Kuchenka indukcyjna 230v

Produkt Kuchenka indukcyjna 230v znaleziono 50+x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Kuchenka indukcyjna 230v i szukaj produktu ponownie.

KAIP113CBK1 - Kuchenka indukcyjna 2000W/230V

KAIP113CBK1 - Kuchenka indukcyjna 2000W/230V
Szczegół

(liderlamp.pl)

Podobne produkty jak KAIP113CBK1 - Kuchenka indukcyjna 2000W/230V , Kuchenka indukcyjna 230v

Sencor - Kuchenka indukcyjna 2000W/230V

Sencor - Kuchenka indukcyjna 2000W/230V
Szczegół

(liderlamp.pl)

Podobne produkty jak Sencor - Kuchenka indukcyjna 2000W/230V , Kuchenka indukcyjna na 230v

Sencor - Kuchenka indukcyjna 2000W/230V

Sencor - Kuchenka indukcyjna dwustrefowa z wyświetlaczem LCD 3400W/230V

Sencor SCP 3701BK kuchenka indukcyjna

Sencor SCP 3701BK kuchenka indukcyjna
Szczegół

 Indukcyjna jednopalnikowa kuchenka Sencor SCP 3701BK sprawdzi się w domku letniskowym, w akademiku lub gdziekolwiek tam, gdzie jest mało miejsca. Ta cienka i lekka kuchenka zmieści się wszędzie i można ją łatwo przenosić. Gotowanie na niej jest szybkie i oszczędne dzięki indukcji elektromagnetycznej. Zapomnij o długim czekaniu. Kompatybilny garnek podgrzeje się prawie natychmiast. Litr wody zagotuje się dwa razy dłużej niż kuchenka szklano-ceramiczna o podobnej mocy. Prosta obsługa za pomocą przycisków lub suwaka - możesz ustawić temperaturę w zakresie od 60 do 240°C oraz moc od 200 do 2000 W. Nadaje się do garnków o średnicy26 cm. Jednak mniejsze rondle o średnicy 12 cm również nie stanowią problemu. Parametry techniczne: jednopalnikowa kuchenka indukcyjna ultracienkie kompaktowe wykonanie, zaledwie 4,3 cm wysokości przyciski dotykowe do obsługi kuchenki i jej funkcji regulacja temperatury i mocy ruchem palca w lewo lub w prawo duży przejrzysty wyświetlacz LCD z czerwonym podświetleniem mikroprocesorowe sterowanie pracą automatyczne wykrywanie garnków do gotowania na indukcji opcja wyboru regulacji temperatury/mocy timer wyłączenia z opóźnieniem do 180 minut - skok co 5 minut przycisk ON/OFF włączający lub przełączający do trybu czuwania automatyczne wyłączenie po 2 godzinach nieczynności bezpiecznik termiczny zapobiegający przegrzaniu wskaźnik ciepła resztkowego blokada panelu sterowania nóżki przeciwślizgowe łatwe utrzymanie w czystości (4home.pl)

Podobne produkty jak Sencor SCP 3701BK kuchenka indukcyjna , Steba ik 60e płyta indukcyjna

Sencor SCP 3601GY kuchenka indukcyjna

Sencor SCP 3601GY kuchenka indukcyjna
Szczegół

 Sencor SCP 3601GY to jednopalnikowa kuchenka indukcyjna, która ze względu na swoje kompaktowe wymiary stanowi doskonałe rozwiązanie do przygotowywania potraw w mniejszych kuchniach. Sprawdzi się również w domku letniskowym, czy w akademiku. Posiada 1 palnik o średnicy 26 cm, który jest kompatybilny z garnkami o średnicy 12-26 cm. Parametry: szybkie i efektywne gotowanie łatwe sterowanie dotykowe ochrona przed przegrzaniem temperatura: 60 - 240°C TouchControl - łatwe sterowanie dotykowe funkcjami temperatury i mocy jednolita szklano-ceramiczna kuchenka indukcyjna łatwa w utrzymaniu mikroprocesorowe sterowanie pracą 10 wstępnie ustawionych stopni podgrzewania w zakresie 200 - 2000 W timer opóźniający wyłączenie aż o 180 minut przycisk ON/OFF włączający lub przełączający do trybu czuwania (4home.pl)

Podobne produkty jak Sencor SCP 3601GY kuchenka indukcyjna , Orion podkładka indukcyjna, 13 cm

Steba IK 60E płyta indukcyjna

Steba IK 60E płyta indukcyjna
Szczegół

 Steba IK 60 to wytrzymała płyta indukcyjna, która jest przenośna i nadaje się do zabudowy w każdej kuchni. Posiada jedno duże pole grzewcze odpowiednią do naczyń stalowych lub żeliwnych z równym dnem o średnicy 12 - 28 cm. Użytkowanie płyty indukcyjnej pozwoli Ci zaoszczędzić aż 50% energii elektrycznej! Energia cieplna powstaje bezpośrednio w dnie naczynia, nie ma zatem potrzeby wcześniejszego podgrzewania kuchenki i zbędnego zużywania energii. Płyta ceramiczna jest chłodna w dotyku, bardzo łatwo utrzymać ją w czystości i jest bezpieczna. Właściwości: do 90% efektywności, 50% oszczędność energii elektrycznej, o 30% szybsze gotowanie chłodna w dotyku - wysoki poziom bezpieczeństwa 1 pole grzewcze 2000 W sterowanie dotykowe odpowiednia do zabudowania lub jako wolnostojąca i przenośna 10 poziomów mocy timer od 5 do 180 godzin z automatycznym wyłączeniem atest GS (testy bezpieczeństwa) blokada przed dziećmi automatyczne wyłączenie po ok. 20 sekundach, jeśli na płynie nie znajduje się żadne naczynie Niemiecka firma Steba, założona w 1919 roku, specjalizuje się w produkcji nowoczesnego, wysokiej jakości i niezawodnego sprzętu AGD, który jest sprzedawany w wyspecjalizowanych sklepach i sieciach handlowych w całej Europie. Jeśli wolisz jakość i trwałą wartość od produktów czysto konsumenckich, urządzenia Steba są właśnie dla Ciebie. (4home.pl)

Podobne produkty jak Steba IK 60E płyta indukcyjna , Orion podkładka indukcyjna, 20 cm

Orion Podkładka indukcyjna, 24 cm

Orion Podkładka indukcyjna, 24 cm
Szczegół

 Podkładkę indukcyjną docenisz, jeśli kupiłeś płytę indukcyjną, ale garnki, które posiadasz w kuchni nie uruchamiają jej. W takim przypadku pomiędzy płytę a garnek włożysz taką podkładką i możesz gotować. Umożliwia stosowanie zwykłych niemagnetycznych naczyń kuchennych na kuchenkach indukcyjnych - nadaje się do aluminium, stali nierdzewnej, żelaza, żeliwa, emalii, szkła i naczyń ceramicznych. Wyposażona jest w specjalne stopki, które zapewniają prawidłowe położenie podkładki indukcyjnej tuż nad płytą indukcyjną. Dzięki stopkom pole magnetyczne jest optymalnie rozłożone, adapter płynnie i równomiernie nagrzewa naczynie, a jednocześnie płyta indukcyjna nie przegrzewa się i nie wyłącza. Stopki te służą również do ułatwienia obsługi podczas zdejmowania i mocowania uchwytu. W żaden sposób nie wpływają na pole magnetyczne stref indukcyjnych. Zalecamy używanie rękawic kuchennych, aby uniknąć poparzeń. Materiał: najwyższej klasy stal nierdzewna, wyposażona w aluminiową wkładkę akumulacyjną, aby oszczędzać energię. Zdejmowany uchwyt. Wymiary: śr. 24 cm, gr. 0,3 cm. Nadaje się do naczyń o średnicy 16 cm - 26 cm. Używaj jej tylko dla tych średnic. Nieprzestrzeganie tych informacji może spowodować oparzenia i uszkodzenie podkładki indukcyjnej oraz samej płyty indukcyjnej! Takie uszkodzenia nie mogą być przedmiotem reklamacji. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Podkładka indukcyjna, 24 cm , Orion podkładka indukcyjna, 24 cm

Orion Podkładka indukcyjna, 20 cm

Orion Podkładka indukcyjna, 20 cm
Szczegół

 Podkładkę indukcyjną docenisz, jeśli kupiłeś płytę indukcyjną, ale garnki, które posiadasz w kuchni nie uruchamiają jej. W takim przypadku pomiędzy płytę a garnek włożysz taką podkładką i możesz gotować. Umożliwia stosowanie zwykłych niemagnetycznych naczyń kuchennych na kuchenkach indukcyjnych - nadaje się do aluminium, stali nierdzewnej, żelaza, żeliwa, emalii, szkła i naczyń ceramicznych. Wyposażona jest w specjalne stopki, które zapewniają prawidłowe położenie podkładki indukcyjnej tuż nad płytą indukcyjną. Dzięki stopkom pole magnetyczne jest optymalnie rozłożone, adapter płynnie i równomiernie nagrzewa naczynie, a jednocześnie płyta indukcyjna nie przegrzewa się i nie wyłącza. Stopki te służą również do ułatwienia obsługi podczas zdejmowania i mocowania uchwytu. W żaden sposób nie wpływają na pole magnetyczne stref indukcyjnych. Zalecamy używanie rękawic kuchennych, aby uniknąć poparzeń. Materiał: najwyższej klasy stal nierdzewna, wyposażona w aluminiową wkładkę akumulacyjną, aby oszczędzać energię. Zdejmowany uchwyt. Wymiary: śr. 20 cm, gr. 0,3 cm. Nadaje się do naczyń o średnicy 16 cm - 22 cm. Używaj jej tylko dla tych średnic. Nieprzestrzeganie tych informacji może spowodować oparzenia i uszkodzenie podkładki indukcyjnej oraz samej płyty indukcyjnej! Takie uszkodzenia nie mogą być przedmiotem reklamacji. (4home.pl)

Podobne produkty jak Orion Podkładka indukcyjna, 20 cm , Kuchenka mikrofalowa retro

Micki Kuchenka Niebieska

Micki Kuchenka Niebieska
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 3 lat Micki s klasyczny drewniany piec zabawkowy idealnie pasuje do każdego pokoju dziecięcego! Płyta grzewcza ma trzy płyty, drzwiczki piekarnika można otworzyć i są cztery obrotowe pokrętła z zabawnym dźwiękiem klikania. Co jest dzisiaj pyszne? Inspirujący zabawkowy piekarnik dla wszystkich małych mistrzów kuchni, którzy chcą rozpocząć swoją kulinarną podróż! Micki Tworzy klasyczne zabawki, które zabierają dzieci w kreatywną podróż przez różne etapy zabawy Popularna drewniana zabawka, która zachęca do eksploracji i zabawy! Drukowane, zabawne ilustracje zabawek działają jak książka obrazkowa, wywołując opowieści i ciekawość. Puść wodze wyobraźni, gdy dziecko rozwija się w zabawie i odkrywa świat! Micki - Klasyczne szwedzkie zabawki drewniane wysokiej jakości, które tworzą radość z zabawy i odkrywania od 1944 roku. Wymiary i waga: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 40 x 30 x 50 cm Waga: 3,62 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał: Materiał drewniany Wskazówki pielęgnacyjne: Tylko czyszczenie przez wycieranie (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Micki Kuchenka Niebieska , Kuchenka mikrofalowa 13l

Micki Kuchenka różowa

Micki Kuchenka różowa
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 3 lat Micki s klasyczny drewniany piec zabawkowy idealnie pasuje do każdego pokoju dziecięcego! Płyta grzewcza ma trzy płyty, drzwiczki piekarnika można otworzyć i są cztery obrotowe pokrętła z zabawnym dźwiękiem klikania. Co jest dzisiaj pyszne? Inspirujący zabawkowy piekarnik dla wszystkich małych mistrzów kuchni, którzy chcą rozpocząć swoją kulinarną podróż! Micki Tworzy klasyczne zabawki, które zabierają dzieci w kreatywną podróż przez różne etapy zabawy Popularna drewniana zabawka, która zachęca do eksploracji i zabawy! Drukowane, zabawne ilustracje zabawek działają jak książka obrazkowa, wywołując opowieści i ciekawość. Puść wodze wyobraźni, gdy dziecko rozwija się w zabawie i odkrywa świat! Micki - Klasyczne szwedzkie zabawki drewniane wysokiej jakości, które tworzą radość z zabawy i odkrywania od 1944 roku. Wymiary i waga: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 40 x 30 x 50 cm Waga: 3,62 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał: Materiał drewniany Wskazówki pielęgnacyjne: Tylko czyszczenie przez wycieranie (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Micki Kuchenka różowa , Steba ik 23 ot płyta indukcyjna

Klarstein VariCook Single, kuchenka indukcyjna, przenośna, jednopalnikowa, 1800 W

Klarstein VariCook Single, kuchenka indukcyjna, przenośna, jednopalnikowa, 1800 W
Szczegół

Kuchenka indukcyjna Klarstein VariCook Singleprzeznaczona jestdla jednoosobowych gospodarstw domowych, np. singli lub studentów. Płyta indukcyjna dysponuje mocą 1800 watów, dostępną na 10 poziomach regulacji. Zakres mocy można alternatywnie regulować poprzezustawienie docelowej temperatury między 60 i 240 ° C. Pozwala to na gotowanie i utrzymywanie idealnej, stałej temperatury potraw duszonych,jednogarnkowych, czy też przyrządzanych w kąpieli wodnej. Dużym atutem kuchenki stanowią tryb mocy i tryb temperatury. Chodzi tu o sterowane czasowo programygotowania - poprzez moc lub temperaturę - z automatycznym wyłączaniem po zakończeniu procesu gotowania.Jest to szczególnie przydatne, jeśli chcemy osiągnąć dokładny czas gotowania ryżu i makaronu, potraw duszonych lub warzyw gotowanych na parze. Płyta indukcyjna ogłasza zakończenie programusygnałem dźwiękowym. Płyta indukcyjna przeznaczona jestużytkowanianaczyń o średnicy 12-26 cm, co w zupełności odpowiada wymiarom standardowych garnków i patelni i wystarcza do zaspokojenia potrzeb gospodarstw jedno- i dwuosobowych.Kuchenka przyciąga wzrok nowoczesnym, prostym wzornictwem. Niewątpliwą zaletą jednolitejpowierzchni obudowy płyty grzejnej VariCook jest zmniejszenieefektywnego czasu czyszczenia do minimum . Ze względu na niewielkie rozmiary i płaską konstrukcję Klarstein VariCookSingle nadaje się do instalacji w ciasnych aneksach kuchennychi jest mile widzianym sprzętem kuchennym w ogródkach działkowych oraz samochodach kempingowych. Więcej informacji na temat odpowiednich garnki i naczyn do gotowania można uzyskac tutaj: podręcznik (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Klarstein VariCook Single, kuchenka indukcyjna, przenośna, jednopalnikowa, 1800 W , Przekaźnik 230v

Adapter ładowania indukcyjnego Qi Baseus (Lightning)

Bialetti kawiarka Gold indukcyjna - 3 filiżanky

Bialetti kawiarka Gold indukcyjna - 3 filiżanky
Szczegół

Jest to elegancka kawiarka, która może być również używana na płytach indukcyjnych. (manucafe.pl)

Podobne produkty jak Bialetti kawiarka Gold indukcyjna - 3 filiżanky , Alpen kempingowa kuchenka gazowa

Micki Kuchenka Premium Beige

Micki Kuchenka Premium Beige
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 3 lat Micki klasyczna zabawkowa kuchenka z czymś ekstra! Prawdziwa drewniana kuchenka premium ma wygrawerowane szczegóły ilustracyjne zdobiące talerze na płycie grzewczej. Zabawkowa kuchenka ma trzy talerze, drzwi piekarnika otwierają się dzięki obrotowemu przegubowi, a drewniane pokrętła wydają zabawne odgłosy klikania Inspirująca zabawkowa kuchenka dla wszystkich małych mistrzów kuchni, którzy chcą rozpocząć swoją kulinarną podróż! Micki Seria Premium jest wykonana z różnych gatunków drewna - naturalne cechy materiału sprawiają, że każdy produkt jest wyjątkowy i osobisty. Grawerowane ilustracje zabawek tworzą świat książki obrazkowej, który zachęca do opowiadania historii i konturów, które dziecko może poczuć i zaangażować wszystkie zmysły podczas zabawy Micki - Klasyczne szwedzkie zabawki drewniane o wysokiej jakości, które tworzą radość z zabawy i odkrywania od 1944 roku Wymiary i waga: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 39 x 31 x 51 cm Waga: 3,62 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał: drewno Wskazówki pielęgnacyjne: Tylko czyszczenie przez wycieranie (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Micki Kuchenka Premium Beige , Orava vp-9s kuchenka elektryczna

Micki Kuchenka Premium Red

Micki Kuchenka Premium Red
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 3 lat Micki klasyczna zabawkowa kuchenka z czymś ekstra! Prawdziwa drewniana kuchenka premium ma wygrawerowane szczegóły ilustracyjne zdobiące talerze na płycie grzewczej. Zabawkowa kuchenka ma trzy talerze, drzwi piekarnika otwierają się dzięki obrotowemu przegubowi, a drewniane pokrętła wydają zabawne odgłosy klikania Inspirująca zabawkowa kuchenka dla wszystkich małych mistrzów kuchni, którzy chcą rozpocząć swoją kulinarną podróż! Micki Seria Premium jest wykonana z różnych gatunków drewna - naturalne cechy materiału sprawiają, że każdy produkt jest wyjątkowy i osobisty. Grawerowane ilustracje zabawek tworzą świat książki obrazkowej, który zachęca do opowiadania historii i konturów, które dziecko może poczuć i zaangażować wszystkie zmysły podczas zabawy Micki - Klasyczne szwedzkie zabawki drewniane o wysokiej jakości, które tworzą radość z zabawy i odkrywania od 1944 roku Wymiary i waga: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 39 x 31 x 51 cm Waga: 3,62 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał: drewno Wskazówki pielęgnacyjne: Tylko czyszczenie przez wycieranie (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Micki Kuchenka Premium Red , Cattara kuchenka gazowa traveler duo

Micki Kuchenka Premium Black

Micki Kuchenka Premium Black
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 3 lat Micki klasyczna zabawkowa kuchenka z czymś ekstra! Prawdziwa drewniana kuchenka premium ma wygrawerowane szczegóły ilustracyjne zdobiące talerze na płycie grzewczej. Zabawkowa kuchenka ma trzy talerze, drzwi piekarnika otwierają się dzięki obrotowemu przegubowi, a drewniane pokrętła wydają zabawne odgłosy klikania Inspirująca zabawkowa kuchenka dla wszystkich małych mistrzów kuchni, którzy chcą rozpocząć swoją kulinarną podróż! Micki Seria Premium jest wykonana z różnych gatunków drewna - naturalne cechy materiału sprawiają, że każdy produkt jest wyjątkowy i osobisty. Grawerowane ilustracje zabawek tworzą świat książki obrazkowej, który zachęca do opowiadania historii i konturów, które dziecko może poczuć i zaangażować wszystkie zmysły podczas zabawy Micki - Klasyczne szwedzkie zabawki drewniane o wysokiej jakości, które tworzą radość z zabawy i odkrywania od 1944 roku Wymiary i waga: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 39 x 31 x 51 cm Waga: 3,62 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał: drewno Wskazówki pielęgnacyjne: Tylko czyszczenie przez wycieranie (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Micki Kuchenka Premium Black , Orava kuchenka mikrofalowa miwa classic

reer Osłona kuchenki Basic

reer Osłona kuchenki Basic
Szczegół

Szczegóły produktu: Wysoka bariera zapobiega ściąganiu garnków i dotykaniu blatów kuchennych Niebezpieczeństwo poparzeń jest zminimalizowane Prosty montaż i demontaż dzięki pomysłowemu systemowi wtykowemu - możliwość łatwego czyszczenia Montaż bez wiercenia i przykręcania za pomocą specjalnie opracowanej taśmy klejącej Taśma samoprzylepna może być usunięta bez pozostawiania śladów Nadaje się do wszystkich blatów roboczych oraz kuchenek elektrycznych i indukcyjnych Płynna regulacja szerokości Dyskretne wzornictwo pasuje harmonijnie do każdej kuchni Wymiary i materiał: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 23 x ok. 55-61 x 12 cm Waga: 1,9 kg Materiał: Metal l, tworzywo sztuczne W zestawie: 1 osłona kuchenna 2 szyny mocujące (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak reer Osłona kuchenki Basic , Fox gas kuchenka turystyczna gazowa

Klarstein FutureChef, kuchenka indukcyjna, przenośna, dwupalnikowa, 3000 W, kolor czarny

Klarstein FutureChef, kuchenka indukcyjna, przenośna, dwupalnikowa, 3000 W, kolor czarny
Szczegół

Gotowanie sprawia podwójną przyjemność przy podwójnej płycie indukcyjnej Klarstein FutureChef. Dzięki bardzo prostej obsłudze możesz w pełni skoncentrować się na przygotowywaniu pysznych dań.Podwójna płyta indukcyjna Klarstein FutureChef posiada dwie pola grzejne z funkcją rozpoznawania naczyń. Obie pola dysponują mocą całkowitą 3000 W na 10 poziomach każda. Dostępna jest funkcja boost zapewniająca wyjątkowo szybkie nagrzewanie.Do obsługi podwójnej płyty indukcyjnej służy tylko jedno intuicyjne pokrętło i dwa przyciski do funkcji boost i timera.Podwójna płyta indukcyjna Klarstein FutureChef umożliwia nie tylko szybkie gotowanie, ale także bezpieczne gotowanie: posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem, wykrywa nieodpowiednie naczynia i samodzielnie się wyłącza. Szklano-ceramiczna powierzchnia jest bardzo łatwa do czyszczenia.Czy to w kuchni studenckiej, w kamperze, czy też w altance: dzięki podwójnej płycie indukcyjnej Klarstein FutureChef możesz gotować w wyjątkowo elastyczny i oszczędzający miejsce sposób. Kuchenka przyciąga wzrok nowoczesnym, luksusowym wzornictwem, zwiększając przyjemność gotowania. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Klarstein FutureChef, kuchenka indukcyjna, przenośna, dwupalnikowa, 3000 W, kolor czarny , Graef sks 1512 kuchenka elektryczna, biały

Klarstein FutureChef, kuchenka indukcyjna, przenośna, dwupalnikowa, 3000 W, kolor biały

Klarstein FutureChef, kuchenka indukcyjna, przenośna, dwupalnikowa, 3000 W, kolor biały
Szczegół

Gotowanie sprawia podwójną przyjemność przy podwójnej płycie indukcyjnej Klarstein FutureChef. Dzięki bardzo prostej obsłudze możesz w pełni skoncentrować się na przygotowywaniu pysznych dań.Podwójna płyta indukcyjna Klarstein FutureChef posiada dwie pola grzejne z funkcją rozpoznawania naczyń. Obie pola dysponują mocą całkowitą 3000 W na 10 poziomach każda. Dostępna jest funkcja boost zapewniająca wyjątkowo szybkie nagrzewanie.Do obsługi podwójnej płyty indukcyjnej służy tylko jedno intuicyjne pokrętło i dwa przyciski do funkcji boost i timera.Podwójna płyta indukcyjna Klarstein FutureChef umożliwia nie tylko szybkie gotowanie, ale także bezpieczne gotowanie: posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem, wykrywa nieodpowiednie naczynia i samodzielnie się wyłącza. Szklano-ceramiczna powierzchnia jest bardzo łatwa do czyszczenia.Czy to w kuchni studenckiej, w kamperze, czy też w altance: dzięki podwójnej płycie indukcyjnej Klarstein FutureChef możesz gotować w wyjątkowo elastyczny i oszczędzający miejsce sposób. Kuchenka przyciąga wzrok nowoczesnym, luksusowym wzornictwem, zwiększając przyjemność gotowania. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Klarstein FutureChef, kuchenka indukcyjna, przenośna, dwupalnikowa, 3000 W, kolor biały , Graef sks 2512 kuchenka elektryczna, czarny

Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna Baseus Jelly, 15W (biała)

Kuchenka gazowa CAMPING z walizką

Szczegół

(afg-obrona.pl)

Podobne produkty jak Kuchenka gazowa CAMPING z walizką , Orava vp-8 b kuchenka elektryczna

Label-Label - składana kuchenka - zielona

Label-Label - składana kuchenka - zielona
Szczegół

Szczegóły produktu: Dzięki tej mini kuchni Twoje dziecko może pochwalić się swoimi umiejętnościami kulinarnymi zawsze i wszędzie W zestawie znajduje się wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia pracy: patelnia i garnek z pokrywką, a także pasujące akcesoria, takie jak łopatka, nóż, łyżka i ... bardzo ważne, solniczka i pieprzniczka. Niech wszystko dusi się i gotuje, podnosząc lub obniżając temperaturę za pomocą przycisków klik. Po zakończeniu pracy wystarczy złożyć kuchenkę i schować w niej wszystkie akcesoria Składana kuchenka Label Label z pasującymi akcesoriami jest kompaktowa i poręczna do przechowywania lub zabrania ze sobą. Dzieci dają się ponieść wyobraźni, pobudzana jest fantazja i kreatywność Dzieci poprzez zabawę uczą się interakcji z innymi, ćwiczą logiczne myślenie i koordynację oko-ręka. Wymiary i waga: Wymiary opakowania (długość x szerokość x wysokość): 30,5 x 9,5 x 27,5 cm Waga: 1,38 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał: płyta MDF FSC + drewno bukowe FSC + sklejka FSC. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Label-Label - składana kuchenka - zielona , Plafon houston 4xe27 40w 230v

Label-Label - Kuchenka składana - różowa

Label-Label - Kuchenka składana - różowa
Szczegół

Szczegóły produktu: Dzięki tej mini kuchni Twoje dziecko może pochwalić się swoimi umiejętnościami kulinarnymi zawsze i wszędzie W zestawie znajduje się wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia pracy: patelnia i garnek z pokrywką, a także pasujące akcesoria, takie jak łopatka, nóż, łyżka i ... bardzo ważne, solniczka i pieprzniczka. Niech wszystko dusi się i gotuje, podnosząc lub obniżając temperaturę za pomocą przycisków klik. Po zakończeniu pracy wystarczy złożyć kuchenkę i schować w niej wszystkie akcesoria Składana kuchenka Label Label z pasującymi akcesoriami jest kompaktowa i poręczna do przechowywania lub zabrania ze sobą. Dzieci dają się ponieść wyobraźni, pobudzana jest fantazja i kreatywność Dzieci poprzez zabawę uczą się interakcji z innymi, ćwiczą logiczne myślenie i koordynację oko-ręka. Wymiary i waga: Wymiary opakowania (długość x szerokość x wysokość): 30,5 x 9,5 x 27,5 cm Waga: 1,38 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał: płyta MDF FSC + drewno bukowe FSC + sklejka FSC. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Label-Label - Kuchenka składana - różowa , Zarowka halogenowa e40 500w 230v

ecoiffier Kuchenka kempingowa z wyposażeniem

ecoiffier Kuchenka kempingowa z wyposażeniem
Szczegół

Dzięki tej kolorowej kuchence kempingowej i akcesoriom, następny wyjazd na wakacje będzie prawdziwym przeżyciem! Kuchenkę kempingową z dwoma palnikami do gotowania można łatwo zabrać w podróż. W zestawie znajduje się mnóstwo akcesoriów do zabawy w gotowanie: patelnia z jajkiem sadzonym, pięć różnych garnków, brytfanna z pieczonym kurczakiem, brokuły, warzywa w puszkach i różne przybory kuchenne. Szczegóły: Wymiary kuchenki kempingowej: 26 x 20 x 6,5 cm Skład zestawu: patelnia z jajkiem sadzonym, pięć różnych garnków, brytfanna z pieczonym kurczakiem, brokuły, warzywa w puszkach i różne przybory kuchenne. Wiek: od 18 miesięcy. O marce Ecoiffier : Zabawki Ecoiffier to kolorowe, szczegółowo wykonane produkty dla dzieci od 1 do 6 lat o doskonałym stosunku ceny do jakości. Wizytówką francuskiego producenta zabawek jest hasło: Ucz się i odkrywaj świat poprzez zabawę! Zabawa w odgrywanie ról to klucz do świata dorosłych i ważny element rozwoju dziecka. Poprzez ponowne odtwarzanie codziennych sytuacji, ćwiczone i pogłębiane są umiejętności społeczne. Ecoiffier opracowuje i produkuje całą swoją ofertę we Francji i korzysta z materiałów pochodzących z recyklingu w celu ochrony środowiska. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak ecoiffier Kuchenka kempingowa z wyposażeniem , Concept ve3025 kuchenka elektryczna dwupalnikowa, 2250 w

Ładowarka indukcyjna Baseus Simple Magnetic, MagSafe 15W + uchwyt

Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna Baseus Simple Mini2 15W (czarna)

Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna Baseus Simple 10W Lightning (przezroczysta)

Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna Baseus Simple 10W Lightning (biała)

Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna Qi BlitzWolf BW-FWC7 15W

Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna, stojak XO TK20 15W (czarna)

Szczegół

(top4mobile.pl)

Podobne produkty jak Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna, stojak XO TK20 15W (czarna)

Magnetyczna ładowarka indukcyjna Baseus Simple Mini3 15W (czarna)

Szczegół

(top4mobile.pl)

Podobne produkty jak Magnetyczna ładowarka indukcyjna Baseus Simple Mini3 15W (czarna)

Magnetyczna ładowarka indukcyjna Baseus Simple Mini3 15W (srebrna)

Szczegół

(top4mobile.pl)

Podobne produkty jak Magnetyczna ładowarka indukcyjna Baseus Simple Mini3 15W (srebrna)

Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna Qi BlitzWolf BW-FWC9 15W

Szczegół

(top4mobile.pl)

Podobne produkty jak Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna Qi BlitzWolf BW-FWC9 15W

Ładowarka Indukcyjna Baseus Stojak 3w1 15W MagSafe ( czarna )

Szczegół

(top4mobile.pl)

Podobne produkty jak Ładowarka Indukcyjna Baseus Stojak 3w1 15W MagSafe ( czarna )

Ładowarka indukcyjna 2w1 Acefast E6 15W MagSafe (szara)

Szczegół

(top4mobile.pl)

Podobne produkty jak Ładowarka indukcyjna 2w1 Acefast E6 15W MagSafe (szara)

Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna Baseus Digital LED 15W (czarna)

Szczegół

(top4mobile.pl)

Podobne produkty jak Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna Baseus Digital LED 15W (czarna)

Klarstein VariCook Neo, kuchenka indukcyjna, przenośna, dwupalnikowa, 3500 W, SenseControl, ceramika szklana

Klarstein VariCook Neo, kuchenka indukcyjna, przenośna, dwupalnikowa, 3500 W, SenseControl, ceramika szklana
Szczegół

Podwójna płyta indukcyjna VariCook Neo marki Klarstein zmieści się nawet w najmniejszych kuchniach, zapewniając ciepłe posiłki.Płyta indukcyjna VariCook Neo marki Klarstein posiada dwa indukcyjne pola grzewcze do garnków i patelni o średnicy dna od 12 do 22 cm o łącznej mocy 3500 W. Pole lewe posiada moc maks. 2000 W, a pole prawe moc maks. 1500 W, którą można regulować odrębnie dla każdego pola dzięki 6 stopniom mocy. Płyta z ceramiki szklanej jest wyposażona we wbudowany, dotykowy panel obsługi SenseControl ze wskaźnikiem LED. Oprócz regulacji temperatury w zakresie od 60 do 240°C (w krokach co 20°C) urządzenie posiada także timer czasu gotowania ustawiany od 5 do 180 minut (w krokach 5-minutowych). Po upływie ustawionego czasu pracy płyta wyłącza się automatycznie. Kolejne funkcje automatyczne ułatwiają obsługę i zwiększają bezpieczeństwo płyty: Zabezpieczenie przed dziećmi aktywuje blokadę przycisków, co zapobiega niepożądanej obsłudze urządzenia przez dzieci i omyłkowemu przeprogramowaniu ustawień. System automatycznego wykrywania garnków gwarantuje wykorzystanie tylko tej części pętli indukcyjnej, na której stoi garnek, co pozwala na efektywne zaoszczędzenie energii podczas gotowania. Jeżeli pole grzewcze nagrzeje się nadmiernie, aktywuje się zabezpieczenie przed przegrzaniem, a system automatycznego wyłączania odłącza urządzenie samoczynnie po 2 godzinach bezczynności.Płyta indukcyjna VariCook Neo marki Klarstein to czarna elegancja i duża moc w kuchniach singli, studentów, małych rodzin lub w domkach weekendowych i ogrodowych. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Klarstein VariCook Neo, kuchenka indukcyjna, przenośna, dwupalnikowa, 3500 W, SenseControl, ceramika szklana

Klarstein Cucinata, kuchenka indukcyjna, 3100 W, 10 poziomów mocy, 200 - 1300 W.

Klarstein Cucinata, kuchenka indukcyjna, 3100 W, 10 poziomów mocy, 200 - 1300 W.
Szczegół

Nieskomplikowane elastyczne gotowanie: płyta indukcyjna Klarstein Cucinata umożliwia optymalne wykorzystanie miejsca do gotowania. Jednocześnie łączy innowacje techniczne z wyrafinowanym wyglądem, a dzięki szklanej powierzchni nadaje kuchni nowego blasku.kuchenka indukcyjna Cucinata oferuje dwie płyty grzejne o łącznej mocy do 3100 W, które są podzielone na 1800 W i 1300 W na każdej płycie czym szybko zagrzewają zawartość garnków i patelni.Obydwie strefy grzejne płyty są obsługiwane w nieskomplikowany sposób na odpowiednim dotykowym panelu sterowania z wyświetlaczem LED. Oprócz mocy i temperatury dla każdej płyty grzejnej można zaprogramować wyłącznik czasowy do 180 minut. W celu zapewnienia płynności działania, kuchenka indukcyjna Cucinata ma szeroki zakres zabezpieczeń: ochrona przed przegrzaniem będzie aktywowana, jeśli płyta będzie zbyt gorąca. Również w przypadku nieodpowiedniego garnka, załączy się automatyczne wyłączanie. Ponadto można włączyć blokadę rodzicielską, aby zapobiec przypadkowym zmianom ustawień gotowania.Wizualnie kuchnia indukcyjna Cucinata firmy Klarstein zachwyca łatwą w pielęgnacji szklaną powierzchnią i srebrnym frontem urządzenia. W ten sposób płyta kuchenna wtapia się w każde umeblowanie kuchenne. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Klarstein Cucinata, kuchenka indukcyjna, 3100 W, 10 poziomów mocy, 200 - 1300 W.

GRAEF SKS 2512 kuchenka elektryczna, czarny

GRAEF SKS 2512 kuchenka elektryczna, czarny
Szczegół

Elektryczna kuchenka dwupalnikowa sprawdzi się nie tylko w małych kuchniach, ale również w domkach letniskowych, czy na kempingach. Kuchenka elektryczna ECG EV 2512 w wersji czarnej przyniesie ci maksymalne zadowolenie. Została wyposażona w dwa palniki o średnicy 18,5 cm i 15,5 cm (moc 1500 W + 1000 W), na których można umieścić mniejsze lub większe garnki lub patelnie. Moc stref grzejnych można ustawić za pomocą pięciostopniowych pokręteł obrotowych. O uruchomieniu informuje wskaźnik świetlny. Dla bezpieczeństwa kuchenkę wyposażono w zabezpieczenie przed przegrzaniem. Stabilność podczas gotowania zapewniają stopki antypoślizgowe. (4home.pl)

Podobne produkty jak GRAEF SKS 2512 kuchenka elektryczna, czarny

GRAEF SKS 1512 kuchenka elektryczna, biały

GRAEF SKS 1512 kuchenka elektryczna, biały
Szczegół

Klasyczna elektryczna kuchenka jednopalnikowa jest doskonałym pomocnikiem w domkach letniskowych, na campingach lub w małych kuchniach. Kuchenka elektryczna ECG EV 1512 przyniesie ci maksymalne zadowolenie. Palnik o średnicy 18,5 pozwala na umieszczenie na nim nawet średnio dużego garnka lub patelni. Moc ponadstandardowa 1500 W wyraźnie skróci czas gotowania. Moc można ustawić za pomocą wygodnego pokrętła obrotowego. O uruchomieniu informuje wskaźnik świetlny. Dla bezpieczeństwa kuchenkę wyposażono w zabezpieczenie przed przegrzaniem. Stabilność podczas gotowania zapewniają stopki antypoślizgowe. (4home.pl)

Podobne produkty jak GRAEF SKS 1512 kuchenka elektryczna, biały

Orava VP-8 B kuchenka elektryczna

Orava VP-8 B kuchenka elektryczna
Szczegół

 Dzięki kompaktowym wymiarom możesz zabrać ze sobą kuchenkę elektryczną o średnicy 185 mm na wakacje lub używać w akademiku czy domku letniskowym. Kuchenka posiada sygnalizację świetlną. W ten sposób będziesz mieć pełną kontrolę nad gotowaniem dzięki ciągłej kontroli temperatury termostatu. Pobór mocy palnika wynosi 1500 W. Parametry: • sygnalizacja świetlna • regulacja temperatury • sterowanie ręczne • zasilanie: 220 - 240 V 50/60 Hz (4home.pl)

Podobne produkty jak Orava VP-8 B kuchenka elektryczna

REER Osłona na kuchenkę Luxus transparentna

REER Osłona na kuchenkę Luxus transparentna
Szczegół

REER Osłona płyty kuchennej wersja Luxus Przeznaczona do kuchenek zabudowanych. stanowi barierę pomiędzy palcami dzieci a zagrożeniami znajdującymi się na płycie kuchenki zabezpiecza pokrętła w zestawie materiał montażowy transparentna Szanowny Kliencie, pragniemy poinformowć, że artykuł ten może nie zawierać instrukcji obsługi w języku polskim. Prosimy o uważne zapoznanie się z umieszczonym powyżej opisem produktu. Jeśli życzą sobie Państwo otrzymać polskojęzyczną instrukcję obsługi, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak REER Osłona na kuchenkę Luxus transparentna

Ładowarka indukcyjna Qi z podstawką Acefast 15W E14 (szara)

Szczegół

(top4mobile.pl)

Podobne produkty jak Ładowarka indukcyjna Qi z podstawką Acefast 15W E14 (szara)

Uchwyt Uchwyt samochodowy Acefast D1 z ładowarką indukcyjną (czarny)

Szczegół

(top4mobile.pl)

Podobne produkty jak Uchwyt Uchwyt samochodowy Acefast D1 z ładowarką indukcyjną (czarny)

Klarstein InnoChef, kuchenka indukcyjna, przenośna dwupalnikowa, 3400 W, panel dotykowy, szkło ceramiczne, kolor srebrny

Klarstein InnoChef, kuchenka indukcyjna, przenośna dwupalnikowa, 3400 W, panel dotykowy, szkło ceramiczne, kolor srebrny
Szczegół

Luksusowa płyta indukcyjna Klarstein InnoChef nada każdej kuchni nowy blask.Płyta indukcyjna InnoChef oferuje całkowitą maks. moc 3400 W, przy czym lewa płyta pracuje z mocą 2000 W, a prawa - 1400 W. Zarówno moc, jak i temperaturę można ustawić indywidualnie dla każdej płyty grzewczej w zakresie od 60 do 240 ° C, dodatkowo, do czterech godzin, programowalny jest także wyłącznik czasowy. Do obsługi płyty indukcyjnej służy wbudowany dotykowy panel sterowania i wyświetlacz cyfrowy.Płyta indukcyjna jest wyjątkowo niezawodna i bezpieczna, dzięki czemu proces gotowania przebiega bez zakłóceń. Aby zapobiec przypadkowej aktywacji płyty grzewczej, można oczywiście aktywować zabezpieczenie przed dziećmi, . Podczas gotowania powierzchnia do gotowania na zewnątrz garnka pozostaje przez cały czas przyjemnie chłodna: charakterystyczna cecha zaawansowanej technologii indukcyjnej. Oprócz dodatkowego zabezpieczenia, praktyczne i energooszczędne jest automatyczne wyłączanie płyty kuchennej, gdyby przypadkiem na kuchence nie było żadnego garnka.Wizualnie płyta indukcyjna Klarstein wyróżnia się łatwą w pielęgnacji i elegancką powierzchnią z czarnej ceramiki szklanej i łagodnie zagiętymi bokami o wyglądzie szczotkowanej stali nierdzewnej. Te zalety sprawiają, że płyta indukcyjna łatwo dopasowuje się do każdej przestrzeni kuchennej, przyciągając subtelnie wzrok. Jeśli płyta grzewcza byłaby kiedykolwiek potrzebna w innym miejscu, nie stanowi to żadnego problemu: dzięki niewielkim wymiarom ten lekki sprzęt kuchenny można szybko ustawić i przetransportować.Efektywna, z zaawansowaną technologią i w luksusowej obudowie: płyta indukcyjna InnoChef firmy Klarstein. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Klarstein InnoChef, kuchenka indukcyjna, przenośna dwupalnikowa, 3400 W, panel dotykowy, szkło ceramiczne, kolor srebrny

Sencor SCP 2263BK kuchenka z promieniowaniem ciepła

Sencor SCP 2263BK kuchenka z promieniowaniem ciepła
Szczegół

 Masz małą kuchnię i brakuje Ci miejsca na sprzęt AGD? Ta pojedyncza kuchenka sprawdzi się u Ciebie doskonale. Na jednej płycie grzejnej o średnicy 19 cm z łatwością podgrzejesz obiad lub kolację, a nawet przygotujesz prostsze posiłki, np. jajka, albo możesz też na nim ugotować zupę. Za pomocą pokrętła możesz płynnie ustawiać termostat. Po uruchomieniu urządzenia automatycznie włączy się również podświetlana kontrolka. Właściwości: 2 palniki z promieniowaniem ciepła o średnicy 19 cm łatwa obsługa i utrzymanie w czystości metalowy korpus kontrolka podświetlana pracy 2 termostaty obrotowe zapewniające łatwą obsługę znamionowy zakres napięcia: 220-240 V częstotliwość znamionowa: 50-60 Hz (4home.pl)

Podobne produkty jak Sencor SCP 2263BK kuchenka z promieniowaniem ciepła

Przyrząd do czyszczenia kuchenki mikrofalowej InnovaGoods Angry

Przyrząd do czyszczenia kuchenki mikrofalowej InnovaGoods Angry
Szczegół

Marka InnovaGoods prezentuje kolekcję akcesoriów sprytnych, pomysłowych i bardzo nowoczesnych. Jeśli uwielbiasz nowinki ze świata technologii, to warto przejrzeć ofertę produktów, które zaskoczą Cię swoją innowacyjnością. Korzystaj z dobrodziejstw techniki i szukaj inspiracji na prezenty. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Przyrząd do czyszczenia kuchenki mikrofalowej InnovaGoods Angry

Ładowarka Powerbank z ładowaniem indukcyjnym Romoss WS05, 5000mAh, Magsafe (biały)

Ładowarka Ładowarka indukcyjna Qi XO CX12 do Apple Watch (biała)

Szczegół

(top4mobile.pl)

Podobne produkty jak Ładowarka Ładowarka indukcyjna Qi XO CX12 do Apple Watch (biała)
kuchenka indukcyjna 230v, kuchenka indukcyjna na 230v, Sencor SCP 4501BK kuchenka indukcyjna, Sencor SCP 3701BK kuchenka indukcyjna, Steba IK 60E płyta indukcyjna, Orion Podkładka indukcyjna, 13 cm, Orion Podkładka indukcyjna, 20 cm, Orion Podkładka indukcyjna, 24 cm, kuchenka mikrofalowa retro, kuchenka mikrofalowa 13l, Steba IK 23 OT płyta indukcyjna, przekaźnik 230v, DOMO DO310KP kuchenka dwupalnikowa, Alpen Kempingowa kuchenka gazowa, Orava VP-9S kuchenka elektryczna, Cattara Kuchenka gazowa Traveler DUO, Orava Kuchenka mikrofalowa Miwa Classic, fox gas kuchenka turystyczna gazowa, GRAEF SKS 1512 kuchenka elektryczna, biały, GRAEF SKS 2512 kuchenka elektryczna, czarny, ECG MTM 1771 WE kuchenka mikrofalowa, Orava VP-8 B kuchenka elektryczna, plafon houston 4xe27 40w 230v, zarowka halogenowa e40 500w 230v, Concept VE3025 kuchenka elektryczna dwupalnikowa, 2250 W, Orava VP-22i kuchenka szkłoceramiczna na indukcję, Sencor SCP 2263BK kuchenka z promieniowaniem ciepła, Concept VE3015 kuchenka elektryczna jednopalnikowa, 1500 W, ECG MTD 2004 BA kuchenka mikrofalowa, czarny, Orava VP-21i kuchenka szkłoceramiczna na indukcję