Kanister 100l

Produkt Kanister 100l znaleziono 15x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Kanister 100l i szukaj produktu ponownie.

Kanister 10l

Kanister 10l
Szczegół

(liderlamp.pl)

Podobne produkty jak Kanister 10l , Kanister 100l

Iverlux ESERA 100L LED - LED Oprawa awaryjna LED/1,4W/230V IP44

GASPARI NUTRITION Water jug Crater Cap - 1,89l - Kanister, bidon, butelka na wodęAkcesoria treningowe > Shakery i bidony

GASPARI NUTRITION Water jug Crater Cap - 1,89l - Kanister, bidon, butelka na wodęAkcesoria treningowe > Shakery i bidony
Szczegół

Water Jug od Gaspari to duży bidon na wodę. Nie zawiera BPA i aluminium i posiada pojemnik na produkty. Dla wygody użytkowania posiada praktyczny uchwyt i ustnik zamykany na zatrzask. (musclepower.pl)

Podobne produkty jak GASPARI NUTRITION Water jug Crater Cap - 1,89l - Kanister, bidon, butelka na wodęAkcesoria treningowe > Shakery i bidony

Elektryczny podgrzewacz wody Aquamarin®, 100l, 1,5 kW

Elektryczny podgrzewacz wody Aquamarin®, 100l, 1,5 kW
Szczegół

Nasz podgrzewacz wody posiada zbiornik ze stali emaliowanej z odkamienianiem i anodą magnezową, co zapewnia odporność na korozję i długą żywotność produktu. Wyposażona jest w regulowany termostat, który umożliwia podgrzanie wody do 75°C, a także zawór bezpieczeństwa i wszystkie niezbędne materiały mocujące. Ten model zapobiegający osadzaniu się kamienia jest dostępny z różnymi wyjściami, więc na pewno wybierzesz ten, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom ciepłej wody. Czas nagrzewania do 65°C to około 110 minut. Dane techniczne: objętość: 100 l klasa efektywności energetycznej: C wydajność grzewcza: 36,60% montaż: zawieszenie pionowe połączenie: dolne wymiary: ok. 410 x 1110 mm (śr. x wys.) waga: ok. 27,8 kg napięcie: 230V częstotliwość: 50/60 Hz maks. ciśnienie robocze w zbiorniku: 0,8 MPa / 8 bar ilość promienników: 1 promiennik z dwoma promiennikami grzałka: 1,5 kW maksymalna temperatura nominalna: 75°C optymalna temperatura dla dłuższej żywotności: 65°C (ustaw wyświetlacz na 65°C) kabel sieciowy z wtyczką sieciową (L): ok. 1,5 m (250 V / 16 A) maks. prąd znamionowy: 16 A izolacja: pianka izolacyjna z poliuretanu bez freonu klasa ochrony: IPX4 materiał: stalowy korpus SPCC, stalowy zbiornik wewnętrzny SPCC biały kolor Zawartość opakowania: 1 x elektryczny zbiornik ciepłej wody 1 x zawór bezpieczeństwa 1 x zestaw materiałów mocujących (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Elektryczny podgrzewacz wody Aquamarin®, 100l, 1,5 kW

Metalowy kanister 5l

Metalowy kanister 5l
Szczegół

(liderlamp.pl)

Podobne produkty jak Metalowy kanister 5l

Metalowy kanister 10l

Metalowy kanister 10l
Szczegół

(liderlamp.pl)

Podobne produkty jak Metalowy kanister 10l

Kanister plastikowy - 5 l

Kanister plastikowy - 5 l
Szczegół

Wymiary dają kanistrowi obszerną przestrzeń, nawet do 5 litrów paliwa. W kanistrze znajduje się lejek, wyposażony w elastyczną szyjkę oraz wieczko, w którym znajduje się bolec, za pomocą którego można wskazać rodzaj paliwa (benzyna/olej napędowy/mieszanka paliwowa). Dane techniczne: wymiary: 24 x 26 x 16,5 cm objętość: 5 l długość lejka: 17 cm Zawartość opakowania: 1 x kanister (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Kanister plastikowy - 5 l

Lejek do kanistra metalowego

Lejek do kanistra metalowego
Szczegół

(liderlamp.pl)

Podobne produkty jak Lejek do kanistra metalowego

Kanister plastikowy - 20 l

Kanister plastikowy - 20 l
Szczegół

Wymiary zewnętrzne dają kanistrowi pojemną przestrzeń, aż do 20 l paliwa. W kanistrze znajduje się lejek, wyposażony w elastyczną szyjkę oraz wieczko, w którym znajduje się bolec, za pomocą którego można wskazać rodzaj paliwa (benzyna/olej napędowy/mieszanka paliwowa). Dane techniczne: wymiary: 40 x 37,5 x 24 cm objętość: 20 l długość lejka: 27 cm Zawartość opakowania: 1 x kanister (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Kanister plastikowy - 20 l

Kanister plastikowy czerwony - 10 l

Kanister plastikowy czerwony - 10 l
Szczegół

Produkt wykonany z wytrzymałego tworzywa w kolorze czerwonym, z ergonomicznie ukształtowaną rączką na górnej części korpusu. Wymiary dają kanistrowi obszerną przestrzeń. W kanistrze znajduje się lejek wyposażony w elastyczną szyjkę oraz wieczko, w którym znajduje się bolec, za pomocą którego można wskazać rodzaj paliwa (benzyna/olej napędowy/mieszanka paliwowa). Dane techniczne: wymiary: 30 x 30 x 20 cm objętość: 10 l długość lejka: 17 cm Zawartość opakowania: 1 x kanister (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Kanister plastikowy czerwony - 10 l

4Home Kanister nadmuchiwany 10 l

4Home Kanister nadmuchiwany 10 l
Szczegół

Składny, specjalnie zaprojektowany kanister składany z polietylenu jest bardzo elastyczny i stabilny. Ma uchwyt do łatwiejszej manipulacji i nalewkę do dokładnego nalewania. Objętość 10 l. (4home.pl)

Podobne produkty jak 4Home Kanister nadmuchiwany 10 l

Simba Strażak Sam - Gaśnica

Simba Strażak Sam - Gaśnica
Szczegół

Walczcie z ogniem jak prawdziwy strażak! Za pomocą gaśnicy firmy Simba Toys można szybko ugasić pożar. Dzięki wspaniałemu mechanizmowi sprężonego powietrza mali strażacy po prostu wciągają wodę z kanistra do węża i można rozpocząć pryskanie. Gaśnica Sam Pro jest odpowiednia dla dzieci od 3 roku życia. Szczegóły dotyczące produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 10 x 13 x 34 cm Wiek: od 3 lat Uwaga Nie nadaje się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Zawiera drobne części, które mogą zostać połknięte. Niebezpieczeństwo uduszenia się! (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Simba Strażak Sam - Gaśnica

rolly®toys rollyBox

rolly®toys rollyBox
Szczegół

Koryto transportowe RollyToys jest idealnym dodatkiem do Twojego traktora RollyToys! Realistyczna Design wywrotka i napełniane kanistry na mleko są wspaniałe do zabawy. Zabawa jest gwarantowana, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Szczegóły produktu: Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 43,5 x 23,5 x 32 cm W komplecie 4 dzbanki na mleko z możliwością napełniania Objętość napełniania zbiornika na mleko: ok. 1 litr Łatwe mocowanie do tylnego zaczepu Funkcjonalna rynna transportowa Łatwo odchylane koryto Klapa bagażnika może być odblokowana i zdejmowana Waga: 2,4 kg Od 3 do 10 lat Uwaga Nieodpowiednie dla dzieci poniżej trzech lat. Stosować wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej. Niebezpieczeństwo obrażeń! (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak rolly®toys rollyBox

GEKO Kosa motorowa/wykaszarka, 3 kW

GEKO Kosa motorowa/wykaszarka, 3 kW
Szczegół

Praktyczna wykaszarka do codziennych prac w ogrodzie o dużej mocy 3 kW i szerokiej gamie akcesoriów.Zaletą tej wykaszarki jest jej cena i jakość wykonania. Wykaszarka G81061 jest przeznaczona do koszenia trawy, krzewów lub zarośli, czyli do koszenia trawy za pomocą nylonowej żyłki lub noża do trawy, do prac wykończeniowych w trudno dostępnych miejscach za pomocą kosiarki. Nowy model na rok 2020 zawiera jeszcze więcej akcesoriów wykorzystujących lepsze materiały do budowy silnika i wału.Podczas pracy z wykaszarką można docenić: moc silnika dwusuwowego z bardzo dobrą dynamiką i szybkością przyspieszania uniwersalny uchwyt regulowany specjalnie wyprofilowany uchwyt przedni w kształcie litery U, ułatwiający pracę w trudnym terenie płynna regulacja łatwa i precyzyjna obsługa przenoszenie mocy silnika przez wał stały za pomocą łożysk przekładnia kątowa z kołami zębatymi, która przenosi moment obrotowy z wału na narzędzie skrawające Specyfikacje: silnik: benzynowy 2-suwowy/chłodzony powietrzem pojemność: 42,7 ccm maks. prędkość obrotowa: 8000 obr./min paliwo (mieszanka): benzyna bezołowiowa BA 95, olej do silników 2-suwowych (25:1) pojemność zbiornika: 1 l waga: 7,5 kg poziom hałasu LwA: 112 dB Zawartość opakowania: wykaszarka nóż - ostrze trójzębne 1x 3x żyłka nylonowa + wzmocniona żyłka tarcza na rośliny drzewiaste maska, ochraniacze na uszy kanister paliwowy do mieszania paliwa wsparcie pleców zestaw montażowy do złożenia urządzenia WŁAŚCIWY WYBÓR NARZĘDZIA PRACYGłowica żyłkowa: nadaje się do koszenia niskiej trawy na otwartych terenach bez przeszkód. Nie należy kosić wokół stałych obiektów (płotów, drzew, kamieni...). Może dojść do uszkodzenia głowicy tnącej.Metalowa głowica żyłkowa: odpowiednia do koszenia niskiej trawy, dzięki solidnej konstrukcji może być stosowana do koszenia wokół stałych obiektów (płoty, drzewa, kamienie...).Tarcza trójzębna, czterozębna: nadaje się do cięcia wysokiej trawy, runi i pewniejszych roślin trawiastych. Nie stosować do trzciny, zarośli, krzewów i roślin drzewiastych, do koszenia wokół obiektów stałych (płoty, drzewa, kamienie...). Może dojść do uszkodzenia urządzenia.Tarcza z ośmioma zębami: do koszenia starych, suchych traw i trzcin. Nie stosować do trzciny, zarośli, krzewów i roślin drzewiastych, do koszenia wokół obiektów stałych (płoty, drzewa, kamienie...). Może dojść do uszkodzenia urządzenia.Tarcze wielozębne (22-80 zębów): do cięcia zarośli, krzewów lub słabszych drzew do średnicy pnia 60 mm. Im większa liczba zębów, tym lepiej pilarka radzi sobie z grubszymi zaroślami czy nawet słabszymi roślinami drzewiastymi.Dozowanie: stosunek 25:1 benzyna/olej 1 litr/40 ml 2 litry/80 ml 3 litry/120 ml 4 litry/160 ml 5 litrów/200 ml (4home.pl)

Podobne produkty jak GEKO Kosa motorowa/wykaszarka, 3 kW

Automatyczny dozownik wody z możliwością ładowania

Automatyczny dozownik wody z możliwością ładowania
Szczegół

Jeśli denerwuje Cię ciągłe kupowanie małych butelek wody, spraw sobie jedną większą. Dzieci w szczególności mają problem z nalaniem wody z kanistra do szklanki, w wyniku czego może dojść do małej powodzi w domu. Nie musisz się bać niekomfortowego... (giftwow.pl)

Podobne produkty jak Automatyczny dozownik wody z możliwością ładowania
kanister 100l, kanister na wodę 100l