kotex Natural Normal Everyday Freshness zapewni ci komfort i pewność w te dni. Właściwości: rozmiar idealny na dni ze słabym krwawieniem przyjemny miękki materiał (notino.pl)

Podobne produkty jak Kotex Natural Normal Everyday Freshness wkładki żelowe 20 szt.
o.b. Extra Protect Normal tampony 16 szt., o.b. Extra Protect Super tampony 16 szt., o.b. Normal tampony 16 szt., o.b. Extra Protect Super+ Comfort tampony 16 szt., o.b. Organic Normal tampony 16 szt., o.b. Pro Comfort Normal tampony 16 szt., o.b. Pro Comfort Night Normal tampony 16 szt., o.b. Super tampony 16 szt., o.b. Pro Comfort Normal tampony 32 szt., o.b. Pro Comfort Normal tampony 56 szt., o.b. Pro Comfort Normal tampony 64 szt., Ria Normal tampony 16 szt., o.b. Super Plus tampony 16 szt., o.b. Organic Super tampony 16 szt., Kotex Active Normal tampony 16 szt., Ria Normal Comfort tampony 16 szt., o.b. Pro Comfort Mini tampony 16 szt., o.b. Pro Comfort Super tampony 16 szt., o.b. Pro Comfort Night Super tampony 16 szt., o.b. Pro Comfort Super Plus tampony 16 szt., o.b. Pro Comfort Night Super+ tampony na noc 16 szt., o.b. Pro Comfort Super tampony 48 szt., o.b. Pro Comfort Mini tampony 64 szt., o.b. Pro Comfort Mini tampony 32 szt., o.b. Pro Comfort Super tampony 54 szt., o.b. Pro Comfort Super tampony 32 szt., Kotex UltraSorb Normal tampony 32 szt., Ria Super tampony 16 szt., Kotex Active Super tampony 16 szt., Kotex Ultra Comfort Normal wkładki 16 szt.