Fralab botanica ulivo świeczka zapachowa 390 g

Produkt Fralab botanica ulivo świeczka zapachowa 390 g znaleziono 50+x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Fralab botanica ulivo świeczka zapachowa 390 g i szukaj produktu ponownie.

FraLab Botanica Ulivo świeczka zapachowa 390 g

FraLab Botanica Ulivo świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Botanica Ulivo, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Botanica Ulivo napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: drzewny zapach ziołowy aromat doskonały pomysł na prezent Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Botanica Ulivo świeczka zapachowa 390 g , Fralab botanica ulivo świeczka zapachowa 390 g

FraLab Botanica Maggiorana świeczka zapachowa 390 g

FraLab Botanica Maggiorana świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Botanica Maggiorana, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Botanica Maggiorana napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: ziołowy aromat doskonały pomysł na prezent Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Botanica Maggiorana świeczka zapachowa 390 g , Fralab botanica maggiorana świeczka zapachowa 390 g

FraLab Botanica Melissa świeczka zapachowa 390 g

FraLab Botanica Melissa świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Botanica Melissa, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Botanica Melissa napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: doskonały pomysł na prezent świeży zapach drzewny zapach cytrusowy zapach Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Botanica Melissa świeczka zapachowa 390 g , Fralab botanica melissa świeczka zapachowa 390 g

FraLab Botanica Lavanda świeczka zapachowa 390 g

FraLab Botanica Lavanda świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Botanica Lavanda, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Botanica Lavanda napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: ziołowy aromat designerskie opakowanie po wypaleniu pojemnik można wykorzystać jako stylowy element dekoracyjny doskonały pomysł na prezent długi czas spalania Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Botanica Lavanda świeczka zapachowa 390 g , Fralab blu świeczka zapachowa 390 g

FraLab Blu świeczka zapachowa 390 g

FraLab Blu świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Blu, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Blu napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach zwiewny czysty zapach wiosenny zapach letni zapach cytrusowy zapach doskonały pomysł na prezent Skład: zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Blu świeczka zapachowa 390 g , Fralab blu ponente świeczka zapachowa 390 g

FraLab Blu Ponente świeczka zapachowa 390 g

FraLab Blu Ponente świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Blu Ponente, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Blu Ponente napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach zwiewny czysty zapach wiosenny zapach letni zapach doskonały pomysł na prezent Skład: bawełniany knot zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Blu Ponente świeczka zapachowa 390 g , Fralab blu grecale świeczka zapachowa 390 g

FraLab Blu Tramontana świeczka zapachowa 390 g

FraLab Blu Tramontana świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Blu Tramontana, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Blu Tramontana napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach zwiewny czysty zapach wiosenny zapach letni zapach doskonały pomysł na prezent Skład: bawełniany knot zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Blu Tramontana świeczka zapachowa 390 g , Fralab blu tramontana świeczka zapachowa 390 g

FraLab Blu Grecale świeczka zapachowa 390 g

FraLab Blu Grecale świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Blu Grecale, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Blu Grecale napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach zwiewny czysty zapach doskonały pomysł na prezent Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Blu Grecale świeczka zapachowa 390 g , Fralab daisy luce świeczka zapachowa 390 g

FraLab Daisy Luce świeczka zapachowa 390 g

FraLab Daisy Luce świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Daisy Luce, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Daisy Luce napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach owocowy zapach wiosenny zapach doskonały pomysł na prezent Skład: bawełniany knot zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Daisy Luce świeczka zapachowa 390 g , Fralab maiolica capri świeczka zapachowa 390 g

FraLab Helios Cocco świeczka zapachowa 390 g

FraLab Helios Cocco świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Helios Cocco, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Helios Cocco napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach letni zapach Skład: na bazie olejków eterycznych Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Helios Cocco świeczka zapachowa 390 g , Fralab maiolica panarea świeczka zapachowa 390 g

FraLab Helios Ananas świeczka zapachowa 390 g

FraLab Helios Ananas świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Helios Ananas, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Helios Ananas napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach letni zapach Skład: na bazie olejków eterycznych Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Helios Ananas świeczka zapachowa 390 g , Fralab maiolica lipari świeczka zapachowa 390 g

FraLab Charlie Caramello świeczka zapachowa 390 g

FraLab Charlie Caramello świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Charlie Caramello, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Właściwości: wykwintny zapach słodki aromat Skład: na bazie olejków eterycznych Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Charlie Caramello świeczka zapachowa 390 g , Fralab maiolica ischia świeczka zapachowa 390 g

FraLab Helios Colibri świeczka zapachowa 390 g

FraLab Helios Colibri świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Helios Colibri, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Helios Colibri napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: doskonały pomysł na prezent wiosenny zapach zwiewny czysty zapach kwiatowy zapach letni zapach Skład: na bazie olejków eterycznych Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Helios Colibri świeczka zapachowa 390 g , Fralab noël atmosphere świeczka zapachowa 390 g

FraLab Helios Flamingo świeczka zapachowa 390 g

FraLab Helios Flamingo świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Helios Flamingo, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Właściwości: owocowy zapach letni zapach tropikalny zapach Skład: na bazie olejków eterycznych Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Helios Flamingo świeczka zapachowa 390 g , Fralab noël bleu świeczka zapachowa 390 g

FraLab Flo Magnolia świeczka zapachowa 390 g

FraLab Flo Magnolia świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Flo Magnolia, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Flo Magnolia napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach owocowy zapach wiosenny zapach czyste spalanie doskonały pomysł na prezent Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Flo Magnolia świeczka zapachowa 390 g , Fralab helios flamingo świeczka zapachowa 390 g

FraLab Noël Bleu świeczka zapachowa 390 g

FraLab Noël Bleu świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Noël Bleu, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Noël Bleu napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: tematyczny, świąteczny zapach aromat bożonarodzeniowy designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia ziołowy aromat Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Noël Bleu świeczka zapachowa 390 g , Fralab helios cocco świeczka zapachowa 390 g

FraLab Jappo Nakama świeczka zapachowa 390 g

FraLab Jappo Nakama świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Jappo Nakama, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Jappo Nakama napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Skład: bawełniany knot zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Jappo Nakama świeczka zapachowa 390 g , Fralab daisy świeczka zapachowa i. 390 g

FraLab Stones Calacatta świeczka zapachowa 390 g

FraLab Stones Calacatta świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Stones Calacatta, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Stones Calacatta napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Stones Calacatta świeczka zapachowa 390 g , Fralab noël rouge świeczka zapachowa 390 g

FraLab Jappo Shoshin świeczka zapachowa 390 g

FraLab Jappo Shoshin świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Jappo Shoshin, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Jappo Shoshin napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach owocowy zapach długi czas spalania designerskie opakowanie Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Jappo Shoshin świeczka zapachowa 390 g , Fralab charlie caramello świeczka zapachowa 390 g

FraLab Maiolica Panarea świeczka zapachowa 390 g

FraLab Maiolica Panarea świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Maiolica Panarea, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Maiolica Panarea napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach świeży zapach zwiewny czysty zapach Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Maiolica Panarea świeczka zapachowa 390 g , Fralab helios ananas świeczka zapachowa 390 g

FraLab Maiolica Capri świeczka zapachowa 390 g

FraLab Maiolica Capri świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Maiolica Capri, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Maiolica Capri napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach owocowy zapach drzewny zapach słodki aromat Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Maiolica Capri świeczka zapachowa 390 g , Fralab helios colibri świeczka zapachowa 390 g

FraLab Maiolica Lipari świeczka zapachowa 390 g

FraLab Maiolica Lipari świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Maiolica Lipari, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Maiolica Lipari napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach świeży zapach Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Maiolica Lipari świeczka zapachowa 390 g , Fralab charlie cioccolato świeczka zapachowa 390 g

FraLab Maiolica Ischia świeczka zapachowa 390 g

FraLab Maiolica Ischia świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Maiolica Ischia, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Maiolica Ischia napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach drzewny zapach słodki aromat Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Maiolica Ischia świeczka zapachowa 390 g , Fralab damasco luna d'oriente świeczka zapachowa 390 g

FraLab Damasco Luna D'Oriente świeczka zapachowa 390 g

FraLab Damasco Luna D'Oriente świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Damasco Luna D'Oriente, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Damasco Luna D'Oriente napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: drzewny zapach korzenny aromat orientalny aromat doskonały pomysł na prezent Skład: bawełniany knot zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Damasco Luna D'Oriente świeczka zapachowa 390 g , Fralab artika cottage incantato świeczka zapachowa 390 g

FraLab Charlie Zucchero Filato świeczka zapachowa 390 g

FraLab Charlie Zucchero Filato świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Charlie Zucchero Filato, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Charlie Zucchero Filato napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: słodki aromat wykwintny zapach Skład: na bazie olejków eterycznych Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Charlie Zucchero Filato świeczka zapachowa 390 g , Fralab artika melodia alpina świeczka zapachowa 390 g

FraLab Noël La Magie świeczka zapachowa 390 g

FraLab Noël La Magie świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Noël La Magie, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Noël La Magie napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: cytrusowy zapach doskonały pomysł na prezent designerskie opakowanie po wypaleniu pojemnik można wykorzystać jako stylowy element dekoracyjny Skład: bawełniany knot zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Noël La Magie świeczka zapachowa 390 g , Fralab artika foresta gelata świeczka zapachowa 390 g

FraLab Artika Foresta Gelata świeczka zapachowa 390 g

FraLab Artika Foresta Gelata świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Artika Foresta Gelata, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Artika Foresta Gelata napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: drzewny zapach ziołowy aromat zapach igliwi designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Artika Foresta Gelata świeczka zapachowa 390 g , Fralab charlie zucchero filato świeczka zapachowa 390 g

FraLab Stones Lapis Lazzuli świeczka zapachowa 390 g

FraLab Stones Lapis Lazzuli świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Stones Lapis Lazzuli, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Stones Lapis Lazzuli napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Stones Lapis Lazzuli świeczka zapachowa 390 g , Fralab noël la magie świeczka zapachowa 390 g

FraLab Artika Cottage Incantato świeczka zapachowa 390 g

FraLab Artika Cottage Incantato świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Artika Cottage Incantato, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Artika Cottage Incantato napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach rozgrzewający zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania Skład: bawełniany knot zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Artika Cottage Incantato świeczka zapachowa 390 g , Fralab damasco tesoro del sultano świeczka zapachowa 390 g

FraLab Damasco Tesoro Del Sultano świeczka zapachowa 390 g

FraLab Damasco Tesoro Del Sultano świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Damasco Tesoro Del Sultano, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Damasco Tesoro Del Sultano napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: korzenny aromat drzewny zapach orientalny aromat doskonały pomysł na prezent Skład: bawełniany knot zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Damasco Tesoro Del Sultano świeczka zapachowa 390 g , Fralab artika occhi del bosco świeczka zapachowa 390 g

FraLab Charlie Torta al Limone świeczka zapachowa 390 g

FraLab Charlie Torta al Limone świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Charlie Torta al Limone, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Charlie Torta al Limone napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: wykwintny zapach owocowy zapach Skład: na bazie olejków eterycznych Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Charlie Torta al Limone świeczka zapachowa 390 g

FraLab Artika Occhi Del Bosco świeczka zapachowa 390 g

FraLab Artika Occhi Del Bosco świeczka zapachowa 390 g
Szczegół

FraLab Artika Occhi Del Bosco, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Artika Occhi Del Bosco napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia drzewny zapach Skład: zawiera wosk kokosowy na bazie olejków eterycznych bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Artika Occhi Del Bosco świeczka zapachowa 390 g

FraLab Daisy świeczka zapachowa I. 390 g

FraLab Daisy świeczka zapachowa I. 390 g
Szczegół

FraLab Daisy, 390 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Daisy napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach wiosenny zapach kwiatowy zapach doskonały pomysł na prezent Skład: bawełniany knot zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Daisy świeczka zapachowa I. 390 g

FraLab Noël Joie świeczka zapachowa 190 g

FraLab Noël Joie świeczka zapachowa 190 g
Szczegół

FraLab Noël Joie, 190 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Noël Joie napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach tematyczny, świąteczny zapach aromat bożonarodzeniowy Skład: na bazie olejków eterycznych Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Noël Joie świeczka zapachowa 190 g

FraLab Noël Amour świeczka zapachowa 190 g

FraLab Noël Amour świeczka zapachowa 190 g
Szczegół

FraLab Noël Amour, 190 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Noël Amour napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: rozgrzewający zapach tematyczny, świąteczny zapach aromat bożonarodzeniowy Skład: na bazie olejków eterycznych Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Noël Amour świeczka zapachowa 190 g

FraLab Artika Foresta Gelata świeczka zapachowa 190 g

FraLab Artika Foresta Gelata świeczka zapachowa 190 g
Szczegół

FraLab Artika Foresta Gelata, 190 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Artika Foresta Gelata napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: drzewny zapach ziołowy aromat zapach igliwi designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Artika Foresta Gelata świeczka zapachowa 190 g

FraLab Damasco Oasi Sperduta świeczka zapachowa 190 g

FraLab Damasco Oasi Sperduta świeczka zapachowa 190 g
Szczegół

FraLab Damasco Oasi Sperduta, 190 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Damasco Oasi Sperduta napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach kwiatowy zapach Skład: na bazie olejków eterycznych Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Damasco Oasi Sperduta świeczka zapachowa 190 g

FraLab Damasco Stoffe Antiche świeczka zapachowa 190 g

FraLab Damasco Stoffe Antiche świeczka zapachowa 190 g
Szczegół

FraLab Damasco Stoffe Antiche, 190 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Damasco Stoffe Antiche napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: drzewny zapach kwiatowy zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Damasco Stoffe Antiche świeczka zapachowa 190 g

FraLab Damasco Spezie Del Suq świeczka zapachowa 190 g

FraLab Damasco Spezie Del Suq świeczka zapachowa 190 g
Szczegół

FraLab Damasco Spezie Del Suq, 190 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Damasco Spezie Del Suq napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach kwiatowy zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent czyste spalanie Skład: zawiera wosk kokosowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Damasco Spezie Del Suq świeczka zapachowa 190 g

FraLab Artika Occhi Del Bosco świeczka zapachowa 190 g

FraLab Artika Occhi Del Bosco świeczka zapachowa 190 g
Szczegół

FraLab Artika Occhi Del Bosco, 190 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Artika Occhi Del Bosco napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia drzewny zapach Skład: zawiera wosk kokosowy na bazie olejków eterycznych bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Artika Occhi Del Bosco świeczka zapachowa 190 g

FraLab Damasco Tesoro Del Sultano świeczka zapachowa 190

FraLab Damasco Tesoro Del Sultano świeczka zapachowa 190
Szczegół

FraLab Damasco Tesoro Del Sultano, 190 , Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa FraLab Damasco Tesoro Del Sultano napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: korzenny aromat drzewny zapach orientalny aromat doskonały pomysł na prezent Skład: bawełniany knot zawiera wosk kokosowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak FraLab Damasco Tesoro Del Sultano świeczka zapachowa 190

Air Wick Botanica Island Rose & African Geranium świeczka zapachowa z różanym aromatem 205 g

Air Wick Botanica Island Rose & African Geranium świeczka zapachowa z różanym aromatem 205 g
Szczegół

Air Wick Botanica Island Rose & African Geranium, 205 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Air Wick Botanica Island Rose & African Geranium napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach świeży zapach doskonały pomysł na prezent Skład: produkt nadający się do recyklingu bawełniany knot na bazie olejków eterycznych Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Air Wick Botanica Island Rose & African Geranium świeczka zapachowa z różanym aromatem 205 g

Vellutier Rendezvous świeczka zapachowa 515 g

Vellutier Rendezvous świeczka zapachowa 515 g
Szczegół

Vellutier Rendezvous, 515 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Vellutier Rendezvous napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach drzewny zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Skład: bawełniany knot kompozycja wosków roślinnych Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Vellutier Rendezvous świeczka zapachowa 515 g

Vellutier Rendezvous świeczka zapachowa 90 g

Vellutier Rendezvous świeczka zapachowa 90 g
Szczegół

Vellutier Rendezvous, 90 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Vellutier Rendezvous napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach drzewny zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Skład: bawełniany knot kompozycja wosków roślinnych Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Vellutier Rendezvous świeczka zapachowa 90 g

Vellutier Rendezvous świeczka zapachowa 225 g

Vellutier Rendezvous świeczka zapachowa 225 g
Szczegół

Vellutier Rendezvous, 225 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Vellutier Rendezvous napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach drzewny zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Skład: bawełniany knot kompozycja wosków roślinnych Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Vellutier Rendezvous świeczka zapachowa 225 g

Castelbel Sardine świeczka zapachowa 190 g

Castelbel Sardine świeczka zapachowa 190 g
Szczegół

Castelbel Sardine, 190 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Castelbel Sardine napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach cytrusowy zapach luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent Skład: kompozycja wosków roślinnych bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Castelbel Sardine świeczka zapachowa 190 g

Muha Melograno świeczka zapachowa 70 g

Muha Melograno świeczka zapachowa 70 g
Szczegół

Muha Melograno, 70 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Muha Melograno napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach słodki aromat letni zapach Skład: bawełniany knot kompozycja wosków roślinnych Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. (notino.pl)

Podobne produkty jak Muha Melograno świeczka zapachowa 70 g

Muha Melograno świeczka zapachowa 300 g

Muha Melograno świeczka zapachowa 300 g
Szczegół

Muha Melograno, 300 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Muha Melograno napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach słodki aromat letni zapach Skład: bawełniany knot kompozycja wosków roślinnych Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. (notino.pl)

Podobne produkty jak Muha Melograno świeczka zapachowa 300 g

BYREDO Bibliotheque świeczka zapachowa 240 g

BYREDO Bibliotheque świeczka zapachowa 240 g
Szczegół

BYREDO Bibliotheque, 240 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa BYREDO Bibliotheque napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach słodki aromat luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak BYREDO Bibliotheque świeczka zapachowa 240 g

HIMALYO IQ świeczka zapachowa 45 g

HIMALYO IQ świeczka zapachowa 45 g
Szczegół

HIMALYO IQ, 45 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa HIMALYO IQ napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: cytrusowy zapach ziołowy aromat doskonały pomysł na prezent długi czas spalania Skład: zawiera wosk sojowy Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak HIMALYO IQ świeczka zapachowa 45 g
FraLab Botanica Ulivo świeczka zapachowa 390 g, FraLab Botanica Maggiorana świeczka zapachowa 390 g, FraLab Botanica Melissa świeczka zapachowa 390 g, FraLab Blu świeczka zapachowa 390 g, FraLab Blu Ponente świeczka zapachowa 390 g, FraLab Blu Grecale świeczka zapachowa 390 g, FraLab Blu Tramontana świeczka zapachowa 390 g, FraLab Daisy Luce świeczka zapachowa 390 g, FraLab Maiolica Capri świeczka zapachowa 390 g, FraLab Maiolica Panarea świeczka zapachowa 390 g, FraLab Maiolica Lipari świeczka zapachowa 390 g, FraLab Maiolica Ischia świeczka zapachowa 390 g, FraLab Noël Atmosphere świeczka zapachowa 390 g, FraLab Noël Bleu świeczka zapachowa 390 g, FraLab Helios Flamingo świeczka zapachowa 390 g, FraLab Helios Cocco świeczka zapachowa 390 g, FraLab Daisy świeczka zapachowa I. 390 g, FraLab Noël Rouge świeczka zapachowa 390 g, FraLab Charlie Caramello świeczka zapachowa 390 g, FraLab Helios Ananas świeczka zapachowa 390 g, FraLab Helios Colibri świeczka zapachowa 390 g, FraLab Charlie Cioccolato świeczka zapachowa 390 g, FraLab Damasco Luna D'Oriente świeczka zapachowa 390 g, FraLab Artika Cottage Incantato świeczka zapachowa 390 g, FraLab Artika Melodia Alpina świeczka zapachowa 390 g, FraLab Artika Foresta Gelata świeczka zapachowa 390 g, FraLab Charlie Zucchero Filato świeczka zapachowa 390 g, FraLab Noël La Magie świeczka zapachowa 390 g, FraLab Damasco Tesoro del Sultano świeczka zapachowa 390 g, FraLab Artika Occhi del Bosco świeczka zapachowa 390 g