Drewniany domek dla dzieci - bazar

Produkt Drewniany domek dla dzieci - bazar znaleziono 50+x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Drewniany domek dla dzieci - bazar i szukaj produktu ponownie.

Drewniany domek dla lalek

Drewniany domek dla lalek
Szczegół

Drewniany domek dla lalek, s plastikowymi meblami, 5 pomieszczeń, rozwija kreatywność (alindashop.pl)

Podobne produkty jak Drewniany domek dla lalek , Drewniany domek dla dzieci - bazar

Drewniany domek dla pszczół Esschert Design

Drewniany domek dla pszczół Esschert Design
Szczegół

Umil żukom, biedronkom, motylom i pszczółkom czas w Twoim ogrodzie i ciesz się wraz z dziećmi zabawą podczas ich oglądania. Dzięki dodatkom marki Esschert Design śmiało możesz puścić wodze fantazji. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Drewniany domek dla pszczół Esschert Design , Domek ogrodowy dla dzieci bazar

Domek dla dzieci

Domek dla dzieci
Szczegół

Domek dla dzieci szary-jasnozielony, na zewnątrz i wewnątrz, z drewnianą ramą, z okienkami (alindashop.pl)

Podobne produkty jak Domek dla dzieci , Plastikowy dom dla dzieci - bazar

Bino Drewniany domek dla lalek z mebelkami

Szczegół

Ten piękny drewniany domek dla lalek zachwyci każdą małą księżniczkę. Domek jest odpowiedni dla lalek typu Barbie. Dzięki kolorowemu i zabawnemu wyglądowi stanie się gustowną zabawką, która się tak szybko nie znudzi. Domek jest przestronny, posiada taras i 17 szt. mebli. (4home.pl)

Podobne produkty jak Bino Drewniany domek dla lalek z mebelkami , Bino drewniany domek dla lalek z mebelkami

Dziecięcy drewniany domek dla lalek Legler Urban Villa

Dziecięcy drewniany domek dla lalek Legler Urban Villa
Szczegół

O takim domku dla lalek marzy wiele dzieci. Wyposażony jest w schody, drzwi przesuwne i dzwonek informujący o przybyciu gości. W zestawie 12 sztuk mebelków i i mnóstwo dekoracji. Mogą w nim mieszkać lalki o wysokości do 12 cm. Rzuć okiem na wideo: Uwaga: nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na małe części, które mogą zostać połknięte. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Dziecięcy drewniany domek dla lalek Legler Urban Villa , Domek ogrodowy dla dzieci tesco

roba Domek dla lalek drewniany

roba Domek dla lalek drewniany
Szczegół

Dzięki domkowi dla lalek roba wykonanemu z litego drewna z obszernymi mebelkami dla lalek i lalkami, małe matki i ojcowie pobudzą swoją wyobraźnię i kreatywność. Uroczy trzypiętrowy domek z dwuspadowym dachem nadaje się szczególnie do twórczego odgrywania ról i sprzyja komunikacji. Życie w domku dla lalek jest doskonale odtworzone. Dzięki domkowi dla lalek i małym lalkom, dziecko ma możliwość pracy nad własnymi doświadczeniami w rodzinie, wymyślania historii i odtwarzania ich. Wszystkie użyte materiały są badane i certyfikowane na substancje szkodliwe. Są one również regularnie sprawdzane podczas produkcji. Powierzchnie są łatwe do wycierania i czyszczenia. Ten domek dla lalek został opracowany w Niemczech zgodnie z europejską normą bezpieczeństwa dla zabawek (EN 71). Ten zestaw domków dla lalek roba z meblami i lalkami to świetny prezent dla dzieci od 3 lat. Szczegóły: Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 74 x 70 x 30 cm Zawartość: 3-piętrowy domek dla lalek, 25 części meblowych, 4 lalki Materiał podstawowy: MDF (lakierowany) Materiał: lite drewno Wiek: od 3 lat Uwaga Nie nadaje się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Zawiera drobne części, które mogą zostać połknięte. Niebezpieczeństwo uduszenia się! (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak roba Domek dla lalek drewniany , Drewniany tor dla dzieci djeco zig go 48 czesci

TRIXIE Drewniany domek Bent dla królika 40x18x23cm

TRIXIE Drewniany domek Bent dla królika 40x18x23cm
Szczegół

Domek Bent, dla królików, drewno, 40x18x23 cm (fera.pl)

Podobne produkty jak TRIXIE Drewniany domek Bent dla królika 40x18x23cm , Rower dziecięcy 12 bazar

Drewniany domek Legler House of Locks

Drewniany domek Legler House of Locks
Szczegół

Najlepszym miejscem do mieszkania jest Twój dom. Zwłaszcza ten dla lalek od marki Legler. Niech Twoje dziecko się bawi! (bonami.pl)

Podobne produkty jak Drewniany domek Legler House of Locks , Plastia karmnik dla ptaków domek, zielony

Obraz drewniany domek przy ośnieżonych sosnach

Obraz drewniany domek przy ośnieżonych sosnach
Szczegół

Wyjątkowe obrazy do domu! Zapraszamy do wyboru z gamy oryginalnych motywów i upiększenia domu przy pomocy obrazów, które można znaleźć wyłącznie u nas Druk najwyższej jakości Obrazy są drukowane na dobrej jakości elastycznym płótnie o gęstości 370 g/m2, płótno jest mieszanką bawełny i poliestru. Jakość obrazów opiera się nie tylko na samym materiale, ale również wykorzystanej technologii. Obrazy są drukowane powoli przy zachowaniu wysokiej jakości, druk gwarantuje nasycenie barw (12-16 pass, ink density 200), dlatego nie należy się obawiać, że obraz będzie niewyraźny. Do druku używamy wysokiej jakości farb ekologicznych bez zapachu, które nie uwalniają do powietrza szkodliwych substancji, obrazy można umieścić w którymkolwiek pokoju. Zadrukowane boki Obrazy można od razu zawiesić we wnętrzu! Płótno jest właściwie napięte na ramę z dobrej jakości drewna. Rama jest zrobiona z listewek do ram, które są przeznaczone bezpośrednio do produkcji obrazów. Częścią obrazów są umieszczone z tyłu obrazu zawieszki w ilości 1 do 2 w zależności od rozmiaru. Z tyłu znajdują się gęsto rozmieszczone klamry. W celu wzmocnienia obrazy o szerokości ponad 120 cm są wyposażone w drewnianą poprzeczkę. Bezpieczne opakowanie Obrazy przygotowane do wysłania są zapakowane w grubą folię bąbelkową, a rogi obrazów są chronione nakładkami z kartonu. Po kontroli jakości obrazy są wysyłane bezpośrednio do klientów w wytrzymałym pudełku kartonowym (5vl). W przypadku towarów kruchych na pudełku nie zabraknie informacji o towarze kruc (dovido.pl)

Podobne produkty jak Obraz drewniany domek przy ośnieżonych sosnach , Plastia karmik dla ptaków domek, antracytowy

EXIT Drewniany domek Fantasia 100 zielony

EXIT Drewniany domek Fantasia 100 zielony
Szczegół

Każde dziecko poczuje się jak u siebie w drewnianym, zielonym domku. Ten zabawny domek Fantasia marki EXIT ozdobi każdy ogród. Dzięki wstępnie zmontowanym gotowym elementom jest łatwy i szybki w montażu. Wszystkie Drewniane domki do zabawy EXIT są wykonane z drewna cedrowego i posiadają certyfikat FSC® (FSC 100%, SCS-COC-000652-WH). Ten rodzaj drewna jest naturalnie odporny na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, a więc odporny również na gnicie. Drewno nie jest zabezpieczone niezdrowymi chemikaliami i nie rozpryskuje się. Drewno cto jest zatem nie tylko przyjazne dla środowiska, ale również bezpieczne dla dzieci. Szczegóły: Materiał: drewno cedrowe 2 świetliki dachowe Maksymalne obciążenie: 100 kg Materiał: drewno cedrowe Zestaw prefabrykatów ułatwiający montaż Wymiary zewnetrzne: 128 x 108 x 171 cm Waga: ok. 36 kg (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Drewniany domek Fantasia 100 zielony , Plastia karmnik dla ptaków domek, brązowy

EXIT Drewniany domek Fantasia 100 czerwony

EXIT Drewniany domek Fantasia 100 czerwony
Szczegół

Każde dziecko poczuje się jak u siebie w drewnianym, czerwonym domku. Ten zabawny domek Fantasia marki EXIT ozdobi każdy ogród. Dzięki wstępnie zmontowanym gotowym elementom jest łatwy i szybki w montażu. Wszystkie Drewniane domki do zabawy EXIT są wykonane z drewna cedrowego i posiadają certyfikat FSC® (FSC 100%, SCS-COC-000652-WH). Ten rodzaj drewna jest naturalnie odporny na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, a więc odporny również na gnicie. Drewno nie jest zabezpieczone niezdrowymi chemikaliami i nie rozpryskuje się. Drewno cto jest zatem nie tylko przyjazne dla środowiska, ale również bezpieczne dla dzieci. Szczegóły: Materiał: drewno cedrowe 2 świetliki dachowe Maksymalne obciążenie: 100 kg Materiał: drewno cedrowe Zestaw prefabrykatów ułatwiający montaż Wymiary zewnetrzne: ok. Sz. 125 x W. 158 x Dł. 133 cm Waga: ok. 36 kg (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Drewniany domek Fantasia 100 czerwony , Domek dla owadów brązowy, 22 x 30 cm

Hej Loenne Drewniany domek z sorterem

Hej Loenne Drewniany domek z sorterem
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 18 miesięcy Drewniana zabawka, składająca się z drewnianego domku, 10 klocków, 2 drewnianych figurek, bawełnianej torby i breloczka. Sorter dla dzieci z uchwytem, zdejmowana filcowa podstawa na podłodze, dach można złożyć z obu stron, drzwi i okno można otworzyć, wszystkie drewniane klocki można włożyć do domku Zabawa drewnianym domkiem w stylu skandynawskim sprzyja rozwojowi drobnych umiejętności motorycznych, koordynacji ręka-oko i zachowań społecznych Zabawka neutralna pod względem płci, wykonana z wysokiej jakości drewna wolnego od zanieczyszczeń, o przyjaznych dla dziecka kształtach i wybranych kolorach na bazie wody, dlatego całkowicie nieszkodliwa. Wymiary i waga: Wymiary opakowania (długość x szerokość x wysokość): 20 x 17 x 20 cm. Waga: 0,88 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał: drewno FSC Wskazówki pielęgnacyjne: przetrzeć wilgotną szmatką W zestawie: Drewniany domek zawierający 14 klocków i torbę (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Hej Loenne Drewniany domek z sorterem , Domek ogrodowy z polski

Obraz drewniany domek przy ośnieżonych sosnach - 100x50

Obraz drewniany domek przy ośnieżonych sosnach - 100x50
Szczegół

Wyjątkowe obrazy do domu! Zapraszamy do wyboru z gamy oryginalnych motywów i upiększenia domu przy pomocy obrazów, które można znaleźć wyłącznie u nas Druk najwyższej jakości Obrazy są drukowane na dobrej jakości elastycznym płótnie o gęstości 370 g/m2, płótno jest mieszanką bawełny i poliestru. Jakość obrazów opiera się nie tylko na samym materiale, ale również wykorzystanej technologii. Obrazy są drukowane powoli przy zachowaniu wysokiej jakości, druk gwarantuje nasycenie barw (12-16 pass, ink density 200), dlatego nie należy się obawiać, że obraz będzie niewyraźny. Do druku używamy wysokiej jakości farb ekologicznych bez zapachu, które nie uwalniają do powietrza szkodliwych substancji, obrazy można umieścić w którymkolwiek pokoju. Zadrukowane boki Obrazy można od razu zawiesić we wnętrzu! Płótno jest właściwie napięte na ramę z dobrej jakości drewna. Rama jest zrobiona z listewek do ram, które są przeznaczone bezpośrednio do produkcji obrazów. Częścią obrazów są umieszczone z tyłu obrazu zawieszki w ilości 1 do 2 w zależności od rozmiaru. Z tyłu znajdują się gęsto rozmieszczone klamry. W celu wzmocnienia obrazy o szerokości ponad 120 cm są wyposażone w drewnianą poprzeczkę. Bezpieczne opakowanie Obrazy przygotowane do wysłania są zapakowane w grubą folię bąbelkową, a rogi obrazów są chronione nakładkami z kartonu. Po kontroli jakości obrazy są wysyłane bezpośrednio do klientów w wytrzymałym pudełku kartonowym (5vl). W przypadku towarów kruchych na pudełku nie zabraknie informacji o towarze kruc (dovido.pl)

Podobne produkty jak Obraz drewniany domek przy ośnieżonych sosnach - 100x50 , Domek dla owadów na słupku, 15 x 79 cm

Obraz drewniany domek przy ośnieżonych sosnach - 120x60

Obraz drewniany domek przy ośnieżonych sosnach - 120x60
Szczegół

Wyjątkowe obrazy do domu! Zapraszamy do wyboru z gamy oryginalnych motywów i upiększenia domu przy pomocy obrazów, które można znaleźć wyłącznie u nas Druk najwyższej jakości Obrazy są drukowane na dobrej jakości elastycznym płótnie o gęstości 370 g/m2, płótno jest mieszanką bawełny i poliestru. Jakość obrazów opiera się nie tylko na samym materiale, ale również wykorzystanej technologii. Obrazy są drukowane powoli przy zachowaniu wysokiej jakości, druk gwarantuje nasycenie barw (12-16 pass, ink density 200), dlatego nie należy się obawiać, że obraz będzie niewyraźny. Do druku używamy wysokiej jakości farb ekologicznych bez zapachu, które nie uwalniają do powietrza szkodliwych substancji, obrazy można umieścić w którymkolwiek pokoju. Zadrukowane boki Obrazy można od razu zawiesić we wnętrzu! Płótno jest właściwie napięte na ramę z dobrej jakości drewna. Rama jest zrobiona z listewek do ram, które są przeznaczone bezpośrednio do produkcji obrazów. Częścią obrazów są umieszczone z tyłu obrazu zawieszki w ilości 1 do 2 w zależności od rozmiaru. Z tyłu znajdują się gęsto rozmieszczone klamry. W celu wzmocnienia obrazy o szerokości ponad 120 cm są wyposażone w drewnianą poprzeczkę. Bezpieczne opakowanie Obrazy przygotowane do wysłania są zapakowane w grubą folię bąbelkową, a rogi obrazów są chronione nakładkami z kartonu. Po kontroli jakości obrazy są wysyłane bezpośrednio do klientów w wytrzymałym pudełku kartonowym (5vl). W przypadku towarów kruchych na pudełku nie zabraknie informacji o towarze kruc (dovido.pl)

Podobne produkty jak Obraz drewniany domek przy ośnieżonych sosnach - 120x60 , Woody warsztat drewniany

EXIT Drewniany domek zabaw Loft 500, zielony

EXIT Drewniany domek zabaw Loft 500, zielony
Szczegół

W drewnianym domku EXIT Loft 500 w kolorze zielonym dzieci nie zaznają nudy. Ten drewniany domek zabaw stoi na palach, jest dodatkowo podniesiony tak, że dzieci mogą bawić się w piaskownicy pod spodem. Wystarczy wspiąć się po schodach i zjechać w dół fajną zjeżdżalnią. Drewniany domek zabaw jest łatwy w montażu dzięki wstępnie zmontowanym komponentom. Typowy dla drewnianego domku EXIT Loft 500 jest skandynawski design oraz piękne, białe obramowanie. Domek ze zjeżdżalnią na pewno będzie się dobrze prezentował w Twoim ogrodzie. Ekologiczny drewniany domek zabaw Dzięki wodoszczelnemu dachowi, domki zabawek drewnianych EXIT Toys są odporne na warunki atmosferyczne i wykonane z drewna cedrowego z certyfikatem FSC® (FSC 100%, SCS-COC-000652-WH). Ten rodzaj drewna jest z natury wykorzystywany w trudnych warunkach pogodowych tj. deszcz, dzięki czemu jest odporny na rdzę. Drewno nie jest poddawane obróbce przy użyciu szkodliwych chemikaliów ani nie rozpada się na drzazgi. Drewno cedrowe jest zatem nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także dla Twojego dziecka. Własna unikatowa aranżacja wnętrza? Dla drewnianego domku EXIT Loft 500 dostępny jest szeroki asortyment akcesoriów. Co sądzisz o wyjątkowym zestawie piknikowym ze stołkami albo zestaw dekoracyjny, który możesz samodzielnie ozdobić? Zapraojektuj swój plac zabaw, tak jak Tobie się podoba i przeżyj niezapomniane przygody na świeżym powietrzu! Szczegóły: Z piaskownicą, dużą zjeżdżalnią i poręczą Wodoodporny dach max. obciążenie: 100 kg materiał: Drewno cedrowe Standardowo zawarte Przygotowany zestaw do łatwego montażu zjeżdżalnia Piskownica instrukcja (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Drewniany domek zabaw Loft 500, zielony , Bino domek dla lalek, 77 x 27 x 62 cm

EXIT Drewniany domek zabaw Crooky 500, szary

EXIT Drewniany domek zabaw Crooky 500, szary
Szczegół

EXIT Crooky 500 drewniany domek zabaw z werandą w szarym beżu to wspaniały domek z bali ze zjeżdżalnią, gdzie dzieci mogą cieszyć się godzinami zabawy. Ten drewniany domek stoi na palach, a dzięki wstępnie zmontowanym panelom można w krótkim czasie złożyć cały domek. Drewniany domek zabaw EXIT Crooky 500 z zjeżdżalnią ma naturalny wygląd i zabawny design z nachylonymi oknami, spadzistym dachem i pochyłymi drzwiami. Ekologiczny drewniany domek zabaw Dzięki wodoszczelnemu dachowi, domki zabawek drewnianych EXIT Toys są odporne na warunki atmosferyczne i wykonane z drewna cedrowego z certyfikatem FSC® (FSC 100%, SCS-COC-000652-WH). Ten rodzaj drewna jest z natury wykorzystywany w trudnych warunkach pogodowych tj. deszcz, dzięki czemu jest odporny na rdzę. Drewno nie jest poddawane obróbce przy użyciu szkodliwych chemikaliów ani nie rozpada się na drzazgi. Drewno cedrowe jest zatem nie tylko przyjazne dla środowiska Własna unikatowa aranżacja wnętrza? Do domku zabaw EXIT Crooky 500 dostępne są różne akcesoria, takie jak zestaw piknikowy z stołkami, zestaw tablic safari lub piękny różowy zestaw dekoracyjny. Zapraojektuj swój plac zabaw, tak jak Tobie się podoba i przeżyj niezapomniane przygody na świeżym powietrzu! Szczegóły: Z piaskownicą i duża zjeżdżalnią Wodoodporny dach max. obciążenie: 100 kg materiał: Drewno cedrowe Standardowo zawarte Przygotowany zestaw do łatwego montażu zjeżdżalnia Piskownica instrukcja (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Drewniany domek zabaw Crooky 500, szary , Domek dla owadów brązowy, 29,5 x 8,8 x 28 cm

EXIT Drewniany domek zabaw Fantasia 100, natur

EXIT Drewniany domek zabaw Fantasia 100, natur
Szczegół

W drewnianym domku zabaw EXIT Fantasia 100 w zieleni każde dziecko czuje się jak w domu. Będziesz szczęśliwy, jeśli po prostu zadbasz o domek zabaw. Drewniany domek zabaw jest łatwy w montażu dzięki wstępnie zmontowanym komponentom. Szczegóły takie jak komin, zabawnie ukształtowane ramy i pochylona poręcz dopełniają drewniany domek zabaw EXIT Fantasia 100! Ekologiczny drewniany domek zabaw Drewniane domki EXIT wykonane są z drewna cedrowego z certyfikatem FSC® (FSC 100%, SCS-COC-000652-WH). Ten rodzaj drewna jest z natury wykorzystywany w trudnych warunkach pogodowych tj. deszcz, dzięki czemu jest odporny na rdzę. Przeżyj największe przygody Dla drewnianego domku EXIT Fantasia 100 dostępny jest szeroki asortyment akcesoriów. Co sądzisz o świetnym zestawie piknikowym ze stołkami, skrzynce na kwiaty lub domku dla ptaków? Zindywidualizuj swój domek zabaw i przeżyj największe przygody na świeżym powietrzu! Szczegóły: wymiary: 128 x 171 x 108 cm waga: 40 kg materiał: Drewno cedrowe produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Drewniany domek zabaw Fantasia 100, natur , Domek dla owadów brązowy, 11 x 37,5 x 57 cm

Kidkraft® Drewniany domek zabaw Country Vista

Kidkraft® Drewniany domek zabaw Country Vista
Szczegół

Otwarte przestrzenie oferują więcej miejsca na fantazję. Dom zabaw w stylu wiejskim z unikalnymi drzwiami harmonijkowymi zaprasza do odkrywania i zabawy. Dzieciom i rodzicom spodoba się wiele urzekających detali, w tym duże zaokrąglone okna, drewniana fasada w ciepłych odcieniach szarości i piękny wiatrowskaz. Białe i czerwone akcenty kolorystyczne dopełniają wygląd zewnętrzny. Dzieci mogą ustawić stoisko z owocami i warzywami lub podawać przekąski. Na tablicy kredą można prezentować oferty dnia, a regulowane wskazówki zegara wskazują godziny otwarcia. Po jednej stronie domu zabaw znajduje się zadaszony obszar z dwiema ławeczkami, gdzie goście mogą odpocząć i skosztować przekąsek. Wewnątrz znajduje się piec i zlew. A dzięki szerokim drzwiom wejściowym dzieci mogą również umieścić własne meble w domu zabaw. Nawet rower mógłby pasować! Dzięki EZ Kraft Assembly™ instalacja jest dziecinnie prosta: wystarczy rozpakować, rozłożyć i wkrótce właściciele małych domów będą mogli wprowadzić się do nowego domu. Szczegóły: Drzwi na zawiasach zapewniają dostęp do dużego placu zabaw. Przejście z dwoma ławeczkami tablica i zegar Piękne okno kuchenne Zlew z palnikami wiatrowskaz EZ Kraft Assembly™ W bezpłatnej aplikacji BILT znajdą Państwo szybką i łatwą instrukcję obsługi. piękne kolory wymiary: 156,21 x 145,29 x 160,5 cm waga: 60,05 kg wiek: dla dzieci od 2 roku życia (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Kidkraft® Drewniany domek zabaw Country Vista , Domek hotel dla owadów brązowy, 15 x 9 x 25 cm

EXIT Drewniany domek zabaw Loft 500, naturalny

EXIT Drewniany domek zabaw Loft 500, naturalny
Szczegół

W drewnianym domku EXIT Loft 500 w kolorze naturalnym dzieci nie zaznają nudy. Ten drewniany domek zabaw stoi na palach, jest dodatkowo podniesiony tak, że dzieci mogą bawić się w piaskownicy pod spodem. Wystarczy wspiąć się po schodach i zjechać w dół fajną zjeżdżalnią. Drewniany domek zabaw jest łatwy w montażu dzięki wstępnie zmontowanym komponentom. Typowy dla drewnianego domku EXIT Loft 500 jest skandynawski design oraz piękne, białe obramowanie. Domek ze zjeżdżalnią i piaskownicą na pewno będzie się dobrze prezentował w Twoim ogrodzie. Ekologiczny drewniany domek zabaw Dzięki wodoszczelnemu dachowi, domki zabawek drewnianych EXIT Toys są odporne na warunki atmosferyczne i wykonane z drewna cedrowego z certyfikatem FSC® (FSC 100%, SCS-COC-000652-WH). Ten rodzaj drewna jest z natury wykorzystywany w trudnych warunkach pogodowych tj. deszcz, dzięki czemu jest odporny na rdzę. Drewno nie jest poddawane obróbce przy użyciu szkodliwych chemikaliów ani nie rozpada się na drzazgi. Drewno cedrowe jest zatem nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także dla Twojego dziecka. Własna unikatowa aranżacja wnętrza? Dla drewnianego domku EXIT Loft 500 dostępny jest szeroki asortyment akcesoriów. Co sądzisz o wyjątkowym zestawie piknikowym ze stołkami albo zestaw dekoracyjny, który możesz samodzielnie ozdobić? Zapraojektuj swój plac zabaw, tak jak Tobie się podoba i przeżyj niezapomniane przygody na świeżym powietrzu! Szczegóły: Z piaskownicą, dużą zjeżdżalnią i poręczą Wodoodporny dach max. obciążenie: 100 kg materiał: Drewno cedrowe Standardowo zawarte Przygotowany zestaw do łatwego montażu instrukcja (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Drewniany domek zabaw Loft 500, naturalny , Woody domek dla lalek molly, 63,5 x 31 x 80 cm

EXIT Drewniany domek zabaw Loft 500, czerwony

EXIT Drewniany domek zabaw Loft 500, czerwony
Szczegół

W drewnianym domku EXIT Loft 500 w kolorze czerownym dzieci nie zaznają nudy. Ten drewniany domek zabaw stoi na palach, jest dodatkowo podniesiony tak, że dzieci mogą bawić się w piaskownicy pod spodem. Wystarczy wspiąć się po schodach i zjechać w dół fajną zjeżdżalnią. Drewniany domek zabaw jest łatwy w montażu dzięki wstępnie zmontowanym komponentom. Typowy dla drewnianego domku EXIT Loft 500 jest skandynawski design oraz piękne, białe obramowanie. Domek ze zjeżdżalnią na pewno będzie się dobrze prezentował w Twoim ogrodzie. Ekologiczny drewniany domek zabaw Dzięki wodoszczelnemu dachowi, domki zabawek drewnianych EXIT Toys są odporne na warunki atmosferyczne i wykonane z drewna cedrowego z certyfikatem FSC® (FSC 100%, SCS-COC-000652-WH). Ten rodzaj drewna jest z natury wykorzystywany w trudnych warunkach pogodowych tj. deszcz, dzięki czemu jest odporny na rdzę. Drewno nie jest poddawane obróbce przy użyciu szkodliwych chemikaliów ani nie rozpada się na drzazgi. Drewno cedrowe jest zatem nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także dla Twojego dziecka. Własna unikatowa aranżacja wnętrza? Dla drewnianego domku EXIT Loft 500 dostępny jest szeroki asortyment akcesoriów. Co sądzisz o wyjątkowym zestawie piknikowym ze stołkami albo zestaw dekoracyjny, który możesz samodzielnie ozdobić? Zapraojektuj swój plac zabaw, tak jak Tobie się podoba i przeżyj niezapomniane przygody na świeżym powietrzu! Szczegóły: Z piaskownicą, dużą zjeżdżalnią i poręczą Wodoodporny dach max. obciążenie: 100 kg materiał: Drewno cedrowe Standardowo zawarte Przygotowany zestaw do łatwego montażu zjeżdżalnia Piskownica instrukcja (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak EXIT Drewniany domek zabaw Loft 500, czerwony , Domek ogrodowy na narzędzia z polski

5-częściowy obraz drewniany domek przy ośnieżonych sosnach

5-częściowy obraz drewniany domek przy ośnieżonych sosnach
Szczegół

Niepowtarzalne obrazy mogą znaleźć się również w Twoim domu! Wybieraj spośród oryginalnych motywów i upiększ swój dom obrazami, które znajdziesz tylko u nas. Druk najwyższej jakości Obrazy są drukowane na dobrej jakości elastycznym płótnie o gęstości 370 g/m2, płótno jest mieszanką bawełny i poliestru. Jakość obrazów opiera się nie tylko na samym materiale, ale również wykorzystanej technologii. Obrazy są drukowane powoli przy zachowaniu wysokiej jakości, druk gwarantuje nasycenie barw (12-16 pass, ink density 200), dlatego nie należy się obawiać, że obraz będzie niewyraźny. Do druku używamy wysokiej jakości farb ekologicznych bez zapachu, które nie uwalniają do powietrza szkodliwych substancji, obrazy można umieścić w którymkolwiek pokoju. Zadrukowane boki Obrazy możesz od razu powiesić w swoim wnętrzu! Płótno jest odpowiednio naciągnięte na ramie wykonanej z wysokiej jakości drewna. Rama wykonana jest z listew obramowania, które są przeznaczone bezpośrednio do produkcji obrazów. Na obrazach znajdują się zasłony na każdej części umieszczone z tyłu oraz gęsto rozmieszczone sprzączki. Bezpieczne opakowanie Obrazy vytvorené pre vás sú zabalené do hrubej bublinkovej fólie. Obrazy sú po kontrole kvality odoslané v odolnej lepenkovej krabici (5vl) až priamo k vám. Keďže ide o krehké produkty, na krabici nechýba ani informácia o krehkom tovare, čo znižuje mieru poškodenia pri (dovido.pl)

Podobne produkty jak 5-częściowy obraz drewniany domek przy ośnieżonych sosnach , Dolu duży domek ogrodowy z płotem

5-częściowy obraz drewniany domek w zaśnieżonej krainie

5-częściowy obraz drewniany domek w zaśnieżonej krainie
Szczegół

Niepowtarzalne obrazy mogą znaleźć się również w Twoim domu! Wybieraj spośród oryginalnych motywów i upiększ swój dom obrazami, które znajdziesz tylko u nas. Druk najwyższej jakości Obrazy są drukowane na dobrej jakości elastycznym płótnie o gęstości 370 g/m2, płótno jest mieszanką bawełny i poliestru. Jakość obrazów opiera się nie tylko na samym materiale, ale również wykorzystanej technologii. Obrazy są drukowane powoli przy zachowaniu wysokiej jakości, druk gwarantuje nasycenie barw (12-16 pass, ink density 200), dlatego nie należy się obawiać, że obraz będzie niewyraźny. Do druku używamy wysokiej jakości farb ekologicznych bez zapachu, które nie uwalniają do powietrza szkodliwych substancji, obrazy można umieścić w którymkolwiek pokoju. Zadrukowane boki Obrazy możesz od razu powiesić w swoim wnętrzu! Płótno jest odpowiednio naciągnięte na ramie wykonanej z wysokiej jakości drewna. Rama wykonana jest z listew obramowania, które są przeznaczone bezpośrednio do produkcji obrazów. Na obrazach znajdują się zasłony na każdej części umieszczone z tyłu oraz gęsto rozmieszczone sprzączki. Bezpieczne opakowanie Obrazy vytvorené pre vás sú zabalené do hrubej bublinkovej fólie. Obrazy sú po kontrole kvality odoslané v odolnej lepenkovej krabici (5vl) až priamo k vám. Keďže ide o krehké produkty, na krabici nechýba ani informácia o krehkom tovare, čo znižuje mieru poškodenia pri (dovido.pl)

Podobne produkty jak 5-częściowy obraz drewniany domek w zaśnieżonej krainie , Bino drewniany labirynt żółty

5-częściowy obraz drewniany domek w ośnieżonej przyrodzie

5-częściowy obraz drewniany domek w ośnieżonej przyrodzie
Szczegół

Niepowtarzalne obrazy mogą znaleźć się również w Twoim domu! Wybieraj spośród oryginalnych motywów i upiększ swój dom obrazami, które znajdziesz tylko u nas. Druk najwyższej jakości Obrazy są drukowane na dobrej jakości elastycznym płótnie o gęstości 370 g/m2, płótno jest mieszanką bawełny i poliestru. Jakość obrazów opiera się nie tylko na samym materiale, ale również wykorzystanej technologii. Obrazy są drukowane powoli przy zachowaniu wysokiej jakości, druk gwarantuje nasycenie barw (12-16 pass, ink density 200), dlatego nie należy się obawiać, że obraz będzie niewyraźny. Do druku używamy wysokiej jakości farb ekologicznych bez zapachu, które nie uwalniają do powietrza szkodliwych substancji, obrazy można umieścić w którymkolwiek pokoju. Zadrukowane boki Obrazy możesz od razu powiesić w swoim wnętrzu! Płótno jest odpowiednio naciągnięte na ramie wykonanej z wysokiej jakości drewna. Rama wykonana jest z listew obramowania, które są przeznaczone bezpośrednio do produkcji obrazów. Na obrazach znajdują się zasłony na każdej części umieszczone z tyłu oraz gęsto rozmieszczone sprzączki. Bezpieczne opakowanie Obrazy vytvorené pre vás sú zabalené do hrubej bublinkovej fólie. Obrazy sú po kontrole kvality odoslané v odolnej lepenkovej krabici (5vl) až priamo k vám. Keďže ide o krehké produkty, na krabici nechýba ani informácia o krehkom tovare, čo (dovido.pl)

Podobne produkty jak 5-częściowy obraz drewniany domek w ośnieżonej przyrodzie , Cichy sługa drewniany, jasnobrązowy

LIVONE Lampa wisząca Happy Style dla dzieci domki szaro/biała

LIVONE Lampa wisząca Happy Style dla dzieci domki szaro/biała
Szczegół

Szczegóły produktu: Tęcza Żarówka: E27, oznaczenie CE Napięcie zasilania: 230 V Dołączona instrukcja montażu Kabel w kolorze białym Kolor: szary/biały Wymiary i waga: Wymiary: średnica klosza: 30 cm; wysokość klosza: 20 cm Materiał i pielęgnacja: Materiał: klosz: Mieszanka bawełny i poliestru Gniazdo i uchwyt sufitowy: stal nierdzewna, malowana proszkowo na biało Nie wchodzi w zakres dostawy: Żarówka Uwaga Produkt to tylko dekoracja, nie zabawka! (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak LIVONE Lampa wisząca Happy Style dla dzieci domki szaro/biała , Bino drewniany labirynt żyrafa

LIVONE Lampa wisząca Happy Style dla dzieci domki różowy/biały

LIVONE Lampa wisząca Happy Style dla dzieci domki różowy/biały
Szczegół

Szczegóły produktu: Tęcza Żarówka: E27, oznaczenie CE Napięcie zasilania: 230 V Dołączona instrukcja montażu Kabel w kolorze białym Kolor: różowy/biały Wymiary i waga: Wymiary: średnica klosza: 30 cm; wysokość klosza: 20 cm Materiał i pielęgnacja: Materiał: klosz: Mieszanka bawełny i poliestru Gniazdo i uchwyt sufitowy: stal nierdzewna, malowana proszkowo na biało Nie wchodzi w zakres dostawy: Żarówka Uwaga Produkt to tylko dekoracja, nie zabawka! (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak LIVONE Lampa wisząca Happy Style dla dzieci domki różowy/biały , Drewniany karmnik dla ptaków, 33,5 x 26 x 22,5 cm

Tablica drewniana dwustronna dla dzieci

Tablica drewniana dwustronna dla dzieci
Szczegół

Tablica drewniana dwustronna dla dzieci, regulowana wysokość, można używać również z kredą i pisakami, z białą powierzchnią magnetyczną (alindashop.pl)

Podobne produkty jak Tablica drewniana dwustronna dla dzieci , Detoa magnetyczny teatrzyk drewniany kopciuszek

Sevi drewniany bęben dla dzieci

Sevi drewniany bęben dla dzieci
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 24 miesięcy Instrument muzyczny z motywami zwierzęcymi i kolorowym, wesołym designem Śliczny drewniany bębenek inspiruje maluchy do wydawania pierwszych muzycznych dźwięków poprzez stukanie i uderzanie. Melodyjne dźwięki roznoszą również radość i wesołość Wszystkie instrumenty muzyczne są wykonane w typowym stylu Sevi z ich zabawnymi i kolorowymi Design Wymiary i waga: Wymiary po złożeniu (długość x szerokość x wysokość): 22 x 16 x 22 cm Waga: 0,8 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał: drewno Wskazówki pielęgnacyjne: przetrzeć wilgotną szmatką (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Sevi drewniany bęben dla dzieci , Regał drewniany na 10 butelek

5-częściowy obraz drewniany domek w zaśnieżonej krainie - 100x50

5-częściowy obraz drewniany domek w zaśnieżonej krainie - 100x50
Szczegół

Niepowtarzalne obrazy mogą znaleźć się również w Twoim domu! Wybieraj spośród oryginalnych motywów i upiększ swój dom obrazami, które znajdziesz tylko u nas. Druk najwyższej jakości Obrazy są drukowane na dobrej jakości elastycznym płótnie o gęstości 370 g/m2, płótno jest mieszanką bawełny i poliestru. Jakość obrazów opiera się nie tylko na samym materiale, ale również wykorzystanej technologii. Obrazy są drukowane powoli przy zachowaniu wysokiej jakości, druk gwarantuje nasycenie barw (12-16 pass, ink density 200), dlatego nie należy się obawiać, że obraz będzie niewyraźny. Do druku używamy wysokiej jakości farb ekologicznych bez zapachu, które nie uwalniają do powietrza szkodliwych substancji, obrazy można umieścić w którymkolwiek pokoju. Zadrukowane boki Obrazy możesz od razu powiesić w swoim wnętrzu! Płótno jest odpowiednio naciągnięte na ramie wykonanej z wysokiej jakości drewna. Rama wykonana jest z listew obramowania, które są przeznaczone bezpośrednio do produkcji obrazów. Na obrazach znajdują się zasłony na każdej części umieszczone z tyłu oraz gęsto rozmieszczone sprzączki. Bezpieczne opakowanie Obrazy vytvorené pre vás sú zabalené do hrubej bublinkovej fólie. Obrazy sú po kontrole kvality odoslané v odolnej lepenkovej krabici (5vl) až priamo k vám. Keďže ide o krehké produkty, na krabici nechýba ani informácia o krehkom tovare, čo znižuje mieru poškodenia pri (dovido.pl)

Podobne produkty jak 5-częściowy obraz drewniany domek w zaśnieżonej krainie - 100x50 , Orion stojak drewniany na noże

5-częściowy obraz drewniany domek przy ośnieżonych sosnach - 100x50

5-częściowy obraz drewniany domek przy ośnieżonych sosnach - 100x50
Szczegół

Niepowtarzalne obrazy mogą znaleźć się również w Twoim domu! Wybieraj spośród oryginalnych motywów i upiększ swój dom obrazami, które znajdziesz tylko u nas. Druk najwyższej jakości Obrazy są drukowane na dobrej jakości elastycznym płótnie o gęstości 370 g/m2, płótno jest mieszanką bawełny i poliestru. Jakość obrazów opiera się nie tylko na samym materiale, ale również wykorzystanej technologii. Obrazy są drukowane powoli przy zachowaniu wysokiej jakości, druk gwarantuje nasycenie barw (12-16 pass, ink density 200), dlatego nie należy się obawiać, że obraz będzie niewyraźny. Do druku używamy wysokiej jakości farb ekologicznych bez zapachu, które nie uwalniają do powietrza szkodliwych substancji, obrazy można umieścić w którymkolwiek pokoju. Zadrukowane boki Obrazy możesz od razu powiesić w swoim wnętrzu! Płótno jest odpowiednio naciągnięte na ramie wykonanej z wysokiej jakości drewna. Rama wykonana jest z listew obramowania, które są przeznaczone bezpośrednio do produkcji obrazów. Na obrazach znajdują się zasłony na każdej części umieszczone z tyłu oraz gęsto rozmieszczone sprzączki. Bezpieczne opakowanie Obrazy vytvorené pre vás sú zabalené do hrubej bublinkovej fólie. Obrazy sú po kontrole kvality odoslané v odolnej lepenkovej krabici (5vl) až priamo k vám. Keďže ide o krehké produkty, na krabici nechýba ani informácia o krehkom tovare, čo znižuje mieru poškodenia pri (dovido.pl)

Podobne produkty jak 5-częściowy obraz drewniany domek przy ośnieżonych sosnach - 100x50 , Świecznik adwentowy drewniany gavar, jasnobrązowy

5-częściowy obraz drewniany domek w zaśnieżonej krainie - 200x100

5-częściowy obraz drewniany domek w zaśnieżonej krainie - 200x100
Szczegół

Niepowtarzalne obrazy mogą znaleźć się również w Twoim domu! Wybieraj spośród oryginalnych motywów i upiększ swój dom obrazami, które znajdziesz tylko u nas. Druk najwyższej jakości Obrazy są drukowane na dobrej jakości elastycznym płótnie o gęstości 370 g/m2, płótno jest mieszanką bawełny i poliestru. Jakość obrazów opiera się nie tylko na samym materiale, ale również wykorzystanej technologii. Obrazy są drukowane powoli przy zachowaniu wysokiej jakości, druk gwarantuje nasycenie barw (12-16 pass, ink density 200), dlatego nie należy się obawiać, że obraz będzie niewyraźny. Do druku używamy wysokiej jakości farb ekologicznych bez zapachu, które nie uwalniają do powietrza szkodliwych substancji, obrazy można umieścić w którymkolwiek pokoju. Zadrukowane boki Obrazy możesz od razu powiesić w swoim wnętrzu! Płótno jest odpowiednio naciągnięte na ramie wykonanej z wysokiej jakości drewna. Rama wykonana jest z listew obramowania, które są przeznaczone bezpośrednio do produkcji obrazów. Na obrazach znajdują się zasłony na każdej części umieszczone z tyłu oraz gęsto rozmieszczone sprzączki. Bezpieczne opakowanie Obrazy vytvorené pre vás sú zabalené do hrubej bublinkovej fólie. Obrazy sú po kontrole kvality odoslané v odolnej lepenkovej krabici (5vl) až priamo k vám. Keďže ide o krehké produkty, na krabici nechýba ani informácia o krehkom tovare, čo znižuje mieru poškodenia pri (dovido.pl)

Podobne produkty jak 5-częściowy obraz drewniany domek w zaśnieżonej krainie - 200x100 , Cichy sługa drewniany, ciemnobrązowy hebanowy

5-częściowy obraz drewniany domek przy ośnieżonych sosnach - 200x100

5-częściowy obraz drewniany domek przy ośnieżonych sosnach - 200x100
Szczegół

Niepowtarzalne obrazy mogą znaleźć się również w Twoim domu! Wybieraj spośród oryginalnych motywów i upiększ swój dom obrazami, które znajdziesz tylko u nas. Druk najwyższej jakości Obrazy są drukowane na dobrej jakości elastycznym płótnie o gęstości 370 g/m2, płótno jest mieszanką bawełny i poliestru. Jakość obrazów opiera się nie tylko na samym materiale, ale również wykorzystanej technologii. Obrazy są drukowane powoli przy zachowaniu wysokiej jakości, druk gwarantuje nasycenie barw (12-16 pass, ink density 200), dlatego nie należy się obawiać, że obraz będzie niewyraźny. Do druku używamy wysokiej jakości farb ekologicznych bez zapachu, które nie uwalniają do powietrza szkodliwych substancji, obrazy można umieścić w którymkolwiek pokoju. Zadrukowane boki Obrazy możesz od razu powiesić w swoim wnętrzu! Płótno jest odpowiednio naciągnięte na ramie wykonanej z wysokiej jakości drewna. Rama wykonana jest z listew obramowania, które są przeznaczone bezpośrednio do produkcji obrazów. Na obrazach znajdują się zasłony na każdej części umieszczone z tyłu oraz gęsto rozmieszczone sprzączki. Bezpieczne opakowanie Obrazy vytvorené pre vás sú zabalené do hrubej bublinkovej fólie. Obrazy sú po kontrole kvality odoslané v odolnej lepenkovej krabici (5vl) až priamo k vám. Keďže ide o krehké produkty, na krabici nechýba ani informácia o krehkom tovare, čo znižuje mieru poškodenia pri (dovido.pl)

Podobne produkty jak 5-częściowy obraz drewniany domek przy ośnieżonych sosnach - 200x100

5-częściowy obraz drewniany domek w ośnieżonej przyrodzie - 200x100

5-częściowy obraz drewniany domek w ośnieżonej przyrodzie - 200x100
Szczegół

Niepowtarzalne obrazy mogą znaleźć się również w Twoim domu! Wybieraj spośród oryginalnych motywów i upiększ swój dom obrazami, które znajdziesz tylko u nas. Druk najwyższej jakości Obrazy są drukowane na dobrej jakości elastycznym płótnie o gęstości 370 g/m2, płótno jest mieszanką bawełny i poliestru. Jakość obrazów opiera się nie tylko na samym materiale, ale również wykorzystanej technologii. Obrazy są drukowane powoli przy zachowaniu wysokiej jakości, druk gwarantuje nasycenie barw (12-16 pass, ink density 200), dlatego nie należy się obawiać, że obraz będzie niewyraźny. Do druku używamy wysokiej jakości farb ekologicznych bez zapachu, które nie uwalniają do powietrza szkodliwych substancji, obrazy można umieścić w którymkolwiek pokoju. Zadrukowane boki Obrazy możesz od razu powiesić w swoim wnętrzu! Płótno jest odpowiednio naciągnięte na ramie wykonanej z wysokiej jakości drewna. Rama wykonana jest z listew obramowania, które są przeznaczone bezpośrednio do produkcji obrazów. Na obrazach znajdują się zasłony na każdej części umieszczone z tyłu oraz gęsto rozmieszczone sprzączki. Bezpieczne opakowanie Obrazy vytvorené pre vás sú zabalené do hrubej bublinkovej fólie. Obrazy sú po kontrole kvality odoslané v odolnej lepenkovej krabici (5vl) až priamo k vám. Keďže ide o krehké produkty, na krabici nechýba ani informácia o krehkom tovare, čo (dovido.pl)

Podobne produkty jak 5-częściowy obraz drewniany domek w ośnieżonej przyrodzie - 200x100

5-częściowy obraz drewniany domek w ośnieżonej przyrodzie - 100x50

5-częściowy obraz drewniany domek w ośnieżonej przyrodzie - 100x50
Szczegół

Niepowtarzalne obrazy mogą znaleźć się również w Twoim domu! Wybieraj spośród oryginalnych motywów i upiększ swój dom obrazami, które znajdziesz tylko u nas. Druk najwyższej jakości Obrazy są drukowane na dobrej jakości elastycznym płótnie o gęstości 370 g/m2, płótno jest mieszanką bawełny i poliestru. Jakość obrazów opiera się nie tylko na samym materiale, ale również wykorzystanej technologii. Obrazy są drukowane powoli przy zachowaniu wysokiej jakości, druk gwarantuje nasycenie barw (12-16 pass, ink density 200), dlatego nie należy się obawiać, że obraz będzie niewyraźny. Do druku używamy wysokiej jakości farb ekologicznych bez zapachu, które nie uwalniają do powietrza szkodliwych substancji, obrazy można umieścić w którymkolwiek pokoju. Zadrukowane boki Obrazy możesz od razu powiesić w swoim wnętrzu! Płótno jest odpowiednio naciągnięte na ramie wykonanej z wysokiej jakości drewna. Rama wykonana jest z listew obramowania, które są przeznaczone bezpośrednio do produkcji obrazów. Na obrazach znajdują się zasłony na każdej części umieszczone z tyłu oraz gęsto rozmieszczone sprzączki. Bezpieczne opakowanie Obrazy vytvorené pre vás sú zabalené do hrubej bublinkovej fólie. Obrazy sú po kontrole kvality odoslané v odolnej lepenkovej krabici (5vl) až priamo k vám. Keďže ide o krehké produkty, na krabici nechýba ani informácia o krehkom tovare, čo (dovido.pl)

Podobne produkty jak 5-częściowy obraz drewniany domek w ośnieżonej przyrodzie - 100x50

Drewniane zamykane zwierzątka dla dzieci Djeco

Drewniane zamykane zwierzątka dla dzieci Djeco
Szczegół

Drewniana zamykana gra marki Djeco wspiera rozwój motoryki dziecka. Zestaw zawiera 3 zwierzątka o wymiarach 16 x 11 cm z trzema różnymi rodzajami zamknięć. Wymiary opakowania: 22,6 x 22 x 6 x 4,5 cm (bonami.pl)

Podobne produkty jak Drewniane zamykane zwierzątka dla dzieci Djeco

Drewniana piramidka dla dzieci Kindsgut Tower

Drewniana piramidka dla dzieci Kindsgut Tower
Szczegół

Drewniana składana zabawka marki Kindsgut rozwija zdolności motoryczne i logiczne myślenie dziecka, pomagając w ten sposób w jego prawidłowym rozwoju. Składa się z bazy i kolorowych elementów, które można układać jeden na drugim w kształcie wieży. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Drewniana piramidka dla dzieci Kindsgut Tower

Drewniane zwierzątka wkręcane dla dzieci Djeco

Drewniane zwierzątka wkręcane dla dzieci Djeco
Szczegół

Drewniana wkręcana gra marki Djeco ze zwierzątkami rozwija motorykę dziecka i ćwiczy cierpliwość. Gra zawiera zwierzątka, które posiadają wkręcane kółka, aby można było bawić się nimi na przykład w wyścigi. Wszystkie kółka można przykręcić i ponownie odkręcić. Zestaw zawiera 9 elementów Wymiary opakowania: 22,6 x 22,6 x 4,5 cm. Odpowiednie dla dzieci od 2. roku życia. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Drewniane zwierzątka wkręcane dla dzieci Djeco

Drewniana gra dla dzieci InnovaGoods Koogame

Drewniana gra dla dzieci InnovaGoods Koogame
Szczegół

Drewniana gra Koogame zapewni dobrą zabawę Twoim dzieciom i jednocześnie nauczy je czegoś nowego. Składa się z planszy do gry i 26 elementów o różnych kolorach i kształtach. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Drewniana gra dla dzieci InnovaGoods Koogame

Drewniane zapinane zwierzątka dla dzieci Djeco

Drewniane zapinane zwierzątka dla dzieci Djeco
Szczegół

Wesoła gra marki Djeco dla dzieci od 3. roku życia do ćwiczenia zapinania i rozpinania. Zestaw zawiera 3 zwierzątka o wymiarach 16 x 11 cm z trzema różnymi rodzajami zamknięć. Wymiary opakowania: 22,6 x 22 x 6 x 3 cm (bonami.pl)

Podobne produkty jak Drewniane zapinane zwierzątka dla dzieci Djeco

Drewniane malowane szachy dla dzieci Djeco

Drewniane malowane szachy dla dzieci Djeco
Szczegół

Drewniane, malowane szachy marki Djeco rozbudzą pasję do tej królewskiej gry. Zestaw zawiera 36 drewnianych figurek i planszę, która składa się z 4 dużych puzzli. Wymiary kuferka: 18 x 5 cm. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Drewniane malowane szachy dla dzieci Djeco

Drewniana zabawka dla dzieci Moulin Roty

Drewniana zabawka dla dzieci Moulin Roty
Szczegół

Piękna malowana drewniana zabawka Moulin Roty zajmie Twojego malucha na długi czas przy okazji rozwijając jego fantazję i motorykę. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Drewniana zabawka dla dzieci Moulin Roty

Obraz drewniany domek w śnieżnej przyrodzie w wersji czarno-białej

Obraz drewniany domek w śnieżnej przyrodzie w wersji czarno-białej
Szczegół

Wyjątkowe obrazy do domu! Zapraszamy do wyboru z gamy oryginalnych motywów i upiększenia domu przy pomocy obrazów, które można znaleźć wyłącznie u nas Druk najwyższej jakości Obrazy są drukowane na dobrej jakości elastycznym płótnie o gęstości 370 g/m2, płótno jest mieszanką bawełny i poliestru. Jakość obrazów opiera się nie tylko na samym materiale, ale również wykorzystanej technologii. Obrazy są drukowane powoli przy zachowaniu wysokiej jakości, druk gwarantuje nasycenie barw (12-16 pass, ink density 200), dlatego nie należy się obawiać, że obraz będzie niewyraźny. Do druku używamy wysokiej jakości farb ekologicznych bez zapachu, które nie uwalniają do powietrza szkodliwych substancji, obrazy można umieścić w którymkolwiek pokoju. Zadrukowane boki Obrazy można od razu zawiesić we wnętrzu! Płótno jest właściwie napięte na ramę z dobrej jakości drewna. Rama jest zrobiona z listewek do ram, które są przeznaczone bezpośrednio do produkcji obrazów. Częścią obrazów są umieszczone z tyłu obrazu zawieszki w ilości 1 do 2 w zależności od rozmiaru. Z tyłu znajdują się gęsto rozmieszczone klamry. W celu wzmocnienia obrazy o szerokości ponad 120 cm są wyposażone w drewnianą poprzeczkę. Bezpieczne opakowanie Obrazy przygotowane do wysłania są zapakowane w grubą folię bąbelkową, a rogi obrazów są chronione nakładkami z kartonu. Po kontroli jakości obrazy są wysyłane bezpośrednio do klientów w wytrzymałym pudełku kartonowym (5vl). W przypadku towarów kruchych na pudełku nie zabraknie informacji o towarze kruc (dovido.pl)

Podobne produkty jak Obraz drewniany domek w śnieżnej przyrodzie w wersji czarno-białej

Drewniany domek dekoracyjny ze światłem LED Dakls, wysokość 36 cm

Drewniany domek dekoracyjny ze światłem LED Dakls, wysokość 36 cm
Szczegół

Drewniany domek dekoracyjny ze światłem LED Dakls, wysokość 36 cm (bonami.pl)

Podobne produkty jak Drewniany domek dekoracyjny ze światłem LED Dakls, wysokość 36 cm

Zestaw 3 wiszących drewnianych domków Dakls

Zestaw 3 wiszących drewnianych domków Dakls
Szczegół

Zestaw 3 wiszących drewnianych domków Dakls (bonami.pl)

Podobne produkty jak Zestaw 3 wiszących drewnianych domków Dakls

Zestaw 3 wiszących drewnianych domków Dakls

Zestaw 3 wiszących drewnianych domków Dakls
Szczegół

Zestaw 3 wiszących drewnianych domków Dakls (bonami.pl)

Podobne produkty jak Zestaw 3 wiszących drewnianych domków Dakls

plum® Boat-House Domek drewniany

plum® Boat-House Domek drewniany
Szczegół

Plum ® Boat-House na palach to idealne miejsce na pikniki, imprezy i zabawę w ogrodzie. Dzieci mogą czuć się komfortowo w swojej wymarzonej jaskini, zapraszają przyjaciół do wspólnej zabawy. Na podest przed domkiem wchodzi się po 3-stopniowej drabinie, a dzieci mogą zjeżdżać z powrotem na ziemię za pomocą zjeżdżalni o długości 120 cm. Dom ma modne drewniane wykończenie z doskonałym wykończeniem powierzchni White Wash Finish. Wbudowane szczeliny wentylacyjne zapewniają wystarczającą cyrkulację powietrza. Wymiar montażowy: Szczegóły dotyczące produktu: Wymiary konstrukcyjne (długość x szerokość x wysokość): 194 x 160 x 270 cm Max. Waga użytkownika: 50 kg Wiek: od 3 lat Uwaga Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat. Niebezpieczeństwo obrażeń! Małe części, które mogą zostać połknięte! Dzieci muszą być nadzorowane przez osobę dorosłą podczas zabawy. Maksymalna waga użytkownika 50 kg /element Tylko do użytku zewnętrznego Tylko do użytku prywatnego Instrukcję obsługi należy zachować do wykorzystania w przyszłości Należy zachować 2-metrową bezpieczną odległość w promieniu Centrum zabawy nie musi być zbudowane na asfalcie lub twardym podłożu, dostarczone kotwy mają na celu zapewnienie stabilnej podstawy podczas użytkowania. Zaleca się sprawdzanie wszystkich części i połączeń w regularnych odstępach pod kątem funkcjonalności, ostrych krawędzi i narożników, np. na początku sezonu ogrodowego i co miesiąc w przypadku intensywnego użytkowania. W razie potrzeby dokręcić i nasmarować śruby. Każde mocowanie musi być regularnie sprawdzane (huśtawka, łańcuchy, drabina itp.). Jeśli występują oznaki zużycia, elementy muszą zostać naprawione. Gdy huśtawka znajduje się na słońcu, powierzchnia siedzenia może się nadmiernie nagrzewać. Proszę zachować ostrożność i unikać stałego przebywania na słońcu. Proszę trzymać zwierzęta poza zasięgiem domku do zabawy. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak plum® Boat-House Domek drewniany

Drewniane puzzle dla dzieci w pojemniku Djeco

Drewniane puzzle dla dzieci w pojemniku Djeco
Szczegół

Drewniane puzzle Djeco w pojemniku rozwija dziecięcą fantazję i motorykę. Dzieci mogą ułożyć 5 różnych zwierzątek z 15 elementów zestawu. Rozmiary drewnianego opakowania 13 x 15 x 6 cm Odpowiednie dla dzieci od 2 roku życia. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Drewniane puzzle dla dzieci w pojemniku Djeco

Drewniany zestaw lekarski dla dzieci Legler Isabel

Drewniany zestaw lekarski dla dzieci Legler Isabel
Szczegół

Przyjemne i zabawne. Zabawki marki Legler zostały stworzone z myślą o najmłodszych, aby umilić im czas spędzany na zabawie. Każda zabawka została zaprojektowana jako oryginał, więc będziesz mieć pewność, że trafi w ręce pociechy, która to doceni. (bonami.pl)

Podobne produkty jak Drewniany zestaw lekarski dla dzieci Legler Isabel

Drewniana gra przypinana dla dzieci Djeco ClipaBoa

Drewniana gra przypinana dla dzieci Djeco ClipaBoa
Szczegół

Zabawna gra Djeco ClipaBoa dla dzieci od 3. roku życia rozwija motorykę i dziecięcą wyobraźnię. Gra składa się z drewnianej planszy w kształcie drzewa, na której umieszczone zostały klipsy do wpinania poszczególnych drewnianych figurek. Wymiary opakowania: 22,6 x 22,6 x 3 cm (bonami.pl)

Podobne produkty jak Drewniana gra przypinana dla dzieci Djeco ClipaBoa

fillikid Drewniany pomocnik kuchenny dla dzieci, zielony

fillikid Drewniany pomocnik kuchenny dla dzieci, zielony
Szczegół

Twoje dziecko jest już bardzo ciekawskie i wszędzie chce pomagać lub obserwować? Pomocnik kuchenny z Fillikid będzie Waszym idealnym towarzyszem! Maluchy szybko rosną, dlatego wieżę można idealnie dopasować do aktualnego wzrostu dziecka. Okrągły pręt służy do trzymania się i oczywiście jako zabezpieczenie przed wypadnięciem. Dzięki temu Twoje słoneczko może pomagać wszędzie, niezależnie od tego czy wspólnie gotujecie, pieczecie ,czy myjecie zęby, ta wieża jest optymalnym pomocnikiem, gdy małe nóżki są troszkę za krótkie. Zabawa i nauka na poziomie oczu z rodzicami lub starszym rodzeństwem pomaga dziecku uczestniczyć w interakcjach społecznych i wspiera jego umiejętności oraz pomaga wzmocnić więzi między nimi. Fillikid przywiązuje dużą wagę do zrównoważonej produkcji i możliwie najkrótszych dróg transportu, dlatego pomocnik jest wykonany w 100% z drewna europejskiego w UE. Stosowane są tylko lakiery produkowane i certyfikowane w Niemczech. Szczegóły produktu: pomocnik kuchenny o regulowanej wysokości szybki i łatwy montaż odporność na przechylanie mocne drewno bukowe gwarantujące trwałość i stabilną podstawę Dane techniczne: Wymiary: 90x40x46 cm Wysokości: 40cm/50cm/60cm (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak fillikid Drewniany pomocnik kuchenny dla dzieci, zielony

Trudi Sevi Drewniane instrumenty muzyczne dla dzieci

Trudi Sevi Drewniane instrumenty muzyczne dla dzieci
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 36 miesięcy Zestaw 4 tamburynów, harmonijki ustnej, maraki i kastanietu Instrumenty perkusyjne z dekoracjami w kształcie uroczych zwierzątek Wysoka jakość lakierowania Wymiary i waga: Wymiary po złożeniu (długość x szerokość x wysokość): 20 x 29 x 6 cm Masa: 0,42 kg Materiał i pielęgnacja: Materiał: drewno Wskazówki pielęgnacyjne: Czyść powierzchnię wilgotną ściereczką. Nie należy używać alkoholu ani innych agresywnych produktów. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Trudi Sevi Drewniane instrumenty muzyczne dla dzieci
drewniany domek dla dzieci - bazar, domek ogrodowy dla dzieci bazar, plastikowy dom dla dzieci - bazar, Bino Drewniany domek dla lalek z mebelkami, domek ogrodowy dla dzieci tesco, drewniany tor dla dzieci djeco zig go 48 czesci, rower dziecięcy 12 bazar, Plastia Karmnik dla ptaków Domek, zielony, Plastia Karmik dla ptaków Domek, antracytowy, Plastia Karmnik dla ptaków Domek, brązowy, Domek dla owadów brązowy, 22 x 30 cm, domek ogrodowy z Polski, Domek dla owadów na słupku, 15 x 79 cm, Woody Warsztat drewniany, Bino Domek dla lalek, 77 x 27 x 62 cm, Domek dla owadów brązowy, 29,5 x 8,8 x 28 cm, Domek dla owadów brązowy, 11 x 37,5 x 57 cm, Domek hotel dla owadów brązowy, 15 x 9 x 25 cm, Woody Domek dla lalek Molly, 63,5 x 31 x 80 cm, domek ogrodowy na narzędzia z Polski, Dolu Duży domek ogrodowy z płotem, Bino Drewniany labirynt żółty, Cichy sługa drewniany, jasnobrązowy, Bino Drewniany labirynt Żyrafa, Drewniany karmnik dla ptaków, 33,5 x 26 x 22,5 cm, Detoa Magnetyczny teatrzyk drewniany Kopciuszek, Regał drewniany na 10 butelek, Orion stojak drewniany na noże, Świecznik adwentowy drewniany Gavar, jasnobrązowy, Cichy sługa drewniany, ciemnobrązowy hebanowy