Lutz meble

Produkt Lutz meble znaleziono 50+x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Lutz meble i szukaj produktu ponownie.

bloom ingville MINI Dywan Lutz brązowy 120 x 65 cm

bloom ingville MINI Dywan Lutz brązowy 120 x 65 cm
Szczegół

Szczegóły produktu: Dywan o wysokim runie z frędzlami Pasuje do pokoju dziecięcego, pokoju zabaw i salonu Design Geometryczny nadruk Kolor: brązowy Materiał i pielęgnacja: Materiał: 100% bawełna Czyszczenie punktowe Wymiary i waga: Długość x szerokość 120 cm x 65 cm W zestawie: Dywan Uwaga: Dekoracja nie jest wliczona w cenę (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak bloom ingville MINI Dywan Lutz brązowy 120 x 65 cm , Lutz meble

Schardt Meble dziecięce Scandic

Schardt Meble dziecięce Scandic
Szczegół

Ponadczasowy design Scandic! Stylowe, ponadczasowe meble do pokój dziecięcego Scandic oferują miejsce, w którym można poczuć się jak w domu. Twoje dziecko będzie uwielbiało się bawić i spać w swoim nowym pokoiku. Szczegóły produktu: Made in Germany Schardt jako zwycięzca testu zrównoważonego zaangażowania Nagroda Schardt -najwyższa rekomendacja od klientów Łóżeczko dziecięce typu kombi Kolor: biały / natura Fronty: MDF, pokryty melaminą Rama: lity buk Powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 77 x 145 x 85 cm 3-krotna regulacja wysokości 3 wyciągane szczebelki Front z ozdobnym rowkiem Możliwość przebudowy na łóżeczko dla starszego dziecka Komoda z przewijakiem Kolor: biały / naturalny Materiał: MDF, pokryty melaminą Wymiary bez nakładki do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 109 x 53 x 100 cm Wymiary z nakładką: szerokość x głębokość x wysokość 109 x 72 x 100 cm 3 szuflady z mechanizmem samodomykającym Bardzo mocne prowadnice boczne Szafa 3-drzwiowa Kolor: biały / naturalny Materiał: MDF, pokryty melaminą Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 154 x 53 x 189 cm 3 drzwi z systemem cichego zamykania 1 drążek na ubrania 2 długie półki 4 półki W zestawie: łóżeczko dziecięce typu kombi elementy do przebudowy szczebelki pod materac komoda nakładka do przewijania szafa 3-drzwiowa Uwaga: Dekoracje, materac, półka ścienna, lampa i stołek nie są wliczone w cenę. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Schardt Meble dziecięce Scandic , Meble ogrodowe technorattan

Roba Meble dziecięce Julia

Roba Meble dziecięce Julia
Szczegół

Zestaw mebli dziecięcych roba Julia składa się z łóżeczka, komody do przewijania i 3-drzwiowej szafy. Dzięki swojej prostej budowie , łóżeczko roba Julia przyciąga wzrok. Łóżeczko wraz z dzieckiem od urodzenia aż do rozpoczęcia nauki w szkole. Łóżeczko z regulacją wysokości jest szczególnie wygodne dla pleców rodziców niemowlęcia. Z tej wygodnej wysokości można łatwo wyjąć dziecko z łóżeczka. W późniejszym czasie pozycja środkowa jest idealnym wyborem, ponieważ 3 wyjmowane szczebelki w ściance bocznej umożliwiają maluchowi bezpieczne wsiadanie i wysiadanie. Komoda roba Julia z nakładką do przewijania z uchwytami z tworzywa sztucznego w kolorze srebrnym sprawia, że pielęgnacja niemowlęcia staje się przyjemnością dla rodziców i dziecka dzięki wygodnej wysokości przewijania 90 cm. Zdejmowana nakładka do przewijania może być zamontowana na górze przewijaka. Wyściełane podkładki do przewijania roba o wymiarach 85 cm x 75 cm przekształcają przewijak w przytulne miejsce do przewijania w pokoju dziecka. Za trzema drzwiami z uchwytami z wysokiej jakości tworzywa sztucznego szafa roba Julia oferuje mnóstwo miejsca do przechowywania z drążkiem na ubrania i 5 półkami. Dzięki wysokości prawie 2 m szafa rośnie z dzieckiem i może być również wykorzystywana jako szafa do pokoju młodzieżowego. Szczegóły produktu: Łóżeczko dziecięce typu kombi kolor: biały Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 78 x 142 x 80 cm Możliwość obciążenia do 50 kg 3-krotna regulacja wysokości 3 szczeble wyciągane Możliwość przekształcenia w łóżko dla starszego dziecka z oddzielnie dostępnymi bokami do przekształcania Komoda Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Materiał uchwytu: tworzywo sztuczne Powierzchnia wymiany: szerokość x głębokość 85 x 75 cm Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 117 x 38,5 x 98,5 cm Wymiary z nakładką: szerokość x głębokość x wysokość 117 x 75 x 98,5 cm Wysokość przewijania: 90 cm Wraz z nakładką Szafa Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Materiał uchwytów: tworzywo sztuczne Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 131 x 52 x 190 cm 3 drzwi 1 drążek na ubrania 5 półek W zestawie: Łóżeczko dziecięce typu kombi Komoda Nakładka do przewijania Szafa Uwaga: Elementy do przebudowy łóżeczka, materace i dekoracje nie wchodzą w zakres dostawy. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Roba Meble dziecięce Julia , Meble do sauny

roba Meble dziecięce Max

roba Meble dziecięce Max
Szczegół

Meble dziecięce Max w modnym, skandynawskim stylu , w kolorze białym i orzechowym pięknie prezentują się w pokoju dziecięcym. Zestaw składa się z łóżeczka, wąskiego przewijaka i 3-drzwiowej szafy. Łóżeczko, które rośnie wraz z dzieckiem, może być przekształcone w łóżko dla starszego dziecka, które z może być używane do 7 roku życia (lub do wagi 50 kg). Szczególnie wygodne do podnoszenia dziecka z łóżeczka jest górna pozycja łóżeczka. 3 wyjmowane szczebelki umożliwiają dziecku bezpieczne samodzielne wychodzenie. Przewijak z nakładką do przewijania z wygodną wysokością 93,5 cm sprawia, że pielęgnacja dziecka jest dla rodziców i niemowlęcia przyjemnością. Komoda do przewijania ma dużo miejsca do przechowywania. Ponadto drgań szuflady wbudowana technologia Soft-close zapewniają delikatne zamykanie szuflad. Bez nakładki do przewijania może później służyć jako komoda. Trzydrzwiowa szafa oferuje mnóstwo miejsca do przechowywania. 6 półek wraz z istwą na ubrania utrzymują porządek. Ze względu na wysokość prawie 2 m, szafa jest niezwykle pojemna. Seria mebli Max została opracowana w Niemczech i jest produkowana w UE i posiada certyfikat Błękitnego Anioła. Szczegóły dotyczące produktu: Łóżeczko kombi Kolor: biały / naturalny Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Nóżki: Lite drewno Powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 76 x 142,5 x 85,5 cm Nośność do 50 kg 3-krotna regulacja wysokości 3 szczeble wyciągane Możliwość przebudowy łóżeczka Komoda Kolor: biały / naturalny Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Nóżki: lite drewno Powierzchnia przewijania: szerokość x głębokość 85 x 75 cm Wymiary bez nakładki: szerokość x głębokość x wysokość 90,5 x 41 x 103,5 cm Wymiary z nakładką: szerokość x głębokość x wysokość 90,5 x 76,5 x 103,5 cm wysokość przewijania: wysokość 93,5 cm 2 Szuflady 1 drzwi z technologią Soft-Close Szafa Kolor: biały / naturalny Materiał: płyta wiórowa, powlekana melaminą Nóżki: lite drewno Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 135 x 55 x 193 cm 3 drzwi 1 listwa na ubrania 6 półek Dołączone do dostawy: Łóżeczko Komoda nakładka do przewijania Szafa Uwaga: Elementy do przebudowy łóżeczka, materac i dekoracje nie są objęte zakresem dostawy. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak roba Meble dziecięce Max , Meble ogrodowe sztuczny rattan

roba Zestaw mebli Mick

roba Zestaw mebli Mick
Szczegół

roba meble Mick przekonują swoim modnym skandynawskim stylem. Zestaw składa się z łóżeczka dziecięcego i przewijaka. Łóżeczko można przekształcić w łóżko dla starszego dziecka z oddzielnie dostępnymi stronami do przebudowy. Można go więc używać do 7 roku życia (lub do wagi 50 kg). Szczególnie wygodne do podnoszenia dziecka z łóżeczka jest górna pozycja łóżeczka o 3-krotnej regulacji wysokości. 3 wyjmowane szczeble umożliwiają dziecku bezpieczne wchodzenie i wychodzenie. Łóżeczko jest zgodne z aktualnymi normami bezpieczeństwa wg EN 716 - 1:2017 + AC:2019. Komoda z nakładką do przewijania sprawia rodzicom i dziecku przyjemność dzięki wygodnej wysokości 93,5 cm. Bez nakładki, przewijak służy jako komoda. Urządzenie do wymiany pieluszek spełnia aktualne normy bezpieczeństwa zgodnie z EN 12221 - 1+2:2008 + A1:2013. Szczególny komfort zapewnia system tłumienia drgań drzwi i szuflad. Seria mebli dziecięcych Mick jest tworzona w Niemczech i produkowana w UE. Szczegóły dotyczące produktu: Łóżeczko kombi Kolor: biały kolor nóżek/rękojeści: złoty dąb Materiał stópek: lity dąb Szyna boczna z materiału: Drewno laminowane Powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 76 x 142,5 x 83 cm Nośność: do 50 kg 3-krotna regulacja wysokości 3x szczeble wyciągane można przebudować w łóżko dla starszego dziecka z oddzielnie dostępnymi stronami do przebudowy Komoda Kolor ciała: biały kolor nóżek/rękojeści: złoty dąb Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Materiał nóg/rękojeści: lity dąb Powierzchnia owijania: szerokość x głębokość 85 x 75 cm Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 90,5 x 41 x 93,5 cm Wymiary z nakładką do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 90,5 x 76,5 x 93,5 cm Zmiana wysokości: wysokość 93,5 cm 2 drzwi z technologią Soft Close 1 szuflada z technologią soft close Dołączone do dostawy: Łóżeczko szczebelki pod materacem komoda Uwaga: Materac i dekoracje nie są wliczone w cenę. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak roba Zestaw mebli Mick , Sztuczny rattan meble ogrodowe

roba Zestaw mebli Julia

roba Zestaw mebli Julia
Szczegół

Zestaw mebli roba Julia składa się z łóżeczka i komody do przewijania. Dzięki swojej prostej budowie , łóżeczko roba Julia przyciąga wzrok w pokoju niemowlęcym lub dziecięcym. Łóżeczko dla dzieci i niemowląt rośnie wraz z dzieckiem od urodzenia aż do rozpoczęcia nauki w szkole. Górna pozycja leżąca 3-pozycyjnego łóżeczka z regulacją wysokości jest szczególnie wygodna dla pleców rodziców niemowlęcia. Z tej wygodnej wysokości można łatwo wyjąć dziecko z łóżeczka. W późniejszym czasie pozycja środkowa jest idealnym wyborem, ponieważ 3 wyjmowane szczebelk8 w elemencie łóżeczka umożliwiają maluchowi bezpieczne wchodzenie i wychodzenie. Komoda roba Julia z nakładką do przewijania z uchwytami z tworzywa sztucznego w kolorze srebrnym sprawia, że pielęgnacja niemowlęcia staje się przyjemnością dla rodziców i dziecka dzięki wygodnej wysokości przewijania 90 cm. Zdejmowana nakładka do przewijania może być zamontowana na górze przewijaka. Wyściełane maty do przewijania roba o wymiarach 85 cm x 75 cm przekształcają komodę w przytulne miejsce do przewijania w pokoju dziecka. Szczegóły produktu: Łóżeczko dziecięce typu kombi kolor: biały Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 78 x 142 x 80 cm Możliwość obciążenia do 50 kg 3-krotna regulacja wysokości 3 szczeble wyciągane Możliwość przekształcenia w łóżko dla starszego dziecka z oddzielnie dostępnymi bokami do przebudowy Komoda Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Materiał uchwytu: tworzywo sztuczne Powierzchnia przewijania: szerokość x głębokość 85 x 75 cm Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 117 x 38,5 x 98,5 cm Wymiary z nakładką do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 117 x 75 x 98,5 cm Wysokość przewijania: 90 cm Wraz z nakładką W zestawie: Łóżeczko dziecięce typu kombi Komoda Nakładka do przewijania Uwaga: Boki do przebudowy łóżeczka, materac i dekoracje nie wchodzą w zakres dostawy. jania Uwaga: Łóżeczka turystyczne, materac i dekoracje nie wchodzą w zakres dostawy. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak roba Zestaw mebli Julia , Pinolino meble dzieciece bridge

Pinolino Meble dziecięce Round

Pinolino Meble dziecięce Round
Szczegół

Marka Pinolino od 1997 roku zajmuje się produkcją mebli i akcesorii dziecięcych oraz zabawek. Cały asortyment produkowany jest przez Pinolino łącznie w trzech fabrykach. Idealna kombinacja i wysoka jakość wykonania. Celem producenta jest produkcja produktów spełniających wszelkie oczekiwania rodzica i dziecka. Dzięki wysokiej jakości wykonania, precyzji i miłości do szczegółów, powstają fantastyczne meble i zabawki dla dzieci. Trzyczęściowy zestaw, który składa się z łóżeczka ze szczebelkami pod materacem i możliwością przebudowy, szerokiej komody z przewijakiem oraz dużej szafy z 5 półkami o regulowanej wysokości i 1 szyną na ubrania. Szczegóły: Łóżeczko: kolor: biały, naturalny materiał: płyta wiórowa materiał listewek: Lite drewno sosnowe, lakierowane w kolorze klonu wymiary: szerokość x długość x wysokość 75 x 144 x 90 cm wymiary leżenia: 70 x 140 cm (sz x dł) 3 wyjmowane szczebelki 3-stopniowa regulacja: 28 / 44 / 60 cm możliwość przebudowy dla dziecka starszego Komoda do przewijania kolor: biały, naturalny korpus: płyta MDF, lakierowana Materiał uchwytów: drewno klonowe Materiał nóżek: Lite drewno sosnowe, lakierowane w kolorze klonu wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 115 x 54 x 98 cm wymiary z nakładką do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 115 x 77 x 98 cm wysokość przewijania: 98 cm 3 szufladki Self-Soft-Close wygodny do przewijania Nakładka do przewijania opcjonalnie montowana z lewej, środkowej lub prawej strony. Szafa materiał: płyta wiórowa wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 145 x 54 x 183 cm szafka z otwieranymi drzwiami 2 szuflady 1 szyna na ubrania 5 półki z regulacją wysokości Wysokiej jakości uchwyty wykonane z litego drewna klonowego. Wysokiej jakości podstawa z litego drewna sosnowego, lakierowana w kolorze klonu. Wysyłka obejmuje: Łóżko szczebelki na materac bloki do przebudowy Komoda do przewijania Nakładka do przewijania Szafa Uwaga: Wysyłka NIE obejmuje materaca ani dekoracji. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Pinolino Meble dziecięce Round , Geuther meble dzieciece traumwald

Pinolino Zestaw mebli Florentina

Pinolino Zestaw mebli Florentina
Szczegół

Z wielką dbałością o szczegóły, Pinolino projektuje, testuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki. Pinolino oznacza wartości takie jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. Poprzez elegancki i zakrzywiony kształt meble Florentina wnoszą przytulną atmosferę do pokoju dziecięcego . Dla wszystkich, którzy szukają przytulnego i stylowego pokoju dziecięcego. Zestaw mebli składający się z łóżeczka ze szczebelkami pod materac i elementami do przebudowy, bardzo szerokiej komody do przewijania, bardzo szerokiej półki i dwudrzwiowej szafy z 3 półkami o regulowanej wysokości i 1 szyną na ubrania. Seria Florentina jest dostępna w różnych wariantach. Półka może być zakupiona bezpośrednio lub dodane później, aby mieć wystarczająco dużo miejsca do przechowywania. Dodatkowo w zakresie dostawy znajdują się trzy kolory gałek meblowych: biały, różowy i miętowy. Szczegóły dotyczące produktu: łóżeczko dziecięce Kolor: biały Materiał części przy głowie i stopach:: Płyta wiórowa, pokryta melaminą Szcszebelki: Sosna lita, lakierowana powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 76 x 146 x 87 cm Rama z listewkami 3-krotna regulacja wysokości do 16 / 32 / 48 cm 3 szczeble wyciągane możliwość konwersacji w łóżka dla starszego dziecka W tym bloki konwersyjne Komoda do przewijania Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 130 x 57 x 101 cm Wymiary z nakładką do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 130 x 77 x 101 cm wysokość przewijania: 93 cm Nakładkę oraz półkę można zdemontować. 2 szuflady 2 otwarte przedziały Zestawy uchwytów Szafa Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 140 x 57 x 180 cm Prześwit: 9 cm. 2 drzwi 1 szyna na ubrania 6 półek z regulacją wysokości Zestawy gałek meblowych w różnych kolorach, aby zindywidualizować pomieszczenie (białe rosa i mint ). Zawarte w dostawie: łóżeczko dziecięce szczebelki pod materac bloki konstrukcyjne przewijak dla dzieci nakładka do przewijania 3 zestawy uchwytów (białe, rosa , mint ) do przewijaka 3 zestawy uchwytów (białe, rosa , , mint ) do szafy szafa Uwaga: Dekoracje nie są wliczone w cenę. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Pinolino Zestaw mebli Florentina , Pinolino meble dzieciece emilia

Pinolino Meble dziecięce Steel

Pinolino Meble dziecięce Steel
Szczegół

Z wielką dbałością o szczegóły Pinolino opracowuje, testuje, produkuje i wprowadza na rynek wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki, a od 1997 r. projektuje przestrzeń życiową dla najmłodszych. Wartości takie jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność są tego podstawą. Gwarancja Pinolino -Plus obejmuje wydłużenie ustawowego okresu gwarancji do 10 lat od daty zakupu. Dowodzi to, jak bardzo firma jest przekonana o wyjątkowej jakości swoich produktów. Szczegóły dotyczące produktu: nowoczesna rama z malowanej proszkowo stali 3-krotna z regulacją wysokości od 30 cm do 46 cm i 62 cm 3 wyciągane szczebelki łóżeczko można przekształcić w łóżko i kanapę rozkładaną Komoda z 3 szufladami z funkcją samoczynnego zamykania komoda z 1 drzwiami przesuwnymi komoda z 1 półką o regulowanej wysokości Szuflada może być zamontowana po lewej lub prawej stronie Nakładka do przewijania jest demontowalna i może być montowana po lewej, środkowej lub prawej stronie. Szafa z 2 przesuwanymi drzwiami Szafa z 1 szufladą z podwójną komorą i samoczynnym zamykaniem 1 listwa na ubrania 5 półek z regulacją wysokości Wskazówki pielęgnacyjne: przetrzeć czystą, wilgotną szmatką Szczegóły techniczne: Łóżeczko dziecięce Kolor: biały Nóżki: antracyt Materiał: płyta wiórowa, Materiał: stal, malowana proszkowo powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 75 x 145 x 95 cm Max. Nośność: 35 kg prześwit: 11,5 cm Komoda Kolor: biały nóżki / uchwyt: antracyt Materiał: płyta wiórowa, dekoracja nóżki: Stal, powlekana proszkowo Wymiary bez nakładki do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 140 x 52 x 89 cm Wymiary z modułem wymiany: szerokość x głębokość x wysokość 140 x 77 x 97 cm prześwit: 11,5 cm Nakładka do przewijania Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa, dekoracja powierzchnia: szerokość x głębokość 85 x 75 cm Zmiana wysokości: 89 cm Szafa Kolor: biały nóżki/ wgłębienia uchwytów: antracyt Materiał: płyta wiórowa, nóżki: Stal, powlekana proszkowo Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 140 x 52 x 187 cm prześwit: 11,5 cm Dołączone do dostawy: Łóżeczko dziecięce szczebelki pod materac elementy do przebudowy komoda nakładka do przewijnia szafa Uwaga: Materac i dekoracje nie są zawarte w dostawie. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Pinolino Meble dziecięce Steel , Pinolino meble dzieciece florentina

Pinolino Meble dziecięce Riva

Pinolino Meble dziecięce Riva
Szczegół

Z wielką dbałością o szczegóły, Pinolino projektuje, testuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki. Pinolino oznacza wartości takie jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. 3-częściowy zestaw mebli dziecięcych składający się z łóżeczka, szerokiej komody oraz dużej szafy z 6 półkami o regulowanej wysokości i 1 drążkiem na ubrania. Szczegóły dotyczące produktu: łóżeczko dziecięce Kolor: biały / naturalny Materiał: MDF, lakierowany. powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 78 x 148 x 83 cm Rama z listewkami 3-krotna regulacja wysokości do 18 / 32 / 43 cm 3 szczeble wyciągane Możliwość przebudowy na łóżko i kanapę dla starszych dzieci Wysokiej jakości podstawa z litego drewna jesionowego. przewijak dla dzieci Kolor: biały / naturalny Materiał: MDF, lakierowany Wymiary bez nakładki: szerokość x głębokość x wysokość 115 x 58 x 105 cm Wymiary z nakładką: szerokość x głębokość x wysokość 115 x 79 x 105 cm Przewijanie na wysokości: 98 cm 3 szuflady samodomykające sie Nakładka jest demontowalna. Nakładka opcjonalnie montowana z lewej, środkowej lub prawej strony. Wysokiej jakości podstawa i uchwyty z litego drewna jesionowego. Szafa 3-drzwiowa Kolor: biały / natura Materiał: MDF, lakierowany Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 150 x 58 x 194 cm Prześwit: 10 cm. 3 drzwi 1 drążek na ubrania 6 półek o regulowanej wysokości delikatnie zamykane Wysokiej jakości podstawa i uchwyty z litego drewna jesionowego. Zawarte w dostawie: łóżeczko dziecięce szczebelki pod materac elementy do przebudowy przewijak dla dzieci nakładka do przewijania Szafa 3-drzwiowa Uwaga: Półka ścienna, materac i dekoracje nie są wliczone w cenę. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Pinolino Meble dziecięce Riva , Roba meble dzieciece maxi

roba Meble dziecięce Mika

roba Meble dziecięce Mika
Szczegół

Szczegóły produktu: Kolor: biały / szary Z szarymi nóżkami Łóżeczko Szczegóły produktu: 3-krotna regulacja wysokości 3 szczeble wyciągane Możliwość przebudowy w łóżeczko dla starszego dziecka z dostępnymi oddzielnie bokami Wymiary i waga: Powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 75,5 x 144 x 92 cm Możliwość obciążenia do 50 kg Materiał i pielęgnacja: Fronty materiałowe: MDF, lakierowany Materiałowe szyny boczne: lity buk, lakierowany Materiał nóg: lity buk, lakierowany Jednostka zmieniająca Szczegóły produktu: Przewijak jest zdejmowany Przewijak może być zamontowany po lewej, środkowej lub prawej stronie w zależności od potrzeb 3 szuflady 1 drzwi Wymiary i waga: Wymiary z przewijakiem: szerokość x głębokość x wysokość 117,5 x 78 x 103 cm Wymiary bez przewijaka: szerokość x głębokość 117,5 x 55 cm Materiał i pielęgnacja: Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Fronty: MDF, lakierowany Materiał nóg: lity buk, lakierowany W zestawie: Łóżeczko Szczebelki pod materac komoda przewijak Uwaga : Materac, boki do przebudowy łóżeczka i dekoracja nie wchodzą w zakres dostawy. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak roba Meble dziecięce Mika , Goki meble dla lalki kuchnia

geuther Meble dziecięce Traumwald

geuther Meble dziecięce Traumwald
Szczegół

Wysokiej jakości meble dziecięce Traumwald przekonują funkcjonalnymi detalami i pięknie zaprojektowanym, przyjaznym dla dzieci designem/ Meble mają delikatnie zaokrąglone krawędzie i gustownie łączą w sobie elementy w kolorze naturalnego drewna i białego lakieru. Szczegóły techniczne: Łóżeczko dziecięce Kolor: biały / naturalny Materiał: płyta wiórowa, dekoracja Materiał frontów, boków i nóg: lity buk, lakierowany Powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 78 x 141 x 85 cm z regulacją wysokości 3 wyciągane szczebelki Zaokrąglone krawędzie Made in Germany Możliwość konwersji w łóżko dla starszego dziecka Przewijak Kolor: biały / naturalny Materiał: płyta wiórowa, dekoracja Materiał frontów i nóżek: lity buk, lakierowany Wymiary bez nakładki do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 120 x 59 x 94,5 cm Wymiary z modułem: szerokość x głębokość x wysokość 120 x 77,5 x 94,5 cm powierzchnia przewijania: szerokość x głębokość 85 x 75 cm Nakładka do przewijania jest zdejmowalna 3 otwarte przedziały 3 szuflady System Soft-close Szuflada górna z pełnym wysuwem Zaokrąglone krawędzie Made in Germany W ramach dostawy: Łóżeczko dziecięce Szczebelki pod materac komoda Zmiana jednostki Uwaga: Materac, zestaw do przebudowy łóżeczka i dekoracje nie są zawarte w dostawie. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak geuther Meble dziecięce Traumwald , Dekoracyjna tapeta na meble ambiance folk

Pinolino Meble dziecięce Bridge

Pinolino Meble dziecięce Bridge
Szczegół

Z wielką dbałością o szczegóły, Pinolino opracowuje, testuje, produkuje i sprzedaje swoją wysokiej jakości ofertę mebli dziecięcych, akcesoriów i zabawek. Pinolino oznacza wartości takie jak rodzinna, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. Gwarancja Pinolino -Plus obejmuje wydłużenie ustawowego okresu gwarancji do 10 lat od daty zakupu. Dowodzi to, jak bardzo firma jest przekonana o wyjątkowej jakości swoich produktów. Nowoczesny 3-częściowy zestaw mebli składa się z łóżeczka dziecięcego, szerokiej komody do przewijania oraz dużej szafy. Szczegóły dotyczące produktu: Łóżeczko dziecięce Kolor: biały / naturalny Łóżeczko: MDF, lakierowany Powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 76 x 151 x 94 cm 3-krotna regulacja wysokości od 33 cm do 49 cm i 63 cm 3 szczeble wyciągane Waga: 47 kg Maksymalne obciążenie: 30 kg prześwit: 19 cm Możliwość przebudowy na łóżeczko dla starszego dziecka Komoda Kolor: biały / naturalny Materiał: MDF, lakierowany Wymiary bez nakładki do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 115 x 52 x 101 cm Wymiary z nakładką: szerokość x głębokość x wysokość 100 x 77 x 101 cm Przewijanie na wysokości: 93 cm Nakładka do przewijania jest zdejmowalna Nakładka może być zamontowana po lewej, po środku lub po prawej stronie. 3 szuflady Uchwyty frezowane samoczynne domykanie Szafa 3-drzwiowa Kolor: biały / naturalny Materiał: MDF, lakierowany Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 153 x 52 x 185 cm prześwit: 19 cm 3 drzwi z funkcją łagodnego zamykania 2 szuflady z funkcją samoczynnego zamykania 1 drążek na ubrania 5 częściowo regulowanych półek o regulowanej wysokości Uchwyty frezowane Dołączone do dostawy: Łóżeczko dziecięce Elementy do przebudowy Komoda Nakładka do przewijnia Szafa Uwaga: Materac i dekoracje nie są wliczone w cenę. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Pinolino Meble dziecięce Bridge , Rabalux 1451 lampa led pod meble kuchenne batten light, 60 cm

Pinolino Meble dziecięce Viktoria

Pinolino Meble dziecięce Viktoria
Szczegół

Z wielką dbałością o szczegóły Pinolino projektuje, testuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki. Pinolino oznacza wartości takie jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. Szczegóły dotyczące produktu: łóżeczko dziecięce Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa Pręty: sosna Wymiary: szerokość x długość x wysokość 75 x 144 x 80 cm powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm 3 szczeble ślizgowe 3-krotnie regulowana wysokość możliwość przebudowy w łóżko dla starszego dziecka Komoda Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 100 x 78 x 90 cm Wysokość przewijania: 85 cm Zdejmowana nakładka do przewijania Lewe 1 drzwi i 3 przedziały otwarte 3 półki Szafa 2-drzwiowa Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 80 x 53 x 180 cm 3 półki z częściową regulacją wysokości 1 szyna na ubrania Zawarte w dostawie: łóżeczko dziecięce szczebelki pod materac 4 bloki do przebudowy komoda szafa Uwaga: Materac, półka narożna i dekoracje nie są wliczone w cenę! (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Pinolino Meble dziecięce Viktoria

Pinolino Zestaw mebli Monja

Pinolino Zestaw mebli Monja
Szczegół

Z wielką dbałością o szczegóły, projektuje, testuje, produkuje i sprzedaje Pinolino wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki Pinolino oznacza wartości takie jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. Zestaw mebli Monja wprowadza do pokoju przytulną atmosferę wiejskiego domu z jego uroczymi detalami, takimi jak misternie wykonane frezowania. Szczegóły dotyczące produktu: Łóżeczko dziecięce Kolor: biały, matowy. Materiał: MDF, lakierowany. Wymiary: szerokość x długość x wysokość 83 x 153 x 87 cm powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm 3 szczebelki wyciągane 3-krotna regulacja wysokości do 13 / 29 / 42 cm Możliwość przekształcenia w łóżko dla starszego dziecka i kanapę dla dzieci elementy do przebudowy w zestawie Komoda Kolor: biały, matowy. Materiał: MDF, lakierowany. Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 116 x 78 x 99 cm Wymiary bez nakładki do przewijania: szerokość x długość x wysokość 116 x 61 x 92 Przewijanie na wysokości: 92 cm Zdejmowana nakładka do Nakładka opcjonalnie montowana z lewej, środkowej lub prawej strony. 3 szuflady , w tym 1 szuflada z podwójną przegrodą samodomykające się szuflady wysokiej jakości, metalowe uchwyty Zawarte w dostawie: łóżeczko dziecięce szczebelki pod materac elementy do przebudowy łóżeczka komoda z szufladami nakładka do przewijania Uwaga: Materac i dekoracje nie są objęte zakresem dostawy. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Pinolino Zestaw mebli Monja

roba Meble dziecięce Anton

roba Meble dziecięce Anton
Szczegół

Szczegóły produktu: Kolor: biały / natura Łóżeczko Szczegóły produktu: 3-krotna regulacja wysokości 3 szczeble wyciągane Możliwość przebudowy w łóżko dla starszego dziecka z dostępnymi oddzielnie bokami Wymiary i waga: Powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 78,5 x 142 x 80 cm Możliwość obciążenia do 50 kg Materiał i pielęgnacja: Rama: płyta wiórowa, pokryta melaminą Materiałowe szyny boczne: sklejka Komoda Szczegóły produktu: przewijak jest zdejmowany 2 półki 2 drzwi Wymiary i waga: Wymiary z przewijakiem: szerokość x głębokość x wysokość 82 x 75 x 98 cm Wymiary bez przewijaka: szerokość x głębokość x wysokość 82 x 39,5 x 90 cm Wysokość: ok. 90 cm Materiał i pielęgnacja: Rama: płyta wiórowa, pokryta melaminą Uchwyty: Lity buk W zestawie: Łóżeczko Rama komoda Przewijak Uwaga : Materac, boki do przebudowy łóżeczka i dekoracja nie wchodzą w zakres dostawy. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak roba Meble dziecięce Anton

Schardt Zestaw mebli Florence

Schardt Zestaw mebli Florence
Szczegół

Meble Florence są posiadają drzwi bez uchwytów i nadają pomieszczeniu wysokiej jakości wyraz. Delikatne fronty mebli oddają lekkość i tworzą przyjazną atmosferę. Szczegóły dotyczące produktu: Made in Germany Schardt jako zwycięzca testu zrównoważonego zaangażowania Łóżeczko dziecięce Kolor: biały / platynowy szary Szczebelki i rama nośna: lity buk, lakierowany Część przy głowie i stopach: płyta wiórowa, pokryta melaminą Materiał ramy podstawy: lity buk, lakierowany Powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 77 x 144 x 84 cm 3-krotnie regulowana wysokość 3 szczeble wyciągane łóżeczko z możliwością przebudowy w łóżko dla starszego dziecka Strony do konwersji Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa, powlekana melaminą Wymiary: szerokość x długość x wysokość 2 x 140 x 14 cm Komoda do przewijiania Kolor: biały / platynowy szary Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Materiał fronty: MDF, lakierowany Materiał ramy podstawy: lity buk, lakierowany Wymiary bez nakładki do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 135 x 53 x 98 cm Wymiary z nakładką: szerokość x głębokość x wysokość 135 x 72 x 106 cm Wysokość: 98 cm nakładka zdejmowalna 3 szuflady aden z mechanizmem samoczynnego zamykania Bardzo mocne boczne szyny prowadzące Szafa 3-drzwiowa Kolor: biały / platynowy szary Materiał korpusu: płyta wiórowa pokryta melaminą Materiał fronty: MDF, lakierowany Materiał ramy podstawy: lity buk, lakierowany Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 135 x 53 x 197,5 cm 4 krótkie półki 2 długie półki 1 listwa na ubrania Dołączone do dostawy: Łóżeczko dziecięce komoda nakładka do przewijania Strony do konwersji Uwaga: Półka ścienna, szafa, materac i dekoracje nie są zawarte w dostawie. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Schardt Zestaw mebli Florence

roba Meble dziecięce Lucy

roba Meble dziecięce Lucy
Szczegół

Zestaw mebli dziecięcych roba Lucy składa się z łóżeczka, komody do przewijania i szafy 3-drzwiowej. Łóżeczko dziecięce roba Lucy posiada białe fronty, boczne barierki w kolorze Canadian White oraz obramowanie w kolorze Wiąz Luna. Powierzchnia leżąca wynosi 70 x 140 cm. Aby ułatwić wchodzenie i wychodzenie z łóżeczka, można usunąć 3 wysuwane szczebelki. Powierzchnia do leżenia jest regulowana na wysokość i może być zamocowana w 3 różnych pozycjach. Łóżeczko można łatwo przekształcić w łóżko dla starszego dziecka dzięki dodatkowym bokom. Wszystkie użyte materiały są testowane pod kątem zawartości substancji szkodliwych. Wszystkie powierzchnie nadają się do wycierania i są łatwe do czyszczenia. Komoda do przewijania roba Lucy ze zdejmowaną nakładką ma, która jest wygodna dla pleców. Szeroki przewijak posiada uchwyty w kolorze srebrnym, biały korpus i białe fronty oraz obramowanie w kolorze Wiąz Luna. Wkomponuje się w każdą przestrzeń dzięki nowoczesnemu designowi. Powierzchnia do przewijania jest odpowiednia do przewijaków o wymiarach do 85 x 75 cm. Wyściełane podkładki do przewijania roba o wymiarach 85 cm x 75 cm są idealnie dopasowane do wymiarów i zmieniają komodę w przytulne miejsce do przewijania. Nakładka może być przymocowana z prawej, środkowej lub lewej strony komody. Wszystkie szuflady wyposażone są w system cichego i delikatnego domykania. Przewijak jest prawdziwie wszechstronny. Po usunięciu nakładki do przewijania, staje się komodą bez widocznych śrub w panelu górnym. Przewijak jest zgodny z obowiązującymi normami bezpieczeństwa wg EN 12221 - 1+2:2008 + A1:2013. Przewijak jest łatwy w montażu. Szafa 3-drzwiowa roba Lucy przyciąga wzrok pokoju dziecka. Za 3 drzwiami z eleganckimi, srebrnymi uchwytami znajduje się mnóstwo miejsca do przechowywania skarpetek, bielizny, dziecięcych zabawek lub książek. Szafa z 5 półkami i drążkiem na ubrania oferuje dużo miejsca do przechowywania ubrań. Wbudowana technologia soft-close sprawia, że drzwi i szuflady zamykają się delikatnie i cicho. Szczegóły produktu: Łóżeczko dziecięce typu kombi kolor: biały Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 76 x 144 x 82 cm 3-krotna regulacja wysokości 3 szczeble wyciągane Możliwość przekształcenia w łóżko dla starszego dziecka z oddzielnie dostępnymi bokami do przebudowy Komoda Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Uchwyty: Metal Powierzchnia: szerokość x głębokość 85 x 75 cm Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 120 x 42 x 100 cm Wymiary z nakładką do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 120 x 75 x 100 cm Wysokość zmiany: 90 cm Nakładka może być zamontowana po prawej, środkowej lub lewej stronie 3 szuflady z technologią cichego domykania nakładka w zestawie Szafa Kolor: biały / naturalny Materiał korpusu / półek: płyta wiórowa, pokryta melaminą Fronty materiałowe: MDF, powlekany Materiał panelu tylnego: HDF Uchwyty materiałowe: Metal Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 139 x 52,5 x 199 cm 3 drzwi z funkcją cichego domykania 1 szuflada z funkcją cichego domykania 1 drążek na ubrania 5 półek W zestawie: Łóżeczko dziecięce typu kombi Komoda Nakładka do przewijania Szafa Uwaga: Elementy do przebudowy łóżeczka, materacyk i dekoracje nie wchodzą w zakres dostawy. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak roba Meble dziecięce Lucy

roba Zestaw mebli Maren

roba Zestaw mebli Maren
Szczegół

roba Zestaw mebli Maren jest doskonałym meblem do pierwszego pokoju dziecięcego ze względu na wysoką jakość wykonania oraz biały design. Zestaw składa się z łóżeczka i szerokiej komody. Łóżeczko można przekształcić w łóżko dla starszego dziecka za pomocą dołączonych do zestawu elementów do przebudowy. Można go więc używać do 7 roku życia (lub do wagi 50 kg). Szczególnie wygodne do podnoszenia dziecka z łóżeczka jest górna pozycja łóżeczka o 3-krotnej regulacji wysokości. 3 wyjmowane szczeble umożliwiają dziecku bezpieczne wchodzenie i wychodzenie. Komoda z nakładką do do przewijania pieluszek sprawia rodzicom i dziecku przyjemność dzięki wygodnemu przewijaniu pieluszek na wysokość 90 cm. Otwarta komora oznacza, że wszystko jest w zasięgu ręki, aby zapewnić opiekę nad dzieckiem. Bez nakładki do przewijania, służy jako komoda. Meble dziecięce z serii Maren posiadają certyfikat, który gwarantuje, że wszystkie użyte materiały spełniają najwyższe standardy w zakresie właściwości środowiskowych, zdrowotnych i użytkowych. Seria mebli dziecięcych Maren jest kreowana w Niemczech i produkowana w UE. Szczegóły dotyczące produktu: Łóżeczko kombi Kolor: dekoracyjny, biały Powierzchnia leżąca materiału: Rama z listew z drewna laminowanego Rama materiałowa: płyta wiórowa, pokryta melaminą Szyny boczne z materiału: Drewno laminowane, lakierowane Powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 78 x 142 x 81 cm Nośność: do 50 kg 3-krotna regulacja wysokości 3x szczeble wyciągane łóżeczko można zamienić na łóżko dla starszego dziecka Włącznie z elementami do przebudowy Komoda Kolor: dekoracyjny, biały Materiał: płyta wiórowa, powlekana melaminą Materiał ścianki tylnej: HDF, lakierowany Uchwyty materiałowe: Metal Powierzchnia owijania: szerokość x głębokość 85 x 75 cm Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 117,1 x 39 x 98,1 cm Wymiary z nasadką do wymiany pieluch: szerokość x głębokość x wysokość 117,1 x 75 x 98,1 cm Wysokość 90 cm Nośność: do 15 kg 1 drzwi 1 otwarta komora 2 szuflady 1 piętro Dołączone do dostawy: Łóżeczko Komoda nakładka do przewijania elementy do przebudowy łóżeczka Uwaga: Materac i dekoracje nie są wliczone w cenę! (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak roba Zestaw mebli Maren

Pinolino Meble dziecięce Riva

Pinolino Meble dziecięce Riva
Szczegół

Z wielką dbałością o szczegóły Pinolino już od 1997 roku opracowuje, testuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki. Pinolino jest symbolem wartośc takich jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. Zestaw mebli składający się z łóżeczka ze szczebelkami pod materac, elementami do przebudowy, bardzo szerokiej komody do przewijania oraz dużej szafy z 6 półkami o regulowanej wysokości i 1 drążkiem na ubrania. Szczegóły dotyczące produktu: Łóżeczko dziecięce Kolor: biały / naturalny Materiał: MDF, lakierowany. Lakierowane na matowo Struktura drewna częściowo bardzo dobrze widoczna Powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 78 x 148 x 83 cm 3-krotnie regulowana wysokość 18 / 32 / 43 cm 3 szczeble wyciągane Możliwość przekształcenia w łóżko dla starszych dzieci i kanapę dla dzieci Wysokiej jakości podstawa z litego drewna jesionowego. Komoda Kolor: biały / naturalny Materiał: MDF, lakierowany. Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 140 x 58 x 106 cm Wymiary z nakładką do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 140 x 79 x 106 cm Przewijanie na wysokości: 98 cm 6 szuflad samoczynne domykanie Nakładka jest demontowalna. Nakładka opcjonalnie montowany z lewej, środkowej lub prawej strony. Wysokiej jakości uchwyty z litego drewna jesionowego. Szafa Kolor: biały / naturalny Materiał: MDF, lakierowany Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 150 x 58 x 194 cm Prześwit: 10 cm. 3 drzwi 1 drążek na ubrania 6 półek o regulowanej wysokości samoczynne domykanie Wysokiej jakości podstawa i uchwyty z litego drewna jesionowego. Zawarte w dostawie: łóżeczko dziecięce szczebelki pod materac elementy do przebudowy komoda nakładka do przewijania szafa Uwaga: Materac i kołdra nie są wliczone w cenę. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Pinolino Meble dziecięce Riva

roba Meble dziecięce Felix

roba Meble dziecięce Felix
Szczegół

Meble dziecięce roba Felix przekonują ponadczasowym designem. Zestaw składa się z łóżeczka, szerokiej komody do przewijania i 3-drzwiowej szafy. Łóżeczko można przekształcić w łóżko z oddzielnie dostępnymi elementami do przebudowy. Górna pozycja łóżeczka o regulowanej wysokości jest szczególnie wygodna do podnoszenia dziecka. Trzy wyjmowane szczeble umożliwiają dziecku bezpieczne wychodzenie i wchodzenie. Przewijak z nasadką do przewijania pieluszek z wygodną wysokością 90 cm sprawia, że pielęgnacja dziecka jest dla rodziców i niemowlęcia przyjemnością. Z trzema otwartymi przedziałami w środku, wszystko jest w zasięgu ręki, aby zapewnić opiekę nad dzieckiem. Bez nakładki do przewijania pieluszek, przewijak służy jako komoda. Trzydrzwiowa szafa oferuje dużo miejsca do przechowywania dzięki bardzo praktycznemu podziałowi z regulowanymi półkami. Szuflada z pełnym wysuwem, wraz z czterema półkami i drążkiem na ubrania , utrzymuje wszystko w porządku. Ze względu na wysokość prawie 2 m, szafa rośnie wraz z Tobą aż do momentu, gdy dorośniesz. System tłumienia drgań drzwi i pełne wysunięcie szerokiej szuflady zapewniają szczególny komfort. Seria mebli dziecięcych Felix jest rozwijana w Niemczech i produkowana w UE. Szczegóły dotyczące produktu: Łóżeczko kombi Kolor: biały / naturalny Materiał: płyta wiórowa, powlekana melaminą Powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 76 x 143 x 82 cm Nośność do 50 kg 3-krotna regulacja wysokości 3 szczeble wyciągane łóżeczko można przebudować Komoda Kolor: biały / naturalny Materiał: płyta wiórowa, powlekana melaminą Uchwyty materiałowe: Metal l Powierzchnia owijania: szerokość x głębokość 85 x 75 cm Wymiary bez nakładki: szerokość x głębokość x wysokość 117 x 42 x 100 cm Wymiary z nakładka: szerokość x głębokość x wysokość 117,1 x 75 x 100 cm wysokość przewijania: Wysokość 90 cm 3 otwarte przedziały 2 drzwi Szafa Kolor: biały / naturalny Materiał: płyta wiórowa, powlekana melaminą Uchwyty: Metal Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 135,5 x 50 x 199,5 cm 3 drzwi z amortyzacją 1 szuflada z pełnym wysuwem 1 listwa na ubrania 4 półki w lewo 1 półka w prawo Dołączone do dostawy: Łóżeczko kombi Komoda Nakładka do przewijania Szafa Uwaga: Elementy do przebudowy łóżeczka, materac i dekoracje nie są objęte zakresem dostawy. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak roba Meble dziecięce Felix

Pinolino Meble dziecięce Emilia

Pinolino Meble dziecięce Emilia
Szczegół

Z wielką dbałością o szczegóły, Pinolino projektuje, testuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki, a od 1997 roku projektuje przestrzeń życiową najmłodszych. Pinolino oznacza wartości takie jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. Seria ' Emilia ' jest dostępna w czterech wariantach. Seria ' Emilia '' może być rozszerzona o piękny regał ścienny lub półkę stojącą. Szczegóły dotyczące produktu: łóżeczko dziecięce Kolor: biały, matowy Materiał: MDF, lakierowany. powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 81 x 151 x 88 cm 3 wyciągane szczebelki szczebelki pod materac 3-krotnie regulowana wysokość Możliwość zamiany w łóżko dla starszego dziecka Komoda do przewijania Kolor: Biały, matowy. Materiał: MDF, lakierowany. Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 119 x 78 x 101 cm Wysokość przewijania: 94 cm Nakładka do przewijania jest demontowalna. 3 szuflady z Samozamykające się Wysokiej jakości metalowe uchwyty Szafa 2-drzwiowa Kolor: biały, matowy. Materiał: MDF, lakierowany. Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 128 x 58 x 208 cm Wysokiej jakości metalowe uchwyty 2 drzwi 1 szuflada z samozamykająca się 1 półka z regulacją wysokości 1 szyna na ubrania Zawarte w dostawie: łóżeczko dziecięce szczebelki pod materac Komoda do przewijania nakładka na komode Szafa 2-drzwiowa Uwaga: Półka ścienna, materac i dekoracje nie są wliczone w cenę! (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Pinolino Meble dziecięce Emilia

Pinolino Zestaw mebli Skadi

Pinolino Zestaw mebli Skadi
Szczegół

Z wielką dbałością o szczegóły, Pinolino projektuje, testuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki, a od 1997 roku projektuje przestrzeń życiową najmłodszych. Pinolino oznacza wartości takie jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. Szczegóły dotyczące produktu: 3 szczeble wyciągane Łóżeczko dziecięce - możliwość przebudowy w łóżko dla starszego dziecka Uchwyty frezowane wpuszczane Komoda z 3 szufladami z funkcją samoczynnego zamykania, w tym 1 szuflada z 2 przedziałami nakładka do przewijania jest zdejmowalna nakładka może być zamontowana po lewej, po środku lub po prawej stronie. Wskazówki pielęgnacyjne: przetrzeć czystą, bardzo lekko zwilżoną ściereczką Szczegóły techniczne: Łóżeczko dziecięce Kolor: biały / kremowy biały Materiał: sosna Widoczna struktura drewna powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 76 x 144 x 91 cm z regulacją wysokości od 24 cm do 41 cm i 59 cm Max. Nośność: 35 kg prześwit: 15 cm Komoda Kolor : biały kolor stóp: kremowo-biały Materiał: sosna Wymiary bez nakładki: szerokość x głębokość x wysokość 116 x 50 x 90 cm Wymiary z nakładką: szerokość x głębokość x wysokość 116 x 77 x 100 cm prześwit: 15 cm Nakładka do przewijania Kolor: biały Materiał: sosna powierzchnia przewijania: szerokość x głębokość 85 x 75 cm Zmiana wysokości: 90 cm Dołączone do dostawy: Łóżeczko dziecięce Rama Strony do przebudowy komoda nakładka do przewijania Uwaga: Materac i dekoracje nie są zawarte w dostawie. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Pinolino Zestaw mebli Skadi

Pinolino Zestaw mebli Monja

Pinolino Zestaw mebli Monja
Szczegół

Pinolino projektuje, testuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki z dużą dbałością o szczegóły. Pinolino oznacza wartości takie jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. Misternie wykonane wykończenia i romantyczne elementy zapewniają przytulną atmosfera w pokoju dziecięcym. Szczegóły: Łóżeczko: kolor: biały, naturalny materiał: płyta MDF, lakierowana wymiary: szerokość x długość x wysokość 83 x 153 x 87 cm wymiary leżenia: 70 x 140 cm (sz x dł) 3 wyjmowane szczebelki 3-stopniowa regulacja: 13 / 29 / 42 cm możliwość przebudowy dla dziecka starszego bloki do przebudowy Komoda do przewijania kolor: biały, naturalny materiał: płyta MDF, lakierowana wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 116 x 78 x 99 cm wymiary bez nakładki do przewijania: szerokość x długość x wysokość 116 x 61 x 67 cm wysokość przewijania: 92 cm Zdejmowana nakładka do przewijania Nakładka do przewijania opcjonalnie montowana z lewej, środkowej lub prawej strony. 3 szuflady, w tym 1 szuflada z 2 schowkami Self-Soft-Close Wysokiej jakości metalowe gałki Szafa 2-drzwiowa kolor: biały, naturalny materiał: płyta MDF, lakierowana wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 117 x 58 x 196 cm 2 drzwi 1 szuflada 2 x drążek na wieszaki 6 półki z regulacją wysokości Self-Soft-Close Wysokiej jakości metalowe uchwyty Wysyłka obejmuje: Łóżko szczebelki na materac bloki do przebudowy Komoda Nakładka do przewijania Szafa 2-drzwiowa Uwaga: Wysyłka NIE obejmuje materaca ani dekoracji. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Pinolino Zestaw mebli Monja

roba Meble dziecięce Nele

roba Meble dziecięce Nele
Szczegół

Zestaw mebli dziecięcych Nele składa się z łóżeczka, szerokiej komody do przewijania i szafy. Łóżeczko Nele posiada białe fronty z poziomymi frezowaniami oraz akcenty w kolorze Dąb Artisan. Powierzchnia leżąca wynosi 70x140 cm. Aby ułatwić wchodzenie i schodzenie z łóżeczka, można usunąć 3 wysuwane szczebelki. Powierzchnia do leżenia jest regulowana pod względem wysokości i może być zamocowana w 3 różnych pozycjach. Łóżeczko można przekształcić w łóżko dla starszego dziecka za pomocą dodatkowych Elementów do przebudowy. Wszystkie użyte materiały są testowane pod kątem zawartości substancji szkodliwych. Wszystkie powierzchnie nadają się do wycierania i są łatwe do czyszczenia. Komoda Nele ze zdejmowaną nakładką do przewijania zapewnia przewijanie na wygodnej wysokości. Przewijak roba posiada uchwyty w kolorze srebrnym i białe fronty z poziomymi frezowaniami oraz akcenty w kolorze Dąb Artisan. Powierzchnia do przewijania jest odpowiednia do mat wymiarach do 85 x 75 cm. Nakładka może być zamontowana po prawej, środkowej lub lewej stronie komody. Górna z trzech szuflad może być całkowicie wysunięta. Po usunięciu nakładki, przewijak staje się komodą bez widocznych śrub w górnej części. Komoda spełnia aktualne normy bezpieczeństwa zgodnie z normą EN 12221 - 1+2:2008 + A1:2013 i jest łatwa w montażu. Szafa Nele posiada 3 drzwi i szufladę z uchwytami w srebrnym kolorze. Wewnątrz szafy znajduje się 5 półek oraz drążek na ubrania. Wbudowana technologia soft-close pozwala na delikatne i ciche zamykanie drzwi, a także szuflad. Szafa została zaprojektowana w Niemczech i jest łatwa w montażu. Szczegóły produktu: Łóżeczko dziecięce kolor: biały materiał: sklejka powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 76 x 144 x 80,5 cm Udźwig do 50 kg 3-krotna regulacja wysokości 3 szczeble wyciągane Możliwość przebudowy na łóżko dla starszego dziecka Komoda Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa (pokryta melaminą) Fronty materiałowe: MDF laminowany Materiałowe uchwyty: srebrne Metal uchwyty lrelingowe Powierzchnia wymiany: szerokość x głębokość 85 x 75 cm Wymiary bez przewijaka: szerokość x głębokość x wysokość 119 x 39,5 x 103 cm Wymiary z nakładką: szerokość x głębokość x wysokość 119 x 75,5 x 103 cm Przewijanie na wysokości: 93 cm Górna część trzech szuflad można wysunąć do końca Szafa Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Fronty: MDF laminowany Materiał panelu tylnego: HDF Uchwyty: Metal Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 136 x 51,5 x 195 cm 3 drzwi z technologią cichego domykania 1 szuflada z systemem cichego domykania 1 drążek na ubrania 5 półek W zestawie: Łóżeczko dziecięce Komoda Nakładka do przewijania Szafa Uwaga: Elementy do przebudowy łóżeczka, materac i dekoracje nie są zawarte w dostawie. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak roba Meble dziecięce Nele

Pinolino Meble dziecięce Florentina

Pinolino Meble dziecięce Florentina
Szczegół

Z wielką dbałością o szczegóły, Pinolino projektuje, testuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki. Pinolino oznacza wartości takie jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. Poprzez elegancki i zakrzywiony kształt meble Florentina wnoszą przytulną atmosferę do pokoju dziecięcego . Dla wszystkich, którzy szukają przytulnego i stylowego pokoju dziecięcego. Zestaw mebli składający się z łóżeczka ze szczebelkami pod materac i elementami do przebudowy, bardzo szerokiej komody do przewijania, bardzo szerokiej półki i dwudrzwiowej szafy z 3 półkami o regulowanej wysokości i 1 szyną na ubrania. Seria Florentina jest dostępna w różnych wariantach. Półka może być zakupiona bezpośrednio lub dodane później, aby mieć wystarczająco dużo miejsca do przechowywania. Dodatkowo w zakresie dostawy znajdują się trzy kolory gałek meblowych: biały, różowy i miętowy. Szczegóły dotyczące produktu: łóżeczko dziecięce Kolor: biały Materiał części przy głowie i stopach:: Płyta wiórowa, pokryta melaminą Szcszebelki: Sosna lita, lakierowana powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 76 x 146 x 87 cm Rama z listewkami 3-krotna regulacja wysokości do 16 / 32 / 48 cm 3 szczeble wyciągane możliwość konwersacji w łóżka dla starszego dziecka W tym bloki konwersyjne Komoda do przewijania Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 130 x 57 x 101 cm Wymiary z nakładką do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 130 x 77 x 101 cm wysokość przewijania: 93 cm Nakładkę można zdemontować. 2 szuflady 2 otwarte przedziały Zestawy uchwytów Szafa Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 98 x 58 x 180 cm Prześwit: 9 cm. 2 drzwi 1 szyna na ubrania 3 półki z regulacją wysokości Zestawy gałek meblowych w różnych kolorach, aby zindywidualizować pomieszczenie (białe rosa i mint ). Zawarte w dostawie: łóżeczko dziecięce szczebelki pod materac bloki konstrukcyjne przewijak dla dzieci nakładka do przewijania 3 zestawy uchwytów (białe, rosa , mint ) do przewijaka 3 zestawy uchwytów (białe, rosa , , mint ) do szafy szafa Uwaga: Dekoracje nie są wliczone w cenę. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Pinolino Meble dziecięce Florentina

roba Meble dziecięce Ava

roba Meble dziecięce Ava
Szczegół

Zestaw mebli dziecięcych roba Ava składa się z łóżeczka, komody do przewijania i 3-drzwiowej szafy. Łóżko dziecięce roba posiada białe fronty z ozdobnymi listwami na górnym wezgłowiu w modnym kolorze Dąb Artisan. Powierzchnia leżąca łóżeczka wynosi 70 x 140 cm. Aby ułatwić wchodzenie i wychodzenie, można usunąć 3 wysuwane szczebelki. Powierzchnia leżąca jest regulowana pod względem wysokości i może być zamocowana w 3 różnych pozycjach. Łóżeczko dziecięce można przekształcić w łóżko dla starszego dziecka za pomocą dodatkowych boków. Wszystkie użyte materiały zostały przebadane pod kątem zawartości substancji szkodliwych. Wszystkie powierzchnie nadają się do wycierania i są łatwe do czyszczenia. Szeroki przewijak Ava ze zdejmowaną nakładką ma wysokość przewijania (90,5 cm), która jest wygodna dla pleców. Przewijak roba przekonuje wysokiej jakości uchwytami z prawdziwego drewna, białym, lekko zaokrąglonym korpusem i solidnym blatem w kolorzedąb Artisan. Powierzchnia do przewijania jest odpowiednia do mat o wymiarach do 85 x 75 cm. Przewijak można zamocować po prawej, środkowej lub lewej stronie komody. Po zdjęciu części blatu przewijak staje się komodą bez widocznych śrub w panelu górnym. Łatwa w montażu komoda spełnia aktualne normy bezpieczeństwa zgodnie z normą EN 12221 - 1+2:2008 + A1:2013. Szafa Ava posiada 3 drzwi i szufladę z wysokiej jakości uchwytami z litego drewna w kolorze dębowym. Wewnątrz szafy znajduje się 5 półek i drążek na ubrania, dzięki czemu wszystko jest uporządkowane. Dzięki wbudowanej technologii soft-close, drzwi i szuflady zamykają się delikatnie i cicho. Szafa do pokoju dziecięcego jest projektowana w Niemczech i produkowana w UE. Szczegóły produktu: Łóżeczko dziecięce typu kombi Kolor: biały / naturalny Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Wykończenie materiału: Buk, lity Powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 78 x 143 x 83,5 cm 3-krotna regulacja wysokości 3 szczeble wyciągane Możliwość przekształcenia w łóżko dla starszego dziecka z oddzielnie dostępnymi bokami do przekształcania Komoda do przewjiania Kolor: biały / naturalny Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Materiał uchwytu: lity dąb Powierzchnia: szerokość x głębokość 85 x 75 cm Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 119 x 54 x 100 cm Wymiary z nakładką: szerokość x głębokość x wysokość 119 x 76 x 100 cm Możliwość montażu jednostki zmieniacza z prawej/środkowej/lewej strony Wysokość przewijania: 90,5 cm Udźwig: do 15 kg Nakładka w zestawie Szafa Kolor: biały / naturalny Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Uchwyty materiałowe: Lite drewno Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 138,5 x 54 x 200 cm 3 drzwi z funkcją cichego domykania 1 szuflada z funkcją cichego domykania 1 drążek na ubrania 5 półek W zestawie: Łóżeczko dziecięce typu kombi Komoda do przewijania Nakładka do przewijania Szafa Uwaga: Łóżeczko turystyczne, materacyk i dekoracje nie wchodzą w zakres dostawy. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak roba Meble dziecięce Ava

roba Meble dzieciece Maxi

roba Meble dzieciece Maxi
Szczegół

Zestaw mebli dziecięcych Maxi obejmuje łóżeczko dziecięce, przewijak i 3-drzwiową szafę. Szczegóły dotyczące produktu: Łóżeczko dziecięce Kolor: biały Szczebelki: Drewno laminowane Materiał: płyta wiórowa, powlekana melaminą Materiał: MDF, powlekany Powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 77 x 147 x 84 cm 3-krotna regulacja wysokości 3 szczeble wyciągane Możliwość przebudowy w łóżeczko dla starszego dziecka Komoda przewijania Kolor: biały Materiał: Płyta wiórowa, pokryta melaminą Materiał: MDF, powlekany Materiał płyty tylnej: HDF Uchwyty: Metal Wymiary bez nakładki do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 117 x 41 x 100 cm Wymiary z nakładką: szerokość x głębokość x wysokość 117 x 78 x 100 cm wysokość: 92 cm nakładka do przewijania jest demontowalna 1 drzwi z 2 półkami 1 otwarta komora Szafa Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą materiał: MDF, powlekany Materiał panelu tylnego: HDF Uchwyty: Metal Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 139 x 54 x 199 cm 3 drzwi 2 szuflady 1 listwa na ubrania 5 półek Włączone do dostawy Łóżeczko dziecięce szczebelki pod materac nakładka do przewijania Szafa Uwaga: Dekoracja, półka stojąca i elementy do przebudowy łóżeczka nie są zawarte w dostawie. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak roba Meble dzieciece Maxi

roba Zestaw mebli Lucy

roba Zestaw mebli Lucy
Szczegół

Zestaw mebli Lucy składa się z łóżeczka i przewijaka. Łóżeczko dziecięce roba Lucy posiada białe fronty, boczne barierki w kolorze Canadian White oraz gzyms w kolorze wiązu. Powierzchnia leżąca łóżeczka wynosi 70 x 140 cm. Aby ułatwić wchodzenie i wychodzenie, można usunąć 3 szczebelki. Wysokość jest regulowana i może być ustawiona w 3 różnych pozycjach. Łóżeczko można łatwo przekształcić w łóżko dla starszego dziecka dzięki dodatkowym elementom do przebudowy. Wszystkie użyte materiały są testowane pod kątem zawartości substancji szkodliwych. Wszystkie powierzchnie nadają się do wycierania i są łatwe do czyszczenia. Przewijak roba Lucy ze zdejmowaną nakładką do przewijania pozwala na wygodne i nieobciążające pleców przewijanie maluszka. Szeroki przewijak posiada uchwyty w kolorze srebrnym , białe fronty oraz brzeg w kolorze wiązu. Idealnie wkomponuje się w każde pomieszczenie dzięki nowoczesnemu designowi. Powierzchnia jest odpowiednia dla mat do przewijania o wymiarach do 85 x 75 cm. Wyściełane maty do przewijania roba o wymiarach 85 cm x 75 cm są idealnie dopasowane do wymiarów nakładki do przewijania. Nakładka może być przymocowana z prawej, środkowej lub lewej strony komody. Wszystkie szuflady wyposażone są w system cichego i delikatnego zamykania. Przewijak jest prawdziwie wszechstronny. Po usunięciu nakładki do przewijania, stanie się komodą bez widocznych śrub. Przewijak jest zgodny z obowiązującymi normami bezpieczeństwa wg EN 12221 - 1+2:2008 + A1:2013. Szczegóły produktu: Łóżeczko dziecięce typu kombi kolor: biały Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 76 x 144 x 82 cm 3-krotna regulacja wysokości 3 szczeble wyciągane Możliwość przekształcenia w łóżko dla starszego dziecka z oddzielnie dostępnymi elementami di przebudowy Komoda Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Uchwyty: Metal Powierzchnia: szerokość x głębokość 85 x 75 cm Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 120 x 42 x 100 cm Wymiary z nakładką: szerokość x głębokość x wysokość 120 x 75 x 100 cm Przewijanie na wysokości: 90 cm Nakładka do przewijania może być zamontowana po prawej, środkowej lub lewej stronie 3 szuflady z technologią cichego domykania Mata do przewijania w zestawie W zestawie: Łóżeczko dziecięce typu kombi Komoda Mata do przewijania Uwaga: Elementy do przebudowy łóżeczka, materac i dekoracje nie wchodzą w zakres dostawy. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak roba Zestaw mebli Lucy

roba Meble dziecięce Maren 2

roba Meble dziecięce Maren 2
Szczegół

Meble dziecięce roba Maren 2 zachwycają swoim ponadczasowym, dwukolorowym wyglądem w stylu dąb bielony z domieszką prawdziwego drewna i jasnoszarym wykończeniem. Zestaw składa się z łóżeczka i szerokiej komody do przewijania. Łóżeczko można przekształcić w łóżko dla starszego dziecka i może być używane do 7 roku życia (lub wagi 50 kg). Górna pozycja 3-pozycyjnego łóżeczka z regulacją wysokości jest szczególnie wygodna do podnoszenia dziecka . Trzy wyjmowane szczebelki umożliwiają dziecku bezpieczne wchodzenie i wychodzenie. Łóżeczko spełnia aktualne normy bezpieczeństwa zgodne z normą EN 716 - 1:2017 + AC:2019. Szeroki przewijak bez widocznych śrub, z nakładką do przewijania i wysokiej jakości uchwytami ze stali nierdzewnej sprawia, że pielęgnacja niemowlęcia staje się przyjemnością dla rodziców i dziecka dzięki wygodnej wysokości przewijania 90 cm. Dzięki otwartej komorze, dwóm szufladom i schowkowi za drzwiami, wszystko do pielęgnacji dziecka jest pod ręką. Bez nakładki przewijak służy jako komoda. Przewijak jest zgodny z obowiązującymi normami bezpieczeństwa wg EN 12221 - 1+2:2008 + A1:2013. Szczegóły produktu: Łóżeczko dziecięce typu kombi kolor: szary dolne części boczne z strukturą z prawdziwego drewna Materiał korpusu: płyta wiórowa, pokryta melaminą Materiał boków: sklejka Powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 76 x 142 x 80 cm 3-krotna regulacja wysokości 3 szczeble wyciągane Możliwość obciążenia do 50 kg Możliwość zamiany na łóżko dla starszego dziecka za pomocą oddzielnie dostępnych elementów do przebudowy Komoda Kolor: szary Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Materiał uchwytów: stal nierdzewna Wymiary bez nakładki: szerokość x głębokość x wysokość 88,5 x 38,5 x 98,5 cm Wymiary z nakładką: szerokość x głębokość x wysokość 88,5 x 75 x 98,5 cm Wysokość przewijania: 90,5 cm 1 drzwi 1 otwarta komora 2 szuflady 1 półka Nakładka do przewijania Kolor: szary Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Powierzchnia wymiany: szerokość x głębokość 85 x 75 cm Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 87 x 75 cm W zestawie: Łóżeczko dziecięce typu kombi szczebelki pod materac komoda nakładka do przewijania Uwaga: Materac i dekoracje nie są zawarte w dostawie (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak roba Meble dziecięce Maren 2

roba Zestaw mebli dziecięcych Wilma

roba Zestaw mebli dziecięcych Wilma
Szczegół

Zestaw mebli dziecięcych Wilma zachwyca dwukolorowym designem w wiejskim, nowoczesnym stylu. Meble posiadają wysokiej jakości frezowania. Zestaw składa się z łóżeczka wielofunkcyjnego, szerokiego przewijaka bez widocznych śrub w blacie oraz 3-drzwiowej szafy. Mechanizm cichego domykania sprawia, że drzwi i szuflady zamykają się delikatnie i cicho. Łóżeczko można przekształcić w łóżko dla starszego dziecka za pomocą dostępnych oddzielnie boków do przebudowy i może być używane do 7 roku życia (lub do osiągnięcia wagi 50 kg). Górna wysokość 3-pozycyjnego łóżeczka z regulacją wysokości jest szczególnie wygodna do podnoszenia dziecka. 3 wyjmowane szczebelki pozwalają dziecku na bezpieczne wchodzenie i wychodzenie. Łóżeczko spełnia aktualne normy bezpieczeństwa zgodne z normą EN 716 - 1:2017 + AC:2019. Dzięki wygodnej wysokości przewijania 90 cm, szeroka komoda z nakładką do przewijania sprawia, że pielęgnacja dziecka staje się przyjemnością. Nakładka do przewijania może być zamontowana centralnie w górnej części przewijaka. Bez nakładki przewijak służy jako praktyczna komoda. Przewijak jest zgodny z obowiązującymi normami bezpieczeństwa wg EN 12221 - 1+2:2008 + A1:2013. Szafa roba Wilma oferuje mnóstwo miejsca do przechowywania. Szuflada, wraz z czterema półkami i dodatkową półką nad drążkiem na ubrania, pozwala utrzymać porządek w pokoju dziecięcym. Seria łatwych w montażu mebli dziecięcych Wilma jest projektowana w Niemczech i produkowana w UE. Szczegóły produktu: Łóżeczko dziecięce typu kombi Kolor: biały / Luna Elm Materiał: MDF, pokryty melaminą Powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 76 x 144 x 82 cm 3-krotna regulacja wysokości 3 szczeble wyciągane Możliwość przekształcenia w łóżko dla starszego dziecka z oddzielnie dostępnymi bokami do przekształcania Komoda Kolor: biały / Luna Elm Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Uchwyty: Metal Powierzchnia przewijania: szerokość x głębokość 85 x 75 cm Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 120 x 42 x 98 cm Wymiary z nakładką do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 120 x 75 x 98 cm Przewijanie na wysokości: 90 cm 3 szuflady z technologią Soft-close (górna szuflada z pełnym wysuwem) 1 drzwi z technologią cichego domykania W komplecie z nakładką do przewijania Szafa Kolor: biały / Luna Elm Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Uchwyty: Metal Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 138,5 x 52,5 x 199 cm 3 drzwi z funkcją cichego domykania 1 szeroka szuflada z pełnym wysuwem 1 drążek na ubrania 5 półek o regulowanej wysokości W zestawie: Łóżeczko dziecięce typu kombi Komoda Nakładka do przewijania Szafa Uwaga: Elementy do przebudowy łóżeczka, materacyk i dekoracje nie wchodzą w zakres dostawy. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak roba Zestaw mebli dziecięcych Wilma

roba Zestaw mebli Style szary

roba Zestaw mebli Style szary
Szczegół

Zestaw mebli składa się z regału do przewijania wraz z matą do przewijania oraz regulowanego na wysokość łóżeczka dziecięcego. Dzięki dwóm półkom i niewielkim wymiarom regał z przewijakiem zajmuje niewiele miejsca i jest jednocześnie praktyczny. Dzięki wygodnej wysokości przewijania wynoszącej 93,5 cm, przewijak sprawia, że pielęgnacja dziecka staje się przyjemnością dla rodziców i dziecka. Mata do przewijania jest miękko wyściełana, dzięki czemu dziecko leży wygodnie. Wierzchnia tkanina maty do przewijania z powłoką odporną na wodę i brud jest szczególnie przyjazna dla skóry i przytulna. Wysokiej jakości seria roba Style oferuje produkty dla niemowląt z tkanin wykonanych z łatwej w pielęgnacji pikowanej mikrofibry. Produkty ' roba Style ' zachwycają modnym wyglądem, który wkomponuje się w każdą sypialnię i pokój dziecka, oraz przyjemną miękkością w dotyku. Łóżeczko roba ma regulowaną wysokość i może być używane jako dostawka dzięki 5 wyjmowanym szczebelkom w elemencie łóżeczka. Łóżeczko dziecięce można bezpiecznie przymocować do łóżka rodziców na wysokości od 22 cm do 42 cm. Dzięki dodatkowym szczebelkom możesz przekształcić łóżko dostawne w łóżeczko zwykle dla Twojego dziecka. W późniejszym czasie możesz umożliwić maluchowi bezpieczne wchodzenie i wychodzenie poprzez usunięcie szczebelek. Wszystkie materiały użyte do produkcji przewijaka są przebadane pod kątem zawartości substancji szkodliwych i posiadają odpowiednie certyfikaty. Powierzchnia bezftalanowej podkładki na stół do przewijania jest łatwa do wytarcia i czyszczenia. Łóżeczko zostało opracowane w Niemczech i spełnia aktualne normy bezpieczeństwa zgodnie z normą EN 716 - 1:2017 + AC:2019. Jest łatwe w montażu i posiada certyfikat eph. Szczegóły produktu: Zestaw składający się z regału do przewijania i łóżeczka dziecięcego z regulacją wysokości. Został on opracowany w Niemczech i spełnia aktualne normy bezpieczeństwa. Przewijak ma wygodną wysokość do przewijania 93,5 cm. Łóżeczko ma regulowaną wysokość, a dzięki 5 wyjmowanym szczeblom może być używane jako dostawka do łóżka rodziców. Powierzchnia do leżenia 60 x 120 cm Dzięki wsuwanym szczebelkom można przekształcić łóżeczko w kołyskę dla dziecka. Łóżeczko 60 x 120 cm można bezpiecznie przymocować do łóżka rodzica na wysokości od 22 cm do 42 cm. Dane techniczne: Łóżeczko dziecięce typu kombi Kolor: biały Materiał: sklejka Powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 60 x 120 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 66 x 121,5 x 76 cm Udźwig: do 50 kg Regulacja wysokości ramy listwy od min. 22 cm do max. 42 cm Regał do przewijania Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Powierzchnia przewijania: szerokość x głębokość 85 x 75 cm Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 82,5 x 55 x 99 cm Wysokość przewijania: 93,5 cm Mata do przewijania Kolor: szary Materiał: 100 % poliester W zestawie: Łóżeczko dziecięce typu kombi Regał do przewijania Mata do przewijania Uwaga: materac i dekoracje nie są zawarte w dostawie (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak roba Zestaw mebli Style szary

roba Meble dziecięce Maren 2

roba Meble dziecięce Maren 2
Szczegół

Zestaw mebli dziecięcych roba Maren 2 zachwyca swoim ponadczasowym, dwukolorowym wyglądem. Zestaw składa się z łóżeczka, szerokiej komody do przewijania i 3-drzwiowej szafy. Łóżeczko można przekształcić w łóżko dla starszego dziecka i może być używane do 7 roku życia (lub wagi 50 kg). Górna pozycja 3-pozycyjnego łóżeczka z regulacją wysokości jest szczególnie wygodna do podnoszenia dziecka z łóżka. Trzy wyjmowane szczebelki umożliwiają dziecku bezpieczne wsiadanie i wysiadanie. Łóżeczko spełnia aktualne normy bezpieczeństwa zgodne z normą EN 716 - 1:2017 + AC:2019. Szeroki przewijak bez widocznych śrub, z nakładką do przewijania i wysokiej jakości uchwytami ze stali nierdzewnej sprawia, że pielęgnacja niemowlęcia staje się przyjemnością dla rodziców i dziecka dzięki wygodnej wysokości przewijania 90 cm. Dzięki otwartej komorze, dwóm szufladom i schowkowi za drzwiami, wszystko do pielęgnacji dziecka jest pod ręką. Bez blatu komoda służy jako komoda. Przewijak jest zgodny z obowiązującymi normami bezpieczeństwa wg EN 12221 - 1+2:2008 + A1:2013. 3-drzwiowa szafa z wysokiej jakości uchwytami ze stali nierdzewnej oferuje mnóstwo miejsca do przechowywania w pokoju dziecięcym lub niemowlęcym. Drążek na ubrania i sześć półek zapewniają porządek w szafie dziecięcej. Dzięki wysokości 1,90 m szafa rośnie z dzieckiem aż do dorosłości. Szczegóły produktu: Łóżeczko dziecięce typu kombi kolor: szary dolne części boczne z strukturą z prawdziwego drewna Materiał korpusu: płyta wiórowa, pokryta melaminą Powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 76 x 142 x 80 cm 3-krotna regulacja wysokości 3 szczeble wyciągane Możliwość obciążenia do 50 kg Możliwość przekształcenia w łóżko dla starszego dziecka za pomocą oddzielnie dostępnych akcesoriów Komoda Kolor: szary Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Materiał uchwytów: stal nierdzewna Wymiary bez przewijaka: szerokość x głębokość x wysokość 98 x 117 x 39 cm Wymiary z przewijakiem: szerokość x głębokość x wysokość 98 x 117 x 75 cm Wysokość wymiany: Wysokość 90 cm 1 drzwi 1 otwarta komora 2 szuflady 1 półka Komoda Kolor: szary Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Powierzchnia przewijania: szerokość x głębokość 85 x 75 cm Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 87 x 75 cm Szafa Kolor: szary Fronty o strukturze prawdziwego drewna Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Materiał uchwytów: stal nierdzewna Wymiary: szerokość x głębokość x długość 131 x 52 x 190 cm 3 drzwi 1 drążek na ubrania 6 półek W zestawie: Łóżeczko dziecięce typu kombi szczebelki pod materac komoda nakładka do przewijania Szafa Uwaga: materac i dekoracje nie są zawarte w dostawie (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak roba Meble dziecięce Maren 2

Pinolino Zestaw mebli dziecięcych Bridge

Pinolino Zestaw mebli dziecięcych Bridge
Szczegół

Zestaw składa się z łóżeczka i szerokiej komody do przewijania. Szczegóły dotyczące produktu: Łóżeczko dziecięce Kolor: biały / naturalny Materiał: MDF, lakierowany Materialne sekcje stóp: popiół stały, lakierowany Powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 76 x 151 x 94 cm 3-krotna regulacja wysokości od 33 cm do 49 cm i 63 cm 3 szczeble wyciągane Waga: 47 kg Max. nośność: 30 kg prześwit: 19 cm możliwość przebudowy w łóżko dla starszego dziecka Komoda Kolor: biały / naturalny Materiał: MDF, lakierowany Wymiary bez nakładki do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 115 x 52 x 101 cm Wymiary z nakładką do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 100 x 77 x 101 cm Wysokość przewijania: 93 cm Nakładka do przewijania jest zdejmowalna Nakładka może być zamontowana po lewej, po środku lub po prawej stronie. Uchwyty frezowane Self-Soft-Close Dołączone do dostawy: Łóżeczko dziecięce elementy do przebudowy Komoda do przewijania nakładka do przewijania Uwaga: Materac i dekoracje nie są wliczone w cenę. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Pinolino Zestaw mebli dziecięcych Bridge

Schardt Meble dziecięce Holly Nature

Schardt Meble dziecięce Holly Nature
Szczegół

Piękny design! Seria mebli dziecięcych Holly Nature to prawdziwy klejnot w pokoju dziecięcym. Dobór kolorów w połączeniu z praktycznymi półkami bocznymi w komodzie sprawia, że ta seria mebli dla dzieci jest bestsellerem. Szczegóły dotyczące produktu: Łóżeczko dla niemowląt Barwa: biała / barwa drewna Materiał: buk, dekoracje melaminowe. powierzchnia leżąca: 70 x 140 cm. Wymiary (szerokość/długość/wysokość): 77 x 151 x 86,5 cm regulacja wysokości 3 szczeble wyciągane Możliwość przekształcenia łóżko dla starszego dziecka; długość: 140 cm Komoda do przewijania Barwa: biała / barwa drewna Materiał: Dekoracje z melaminy Wymiary (wysokość/szerokość/głębokość): 100 x 125 x 53 cm Wymiary z Nakładką do przewijania (głębokość/szerokość/wysokość): 70 x 125 x 100 cm Wysokość przewijania: 92 cm 3 krawędzie bezpieczeństwa 2 szuflady z mechanizmem samozamykającym się 1 duża powierzchnia magazynowa 2 półki boczne Zawarte w dostawie: Łóżeczko 70 x 140 cm szczebelki pod materac elementy do przebudowy łóżeczka przewijak dla dzieci przystawka do zmiany pieluszek Uwaga: Materac i dekoracje nie są objęte zakresem dostawy. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Schardt Meble dziecięce Holly Nature

Schardt Meble dziecięce Capri White

Schardt Meble dziecięce Capri White
Szczegół

Szczegóły dotyczące produktu: Made in Germany Łóżeczko kombi Rama z 3-krotna regulacją wysokości 3 wyciągane szczebelki może być zamienione w łóżko dla starszego dziecka Komoda do przewijania 3 samozamykające się szuflady aden z bardzo mocnymi prowadnicami bocznymi 2 drzwi z systemem łagodnego zamykania nakładka do przewijania jest zdejmowalna Szafa 3-drzwiowa 3 drzwi z systemem łagodnego zamykania 3 samozamykające się szuflady aden z bardzo mocnymi prowadnicami bocznymi 4 piętra Szczegóły techniczne: Łóżeczko kombi Kolor: biały / szary Materiał: płyta wiórowa, powlekana melaminą Szczebelki: lity buk, lakierowany Powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 77 x 145 x 85 cm Elementy do rozbudowy Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa, powlekana melaminą Wymiary: szerokość x długość x wysokość 2 x 140 x 14 cm Komoda Kolor korpusu: biały / naturalny Materiał: płyta wiórowa, powlekana melaminą Wymiary bez nakładki do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 112 x 53 x 93 cm Wymiary z nakładką do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 112 x 72 x 100 cm Wysokość: 93 cm Nakładka do przewijania Kolor: naturalny Materiał: płyta wiórowa, powlekana melaminą Powierzchnia : szerokość x głębokość 80 x 72 cm Szafa Kolor korpusu: biały / szary Materiał: płyta wiórowa, powlekana melaminą Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 112 x 53 x 182 cm Dołączone do dostawy: Łóżeczko kombi Elementy do przebudowy Komoda Nakładka do przewijania Szafa Uwaga: Materac i dekoracje nie są uwzględnione. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Schardt Meble dziecięce Capri White

reer Zabezpieczenie przed przechyleniem mebli

reer Zabezpieczenie przed przechyleniem mebli
Szczegół

Wraz z rosnącą ciekawością dzieci chętnie odkrywają swoje domy. W szczególności zawartość szafek wzbudza zainteresowanie najmłodszych. Przy pierwszych próbach stania i chodzenia podciągają się do mebli lub próbują się na nie wspiąć. Waga dziecka może spowodować przewrócenie się mebla i zranienie dziecka. Szczegóły dotyczące produktu: Typ montażu do wyboru: śruby lub klejenie Dyskretne i niepozorne: montaż z tyłu mebla. Niezawodne trzymanie: dzięki regulowanemu paskowi mocującemu Praktyczna opcja demontażu: do czyszczenia za meblami Innowacyjny hak montażowy: z końcówką do bezśrubowego i beznarzędziowego montażu na ścianach gipsowych. Wszechstronne możliwości montażu w zależności od ściany. Materiał: tworzywo sztuczne Zawartość: 2 (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak reer Zabezpieczenie przed przechyleniem mebli

Pinolino Zestaw mebli dziecięcych Move

Pinolino Zestaw mebli dziecięcych Move
Szczegół

Z wielką dbałością o szczegóły Pinolino opracowuje, testuje, produkuje i wprowadza na rynek wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki od 1997 r. Pinolino to wartości takie jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. Gwarancja Pinolino - Plus obejmuje wydłużenie ustawowego okresu gwarancji do 10 lat od daty zakupu. Dowodzi to, jak bardzo firma jest przekonana o wyjątkowej jakości swoich produktów. Szczegóły dotyczące produktu: 3 wyciągane szczebelki Łóżeczko dziecięce może być przekształcone w łóżko dla starszego dziecka i rozkładaną sofę Komoda z 3 szufladami z funkcją samoczynnego zamykania z możliwością montażu po lewej lub prawej stronie komoda z 1 drzwiami przesuwnymi komoda z 1 półką o regulowanej wysokości nakładka do przewijania jest demontowalna i może być montowana po lewej, środkowej lub prawej stronie. Uchwyty wykonane z litego drewna klonowego Szafa z 2 przesuwanymi drzwiami Szafa z 1 szufladą z podwójną komorą na bieliznę i funkcją Self-Soft-Close Szafa z 1 szyną na ubrania Szafa z 5 półkami z regulacją wysokości Wskazówki pielęgnacyjne: przetrzeć czystą, wilgotną szmatką Szczegóły techniczne: Łóżeczko dziecięce Kolor: biały / naturalny Materiał: MDF, lakierowany Stópki: klon, lakierowany powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 76 x 145 x 89 cm 3-krotna z regulacja wysokości od 20 do 35 i do 48 cm komoda Kolor: biały Kolorowe nóżki i uchwyty wpuszczane: naturalne Materiał: MDF, lakierowany Stópki: lite drewno klonowe, lakierowane Wymiary bez nakładki do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 115 x 55 x 100 cm Wymiary z nakładką: szerokość x głębokość x wysokość 115 x 77 x 100 cm prześwit: 15 cm Nakładka do przewijania Kolor: biały Materiał: MDF, lakierowany powierzchnia: szerokość x głębokość 85 x 75 cm Wysokość przewijania: 91 cm Szafa Kolor: biały / naturalny Materiał: MDF, lakierowany Stópki: klon, lakierowany Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 150 x 55 x 190 cm Dołączone do dostawy: Łóżeczko dziecięce Rama listwowa elementy do przebudowy komoda nakładka do przewijania szafa Uwaga: Materac i dekoracje nie są zawarte w dostawie. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Pinolino Zestaw mebli dziecięcych Move

Schardt Meble dziecięce Venice, szare

Schardt Meble dziecięce Venice, szare
Szczegół

Szczegóły produktu: Made in Germany Schardt zwycięzcą testu zrównoważonego zaangażowania Schardt - najwyższa rekomendacja od klientów Łóżeczko dziecięce Materiał: lity buk, olejowane Materiał wezgłowia: płyta wiórowa, pokryta melaminą Powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 77 x 144 x 84 cm 3-krotnie regulowana wysokośća 3 szczeble wyciągane Możliwość przebudowy na łóżeczko dla starszego dziecka Komoda do przewijania Kolor: szary / natura Materiał frontów: płyta wiórowa, pokryta q melaminą Materiał podstawy: lity buk, olejowany Wymiary bez nakładki do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 90 x 53 x 94 cm Wymiary z nakładką: szerokość x głębokość x wysokość 90 x 70 x 102 cm Wysokość przewijania: 94 cm Uchwyty z litego buku Nakładka do przewijania demontowalna 3 szuflady z mechanizmem samodomykającym Bardzo mocne prowadnice boczne Szafa 3-drzwiowa Materiał frontów: płyta wiórowa, pokryta melaminą Materiał podstawy: lity buk, olejowany Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 135 x 53 x 194 cm Uchwyty z litego buku 2 długie półki 4 krótkie półki 1 drążek na ubrania W zestawie: łóżeczko dziecięce komoda nakładka do przewijania elementy do przebudowy łóżeczka szafa Uwaga: materac i dekoracje nie są zawarte w dostawie (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Schardt Meble dziecięce Venice, szare

Pinolino Zestaw mebli dziecięcych Edge

Pinolino Zestaw mebli dziecięcych Edge
Szczegół

Pinolino projektuje, testuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki z dużą dbałością o szczegóły. Pinolino oznacza wartości takie jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. Szczegóły dotyczące produktu: 3 wyjmowane szczebelki możliwość przebudowy na kanapę dla dziecka Komoda z 4 szufladami z systemem Self-Soft-Close Nakładka do przewijania opcjonalnie montowana z lewej, środkowej lub prawej strony. Szafa z 2 drzwiami przesuwnymi z funkcją Safe-Slide 1 szyna na ubrania 4 półki z regulacją wysokości 2 półki z regulacją wysokości czyszczenie za pomocą wilgotnej ściereczki Szczegóły techniczne: Łóżeczko: kolor: biały, naturalny materiał łóżka płyta MDF, lakierowana masywne drewno bukowe, lakierowane wymiary leżenia: 70 x 140 cm (sz x dł) wymiary: szerokość x długość x wysokość 79 x 145 x 87 cm 3-stopniowa regulacja wysokości siodełka (30 cm, 43 cm i 55 cm) max. obciążenie: 35 kg wysokość na podłożem: 22 cm Komoda kolor ramy: biały korpus: płyta MDF, lakierowana wymiary bez nakładki do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 140 x 55 x 97 cm wymiary z nakładką do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 140 x 77 x 104 cm wysokość na podłożem: 22 cm Nakładka do przewijania kolor: biały materiał: płyta MDF, lakierowana powierzchnia przewijania: 85 x 75 cm (sz x gł) wysokość przewijania: 97 cm Szafa kolor ramy: biały materiał: masywne drewno bukowe, lakierowane płyta MDF, lakierowana Struktura drewna częściowo widoczna wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 140 x 55 x 190 cm wysokość na podłożem: 22 cm Wysyłka obejmuje: Łóżko szczebelki na materac bloki do przebudowy Komoda Nakładka do przewijania Szafa Uwaga: Wysyłka NIE obejmuje materaca ani dekoracji. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Pinolino Zestaw mebli dziecięcych Edge

Schardt Meble dziecięce Venice, białe

Schardt Meble dziecięce Venice, białe
Szczegół

Szczegóły produktu: Made in Germany Schardt zwycięzcą testu zrównoważonego zaangażowania Schardt - najwyższa rekomendacja od klientów Łóżeczko dziecięce Materiał: lity buk, olejowane Materiał wezgłowia: płyta wiórowa, pokryta melaminą Powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 77 x 144 x 84 cm 3-krotnie regulowana wysokośća 3 szczeble wyciągane Możliwość przebudowy na łóżeczko dla starszego dziecka Komoda do przewijania Kolor: szary / natura Materiał frontów: płyta wiórowa, pokryta q melaminą Materiał podstawy: lity buk, olejowany Wymiary bez nakładki do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 90 x 53 x 94 cm Wymiary z nakładką: szerokość x głębokość x wysokość 90 x 70 x 102 cm Wysokość przewijania: 94 cm Uchwyty z litego buku Nakładka do przewijania demontowalna 3 szuflady z mechanizmem samodomykającym Bardzo mocne prowadnice boczne Szafa 3-drzwiowa Materiał frontów: płyta wiórowa, pokryta melaminą Materiał podstawy: lity buk, olejowany Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 135 x 53 x 194 cm Uchwyty z litego buku 2 długie półki 4 krótkie półki 1 drążek na ubrania W zestawie: łóżeczko dziecięce komoda nakładka do przewijania elementy do przebudowy łóżeczka szafa Uwaga: materac i dekoracje nie są zawarte w dostawie (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Schardt Meble dziecięce Venice, białe

Schardt Meble dziecięce Candy Grey

Schardt Meble dziecięce Candy Grey
Szczegół

Szczegóły dotyczące produktu: Made in Germany Łóżeczko kombi Rama z 3-krotna regulacją wysokości 3 wyciągane szczebelki może być zamienione w łóżko dla starszego dziecka Komoda do przewijania 3 samozamykające się szuflady aden z bardzo mocnymi prowadnicami bocznymi 2 drzwi z systemem łagodnego zamykania nakładka do przewijania jest zdejmowalna Szafa 3-drzwiowa 3 drzwi z systemem łagodnego zamykania 3 samozamykające się szuflady aden z bardzo mocnymi prowadnicami bocznymi 4 piętra Szczegóły techniczne: Łóżeczko kombi Kolor: biały / szary Materiał: płyta wiórowa, powlekana melaminą Szczebelki: lity buk, lakierowany Powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 77 x 145 x 85 cm Elementy do rozbudowy Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa, powlekana melaminą Wymiary: szerokość x długość x wysokość 2 x 140 x 14 cm Komoda Kolor korpusu: biały / szary Materiał: płyta wiórowa, powlekana melaminą Wymiary bez nakładki do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 112 x 53 x 93 cm Wymiary z nakładką do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 112 x 72 x 100 cm Wysokość: 93 cm Nakładka do przewijania Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa, powlekana melaminą Powierzchnia : szerokość x głębokość 80 x 72 cm Szafa Kolor korpusu: biały / szary Materiał: płyta wiórowa, powlekana melaminą Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 112 x 53 x 182 cm Dołączone do dostawy: Łóżeczko kombi Elementy do przebudowy Komoda Nakładka do przewijania Szafa Uwaga: Materac i dekoracje nie są uwzględnione. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Schardt Meble dziecięce Candy Grey

Schardt Zestaw mebli Milano, białe

Schardt Zestaw mebli Milano, białe
Szczegół

Wielki zestaw dla najmłodszych! Zestaw składa się z łóżeczka i bardzo szerokiej komody do przewijania. br> Szczegóły dotyczące produktu: Łóżeczko dla niemowląt Kolor: biały Materiał: masywny buk, dekoracje melaminowe powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 77 x 148 x 82 cm regulowana wysokość 3 szczeble wyciągane Możliwość przekształcenia łóżko dla starszego dziecka (łącznie z elementami do przebudowy) przewijak dla dzieci Kolor: biały Materiał: Dekoracje z melaminy Wymiary: szerokość x wysokość x głębokość 110 x 97 x 55 cm Wymiary z nakładką do przewijania: szerokość x wysokość x głębokość 110 x 97 x 70 cm Wymiary bez nakładki: głębokość x szerokość 70 x 80 cm Wysokość przewijania: 90 cm Zdejmowana nakładka 3 krawędzie bezpieczeństwa 3 szuflady z mechanizmem samozamykającym się Zawarte w dostawie: Łóżeczko dla niemowląt szczebelki pod materac elementy do przebudowy łóżeczka Komoda z nakładką do przewijania Uwaga: Dekoracje i materace nie są objęte zakresem dostawy. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Schardt Zestaw mebli Milano, białe

roba Meble dziecięce Maren 2

roba Meble dziecięce Maren 2
Szczegół

Meble dziecięce roba Maren 2 zachwycają swoim ponadczasowym, dwukolorowym wyglądem w stylu bielony dąb z domieszką prawdziwego drewna i jasnoszarym wykończeniem. Zestaw składa się z łóżeczka i szerokiej komody do przewijania. Łóżeczko można przekształcić w łóżko dla starszego dziecka i może być używane do 7 roku życia (lub wagi 50 kg). Górna pozycja 3-pozycyjnego łóżeczka z regulacją wysokości jest szczególnie wygodna do podnoszenia dziecka . Trzy wyjmowane szczebelki umożliwiają dziecku bezpieczne wchodzenie i wychodzenie. Łóżeczko spełnia aktualne normy bezpieczeństwa zgodne z normą EN 716 - 1:2017 + AC:2019. Szeroki przewijak bez widocznych śrub, z nakładką do przewijania i wysokiej jakości uchwytami ze stali nierdzewnej sprawia, że pielęgnacja niemowlęcia staje się przyjemnością dla rodziców i dziecka dzięki wygodnej wysokości przewijania 90 cm. Dzięki otwartej komorze, dwóm szufladom i schowkowi za drzwiami, wszystko do pielęgnacji dziecka jest pod ręką. Bez nakładki przewijak służy jako komoda. Przewijak jest zgodny z obowiązującymi normami bezpieczeństwa wg EN 12221 - 1+2:2008 + A1:2013. br> Meble do pokoju dziecięcego z serii Maren i Maren 2 dostępne są indywidualnie lub jako niedrogie kompletne zestawy pokojowe. Seria mebli dziecięcych Maren 2 została opracowana w Niemczech i jest łatwa w montażu. Szczegóły produktu: Łóżeczko dziecięce typu kombi kolor: szary dolne części boczne z strukturą z prawdziwego drewna Materiał korpusu: płyta wiórowa, pokryta melaminą Materiał boków: sklejka Powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 76 x 142 x 80 cm 3-krotna regulacja wysokości 3 szczeble wyciągane Możliwość obciążenia do 50 kg Możliwość zamiany na łóżko dla starszego dziecka za pomocą oddzielnie dostępnych elementów do przebudowy Komoda Kolor: szary Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Materiał uchwytów: stal nierdzewna Wymiary bez nakładki: szerokość x głębokość x wysokość 117 x 39 x 98 cm cm Wymiary z nakładką: szerokość x głębokość x wysokość 117 x 75 x 98 cm Wysokość przewijania: 90,5 cm 1 drzwi 1 otwarta komora 2 szuflady 1 półka Nakładka do przewijania Kolor: szary Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Powierzchnia wymiany: szerokość x głębokość 85 x 75 cm Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 87 x 75 cm W zestawie: Łóżeczko dziecięce typu kombi szczebelki pod materac komoda nakładka do przewijania Uwaga: Materac i dekoracje nie są zawarte w dostawie (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak roba Meble dziecięce Maren 2

roba Zestaw mebli dziecięcych Ava

roba Zestaw mebli dziecięcych Ava
Szczegół

Zestaw składa się z łóżeczka i komody do przewijania. Łóżeczko dziecięce roba posiada białe fronty z ozdobnymi listwami w modnym kolorze Dąb Artisan. Powierzchnia leżąca łóżeczka wynosi 70 x 140 cm. Aby ułatwić wchodzenie i wychodzenie z łóżeczka, można usunąć 3 wysuwane szczebelki. Powierzchnia leżąca jest regulowana na wysokość i może być zainstalowana w 3 różnych pozycjach. Łóżeczko dziecięce można przekształcić w łóżko dla starszego dziecka za pomocą dodatkowych elementów do przebudowy. Wszystkie użyte materiały zostały przebadane pod kątem zawartości substancji szkodliwych. Wszystkie powierzchnie nadają się do wycierania i są łatwe do czyszczenia. Szeroki przewijak Ava z demontowalną nakładką do przewijania ma zapewnia wygodną dla pleców pozycję do przewijania na wysokości 90,5 cm. Komoda posiada wysokiej jakości uchwyty z prawdziwego drewna. Powierzchnia do przewijania jest odpowiednia do mat do przewijania o wymiarach do 85 x 75 cm. Nakładkę można zamocować po prawej, środkowej lub lewej stronie komody. Po zdjęciu nakładki przewijak staje się komodą bez widocznych śrub w panelu górnym. Łatwa w montażu komoda spełnia aktualne normy bezpieczeństwa EN 12221 - 1+2:2008 + A1:2013. Szczegóły produktu: Łóżeczko dziecięce typu kombi kolor: biały / natura Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Materiał wykończeniowy: Buk, lity Powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 78 x 143 x 83,5 cm 3-krotna regulacja wysokości 3 szczeble wyciągane Możliwość przekształcenia w łóżko dla starszego dziecka z oddzielnie dostępnymi elementami do przebudowy Komoda do przewijania Kolor: biały / naturalny Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Materiał uchwytu: lity dąb Powierzchnia wymiany: szerokość x głębokość 85 x 75 cm Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 119 x 54 x 100 cm Wymiary z nakładką: szerokość x głębokość x wysokość 119 x 76 x 100 cm Możliwość montażu nakładki z prawej/środkowej/lewej strony Wysokość przewijania: 90,5 cm Udźwig: do 15 kg Nakładka do przewijania w zestawie W zestawie: Łóżeczko dziecięce typu kombi Komoda Nakładka do przewijania Uwaga: Elementy do przebudowy łóżeczka, materac i dekoracje nie wchodzą w zakres dostawy. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak roba Zestaw mebli dziecięcych Ava

Ogrodowy zestaw mebli Bonami Selection Altea

Ogrodowy zestaw mebli Bonami Selection Altea
Szczegół

Ciesz się czasem spędzonym na zewnątrz dzięki zestawowi mebli ogrodowych z narożną sofą Bonami Selection. Meble, oprócz metalu i drewna tekowego, wykonane są z rattanu. Jakie są jego zalety? • odporność na niekorzystną pogodę (np. deszcz) • bezproblemowa konserwacja • łatwa manipulacja (sztuczny rattan jest bardzo lekki) • możliwość recyklingu • trwałość koloru • wodoodporność Wymiary: Fotele: 78 x 80 x 69 cm Sofa: 78 x 150 x 69 cm Prostokątny stolik: 45 x 95 x 42 cm Okrągły stolik: 54 x 54 x 52 cm (bonami.pl)

Podobne produkty jak Ogrodowy zestaw mebli Bonami Selection Altea

Dekoracyjna tapeta na meble Ambiance Folk

Dekoracyjna tapeta na meble Ambiance Folk
Szczegół

Dobrze wiedzieć: • odporna na temperatury od -40 do 85°C. Nie zaleca się jednak przyklejania jej bezpośrednio do źródła ciepła, dlatego nie nadaje się do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym • przy normalnym użytkowaniu posłuży ok. 5 lat • nakładać na suchą, czystą i gładką powierzchnię • nie zostawia śladów (bonami.pl)

Podobne produkty jak Dekoracyjna tapeta na meble Ambiance Folk

Komplet mebli ogrodowych Garden Pleasure Elia

Komplet mebli ogrodowych Garden Pleasure Elia
Szczegół

Popularna marka Garden Pleasure przedstawia wygodne i eleganckie meble ogrodowe z drewna akacjowego. Zestaw zawiera: • 1x sofa • 2x fotel • 1x stolik Parametry sofy: długość: 140 cm szerokość: 76 cm wysokość: 70 cm wysokość siedziska: 35 cm głębokość siedziska: 50 cm szerokość siedziska: 128 cm wysokość podłokietników: 63 cm szerokość podłokietników: 3,5 cm Parametry fotela: długość: 70 cm szerokość: 76 cm wysokość: 70 cm wysokość siedziska: 35 cm głębokość siedziska: 50 cm szerokość siedziska: 50 cm wysokość podłokietników: 63 cm szerokość podłokietników: 3,5 cm Parametry stolika: • długość: 80 cm • szerokość: 50 cm • wysokość: 35 cm Uwaga: blat stołu wykonany z drewna akacjowego. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Komplet mebli ogrodowych Garden Pleasure Elia

Zestaw mebli ogrodowych Nina, 3 części

Zestaw mebli ogrodowych Nina, 3 części
Szczegół

 Ten zestaw będzie doskonale nadawał się przede wszystkim do małych ogrodów, tarasów lub balkonów. Wypełnienie stołu jest szklane. Konstrukcja natomiast została wykonana ze stali w połączeniu ze sztuczną wikliną. Charakteryzuje ją długa żywotność, stałość kolorów, bardzo dobrze znosi wahania pogody, warunków atmosferycznych oraz promieniowanie UV. By utrzymać go w czystości należy przemywać letnią wodą. Wymiary: średnica stołu - 60 cm wysokość stołu - 71 cm wymiary krzesła - 53 x 74 x 58 cm (szer. x wys. x gr.) (4home.pl)

Podobne produkty jak Zestaw mebli ogrodowych Nina, 3 części

Dekoracyjna tapeta na meble Ambiance Ethnic

Dekoracyjna tapeta na meble Ambiance Ethnic
Szczegół

Dobrze wiedzieć: • odporna na temperatury od -40 do 85°C. Nie zaleca się jednak przyklejania jej bezpośrednio do źródła ciepła, dlatego nie nadaje się do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym • przy normalnym użytkowaniu posłuży ok. 5 lat • nakładać na suchą, czystą i gładką powierzchnię • nie zostawia śladów (bonami.pl)

Podobne produkty jak Dekoracyjna tapeta na meble Ambiance Ethnic
lutz meble, meble ogrodowe technorattan, meble do sauny, meble ogrodowe sztuczny rattan, sztuczny rattan meble ogrodowe, pinolino meble dzieciece bridge, geuther meble dzieciece traumwald, pinolino meble dzieciece emilia, pinolino meble dzieciece florentina, roba meble dzieciece maxi, goki meble dla lalki kuchnia, dekoracyjna tapeta na meble ambiance folk, Rabalux 1451 lampa LED pod meble kuchenne Batten Light, 60 cm