Fiskars aerator

Produkt Fiskars aerator znaleziono 50+x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Fiskars aerator i szukaj produktu ponownie.

GARDENA Elektryczny aerator ES 500

GARDENA Elektryczny aerator ES 500
Szczegół

Delikatny i skuteczny areator elektryczny. Areator umożliwia delikatne usuwanie mchu i sfilcowań z trawnika, zapobiega ich ponownemu narastaniu oraz usprawnia wchłanianie powietrza, wody i substancji odżywczych przez trawę. Hartowane sprężyny ze stali nierdzewnej są odporne na zużycie przeczesuja trawnik i efektywnie usuwają sfilcowaną trawę, chwasty i mech. Istnieje możliwość łatwej regulacji sprężyn w przypadku przesunięcia sprężyn - służy do ego poręczna dźwignia. Niezakłóconą pracę i bezproblemowe uruchamianie urządzenia w dowolnym momencie zapewnia wydajny silnik PowerPlus. Maszyna wyposażona jest w duże koła o specjalnym bieżniku ułatwiające przemieszczanie i manewrowanie oraz gwarantujące dobrą przyczepność na trawniku. Na rączce znajduje się wygodny przełącznik, który zapewnia przyjemne prowadzenie. Użytkownik może wygodnie transportować areator bez zagłębiania noży w ziemi. Rączkę elektrycznego aeratora można z łatwością odłączyć w celu zaoszczędzenia miejsca i łatwiejszego transportu. Specyfikacje: Moc znamionowa 500 WSzerokość robocza 30 cmMaks. powierzchnia trawnika 600 m²Standardowy typ noży Brona sprężynowaStopnie regulacji wysokości koszenia 3 (fera.pl)

Podobne produkty jak GARDENA Elektryczny aerator ES 500 , Fiskars aerator

Schładzacz do wina z nakładką napowietrzającym/aeratorem InnovaGoods

Schładzacz do wina z nakładką napowietrzającym/aeratorem InnovaGoods
Szczegół

Marka InnovaGoods prezentuje kolekcję akcesoriów sprytnych, pomysłowych i bardzo nowoczesnych. Jeśli uwielbiasz nowinki ze świata technologii, to warto przejrzeć ofertę produktów, które zaskoczą Cię swoją innowacyjnością. Korzystaj z dobrodziejstw techniki i szukaj inspiracji na prezenty. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Schładzacz do wina z nakładką napowietrzającym/aeratorem InnovaGoods , Fiskars 1000666

Fiskars 111960

Fiskars 111960
Szczegół

 Znakomita ergonomiczna rękojeść sekatora ogrodowego Fiskars 111960 z miękką powierzchnią zmniejsza zmęczenie mięśni. Specjalnie wywinięte hartowane górne ostrze i wymienne górne ostrze do cięcia drutów z regulacją nacisku. Ostrze z blokadą. (4home.pl)

Podobne produkty jak Fiskars 111960 , Fiskars 136528

Fiskars 1020127

Fiskars 1020127
Szczegół

Wyrywacz do chwastów SmartFit Fiskars idealnie nadaje się do usunięcia niechcianych chwastów. Łatwe i wygodne użycie dzięki lekkiemu, aluminiowemu uchwytowi. Trzy proste kroki zapewniają szybkie usuwanie chwastów bez wysiłku. Wbij groty wokół rośliny, lekko przechyl drążek, naciskając na dźwignię powodującą uchwycenie rośliny, wyciągnij ją z korzeniami i odrzuć za pomocą systemu zwalniającego. Narzędzie przeznaczone dla kobiet. (4home.pl)

Podobne produkty jak Fiskars 1020127 , Fiskars 1020127

Fiskars 120740

Fiskars 120740
Szczegół

Ostrzałka Fiskars Xsharp™ jest cennym dodatkiem do narzędzi ogrodowych. Łatwa do przenoszenia, może być obsługiwana zarówno lewą, jak i prawą rękę. Posiada mechanizm, który jest łatwy w obsłudze. Składa się z osi i z ceramicznej szpulki. Zapewnia optymalne ostrzenie i długą żywotność ostrzonych siekier i noży. Nakładka antypoślizgowa zapewnia bezpieczne ostrzenie. Łatwo się rozkłada i składa, a co za tym idzie, jest łatwa w czyszczeniu. Fiskars Xsharp ™ zapewnia bezproblemowe użycie. Kąt ostrzenia optymalny dla noży i siekier. (4home.pl)

Podobne produkty jak Fiskars 120740 , Fiskars 136526

Fiskars 136526

Fiskars 136526
Szczegół

Nóż do usuwania przerośniętych brzegów trawnika. Wbiciem ostrza wyrównamy granice trawnika. Nowa seria Fiskars QuickFit™ oferuje wiele udogodnień. Jedna rękojeść i duży wybór roboczych nasadek do pracy w ogrodzie.Nowy system wymiennych narzędzi Fiskars z opatentowanym mechanizmem (patent FI 20095955), który umożliwia łatwe umocowanie wymiennych nasadek (grabi, kultywatorów, motyczek, wyrównawaczy,...). Za pomocą integrowanej obręczy można łatwo jednym pociągnięciem poluzować i złożyć. Nasuń nową nasadkę na mechanizm na końcu rękojeści, w chwili kiedy usłyszysz kliknięcie połączenie jest pewne i możesz przystąpić do pracy. (4home.pl)

Podobne produkty jak Fiskars 136526 , Fiskars 1001600

Fiskars 112190

Fiskars 112190
Szczegół

Mały dwuręczny sekator na gałęzie Fiskars z głową w kształcie haka. Dolne ostrze w kształcie haka dla przycinania grubych gałęzi. Łatwo chwycisz gałązkę między ostrza. Maksymalna średnica cięcia 38 mm. (4home.pl)

Podobne produkty jak Fiskars 112190 , Fiskars 1000664

FISKARS 1001600

FISKARS 1001600
Szczegół

Kultywatorem można napowietrzyć glebę, czy odgarnąć wyplewione chwasty. Wytrzymały poliamid wzmocniony włóknem szklanym nie odkształca się w wyniku pracy. Wytrzymuje temperatury od -40°C do +150°C i w 100% poddaje się recyklingowi. Można go ostrzyć. Posiada otwór do odwieszenia. (4home.pl)

Podobne produkty jak FISKARS 1001600 , Fiskars 120740

Fiskars 112290

Fiskars 112290
Szczegół

 Średni dwuręczny sekator Fiskars posiada dolne ostrze w kształcie haka do przycinania grubych, świeżych gałęzi. Łatwo uchwycisz gałąź między ostrza. Maksymalna średnica cięcia 38 mm. (4home.pl)

Podobne produkty jak Fiskars 112290 , Fiskars 1014917

FISKARS 1000664

FISKARS 1000664
Szczegół

Fiskars QuikFit™ to pełna gama narzędzi mocowanych na aluminiowym trzonku, pozwalających na wykonywanie szeregu prac ogrodniczych. System Fiskars QuikFit™ z wymiennymi głowicami pozwala na wydajną pracę i ułatwia utrzymanie porządku wśród narzędzi ogrodniczych. To wszechstronne rozwiązanie jest łatwe w użyciu, zabiera niewiele miejsca. Szeroki wachlarz wymiennych głowic pozwala dobrać odpowiednie narzędzie do danej czynności.Nowy system narzędzi wymiennych Fiskars z opatentowanym mechanizmem (patent FI 20095955) umożliwiającym łatwe mocowanie różnych głowic. Za pomocą zintegrowanego złącza głowicę można jednym ruchem łatwo odblokować i zdjąć. Nową głowicę wystarczy nasadzić na mechanizm trzonka do usłyszenia kliknięcia. Połączenie jest mocne, a narzędzie przygotowane do pracy. Krótki trzonek QuikFit™ jest wykonany z hartowanego aluminium i wykończony przyjemnym i miękkim tworzywem sztucznym. Trzonek jest przeznaczony do drobnych narzędzi. Uniwersalne złącze umożliwia stosowanie również głowic od innych producentów. (4home.pl)

Podobne produkty jak FISKARS 1000664 , Fiskars 136527

FISKARS 136012/1000663

FISKARS 136012/1000663
Szczegół

Fiskars QuikFit™ to pełna gama narzędzi mocowanych na aluminiowym trzonku, pozwalających na wykonywanie szeregu prac ogrodniczych. System Fiskars QuikFit™ z wymiennymi głowicami pozwala na wydajną pracę i ułatwia utrzymanie porządku wśród narzędzi ogrodniczych. To wszechstronne rozwiązanie jest łatwe w użyciu, zabiera niewiele miejsca. Szeroki wachlarz wymiennych głowic pozwala dobrać odpowiednie narzędzie do danej czynności.Nowy system narzędzi wymiennych Fiskars z opatentowanym mechanizmem (patent FI 20095955) umożliwiającym łatwe mocowanie różnych głowic. Za pomocą zintegrowanego złącza głowicę można jednym ruchem łatwo odblokować i zdjąć. Nową głowicę wystarczy nasadzić na mechanizm trzonka do usłyszenia kliknięcia. Krótki trzonek QuikFit™ jest wykonany z hartowanego aluminium i wykończony przyjemnym i miękkim tworzywem sztucznym. Trzonek jest przeznaczony do drobnych narzędzi. Uniwersalne złącze umożliwia stosowanie również głowic od innych producentów. (4home.pl)

Podobne produkty jak FISKARS 136012/1000663 , Fiskars 114750

Sixtol Aerator do trawnika na obuwie Grass Air, 30 x 12 cm

Sixtol Aerator do trawnika na obuwie Grass Air, 30 x 12 cm
Szczegół

 Praktyczne nakładki na obuwie, które napowietrzą i ożywią trawnik wraz z całym Twoim ogrodem. Nakładki wyposażone są w 26 solidnych stalowych kolców, które poprzez nakłuwanie zapewniają napowietrzenie podziemnej części trawnika i tym samym wspomagają wzrost korzeni oraz wnikanie wilgoci i nawozów w jego najgłębsze partie. Nakładki możesz łatwo przymocować na buty za pomocą dwóch regulowanych pasków, a następnie po prostu chodzić po trawniku i pomagać mu rosnąć lepiej i zdrowiej. Główne zalety: łatwe użycie łatwe zakładanie ożywianie trawnika przedłużenie żywotności trawnika bez potrzeby zasilania elektrycznego Zawartość opakowania: 2x platforma z tworzywa sztucznego 4x regulowane paski mocujące 28x kolce z gwintem + 2 zapasowe 28x nakrętki + 2 zapasowe 1x klucz płasko-oczkowy 1x instrukcja użytkownika Parametry techniczne: liczba kolców: 26 + 2 zapasowe długość kolców: 5,3 cm długość pasków: 64 cm waga: 780 g (4home.pl)

Podobne produkty jak Sixtol Aerator do trawnika na obuwie Grass Air, 30 x 12 cm , Fiskars 135542

Szybkozłącze do nawadniania Fiskars Comfort

Szybkozłącze do nawadniania Fiskars Comfort
Szczegół

Odpowiednie nawadnianie jest kluczem do stworzenia bujnego ogrodu, a Fiskars zadba o to, aby żadna kropelka się nie zmarnowała. Praktyczne szybkozłącze umożliwia wymianę zraszaczy, pistoletów, lanc i innych końcówek zraszających. Rozmiar odpowiedni do 3/4 cala. Silikonowe punkty SoftGrip zapewniają bezpieczną obsługę, nawet gdy dłonie są mokre. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Szybkozłącze do nawadniania Fiskars Comfort , Fiskars 112290

Szara głowica zraszacza Fiskars Comfort

Szara głowica zraszacza Fiskars Comfort
Szczegół

Dostęp do wody to niezbędnik w każdym ogrodzie. Niezawodne narzędzia do nawadniania fińskiej marki Fiskars sprawią, że Twoja zieleń będzie zadbana i bujna. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Szara głowica zraszacza Fiskars Comfort , Fiskars 112190

Szybkozłącze do nawadniania Fiskars Comfort

Szybkozłącze do nawadniania Fiskars Comfort
Szczegół

Odpowiednie nawadnianie jest kluczem do stworzenia bujnego ogrodu, a Fiskars zadba o to, aby żadna kropelka się nie zmarnowała. Zawór On/Off zamyka dopływ wody i umożliwia wymianę zraszaczy, pistoletów, lanc i innych końcówek zraszających. Rozmiar odpowiedni do 1/2-5/8 cala. Silikonowe punkty SoftGrip zapewniają bezpieczną obsługę, nawet gdy dłonie są mokre. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Szybkozłącze do nawadniania Fiskars Comfort

Szybkozłącze do nawadniania Fiskars Comfort Stop

Szybkozłącze do nawadniania Fiskars Comfort Stop
Szczegół

Odpowiednie nawadnianie jest kluczem do stworzenia bujnego ogrodu, a Fiskars zadba o to, aby żadna kropelka się nie zmarnowała. Wewnętrzny mechanizm automatycznie zatrzymuje przepływ wody za pomocą szybkozłącza 1/2-5/8 cala podczas wymiany pistoletów, lanc, zraszaczy i innych końcówek zraszających. Silikonowe punkty SoftGrip zapewniają bezpieczną obsługę, nawet gdy dłonie są mokre. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Szybkozłącze do nawadniania Fiskars Comfort Stop , Fiskars 135201,

Czarny dookolny zraszacz na kółkach Fiskars

Czarny dookolny zraszacz na kółkach Fiskars
Szczegół

Odpowiednie nawadnianie jest kluczem do stworzenia bujnego ogrodu, a Fiskars zadba o to, aby żadna kropelka się nie zmarnowała. Ekologiczna technologia zmniejsza słup wody pośrodku zraszacza i redukuje zużycie nawet o 20%. Zraszanie można łatwo ustawić na odległość 17 m i maksymalny obszar nawadniania 16x17 m (150-300 m2). Solidna podstawa z tworzywa sztucznego jest odporna na uderzenia. Zaletą jest łatwy do czyszczenia filtr i ruch obrotowy. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Czarny dookolny zraszacz na kółkach Fiskars , Fiskars 111260

Wąż ogrodowy Fiskars, dł. 20 m

Wąż ogrodowy Fiskars, dł. 20 m
Szczegół

Dostęp do wody to niezbędnik w każdym ogrodzie. Niezawodne narzędzia do nawadniania fińskiej marki Fiskars sprawią, że Twoja zieleń będzie zadbana i bujna. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Wąż ogrodowy Fiskars, dł. 20 m , Fiskars 136012/1000663

Szare szybkozłącze do nawadniania Fiskars Comfort

Szare szybkozłącze do nawadniania Fiskars Comfort
Szczegół

Odpowiednie nawadnianie jest kluczem do stworzenia bujnego ogrodu, a Fiskars zadba o to, aby żadna kropelka się nie zmarnowała. Szybkozłącze pozwoli na szybką naprawę uszkodzonych węży 1/2-5/8 cala lub ich przedłużenie. Wytnij wadliwą część i podłącz oba końce węża. Silikonowe punkty dotykowe SoftGrip zapewniają bezpieczną obsługę, nawet gdy dłonie są mokre. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Szare szybkozłącze do nawadniania Fiskars Comfort , Sixtol aerator do trawnika na obuwie grass air, 30 x 12 cm

Czarny stacjonarny metalowy zraszacz okrągły Fiskars

Czarny stacjonarny metalowy zraszacz okrągły Fiskars
Szczegół

Odpowiednie nawadnianie jest kluczem do stworzenia bujnego ogrodu, a Fiskars zadba o to, aby żadna kropelka się nie zmarnowała. Subtelny, lekki, okrągły zraszacz jest idealny do małych ogrodów i młodych trawników o wymiarach do 8,5 m (0-150 m²). Metalowy korpus jest odporny na korozję. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Czarny stacjonarny metalowy zraszacz okrągły Fiskars , Fiskars solid grabie głowica m

Czarny stacjonarny metalowy zraszacz kwadratowy Fiskars

Czarny stacjonarny metalowy zraszacz kwadratowy Fiskars
Szczegół

Odpowiednie nawadnianie jest kluczem do stworzenia bujnego ogrodu, a Fiskars zadba o to, aby żadna kropelka się nie zmarnowała. Subtelny, lekki, kwadratowy zraszacz jest idealny do małych ogrodów i młodych trawników o wymiarach do 9x9 m (0-150 m²). Metalowy korpus jest odporny na korozję. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Czarny stacjonarny metalowy zraszacz kwadratowy Fiskars , Fiskars kleszcze functional form, 36 cm

Czarny rozdzielacz do węży ogrodowych Fiskars Comfort

Czarny rozdzielacz do węży ogrodowych Fiskars Comfort
Szczegół

Odpowiednie nawadnianie jest kluczem do stworzenia bujnego ogrodu, a Fiskars zadba o to, aby żadna kropelka się nie zmarnowała. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Czarny rozdzielacz do węży ogrodowych Fiskars Comfort , Fiskars 1016462 nóż śniadaniowy royal, 12 cm

Fiskars Ostrzałka do siekier i noży Solid

Fiskars Ostrzałka do siekier i noży Solid
Szczegół

 Ostrzałka jest doskonała do łatwego i bezpiecznego ostrzenia noży i siekier. Ostrzenie za pomocą ceramicznych tarczy ściernych przebiega ruchem tam i z powrotem. Spód wyposażono w antypoślizgowe pierścienie zapewniające stabilną podstawę do ostrzenia. Posiada ochronę palców, a utrzymanie jej w czystości jest bardzo łatwe. Odpowiednia zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych. Zalety: rowek prowadzący zapewnia optymalny kąt szlifowania noży i siekier łatwa w użyciu powierzchnia antypoślizgowa (4home.pl)

Podobne produkty jak Fiskars Ostrzałka do siekier i noży Solid , Fiskars ostrzałka do siekier i noży solid

Brązowy wąż ogrodowy Fiskars, dł. 20 m

Brązowy wąż ogrodowy Fiskars, dł. 20 m
Szczegół

Dostęp do wody to niezbędnik w każdym ogrodzie. Niezawodne narzędzia do nawadniania fińskiej marki Fiskars sprawią, że Twoja zieleń będzie zadbana i bujna. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Brązowy wąż ogrodowy Fiskars, dł. 20 m , Fiskars 1003098 ostrzałka do noży roll-sharp

Brązowy wąż ogrodowy Fiskars, dł. 25 cm

Brązowy wąż ogrodowy Fiskars, dł. 25 cm
Szczegół

Dostęp do wody to niezbędnik w każdym ogrodzie. Niezawodne narzędzia do nawadniania fińskiej marki Fiskars sprawią, że Twoja zieleń będzie zadbana i bujna. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Brązowy wąż ogrodowy Fiskars, dł. 25 cm , Fiskars 1051761 nóż santoku hard edge 16 cm

Fiskars 1016462 nóż śniadaniowy Royal, 12 cm

Fiskars 1016462 nóż śniadaniowy Royal, 12 cm
Szczegół

 Śniadaniowy nóż wielofunkcyjny posiada ostrze piłowe, jest zatem doskonały do krojenia żywności ze skórką. Sprawdzi się również jako nóż stołowy. ROYAL - POZWÓL SOBIE NA LUKSUSOWE KROJENIE ZA KAŻDYM RAZEM, GDY WEŹMIESZ GO DO RĘKI. seria noży premium doskonałe połączenie nowoczesnego stylu, równowagi i funkcjonalności elegancki design łączy się z ergonomią, stylowym wyglądem i doskonałą równowagą design zaprojektował Jacob Leth-Espensen, nagrodzono go w 2011 roku jako najbardziej atrakcyjny wysokiej jakości ostrze wykonano ze stali niemieckiej z optymalną twardością 55 HRC niezwykle odporny na korozję gwarancja niezwykle długiego użytkowania wypukłe szlifowanie ostrza zmniejsza tarcie i zapewnia ostrość ostrza ostrze szlifowane za pomocą tarczy szlifierskiej, co zapewnia najwyższą jakość rączka ergonomiczna z ochroną palców sprawia, że krojenie jest łatwe, wygodne i bezpieczne rączka została odlana ze stali nierdzewnej z dużą ochroną palców, którą wyposażono w dodatkową matową powłokę Noże Fiskars można myć w zmywarce. By zachować wyższą trwałość ostrza, zalecamy mycie ręczne. Po myciu ręcznym należy natychmiast opłukać i wysuszyć noże. Nie dopuszczaj do namoczenia noży Fiskars ani do wyschnięcia resztek jedzenia, ponieważ zawarte w nich kwasy mogą uszkodzić nóż w przypadku dłuższego oddziaływania. By zachować idealne ostrze, noże należy czasami oszlifować. Nóż pozostanie ostry przez dłuższy okres czasu, jeśli krojenie nim odbywa się na odpowiedniej powierzchni, takiej jak deska do krojenia z drewna lub plastiku. Jeśli będzie użytkowany bezpośrednio na twardej powierzchni blatu kuchennego, może dojść do stępienia i zniszczenia ostrza. Jeśli wkładasz noże do szuflady, mogą się szybko stępić, a ich ostrza uszkadzane są poprzez ciągły ruch i kontakt z innymi przedmiotami. By zachować na długo ostrość noży Fiskars, powinny być umieszczone w drewnianym stojaku lub na listwie magnetycznej. (4home.pl)

Podobne produkty jak Fiskars 1016462 nóż śniadaniowy Royal, 12 cm , Fiskars 1054947 nóż śniadaniowy hard edge, 11 cm

Zestaw 4 czarnych uszczelek do zraszacza Fiskars

Zestaw 4 czarnych uszczelek do zraszacza Fiskars
Szczegół

Opakowanie zawiera 4 O-ringi. Część zamienna do wszystkich zraszaczy, pistoletów, lanców i złączek Fiskars. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Zestaw 4 czarnych uszczelek do zraszacza Fiskars , Fiskars 1023811 ostrzałka do noży roll-sharp essential

Czarny wąż nawadniający Fiskars, dł. 15 m

Czarny wąż nawadniający Fiskars, dł. 15 m
Szczegół

Dostęp do wody to niezbędnik w każdym ogrodzie. Niezawodne narzędzia do nawadniania fińskiej marki Fiskars sprawią, że Twoja zieleń będzie zadbana i bujna. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Czarny wąż nawadniający Fiskars, dł. 15 m , Fiskars 1051749 nóż kucharski hard edge, 14 cm

Zestaw 4 pomarańczowych uszczelek do złączek Fiskars

Zestaw 4 pomarańczowych uszczelek do złączek Fiskars
Szczegół

Opakowanie zawiera 4 O-ringi. Część zamienna do wszystkich zraszaczy, pistoletów, lanców i złączek Fiskars. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Zestaw 4 pomarańczowych uszczelek do złączek Fiskars , Fiskars 1051747 nóż kucharski hard edge, 20 cm

Czarne widełki z włókna szklanego Fiskars Solid

Czarne widełki z włókna szklanego Fiskars Solid
Szczegół

Jeśli już nie możesz doczekać się pierwszych ogrodowych projektów i widoku zadbanych klombów, postaw na wysokiej jakości narzędzia fińskiej marki Fiskars. Widełki z włókna szklanego zadbają o idealne napowietrzenie gleby. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Czarne widełki z włókna szklanego Fiskars Solid , Fiskars 1051747 nóż kucharski hard edge, 17 cm

Czarne damskie rękawice robocze Fiskars, rozm. 8

Czarne damskie rękawice robocze Fiskars, rozm. 8
Szczegół

Damskie rękawice robocze w rozmiarze 8 są stworzone nawet do ciężkiej pracy. Chronią dłonie i zapobiegają przed wyślizgnięciem się z dłoni wszelkich narzędzi. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Czarne damskie rękawice robocze Fiskars, rozm. 8

Fiskars 1054947 nóż śniadaniowy Hard Edge, 11 cm

Fiskars 1054947 nóż śniadaniowy Hard Edge, 11 cm
Szczegół

 Nóż, który posiada ząbkowane ostrze z twardej stali nierdzewnej o długości 11 cm pozwoli Ci łatwo pokroić nie tylko pieczywo na śniadanie. Doskonale sprawdzi się również do krojenia warzyw i owoców z cienką skórką, np. takich jak pomidory. Dlatego ten typ noża nazywany jest również nożem do pomidorów. Ostrze noża Fiskars Hard Edge wykonano z wytrzymałej stali nierdzewnej i zaostrzono za pomocą specjalnej technologii LZR-EDGE™. Dzięki temu noże zachowują swoją ostrość 4x dłużej od innych. Doskonale ergonomiczna rączka noża Hard Edge została pokryta materiałem Softouch™ z wzorem trójwymiarowym na powierzchni, co zapewnia bezpieczny i wygodny chwyt. Nóż łatwo utrzymać w czystości, można go myć w zmywarce. W razie takiej potrzeby można go naostrzyć,np. za pomocą ostrzałki Fiskars. (4home.pl)

Podobne produkty jak Fiskars 1054947 nóż śniadaniowy Hard Edge, 11 cm

Szybkozłącze do nawadniania z systemem blokującym Fiskars Comfort

Szybkozłącze do nawadniania z systemem blokującym Fiskars Comfort
Szczegół

Odpowiednie nawadnianie jest kluczem do stworzenia bujnego ogrodu, a Fiskars zadba o to, aby żadna kropelka się nie zmarnowała. Trwały system blokujący zapewnia bezpieczne połączenie węża z wewnętrzną baterią. Naciśnij dwa przyciski, aby szybko zwolnić i odłączyć wąż. Zawiera metalowe adaptery z gwintem wewnętrznym M22 i M24. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Szybkozłącze do nawadniania z systemem blokującym Fiskars Comfort

Szybkozłącze do nawadniania Fiskars Comfort, 1/2 cala

Szybkozłącze do nawadniania Fiskars Comfort, 1/2 cala
Szczegół

Odpowiednie nawadnianie jest kluczem do stworzenia bujnego ogrodu, a Fiskars zadba o to, aby żadna kropelka się nie zmarnowała. To wytrzymałe złącze jest stworzone do codziennego użytku i nadaje się do każdego gwintu wewnętrznego 1/2 cala, zarówno w ogrodzie, jak i w pomieszczeniach. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Szybkozłącze do nawadniania Fiskars Comfort, 1/2 cala

Szybkozłącze do nawadniania Fiskars Comfort, 3/4 cala

Szybkozłącze do nawadniania Fiskars Comfort, 3/4 cala
Szczegół

Odpowiednie nawadnianie jest kluczem do stworzenia bujnego ogrodu, a Fiskars zadba o to, aby żadna kropelka się nie zmarnowała. Praktyczne szybkozłącze umożliwia wymianę pistoletów, lanc i innych końcówek. Rozmiar odpowiedni do 3/4 cala. Silikonowe punkty SoftGrip zapewniają bezpieczną obsługę, nawet gdy dłonie są mokre. W porównaniu z metalowymi złączkami, model jest przyjemny w dotyku, nawet w niskich temperaturach. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Szybkozłącze do nawadniania Fiskars Comfort, 3/4 cala

Fiskars 1023811 ostrzałka do noży Roll-sharp Essential

Fiskars 1023811 ostrzałka do noży Roll-sharp Essential
Szczegół

 Ostrzałka do noży Fiskars Roll Sharp do regularnego ostrzenia noży. Nie potrzebuje energii elektrycznej. Jest odpowiedni zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych.Ostrzałka ROLL SHARP zawiera specjalny japoński kamień ceramiczny, który jest cztery razy twardszy od stali. Właściwości: odpowiednia do noży klasycznych, pofalowanych i ząbkowanych jest następcą ulubionego modelu Ostrzałki Fiskars Roll Sharp 857000 w prosty sposób odnawia idealny kąt ostrza 30°, wystarczy tylko kilka pociągnięć w oba kierunki zawiera japoński kamień ceramiczny 4x twardszy od stali można ją stosować również do noży innych marek (4home.pl)

Podobne produkty jak Fiskars 1023811 ostrzałka do noży Roll-sharp Essential

Szybkozłącze do nawadniania Fiskars Comfort Stop, dł. 6,8 cm

Szybkozłącze do nawadniania Fiskars Comfort Stop, dł. 6,8 cm
Szczegół

Odpowiednie nawadnianie jest kluczem do stworzenia bujnego ogrodu, a Fiskars zadba o to, aby żadna kropelka się nie zmarnowała. Wewnętrzny mechanizm automatycznie zatrzymuje przepływ wody za pomocą szybkozłącza 1/2-5/8 cala podczas wymiany pistoletów, lanc, zraszaczy i innych końcówek zraszających. Silikonowe punkty SoftGrip zapewniają bezpieczną obsługę, nawet gdy dłonie są mokre. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Szybkozłącze do nawadniania Fiskars Comfort Stop, dł. 6,8 cm

Fiskars 1057547 widelec do ryb Functional form, 7 cm

Fiskars 1057547 widelec do ryb Functional form, 7 cm
Szczegół

 Doskonały widelec, który pomoże Ci podczas porcjowania i pieczenia różnych gatunków ryb. Można go wykorzystać również do grillowania lub serwowania w celu łatwiejszego przytrzymania ryby. Zalety widelca do ryb Fiskars Functional Form 7 cm: niezawodny rezultat - wysokiej jakości japońska stal nierdzewna zapewnia doskonałą ostrość i odporność na korozję wytrzymałe wykonanie - można ją myć w zmywarce higieniczny i wygodny materiał rączki - bezpieczny i antypoślizgowy chwyt dzięki materiałowi Softouch™, głębokie wgłębienie rączki poprawia ochronę palców ergonomicznie wyprofilowany uchwyt umożliwia różne metody chwytu (4home.pl)

Podobne produkty jak Fiskars 1057547 widelec do ryb Functional form, 7 cm

Szare szybkozłącze do nawadniania Fiskars Comfort, 3/4 cala

Szare szybkozłącze do nawadniania Fiskars Comfort, 3/4 cala
Szczegół

Odpowiednie nawadnianie jest kluczem do stworzenia bujnego ogrodu, a Fiskars zadba o to, aby żadna kropelka się nie zmarnowała. Szybkozłącze pozwoli na szybką naprawę uszkodzonych węży 3/4 cala lub ich przedłużenie. Wytnij wadliwą część i podłącz oba końce węża. Silikonowe punkty dotykowe SoftGrip zapewniają bezpieczną obsługę, nawet gdy dłonie są mokre. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Szare szybkozłącze do nawadniania Fiskars Comfort, 3/4 cala

Fiskars 1057542 nóż do okrajania Functional form, 11 cm

Fiskars 1057542 nóż do okrajania Functional form, 11 cm
Szczegół

 Nóż wielofunkcyjny do okrajania z serii Fiskars Functional Form™, który dzięki swojemu ostrzu o długości 11 cm doskonale nadaje się do krojenia owoców i warzyw. Parametry: twardość ostrza HRC 52 wysokiej jakości japońska stal nierdzewna zapewnia doskonałą ostrość i odporność na powstawanie rdzy wzmacniane ostrze zapewnia nożowi dobrą równowagę i wytrzymałość ergonomiczna rączką z powłoką Softouch™ w miejscu chwytu głęboki ochraniacz palców zapewnia wygodę i bezpieczny chwyt (4home.pl)

Podobne produkty jak Fiskars 1057542 nóż do okrajania Functional form, 11 cm

Białe stalowe grabie z trzonkiem Fiskars Xact, szer. 23,5 cm

Białe stalowe grabie z trzonkiem Fiskars Xact, szer. 23,5 cm
Szczegół

Grabie ogrodowe zawsze gotowe do akcji. Postaw na wytrzymałe materiały fińskiej marki Fiskars. Ten model nadaje się do pielęgnacji większych powierzchni – przygotowywania rabat kwiatowych, wyrównywania gleby czy do rozprowadzania kory. Dzięki silikonowej rączce SoftGrip obsługa jest jeszcze łatwiejsza i bezpieczniejsza. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Białe stalowe grabie z trzonkiem Fiskars Xact, szer. 23,5 cm

Aerator do wina

Aerator do wina
Szczegół

Wielbiciele wina wiedzą, że aby osiągnąć najlepszy smak wina musi ono najpierw zostaćpoddane utlenieniu.Aby osiągnąć ten efekt nie wystarczy pozostawić otwartą butelkę wina na stole, potrzebny jest do tego nasz stylowy aerator do wina. Dzięki... (giftwow.pl)

Podobne produkty jak Aerator do wina

Profesjonalny aerator do wina

Szczegół

Dzięki profesjonalnemu aeratorowi do wina zaskoczysz swoich gości bardziej niż sommelier w luksusowej restauracji. Przemyślana konstrukcja sprawi, że wino będzie nie tylko natlenione, ale również pozbawione niepotrzebnych osadów czy kawałków korka.... (giftwow.pl)

Podobne produkty jak Profesjonalny aerator do wina

Aerator do wina Deluxe

Szczegół

Prawdziwy miłośnik wina doskonale wie, że aby wydobyć z trunku pełnię smaku, należy je najpierw odpowiednio napowietrzyć. Nasz stylowy aerator z łatwością pozwoli ci osiągnąć ten efekt. Z jego pomocą wino będzie smakowało wyśmienicie już... (giftwow.pl)

Podobne produkty jak Aerator do wina Deluxe

Napowietrzacz/aerator do wina InnovaGoods

Napowietrzacz/aerator do wina InnovaGoods
Szczegół

Marka InnovaGoods prezentuje kolekcję akcesoriów sprytnych, pomysłowych i bardzo nowoczesnych. Jeśli uwielbiasz nowinki ze świata technologii, to warto przejrzeć ofertę produktów, które zaskoczą Cię swoją innowacyjnością. Korzystaj z dobrodziejstw techniki i szukaj inspiracji na prezenty. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Napowietrzacz/aerator do wina InnovaGoods

Profesjonalny napowietrzacz/aerator do wina InnovaGoods

Profesjonalny napowietrzacz/aerator do wina InnovaGoods
Szczegół

Marka InnovaGoods prezentuje kolekcję akcesoriów sprytnych, pomysłowych i bardzo nowoczesnych. Jeśli uwielbiasz nowinki ze świata technologii, to warto przejrzeć ofertę produktów, które zaskoczą Cię swoją innowacyjnością. Korzystaj z dobrodziejstw techniki i szukaj inspiracji na prezenty. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Profesjonalny napowietrzacz/aerator do wina InnovaGoods

Ergonomiczny nożyk Fiskars

Ergonomiczny nożyk Fiskars
Szczegół

Nożyk marki Fiskars to praktyczny pomocnik idealny dla wszystkich majsterkowiczów i miłośników ogrodnictwa. Kiedy ostrze o szerokości 18 mm się stępi, w prosty sposób, za pomocą wyciąganej pomarańczowej części można je odłamać uzyskując nową, ostrą krawędź. Ergonomiczna rękojeść z tworzywa sztucznego zapewnia wygodne trzymanie i precyzyjną pracę. O bezpieczeństwo zadba automatyczne zamykanie ostrza i metalowe wykonanie. Oczko umożliwia powieszenie sprzętu, aby zawsze był pod ręką. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Ergonomiczny nożyk Fiskars

Nóż uniwersalny Fiskars

Nóż uniwersalny Fiskars
Szczegół

Nóż uniwersalny Fiskars, wielofunkcyjny nóż uniwersalny w plastikowej pochwie. Ostrze o długości 100mm wykonane zostało ze stali nierdzewnej. Nóż posiada ergonomiczna rękojeść z osłoną na palce. Dane techniczne: długość: 215 mm długość ostrza: 100 mm waga: 69 g (kokiskashop.pl)

Podobne produkty jak Nóż uniwersalny Fiskars

Sekator ogrodowy Fiskars Plus

Sekator ogrodowy Fiskars Plus
Szczegół

Sekator ogrodowy marki Fiskars posiada wysokiej jakości hartowane, precyzyjne ostrze ze stali nierdzewnej, które umożliwia gładkie cięcie (maksymalna średnica 24 mm). Idealnie sprawdzi się do przycinania gałęzi. Lekka, ergonomiczna rękojeść FiberComp™ z technologią SoftGrip™ ułatwia trzymanie i wygodne używanie sprzętu. O bezpieczeństwo dba przesuwne zamknięcie, które chroni ostrze w czasie transportu i zapobiega samoistnemu otworzeniu się. Wykorzystane materiały nie zawierają PCW. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Sekator ogrodowy Fiskars Plus

Biały metalowy odchwaszczacz Fiskars

Biały metalowy odchwaszczacz Fiskars
Szczegół

Narzędzie jest przeznaczone do usuwania chwastów. Dzięki długiemu trzonkowi nie musisz obciążać kolan ciągłym klęczeniem oraz dasz radę wypielęgnować większy obszar w krótszym czasie. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Biały metalowy odchwaszczacz Fiskars
fiskars aerator, FISKARS 1000666, FISKARS 136528, Fiskars 1020127, Fiskars 136526, FISKARS 1001600, FISKARS 1000664, Fiskars 120740, FISKARS 1014917, FISKARS 136527, Fiskars 114750, Fiskars 135542, Fiskars 112290, Fiskars 112190, Fiskars 135201,, FISKARS 111260, FISKARS 136012/1000663, Sixtol Aerator do trawnika na obuwie Grass Air, 30 x 12 cm, Fiskars Solid Grabie głowica M, Fiskars Kleszcze Functional Form, 36 cm, Fiskars 1016462 nóż śniadaniowy Royal, 12 cm, Fiskars Ostrzałka do siekier i noży Solid, Fiskars 1003098 ostrzałka do noży Roll-sharp, Fiskars 1051761 nóż Santoku Hard Edge 16 cm, Fiskars 1054947 nóż śniadaniowy Hard Edge, 11 cm, Fiskars 1023811 ostrzałka do noży Roll-sharp Essential, Fiskars 1051749 nóż kucharski Hard Edge, 14 cm, Fiskars 1051747 nóż kucharski Hard Edge, 20 cm, Fiskars 1051747 nóż kucharski Hard Edge, 17 cm