Suchawki sportowe z mikrofonem i etui na ramie szare

Słuchawki sportowe z mikrofonem i etui na ramię szare

Słuchawki sportowe z mikrofonem i etui na ramię szare

(liderlamp.pl)

Słuchawki sportowe z mikrofonem i etui na ramię czarne

Słuchawki sportowe z mikrofonem i etui na ramię czarne

(liderlamp.pl)

Auna Zestaw Mikrofonowy z USB mikrofon pojemnościowy czarny i ramię…

Auna Zestaw Mikrofonowy z USB mikrofon pojemnościowy czarny i ramię do mikrofonu zacisk stołowy

Auna MIC-900B jest mikrofonem pojemnościowym gotowym do podjęcia wyzwań technologii cyfrowej. Współczesny kabel USB podłącza go do komputera PC lub laptopa i tym samym mikrofon jest natychmiast gotów do działania. Auna Mic specjalizująca się w śpiewie o częstotliwości próbkowania 16 bit/ 48kHz i zrównoważonej czułości, typowej dla mikrofonu-nerki, umożliwia najwyższej jakości nagrywanie partii wokalnych, tworząc tym samym doskonały materiał wyjściowy do masteringu dźwięku w produkcji utworów, podcastów lub prezentacji dla własnego radia Stream. Dołączony uchwyt elastyczny do mikrofonu (pajączek) służy do utrzymywania Auny MIC 900B. Nylonowy naciąg uchwytu redukuje wibracje i inne niechciane czynniki zakłócające na obudowie mikrofonu. Gwint 5/8 wątku'' umożliwia zamontowanie pająka na… (electronic-star.pl)

Słuchawki sportowe z mikrofonem i futerałem na ramię w kolorze…

Słuchawki sportowe z mikrofonem i futerałem na ramię w kolorze niebieskim

(liderlamp.pl)

Słuchawki sportowe z mikrofonem i futerałem na ramię w kolorze…

Słuchawki sportowe z mikrofonem i futerałem na ramię w kolorze zielonym

(liderlamp.pl)

Słuchawki sportowe z mikrofonem i futerałem na ramię w kolorze…

Słuchawki sportowe z mikrofonem i futerałem na ramię w kolorze czerwonym

(liderlamp.pl)

Szare etui na wizytówki Pantone

Szare etui na wizytówki Pantone

Wszystkie wizytówki będą nareszcie na jednym miejscu. A czym właściwie jest Pantone? To nie tylko marka, ale także przestrzeń barw, opatentowana pod tą samą marką. Dla projektantów firmy kolory są najważniejsze. Co roku wybierają nowy odcień, który staje się barwą roku ♥ (bonami.pl)

Auna Studyjny zestaw mikrofonowy z mikrofonem USB srebrny & ramię…

Auna Studyjny zestaw mikrofonowy z mikrofonem USB srebrny & ramię do mikrofonu z zaciskiem stołowym

Mikrofon pojemnościowy Auna MIC-900S to wysokiej jakości cyfrowy sprzęt. Przy pomocy kabla USB można go łatwo podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug&Play jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu, pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy można uzyskać doskonałej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego. W zestawie Auna znajduje się także koszyczek antywstrząsowy (pajączek) z nylonową, absorbującą drgania siatką. Dzięki ⅝" gwintowi koszyczek bezproblemowo daje się zamontować na większości statywów, a w zestawie zawarty jest także… (electronic-star.pl)

Epico Etui na MacBook 12" Szary

Epico Etui na MacBook 12" Szary

Materiał: termoplastyczny poliuretan Model: MacBook 12" Kolor: szary Szczegół: osłona jest cienka, ultra lekki, odporny na ścieranie i uderzenia materiał, otwory wentylacyjne i pełny dostęp do złączy (bibloo.pl)

Auna Studyjny mikrofon USB czarny/złoty & ramię do mikrofonu z…

Auna Studyjny mikrofon USB czarny/złoty & ramię do mikrofonu z zaciskiem stołowym

Auna MIC-900BG jest mikrofonem pojemnościowym gotowym do podjęcia wyzwań technologii cyfrowej. Współczesny kabel USB podłącza go do komputera PC lub laptopa i tym samym mikrofon jest natychmiast gotów do działania. Auna Mic specjalizująca się w śpiewie o częstotliwości próbkowania 16 bit/ 48kHz i zrównoważonej czułości, typowej dla mikrofonu-nerki, umożliwia najwyższej jakości nagrywanie partii wokalnych, tworząc tym samym doskonały materiał wyjściowy do masteringu dźwięku w produkcji utworów, podcastów lub prezentacji dla własnego radia Stream. Dołączony uchwyt elastyczny do mikrofonu (pajączek) służy do utrzymywania Auny MIC 900B. Nylonowy naciąg uchwytu redukuje wibracje i inne niechciane czynniki zakłócające na obudowie mikrofonu. Gwint 5/8 wątku umożliwia zamontowanie pająka na… (electronic-star.pl)

Epico Etui na MacBook Retina 13" Szary

Epico Etui na MacBook Retina 13" Szary

Materiał: termoplastyczny poliuretan Model: MacBook Retina 13" Kolor: szary Szczegół: osłona jest cienka, ultra lekki, odporny na ścieranie i uderzenia materiał, otwory wentylacyjne i pełny dostęp do złączy (bibloo.pl)

Epico Etui na MacBook Air 13" Szary

Epico Etui na MacBook Air 13" Szary

Materiał: termoplastyczny poliuretan Model: MacBook Air 13" Kolor: szary Szczegół: osłona jest cienka, ultra lekki, odporny na ścieranie i uderzenia materiał, otwory wentylacyjne i pełny dostęp do złączy (bibloo.pl)

Auna MIC-900G USB zestaw mikrofonowy V5 mikrofon pop filtr osłona i…

Auna MIC-900G USB zestaw mikrofonowy V5 mikrofon pop filtr osłona i ramię steruj

Szybki i prosty sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw mikrofonowy V5 do domowego studia nagrań auna MIC-900G zawiera mikrofon pojemnościowy, pop filtr, osłonę mikrofonu i dopasowane ramię sterujące. Mikrofon pojemnościowy Auna MIC-900G to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy. Przy pomocy kabla USB można go łatwo podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug & Play jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy można uzyskać doskonałej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego. Dołączony pająk… (electronic-star.pl)

Zestaw 4 opasek sportowych z efektem sauny na ramiona i nogi…

Zestaw 4 opasek sportowych z efektem sauny na ramiona i nogi InnovaGoods

Marka InnovaGoods oferuje gadżety i akcesoria przeznaczone do utrzymywania ciała w dobrej kondycji. (bonami.pl)

Auna MIC-920B USB zestaw mikrofonowy V3 mikrofon ramię sterujące do…

Auna MIC-920B USB zestaw mikrofonowy V3 mikrofon ramię sterujące do mikrofonu cz

Szybki i prosty sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw do domowego studia nagrań auna MIC-920B USB V3 zawiera mikrofon pojemnościowy auna MIC 920B i dopasowane ramię mikrofonowe. Mikrofon pojemnościowy Auna MIC-920B to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy. Przy pomocy kabla USB można go łatwo podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug & Play jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy można uzyskać doskonałej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego. Dołączony pająk mikrofonowy utrzymuje mikrofon… (electronic-star.pl)

Auna MIC-920B USB zestaw mikrofonowy V4 mikrofon ramię sterujące do…

Auna MIC-920B USB zestaw mikrofonowy V4 mikrofon ramię sterujące do mikrofonu po

Szybki i nieskomplikowany sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw do domowego studia nagrań auna MIC-920B USB V4 zawiera mikrofon pojemnościowy auna MIC 920B, pop filtr i dopasowane ramię mikrofonowe. Mikrofon pojemnościowy Auna MIC-920B to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy. Przy pomocy kabla USB można go łatwo podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug & Play jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy można uzyskać doskonałej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego. Dołączony pająk… (electronic-star.pl)

Auna MIC-900B USB zestaw mikrofonowy V5 mikrofon pojemnościowy pop…

Auna MIC-900B USB zestaw mikrofonowy V5 mikrofon pojemnościowy pop filtr osłona mikrofonu ramię sterujące do mikrofonu

Szybki i nieskomplikowany sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw mikrofonowy USB V5 do domowego studia nagrań - auna MIC-900B - zawiera mikrofon pojemnościowy, pop filtr, osłonę mikrofonu i dopasowane ramię mikrofonowe. Mikrofon pojemnościowy auna MIC-900B to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy. Przy pomocy kabla USB można go łatwo podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug &Play jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy można uzyskać doskonałej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego.… (electronic-star.pl)

Auna MIC-900BL USBzestaw mikrofonowy V3 mikrofon pojemnościowy +…

Auna MIC-900BL USBzestaw mikrofonowy V3 mikrofon pojemnościowy + ramię sterujące do mikrofonu nerka niebieski

Szybki i nieskomplikowany sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw mikrofonowy V3 do domowego studia nagrań auna MIC-900BL zawiera mikrofon pojemnościowy i dopasowane ramię mikrofonowe. Mikrofon pojemnościowy Auna MIC-900BL to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy. Przy pomocy kabla USB można go łatwo podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug &Play jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy można uzyskać doskonałej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego. Dołączony pająk mikrofonowy utrzymuje… (electronic-star.pl)

Auna MIC-900S USB zestaw mikrofonowy V5 mikrofon pop filtr osłona…

Auna MIC-900S USB zestaw mikrofonowy V5 mikrofon pop filtr osłona mikrofonu ramię srebrny

Szybki i prosty sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw mikrofonowy USB auna MIC-900S V5 do domowego studia nagrań zawiera mikrofon pojemnościowy auna MIC-900S, pop filtr, osłonę mikrofonu i dopasowane ramię mikrofonowe. Mikrofon pojemnościowy Auna MIC-900S to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy. Przy pomocy kabla USB można go łatwo podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug & Play jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy można uzyskać doskonałej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego.… (electronic-star.pl)

Auna MIC-920B USB V3 zestaw mikrofonowy słuchawki studyjne mikrofon…

Auna MIC-920B USB V3 zestaw mikrofonowy słuchawki studyjne mikrofon pojemnościowy ramię sterujące do mikrofonu

Szybki i nieskomplikowany sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw do domowego studia nagrań auna MIC-920B zawiera wygodne słuchawki studyjne V3, mikrofon pojemnościowy auna MIC 920B oraz odpowiednie ramię mikrofonowe. Mikrofon pojemnościowy Auna MIC-920B to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy. Przy pomocy kabla USB można go łatwo podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug & uay jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy można uzyskać doskonałej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego. Dołączony… (electronic-star.pl)

Auna MIC-900WH USB zestaw mikrofonowy V3 mikrofon pojemnościowy +…

Auna MIC-900WH USB zestaw mikrofonowy V3 mikrofon pojemnościowy + ramię sterujące do mikrofonu nerka biały

Szybki i nieskomplikowany sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw mikrofonowy V3 do domowego studia nagrań auna MIC-900WH zawiera mikrofon pojemnościowy i dopasowane ramię mikrofonowe. Mikrofon pojemnościowy Auna MIC-900WH to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy. Przy pomocy kabla USB można go łatwo podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug &Play jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy można uzyskać doskonałej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego. Dołączony pająk mikrofonowy utrzymuje… (electronic-star.pl)

Auna MIC-900RD USB zestaw mikrofonowy V3 mikrofon pojemnościowy +…

Auna MIC-900RD USB zestaw mikrofonowy V3 mikrofon pojemnościowy + ramię sterujące do mikrofonu nerka czerwony

Szybki i nieskomplikowany sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw mikrofonowy V3 do domowego studia nagrań auna MIC-900RD zawiera mikrofon pojemnościowy i dopasowane ramię mikrofonowe. Mikrofon pojemnościowy Auna MIC-900RD to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy. Przy pomocy kabla USB można go łatwo podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug &Play jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy można uzyskać doskonałej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego. Dołączony pająk mikrofonowy utrzymuje… (electronic-star.pl)

Auna MIC-900RD USB zestaw mikrofonowy V4 mikrofon pojemnościowy pop…

Auna MIC-900RD USB zestaw mikrofonowy V4 mikrofon pojemnościowy pop filtr ramię sterujące do mikrofonu czerwony

Szybki i nieskomplikowany sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw mikrofonowy V4 do domowego studia nagrań auna MIC-900RD USB zawiera mikrofon pojemnościowy, pop filtr, osłonę mikrofonu oraz dopasowane ramię mikrofonowe. Mikrofon pojemnościowy auna MIC-900RD to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy. Przy pomocy kabla USB można go łatwo podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug &Play jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy można uzyskać doskonałej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego.… (electronic-star.pl)

Auna MIC-900BL USB zestaw mikrofonowy V4 mikrofon pojemnościowy pop…

Auna MIC-900BL USB zestaw mikrofonowy V4 mikrofon pojemnościowy pop fitr ramię sterujące do mikrofonu niebieski

Szybki i nieskomplikowany sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw mikrofonowy V4 do domowego studia nagrań auna MIC-900BL zawiera mikrofon pojemnościowy, pop filtr, osłonę mikrofonu oraz dopasowane ramię mikrofonowe. Mikrofon pojemnościowy auna MIC-900BL to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy. Przy pomocy kabla USB można go łatwo podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug &Play jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy można uzyskać doskonałej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego. Dołączony… (electronic-star.pl)

Auna MIC-900B-LED USB zestaw mikrofonowy V3 mikrofon pojemnościowy +…

Auna MIC-900B-LED USB zestaw mikrofonowy V3 mikrofon pojemnościowy + ramię sterujące do mikrofonu nerka LED

Szybki i nieskomplikowany sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw mikrofonowy V3 do domowego studia nagrań auna MIC-900B-LED zawiera mikrofon pojemnościowy i dopasowane ramię mikrofonowe. Mikrofon pojemnościowy Auna MIC-900B-LED to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy. Przy pomocy kabla USB można go łatwo podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug &Play jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy można uzyskać doskonałej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego. Dołączony pająk mikrofonowy… (electronic-star.pl)

Auna MIC-900S-LED USB zestaw mikrofonowy V3 mikrofon pojemnościowy +…

Auna MIC-900S-LED USB zestaw mikrofonowy V3 mikrofon pojemnościowy + ramię sterujące do mikrofonu LED srebrny

Szybki i nieskomplikowany sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw mikrofonowy V3 do domowego studia nagrań auna MIC-900S-LED zawiera mikrofon pojemnościowy i dopasowane ramię mikrofonowe. Mikrofon pojemnościowy Auna MIC-900S-LED to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy. Przy pomocy kabla USB można go łatwo podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug & Play jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy można uzyskać doskonałej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego. Dołączony pająk mikrofonowy… (electronic-star.pl)

Auna MIC-900WH USB zestaw mikrofonowy V4 mikrofon pojemnościowy pop…

Auna MIC-900WH USB zestaw mikrofonowy V4 mikrofon pojemnościowy pop fitr ramię sterujące do mikrofonu biały

Szybki i nieskomplikowany sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw mikrofonowy V4 do domowego studia nagrań - auna MIC-900WH - zawiera mikrofon pojemnościowy, pop filtr, osłonę mikrofonu oraz dopasowane ramię mikrofonowe. Mikrofon pojemnościowy auna MIC-900WH to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy. Przy pomocy kabla USB można go łatwo podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug &Play jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy można uzyskać doskonałej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego.… (electronic-star.pl)

Auna CM001B zestaw mikrofonowy V3 mikrofon pojemnościowy ramię…

Auna CM001B zestaw mikrofonowy V3 mikrofon pojemnościowy ramię sterujące czarny

Szybki i nieskomplikowany sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw do domowego studia nagrań auna CM001B V3 zawiera mikrofon pojemnościowy CM001B i dopasowane ramię mikrofonowe. Mikrofon pojemnościowy Auna CM001B to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy, zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu - pomaga mu w tym zwłaszcza charakterystyka kardioidalna kierunkowości. Mikrofon umożliwia uzyskanie doskonałej jakości nagrań, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego. Dołączony pająk mikrofonowy utrzymuje mikrofon auna CM001B. Nylonowy naciąg zmniejsza drgania rezonansowe dźwięku i hałasy na obudowie. Pająk można łatwo zamontować na standardowym statywie mikrofonowym za pośrednictwem gwintu 5/8" i adapteru 3/8”. Gwarancję wyjątkowej… (electronic-star.pl)

Coach Etui na karty Brązowy

Coach Etui na karty Brązowy

Materiał: 100% skóra Wymiary: 8x10 cm Wzór: gładki Kolor: brązowy (bibloo.pl)

Czerwone etui na wizytówki Pantone

Czerwone etui na wizytówki Pantone

Wszystkie wizytówki będą nareszcie na jednym miejscu. A czym właściwie jest Pantone? To nie tylko marka, ale także przestrzeń barw, opatentowana pod tą samą marką. Dla projektantów firmy kolory są najważniejsze. Co roku wybierają nowy odcień, który staje się barwą roku ♥ (bonami.pl)

Niebieskie etui na wizytówki Pantone

Niebieskie etui na wizytówki Pantone

Wszystkie wizytówki będą nareszcie na jednym miejscu. A czym właściwie jest Pantone? To nie tylko marka, ale także przestrzeń barw, opatentowana pod tą samą marką. Dla projektantów firmy kolory są najważniejsze. Co roku wybierają nowy odcień, który staje się barwą roku ♥ (bonami.pl)

Fioletowe etui na wizytówki Pantone

Fioletowe etui na wizytówki Pantone

Wszystkie wizytówki będą nareszcie na jednym miejscu. A czym właściwie jest Pantone? To nie tylko marka, ale także przestrzeń barw, opatentowana pod tą samą marką. Dla projektantów firmy kolory są najważniejsze. Co roku wybierają nowy odcień, który staje się barwą roku ♥ (bonami.pl)

Różowe etui na wizytówki Pantone

Różowe etui na wizytówki Pantone

Wszystkie wizytówki będą nareszcie na jednym miejscu. A czym właściwie jest Pantone? To nie tylko marka, ale także przestrzeń barw, opatentowana pod tą samą marką. Dla projektantów firmy kolory są najważniejsze. Co roku wybierają nowy odcień, który staje się barwą roku ♥ (bonami.pl)

Żółte etui na wizytówki Pantone

Żółte etui na wizytówki Pantone

Wszystkie wizytówki będą nareszcie na jednym miejscu. A czym właściwie jest Pantone? To nie tylko marka, ale także przestrzeń barw, opatentowana pod tą samą marką. Dla projektantów firmy kolory są najważniejsze. Co roku wybierają nowy odcień, który staje się barwą roku ♥ (bonami.pl)

Czarne etui na wizytówki Pantone

Czarne etui na wizytówki Pantone

Wszystkie wizytówki będą nareszcie na jednym miejscu. A czym właściwie jest Pantone? To nie tylko marka, ale także przestrzeń barw, opatentowana pod tą samą marką. Dla projektantów firmy kolory są najważniejsze. Co roku wybierają nowy odcień, który staje się barwą roku ♥ (bonami.pl)

Vandoren Vrc810 Etui Na Stroiki

Vandoren Vrc810 Etui Na Stroiki

Etui na stroiki do saksofonu sopranowego lub klarnetu. (riff.net.pl)

Vandoren Vrc620 Etui Na Stroiki

Vandoren Vrc620 Etui Na Stroiki

Etui na stroiki do saksofonu altowego lub klarnetu. (riff.net.pl)

Auna MIC-920B USB V4 zestaw mikrofonowy słuchawki studyjne mikrofon…

Auna MIC-920B USB V4 zestaw mikrofonowy słuchawki studyjne mikrofon pojemnościowy ramię sterujące do mikrofonu pop filtr

Szybki i nieskomplikowany sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw do domowego studia nagrań auna MIC-920B zawiera wygodne słuchawki studyjne V4 , pop filtr, mikrofon pojemnościowy auna MIC 920B oraz odpowiednie ramię mikrofonowe. Mikrofon pojemnościowy Auna MIC-920B to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy. Przy pomocy kabla USB można go łatwo podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug & uay jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy można uzyskać doskonałej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu… (electronic-star.pl)

Auna MIC-900WH USB zestaw mikrofonowy V5 mikrofon pojemnościowy ramię…

Auna MIC-900WH USB zestaw mikrofonowy V5 mikrofon pojemnościowy ramię sterujące do mikrofonu pop filtr osłona biały

Szybki i nieskomplikowany sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw do domowego studia nagrań auna MIC-900WH zawiera mikrofon pojemnościowy , pop filtr , osłonę mikrofonu i dopasowane ramię mikrofonowe. Mikrofon pojemnościowy Auna MIC-900WH to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy. Przy pomocy kabla USB można go łatwo podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug & uay jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy można uzyskać doskonałej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego. Dołączony pająk… (electronic-star.pl)

Auna MIC-900B-LED USB zestaw mikrofonowy V3 mikrofon pojemnościowy…

Auna MIC-900B-LED USB zestaw mikrofonowy V3 mikrofon pojemnościowy pop filtr ramię sterujące do mikrofonu LED

Szybki i nieskomplikowany sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw mikrofonowy V3 do domowego studia nagrań - auna MIC-900B-LED - zawiera mikrofon pojemnościowy MIC-900B-LED i dopasowane ramię mikrofonowe. Mikrofon pojemnościowy auna MIC-900B-LED to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy. Przy pomocy kabla USB można go łatwo podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug &Play jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy można uzyskać doskonałej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego. Dołączony pająk… (electronic-star.pl)

Auna MIC-900BL USB zestaw mikrofonowy V5 mikrofon pojemnościowy ramię…

Auna MIC-900BL USB zestaw mikrofonowy V5 mikrofon pojemnościowy ramię sterujące do mikrofonu pop filtr osłona niebieski

Szybki i nieskomplikowany sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw mikrofonowy V5 do domowego studia nagrań auna MIC-900BL zawiera mikrofon pojemnościowy , pop filtr , osłonę mikrofonu i dopasowane ramię mikrofonowe. Mikrofon pojemnościowy Auna MIC-900BL to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy. Przy pomocy kabla USB można go łatwo podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug & uay jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy można uzyskać doskonałej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego. Dołączony… (electronic-star.pl)

Michael Kors Etui na słuchawki Czarny

Michael Kors Etui na słuchawki Czarny

Materiał: 69 % PVC, 17 % poliester, 13 % bawełna, 1 % poliuretan Wymiary: 6,5x3,5x7 cm Kolor metalu: złoty Kolor: czarny Detal: etui pasuje do AirPods (bibloo.pl)

Michael Kors Etui na słuchawki Różowy

Michael Kors Etui na słuchawki Różowy

Materiał: 69 % PVC, 17 % poliester, 13 % bawełna, 1 % poliuretan Wymiary: 6,5x3,5x7 cm Kolor metalu: złoty Kolor: antyczny róż Detal: etui pasuje do AirPods (bibloo.pl)

Różowe etui na dokumenty Caroline Gardner

Różowe etui na dokumenty Caroline Gardner

Podarunki dla bliskich lub dla samego siebie. Niezależnie co wybierzesz i dla kogo, marka Caroline Gardner przygotowała pomysłowe, zabawne gadżety. (bonami.pl)

Epico Etui na MacBook 12" Niebieski

Epico Etui na MacBook 12" Niebieski

Materiał: termoplastyczny poliuretan Model: MacBook 12" Kolor: niebieski Szczegół: osłona jest cienka, ultra lekki, odporny na ścieranie i uderzenia materiał, otwory wentylacyjne i pełny dostęp do złączy (bibloo.pl)

Epico Etui na MacBook 12" Różowy

Epico Etui na MacBook 12" Różowy

Materiał: termoplastyczny poliuretan Model: MacBook 12" Kolor: różowy Szczegół: osłona jest cienka, ultra lekki, odporny na ścieranie i uderzenia materiał, otwory wentylacyjne i pełny dostęp do złączy (bibloo.pl)

Epico Etui na MacBook 12" Biały

Epico Etui na MacBook 12" Biały

Materiał: termoplastyczny poliuretan Model: MacBook 12" Kolor: biały Szczegół: osłona jest cienka, ultra lekki, odporny na ścieranie i uderzenia materiał, otwory wentylacyjne i pełny dostęp do złączy (bibloo.pl)

Etui na tablet Creative Tops Earlstree

Etui na tablet Creative Tops Earlstree

Witaj w świecie Creative Tops, w świecie, gdzie pomysły nie znają granic. Wybierz dodatek, który stanie się Twoim towarzyszem zarówno w domu, jak i na zewnątrz. (bonami.pl)

Auna CM001B zestaw mikrofonowy V4 mikrofon ramię sterujące pop filtr…

Auna CM001B zestaw mikrofonowy V4 mikrofon ramię sterujące pop filtr czarny

Szybki i nieskomplikowany sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw do domowego studia nagrań auna CM001B V4 zawiera mikrofon pojemnościowy CM001S, pop fitr i dopasowane ramię mikrofonowe. Mikrofon pojemnościowy Auna CM001B to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy, zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu - pomaga mu w tym zwłaszcza charakterystyka kardioidalna kierunkowości. Mikrofon umożliwia uzyskanie doskonałej jakości nagrań, które można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego. Dołączony pająk mikrofonowy utrzymuje mikrofon auna CM001B. Nylonowy naciąg zmniejsza drgania rezonansowe dźwięku i hałasy na obudowie. Pająk można łatwo zamontować na standardowym statywie mikrofonowym za pośrednictwem gwintu 5/8" i adapteru 3/8”. Gwarancję… (electronic-star.pl)

Auna MIC-900WH-LED USB zestaw mikrofonowy V3 mikrofon pojemnościowy…

Auna MIC-900WH-LED USB zestaw mikrofonowy V3 mikrofon pojemnościowy ramię sterujące do mikrofonu pop filtr osłona biały

Szybki i nieskomplikowany sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw mikrofonowy V3 do domowego studia nagrań auna MIC-900WH-LED zawiera mikrofon pojemnościowy i dopasowane ramię mikrofonowe. Mikrofon pojemnościowy Auna MIC-900WH-LED to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy. Przy pomocy kabla USB można go łatwo podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug &Play jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy można uzyskać doskonałej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego. Dołączony pająk mikrofonowy… (electronic-star.pl)

Auna MIC-900WH-LED USB zestaw mikrofonowy V4 mikrofon pojemnościowy…

Auna MIC-900WH-LED USB zestaw mikrofonowy V4 mikrofon pojemnościowy pop filtr ramię sterujące do mikrofonu LED biały

Szybki i nieskomplikowany sposób nagrywania w domowym studio: Zestaw mikrofonowy USB V4 do domowego studia nagrań - auna MIC-900WH-LED - zawiera mikrofon pojemnościowy i dopasowane ramię mikrofonowe. Mikrofon pojemnościowy auna MIC-900WH-LED to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy. Przy pomocy kabla USB można go łatwo podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zastosowanej technologii Plug &Play jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy można uzyskać doskonałej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego. Dołączony pająk… (electronic-star.pl)

Czarna torba skórzana z paskiem na ramię Chicca Borse Norma

Czarna torba skórzana z paskiem na ramię Chicca Borse Norma

Włoska torebka to synonim elegancji i wyszukanego smaku. Za jej olśniewający wygląd odpowiedzialna jest najlepszej jakości skóra. To doskonały dodatek na każdą okazję, jak i idealne dopełnienie pięknej kreacji. (bonami.pl)

Dakine 365 Tech Etui na laptopa Czarny

Dakine 365 Tech Etui na laptopa Czarny

Materiał: wierzch - 100% poliester podszewka - 100% poliester Wymiary: 28x4x37 cm Zapięcie: na suwak Kolor: czarny Szczegóły: kieszeń na notebooki o przekątnej 15 cali. (bibloo.pl)

Etui na okulary Rex London Flamingo Bay

Etui na okulary Rex London Flamingo Bay

Z flamingami żyje się różowo! Może nie należą do najlepszych śpiewaków, a w locie nie prezentują się elegancko, ale za to świetnie wyglądają jako dekoracje przedmiotów codziennego użytku. Niech flaming rozweseli Twój dom! Rex London to brytyjska marka, która zajmuje się, między innymi, produkcją i sprzedażą przedmiotów upominkowych oraz artykułów dla dzieci. Jej znakiem charakterystycznym są ciekawe, kolorowe wzory, mające ozdobić nam codzienność i wywołać uśmiech na twarzy. (bonami.pl)

Etui na karty Rex London World Map

Etui na karty Rex London World Map

Potrafisz wskazać placem na mapie gdzie leży Litwa, a gdzie Antarktyda? Rex London przygotowało ciekawe akcesoria, dzięki którym poznasz kulę ziemską z każdej strony. Rex London to brytyjska marka, która zajmuje się, między innymi produkcją i sprzedażą przedmiotów upominkowych oraz artykułów dla dzieci. Jej znakiem charakterystycznym są ciekawe, kolorowe wzory, które mają nam ozdobić codzienność i wywołać uśmiech na twarzy. (bonami.pl)

Epico Etui na MacBook Retina 13" Różowy

Epico Etui na MacBook Retina 13" Różowy

Materiał: termoplastyczny poliuretan Model: MacBook Retina 13" Kolor: różowy Szczegół: osłona jest cienka, ultra lekki, odporny na ścieranie i uderzenia materiał, otwory wentylacyjne i pełny dostęp do złączy (bibloo.pl)

Epico Etui na MacBook Air 13" Niebieski

Epico Etui na MacBook Air 13" Niebieski

Materiał: termoplastyczny poliuretan Model: MacBook Air 13" Kolor: niebieski Szczegół: osłona jest cienka, ultra lekki, odporny na ścieranie i uderzenia materiał, otwory wentylacyjne i pełny dostęp do złączy (bibloo.pl)

Epico Etui na MacBook Air 13" Różowy

Epico Etui na MacBook Air 13" Różowy

Materiał: termoplastyczny poliuretan Model: MacBook Air 13" Kolor: różowy Szczegół: osłona jest cienka, ultra lekki, odporny na ścieranie i uderzenia materiał, otwory wentylacyjne i pełny dostęp do złączy (bibloo.pl)

Epico Etui na MacBook Air 11" Biały

Epico Etui na MacBook Air 11" Biały

Materiał: termoplastyczny poliuretan Model: MacBook Air 11" Kolor: przezroczysty biały Szczegół: osłona jest cienka, ultra lekki, odporny na ścieranie i uderzenia materiał, otwory wentylacyjne i pełny dostęp do złączy (bibloo.pl)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zamknąć