Marimex basen

Produkt Marimex basen znaleziono 50+x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Marimex basen i szukaj produktu ponownie.

MARIMEX Basen Florida bez akcesoriów, 3,05 x 0,76 m

MARIMEX Basen Florida bez akcesoriów, 3,05 x 0,76 m
Szczegół

Zalety basenu Florida to dobra cena, łatwa konserwacja, stabilność konstrukcji, szeroki poziom wody i łatwe uruchomienie. Wystarczy przygotować miejsce pod basen, rozwinąć matę basenową, rozpakować basen, zamontować konstrukcję nośną, na którą nawleczona jest folia basenowa. Możesz napełnić wodą w ciągu 30 minut od rozpakowania basenu. Basen należy po zakończeniu sezonu basenowego wyczyścić, osuszyć i trzymać w suchym, w mrozoodpornym miejscu. Właściwa konserwacja wydłuży żywotność basenu. Po kąpieli zalecamy przykrycie basenu plandeką. Basen na Florydzie nie jest przeznaczony do całkowitego lub częściowego zakopania w ziemi. Jest to basen naziemny. Laminowana folia basenu Florida to trójwarstwowa, wzmocniona tkaniną poliestrową. Jakość wykonania gwarantuje wieloletnie bezproblemowe użytkowanie basenu. Do basenu można podłączyć dowolny wkład filtracyjny lub filtr piaskowy z naszej oferty. Do podłączenia filtracji przygotowane są przejścia przez ścianę basenu o średnicy 32 mm (5/4″). Do podłączenia filtracji piaskowej lub wkładowej należy dokupić 6 szt. węży basenowych, 2 szt. przejścia przez basen ściana i 1 sztuka zestawu instalacyjnego. Podane wymiary basenu są jedynie orientacyjne i mogą być uzależnione od równości podłoża lub objętości napełnionej wody. Dozwolone odchylenie produkcyjne wynosi 5%. Dane techniczne: grubość podłogi: 0,27 mm grubość ścianki 0,5 mm kolor niebieski średnica basenu: 3,05 m średnica poziomu wody: 305 cm wysokość basenu: 0,76 m głębokość wody: 0,6 całkowita objętość wody w basenie: 4,5 m3 konstrukcja: konstrukcja metalowa basen bez filtracji kształt: koło wymiary opakowania: 89 x 31 x 31 cm waga: 23 kg Zawartość opakowania: 1 x basen na Florydzie instrukcje zaślepki przejść w ścianach basenu (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak MARIMEX Basen Florida bez akcesoriów, 3,05 x 0,76 m , Marimex basen

Basen dla psów

Basen dla psów
Szczegół

Basen dla psów, nie wymaga nadmuchania, z powierzchnią antypoślizgową, przeznaczony zarówno dla zwierzaków małych, jak i dużych, łatwe składanie (alindashop.pl)

Podobne produkty jak Basen dla psów , Basen up

EXIT Zadaszenie do basenu 540x250cm (tylko do basenów z ramą EXIT Rect. Frame Pools)

EXIT Zadaszenie do basenu 540x250cm (tylko do basenów z ramą EXIT Rect. Frame Pools)
Szczegół

Zadaszenie EXIT jest wielofunkcyjną pokrywą do basenu. Nadaje się tylko do prostokątnych basenów szkieletowych z EXIT Toys o wymiarach 540 x 250 cm. Te unikalne pokrywy są świetnymdodatkiem do basenu i zapewniają wiele godzin radości z pływania, nawet przy niesprzyjającej pogodzie. Osłona wielofunkcyjna Dzięki daszkowi EXIT nie jesteś już zależny od pogody i możesz cieszyć się swoim basenem nawet przy złej pogodzie. Daszek jest również trwałym rozwiązaniem do ogrzewania wody, a ponieważ solidna czarna rama jest ocynkowana i malowana proszkowo, rdza nie ma szans. Gdy basen nie jest używany, można przymocować pokrywę do basenu za pomocą dołączonych elastycznych pasków. W ten sposób można od razu upewnić się, że do wody nie dostanie się żaden brud. Twój własny kryty basen Pokrywa jest łatwa do otwierania i zamykania dzięki zintegrowanym sprężynom gazowym. W mgnieniu oka będziesz pływał we własnym krytym basenie! Pod pokrywą znajduje się dużo miejsca, a dzięki przezroczystej folii z trzema składanymi oknami nie przegapisz niczego, co dzieje się poza basenem. Pokrywę można pozostawić nawet w połowie otwartą, dzięki czemu łatwo można wejść i wyjść z basenu. Dzięki pokrywom z EXIT Toys można dobrze się bawić pływając w każdą pogodę. Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość): 540 x 250 cm Grubość pokrywy: 0,18 cm Waga: 68 kg Dla basenów o rozmiarach 540 x 250 cm Przejrzysty Materiał: PVC Zawiasy skrzydłowe z podporą Naturalne podgrzewanie wody Utrzymuje czystą wodę w basenie Dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV Łatwy w użyciu Stwórz swój własny kryty basen Wiek: 6 lat i więcej W standardzie: Pokrywa basenu z trzema oknami i jednymi drzwiami 540 x 250 cm Elastyczne paski do zapinania Instrukcja (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Zadaszenie do basenu 540x250cm (tylko do basenów z ramą EXIT Rect. Frame Pools) , Basen plastikowy dla psa

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu 400 x 200cm (odpowiednie tylko dla basenów EXIT Rect. Frame)

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu 400 x 200cm (odpowiednie tylko dla basenów EXIT Rect. Frame)
Szczegół

Przykrycie basenowe EXIT to wielofunkcyjna pokrywa dla Twojego basenu. Pokrywa nadaje się tylko do prostokątnych basenów ramowych z EXIT Toys o wymiarach 400 x 200 centymetrów. Czy chcesz, aby Twój basen był nieco bardziej rozbudowany? Te wyjątkowe pokrywy są prawdziwym dodatkiem do Twojego basenu i zapewniają godziny radości z pływania, nawet przy niestabilnej pogodzie. Wielofunkcyjny pokrowiec Z pokrywą EXIT do basenów nie jesteś już zależny od prognozy pogody i możesz cieszyć się swoim basenem nawet przy złej pogodzie. Pokrywa jest również zrównoważonym rozwiązaniem do ogrzewania wody. Gdy basen nie jest używany, można przymocować pokrywę do basenu za pomocą dołączonych pasków. W ten sposób można od razu mieć pewność, że do wody nie dostaną się żadne zanieczyszczenia. Twój własny kryty basen Pokrywa jest szybka do zamocowania na ramie basenu i łatwa do otwarcia i zamknięcia dzięki unikalnemu mechanizmowi zawiasowemu. W krótkim czasie będziesz pływał we własnym krytym basenie! Pod pokrywą jest dużo miejsca, a dzięki przezroczystej folii nie umknie Ci nic, co dzieje się poza basenem. Pokrywa może być nawet pozostawiona w połowie otwarta, dzięki czemu łatwo wejdziesz i wyjdziesz z basenu. Dzięki pokrywom basenowym ze strony EXIT Toys możesz cieszyć się pływaniem w każdą pogodę! Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość): 400 x 200 cm Waga: 50 kg Grubość pokrywy: 0,18 cm Przezroczysta Zawias skrzydłowy z podpórką Naturalne ogrzewanie wody Utrzymuje wodę w basenie w czystości Dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV Łatwy w użyciu Stwórz swój własny kryty basen Wiek: od 6 lat W zestawie w standardzie: Pokrywa basenowa z czterema oknami (długość x szerokość): 400 x 200 cm Elastyczne taśmy do mocowania Instrukcje (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu 400 x 200cm (odpowiednie tylko dla basenów EXIT Rect. Frame) , Plastikowy basen dla psa

Ogrodzenie ochronne do basenów

Ogrodzenie ochronne do basenów
Szczegół

Ogrodzenia ochronne do basenów składa się z 4 paneli, 4,5 metra długości, można przymocować, przezroczysty. Alindashop.pl (alindashop.pl)

Podobne produkty jak Ogrodzenie ochronne do basenów , Kik basen dla psa

EXIT Pokrowiec na basen 300x200cm

EXIT Pokrowiec na basen 300x200cm
Szczegół

Przykrycie basenowe EXIT to wielofunkcyjna pokrywa dla Twojego basenu. Pokrywa nadaje się do prostokątnych basenów EXIT o wymiarach 300 x 200 centymetrów oraz do wielu innych basenów ramowych tej wielkości. Czy chcesz, aby Twój basen był nieco bardziej rozbudowany? Te wyjątkowe pokrywy są prawdziwym dodatkiem do Twojego basenu i zapewniają godziny radości z pływania, nawet przy niesprzyjającej pogodzie. Wielofunkcyjny pokrowiec Z pokrywą EXIT do basenów nie jesteś już zależny od prognozy pogody i możesz cieszyć się swoim basenem nawet przy złej pogodzie. Pokrywa jest również zrównoważonym rozwiązaniem do ogrzewania wody. Gdy basen nie jest używany, można przymocować pokrywę do basenu za pomocą dołączonych pasków. W ten sposób można od razu mieć pewność, że do wody nie dostaną się żadne zanieczyszczenia. Twój własny kryty basen Pokrywa jest szybka do zamocowania na ramie basenu i łatwa do otwarcia i zamknięcia dzięki unikalnemu mechanizmowi zawiasowemu. W krótkim czasie będziesz pływał we własnym krytym basenie! Pod pokrywą jest dużo miejsca, a dzięki przezroczystej folii nie umknie Ci nic, co dzieje się poza basenem. Pokrywę można nawet pozostawić w połowie otwartą, dzięki czemu łatwo wejdziesz i wyjdziesz z basenu. Dzięki pokrywom basenowym ze strony EXIT Toys możesz cieszyć się pływaniem w każdą pogodę! Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość) 330 x 215 cm Waga: 20 kg Do basenów o wymiarach od 290 x 190 do 300 x 200 cm Naturalne ogrzewanie wody Utrzymuje wodę w basenie w czystości Dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV Łatwy w użyciu Stwórz swój własny kryty basen Wiek: od 6 lat W zestawie w standardzie: Pokrywa basenowa 300 x 200 cm Taśmy do mocowania Instrukcje (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Pokrowiec na basen 300x200cm , Basen dla psa kik

Swim Essentias Basen dmuchany Tropical

Swim Essentias Basen dmuchany Tropical
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 3 lat Pojemność: 350 litrów Liczba komór powietrznych: 2 Zawiera jedną łatę naprawczą Wymiary i waga: Wymiary po złożeniu (długość x szerokość x wysokość): 211 x 132 x 46 cm Waga: 2,5 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał: PVC 0,25 mm Wskazówki pielęgnacyjne: czyścić wilgotną ściereczką Zakres wysyłki: Swim Essentials Basen dmuchany (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Swim Essentias Basen dmuchany Tropical , Basen dla psów kik

EXIT Pokrowiec na basen ø450cm

EXIT Pokrowiec na basen ø450cm
Szczegół

Przykrycie basenowe EXIT to wielofunkcyjna pokrywa dla Twojego basenu. Pokrywa nadaje się do okrągłych basenów EXIT o średnicy 450 centymetrów oraz do wielu innych basenów ramowych tej wielkości (440 do 460 centymetrów). Czy chcesz, aby Twój basen był nieco bardziej rozbudowany? Te wyjątkowe pokrywy są prawdziwym dodatkiem do Twojego basenu i zapewniają godziny radości z pływania, nawet przy niesprzyjającej pogodzie. Wielofunkcyjny pokrowiec Z pokrywą EXIT do basenów nie jesteś już zależny od prognozy pogody i możesz cieszyć się swoim basenem nawet przy złej pogodzie. Pokrywa jest również zrównoważonym rozwiązaniem do ogrzewania wody. Gdy basen nie jest używany, można przymocować pokrywę do basenu za pomocą dołączonych pasków. W ten sposób można od razu mieć pewność, że do wody nie dostaną się żadne zanieczyszczenia. Twój własny kryty basen Pokrywa jest szybko mocowana do ramy basenu i łatwa do otwarcia i zamknięcia dzięki unikalnemu mechanizmowi zawiasowemu. W krótkim czasie będziesz pływał we własnym krytym basenie! Pod pokrywą jest dużo miejsca, a dzięki przezroczystej folii nie umknie Ci nic, co dzieje się poza basenem. Pokrywę można nawet pozostawić w połowie otwartą, dzięki czemu łatwo wejdziesz i wyjdziesz z basenu. Dzięki pokrywom basenowym ze strony EXIT Toys możesz cieszyć się pływaniem w każdą pogodę! Szczegóły produktu: Średnica: 470 cm Waga: 22 kg Do basenów o wymiarach 440 do 460 cm Naturalne ogrzewanie wody Utrzymuje wodę w basenie w czystości Dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV Łatwy w użyciu Stwórz swój własny kryty basen Wiek: od 6 lat W zestawie w standardzie: Pokrywa basenu ø450 cm Taśmy do mocowania Instrukcje (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Pokrowiec na basen ø450cm , Basen dla psa 160x30

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø244cm

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø244cm
Szczegół

Przykrycie basenowe EXIT to wielofunkcyjna pokrywa dla Twojego basenu. Pokrywa nadaje się do okrągłych basenów Exit o średnicy ø 244 centymetrów. Czy chcesz, aby Twój basen był nieco bardziej rozbudowany? Te wyjątkowe pokrywy są prawdziwym dodatkiem do Twojego basenu i zapewniają godziny radości z pływania, nawet przy niestabilnej pogodzie. Wielofunkcyjny pokrowiec Z pokrywą basenową EXIT nie jesteś już zależny od prognozy pogody i możesz cieszyć się swoim basenem nawet przy złej pogodzie. Pokrywa jest również zrównoważonym rozwiązaniem do ogrzewania wody. Gdy basen nie jest używany, można przymocować pokrywę do basenu za pomocą dołączonych pasków. W ten sposób można od razu mieć pewność, że do wody nie dostaną się żadne zanieczyszczenia. Twój własny kryty basen Pokrywa jest szybko mocowana do ramy basenu i łatwa do otwarcia i zamknięcia dzięki unikalnemu mechanizmowi zawiasowemu. W krótkim czasie będziesz pływał we własnym krytym basenie! Pod pokrywą masz dużo miejsca, a dzięki przezroczystej folii nie umknie Ci nic, co dzieje się poza basenem. Pokrywę można nawet pozostawić w połowie otwartą, dzięki czemu łatwo wejdziesz i wyjdziesz z basenu. Dzięki pokrywom basenowym ze strony EXIT Toys możesz cieszyć się pływaniem w każdą pogodę! Szczegóły produktu: Waga: 20 kg Dla basenów o średnicy ø 244cm Grubość pokrywy: 0,18 cm Przezroczysta Naturalne ogrzewanie wody Utrzymuje wodę w basenie w czystości Dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV Łatwy w użyciu Stwórz swój własny kryty basen Wiek: od 6 lat W zestawie w standardzie: Pokrywa basenu ø 244cm Taśmy do mocowania Instrukcje (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø244cm , Marimex folia wymienna do basenu orlando 3 66 x 0 91 m

EXIT Basen stelażowy 300x200x65cm (12v) - Szary

EXIT Basen stelażowy 300x200x65cm (12v) - Szary
Szczegół

Basen EXIT Stone 300 x 200 x 65 cm jest prostokątnym, szarym basenem stelażowym. Basen kompaktowy jest standardowo wyposażony w pompę filtrującą i wyróżnia się spośród innych basenów wspaniałym kamiennym wzorem. Szukasz odpowiedniego basenu dla małych dzieci lub płytkiego basenu do schładzania się? Następnie wybierz ten unikalny i wysokiej jakości basen stelażowy EXIT Toys ! Dowiedz się, jak stabilny może być basen prostokątny: Lakierowana proszkowo stalowa rama oraz mocne nóżki basenu EXIT Stone zapewniają jego stabilność i możliwość użytkowania przez lata. Dołączona pompa filtracyjna utrzymuje wodę w czystości i ruchu, dzięki czemu zapobiega się jej zanieczyszczeniu. Pompa filtracyjna może być łatwo podłączona do basenu, a woda jest odświeżana za pomocą wkładów filtracyjnych. Wspaniały wzór kamienia i czarna ramka nadają basenowi Stone niepowtarzalny wygląd, a dzięki naturalnemu wyglądowi, basen całkowicie integruje się z Twoim ogrodem. Wnętrze basenu jest niebieskie, więc sprawia to uczucie prawdziwego basenu. Basen ma niską ramę, dzięki czemu jest łatwo dostępny dla wszystkich osób. Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 300 x 200 x 65 cm. Pompa filtracyjna z wkładem 12V w zestawie Wiek: od 6 lat Uwaga Nie nadaje się dla dzieci poniżej 6 roku życia. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Basen stelażowy 300x200x65cm (12v) - Szary , Bestway basen dmuchany mickey, 122 x 25 cm

geuther Miękkie gniazdo do basenu white

geuther Miękkie gniazdo do basenu white
Szczegół

W łóżeczku niemowlęta mogą bezpiecznie spać obok siebie z mamą lub tatą. Czują się jeszcze bardziej bezpiecznie, jeśli pręty łóżka rollaway wyłożone są gniazdem, które daje im oparcie i wizualnie ogranicza przestrzeń. Gniazdo Betty można łatwo i bezpiecznie przymocować do szyn łóżeczka za pomocą tekstylnych opasek, a także służy jako ochrona przed wstrząsami i przeciągami dla główki dziecka. Gniazdo wykonane jest z wyjątkowo miękkiej bawełny organicznej z efektem przytulania Touch i nadaje się do wszystkich łóżeczek o wymiarach wewnętrznych 90 x 45 cm. Szczegóły produktu: Nadaje się do wszystkich łóżek bocznych o wymiarze wewnętrznym 90 x 45 cm. Materiał górny: 100% bawełna organiczna Materiał wypełniający: 100% poliester Możliwość prania w temperaturze do 40 °C Można suszyć w suszarce bębnowej (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak geuther Miękkie gniazdo do basenu white , Basen family 269 x 175 x 51 cm

Swim Essentials Basen dla dzieci Palms

Swim Essentials Basen dla dzieci Palms
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 0 miesięcy Śliczny basen idealny dla Twojego dziecka na lato. Modny design. Basen ma pojemność 60 litrów Idealny do schłodzenia się w gorące letnie miesiące Wymiary i waga: Wymiary po złożeniu (długość x szerokość): 100 x 17 cm Waga: 0,6 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał: 100% trwały 6P PVC 18 PAHS. Wskazówki pielęgnacyjne: czyścić wilgotną ściereczką W zestawie: Basen dla dzieci Ostrzeżenia i instrukcje dotyczące bezpieczeństwa: Uwaga: Używać wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej! (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Swim Essentials Basen dla dzieci Palms , Bestway basen z 50 szt. piłek, śr. 91 cm, różowy

EXIT Osłona przeciwsłoneczna do basenu ø244cm

EXIT Osłona przeciwsłoneczna do basenu ø244cm
Szczegół

Basenowy żagiel przeciwsłoneczny EXIT zapewnia optymalną ochronę przed słońcem podczas pływania. Żagiel przeciwsłoneczny pasuje do okrągłych basenów ramowych z EXIT Toys o średnicy 244 centymetrów i wielu innych basenów ramowych o średnicy między 240 a 255 centymetrów. Chcesz móc pływać w każdej chwili, nawet w pełnym słońcu? Chroń siebie i swoje dzieci przed promieniowaniem UV dzięki temu wyjątkowemu żaglowi przeciwsłonecznemu do basenów z EXIT Toys ! Przyjazny dla użytkownika system wentylatorów Markiza EXIT do basenów ramowych jest łatwa w obsłudze. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika systemowi wentylatorów można błyskawicznie stworzyć częściowe lub pełne zacienienie w basenie, dzięki czemu można beztrosko pływać nawet w pełnym słońcu. Dzięki regulowanym paskom można przesuwać żagiel w zależności od położenia słońca i zamocować go na dowolnej wysokości. Żagiel przeciwsłoneczny może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z przezroczystą pokrywą basenową EXIT. Dzięki temu możesz cieszyć się godzinami zabawy w pływanie przy każdej pogodzie. Wysoka jakość i styl Ta wyjątkowa markiza z EXIT Toys wykonana jest z mocnego, lekkiego materiału i posiada wysokiej jakości wykończenie. Tkanina jest hydrofobowa, odporna na ścieranie i trwała. Czarny Design zarówno stelaż jak i tkanina nadają markizie stylowy wygląd. Dodatkowo markiza utrzymuje zanieczyszczenia takie jak liście czy pyłki z dala od wody. W skrócie: niezbędna pozycja dla każdego miłośnika basenów. Wybierz żagle przeciwsłoneczne ze strony EXIT Toys i czerp jeszcze więcej przyjemności ze swojego basenu. Szczegóły produktu: Wymiary (wysokość): 140 cm Średnica: ø 264 cm Średnica ramki: ø 11 x 1,6 mm Materiał ramy: stal, włókno szklane Wykończenie ramy: Ocynkowany i malowany proszkowo Materiał ramy: Poliester z powłoką pu Typ zawiasu: Zawias skrzydłowy Nadaje się do basenów: ø 240 - 255 cm Nadaje się do basenów ramowych o wysokości: 50 - 130 cm Maksymalna średnica główki szyny: ø 50 mm Maksymalna średnica nóg: ø 40 mm W zestawie w standardzie: Rozmiar markizy basenowej ø 244 cm Paski do mocowania Instrukcje (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Osłona przeciwsłoneczna do basenu ø244cm , Bestway basen z 50 szt. piłek, śr. 91 cm, niebieski

playgro Pop Up Basen z piłeczkami

playgro Pop Up Basen z piłeczkami
Szczegół

Kolorowy basen z piłeczkami z różnymi funkcjami zabawy. W ten sposób wspiera umiejętności motoryczne. Oprócz jasnych kolorów, różne wzory pobudzają zmysły dziecka. Zapewnia wiele godzin urozmaiconej zabawy. 30 jaskrawych kulek można łatwo przechowywać w trzech kieszeniach, gdy nie są używane. Łatwe składanie i oszczędność miejsca! Nadaje się od 6 miesięcy. Szczegóły: wymiary: 80 x 80 x 29 cm Materiał: PP + Poliester + ABS Zakres dostawy: basen i 30 kulek. Pielęgnacja: tylko mycie ręczne Wiek: od 6 miesięcy Uwaga Przed użyciem należy usunąć wszystkie opakowania. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak playgro Pop Up Basen z piłeczkami , Bestway plandeka na basen o wymiarach 300 x 180 cm

Swim Essential s Basen dmuchany niebieski

Swim Essential s Basen dmuchany niebieski
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 3 lat pojemność: 350 litrów Liczba komór powietrznych: 2 Zawiera jedną łatę naprawczą Seria: Swim Essential s Mono Wymiary i waga: Wymiary po złożeniu (długość x szerokość x wysokość): 211 x 132 x 46 cm Masa: 2,5 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał: PVC 0,25 mm Wskazówki pielęgnacyjne: czyścić wilgotną ściereczką W zestawie: Swim Essential s Basen dmuchany niebieski (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Swim Essential s Basen dmuchany niebieski , Bestway basen nadmuchiwany 3d świat morski, 262 x 175 x 51 cm

Swim Essentias Basen dmuchany Pantera Beige

Swim Essentias Basen dmuchany Pantera Beige
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 3 lat Pojemność: 350 litrów Liczba komór powietrznych: 2 Zawiera jedną łatę naprawczą Wymiary i waga: Wymiary po złożeniu (długość x szerokość x wysokość): 211 x 132 x 46 cm Waga: 2,5 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał: PVC 0,25 mm Wskazówki pielęgnacyjne: czyścić wilgotną ściereczką Zakres wysyłki: Swim Essentials Basen dmuchany (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Swim Essentias Basen dmuchany Pantera Beige , Bino basen z balonikami masza i niedźwiedź, 30 x 75 x 75 cm

Swim Essentials Basen dla dzieci Blue

Swim Essentials Basen dla dzieci Blue
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 0 miesięcy Śliczny basen idealny dla Twojego dziecka na lato. Modny design. Basen ma pojemność 60 litrów Idealny do schłodzenia się w gorące letnie miesiące Wymiary i waga: Wymiary po złożeniu (długość x szerokość): 100 x 17 cm Waga: 0,6 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał: 100% trwały 6P PVC 18 PAHS. Wskazówki pielęgnacyjne: czyścić wilgotną ściereczką W zestawie: Basen dla dzieci Ostrzeżenia i instrukcje dotyczące bezpieczeństwa: Uwaga: Używać wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej! (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Swim Essentials Basen dla dzieci Blue , Happy green podkładka izolacyjna pod basen eva, 50 x 50 x 0,4 cm, zestaw 8 szt.

Swim Essentials Basen dla dzieci Panther

Swim Essentials Basen dla dzieci Panther
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 3 lat pojemność: 230 litrów Liczba komór powietrznych: 7 Zawiera jedną łatę naprawczą Wymiary i waga: Wymiary po złożeniu (długość x szerokość x wysokość): 203 x 173 x 89 cm Waga: 3,5 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał: PVC 0,25 mm Wskazówki pielęgnacyjne: czyścić wilgotną ściereczką Wysyłka obejmuje: Swim Essentials Basen dla dzieci (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Swim Essentials Basen dla dzieci Panther

Swim Essentials Basen dla dzieci Camouflage

Swim Essentials Basen dla dzieci Camouflage
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 0 miesięcy Śliczny basen idealny dla Twojego dziecka na lato. Modny design. Basen ma pojemność 60 litrów Idealny do schłodzenia się w gorące letnie miesiące Wymiary i waga: Wymiary po złożeniu (długość x szerokość): 100 x 17 cm Waga: 0,6 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał: 100% trwały 6P PVC 18 PAHS. Wskazówki pielęgnacyjne: czyścić wilgotną ściereczką W zestawie: Basen dla dzieci Ostrzeżenia i instrukcje dotyczące bezpieczeństwa: Uwaga: Używać wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej! (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Swim Essentials Basen dla dzieci Camouflage

Swim Essentials Basen dla dzieci Whale

Swim Essentials Basen dla dzieci Whale
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 3 lat pojemność: 230 litrów Liczba komór powietrznych: 7 Zawiera jedną łatę naprawczą Wymiary i waga: Wymiary po złożeniu (długość x szerokość x wysokość): 203 x 173 x 89 cm Waga: 3,5 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał: PVC 0,25 mm Wskazówki pielęgnacyjne: czyścić wilgotną ściereczką Wysyłka obejmuje: Swim Essentials Basen dla dzieci (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Swim Essentials Basen dla dzieci Whale

Dziecięcy dmuchany basen Sunnylife Shell, 31 l

Dziecięcy dmuchany basen Sunnylife Shell, 31 l
Szczegół

Urozmaić swoją wodną zabawę za pomocą materaców i dmuchanych akcesoriów marki Sunnylife. Nie tylko zachwycają swoim oryginalnym wyglądem, każdy zestaw zawiera również łatkę naprawczą, która przyda się w przypadku przebicia. Dmuchane akcesoria Sunnylife są wykonane z trwałego, nietoksycznego PVC, w którym nie znajdziesz ani śladu ftalanów. Uwaga: Dno basenu jest wyposażone w korek umożliwiający łatwe odprowadzanie wody. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Dziecięcy dmuchany basen Sunnylife Shell, 31 l

Dmuchany basen Sunnylife Mermaid Ombre, 270 l

Dmuchany basen Sunnylife Mermaid Ombre, 270 l
Szczegół

Urozmaić swoją wodną zabawę za pomocą materaców i dmuchanych akcesoriów marki Sunnylife. Nie tylko zachwycają swoim oryginalnym wyglądem, każdy zestaw zawiera również łatkę naprawczą, która przyda się w przypadku przebicia. Dmuchane akcesoria Sunnylife są wykonane z trwałego, nietoksycznego PVC, w którym nie znajdziesz ani śladu ftalanów. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Dmuchany basen Sunnylife Mermaid Ombre, 270 l

Dmuchany basen Sunnylife Miami, ø 150 cm

Dmuchany basen Sunnylife Miami, ø 150 cm
Szczegół

Urozmaić swoją wodną zabawę za pomocą materaców i dmuchanych akcesoriów marki Sunnylife. Nie tylko zachwycają swoim oryginalnym wyglądem, każdy pakiet zawiera również łatkę naprawczą, która przyda się w przypadku przebicia. Dmuchane akcesoria Sunnylife są wykonane z trwałego, nietoksycznego PVC, w którym nie znajdziesz ani śladu ftalanów. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Dmuchany basen Sunnylife Miami, ø 150 cm

Dmuchany basen Sunnylife Smiley, ø 165 cm

Dmuchany basen Sunnylife Smiley, ø 165 cm
Szczegół

Urozmaić swoją wodną zabawę za pomocą materaców i dmuchanych akcesoriów marki Sunnylife. Nie tylko zachwycają swoim oryginalnym wyglądem, każdy zestaw zawiera również łatkę naprawczą, która przyda się w przypadku przebicia. Dmuchane akcesoria Sunnylife są wykonane z trwałego, nietoksycznego PVC, w którym nie znajdziesz ani śladu ftalanów. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Dmuchany basen Sunnylife Smiley, ø 165 cm

TRIXIE Basen dla psa 70 × 12 cm

TRIXIE Basen dla psa 70 × 12 cm
Szczegół

Basen dla psa, łatwy do złożenia i rozłożenia gdyż nie wymaga użycia pompki. Ma stabile scianki boczne (MDF), których pies nie przebije pazurami. Antypoślizgowa podstawa wewnętrz bazenu zapewnia bezpieczną zabawę. Idealny na letnie dni do schłodzenia psa, jak również do zabawy w wyławianie. Basen łatwo opróżnić dzięki zaworowi. Wymiary: ø 70 × 12 cmKolor: jasnoniebieski/niebieski  (fera.pl)

Podobne produkty jak TRIXIE Basen dla psa 70 × 12 cm

EXIT Osłona przeciwsłoneczna do basenu ø300 cm

EXIT Osłona przeciwsłoneczna do basenu ø300 cm
Szczegół

Basenowy żagiel przeciwsłoneczny EXIT zapewnia optymalną ochronę przed słońcem podczas pływania. Żagiel przeciwsłoneczny pasuje do okrągłych basenów ramowych z EXIT Toys o średnicy 300 centymetrów i wielu innych basenów ramowych o średnicy pomiędzy 300 a 310 centymetrów. Chcesz móc pływać w każdej chwili, nawet w pełnym słońcu? Chroń siebie i swoje dzieci przed promieniowaniem UV dzięki temu wyjątkowemu żaglowi przeciwsłonecznemu do basenów z EXIT Toys ! Przyjazny dla użytkownika system wentylatorów Markiza EXIT do basenów ramowych jest łatwa w obsłudze. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika systemowi wentylatorów można błyskawicznie stworzyć częściowe lub pełne zacienienie w basenie, dzięki czemu można beztrosko pływać nawet w pełnym słońcu. Dzięki regulowanym paskom można przesuwać żagiel w zależności od położenia słońca i zamocować go na dowolnej wysokości. Żagiel przeciwsłoneczny może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z przezroczystą pokrywą basenową EXIT. Dzięki temu możesz cieszyć się godzinami zabawy w pływanie przy każdej pogodzie. Wysoka jakość i styl Ten wyjątkowy żagiel przeciwsłoneczny od EXIT Toys wykonany jest z mocnego, lekkiego materiału i posiada wysokiej jakości wykończenie. Tkanina jest hydrofobowa, odporna na ścieranie i trwała. Czarny Design zarówno stelaż jak i tkanina nadają markizie stylowy wygląd. Dodatkowo markiza utrzymuje zanieczyszczenia takie jak liście czy pyłki z dala od wody. W skrócie: niezbędna pozycja dla każdego miłośnika basenów. Wybierz żagle przeciwsłoneczne ze strony EXIT Toys i czerp jeszcze więcej przyjemności ze swojego basenu. Szczegóły produktu: Wymiary (wysokość): 175 cm Średnica: ø 320 cm Średnica ramki: ø 11 x 1,6 mm Materiał ramy: stal, włókno szklane Wykończenie ramy: Ocynkowany i malowany proszkowo Materiał ramy: Poliester z powłoką pu Typ zawiasu: Zawias skrzydłowy Nadaje się do basenów: ø 300 - 310 cm Nadaje się do basenów ramowych o wysokości: 50 - 130 cm Maksymalna średnica główki szyny: ø 50 mm Maksymalna średnica nóg: ø 40 mm W zestawie w standardzie: Rozmiar markizy basenowej ø 300 cm Paski do mocowania Instrukcje (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Osłona przeciwsłoneczna do basenu ø300 cm

EXIT Basen ø450x122cm z pompą filtracyjną, szary

EXIT Basen ø450x122cm z pompą filtracyjną, szary
Szczegół

Basen EXIT ø450 x 122 cm jest basenem o okraglej ramie i kamiennym wyglądzie. Basen jest standardowo wyposażony w Sand pompę filtracyjną i drabinkę basenowa, dzięki której można bezpiecznie wchodzić i wychodzić z basenu. Ze względu na dużą średnicę basenu, jest dużo miejsca do unoszenia się na materacu powietrznym. Wolałbyś zanurkować? Głębokość basenu EXIT Wood wynosi 122 cm, wiec można naprawdę nurkować pod woda. Z wysokiej jakości EXIT Toys basenem masz gwarancje, wodnej zabawy we własnym ogrodzie! Piękny basen do ogrodu Basen posiada wzór kamieni na ścianie bocznej i dlatego jest prawdziwym magnesem przyciągającym wzrok w ogrodzie. Wnętrze basenu jest niebieskie. Basen EXIT posiada mocne 3-warstwowe ściany wykonane z PCV i poliestru. Okrągły kształt basenu tworzy przytulna atmosferę i pozwala na jednoczesna zabawę kilku osób w basenie. Orzeźwiająca kąpiel w basenie przez lata Odkryj, jak stabilny może być okrągły basen: malowana proszkowo stalowa rama i mocne nogi ramy basenu EXIT Wood zapewniają mu stabilność i możliwość użytkowania przez lata. Dołączony system cyrkulacji wody uzupełnia ten basen. Wysokiej jakości pompa filtracyjna oczyszcza , przepompowujac wode przez złoże filtracyjne. Dzięki temu do filtra trafiają zanieczyszczenia takie jak piasek, owady czy glony. W basenie EXIT Wood Pool zawsze bierzesz świeżą kąpiel! Szczegóły dotyczące produktu: średnica: 450 cm wysokość: 122 cm Waga: 75 kg Zalecana głębokość wody: 110 cm Ilość wody: 15.233 litry Z pompą filtracyjną i drabinką basenową Największy okrągły basen Bardzo głęboki Unikatowy, naturalny Design Maksymalna liczba osób: 8 Wiek: od 6 lat W zestawie: Rama basenu z czarnej stali ø450 x 122 cm Szara wyściółka z mocnym wzorem kamieni pompa filtracyjna (materiał filtracyjny nie wchodzi w skład zestawu) Drabina Zestaw do naprawy Instrukcje (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Basen ø450x122cm z pompą filtracyjną, szary

Filibaba Basen 150 cm Alfie - Little Sailor

Filibaba Basen 150 cm Alfie - Little Sailor
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 3 lat wzwyż Duży basen idealny do wielogodzinnej ochłody i pluskania się w wodzie w gorące letnie dni Basen jest idealny do przyzwyczajania dzieci do wody, a jednocześnie do świetnej zabawy. Basen jest wykonany z bardzo grubego tworzywa PVC 0,25 mm, które nie zawiera BPA i jest bardzo trwałe. Do maty dołączone są trzy łatki naprawcze, dzięki którym można cieszyć się brodzikiem jak najdłużej Wszystkie artykuły pływackie Filibaba są dokładnie testowane i zatwierdzane zgodnie z europejską normą EN-71 i posiadają znak CE. Wymiary i waga: Wymiary po złożeniu (średnica x wysokość): 150 x 35 cm Waga: 1,13 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał: w 100% przyjazny dla środowiska PVC, nie zawiera BPA ani ftalanów Pielęgnacja: Czyścić w ciepłej wodzie z mydłem, a następnie suszyć na powietrzu. Ostrzeżenia i instrukcje dotyczące bezpieczeństwa: Uwaga: Należy zawsze pilnować dzieci przebywających w basenie lub w jego pobliżu. Po użyciu należy zawsze opróżnić pojemnik. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Filibaba Basen 150 cm Alfie - Little Sailor

EXIT Basen stelażowy ø360x76cm (12v) - wygląd drewna

EXIT Basen stelażowy ø360x76cm (12v) - wygląd drewna
Szczegół

Basen EXIT Wood ø360x76cm to duży okrągły basen stelażowy o drewnianym wyglądzie. Basen jest standardowo wyposażony w pompę filtrującą i wyróżnia się wśród innych basenów wspaniałym drewnianym wyglądem. Odkryj, jak stabilny może być okrągły basen ogrodowy: malowana proszkowo stalowa rama i mocne stopy basenu EXIT Wood zapewniają, że basen jest zawsze stabilny i może być używany przez wiele lat. Dołączona pompa filtrująca utrzymuje wodę w czystości i ruchu, co zapobiega jej zanieczyszczeniu. Pompę filtrującą można łatwo podłączyć do basenu, a woda jest odświeżana za pomocą wkładów filtrujących. Wspaniały drewniany wzór i czarna rama nadają basenowi Wood Pool niepowtarzalny wygląd, a dzięki naturalnemu wyglądowi basen całkowicie integruje się z ogrodem. Okrągły kształt basenu tworzy przytulną atmosferę i sprawia, że w basenie może swobodnie bawić się kilka osób. Z okrągłymi basenami EXIT Toys nie będziesz się nudzić ani przez chwilę! Szczegóły produktu: Wymiary: ø 360 x 76 cm W zestawie pompa filtrująca na wkłady 12V Wiek: od 6 lat Uwaga Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 6 lat. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Basen stelażowy ø360x76cm (12v) - wygląd drewna

EXIT Basen ø450x122cm z pompą filtracyjną, szary

EXIT Basen ø450x122cm z pompą filtracyjną, szary
Szczegół

Basen EXIT Stone ø450 x 122 cm jest basenem z okrągłą, szarą obudową. Ten duży basen jest standardowo wyposażony w pompę filtracyjną i drabinkę basenową, dzięki którym można bezpiecznie wchodzić i wychodzić z basenu. Ze względu na dużą średnicę basenu, jest dużo miejsca do unoszenia się na materacu powietrznym. Wolałbyś zanurkować? Basen EXIT Stone ma 122 cm głębokości, więc można naprawdę nurkować pod wodą. Z wysokiej jakości EXIT Toys basenem masz gwarancję, wspaniałej zabawy we własnym ogrodzie! Piękny basen do ogrodu Stone Basen ma mocny kamienny wzór na bocznej ścianie i dlatego jest prawdziwym magnesem przyciągającym wzrok w ogrodzie. Wnętrze basenu jest niebieskie i nadaje się dla maksymalnie dziewięciu osób. Basen EXIT posiada mocne 3-warstwowe ściany wykonane z PCV i poliestru. Okrągły kształt basenu tworzy przytulną atmosferę i pozwala na jednoczesną zabawę kilku osób w basenie. Lata orzeźwiającego zanurzenia w basenie Odkryj, jak stabilny może być basen : malowana proszkowo stalowa rama i mocne nogi ramy basenu EXIT Stone zapewniają, że jest zawsze stabilny i może być używany przez lata. Dołączona pompa filtracyjna utrzymuje wodę w czystości i ruchu, aby zapobiec jej zanieczyszczeniu. Pompa filtracyjna może być łatwo podłączona do basenu, a wkłady filtracyjne służą do odświeżania wody. W basenie EXIT zawsze bierzesz świeżą kąpiel! Szczegóły dotyczące produktu: Średnica: 450 cm Wysokość: 122 cm Waga: 72 kg Zalecana głębokość wody: 110 cm Ilość wody: 15.233 litry Z pompą filtracyjną z wkładem i drabinką basenową Największy okrągły basen Bardzo głęboki Unikatowy, naturalny Design Trwała obróbka Maksymalna liczba osób: 9 Wiek: od 6 lat Domyślnie dołączone: Rama basenu z czarnej stali ø450 x 122 cm Szara wyściółka z doskonałym kamiennym wzorem Wraz z pompą filtracyjną z wkładem Drabina w zestawie Zestaw do naprawy wykładziny w zestawie Instrukcje (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Basen ø450x122cm z pompą filtracyjną, szary

Swim Essentials Basen dla dzieci Panther Beige

Swim Essentials Basen dla dzieci Panther Beige
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 0 miesięcy Śliczny basen idealny dla Twojego dziecka na lato. Modny design. Basen ma pojemność 60 litrów Idealny do schłodzenia się w gorące letnie miesiące Wymiary i waga: Wymiary po złożeniu (długość x szerokość): 100 x 17 cm Waga: 0,6 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał: 100% trwały 6P PVC 18 PAHS. Wskazówki pielęgnacyjne: czyścić wilgotną ściereczką W zestawie: Basen dla dzieci Ostrzeżenia i instrukcje dotyczące bezpieczeństwa: Uwaga: Używać wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej! (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Swim Essentials Basen dla dzieci Panther Beige

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø360 cm

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø360 cm
Szczegół

Przykrycie basenowe EXIT to wielofunkcyjna pokrywa dla Twojego basenu. Pokrywa nadaje się do okrągłych basenów Exit o średnicy ø360 centymetrów. Czy chcesz, aby Twój basen był nieco bardziej rozbudowany? Te wyjątkowe pokrywy są prawdziwym dodatkiem do Twojego basenu i zapewniają godziny radości z pływania, nawet przy niestabilnej pogodzie. Wielofunkcyjny pokrowiec Z pokrywą basenową EXIT nie jesteś już zależny od prognozy pogody i możesz cieszyć się swoim basenem nawet przy złej pogodzie. Pokrywa jest również zrównoważonym rozwiązaniem do ogrzewania wody. Gdy basen nie jest używany, można przymocować pokrywę do basenu za pomocą dołączonych pasków. W ten sposób można od razu mieć pewność, że do wody nie dostaną się żadne zanieczyszczenia. Twój własny kryty basen Pokrywa jest szybko mocowana do ramy basenu i łatwa do otwarcia i zamknięcia dzięki unikalnemu mechanizmowi zawiasowemu. W krótkim czasie będziesz pływał we własnym krytym basenie! Pod pokrywą masz dużo miejsca, a dzięki przezroczystej folii nie umknie Ci nic, co dzieje się poza basenem. Pokrywę można nawet pozostawić w połowie otwartą, dzięki czemu łatwo wejdziesz i wyjdziesz z basenu. Dzięki pokrywom basenowym ze strony EXIT Toys możesz cieszyć się pływaniem w każdą pogodę! Szczegóły produktu: Waga: 20 kg Dla basenów o średnicy ø 360 cm Grubość pokrywy 0,18 cm Przezroczysta Naturalne ogrzewanie wody Utrzymuje wodę w basenie w czystości Dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV Łatwy w użyciu Stwórz swój własny kryty basen Wiek: od 6 lat W zestawie w standardzie: Pokrywa basenu ø 360 cm Paski do mocowania Instrukcje (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø360 cm

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø488 cm

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø488 cm
Szczegół

Przykrycie basenowe EXIT to wielofunkcyjna pokrywa dla Twojego basenu. Pokrywa nadaje się do okrągłych basenów EXIT o średnicy 488 centymetrów. Czy chcesz, aby Twój basen był nieco bardziej rozbudowany? Te wyjątkowe pokrywy są prawdziwym dodatkiem do Twojego basenu i zapewniają godziny radości z pływania, nawet przy niestabilnej pogodzie. Wielofunkcyjny pokrowiec Z pokrywą basenową EXIT nie jesteś już zależny od prognozy pogody i możesz cieszyć się swoim basenem nawet przy złej pogodzie. Pokrywa jest również zrównoważonym rozwiązaniem do ogrzewania wody. Gdy basen nie jest używany, można przymocować pokrywę do basenu za pomocą dołączonych pasków. W ten sposób można od razu mieć pewność, że do wody nie dostaną się żadne zanieczyszczenia. Twój własny kryty basen Pokrywa jest szybko mocowana do ramy basenu i łatwa do otwarcia i zamknięcia dzięki unikalnemu mechanizmowi zawiasowemu. W krótkim czasie będziesz pływał we własnym krytym basenie! Pod pokrywą masz dużo miejsca, a dzięki przezroczystej folii nie umknie Ci nic, co dzieje się poza basenem. Pokrywę można nawet pozostawić w połowie otwartą, dzięki czemu łatwo wejdziesz i wyjdziesz z basenu. Dzięki pokrywom basenowym ze strony EXIT Toys możesz cieszyć się pływaniem w każdą pogodę! Szczegóły produktu: Waga: 40 kg Dla basenów o średnicy ø 488 cm Grubość pokrywy: 0,18 cm Przezroczysta Naturalne ogrzewanie wody Utrzymuje wodę w basenie w czystości Dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV Łatwy w użyciu Stwórz swój własny kryty basen Wiek: od 6 lat W zestawie w standardzie: Pokrywa basenu ø 488 cm Paski do mocowania Instrukcje (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø488 cm

EXIT Osłona przeciwsłoneczna do basenu ø360 cm

EXIT Osłona przeciwsłoneczna do basenu ø360 cm
Szczegół

Basenowy żagiel przeciwsłoneczny EXIT zapewnia optymalną ochronę przed słońcem podczas pływania. Żagiel przeciwsłoneczny pasuje do okrągłych basenów ramowych z EXIT Toys o średnicy 360 centymetrów i wielu innych basenów ramowych o średnicy pomiędzy 360 a 370 centymetrów. Chcesz móc pływać w każdej chwili, nawet w pełnym słońcu? Chroń siebie i swoje dzieci przed promieniowaniem UV dzięki temu wyjątkowemu żaglowi przeciwsłonecznemu do basenów z EXIT Toys ! Przyjazny dla użytkownika system wentylatorów Markiza EXIT do basenów ramowych jest łatwa w obsłudze. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika systemowi wentylatorów można w mgnieniu oka stworzyć częściowy lub pełny cień w basenie, dzięki czemu można beztrosko pływać nawet w pełnym słońcu. Dzięki regulowanym paskom można przesuwać żagiel w zależności od położenia słońca i zamocować go na dowolnej wysokości. Żagiel przeciwsłoneczny może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z przezroczystą pokrywą basenową EXIT. Dzięki temu możesz cieszyć się godzinami zabawy w pływanie przy każdej pogodzie. Wysoka jakość i styl Ta wyjątkowa markiza z EXIT Toys wykonana jest z mocnego, lekkiego materiału i posiada wysokiej jakości wykończenie. Tkanina jest hydrofobowa, odporna na ścieranie i trwała. Czarny Design zarówno stelaż jak i tkanina nadają markizie stylowy wygląd. Dodatkowo markiza utrzymuje zanieczyszczenia takie jak liście czy pyłki z dala od wody. W skrócie: niezbędna pozycja dla każdego miłośnika basenów. Wybierz żagle przeciwsłoneczne ze strony EXIT Toys i czerp jeszcze więcej przyjemności ze swojego basenu. Szczegóły produktu: Wymiary (wysokość): 190 cm Średnica: ø 380 cm Średnica ramki: ø 11 x 1,6 mm Materiał ramy: stal, włókno szklane Wykończenie ramy: Ocynkowany i malowany proszkowo Materiał ramy: Poliester z powłoką pu Typ zawiasu: Zawias skrzydłowy Nadaje się do basenów: ø 360 - 370 cm Nadaje się do basenów ramowych o wysokości: 50 - 130 cm Maksymalna średnica główki szyny: ø 50 mm Maksymalna średnica nóg: ø 40 mm W zestawie w standardzie: Rozmiar markizy basenowej ø 360 cm Paski do mocowania Instrukcje (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Osłona przeciwsłoneczna do basenu ø360 cm

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø427 cm

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø427 cm
Szczegół

Przykrycie basenowe EXIT to wielofunkcyjna pokrywa dla Twojego basenu. Pokrywa nadaje się do okrągłych basenów Exit o średnicy 427 cm. Czy chcesz, aby Twój basen był nieco bardziej rozbudowany? Te wyjątkowe pokrywy są prawdziwym dodatkiem do Twojego basenu i zapewniają godziny radości z pływania, nawet przy niestabilnej pogodzie. Wielofunkcyjny pokrowiec Z pokrywą basenową EXIT nie jesteś już zależny od prognozy pogody i możesz cieszyć się swoim basenem nawet przy złej pogodzie. Pokrywa jest również zrównoważonym rozwiązaniem do ogrzewania wody. Gdy basen nie jest używany, można przymocować pokrywę do basenu za pomocą dołączonych pasków. W ten sposób można od razu mieć pewność, że do wody nie dostaną się żadne zanieczyszczenia. Twój własny kryty basen Pokrywa jest szybko mocowana do ramy basenu i łatwa do otwarcia i zamknięcia dzięki unikalnemu mechanizmowi zawiasowemu. W krótkim czasie będziesz pływał we własnym krytym basenie! Pod pokrywą masz dużo miejsca, a dzięki przezroczystej folii nie umknie Ci nic, co dzieje się poza basenem. Pokrywę można nawet pozostawić w połowie otwartą, dzięki czemu łatwo wejdziesz i wyjdziesz z basenu. Dzięki pokrywom basenowym ze strony EXIT Toys możesz cieszyć się pływaniem w każdą pogodę! Szczegóły produktu: Waga: 35 kg Dla basenów o średnicy ø 427 cm Grubość okładki: 0,18 cm Przezroczysta Naturalne ogrzewanie wody Utrzymuje wodę w basenie w czystości Dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV Łatwy w użyciu Stwórz swój własny kryty basen Wiek: od 6 lat W zestawie w standardzie: Pokrywa basenu ø 427 cm Paski do mocowania Instrukcje (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø427 cm

EXIT Basen ø450x122cm z pompą filtracyjną, brązowy

EXIT Basen ø450x122cm z pompą filtracyjną, brązowy
Szczegół

Basen EXIT ø450 x 122 cm jest basenem o okraglej ramie i kamiennym wyglądzie. Basen jest standardowo wyposażony w Sand pompę filtracyjną i drabinkę basenowa, dzięki której można bezpiecznie wchodzić i wychodzić z basenu. Ze względu na dużą średnicę basenu, jest dużo miejsca do unoszenia się na materacu powietrznym. Wolałbyś zanurkować? Głębokość basenu EXIT Wood wynosi 122 cm, wiec można naprawdę nurkować pod woda. Z wysokiej jakości EXIT Toys basenem masz gwarancje, wodnej zabawy we własnym ogrodzie! Piękny basen do ogrodu Basen posiada wzór kamieni na ścianie bocznej i dlatego jest prawdziwym magnesem przyciągającym wzrok w ogrodzie. Wnętrze basenu jest niebieskie. Basen EXIT posiada mocne 3-warstwowe ściany wykonane z PCV i poliestru. Okrągły kształt basenu tworzy przytulna atmosferę i pozwala na jednoczesna zabawę kilku osób w basenie. Orzeźwiająca kąpiel w basenie przez lata Odkryj, jak stabilny może być okrągły basen: malowana proszkowo stalowa rama i mocne nogi ramy basenu EXIT Wood zapewniają mu stabilność i możliwość użytkowania przez lata. Dołączony system cyrkulacji wody uzupełnia ten basen. Wysokiej jakości pompa filtracyjna oczyszcza , przepompowujac wode przez złoże filtracyjne. Dzięki temu do filtra trafiają zanieczyszczenia takie jak piasek, owady czy glony. W basenie EXIT Wood Pool zawsze bierzesz świeżą kąpiel! szczegóły dotyczące produktu: średnica: 450 cm wysokość: 122 cm Waga: 75 kg Zalecana głębokość wody: 110 cm Ilość wody: 15.233 litry Z pompą filtracyjną i drabinką basenową Największy okrągły basen Bardzo głęboki Unikatowy, naturalny Design Maksymalna liczba osób: 8 Wiek: od 6 lat W zestawie: Rama basenu z czarnej stali ø450 x 122 cm Brązowa wyściółka z mocnym wzorem kamieni pompa filtracyjna (materiał filtracyjny nie wchodzi w skład zestawu) Drabina Zestaw do naprawy Instrukcje (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Basen ø450x122cm z pompą filtracyjną, brązowy

EXIT Basen 220x150x60cm (pompa filtracyjna 12v) - Szary

EXIT Basen 220x150x60cm (pompa filtracyjna 12v) - Szary
Szczegół

Basen EXIT Stone o wymiarach 220 x 150 x 65 cm. Ten kompaktowy basen jest standardowo wyposażony w pompę filtrującą i wyróżnia się wśród innych basenów wspaniałym wzorem kamieni. Odkryj, jak wytrzymały może być prostokątny basen naziemny: Malowana proszkowo stalowa rama i mocne punkty narożne basenu EXIT Stone zapewniają, że basen jest zawsze stabilny i może być używany przez lata. Dołączona pompa filtrująca utrzymuje wodę w czystości i ruchu, dzięki czemu zapobiega się zanieczyszczeniu wody. Wspaniały wzór kamienia i czarna rama nadają basenowi niepowtarzalny wygląd, a dzięki naturalnemu wyglądowi basen całkowicie integruje się z ogrodem. Wnętrze basenu jest niebieskie, więc masz uczucie świeżości. Basen posiada niskie obramowanie, dzięki czemu jest łatwo dostępny nawet dla najmłodszych. Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 220 x 150 x 60cm. W zestawie pompa filtrująca na wkłady 12V Wiek: od 6 lat Uwaga Nie nadaje się dla dzieci poniżej 6 lat. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Basen 220x150x60cm (pompa filtracyjna 12v) - Szary

EXIT Basen ø450x122cm z pompą filtracyjną, brązowy

EXIT Basen ø450x122cm z pompą filtracyjną, brązowy
Szczegół

Basen EXIT Stone ø450 x 122 cm jest basenem z okrągłą, szarą obudową. Ten duży basen jest standardowo wyposażony w pompę filtracyjną i drabinkę basenową, dzięki którym można bezpiecznie wchodzić i wychodzić z basenu. Ze względu na dużą średnicę basenu, jest dużo miejsca do unoszenia się na materacu powietrznym. Wolałbyś zanurkować? Basen EXIT Stone ma 122 cm głębokości, więc można naprawdę nurkować pod wodą. Z wysokiej jakości EXIT Toys basenem masz gwarancję, wspaniałej zabawy we własnym ogrodzie! Piękny basen do ogrodu Stone Basen ma mocny drewniany wzór na bocznej ścianie i dlatego jest prawdziwym magnesem przyciągającym wzrok w ogrodzie. Wnętrze basenu jest niebieskie i nadaje się dla maksymalnie dziewięciu osób. Basen EXIT posiada mocne 3-warstwowe ściany wykonane z PCV i poliestru. Okrągły kształt basenu tworzy przytulną atmosferę i pozwala na jednoczesną zabawę kilku osób w basenie. Lata orzeźwiającego zanurzenia w basenie Odkryj, jak stabilny może być basen : malowana proszkowo stalowa rama i mocne nogi ramy basenu EXIT Stone zapewniają, że jest zawsze stabilny i może być używany przez lata. Dołączona pompa filtracyjna utrzymuje wodę w czystości i ruchu, aby zapobiec jej zanieczyszczeniu. Pompa filtracyjna może być łatwo podłączona do basenu, a wkłady filtracyjne służą do odświeżania wody. W basenie EXIT zawsze bierzesz świeżą kąpiel! Szczegóły dotyczące produktu: Średnica: 450 cm Wysokość: 122 cm Waga: 72 kg Zalecana głębokość wody: 110 cm Ilość wody: 15.233 litry Z pompą filtracyjną z wkładem i drabinką basenową Największy okrągły basen Bardzo głęboki Unikatowy, naturalny Design Trwała obróbka Maksymalna liczba osób: 9 Wiek: od 6 lat Domyślnie dołączone: Rama basenu z czarnej stali ø450 x 122 cm Szara wyściółka z doskonałym drewnianym wzorem Wraz z pompą filtracyjną z wkładem Drabina w zestawie Zestaw do naprawy wykładziny w zestawie Instrukcje (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Basen ø450x122cm z pompą filtracyjną, brązowy

Bestway Basen dmuchany Mickey, 122 x 25 cm

Bestway Basen dmuchany Mickey, 122 x 25 cm
Szczegół

 Piękny basen dmuchany dla dzieci z ulubionymi bohaterami Walta Disney’a zapewni dzieciom wiele zabawy i odświeżenia w upalne letnie dni. Basen posiada 3 komory powietrzne i zawory bezpieczeństwa. Wykonano go z wysokiej jakości wytrzymałego winylu. Parametry techniczne i specyfikacja: maks. ilość wody: 140 l w zestawie 1 zestaw naprawczy Należy użytkować wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej. zalecany wiek: 2+ (4home.pl)

Podobne produkty jak Bestway Basen dmuchany Mickey, 122 x 25 cm

Dmuchany basen Sunnylife Summer Spritz, ø 150 cm

Dmuchany basen Sunnylife Summer Spritz, ø 150 cm
Szczegół

Urozmaić swoją wodną zabawę za pomocą materaców i dmuchanych akcesoriów marki Sunnylife. Nie tylko zachwycają swoim oryginalnym wyglądem, każdy pakiet zawiera również łatkę naprawczą, która przyda się w przypadku przebicia. Dmuchane akcesoria Sunnylife są wykonane z trwałego, nietoksycznego PVC, w którym nie znajdziesz ani śladu ftalanów. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Dmuchany basen Sunnylife Summer Spritz, ø 150 cm

Dmuchany basen Sunnylife Fiesta Mariposa, ø 162 cm

Dmuchany basen Sunnylife Fiesta Mariposa, ø 162 cm
Szczegół

Urozmaić swoją wodną zabawę za pomocą materaców i dmuchanych akcesoriów marki Sunnylife. Nie tylko zachwycają swoim oryginalnym wyglądem, każdy pakiet zawiera również łatkę naprawczą, która przyda się w przypadku przebicia. Dmuchane akcesoria Sunnylife są wykonane z trwałego, nietoksycznego PVC, w którym nie znajdziesz ani śladu ftalanów. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Dmuchany basen Sunnylife Fiesta Mariposa, ø 162 cm

TRIXIE Basen dla psa 120 x 30 cm

TRIXIE Basen dla psa 120 x 30 cm
Szczegół

Basen dla psa wykonany z solidnego MDF-u. Nie wymaga użycia pompki, łatwo się składa i rozkłada. W środku ma antypoślizgową podstawę. Duży zawór ułatwia jego szybkie opróżnienie. Wymiary: wys: 30 cmśr: 120 cm (fera.pl)

Podobne produkty jak TRIXIE Basen dla psa 120 x 30 cm

TRIXIE Basen dla psa 80 x 20 cm

TRIXIE Basen dla psa 80 x 20 cm
Szczegół

Basen dla psa wykonany z solidnego MDF-u. Nie wymaga użycia pompki, łatwo się składa i rozkłada. W środku ma antypoślizgową podstawę. Duży zawór ułatwia jego szybkie opróżnienie. Basen dla psa to idealne miejsce do zabawy w ciepłe dni, treningu i nauki. Wymiary: wys: 20 cm śr: 80 cm (fera.pl)

Podobne produkty jak TRIXIE Basen dla psa 80 x 20 cm

EXIT Basen stelażowy ø488x122cm (12v filtr piaskowy) - Szary

EXIT Basen stelażowy ø488x122cm (12v filtr piaskowy) - Szary
Szczegół

EXIT Stone basen ø488 x 122cm to okrągły, szary basen ramowy. Ten duży basen jest standardowo wyposażony w pompę z filtrem piaskowym oraz drabinkę basenową, która umożliwia bezpieczne wchodzenie i wychodzenie z basenu. Ze względu na bardzo dużą średnicę i głębokość nie mniejszą niż 122 centymetry, przeżyjesz czystą letnią zabawę z rodziną i przyjaciółmi w basenie EXIT Toys . Piękny basen do ogrodu Basen ma nowoczesny i mocny kamienny wzór na ścianie bocznej, dzięki czemu przyciąga wzrok w ogrodzie. Wnętrze basenu jest niebieskie, aby zapewnić uczucie świeżości i może w nim przebywać do dziewięciu osób. Basen EXIT wyposażony jest w mocne 3-warstwowe ściany wykonane z PVC i poliestru. Okrągły kształt basenu tworzy przytulną atmosferę i pozwala na zabawę w basenie kilku osobom w tym samym czasie. Przekonaj się, kto najszybciej przepłynie tory, będzie się razem bujał na materacu powietrznym lub nurkował w poszukiwaniu zabawek na dnie. Krótko mówiąc: z okrągłymi basenami z EXIT Toys nie będziesz się nudzić ani przez chwilę. Lata orzeźwiającej kąpieli w basenie Odkryj jak stabilny może być okrągły basen: malowana proszkowo stalowa rama i mocne stopy ramy basenu EXIT Stone zapewniają, że basen jest zawsze stabilny i może być używany przez lata. Dołączony system cyrkulacji wody uzupełnia ten basen. Wysokiej jakości pompa z filtrem piaskowym oczyszcza basen z najmniejszych cząstek, przepompowując wodę przez złoże filtracyjne. Dzięki temu zanieczyszczenia takie jak piasek , robaki czy glony trafiają do filtra. W basenie EXIT Stone zawsze zanurzysz się na świeżo! Szczegóły produktu: Wymiary ø488 x 122 cm. Szara wykładzina z pięknym, kamiennym wzorem Powierzchnia pływania: ø 488 x 110 cm Zalecana głębokość wody: 110 cm Pojemność wodna: 19330 litrów Maksymalna liczba osób: 8 Wiek: od 6 lat W wyposażeniu standardowym: Pompa z filtrem piaskowym 12V (materiał filtracyjny nie wchodzi w skład zestawu) Drabina Zestaw naprawczy Rama ø 488 x 122 cm Ręczny basen ramowy EXIT ø488x122cm (12v Sand filtr) - szary Pompa ręczna EXIT Basen ramowy ø488x122cm (12v Sand filtr) - Szary Instrukcja Drabinka EXIT Basen ø488x122cm (12v Sand filtr) - Szary (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Basen stelażowy ø488x122cm (12v filtr piaskowy) - Szary

EXIT Stone Basen ø360x122cm z pompą filtrującą, szary

EXIT Stone Basen ø360x122cm z pompą filtrującą, szary
Szczegół

EXIT Stone basen ø360 x 122 cm to okrągły basen ramowy w kolorze szarym. Ten duży basen jest standardowo wyposażony w pompę filtrującą oraz drabinkę basenową, za pomocą której można bezpiecznie wejść i wyjść z basenu. Basen ramowy oferuje wystarczająco dużo miejsca, aby pluskać się na materacu powietrznym. Wolisz nurkować? Basen EXIT Stone ma 122 centymetry głębokości, więc naprawdę można zanurkować pod wodą. Dzięki wysokiej jakości basenowi ramowemu EXIT Toys masz gwarancję najbardziej niesamowitych wodnych przygód we własnym ogrodzie! Piękny basen do ogrodu Basen Stone ma modern es i mocny kamienny wzór na bocznej ścianie, dzięki czemu przyciąga wzrok w ogrodzie. Wnętrze basenu jest niebieskie, co daje uczucie świeżości w basenie i jest odpowiednie dla maksymalnie dziewięciu osób. Basen EXIT posiada mocne 3-warstwowe ściany wykonane z PVC i poliestru. Okrągły kształt basenu tworzy przytulną atmosferę i umożliwia zabawę w basenie kilku osobom jednocześnie. Odkryj, kto potrafi najszybciej przepłynąć pasy, bobować razem na materacu powietrznym lub nurkować w poszukiwaniu zabawek na dnie. W skrócie: z okrągłymi basenami z EXIT Toys nie będziesz się nudzić ani przez chwilę. Orzeźwiająca kąpiel w basenie na długie lata Odkryj, jak stabilny może być okrągły basen do zabudowy: malowana proszkowo stalowa rama i mocne stopy ramy basenu EXIT Stone zapewniają, że basen jest zawsze stabilny i może być używany przez lata. Dołączona do zestawu pompa filtrująca utrzymuje wodę w czystości i ruchu, dzięki czemu przeciwdziała się jej zanieczyszczeniu. Pompa filtracyjna może być łatwo podłączona do basenu, a woda jest odświeżana za pomocą wkładów filtracyjnych. W basenie EXIT Stone zawsze weźmiesz świeżą kąpiel! Szczegóły produktu: Średnica: 360 cm Wysokość: 122 cm Waga: 57 kg Zalecana głębokość wody: 110 cm Objętość wody: 10.126 litrów Z pompą filtrującą z wkładem Bardzo głęboki basen Unikalny, naturalny Design Drabinka basenowa w zestawie Trwałe wykończenie Maksymalna liczba osób: 5 Wiek: od 6 lat W zestawie w standardzie: Czarny stalowy stelaż basenu ø360 x 122 cm Szara wykładzina z wielkim kamiennym wzorem Zawiera pompę filtracyjną z wkładem Drabina w zestawie W zestawie zestaw do naprawy wykładziny Basen z ramą instruktażową Instrukcja obsługi pompy Instrukcja obsługi drabiny (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Stone Basen ø360x122cm z pompą filtrującą, szary

EXIT Basen drewniany ø360x122cm z pompą filtrującą, brązowy

EXIT Basen drewniany ø360x122cm z pompą filtrującą, brązowy
Szczegół

Basen EXIT Wood ø360 x 122 cm to okrągły basen ramowy o drewnianym wyglądzie. Basen wyposażony jest w pompę filtrującą oraz drabinkę basenową, dzięki której można bezpiecznie wejść i wyjść z basenu. Basen ramowy oferuje wystarczająco dużo miejsca, aby pluskać się na materacu powietrznym. Wolisz nurkować? Basen EXIT Stone ma 122 centymetry głębokości, więc naprawdę można zanurzyć się pod wodą. Dzięki wysokiej jakości basenowi ramowemu EXIT Toys masz gwarancję najbardziej niesamowitych wodnych przygód we własnym ogrodzie! Piękny basen do ogrodu Basen Wood ma modern i mocny wzór drewna na bocznej ścianie, dzięki czemu przyciąga wzrok w ogrodzie. Wnętrze basenu jest niebieskie, co daje uczucie świeżości w basenie i jest odpowiednie dla maksymalnie dziewięciu osób. Basen EXIT posiada mocne 3-warstwowe ściany wykonane z PVC i poliestru. Okrągły kształt basenu tworzy przytulną atmosferę i umożliwia zabawę w basenie kilku osobom jednocześnie. Odkryj, kto potrafi najszybciej przepłynąć pasy, bobować razem na materacu powietrznym lub nurkować w poszukiwaniu zabawek na dnie. W skrócie: z okrągłymi basenami z EXIT Toys nie będziesz się nudzić ani przez chwilę. Lata orzeźwiających kąpieli w basenie Odkryj, jak stabilny może być okrągły basen do zabudowy: malowana proszkowo stalowa rama i mocne stopy ramy basenu EXIT Wood zapewniają, że basen jest zawsze stabilny i może być używany przez lata. Dołączona do zestawu pompa filtrująca utrzymuje wodę w czystości i ruchu, dzięki czemu przeciwdziała się jej zanieczyszczeniu. Pompa filtracyjna może być łatwo podłączona do basenu, a woda jest odświeżana za pomocą wkładów filtracyjnych. W basenie EXIT Wood zawsze weźmiesz świeżą kąpiel! Szczegóły produktu: Średnica: 360 cm Wysokość: 122 cm Waga: 57 kg Zalecana głębokość wody: 110 cm Objętość wody: 10.126 litrów Z pompą filtrującą z wkładem Bardzo głęboki basen Unikalne, naturalne Design Drabinka basenowa w zestawie Trwałe wykończenie Maksymalna liczba osób: 5 Wiek: od 6 lat W zestawie w standardzie: Czarna stalowa rama basenu ø360 x 122 cm Brązowa wyściółka z mocnym drewnianym wzorem Zawiera pompę filtracyjną z wkładem Drabina w zestawie W zestawie zestaw do naprawy wykładziny Basen z ramą instruktażową Pompa instruktażowa Instrukcja obsługi drabiny (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Basen drewniany ø360x122cm z pompą filtrującą, brązowy

EXIT Basen Frame Pool 300x200x65cm (12v) - Wood Optics

EXIT Basen Frame Pool 300x200x65cm (12v) - Wood Optics
Szczegół

Basen EXIT 300 x 200 x 65 cm jest prostokątnym basenem o szarej ramie. Basen kompaktowy jest standardowo wyposażony w pompę filtracyjną i wyróżnia się spośród innych basenów wspaniałym drewnianym wzorem. Szukasz odpowiedniego basenu dla małych dzieci lub płytkiego basenu do schładzania się? Wybierz ten unikalny i wysokiej jakości basen z EXIT Toys! Dowiedz się, jak stabilny może być basen prostokątny: lakierowana proszkowo stalowa rama i mocne punkty narożne basenu EXIT Wood zapewniają jego stabilność i możliwość użytkowania przez lata. Dołączona do zestawu pompa filtracyjna utrzymuje wodę w czystości i ruchu, co zapobiega jej zanieczyszczeniu. Pompa filtracyjna może być łatwo podłączona do basenu, a wkłady filtracyjne służą do odświeżania wody. Wspaniały drewniany wzór i czarna rama nadają basenowi niepowtarzalny wygląd, a dzięki naturalnemu wyglądowi, basen całkowicie integruje się z Twoim ogrodem. Wnętrze basenu jest niebieskie. Basen ma niską ramę, dzięki czemu jest łatwo dostępny dla dzieci. Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 300 x 200 x 65 cm. Pompa filtracyjna z wkładem 12V w zestawie Wiek: od 6 lat Uwaga Nie nadaje się dla dzieci poniżej 6 roku życia. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Basen Frame Pool 300x200x65cm (12v) - Wood Optics

EXIT Basen Stone ø360x122cm z pompą filtracyjną, szary

EXIT Basen Stone ø360x122cm z pompą filtracyjną, szary
Szczegół

Basen EXIT Stone ø360 x 122 cm jest basenem z okrągłą, szarą obudową. Ten duży basen jest standardowo wyposażony w pompę filtracyjną i drabinkę basenową, dzięki którym można bezpiecznie wchodzić i wychodzić z basenu. Basen oferuje wystarczająco dużo miejsca do zabawy na materacu powietrznym. Wolałbyś zanurkować? Basen EXIT ma 110 cm głębokości, więc można naprawdę nurkować pod wodą. Z wysokiej jakości EXIT Toys basenem masz gwarancję najlepszych wodnych przygód w swoim własnym ogrodzie! Piękny basen do ogrodu Basen ma nowoczesny wzór na bocznej ścianie i dlatego jest prawdziwym magnesem przyciągającym wzrok w ogrodzie. Wnętrze basenu jest niebieskie, dla uczucia świeżości i nadaje się dla maksymalnie pięciu osób. Basen EXIT posiada mocne 3-warstwowe ściany wykonane z PCV i poliestru. Okrągły kształt basenu tworzy przytulną atmosferę i pozwala na jednoczesną zabawę kilku osób w basenie. Orzeźwiająca kąpiel w basenie przez lata Odkryj, jak stabilny może być basen: malowana proszkowo stalowa rama i mocne nogi ramy basenu EXIT Stone zapewniają, że basen jest zawsze stabilny i może być używany przez lata. Dołączony system cyrkulacji wody uzupełnia ten basen. Wysokiej jakości pompa filtracyjna oczyszcza najmniejsze cząstki, przepompowując wodę przez złoże filtracyjne. Dzięki temu do filtra trafiają zanieczyszczenia takie jak piasek, owady czy glony. W basenie EXIT zawsze bierzesz świeżą kąpiel! Szczegóły dotyczące produktu: średnica: 360 cm wysokość: 122 cm Masa: 60 kg Zalecana głębokość wody: 110 cm Ilość wody: 10,126 litrów Z pompą filtracyjną Bardzo głęboki basen Unikatowy, naturalny Design Drabinka do basenu w zestawie Trwała obróbka Maksymalna liczba osób: 5 Wiek: od 6 lat W zestawie: Rama basenu z czarnej stali ø360 x 122 cm Wyściółka z wzorem Łącznie z pompą filtracyjną (materiał filtracyjny nie wchodzi w skład zestawu) Drabina w zestawie Zestaw do naprawy Instrukcja obsługi (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Basen Stone ø360x122cm z pompą filtracyjną, szary

PLAYMOBIL® Zestaw City Life Przyjęcie przy basenie

PLAYMOBIL® Zestaw City Life Przyjęcie przy basenie
Szczegół

Upiększ swój ogród pięknym krajobrazem z basenem! Po zjeździe z falowej zjeżdżalni i pływaniu w napełnianym basenie pojawia się głód! Jedzenie zostało już przygotowane na żarzącym się grillu i jest spożywane wygodnie pod świecącymi lampionami. Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 51,5 x 38,5 x 12,5 cm Postacie: 1 mężczyzna, 1 kobieta, 1 chłopiec, 1 dziewczynka Zwierzęta: 4 króliki, 1 motyl Akcesoria: 1 uchwyt do zjeżdżalni, 1 łańcuch do latarni, 1 kamienny grill, 1 fartuch do grillowania, 2 sztućce do grilla, 1 składany stół, 2 składane krzesła, 2 tace, 2 hot dogi, 2 hamburgery, 1 szklanka, 2 napoje, 2 rurki, 1 basen, 1 mata do pływania, 1 rurka do nurkowania, 2 skrzydła wodne, 2 płetwy, 1 podgrzewacz do królików, 1 sałatka, 1 miska na wodę, 1 przedłużenie tarasu, 1 parasol, 1 leżak, 1 ręcznik, 2 czasopisma, 1 krem do opalania, 1 kółko do pływania, 3 zabawki wodne, 1 piłka, 1 placek po hamburgerze Baterie: 3 x 1,5 V baterie Mirco (nie dołączone) Wiek: od 4 lat Uwaga Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 4 lat ze względu na ryzyko zadławienia się małymi częściami. Baterie nie są dołączone do zestawu. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak PLAYMOBIL® Zestaw City Life Przyjęcie przy basenie

EXIT Basen Exit ø300x76cm z pompą filtracyjną - szary

EXIT Basen Exit ø300x76cm z pompą filtracyjną - szary
Szczegół

Basen EXIT ø 300 x 76 cm jest dużym, okrągłym basenem z ramą. Basen jest standardowo wyposażony w pompę filtrującą i wyróżnia się wspaniałym designem. Szukasz pięknego, a zarazem wyjątkowego i wysokiej jakości basenu z ramą do swojego ogrodu? Wybierz okrągły basen EXIT Toys ! Lata wspaniałej zabawy w basenie Odkryj, jak stabilny może być basen: malowana proszkowo stalowa rama i mocne nogi ramy zapewniają, że basen jest zawsze stabilny i może być używany przez lata. Dołączona pompa filtracyjna utrzymuje wodę w czystości i ruchu, aby zapobiec jej zanieczyszczeniu. Pompa filtracyjna może być łatwo podłączona do basenu, a wkłady filtracyjne służą do odświeżania wody. Piękny basen do ogrodu Wspaniały wzór nadaje basenowi basenowi niepowtarzalny wygląd i dzięki temu całkowicie integruje się z Twoim ogrodem. Wnętrze basenu jest niebieskie, co daje uczucie świeżości. Okrągły kształt basenu tworzy przytulną atmosferę i zapewnia miejsce dla kilku osób. Szczegóły dotyczące produktu: Średnica: ø 300 cm Powierzchnia: ø 300 x 76 cm Zalecana głębokość wody: 70 cm Waga: 21 kg Ilość wody: 4383 litry Basen z pompą z wkładem filtrującym Maksymalna liczba osób: 4 Materiał: Stal Wiek: od 6 lat W standardzie: Rama basenu ze stali ø 300 x 76 cm Wyściółka z doskonałym wzorem Wraz z pompą filtracyjną z wkładem Zestaw do naprawy wykładziny w zestawie Rama Pompa Uwaga Nigdy nie zostawiaj dziecka bez opieki - niebezpieczeństwo utonięcia! Dzieci mogą utonąć w bardzo małej ilości wody. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Basen Exit ø300x76cm z pompą filtracyjną - szary
marimex basen, basen up, basen plastikowy dla psa, plastikowy basen dla psa, kik basen dla psa, basen dla psa kik, basen dla psów kik, basen dla psa 160x30, marimex folia wymienna do basenu orlando 3 66 x 0 91 m, Bestway Basen dmuchany Mickey, 122 x 25 cm, Basen Family 269 x 175 x 51 cm, Bestway Basen z 50 szt. piłek, śr. 91 cm, różowy, Bestway Basen z 50 szt. piłek, śr. 91 cm, niebieski, Bestway Plandeka na basen o wymiarach 300 x 180 cm, Bestway Basen nadmuchiwany 3D świat morski, 262 x 175 x 51 cm, Bino Basen z balonikami Masza i Niedźwiedź, 30 x 75 x 75 cm, Happy Green Podkładka izolacyjna pod basen EVA, 50 x 50 x 0,4 cm, zestaw 8 szt.