Krzesło wędkarskie z zadaszeniem

Produkt Krzesło wędkarskie z zadaszeniem znaleziono 50+x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Krzesło wędkarskie z zadaszeniem i szukaj produktu ponownie.

roba Piaskownica - statek z zadaszeniem przeciwsłonecznym

roba Piaskownica - statek z zadaszeniem przeciwsłonecznym
Szczegół

To wspaniała piaskownica od roba jest zaprojektowana w kształcie statku. Dzięki dachowi przeciwsłonecznemu oferuje możliwość spędzenia przyjemnych godzin w piaskownicy nawet w palącym słońcu. Wykonany jest z odpornego na warunki atmosferyczne i przyjaznego dla środowiska litego drewna, które pochodzi z lasów objętych zrównoważoną gospodarką leśną. Dodatkowo wzmocniony materiał jest szczególnie trwały i stabilny. Statek-piaskownica jest wyposażony w dużą ilość miejsca do przechowywania, daszek przeciwsłoneczny i dwie flagi. Dzięki praktycznemu schowkowi pod ławką, wiele zabawek znajdzie tam swoje miejsce i będzie chronionych przed wiatrem i pogodą. Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 100 x 150 x 142 cm. Materiał podstawowy: lite drewno Kolor: szary glazurowany Design : Little Stars Daszek przeciwsłoneczny i dwie flagi Odporny na warunki atmosferyczne i przyjazny dla środowiska Dodatkowe wzmocnienie materiału Bardzo trwałe i stabilne Od zrównoważonego leśnictwa Ze schowkiem i wanną z tworzywa sztucznego Uwaga Artykuły wykonane są z litego drewna iglastego/jodły iglastej. Drewno to ma swój własny, silny, żywiczny zapach, który jest całkowicie naturalny! (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak roba Piaskownica - statek z zadaszeniem przeciwsłonecznym , Krzesło wędkarskie z zadaszeniem

EXIT Zadaszenie do basenu 540x250cm (tylko do basenów z ramą EXIT Rect. Frame Pools)

EXIT Zadaszenie do basenu 540x250cm (tylko do basenów z ramą EXIT Rect. Frame Pools)
Szczegół

Zadaszenie EXIT jest wielofunkcyjną pokrywą do basenu. Nadaje się tylko do prostokątnych basenów szkieletowych z EXIT Toys o wymiarach 540 x 250 cm. Te unikalne pokrywy są świetnymdodatkiem do basenu i zapewniają wiele godzin radości z pływania, nawet przy niesprzyjającej pogodzie. Osłona wielofunkcyjna Dzięki daszkowi EXIT nie jesteś już zależny od pogody i możesz cieszyć się swoim basenem nawet przy złej pogodzie. Daszek jest również trwałym rozwiązaniem do ogrzewania wody, a ponieważ solidna czarna rama jest ocynkowana i malowana proszkowo, rdza nie ma szans. Gdy basen nie jest używany, można przymocować pokrywę do basenu za pomocą dołączonych elastycznych pasków. W ten sposób można od razu upewnić się, że do wody nie dostanie się żaden brud. Twój własny kryty basen Pokrywa jest łatwa do otwierania i zamykania dzięki zintegrowanym sprężynom gazowym. W mgnieniu oka będziesz pływał we własnym krytym basenie! Pod pokrywą znajduje się dużo miejsca, a dzięki przezroczystej folii z trzema składanymi oknami nie przegapisz niczego, co dzieje się poza basenem. Pokrywę można pozostawić nawet w połowie otwartą, dzięki czemu łatwo można wejść i wyjść z basenu. Dzięki pokrywom z EXIT Toys można dobrze się bawić pływając w każdą pogodę. Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość): 540 x 250 cm Grubość pokrywy: 0,18 cm Waga: 68 kg Dla basenów o rozmiarach 540 x 250 cm Przejrzysty Materiał: PVC Zawiasy skrzydłowe z podporą Naturalne podgrzewanie wody Utrzymuje czystą wodę w basenie Dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV Łatwy w użyciu Stwórz swój własny kryty basen Wiek: 6 lat i więcej W standardzie: Pokrywa basenu z trzema oknami i jednymi drzwiami 540 x 250 cm Elastyczne paski do zapinania Instrukcja (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Zadaszenie do basenu 540x250cm (tylko do basenów z ramą EXIT Rect. Frame Pools) , Happy green krzesło wędkarskie korfu zielony

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø244cm

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø244cm
Szczegół

Przykrycie basenowe EXIT to wielofunkcyjna pokrywa dla Twojego basenu. Pokrywa nadaje się do okrągłych basenów Exit o średnicy ø 244 centymetrów. Czy chcesz, aby Twój basen był nieco bardziej rozbudowany? Te wyjątkowe pokrywy są prawdziwym dodatkiem do Twojego basenu i zapewniają godziny radości z pływania, nawet przy niestabilnej pogodzie. Wielofunkcyjny pokrowiec Z pokrywą basenową EXIT nie jesteś już zależny od prognozy pogody i możesz cieszyć się swoim basenem nawet przy złej pogodzie. Pokrywa jest również zrównoważonym rozwiązaniem do ogrzewania wody. Gdy basen nie jest używany, można przymocować pokrywę do basenu za pomocą dołączonych pasków. W ten sposób można od razu mieć pewność, że do wody nie dostaną się żadne zanieczyszczenia. Twój własny kryty basen Pokrywa jest szybko mocowana do ramy basenu i łatwa do otwarcia i zamknięcia dzięki unikalnemu mechanizmowi zawiasowemu. W krótkim czasie będziesz pływał we własnym krytym basenie! Pod pokrywą masz dużo miejsca, a dzięki przezroczystej folii nie umknie Ci nic, co dzieje się poza basenem. Pokrywę można nawet pozostawić w połowie otwartą, dzięki czemu łatwo wejdziesz i wyjdziesz z basenu. Dzięki pokrywom basenowym ze strony EXIT Toys możesz cieszyć się pływaniem w każdą pogodę! Szczegóły produktu: Waga: 20 kg Dla basenów o średnicy ø 244cm Grubość pokrywy: 0,18 cm Przezroczysta Naturalne ogrzewanie wody Utrzymuje wodę w basenie w czystości Dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV Łatwy w użyciu Stwórz swój własny kryty basen Wiek: od 6 lat W zestawie w standardzie: Pokrywa basenu ø 244cm Taśmy do mocowania Instrukcje (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø244cm , Happy green krzesło wędkarskie fish beżowy

Playgo Zadaszenie zjeżdżalni do dżungli Slide

Playgo Zadaszenie zjeżdżalni do dżungli Slide
Szczegół

Ekscytująca kolejka górska w dżungli z dwoma różnymi figurkami zwierząt, kolorowymi elementami toru i małą huśtawką. Z elementu drzewa, który służy jako punkt startowy, rusza zabawny walec po torze Spiral , który z pewnością wywoła uśmiech na twarzach małych dzieci. Podczas gdy jedno zwierzątko zjeżdża po torze rolkowym, drugie może się huśtać lub odpoczywać na czubku drzewa. Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 38 x 38 x 11,5 cm. Dwie liczby kroczące Materiał: tworzywo sztuczne Wiek: od 12 miesięcy (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Playgo Zadaszenie zjeżdżalni do dżungli Slide , Happy green krzesło wędkarskie fish czarny

jollein Zadaszenie Vintage 155 cm biscuit

jollein Zadaszenie Vintage 155 cm biscuit
Szczegół

Szczegóły produktu: Daszek w wyglądzie Vintage Pasuje do słupka z pierścieniem o wysokości 150 cm (nie jest zawarty w dostawie!) Materiał i pielęgnacja: Materiał: 80 % poliester, 20 % bawełna Prać w delikatnym cyklu Powiesić do wyschnięcia w formie Nie wkładać do suszarki Wymiary i waga: Długość: 155 cm W zestawie: 1 x jollein zadaszenie Vintage 155 cm biscuit Uwaga: maszt nie jest objęty dostawą (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak jollein Zadaszenie Vintage 155 cm biscuit , Happy green krzesło wędkarskie korfu szary

jollein Zadaszenie Vintage 155 cm liść green

jollein Zadaszenie Vintage 155 cm liść green
Szczegół

Szczegóły produktu: Daszek w wyglądzie Vintage Nadaje się do słupka z pierścieniem o wysokości 150 cm (nie wchodzi w skład dostawy!) Materiał i pielęgnacja: Materiał: 80 % poliester, 20 % bawełna Prać w delikatnym cyklu Powiesić do wyschnięcia w formie Nie wkładać do suszarki Wymiary i waga: Długość: 155 cm W zestawie: 1 x jollein zadaszenie Vintage 155 cm liść green Uwaga: maszt nie jest objęty dostawą (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak jollein Zadaszenie Vintage 155 cm liść green , Happy green krzesło wędkarskie fish zielony 50cjf5001

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø360 cm

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø360 cm
Szczegół

Przykrycie basenowe EXIT to wielofunkcyjna pokrywa dla Twojego basenu. Pokrywa nadaje się do okrągłych basenów Exit o średnicy ø360 centymetrów. Czy chcesz, aby Twój basen był nieco bardziej rozbudowany? Te wyjątkowe pokrywy są prawdziwym dodatkiem do Twojego basenu i zapewniają godziny radości z pływania, nawet przy niestabilnej pogodzie. Wielofunkcyjny pokrowiec Z pokrywą basenową EXIT nie jesteś już zależny od prognozy pogody i możesz cieszyć się swoim basenem nawet przy złej pogodzie. Pokrywa jest również zrównoważonym rozwiązaniem do ogrzewania wody. Gdy basen nie jest używany, można przymocować pokrywę do basenu za pomocą dołączonych pasków. W ten sposób można od razu mieć pewność, że do wody nie dostaną się żadne zanieczyszczenia. Twój własny kryty basen Pokrywa jest szybko mocowana do ramy basenu i łatwa do otwarcia i zamknięcia dzięki unikalnemu mechanizmowi zawiasowemu. W krótkim czasie będziesz pływał we własnym krytym basenie! Pod pokrywą masz dużo miejsca, a dzięki przezroczystej folii nie umknie Ci nic, co dzieje się poza basenem. Pokrywę można nawet pozostawić w połowie otwartą, dzięki czemu łatwo wejdziesz i wyjdziesz z basenu. Dzięki pokrywom basenowym ze strony EXIT Toys możesz cieszyć się pływaniem w każdą pogodę! Szczegóły produktu: Waga: 20 kg Dla basenów o średnicy ø 360 cm Grubość pokrywy 0,18 cm Przezroczysta Naturalne ogrzewanie wody Utrzymuje wodę w basenie w czystości Dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV Łatwy w użyciu Stwórz swój własny kryty basen Wiek: od 6 lat W zestawie w standardzie: Pokrywa basenu ø 360 cm Paski do mocowania Instrukcje (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø360 cm , Krzesło hamakowe z siedziskiem, beżowy

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø488 cm

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø488 cm
Szczegół

Przykrycie basenowe EXIT to wielofunkcyjna pokrywa dla Twojego basenu. Pokrywa nadaje się do okrągłych basenów EXIT o średnicy 488 centymetrów. Czy chcesz, aby Twój basen był nieco bardziej rozbudowany? Te wyjątkowe pokrywy są prawdziwym dodatkiem do Twojego basenu i zapewniają godziny radości z pływania, nawet przy niestabilnej pogodzie. Wielofunkcyjny pokrowiec Z pokrywą basenową EXIT nie jesteś już zależny od prognozy pogody i możesz cieszyć się swoim basenem nawet przy złej pogodzie. Pokrywa jest również zrównoważonym rozwiązaniem do ogrzewania wody. Gdy basen nie jest używany, można przymocować pokrywę do basenu za pomocą dołączonych pasków. W ten sposób można od razu mieć pewność, że do wody nie dostaną się żadne zanieczyszczenia. Twój własny kryty basen Pokrywa jest szybko mocowana do ramy basenu i łatwa do otwarcia i zamknięcia dzięki unikalnemu mechanizmowi zawiasowemu. W krótkim czasie będziesz pływał we własnym krytym basenie! Pod pokrywą masz dużo miejsca, a dzięki przezroczystej folii nie umknie Ci nic, co dzieje się poza basenem. Pokrywę można nawet pozostawić w połowie otwartą, dzięki czemu łatwo wejdziesz i wyjdziesz z basenu. Dzięki pokrywom basenowym ze strony EXIT Toys możesz cieszyć się pływaniem w każdą pogodę! Szczegóły produktu: Waga: 40 kg Dla basenów o średnicy ø 488 cm Grubość pokrywy: 0,18 cm Przezroczysta Naturalne ogrzewanie wody Utrzymuje wodę w basenie w czystości Dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV Łatwy w użyciu Stwórz swój własny kryty basen Wiek: od 6 lat W zestawie w standardzie: Pokrywa basenu ø 488 cm Paski do mocowania Instrukcje (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø488 cm , Krzesło hamakowe z siedziskiem, czarny

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø427 cm

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø427 cm
Szczegół

Przykrycie basenowe EXIT to wielofunkcyjna pokrywa dla Twojego basenu. Pokrywa nadaje się do okrągłych basenów Exit o średnicy 427 cm. Czy chcesz, aby Twój basen był nieco bardziej rozbudowany? Te wyjątkowe pokrywy są prawdziwym dodatkiem do Twojego basenu i zapewniają godziny radości z pływania, nawet przy niestabilnej pogodzie. Wielofunkcyjny pokrowiec Z pokrywą basenową EXIT nie jesteś już zależny od prognozy pogody i możesz cieszyć się swoim basenem nawet przy złej pogodzie. Pokrywa jest również zrównoważonym rozwiązaniem do ogrzewania wody. Gdy basen nie jest używany, można przymocować pokrywę do basenu za pomocą dołączonych pasków. W ten sposób można od razu mieć pewność, że do wody nie dostaną się żadne zanieczyszczenia. Twój własny kryty basen Pokrywa jest szybko mocowana do ramy basenu i łatwa do otwarcia i zamknięcia dzięki unikalnemu mechanizmowi zawiasowemu. W krótkim czasie będziesz pływał we własnym krytym basenie! Pod pokrywą masz dużo miejsca, a dzięki przezroczystej folii nie umknie Ci nic, co dzieje się poza basenem. Pokrywę można nawet pozostawić w połowie otwartą, dzięki czemu łatwo wejdziesz i wyjdziesz z basenu. Dzięki pokrywom basenowym ze strony EXIT Toys możesz cieszyć się pływaniem w każdą pogodę! Szczegóły produktu: Waga: 35 kg Dla basenów o średnicy ø 427 cm Grubość okładki: 0,18 cm Przezroczysta Naturalne ogrzewanie wody Utrzymuje wodę w basenie w czystości Dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV Łatwy w użyciu Stwórz swój własny kryty basen Wiek: od 6 lat W zestawie w standardzie: Pokrywa basenu ø 427 cm Paski do mocowania Instrukcje (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu ø427 cm , Redcliffs krzesło składane outdoor z torbą chłodzącą, niebieski

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne na basen 220 x 150 cm

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne na basen 220 x 150 cm
Szczegół

Przykrycie basenowe EXIT to wielofunkcyjna pokrywa dla Twojego basenu. Pokrywa nadaje się do prostokątnych basenów EXIT o wymiarach 200 x 150 centymetrów. Czy chcesz, aby Twój basen był nieco bardziej rozbudowany? Te wyjątkowe pokrywy są prawdziwym dodatkiem do Twojego basenu i zapewniają godziny radości z pływania, nawet przy niestabilnej pogodzie. Wielofunkcyjny pokrowiec Z pokrywą basenową EXIT nie jesteś już zależny od prognozy pogody i możesz cieszyć się swoim basenem nawet przy złej pogodzie. Pokrywa jest również zrównoważonym rozwiązaniem do ogrzewania wody. Gdy basen nie jest używany, można przymocować pokrywę do basenu za pomocą dołączonych pasków. W ten sposób można od razu mieć pewność, że do wody nie dostaną się żadne zanieczyszczenia. Twój własny kryty basen Pokrywa jest szybko mocowana do ramy basenu i łatwa do otwarcia i zamknięcia dzięki unikalnemu mechanizmowi zawiasowemu. W krótkim czasie będziesz pływał we własnym krytym basenie! Pod pokrywą masz dużo miejsca, a dzięki przezroczystej folii nie umknie Ci nic, co dzieje się poza basenem. Pokrywę można nawet pozostawić w połowie otwartą, dzięki czemu łatwo wejdziesz i wyjdziesz z basenu. Dzięki pokrywom basenowym ze strony EXIT Toys możesz cieszyć się pływaniem w każdą pogodę! Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość): 220 x 150 cm Waga: 30 kg Zawias skrzydłowy z podporą Przezroczysta Naturalne ogrzewanie wody Utrzymuje wodę w basenie w czystości Dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV Łatwy w użyciu Stwórz swój własny kryty basen Wiek: od 6 lat W zestawie w standardzie: Pokrywa basenu (długość x szerokość): 220 x 150 cm Taśmy do mocowania Instrukcje (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne na basen 220 x 150 cm , Redcliffs krzesło składane outdoor z torbą chłodzącą, zielony

EXIT Basen ramowy ø244x76cm (pompa filtracyjna 12v) - szary + zadaszenie przeciwsłoneczne

EXIT Basen ramowy ø244x76cm (pompa filtracyjna 12v) - szary + zadaszenie przeciwsłoneczne
Szczegół

EXIT Stone basen ø244x76cm to okrągły szary basen stelażowy z pokrywą. Basen kompaktowy jest standardowo wyposażony w pompę filtracyjną i wyróżnia się wśród innych basenów wspaniałym wzorem kamieni. Odkryj, jak stabilny może być basen o okrągłej zabudowie: Malowana proszkowo stalowa rama i mocne stopy basenu EXIT Stone sprawiają, że basen jest zawsze stabilny i może służyć przez lata. Dołączona pompa filtrująca utrzymuje wodę w czystości i ruchu, dzięki czemu zapobiega się zanieczyszczeniu wody. Z przykryciem basenowym EXIT nie jesteś już zależny od prognoz pogody. Pokrywa gwarantuje, że do wody nie dostaną się żadne zanieczyszczenia i jest jednocześnie ekologicznym rozwiązaniem dla ogrzewania wody, ponieważ ciepło słoneczne jest zatrzymywane pod pokrywą. Pokrywa jest bardzo łatwa do otwarcia dzięki unikalnemu mechanizmowi zawiasów, a dzięki przezroczystej folii nie przegapisz niczego, co dzieje się poza basenem. Wspaniały wzór kamienia i czarna rama nadają basenowi Stone niepowtarzalny wygląd, a dzięki naturalnemu wyglądowi basen całkowicie integruje się z Twoim ogrodem. Wnętrze basenu jest niebieskie, więc masz to uczucie świeżego basenu. Szczegóły produktu: Wymiary: ø 244 x 76 cm W zestawie pompa filtrująca z wkładem 12V Wiek: od 6 lat Uwaga Nie nadaje się dla dzieci poniżej 6 lat. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Basen ramowy ø244x76cm (pompa filtracyjna 12v) - szary + zadaszenie przeciwsłoneczne , Krzesło ogrodowe hartman

EXIT Basen ramowy ø427x122cm (filtr 12v Sand ) - wygląd drewna + zadaszenie przeciwsłoneczne

EXIT Basen ramowy ø427x122cm (filtr 12v Sand ) - wygląd drewna + zadaszenie przeciwsłoneczne
Szczegół

Basen EXIT ø427 x 122 cm to okrągły basen ramowy z pokrywą. Basen o szarym wyglądzie w standardzie posiada pompę filtrującą Sand oraz drabinkę basenową, dzięki której można bezpiecznie wejść i wyjść z basenu. Ze względu na dużą średnicę basenów, jest w nich dużo miejsca do pluskania się na materacu powietrznym. Wolisz nurkować? Basen EXIT Stone ma 122 centymetry głębokości, więc naprawdę można zanurkować pod wodą. Dzięki wysokiej jakości basenowi ramowemu EXIT Toys masz gwarancję najbardziej niesamowitych wodnych przygód we własnym ogrodzie! Piękny basen do ogrodu Basen Wood ma modern go i wzór na bocznej ścianie, dzięki czemu przyciąga wzrok w ogrodzie. Wnętrze basenu jest niebieskie, co daje poczucie świeżości w basenie. Basen EXIT posiada mocne 3-warstwowe ściany wykonane z PVC i poliestru. Okrągły kształt basenu tworzy przytulną atmosferę i pozwala na zabawę w basenie kilku osobom jednocześnie. Odkryj, kto potrafi najszybciej przepłynąć pasy, bobować razem na materacu powietrznym lub nurkować w poszukiwaniu zabawek na dnie. W skrócie: z okrągłymi basenami z EXIT Toys nie będziesz się nudzić ani przez chwilę. Wielofunkcyjna pokrywa basenowa Z przykryciem basenowym EXIT nie jesteś już zależny od prognoz pogody. Pokrywa zapewnia, że do wody nie dostaną się żadne zanieczyszczenia, a jednocześnie jest zrównoważonym rozwiązaniem dla ogrzewania wody, ponieważ ciepło słoneczne jest zatrzymywane pod pokrywą. Pokrywa jest bardzo łatwa do otwarcia dzięki unikalnemu mechanizmowi zawiasów, a dzięki przezroczystej folii nie przegapisz niczego, co dzieje się poza basenem. Dzięki pokrywom basenowym ze strony EXIT Toys możesz cieszyć się pływaniem w każdą pogodę! Lata orzeźwiającej kąpieli w basenie Odkryj, jak stabilny może być okrągły basen do zabudowy: malowana proszkowo stalowa rama i mocne stopy ramy basenu EXIT Wood zapewniają, że basen jest zawsze stabilny i może być używany przez lata. Dołączony system cyrkulacji wody dopełnia ten basen. Wysokiej jakości pompa filtracyjna Sand oczyszcza najmniejsze cząsteczki z basenu, przepompowując wodę przez złoże filtracyjne. Dzięki temu zanieczyszczenia takie jak Sand , robaki czy algi trafiają do filtra. W basenie EXIT Wood zawsze weźmiesz świeżą kąpiel! Szczegóły produktu: Stelaż basenu ze stali czarnej ø427 x 122 cm. Brązowa wyściółka z mocnym wzorem drewna Pokrywa basenu Powierzchnia do pływania: ø 427 x 110 cm Zalecana głębokość wody: 100 cm Pojemność wodna: 15233 litrów Maksymalna liczba osób: 4 Wiek: od 6 lat W zestawie w standardzie: Drabina Sand pompa filtracyjna z wężem Okładka Zestaw naprawczy wkładka Pula ramowa ø 427 x 122 cm (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Basen ramowy ø427x122cm (filtr 12v Sand ) - wygląd drewna + zadaszenie przeciwsłoneczne , Krzesło ogrodowe vermont

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu 400 x 200cm (odpowiednie tylko dla basenów EXIT Rect. Frame)

EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu 400 x 200cm (odpowiednie tylko dla basenów EXIT Rect. Frame)
Szczegół

Przykrycie basenowe EXIT to wielofunkcyjna pokrywa dla Twojego basenu. Pokrywa nadaje się tylko do prostokątnych basenów ramowych z EXIT Toys o wymiarach 400 x 200 centymetrów. Czy chcesz, aby Twój basen był nieco bardziej rozbudowany? Te wyjątkowe pokrywy są prawdziwym dodatkiem do Twojego basenu i zapewniają godziny radości z pływania, nawet przy niestabilnej pogodzie. Wielofunkcyjny pokrowiec Z pokrywą EXIT do basenów nie jesteś już zależny od prognozy pogody i możesz cieszyć się swoim basenem nawet przy złej pogodzie. Pokrywa jest również zrównoważonym rozwiązaniem do ogrzewania wody. Gdy basen nie jest używany, można przymocować pokrywę do basenu za pomocą dołączonych pasków. W ten sposób można od razu mieć pewność, że do wody nie dostaną się żadne zanieczyszczenia. Twój własny kryty basen Pokrywa jest szybka do zamocowania na ramie basenu i łatwa do otwarcia i zamknięcia dzięki unikalnemu mechanizmowi zawiasowemu. W krótkim czasie będziesz pływał we własnym krytym basenie! Pod pokrywą jest dużo miejsca, a dzięki przezroczystej folii nie umknie Ci nic, co dzieje się poza basenem. Pokrywa może być nawet pozostawiona w połowie otwarta, dzięki czemu łatwo wejdziesz i wyjdziesz z basenu. Dzięki pokrywom basenowym ze strony EXIT Toys możesz cieszyć się pływaniem w każdą pogodę! Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość): 400 x 200 cm Waga: 50 kg Grubość pokrywy: 0,18 cm Przezroczysta Zawias skrzydłowy z podpórką Naturalne ogrzewanie wody Utrzymuje wodę w basenie w czystości Dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV Łatwy w użyciu Stwórz swój własny kryty basen Wiek: od 6 lat W zestawie w standardzie: Pokrywa basenowa z czterema oknami (długość x szerokość): 400 x 200 cm Elastyczne taśmy do mocowania Instrukcje (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Zadaszenie przeciwsłoneczne do basenu 400 x 200cm (odpowiednie tylko dla basenów EXIT Rect. Frame) , Krzesło ogrodowe elisa

Zadaszenie wejścia 120 x 80 cm

Zadaszenie wejścia 120 x 80 cm
Szczegół

Wiata wejściowa doskonale ochroni Cię przed złą pogodą. Dzięki łatwemu montażowi zadaszenie szybko się zamontuje. Dane techniczne: szerokość produktu: 120 cm długość produktu: 80 cm materiał: plastik kolor konstrukcji: czarny płyta: poliwęglan - odporna na uderzenia grubość deski: 5 mm Odporność na promieniowanie UV kolor poliwęglanu: przezroczysty materiał opakowaniowy: karton Zawartość opakowania: 1 x wiata wejściowa 120 x 80 cm (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Zadaszenie wejścia 120 x 80 cm , Fieldmann fdzn 4001-t krzesło z regulacją pozycji, 2 szt.

Bestway Zadaszenie nad jacuzzi, 390 x 390 x 255 cm

Bestway Zadaszenie nad jacuzzi, 390 x 390 x 255 cm
Szczegół

 Stwórz własną oazę w ogrodzie z okrągłym zadaszeniem Lay-Z-Spa®! Ta kopuła jest kompatybilna ze wszystkimi dmuchanymi jacuzzi i basenami Bestway® o średnicy do 3,66 m. Zapewnia prywatność i chroni przed deszczem, słońcem i innymi warunkami pogodowymi. Ta kopuła jest zbudowana w sposób podobny do namiotu, ma 4 duże kieszenie do przechowywania rzeczy osobistych oraz 4 zdejmowane drzwi z tkaniny i siatki. Kopułę można używać przez cały rok. Regulacja jest szybka i łatwa - trwa zaledwie 15 minut. Parametry techniczne i specyfikacja: wymiary: 3,90 m x 3,90 m x 2,55 m tkanina chroniąca przez promieniowaniem UV odpowiednie również jako altana Zawartość opakowania: 1x namiot 4x zdejmowane drzwi z tkaniny 4x zdejmowane drzwi z siatki 1 torba do przenoszenia (4home.pl)

Podobne produkty jak Bestway Zadaszenie nad jacuzzi, 390 x 390 x 255 cm , Happy green krzesło plażowe zielony

Zadaszenie basenów Pool House 433 x 500 x 250 cm

Zadaszenie basenów Pool House 433 x 500 x 250 cm
Szczegół

Ten uniwersalny zadaszenie Pool House - nadaje się do wszystkich rodzajów wirów i basenów o średnicy do 3,66 m, zarówno nad ziemią, jak i do wbudowania. Dachu wielofunkcyjnego można używać do przyjemnego siedzenia w ogrodzie i na wiele innych okazji. Dzięki jasnozielonemu kolorowi idealnie nadaje się do każdego ogrodu jako porządny dodatek do basenu i zieleni. Zalety zadaszenia Pool House: łatwa konserwacja basenu i oszczędność czasu - zapobiega wpadaniu brudu i wody deszczowej do basenu, bezpieczeństwo dzieci i zwierząt - możliwość pełnego zamknięcia, łatwy montaż / demontaż, Dane techniczne: wymiary dachu: 433 x 500 x 250 cm Współczynnik ochrony UV do: 50+ kształt dachu: sześciokątny foremny kanały wentylacyjne: TAK wejścia : 2 wymiary opakowania: 28 x 28 x 64 cm (wys. x szer. x gł.) waga: 18,5 kg Zawartość opakowania: 1x zadaszenie Pool House 6x pręt stalowy 3x pręt z włókna szklanego 18x kołków (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Zadaszenie basenów Pool House 433 x 500 x 250 cm , Cattara krzesło kempingowe składane nature

Zadaszenie Pool House XXL 600 x 520 x 280 cm

Zadaszenie Pool House XXL 600 x 520 x 280 cm
Szczegół

Zupełnie nowy rodzaj uniwersalnego pokrycia dachowego nadaje się do wszystkich rodzajów basenów o średnicy do 4,57 m, zarówno nad ziemią, jak i do wbudowanych. Używając dachu znacznie zmniejszysz parowanie wody z basenu, a tym samym dłużej utrzymasz ciepło. Jednocześnie zaoszczędzisz na stosowaniu chemikaliów basenowych, ponieważ największe ich unikanie jest spowodowane parowaniem. Dachu wielofunkcyjnego można używać do przyjemnego siedzenia w ogrodzie i na wiele innych okazji. Dane techniczne: wymiary: 600 x 520 x 280 cm (600 cm = długość między przeciwległymi prętami i 520 cm między przeciwległymi ścianami - wymiary widoczne na zdjęciu) waga: 15,50 kg otwory wlotowe: 3 materiał: poliester Zielony kolor ogrzewanie wody (efekt cieplarniany) utrzymywanie temperatury wody łatwa konserwacja basenu bezpieczeństwo dzieci i zwierząt łatwy montaż/demontaż maksymalna wysokość basenu: 1,2 m Zawartość opakowania: 1 x zadaszenie (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Zadaszenie Pool House XXL 600 x 520 x 280 cm , Fieldmann fdzn 9006 pokrowiec na krzesło, brązowy

Blumfeldt Pantheon, pergola, zadaszenie tarasu, 3 x 6 m, kolor beżowy

Blumfeldt Pantheon, pergola, zadaszenie tarasu, 3 x 6 m, kolor beżowy
Szczegół

Oaza spokoju w ogrodzie! Altana ogrodowa Pantheon marki Blumfeldt przekształci Twój taras lub kącik wypoczynkowy w świątynię odpoczynku.Zestaw montażowy zawiera wszystko, co niezbędne do zacienienia powierzchni o wymiarach 3 × 6 m podczas upalnych, letnich dni. Stelaż składający się ze słupków 10 × 10 cm o grubości materiału 1,2 mm wyróżnia się wyjątkową stabilnością. Dzięki wykonaniu z aluminium malowanego proszkowo jest też nadzwyczaj lekki. Altana idealnie sprawdzi się podczas wypoczynku na świeżym powietrzu – bez śladów rdzy na płytkach tarasu.Składany baldachim z poliestru o gramaturze 200 g/m² pozwala na kontrolę przy zacienianiu Twojego ulubionego zakątka. Linka umieszczona w prowadnicach pozwala na gładkie wysuwanie i składanie baldachimu. Wodoodporna powłoka poliuretanowa zapobiega tworzeniu się pleśni, a poza tym można go łatwo zmywać.Ciesz się słońcem lub odpręż się w cieniu dzięki altanie ogrodowej Pantheon marki Blumfeldt. Oaza spokoju wśród tętniącej życiem zieleni.Modele dostępne w kolorze beżowym: dach o wymiarach 3 × 6 m, dach o wymiarach 3 × 3 m (10029627), dach o wymirach 3 × 4 m (10030937). (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Blumfeldt Pantheon, pergola, zadaszenie tarasu, 3 x 6 m, kolor beżowy , 4home elastyczny wodoodporny pokrowiec na krzesło magic clean jasnoszary

Blumfeldt Pantheon, pergola, zadaszenie tarasu, 3 x 3 m, kolor szary

Blumfeldt Pantheon, pergola, zadaszenie tarasu, 3 x 3 m, kolor szary
Szczegół

Oaza spokoju w ogrodzie! Altana ogrodowa Pantheon marki Blumfeldt przekształci Twój taras lub kącik wypoczynkowy w świątynię odpoczynku.Zestaw montażowy zawiera wszystko, co niezbędne do zacienienia powierzchni o wymiarach 3 × 3 m podczas upalnych, letnich dni. Stelaż składający się ze słupków 10 × 10 cm o grubości materiału 1,2 mm wyróżnia się wyjątkową stabilnością. Dzięki wykonaniu z aluminium malowanego proszkowo jest też nadzwyczaj lekki. Altana idealnie sprawdzi się podczas wypoczynku na świeżym powietrzu – bez śladów rdzy na płytkach tarasu.Składany baldachim z poliestru o gramaturze 200 g/m² pozwala na kontrolę przy zacienianiu Twojego ulubionego zakątka. Linka umieszczona w prowadnicach pozwala na gładkie wysuwanie i składanie baldachimu. Wodoodporna powłoka poliuretanowa zapobiega tworzeniu się pleśni, a poza tym można go łatwo zmywać.Ciesz się słońcem lub odpręż się w cieniu dzięki altanie ogrodowej Pantheon marki Blumfeldt. Oaza spokoju wśród tętniącej życiem zieleni. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Blumfeldt Pantheon, pergola, zadaszenie tarasu, 3 x 3 m, kolor szary , Keter krzesło dziecięce zielony, 43 x 39 x 53 cm

Blumfeldt Pantheon, pergola, zadaszenie tarasu, 3 x 3 m, aluminium, dach przeciwsłoneczny, poliester

Blumfeldt Pantheon, pergola, zadaszenie tarasu, 3 x 3 m, aluminium, dach przeciwsłoneczny, poliester
Szczegół

Oaza spokoju w ogrodzie! Altana ogrodowa Pantheon marki Blumfeldt przekształci Twój taras lub kącik wypoczynkowy w świątynię odpoczynku.Zestaw montażowy zawiera wszystko, co niezbędne do zacienienia powierzchni o wymiarach 3 × 3 m podczas upalnych, letnich dni. Stelaż składający się ze słupków 10 × 10 cm o grubości materiału 1,2 mm wyróżnia się wyjątkową stabilnością. Dzięki wykonaniu z aluminium malowanego proszkowo jest też nadzwyczaj lekki. Altana idealnie sprawdzi się podczas wypoczynku na świeżym powietrzu – bez śladów rdzy na płytkach tarasu.Składany baldachim z poliestru o gramaturze 200 g/m² pozwala na kontrolę przy zacienianiu Twojego ulubionego zakątka. Linka umieszczona w prowadnicach pozwala na gładkie wysuwanie i składanie baldachimu. Wodoodporna powłoka poliuretanowa zapobiega tworzeniu się pleśni, a poza tym można go łatwo zmywać.Ciesz się słońcem lub odpręż się w cieniu dzięki altanie ogrodowej Pantheon marki Blumfeldt. Oaza spokoju wśród tętniącej życiem zieleni. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Blumfeldt Pantheon, pergola, zadaszenie tarasu, 3 x 3 m, aluminium, dach przeciwsłoneczny, poliester , Keter krzesło dziecięce różowy, 43 x 39 x 53 cm

Blumfeldt Pantheon, altana ogrodowa, zadaszenie, pergola, dach przeciwsłoneczny, 3 x 6 m, kolor szary

Blumfeldt Pantheon, altana ogrodowa, zadaszenie, pergola, dach przeciwsłoneczny, 3 x 6 m, kolor szary
Szczegół

Oaza spokoju w ogrodzie! Altana ogrodowa Pantheon marki Blumfeldt przekształci Twój taras lub kącik wypoczynkowy w świątynię odpoczynku.Zestaw montażowy zawiera wszystko, co niezbędne do zacienienia powierzchni o wymiarach 3 × 6 m podczas upalnych, letnich dni. Stelaż składający się ze słupków 10 × 10 cm o grubości materiału 1,2 mm wyróżnia się wyjątkową stabilnością. Dzięki wykonaniu z aluminium malowanego proszkowo jest też nadzwyczaj lekki. Altana idealnie sprawdzi się podczas wypoczynku na świeżym powietrzu – bez śladów rdzy na płytkach tarasu.Składany baldachim z poliestru o gramaturze 200 g/m² pozwala na kontrolę przy zacienianiu Twojego ulubionego zakątka. Linka umieszczona w prowadnicach pozwala na gładkie wysuwanie i składanie baldachimu. Wodoodporna powłoka poliuretanowa zapobiega tworzeniu się pleśni, a poza tym można go łatwo zmywać.Ciesz się słońcem lub odpręż się w cieniu dzięki altanie ogrodowej Pantheon marki Blumfeldt. Oaza spokoju wśród tętniącej życiem zieleni.Modele dostępne w kolorze ciemnoszarym: dach o wymiarach 3 × 6 m, dach o wymiarach 3 × 3 m (10031882), dach o wymiarach 3 × 4 m (10031883). (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Blumfeldt Pantheon, altana ogrodowa, zadaszenie, pergola, dach przeciwsłoneczny, 3 x 6 m, kolor szary , Keter krzesło dziecięce niebieski, 43 x 39 x 53 cm

Blumfeldt Palazzo, altana ogrodowa, zadaszenie, pergola, 4 x 3 m, składany dach, aluminium, kolor czarno-beżowy

Blumfeldt Palazzo, altana ogrodowa, zadaszenie, pergola, 4 x 3 m, składany dach, aluminium, kolor czarno-beżowy
Szczegół

Może nie łóżko w polu kukurydzy, ale pałac w ogrodzie! Altana ogrodowa Palazzo marki Blumfeldt zamieni Twój taras lub kącik wypoczynkowy w letnią oazie spokoju.Zestaw montażowy zawiera wszystkie materiały niezbędne do przekształcenia w łatwy sposób obszar o wymiarach 3 × 4 m w zacienione miejsce. Stelaż składający się ze słupków 8 × 4 cm o grubości materiału 1,5 mm wyróżnia się wyjątkową stabilnością. Dzięki wykończeniu z aluminium malowanego proszkowo jest też nadzwyczaj lekki. Idealnie nadaje się do bezkresnego wypoczynku na świeżym powietrzu, ponieważ nie zostawia śladów rdzy na płytkach tarasu. Składany baldachim z poliestru pozwala na pełną kontrolę przy zacienianiu lub odsłanianiu powierzchni. Baldachim można bez przeszkód przesuwać po prowadnicach i ustalać jego pozycję, korzystając z mechanizmu zębatkowo-zapadkowego. Łatwo zmywalna, wodoodporna powłoka poliuretanowa chroni materiał tekstylny przed deszczem i promieniowaniem UV.Altana ogrodowa Palazzo marki Blumfeldt – to radość ze słońca i relaksu w lekko zacienionej oazie spokoju na świeżym powietrzu. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Blumfeldt Palazzo, altana ogrodowa, zadaszenie, pergola, 4 x 3 m, składany dach, aluminium, kolor czarno-beżowy , 4home pokrowiec multielastyczny na krzesło comfort grey, 40 - 50 cm, 2 szt.

Blumfeldt Steakhouse al Sur, zadaszenie, 244 x 260 x 152 cm, 160 g, ognioodporne, stal, kolor szary

Blumfeldt Steakhouse al Sur, zadaszenie, 244 x 260 x 152 cm, 160 g, ognioodporne, stal, kolor szary
Szczegół

Grillowanie z klasą: Nie bój się złej pogody i grilluj wraz z przyjaciółmi i rodziną w chłodnym cieniu dużego daszka pawilonu Blumfeldt Steakhouse al Sur w secesyjnym stylu.W pawilonie Blumfeldt Steakhouse al Sur nic nie zakłóci doskonałego efektu grillowania: każda z dwóch dużych półek z czarnego szkła po lewej i prawej stronie oferuje przestrzeń do przechowywania 122,5 x 25 cm na miski, talerze, tacki, sosy i, oczywiście, napoje. Na 7 stalowych haczykach znajdzie się odpowiednie miejsce na dostępne w każdej chwili szczypce do grilla, pogrzebacz, szpatułkę, rękawiczki li uchwyty do garnków. Daszek Blumfeldt Steakhouse al Sur wykończony tkaniną poliestrową 160 g doskonale chroni przed nadmiarem słońca, a dzięki powłoce PU - również przed deszczem. Oczywiście materiał poddano obróbce zmniejszającej palność, co pozwala na ustawienie grilla bezpośrednio pod pawilonem. Dzięki praktycznemu otworowi wentylacyjnemu dym może się wydostawać bezpośrednio przez dach. Malowane proszkowo stalowe ramy ze słupkami 4 x 4 cm zapewniają stabilność. Zakotwicza się je w podłożu za pomocą 8 śledzi, albo po prostu przykręca do podłogi tarasu przez nawiercone otwory.Pawilon Blumfeldt Steakhouse al Sur w secesyjnym stylu, z zacieniającym i wodoodpornym dachem, 2 przestronnymi pólkami i 7 praktycznymi wieszakami spełnia wszystkie warunki niezbędne do idealnego grillowania. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Blumfeldt Steakhouse al Sur, zadaszenie, 244 x 260 x 152 cm, 160 g, ognioodporne, stal, kolor szary , 4home pokrowiec multielastyczny na krzesło comfort bordó, 40 - 50 cm, 2 szt.

Blumfeldt Steakhouse Wings, zadaszenie, 244 x 260 x 152 cm, poliester 160 g/m², stal, kolor szary

Blumfeldt Steakhouse Wings, zadaszenie, 244 x 260 x 152 cm, poliester 160 g/m², stal, kolor szary
Szczegół

Ciesz się latem: pod pawilonem Steakhouse Wings marki Blumfeldt w stylu secesyjnym możesz urządzić party grillowe z przyjaciółmi i rodziną przy każdej pogodzie. Dzięki składanym skrzydłom bocznym chroni on przed deszczem i wiatrem.Dzięki pawilonowi Steakhouse Wings marki Blumfeldt nic nie stoi na przeszkodzie doskonałemu grillowi: dwie duże metalowe półki o wymiarach 12,5 x 25 cm, umieszczone po lewej i prawej stronie, zapewniają miejsce na miski, talerze, salaterki, sosy i oczywiście napoje. Na 4 stalowych hakach można zawiesić szczypce do grilla, pogrzebacz, szpatułki, rękawice lub ścierki do garnków, dzięki czemu są zawsze pod ręką.Dach pawilonu grillowego Steakhouse Wings marki Blumfeldt wykonany z poliestru o gramaturze 160 g/m² zapewnia doskonałą ochronę przed zbyt dużym nasłonecznieniem, a dzięki powłoce poliuretanowej chroni także przed deszczem. Materiał jest poddany obróbce zmniejszającej jego palność i umożliwia ustawienie grilla bezpośrednio pod pawilonem. Dzięki praktycznemu otworowi wentylacyjnemu dym wydostaje się bezpośrednio przez dach. Dwa skrzydła boczne pawilonu grillowego są wyjątkowo elastyczne. Po złożeniu do góry zapewniają jako zadaszenia dodatkową ochronę przed deszczem i słońcem dla gości, którzy czekają na potrawy z grilla. A po rozłożeniu do dołu chronią także przed nieprzyjemnym bocznym wiatrem. Stabilność zapewnia stalowa rama pokryta lakierem proszkowym ze słupkami o średnicy 4,8 cm, którą można zakotwiczyć w podłożu przy użyciu 8 śledzi albo po prostu przykręcić do podłogi tarasu dzięki otworom.Dzięki wodoodpornemu dachowi zapewniającemu także cień, dwóm składanym skrzydłom bocznym, prostemu stylowi secesyjnemu, 2 dużym półkom i 4 praktycznym wieszakom pawilon grillowy Steakhouse Wings marki Blumfeldt gwarantuje warunki niezbędne do idealnego grillowania. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Blumfeldt Steakhouse Wings, zadaszenie, 244 x 260 x 152 cm, poliester 160 g/m², stal, kolor szary , 4home pokrowiec multielastyczny na krzesło comfort beige, 40 - 50 cm, 2 szt.

Blumfeldt Steakhouse Wings, zadaszenie, 244 x 260 x 152 cm, poliester 160 g/m², stal, kolor beżowy

Blumfeldt Steakhouse Wings, zadaszenie, 244 x 260 x 152 cm, poliester 160 g/m², stal, kolor beżowy
Szczegół

Ciesz się latem: pod pawilonem Steakhouse Wings marki Blumfeldt w stylu secesyjnym możesz urządzić party grillowe z przyjaciółmi i rodziną przy każdej pogodzie. Dzięki składanym skrzydłom bocznym chroni on przed deszczem i wiatrem.Dzięki pawilonowi Steakhouse Wings marki Blumfeldt nic nie stoi na przeszkodzie doskonałemu grillowi: dwie duże metalowe półki o wymiarach 12,5 x 25 cm, umieszczone po lewej i prawej stronie, zapewniają miejsce na miski, talerze, salaterki, sosy i oczywiście napoje. Na 4 stalowych hakach można zawiesić szczypce do grilla, pogrzebacz, szpatułki, rękawice lub ścierki do garnków, dzięki czemu są zawsze pod ręką.Dach pawilonu grillowego Steakhouse Wings marki Blumfeldt wykonany z poliestru o gramaturze 160 g/m² zapewnia doskonałą ochronę przed zbyt dużym nasłonecznieniem, a dzięki powłoce poliuretanowej chroni także przed deszczem. Materiał jest poddany obróbce zmniejszającej jego palność i umożliwia ustawienie grilla bezpośrednio pod pawilonem. Dzięki praktycznemu otworowi wentylacyjnemu dym wydostaje się bezpośrednio przez dach. Dwa skrzydła boczne pawilonu grillowego są wyjątkowo elastyczne. Po złożeniu do góry zapewniają jako zadaszenia dodatkową ochronę przed deszczem i słońcem dla gości, którzy czekają na potrawy z grilla. A po rozłożeniu do dołu chronią także przed nieprzyjemnym bocznym wiatrem. Stabilność zapewnia stalowa rama pokryta lakierem proszkowym ze słupkami o średnicy 4,8 cm, którą można zakotwiczyć w podłożu przy użyciu 8 śledzi albo po prostu przykręcić do podłogi tarasu dzięki otworom.Dzięki wodoodpornemu dachowi zapewniającemu także cień, dwóm składanym skrzydłom bocznym, prostemu stylowi secesyjnemu, 2 dużym półkom i 4 praktycznym wieszakom pawilon grillowy Steakhouse Wings marki Blumfeldt gwarantuje warunki niezbędne do idealnego grillowania. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Blumfeldt Steakhouse Wings, zadaszenie, 244 x 260 x 152 cm, poliester 160 g/m², stal, kolor beżowy , 4home elastyczny pokrowiec na krzesło retro, 45 - 50 cm, komplet 2 szt.

Blumfeldt Pantheon Cortina, altana ogrodowa, zadaszenie, pergola, dach 3 x 3 m, 4 panele boczne, kolor szary

Blumfeldt Pantheon Cortina, altana ogrodowa, zadaszenie, pergola, dach 3 x 3 m, 4 panele boczne, kolor szary
Szczegół

Altana ogrodowa Pantheon Cortina marki Blumfeldt zmieni Twój taras lub ogród w prawdziwą oazę spokoju i relaksu. Elegancka pergola doskonale wkomponuje się w każdy ogród.Zestaw montażowy zawiera wszystkie materiały, niezbędne do szybkiego przekształcenia powierzchni o wymiarach 3 × 3 m w letni, zacieniony zakątek. Stelaż składający się ze słupków 10 × 10 cm o grubości materiału 1 mm nie rdzewieje i wyróżnia się wyjątkową stabilnością. Dzięki wykończeniu z aluminium malowanego proszkowo jest też nadzwyczaj lekki. Idealnie sprawdzi się podczas dłuższego wypoczynku na świeżym powietrzu.Składany dach z poliestru o gramaturze 180 g/m² pozwala na kontrolowanie nasłonecznienia. Materiałowy dach można bez przeszkód przesuwać po prowadnicach i ustalać jego pozycję. Łatwo zmywalna, wodoodporna powłoka dachu zapobiega tworzeniu się pleśni i chroni przed krótkotrwałym deszczem. Dowolnie podnoszone i rozwijane rolety wykonane z tkaniny poliestrowej o gramaturze 160 g/m² stanowią skuteczną ochronę przed wiatrem.Pergola tarasowa Pantheon Cortina marki Blumfeldt — radość ze słońca i relaksu w zacienionym miejscu. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Blumfeldt Pantheon Cortina, altana ogrodowa, zadaszenie, pergola, dach 3 x 3 m, 4 panele boczne, kolor szary , 4home elastyczny pokrowiec na krzesło style, 45 - 50 cm, komplet 2 szt.

Blumfeldt Pantheon Cortina, altana ogrodowa, zadaszenie, pergola, dach 3 x 3 m, 4 panele boczne, kolor beżowy

Blumfeldt Pantheon Cortina, altana ogrodowa, zadaszenie, pergola, dach 3 x 3 m, 4 panele boczne, kolor beżowy
Szczegół

Altana ogrodowa Pantheon Cortina marki Blumfeldt zmieni Twój taras lub ogród w prawdziwą oazę spokoju i relaksu. Elegancka pergola doskonale wkomponuje się w każdy ogród.Zestaw montażowy zawiera wszystkie materiały, niezbędne do szybkiego przekształcenia powierzchni o wymiarach 3 × 3 m w letni, zacieniony zakątek. Stelaż składający się ze słupków 10 × 10 cm o grubości materiału 1 mm nie rdzewieje i wyróżnia się wyjątkową stabilnością. Dzięki wykończeniu z aluminium malowanego proszkowo jest też nadzwyczaj lekki. Idealnie sprawdzi się podczas dłuższego wypoczynku na świeżym powietrzu.Składany dach z poliestru o gramaturze 180 g/m² pozwala na kontrolowanie nasłonecznienia. Materiałowy dach można bez przeszkód przesuwać po prowadnicach i ustalać jego pozycję. Łatwo zmywalna, wodoodporna powłoka dachu zapobiega tworzeniu się pleśni i chroni przed krótkotrwałym deszczem. Dowolnie podnoszone i rozwijane rolety wykonane z tkaniny poliestrowej o gramaturze 160 g/m² stanowią skuteczną ochronę przed wiatrem.Pergola tarasowa Pantheon Cortina marki Blumfeldt — radość ze słońca i relaksu w zacienionym miejscu. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Blumfeldt Pantheon Cortina, altana ogrodowa, zadaszenie, pergola, dach 3 x 3 m, 4 panele boczne, kolor beżowy , 4home pokrowiec multielastyczny na krzesło comfort cream, 40 - 50 cm, 2 szt.

Blumfeldt Pantheon Cortina, altana ogrodowa, zadaszenie, pergola, dach 3 x 4 m, 4 panele boczne, kolor szary

Blumfeldt Pantheon Cortina, altana ogrodowa, zadaszenie, pergola, dach 3 x 4 m, 4 panele boczne, kolor szary
Szczegół

Altana ogrodowa Pantheon Cortina marki Blumfeldt zmieni Twój taras lub ogród w prawdziwą oazę spokoju i relaksu. Elegancka pergola doskonale wkomponuje się w każdy ogród.Zestaw montażowy zawiera wszystkie materiały, niezbędne do szybkiego przekształcenia powierzchni o wymiarach 3 × 4 m w letni, zacieniony zakątek. Stelaż składający się ze słupków 10 × 10 cm o grubości materiału 1 mm nie rdzewieje i wyróżnia się wyjątkową stabilnością. Dzięki wykończeniu z aluminium malowanego proszkowo jest też nadzwyczaj lekki. Idealnie sprawdzi się podczas dłuższego wypoczynku na świeżym powietrzu.Składany dach z poliestru o gramaturze 180 g/m² pozwala na kontrolowanie nasłonecznienia. Materiałowy dach można bez przeszkód przesuwać po prowadnicach i ustalać jego pozycję. Łatwo zmywalna, wodoodporna powłoka dachu zapobiega tworzeniu się pleśni i chroni przed krótkotrwałym deszczem. Dowolnie podnoszone i rozwijane rolety wykonane z tkaniny poliestrowej o gramaturze 160 g/m² stanowią skuteczną ochronę przed wiatrem.Pergola tarasowa Pantheon Cortina marki Blumfeldt — radość ze słońca i relaksu w zacienionym miejscu. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Blumfeldt Pantheon Cortina, altana ogrodowa, zadaszenie, pergola, dach 3 x 4 m, 4 panele boczne, kolor szary , 4home elastyczny pokrowiec na krzesło noir, 45 - 50 cm, komplet 2 szt.

Blumfeldt Pantheon Cortina, altana ogrodowa, zadaszenie, pergola, dach 3 x 6 m, 4 panele boczne, kolor beżowy

Blumfeldt Pantheon Cortina, altana ogrodowa, zadaszenie, pergola, dach 3 x 6 m, 4 panele boczne, kolor beżowy
Szczegół

Altana ogrodowa Pantheon Cortina marki Blumfeldt zmieni Twój taras lub ogród w prawdziwą oazę spokoju i relaksu. Elegancka pergola doskonale wkomponuje się w każdy ogród.Zestaw montażowy zawiera wszystkie materiały, niezbędne do szybkiego przekształcenia powierzchni o wymiarach 3 × 6 m w letni, zacieniony zakątek. Stelaż składający się ze słupków 10 × 10 cm o grubości materiału 1 mm nie rdzewieje i wyróżnia się wyjątkową stabilnością. Dzięki wykończeniu z aluminium malowanego proszkowo jest też nadzwyczaj lekki. Idealnie sprawdzi się podczas dłuższego wypoczynku na świeżym powietrzu.Składany dach z poliestru o gramaturze 180 g/m² pozwala na kontrolowanie nasłonecznienia. Materiałowy dach można bez przeszkód przesuwać po prowadnicach i ustalać jego pozycję. Łatwo zmywalna, wodoodporna powłoka dachu zapobiega tworzeniu się pleśni i chroni przed krótkotrwałym deszczem. Dowolnie podnoszone i rozwijane rolety wykonane z tkaniny poliestrowej o gramaturze 160 g/m² stanowią skuteczną ochronę przed wiatrem.Pergola tarasowa Pantheon Cortina marki Blumfeldt — radość ze słońca i relaksu w zacienionym miejscu. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Blumfeldt Pantheon Cortina, altana ogrodowa, zadaszenie, pergola, dach 3 x 6 m, 4 panele boczne, kolor beżowy , 4home pokrowiec multielastyczny na krzesło comfort terracotta, 40 - 50 cm, 2 szt.

Blumfeldt Pantheon Cortina, altana ogrodowa, zadaszenie, pergola, dach 3 x 4 m, 4 panele boczne, kolor beżowy

Blumfeldt Pantheon Cortina, altana ogrodowa, zadaszenie, pergola, dach 3 x 4 m, 4 panele boczne, kolor beżowy
Szczegół

Altana ogrodowa Pantheon Cortina marki Blumfeldt zmieni Twój taras lub ogród w prawdziwą oazę spokoju i relaksu. Elegancka pergola doskonale wkomponuje się w każdy ogród.Zestaw montażowy zawiera wszystkie materiały, niezbędne do szybkiego przekształcenia powierzchni o wymiarach 3 × 4 m w letni, zacieniony zakątek. Stelaż składający się ze słupków 10 × 10 cm o grubości materiału 1 mm nie rdzewieje i wyróżnia się wyjątkową stabilnością. Dzięki wykończeniu z aluminium malowanego proszkowo jest też nadzwyczaj lekki. Idealnie sprawdzi się podczas dłuższego wypoczynku na świeżym powietrzu.Składany dach z poliestru o gramaturze 180 g/m² pozwala na kontrolowanie nasłonecznienia. Materiałowy dach można bez przeszkód przesuwać po prowadnicach i ustalać jego pozycję. Łatwo zmywalna, wodoodporna powłoka dachu zapobiega tworzeniu się pleśni i chroni przed krótkotrwałym deszczem. Dowolnie podnoszone i rozwijane rolety wykonane z tkaniny poliestrowej o gramaturze 160 g/m² stanowią skuteczną ochronę przed wiatrem.Pergola tarasowa Pantheon Cortina marki Blumfeldt — radość ze słońca i relaksu w zacienionym miejscu. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Blumfeldt Pantheon Cortina, altana ogrodowa, zadaszenie, pergola, dach 3 x 4 m, 4 panele boczne, kolor beżowy , 4home pokrowiec multielastyczny na krzesło comfort brown, 40 - 50 cm, 2 szt.

Blumfeldt Pantheon Cortina, altana ogrodowa, zadaszenie, pergola, dach 3 x 6 m, 4 panele boczne, kolor szary

Blumfeldt Pantheon Cortina, altana ogrodowa, zadaszenie, pergola, dach 3 x 6 m, 4 panele boczne, kolor szary
Szczegół

Altana ogrodowa Pantheon Cortina marki Blumfeldt zmieni Twój taras lub ogród w prawdziwą oazę spokoju i relaksu. Elegancka pergola doskonale wkomponuje się w każdy ogród.Zestaw montażowy zawiera wszystkie materiały, niezbędne do szybkiego przekształcenia powierzchni o wymiarach 3 × 6 m w letni, zacieniony zakątek. Stelaż składający się ze słupków 10 × 10 cm o grubości materiału 1 mm nie rdzewieje i wyróżnia się wyjątkową stabilnością. Dzięki wykończeniu z aluminium malowanego proszkowo jest też nadzwyczaj lekki. Idealnie sprawdzi się podczas dłuższego wypoczynku na świeżym powietrzu.Składany dach z poliestru o gramaturze 180 g/m² pozwala na kontrolowanie nasłonecznienia. Materiałowy dach można bez przeszkód przesuwać po prowadnicach i ustalać jego pozycję. Łatwo zmywalna, wodoodporna powłoka dachu zapobiega tworzeniu się pleśni i chroni przed krótkotrwałym deszczem. Dowolnie podnoszone i rozwijane rolety wykonane z tkaniny poliestrowej o gramaturze 160 g/m² stanowią skuteczną ochronę przed wiatrem.Pergola tarasowa Pantheon Cortina marki Blumfeldt — radość ze słońca i relaksu w zacienionym miejscu. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Blumfeldt Pantheon Cortina, altana ogrodowa, zadaszenie, pergola, dach 3 x 6 m, 4 panele boczne, kolor szary

Krzesło wędkarskie

Krzesło wędkarskie
Szczegół

Krzesło wędkarskie, 2 szt, zestaw 2 szt., łatwe do złożenia, maks. obciążenie 80 kg.-Alindashop.pl (alindashop.pl)

Podobne produkty jak Krzesło wędkarskie

Happy Green Krzesło wędkarskie Korfu szary

Happy Green Krzesło wędkarskie Korfu szary
Szczegół

Krzesło wędkarskie Korfu z konstrukcją stalową (. 1,9 cm i gr. 0,9 mm) i pokryciem z poliestru z powierzchnią PCV w szarym kolorze wzbudzi zainteresowanie nie tylko u wędkarzy. Rozkładane krzesło z podłokietnikami i uchwytem na napój z pewnością wykorzystasz w kempingu, domku letniskowym czy innym miejscu podczas urlopu. Dzięki konstrukcji krzesło jest lekkie i łatwe do przechowywania. (4home.pl)

Podobne produkty jak Happy Green Krzesło wędkarskie Korfu szary

Happy Green Krzesło wędkarskie Fish zielony 50CJF5001

Happy Green Krzesło wędkarskie Fish zielony 50CJF5001
Szczegół

Rozkładane krzesło wędkarskie Fish z podłokietnikami i uchwytem na napój jest przeznaczone nie tylko dla wędkarzy, ale swoje zastosowanie znajdzie również w kempingu, na działce, u modelarzy, podczas biwakowania itp. Konstrukcja jest wykonana z rurek stalowych (śr. 16 mm, gr. 1 mm) i jest bardzo lekka (2 kg). Krzesło bardzo łatwo się składa i przenosi. Konstrukcja posiada pokrycie z poliestru 600D z powierzchnią PVC w zielonym kolorze. (4home.pl)

Podobne produkty jak Happy Green Krzesło wędkarskie Fish zielony 50CJF5001

Podkładka zabezpieczająca podłogę

Podkładka zabezpieczająca podłogę
Szczegół

Podkładka zabezpieczająca podłogę ⭐ - chroni podłogę przed zarysowaniami i otarciami spowodowanymi przez krzesła. ⭐ Chroń swoją podłogę za pomocą originalnego podkładki. ⭐ (alindashop.pl)

Podobne produkty jak Podkładka zabezpieczająca podłogę

howa® Baldachim Henry grey

howa® Baldachim Henry grey
Szczegół

Szykowne zadaszenie, które może być również wykorzystywane jako namiot zabaw. Górny materiał baldachimu wykonany jest w 100% z mocnej bawełny. Idealne jako zadaszenie łóżka. Można go również pięknie wkomponować w pokój dziecięcy jako namiot zabaw lub kącik do przytulania. Ozdobny element przyciągający wzrok. Szczegóły: Wymiary baldachimu: wysokość całkowita: 235 cm wymiary na ścianie: 100 cm min. głębokość: 50 cm materiał: 100 % bawełna Nadaje się do łóżeczka dziecięcego lub jako namiot zabaw. Uwaga! Dostawa bez dekoracji i oświetlenia. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak howa® Baldachim Henry grey

Schardt Łóżeczko Classic Line 70x140cm nature jungle

Schardt Łóżeczko Classic Line 70x140cm nature jungle
Szczegół

Szczegóły produktu: Łóżeczko o wymiarach 70 x 140 cm Łóżeczko z litego drewna bukowego z okrągłą belką, lakierowane w kolorze naturalnym Z trzema wyjmowanymi szczebelkami 3-pozycyjna podstawa z litego drewna bukowego z regulacją wysokości W zestawie zestaw do konwersji w łóżko dla starszego dziecka 4-częściowe wyposażenie tekstylne 2-częściowa pościel i gniazdo W komplecie z materacem i drążkiem do baldachimu Poduszka 40 x 60 cm i kołdra 100 x 135 cm Materiał i pielęgnacja: Materiał kojca: lite drewno bukowe Buk Materac wykonany z pianki Komplet pościeli 100 % bawełna Wypełnienie gniazda 100 % włókno poliestrowe Słupek do zadaszenia wykonany z metalu Wymiary i waga: Długość: 143 cm Szerokość: 77 cm Wysokość: 79,5 cm W zestawie: Łóżeczko turystyczne 70x140 cm Zestaw do konwersji 4-częściowy zestaw tekstylny Materac Słupek do zadaszenia Pościel 2-częściowa Ochraniacz Uwaga: Dekoracje nie są objęte dostawą (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Schardt Łóżeczko Classic Line 70x140cm nature jungle

Schardt Łóżeczko Classic Line 70x140cm artisan oak origami black

Schardt Łóżeczko Classic Line 70x140cm artisan oak origami black
Szczegół

Szczegóły produktu: Łóżeczko o wymiarach 70 x 140 cm Łóżeczko z litego drewna bukowego z okrągłą belką, lakierowane w kolorze naturalnym Z trzema wyjmowanymi szczebelkami 3-pozycyjna podstawa z litego drewna bukowego z regulacją wysokości W zestawie zestaw do konwersji w łóżko dla starszego dziecka 4-częściowe wyposażenie tekstylne 2-częściowa pościel i gniazdo W komplecie z materacem i drążkiem do baldachimu Poduszka 40 x 60 cm i kołdra 100 x 135 cm Materiał i pielęgnacja: Materiał kojca: lite drewno bukowe Buk Materac wykonany z pianki Komplet pościeli 100 % bawełna Wypełnienie gniazda 100 % włókno poliestrowe Słupek do zadaszenia wykonany z metalu Wymiary i waga: Długość: 143 cm Szerokość: 77 cm Wysokość: 79,5 cm W zestawie: Łóżeczko turystyczne 70x140 cm Zestaw do konwersji 4-częściowy zestaw tekstylny Materac Słupek do zadaszenia Pościel 2-częściowa Ochraniacz Uwaga: Dekoracje nie są objęte dostawą (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Schardt Łóżeczko Classic Line 70x140cm artisan oak origami black

Schardt Łóżeczko Classic Line 70x140cm naturalne Big Stars Grey

Schardt Łóżeczko Classic Line 70x140cm naturalne Big Stars Grey
Szczegół

Szczegóły produktu: Łóżeczko o wymiarach 70 x 140 cm Łóżeczko z litego drewna bukowego z okrągłą belką, lakierowane w kolorze naturalnym Z trzema wyjmowanymi szczebelkami 3-pozycyjna podstawa z litego drewna bukowego z regulacją wysokości W zestawie zestaw do konwersji w łóżko dla starszego dziecka 4-częściowe wyposażenie tekstylne 2-częściowa pościel i gniazdo W komplecie z materacem i drążkiem do baldachimu Poduszka 40 x 60 cm i kołdra 100 x 135 cm Materiał i pielęgnacja: Materiał kojca: lite drewno bukowe Buk Materac wykonany z pianki Komplet pościeli 100 % bawełna Wypełnienie gniazda 100 % włókno poliestrowe Słupek do zadaszenia wykonany z metalu Wymiary i waga: Długość: 143 cm Szerokość: 77 cm Wysokość: 79,5 cm W zestawie: Łóżeczko turystyczne 70x140 cm Zestaw do konwersji 4-częściowy zestaw tekstylny Materac Słupek do zadaszenia Pościel 2-częściowa Ochraniacz Uwaga: Dekoracje nie są objęte dostawą (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Schardt Łóżeczko Classic Line 70x140cm naturalne Big Stars Grey

Plastykowy daszek nad drzwi wejściowe, 2 wymiary i kolory-240x90 cm-czarny

Plastykowy daszek nad drzwi wejściowe, 2 wymiary i kolory-240x90 cm-czarny
Szczegół

Daszek z tworzywa sztucznego dostępny w różnych kolorach i wymiarach - chroń wejście przed deszczem✅ i śniegiem✅. Zamów daszek przezroczysty ✌ (alindashop.pl)

Podobne produkty jak Plastykowy daszek nad drzwi wejściowe, 2 wymiary i kolory-240x90 cm-czarny

Plastykowy daszek nad drzwi wejściowe, 2 wymiary i kolory-120x90 cm-biały

Plastykowy daszek nad drzwi wejściowe, 2 wymiary i kolory-120x90 cm-biały
Szczegół

Daszek z tworzywa sztucznego dostępny w różnych kolorach i wymiarach - chroń wejście przed deszczem✅ i śniegiem✅. Zamów daszek przezroczysty ✌ (alindashop.pl)

Podobne produkty jak Plastykowy daszek nad drzwi wejściowe, 2 wymiary i kolory-120x90 cm-biały

Plastykowy daszek nad drzwi wejściowe, 2 wymiary i kolory-240x90 cm-biały

Plastykowy daszek nad drzwi wejściowe, 2 wymiary i kolory-240x90 cm-biały
Szczegół

Daszek z tworzywa sztucznego dostępny w różnych kolorach i wymiarach - chroń wejście przed deszczem✅ i śniegiem✅. Zamów daszek przezroczysty ✌ (alindashop.pl)

Podobne produkty jak Plastykowy daszek nad drzwi wejściowe, 2 wymiary i kolory-240x90 cm-biały

Plastykowy daszek nad drzwi wejściowe, 2 wymiary i kolory-300x90 cm-biały

Plastykowy daszek nad drzwi wejściowe, 2 wymiary i kolory-300x90 cm-biały
Szczegół

Daszek z tworzywa sztucznego dostępny w różnych kolorach i wymiarach - chroń wejście przed deszczem✅ i śniegiem✅. Zamów daszek przezroczysty ✌ (alindashop.pl)

Podobne produkty jak Plastykowy daszek nad drzwi wejściowe, 2 wymiary i kolory-300x90 cm-biały

REWA Folia przeciwdeszczowa z zamkiem błyskawicznym

REWA Folia przeciwdeszczowa z zamkiem błyskawicznym
Szczegół

Osłona przeciwdeszczowa dla wózka z zamkiem błyskawicznym Szczegóły: Uniwersalne zastosowanie: dla wózków dziecięcych z gondolką i spacerówek Z praktycznym zamkiem błyskawicznym: dla łatwego dostępu do dziecka duże okienko dla optymalnej cyrkulacji powietrza tasiemka z gumy: zapewnia bezpieczne mocowanie i umożliwia szybki montaż i demontaż. Małe zadaszenie oferuje dodatkową ochronę Elastyczność i łatwość użycia materiał: PEVA (bez PCV), poliester (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak REWA Folia przeciwdeszczowa z zamkiem błyskawicznym

THULE Daszek Spring Misty Rose Melange

THULE Daszek Spring Misty Rose Melange
Szczegół

Osłona przeciwsłoneczna dla Twojego THULE Spring. Wentylowany daszek z przezroczystą siatką zapewnia dziecku przyjemną jazdę w każdych warunkach pogodowych. Regulowany daszek przeciwsłoneczny ze zintegrowanym przedłużeniem chroni przed nasłonecznieniem i gwarantuje współczynnik ochrony powyżej 50. Szczegóły dotyczące produktu: Wentylowany daszek z przezroczystą siatką Regulowane zadaszenie z wbudowanym przedłużeniem Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej powyżej 50 Prosty i szybki montaż Kompatybilny z THULE Spring (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak THULE Daszek Spring Misty Rose Melange

THULE Daszek Spring Grey Melange

THULE Daszek Spring Grey Melange
Szczegół

Osłona przeciwsłoneczna dla Twojego THULE Spring. Wentylowany daszek z przezroczystą siatką zapewnia dziecku przyjemną jazdę w każdych warunkach pogodowych. Regulowany daszek przeciwsłoneczny ze zintegrowanym przedłużeniem chroni przed nasłonecznieniem i gwarantuje współczynnik ochrony powyżej 50. Szczegóły dotyczące produktu: Wentylowany daszek z przezroczystą siatką Regulowane zadaszenie z wbudowanym przedłużeniem Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej powyżej 50 Prosty i szybki montaż Kompatybilny z THULE Spring (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak THULE Daszek Spring Grey Melange

jollein Łóżko z baldachimem Vintage 245cm biscuit

jollein Łóżko z baldachimem Vintage 245cm biscuit
Szczegół

Szczegóły produktu: Daszek w wyglądzie Vintage Nadaje się do słupa baldachimu o wysokości 220 cm z pierścieniem (nie dołączony!) Materiał i pielęgnacja: Materiał: 80 % poliester, 20 % bawełna Prać w delikatnym cyklu Powiesić do wyschnięcia w formie Nie wkładać do suszarki Wymiary i waga: Długość: 245 cm W zestawie: 1 x jollein zadaszenie Vintage 245 cm biscuit Uwaga: maszt nie jest objęty dostawą (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak jollein Łóżko z baldachimem Vintage 245cm biscuit

Kidkraft® Drewniany plac zabaw Brookridge

Kidkraft® Drewniany plac zabaw Brookridge
Szczegół

Drewniany plac zabaw Brookridge oferuje dzieciom wspniałą zabawę! Możesz bawić się na nim do 9 dzieci jednocześnie. Zapewni zabawę na wiele godzin. W zestawie zjeżdżalnia, ścianka do wspinaczki i materiałowy dach a także winylowa tablica kredowa. Dodatkowo huśtawki, w tym jedna podwójna. Piaskownica pod zadaszeniem i stoliczek z krzesełkiem. Konstrukcja ze stabilnego drewna cedrowego przypadnie z pewnością do gustu nie tylko dzieciom ale i dorosłym. Drewniany plac Brookridge przemieni każdy ogród w radosne miejsce do zabawy. I takie właśnie jest jego zadanie. Przeznaczony dla maksymalnie 9 dzieci. Maksymalne obciążenie: 49,9 kg na dziecko zjeżdżalnia ścianka do wspinaczki z kolorowymi uchwytami domek do zabaw z winylową tablicą kredową drabinka zadaszona kawiarenka ze stołkiem 2 huśtawki 1 huśtawka podwójka piaskownica (brak piasku w zestawie) luneta Szczegóły: materiał: 100 % drewno cedrowe premium waga: 98,43 kg wymiary: 3,94 m x 3,89 m x 2,74 m (dł x sz x wys) (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Kidkraft® Drewniany plac zabaw Brookridge

jollein Łóżko z baldachimem Vintage 245cm ruffle nougat

jollein Łóżko z baldachimem Vintage 245cm ruffle nougat
Szczegół

Szczegóły produktu: Daszek w wyglądzie Vintage Nadaje się do słupa baldachimu o wysokości 220 cm z pierścieniem (nie dołączony!) Materiał i pielęgnacja: Materiał: 80 % poliester, 20 % bawełna Prać w delikatnym cyklu Powiesić do wyschnięcia w formie Nie wkładać do suszarki Wymiary i waga: Długość: 245 cm W zestawie: 1 x jollein zadaszenie Vintage 245 cm nugat Uwaga: maszt nie jest objęty dostawą (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak jollein Łóżko z baldachimem Vintage 245cm ruffle nougat

jollein Łóżko z baldachimem Vintage 245cm liść green

jollein Łóżko z baldachimem Vintage 245cm liść green
Szczegół

Szczegóły produktu: Daszek w wyglądzie Vintage Nadaje się do słupa baldachimu o wysokości 220 cm z pierścieniem (nie dołączony!) Materiał i pielęgnacja: Materiał: 80 % poliester, 20 % bawełna Prać w delikatnym cyklu Powiesić do wyschnięcia w formie Nie wkładać do suszarki Wymiary i waga: Długość: 245 cm W zestawie: 1 x jollein zadaszenie Vintage 245 cm liść green Uwaga: maszt nie jest objęty dostawą (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak jollein Łóżko z baldachimem Vintage 245cm liść green
krzesło wędkarskie z zadaszeniem, Happy Green Krzesło wędkarskie Korfu zielony, Happy Green Krzesło wędkarskie Fish beżowy, Happy Green Krzesło wędkarskie Fish czarny, Happy Green Krzesło wędkarskie Korfu szary, Happy Green Krzesło wędkarskie Fish zielony 50CJF5001, Krzesło hamakowe z siedziskiem, beżowy, Krzesło hamakowe z siedziskiem, czarny, Redcliffs Krzesło składane outdoor z torbą chłodzącą, niebieski, Redcliffs Krzesło składane outdoor z torbą chłodzącą, zielony, krzesło ogrodowe hartman, krzesło ogrodowe vermont, krzesło ogrodowe elisa, Fieldmann FDZN 4001-T krzesło z regulacją pozycji, 2 szt., Happy Green Krzesło plażowe zielony, Cattara Krzesło kempingowe składane Nature, Fieldmann FDZN 9006 Pokrowiec na krzesło, brązowy, 4Home Elastyczny wodoodporny pokrowiec na krzesło Magic clean jasnoszary, Keter Krzesło dziecięce zielony, 43 x 39 x 53 cm, Keter Krzesło dziecięce różowy, 43 x 39 x 53 cm, Keter Krzesło dziecięce niebieski, 43 x 39 x 53 cm, 4Home Pokrowiec multielastyczny na krzesło Comfort grey, 40 - 50 cm, 2 szt., 4Home Pokrowiec multielastyczny na krzesło Comfort bordó, 40 - 50 cm, 2 szt., 4Home Pokrowiec multielastyczny na krzesło Comfort beige, 40 - 50 cm, 2 szt., 4Home Elastyczny pokrowiec na krzesło Retro, 45 - 50 cm, komplet 2 szt., 4Home Elastyczny pokrowiec na krzesło Style, 45 - 50 cm, komplet 2 szt., 4Home Pokrowiec multielastyczny na krzesło Comfort cream, 40 - 50 cm, 2 szt., 4Home Elastyczny pokrowiec na krzesło Noir, 45 - 50 cm, komplet 2 szt., 4Home Pokrowiec multielastyczny na krzesło Comfort terracotta, 40 - 50 cm, 2 szt., 4Home Pokrowiec multielastyczny na krzesło Comfort brown, 40 - 50 cm, 2 szt.