Zestaw hantli

Znaleźliśmy Zestaw hantli, jeśli szukasz czegoś innego, edytuj zapytanie Zestaw hantli.

KLARFIT Ławka do hantli wyciskanie leżąc Curl Butterfly

KLARFIT Ławka do hantli wyciskanie leżąc Curl Butterfly

Klarfit FIT-KS02 to idealne urządzenie do ćwiczeń w celu wzmacniania muskulatury brzucha, ramion, nóg i pleców - praktycznie całego ciała - by doprowadzić do lepszej kondycji fizycznej i uruchomienia rezerw sił drzemiących w każdym człowieku. Ławka Klarfit umożliwia w równym stopniu osobom początkującym jak i zaawansowanym prowadzenie optymalnych ćwiczeń do trenowania poszczególnych muskułów lub w połączeniu różnych komponentów - całych grup mięśni. Ławka przystosowana jest do wyciskania leżąc, ćwiczenia skierowanego przede wszystkim do muskulatury ramion i piersi. Dodatkowo do dyspozycji jest modlitewnik Curl oraz Butterfly do pracy nad ramionami i barkami, nożny Curler na dolne i górne uda oraz wyciąg wioślarski dla muskulatury całych pleców. Wiele możliwości kombinacji komponentów… (electronic-star.pl)

Capital Sports Depoto Dumbbell Rack stojak na kettle hantle 3 poziomy

Capital Sports Depoto Dumbbell Rack stojak na kettle hantle 3 poziomy

Stojak na kettle CAPITAL SPORTS Depoto Dumbbell Rack to idealny partner do bezpiecznego przechowywania kettli, gryfów i obciążników. Wykonany w całości z solidnej stali stojak na hantle jest nadzwyczaj stabilny i przygotowany do przyjęcia dużej ilości ciężkich hantli na trzech poziomach. Dwa tylne mocowania o średnicy 5,5 cm zapewniają gryfom pewną pozycję. Na sześciu bocznych mocowaniach można bezpiecznie przechowywać obciążniki. Zdejmowane tuleje pomieszczą talerze o średnicy otworów 25 mm und 50 mm. Czarna powłoka proszkowa chroni części metalowe przed korozją i zarysowaniem. Proszę zwrócić uwagę, że zaprezentowane kettle, talerze i gryfy nie wchodzą w zakres dostawy. (electronic-star.pl)

Capital Sports Bellbed Dumbbell Rack Stojak na hantle 20 uchwytów…

Capital Sports Bellbed Dumbbell Rack Stojak na hantle 20 uchwytów czarny

Bellbed Dumbbell Rack marki Capital Sports to idealny przyrząd do przechowywania hantli krótkich. Wykonany w całości ze stali stojak na hantle jest nadzwyczaj stabilny i przygotowany do przyjęcia dużej liczby ciężkich hantli. Czarna powłoka proszkowa chroni części metalowe przed korozją i zarysowaniem. Na dwóch poziomach stojaka można zamontować dwadzieścia uchwytów na hantle, które są zawarte w zakresie dostawy Bellbed. Półokrągłe uchwyty z odpornego na uderzenia, twardego plastiku utrzymają pewnie hantle Pro Style Dumbbells. Naturalnie obydwa poziomy nadają się także do przechowywania hantli sześciokątnych (Hex Dumbbells) marki Capital Sports . w tym celu zalecamy usunięcie uchwytów z tworzywa sztucznego, tak aby hantle leżały pewnie na racku Dumbbell . Proszę zwrócić uwagę,… (electronic-star.pl)

Capital Sports Barwell Uchwyt ścienny do sztang hantli Bar Holder 6…

Capital Sports Barwell Uchwyt ścienny do sztang hantli Bar Holder 6 zamocowań 250kg

Aby zachować porządek w domowym studio gimnastycznym lub w hali gimnastycznej, potrzebujesz uchwytu ściennego do sztang hantli Barwell marki Capital Sports . Obydwa stalowe, trwałe wsporniki stalowe posiadają miejsce na 6 sztang hantli o łącznej wadze maksymalnej 250 kg. Czarna powłoka proszkowa chroni uchwyty przed korozją i zarysowaniem. Do bezpiecznego zakotwienia zamocowań Bar Holder Barwell w ścianie służy zawartych w zakresie dostawy sześć stabilnych kołków specjalnych wraz z niezbędnymi śrubami. (electronic-star.pl)

MOVIT zestaw hantli neoprenowy - 10 kg

MOVIT zestaw hantli neoprenowy - 10 kg

Hantle są testowane pod kątem szkodliwych substancji. Materiał hantli jest całkowicie bezwonny, antypoślizgowy i bardzo przyjazny dla podłogi. Wagi są również podzielone według kolorów, dzięki czemu można łatwo zidentyfikować, które hantle należą do siebie. Dzięki temu zestawowi będziesz doskonale przygotowany do indywidualnego treningu aerobiku lub fitnessu w studio lub w domu. Ćwiczenia z hantlami to jeden z najskuteczniejszych sportów siłowych, wzmacniających mięśnie, a jednocześnie estetycznie kształtujących ciało. Dane techniczne: materiał hantli: stalowy rdzeń z powierzchnią neoprenową kształt: sześciokątny (zapobiega toczeniu) 2 x 0,50 kg różowe hantle 2 x 1,00 kg żółte hantle 2 x 1,50 kg pomarańczowe hantle 2 x 2,00 kg fioletowe hantle Zawartość opakowania: 1 x hantle… (kokiskashop.pl)

Zestaw hantli MOVIT talerze z gryfami 40 kg

Zestaw hantli MOVIT talerze z gryfami 40 kg

Uwaga: Przy transporcie oferujemy zniżkę!!! Tylko teraz,przy zakupie tego produktu koszt transportu za te sztangi to 25 zł !!!!! Najlepsza cena na rynku! !Transport tylko 25 zł! Profesjonalny zestaw MOVIT® do ćwiczeń dla profesjonalnego treningu siłowego. Kształtuje ciało, wzmacnia mięśnie i poprawia wytrzymałość. Dzięki hantlom rozbudujesz mięśnie rąk, barków, czy klatki piersiowej. Gwinty trapezowe zapewniają stabilność oraz równomierny docisk talerzy.   Dane techniczne: waga gyrfu: 1 kg kolor: czarny zaciski gwintowe średnica: 25 mm długość gryfu: 45 cm długość ryflowane uchwyty: 14,5 cm Zawartość opakowania: 2 x gryf 4 x 2 kg Ø 21,0 cm 4 x 2,5 kg Ø 22,0 cm 4 x 5 kg Ø 26,0 cm 4 x zaciski gwintowe waga całkowita: ok. 41 kg Uwaga: aby skorzystać z zniżki na transport za ten produkt,… (kokiskashop.pl)

Zestaw 2 x Hantle neoprenowe MOVIT 1 kg

Zestaw 2 x Hantle neoprenowe MOVIT 1 kg

Idealnie nadają się do aerobiku, ćwiczeń kulturystycznych, ćwiczeń usprawniających jak i różnych sztuk walki, a także podczas rehabilitacji. Sześciokątny kształt zapobiega przemieszczaniu się i ma ergonomicznie wyprofilowane uchwyty. Hantle są w całości pokryte neoprenem który jest antypoślizgowy. Dane techniczne: waga: 1 kg kolor: żółty materiał: stal pokryta neoprenem Zawartość opakowania: 2 x 1 kg hantle (kokiskashop.pl)

Zestaw 2 x Hantle neoprenowe MOVIT 2,5 kg

Zestaw 2 x Hantle neoprenowe MOVIT 2,5 kg

Idealnie nadają się do aerobiku, ćwiczeń kulturystycznych, ćwiczeń usprawniających jak i różnych sztuk walki, a także podczas rehabilitacji. Sześciokątny kształt zapobiega przemieszczaniu się i ma ergonomicznie wyprofilowane uchwyty. Hantle są w całości pokryte neoprenem który jest antypoślizgowy. Dane techniczne: waga: 2,5 kg kolor: niebieski materiał: stal pokryta neoprenem Zawartość opakowania: 2 x 2,5 kg hantle (kokiskashop.pl)

Zestaw 2 x Hantle winylowe MOVIT 4 kg

Zestaw 2 x Hantle winylowe MOVIT 4 kg

Idealnie nadają się do aerobiku, ćwiczeń kulturystycznych, ćwiczeń usprawniających jak i różnych sztuk walki, a także podczas rehabilitacji. Sześciokątny kształt zapobiega przemieszczaniu się i ma ergonomicznie wyprofilowane uchwyty. Hantle są w całości pokryte winylem który jest antypoślizgowy. Dane techniczne: waga: 4 kg kolor: zielony materiał: stal pokryta winylem bez zapachu Zawartość opakowania: 2 x 4 kg hantle (kokiskashop.pl)

Zestaw 2 x Hantle neoprenowe MOVIT 1,5 kg

Zestaw 2 x Hantle neoprenowe MOVIT 1,5 kg

Idealnie nadają się do aerobiku, ćwiczeń kulturystycznych, ćwiczeń usprawniających jak i różnych sztuk walki, a także podczas rehabilitacji. Sześciokątny kształt zapobiega przemieszczaniu się i ma ergonomicznie wyprofilowane uchwyty. Hantle są w całości pokryte neoprenem który jest antypoślizgowy. Dane techniczne: waga: 1,5 kg kolor: pomarańczowy materiał: stal pokryta neoprenem Zawartość opakowania: 2 x 1,5 kg hantle (kokiskashop.pl)

Zestaw 2 x Hantle neoprenowe MOVIT 4 kg

Zestaw 2 x Hantle neoprenowe MOVIT 4 kg

Idealnie nadają się do aerobiku, ćwiczeń kulturystycznych, ćwiczeń usprawniających jak i różnych sztuk walki, a także podczas rehabilitacji. Sześciokątny kształt zapobiega przemieszczaniu się i ma ergonomicznie wyprofilowane uchwyty. Hantle są w całości pokryte neoprenem który jest antypoślizgowy. Dane techniczne: waga: 4 kg kolor: zielony materiał: stal pokryta neoprenem Zawartość opakowania: 2 x 4 kg hantle (kokiskashop.pl)

Zestaw 2 x Hantle neoprenowe MOVIT 3 kg

Zestaw 2 x Hantle neoprenowe MOVIT 3 kg

Idealnie nadają się do aerobiku, ćwiczeń kulturystycznych, ćwiczeń usprawniających jak i różnych sztuk walki, a także podczas rehabilitacji. Sześciokątny kształt zapobiega przemieszczaniu się i ma ergonomicznie wyprofilowane uchwyty. Hantle są w całości pokryte neoprenem który jest antypoślizgowy. Dane techniczne: waga: 3 kg kolor: czerwony materiał: stal pokryta neoprenem Zawartość opakowania: 2 x 3 kg hantle (kokiskashop.pl)

Zestaw 2 x Hantle neoprenowe MOVIT 5 kg

Zestaw 2 x Hantle neoprenowe MOVIT 5 kg

Idealnie nadają się do aerobiku, ćwiczeń kulturystycznych, ćwiczeń usprawniających jak i różnych sztuk walki, a także podczas rehabilitacji. Sześciokątny kształt zapobiega przemieszczaniu się i ma ergonomicznie wyprofilowane uchwyty. Hantle są w całości pokryte neoprenem który jest antypoślizgowy. Dane techniczne: waga: 5 kg kolor: czarny materiał: stal pokryta neoprenem Zawartość opakowania: 2 x 5 kg hantle (kokiskashop.pl)

Zestaw 2 x Hantle winylowe MOVIT 2 kg

Zestaw 2 x Hantle winylowe MOVIT 2 kg

Idealnie nadają się do aerobiku, ćwiczeń kulturystycznych, ćwiczeń usprawniających jak i różnych sztuk walki, a także podczas rehabilitacji. Sześciokątny kształt zapobiega przemieszczaniu się i ma ergonomicznie wyprofilowane uchwyty. Hantle są w całości pokryte winylem który jest antypoślizgowy. Dane techniczne: waga: 2 kg kolor: fioletowy materiał: stal pokryta winylem bez zapachu Zawartość opakowania: 2 x 2 kg hantle (kokiskashop.pl)

Zestaw 2 x Hantle winylowe MOVIT 1 kg

Zestaw 2 x Hantle winylowe MOVIT 1 kg

Idealnie nadają się do aerobiku, ćwiczeń kulturystycznych, ćwiczeń usprawniających jak i różnych sztuk walki, a także podczas rehabilitacji. Sześciokątny kształt zapobiega przemieszczaniu się i ma ergonomicznie wyprofilowane uchwyty. Hantle są w całości pokryte winylem który jest antypoślizgowy. Dane techniczne: waga: 1 kg kolor: żółty materiał: stal pokryta winylem bez zapachu Zawartość opakowania: 2 x 1 kg hantle (kokiskashop.pl)

Zestaw 2 x Hantle neoprenowe MOVIT 2 kg

Zestaw 2 x Hantle neoprenowe MOVIT 2 kg

Idealnie nadają się do aerobiku, ćwiczeń kulturystycznych, ćwiczeń usprawniających jak i różnych sztuk walki, a także podczas rehabilitacji. Sześciokątny kształt zapobiega przemieszczaniu się i ma ergonomicznie wyprofilowane uchwyty. Hantle są w całości pokryte neoprenem który jest antypoślizgowy. Dane techniczne: waga: 2 kg kolor: fioletovy materiał: stal pokryta neoprenem Zawartość opakowania: 2 x 2 kg hantle (kokiskashop.pl)

Zestaw 2 x Hantle winylowe MOVIT 2,5 kg

Zestaw 2 x Hantle winylowe MOVIT 2,5 kg

Idealnie nadają się do aerobiku, ćwiczeń kulturystycznych, ćwiczeń usprawniających jak i różnych sztuk walki, a także podczas rehabilitacji. Sześciokątny kształt zapobiega przemieszczaniu się i ma ergonomicznie wyprofilowane uchwyty. Hantle są w całości pokryte winylem który jest antypoślizgowy. Dane techniczne: waga: 2,5 kg kolor: niebieski materiał: stal pokryta winylem bez zapachu Zawartość opakowania: 2 x 2,5 kg hantle (kokiskashop.pl)

Zestaw 2 x Hantle winylowe MOVIT 0,75 kg

Zestaw 2 x Hantle winylowe MOVIT 0,75 kg

Idealnie nadają się do aerobiku, ćwiczeń kulturystycznych, ćwiczeń usprawniających jak i różnych sztuk walki, a także podczas rehabilitacji. Sześciokątny kształt zapobiega przemieszczaniu się i ma ergonomicznie wyprofilowane uchwyty. Hantle są w całości pokryte winylem który jest antypoślizgowy. Dane techniczne: waga: 0,75 kg kolor: jasno-zielony materiał: stal pokryta winylem bez zapachu Zawartość opakowania: 2 x 0,75 kg hantle (kokiskashop.pl)

Zestaw 2 x Hantle winylowe MOVIT 3 kg

Zestaw 2 x Hantle winylowe MOVIT 3 kg

Idealnie nadają się do aerobiku, ćwiczeń kulturystycznych, ćwiczeń usprawniających jak i różnych sztuk walki, a także podczas rehabilitacji. Sześciokątny kształt zapobiega przemieszczaniu się i ma ergonomicznie wyprofilowane uchwyty. Hantle są w całości pokryte winylem który jest antypoślizgowy. Dane techniczne: waga: 3 kg kolor: czerwony materiał: stal pokryta winylem bez zapachu Zawartość opakowania: 2 x 3 kg hantle (kokiskashop.pl)

Zestaw 2 x Hantle winylowe MOVIT 1,5 kg

Zestaw 2 x Hantle winylowe MOVIT 1,5 kg

Idealnie nadają się do aerobiku, ćwiczeń kulturystycznych, ćwiczeń usprawniających jak i różnych sztuk walki, a także podczas rehabilitacji. Sześciokątny kształt zapobiega przemieszczaniu się i ma ergonomicznie wyprofilowane uchwyty. Hantle są w całości pokryte winylem który jest antypoślizgowy. Dane techniczne: waga: 1,5 kg kolor: pomarańczowy materiał: stal pokryta winylem bez zapachu Zawartość opakowania: 2 x 1,5 kg hantle (kokiskashop.pl)

Zestaw hantli MOVIT talerze z gryfami 30 kg 2x15 kg

Zestaw hantli MOVIT talerze z gryfami 30 kg 2x15 kg

Profesjonalny zestaw MOVIT® do ćwiczeń dla profesjonalnego treningu siłowego. Kształtuje ciało, wzmacnia mięśnie i poprawia wytrzymałość. Dzięki hantlom rozbudujesz mięśnie rąk, barków, czy klatki piersiowej. Gwinty trapezowe zapewniają stabilność oraz równomierny docisk talerzy.   Dane techniczne: waga gyrfu: 1 kg kolor: czarny zaciski gwintowe średnica: 25 mm długość gryfu: 45 cm długość ryflowane uchwyty: 14,5 cm masa materiału - beton pokryty tworzywem sztucznym Zawartość opakowania: 2 x gryf 4 x 0,75 kg Ø 15,5 cm 4 x 1,25 kg Ø 17,0 cm 8 x 2,5 kg Ø 21,0 cm 4 x zaciski gwintowe waga całkowita: ok. 31 kg (kokiskashop.pl)

Zestaw hantli MOVIT talerze z gryfami, 2 x 10 kg

Zestaw hantli MOVIT talerze z gryfami, 2 x 10 kg

Profesjonalny zestaw do ćwiczeń dla profesjonalnego treningu siłowego. Kształtuje ciało, wzmacnia mięśnie i poprawia wytrzymałość. Dzięki hantlom rozbudujesz mięśnie rąk, barków, czy klatki piersiowej. Gwinty trapezowe zapewniają stabilność oraz równomierny docisk talerzy.   Dane techniczne: waga: 2 x 10 kg kolor: czarny materiał: żeliwo zaciski gwintowe średnica: 30 mm długość gryfu: 35 cm długość ryflowane uchwyty: 12 cm Zawartość opakowania: 2 x 10 kg komplet 4 x zaciski gwintowe 0,5 kg 4 x 2,5 kg 4 x 1,25 kg 2 x 1,5 kg gryf (kokiskashop.pl)

Capital Sports Barbini Długie hantle dziecięce Ø 50 mm 48"/122…

Capital Sports Barbini Długie hantle dziecięce Ø 50 mm 48"/122 cm 5 lb/2,4 kg niebieskie

Twoje pierwsze hantle! Długie hantle dziecięce Barbini marki CAPITAL SPORTS to łatwy wejście w świat treningu fitnessowego i siłowego dla młodych atletów. Długość 122 cm (48"), średnica 2,2 cm oraz waga 2,4 kg (5 lb) zapewniają świetne dostosowanie hantli do wzrostu, uchwytu oraz możliwości dzieci. Bardzo długie, ryflowane powierzchnie uchwytu dają pewny chwyt oraz idealną szerokość chwytu dla różnych etapów wiekowych. Dla ułatwienia treningu hantle dziecięce Barbini posiadają lekkobieżne ułożyskowanie tulei. Dzięki średnicy zamocowania 50 mm nadają się idealnie do używania wszystkich dostępnych obciążników – długość zamocowania wynosi 7,5 cm. W ten sposób długie hantle dziecięce Barbini marki CAPITAL SPORTS można dopasowywać do wzrastających możliwości Twojego dziecka. … (electronic-star.pl)

Capital Sports Barbini Długie hantle dziecięce Ø 50 mm 48"/122…

Capital Sports Barbini Długie hantle dziecięce Ø 50 mm 48"/122 cm 5 lb/2,4 kg czerwone

Twoje pierwsze hantle! Długie hantle dziecięce Barbini marki CAPITAL SPORTS to łatwy wejście w świat treningu fitnessowego i siłowego dla młodych atletów. Długość 122 cm (48"), średnica 2,2 cm oraz waga 2,4 kg (5 lb) zapewniają świetne dostosowanie hantli do wzrostu, uchwytu oraz możliwości dzieci. Bardzo długie, ryflowane powierzchnie uchwytu dają pewny chwyt oraz idealną szerokość chwytu dla różnych etapów wiekowych. Dla ułatwienia treningu hantle dziecięce Barbini posiadają lekkobieżne ułożyskowanie tulei. Dzięki średnicy zamocowania 50 mm nadają się idealnie do używania wszystkich dostępnych obciążników – długość zamocowania wynosi 7,5 cm. W ten sposób długie hantle dziecięce Barbini marki CAPITAL SPORTS można dopasowywać do wzrastających możliwości Twojego dziecka. … (electronic-star.pl)

Zestaw hantli MOVIT talerze z gryfami chromowane w teczce, 20 kg

Zestaw hantli MOVIT talerze z gryfami chromowane w teczce, 20 kg

Profesjonalny zestaw do ćwiczeń dla profesjonalnego treningu siłowego. Kształtuje ciało, wzmacnia mięśnie i poprawia wytrzymałość. Dzięki hantlom rozbudujesz mięśnie rąk, barków, czy klatki piersiowej. Gwinty trapezowe zapewniają stabilność oraz równomierny docisk talerzy.   Dane techniczne: waga: 20 kg kolor:chrom materiał: żeliwo zaciski gwintowe średnica gryfu: 30 mm długość gryfu: 35 cm długość ryflowane uchwyty: 12 cm waga gryfu: 2 x 1,5 kg Zawartość opakowania: 2 x 1,5 kg gryf 4 x 0,5 kg zaciski 4 x 2,5 kg 4 x 1,25 kg (kokiskashop.pl)

Zestaw 2 winylowych hantli MOVIT® 2 5,0 kg, czarny

Zestaw 2 winylowych hantli MOVIT® 2 5,0 kg, czarny

Dzięki winylowemu hantlowi Profi MOVIT® w zestawie 2 jesteś doskonale przygotowany do indywidualnego treningu aerobiku lub fitnessu w studio lub w domu. Hantle to jeden z najskuteczniejszych sportów siłowych, wzmacniających mięśnie, a jednocześnie estetycznie wyprofilowanych. Oprócz pozytywnego aspektu zdrowotnego prawidłowego ćwiczenia, pomaga on rozkładać tłuszcze szybciej niż inne sporty. Dane techniczne: materiał: rdzeń stalowy z powierzchnią winylową sześciokątny kształt hantli zapobiega ich staczaniu się Waga: 2 x 5 kg Kolor: czarny Zawartość opakowania: 1x Zestaw 2 winylowych hantli MOVIT® 2 5,0 kg, czarny (kokiskashop.pl)

MOVIT zestaw obciążników do hantli z uchwytem - 1 kg, żeliwo

MOVIT zestaw obciążników do hantli z uchwytem - 1 kg, żeliwo

Obciążniki MOVIT są łatwe do trzymania i delikatne dla podłoża dzięki dodatkowej gumowej powłoce. Testowane na zanieczyszczenia: Wszystkie odważniki Movit zostały przetestowane pod kątem zanieczyszczeń przez Instytut SGS, w tym PAH + nikiel + kadm. Dzięki temu idealnie nadaje się do wszystkich popularnych krótkich, długich i falistych hantli o średnicy 30 mm. Dane techniczne: materiał: 100% jakości i solidne żeliwo, powłoka gumowa otwór: 31 mm waga: 4 x 1 kg Zawartość opakowania: 1 x zestaw ciężarków (kokiskashop.pl)

Happy Green Zestaw do grilla BBQ, zestaw 3 szt.

Happy Green Zestaw do grilla BBQ, zestaw 3 szt.

3-częściowy zestaw przyborów do grillowania zawierający kleszcze, łopatkę do obracania i widelec ze stali chromowanej. Rękojeść jest drewniana.Długość 38,5 / 35,5 / 37,5 cm (4home.pl)

Electronic-Star Zestaw karaoke "STAR-8" aktywny zestaw…

Electronic-Star Zestaw karaoke "STAR-8" aktywny zestaw kolumn nagłośnieniowych | 2-kanałowy bezprzewodowy zestaw mikrofonowy VHF

Zestaw nagłośnieniowy karaoke "STAR-8" to idealny sprzęt do zabawy i rozwijania swoich talentów. Obsługa zestawu nie wymaga żadnej wiedzy. Potrzebny jest jedynie dostęp do prądu, podłączenie bezprzewodowego odbiornika mikrofonowego i można rozpocząć zabawę. Muzykę można odtwarzać z nośników pamięci SD i USB. Alternatywą jest ulokowane z tyłu wejście audio typu cinch, dzięki któremu możliwe jest połączenie z urządzeniami Hi-Fi lub innymi źródłami muzyki, jak laptop, odtwarzacz MP3, smartfony, magnetofon kasetowy itd. Moc łączna kolumn wynosi 600W, a regulacja dźwięku kolumn Skytec odbywa się przez 5-pasmowy equalizer EQ na każdym kanale. Zawarty w zestawie bezprzewodowy system mikrofonowy VHF-2-H marki auna zmienia instalację nagłośnieniową w pełnowartościową maszynę do karaoke i… (electronic-star.pl)

Electronic-Star Zestaw karaoke "STAR-12" aktywny zestaw…

Electronic-Star Zestaw karaoke "STAR-12" aktywny zestaw kolumn nagłośnieniowych | 2-kanałowy bezprzewodowy zestaw mikrofonowy VHF

Zestaw nagłośnieniowy karaoke "STAR-12" to idealny sprzęt do zabawy i rozwijania swoich talentów. Obsługa zestawu nie wymaga żadnej wiedzy. Potrzebny jest jedynie dostęp do prądu, podłączenie bezprzewodowego odbiornika mikrofonowego i można rozpocząć zabawę. Muzykę można odtwarzać z nośników pamięci SD i USB. Alternatywą jest ulokowane z tyłu wejście audio typu cinch, dzięki któremu możliwe jest połączenie z urządzeniami Hi-Fi lub innymi źródłami muzyki, jak laptop, odtwarzacz MP3, smartfony, magnetofon kasetowy itd. Moc łączna kolumn wynosi 1000W, a regulacja dźwięku kolumn Skytec odbywa się przez 5-pasmowy equalizer EQ na każdym kanale. Zawarty w zestawie bezprzewodowy system mikrofonowy VHF-2-H marki auna zmienia instalację nagłośnieniową w pełnowartościową maszynę do karaoke… (electronic-star.pl)

Electronic-Star Zestaw karaoke "STAR-10" aktywny zestaw…

Electronic-Star Zestaw karaoke "STAR-10" aktywny zestaw kolumn nagłośnieniowych | 2-kanałowy bezprzewodowy zestaw mikrofonowy VHF

Zestaw nagłośnieniowy karaoke "STAR-10" to idealny sprzęt do zabawy i rozwijania swoich talentów. Obsługa zestawu nie wymaga żadnej wiedzy. Potrzebny jest jedynie dostęp do prądu, podłączenie bezprzewodowego odbiornika mikrofonowego i można rozpocząć zabawę. Muzykę można odtwarzać z nośników pamięci SD i USB. Alternatywą jest ulokowane z tyłu wejście audio typu cinch, dzięki któremu możliwe jest połączenie z urządzeniami Hi-Fi lub innymi źródłami muzyki, jak laptop, odtwarzacz MP3, smartfony, magnetofon kasetowy itd. Moc łączna kolumn wynosi 800 W, a regulacja dźwięku kolumn Skytec odbywa się przez 5-pasmowy equalizer EQ na każdym kanale. Zawarty w zestawie bezprzewodowy system mikrofonowy VHF-2-H marki auna zmienia instalację nagłośnieniową w pełnowartościową maszynę do karaoke… (electronic-star.pl)

Podarunkowy zestaw ręczników GINEVRA, 2 szt Śmietankowy Zestaw …

Podarunkowy zestaw ręczników GINEVRA, 2 szt Śmietankowy Zestaw (50x100cm, 75x150cm)

Podarunkowy zestaw ręczników GINEVRA Nie tylko serca romantyków krzyczą nad uroczym kompletem ręczników GINEVRA. Luksusowe wykonanie z bawełny czesanej premium spełnia nawet najbardziej wymagające wymagania dotyczące gładkości i miękkości. Krawędź ozdobiona różowymi kwiatami w pastelowych odcieniach, które są uzupełnione koronką i monogramem z połyskującymi kamieniami nadającymi niezbędny akcent ręcznikom z tego zestawu. (softcotton.pl)

Podarunkowy zestaw ręczników REGINA, 2 szt Beżowy Zestaw (50x100cm, …

Podarunkowy zestaw ręczników REGINA, 2 szt Beżowy Zestaw (50x100cm, 75x150cm)

Podarunkowy zestaw ręczników REGINA, 2 szt Wystawny z perspektywy! Zestaw ręczników i ręczników kąpielowych REGINA na pierwszy rzut oka zaimponuje długimi włóknami z czesanej bawełny, które idealnie nadają się do otulenia. Krawędź ozdobiona koronką dodajezestawu  romantyczny akcent. Wystarczy wybrać kolor - kremowy, beżowy lub bordowy. (softcotton.pl)

Podarunkowy zestaw ręczników REGINA, 2 szt Bordowy Zestaw (50x100cm, …

Podarunkowy zestaw ręczników REGINA, 2 szt Bordowy Zestaw (50x100cm, 75x150cm)

Podarunkowy zestaw ręczników REGINA, 2 szt Wystawny z perspektywy! Zestaw ręczników i ręczników kąpielowych REGINA na pierwszy rzut oka zaimponuje długimi włóknami z czesanej bawełny, które idealnie nadają się do otulenia. Krawędź ozdobiona koronką dodajezestawu  romantyczny akcent. Wystarczy wybrać kolor - kremowy, beżowy lub bordowy. (softcotton.pl)

Podarunkowy zestaw ręczników REGINA, 2 szt Śmietankowy Zestaw …

Podarunkowy zestaw ręczników REGINA, 2 szt Śmietankowy Zestaw (50x100cm, 75x150cm)

Podarunkowy zestaw ręczników REGINA, 2 szt Wystawny z perspektywy! Zestaw ręczników i ręczników kąpielowych REGINA na pierwszy rzut oka zaimponuje długimi włóknami z czesanej bawełny, które idealnie nadają się do otulenia. Krawędź ozdobiona koronką dodajezestawu  romantyczny akcent. Wystarczy wybrać kolor - kremowy, beżowy lub bordowy. (softcotton.pl)

Podarunkowy zestaw ręczników DIAMOND, 2 szt Beżowy Zestaw (50x100cm, …

Podarunkowy zestaw ręczników DIAMOND, 2 szt Beżowy Zestaw (50x100cm, 75x150cm)

Podarunkowy zestaw ręczników DIAMOND, 2 szt Elegancki minimalizm i wysoka jakość wykonania z czesanej bawełny premium pasuje do zestawu ręczników i ręczników kąpielowych DIAMOND, tworząc luksusowy prezent, który sprawi, że każdy obdarowany będzie naprawdę szczęśliwy. Możesz wybierać spośród kilku subtelnych odcieni zestawu, który na pierwszy rzut oka przyciąga delikatną krawędią z koronki. Z tym zestawem z pewnością nie popełnisz błędu. (softcotton.pl)

Podarunkowy zestaw ręczników VENICE, 2 szt Śmietankowy Zestaw …

Podarunkowy zestaw ręczników VENICE, 2 szt Śmietankowy Zestaw (50x100cm, 75x150cm)

Podarunkowy zestaw ręczników VENICE, 2 szt Zabierz się do romantycznej Wenecji za każdym razem, gdy się kąpiesz! Zestaw upominkowy ręczników, ręczników kąpielowych i sprayu zapachowego VENICE bezpośrednio oddycha włoskim romantyzmem dzięki ozdobnemu obszyciu z delikatnymi kwiatami, koronką i połyskującymi kamieniami. Delikatne i miękkie włókna najwyższej jakości czesanej bawełny zapewniają poczucie luksusu i świetnie chłoną wilgoć. (softcotton.pl)

Podarunkowy zestaw ręczników ELENORE, 2 szt Śmietankowy Zestaw …

Podarunkowy zestaw ręczników ELENORE, 2 szt Śmietankowy Zestaw (50x100cm, 75x150cm)

Podarunkowy zestaw ręczników ELENORE, 2 szt Szukasz pomysłu na romantyczny prezent? Dzięki zestawowi ręczników i ręczników kąpielowych ELENORE na pewno nie popełnisz błędu. Ponadczasowe kremowe wykonanie z delikatną koronką i wiosennymi kwiatami pochłonie Cię świeżą atmosferą. Kogo uszczęśliwisz tym zestawem? (softcotton.pl)

Podarunkowy zestaw ręczników VERSAILES, 2 szt Śmietankowy Zestaw …

Podarunkowy zestaw ręczników VERSAILES, 2 szt Śmietankowy Zestaw (50x100cm, 75x150cm)

Podarunkowy zestaw ręczników VERSAILES, 2 szt Czy za każdym razem, gdy się kąpiesz, chcesz czuć się jak francuska szlachta? Zajmie się tym zestaw ręczników i ręczników kąpielowych VERSAILLES. Delikatne i miękkie włókna najwyższej jakości czesanej bawełny pieszczą twoją skórę, a ozdobne wykończenia z delikatnymi kwiatami, koronką i połyskującymi kamieniami zachwycą twoje oko. Ciesz się luksusem! (softcotton.pl)

Podarunkowy zestaw ręczników IRIS, 2 szt Śmietankowy Zestaw (50x100cm…

Podarunkowy zestaw ręczników IRIS, 2 szt Śmietankowy Zestaw (50x100cm, 75x150cm)

Podarunkowy zestaw ręczników IRIS, 2 szt Wprowadź świeżą atmosferę do swojej łazienki i pozwól oczarować się delikatnymi kwiatami irysa  ozdobionymi błyszczącymi kamieniami i koronką. Zestaw ręczników i ręczników IRIS zachwyci Cię nie tylko pięknym wyglądem, ale również ręcznik i ręcznik kąpielowy z tego zestawu wykonane są z czesanej bawełny premium. Są delikatne i miękkie w dotyku, a także świetnie chłoną wilgoć. (softcotton.pl)

Podarunkowy zestaw ręczników DIAMOND, 2 szt Śmietankowy Zestaw …

Podarunkowy zestaw ręczników DIAMOND, 2 szt Śmietankowy Zestaw (50x100cm, 75x150cm)

Podarunkowy zestaw ręczników DIAMOND, 2 szt Elegancki minimalizm i wysoka jakość wykonania z czesanej bawełny premium pasuje do zestawu ręczników i ręczników kąpielowych DIAMOND, tworząc luksusowy prezent, który sprawi, że każdy obdarowany będzie naprawdę szczęśliwy. Możesz wybierać spośród kilku subtelnych odcieni zestawu, który na pierwszy rzut oka przyciąga delikatną krawędią z koronki. Z tym zestawem z pewnością nie popełnisz błędu. (softcotton.pl)

Podarunkowy zestaw ręczników ANTOINETTE, 2 szt Śmietankowy Zestaw …

Podarunkowy zestaw ręczników ANTOINETTE, 2 szt Śmietankowy Zestaw (50x100cm, 75x150cm)

Podarunkowy zestaw ręczników ANTOINETTE, 2 szt Ręcznik i ręcznik kąpielowy dla królowej - to zestaw ANTOINETTE, z którego można poczuć atmosferę na dworze królewskim. Ponadczasowe kremowe wykończenie i drobny haft na ozdobnej krawędzi będą szczególnie piękne w rustykalnej i romantycznej łazience. A luksusowe wykonanie z czesanej bawełny premium spełni nawet najwyższe wymagania dotyczące delikatności i miękkości. (softcotton.pl)

Podarunkowy zestaw ręczników POLINA, 2 szt Śmietankowy Zestaw …

Podarunkowy zestaw ręczników POLINA, 2 szt Śmietankowy Zestaw (50x100cm, 75x150cm)

Podarunkowy zestaw ręczników POLINA, 2 szt Zestaw ręczników i ręczników kąpielowych POLINA natychmiast zabierze Cię na pachnącą letnią łąkę. Kremowe włókna bawełny czesanej pieszczą skórę, a delikatne kwiaty na ozdobnym brzegu zachwycają wymagającego oko. Oryginalny wygląd tego zestawu podkreśla ozdobny monogram z błyszczących kamieni. Zestaw POLINA ucieszy każdego, kto chce poczuć się wyjątkowo podczas kąpieli. (softcotton.pl)

Electronic-Star Zestaw karaoke "STAR-Mitte" zestaw kolumn…

Electronic-Star Zestaw karaoke "STAR-Mitte" zestaw kolumn nagłośnieniowych 400 W | 2-kanałowy bezprzewodowy zestaw mikrofonowy VHF

Zestaw nagłośnieniowy karaoke "STAR-Mitte" to idealny sprzęt do zabawy i rozwijania swoich talentów. Obsługa zestawu nie wymaga żadnej wiedzy. Potrzebny jest jedynie dostęp do prądu, podłączenie bezprzewodowego odbiornika mikrofonowego i można rozpocząć zabawę. Muzykę można odtwarzać z nośników pamięci SD i USB. Alternatywą jest ulokowane z tyłu wejście audio typu cinch, dzięki któremu możliwe jest połączenie z urządzeniami Hi-Fi lub innymi źródłami muzyki, jak laptop, odtwarzacz MP3, smartfony, magnetofon kasetowy itd. Regulacja dźwięku odbywa się za pomocą regulatora basów/tonów wysokich, co pozwala na wyrównanie ewentualnych deficytów materiału wyjściowego lub stosowne wzmocnienie żądanych pasm częstotliwości dźwięku według własnego upodobania. Dzięki mocy 400 W zestaw ten pozwala… (electronic-star.pl)

Auna SingSing zestaw do karaoke czarny Kara Dazzl zestaw mikrofonów…

Auna SingSing zestaw do karaoke czarny Kara Dazzl zestaw mikrofonów LED

Ten zestaw składający się z zestawu do karaoke SingSing marki auna i dwóch mikrofonów Kara Dazzl marki auna zapewnia jeszcze więcej zabawy i kolorów podczas karaoke! Przenośna dyskoteka dla dzieci! SingSing firmy auna to zabawny system karaoke , który dzięki sprytnym funkcjom i dziecięcemu wzornictwu wkradnie się w serca dzieci i ich rodziców. Jego odtwarzacz CD ładowany od góry odtwarza wiele formatów – nie tylko standardowe typy dysków, ale także nośniki multimedialne CD+G, czyli płyty CD karaoke z napisami. Z tyłu urządzenia znajduje się odpowiednie wyjście wideo typu cinch, który przekierowuje sygnały obrazów z płyt CD+G do telewizora, monitora lub rzutnika komputerowego. Idealne urządzenie na interesujące sesje karaoke. Kolorowa powierzchnia taneczna. W pokrywie napędu… (electronic-star.pl)

Podarunkowy zestaw ręczników GRANT, 3 szt Śmietankowy Zestaw (…

Podarunkowy zestaw ręczników GRANT, 3 szt Śmietankowy Zestaw ( 30x50cm, 50x100cm, 75x150cm)

Podarunkowy zestaw ręczników GRANT, 3 szt  W prostocie jest piękno. Jeśli chcesz zadowolić kogoś, kto ceni jakość i nie lubi żadnych ekscesów, zestaw ręczników, ręczników kąpielowych  GRANT jest dla Ciebie oczywistym wyborem. Czesana bawełna premium jest delikatna i miękka w dotyku. Monogram i subtelny wzór na ozdobnym obszyciu wygląda niepozornie, a jednocześnie interesująco. Wystarczy po prostu wybrać kolor! (softcotton.pl)

Podarunkowy zestaw ręczników REGINA, 3 szt Śmietankowy Zestaw (…

Podarunkowy zestaw ręczników REGINA, 3 szt Śmietankowy Zestaw ( 30x50cm, 50x100cm, 75x150cm)

Podarunkowy zestaw ręczników REGINA , 3 szt Dotyk luksusu nie zaszkodzi żadnej łazience. Zestaw prezentowy ręczników i ręczników kąpielowych REGINA na pierwszy rzut oka zachwycą długimi włóknami czesanej bawełny, które przyciągają bezpośrednio do otulenia. Koronkowa dekoracja dodaje zestawu romantyczny akcent. Czy wybierasz klasyczny kolor kremowy, beżowy czy bordo? (softcotton.pl)

Podarunkowy zestaw ręczników REGINA, 3 szt Beżowy Zestaw ( 30x50cm, …

Podarunkowy zestaw ręczników REGINA, 3 szt Beżowy Zestaw ( 30x50cm, 50x100cm, 75x150cm)

Podarunkowy zestaw ręczników REGINA , 3 szt Dotyk luksusu nie zaszkodzi żadnej łazience. Zestaw prezentowy ręczników i ręczników kąpielowych REGINA na pierwszy rzut oka zachwycą długimi włóknami czesanej bawełny, które przyciągają bezpośrednio do otulenia. Koronkowa dekoracja dodaje zestawu romantyczny akcent. Czy wybierasz klasyczny kolor kremowy, beżowy czy bordo? (softcotton.pl)

Podarunkowy zestaw ręczników REGINA, 3 szt Bordowy Zestaw ( 30x50cm, …

Podarunkowy zestaw ręczników REGINA, 3 szt Bordowy Zestaw ( 30x50cm, 50x100cm, 75x150cm)

Podarunkowy zestaw ręczników REGINA , 3 szt Dotyk luksusu nie zaszkodzi żadnej łazience. Zestaw prezentowy ręczników i ręczników kąpielowych REGINA na pierwszy rzut oka zachwycą długimi włóknami czesanej bawełny, które przyciągają bezpośrednio do otulenia. Koronkowa dekoracja dodaje zestawu romantyczny akcent. Czy wybierasz klasyczny kolor kremowy, beżowy czy bordo? (softcotton.pl)

Podarunkowy zestaw ręczników GRANT, 2 szt Stary róż Zestaw (50x100cm,…

Podarunkowy zestaw ręczników GRANT, 2 szt Stary róż Zestaw (50x100cm, 75x150cm)

Podarunkowy zestaw ręczników GRANT, 2 szt Czy chcesz zadowolić kogoś, kto ceni jakość i nie lubi żadnych ekscesów? Zestaw ręczników i ręczników kąpielowych GRANT to dla Ciebie oczywisty wybór. Czesana bawełna premium jest delikatna i miękka w dotyku. Ozdobiona krawędź z subtelnym wzorem i monogramem wygląda dyskretnie, a jednocześnie ciekawie. Po prostu wybierz kolor! (softcotton.pl)

Podarunkowy zestaw ręczników NAVY, 3 szt Biały Zestaw ( 30x50cm, …

Podarunkowy zestaw ręczników NAVY, 3 szt Biały Zestaw ( 30x50cm, 50x100cm, 75x150cm)

Podarunkowy zestaw ręczników NAVY, 3 szt Zestaw ręczników i ręczników kąpielowych NAVY jest idealnym dodatkiem do męskiej łazienki. Możesz wybierać spośród ciemnoniebieskiego lub klasycznego białego koloru, ale bez względu na wybrany kolor będziesz zadowolony ze stylowego haftu o morskim motywie i luksusowego materiału. (softcotton.pl)

Podarunkowy zestaw ręczników NAVY, 3 szt Ciemnoniebieski Zestaw (…

Podarunkowy zestaw ręczników NAVY, 3 szt Ciemnoniebieski Zestaw ( 30x50cm, 50x100cm, 75x150cm)

Podarunkowy zestaw ręczników NAVY, 3 szt Zestaw ręczników i ręczników kąpielowych NAVY jest idealnym dodatkiem do męskiej łazienki. Możesz wybierać spośród ciemnoniebieskiego lub klasycznego białego koloru, ale bez względu na wybrany kolor będziesz zadowolony ze stylowego haftu o morskim motywie i luksusowego materiału. (softcotton.pl)

Podarunkowy zestaw ręczników MIRAGE, 3 szt Jasnoniebieski Zestaw (…

Podarunkowy zestaw ręczników MIRAGE, 3 szt Jasnoniebieski Zestaw ( 30x50cm, 50x100cm, 75x150cm)

Podarunkowy zestaw ręczników MIRAGE, 3 szt Romantyczny nastrój tego jasnoniebieskiego zestawu ręczników i ręczników kąpielowych bezpośredno widać. Na pierwszy rzut oka delikatne i miękkie włókna bawełny czesanej zestawu MIRAGE idealnie nadają się do pieszczenia. Ponadto ręczniki z tego zestawu mają krawędzie ozdobione drobnymi kwiatkami i monogramem z błyszczących kamieni, które z pewnością pasuje do głównej dekoracji każdej łazienki. (softcotton.pl)

Podarunkowy zestaw ręczników DIAMOND, 2 szt Fioletowy / Lila Zestaw …

Podarunkowy zestaw ręczników DIAMOND, 2 szt Fioletowy / Lila Zestaw (50x100cm, 75x150cm)

Podarunkowy zestaw ręczników DIAMOND, 2 szt Elegancki minimalizm i wysoka jakość wykonania z czesanej bawełny premium pasuje do zestawu ręczników i ręczników kąpielowych DIAMOND, tworząc luksusowy prezent, który sprawi, że każdy obdarowany będzie naprawdę szczęśliwy. Możesz wybierać spośród kilku subtelnych odcieni zestawu, który na pierwszy rzut oka przyciąga delikatną krawędią z koronki. Z tym zestawem z pewnością nie popełnisz błędu. (softcotton.pl)

Podarunkowy zestaw ręczników DIAMOND, 2 szt Stary róż Zestaw …

Podarunkowy zestaw ręczników DIAMOND, 2 szt Stary róż Zestaw (50x100cm, 75x150cm)

Podarunkowy zestaw ręczników DIAMOND, 2 szt Elegancki minimalizm i wysoka jakość wykonania z czesanej bawełny premium pasuje do zestawu ręczników i ręczników kąpielowych DIAMOND, tworząc luksusowy prezent, który sprawi, że każdy obdarowany będzie naprawdę szczęśliwy. Możesz wybierać spośród kilku subtelnych odcieni zestawu, który na pierwszy rzut oka przyciąga delikatną krawędią z koronki. Z tym zestawem z pewnością nie popełnisz błędu. (softcotton.pl)

Podarunkowy zestaw ręczników FORTUNY, 3 szt Śmietankowy Zestaw (…

Podarunkowy zestaw ręczników FORTUNY, 3 szt Śmietankowy Zestaw ( 30x50cm, 50x100cm, 75x150cm)

Podarunkowy zestaw ręczników FORTUNY, 3 szt Wystawny wygląd ręczników i ręczników kąpielowych z zestawu FORTUNY stanowi elegancki akcent w każdej łazience. Luksusowa obróbka czesanej bawełny premium jest oczywistością, a krawędź ozdobiona koronką i brokatowym wzorem jest wymyślonom wisienką na torcie. Dzięki temu zestawowi będziesz cieszyć się na kąpiel od samego rana. (softcotton.pl)

Podarunkowy zestaw ręczników HENA, 2 szt Stary róż Zestaw (50x100cm, …

Podarunkowy zestaw ręczników HENA, 2 szt Stary róż Zestaw (50x100cm, 75x150cm)

Podarunkowy zestaw ręczników HENA, 2 szt Czy chcesz zadowolić romantyczną duszę? Zestaw prezentowy ręcznika i ręcznika kąpielowego HENA to strzał w dziesiątkę. Podstawa w staro różowaym kolorze z miękkiej czesanej bawełny w połączeniu z koronką i kwiatowym wykończeniem ma szczególnie delikatny efekt, a monogram z błyszczących kamieni stanowi prawdziwy akcent w tym zestawie. (softcotton.pl)

Podarunkowy zestaw ręczników DURANTE, 3 szt Śmietankowy Zestaw (…

Podarunkowy zestaw ręczników DURANTE, 3 szt Śmietankowy Zestaw ( 30x50cm, 50x100cm, 75x150cm)

Podarunkowy zestaw ręczników DURANTE, 3 szt Za pierwszym razem zakochasz się w miękkich, delikatnych i doskonale chłonnych włóknach bawełny czesanej premium, z których wykonany jest ten zestaw podarunkowy ręczników i ręczników kąpielowych. Zestaw DURANTE zachwyci nie tylko w dotyku, ale także wyglądem - dzięki eleganckiej dekoracji w kremowych odcieniach doskonale uzupełni łazienkę w każdym stylu. (softcotton.pl)

Podarunkowy zestaw ręczników ADORIA, 3 szt Śmietankowy Zestaw (…

Podarunkowy zestaw ręczników ADORIA, 3 szt Śmietankowy Zestaw ( 30x50cm, 50x100cm, 75x150cm)

Podarunkowy zestaw ręczników ADORIA, 3 szt W łazience każdego romantycznego człowieka znajdują się ręczniki i ręczniki kąpielowe z zestawu ADORIA. Romantyczne kwiaty, długie i miękkie włókna bawełny czesanej oraz monogram z błyszczących kamieni podkreśla luksusowy wygląd tego zestawu. Jeśli chcesz zadowolić kogoś, kto lubi być rozpieszczany, zestaw ADORIA jest strzałem w dziesiątkę. (softcotton.pl)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zamknąć