Mepal mio green kubek treningowy 360° 9m+ 300 ml

Produkt Mepal mio green kubek treningowy 360° 9m+ 300 ml znaleziono 50+x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Mepal mio green kubek treningowy 360° 9m+ 300 ml i szukaj produktu ponownie.

Mepal Mio Green kubek treningowy 360° 9m+ 300 ml

Mepal Mio Green kubek treningowy 360° 9m+ 300 ml
Szczegół

Mepal Mio Green, 300 ml, Kubki dla niemowląt dla dzieci, Czy chcesz, aby Twoje dziecko wyrobiło sobie dobry nawyk regularnego nawadniania się? Ułatwi Ci to kubek dziecięcy Mepal Mio Green, który idealnie pasuje do wielkości dłoni dziecka. Dodatkowo zabawny design sprawi Twojemu dziecku przyjemność, ilekroć sięgnie po wodę. Właściwości: umożliwia dziecku łatwe i szybkie przejście od picia z butelki do picia z kubka kubek treningowy praktyczny i lekki nakrętka można myć w zmywarce (notino.pl)

Podobne produkty jak Mepal Mio Green kubek treningowy 360° 9m+ 300 ml , Mepal mio green kubek treningowy 360° 9m+ 300 ml

Mepal Mio Pink kubek treningowy 360° 9m+ 300 ml

Mepal Mio Pink kubek treningowy 360° 9m+ 300 ml
Szczegół

Mepal Mio Pink, 300 ml, Kubki dla niemowląt dla dzieci, Czy chcesz, aby Twoje dziecko wyrobiło sobie dobry nawyk regularnego nawadniania się? Ułatwi Ci to kubek dziecięcy Mepal Mio Pink, który idealnie pasuje do wielkości dłoni dziecka. Dodatkowo zabawny design sprawi Twojemu dziecku przyjemność, ilekroć sięgnie po wodę. Właściwości: umożliwia dziecku łatwe i szybkie przejście od picia z butelki do picia z kubka kubek treningowy praktyczny i lekki nakrętka można myć w zmywarce (notino.pl)

Podobne produkty jak Mepal Mio Pink kubek treningowy 360° 9m+ 300 ml , Mepal mio pink kubek treningowy 360° 9m+ 300 ml

Mepal Mio Pink kubek treningowy ze słomką 9m+ 300 ml

Mepal Mio Pink kubek treningowy ze słomką 9m+ 300 ml
Szczegół

Mepal Mio Pink, 300 ml, Kubki dla niemowląt dla dzieci, Czy chcesz, aby Twoje dziecko wyrobiło sobie dobry nawyk regularnego nawadniania się? Ułatwi Ci to kubek dziecięcy Mepal Mio Pink, który idealnie pasuje do wielkości dłoni dziecka. Dodatkowo zabawny design sprawi Twojemu dziecku przyjemność, ilekroć sięgnie po wodę. Właściwości: umożliwia dziecku łatwe i szybkie przejście od picia z butelki do picia z kubka kubek treningowy praktyczny i lekki ze słomką można myć w zmywarce (notino.pl)

Podobne produkty jak Mepal Mio Pink kubek treningowy ze słomką 9m+ 300 ml , Mepal mio pink kubek treningowy ze słomką 9m+ 300 ml

Mepal Mio Green kubek treningowy z uchwytami 6m+ 200 ml

Mepal Mio Green kubek treningowy z uchwytami 6m+ 200 ml
Szczegół

Mepal Mio Green, 200 ml, Kubki dla niemowląt dla dzieci, Czy chcesz, aby Twoje dziecko wyrobiło sobie dobry nawyk regularnego nawadniania się? Ułatwi Ci to kubek dziecięcy Mepal Mio Green, który idealnie pasuje do wielkości dłoni dziecka. Dodatkowo zabawny design sprawi Twojemu dziecku przyjemność, ilekroć sięgnie po wodę. Właściwości: kubek treningowy umożliwia dziecku łatwe i szybkie przejście od picia z butelki do picia z kubka uchwyty doskonale pasują do dziecięcych rączek praktyczny i lekki można myć w zmywarce z uchwytami (notino.pl)

Podobne produkty jak Mepal Mio Green kubek treningowy z uchwytami 6m+ 200 ml , Mepal mio green kubek treningowy z uchwytami 6m+ 200 ml

MEPAL Kubek do nauki 360° mio 300 ml - Głęboki niebieski

MEPAL Kubek do nauki 360° mio 300 ml - Głęboki niebieski
Szczegół

Czy Ty też masz w domu jedno z tych dzieci, które chcą wszystko robić same? To dobrze, ponieważ sprzyja to rozwojowi dziecka! Nasz kubek do nauki MEPAL Mio w kolorze Deep Blue zachęca do samodzielnego picia. Z kubka można pić tak samo jak z prawdziwej szklanki, ale sprytna pokrywka sprawia, że zawartość nie wypływa na raz podczas picia. Ponadto kubek do nauki jest szczelny, wytrzymały i odporny na wstrząsy. Ten kubek do nauki picia jest ostatnim krokiem do picia z prawdziwego kubka i jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 9 miesięcy. Szczegóły produktu Pojemność: 300 ml Dla dzieci od 9 miesięcy Kolor: Głęboki niebieski (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak MEPAL Kubek do nauki 360° mio 300 ml - Głęboki niebieski , Mepal mio pink kubek treningowy z uchwytami 6m+ 200 ml

MEPAL Kubek do picia 360° mio 300 ml - Głęboki turkus

MEPAL Kubek do picia 360° mio 300 ml - Głęboki turkus
Szczegół

Czy Ty też masz w domu jedno z tych dzieci, które chcą wszystko robić same? To dobrze, ponieważ sprzyja to rozwojowi dziecka! Nasz kubek do nauki MEPAL Mio w kolorze Deep Turquoise zachęca do samodzielnego picia. Z kubka można pić tak samo jak z prawdziwej szklanki, ale sprytna pokrywka sprawia, że zawartość nie wypływa na raz podczas picia. Ponadto kubek do nauki jest szczelny, wytrzymały i odporny na wstrząsy. Ten kubek do nauki picia jest ostatnim krokiem do picia z prawdziwego kubka i jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 9 miesięcy. Szczegóły produktu Pojemność: 300 ml Dla dzieci od 9 miesięcy Kolor: Głęboki turkus (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak MEPAL Kubek do picia 360° mio 300 ml - Głęboki turkus , Lovi i love 360 kubek 9m+ 250 ml

Mepal Mio Pink kubek treningowy z uchwytami 6m+ 200 ml

Mepal Mio Pink kubek treningowy z uchwytami 6m+ 200 ml
Szczegół

Mepal Mio Pink, 200 ml, Kubki dla niemowląt dla dzieci, Czy chcesz, aby Twoje dziecko wyrobiło sobie dobry nawyk regularnego nawadniania się? Ułatwi Ci to kubek dziecięcy Mepal Mio Pink, który idealnie pasuje do wielkości dłoni dziecka. Dodatkowo zabawny design sprawi Twojemu dziecku przyjemność, ilekroć sięgnie po wodę. Właściwości: kubek treningowy umożliwia dziecku łatwe i szybkie przejście od picia z butelki do picia z kubka uchwyty doskonale pasują do dziecięcych rączek praktyczny i lekki można myć w zmywarce z uchwytami (notino.pl)

Podobne produkty jak Mepal Mio Pink kubek treningowy z uchwytami 6m+ 200 ml , Lovi wild soul 360 kubek boy 9m+ 250 ml

MEPAL Słomkowy kubek mio 300 ml - Miffy Explore

MEPAL Słomkowy kubek mio 300 ml - Miffy Explore
Szczegół

Idealny dzień spędzony poza domem obejmuje również odpowiedni napój dla Twojego syna lub córki. Idealnym towarzyszem jest szczelny kubek ze słomką MEPAL Mio w sklepie Design Miffy Explore . Kubek ze słomką jest nie tylko w 100% szczelny, ale można go również higienicznie zamknąć. Aby się napić, wystarczy przesunąć pokrywkę do góry, aby pojawiła się słomka - dziecko może to zrobić nawet samodzielnie! Kubek jest odpowiedni dla dzieci od 9 miesięcy i pomaga ćwiczyć i rozwijać mięśnie jamy ustnej. Ponadto kubek jest wytrzymały i odporny na wstrząsy, a w celu czyszczenia można go łatwo rozłożyć na części. Wszystkie części kubka można również myć w zmywarce do naczyń. I oczywiście cały kubek ze słomką jest całkowicie wolny od BPA. Szczegóły produktu Pojemność: 300 ml BPA-free Design : Miffy Explore (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak MEPAL Słomkowy kubek mio 300 ml - Miffy Explore , Lovi wild soul 360 kubek girl 9m+ 250 ml

MEPAL Słomkowy kubek mio 300 ml - Głęboki turkus

MEPAL Słomkowy kubek mio 300 ml - Głęboki turkus
Szczegół

Idealne wyjście na miasto obejmuje również odpowiedni napój dla Twojego syna lub córki. Nieprzeciekający kubek ze słomką Mepal Mio w kolorze Deep Turquoise jest idealnym towarzyszem. Kubek ze słomką jest nie tylko w 100% szczelny, ale również można go higienicznie zamknąć. Aby się napić, wystarczy przesunąć pokrywkę do góry, a słomka się wysunie - dziecko może to zrobić nawet samodzielnie! Kubek jest odpowiedni dla dzieci od 9 miesięcy i pomaga trenować i rozwijać mięśnie jamy ustnej. Ponadto, kubek jest wytrzymały i odporny na wstrząsy, a w celu czyszczenia można go łatwo rozłożyć na poszczególne części. Wszystkie części kubka można również myć w zmywarce do naczyń. I oczywiście cały kubek ze słomką jest całkowicie wolny od BPA. Szczegóły produktu Design : Głęboki turkus BPA-free Możliwość mycia w zmywarce 100% szczelności (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak MEPAL Słomkowy kubek mio 300 ml - Głęboki turkus , Chicco perfect 360 kubek treningowy z uchwytami 12m+ pink 200 ml

MEPAL Słomkowy kubek mio 300 ml - Głęboki róż

MEPAL Słomkowy kubek mio 300 ml - Głęboki róż
Szczegół

Idealne wyjście na miasto obejmuje również odpowiedni napój dla Twojego syna lub córki. Idealnym towarzyszem jest odporny na rozlanie kubek ze słomką Mepal Mio w kolorze głębokiego różu. Kubek ze słomką jest nie tylko w 100% szczelny, ale również można go higienicznie zamknąć. Aby się napić, wystarczy przesunąć pokrywkę do góry, a słomka się wysunie - dziecko może to zrobić nawet samodzielnie! Kubek jest odpowiedni dla dzieci od 9 miesięcy i pomaga trenować i rozwijać mięśnie jamy ustnej. Ponadto, kubek jest wytrzymały i odporny na wstrząsy, a w celu czyszczenia można go łatwo rozłożyć na poszczególne części. Wszystkie części kubka można również myć w zmywarce do naczyń. I oczywiście cały kubek ze słomką jest całkowicie wolny od BPA. Szczegóły produktu Design : Deep Pink BPA-free Dishwasher safe 100% leak-proof (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak MEPAL Słomkowy kubek mio 300 ml - Głęboki róż , Chicco perfect 360 kubek treningowy z uchwytami 12m+ blue 200 ml

Kubek sippy 360° mio 300 ml - Miffy Explore

Kubek sippy 360° mio 300 ml - Miffy Explore
Szczegół

Czy Ty też masz w domu jedno z tych dzieci, które chcą wszystko robić same? To dobrze, bo to sprzyja rozwojowi Twojego dziecka! Nasz kubek edukacyjny Mepal Mio w kolorze Miffy Explore zachęca do samodzielnego picia. Z kubka można pić tak samo jak z prawdziwej szklanki, ale sprytna pokrywka sprawia, że zawartość nie wypływa cała na raz podczas picia. Ponadto, kubek do nauki jest szczelny, wytrzymały i odporny na wstrząsy. Ten kubek do nauki picia jest ostatnim krokiem do picia z prawdziwego kubka i jest odpowiedni dla dzieci od 9 miesiąca życia. Szczegóły produktu Design : Miffy Explore Pojemność 300 ml Dla dzieci od 9 miesięcy (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Kubek sippy 360° mio 300 ml - Miffy Explore , Philips avent my grippy kubek 9m+ boy 300 ml

LOVI I Love 360 kubek 9m+ 250 ml

LOVI I Love 360 kubek 9m+ 250 ml
Szczegół

LOVI I Love 360, 250 ml, Kubki dla niemowląt dla dzieci, Czy chcesz, aby Twoje dziecko wyrobiło sobie dobry nawyk regularnego nawadniania się? Ułatwi Ci to kubek dziecięcy LOVI I Love 360, który idealnie pasuje do wielkości dłoni dziecka. Dodatkowo zabawny design sprawi Twojemu dziecku przyjemność, ilekroć sięgnie po wodę. Właściwości: umożliwia dziecku łatwe i szybkie przejście od picia z butelki do picia z kubka praktyczny i lekki niekapek uchwyty doskonale pasują do dziecięcych rączek Sposób użycia: Kubek 360° nie został zaprojektowany jako niekapek – gdyby membrana przylegała zbyt ciasno, dziecko nie mogłoby komfortowo pić. Kapanie napoju przy przechylaniu kubka jest więc normalnym zjawiskiem. (notino.pl)

Podobne produkty jak LOVI I Love 360 kubek 9m+ 250 ml , Philips avent my grippy kubek 9m+ girl 300 ml

LOVI Wild Soul 360 kubek Girl 9m+ 250 ml

LOVI Wild Soul 360 kubek Girl 9m+ 250 ml
Szczegół

LOVI Wild Soul 360, 250 ml, Kubki dla niemowląt dla dzieci, Czy chcesz, aby Twoje dziecko wyrobiło sobie dobry nawyk regularnego nawadniania się? Ułatwi Ci to kubek dziecięcy LOVI Wild Soul 360, który idealnie pasuje do wielkości dłoni dziecka. Dodatkowo zabawny design sprawi Twojemu dziecku przyjemność, ilekroć sięgnie po wodę. Właściwości: umożliwia dziecku łatwe i szybkie przejście od picia z butelki do picia z kubka praktyczny i lekki niekapek uchwyty doskonale pasują do dziecięcych rączek Sposób użycia: Kubek 360° nie został zaprojektowany jako niekapek – gdyby membrana przylegała zbyt ciasno, dziecko nie mogłoby komfortowo pić. Kapanie napoju przy przechylaniu kubka jest więc normalnym zjawiskiem. (notino.pl)

Podobne produkty jak LOVI Wild Soul 360 kubek Girl 9m+ 250 ml , Canpol babies hello little kubek ze słomką 9m+ green 400 ml

LOVI Wild Soul 360 kubek Boy 9m+ 250 ml

LOVI Wild Soul 360 kubek Boy 9m+ 250 ml
Szczegół

LOVI Wild Soul 360, 250 ml, Kubki dla niemowląt dla dzieci, Czy chcesz, aby Twoje dziecko wyrobiło sobie dobry nawyk regularnego nawadniania się? Ułatwi Ci to kubek dziecięcy LOVI Wild Soul 360, który idealnie pasuje do wielkości dłoni dziecka. Dodatkowo zabawny design sprawi Twojemu dziecku przyjemność, ilekroć sięgnie po wodę. Właściwości: umożliwia dziecku łatwe i szybkie przejście od picia z butelki do picia z kubka praktyczny i lekki niekapek uchwyty doskonale pasują do dziecięcych rączek Sposób użycia: Kubek 360° nie został zaprojektowany jako niekapek – gdyby membrana przylegała zbyt ciasno, dziecko nie mogłoby komfortowo pić. Kapanie napoju przy przechylaniu kubka jest więc normalnym zjawiskiem. (notino.pl)

Podobne produkty jak LOVI Wild Soul 360 kubek Boy 9m+ 250 ml , Mam starter cup kubek treningowy z uchwytami 4m+ green 150 ml

360° Learning Cup mio 300 ml - głęboki róż

360° Learning Cup mio 300 ml - głęboki róż
Szczegół

Czy Ty też masz w domu jedno z tych dzieci, które chcą wszystko robić same? To dobrze, bo to sprzyja rozwojowi Twojego dziecka! Nasz kubek do nauki Mepal Mio w kolorze głębokiego różu zachęca do samodzielnego picia. Z kubka można pić tak samo jak z prawdziwej szklanki, ale sprytna pokrywka sprawia, że zawartość nie wypływa cała na raz podczas picia. Ponadto, kubek do nauki jest szczelny, wytrzymały i odporny na wstrząsy. Ten kubek do nauki picia jest ostatnim krokiem do picia z prawdziwego kubka i jest odpowiedni dla dzieci od 9 miesiąca życia. Szczegóły produktu Design : Głęboki róż Pojemność 300 ml Dla dzieci od 9 miesięcy (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak 360° Learning Cup mio 300 ml - głęboki róż , Mam learn to drink cup kubek treningowy z uchwytami 6m+ green 190 ml

Philips Avent My Grippy kubek 9m+ Boy 300 ml

Philips Avent My Grippy kubek 9m+ Boy 300 ml
Szczegół

Philips Avent My Grippy, 300 ml, Kubki dla niemowląt dla dzieci, Czy chcesz, aby Twoje dziecko wyrobiło sobie dobry nawyk regularnego nawadniania się? Ułatwi Ci to kubek dziecięcy Philips Avent My Grippy , który idealnie pasuje do wielkości dłoni dziecka. Dodatkowo zabawny design sprawi Twojemu dziecku przyjemność, ilekroć sięgnie po wodę. Właściwości: praktyczna wielkość niekapek łatwy montaż łatwy w czyszczeniu można myć w zmywarce nakrętka idealny wybór w podróży (notino.pl)

Podobne produkty jak Philips Avent My Grippy kubek 9m+ Boy 300 ml , Mepal mio zestaw 6m+ (dla dzieci)

Philips Avent My Grippy kubek 9m+ Girl 300 ml

Philips Avent My Grippy kubek 9m+ Girl 300 ml
Szczegół

Philips Avent My Grippy, 300 ml, Kubki dla niemowląt dla dzieci, Czy chcesz, aby Twoje dziecko wyrobiło sobie dobry nawyk regularnego nawadniania się? Ułatwi Ci to kubek dziecięcy Philips Avent My Grippy , który idealnie pasuje do wielkości dłoni dziecka. Dodatkowo zabawny design sprawi Twojemu dziecku przyjemność, ilekroć sięgnie po wodę. Właściwości: praktyczna wielkość niekapek łatwy montaż łatwy w czyszczeniu można myć w zmywarce nakrętka idealny wybór w podróży (notino.pl)

Podobne produkty jak Philips Avent My Grippy kubek 9m+ Girl 300 ml , Mepal mio pink zestaw 6m+ (dla dzieci)

MEPAL kubek niekapek mio 200 ml - Głęboki turkus

MEPAL kubek niekapek mio 200 ml - Głęboki turkus
Szczegół

Nauka samodzielnego picia często wiąże się z takimi czy innymi niepowodzeniami. Dlatego właśnie kubek antykapiący w kolorze głębokiego turkusu jest naprawdę absolutnie szczelny. Trzymane do góry nogami czy na boki? Nie ma żadnego problemu! Ustniki są bardzo krótkie, co zapewnia zdrowszy rozwój jamy ustnej i zębów. Odporny na przeciekanie kubek ma otwór do picia po obu stronach pokrywki, więc nigdy nie ma złej strony. Kubek niekapek można po użyciu myć w zmywarce i oczywiście jest całkowicie wolny od BPA. Duże uchwyty są łatwe do trzymania, nawet dla małych rączek dzieci. Niekapek jest odpowiedni dla niemowląt od 6 miesięcy. Przy okazji, pokrywki kubka niekapka, kubka ze słomką i kubka do nauki są wymienne. Szczegóły produktu Absolutna szczelność Otwór do picia po obu stronach BPA-free Można myć w zmywarce (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak MEPAL kubek niekapek mio 200 ml - Głęboki turkus , Philips avent classic kubek 9m+ girl 260 ml

MEPAL kubek niekapek mio 200 ml - Deep Blue

MEPAL kubek niekapek mio 200 ml - Deep Blue
Szczegół

Nauka samodzielnego picia często wiąże się z takimi czy innymi niepowodzeniami. Dlatego też kubek niekapek w kolorze Deep Blue jest naprawdę absolutnie szczelny. Trzymane do góry nogami czy na boki? Nie ma żadnego problemu! Ustniki są bardzo krótkie, co zapewnia zdrowszy rozwój jamy ustnej i zębów. Odporny na przeciekanie kubek ma otwór do picia po obu stronach pokrywki, więc nigdy nie ma złej strony. Kubek niekapek można po użyciu myć w zmywarce i oczywiście jest całkowicie wolny od BPA. Duże uchwyty są łatwe do trzymania, nawet dla małych rączek dzieci. Niekapek jest odpowiedni dla niemowląt od 6 miesięcy. Przy okazji, pokrywki kubka niekapka, kubka ze słomką i kubka do nauki są wymienne. Szczegóły produktu Absolutna szczelność Otwór do picia po obu stronach Można myć w zmywarce BPA-free (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak MEPAL kubek niekapek mio 200 ml - Deep Blue , Philips avent classic kubek 9m+ boy 260 ml

MEPAL kubek niekapek mio 200 ml - głęboki róż

MEPAL kubek niekapek mio 200 ml - głęboki róż
Szczegół

Nauka samodzielnego picia często wiąże się z takimi czy innymi niepowodzeniami. Dlatego właśnie kubek niekapek Mepal Mio w kolorze głębokiego różu jest naprawdę absolutnie szczelny. Trzymane do góry nogami czy na boki? Nie ma żadnego problemu! Ustniki są bardzo krótkie, co zapewnia zdrowszy rozwój jamy ustnej i zębów. Odporny na przeciekanie kubek ma otwór do picia po obu stronach pokrywki, więc nigdy nie ma złej strony. Antykapiący kubek do picia Mepal Mio można po użyciu myć w zmywarce i jest on oczywiście całkowicie wolny od BPA. Duże uchwyty są łatwe do trzymania, nawet dla małych dzieci. Niekapek jest odpowiedni dla niemowląt od 6 miesięcy. Przy okazji, pokrywki kubka niekapka, kubka ze słomką i kubka do nauki są wymienne. Szczegóły produktu Absolutna szczelność Otwór do picia po obu stronach Można myć w zmywarce BPA-free (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak MEPAL kubek niekapek mio 200 ml - głęboki róż , Mam trainer+ kubek treningowy 4m+ blue 220 ml

Chicco Perfect 360 kubek treningowy z uchwytami 12m+ Blue 200 ml

Chicco Perfect 360 kubek treningowy z uchwytami 12m+ Blue 200 ml
Szczegół

Chicco Perfect 360, 200 ml, Kubki dla niemowląt dla dzieci, Czy chcesz, aby Twoje dziecko wyrobiło sobie dobry nawyk regularnego nawadniania się? Ułatwi Ci to butelka Chicco Perfect 360 , która idealnie pasuje do wielkości dłoni dziecka. Dodatkowo zabawny design sprawi Twojemu dziecku przyjemność, ilekroć sięgnie po wodę. Właściwości: kubek treningowy umożliwia dziecku łatwe i szybkie przejście od picia z butelki do picia z kubka uchwyty doskonale pasują do dziecięcych rączek niekapek łatwy w czyszczeniu (notino.pl)

Podobne produkty jak Chicco Perfect 360 kubek treningowy z uchwytami 12m+ Blue 200 ml , Kubek porcelanowy kropka 360 ml, szary

Chicco Perfect 360 kubek treningowy z uchwytami 12m+ Pink 200 ml

Chicco Perfect 360 kubek treningowy z uchwytami 12m+ Pink 200 ml
Szczegół

Chicco Perfect 360, 200 ml, Kubki dla niemowląt dla dzieci, Czy chcesz, aby Twoje dziecko wyrobiło sobie dobry nawyk regularnego nawadniania się? Ułatwi Ci to butelka Chicco Perfect 360 , która idealnie pasuje do wielkości dłoni dziecka. Dodatkowo zabawny design sprawi Twojemu dziecku przyjemność, ilekroć sięgnie po wodę. Właściwości: kubek treningowy umożliwia dziecku łatwe i szybkie przejście od picia z butelki do picia z kubka uchwyty doskonale pasują do dziecięcych rączek niekapek łatwy w czyszczeniu (notino.pl)

Podobne produkty jak Chicco Perfect 360 kubek treningowy z uchwytami 12m+ Pink 200 ml , Chicco train kubek treningowy z uchwytami 6m+ blue 200 ml

MEPAL Antykapiący kubek do picia mio 200 ml - Miffy Explore

MEPAL Antykapiący kubek do picia mio 200 ml - Miffy Explore
Szczegół

Nauka samodzielnego picia często wiąże się z takimi czy innymi niepowodzeniami. Dlatego właśnie kubek antykapiący MEPAL Mio w zestawie Design Miffy Explore jest naprawdę całkowicie szczelny. Trzymane do góry nogami czy na boki? Nie ma żadnego problemu! Ustniki są bardzo krótkie, co zapewnia zdrowszy rozwój jamy ustnej i zębów. Odporny na przeciekanie kubek ma otwór do picia po obu stronach pokrywki, więc nigdy nie ma złej strony. Antykapiący kubek do picia MEPAL Mio można po użyciu myć w zmywarce i jest on oczywiście całkowicie wolny od BPA. Duże uchwyty są łatwe do trzymania nawet przez małe dzieci. Kubek niekapek jest odpowiedni dla niemowląt od 6 miesięcy. Przy okazji, pokrywki kubka niekapka, kubka ze słomką i kubka edukacyjnego są wymienne. Szczegóły produktu Pojemność: 200 ml Można myć w zmywarce Design : Miffy Explore (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak MEPAL Antykapiący kubek do picia mio 200 ml - Miffy Explore , Chicco train kubek treningowy z uchwytami 6m+ violet 200 ml

canpol babies Hello Little kubek ze słomką 9m+ Green 400 ml

canpol babies Hello Little kubek ze słomką 9m+ Green 400 ml
Szczegół

canpol babies Hello Little, 400 ml, Kubki dla niemowląt dla dzieci, Czy chcesz, aby Twoje dziecko wyrobiło sobie dobry nawyk regularnego nawadniania się? Ułatwi Ci to kubek dziecięcy canpol babies Hello Little , który idealnie pasuje do wielkości dłoni dziecka. Dodatkowo zabawny design sprawi Twojemu dziecku przyjemność, ilekroć sięgnie po wodę. Właściwości: praktyczna wielkość niekapek idealny wybór w podróży ze słomką z uchwytami łatwy montaż (notino.pl)

Podobne produkty jak canpol babies Hello Little kubek ze słomką 9m+ Green 400 ml , Chicco transition kubek treningowy z uchwytami 4m+ pink 200 ml

MEPAL Kubek termosowy Ellipse 475 ml - Nordic Green

MEPAL Kubek termosowy Ellipse 475 ml - Nordic Green
Szczegół

Jesteś miłośnikiem latte macchiato lub domowej mrożonej herbaty? W kubku termicznym Ellipse w Nordic Green możesz łatwo zabrać swój ulubiony napój w podróż. Dzięki podwójnym ściankom ze stali nierdzewnej, Twój napój pozostanie ciepły do ostatniego łyka. Po otwarciu pokrywki kubka do poczujesz pełny aromat kawy. Kubek termiczny Ellipse utrzymuje ciepło napojów do 6 godzin lub chłód do 10 godzin. Dodatkowa rada: przed użyciem wypłucz kubek gorącą lub zimną wodą, to przedłuży czas, w którym Twój napój będzie miał pożądaną temperaturę. Kubek termiczny jest w 100% wolny od BPA, całkowicie szczelny i pasuje do każdego uchwytu na kubek. Zewnętrzna powłoka kubka termicznego pozostaje sucha i chłodna przez cały czas, niezależnie od temperatury wewnątrz. Aby zapewnić najlepsze wrażenia z picia przez jak najdłuższy czas, zalecamy ręczne czyszczenie kolorowego kubka termicznego. Pokrywę i jej plastikowe części można również myć w zmywarce do naczyń. Szczegóły produktu: Pojemność 475 ml Utrzymuje ciepło napojów do 6 godzin, a chłód do 10 godzin (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak MEPAL Kubek termosowy Ellipse 475 ml - Nordic Green , Canpol babies hello little kubek ze słomką 9m+ beige 400 ml

Kamionkowy kubek Green Gate Kylie, 300 ml

Kamionkowy kubek Green Gate Kylie, 300 ml
Szczegół

Delikatne wzory, pastelowe kolory... Green gate po raz kolejny udowadnia, że świetnie odnajdzie się w romantycznie urządzonych wnętrzach. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Kamionkowy kubek Green Gate Kylie, 300 ml , Canpol babies sport cup kubek ze słomką 9m+ pink 350 ml

Biały kamionkowy kubek Green Gate Antonia, 300 ml

Biały kamionkowy kubek Green Gate Antonia, 300 ml
Szczegół

Akcesoria i dodatki Green Gate czerpią inspirację z wzorów dawniej spotykanych we francuskich wsiach. W projektach przeplata się smak skandynawskich designerów z wyobrażeniem sielskiego życia na prowincji. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Biały kamionkowy kubek Green Gate Antonia, 300 ml , Canpol babies sport cup kubek ze słomką 9m+ blue 350 ml

Szary kubek Green Gate Alice Latté, 300 ml

Szary kubek Green Gate Alice Latté, 300 ml
Szczegół

Odmień swoją kuchnię dodatkami Green Gate. Nie tylko wprowadzą do wnętrza odrobinę stylu vintage, ale sprawdzą się także podczas posiłków lub pracy w kuchni. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Szary kubek Green Gate Alice Latté, 300 ml , Mam fun to drink cup kubek treningowy 8m+ violet 270 ml

Ciemnoszary ceramiczny kubek Green Gate Alice, 300 ml

Ciemnoszary ceramiczny kubek Green Gate Alice, 300 ml
Szczegół

Akcesoria i dodatki Green Gate czerpią inspirację z wzorów dawniej spotykanych we francuskich wsiach. W projektach przeplata się smak skandynawskich designerów z wyobrażeniem sielskiego życia na prowincji. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Ciemnoszary ceramiczny kubek Green Gate Alice, 300 ml , Lovi buddy bear kubek treningowy z uchwytami 6+ m 150 ml

Mepal Mio Pink zestaw 6m+ (dla dzieci)

Mepal Mio Pink zestaw 6m+ (dla dzieci)
Szczegół

Mepal Mio Pink, , Naczynia dla niemowląt i dzieci dla dzieci, Właściwości: doskonały pomysł na prezent doskonałe pierwsze naczynie dla dziecka do nauki samodzielnego jedzenia kubek treningowy z uchwytami uchwyty doskonale pasują do dziecięcych rączek zapewnia bezpieczne spożywanie posiłków Zawartość zestawu: kubek treningowy 1 szt. talerz 1 szt. łyżeczka 1 szt. Skład: plastik (notino.pl)

Podobne produkty jak Mepal Mio Pink zestaw 6m+ (dla dzieci) , Lovi indian summer easy switch kubek treningowy 6+ m 150 ml

Philips Avent Classic kubek 9m+ Girl 260 ml

Philips Avent Classic kubek 9m+ Girl 260 ml
Szczegół

Philips Avent Classic, 260 ml, Kubki dla niemowląt dla dzieci, Czy chcesz, aby Twoje dziecko wyrobiło sobie dobry nawyk regularnego nawadniania się? Ułatwi Ci to kubek dziecięcy Philips Avent Classic , który idealnie pasuje do wielkości dłoni dziecka. Dodatkowo zabawny design sprawi Twojemu dziecku przyjemność, ilekroć sięgnie po wodę. Właściwości: praktyczna wielkość niekapek idealny wybór w podróży łatwy montaż łatwy w czyszczeniu można myć w zmywarce (notino.pl)

Podobne produkty jak Philips Avent Classic kubek 9m+ Girl 260 ml

Philips Avent Classic kubek 9m+ Boy 260 ml

Philips Avent Classic kubek 9m+ Boy 260 ml
Szczegół

Philips Avent Classic, 260 ml, Kubki dla niemowląt dla dzieci, Czy chcesz, aby Twoje dziecko wyrobiło sobie dobry nawyk regularnego nawadniania się? Ułatwi Ci to kubek dziecięcy Philips Avent Classic , który idealnie pasuje do wielkości dłoni dziecka. Dodatkowo zabawny design sprawi Twojemu dziecku przyjemność, ilekroć sięgnie po wodę. Właściwości: praktyczna wielkość niekapek idealny wybór w podróży łatwy montaż łatwy w czyszczeniu można myć w zmywarce (notino.pl)

Podobne produkty jak Philips Avent Classic kubek 9m+ Boy 260 ml

MEPAL Talerzyk mio - Miffy Explore

MEPAL Talerzyk mio - Miffy Explore
Szczegół

Dzięki talerzowi edukacyjnemu MEPAL Mio w zestawie Design Miffy Explore nauka jedzenia staje się łatwiejsza. Płyta wyposażona jest w praktyczne wgłębienie. Dzięki temu Twojemu synowi lub córce łatwiej będzie nabierać jedzenie na łyżeczkę. Ale nawet gdy nadal karmisz dziecko, wgłębienie zapewnia, że możesz trzymać talerz jedną ręką, a drugą go karmić. Podwójnie piękne! Antypoślizgowy spód zapewnia, że płyta do nauki jest zawsze stabilna. Szczegóły produktu Lekkie wgłębienie pomaga przy jedzeniu Antypoślizgowy spód Design : Miffy Explore Wymiary w przybliżeniu: 17,5 x 17,5 x 3,5 cm (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak MEPAL Talerzyk mio - Miffy Explore

Twistshake Training Cup White kubek treningowy 230 ml

Twistshake Training Cup White kubek treningowy 230 ml
Szczegół

Twistshake Training Cup White, 230 ml, Kubki dla niemowląt dla dzieci, Czy chcesz, aby Twoje dziecko wyrobiło sobie dobry nawyk regularnego nawadniania się? Ułatwi Ci to kubek dziecięcy Twistshake Training Cup White, który idealnie pasuje do wielkości dłoni dziecka. Dodatkowo zabawny design sprawi Twojemu dziecku przyjemność, ilekroć sięgnie po wodę. Właściwości: praktyczna wielkość niekapek idealny wybór w podróży łatwy w czyszczeniu można myć w zmywarce z uchwytami (notino.pl)

Podobne produkty jak Twistshake Training Cup White kubek treningowy 230 ml

Twistshake Training Cup Blue kubek treningowy 230 ml

Twistshake Training Cup Blue kubek treningowy 230 ml
Szczegół

Twistshake Training Cup Blue, 230 ml, Kubki dla niemowląt dla dzieci, Czy chcesz, aby Twoje dziecko wyrobiło sobie dobry nawyk regularnego nawadniania się? Ułatwi Ci to kubek dziecięcy Twistshake Training Cup Blue, który idealnie pasuje do wielkości dłoni dziecka. Dodatkowo zabawny design sprawi Twojemu dziecku przyjemność, ilekroć sięgnie po wodę. Właściwości: praktyczna wielkość niekapek idealny wybór w podróży łatwy w czyszczeniu można myć w zmywarce z uchwytami (notino.pl)

Podobne produkty jak Twistshake Training Cup Blue kubek treningowy 230 ml

Twistshake Training Cup Pink kubek treningowy 230 ml

Twistshake Training Cup Pink kubek treningowy 230 ml
Szczegół

Twistshake Training Cup Pink, 230 ml, Kubki dla niemowląt dla dzieci, Czy chcesz, aby Twoje dziecko wyrobiło sobie dobry nawyk regularnego nawadniania się? Ułatwi Ci to kubek dziecięcy Twistshake Training Cup Pink, który idealnie pasuje do wielkości dłoni dziecka. Dodatkowo zabawny design sprawi Twojemu dziecku przyjemność, ilekroć sięgnie po wodę. Właściwości: praktyczna wielkość niekapek idealny wybór w podróży łatwy w czyszczeniu można myć w zmywarce z uchwytami (notino.pl)

Podobne produkty jak Twistshake Training Cup Pink kubek treningowy 230 ml

MEPAL Lernteller mio - flower s & butterflies

MEPAL Lernteller mio - flower s & butterflies
Szczegół

Szczegóły produktu: Dzięki talerzowi edukacyjnemu MEPAL Mio nauka jedzenia znów staje się łatwiejsza. Płyta jest wyposażona w praktyczne wgłębienie Dzięki temu synowi lub córce łatwiej jest nabierać pokarm na łyżkę. Ale nawet jeśli nadal karmisz dziecko, wgłębienie sprawia, że możesz trzymać talerz jedną ręką, a drugą go karmić. Antypoślizgowy spód sprawia, że płyta edukacyjna jest zawsze stabilna Design : flower s & butterflies Materiał i wymiary: Materiał: pp/tpe Wymiary: ok. 17,6 x 17,6 x 3,5 cm (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak MEPAL Lernteller mio - flower s & butterflies

MEPAL Płytka edukacyjna mio - Głęboki turkus

MEPAL Płytka edukacyjna mio - Głęboki turkus
Szczegół

Dzięki talerzowi edukacyjnemu MEPAL Mio w kolorze głębokiego turkusu nauka jedzenia staje się jeszcze łatwiejsza. Płyta jest wyposażona w praktyczne wgłębienie. Dzięki temu synowi lub córce łatwiej jest nabierać pokarm na łyżkę. Ale nawet jeśli nadal karmisz dziecko, wgłębienie sprawia, że możesz trzymać talerz jedną ręką, a drugą go karmić. Podwójnie piękne! Antypoślizgowy spód sprawia, że płyta edukacyjna jest zawsze stabilna. Szczegóły produktu Lekkie wgłębienie ułatwia jedzenie Antypoślizgowy spód Kolor: Głęboki turkus (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak MEPAL Płytka edukacyjna mio - Głęboki turkus

MEPAL Talerz dziecięcy mio - Głęboki turkus

MEPAL Talerz dziecięcy mio - Głęboki turkus
Szczegół

Szczegóły produktu: Talerz dla dzieci Mepal Mio jest gotowy na wszystko - od chrupek po misie! Wytrzymałość i odporność na wstrząsy Kolor: Głęboki turkus Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej Niewielki ciężar Materiał i wymiary: Materiał: politereftalan butylenu (PBT). Wykonane z tworzywa sztucznego w 100% wolnego od BPA (bez melaminy) Wymiary: 2 x 22 x 22 cm Masa: 160 gr Instrukcje dotyczące przechowywania i pielęgnacji: Można myć w zmywarce Można używać w kuchence mikrofalowej Bezpieczne w zamrażarce (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak MEPAL Talerz dziecięcy mio - Głęboki turkus

MEPAL Miska dziecięca mio - głęboki róż

MEPAL Miska dziecięca mio - głęboki róż
Szczegół

Dla dużych i małych niejadków: miseczka dla dzieci MEPAL Mio w kolorze głębokiego różu jest odpowiednia dla każdego niejadka! Duża porcja owsianki, pyszna owocowa przekąska lub po prostu pyszny deser - wszystko to zmieści się w tej miseczce. Miska dla dzieci jest wykonana z bardzo mocnego materiału, dzięki czemu jest solidna i trwała. Miska może być używana w kuchence mikrofalowej, co jest idealne do szybkiego odgrzewania resztek z poprzedniego dnia. Oczywiście po użyciu miskę dla dzieci MEPAL Mio można myć w zmywarce i jest ona całkowicie wolna od BPA. Ponadto: miska jest lekka, dzięki czemu doskonale nadaje się dla dzieci. Szczegóły produktu Wytrzymałość i trwałość Można używać w kuchence mikrofalowej Kolor: Głęboki róż (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak MEPAL Miska dziecięca mio - głęboki róż

MEPAL Talerz edukacyjny mio - głęboki róż

MEPAL Talerz edukacyjny mio - głęboki róż
Szczegół

Szczegóły produktu: Dzięki talerzowi edukacyjnemu MEPAL Mio nauka jedzenia znów jest łatwiejsza. Wyposażony w praktyczne wgłębienie Talerz edukacyjny ułatwia dziecku nakładanie jedzenia na łyżkę Wgłębienie pozwala na trzymanie talerza jedną ręką i karmienie drugą, nawet gdy dziecko jest jeszcze karmione. Z antypoślizgowym spodem Kolor: Głęboki róż Materiał i wymiary: Materiał: polipropylen (PP), elastomery termoplastyczne (TPE). Wykonane w 100% z tworzywa sztucznego wolnego od BPA (bez melaminy) Wymiary: ok. 17,5 x 17,5 x 3,5 cm Instrukcje dotyczące przechowywania i pielęgnacji: Można myć w zmywarce Można używać w kuchence mikrofalowej Bezpieczne w zamrażarce (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak MEPAL Talerz edukacyjny mio - głęboki róż

MEPAL Talerz dziecięcy mio - głęboki niebieski

MEPAL Talerz dziecięcy mio - głęboki niebieski
Szczegół

Szczegóły produktu: Talerz dla dzieci Mepal Mio jest gotowy na wszystko - od chrupek po misie! Wytrzymałość i odporność na wstrząsy Kolor: Głęboki niebieski Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej Niewielki ciężar Materiał i wymiary: Materiał: politereftalan butylenu (PBT). Wykonane z tworzywa sztucznego w 100% wolnego od BPA (bez melaminy) Wymiary: 2 x 22 x 22 cm Masa: 160 gr Instrukcje dotyczące przechowywania i pielęgnacji: Można myć w zmywarce Można używać w kuchence mikrofalowej Bezpieczne w zamrażarce (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak MEPAL Talerz dziecięcy mio - głęboki niebieski

MEPAL Płyta edukacyjna mio - sailors bay

MEPAL Płyta edukacyjna mio - sailors bay
Szczegół

Szczegóły produktu: Dzięki talerzowi edukacyjnemu MEPAL Mio nauka jedzenia znów staje się łatwiejsza. Płyta jest wyposażona w praktyczne wgłębienie Dzięki temu synowi lub córce łatwiej jest nabierać pokarm na łyżkę. Ale nawet jeśli nadal karmisz dziecko, wgłębienie sprawia, że możesz trzymać talerz jedną ręką, a drugą go karmić. Antypoślizgowy spód sprawia, że płyta edukacyjna jest zawsze stabilna Design : sailors bay Materiał i wymiary: Materiał: pp/tpe Wymiary: ok. 17,6 x 17,6 x 3,5 cm (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak MEPAL Płyta edukacyjna mio - sailors bay

MEPAL Płytka edukacyjna mio - Deep Blue

MEPAL Płytka edukacyjna mio - Deep Blue
Szczegół

Szczegóły produktu: Dzięki talerzowi edukacyjnemu MEPAL Mio nauka jedzenia znów jest łatwiejsza. Wyposażony w praktyczne wgłębienie Talerz edukacyjny ułatwia dziecku nakładanie jedzenia na łyżkę Wgłębienie pozwala na trzymanie talerza jedną ręką i karmienie drugą, nawet gdy dziecko jest jeszcze karmione. Z antypoślizgowym spodem Kolor: Głęboki niebieski Materiał i wymiary: Materiał: polipropylen (PP), elastomery termoplastyczne (TPE). Wykonane w 100% z tworzywa sztucznego wolnego od BPA (bez melaminy) Wymiary: ok. 17,5 x 17,5 x 3,5 cm Instrukcje dotyczące przechowywania i pielęgnacji: Można myć w zmywarce Można używać w kuchence mikrofalowej Bezpieczne w zamrażarce (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak MEPAL Płytka edukacyjna mio - Deep Blue

MEPAL Miska dziecięca mio - Głęboki turkus

MEPAL Miska dziecięca mio - Głęboki turkus
Szczegół

Dla dużych i małych niejadków: miseczka dla dzieci MEPAL Mio w kolorze głębokiego turkusu jest w sam raz dla każdego niejadka! Duża porcja owsianki, pyszna owocowa przekąska lub po prostu smaczny deser - wszystko to zmieści się w tej miseczce. Miska dla dzieci wykonana jest z bardzo mocnego materiału, dzięki czemu jest solidna i trwała. Miska może być używana w mikrofalówce, idealna do szybkiego odgrzewania resztek z poprzedniego dnia. Oczywiście miskę dla dzieci Mepal Mio można po użyciu myć w zmywarce i jest całkowicie wolna od BPA. Ponadto: miska jest lekka, więc jest idealna dla dzieci. Szczegóły produktu 100% BPA-free Nadaje się do mikrofalówki Można myć w zmywarce Wymiary: ok. 12,7 x 12,7 x 4,5 cm (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak MEPAL Miska dziecięca mio - Głęboki turkus

MEPAL Talerz dziecięcy mio - głęboki róż

MEPAL Talerz dziecięcy mio - głęboki róż
Szczegół

Szczegóły produktu: Talerz dla dzieci Mepal Mio jest gotowy na wszystko - od chrupek po misie! Wytrzymałość i odporność na wstrząsy Kolor: Głęboki róż Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej Niewielki ciężar Materiał i wymiary: Materiał: politereftalan butylenu (PBT). Wykonane z tworzywa sztucznego w 100% wolnego od BPA (bez melaminy) Wymiary: 2 x 22 x 22 cm Masa: 160 gr Instrukcje dotyczące przechowywania i pielęgnacji: Można myć w zmywarce Można używać w kuchence mikrofalowej Bezpieczne w zamrażarce (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak MEPAL Talerz dziecięcy mio - głęboki róż

MEPAL Miska dziecięca mio - Deep Blue

MEPAL Miska dziecięca mio - Deep Blue
Szczegół

Dla dużych i małych niejadków: miseczka dla dzieci MEPAL mio w kolorze Deep Blue jest w sam raz dla każdego niejadka! Duża porcja owsianki, pyszna owocowa przekąska lub po prostu smaczny deser - wszystko to zmieści się w tej miseczce. Miska dla dzieci wykonana jest z bardzo mocnego materiału, dzięki czemu jest solidna i trwała. Miska może być używana w mikrofalówce, idealna do szybkiego odgrzewania resztek z poprzedniego dnia. Oczywiście miskę dla dzieci Mepal Mio można po użyciu myć w zmywarce i jest całkowicie wolna od BPA. Ponadto: miska jest lekka, więc jest idealna dla dzieci. Szczegóły produktu 100% BPA free Nadaje się do mikrofalówki Można myć w zmywarce Wymiary: ok. 12,7 x 12,7 x 4,5 cm (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak MEPAL Miska dziecięca mio - Deep Blue

canpol babies Hello Little kubek ze słomką 9m+ Beige 400 ml

canpol babies Hello Little kubek ze słomką 9m+ Beige 400 ml
Szczegół

canpol babies Hello Little, 400 ml, Kubki dla niemowląt dla dzieci, Czy chcesz, aby Twoje dziecko wyrobiło sobie dobry nawyk regularnego nawadniania się? Ułatwi Ci to kubek dziecięcy canpol babies Hello Little , który idealnie pasuje do wielkości dłoni dziecka. Dodatkowo zabawny design sprawi Twojemu dziecku przyjemność, ilekroć sięgnie po wodę. Właściwości: praktyczna wielkość niekapek idealny wybór w podróży ze słomką z uchwytami łatwy montaż (notino.pl)

Podobne produkty jak canpol babies Hello Little kubek ze słomką 9m+ Beige 400 ml

canpol babies Sport Cup kubek ze słomką 9m+ Blue 350 ml

canpol babies Sport Cup kubek ze słomką 9m+ Blue 350 ml
Szczegół

canpol babies Sport Cup, 350 ml, Kubki dla niemowląt dla dzieci, Czy chcesz, aby Twoje dziecko wyrobiło sobie dobry nawyk regularnego nawadniania się? Ułatwi Ci to kubek dziecięcy canpol babies Sport Cup , który idealnie pasuje do wielkości dłoni dziecka. Dodatkowo zabawny design sprawi Twojemu dziecku przyjemność, ilekroć sięgnie po wodę. Właściwości: praktyczna wielkość idealny wybór w podróży ze słomką niekapek (notino.pl)

Podobne produkty jak canpol babies Sport Cup kubek ze słomką 9m+ Blue 350 ml

canpol babies Sport Cup kubek ze słomką 9m+ Pink 350 ml

canpol babies Sport Cup kubek ze słomką 9m+ Pink 350 ml
Szczegół

canpol babies Sport Cup, 350 ml, Kubki dla niemowląt dla dzieci, Czy chcesz, aby Twoje dziecko wyrobiło sobie dobry nawyk regularnego nawadniania się? Ułatwi Ci to kubek dziecięcy canpol babies Sport Cup , który idealnie pasuje do wielkości dłoni dziecka. Dodatkowo zabawny design sprawi Twojemu dziecku przyjemność, ilekroć sięgnie po wodę. Właściwości: praktyczna wielkość idealny wybór w podróży ze słomką niekapek (notino.pl)

Podobne produkty jak canpol babies Sport Cup kubek ze słomką 9m+ Pink 350 ml
Mepal Mio Green kubek treningowy 360° 9m+ 300 ml, Mepal Mio Pink kubek treningowy 360° 9m+ 300 ml, Mepal Mio Pink kubek treningowy ze słomką 9m+ 300 ml, Mepal Mio Green kubek treningowy z uchwytami 6m+ 200 ml, Mepal Mio Pink kubek treningowy z uchwytami 6m+ 200 ml, LOVI I Love 360 kubek 9m+ 250 ml, LOVI Wild Soul 360 kubek Boy 9m+ 250 ml, LOVI Wild Soul 360 kubek Girl 9m+ 250 ml, Chicco Perfect 360 kubek treningowy z uchwytami 12m+ Pink 200 ml, Chicco Perfect 360 kubek treningowy z uchwytami 12m+ Blue 200 ml, Philips Avent My Grippy kubek 9m+ Boy 300 ml, Philips Avent My Grippy kubek 9m+ Girl 300 ml, Canpol babies Hello Little kubek ze słomką 9m+ Green 400 ml, MAM Starter Cup kubek treningowy z uchwytami 4m+ Green 150 ml, MAM Learn to Drink Cup kubek treningowy z uchwytami 6m+ Green 190 ml, Mepal Mio zestaw 6m+ (dla dzieci), Mepal Mio Pink zestaw 6m+ (dla dzieci), Philips Avent Classic kubek 9m+ Girl 260 ml, Philips Avent Classic kubek 9m+ Boy 260 ml, MAM Trainer+ kubek treningowy 4m+ Blue 220 ml, Kubek porcelanowy Kropka 360 ml, szary, Chicco Train kubek treningowy z uchwytami 6m+ Blue 200 ml, Chicco Train kubek treningowy z uchwytami 6m+ Violet 200 ml, Chicco Transition kubek treningowy z uchwytami 4m+ Pink 200 ml, Canpol babies Hello Little kubek ze słomką 9m+ Beige 400 ml, Canpol babies Sport Cup kubek ze słomką 9m+ Pink 350 ml, Canpol babies Sport Cup kubek ze słomką 9m+ Blue 350 ml, MAM Fun to Drink Cup kubek treningowy 8m+ Violet 270 ml, LOVI Buddy Bear kubek treningowy z uchwytami 6+ m 150 ml, LOVI Indian Summer Easy Switch kubek treningowy 6+ m 150 ml