Baby dab foot & hand print farba do odcisków dłoni 2 szt. blue & grey 2 szt.

Produkt Baby dab foot & hand print farba do odcisków dłoni 2 szt. blue & grey 2 szt. znaleziono 50+x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Baby dab foot & hand print farba do odcisków dłoni 2 szt. blue & grey 2 szt. i szukaj produktu ponownie.

Baby Dab Foot & Hand Print Blue & Grey farba do odcisków dłoni 2 szt. 2 szt.

Baby Dab Foot & Hand Print Blue & Grey farba do odcisków dłoni 2 szt. 2 szt.
Szczegół

Baby Dab Foot & Hand Print Blue & Grey, 2 szt., Zestawy do wykonywania odcisków rączek i stópek dz dla dzieci, Zachowaj piękne wspomnienia z pierwszych chwil spędzonych z dzieckiem. Pamiątkowy zestaw do odciskania Baby Dab Foot & Hand Print Blue & Grey pozwala na stworzenie oryginalnej pamiątki, która sprawdzi się świetnie również jako dekoracja. Właściwości: zestaw do odcisków dłoni i stópek łatwy w użyciu odcisk gotowy w ciągu kilku minut doskonały pomysł na prezent (notino.pl)

Podobne produkty jak Baby Dab Foot & Hand Print Blue & Grey farba do odcisków dłoni 2 szt. 2 szt. , Baby dab foot & hand print farba do odcisków dłoni 2 szt. blue & grey 2 szt.

Baby Dab Foot & Hand Print Purple & Grey farba do odcisków dłoni 2 szt. 2 szt.

Baby Dab Foot & Hand Print Purple & Grey farba do odcisków dłoni 2 szt. 2 szt.
Szczegół

Baby Dab Foot & Hand Print Purple & Grey, 2 szt., Zestawy do wykonywania odcisków rączek i stópek dz dla dzieci, Zachowaj piękne wspomnienia z pierwszych chwil spędzonych z dzieckiem. Pamiątkowy zestaw do odciskania Baby Dab Foot & Hand Print Purple & Grey pozwala na stworzenie oryginalnej pamiątki, która sprawdzi się świetnie również jako dekoracja. Właściwości: zestaw do odcisków dłoni i stópek łatwy w użyciu odcisk gotowy w ciągu kilku minut doskonały pomysł na prezent (notino.pl)

Podobne produkty jak Baby Dab Foot & Hand Print Purple & Grey farba do odcisków dłoni 2 szt. 2 szt. , Baby dab foot & hand print farba do odcisków dłoni 2 szt. purple & grey 2 szt.

Baby Dab Foot & Hand Print Grey farba do odcisków dłoni

Baby Dab Foot & Hand Print Grey farba do odcisków dłoni
Szczegół

Baby Dab Foot & Hand Print Grey, , Zestawy do wykonywania odcisków rączek i stópek dz dla dzieci, Zachowaj piękne wspomnienia z pierwszych chwil spędzonych z dzieckiem. Pamiątkowy zestaw do odciskania Baby Dab Foot & Hand Print Grey pozwala na stworzenie oryginalnej pamiątki, która sprawdzi się świetnie również jako dekoracja. Właściwości: zestaw do odcisków dłoni i stópek doskonały pomysł na prezent odcisk gotowy w ciągu kilku minut łatwy w użyciu (notino.pl)

Podobne produkty jak Baby Dab Foot & Hand Print Grey farba do odcisków dłoni , Baby dab foot & hand print farba do odcisków dłoni grey

Baby Dab Foot & Hand Print Purple farba do odcisków dłoni

Baby Dab Foot & Hand Print Purple farba do odcisków dłoni
Szczegół

Baby Dab Foot & Hand Print Purple, , Zestawy do wykonywania odcisków rączek i stópek dz dla dzieci, Zachowaj piękne wspomnienia z pierwszych chwil spędzonych z dzieckiem. Pamiątkowy zestaw do odciskania Baby Dab Foot & Hand Print Purple pozwala na stworzenie oryginalnej pamiątki, która sprawdzi się świetnie również jako dekoracja. Właściwości: zestaw do odcisków dłoni i stópek doskonały pomysł na prezent odcisk gotowy w ciągu kilku minut łatwy w użyciu (notino.pl)

Podobne produkty jak Baby Dab Foot & Hand Print Purple farba do odcisków dłoni , Baby dab foot & hand print farba do odcisków dłoni purple

BIBS® Dummy Colour Baby Blue/Baby Blue 0-6 miesięcy, 2 szt.

BIBS® Dummy Colour Baby Blue/Baby Blue 0-6 miesięcy, 2 szt.
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: 0-6 miesięcy Z charakterystycznym okrągłym BIBS-S child Trzy otwory wentylacyjne zapewniają przepływ powietrza do delikatnej skóry wokół ust i zmniejszają podrażnienia Smoczek zachęca do układania języka i techniki ssania podobnej do karmienia piersią Okrągły kształt pozwala bokom języka poruszać się i owijać wokół sutka, podobnie jak podczas karmienia piersią Smoczek wykonany z naturalnej gumy lateksowej Całkowicie wolny od BPA, PVC i ftalanów Design : Baby Blue/Baby Blue 0-6m Materiał i wymiary: Materiał: 100% lateks spożywczy W zestawie: 2 x atrapa (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak BIBS® Dummy Colour Baby Blue/Baby Blue 0-6 miesięcy, 2 szt. , Thermobaby dishes & cutlery pudełko śniadaniowe baby blue 2 szt.

BIBS® Dummy Colour Baby Blue/Baby Blue 6-18 miesięcy, 2 szt.

BIBS® Dummy Colour Baby Blue/Baby Blue 6-18 miesięcy, 2 szt.
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: 6-18 miesięcy Z charakterystycznym okrągłym BIBS-S child Trzy otwory wentylacyjne zapewniają przepływ powietrza do delikatnej skóry wokół ust i zmniejszają podrażnienia Smoczek zachęca do układania języka i techniki ssania podobnej do karmienia piersią Okrągły kształt pozwala bokom języka poruszać się i owijać wokół sutka, podobnie jak podczas karmienia piersią Smoczek wykonany z naturalnej gumy lateksowej Całkowicie wolny od BPA, PVC i ftalanów Design : Baby Blue/Baby Blue Materiał i wymiary: Materiał: 100% lateks spożywczy W zestawie: 2 x atrapa (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak BIBS® Dummy Colour Baby Blue/Baby Blue 6-18 miesięcy, 2 szt. , Bibs colour natural rubber size 2: 6+ months smoczek sky blue / baby blue 2 szt.

MEDIBLANC 2990 Soft szczoteczka do zębów Grey, Blue 2 szt.

MEDIBLANC 2990 Soft szczoteczka do zębów Grey, Blue 2 szt.
Szczegół

MEDIBLANC 2990 Soft, 2 szt., Szczoteczki unisex, Szczoteczka do zębów MEDIBLANC 2990 Soft zapewnia zdrowe i piękne zęby. Skutecznie usuwa osad nazębny i pomaga zapobiegać próchnicy. Właściwości: usuwa osad nazębny poleruje powierzchnię zębów łatwo się nią manipuluje zapewnia delikatną pielęgnację dziąseł i szkliwa zębów dociera także do trudno dostępnych miejsc Sposób użycia: Nanieś na szczoteczkę pastę do zębów, zwilż, wyczyść zęby i jamę ustną. Dokładnie wypłucz. (notino.pl)

Podobne produkty jak MEDIBLANC 2990 Soft szczoteczka do zębów Grey, Blue 2 szt. , Babyono bibs śliniak 2 szt. blue 0m+ 2 szt.

Thermobaby Dishes & Cutlery pudełko śniadaniowe Baby Blue 2 szt.

Thermobaby Dishes & Cutlery pudełko śniadaniowe Baby Blue 2 szt.
Szczegół

Thermobaby Dishes & Cutlery, 2 szt., Śniadaniówki i lunch boxy dla dzieci, Starannie przygotowaną przekąskę dla dziecka najlepiej przechowywać w pudełku na przekąski Thermobaby Dishes & Cutlery . Zapomnij o folii aluminiowej, foliowych torebkach lub serwetkach, w których jedzenie może się łatwo zgnieść lub pokruszyć. Zarówno Ty, jak i Twoje dziecko szybko docenicie praktyczne pojemniki na przekąski. Skład: plastik (notino.pl)

Podobne produkty jak Thermobaby Dishes & Cutlery pudełko śniadaniowe Baby Blue 2 szt. , Bibs couture silicone size 2: 6+ months smoczek iron / baby blue 2 szt.

Nuvita Baby Hair Care szczotka do włosów dla niemowląt Cool blue 2 szt.

Nuvita Baby Hair Care szczotka do włosów dla niemowląt Cool blue 2 szt.
Szczegół

Nuvita Baby Hair Care, 2 szt., Grzebienie i szczotki do włosów dla dzieci dla dzieci, Szczotka do włosów doskonale rozczesuje delikatne włoski dziecka. Właściwości: łagodnie rozczesuje włosy nie szarpie włosów przy rozczesywaniu bezpieczny, zaokrąglony kształt Zawartość zestawu: grzebień do włosów 1 szt. szczotka do włosów 1 szt. (notino.pl)

Podobne produkty jak Nuvita Baby Hair Care szczotka do włosów dla niemowląt Cool blue 2 szt. , Baby art my baby style simple zestawy do wykonywania odcisków rączek i stópek dziecka grey 1 szt.

BIBS Smoczek 6-18 miesięcy, 2 szt. Kolor Sky Blue / Baby Blue

BIBS Smoczek 6-18 miesięcy, 2 szt. Kolor Sky Blue / Baby Blue
Szczegół

Smoczek BIBS to prawdziwy klasyk. Smoczek z charakterystycznym okrągłym uchwytem i w kształcie wiśni od prawie 50 lat zapewnia duńskim dzieciom komfort i bezpieczeństwo. Okrągły uchwyt jest odwrócony od twarzy dziecka. Zapewnia to przepływ powietrza dla delikatnej skóry wokół ust i zmniejsza podrażnienia. Naturalna konstrukcja smoczka przypomina kształt piersi matki. Oprócz funkcjonalności i bezpieczeństwa smoczka, zachwyca on również swoją estetyką oraz wyglądem. Szczegóły produktu Od 6 do 18 miesięcy W zestawie 4 szt. Wyprodukowane w Danii Wysoka jakość Materiał produktu Smoczek jest wykonany z lekkiego i wytrzymałego materiału (polipropylen (PP)). Lateks jest naturalnym materiałem, który pozyskiwany jest z drzew kauczukowych. Jest on bardzo naturalny w dotyku. Nie zawiera BPA, PVC i ftalanów. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak BIBS Smoczek 6-18 miesięcy, 2 szt. Kolor Sky Blue / Baby Blue , Babyono teether gryzak 2 szt. 3m+ blue + green 2 szt.

BIBS Colour Natural Rubber Size 2: 6+ months smoczek Sky Blue / Baby Blue 2 szt.

BIBS Colour Natural Rubber Size 2: 6+ months smoczek Sky Blue / Baby Blue 2 szt.
Szczegół

BIBS Colour Natural Rubber Size 2: 6+ months, 2 szt., Smoczki dla dzieci, Postaw na sprawdzony sposób na pocieszenie swojego dziecka. Smoczek BIBS Colour Natural Rubber Size 2: 6+ months sprawi, że Twoje dziecko natychmiast poczuje się bezpiecznie. Smoczek szybko stanie się ważnym i przydatnym elementem każdego dnia, które spędzasz z dzieckiem. Właściwości: wspomaga prawidłowy rozwój dziąseł i zębów dopasowuje się do kształtu podniebienia dziecka miękki materiał Skład: kauczuk Sposób użycia: Zawsze używaj smoczka w rozmiarze odpowiednim dla wieku dziecka. (notino.pl)

Podobne produkty jak BIBS Colour Natural Rubber Size 2: 6+ months smoczek Sky Blue / Baby Blue 2 szt. , Bibs colour natural rubber size 2: 6+ months smoczek iron / baby blue 2 szt.

BIBS Smoczek uspokajający Colour Sky Blue / Baby Blue 0-6 miesięcy, 2 szt.

BIBS Smoczek uspokajający Colour Sky Blue / Baby Blue 0-6 miesięcy, 2 szt.
Szczegół

Smoczek BIBS to prawdziwy klasyk. Smoczek z charakterystyczną okrągłą literą S i smoczkiem w kształcie wiśni od prawie 50 lat zapewnia duńskim dzieciom komfort i bezpieczeństwo. Okrągły i lekki smoczek jest odwrócone od twarzy dziecka. Zapewnia to dopływ powietrza do delikatnej skóry wokół ust i zmniejsza podrażnienia. Naturalna konstrukcja smoczka naśladuje kształt piersi matki. Oprócz funkcjonalności i bezpieczeństwa zachwyca również ich estetyka i Design . Szczegóły produktu Dla 0-6 miesięcy Zestaw 2 szt. W kolorach Sky Blue / Baby Blue Made in Denmark Wysoka jakość Materiał produktu Smoczki są wykonane z lekkiego i wytrzymałego materiału (polipropylen (PP)). Lateks jest naturalnym materiałem, który jest pozyskiwany z drzew kauczukowych i jest bardzo naturalny w dotyku. Nie zawiera BPA, PVC i ftalanów (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak BIBS Smoczek uspokajający Colour Sky Blue / Baby Blue 0-6 miesięcy, 2 szt. , Bibs couture natural rubber size 2: 6+ months smoczek iron / baby blue 2 szt.

BIBS Colour Anatomical 6+ months smoczek Baby Blue / Petrol 2 szt.

BIBS Colour Anatomical 6+ months smoczek Baby Blue / Petrol 2 szt.
Szczegół

BIBS Colour Anatomical 6+ months, 2 szt., Smoczki dla dzieci, Postaw na sprawdzony sposób na pocieszenie swojego dziecka. Smoczek BIBS Colour Anatomical 6+ months sprawi, że Twoje dziecko natychmiast poczuje się bezpiecznie. Smoczek szybko stanie się ważnym i przydatnym elementem każdego dnia, które spędzasz z dzieckiem. Właściwości: ortodontyczny kształt miękki materiał wspomaga prawidłowy rozwój dziąseł i zębów dopasowuje się do kształtu podniebienia dziecka zapewnia optymalny przepływ powietrza Skład: kauczuk Sposób użycia: Zawsze używaj smoczka w rozmiarze odpowiednim dla wieku dziecka. (notino.pl)

Podobne produkty jak BIBS Colour Anatomical 6+ months smoczek Baby Blue / Petrol 2 szt. , Bibs supreme natural rubber size 2: 6+ months smoczek iron / baby blue 2 szt.

BIBS Colour Symmetrical 6+ months smoczek Baby Blue / Petrol 2 szt.

BIBS Colour Symmetrical 6+ months smoczek Baby Blue / Petrol 2 szt.
Szczegół

BIBS Colour Symmetrical 6+ months, 2 szt., Smoczki dla dzieci, Postaw na sprawdzony sposób na pocieszenie swojego dziecka. Smoczek BIBS Colour Symmetrical 6+ months sprawi, że Twoje dziecko natychmiast poczuje się bezpiecznie. Smoczek szybko stanie się ważnym i przydatnym elementem każdego dnia, które spędzasz z dzieckiem. Właściwości: symetryczny kształt miękki materiał wspomaga prawidłowy rozwój dziąseł i zębów dopasowuje się do kształtu podniebienia dziecka Skład: kauczuk (notino.pl)

Podobne produkty jak BIBS Colour Symmetrical 6+ months smoczek Baby Blue / Petrol 2 szt. , Bibs de lux natural rubber size 2: 6+ months smoczek iron / baby blue 2 szt.

BIBS® Dummy Colour Baby Blue/Iron 18+ miesięcy, 2 szt.

BIBS® Dummy Colour Baby Blue/Iron 18+ miesięcy, 2 szt.
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: od 18 miesięcy Z charakterystycznym okrągłym BIBS-S child Trzy otwory wentylacyjne zapewniają przepływ powietrza do delikatnej skóry wokół ust i zmniejszają podrażnienia Smoczek zachęca do układania języka i techniki ssania podobnej do karmienia piersią Okrągły kształt pozwala bokom języka poruszać się i owijać wokół sutka, podobnie jak podczas karmienia piersią Smoczek wykonany z naturalnej gumy lateksowej Całkowicie wolny od BPA, PVC i ftalanów Design : Baby Blue/Iron Materiał i wymiary: Materiał: 100% lateks spożywczy W zestawie: 2 x atrapa (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak BIBS® Dummy Colour Baby Blue/Iron 18+ miesięcy, 2 szt. , Chicco physio soft blue smoczek 2 szt. 6-16 m 2 szt.

BIBS Smoczek Colour 0-6 miesięcy Baby Blue/ Pistachio , 2 szt.

BIBS Smoczek Colour 0-6 miesięcy Baby Blue/ Pistachio , 2 szt.
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: 0-6 miesięcy Zawartość: 2 manekiny Smoczek ma charakterystyczny, okrągły kształt BIBS-S child z trzema otworami wentylacyjnymi i okrągłym, grawerowanym pierścieniem uchwytu BIBS. Smoczek jest okrągły, zbliżony kształtem i wielkością do piersi matki, co zapewnia dziecku komfort. Dostępny w wersji z lateksu kauczuku naturalnego Zalecane przez położne w celu wspierania naturalnego karmienia piersią Okrągły smoczek zachęca do podobnego ułożenia języka i techniki ssania podczas karmienia piersią Zaprojektowane i wyprodukowane w Danii/UE Materiał i wymiary: Smoczek jest wykonany z naturalnej gumy lateksowej. Ponieważ lateks kauczuku naturalnego jest materiałem naturalnym, mogą wystąpić różnice w kolorach. Strona S child jest wykonana z materiału w 100% bezpiecznego dla żywności. Całkowicie wolne od BPA, PVC i ftalanów Instrukcje dotyczące przechowywania i pielęgnacji: Nie wystawiać manekinów z lateksu kauczuku naturalnego na bezpośrednie działanie promieni słonecznych Nie nadaje się do mycia w zmywarce Przed pierwszym użyciem włóż smoczek do dużej ilości wrzącej wody na 5 minut. W zestawie: Dwa manekiny BIBS Colour 0-6 miesięcy w kolorze Baby Blue i Pistachio (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak BIBS Smoczek Colour 0-6 miesięcy Baby Blue/ Pistachio , 2 szt. , Chicco physio soft blue smoczek 2 szt. 16-36 m 2 szt.

BIBS Smoczek 6-18 miesięcy, 2 szt. Kolor Baby Blue & Pistachio

BIBS Smoczek 6-18 miesięcy, 2 szt. Kolor Baby Blue & Pistachio
Szczegół

Smoczek BIBS to prawdziwy klasyk. Smoczek z charakterystycznym okrągłym uchwytem i w kształcie wiśni od prawie 50 lat zapewnia duńskim dzieciom komfort i bezpieczeństwo. Okrągły uchwyt jest odwrócony od twarzy dziecka. Zapewnia to przepływ powietrza dla delikatnej skóry wokół ust i zmniejsza podrażnienia. Naturalna konstrukcja smoczka przypomina kształt piersi matki. Oprócz funkcjonalności i bezpieczeństwa smoczka, zachwyca on również swoją estetyką oraz wyglądem. Szczegóły produktu Od 6 do 18 miesięcy W zestawie 4 szt. Wyprodukowane w Danii Wysoka jakość Materiał produktu Smoczek jest wykonany z lekkiego i wytrzymałego materiału (polipropylen (PP)). Lateks jest naturalnym materiałem, który pozyskiwany jest z drzew kauczukowych. Jest on bardzo naturalny w dotyku. Nie zawiera BPA, PVC i ftalanów. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak BIBS Smoczek 6-18 miesięcy, 2 szt. Kolor Baby Blue & Pistachio , Nuvita baby hair care szczotka do włosów dla niemowląt cool blue 2 szt.

BIBS Smoczek 6-18 miesięcy, 2 szt. Kolor Baby Blue / Iron

BIBS Smoczek 6-18 miesięcy, 2 szt. Kolor Baby Blue / Iron
Szczegół

Smoczek BIBS to prawdziwy klasyk. Smoczek z charakterystycznym okrągłym uchwytem i w kształcie wiśni od prawie 50 lat zapewnia duńskim dzieciom komfort i bezpieczeństwo. Okrągły uchwyt jest odwrócony od twarzy dziecka. Zapewnia to przepływ powietrza dla delikatnej skóry wokół ust i zmniejsza podrażnienia. Naturalna konstrukcja smoczka przypomina kształt piersi matki. Oprócz funkcjonalności i bezpieczeństwa smoczka, zachwyca on również swoją estetyką oraz wyglądem. Szczegóły produktu Od 6 do 18 miesięcy W zestawie 4 szt. Wyprodukowane w Danii Wysoka jakość Materiał produktu Smoczek jest wykonany z lekkiego i wytrzymałego materiału (polipropylen (PP)). Lateks jest naturalnym materiałem, który pozyskiwany jest z drzew kauczukowych. Jest on bardzo naturalny w dotyku. Nie zawiera BPA, PVC i ftalanów. (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak BIBS Smoczek 6-18 miesięcy, 2 szt. Kolor Baby Blue / Iron , Canpol babies royal baby b 6-18 m smoczek blue 2 szt.

BIBS Couture Silicone Size 2: 6+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt.

BIBS Couture Silicone Size 2: 6+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt.
Szczegół

BIBS Couture Silicone Size 2: 6+ months, 2 szt., Smoczki dla dzieci, Postaw na sprawdzony sposób na pocieszenie swojego dziecka. Smoczek BIBS Couture Silicone Size 2: 6+ months sprawi, że Twoje dziecko natychmiast poczuje się bezpiecznie. Smoczek szybko stanie się ważnym i przydatnym elementem każdego dnia, które spędzasz z dzieckiem. Właściwości: ortodontyczny kształt wspomaga prawidłowy rozwój dziąseł i zębów dopasowuje się do kształtu podniebienia dziecka miękki materiał Skład: silikon Sposób użycia: Zawsze używaj smoczka w rozmiarze odpowiednim dla wieku dziecka. (notino.pl)

Podobne produkty jak BIBS Couture Silicone Size 2: 6+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt. , Canpol babies royal baby a 0-6 m smoczek blue 2 szt.

everyday Baby Silikonowa wylewka do picia, 2 szt.

everyday Baby Silikonowa wylewka do picia, 2 szt.
Szczegół

Everyday Baby Wylewka do picia Idealny do przejścia na samodzielne picie. Dzięki temu szklana butelka Everyday Baby rośnie wraz z wiekiem dziecka. Wylewka do picia wykonana jest z wysokiej jakości silikonu klasy medycznej. Nie zostawiaj w roztworze sterylizującym dłużej niż jest to zalecane, ponieważ może to osłabić smoczek. Przed pierwszym użyciem włożyć do wrzącej wody na 5 minut. Służy to do celów higienicznych. Czyścić przed każdym użyciem. Szczegóły produktu: Szczelność Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych Wolne od BPA, BPF, BPS i ftalanów Wiek: od 6 miesięcy Zawartość: 2 smoczki Odpowiednie dla wszystkich Everyday Baby Butelki szklane (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak everyday Baby Silikonowa wylewka do picia, 2 szt. , Thermobaby dishes & cutlery łyżeczka dla dzieci od urodzenia baby blue 2 szt.

BIBS Couture Natural Rubber Size 2: 6+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt.

BIBS Couture Natural Rubber Size 2: 6+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt.
Szczegół

BIBS Couture Natural Rubber Size 2: 6+ months, 2 szt., Smoczki dla dzieci, Postaw na sprawdzony sposób na pocieszenie swojego dziecka. Smoczek BIBS Couture Natural Rubber Size 2: 6+ months sprawi, że Twoje dziecko natychmiast poczuje się bezpiecznie. Smoczek szybko stanie się ważnym i przydatnym elementem każdego dnia, które spędzasz z dzieckiem. Właściwości: ortodontyczny kształt wspomaga prawidłowy rozwój dziąseł i zębów dopasowuje się do kształtu podniebienia dziecka miękki materiał Skład: kauczuk Sposób użycia: Zawsze używaj smoczka w rozmiarze odpowiednim dla wieku dziecka. (notino.pl)

Podobne produkty jak BIBS Couture Natural Rubber Size 2: 6+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt. , Bibs colour natural rubber size 2: 6+ months smoczek iron night / baby blue night 2 szt.

BIBS Supreme Natural Rubber Size 2: 6+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt.

BIBS Supreme Natural Rubber Size 2: 6+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt.
Szczegół

BIBS Supreme Natural Rubber Size 2: 6+ months, 2 szt., Smoczki dla dzieci, Postaw na sprawdzony sposób na pocieszenie swojego dziecka. Smoczek BIBS Supreme Natural Rubber Size 2: 6+ months sprawi, że Twoje dziecko natychmiast poczuje się bezpiecznie. Smoczek szybko stanie się ważnym i przydatnym elementem każdego dnia, które spędzasz z dzieckiem. Właściwości: ortodontyczny kształt wspomaga prawidłowy rozwój dziąseł i zębów dopasowuje się do kształtu podniebienia dziecka miękki materiał Skład: kauczuk Sposób użycia: Zawsze używaj smoczka w rozmiarze odpowiednim dla wieku dziecka. (notino.pl)

Podobne produkty jak BIBS Supreme Natural Rubber Size 2: 6+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt. , Bibs colour natural rubber size 1: 0+ months smoczek sky blue / baby blue 2 szt.

BIBS Colour Natural Rubber Size 2: 6+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt.

BIBS Colour Natural Rubber Size 2: 6+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt.
Szczegół

BIBS Colour Natural Rubber Size 2: 6+ months, 2 szt., Smoczki dla dzieci, Postaw na sprawdzony sposób na pocieszenie swojego dziecka. Smoczek BIBS Colour Natural Rubber Size 2: 6+ months sprawi, że Twoje dziecko natychmiast poczuje się bezpiecznie. Smoczek szybko stanie się ważnym i przydatnym elementem każdego dnia, które spędzasz z dzieckiem. Właściwości: wspomaga prawidłowy rozwój dziąseł i zębów dopasowuje się do kształtu podniebienia dziecka miękki materiał Skład: kauczuk Sposób użycia: Zawsze używaj smoczka w rozmiarze odpowiednim dla wieku dziecka. (notino.pl)

Podobne produkty jak BIBS Colour Natural Rubber Size 2: 6+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt. , Petitfée dry essence foot pack maseczka nawilżająca do nóg 2 szt.

canpol babies Royal Baby A 0-6 m smoczek Blue 2 szt.

canpol babies Royal Baby A 0-6 m smoczek Blue 2 szt.
Szczegół

canpol babies Royal Baby A 0-6 m, 2 szt., Smoczki dla dzieci, Postaw na sprawdzony sposób na pocieszenie swojego dziecka. Smoczek canpol babies Royal Baby A 0-6 m sprawi, że Twoje dziecko natychmiast poczuje się bezpiecznie. Smoczek szybko stanie się ważnym i przydatnym elementem każdego dnia, które spędzasz z dzieckiem. Właściwości: symetryczny kształt wspomaga prawidłowy rozwój dziąseł i zębów dopasowuje się do kształtu podniebienia dziecka zapewnia optymalny przepływ powietrza z łatwością przypniesz go do klipsa opracowany wspólnie z pediatrami i ekspertami w dziedzinie stomatologii Skład: silikon (notino.pl)

Podobne produkty jak canpol babies Royal Baby A 0-6 m smoczek Blue 2 szt. , Colgate extra clean szczoteczki do zębów medium 2 szt. warianty kolorystyczne purple, blue 2 szt.

canpol babies Royal Baby B 6-18 m smoczek Blue 2 szt.

canpol babies Royal Baby B 6-18 m smoczek Blue 2 szt.
Szczegół

canpol babies Royal Baby B 6-18 m, 2 szt., Smoczki dla dzieci, Postaw na sprawdzony sposób na pocieszenie swojego dziecka. Smoczek canpol babies Royal Baby B 6-18 m sprawi, że Twoje dziecko natychmiast poczuje się bezpiecznie. Smoczek szybko stanie się ważnym i przydatnym elementem każdego dnia, które spędzasz z dzieckiem. Właściwości: symetryczny kształt wspomaga prawidłowy rozwój dziąseł i zębów dopasowuje się do kształtu podniebienia dziecka zapewnia optymalny przepływ powietrza z łatwością przypniesz go do klipsa opracowany wspólnie z pediatrami i ekspertami w dziedzinie stomatologii Skład: silikon (notino.pl)

Podobne produkty jak canpol babies Royal Baby B 6-18 m smoczek Blue 2 szt. , Bibs couture silicone size 1: 0+ months smoczek iron / baby blue 2 szt.

BIBS Colour Anatomical 0-6 months smoczek Baby Blue / Petrol 2 szt.

BIBS Colour Anatomical 0-6 months smoczek Baby Blue / Petrol 2 szt.
Szczegół

BIBS Colour Anatomical 0-6 months, 2 szt., Smoczki dla dzieci, Postaw na sprawdzony sposób na pocieszenie swojego dziecka. Smoczek BIBS Colour Anatomical 0-6 months sprawi, że Twoje dziecko natychmiast poczuje się bezpiecznie. Smoczek szybko stanie się ważnym i przydatnym elementem każdego dnia, które spędzasz z dzieckiem. Właściwości: miękki materiał ortodontyczny kształt wspomaga prawidłowy rozwój dziąseł i zębów dopasowuje się do kształtu podniebienia dziecka Skład: kauczuk Sposób użycia: Zawsze używaj smoczka w rozmiarze odpowiednim dla wieku dziecka. (notino.pl)

Podobne produkty jak BIBS Colour Anatomical 0-6 months smoczek Baby Blue / Petrol 2 szt. , Lovi stardust blue smoczek 18m+ 2 szt.

BIBS Colour Symmetrical 0-6 months smoczek Baby Blue / Petrol 2 szt.

BIBS Colour Symmetrical 0-6 months smoczek Baby Blue / Petrol 2 szt.
Szczegół

BIBS Colour Symmetrical 0-6 months, 2 szt., Smoczki dla dzieci, Postaw na sprawdzony sposób na pocieszenie swojego dziecka. Smoczek BIBS Colour Symmetrical 0-6 months sprawi, że Twoje dziecko natychmiast poczuje się bezpiecznie. Smoczek szybko stanie się ważnym i przydatnym elementem każdego dnia, które spędzasz z dzieckiem. Właściwości: symetryczny kształt miękki materiał dopasowuje się do kształtu podniebienia dziecka wspomaga prawidłowy rozwój dziąseł i zębów zapewnia optymalny przepływ powietrza Skład: kauczuk (notino.pl)

Podobne produkty jak BIBS Colour Symmetrical 0-6 months smoczek Baby Blue / Petrol 2 szt. , Lodger beanie print rib 1-2 years czapka niemowlęca sharkskin 1 szt.

BIBS Smoczek uspokajający Colour Baby Blue / Iron 0-6 miesięcy, 2 szt.

BIBS Smoczek uspokajający Colour Baby Blue / Iron 0-6 miesięcy, 2 szt.
Szczegół

Smoczek BIBS to prawdziwy klasyk. Smoczek z charakterystyczną okrągłą literą S i smoczkiem w kształcie wiśni od prawie 50 lat zapewnia duńskim dzieciom komfort i bezpieczeństwo. Okrągły i lekki smoczek jest odwrócone od twarzy dziecka. Zapewnia to dopływ powietrza do delikatnej skóry wokół ust i zmniejsza podrażnienia. Naturalna konstrukcja smoczka naśladuje kształt piersi matki. Oprócz funkcjonalności i bezpieczeństwa zachwyca również ich estetyka i Design . Szczegóły produktu Dla 0-6 miesięcy Zestaw 2 szt. W kolorach Baby Blue / Iron Made in Denmark Wysoka jakość Materiał produktu Smoczki są wykonane z lekkiego i wytrzymałego materiału (polipropylen (PP)). Lateks jest naturalnym materiałem, który jest pozyskiwany z drzew kauczukowych i jest bardzo naturalny w dotyku. Nie zawiera BPA, PVC i ftalanów (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak BIBS Smoczek uspokajający Colour Baby Blue / Iron 0-6 miesięcy, 2 szt. , Lodger beanie print rib 1-2 years czapka niemowlęca honey 1 szt.

BIBS® Dummy Colour Baby Blue & White 6-18 miesięcy, 2 szt.

BIBS® Dummy Colour Baby Blue & White 6-18 miesięcy, 2 szt.
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: 6-18 miesięcy Z charakterystycznym okrągłym BIBS-S child Trzy otwory wentylacyjne zapewniają przepływ powietrza do delikatnej skóry wokół ust i zmniejszają podrażnienia Smoczek sprzyja ułożeniu języka i technice ssania podobnej do karmienia piersią Okrągły kształt pozwala bokom języka poruszać się i owijać wokół sutka, podobnie jak podczas karmienia piersią Smoczek wykonany z naturalnej gumy lateksowej Całkowicie wolny od BPA, PVC i ftalanów Design : Baby Blue & White Materiał i wymiary: Materiał: 100% lateks spożywczy W zestawie: 2 x atrapa (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak BIBS® Dummy Colour Baby Blue & White 6-18 miesięcy, 2 szt. , Eveline cosmetics foot care med maseczka oczyszczająco - złuszczająca do pięt 2 szt.

BIBS Smoczek Supreme Baby Blue / Iron Latex 0-6 miesięcy, 2 szt.

BIBS Smoczek Supreme Baby Blue / Iron Latex 0-6 miesięcy, 2 szt.
Szczegół

Smoczki Supreme mają płaski smoczek, a kształtem przypominają motyla. Smoczki posiadają zintegrowany wentyl, który umożliwia wypuszczenie powietrza z części ssącej i tym samym spłaszczenie go. Dzięki temu zmniejsza to nacisk na podniebienie i dziąsła. Smoczek jest miękki, zaokrąglony i pozostawia wystarczająco dużo miejsca na nosek. Duże otwory wentylacyjne które zapewniają dobrą cyrkulację powietrza i chronią wrażliwą skórę dziecka wokół ust. Konstrukcja smoczka naśladuje naturalny kształt piersi matki. Szczegóły produktu Dla maluchó od 0-6 miesięcy W kolorach niebieskim Baby Blue i szarym Iron Zestaw obejmuje 2 smoczki Wykonany w Danii Wysoka jakość Długa żywotność Materiał produktu Smoczek wykonany jest z lekkiego i wytrzymałego materiału (polipropylen (PP)) Supreme Lateks: Lateks jest naturalnym materiałem, który jest uzyskiwany z drzew kauczukowych. Jest bardzo naturalny w dotyku Nie zawiera BPA, PVC i ftalanów (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak BIBS Smoczek Supreme Baby Blue / Iron Latex 0-6 miesięcy, 2 szt. , Gabriella salvete foot mask regeneracyjna maska do stóp i paznokci 2 szt.

BIBS® Dummy Colour Baby Blue & White 0-6 miesięcy, 2 szt.

BIBS® Dummy Colour Baby Blue & White 0-6 miesięcy, 2 szt.
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: 0-6 miesięcy Z charakterystycznym okrągłym BIBS-S child Trzy otwory wentylacyjne zapewniają przepływ powietrza do delikatnej skóry wokół ust i zmniejszają podrażnienia Smoczek sprzyja ułożeniu języka i technice ssania podobnej do karmienia piersią Okrągły kształt pozwala bokom języka poruszać się i owijać wokół sutka, podobnie jak podczas karmienia piersią Smoczek wykonany z naturalnej gumy lateksowej Całkowicie wolny od BPA, PVC i ftalanów Design : Baby Blue & White Materiał i wymiary: Materiał: 100% lateks spożywczy W zestawie: 2 x atrapa (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak BIBS® Dummy Colour Baby Blue & White 0-6 miesięcy, 2 szt.

BIBS Colour Natural Rubber Size 1: 0+ months smoczek Sky Blue / Baby Blue 2 szt.

BIBS Colour Natural Rubber Size 1: 0+ months smoczek Sky Blue / Baby Blue 2 szt.
Szczegół

BIBS Colour Natural Rubber Size 1: 0+ months, 2 szt., Smoczki dla dzieci, Postaw na sprawdzony sposób na pocieszenie swojego dziecka. Smoczek BIBS Colour Natural Rubber Size 1: 0+ months sprawi, że Twoje dziecko natychmiast poczuje się bezpiecznie. Smoczek szybko stanie się ważnym i przydatnym elementem każdego dnia, które spędzasz z dzieckiem. Właściwości: dopasowuje się do kształtu podniebienia dziecka wspomaga prawidłowy rozwój dziąseł i zębów miękki materiał Skład: kauczuk Sposób użycia: Zawsze używaj smoczka w rozmiarze odpowiednim dla wieku dziecka. (notino.pl)

Podobne produkty jak BIBS Colour Natural Rubber Size 1: 0+ months smoczek Sky Blue / Baby Blue 2 szt.

BIBS De Lux Natural Rubber Size 2: 6+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt.

BIBS De Lux Natural Rubber Size 2: 6+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt.
Szczegół

BIBS De Lux Natural Rubber Size 2: 6+ months, 2 szt., Smoczki dla dzieci, Postaw na sprawdzony sposób na pocieszenie swojego dziecka. Smoczek BIBS De Lux Natural Rubber Size 2: 6+ months sprawi, że Twoje dziecko natychmiast poczuje się bezpiecznie. Smoczek szybko stanie się ważnym i przydatnym elementem każdego dnia, które spędzasz z dzieckiem. Właściwości: wspomaga prawidłowy rozwój dziąseł i zębów dopasowuje się do kształtu podniebienia dziecka miękki materiał Skład: kauczuk Sposób użycia: Zawsze używaj smoczka w rozmiarze odpowiednim dla wieku dziecka. (notino.pl)

Podobne produkty jak BIBS De Lux Natural Rubber Size 2: 6+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt.

RefectoCil Browista Palette 2 szt farba do brwi dla kobiet

RefectoCil Browista Palette 2 szt farba do brwi dla kobiet
Szczegół

RefectoCil Browista Palette Farba do brwi dla kobiet 2 szt (e-glamour.pl)

Podobne produkty jak RefectoCil Browista Palette 2 szt farba do brwi dla kobiet

BIBS Couture Silicone Size 1: 0+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt.

BIBS Couture Silicone Size 1: 0+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt.
Szczegół

BIBS Couture Silicone Size 1: 0+ months, 2 szt., Smoczki dla dzieci, Postaw na sprawdzony sposób na pocieszenie swojego dziecka. Smoczek BIBS Couture Silicone Size 1: 0+ months sprawi, że Twoje dziecko natychmiast poczuje się bezpiecznie. Smoczek szybko stanie się ważnym i przydatnym elementem każdego dnia, które spędzasz z dzieckiem. Właściwości: ortodontyczny kształt wspomaga prawidłowy rozwój dziąseł i zębów dopasowuje się do kształtu podniebienia dziecka miękki materiał Skład: silikon Sposób użycia: Zawsze używaj smoczka w rozmiarze odpowiednim dla wieku dziecka. (notino.pl)

Podobne produkty jak BIBS Couture Silicone Size 1: 0+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt.

BIBS® Dummy Couture Iron & Baby Blue Latex 6-18 miesięcy, 2 szt.

BIBS® Dummy Couture Iron & Baby Blue Latex 6-18 miesięcy, 2 szt.
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: 6-18 miesięcy Część ssąca idealnie pasuje do ust dziecka, zmniejszając nacisk na zęby i szczękę S child manekina jest miękki, zaokrąglony i pozostawia wystarczająco dużo miejsca na nos Otwory powietrzne w S child zapewniają dobrą cyrkulację powietrza i tym samym chronią wrażliwą skórę dziecka w okolicy ust. Płaski strzyk S child w kształcie pięknej kotki Smoczek wykonany z wysokiej jakości lateksu Design : Iron & Baby Blue Materiał i wymiary: Materiał: Lateks W zestawie: 2 x atrapa (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak BIBS® Dummy Couture Iron & Baby Blue Latex 6-18 miesięcy, 2 szt.

BIBS® Dummy Couture Iron & Baby Blue Latex 0-6 miesięcy, 2 szt.

BIBS® Dummy Couture Iron & Baby Blue Latex 0-6 miesięcy, 2 szt.
Szczegół

Szczegóły produktu: Wiek: 0-6 miesięcy Część ssąca idealnie pasuje do ust dziecka, zmniejszając nacisk na zęby i szczękę S child manekina jest miękki, zaokrąglony i pozostawia wystarczająco dużo miejsca na nos Otwory powietrzne w S child zapewniają dobrą cyrkulację powietrza i tym samym chronią wrażliwą skórę dziecka w okolicy ust. Płaski strzyk S child w kształcie pięknej kotki Smoczek wykonany z wysokiej jakości lateksu Design : Iron & Baby Blue Materiał i wymiary: Materiał: Lateks W zestawie: 2 x atrapa (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak BIBS® Dummy Couture Iron & Baby Blue Latex 0-6 miesięcy, 2 szt.

Petitfée Dry Essence Hand Pack maska nawilżająca do rąk 2 szt.

Petitfée Dry Essence Hand Pack maska nawilżająca do rąk 2 szt.
Szczegół

Petitfée Dry Essence Hand Pack, 2 szt., Maseczki do rąk dla kobiet (notino.pl)

Podobne produkty jak Petitfée Dry Essence Hand Pack maska nawilżająca do rąk 2 szt.

Petitfée Dry Essence Foot Pack maseczka nawilżająca do nóg 2 szt.

Petitfée Dry Essence Foot Pack maseczka nawilżająca do nóg 2 szt.
Szczegół

Petitfée Dry Essence Foot Pack, 2 szt., Maseczki do stóp dla kobiet, Pozwól odpocząć swoim nogom i zapewnij im relaks, którego potrzebują. Maska do stóp Petitfée Dry Essence Foot Pack sprawi, że Twoje stopy staną się jedwabiście miękkie i wypoczęte. Po prostu świetnie przygotowane na codzienne wyzwania. Właściwości: w postaci skarpetek dla łatwej i komfortowej aplikacji zmiękcza pogrubiałą skórę intensywnie odżywia i nawilża stopy Sposób użycia: Wyjmij skarpetki z opakowania i nałóż na stopy. Pozostaw przez zalecany czas. (notino.pl)

Podobne produkty jak Petitfée Dry Essence Foot Pack maseczka nawilżająca do nóg 2 szt.

BIBS Colour Natural Rubber Size 2: 6+ months smoczek Iron Night / Baby Blue Night 2 szt.

BIBS Colour Natural Rubber Size 2: 6+ months smoczek Iron Night / Baby Blue Night 2 szt.
Szczegół

BIBS Colour Natural Rubber Size 2: 6+ months, 2 szt., Smoczki dla dzieci, Postaw na sprawdzony sposób na pocieszenie swojego dziecka. Smoczek BIBS Colour Natural Rubber Size 2: 6+ months sprawi, że Twoje dziecko natychmiast poczuje się bezpiecznie. Smoczek szybko stanie się ważnym i przydatnym elementem każdego dnia, które spędzasz z dzieckiem. Właściwości: wspomaga prawidłowy rozwój dziąseł i zębów dopasowuje się do kształtu podniebienia dziecka miękki materiał Skład: kauczuk Sposób użycia: Zawsze używaj smoczka w rozmiarze odpowiednim dla wieku dziecka. (notino.pl)

Podobne produkty jak BIBS Colour Natural Rubber Size 2: 6+ months smoczek Iron Night / Baby Blue Night 2 szt.

BrushArt Hair Band gumki do włosów 2 szt. Satin Blue/Green 2 szt.

BrushArt Hair Band gumki do włosów 2 szt. Satin Blue/Green 2 szt.
Szczegół

BrushArt Hair Band, 2 szt., Akcesoria do włosów dla kobiet, Dodatek do włosów BrushArt Hair doskonale uzupełni Twoją fryzurę. Właściwości: ma oryginalny kształt służy do wygodnego wymodelowania fryzury tworzy prostą i modną fryzurę Sposób użycia: Wykonaj fryzurę o pożądanym kształcie. (notino.pl)

Podobne produkty jak BrushArt Hair Band gumki do włosów 2 szt. Satin Blue/Green 2 szt.

BabyOno Bibs śliniak 2 szt. Blue 0m+ 2 szt.

BabyOno Bibs śliniak 2 szt. Blue 0m+ 2 szt.
Szczegół

BabyOno Bibs, 2 szt., Śliniaki dla niemowląt dla dzieci, Kiedy dzieci zaczynają spożywać żywność stałą, ich ubrania rzadko pozostają czyste. Śliniak dla niemowląt BabyOno Bibs pomoże Ci utrzymać je w czystości podczas posiłków, a dziecięce ubranka będzie można rzadziej wrzucać do pralki. Właściwości: chroni dziecko przed zabrudzeniem regulowane zapięcie łatwy do utrzymania w czystości Skład: 100% bawełna Sposób użycia: Załóż śliniaczek na szyję dziecka przed jedzeniem. (notino.pl)

Podobne produkty jak BabyOno Bibs śliniak 2 szt. Blue 0m+ 2 szt.

BIBS Supreme Natural Rubber Size 1: 0+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt.

BIBS Supreme Natural Rubber Size 1: 0+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt.
Szczegół

BIBS Supreme Natural Rubber Size 1: 0+ months, 2 szt., Smoczki dla dzieci, Postaw na sprawdzony sposób na pocieszenie swojego dziecka. Smoczek BIBS Supreme Natural Rubber Size 1: 0+ months sprawi, że Twoje dziecko natychmiast poczuje się bezpiecznie. Smoczek szybko stanie się ważnym i przydatnym elementem każdego dnia, które spędzasz z dzieckiem. Właściwości: ortodontyczny kształt wspomaga prawidłowy rozwój dziąseł i zębów dopasowuje się do kształtu podniebienia dziecka miękki materiał Skład: kauczuk Sposób użycia: Zawsze używaj smoczka w rozmiarze odpowiednim dla wieku dziecka. (notino.pl)

Podobne produkty jak BIBS Supreme Natural Rubber Size 1: 0+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt.

BIBS Couture Natural Rubber Size 1: 0+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt.

BIBS Couture Natural Rubber Size 1: 0+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt.
Szczegół

BIBS Couture Natural Rubber Size 1: 0+ months, 2 szt., Smoczki dla dzieci, Postaw na sprawdzony sposób na pocieszenie swojego dziecka. Smoczek BIBS Couture Natural Rubber Size 1: 0+ months sprawi, że Twoje dziecko natychmiast poczuje się bezpiecznie. Smoczek szybko stanie się ważnym i przydatnym elementem każdego dnia, które spędzasz z dzieckiem. Właściwości: ortodontyczny kształt wspomaga prawidłowy rozwój dziąseł i zębów dopasowuje się do kształtu podniebienia dziecka miękki materiał Skład: kauczuk Sposób użycia: Zawsze używaj smoczka w rozmiarze odpowiednim dla wieku dziecka. (notino.pl)

Podobne produkty jak BIBS Couture Natural Rubber Size 1: 0+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt.

BIBS Colour Natural Rubber Size 1: 0+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt.

BIBS Colour Natural Rubber Size 1: 0+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt.
Szczegół

BIBS Colour Natural Rubber Size 1: 0+ months, 2 szt., Smoczki dla dzieci, Postaw na sprawdzony sposób na pocieszenie swojego dziecka. Smoczek BIBS Colour Natural Rubber Size 1: 0+ months sprawi, że Twoje dziecko natychmiast poczuje się bezpiecznie. Smoczek szybko stanie się ważnym i przydatnym elementem każdego dnia, które spędzasz z dzieckiem. Właściwości: dopasowuje się do kształtu podniebienia dziecka wspomaga prawidłowy rozwój dziąseł i zębów miękki materiał Skład: kauczuk Sposób użycia: Zawsze używaj smoczka w rozmiarze odpowiednim dla wieku dziecka. (notino.pl)

Podobne produkty jak BIBS Colour Natural Rubber Size 1: 0+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt.

BIBS Smoczek uspokajający Supreme Baby Blue i Iron lateksowy 6-36 miesięcy, 2 szt.

BIBS Smoczek uspokajający Supreme Baby Blue i Iron lateksowy 6-36 miesięcy, 2 szt.
Szczegół

Smoczki Supreme mają płaski smoczek, a S child przypomina motyla. Smoczek posiada zintegrowany zawór, który umożliwia wypuszczenie powietrza z części ssącej i tym samym spłaszczenie jej. Zmniejsza to nacisk na podniebienie i dziąsła. S child smoczka jest miękki, zaokrąglony i pozostawia wystarczająco dużo miejsca na nos. Duże otwory wentylacyjne w S child zapewniają dobrą cyrkulację powietrza i chronią wrażliwą skórę dziecka wokół ust. Naturalna konstrukcja smoczka naśladuje kształt piersi matki. Szczegóły produktu Dla 6-36 miesięcy W kolorach Baby Blue i Iron W zestawie 2 szt. Made in Denmark Wysoka jakość Długa żywotność Materiał produktu S child smoczka wykonany jest z lekkiego i wytrzymałego materiału (polipropylen (PP)) Supreme Lateks: Lateks jest naturalnym materiałem, który jest uzyskiwany z drzew kauczukowych i jest bardzo naturalny w dotyku. Nie zawiera BPA, PVC i ftalanów (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak BIBS Smoczek uspokajający Supreme Baby Blue i Iron lateksowy 6-36 miesięcy, 2 szt.

BIBS Smoczek uspokajający Supreme Baby Blue i Iron Latex 6-36 miesięcy, 2 szt.

BIBS Smoczek uspokajający Supreme Baby Blue i Iron Latex 6-36 miesięcy, 2 szt.
Szczegół

Smoczki Supreme mają płaski smoczek, a S child przypomina motyla. Smoczek posiada zintegrowany zawór, który umożliwia wypuszczenie powietrza z części ssącej i tym samym spłaszczenie jej. Zmniejsza to nacisk na podniebienie i dziąsła. S child manekina jest miękki, zaokrąglony i pozostawia wystarczająco dużo miejsca na nos. Duże otwory wentylacyjne w S child zapewniają dobrą cyrkulację powietrza i chronią wrażliwą skórę dziecka wokół ust. Naturalna konstrukcja smoczka naśladuje kształt piersi matki. Szczegóły produktu Dla 6-36 miesięcy W kolorach Baby Blue i Iron Zestaw 2 Made in Denmark Wysoka jakość Długa żywotność Materiał produktu S child smoczka wykonany jest z lekkiego i wytrzymałego materiału (polipropylen (PP)) Smoczek wykonany jest z silikonu, materiału przyjaznego dla alergików, przezroczystego, o neutralnym zapachu i smaku. Część ssąca trwale zachowuje swój kształt W 100 % wolny od PVC, BPA i zmiękczaczy (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak BIBS Smoczek uspokajający Supreme Baby Blue i Iron Latex 6-36 miesięcy, 2 szt.

Pinkfong Baby Shark 2 szt szczoteczka do zębów dla dzieci

Pinkfong Baby Shark 2 szt szczoteczka do zębów dla dzieci
Szczegół

Pinkfong Baby Shark Szczoteczka do zębów dla dzieci 2 szt (e-glamour.pl)

Podobne produkty jak Pinkfong Baby Shark 2 szt szczoteczka do zębów dla dzieci

Dream baby ® Plastikowe klipsy do wózków dziecięcych 2 szt.

Dream baby ® Plastikowe klipsy do wózków dziecięcych 2 szt.
Szczegół

Dream baby Klipsy do wózków to naprawdę przydatny i uniwersalny element, idealny do mocowania toreb na pieluchy, torebek, zakupów spożywczych i innych rzeczy do wózka. tiger Z wolnymi rękami i bez dodatkowego ciężaru na ramionach lub plecach, Klipsy do wózka sprawiają, że o wiele łatwiej jest zabrać swoje maleństwa na miły spacer w słoneczny dzień - lub gdziekolwiek indziej! Szczegóły produktu: Wykonane z trwałego, nietoksycznego materiału Lekki i wszechstronny Łatwa obsługa jedną ręką Łatwiejsze niż szukanie potrzebnych rzeczy w siatkowym schowku pod wózkiem! Kolor: Czarny Dane techniczne: Materiał: ABS, EVA, PP & Silicone. W zestawie: 2 x zaczepy do wózka (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak Dream baby ® Plastikowe klipsy do wózków dziecięcych 2 szt.

jollein Bandana storm grey 2 szt.

jollein Bandana storm grey 2 szt.
Szczegół

jollein - marka Baby Life style , która sprawia, że jesteś szczęśliwa. Chroń ubranka swojego dziecka lub malucha za pomocą tego uroczego śliniaka bandany. Śliniaki te są bardzo praktyczne nie tylko podczas jedzenia, ale również wtedy, gdy dziecko ma problemy z ząbkowaniem i często się ślini. Szczegóły produktu: Materiał: 100% bawełna Można prać w temperaturze 60 °C (pinkorblue.pl)

Podobne produkty jak jollein Bandana storm grey 2 szt.
Baby Dab Foot & Hand Print farba do odcisków dłoni 2 szt. Blue & Grey 2 szt., Baby Dab Foot & Hand Print farba do odcisków dłoni 2 szt. Purple & Grey 2 szt., Baby Dab Foot & Hand Print farba do odcisków dłoni Grey, Baby Dab Foot & Hand Print farba do odcisków dłoni Purple, Thermobaby Dishes & Cutlery pudełko śniadaniowe Baby Blue 2 szt., BIBS Colour Natural Rubber Size 2: 6+ months smoczek Sky Blue / Baby Blue 2 szt., BabyOno Bibs śliniak 2 szt. Blue 0m+ 2 szt., BIBS Couture Silicone Size 2: 6+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt., Baby Art My Baby Style Simple zestawy do wykonywania odcisków rączek i stópek dziecka Grey 1 szt., BabyOno Teether gryzak 2 szt. 3m+ Blue + Green 2 szt., BIBS Colour Natural Rubber Size 2: 6+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt., BIBS Couture Natural Rubber Size 2: 6+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt., BIBS Supreme Natural Rubber Size 2: 6+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt., BIBS De Lux Natural Rubber Size 2: 6+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt., Chicco Physio Soft Blue smoczek 2 szt. 6-16 m 2 szt., Chicco Physio Soft Blue smoczek 2 szt. 16-36 m 2 szt., Nuvita Baby Hair Care szczotka do włosów dla niemowląt Cool blue 2 szt., Canpol babies Royal Baby B 6-18 m smoczek Blue 2 szt., Canpol babies Royal Baby A 0-6 m smoczek Blue 2 szt., Thermobaby Dishes & Cutlery łyżeczka dla dzieci od urodzenia Baby Blue 2 szt., BIBS Colour Natural Rubber Size 2: 6+ months smoczek Iron Night / Baby Blue Night 2 szt., BIBS Colour Natural Rubber Size 1: 0+ months smoczek Sky Blue / Baby Blue 2 szt., Petitfée Dry Essence Foot Pack maseczka nawilżająca do nóg 2 szt., Colgate Extra Clean szczoteczki do zębów medium 2 szt. warianty kolorystyczne Purple, Blue 2 szt., BIBS Couture Silicone Size 1: 0+ months smoczek Iron / Baby Blue 2 szt., LOVI Stardust Blue smoczek 18m+ 2 szt., Lodger Beanie Print Rib 1-2 years czapka niemowlęca Sharkskin 1 szt., Lodger Beanie Print Rib 1-2 years czapka niemowlęca Honey 1 szt., Eveline Cosmetics Foot Care Med maseczka oczyszczająco - złuszczająca do pięt 2 szt., Gabriella Salvete Foot Mask regeneracyjna maska do stóp i paznokci 2 szt.