Ashleigh & burwood london treasure chest lampa katalityczna xl (16 x 12 cm)

Produkt Ashleigh & burwood london treasure chest lampa katalityczna xl (16 x 12 cm) znaleziono 50+x, jeśli to nie jest to, czego szukasz, spróbuj zmienić frazę Ashleigh & burwood london treasure chest lampa katalityczna xl (16 x 12 cm) i szukaj produktu ponownie.

Ashleigh & Burwood London Treasure Chest lampa katalityczna 16x12 cm

Ashleigh & Burwood London Treasure Chest lampa katalityczna 16x12 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Treasure Chest, 16x12 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Treasure Chest jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: nada piękny zapach całemu pomieszczeniu można bez obaw pozostawić bez nadzoru likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych Sposób użycia: Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Treasure Chest lampa katalityczna 16x12 cm , Ashleigh & burwood london treasure chest lampa katalityczna xl (16 x 12 cm)

Ashleigh & Burwood London Treasure Chest lampa katalityczna duża 18x9,5 cm

Ashleigh & Burwood London Treasure Chest lampa katalityczna duża 18x9,5 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Treasure Chest, 18x9,5 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Treasure Chest jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru nada piękny zapach całemu pomieszczeniu likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Treasure Chest lampa katalityczna duża 18x9,5 cm , Ashleigh & burwood london paradiso lampa katalityczna xl (16 x 12 cm)

Ashleigh & Burwood London Little Treasure lampa katalityczna 11x8 cm

Ashleigh & Burwood London Little Treasure lampa katalityczna 11x8 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Little Treasure, 11x8 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Little Treasure jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru nada piękny zapach całemu pomieszczeniu likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych Sposób użycia: Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Little Treasure lampa katalityczna 11x8 cm , Ashleigh & burwood london treasure chest lampa katalityczna duża (18 x 9,5 cm)

Ashleigh & Burwood London lampa katalityczna 16x12 cm

Ashleigh & Burwood London lampa katalityczna 16x12 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London, 16x12 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: nada piękny zapach całemu pomieszczeniu można bez obaw pozostawić bez nadzoru likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych zwalcza drobnoustroje powszechnie występujące w gospodarstwach domowych eliminuje do 99% bakterii, pleśni i roztoczy Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London lampa katalityczna 16x12 cm , Ashleigh & burwood london little treasure lampa katalityczna mała (11 x 8 cm)

Ashleigh & Burwood London London Sangria lampa katalityczna 18x9,5 cm

Ashleigh & Burwood London London Sangria lampa katalityczna 18x9,5 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London London Sangria, 18x9,5 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London London Sangria jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru nada piękny zapach całemu pomieszczeniu likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London London Sangria lampa katalityczna 18x9,5 cm , Ashleigh & burwood london pearlescence lampa katalityczna mała (12 x 6 cm)

Ashleigh & Burwood London Deep Purple lampa katalityczna duża (18 x 9,5 cm)

Ashleigh & Burwood London Deep Purple lampa katalityczna duża (18 x 9,5 cm)
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Deep Purple, , Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Deep Purple jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru nada piękny zapach całemu pomieszczeniu likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Deep Purple lampa katalityczna duża (18 x 9,5 cm) , Ashleigh & burwood london arabian nights lampa katalityczna duża (16 x 9,5 cm)

Ashleigh & Burwood London Pearlescence lampa katalityczna 12x6 cm

Ashleigh & Burwood London Pearlescence lampa katalityczna 12x6 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Pearlescence, 12x6 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Pearlescence jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych nada piękny zapach całemu pomieszczeniu Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Pearlescence lampa katalityczna 12x6 cm , Ashleigh & burwood london egyptian sunset lampa katalityczna duża (16 x 10 cm)

Ashleigh & Burwood London Vampiress lampa katalityczna 11x8 cm

Ashleigh & Burwood London Vampiress lampa katalityczna 11x8 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Vampiress, 11x8 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Vampiress jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych nada piękny zapach całemu pomieszczeniu Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Vampiress lampa katalityczna 11x8 cm , Ashleigh & burwood london african queen lampa katalityczna mała (12 x 6 cm)

Ashleigh & Burwood London Tsarina lampa katalityczna 10x6,5 cm

Ashleigh & Burwood London Tsarina lampa katalityczna 10x6,5 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Tsarina, 10x6,5 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Tsarina jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych nada piękny zapach całemu pomieszczeniu Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Tsarina lampa katalityczna 10x6,5 cm , Ashleigh & burwood london dragon's eye lampa katalityczna mała (12 x 6 cm)

Ashleigh & Burwood London Dreamcatcher lampa katalityczna 11x8 cm

Ashleigh & Burwood London Dreamcatcher lampa katalityczna 11x8 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Dreamcatcher, 11x8 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Dreamcatcher jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych nada piękny zapach całemu pomieszczeniu Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Dreamcatcher lampa katalityczna 11x8 cm , Ashleigh & burwood london meadow lampa katalityczna

Ashleigh & Burwood London Glitterati lampa katalityczna 11x9 cm

Ashleigh & Burwood London Glitterati lampa katalityczna 11x9 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Glitterati, 11x9 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Glitterati jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych można bez obaw pozostawić bez nadzoru nada piękny zapach całemu pomieszczeniu Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Glitterati lampa katalityczna 11x9 cm , Ashleigh & burwood london leopardess lampa katalityczna

Ashleigh & Burwood London Paradiso lampa katalityczna 16x12 cm

Ashleigh & Burwood London Paradiso lampa katalityczna 16x12 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Paradiso, 16x12 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Paradiso jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru nada piękny zapach całemu pomieszczeniu likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Paradiso lampa katalityczna 16x12 cm , Ashleigh & burwood london lampa katalityczna i.

Ashleigh & Burwood London Leopardess lampa katalityczna 16x12 cm

Ashleigh & Burwood London Leopardess lampa katalityczna 16x12 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Leopardess, 16x12 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Leopardess jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: nada piękny zapach całemu pomieszczeniu można bez obaw pozostawić bez nadzoru zwalcza drobnoustroje powszechnie występujące w gospodarstwach domowych eliminuje do 99% bakterii, pleśni i roztoczy likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Leopardess lampa katalityczna 16x12 cm , Ashleigh & burwood london supernova lampa katalityczna

Ashleigh & Burwood London Supernova lampa katalityczna 16x12 cm

Ashleigh & Burwood London Supernova lampa katalityczna 16x12 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Supernova, 16x12 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Supernova jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: nada piękny zapach całemu pomieszczeniu można bez obaw pozostawić bez nadzoru likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych zwalcza drobnoustroje powszechnie występujące w gospodarstwach domowych eliminuje do 99% bakterii, pleśni i roztoczy Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Supernova lampa katalityczna 16x12 cm , Ashleigh & burwood london london sangria lampa katalityczna duża (18 x 9,5 cm)

Ashleigh & Burwood London Metallic Ore lampa katalityczna 11x8 cm

Ashleigh & Burwood London Metallic Ore lampa katalityczna 11x8 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Metallic Ore, 11x8 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Metallic Ore jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Metallic Ore lampa katalityczna 11x8 cm , Ashleigh & burwood london botanical retreat lampa katalityczna

Ashleigh & Burwood London Twinkle Star lampa katalityczna 11x8 cm

Ashleigh & Burwood London Twinkle Star lampa katalityczna 11x8 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Twinkle Star, 11x8 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Twinkle Star jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: nada piękny zapach całemu pomieszczeniu można bez obaw pozostawić bez nadzoru likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych Sposób użycia: Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Twinkle Star lampa katalityczna 11x8 cm , Ashleigh & burwood london lampa katalityczna 250 ml

Ashleigh & Burwood London Dragon's Eye lampa katalityczna 12x6 cm

Ashleigh & Burwood London Dragon's Eye lampa katalityczna 12x6 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Dragon's Eye, 12x6 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Dragon's Eye jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru nada piękny zapach całemu pomieszczeniu likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Dragon's Eye lampa katalityczna 12x6 cm , Ashleigh & burwood london antique rose lampa katalityczna

Ashleigh & Burwood London Frosted Bloom lampa katalityczna 15x10 cm

Ashleigh & Burwood London Frosted Bloom lampa katalityczna 15x10 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Frosted Bloom, 15x10 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Frosted Bloom jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych nada piękny zapach całemu pomieszczeniu Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Frosted Bloom lampa katalityczna 15x10 cm , Ashleigh & burwood london fairy dust lampa katalityczna

Ashleigh & Burwood London Frosted Rose lampa katalityczna 11x8 cm

Ashleigh & Burwood London Frosted Rose lampa katalityczna 11x8 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Frosted Rose, 11x8 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Frosted Rose jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru nada piękny zapach całemu pomieszczeniu likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Frosted Rose lampa katalityczna 11x8 cm , Ashleigh & burwood london fairy magic lampa katalityczna

Ashleigh & Burwood London African Queen lampa katalityczna 12x6 cm

Ashleigh & Burwood London African Queen lampa katalityczna 12x6 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London African Queen, 12x6 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London African Queen jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru nada piękny zapach całemu pomieszczeniu likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London African Queen lampa katalityczna 12x6 cm , Ashleigh & burwood london hidden tiger lampa katalityczna

Ashleigh & Burwood London Egyptian Sunset lampa katalityczna 16x10 cm

Ashleigh & Burwood London Egyptian Sunset lampa katalityczna 16x10 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Egyptian Sunset, 16x10 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Egyptian Sunset jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru Sposób użycia: Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Egyptian Sunset lampa katalityczna 16x10 cm , Ashleigh & burwood london glitterati lampa katalityczna duża (11,5 x 9 cm)

Ashleigh & Burwood London The Pearl lampa katalityczna 11x8 cm

Ashleigh & Burwood London The Pearl lampa katalityczna 11x8 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London The Pearl, 11x8 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London The Pearl jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: nada piękny zapach całemu pomieszczeniu można bez obaw pozostawić bez nadzoru likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London The Pearl lampa katalityczna 11x8 cm , Ashleigh & burwood london dreamcatcher lampa katalityczna mała (11 x 8 cm)

Ashleigh & Burwood London Deep Sea lampa katalityczna 18x9,5 cm

Ashleigh & Burwood London Deep Sea lampa katalityczna 18x9,5 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Deep Sea, 18x9,5 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Deep Sea jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych nada piękny zapach całemu pomieszczeniu można bez obaw pozostawić bez nadzoru Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Deep Sea lampa katalityczna 18x9,5 cm , Ashleigh & burwood london tsarina lampa katalityczna mała (10 x 6,5 cm)

Ashleigh & Burwood London Peacock Tail lampa katalityczna 18x9,5 cm

Ashleigh & Burwood London Peacock Tail lampa katalityczna 18x9,5 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Peacock Tail, 18x9,5 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Peacock Tail jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: nada piękny zapach całemu pomieszczeniu można bez obaw pozostawić bez nadzoru likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Peacock Tail lampa katalityczna 18x9,5 cm , Ashleigh & burwood london vampiress lampa katalityczna mała (11 x 8 cm)

Ashleigh & Burwood London Desert Sunrise lampa katalityczna 11x8 cm

Ashleigh & Burwood London Desert Sunrise lampa katalityczna 11x8 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Desert Sunrise, 11x8 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Desert Sunrise jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru nada piękny zapach całemu pomieszczeniu likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Desert Sunrise lampa katalityczna 11x8 cm , Ashleigh & burwood london paradiso lampa katalityczna duża (18 x 9,5 cm)

Ashleigh & Burwood London Ice Kingdom lampa katalityczna 18x9,5 cm

Ashleigh & Burwood London Ice Kingdom lampa katalityczna 18x9,5 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Ice Kingdom, 18x9,5 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Ice Kingdom jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych nada piękny zapach całemu pomieszczeniu można bez obaw pozostawić bez nadzoru Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Ice Kingdom lampa katalityczna 18x9,5 cm , Ashleigh & burwood london tropical sunset lampa katalityczna (13 x 11 cm)

Ashleigh & Burwood London Golden Sunset lampa katalityczna 11x8 cm

Ashleigh & Burwood London Golden Sunset lampa katalityczna 11x8 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Golden Sunset, 11x8 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Golden Sunset jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru nada piękny zapach całemu pomieszczeniu likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Golden Sunset lampa katalityczna 11x8 cm , Ashleigh & burwood london dark side of the moon lampa katalityczna mała (12 x 6 cm)

Ashleigh & Burwood London Crystal Seas lampa katalityczna 15x10 cm

Ashleigh & Burwood London Crystal Seas lampa katalityczna 15x10 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Crystal Seas, 15x10 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Crystal Seas jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru Sposób użycia: Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Crystal Seas lampa katalityczna 15x10 cm , Ashleigh & burwood london golden orb lampa katalityczna mała (11 x 8 cm)

Ashleigh & Burwood London Ocean Queen lampa katalityczna 16x12 cm

Ashleigh & Burwood London Ocean Queen lampa katalityczna 16x12 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Ocean Queen, 16x12 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Ocean Queen jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru nada piękny zapach całemu pomieszczeniu likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych Sposób użycia: Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Ocean Queen lampa katalityczna 16x12 cm , Ashleigh & burwood london deep purple lampa katalityczna duża (18 x 9,5 cm)

Ashleigh & Burwood London Enchanted Forest lampa katalityczna 16x12 cm

Ashleigh & Burwood London Enchanted Forest lampa katalityczna 16x12 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Enchanted Forest, 16x12 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Enchanted Forest jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: nada piękny zapach całemu pomieszczeniu można bez obaw pozostawić bez nadzoru likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych zwalcza drobnoustroje powszechnie występujące w gospodarstwach domowych eliminuje do 99% bakterii, pleśni i roztoczy Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Enchanted Forest lampa katalityczna 16x12 cm , Ashleigh & burwood london the admiral lampa katalityczna duża (15,5 x 9 cm)

Ashleigh & Burwood London Fairy Magic lampa katalityczna 16x12 cm

Ashleigh & Burwood London Fairy Magic lampa katalityczna 16x12 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Fairy Magic, 16x12 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Fairy Magic jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: nada piękny zapach całemu pomieszczeniu można bez obaw pozostawić bez nadzoru likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych zwalcza drobnoustroje powszechnie występujące w gospodarstwach domowych eliminuje do 99% bakterii, pleśni i roztoczy Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Fairy Magic lampa katalityczna 16x12 cm

Ashleigh & Burwood London Antique Rose lampa katalityczna 16x12 cm

Ashleigh & Burwood London Antique Rose lampa katalityczna 16x12 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Antique Rose, 16x12 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Antique Rose jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: nada piękny zapach całemu pomieszczeniu można bez obaw pozostawić bez nadzoru likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych zwalcza drobnoustroje powszechnie występujące w gospodarstwach domowych Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Antique Rose lampa katalityczna 16x12 cm

Ashleigh & Burwood London Hidden Tiger lampa katalityczna 16x12 cm

Ashleigh & Burwood London Hidden Tiger lampa katalityczna 16x12 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Hidden Tiger, 16x12 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Hidden Tiger jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: nada piękny zapach całemu pomieszczeniu można bez obaw pozostawić bez nadzoru likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych zwalcza drobnoustroje powszechnie występujące w gospodarstwach domowych eliminuje do 99% bakterii, pleśni i roztoczy Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Hidden Tiger lampa katalityczna 16x12 cm

Ashleigh & Burwood London Oriental Woodland lampa katalityczna 16x12 cm

Ashleigh & Burwood London Oriental Woodland lampa katalityczna 16x12 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Oriental Woodland, 16x12 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Oriental Woodland jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru nada piękny zapach całemu pomieszczeniu Sposób użycia: Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Oriental Woodland lampa katalityczna 16x12 cm

Ashleigh & Burwood London Tropical Sunset lampa katalityczna 13x11 cm

Ashleigh & Burwood London Tropical Sunset lampa katalityczna 13x11 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Tropical Sunset, 13x11 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Tropical Sunset jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru nada piękny zapach całemu pomieszczeniu likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Tropical Sunset lampa katalityczna 13x11 cm

Ashleigh & Burwood London lampa katalityczna Small

Ashleigh & Burwood London lampa katalityczna Small
Szczegół

Ashleigh & Burwood London, , Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: nada piękny zapach całemu pomieszczeniu można bez obaw pozostawić bez nadzoru likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych zwalcza drobnoustroje powszechnie występujące w gospodarstwach domowych eliminuje do 99% bakterii, pleśni i roztoczy Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London lampa katalityczna Small

Ashleigh & Burwood London Meadow lampa katalityczna

Ashleigh & Burwood London Meadow lampa katalityczna
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Meadow, , Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Meadow jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: nada piękny zapach całemu pomieszczeniu likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych zwalcza drobnoustroje powszechnie występujące w gospodarstwach domowych eliminuje do 99% bakterii, pleśni i roztoczy można bez obaw pozostawić bez nadzoru Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Meadow lampa katalityczna

Ashleigh & Burwood London In a Nutshell lampa katalityczna 11x8 cm

Ashleigh & Burwood London In a Nutshell lampa katalityczna 11x8 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London In a Nutshell, 11x8 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London In a Nutshell jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru nada piękny zapach całemu pomieszczeniu likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London In a Nutshell lampa katalityczna 11x8 cm

Ashleigh & Burwood London Damson in Distress lampa katalityczna 11x8 cm

Ashleigh & Burwood London Damson in Distress lampa katalityczna 11x8 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Damson in Distress, 11x8 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Damson in Distress jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru nada piękny zapach całemu pomieszczeniu Sposób użycia: Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Damson in Distress lampa katalityczna 11x8 cm

Ashleigh & Burwood London Oriental Woodland lampa katalityczna duża 18x9,5 cm

Ashleigh & Burwood London Oriental Woodland lampa katalityczna duża 18x9,5 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Oriental Woodland, 18x9,5 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Oriental Woodland jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru nada piękny zapach całemu pomieszczeniu likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Oriental Woodland lampa katalityczna duża 18x9,5 cm

Ashleigh & Burwood London Peacock Feather lampa katalityczna mała 11x8 cm

Ashleigh & Burwood London Peacock Feather lampa katalityczna mała 11x8 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Peacock Feather, 11x8 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Peacock Feather jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych nada piękny zapach całemu pomieszczeniu Sposób użycia: Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Peacock Feather lampa katalityczna mała 11x8 cm

Ashleigh & Burwood London Earth At Night lampa katalityczna 16x12 cm

Ashleigh & Burwood London Earth At Night lampa katalityczna 16x12 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Earth At Night, 16x12 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Earth At Night jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: nada piękny zapach całemu pomieszczeniu można bez obaw pozostawić bez nadzoru likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych eliminuje do 99% bakterii, pleśni i roztoczy Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Earth At Night lampa katalityczna 16x12 cm

Ashleigh & Burwood London Seascape lampa katalityczna Small

Ashleigh & Burwood London Seascape lampa katalityczna Small
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Seascape, , Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Seascape jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru nada piękny zapach całemu pomieszczeniu Sposób użycia: Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Seascape lampa katalityczna Small

Ashleigh & Burwood London Paradiso lampa katalityczna Large

Ashleigh & Burwood London Paradiso lampa katalityczna Large
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Paradiso, , Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Paradiso jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru nada piękny zapach całemu pomieszczeniu likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Paradiso lampa katalityczna Large

Ashleigh & Burwood London Botanical Retreat lampa katalityczna

Ashleigh & Burwood London Botanical Retreat lampa katalityczna
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Botanical Retreat, , Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Botanical Retreat jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru nada piękny zapach całemu pomieszczeniu Sposób użycia: Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Botanical Retreat lampa katalityczna

Ashleigh & Burwood London Fairy Dust lampa katalityczna

Ashleigh & Burwood London Fairy Dust lampa katalityczna
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Fairy Dust, , Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Fairy Dust jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: nada piękny zapach całemu pomieszczeniu można bez obaw pozostawić bez nadzoru likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych zwalcza drobnoustroje powszechnie występujące w gospodarstwach domowych eliminuje do 99% bakterii, pleśni i roztoczy Sposób użycia: Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Fairy Dust lampa katalityczna

Ashleigh & Burwood London A Drop of Ocean lampa katalityczna 11x8 cm

Ashleigh & Burwood London A Drop of Ocean lampa katalityczna 11x8 cm
Szczegół

Ashleigh & Burwood London A Drop of Ocean, 11x8 cm, Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London A Drop of Ocean jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych można bez obaw pozostawić bez nadzoru nada piękny zapach całemu pomieszczeniu Sposób użycia: Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London A Drop of Ocean lampa katalityczna 11x8 cm

Ashleigh & Burwood London Moonlight Dream lampa katalityczna duża

Ashleigh & Burwood London Moonlight Dream lampa katalityczna duża
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Moonlight Dream, , Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Moonlight Dream jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru nada piękny zapach całemu pomieszczeniu likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych Sposób użycia: Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Moonlight Dream lampa katalityczna duża

Ashleigh & Burwood London Simply Spun lampa katalityczna Large

Ashleigh & Burwood London Simply Spun lampa katalityczna Large
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Simply Spun, , Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Simply Spun jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru nada piękny zapach całemu pomieszczeniu Sposób użycia: Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Simply Spun lampa katalityczna Large

Ashleigh & Burwood London Ocean Queen lampa katalityczna Large

Ashleigh & Burwood London Ocean Queen lampa katalityczna Large
Szczegół

Ashleigh & Burwood London Ocean Queen, , Lampy katalityczne Zapachy do domu, Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Ocean Queen jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Właściwości: można bez obaw pozostawić bez nadzoru nada piękny zapach całemu pomieszczeniu likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych Sposób użycia: Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. (notino.pl)

Podobne produkty jak Ashleigh & Burwood London Ocean Queen lampa katalityczna Large
Ashleigh & Burwood London Treasure Chest lampa katalityczna XL (16 x 12 cm), Ashleigh & Burwood London Paradiso lampa katalityczna XL (16 x 12 cm), Ashleigh & Burwood London Treasure Chest lampa katalityczna duża (18 x 9,5 cm), Ashleigh & Burwood London Little Treasure lampa katalityczna mała (11 x 8 cm), Ashleigh & Burwood London Pearlescence lampa katalityczna mała (12 x 6 cm), Ashleigh & Burwood London Arabian Nights lampa katalityczna duża (16 x 9,5 cm), Ashleigh & Burwood London Egyptian Sunset lampa katalityczna duża (16 x 10 cm), Ashleigh & Burwood London African Queen lampa katalityczna mała (12 x 6 cm), Ashleigh & Burwood London Dragon's Eye lampa katalityczna mała (12 x 6 cm), Ashleigh & Burwood London Meadow lampa katalityczna, Ashleigh & Burwood London Leopardess lampa katalityczna, Ashleigh & Burwood London lampa katalityczna I., Ashleigh & Burwood London Supernova lampa katalityczna, Ashleigh & Burwood London London Sangria lampa katalityczna duża (18 x 9,5 cm), Ashleigh & Burwood London Botanical Retreat lampa katalityczna, Ashleigh & Burwood London lampa katalityczna 250 ml, Ashleigh & Burwood London Antique Rose lampa katalityczna, Ashleigh & Burwood London Fairy Dust lampa katalityczna, Ashleigh & Burwood London Fairy Magic lampa katalityczna, Ashleigh & Burwood London Hidden Tiger lampa katalityczna, Ashleigh & Burwood London Glitterati lampa katalityczna duża (11,5 x 9 cm), Ashleigh & Burwood London Dreamcatcher lampa katalityczna mała (11 x 8 cm), Ashleigh & Burwood London Tsarina lampa katalityczna mała (10 x 6,5 cm), Ashleigh & Burwood London Vampiress lampa katalityczna mała (11 x 8 cm), Ashleigh & Burwood London Paradiso lampa katalityczna duża (18 x 9,5 cm), Ashleigh & Burwood London Tropical Sunset lampa katalityczna (13 x 11 cm), Ashleigh & Burwood London Dark Side Of The Moon lampa katalityczna mała (12 x 6 cm), Ashleigh & Burwood London Golden Orb lampa katalityczna mała (11 x 8 cm), Ashleigh & Burwood London Deep Purple lampa katalityczna duża (18 x 9,5 cm), Ashleigh & Burwood London The Admiral lampa katalityczna duża (15,5 x 9 cm)