Country candle daydreams świeczka zapachowa 652 g

Produkt Country candle daydreams świeczka zapachowa 652 g znaleziono 50+x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Country candle daydreams świeczka zapachowa 652 g i szukaj produktu ponownie.

Country Candle Daydreams świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Daydreams świeczka zapachowa 652 g
Szczegół

Country Candle Daydreams, 652 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Daydreams napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach owocowy zapach drzewny zapach świeży zapach słodki aromat długi czas spalania Skład: knot nie zawiera ołowiu bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Daydreams świeczka zapachowa 652 g , Country candle daydreams świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Daydreams świeczka zapachowa 453 g

Country Candle Daydreams świeczka zapachowa 453 g
Szczegół

Country Candle Daydreams, 453 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Daydreams napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach owocowy zapach drzewny zapach świeży zapach słodki aromat długi czas spalania Skład: knot nie zawiera ołowiu bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Daydreams świeczka zapachowa 453 g , Country candle daydreams świeczka zapachowa 104 g

Country Candle Fiji świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Fiji świeczka zapachowa 652 g
Szczegół

Country Candle Fiji, 652 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Fiji napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach letni zapach owocowy zapach słodki aromat długi czas spalania Skład: knot nie zawiera ołowiu bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Fiji świeczka zapachowa 652 g , Country candle daydreams świeczka zapachowa 453 g

Country Candle Grey świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Grey świeczka zapachowa 652 g
Szczegół

Country Candle Grey, 652 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Grey napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: drzewny zapach świeży zapach słodki aromat cytrusowy zapach długi czas spalania czyste spalanie Skład: knot nie zawiera ołowiu bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Grey świeczka zapachowa 652 g , Country candle stardust świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Stardust świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Stardust świeczka zapachowa 652 g
Szczegół

Country Candle Stardust, 652 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Stardust napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach korzenny aromat słodki aromat Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Stardust świeczka zapachowa 652 g , Country candle fiji świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Cotton Fresh świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Cotton Fresh świeczka zapachowa 652 g
Szczegół

Country Candle Cotton Fresh, 652 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Cotton Fresh napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach zwiewny czysty zapach kwiatowy zapach długi czas spalania czyste spalanie Skład: knot nie zawiera ołowiu bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Cotton Fresh świeczka zapachowa 652 g , Country candle grey świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Vanilla Cupcake świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Vanilla Cupcake świeczka zapachowa 652 g
Szczegół

Country Candle Vanilla Cupcake, 652 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Vanilla Cupcake napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: wykwintny zapach słodki aromat długi czas spalania 2 knoty Skład: knot nie zawiera ołowiu bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Vanilla Cupcake świeczka zapachowa 652 g , Country candle blooming plumeria świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Vanilla Orchid świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Vanilla Orchid świeczka zapachowa 652 g
Szczegół

Country Candle Vanilla Orchid, 652 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Vanilla Orchid napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: słodki aromat cytrusowy zapach owocowy zapach drzewny zapach długi czas spalania 2 knoty Skład: bawełniany knot knot nie zawiera ołowiu Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Vanilla Orchid świeczka zapachowa 652 g , Country candle blushberry frosé świeczka zapachowa 652 g

Country Candle New England świeczka zapachowa 652 g

Country Candle New England świeczka zapachowa 652 g
Szczegół

Country Candle New England, 652 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle New England napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach drzewny zapach ziołowy aromat długi czas spalania czyste spalanie Skład: knot nie zawiera ołowiu bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle New England świeczka zapachowa 652 g , Country candle grapefruit ginger świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Coconut Colada świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Coconut Colada świeczka zapachowa 652 g
Szczegół

Country Candle Coconut Colada, 652 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Coconut Colada napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach wykwintny zapach słodki aromat letni zapach długi czas spalania czyste spalanie 2 knoty Skład: knot nie zawiera ołowiu bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Coconut Colada świeczka zapachowa 652 g , Country candle sunshine & daisies świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Pinot Noir świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Pinot Noir świeczka zapachowa 652 g
Szczegół

Country Candle Pinot Noir, 652 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Pinot Noir napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: wykwintny zapach kwiatowy zapach owocowy zapach słodki aromat długi czas spalania Skład: knot nie zawiera ołowiu bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Pinot Noir świeczka zapachowa 652 g , Country candle pistachio gelato świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Welcome Home świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Welcome Home świeczka zapachowa 652 g
Szczegół

Country Candle Welcome Home, 652 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Welcome Home napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: rozgrzewający zapach korzenny aromat słodki aromat drzewny zapach 2 knoty Skład: knot nie zawiera ołowiu bawełniany knot produkt nadający się do recyklingu Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Welcome Home świeczka zapachowa 652 g , Country candle winter’s nap świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Lemon Lavender świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Lemon Lavender świeczka zapachowa 652 g
Szczegół

Country Candle Lemon Lavender, 652 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Lemon Lavender napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: cytrusowy zapach ziołowy aromat świeży zapach długi czas spalania czyste spalanie Skład: bawełniany knot knot nie zawiera ołowiu Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Lemon Lavender świeczka zapachowa 652 g , Country candle summerset świeczka zapachowa duża 652 g

Country Candle Winter’s Nap świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Winter’s Nap świeczka zapachowa 652 g
Szczegół

Country Candle Winter’s Nap, 680 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Winter’s Nap napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach kwiatowy zapach drzewny zapach 2 knoty Skład: bawełniany knot knot nie zawiera ołowiu Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Winter’s Nap świeczka zapachowa 652 g , Country candle vanilla orchid świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Harvest Moon świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Harvest Moon świeczka zapachowa 652 g
Szczegół

Country Candle Harvest Moon, 652 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Harvest Moon napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: słodki aromat doskonały pomysł na prezent długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Harvest Moon świeczka zapachowa 652 g , Country candle cotton fresh świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Sugar Cookies świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Sugar Cookies świeczka zapachowa 652 g
Szczegół

Country Candle Sugar Cookies, 652 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Sugar Cookies napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: wykwintny zapach słodki aromat zimowy zapach aromat bożonarodzeniowy Skład: bawełniany knot knot nie zawiera ołowiu Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Sugar Cookies świeczka zapachowa 652 g , Country candle vanilla cupcake świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Merry Christmas świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Merry Christmas świeczka zapachowa 652 g
Szczegół

Country Candle Merry Christmas, 652 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Merry Christmas napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: tematyczny, świąteczny zapach zimowy zapach rozgrzewający zapach korzenny aromat słodki aromat drzewny zapach długi czas spalania Skład: knot nie zawiera ołowiu bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Merry Christmas świeczka zapachowa 652 g , Country candle welcome home świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Frosty Branches świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Frosty Branches świeczka zapachowa 652 g
Szczegół

Country Candle Frosty Branches, 652 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Frosty Branches napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach owocowy zapach drzewny zapach słodki aromat cytrusowy zapach długi czas spalania Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Frosty Branches świeczka zapachowa 652 g , Country candle coconut colada świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Mountain Sunrise świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Mountain Sunrise świeczka zapachowa 652 g
Szczegół

Country Candle Mountain Sunrise, 652 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Mountain Sunrise napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: drzewny zapach świeży zapach korzenny aromat długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Mountain Sunrise świeczka zapachowa 652 g , Country candle new england świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Coffee Shop świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Coffee Shop świeczka zapachowa 652 g
Szczegół

Country Candle Coffee Shop, 652 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Coffee Shop napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: słodki aromat wykwintny zapach długi czas spalania czyste spalanie Skład: knot nie zawiera ołowiu bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Coffee Shop świeczka zapachowa 652 g , Country candle lemon lavender świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Cilantro, Apple & Lime świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Cilantro, Apple & Lime świeczka zapachowa 652 g
Szczegół

Country Candle Cilantro, Apple & Lime, 652 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Cilantro, Apple & Lime napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach ziołowy aromat cytrusowy zapach letni zapach długi czas spalania czyste spalanie Skład: knot nie zawiera ołowiu bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Cilantro, Apple & Lime świeczka zapachowa 652 g , Country candle pinot noir świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Twas the Night świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Twas the Night świeczka zapachowa 652 g
Szczegół

Country Candle Twas the Night, 652 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Twas the Night napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach drzewny zapach słodki aromat kwiatowy zapach długi czas spalania Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Twas the Night świeczka zapachowa 652 g , Country candle mountain sunrise świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Apple Cider Cake świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Apple Cider Cake świeczka zapachowa 652 g
Szczegół

Country Candle Apple Cider Cake, 652 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Apple Cider Cake napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: słodki aromat owocowy zapach korzenny aromat wykwintny zapach długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Apple Cider Cake świeczka zapachowa 652 g , Country candle harvest moon świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Summerset świeczka zapachowa duża 652 g

Country Candle Summerset świeczka zapachowa duża 652 g
Szczegół

Country Candle Summerset, 652 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Summerset napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach letni zapach owocowy zapach słodki aromat Skład: knot nie zawiera ołowiu bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Summerset świeczka zapachowa duża 652 g , Country candle frosty branches świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Daydreams świeczka typu tealight 42 g

Country Candle Daydreams świeczka typu tealight 42 g
Szczegół

Country Candle Daydreams, 42 g, Tea Lights Zapachy do domu, Świeczka tealight Country Candle Daydreams dopełni atmosferę każdej romantycznej kolacji i każdego wieczoru. Świeczka umieszczona w świeczniku stanie się ozdobą Twojego domu i wypełni przyjemnym zapachem każde niewielkie wnętrze. Łącząc kilka aromatów, możesz sobie zapewnić wymarzone doznanie zapachowe. Właściwości: kwiatowy zapach owocowy zapach drzewny zapach świeży zapach słodki aromat Skład: produkt nadający się do recyklingu bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Daydreams świeczka typu tealight 42 g , Country candle coffee shop świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Daydreams wosk zapachowy 64 g

Country Candle Daydreams wosk zapachowy 64 g
Szczegół

Country Candle Daydreams, 64 g, Wosk do lamp aromatycznych Zapachy do domu, Wosk do lampy aromatycznej Country Candle Daydreams wytworzy we wnętrzu maksymalny efekt zapachowy. Dzięki możliwości szybkiej i łatwej wymiany na inny wosk zawsze możesz wybrać dokładnie taki zapach, na jaki akurat masz nastrój. Właściwości: owocowy zapach kwiatowy zapach słodki aromat świeży zapach Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Nie pozostawiaj produktu w zasięgu dzieci lub zwierząt domowych. Nigdy nie pozostawiaj rozpuszczającego się wosku bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Daydreams wosk zapachowy 64 g , Country candle life's a beach świeczka zapachowa 652 g

Bath & Body Works Sunshine & Daydreams świeczka zapachowa 411 g

Bath & Body Works Sunshine & Daydreams świeczka zapachowa 411 g
Szczegół

Bath & Body Works Sunshine & Daydreams, 411 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Bath & Body Works Sunshine & Daydreams napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: drzewny zapach kwiatowy zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania 3 knoty Skład: zawiera wosk sojowy bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Bath & Body Works Sunshine & Daydreams świeczka zapachowa 411 g , Country candle citrus & seagrass świeczka zapachowa duża 652 g

Country Candle Fiji świeczka zapachowa 453 g

Country Candle Fiji świeczka zapachowa 453 g
Szczegół

Country Candle Fiji, 453 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Fiji napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach letni zapach owocowy zapach słodki aromat długi czas spalania Skład: knot nie zawiera ołowiu bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Fiji świeczka zapachowa 453 g , Country candle cilantro, apple & lime świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Grey świeczka zapachowa 453 g

Country Candle Grey świeczka zapachowa 453 g
Szczegół

Country Candle Grey, 453 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Grey napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: drzewny zapach świeży zapach słodki aromat cytrusowy zapach długi czas spalania czyste spalanie Skład: knot nie zawiera ołowiu bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Grey świeczka zapachowa 453 g , Country candle apple cider cake świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Sanctuary świeczka zapachowa 680 g

Country Candle Sanctuary świeczka zapachowa 680 g
Szczegół

Country Candle Sanctuary, 680 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Sanctuary napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: korzenny aromat jesienny zapach rozgrzewający zapach Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Sanctuary świeczka zapachowa 680 g , Country candle spiced pumpkin seeds świeczka zapachowa 652 g

Country Candle Sanctuary świeczka zapachowa 453 g

Country Candle Sanctuary świeczka zapachowa 453 g
Szczegół

Country Candle Sanctuary, 453 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Sanctuary napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: korzenny aromat jesienny zapach rozgrzewający zapach Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Sanctuary świeczka zapachowa 453 g

Country Candle Pineapplerita świeczka zapachowa 453 g

Country Candle Pineapplerita świeczka zapachowa 453 g
Szczegół

Country Candle Pineapplerita, 453 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Pineapplerita napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach świeży zapach doskonały pomysł na prezent produkt wykonany ręcznie Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Pineapplerita świeczka zapachowa 453 g

Country Candle Pineapplerita świeczka zapachowa 680 g

Country Candle Pineapplerita świeczka zapachowa 680 g
Szczegół

Country Candle Pineapplerita, 680 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Pineapplerita napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach świeży zapach doskonały pomysł na prezent produkt wykonany ręcznie Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Pineapplerita świeczka zapachowa 680 g

Country Candle Stardust świeczka zapachowa 453 g

Country Candle Stardust świeczka zapachowa 453 g
Szczegół

Country Candle Stardust, 453 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Stardust napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach korzenny aromat słodki aromat Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Stardust świeczka zapachowa 453 g

Country Candle Tropical Waters świeczka zapachowa 453 g

Country Candle Tropical Waters świeczka zapachowa 453 g
Szczegół

Country Candle Tropical Waters, 453 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Tropical Waters napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach zwiewny czysty zapach kwiatowy zapach letni zapach 2 knoty Skład: knot nie zawiera ołowiu bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Tropical Waters świeczka zapachowa 453 g

Country Candle Vanilla Cupcake świeczka zapachowa 453 g

Country Candle Vanilla Cupcake świeczka zapachowa 453 g
Szczegół

Country Candle Vanilla Cupcake, 453 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Vanilla Cupcake napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: wykwintny zapach słodki aromat długi czas spalania 2 knoty Skład: knot nie zawiera ołowiu bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Vanilla Cupcake świeczka zapachowa 453 g

Country Candle Cotton Fresh świeczka zapachowa 453 g

Country Candle Cotton Fresh świeczka zapachowa 453 g
Szczegół

Country Candle Cotton Fresh, 453 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Cotton Fresh napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach zwiewny czysty zapach kwiatowy zapach długi czas spalania czyste spalanie Skład: knot nie zawiera ołowiu bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Cotton Fresh świeczka zapachowa 453 g

Country Candle Golden Tobacco świeczka zapachowa 680 g

Country Candle Golden Tobacco świeczka zapachowa 680 g
Szczegół

Country Candle Golden Tobacco, 680 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Golden Tobacco napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: słodki aromat rozgrzewający zapach korzenny aromat drzewny zapach długi czas spalania Skład: knot nie zawiera ołowiu drewniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Golden Tobacco świeczka zapachowa 680 g

Country Candle New England świeczka zapachowa 453 g

Country Candle New England świeczka zapachowa 453 g
Szczegół

Country Candle New England, 453 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle New England napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach drzewny zapach ziołowy aromat długi czas spalania czyste spalanie Skład: knot nie zawiera ołowiu bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle New England świeczka zapachowa 453 g

Country Candle Coconut Colada świeczka zapachowa 453 g

Country Candle Coconut Colada świeczka zapachowa 453 g
Szczegół

Country Candle Coconut Colada, 453 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Coconut Colada napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach wykwintny zapach słodki aromat letni zapach długi czas spalania czyste spalanie 2 knoty Skład: knot nie zawiera ołowiu bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Coconut Colada świeczka zapachowa 453 g

Country Candle Welcome Home świeczka zapachowa 453 g

Country Candle Welcome Home świeczka zapachowa 453 g
Szczegół

Country Candle Welcome Home, 453 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Welcome Home napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: rozgrzewający zapach korzenny aromat słodki aromat drzewny zapach 2 knoty Skład: knot nie zawiera ołowiu bawełniany knot produkt nadający się do recyklingu Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Welcome Home świeczka zapachowa 453 g

Country Candle Summerset świeczka zapachowa duża 453 g

Country Candle Summerset świeczka zapachowa duża 453 g
Szczegół

Country Candle Summerset, 453 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Summerset napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach letni zapach owocowy zapach słodki aromat Skład: knot nie zawiera ołowiu bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Summerset świeczka zapachowa duża 453 g

Country Candle Lemon Lavender świeczka zapachowa 453 g

Country Candle Lemon Lavender świeczka zapachowa 453 g
Szczegół

Country Candle Lemon Lavender, 453 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Lemon Lavender napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: cytrusowy zapach ziołowy aromat świeży zapach długi czas spalania czyste spalanie Skład: bawełniany knot knot nie zawiera ołowiu Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Lemon Lavender świeczka zapachowa 453 g

Country Candle Vanilla Orchid świeczka zapachowa 453 g

Country Candle Vanilla Orchid świeczka zapachowa 453 g
Szczegół

Country Candle Vanilla Orchid, 453 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Vanilla Orchid napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: słodki aromat cytrusowy zapach owocowy zapach drzewny zapach długi czas spalania 2 knoty Skład: bawełniany knot knot nie zawiera ołowiu Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Vanilla Orchid świeczka zapachowa 453 g

Country Candle Gingerbread Latte świeczka zapachowa 680 g

Country Candle Gingerbread Latte świeczka zapachowa 680 g
Szczegół

Country Candle Gingerbread Latte, 680 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Gingerbread Latte napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: korzenny aromat słodki aromat wykwintny zapach jesienny zapach długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Gingerbread Latte świeczka zapachowa 680 g

Country Candle Winter’s Nap świeczka zapachowa 453.6 g

Country Candle Winter’s Nap świeczka zapachowa 453.6 g
Szczegół

Country Candle Winter’s Nap, 453.6 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Winter’s Nap napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach kwiatowy zapach drzewny zapach 2 knoty Skład: bawełniany knot knot nie zawiera ołowiu Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Winter’s Nap świeczka zapachowa 453.6 g

Country Candle Warm & Fuzzy świeczka zapachowa 453.6 g

Country Candle Warm & Fuzzy świeczka zapachowa 453.6 g
Szczegół

Country Candle Warm & Fuzzy, 453.6 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Warm & Fuzzy napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: drzewny zapach czysty, pudrowy zapach rozgrzewający zapach kwiatowy zapach długi czas spalania Skład: knot nie zawiera ołowiu bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Warm & Fuzzy świeczka zapachowa 453.6 g

Country Candle Warm & Fuzzy świeczka zapachowa 680 g

Country Candle Warm & Fuzzy świeczka zapachowa 680 g
Szczegół

Country Candle Warm & Fuzzy, 680 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Warm & Fuzzy napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: drzewny zapach czysty, pudrowy zapach rozgrzewający zapach kwiatowy zapach długi czas spalania Skład: knot nie zawiera ołowiu bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Warm & Fuzzy świeczka zapachowa 680 g

Country Candle Winter Sangria świeczka zapachowa 680 g

Country Candle Winter Sangria świeczka zapachowa 680 g
Szczegół

Country Candle Winter Sangria, 680 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Winter Sangria napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach korzenny aromat słodki aromat wykwintny zapach długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Winter Sangria świeczka zapachowa 680 g

Country Candle Mountain Sunrise świeczka zapachowa 453 g

Country Candle Mountain Sunrise świeczka zapachowa 453 g
Szczegół

Country Candle Mountain Sunrise, 453 g, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Country Candle Mountain Sunrise napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: drzewny zapach świeży zapach korzenny aromat długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Country Candle Mountain Sunrise świeczka zapachowa 453 g
Country Candle Daydreams świeczka zapachowa 652 g, Country Candle Daydreams świeczka zapachowa 104 g, Country Candle Daydreams świeczka zapachowa 453 g, Country Candle Stardust świeczka zapachowa 652 g, Country Candle Fiji świeczka zapachowa 652 g, Country Candle Grey świeczka zapachowa 652 g, Country Candle Blooming Plumeria świeczka zapachowa 652 g, Country Candle Blushberry Frosé świeczka zapachowa 652 g, Country Candle Grapefruit Ginger świeczka zapachowa 652 g, Country Candle Sunshine & Daisies świeczka zapachowa 652 g, Country Candle Pistachio Gelato świeczka zapachowa 652 g, Country Candle Winter’s Nap świeczka zapachowa 652 g, Country Candle Summerset świeczka zapachowa duża 652 g, Country Candle Vanilla Orchid świeczka zapachowa 652 g, Country Candle Cotton Fresh świeczka zapachowa 652 g, Country Candle Vanilla Cupcake świeczka zapachowa 652 g, Country Candle Welcome Home świeczka zapachowa 652 g, Country Candle Coconut Colada świeczka zapachowa 652 g, Country Candle New England świeczka zapachowa 652 g, Country Candle Lemon Lavender świeczka zapachowa 652 g, Country Candle Pinot Noir świeczka zapachowa 652 g, Country Candle Mountain Sunrise świeczka zapachowa 652 g, Country Candle Harvest Moon świeczka zapachowa 652 g, Country Candle Frosty Branches świeczka zapachowa 652 g, Country Candle Coffee Shop świeczka zapachowa 652 g, Country Candle Life's a Beach świeczka zapachowa 652 g, Country Candle Citrus & Seagrass świeczka zapachowa duża 652 g, Country Candle Cilantro, Apple & Lime świeczka zapachowa 652 g, Country Candle Apple Cider Cake świeczka zapachowa 652 g, Country Candle Spiced pumpkin Seeds świeczka zapachowa 652 g