Zestaw 2x gosnik usb 3w5v czarny

Electronic-Star DJ PA zestaw "Miami Quasar" wzmacniacz 2x…

Electronic-Star DJ PA zestaw "Miami Quasar" wzmacniacz 2x gośnik

Zestaw „Miami Quasar“ łączy w sobie mocdźwięku dwóch najlepszych wzmacniaczy Skytec zczterema radosnymi basowymi głośnikami PA Auna . Zestawjest przystosowany do nagłaśniania średnich i dużych imprezwszelkiego rodzaju.Wszystkie elementy są solidnie zbudowane i wpełni przenośne. Idealnie nadaje się do użytkuscenicznego. Zestaw jest również wyposażony w kompletnyzestaw kabli umożliwiający podłączenie urządzeń ze sobą ipodłączenie źródeł dźwięku do wzmacniacza. Pasującymikser i inne dodatkowe akcesoria - takie jak mikrofony i statywy -znajdą Państwo w naszym sklepie. (electronic-star.pl)

Auna Rockstar LED zestaw do karaoke odtwarzacz CD Bluetooth USB czarny

Auna Rockstar LED zestaw do karaoke odtwarzacz CD Bluetooth USB czarny

Znakomita zabawa w karaoke dla małych i dużych talentów wokalnych: Zestaw do karaoke Rockstage LED marki auna to nieporównywalna atmosfera dyskotekowa we własnych czterech ścianach i zamiana każdego pomieszczenia w rozświetloną scenę. Poprzez wbudowany odtwarzacz CD zestaw do karaoke odtwarza płyty CD, CD-R oraz CD-RW. Odczytuje także nośniki medialne CD+G: Dzięki temu – po podłączeniu do monitora lub telewizora – można odtwarzać płyty CD karaoke z napisami, co niezmiernie pomaga podczas wspólnego śpiewania z ulubionym artystą. Dodatkową możliwością jest podłączenie smartfonów lub tabletów z obsługą Bluetooth: można je podłączyć z dziecinną łatwością i to bez plątaniny kabli. W przypadku Rockstage LED marki auna można zobaczyć rytm muzyki: Wielokolorowe diody LED na przedniej stronie i… (electronic-star.pl)

Auna Karaboom CD Zestaw karaoke Bluetooth MP3 USB mikrofon FB czarny

Auna Karaboom CD Zestaw karaoke Bluetooth MP3 USB mikrofon FB czarny

Imprezowe oświetlenie i nastrój karaoke: Wieża karaoke Karaboom CD marki auna to zestaw karaoke do salonu lub pokoju dziecięcego. Do podstawowego wyposażenia wieży multimedialnej Karaboom CD marki auna należy odtwarzacz CD, port USB i slot SD. Przez Bluetooth można poza tym odtwarzać muzykę z tabletów lub smartfonów. Zestaw posiada także dodatkowe złącze USB z funkcją ładowania i odtwarzania muzyki z zewnętrznych źródeł audio. Wejście AUX i line-IN uzupełniają zestaw złączy zestawu karaoke. Poprzez wyjście wideo można nawet podłączyć telewizor, aby pewnie śpiewać ulubiony hit z tekstem. Dwa głośniki wysokotonowe, dwa głośniki średniotonowe i głośnik o konstrukcji Bassreflex dają łączną moc muzyczną rzędu 65 W. Dwa znajdujące się w zakresie dostawy mikrofony podłącza się do zestawu karaoke… (electronic-star.pl)

OneConcept V-12-BT zestaw stereo Bluetooth FM USB SD czarny

OneConcept V-12-BT zestaw stereo Bluetooth FM USB SD czarny

Zestaw stereo oneConcept V-12-BT to eleganckie rozwiązanie do każdej przestrzeni - połączenie stylowego designu i zaawansowania technologicznego. Wychodząc naprzeciw współczesnym wymaganiom, oneConcept został wyposażony w trzy wejścia umożliwiające podłączenie zewnętrznych akcesoriów audio. Przystępnie położone na górnej części wejścia USB i SD, mogą odtwarzać pliki MP3 z nośników takich jak MP3 playery, pendrive'y i karty pamięci. Laptopy, Smartfony czy odtwarzacze kaset, bezproblemowo komunikują się natomiast poprzez wejście jack. W centrum zestawu znajduje się pionowy odtwarzacz CD, kompatybilny z MP3. Ponadto OneConcept posiada zintegrowany odbiornik radiowy UKF/MW z pamięcią 20 stacji oraz zegar z budzikiem, dzięki czemu urządzenie nadaje się świetnie i do sypialni i do kuchni.… (electronic-star.pl)

Auna Stealth Bar 60 Zestaw głośnikowy Soundbase HDMI Bluetooth USB…

Auna Stealth Bar 60 Zestaw głośnikowy Soundbase HDMI Bluetooth USB czarny

Wreszcie filmy i seriale z dobrym dźwiękiem! Soundbase auna Stealth Bar 60 znacząco poprawia dźwięk każdego telewizora o wadze do 22 kg i przekątnej ekranu do 55 cali. Sterowanie odbywa się bezpośrednio na urządzeniu lub za pośrednictwem wygodnego pilota. Moc RMS to 2 x 20 W i 40 W, impedancja - 8 omów. Dzięki różnym opcjom podłączeń Soundbase dobrze współpracuje ze źródłami cyfrowymi i analogowymi. Kabel HDMI umożliwia podłęczenie Soundbase do telewizora za pomocą tylko jednego kabla. W zależności od źródła sygnału, można w prosty sposób wybrać automatyczny tryb 3 ustawień korektora: muzyczny, głosowy lub filmowy. Możliwe jest również wygodne przełączanie pomiędzy podłączonymi urządzeniami za pomocą pilota, a także przełączanie się z telewizora na muzyczne lub inne źródło dźwięku.… (electronic-star.pl)

OneConcept Vertical 90 zestaw stereo CD USB MP3 SD AUX czarny

OneConcept Vertical 90 zestaw stereo CD USB MP3 SD AUX czarny

Zestaw stereo oneConcept Vertical 90 z wieloma opcjami podłączeń. Wyposażony w stylowy panel przedni oraz liczne opcje odtwarzania, idealnie komponuje się z wyposażeniem przestrzeni salonu. Przy pomocy szufladki na CD, otwieranej przez użycie przycisku, można odtwarzać płyty CD, CD-R i CD-RW. W trybie CD, oprócz wielu innych funkcji odtwarzania można programować kolejność odtwarzania. System mikro dysponuje również portem USB do odtwarzania z pamięci USB lub zewnętrznego dysku twardego oraz czytnikiem kart SD. Wraz z łączem AUX zestaw stereo Vertical 90 oferuje najróżniejsze interfejsy do podłączeń laptopów, smartfonów, odtwarzaczy MP3 i wielu innych sprzętów. Wbudowane radio FM wyposażone jest w pamięć do 20 dowolnie przypisywalnych stacji. Dzięki wbudowanej funkcji sleep, można ustawić… (electronic-star.pl)

Power Dynamics PD632H 2X, 20-kanałowy bezprzewodowy zestaw…

Power Dynamics PD632H 2X, 20-kanałowy bezprzewodowy zestaw mikrofonowy UHF, 2 x mikrofon ręczny, czarny

PD632H 2X marki Power Dynamics to przydatny na scenie bezprzewodowy zestaw mikrofonowy VHF , który spełnia wszystkie wymogi w przypadku standardowych występów. Ten bezprzewodowy zestaw posiada dwa mikrofony ręczne , które transmitują słowa do odbiornika bez żadnych zakłóceń. Dzięki wykorzystaniu pasma UHF s ystem bezprzewodowy PD632H 2X marki Power Dynamics ma do dyspozycji 2 x 20 bezzakłóceniowych kanałów do wyboru. Przy użyciu odrębnych wyjść XLR system odbiorczy można łatwo połączyć z typowymi zestawami audio w celu dalszego przetwarzania sygnałów mikrofonowych Energooszczędna konstrukcja zapewnia zestawowi PD632H 2X marki Power Dynamics pracę przez wiele godzin, co czyni system szczególnie przydatnym na imprezach trwających cały wieczór. Aby transport zestawu nie sprawiał problemów,… (electronic-star.pl)

PATONA - Ładowarka Dual GoPro Hero 4 USB + 2x baterie Aku 1160mAh

PATONA - Ładowarka Dual GoPro Hero 4 USB + 2x baterie Aku 1160mAh

(liderlamp.pl)

Auna BC-1 zestaw karaoke Bluetooth baterie rączka USB AUX-In czarny

Auna BC-1 zestaw karaoke Bluetooth baterie rączka USB AUX-In czarny

Wysoce mobilny polepszacz nastroju! Ten zestaw karaoke skutecznie poprawi samopoczucie w domu i w drodze. Smartfony, tablety i notebooki łączą się z systemem karaoke bezprzewodowo poprzez Bluetooth. Tablet można także pewnie umieścić korzystając z uchwytu. Inne opcje podłączeń są dostępne poprze wejście AUX oraz w postaci dwóch portów USB, jednego z funkcją ładowania. Wyjścia audio umożliwiają podłączenie dodatkowych głośników do zestawu karaoke. 6,3 mm wtyczka jack pozwala na podłączenie 2 mikrofonów, a trzecie 6,5 mm gniazdo - instrumentów muzycznych, np. gitary. Obsługę sprzętu ułatwia wyświetlacz LCD. Zestaw karaoke dysponuje mocą wyjściową 15-watów, dzięki czemu można go wykorzystywać do nagłaśniania małych i średnich pomieszczeń. Kompaktowe wymiary, niewielka waga zaledwie 1,9 kg i… (electronic-star.pl)

Fenton MDJ95 Przenośny imprezowy zestaw nagłośnieniowy Bluetooth USB…

Fenton MDJ95 Przenośny imprezowy zestaw nagłośnieniowy Bluetooth USB/SD/AUX akumulator, czarny

Party on! Przenośny imprezowy zestaw nagłośnieniowy MDJ95 marki Fenton to system nagłośnienia o potężnym brzmieniu, dzięki któremu można cieszyć się ulubioną muzyką na każdej imprezie. System nagłośnieniowy MDJ95 posiada 2 głośniki 4’’ o mocy maksymalnej 100 W, co gwarantuje potężny dźwięk w każdym momencie. Na życzenie może być zasilany wbudowanym akumulatorem, dzięki czemu jest całkowicie niezależny od sieci elektrycznej przez maks. 4 godziny. Do odtwarzania najróżniejszych plików muzycznych jest do dyspozycji port USB, czytnik kart SD oraz wejście AUX. Poprzez Bluetooth można streamować w prosty sposób muzykę ze smartfona, tabletu lub komputera. Oprócz wejścia AUX 3,5 mm przenośny imprezowy zestaw nagłośnieniowy posiada także dwa wejścia mikrofonowe 6,3 mm. Do łatwego przenoszenia… (electronic-star.pl)

Resident DJ DJ-21 BT Pulpit mikserski zestaw Bluetooth USB Mikrofon…

Resident DJ DJ-21 BT Pulpit mikserski zestaw Bluetooth USB Mikrofon kolor czarny

Dla początkujących, okazyjnych użytkowników i profesjonalistów – pulpit mikserski DJ-21 marki Resident DJ dysponuje interesującymi funkcjami i posiada bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Pulpit mikserski DJ-21 BT marki Resident DJ posiada na górnej stronie łatwo dostępne złącze USB, poprzez które można odtwarzać pliki MP3 bezpośrednio z pendrive’ów USB. Na krawędzi przedniej można podłączyć 3 dalsze źródła audio, wykorzystując złącze line-in. Znajdują się tu także złącza jack 6,3 mm do mikrofonu i słuchawek oraz wejścia line-in i wyjście line-out. 3/2-kanałowy pulpit mikserski DJ-21 BT marki Resident DJ posiada na górnej stronie 18 ergonomicznie rozmieszczonych przełączników, dźwigienek i przycisków. Za pomocą tych elementów obsługi można sterować trzema kanałami stereo i dwoma… (electronic-star.pl)

OneConcept V-13 zestaw stereo CD MP3 USB Bluetooth radio montaż…

OneConcept V-13 zestaw stereo CD MP3 USB Bluetooth radio montaż ścienny czarny

OneConcept V-13 to kompaktowa wieża stereo wyposażona w nowoczesny zakres funkcji, w pełni odpowiadający oczekiwaniom współczesnych użytkowników - niezależnie od tego, czy chcemy słuchać muzyki z ulubionych płyt CD, MP3 lub własnych albumów czy też najnowszych wiadomości z lokalnych stacji radiowych FM. Na szczególną uwagę zasługuje tu nowoczesny kompaktowy design. Odtwarzacz CD jest wbudowany na płaskim panelu przednim, dzięki czemu cały zestaw ma jedynie 10 cm głębokości. Można go ustawić na dołączonej podstawce lub kilkoma ruchami umieścić na ścianie. Elementy sterujące zestawu stereo znajdują się na górnym panelu, umożliwiając w ten sposób dalszą miniaturyzację urządzenia oraz optyczne zmniejszenie strony przedniej. Widnieje na niej tylko wyświetlacz, dokładnie prezentujący dane… (electronic-star.pl)

Auna DiscoFever Zestaw karaoke Bluetooth LED Ekran TFT 7 cali CD USB…

Auna DiscoFever Zestaw karaoke Bluetooth LED Ekran TFT 7 cali CD USB czarny

Dla gwiazd muzycznych i talentów młodego pokolenia: Kompaktowy zestaw karaoke DiscoFever marki auna posiada wszystko, co powoduje szybsze bicie serca miłośników karaoke. Podłącz mikrofon dynamiczny, włóż do ładowanego od góry odtwarzacza płytę CD i już możesz rozpocząć pierwszy duet przy kolorowych światłach LED. Kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej ekranu 17,5 cm (7 cali) wyświetla jednocześnie tekst piosenki – gwarantuje to jeszcze lepszą zabawę, a jednocześnie nie ma potrzeby podłączania zestawu do urządzeń zewnętrznych. Dzieci mogą ćwiczyć kunszt muzyczny w swoim pokoju i nie potrzebują do tego telewizora. Jeżeli jednak istnieje potrzeba zebrania większego towarzystwa do zabawy przed telewizorem, rzutnikiem komputerowym lub monitorem, to do podłączenia tych urządzeń można użyć… (electronic-star.pl)

ZESTAW 2x LED Żarówka STAR GU10/4,3W/230V 4000K - Osram

ZESTAW 2x LED Żarówka STAR GU10/4,3W/230V 4000K - Osram

(liderlamp.pl)

ZESTAW 2x LED Żarówka STAR GU10/2,6W/230V 2700K - Osram

ZESTAW 2x LED Żarówka STAR GU10/2,6W/230V 2700K - Osram

(liderlamp.pl)

Auna Zestaw Mikrofonowy z USB mikrofon pojemnościowy czarny i ramię…

Auna Zestaw Mikrofonowy z USB mikrofon pojemnościowy czarny i ramię do mikrofonu zacisk stołowy

Auna MIC-900B jest mikrofonem pojemnościowym gotowym do podjęcia wyzwań technologii cyfrowej. Współczesny kabel USB podłącza go do komputera PC lub laptopa i tym samym mikrofon jest natychmiast gotów do działania. Auna Mic specjalizująca się w śpiewie o częstotliwości próbkowania 16 bit/ 48kHz i zrównoważonej czułości, typowej dla mikrofonu-nerki, umożliwia najwyższej jakości nagrywanie partii wokalnych, tworząc tym samym doskonały materiał wyjściowy do masteringu dźwięku w produkcji utworów, podcastów lub prezentacji dla własnego radia Stream. Dołączony uchwyt elastyczny do mikrofonu (pajączek) służy do utrzymywania Auny MIC 900B. Nylonowy naciąg uchwytu redukuje wibracje i inne niechciane czynniki zakłócające na obudowie mikrofonu. Gwint 5/8 wątku'' umożliwia zamontowanie pająka na… (electronic-star.pl)

Auna ScreenStar Zestaw karaoke Kamera CD USB SD MP3 z 2 x mikrofon…

Auna ScreenStar Zestaw karaoke Kamera CD USB SD MP3 z 2 x mikrofon czarny

auna ScreenStar to stylowy zestaw do karaoke z napędem CD obsługującym wiele formatów, wieloma możliwościami podłączania urządzeń oraz wbudowaną kamerą wraz z praktyczną funkcją nagrywania wideo. Idealnie nadaje się do wyposażenia pokoju dziecięcego i młodzieżowego, ale także znakomicie dla dużych fanów karaoke. Wbudowany napęd CD odtwarza oprócz plików MP3 i JPEG także standardowe, cyfrowe formaty. W odróżnieniu od standardowych odtwarzaczy CD , system CD marki auna odtwarza także nośniki multimedialne CD+G, czyli płyty CD karaoke z napisami. Wbudowany wyświetlacz kolorowy TFT 9 cm (3,5") ScreenStar marki auna odtwarza obraz z włożonych nośników danych w znakomitej jakości, a dźwięk zapewnia wbudowany głośnik szerokopasmowy. Poza tym istnieje możliwość przesłania sygnałów obrazu poprzez… (electronic-star.pl)

Eglo 92053 - ZESTAW 2x LED taśma FLEX 2xLED/1,44W + 1xLED/0,24W

Eglo 92053 - ZESTAW 2x LED taśma FLEX 2xLED/1,44W + 1xLED/0,24W

(liderlamp.pl)

Auna Pocket Rocker BT, odtwarzacz karaoke BT, port USB, MP3, 2x micro…

Auna Pocket Rocker BT, odtwarzacz karaoke BT, port USB, MP3, 2x micro, kolor zielony

Pocket Rocker BT marki auna to uniwersalny odtwarzacz karaoke , który zdobył serca wiele dzieci i dorosłych dzięki zaokrąglonej obudowie, prostej obsłudze i licznym możliwościom odtwarzania. Jako dobrze wyposażone urządzenie karaoke Pocket Rocker BT dysponuje dwoma mikrofonami dynamicznymi z elastycznymi kablami spiralnymi oraz odrębnym regulatorem głośności. Dzięki wbudowanej funkcji Bluetooth wszystkie pliki audio ze smartfona, tabletu lub laptopa streamowane są (tzw. odtwarzanie strumieniowe) bezprzewodowo i wygodnie przez Pocket Rocker BT. Port USB umożliwia poza tym odtwarzanie plików MP3 z pendrive’ów USB lub odtwarzaczy MP3, podczas gdy przez wejście AUX można podłączyć zewnętrzne urządzenia audio, takie jak np. odtwarzacz CD. Robiący wrażenie zakres funkcji oraz wzornictwo… (electronic-star.pl)

Auna Pocket Rocker BT, odtwarzacz karaoke BT, port USB, MP3, 2x micro…

Auna Pocket Rocker BT, odtwarzacz karaoke BT, port USB, MP3, 2x micro, kolor różowy

Pocket Rocker BT marki auna to uniwersalny odtwarzacz karaoke , który zdobył serca wielu dzieci i dorosłych dzięki zaokrąglonej obudowie, prostej obsłudze i licznym możliwościom odtwarzania. Jako dobrze wyposażone urządzenie karaoke Pocket Rocker BT dysponuje dwoma mikrofonami dynamicznymi z elastycznymi kablami spiralnymi oraz odrębnym regulatorem głośności. Dzięki wbudowanej funkcji Bluetooth wszystkie pliki audio ze smartfona, tabletu lub laptopa streamowane są (tzw. odtwarzanie strumieniowe) bezprzewodowo i wygodnie przez Pocket Rocker BT. Port USB umożliwia poza tym odtwarzanie plików MP3 z pendrive’ów USB lub odtwarzaczy MP3, podczas gdy przez wejście AUX można podłączyć zewnętrzne urządzenia audio, takie jak np. odtwarzacz CD. Robiący wrażenie zakres funkcji oraz wzornictwo… (electronic-star.pl)

Auna Silhouettes, zestaw audio na imprezy, 15-calowy głośnik,, USB,…

Auna Silhouettes, zestaw audio na imprezy, 15-calowy głośnik,, USB, SD, Bluetooth, 450 W, czarny

Pełne brzmienie dzięki klasycznemu, uniwersalnemu urządzeniu: zestaw audio na imprezy Silhouettes marki auna łączy dużą moc, wiele funkcji i mobilność. Kolumna imprezowa z wielofunkcyjnym panelem sterowania zapewnia miłośnikom muzyki i artystom najwyższą jakość dźwięku. Zestaw posiada nie tylko wbudowany 15-calowy głośnik z technologią XMR-Bass o mocy do 450 W, lecz także możliwość nieskomplikowanego podłączenia różnych źródeł muzyki. Podwójny system wejściowy z faderem (tłumik) posiada dwa wbudowane porty USB kompatybilne z MP3, dwa porty na karty SD oraz interfejs Bluetooth dla każdego systemu wejściowego do bezprzewodowego streamingu muzyki ze smartfona, tabletu lub laptopa. Wejście liniowe do podłączenia domowej wieży stereo oraz wejście mikrofonowe do każdej strony uzupełniają… (electronic-star.pl)

Auna Pro DisGo Box 360 Zestaw nagłaśniający 2 mikrofony HDMI BT LED…

Auna Pro DisGo Box 360 Zestaw nagłaśniający 2 mikrofony HDMI BT LED USB kółka czarny

Zestaw nagłaśniający na imprezę DisGo Box 360 marki auna Pro to optymalne rozwiązanie karaoke na każda imprezę. Dzięki jego mobilności jest od razu gotowy do pracy w każdym miejscu, zmieniając je w rozświetloną scenę. Poprzez wbudowany odtwarzacz zestaw do karaoke odtwarza płyty CD, CD-R oraz MP3. Odczytuje także nośniki medialne CD+G: Dzięki temu można odtwarzać płyty CD karaoke z napisami, co niezmiernie pomaga podczas wspólnego śpiewania z ulubionym artystą. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowego monitora: Teksty pojawiają się w przejrzysty i jasny sposób na wbudowanym wyświetlaczu TFT o przekątnej ekranu 17,5 cm. Dodatkową możliwością jest podłączenie smartfonów lub tabletów z obsługą Bluetooth: Urządzenia te można podłączyć bez plątaniny kabli z dziecinną łatwością, a uchwyt na… (electronic-star.pl)

Auna Kara Illumina zestaw karaoke CD USB MP3 pokaz świetlny LED 2 x…

Auna Kara Illumina zestaw karaoke CD USB MP3 pokaz świetlny LED 2 x mikrofon mobiny czarny

Zestaw karaoke auna Kara Illumina uczyni z kolejnej imprezy niezapomnianą atrakcję dla wszystkich małych i dużych gości. Dzięki maszynie do karaoke, dzieci mogą godzinami wyśpiewywać piosenki, albo jedno po drugim, albo wspólnie, w duecie. Oczywiście maszyna do karaoke auna Kara Illumina spełnia najwyższe wymagania techniczne. Jej napęd CD z górnym ładowaniem, obsługujący różne formaty odtwarza - obok powszechnie stosowanego formatu MP3 - także popularne dyski cyfrowej rzeczywistości. W przeciwieństwie do tradycyjnych odtwarzaczy CD przetwarza on nawet media CD + G - czyli płyty karaoke z napisami. Idealny do relaksujących sesji karaoke. Zintegrowany głośnik szerokopasmowy czyni wszystko, co możliwe, nie tylko z myślą o dobrym dźwięku. Jego wielokolorowe diody LED tworzą nastrojowe… (electronic-star.pl)

ZESTAW 2x LED Żarówka ściemnialna Philips HUE WHITE P45 E14/5,5W/230V…

ZESTAW 2x LED Żarówka ściemnialna Philips HUE WHITE P45 E14/5,5W/230V 2700K

(liderlamp.pl)

ZESTAW 2x Żarówka samochodowa Philips COLOR VISION 12342CVPGS2 H4…

ZESTAW 2x Żarówka samochodowa Philips COLOR VISION 12342CVPGS2 H4 P43t-38/55W/12V

(liderlamp.pl)

ZESTAW 2x Żarówka samochodowa Philips COLOR VISION 12342CVPPS2 H4…

ZESTAW 2x Żarówka samochodowa Philips COLOR VISION 12342CVPPS2 H4 P43t-38/55W/12V

(liderlamp.pl)

Audio-technica At 2020 Usb Zestaw 1

Audio-technica At 2020 Usb Zestaw 1

Model Audio-Technica AT 2020 USB to mikrofon zapewniający wyraźny dźwięk o jakości studyjnej. Złącze USB pozwala na bezpośrednie podłączenie do komputera oraz bezproblemową współpracę z ulubionymi programami do nagrywania dźwięku. (riff.net.pl)

Immax NEO - ZESTAW 2x LED RGB Żarówka ściemnialna E27/8,5W+BRIDGE PRO…

Immax NEO - ZESTAW 2x LED RGB Żarówka ściemnialna E27/8,5W+BRIDGE PRO+LED PÁSEK

(liderlamp.pl)

Immax NEO - ZESTAW 2x LED RGB Żarówka ściemnialna GU10/3,5W/230V +…

Immax NEO - ZESTAW 2x LED RGB Żarówka ściemnialna GU10/3,5W/230V + BRIDGE PRO NEON

(liderlamp.pl)

Auna KaraBig, LightUp, system karaoke, BT, 2x mikrofon, multicolor,…

Auna KaraBig, LightUp, system karaoke, BT, 2x mikrofon, multicolor, USB, 40 W RMS, 640 W max.

Rozpocznijmy tę imprezę! System karaoke auna KaraBig LightUP wprowadza muzykę i kolory do Twojego mieszkania. Dzięki funkcji Bluetooth możesz odtwarzać wszystkie swoje dane muzyczne bezprzewodowo i wygodnie. Nawet przez wejście liniowe można podłączyć inne urządzenia, takie jak domowy system stereo, smartfony lub tablety. Bezpośrednio na systemie karaoke znajduje się stojak na tablet i smartfon, który zapewnia kontrolę nad sprzętem. Pomocne są również regulowane funkcje: jedno lub ustawienia echa, basu lub mikrofonu - dzięki temu Twój głos będzie brzmiał prawie jak oryginał. Świetna rzecz , abyś najpierw za pomocą nagrywania nagrał na klucz USB i póżniej wysłuchał. Możesz oczywiście odtwarzać wszystkie swoje ulubione utwory w formacie MP3 przez port USB. A ponieważ śpiewanie cieszy tylko… (electronic-star.pl)

Immax NEO - ZESTAW 2x LED RGB Żarówka ściemnialna E14/5W/230V +…

Immax NEO - ZESTAW 2x LED RGB Żarówka ściemnialna E14/5W/230V + BRIDGE PRO NEO SUE

(liderlamp.pl)

Immax NEO - ZESTAW 2x LED RGB Żarówka ściemnialna E27/9W/230V +…

Immax NEO - ZESTAW 2x LED RGB Żarówka ściemnialna E27/9W/230V + BRIDGE PRO NEO PAN

(liderlamp.pl)

ZESTAW 2x Głośnik USB 3W/5V czarny

ZESTAW 2x Głośnik USB 3W/5V czarny

(liderlamp.pl)

Power Dynamics PD632C 2X, 20-kanałowy bezprzewodowy zestaw…

Power Dynamics PD632C 2X, 20-kanałowy bezprzewodowy zestaw mikrofonowy UHF, 1x mikrofon ręczny/1x zestaw słuchawkowy micro

PD632C 2X marki Power Dynamics to przydatny na scenie bezprzewodowy zestaw mikrofonowy VHF , który spełnia wszystkie wymogi w przypadku standardowych występów. Ten bezprzewodowy zestaw posiada dwa mikrofony bezprzewodowe: jeden mikrofon ręczny i jeden zestaw słuchawkowy micro z nadajnikiem kieszonkowym, które transmitują słowa do odbiornika bez żadnych zakłóceń. Dzięki wykorzystaniu pasma UHF s ystem bezprzewodowy PD632C 2X marki Power Dynamics ma do dyspozycji 2 x 20 bezzakłóceniowych kanałów do wyboru. Przy użyciu odrębnych wyjść XLR system odbiorczy można łatwo połączyć z typowymi zestawami audio w celu dalszego przetwarzania sygnałów mikrofonowych Energooszczędna konstrukcja zapewnia zestawowi PD632C 2X marki Power Dynamics pracę przez wiele godzin, co czyni system szczególnie… (electronic-star.pl)

Auna Pro VHF-400 Duo 2 2-kanałowy zestaw mikrofonów bezprzewodowych…

Auna Pro VHF-400 Duo 2 2-kanałowy zestaw mikrofonów bezprzewodowych VHF 1x odbiornik + 2x zestaw nagłowny

Poręczne i wszechstronne: VHF-400 Duo 2 marki auna Pro to przydatny na scenie 2-kanałowy zestaw mikrofonów bezprzewodowych VHF , który pomoże w nagłośnieniu codziennych imprez. Dwa mikrofony nagłowne zwiększają znacznie zakres i zasięg nagłośnienia oraz uwalniają wokalistów, mówców lub prezenterów w marketach od plątaniny kabli. Dzięki dużej mocy nadawania zestawu VHF-400 Duo 2 przekaz dotrze do większej liczby słuchaczy, zatem bez problemu nagłośni on duże aule i pomieszczenia konferencyjne. Połączenie z urządzeniami końcowymi, takimi jak pulpit mikserski lub instalacja nagłośnieniowa, mikrofonowy zestaw bezprzewodowy zapewnia poprzez wyjście jack, tym samym istnieje możliwość podłączenia do każdego zewnętrznego zestawu nagłośnieniowego. 2-kanałowy zestaw mikrofonów bezprzewodowych… (electronic-star.pl)

Electronic-Star DJ PA zestaw "Nizza Nights Pro" 2x…

Electronic-Star DJ PA zestaw "Nizza Nights Pro" 2x wzmacniacz4x głośnik

"Nizza Nights Pro" - zestaw łączy w sobie moc dźwięku dwóch najlepszych wzmacniaczy Skytec z czterema radosnymi basowymi głośnikami PA Auna . Zestaw jest przystosowany do nagłaśniania średnich i dużych imprez wszelkiego rodzaju.Wszystkie elementy są solidnie zbudowane i w pełni przenośne. Idealnie nadaje się do użytku scenicznego. Zestaw jest również wyposażony w kompletny zestaw kabli umożliwiający podłączenie urządzeń ze sobą i podłączenie źródeł dźwięku do wzmacniacza. Pasujący mikser i inne dodatkowe akcesoria - takie jak mikrofony i statywy - znajdą Państwo w naszym sklepie. (electronic-star.pl)

2,1 zestaw głośników Auna FS23 USB SD MP3 40W

2,1 zestaw głośników Auna FS23 USB SD MP3 40W

Auna FS23 to aktywny zestaw głośników 2.1 z funkcjonalnym wyposażeniem systemu stereo. Zestaw kolumn dysponuje wejściami USB i czytnikiem kart SD, dzięki czemu umożliwia bezpośrednie odczytywanie danych z MP3, karty SD czy pendrive'a. Poprzez wejście liniowe można podłączyć wszystkie urządzenia audio z kolumnami Auna FS23 (komputer, odtwarzacz CD czy magnetofon). System osiąga40W mocy szczytowej na wystarczająco wysokim poziomie, tak aby bez problemu nagłośnić również duże pomieszczenia. Zestw kolumn aktywnych z zewnątrz pokryty eleganckim lakierem fortepianowym. (electronic-star.pl)

Electronic-Star DJ PA zestaw "Phuket Pulsar Pro" 2x…

Electronic-Star DJ PA zestaw "Phuket Pulsar Pro" 2x wzmacniacz 4x kolumna

Zestaw „Phuket Pulsar Pro“ łączy w sobie mocdźwięku dwóch najlepszych wzmacniaczy Skytec zczterema radosnymi basowymi głośnikami PA Auna . Zestawjest przystosowany do nagłaśniania średnich i dużych imprezwszelkiego rodzaju.Wszystkie elementy są solidnie zbudowane i wpełni przenośne. Idealnie nadaje się do użytkuscenicznego. Zestaw jest również wyposażony w kompletnyzestaw kabli umożliwiający podłączenie urządzeń ze sobą ipodłączenie źródeł dźwięku do wzmacniacza. Pasującymikser i inne dodatkowe akcesoria - takie jak mikrofony i statywy -znajdą Państwo w naszym sklepie. (electronic-star.pl)

Electronic-Star Zestaw DJ PA "DJ-14" USB wzmacniacz PA…

Electronic-Star Zestaw DJ PA "DJ-14" USB wzmacniacz PA mikser USB 2 x głośnik mikrofon karaoke

Zestaw DJ PA "DJ-14"USB złożony ze wzmacniacza, konsolety USB, pary 2-drożnych kolumn bass reflex i dynamicznego mikrofonu do karaoke doskonale nagłośni muzykę, wokal oraz wystąpienia na weselach, imprezach rodzinnych i firmowych. Skytec SPL500 to przyjazny dla amatorów wzmacniacz PA i DJ, idealny do obsługi mniejszych wydarzeń o charakterze prywatnym. Sprzęt ten łączy w sobie właściwości końcówki mocy wzmacniacza PA oraz liczne możliwości podłączenia dodatkowych urządzeń. Wejście jack i trzy wejścia stereo RCA odbierają sygnał domowego odtwarzacza CD, MP3 itp. Do obydwu zestawów zacisków stereo można podłączyć zwykłe głośniki hi-fi. Pod względem dźwiękowym wzmacniacz wyróżnia się ziemistym, dynamicznym dźwiękiem, z możliwością dopasowania go za pomocą przedniego 3-pasmowego korektora.… (electronic-star.pl)

Auna MIC-900B-LED USB zestaw mikrofonowy V5 mikrofon pojemnościowy

Auna MIC-900B-LED USB zestaw mikrofonowy V5 mikrofon pojemnościowy

Szybki i prosty sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw mikrofonowy V5 do domowego studia nagrań auna MIC-900B-LED USB zawiera mikrofon pojemnościowy i dopasowane ramię mikrofonowe. Mikrofon pojemnościowy Auna MIC-900B-LED to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy. Przy pomocy kabla USB można go łatwo podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug &Play jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy można uzyskać doskonałej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego. Dołączony pająk mikrofonowy utrzymuje… (electronic-star.pl)

Skytec aktywny zestaw głośników PA 30cm 1200W USB-SD-MP3

Skytec aktywny zestaw głośników PA 30cm 1200W USB-SD-MP3

Aktywny system głośników Skytec , jest okazyjnym cenowo rozwiązaniem, dla wydarzeń średniej wielkości lub na prywatny użytek. Połączenia z głośnikami są dostosowane do zapotrzebowań współczesnych użytkowników. Wejścia USB i SD pozwalają na import utworów MP3 z USB i nośników SD, pamięci USB i kart pamięci. Konwencjonalne urządzenia PA i HiFi - takie jak mikser, komputer lub odtwarzacz CD - można łatwo podłączyć za pomocą umiejscowionego z tyłu wejścia RCA. Dwa wejścia mikrofonowe oraz oddzielnie regulowana sekcja mikrofonowa. 1200W łącznej mocy głośników PA, można regulować za pomocą 5-pasmowego korektora Skytec. (electronic-star.pl)

OneConcept Vertical 70 zestaw stereo CD USB MP3 AUX biały

OneConcept Vertical 70 zestaw stereo CD USB MP3 AUX biały

Oneconcept Vertical 70 oneC oncept to zestaw stereo z możliwością dowolnego ustawienia, ułożenia oraz zawieszenia na ścianie. Przy pomocy szufladki na CD można odtwarzać płyty CD, CD-R i CD-RW. W trybie CD, oprócz wielu innych funkcji odtwarzania można programować kolejność odtwarzania. System mikro dysponuje również portem USB do odtwarzania z pamięci USB lub zewnętrznego dysku twardego. Wraz z łączem AUX zestaw stereo Vertical 70 oferuje najróżniejsze interfejsy do podłączeń laptopów, smartfonów, odtwarzaczy MP3 i wielu innych sprzętów. Wbudowane radio FM wyposażone jest w pamięć do 20 dowolnie przypisywalnych stacji. (electronic-star.pl)

Electronic-Star Zestaw PA DJ "Bass First Pro"2x amplituner…

Electronic-Star Zestaw PA DJ "Bass First Pro"2x amplituner 4x kolumny mikser

"Bass First Pro" to dostępnyw przystępnej cenie zestaw do profesjonalnego nagłośnieniaróżnorodnych wydarzeń scenicznych. Dzięki dwóm potężnym wzmacniaczomod Skytec oraz łącznie 8 subwooferom – składających się nadwupoziomowe kolumny – zestaw zapewnia głębokie i pełne basy, cosprawia, że doskonale nadaje się do nagłośnienia wszelkichwydarzeń gdzie liczy się dobry bas od koncertów hip-hopowych poelektro i dubstep. Poszczególne elementy posiadająliczne złącza, pozwalające stworzyć z innymi częściami jaknajlepszy zestaw nagłośnieniowy. Kolejną zaletą zestawu jest jegosolidna, wytrzymała konstrukcja oraz przystosowanie do transportu. Sercem zestawu jest wszechstronny,4-kanałowy mikser Ibiza , umożliwiający precyzyjne, płynne ikreatywne zarządzanie dźwiękiem. Dołączono kompletne okablowanie,… (electronic-star.pl)

Auna Pro VHF-2-H 2-kanałowy radiowy zestaw mikrofonowy VHF 2x…

Auna Pro VHF-2-H 2-kanałowy radiowy zestaw mikrofonowy VHF 2x mikrofon ręczny zasięg

VHF-2-H marki auna Pro to przydatny na scenie radiowy zestaw mikrofonowy VHF , który spełnia wszystkie wymogi w przypadku standardowych występów. Bezprzewodowy zestaw posiada dwa dynamiczne mikrofony ręczne , które przydają się szczególnie wokalistom, mówcom, prezenterom w marketach, polepszając ich image podczas występów. Dzięki pasmu częstotliwości VHF system radiowy VHF-2-H marki auna Pro posiada duży zasięg do 50 m. Poprzez wyjście jack 6,3 mm system można łatwo podłączyć do wszystkich standardowych zestawów audio. Energooszczędna konstrukcja zapewnia VHF-2-H marki auna Pro pracę przez wiele godzin, co czyni system szczególnie przydatnym na imprezach trwających cały wieczór. (electronic-star.pl)

Auna Pro VHF-2-HS 2-kanałowy radiowy zestaw mikrofonowy VHF 2x…

Auna Pro VHF-2-HS 2-kanałowy radiowy zestaw mikrofonowy VHF 2x mikrofon nagłowny zas

VHF-2-HS marki auna Pro to przydatny na scenie radiowy zestaw mikrofonowy VHF , który spełnia wszystkie wymogi w przypadku standardowych występów. Bezprzewodowy zestaw posiada dwa mikrofony nagłowne , które przydadzą się szczególnie wokalistom, mówcom, prezenterom w marketach, polepszając ich image podczas występów. Dzięki pasmu częstotliwości VHF system radiowy VHF-2-HS marki auna Pro posiada duży zasięg do 50 m. Poprzez wyjście mix jack 6,3 mm system można łatwo podłączyć do wszystkich standardowych zestawów audio. Energooszczędna konstrukcja zapewnia VHF-2-HS marki auna Pro pracę przez wiele godzin, co czyni system szczególnie przydatnym na imprezach trwających cały wieczór. (electronic-star.pl)

Auna Pro VHF-2-H 2-kanałowy radiowy zestaw mikrofonowy VHF 2x…

Auna Pro VHF-2-H 2-kanałowy radiowy zestaw mikrofonowy VHF 2x mikrofon ręczny zasięg

VHF-2-H marki auna Pro to przydatny na scenie radiowy zestaw mikrofonowy VHF , który spełnia wszystkie wymogi w przypadku standardowych występów. Bezprzewodowy zestaw posiada dwa dynamiczne mikrofony ręczne , które przydają się szczególnie wokalistom, mówcom, prezenterom w marketach, polepszając ich image podczas występów. Dzięki pasmu częstotliwości VHF system radiowy VHF-2-H marki auna Pro posiada duży zasięg do 50 m. Poprzez wyjście jack 6,3 mm system można łatwo podłączyć do wszystkich standardowych zestawów audio. Energooszczędna konstrukcja zapewnia VHF-2-H marki auna Pro pracę przez wiele godzin, co czyni system szczególnie przydatnym na imprezach trwających cały wieczór. (electronic-star.pl)

Auna Karaboom CD Zestaw karaoke Bluetooth MP3 USB mikrofon FB biały

Auna Karaboom CD Zestaw karaoke Bluetooth MP3 USB mikrofon FB biały

Imprezowe oświetlenie i nastrój karaoke: Wieża karaoke Karaboom CD marki auna to zestaw karaoke do salonu lub pokoju dziecięcego. Do podstawowego wyposażenia wieży multimedialnej Karaboom CD marki auna należy odtwarzacz CD, port USB i slot SD. Przez Bluetooth można poza tym odtwarzać muzykę z tabletów lub smartfonów. Zestaw posiada także dodatkowe złącze USB z funkcją ładowania i odtwarzania muzyki z zewnętrznych źródeł audio. Wejście AUX i line-IN uzupełniają zestaw złączy zestawu karaoke. Poprzez wyjście wideo można nawet podłączyć telewizor, aby pewnie śpiewać ulubiony hit z tekstem. Dwa głośniki wysokotonowe, dwa głośniki średniotonowe i głośnik o konstrukcji Bassreflex dają łączną moc muzyczną rzędu 65 W. Dwa znajdujące się w zakresie dostawy mikrofony podłącza się do zestawu karaoke… (electronic-star.pl)

Electronic-Star Zestaw DJ PA „Bass-Boomer-USB” 800W wzmacniacze…

Electronic-Star Zestaw DJ PA „Bass-Boomer-USB” 800W wzmacniacze mikrofony

Zestaw DJ PA „Bass-Boomer USB” to kompleksowe rozwiązanie dla osób rozpoczynających swoją przygodę z DJ-owaniem oraz nagłośnieniem; pragnących zorganizować taneczną imprezę, bez konieczności wypożyczania drogich i skomplikowanych urządzeń, Niezależnie czy podczas dużych imprez urodzinowych, wesela czy festynu – system „Bass-Boomer-USB” daje się błyskawicznie zainstalować i wyjątkowo łatwo obsługiwać, a także, jak na swoją cenę, zachwyca wyjątkowymi właściwościami dźwięku. Wzmacniacz i głośniki zostały ze sobą optymalnie zharmonizowane. W skład oferowanego zestawu wchodzi również kompletne okablowanie, a DJ-skie słuchawki oraz dwa mikrofony poszerzają jeszcze zakres możliwych zastosowań systemu – np. podczas przemówień czy wykładów. Gwiazdą zestawu jest mikser USB, który nie tylko może… (electronic-star.pl)

Auna Zestaw nagłośnieniowy Mannheim 7-częściowy system DJ-ki | 2x 3…

Auna Zestaw nagłośnieniowy Mannheim 7-częściowy system DJ-ki | 2x 3-drożna kolumna | wzmacniacz | pulpit mikserski

Czas rozpocząć imprezę. Kompletny zestaw nagłośnieniowy Mannheim to 7-częściowy system audio na każdą imprezę. Dwie 3-drożne kolumny nagłośnieniowe PW-1022 marki Malone to gwarancja potężnego dźwięku: dzięki mocy 200 W RMS (400 W maks.) powietrze aż wibruje od dźwięków. Współpraca subwoofera 25 cm (10"), głośnika wysoko-/średniotonowego i głośnika wysokotonowego piezo zapewnia znakomity, wyważony dźwięk. Trwałe i niezawodne komponenty sprawdzają się podczas pracy, a solidna konstrukcja (narożniki ochronne, okładzina filcowa, kratka ochronna) zapewnia ochronę podczas występów na scenie i transportu. Wzmacniacz Skytec SKY-240 dostarcza właściwą moc dla kolumn. Stopień wyjściowy o mocy 2x 240 W maks., tranzystory MOSFET i regulacja głośności dla każdego kanału to znakomite właściwości… (electronic-star.pl)

Beamz Zestaw efektów świetlnych 2x ruchoma głowica MHL-74 Mini Wash …

Beamz Zestaw efektów świetlnych 2x ruchoma głowica MHL-74 Mini Wash & 1x miękka torba transportowa

Obydwa beamZ MHL-74 to kompaktowe ruchome głowice LED , które dzięki obrotowej szyjce i 7 diodom LED o mocy 10 W w spektrum barw RGBW rozświetlą każdy parkiet taneczny. Doświadczeni technicy oświetleniowi mogą przy tworzeniu aranżacji świetlnych posłużyć się 7- lub 12-kanałowym sterowaniem DMX. Natomiast laikom beamZ MHL-74 oferuje tryb sterowania muzyką oraz tryb automatyczny. Dla łatwego i bezpiecznego przenoszenia zestawu efektów świetlnych służy torba transportowa znajdująca się w zakresie dostawy. Miękka torba transportowa AC-135 marki beamZ chroni obydwie ruchome głowice przed zarysowaniami, uszkodzeniami oraz kurzem, a poza tym torby można układać jedna na drugiej. (electronic-star.pl)

Auna Pro VHF-4-H-HS 4-kanałowy radiowy zestaw mikrofonowy VHF 2x…

Auna Pro VHF-4-H-HS 4-kanałowy radiowy zestaw mikrofonowy VHF 2x mikrofon nagłowny 2

VHF-4-H-HS marki auna Pro to przydatny na scenie radiowy zestaw mikrofonowy VHF , który spełnia wszystkie wymogi w przypadku standardowych występów. Bezprzewodowy zestaw posiada dwa mikrofony nagłowne i dwa dynamiczne mikrofony ręczne , które przydadzą się szczególnie wokalistom, mówcom, prezenterom w marketach, polepszając ich image podczas występów. Dzięki pasmu częstotliwości VHF system radiowy VHF-4-H-HS marki auna Pro posiada duży zasięg do 50 m. Poprzez wyjścia mix jack 6,3 mm system można łatwo podłączyć do wszystkich standardowych zestawów audio. Energooszczędna konstrukcja zapewnia VHF-4-H-HS marki auna Pro pracę przez wiele godzin, co czyni system szczególnie przydatnym na imprezach trwających cały wieczór. (electronic-star.pl)

Under Armour Unstoppable 2X Bluza Czarny Szary

Under Armour Unstoppable 2X Bluza Czarny Szary

Materiał: 60% bawełna, 40% poliester Krój: fitted Kaptur: zakapturzony Wzór: wielokolorowy Rękaw: długi Zapięcie: na suwak Pranie: 30°C Kolor: ciemnoszary (bibloo.pl)

Auna MIC-900G USB zestaw V3 mikrofon pojemnościowy ramię sterujące…

Auna MIC-900G USB zestaw V3 mikrofon pojemnościowy ramię sterujące nerka złoty

Szybki i prosty sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw do domowego studia nagrań auna MIC-900G USB V3 zawiera mikrofon pojemnościowy auna MIC 900G i dopasowane ramię mikrofonowe. Mikrofon pojemnościowy Auna MIC-900G to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy. Przy pomocy kabla USB można go łatwo podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug & Play jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy można uzyskać doskonałej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego. Dołączony pająk mikrofonowy utrzymuje mikrofon… (electronic-star.pl)

Auna MIC-900G USB zestaw mikrofonowy V4 mikrofonpop filtr ramię…

Auna MIC-900G USB zestaw mikrofonowy V4 mikrofonpop filtr ramię sterujące złot

Szybki i nieskomplikowany sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw do domowego studia nagrań auna MIC-900G USB V4 zawiera mikrofon pojemnościowy auna MIC 900G, pop filtr, osłonę mikrofonu i dopasowane ramię mikrofonowe. Mikrofon pojemnościowy Auna MIC-900G to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy. Przy pomocy kabla USB można go łatwo podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug & Play jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy można uzyskać doskonałej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego.… (electronic-star.pl)

Auna KaraProjectura zestaw karaoke z projektorem gra świateł LED USB…

Auna KaraProjectura zestaw karaoke z projektorem gra świateł LED USB czarno-szary

Karaoke dla młodych i starszych: zestaw karaoke auna KaraProjectura gwarantuje niezapomniane występy wokalne i barwne efekty na kolejnej imprezie. Kilkugodzinna zabawa i wokalne popisy za sprawą zintegrowanego projektora, umożliwiającego odczytywanie przez dzieci zsynchronizowanych z muzyką tekstów. Ekspert karaoke prezentuje się jako techniczny profesjonalista, dysponujący zarówno ładowanym od góry, napędem CD jak i portem USB. Oprócz typowych rodzajów płyt auna KaraProjectura odtwarza powszechnie stosowany format MP3. W celu uzyskania właściwego efektu karaoke, system karaoke czyta również płyty karaoke z napisami. Rzecz warta uwagi: KaraProjectura posiada własny projektor. Dzięki temu słowa tekstu mogą być odczytywane z ekranu lub ze ściany. Aby tekst był wyraźnie widoczny, obiektyw… (electronic-star.pl)

Auna Pro VHF-400 Duo 1 2-kanałowy zestaw mikrofonów bezprzewodowych…

Auna Pro VHF-400 Duo 1 2-kanałowy zestaw mikrofonów bezprzewodowych VHF 1x odbiornik + 2x mikrofon ręczny

Poręczne i wszechstronne: VHF-400 Duo 1 marki auna Pro to przydatny na scenie 2-kanałowy zestaw mikrofonów bezprzewodowych VHF , który pomoże w nagłośnieniu codziennych imprez. Dwa mikrofony ręczne zwiększają znacznie zakres i zasięg nagłośnienia oraz uwalniają wokalistów, mówców lub prezenterów w marketach od plątaniny kabli. Dzięki dużej mocy nadawania zestawu VHF-400 Duo 1 przekaz dotrze do większej liczby słuchaczy, zatem bez problemu nagłośni on duże aule i pomieszczenia konferencyjne. Połączenie z urządzeniami końcowymi, takimi jak pulpit mikserski lub instalacja nagłośnieniowa, mikrofonowy zestaw bezprzewodowy zapewnia poprzez wyjście jack, tym samym istnieje możliwość podłączenia do każdego zewnętrznego zestawu nagłośnieniowego. 2-kanałowy zestaw mikrofonów bezprzewodowych VHF VHF… (electronic-star.pl)

Auna MIC-900BG USB zestaw V5 mikrofon pojemnościowy pop filtr ramię…

Auna MIC-900BG USB zestaw V5 mikrofon pojemnościowy pop filtr ramię sterujące zł

Szybki i nieskomplikowany sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw do domowego studia nagrań auna MIC-900BG USB V5 zawiera mikrofon pojemnościowy auna MIC 900BG, pop filtr, osłonę mikrofonu i dopasowane ramię mikrofonowe. Mikrofon pojemnościowy Auna MIC-920B to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy. Przy pomocy kabla USB można go łatwo podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug & uay jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy można uzyskać doskonałej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego.… (electronic-star.pl)

Auna MIC-920B USB zestaw mikrofonowy V3 mikrofon ramię sterujące do…

Auna MIC-920B USB zestaw mikrofonowy V3 mikrofon ramię sterujące do mikrofonu cz

Szybki i prosty sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw do domowego studia nagrań auna MIC-920B USB V3 zawiera mikrofon pojemnościowy auna MIC 920B i dopasowane ramię mikrofonowe. Mikrofon pojemnościowy Auna MIC-920B to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy. Przy pomocy kabla USB można go łatwo podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug & Play jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy można uzyskać doskonałej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego. Dołączony pająk mikrofonowy utrzymuje mikrofon… (electronic-star.pl)

Auna MIC-920, zestaw mikrofonowy USB V5, mikrofon, ramię odchylane,…

Auna MIC-920, zestaw mikrofonowy USB V5, mikrofon, ramię odchylane, pop-filtr, ekran

Szybka i nieskomplikowana droga do domowego studia dźwiękowego: W zestawie mikrofonowym USB V5 MIC-920 marki auna oprócz mikrofonu pojemnościowego MIC-920 marki auna znajduje się także odpowiednie mikrofonowe ramię odchylane do mocowania na stole, pop-filtr POP-1 oraz dźwiękochłonny ekran mikrofonu. Mikrofon pojemnościowy MIC-920 marki auna jest przeznaczony do zastosowań cyfrowych. Poprzez kabel USB mikrofon podłącza się do komputera PC lub laptopa, a dzięki technologii Plug & Play jest on natychmiast gotowy do pracy. Zoptymalizowany pod kątem nagrywania śpiewu i mowy umożliwia dzięki częstotliwości próbkowania 16 bit / 48kHz oraz zrównoważonej charakterystyce kardioidalnej dokonywanie nagrań w najwyższej jakości do masteringu audio w produkcji utworów, podcastach lub moderacji własnego… (electronic-star.pl)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zamknąć