Auna

Produkt Auna znaleziono 50+x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Auna i szukaj produktu ponownie.

Auna auna "Elegance Tower" Zestaw HiFi 2.0 odtwarzacz CD 600 W

Auna auna "Elegance Tower" Zestaw HiFi 2.0 odtwarzacz CD 600 W
Szczegół

Zestaw HiFi "Elegance Tower" marki auna jest idealnym połączeniem podzespołów marki auna. Wzmacniacz HiFi AV2-CD508 marki auna posiada nie tylko wiele opcji podłączania kolejnych komponentów HiFi – z przodu znajduje się też wejście AUX do podłączenia przenośnych urządzeń audio, takich jak odtwarzacz MP3 i CD. Moc wzmacniacza to 600 W, co zapewnia świetne nagłośnienie nawet większych imprez. Wzmacniacz generuje dynamiczny, zróżnicowany dźwięk. Basy, tony średnie i wysokie są odtwarzane w zrównoważony sposób.Drugim komponentem jest odtwarzacz CD z obsługą MP3 posiadający wejście USB, poprzez które można odtwarzać utwory bezpośrednio z zewnętrznych dysków twardych i pamięci USB. Odtwarzacz CD AV2-CD509 marki auna umożliwia także odtwarzanie płyt CD-R- i CD-RW. Odtwarzacz CD AV2-CD509 marki auna posiada wyjścia koncentryczne i optyczne oraz wyjście liniowe cinch, dzięki czemu można go podłączyć do każdego zestawu HiFi.Duża ilość złączy umożliwia praktycznie nieograniczoną rozbudowę systemu dźwiękowego o dalsze komponenty. Urządzeniami steruje się wygodnie za pomocą pilota lub poprzez panel obsługi. Uproszczony panel obsługi i monolityczna płyta frontowa ze szczotkowanej stali szlachetnej tworzą design o ponadczasowej elegancji. Dobra jakość oraz eleganckie wzornictwo to cechy wyróżniające serię HiFi marki Auna.Wszystkie komponenty kompletnego zestawu HiFi można zakupić osobno w naszym sklepie i połączyć z innymi podzespołami HiFi. Z miłą chęcią skompletujemy zestaw HiFi dostosowany do Państwa potrzeb. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna auna "Elegance Tower" Zestaw HiFi 2.0 odtwarzacz CD 600 W

Auna Nostalgy by auna Peggy Sue, gramofon retro, płyty, USB, AUX, biały/różowo-złoty

Auna Nostalgy by auna Peggy Sue, gramofon retro, płyty, USB, AUX, biały/różowo-złoty
Szczegół

Nadchodzi czas na ponowne wyjęcie starej kolekcji płyt i oddanie się nostalgicznym wspomnieniom o dawnych czasach.To, co na pierwszy rzut oka wygląda na piękny kufer retro z lat 50-tych, mieści w sobie nowy, przenośny gramofon Nostalgy Peggy Sue marki auna. Odtwarza on nie tylko płyt w trzech różnych wielkościach, ale posiada poza tym możliwość zdigitalizowania ulubionych płyt w kompaktowym, cyfrowym formacie.W tym celu dysponuje tylnym złączem USB (typu B), poprzez które sygnał z płyty gramofonowej można w prosty sposób nagrać na komputer. Odpowiedni kabel połączeniowy oraz niezbędne oprogramowanie Audacity do kodowania poprzez USB do komputera są zawarte w zakresie dostawy. Złącze to służy jednocześnie do zasilania gramofonu Nostalgy Peggy Sue marki auna. W zakresie dostawy znajduje się odpowiedni kabel USB oraz adapter sieciowy do podłączania prądu z sieci.Gramofon Nostalgy Peggy Sue marki auna nie wymaga dodatkowych głośników, ponieważ w jego zmyślnej obudowie kufrowej zamontowano już dwa głośniki stereo. Poza tym posiada on tylne wyjście cinch z możliwością podłączenia zewnętrznych głośników. Głośność reguluje się płynnie i bezpośrednio regulatorem obrotowym umieszczonym na urządzeniu.Przyciąga wzrok: Gramofon Peggy Sue posiada trwałą walizkę wykonaną z tworzywa MDF z obiciem ze sztucznej skóry, okucia w kolorze różowozłotym, zamknięcie klipsowe i uchwyt do przenoszenia. Stanowi on imitację gramofonu w stylu retro, a jednocześnie można go łatwo zabrać wszędzie ze sobą, np. na piknik w ogrodzie. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna Nostalgy by auna Peggy Sue, gramofon retro, płyty, USB, AUX, biały/różowo-złoty , Auna l766

Auna auna Columbia, radio DAB, 60 W, odtwarzacz CD, tuner DAB+/FM, nagrywanie na USB, Bluetooth

Auna auna Columbia, radio DAB, 60 W, odtwarzacz CD, tuner DAB+/FM, nagrywanie na USB, Bluetooth
Szczegół

Radio DAB Columbia marki auna zapewni Ci dużą moc, maksymalną funkcjonalność i nostalgiczny urok w pięknej formie. Radio kuchenne Columbia marki auna to muzyczny interfejs między przeszłością a przyszłością. Ponadczasowa konstrukcja o klasycznym wyglądzie mieści w sobie nowoczesne technologie, takie jak interfejs Bluetooth i cyfrowy tuner radiowy do odbioru DAB+. Radio o nostalgicznym wyglądzie oferuje możliwość dostępu do różnych mediów muzycznych: oprócz odtwarzania konwencjonalnych typów płyt posiada możliwość odtwarzania płyt CD-MP3. Podobnie jak w przypadku pamięci USB odtwarzacz CD odtwarza również format WMA. Smartfony można podłączyć bezprzewodowo dzięki funkcji Bluetooth, a stereofoniczne wejście AUX ułatwia bezproblemowe podłączenie urządzeń zewnętrznych. Port USB może służyć do nagrywania plików audio z radia DAB, CD, CD-MP3 i Bluetooth na urządzenia USB, a także do wygodnego ładowania urządzeń mobilnych. Ponadto radio DAB Columbia markiauna posiada czytelny wyświetlacz LCD, timer wyłączający i funkcję budzenia. Łukowata konstrukcja obudowy w stylu retro podkreśla nostalgiczny urok, który dopełnia tekstylna osłona głośnika. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna auna Columbia, radio DAB, 60 W, odtwarzacz CD, tuner DAB+/FM, nagrywanie na USB, Bluetooth , Auna mic

Megafon/Syrena Auna 60W 1000m

Megafon/Syrena Auna 60W 1000m
Szczegół

Megafon auna pozwala na efektywną koordynację dużych grup ludzi - wycieczek, imprez sportowych czy wieców. Główne zalety urządzenia: lekka ergonomiczna konstrukcja i niskie zapotrzebowanie na energię - umożliwiające wielogodzinną pracę dzięki dobremu nagłośnieniu słyszalność w promieniu 1000m Wysoce funkcjonalne urządzenie w doskonałej cenie. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Megafon/Syrena Auna 60W 1000m , Auna blaster

Auna Kabel VGA, 35 cm

Auna Kabel VGA, 35 cm
Szczegół

15-pinowy kabel VGA z wtykiem D-Sub oraz wtykiem mini-VGA o długości 35 cm przeznaczony do podłączenia mini beamera firmy Klarstein. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna Kabel VGA, 35 cm , Auna ituner

Auna auna Connect Soundchef MKII, radio kuchenne do zabudowy, z uchwytem na tablet, DAB+, FM, 2 x 3

Auna auna Connect Soundchef MKII, radio kuchenne do zabudowy, z uchwytem na tablet, DAB+, FM, 2 x 3
Szczegół

Kuchenne radio podszafkowe Connect Soundchef MKII marki auna gwarantuje mocny dźwięk w najlepszej jakości podczas gotowania!Zestaw z kuchennym radiem Connect Soundchef MKII marki auna to nie tylko dźwięk: za sprawąuchwytu na tablet Connect Soundchef MKII marki auna staje się praktyczną platformą do czytania i oglądania filmów, prezentującą bezpośrednio i w uporządkowany sposób najlepsze przepisy i porady kuchenne z sieci. Zintegrowane subtelne oświetlenie zapewnia odpowiednią, 3-stopniową jasność, niezbędną do czytania, krojenia, mieszania i gotowania. Kolejną atrakcję stanowi funkcja hands-free, która poprzez połączenie Bluetooth zamienia radio w urządzenie głośnomówiące - dzięki temu można mieć wolne ręce i bez problemu wymieniać przepisy. Aby zapewnić odpowiednie odtwarzanie dźwięku w kuchni, Connect Soundchef MKII dysponuje dwoma dużymi, 3-calowymi głośnikami pełnozakresowymi w obudowie z prawdziwej płyty MDF z portem bass reflex. Oprócz praktycznej pomocy podczas gotowania, urządzenie oferuje niezliczone stacje radiowe z pasm DAB+ i FM oraz łączy się z tysiącami internetowych stacji radiowych za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Jeśli twoja ulubiona muzyka nie jest akurat dostępna, Spotify Connect udostępnia ponad 80 milionów utworów do natychmiastowej transmisji strumieniowej online. Oprócz możliwości bezprzewodowego odtwarzania utworów muzycznych, radio internetowe oferuje również klasyczne wejście liniowe do podłączania przewodowych źródeł dźwięku, np. smartfonów i laptopów. Obsługa radia jest bardzo prosta za sprawą 6 cm (2,4-calowego), kolorowego wyświetlacza TFT oraz przejrzystego, wielojęzycznego menu. Ponadto radiem Connect Soundchef MKII można wygodnie sterować za pomocą dołączonego pilota. Więcej niż tylko dźwięk: cyfrowe radio podszafkowe to prawdziwy cud formatu, łączący mocny dźwięk ze stylową obudową i praktyczną pomocą w kuchni. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna auna Connect Soundchef MKII, radio kuchenne do zabudowy, z uchwytem na tablet, DAB+, FM, 2 x 3 , Auna moving 2100

Auna auna Connect Soundchef MKII, radio kuchenne do zabudowy, z uchwytem na tablet, DAB+, FM, 2 x 3

Auna auna Connect Soundchef MKII, radio kuchenne do zabudowy, z uchwytem na tablet, DAB+, FM, 2 x 3
Szczegół

Kuchenne radio podszafkowe Connect Soundchef MKII marki auna gwarantuje mocny dźwięk w najlepszej jakości podczas gotowania!Zestaw z kuchennym radiem Connect Soundchef MKII marki auna to nie tylko dźwięk: za sprawą dostępnego opcjonalnie uchwytu na tablet Connect Soundchef MKII marki auna staje się praktyczną platformą do czytania i oglądania filmów, prezentującą bezpośrednio i w uporządkowany najlepsze przepisy i porady kuchenne z sieci. Zintegrowane subtelne oświetlenie zapewnia odpowiednią, 3-stopniową jasność, niezbędną do czytania, krojenia, mieszania i gotowania. Kolejną atrakcję stanowi funkcja hands-free, która poprzez połączenie Bluetooth zamienia radio w urządzenie głośnomówiące - dzięki temu można mieć wolne ręce i bez problemu wymieniać przepisy. Aby zapewnić odpowiednie odtwarzanie dźwięku w kuchni, Connect Soundchef MKII dysponuje dwoma dużymi, 3-calowymi głośnikami pełnozakresowymi w obudowie z prawdziwej płyty MDF z portem bass reflex. Oprócz praktycznej pomocy podczas gotowania, urządzenie oferuje niezliczone stacje radiowe z pasm DAB+ i FM oraz łączy się z tysiącami internetowych stacji radiowych za pośrednictwem sieci wi-fi. Jeśli twoja ulubiona muzyka nie jest akurat dostępna, Spotify Connect udostępnia ponad 80 milionów utworów do natychmiastowej transmisji strumieniowej online. Oprócz możliwości bezprzewodowego odtwarzania utworów muzycznych, radio internetowe oferuje również klasyczne wejście liniowe do podłączania przewodowych źródeł dźwięku, np. smartfonów i laptopów. Obsługa radia jest bardzo prosta za sprawą 6 cm (2,4-calowego), kolorowego wyświetlacza oraz przejrzystego, wielojęzycznego menu. Ponadto radiem Connect Soundchef MKII można wygodnie sterować za pomocą dołączonego pilota. Więcej niż tylko dźwięk: cyfrowe radio podszafkowe to prawdziwy cud formatu, łączący mocny dźwięk ze stylową obudową i praktyczną pomocą w kuchni. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna auna Connect Soundchef MKII, radio kuchenne do zabudowy, z uchwytem na tablet, DAB+, FM, 2 x 3 , Auna connect soundchef

Auna MEGA080 Megafon 80W 700m czarny

Auna MEGA080 Megafon 80W 700m czarny
Szczegół

Megafon MEGA080 marki auna o mocy 80 W pomaga w skutecznej koordynacji większych zgromadzeń ludzkich, na przykład na demonstracji lub podczas imprez sportowych. Megafon posiada zasięg 700 m, głośność reguluje się komfortowo na uchwycie. Spiralny kabel pomiędzy megafonem a uchwytem jest elastyczny, co w każdym momencie zapewnia łatwość obsługi.Obsługa jest prosta i intuicyjna: Na mikrofonie znajduje się oprócz płynnej regulacji głośności przycisk Press-to-Talk z możliwością zablokowania, dzięki czemu nie ma potrzeby jego ciągłego przytrzymywania podczas mówienia. Na samym urządzeniu znajduje się przycisk do aktywacji syreny. Pas naramienny umożliwia przyjemne noszenie megafonu MEGA080 na ramieniu, dzięki czemu nawet w gorączkowej atmosferze można go w bezpieczny sposób przenosić.Przy niesprzyjającej pogodzie nie trzeba się martwić o funkcjonowanie urządzenia: Megafon marki auna o mocy 80W jest dzięki obudowie z tworzywa sztucznego niewrażliwy na zabrudzenia, trwały i odporny na warunki atmosferyczne. Tuba posiada ochronne krawędzie gumowe, a uszczelniona komora baterii poradzi sobie nawet w złych warunkach atmosferycznych.Dostępne kolory: czarny (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna MEGA080 Megafon 80W 700m czarny , Auna blaster m

Auna MEGA060 Megafon 60W 600m czarny

Auna MEGA060 Megafon 60W 600m czarny
Szczegół

Megafon MEGA060 marki auna o mocy 60 W pomaga w skutecznej koordynacji większych zgromadzeń ludzkich, na przykład na demonstracji lub podczas imprez sportowych. Megafon o mocy 60 W ma zasięg do 600 m. Dzięki niewielkiej wadze, ergonomicznej konstrukcji i pasowi do noszenia można go używać bez zmęczenia nawet w przypadku długo trwających imprez.Obsługa jest bardzo prosta. Na urządzeniu znajduje się przycisk aktywacji różnych trybów: syrena, mowa lub gwizdek. Bezpośrednio nad uchwytem można płynnie regulować głośność za pomocą kółka, obsługa megafonu MEGA060 marki auna jest tym samym intuicyjna. Do pracy urządzenia potrzebnych jest 6 baterii 1,5 V typu C.Dzięki obudowie z tworzywa sztucznego megafon jest bardzo trwały i wytrzymały, a tuba posiada dodatkowo gumowane krawędzie. Komora baterii megafonu MEGA060 jest uszczelniona i tym samym optymalnie zabezpieczona przed warunkami atmosferycznymi.Dostępne kolory: czarny (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna MEGA060 Megafon 60W 600m czarny , Auna amp-2 dg

Auna Elegance słuchawki Bluetooth funkcja głośnego mówienia

Auna Elegance słuchawki Bluetooth funkcja głośnego mówienia
Szczegół

Przemyślna elegancja dla uszu! auna Elegance to inteligentne słuchawki z bezprzewodową technologią Bluetooth 4.0, aktywnym tłumieniem hałasu i szykownym wyglądem.Nieskrępowana głowa: Słuchawki Bluetooth auna Elegance zostały zaprojektowane do bezprzewodowej komunikacji z odpowiednimi źródłami dźwięku, np. smartfonami, tabletami czy też laptopami. Albo przez Bluetooth 4.0 albo poprzez muśnięcie sensora NFC pobierają one strumieniowo pojedyncze utwory lub całe biblioteki muzyczne. Poprzez multi pairing możliwe jest równoczesne łączenie maks. dwu urządzeń. Audiofili z pewnością zadowoli zastosowana w słuchawkach technologia apt-X, gwarantująca doskonałą jakość dźwięku. Sterowanie (przeskakiwanie utworów, play, pause, itp.) odbywa sie wygodnie poprzez przyciski zewnętrzne na nausznikach. Kolejną dodatkową funkcję słuchawek stereo stanowi zintegrowane zarządzanie połączeniami (odbierania i zakończenia połączenia, ponowne wybieranie ostatniego numeru, itd.) - dzięki wbudowanemu mikrofonowi auna Elegance może służyć urządzenie głośnomówiące.Wydajna bateria litowo-jonowa zapewnia do 14 godzin niezmąconej przyjemności słuchania muzyki lub do 540 godzin pracy w trybie gotowości. Aby naładować sprzęt, należy go jedynie podłączyć do portu USB - na przykład do laptopa. Słuchawki można także użytkować w zwykły sposób w powiązaniu ze sprzętami bez opcji bezprzewodowej, korzystając z dołączonego kabla audio. Auna Elegance BT przyciąga wzrok atrakcyjnym, estetycznym wyglądem - miękka, wokółuszna wyściółka, wykończona sztuczną skórą i regulowany pałąk pokryty imitacją skóry gwarantują wygodę użytkowania. Składana konstrukcja słuchawek pozwala na ich ekonomiczny transport. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna Elegance słuchawki Bluetooth funkcja głośnego mówienia , Auna belle epoque 1901

Auna Connect Soundchef MKII, radio kuchenne, podwieszane

Auna Connect Soundchef MKII, radio kuchenne, podwieszane
Szczegół

Kuchenne radio podszafkowe Connect Sundchef MKII mark auna gwarantuje mocny dźwięk w najlepszej jakości podczas gotowania! Ale zestaw z kuchennym radiem Connect Soundchef MKII marki auna a nie tylko dźwięk: za sprawą dostępnego opcjonalnie uchwytu na tablet Connect Soundchef MKII od auny odbiornik staje się praktyczną platformą do czytania i oglądania filmów, prezentującą bezpośrednio i w uporządkowany najlepsze przepisy i porady kuchenne z sieci. Zintegrowane subtelne oświetlenie zapewnia odpowiednią, 3-stopniową jasność, niezbędną do czytania, krojenia, mieszania i gotowania. Kolejną atrakcję stanowi funkcja hands-free, która poprzez połączenie Bluetooth zamienia radio w urządzenie głośnomówiące - dzięki temu można mieć wolne ręce i bez problemu wymieniać przepisy. Aby zapewnić odpowiednie odtwarzanie dźwięku w kuchni, Connect Soundchef MKII dysponuje dwoma dużymi, 3-calowymi głośnikami pełnozakresowymi w obudowie z prawdziwej płyty MDF z portem bass reflex. Oprócz praktycznej pomocy podczas gotowania, urządzenie oferuje niezliczone stacje radiowe z pasm DAB+ i FM oraz łączy się z tysiącami internetowych stacji radiowych za pośrednictwem sieci wi-fi. Jeśli Twoja ulubiona muzyka nie jest akurat dostępna, Spotify Connect udostępnia ponad 80 milionów utworów do natychmiastowej transmisji strumieniowej online. Oprócz możliwości bezprzewodowego odtwarzania utworów muzycznych, radio internetowe oferuje również klasyczne wejście liniowe do podłączania przewodowych źródeł dźwięku, np. smartfonów i laptopów. Obsługa radia jest bardzo prosta za sprawą 6 cm (2,4-calowego), kolorowego wyświetlacza oraz przejrzystego, wielojęzycznego menu. Ponadto radiem Connect Soundchef MKII można wygodnie sterować za pomocą dołączonego pilota. Więcej niż tylko dźwięk: cyfrowe radio podszafkowe to prawdziwy cud formatu, łączący mocny dźwięk ze stylową obudową i praktyczną pomocą w kuchni. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna Connect Soundchef MKII, radio kuchenne, podwieszane , Auna mg tt 82c

Auna Connect Soundchef MKII, radio kuchenne, podwieszane

Auna Connect Soundchef MKII, radio kuchenne, podwieszane
Szczegół

Kuchenne radio podszafkowe Connect Sundchef MKII mark auna gwarantuje mocny dźwięk w najlepszej jakości podczas gotowania! Ale zestaw z kuchennym radiem Connect Soundchef MKII marki auna a nie tylko dźwięk: za sprawą dostępnego opcjonalnie uchwytu na tablet Connect Soundchef MKII od auny odbiornik staje się praktyczną platformą do czytania i oglądania filmów, prezentującą bezpośrednio i w uporządkowany najlepsze przepisy i porady kuchenne z sieci. Zintegrowane subtelne oświetlenie zapewnia odpowiednią, 3-stopniową jasność, niezbędną do czytania, krojenia, mieszania i gotowania. Kolejną atrakcję stanowi funkcja hands-free, która poprzez połączenie Bluetooth zamienia radio w urządzenie głośnomówiące - dzięki temu można mieć wolne ręce i bez problemu wymieniać przepisy. Aby zapewnić odpowiednie odtwarzanie dźwięku w kuchni, Connect Soundchef MKII dysponuje dwoma dużymi, 3-calowymi głośnikami pełnozakresowymi w obudowie z prawdziwej płyty MDF z portem bass reflex. Oprócz praktycznej pomocy podczas gotowania, urządzenie oferuje niezliczone stacje radiowe z pasm DAB+ i FM oraz łączy się z tysiącami internetowych stacji radiowych za pośrednictwem sieci wi-fi. Jeśli Twoja ulubiona muzyka nie jest akurat dostępna, Spotify Connect udostępnia ponad 80 milionów utworów do natychmiastowej transmisji strumieniowej online. Oprócz możliwości bezprzewodowego odtwarzania utworów muzycznych, radio internetowe oferuje również klasyczne wejście liniowe do podłączania przewodowych źródeł dźwięku, np. smartfonów i laptopów. Obsługa radia jest bardzo prosta za sprawą 6 cm (2,4-calowego), kolorowego wyświetlacza oraz przejrzystego, wielojęzycznego menu. Ponadto radiem Connect Soundchef MKII można wygodnie sterować za pomocą dołączonego pilota. Więcej niż tylko dźwięk: cyfrowe radio podszafkowe to prawdziwy cud formatu, łączący mocny dźwięk ze stylową obudową i praktyczną pomocą w kuchni. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna Connect Soundchef MKII, radio kuchenne, podwieszane , Auna nr 620 black

Auna TBA-928, gramofon z wbudowanymi głośnikami

Auna TBA-928, gramofon z wbudowanymi głośnikami
Szczegół

auna TBA-928 jest najtańszym w naszej ofercie gramofonem, idealnym do Twojego zestawu Hi-Fi. Zaleta urządzenia: Gramofon Auna dzięki wbudowanym głośnikom może być zarówno używany jako niezależne urządzenie jak i podłączony liniowo do wzmacniacza HiFi. Kompaktowa konstrukcja gramofonu umożliwia dogodne ustawienie, nawet przy niewielkiej ilości miejsca. Możliwe jest również wykorzystanie gramofonu jako elementu w pionowym ustawieniu zestawu HiFi. Osłona chroniąca przed kurzem, a także igła gramofonu są zawarte w cenie, co sprawia, że Auna TBA-928 to prawdziwa cenowa okazja. Gramofon ten to idealna oferta dla każdego, kto od czasu do czasu chciałby posłuchać muzyki oraz ceni sobie solidną i przenośną konstrukcję, a nie zamierza inwestować sporej ilości pieniędzy. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna TBA-928, gramofon z wbudowanymi głośnikami , Auna nr 620 dab

Auna Adapter Jack 3,5 mm – Jack 6,3 mm

Auna Adapter Jack 3,5 mm – Jack 6,3 mm
Szczegół

1 x adapter mini-jack 3,5 mm – jack 6,3 mm (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna Adapter Jack 3,5 mm – Jack 6,3 mm , Auna disgo box 100 dvd

Auna CS-LED69 15x23cm głośniki samochodowe 2x500W max.

Auna CS-LED69 15x23cm głośniki samochodowe 2x500W max.
Szczegół

auna CS-LED69 to para wyśmienitych głośników samochodowych o 3-drożnej budowie koaksjalnej i max. mocy 1000W.Membrany głośników samochodowych Auna zostały wykonane ze specjalnego materiału, który zapewnia niedoścignioną czystość brzmienia średniego pasma dźwięków. Nawet pracując na pełnych obrotach głośniki osiągają wyśmienitą jakość brzmienia. Dodatkowej mocy dodaje cewka ASV. Neodymowy tweeter wytwarza potężne pole magnetyczne, które zwiększa czułość cewki i optymalizuje brzmienie głośnika. Wizualną prezentację pracy głośników Auna zapewniają diody LED wbudowane w powłokę urządzenia. Niebieska poświata wytwarzana przez ten efekt świetlny nada wnętrzu samochodowemu stylowego charakteru, który zachwyci zwłaszcza podczas targów samochodowych czy wystaw. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna CS-LED69 15x23cm głośniki samochodowe 2x500W max. , Auna linie 501sw bk subwoofer aktywny 500w czarny

Auna RCD320, retro CD odtwarzacz, FM, AUX, czerwony

Auna RCD320, retro CD odtwarzacz, FM, AUX, czerwony
Szczegół

auna RCD320 jest kompaktowym odtwarzaczem CD, którego design utrzymany jest w stylu retro, poza tym jest urządzeniem bardzo łatwym w obsłudze.Za pomocą przejrzystego pulpity obsługi można z łatwością nawigować pomiędzy tytułami ulubionych płyt CD. Przy tym możliwe jest skorzystanie z praktycznej funkcji ponownego odtwarzania, która sprawia, że jeden utwór może być odtwarzany raz za razem. Ponadto możliwe jest zaprogramowanie dowolnej kolejności odtwarzania nagrań.Przy pomocy obu pokręteł regulujących można bezstopniowo ustawiać głośność oraz stację radiową. Za pomocą wejścia AUX można także z łatwością odtwarzać sygnały audio zewnętrznych urządzeń takich jak MP3 oraz smartfony. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna RCD320, retro CD odtwarzacz, FM, AUX, czerwony , Auna rq 132usb przenosny magnetofon kasetowy dyktafon microusb

Auna RCD320, retro CD odtwarzacz, FM, AUX, kremowy

Auna RCD320, retro CD odtwarzacz, FM, AUX, kremowy
Szczegół

auna RCD320 jest kompaktowym odtwarzaczem CD, którego design utrzymany jest w stylu retro, poza tym jest urządzeniem bardzo łatwym w obsłudze.Za pomocą przejrzystego pulpity obsługi można z łatwością nawigować pomiędzy tytułami ulubionych płyt CD. Przy tym możliwe jest skorzystanie z praktycznej funkcji ponownego odtwarzania, która sprawia, że jeden utwór może być odtwarzany raz za razem. Ponadto możliwe jest zaprogramowanie dowolnej kolejności odtwarzania nagrań.Przy pomocy obu pokręteł regulujących można bezstopniowo ustawiać głośność oraz stację radiową. Za pomocą wejścia AUX można także z łatwością odtwarzać sygnały audio zewnętrznych urządzeń takich jak MP3 oraz smartfony. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna RCD320, retro CD odtwarzacz, FM, AUX, kremowy , Auna av2 cd508 wzmacniacz hifi stereo 600w stal szlachetna

Auna Jerry Lee, gramofon retro, LP, USB, brązowy

Auna Jerry Lee, gramofon retro, LP, USB, brązowy
Szczegół

Nadchodzi czas na ponowne wyjęcie starej kolekcji płyt i oddanie się nostalgicznym wspomnieniom o dawnych czasach.To, co na pierwszy rzut oka wygląda na piękny kufer retro z lat 50-tych, mieści w sobie nowy, przenośny gramofon Jerry Lee marki auna. Odtwarza on nie tylko trzy różne wielkości płyt, ale posiada poza tym możliwość zdigitalizowania ulubionych płyt w kompaktowym, cyfrowym formacie.W tym celu dysponuje tylnym złączem USB, poprzez które sygnał z płyty gramofonowej można w prosty sposób nagrać na komputer. Złącze to służy jednocześnie do zasilania gramofonu Jerry Lee. W zakresie dostawy znajduje się odpowiedni kabel USB oraz adapter sieciowy do podłączania prądu z sieci.Gramofon Jerry Lee marki Auna nie wymaga dodatkowych głośników, ponieważ w jego zmyślnej obudowie kufrowej zamontowano już dwa głośniki stereo. Poza tym posiada on tylne wyjście cinch z możliwością podłączenia zewnętrznych głośników. Głośność reguluje się płynnie i bezpośrednio regulatorem obrotowym umieszczonym na urządzeniu. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna Jerry Lee, gramofon retro, LP, USB, brązowy , Auna ega080usb megafon odtwarzacz mp3 usb funkcja nagrywania 700m czarny

Auna Linie 501SW WN Subwoofer aktywny 500W orzech

Auna Linie 501SW WN Subwoofer aktywny 500W orzech
Szczegół

Subwoofer auna Linie 501 SW to idealne rozwiązanie do kina domowego oraz idealne uzupełnienie głośników stereo ze słabszymi basami.Aktywny subwoofer posiada odrębną regulację głośności, fazy i zakresu częstotliwości, tak aby móc dostosować dźwięk do indywidualnych upodobań oraz do warunków akustycznych panujących w danym pomieszczeniu. Dwa głośniki niskotonowe 20 cm (8 cali) generują potężne basy oraz pulsujące rytmy zamknięte w wytłumiającej rezonans obudowie.Zaciski przyłączy głośnika zapewniają połączenie z innymi głośnikami systemu surround lub wzmacniaczem zewnętrznym. Antypoślizgowe nóżki z gumy utrzymują subwoofer auna zawsze na miejscu.Subwoofer auna Linie 501 SW stanie się ozdobą każdego wnętrza dzięki eleganckiemu kształtowi, wykończeniu w kolorze orzecha oraz zdejmowanej osłonie głośników. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna Linie 501SW WN Subwoofer aktywny 500W orzech , Szafa grajaca auna graceland xxl usb sd aux cd ukf mw

Auna CS-Comp-12 głośniki samochodowe HiFi 8000W

Auna CS-Comp-12 głośniki samochodowe HiFi 8000W
Szczegół

auna CS-Comp-12 to wszechstronny i optymalnie dopasowany zestaw głośników samochodowych HiFi, który wytwarza 8000W mocy dzięki 2 zwrotnicom głośnikowym, 2 subwooferom, 2 głośnikom średnio-tonowym i 2 tweeterom. Tak dopasowany zestaw głośników gwarantuje różnorodną panoramę dźwięków, która zapewnia najwyższą jakość brzmienia odtwarzanych dźwięków. Czarna obudowa systemu głośników samochodowych Auna skrywa potężne zasoby mocy, która zapewnia nieprzerwane dostawy mocy służące do odtworzenia różnorodnych utworów. Zestaw jest dostarczany z kompletnym okablowaniem i materiałem montażowym, który umożliwia dziecinnie łatwą instalację urządzenia. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna CS-Comp-12 głośniki samochodowe HiFi 8000W , Auna nr 620 dab wieza stereo gramofon dab odtwarzacz cd drewno kolor brazowy

Auna Weimar radio internetoweDAB+ UKW Bluetoothbudzik, kolor buk

Auna Weimar radio internetoweDAB+ UKW Bluetoothbudzik, kolor buk
Szczegół

Dla estetów i miłośników dźwięku: auna prezentuje radio DAB Weimar wyróżniające się doskonałym brzmieniem dźwięku w atrakcyjnej, smukłej, drewnianej obudowie, obsługiwane komfortowo dzięki czytelnemu wyświetlaczowi. Pod katem funkcjonalności radio DAB to prawdziwego multi-talent: jako odbiornik stacji radiowych DAB +, sprzęt dysponuje 10 ustawieniami stacji, automatycznym wyszukiwaniem kanałów i kontrolą zakresu dynamicznego (DRC). Dodatkowe informacje są wyświetlane na ekranie. Wielkim atutem radia Auna Weimar jest możliwość stosowania go jako radio internetowe. Po podłączeniu do domowej sieci Wi-Fi, radio ma dostęp do internetowych stacji radiowych na całym świecie! Czy będą to latynoskie rytmy z Brazylii, jazz z Nowego Orleanu czy też muzyka country z Kansas: wystarczy dotknięcie przycisku, aby skorzystać z muzycznej inspiracji. Zapisanie ulubionej muzyki pozwala zachować orientację pomimo ogromnej różnorodności stacji. Poprzez Wi-Fi uzyskuje się ponadto dostęp do kolekcji muzycznej na komputerze. Po jej udostępnieniu, przy pomocy radia DAB można przeglądać zawartość własnej biblioteki. Korzystanie z MP3 odbywa się więc bez komputera. Ponadto, radio DAB z Bluetooth współpracuje ze smartfonami, klasycznym tunerem FM z pamięcią 10 stacji i 3,5mm wejściem pomocniczym AUX. To ostatnie umożliwia dostęp sygnałom stereo z tradycyjnych sprzętów odtwarzających. Dzięki wybitnym cechom akustycznym wyważonych głośników pełnozakresowych emitowany dźwięk uzyskuje wspaniałe brzmienie! (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna Weimar radio internetoweDAB+ UKW Bluetoothbudzik, kolor buk , Auna musicbox szafa grajaca gramofon odtwarzacz cd bt usb sd tuner ukf drewno

Auna Bebop Ghettoblaster, USB Bluetooth AUX MIC, czarny

Auna Bebop Ghettoblaster, USB Bluetooth AUX MIC, czarny
Szczegół

Odtwarzacz auna Bebop to przedstawiciel najnowszej generacji boomboksów. Idealny dla tancerzy, śpiewaków i fanów muzyki dzięki uniwersalnemu zakresowi połączeń i funkcji.Najważniejsze wizualne atrybuty tego sprzętu to m.in. masywna, trwała obudowa ze strukturalnym wykończeniem oraz lustrzany panel przedni, a także szeroka, mocno przykręcona rączka transportowa. Ponadto boomboks dysponuje potężnym, dwudrożnym systemem głośnikowym, który za sprawą dwu 13,4cm (5,25 ") głośników niskotonowych i dwu 4,9cm (2") głośników wysokotonowych, gwarantuje mocne basy i krystalicznie czyste wysokie tony.Pod względem zakresu funkcji Auna Bebop oferuje wszystkie standardy rynkowe, takie jak interfejs USB / MP3 do podłączenia urządzeń pamięci masowej, np. zewnętrznych dyskow twardych, pamięci USB i odtwarzaczy MP3. Bebop wczytuje 2000 utworów, wybieralnych w dowolnej chwili poprzez prosty system obsługi. Zestaw funkcji dopełnia odbiornik radiowy FM z pamięcią 21 stacji.Dzięki wbudowanej technologia Bluetooth, Auna bezprzewodowo włącza do repertuaru muzykę smartfona, tabletu lub laptopa. Poprzez wejście AUX można rownież przewodowo podłączyć do systemu konwencjonalne sprzęty, takie jak odtwarzacz CD lub stereo. Boomboks umożliwia bezproblemowe dokonywanie wszelkich podłączeń.2-pasmowy equalizer oraz wbudowany procesor sygnału cyfrowego oferują użytkownikowi różne opcje dostosowania brzmienia dźwięku w zakresie tonów wysokich i niskich. Profesjonalni wykonawcy z pewnościa skorzystają podczas występów z dwu wejść mikrofonowych, czy też poprowadzą konkursy karaoke. Głośnośc mikrofonu regulowana jest osobno, a na życzenie nawet z efektem echa. Wszystkie funkcje obsługuje się wygodnie za pomocą pilota zdalnego sterowania. Dwa duże pokrętła na boomboksie także umożliwiają łatwą obsługę. Zintegrowany wyświetlacz LED prezentuje aktualnie aktywne funkcje.Dzięki płaskiej obudowie i wbudowanej bateriii boomboks Auna Bebop sprawdzi się podczas sesji freestyle, bitew breakdance oraz wszędzie tam, gdzie pożądana jest dobra, muzyczna rozrywka. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna Bebop Ghettoblaster, USB Bluetooth AUX MIC, czarny , Auna nr 620 dab wieza stereo gramofon dab odtwarzacz cd drewno kolor czarny

Auna Bebop Ghettoblaster, USB Bluetooth AUX MIC, żółty

Auna Bebop Ghettoblaster, USB Bluetooth AUX MIC, żółty
Szczegół

Odtwarzacz auna Bebop należy to przedstawiciel najnowszej generacji boomboksów. Idealny dla tancerzy, śpiewaków i fanów muzyki dzięki uniwersalnemu zakresowi połączeń i funkcji.Najważniejsze wizualne atrybuty tego sprzętu to m.in. masywna, trwała obudowa ze strukturalnym wykończeniem oraz lustrzany panel przedni, a także szeroka, mocno przykręcona rączka transportowa. Ponadto boomboks dysponuje potężnym, dwudrożnym systemem głośnikowym, który za sprawą dwu 13,4cm (5,25 ") głośników niskotonowych i dwu 4,9cm (2") głośników wysokotonowych, gwarantuje mocne basy i krystalicznie czyste wysokie tony.Pod względem zakresu funkcji Auna Bebop oferuje wszystkie standardy rynkowe, takie jak interfejs USB / MP3 do podłączenia urządzeń pamięci masowej, np. zewnętrznych dyskow twardych, pamięci USB i odtwarzaczy MP3. Bebop wczytuje 2000 utworów, wybieralnych w dowolnej chwili poprzez prosty system obsługi. Zestaw funkcji dopełnia odbiornik radiowy FM z pamięcią 21 stacji.Dzięki wbudowanej technologia Bluetooth, Auna bezprzewodowo włącza do repertuaru muzykę smartfona, tabletu lub laptopa. Poprzez wejście AUX można rownież przewodowo podłączyć do systemu konwencjonalne sprzęty, takie jak odtwarzacz CD lub stereo. Boomboks umożliwia bezproblemowe dokonywanie wszelkich podłączeń.2-pasmowy equalizer oraz wbudowany procesor sygnału cyfrowego oferują użytkownikowi różne opcje dostosowania brzmienia dźwięku w zakresie tonów wysokich i niskich. Profesjonalni wykonawcy z pewnościa skorzystają podczas występów z dwu wejść mikrofonowych, czy też poprowadzą konkursy karaoke. Głośnośc mikrofonu regulowana jest osobno, a na życzenie nawet z efektem echa. Wszystkie funkcje obsługuje się wygodnie za pomocą pilota zdalnego sterowania. Dwa duże pokrętła na boomboksie także umożliwiają łatwą obsługę. Zintegrowany wyświetlacz LED prezentuje aktualnie aktywne funkcje.Dzięki płaskiej obudowie i wbudowanej bateriii boomboks Auna Bebop sprawdzi się podczas sesji freestyle, bitew breakdance oraz wszędzie tam, gdzie pożądana jest dobra, muzyczna rozrywka. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna Bebop Ghettoblaster, USB Bluetooth AUX MIC, żółty , Auna sarah ann dab gramofon 33 45 78 obr min radio dab ukf bluetooth czarny

Auna Kabel głośnikowy, 2 × 2,5 mm², 10 m

Auna 388-BT, wieża stereo, gramofon, kaseta, Bluetooth

Auna 388-BT, wieża stereo, gramofon, kaseta, Bluetooth
Szczegół

auna 388 BT-to system stereołączący osiągnięcia najnowocześniejszej technologii i dobrej starej szkoły analogowej. Wyposażony w pełen repertuar sprawdzonych opcji urządzeń audio, takich jak odtwarzanie, nagrywanie, odtwarzacz CD i dwie kieszenie kasetowe, kompaktowy system stereo Auna obsługuje dodatkowo format MP3. Poprzez port USB i SD / MMCi interfejs Bluetooth, dostarczane są wszelkie pliki muzyczne MP3. Poza licznymi opcjami odtwarzania, umożliwiającymi słuchanie całej kolekcji muzykinawet w wielopokoleniowym gospodarstwie domowym przy użyciu różnych nośników, Auna 388-BT dostarcza nam opcje nagrywania. Jest ona tak rozbudowana że umożliwia przekształcenie analogowych skarbów w cyfrowe dane.Zatem funkcja kodowania umożliwia digitalizację muzyki z płyt analogowych, CD lub kaset z szybkością 128kbps. Nowo utworzone pliki MP3 są zapisywane bezpośrednio na podłączonym dysku USB lub karcie pamięci. Klasycznemożliwości nagrywania muzyki z płyt winylowych lub radia istnieją dzięki podwójnemu magnetofonowi kasetowemu. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna 388-BT, wieża stereo, gramofon, kaseta, Bluetooth , Auna disgo box 100 przenosny system pa 50 w rms bt gniazdo sd led diody usb akumulator czarny

Głośniki samochodowe Auna Goldblaster 6.5, 16,5 cm (6,5")

Głośniki samochodowe Auna Goldblaster 6.5, 16,5 cm (6,5")
Szczegół

auna Goldblaster 6.5 to para mieniących się głośników samochodowych 16,5 cm (6,5"), które zachwycają nie tylko wizualnie, ale przede wszystkim wysoką jakością dźwięku. Moc całkowitą 600W zawdzięczają one specjalnej mieszance materiałów oraz membranie, której ciężar i sztywna budowa zapewnia czyste brzmienie, zwłaszcza na granicach mocy. Hojnie wyposażone cewki ASV głośników samochodowych Auna gwarantują odtwarzanie dźwięku bez zakłóceń oraz wpływają na wysoką moc oferowanego sprzętu. Dzięki zastosowaniu magnesów neodymowych obydwa wysokotonowe głośniki samochodowe wytwarzają mocne pole magnetyczne, przez co czułość membrany rośnie i w efekcie powstaje optymalna jakość brzmienia. Wysoką moc głośników Auna Goldblaster 6.5 sugerują wyeksponowane, pozłacane membrany. Czarna obudowa kontrastuje ze złotymi elementami i sprawia, że głośniki Goldblaster idealnie pasują do zastosowań w tuningu. Ponadto, nie od dziś wiadomo, że ze złotym kolorze każdemu do twarzy, czy to chodzi o samochód, czy o pasażerów. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Głośniki samochodowe Auna Goldblaster 6.5, 16,5 cm (6,5") , Auna amp 2 dg wzmacniacz stereo hi fi 2 x 50w rms bt usb cyfrowe wejscie optyczne i koncentryczne

Głośniki samochodowe Auna Goldblaster 6x9, 15x23 cm,1000W

Głośniki samochodowe Auna Goldblaster 6x9, 15x23 cm,1000W
Szczegół

auna Goldblaster 6x9 to para mieniących się głośników samochodowych 15x23 cm (6x9"), które zachwycają nie tylko wizualnie, ale przede wszystkim wysoką jakością dźwięku. Moc całkowitą 1000W zawdzięczają one specjalnej mieszance materiałów oraz membranie, której ciężar i sztywna budowa zapewnia czyste brzmienie, zwłaszcza na granicach mocy. Hojnie wyposażone cewki ASV głośników samochodowych Auna gwarantują odtwarzanie dźwięku bez zakłóceń oraz wpływają na wysoką moc oferowanego sprzętu. Dzięki zastosowaniu magnesów neodymowych obydwa wysokotonowe głośniki samochodowe tworzą mocne pole magnetyczne, przez co czułość membrany rośnie i w efekcie powstaje optymalna jakość brzmienia. Wysoką moc głośników Auna Goldblaster 6x9" sugerują wyeksponowane, pozłacane membrany. Czarna obudowa kontrastuje ze złotymi elementami i sprawia, że głośniki Goldblaster idealnie pasują do zastosowań w tuningu. Ponadto, nie od dziś wiadomo, że ze złotym kolorze każzdemu do twarzy, czy to chodzi o samochód, czy o pasażerów. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Głośniki samochodowe Auna Goldblaster 6x9, 15x23 cm,1000W

Auna RQ-132, magnetofon kasetowy, przenośny, dyktafon, mikrofon

Auna RQ-132, magnetofon kasetowy, przenośny, dyktafon, mikrofon
Szczegół

Stał się popularny w latach 70., a dziś ma status urządzenia kultowego: magnetofon kasetowy! Magnetofon kasetowy RQ-132 marki auna pozwala ożyć na nowo starym kasetom magnetofonowym.Wciąż leży gdzieś w piwnicy: zakurzony karton pełen niezliczonych kaset z dawnych czasów. Wyjątkowe ciepłe i pełne brzmienie wzbudza nostalgicznie uczucia. RQ-132 to druga młodość magnetofonów kasetowych.Oprócz klasycznych funkcji odtwarzania i nagrywania posiada też inne praktyczne cechy. Wbudowany mikrofon pozwala na wykorzystanie urządzenia jako dyktafonu do notatek głosowych itp. Wejście mikrofonowe zapewnia dodatkową opcję podłączenia zewnętrznych sygnałów audio. W razie potrzeby można również podłączyć mikrofon zewnętrzny. Materiał dźwiękowy można odtwarzać przez wbudowany głośnik lub cicho na słuchawkach podłączonych do wyjścia słuchawkowego.Magnetofon kasetowy RQ-132 marki auna ucieszy wszystkich miłośników kaset magnetofonowych. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna RQ-132, magnetofon kasetowy, przenośny, dyktafon, mikrofon

Auna RQ-132USB, magnetofon kasetowy, przenośny, dyktafon, microUSB

Auna RQ-132USB, magnetofon kasetowy, przenośny, dyktafon, microUSB
Szczegół

Stał się popularny w latach 70., a dziś ma status urządzenia kultowego: odtwarzacz kasetowy! Magnetofon kasetowy RQ-132USB marki auna pozwala ożyć na nowo starym kasetom magnetofonowym.Wciąż leży gdzieś w piwnicy: zakurzony karton pełen niezliczonych kaset z dawnych czasów. Szczególnie ciepłe i bogate brzmienie niesie ze sobą tchnienie nostalgii i nie straciło swojego uroku nawet po latach. RQ-132USB to druga młodość magnetofonów kasetowych.Oprócz klasycznych funkcji odtwarzania i nagrywania posiada też inne praktyczne cechy. Wbudowany mikrofon pozwala na wykorzystanie urządzenia jako dyktafonu do notatek głosowych itp. Wejście mikrofonowe zapewnia dodatkową opcję podłączenia zewnętrznych sygnałów audio. W razie potrzeby można również podłączyć mikrofon zewnętrzny. Każdy, kto chciałby cyfrowo archiwizować analogowe sygnały audio, znajdzie dzięki portowi USB odpowiednie złącze do zapisu. Materiał dźwiękowy można odtwarzać przez wbudowany głośnik lub cicho na słuchawkach podłączonych do wyjścia słuchawkowego.Magnetofon kasetowy RQ-132USB marki auna ucieszy wszystkich miłośników kaset magnetofonowych. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna RQ-132USB, magnetofon kasetowy, przenośny, dyktafon, microUSB

Auna Streetstar 15 mobilny zestaw nagłośnieniowy z pokrowcem

Auna Streetstar 15 mobilny zestaw nagłośnieniowy z pokrowcem
Szczegół

Let's get this Party started!Mobilny zestaw PA auna Streetstar 15 Double Star służy dźwiękiem tam, gdzie jest to potrzebne: w samym środku wydarzeń i wszelkiego rodzaju występów - festynów ulicznych, sportowych, przyjęć rodzinnych i dla dzieci, popisów ulicznych muzyków. Ten specjalista od dźwięku zadowoli nawet 100-osobową publiczność.Let's get loud!Potężny 15" (38,1 cm) subwoofer przenośnego zestawu PA auna Streetstar 15 dostarczy publiczności soczystych, przenikających na wskroś basów, podczas gdy tweeter zapewni pełne brzmienie dźwięku. Odpowiedni dźwięk uzyskuje się dzięki rozlicznym opcjom podłączeń: Bluetooth do odtwarzania list utworów ze smartfona, tabletu lub odtwarzacza MP3, portu USB i slotu SD, wejścia liniowego AUX-in z innych sprzętów hi-fi audio, takich jak odtwarzacze CD i systemy stereo lub też klasycznie poprzez radio FM. Wejście gitarowe otwiera dostęp dla gitary elektrycznej. Dwa zintegrowane mikrofony radiowe UHF umożliwią realizację na gorąco popisów karaoke, występów wokalnych i efektownych moderacji. Te bezprzewodowe mikrofony gwarantują transmisję wolną od zakłóceń nawet przy dalekim zasięgu - idealne by porwać każdą publiczność.Let's move!Zestaw PA auna Streetstar 15 Double Star jest doskonale przystosowany do zastosowań mobilnych: wytrzymała obudowa ABS poradzi sobie z przypadkowymi uderzeniami, natomiast wysuwany uchwyt o maks. długości 100 cm umożliwia wygodne ciągnięcie nawet wysokim DJ-om. Szczególnie praktyczne są wymienne anteny radiowe UHF. Mocny akumulator 7,2 Ah zapewnia ciągłą pracę przez okres 7 godzin, podczas gdy wskaźnik poziomu naładowania chroni przed wystąpieniem nieoczekiwanych przerw w transmisji. Oczywiście Streetstar 15 można też łatwo podłączyć do sieci zasilającej. Aby zawsze było wiadomo, co jest grane, system PA dysponuje 4-liniowym wyświetlaczem tagów ID3. Pełnowartościowy pilot umożliwia wygodną obsługę na odległość.Let's have some equipment too!Aby transport przebiegał w bezpieczny sposób, aunę Streetstar 15 wyposażono w pokrowiec. Pokrywa głośnika z trwałej i odpornej na warunki atmosferyczne tkaniny zapewnia optymalną ochronę. Rączka transportowa zestawu PA dostępna jest przez wycięcie/klapkę na rzep z boku obudowy, natomiast uchwyt wysuwany - przez wycięcie z tyłu. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna Streetstar 15 mobilny zestaw nagłośnieniowy z pokrowcem

Głośniki samochodowe Auna CS-4838 10cm (4") 2x250W max.

Głośniki samochodowe Auna CS-4838 10cm (4") 2x250W max.
Szczegół

auna CS-4838 to para głośnikówsamochodowych o 3-drożnej-współosiowej konstrukcji oraz mocy maks.500 W.Materiały, z których zostałaskonstruowana membrana głośników samochodowych Auna zostałydobrane pod względem wagi oraz sztywności tak, aby zapewnić czystydźwięk zwłaszcza w obszarze tonów średnich, utrzymującjednocześnie czystość w obszarach granicznych. Dodatkowe działaniekorygujące oraz wzmacniające posiadają stosunkowo duże cewki ASV.Neodymowy magnes tweetera generujewyjątkowo silne pole magnetyczne, co podnosi czułość cewki iostatecznie przekłada się na jeszcze lepszą jakość dźwięku.Wizualnie głośniki samochodowe AunaCS-4838 nie rzucają się w oczy i dzięki srebrno-czarnej tonacjikolorów pasują do wnętrza każdego samochodu. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Głośniki samochodowe Auna CS-4838 10cm (4") 2x250W max.

Głośniki samochodowe Auna CS-5838 13cm (5") 2x300W max.

Głośniki samochodowe Auna CS-5838 13cm (5") 2x300W max.
Szczegół

auna CS-5838 to para 3-drożnych coaxialnych głośników samochodowych o silnym basie, zdobywających sobie posłuch mocą 600W.Tworzywa membrany głośników samochodowych Auna dobierane są pod kątem ciężaru i sztywności, by uzyskać wyrazistość w zakresie średnich częstotliwości , zachowując czysty, nieprzesterowany dźwięk aż po granice wydajności. Dodatkowo, wzmacniające wydajność, stosunkowo duże cewki działają przeciw przesterowaniom.Neodymowy materiał tweeterów generuje wyjątkowo silne pole magnetyczne, które wzbudza czułość cewki i w rezultacie polepsza jakość dźwięku.Estetyczny i nieprzesadzony design, w czarno-srebrną kolorystyce, pozwala głośnikom Auna CS-5838wpasować się do wnętrza każdego pojazdu. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Głośniki samochodowe Auna CS-5838 13cm (5") 2x300W max.

Auna KS-1 Starlet, zestaw do karaoke, kolor czarny

Auna KS-1 Starlet, zestaw do karaoke, kolor czarny
Szczegół

KS-1 Starlet marki auna to wszechstronny zestaw karaoke, który zamieni każdą imprezę karaoke w niezapomniane przeżycie. Dzięki obsłudze CD+G zestaw umożliwia odtwarzanie samodzielnie przygotowanych utworów karaoke i stworzenie nastroju wieczoru, jakiego sobie życzysz. Dołączony kabel do TV umożliwia przesłanie dźwięku i obrazu do Twojego telewizora.KS-1 Starlet von Auna nadaje się także idealnie do spontanicznego śpiewania bez użycia telewizora. Slot na CD odtwarza każdą standardową płytę CD z Twoim ulubionym wykonawcą. Oprócz głośności Master (głównej) dostępny jest również regulator głośności mikrofonu, efekt Echo i podział dźwięku na stereo. Szczególną funkcją jest system automatycznego sterowania głosu (AVC), który automatycznie ścisza muzykę, kiedy ktoś zaczyna śpiewać do mikrofonu. Tu także dostępny jest płyny regulator obrotowy, który umożliwia wybicie się także osobom o cichszym głosie.Oprócz dołączonego mikrofonu urządzenie posiada też wejście dla drugiego, opcjonalnie dostępnego mikrofonu. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby stworzyć romantyczny duet.Przejrzysty panel obsługi, jak i też nawigacja pomiędzy utworami są praktycznie intuicyjne. Praktyczna funkcja powtarzania oraz programowana kolejność odtwarzania to zalety Auna KS-1 Starlet, które czynią go bardzo nowoczesnym zestawem najnowszej generacji. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna KS-1 Starlet, zestaw do karaoke, kolor czarny

Auna Jerry Lee, gramofon retro, LP, USB, czarno-biały

Auna Jerry Lee, gramofon retro, LP, USB, czarno-biały
Szczegół

Nadchodzi czas na ponowne wyjęcie starej kolekcji płyt i oddanie się nostalgicznym wspomnieniom o dawnych czasach.To, co na pierwszy rzut oka wygląda na piękny kufer retro z lat 50-tych, mieści w sobie nowy, przenośny gramofon Jerry Lee marki auna. Odtwarza on nie tylko trzy różne wielkości płyt, ale posiada poza tym możliwość zdigitalizowania ulubionych płyt w kompaktowym, cyfrowym formacie.W tym celu dysponuje tylnym złączem USB, poprzez które sygnał z płyty gramofonowej można w prosty sposób nagrać na komputer. Złącze to służy jednocześnie do zasilania gramofonu Jerry Lee. W zakresie dostawy znajduje się odpowiedni kabel USB oraz adapter sieciowy do podłączania prądu z sieci.Gramofon Jerry Lee marki Auna nie wymaga dodatkowych głośników, ponieważ w jego zmyślnej obudowie kufrowej zamontowano już dwa głośniki stereo. Poza tym posiada on tylne wyjście cinch z możliwością podłączenia zewnętrznych głośników. Głośność reguluje się płynnie i bezpośrednio regulatorem obrotowym umieszczonym na urządzeniu. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna Jerry Lee, gramofon retro, LP, USB, czarno-biały

Auna Harvard IR, wieża, DAB+/FM, odtwarzacz CD, Bluetooth

Auna Harvard IR, wieża, DAB+/FM, odtwarzacz CD, Bluetooth
Szczegół

Mikrosystem auna Harvard oferuje wiele przydatnych funkcji, dzięki czemu należy do elitarnych kompaktowych systemów stereo.Mikrosystem auna Harvard skierowany jest przede wszystkim do urządzeń mobilnych, takich jak smartfony - oprócz interfejsu bluetooth zawiera również port USB do ładowania podłączonych urządzeń. Wejście AUX służy do przewodowego podłączenia zewnętrznych źródeł. Odtwarzacz CD odtwarza najbardziej popularne formaty płyt, a także format MP3. Ponadto port USB oferuje również obsługę formatu WMA.Elegancka konstrukcja z frontem ze szczotkowanego aluminium i zaokrąglonymi krawędziami jest bardzo stylowa. Mikrosystem auna Harvard zawiera zarówno tuner DAB/DAB+, jak i klasyczny odbiornik FM. Do dyspozycji 20 miejsc pamięci dla stacji radiowych. Na wyświetlaczu LCD ukazują się informacje RDS (tytuł utworu, wykonawca, ...) w ramach bieżącej audycji. Inne cechy mikrosystemu to 4 nastawienia wstępne equalizera, funkcja X-Bass, sleep timer i budzik. System może być obsługiwany bezpośrednio na urządzeniu, dostępny jest również pilot do wygodnej obsługi z kanapy.Dostępne kolory: biały (10031950), orzech (10031949) (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna Harvard IR, wieża, DAB+/FM, odtwarzacz CD, Bluetooth

Auna Pro ST-2-WSS, uchwyt ścienny do kolumn

Auna Pro ST-2-WSS, uchwyt ścienny do kolumn
Szczegół

Dzięki wspornikowi ściennemu do głośników z 35 mm flanszą od auna Pro, kolumny głośnikowe mogą bezpiecznie spoczywać na ścianie. Montaż kolumn na ścianie jest sensowny w aspekcie akustycznym. Dzięki temu uwolniona przestrzeń na podłodze może być pożytecznie wykorzystana, np.w barach, pubach i restauracjach, bez konieczności rezygnacji z potężnego systemu nagłaśniania. Kąt głośników można regulować w trzystopniowo, aby optymalnie dostroić dźwięk do warunków przestrzennych Należy pamiętać, że wspornik ścienny dostarczany jest bez śrub i kołków. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna Pro ST-2-WSS, uchwyt ścienny do kolumn

Auna Pro CM001B, mikrofon pojemnościowy, XLR, studyjny, kolor czarny

Auna Pro CM001B, mikrofon pojemnościowy, XLR, studyjny, kolor czarny
Szczegół

auna Pro CM001B Studio-Mikrofon to profesjonalny mikrofon pojemnościowy. Dzięki wysokiej czułości, niskiemu poziomowi szumów własnych oraz szerokiemu pasmu przenoszenia, mikrofon ten przeznaczony jest do obsługi występów scenicznych oraz do realizacji nagrań instrumentalnych i wokalnych. Mikrofon auna Pro Profi znajdzie również zastosowanie jako medium do tworzenia własnych podcastów i własnych produkcji radiowych. Szczególnie duża, 32 mm kapsuła-nerka, której membrany wykonane są ze złota, zapewnia idealne warunki do produkcji studyjnych, nagrań domowych oraz nagrań live. Ponadto mikrofon studyjny auna Pro posiada zintegrowany filtr Low Cut, który w razie potrzeby można aktywować, korzystając z ukrytego w obudowie przełącznika. Mikrofon wymaga zasilania phantom 48V. Mikrofon wraz z siatką-pająkiem można ustawić na statywie z gwintem 5/3"- 5/8" - dzięki dołączonemu adapterowi. Solidny, ciężki korpus mikrofonu studyjnego auna Pro CM001S, wykonany z mosiądzu, jest nie tylko niezwykle odporny na wstrząsy i zadrapania. Utrzymany w czarnej kolorystyce zachowuje również ponadczasowy styl. Podczas transportu szlachetnie wykonany mikrofon spoczywa w futerale, chroniącym go przed uszkodzeniami.Proszę zauważyć, że mikrofon nie jest wyposażony w interfejs USB. Do bezpośredniego podłączenia do komputera, zalecamy numery pozycji 10006514, 10006515, 10011703 i 10011711. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna Pro CM001B, mikrofon pojemnościowy, XLR, studyjny, kolor czarny

Auna Pro UKF-550-2 Quartett2, zestaw mikrofonów bezprzewodowych

Auna Pro UKF-550-2 Quartett2, zestaw mikrofonów bezprzewodowych
Szczegół

auna Pro UKF-550 Quartett2 to praktyczny zestaw mikrofonów bezprzewodowych UKF, które nadają się idealnie do zastosowań podczas eventów firmowych i prywatnych. Ten bezprzewodowy zestaw składa się z 4 mikrofonów typu headset - doskonałych w sytuacji gdy wokalista lubi dużo podczas swojego występu gestykulować, podczas prezentacji marketingowych i innych wystąpień wymagających ruchu. Technologia UKF pozwala na zastosowanie systemu auna Pro Quartet 2 w każdej sytuacji. Natomiast wyjście XLR i Jack 6,3 mm umożliwiają podłączenie różnych dodatkowych urządzeń PA. Dzięki energooszczędnej konstrukcji auna Pro UKF-550 Quartet 2 może pracować przez wiele godzin i nadaje się doskonale na imprezy o długim czasie trwania. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna Pro UKF-550-2 Quartett2, zestaw mikrofonów bezprzewodowych

Para głośników samochodowych Auna 15x23cm (6x9") 2x450W max. black

Para głośników samochodowych Auna 15x23cm (6x9") 2x450W max. black
Szczegół

Ekipa Auny już od samego początku zawarła przymierze z basami, bezustannie pracując nad dalszym udoskonaleniem ich w swoich seriach głośnikowych. W najnowszej generacji głośników samochodowych Auny moc szczytową podniesiono do 900W, pozostając jednak przy możliwości połączenia z systemami HiFi każdego rodzaju, i wysokiej jakości dźwięku w dowolnej konwencji muzycznej. Powściągliwy design tych głośników nawiązuje do korzeni projektantów Auny w auto-tuningu. Wytłoczony kosz w zestawieniu z raczej skromną czarną-masywną obudową, tworzą dojrzałą estetyką głośników Auny. Towar wysokiej jakości w świetnej cenie. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Para głośników samochodowych Auna 15x23cm (6x9") 2x450W max. black

Auna Kabel Cinch (RCA) - Cinch (RCA), 5 m, stereo

Auna Kabel Cinch (RCA) - Cinch (RCA), 5 m, stereo
Szczegół

kabel RCA stereo (cinch) – RCA stereo (cinch) - 5 metrów (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna Kabel Cinch (RCA) - Cinch (RCA), 5 m, stereo

Auna Kabel Cinch (RCA) - Jack 6,3 mm, 1,5 m

Auna Kabel Cinch (RCA) - Jack 6,3 mm, 1,5 m
Szczegół

Kabel stereo cinch (RCA) / 6,3 mm typu jack, 1,5 m (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna Kabel Cinch (RCA) - Jack 6,3 mm, 1,5 m

Para głośników samochodowych Auna SBC-4121 10cm (4") 800W

Para głośników samochodowych Auna SBC-4121 10cm (4") 800W
Szczegół

auna SBC-4121 to para bogatych w basy, 2 drożnych głośników samochodowych o maksymalnej mocy 500W każdy. Materiały, z których wykonano membrany głośników Auna, wybrane zostały z myślą o czystości brzmienia tonów średnich oraz jakości dźwięku bez zbędnych zniekształceń. Dodatkowym elementem wzmacniającym i korygującym są porównywalnej wielkości cewki ASV. Neodymowy głośnik wysokotonowy wytwarza silne pole magnetyczne, dzięki czemu wzrasta czułość cewki drgającej, co ostatecznie zapewnia zoptymalizowaną jakość dźwięku. Czerwone, metaliczne membrany odróżniają wizualnie głośniki samochodowe Auna SBC-5121 od innych, zazwyczaj jednokolorowych modeli. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Para głośników samochodowych Auna SBC-4121 10cm (4") 800W

Auna SBC-9141 15x23cm (6x9") głośniki samochodowe 2000W max.

Auna SBC-9141 15x23cm (6x9") głośniki samochodowe 2000W max.
Szczegół

auna SBC-9141 to para trójdrożnych głośników współosiowych, z których każdy osiąga do 1000 W max. mocy.Do budowy membrany głośników samochodowych Auna wybrane zostały materiały o właściwościach zapewniających świetne brzmienie średnich tonów oraz szeroki zakres niezakłóconych tonów wysokich i niskich. Dodatkowo moc i zakres wzmacniają cewki ASV.Neodymowy materiał tweetera wytwarza wyjątkowo silne pole magnetyczne, przez co wzrasta czułość cewek drgających i w efekcie powstaje optymalna jakość dźwięku.Wizualnie, głośniki samochodowe Auna SBC-9141 dzięki metaliczno-czerwonej membranie odchodzą od powszechnych jednokolorowych wzorów głośników. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna SBC-9141 15x23cm (6x9") głośniki samochodowe 2000W max.

Auna Picknicker, przenośna lodówka na kółkach, 36 l, głośnik BT

Auna Picknicker, przenośna lodówka na kółkach, 36 l, głośnik BT
Szczegół

Tu znajdziesz coś dla uszu: Przenośna chłodziarka na kółkach Picknicker marki auna to nie tylko odświeżenie dzięki zimnym napojom, ale także odpowiednie brzmienie na party w ogrodzie.Odświeżające bity, gorące rytmy lub elektryzujące brzmienie elektro. Przez Bluetooth można streamować żądaną playlistę ze smartfona lub tabletu. Zewnętrzne źródła audio, takie jak odtwarzacze MP3, można podłączyć poprzez złącze AUX. Wydajny akumulator pozwala cieszyć się muzyką przez wiele godzin. Posiada też dostateczną ilość energii, aby przez USB naładować jeszcze telefon komórkowy lub tablet. Głośnik szerokopasmowy posiada stopień ochrony IP X6, co czyni go niewrażliwym na działanie wody.Pojemność użytkowa rzędu 36 l pozwala na napełnienie chłodziarki napojami i smakowitymi przekąskami. Puszki z napojami można umieścić w uchwycie w pokrywie bez obawy o ich wywrócenie. Otwieracz do butelek na tylnej stronie ułatwia szybki dostęp do zimnej zawartości. Głośnik Bluetooth można wyjąc i ustawić wśród imprezowiczów, a wgłębienie wykorzystać jako dodatkową półkę.Zielone parki, piaszczyste plaże lub ziemiste miejsca kempingowe. Picknicker marki auna to przenośny profesjonalista chłodzenia, a dzięki uchwytowi teleskopowemu i dużym kółkom można nim jechać po każdym terenie.Odświeżenie dla zmysłów i imprezowy nastrój w praktycznej konstrukcji na kółkach – przenośna chłodziarka na kółkach Picknicker z głośnikiem Bluetooth marki auna zatroszczy się o odświeżenie i brzmienie na wycieczkach na zieloną trawkę z rodziną i przyjaciółmi.Dostępne wersje: szara/czarna, niebieska/czarna (nr kat.: 10031528) (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna Picknicker, przenośna lodówka na kółkach, 36 l, głośnik BT

Auna Pro MIC-920B, mikrofon pojemnościowy, studyjny, wielkomembranowy, kolor czarny

Auna Pro MIC-920B, mikrofon pojemnościowy, studyjny, wielkomembranowy, kolor czarny
Szczegół

auna Pro MIC-920B to mikrofon pojemnościowy przeznaczony do nowoczesnych zastosowań cyfrowych. Czy to w celu realizowania doskonałej jakości nagrań wokalnych w studiu, podcastów, czy też dubbingu filmów: Poprzez kabel USB można podłączyć mikrofon do komputera, PC lub laptopa, gdzie jest on od razu - dzięki technologii Plug&Play - gotowy do pracy.Mikrofon studyjny USB auna Pro MIC-920B - zoptymalizowany pod kątem nagrywania śpiewu i mowy - o częstotliwosci próbkowania 16 bit / 48 kHz i zrównoważonej charakterystyce kardioidalnej umożliwia nagrywanie partii wokalnych w najwyższej jakości, tworząc tym samym doskonaly materiał wyjściowy do masteringu dźwięku w produkcji utworów, podcastów lub prezentacji dla własnego streamingu radiowego. Szczególnie praktyczne jest zintegrowane 3,5 mm wyjście słuchawkowe jack na mikrofonie, umożliwiające monitoring nagrania na żywo.Dołączony uchwyt / pająk mikrofonowy służy do mocowania mikrofonu wielkomembranowego auna Pro MIC-920B na popularnych typach statywów i ramion mikrofonowych. Nylonowa powłoka redukuje rezonansowe drgania akustyczne i zakłócenia powstające na obudowie. Gwint wielkości 5/8 cala umożliwia zamontowanie uchwytu / pająka mikrofonowego na standardowym statywie mikrofonowym. Adapter 3/8 "- 5/8" gwarantuje możliwość korzystania z mikrofonu w przypadku gwintów o innym rozmiarze.Wytrzymały korpus metalowy w kolorze matowo-czarnym oraz stalowy kosz z metalu chroniący 16-milimetrową wkładkę mikrofonu z elektretu gwarantują wyjątkowo długą żywotność i trwałość sprzętu, dzięki czemu mikrofon można bez problemu wykorzystać na przykład do sesji nagraniowych w autobusie lub w hotelu. Skórzany futerał umożliwia łatwy i bezpieczny transport. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna Pro MIC-920B, mikrofon pojemnościowy, studyjny, wielkomembranowy, kolor czarny

Auna Silver Star CD Cube, radio, Bluetooth, wyświetlacz HCC, białe

Auna Silver Star CD Cube, radio, Bluetooth, wyświetlacz HCC, białe
Szczegół

Mikrowieża Silver Star CD Cube marki auna to wielofunkcyjne, wszechstronne cudo. Urządzenie funkcjonuje jako radio z możliwością odbioru wielu stacji radiowych, a oprócz tego odtwarza płyty CD i pliki MP3.Oprócz bezprzewodowego połączenia przez Bluetooth istnieje możliwość podłączenia zewnętrznych odtwarzaczy multimedialnych poprzez wejście AUX. Odtwarzacz CD Slot-In odtwarza najbardziej popularne formaty płyt CD, a poprzez port USB można odtwarzać pliki MP3.Urządzenie posiada elegancki wygląd: panel przedni z aluminium kryje we wnętrzu radio WLAN oraz tuner UKF. Oferta stacji radiowych jest ogromna: Możliwość odbioru do 10 000 internetowych stacji radiowych z całego świata. Informacje, takie jak czas, utwór i artysta, są wyświetlane w czytelny sposób na wyświetlaczu HCC. Wieżę Silver Star CD Cube obsługuje się poprzez panel sterowania na urządzeniu lub wygodnie z kanapy przy użyciu pilota zdalnego sterowania.Wszechstronność i elegancja: wieża Silver Star CD Cube marki auna. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna Silver Star CD Cube, radio, Bluetooth, wyświetlacz HCC, białe

Auna E1004, zestaw kina domowego, 335 W RMS, kolor czarny

Auna E1004, zestaw kina domowego, 335 W RMS, kolor czarny
Szczegół

Zestaw kolumn marki auna w korzystnej cenie przekonuje do siebie świetnymi parametrami oraz znakomitym dźwiękiem.Dwie 3-drożne kolumny przednie, 3-drożna kolumna centralna i dwie 2-drożne kolumny-satelity mają łączną moc 335 W RMS i gwarantują tym samym niesamowite przeżycia podczas oglądania kina domowego.Zestaw nie pozostawia także nic do życzenia pod kątem optycznym. Obydwie kolumny-satelity nadają się do montażu ściennego. (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna E1004, zestaw kina domowego, 335 W RMS, kolor czarny

Auna Kara Dazzl Mikrofon karaoke z efektem świetlnym LED biały

Auna Kara Dazzl Mikrofon karaoke z efektem świetlnym LED biały
Szczegół

Jeszcze więcej miłej atmosfery i nastroju podczas wieczoru karaoke: Mikrofon LED Kara Dazzl marki auna z oświetleniem RGB!Dzięki mikrofonowi karaoke Kara Dazzl marki auna impreza karaoke utonie w kolorach. Nastrojowe oświetlenie RGB można aktywować włącznikiem na mikrofonie – dostarczy ono kolorowych efektów w trybie losowym lub w takt muzyki. Oświetlenie zmienia się od koloru białego poprzez żółty, niebieski, zielony liliowy aż do czerwonego.Bardzo długi kabel o długości 3 m zapewnia swobodę ruchów podczas śpiewania swoich ulubionych piosenek. Dzięki złączu jack 6,3 mm mikrofon karaoke LED Kara Dazzl marki auna jest kompatybilny ze standardowymi zestawami karaoke i sprzętem w studiu domowym.Dostępne kolory: auna Kara Dazzl Mikrofon karaoke z efektem świetlnym LED w kolorze białym, auna Kara Dazzl Mikrofon karaoke z efektem świetlnym LED w kolorze czarnym (nr kat. 10031951) (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna Kara Dazzl Mikrofon karaoke z efektem świetlnym LED biały

Auna MEGA080USB Megafon odtwarzacz MP3 USB funkcja nagrywania 700m czerwony

Auna MEGA080USB Megafon odtwarzacz MP3 USB funkcja nagrywania 700m czerwony
Szczegół

Megafon MEGA080USB marki auna o mocy 80 W posiada zasięg do 700 m i pomaga w skutecznej koordynacji większych zgromadzeń ludzkich, na przykład na demonstracji lub podczas imprez sportowych. Do megafonu można mówić lub przekazywać treści, odtwarzając je poprzez wewnętrzny odtwarzacz MP3, oprócz tego do dyspozycji jest funkcja syreny i gwizdka. Spiralny kabel pomiędzy megafonem a uchwytem jest elastyczny, co w każdym momencie zapewnia łatwość obsługi.Obsługa megafonu MEGA080USB jest bardzo prosta. Na mikrofonie znajdują się oprócz włącznika/wyłącznika zrozumiale oznaczone przyciski do trybu mowy, odtwarzania i nagrywania, oprócz tego można płynnie regulować głośność. Na samym urządzeniu znajduje się też slot na karty SD i złącze USB. Wewnętrzny odtwarzacz MP3 można obsługiwać po włożeniu karty lub pendrive'a bardzo prosto poprzez naciśnięcie odpowiednich przycisków.Przy niesprzyjającej pogodzie nie trzeba się martwić o funkcjonowanie urządzenia: Megafon marki auna o mocy 80W jest dzięki obudowie z tworzywa sztucznego niewrażliwy na zabrudzenia, trwały i odporny na warunki atmosferyczne. Tuba posiada ochronne krawędzie gumowe, a uszczelniona komora baterii poradzi sobie nawet w złych warunkach atmosferycznych. Pas naramienny umożliwia przyjemne noszenie megafonu MEGA080USB na ramieniu, dzięki czemu nawet w gorączkowej atmosferze można go w bezpieczny sposób przenosić.Dostępne kolory: czerwony, czarny (nr kat. 10031678) (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna MEGA080USB Megafon odtwarzacz MP3 USB funkcja nagrywania 700m czerwony

Auna EGA080USB Megafon odtwarzacz MP3 USB funkcja nagrywania 700m czarny

Auna EGA080USB Megafon odtwarzacz MP3 USB funkcja nagrywania 700m czarny
Szczegół

Megafon MEGA080USB marki auna o mocy 80 W posiada zasięg do 700 m i pomaga w skutecznej koordynacji większych zgromadzeń ludzkich, na przykład na demonstracji lub podczas imprez sportowych. Do megafonu można mówić lub przekazywać treści, odtwarzając je poprzez wewnętrzny odtwarzacz MP3, oprócz tego do dyspozycji jest funkcja syreny i gwizdka. Spiralny kabel pomiędzy megafonem a uchwytem jest elastyczny, co w każdym momencie zapewnia łatwość obsługi.Obsługa megafonu MEGA080USB jest bardzo prosta. Na mikrofonie znajdują się oprócz włącznika/wyłącznika zrozumiale oznaczone przyciski do trybu mowy, odtwarzania i nagrywania, oprócz tego można płynnie regulować głośność. Na samym urządzeniu znajduje się też slot na karty SD i złącze USB. Wewnętrzny odtwarzacz MP3 można obsługiwać po włożeniu karty lub pendrive'a bardzo prosto poprzez naciśnięcie odpowiednich przycisków.Przy niesprzyjającej pogodzie nie trzeba się martwić o funkcjonowanie urządzenia: Megafon marki auna o mocy 80W jest dzięki obudowie z tworzywa sztucznego niewrażliwy na zabrudzenia, trwały i odporny na warunki atmosferyczne. Tuba posiada ochronne krawędzie gumowe, a uszczelniona komora baterii poradzi sobie nawet w złych warunkach atmosferycznych. Pas naramienny umożliwia przyjemne noszenie megafonu MEGA080USB na ramieniu, dzięki czemu nawet w gorączkowej atmosferze można go w bezpieczny sposób przenosić.Dostępne kolory: czarny, czerwony (nr kat. 10031677) (electronic-star.pl)

Podobne produkty jak Auna EGA080USB Megafon odtwarzacz MP3 USB funkcja nagrywania 700m czarny
auna l766, auna mic, auna blaster, auna ituner, auna moving 2100, auna connect soundchef, auna blaster m, auna amp-2 dg, auna belle epoque 1901, auna mg tt 82c, auna nr 620 black, auna nr 620 dab, auna disgo box 100 dvd, auna linie 501sw bk subwoofer aktywny 500w czarny, auna rq 132usb przenosny magnetofon kasetowy dyktafon microusb, auna av2 cd508 wzmacniacz hifi stereo 600w stal szlachetna, auna ega080usb megafon odtwarzacz mp3 usb funkcja nagrywania 700m czarny, szafa grajaca auna graceland xxl usb sd aux cd ukf mw, auna nr 620 dab wieza stereo gramofon dab odtwarzacz cd drewno kolor brazowy, auna musicbox szafa grajaca gramofon odtwarzacz cd bt usb sd tuner ukf drewno, auna nr 620 dab wieza stereo gramofon dab odtwarzacz cd drewno kolor czarny, auna sarah ann dab gramofon 33 45 78 obr min radio dab ukf bluetooth czarny, auna ituner 320 me tuner cyfrowy hi fi spotify connect bluetooth sterowanie przy uzyciu aplikacji czarny, auna disgo box 100 przenosny system pa 50 w rms bt gniazdo sd led diody usb akumulator czarny, auna amp 2 dg wzmacniacz stereo hi fi 2 x 50w rms bt usb cyfrowe wejscie optyczne i koncentryczne