Baobab borgia lucrezia świeczka zapachowa 16 cm

Produkt Baobab borgia lucrezia świeczka zapachowa 16 cm znaleziono 50+x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Baobab borgia lucrezia świeczka zapachowa 16 cm i szukaj produktu ponownie.

Baobab Borgia Lucrezia świeczka zapachowa 24 cm

Baobab Borgia Lucrezia świeczka zapachowa 24 cm
Szczegół

Baobab Borgia Lucrezia, 24 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Borgia Lucrezia napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania kwiatowy zapach Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Borgia Lucrezia świeczka zapachowa 24 cm , Baobab borgia lucrezia świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Pearls Coral świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Pearls Coral świeczka zapachowa 16 cm
Szczegół

Baobab Pearls Coral, 16 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Pearls Coral napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach świeży zapach luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Pearls Coral świeczka zapachowa 16 cm , Baobab borgia lucrezia świeczka zapachowa 35 cm

Baobab Pearls Black świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Pearls Black świeczka zapachowa 16 cm
Szczegół

Baobab Pearls Black, 16 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Pearls Black napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: korzenny aromat kwiatowy zapach luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania designerskie opakowanie Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Pearls Black świeczka zapachowa 16 cm , Baobab borgia lucrezia świeczka zapachowa 24 cm

Baobab Nirvana Holy świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Nirvana Holy świeczka zapachowa 16 cm
Szczegół

Baobab Nirvana Holy, 16 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Nirvana Holy napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach świeży zapach drzewny zapach luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Nirvana Holy świeczka zapachowa 16 cm , Baobab borgia lucrezia świeczka zapachowa 10 cm

Baobab Stones Marble świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Stones Marble świeczka zapachowa 16 cm
Szczegół

Baobab Stones Marble, 16 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Stones Marble napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia designerskie opakowanie długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Stones Marble świeczka zapachowa 16 cm , Baobab borgia lucrezia totem zestaw upominkowy

Baobab Pearls White świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Pearls White świeczka zapachowa 16 cm
Szczegół

Baobab Pearls White, 16 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Pearls White napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Pearls White świeczka zapachowa 16 cm , Baobab borgia rodrigo świeczka zapachowa 35 cm

Baobab Feathers Touareg świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Feathers Touareg świeczka zapachowa 16 cm
Szczegół

Baobab Feathers Touareg, 16 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Feathers Touareg napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach kwiatowy zapach ziołowy aromat luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Feathers Touareg świeczka zapachowa 16 cm , Baobab borgia rodrigo świeczka zapachowa 10 cm

Baobab Cities Athens świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Cities Athens świeczka zapachowa 16 cm
Szczegół

Baobab Cities Athens, 16 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Cities Athens napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach ziołowy aromat designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Cities Athens świeczka zapachowa 16 cm , Baobab borgia césar świeczka zapachowa 10 cm

Baobab Cities Mykonos świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Cities Mykonos świeczka zapachowa 16 cm
Szczegół

Baobab Cities Mykonos, 16 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Cities Mykonos napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach kwiatowy zapach designerskie opakowanie doskonały pomysł na prezent długi czas spalania luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Cities Mykonos świeczka zapachowa 16 cm , Baobab borgia lucrezia napełnianie do dyfuzorów 500 ml

Baobab Waves Malibu świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Waves Malibu świeczka zapachowa 16 cm
Szczegół

Baobab Waves Malibu, 16 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Waves Malibu napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach owocowy zapach świeży zapach luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Waves Malibu świeczka zapachowa 16 cm , Baobab feathers świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Waves Nazaré świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Waves Nazaré świeczka zapachowa 16 cm
Szczegół

Baobab Waves Nazaré, 16 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Waves Nazaré napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach designerskie opakowanie długi czas spalania luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Waves Nazaré świeczka zapachowa 16 cm , Baobab damassé świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Odyssée Ithaque świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Odyssée Ithaque świeczka zapachowa 16 cm
Szczegół

Baobab Odyssée Ithaque, 16 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Odyssée Ithaque napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach designerskie opakowanie długi czas spalania luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Odyssée Ithaque świeczka zapachowa 16 cm , Baobab feathers touareg świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Odyssée Ulysse świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Odyssée Ulysse świeczka zapachowa 16 cm
Szczegół

Baobab Odyssée Ulysse, 16 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Odyssée Ulysse napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: designerskie opakowanie długi czas spalania luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia drzewny zapach świeży zapach Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Odyssée Ulysse świeczka zapachowa 16 cm , Baobab nirvana spirit świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Odyssée Calypso świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Odyssée Calypso świeczka zapachowa 16 cm
Szczegół

Baobab Odyssée Calypso, 16 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Odyssée Calypso napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: designerskie opakowanie długi czas spalania luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia świeży zapach cytrusowy zapach Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Odyssée Calypso świeczka zapachowa 16 cm , Baobab nirvana holy świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Arabian Nights świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Arabian Nights świeczka zapachowa 16 cm
Szczegół

Baobab Arabian Nights, 16 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Arabian Nights napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: korzenny aromat orientalny aromat doskonały pomysł na prezent luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Arabian Nights świeczka zapachowa 16 cm , Baobab stones marble świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Les Exclusives Platinum świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Les Exclusives Platinum świeczka zapachowa 16 cm
Szczegół

Baobab Les Exclusives Platinum, 16 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Les Exclusives Platinum napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: wykwintny zapach długi czas spalania luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Les Exclusives Platinum świeczka zapachowa 16 cm , Baobab nirvana bliss świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Stones Agate Twins świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Stones Agate Twins świeczka zapachowa 16 cm
Szczegół

Baobab Stones Agate Twins, 16 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Stones Agate Twins napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: owocowy zapach świeży zapach długi czas spalania luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia designerskie opakowanie Sposób użycia: Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Stones Agate Twins świeczka zapachowa 16 cm , Baobab pearls coral świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Stones Lazuli Twins świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Stones Lazuli Twins świeczka zapachowa 16 cm
Szczegół

Baobab Stones Lazuli Twins, 16 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Stones Lazuli Twins napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach korzenny aromat luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Stones Lazuli Twins świeczka zapachowa 16 cm , Baobab pearls black świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Les Exclusives Roseum świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Les Exclusives Roseum świeczka zapachowa 16 cm
Szczegół

Baobab Les Exclusives Roseum, 16 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Les Exclusives Roseum napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach cytrusowy zapach designerskie opakowanie długi czas spalania doskonały pomysł na prezent luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Les Exclusives Roseum świeczka zapachowa 16 cm , Baobab waves nazaré świeczka zapachowa 16 cm

Baobab All Seasons Madagascar Vanilla świeczka zapachowa 16 cm

Baobab All Seasons Madagascar Vanilla świeczka zapachowa 16 cm
Szczegół

Baobab All Seasons Madagascar Vanilla, 16 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab All Seasons Madagascar Vanilla napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: rozgrzewający zapach słodki aromat długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab All Seasons Madagascar Vanilla świeczka zapachowa 16 cm , Baobab odyssée ithaque świeczka zapachowa 16 cm

Baobab All Seasons Nosy Iranja świeczka zapachowa 16 cm

Baobab All Seasons Nosy Iranja świeczka zapachowa 16 cm
Szczegół

Baobab All Seasons Nosy Iranja, 16 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab All Seasons Nosy Iranja napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach długi czas spalania designerskie opakowanie produkt wykonany ręcznie luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab All Seasons Nosy Iranja świeczka zapachowa 16 cm , Baobab waves malibu świeczka zapachowa 16 cm

Baobab All Seasons Masaai Spirit świeczka zapachowa 16 cm

Baobab All Seasons Masaai Spirit świeczka zapachowa 16 cm
Szczegół

Baobab All Seasons Masaai Spirit, 16 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab All Seasons Masaai Spirit napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: korzenny aromat drzewny zapach cytrusowy zapach długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab All Seasons Masaai Spirit świeczka zapachowa 16 cm , Baobab odyssée ulysse świeczka zapachowa 16 cm

Baobab All Seasons White Rhino świeczka zapachowa 16 cm

Baobab All Seasons White Rhino świeczka zapachowa 16 cm
Szczegół

Baobab All Seasons White Rhino, 16 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab All Seasons White Rhino napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: drzewny zapach korzenny aromat długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab All Seasons White Rhino świeczka zapachowa 16 cm , Baobab hazo noely świeczka zapachowa 16 cm

Baobab All Seasons Serengeti Plains świeczka zapachowa 16 cm

Baobab All Seasons Serengeti Plains świeczka zapachowa 16 cm
Szczegół

Baobab All Seasons Serengeti Plains, 16 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab All Seasons Serengeti Plains napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab All Seasons Serengeti Plains świeczka zapachowa 16 cm , Baobab vezo andriva świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Les Prestigieuses Cuir de Russie świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Les Prestigieuses Cuir de Russie świeczka zapachowa 16 cm
Szczegół

Baobab Les Prestigieuses Cuir de Russie, 16 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Les Prestigieuses Cuir de Russie napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania doskonały pomysł na prezent designerskie opakowanie drzewny zapach rozgrzewający zapach Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Les Prestigieuses Cuir de Russie świeczka zapachowa 16 cm , Baobab vezo anosy świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Les Prestigieuses Pierre de Lune świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Les Prestigieuses Pierre de Lune świeczka zapachowa 16 cm
Szczegół

Baobab Les Prestigieuses Pierre de Lune, 16 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Les Prestigieuses Pierre de Lune napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania kwiatowy zapach świeży zapach doskonały pomysł na prezent designerskie opakowanie Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Les Prestigieuses Pierre de Lune świeczka zapachowa 16 cm , Baobab filo grigio świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Les Prestigieuses Encre de Chine świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Les Prestigieuses Encre de Chine świeczka zapachowa 16 cm
Szczegół

Baobab Les Prestigieuses Encre de Chine, 16 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Les Prestigieuses Encre de Chine napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania doskonały pomysł na prezent designerskie opakowanie drzewny zapach rozgrzewający zapach Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Les Prestigieuses Encre de Chine świeczka zapachowa 16 cm , Baobab filo viola świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Borgia Lucrezia świeczka zapachowa 35 cm

Baobab Borgia Lucrezia świeczka zapachowa 35 cm
Szczegół

Baobab Borgia Lucrezia, 35 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Borgia Lucrezia napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania kwiatowy zapach Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Borgia Lucrezia świeczka zapachowa 35 cm , Baobab filo oro świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Feathers świeczka zapachowa 10 cm

Baobab Feathers świeczka zapachowa 10 cm
Szczegół

Baobab Feathers, 10 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Feathers napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: drzewny zapach luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Feathers świeczka zapachowa 10 cm , Baobab odyssée calypso świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Feathers świeczka zapachowa 35 cm

Baobab Feathers świeczka zapachowa 35 cm
Szczegół

Baobab Feathers, 35 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Feathers napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: drzewny zapach luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Feathers świeczka zapachowa 35 cm , Baobab vezo toliary świeczka zapachowa 16 cm

Baobab Dancefloor świeczka zapachowa 24 cm

Baobab Dancefloor świeczka zapachowa 24 cm
Szczegół

Baobab Dancefloor, 24 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Dancefloor napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: designerskie opakowanie drzewny zapach doskonały pomysł na prezent długi czas spalania luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Dancefloor świeczka zapachowa 24 cm

Baobab Dancefloor świeczka zapachowa 10 cm

Baobab Dancefloor świeczka zapachowa 10 cm
Szczegół

Baobab Dancefloor, 10 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Dancefloor napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: designerskie opakowanie drzewny zapach doskonały pomysł na prezent długi czas spalania luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Dancefloor świeczka zapachowa 10 cm

Baobab Damassé świeczka zapachowa 35 cm

Baobab Damassé świeczka zapachowa 35 cm
Szczegół

Baobab Damassé, 35 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Damassé napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania drzewny zapach Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Damassé świeczka zapachowa 35 cm

Baobab Kilim świeczka zapachowa 24 cm

Baobab Kilim świeczka zapachowa 24 cm
Szczegół

Baobab Kilim, 24 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Kilim napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach drzewny zapach luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia Sposób użycia: Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Kilim świeczka zapachowa 24 cm

Baobab Pearls Coral świeczka zapachowa 8 cm

Baobab Pearls Coral świeczka zapachowa 8 cm
Szczegół

Baobab Pearls Coral, 8 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Pearls Coral napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach świeży zapach luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Pearls Coral świeczka zapachowa 8 cm

Baobab Pearls Coral świeczka zapachowa 35 cm

Baobab Pearls Coral świeczka zapachowa 35 cm
Szczegół

Baobab Pearls Coral, 35 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Pearls Coral napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach świeży zapach luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Pearls Coral świeczka zapachowa 35 cm

Baobab Pearls Coral świeczka zapachowa 24 cm

Baobab Pearls Coral świeczka zapachowa 24 cm
Szczegół

Baobab Pearls Coral, 24 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Pearls Coral napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach świeży zapach luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Pearls Coral świeczka zapachowa 24 cm

Baobab Pearls Black świeczka zapachowa 35 cm

Baobab Pearls Black świeczka zapachowa 35 cm
Szczegół

Baobab Pearls Black, 35 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Pearls Black napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: korzenny aromat kwiatowy zapach luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania designerskie opakowanie Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Pearls Black świeczka zapachowa 35 cm

Baobab Pearls White świeczka zapachowa 35 cm

Baobab Pearls White świeczka zapachowa 35 cm
Szczegół

Baobab Pearls White, 35 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Pearls White napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Pearls White świeczka zapachowa 35 cm

Baobab Pearls White świeczka zapachowa 8 cm

Baobab Pearls White świeczka zapachowa 8 cm
Szczegół

Baobab Pearls White, 8 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Pearls White napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Pearls White świeczka zapachowa 8 cm

Baobab Pearls Black świeczka zapachowa 10 cm

Baobab Pearls Black świeczka zapachowa 10 cm
Szczegół

Baobab Pearls Black, 10 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Pearls Black napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: korzenny aromat kwiatowy zapach luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania designerskie opakowanie Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Pearls Black świeczka zapachowa 10 cm

Baobab Pearls Coral świeczka zapachowa 10 cm

Baobab Pearls Coral świeczka zapachowa 10 cm
Szczegół

Baobab Pearls Coral, 10 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Pearls Coral napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach świeży zapach luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Pearls Coral świeczka zapachowa 10 cm

Baobab Nirvana Bliss świeczka zapachowa 24 cm

Baobab Nirvana Bliss świeczka zapachowa 24 cm
Szczegół

Baobab Nirvana Bliss, 24 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Nirvana Bliss napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: cytrusowy zapach kwiatowy zapach designerskie opakowanie luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Nirvana Bliss świeczka zapachowa 24 cm

Baobab Stones Marble świeczka zapachowa 10 cm

Baobab Stones Marble świeczka zapachowa 10 cm
Szczegół

Baobab Stones Marble, 10 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Stones Marble napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia designerskie opakowanie długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Stones Marble świeczka zapachowa 10 cm

Baobab Stones Marble świeczka zapachowa 35 cm

Baobab Stones Marble świeczka zapachowa 35 cm
Szczegół

Baobab Stones Marble, 35 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Stones Marble napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia designerskie opakowanie długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Stones Marble świeczka zapachowa 35 cm

Baobab Pearls White świeczka zapachowa 10 cm

Baobab Pearls White świeczka zapachowa 10 cm
Szczegół

Baobab Pearls White, 10 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Pearls White napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: kwiatowy zapach luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Pearls White świeczka zapachowa 10 cm

Baobab Pearls Black świeczka zapachowa 24 cm

Baobab Pearls Black świeczka zapachowa 24 cm
Szczegół

Baobab Pearls Black, 24 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Pearls Black napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: korzenny aromat kwiatowy zapach luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania designerskie opakowanie Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Pearls Black świeczka zapachowa 24 cm

Baobab Feathers Touareg świeczka zapachowa 35 cm

Baobab Feathers Touareg świeczka zapachowa 35 cm
Szczegół

Baobab Feathers Touareg, 35 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Feathers Touareg napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach kwiatowy zapach ziołowy aromat luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Feathers Touareg świeczka zapachowa 35 cm

Baobab Feathers Touareg świeczka zapachowa 24 cm

Baobab Feathers Touareg świeczka zapachowa 24 cm
Szczegół

Baobab Feathers Touareg, 24 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Feathers Touareg napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach kwiatowy zapach ziołowy aromat luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Feathers Touareg świeczka zapachowa 24 cm

Baobab Feathers Touareg świeczka zapachowa 10 cm

Baobab Feathers Touareg świeczka zapachowa 10 cm
Szczegół

Baobab Feathers Touareg, 10 cm, Świece zapachowe Zapachy do domu, Świeczka zapachowa Baobab Feathers Touareg napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości: świeży zapach kwiatowy zapach ziołowy aromat luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia długi czas spalania Skład: bawełniany knot Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. (notino.pl)

Podobne produkty jak Baobab Feathers Touareg świeczka zapachowa 10 cm
Baobab Borgia Lucrezia świeczka zapachowa 16 cm, Baobab Borgia Lucrezia świeczka zapachowa 35 cm, Baobab Borgia Lucrezia świeczka zapachowa 24 cm, Baobab Borgia Lucrezia świeczka zapachowa 10 cm, Baobab Borgia Lucrezia Totem zestaw upominkowy, Baobab Borgia Rodrigo świeczka zapachowa 35 cm, Baobab Borgia Rodrigo świeczka zapachowa 10 cm, Baobab Borgia César świeczka zapachowa 10 cm, Baobab Borgia Lucrezia napełnianie do dyfuzorów 500 ml, Baobab Feathers świeczka zapachowa 16 cm, Baobab Damassé świeczka zapachowa 16 cm, Baobab Feathers Touareg świeczka zapachowa 16 cm, Baobab Nirvana Spirit świeczka zapachowa 16 cm, Baobab Nirvana Holy świeczka zapachowa 16 cm, Baobab Stones Marble świeczka zapachowa 16 cm, Baobab Nirvana Bliss świeczka zapachowa 16 cm, Baobab Pearls Coral świeczka zapachowa 16 cm, Baobab Pearls Black świeczka zapachowa 16 cm, Baobab Waves Nazaré świeczka zapachowa 16 cm, Baobab Odyssée Ithaque świeczka zapachowa 16 cm, Baobab Waves Malibu świeczka zapachowa 16 cm, Baobab Odyssée Ulysse świeczka zapachowa 16 cm, Baobab Hazo Noely świeczka zapachowa 16 cm, Baobab Vezo Andriva świeczka zapachowa 16 cm, Baobab Vezo Anosy świeczka zapachowa 16 cm, Baobab Filo Grigio świeczka zapachowa 16 cm, Baobab Filo Viola świeczka zapachowa 16 cm, Baobab Filo Oro świeczka zapachowa 16 cm, Baobab Odyssée Calypso świeczka zapachowa 16 cm, Baobab Vezo Toliary świeczka zapachowa 16 cm