Sterylizator uv do respiratorow i maych przedmiotow adowanie qi 10w 9v

Sterylizator UV do respiratorów i małych przedmiotów + ładowanie Qi…

Sterylizator UV do respiratorów i małych przedmiotów + ładowanie Qi 10W / 9V

(liderlamp.pl)

nuvita Sterylizator UV MellyPlus

nuvita Sterylizator UV MellyPlus

Sterylizacja UV jest przyjaznym dla środowiska i naturalnym sposobem eliminowania patogenów i bakterii, ponieważ działa na zasadzie ozonu wytwarzanego z promieni UV, a zatem nie pozostawia żadnych pozostałości chemicznych ani nieprzyjemnych zapachów czy smaków. Sterylizator UV z Nuvita jest zasilany bateryjnie, a jego niewielkie rozmiary sprawiają, że jest idealny w podróży. Używanie go jest szybkie i łatwe, sterylizator po prostu montuje się na butelkach lub smoczkach. Mniejsze naczynia, takie jak manekiny, można umieścić bezpośrednio w środku. W ciągu trzech minut wszystko jest w 99,9% czyste, wolne od zarazków i może być od razu ponownie użyte, bez konieczności płukania i innych dodatkowych czynności. Sterylizator Nuvita UV jest jednym z najszybszych sterylizatorów na świecie! W ciągu… (pinkorblue.pl)

Philips Sonicare HX6907/01 sterylizator UV

Philips Sonicare HX6907/01 sterylizator UV

Philips Sonicare HX6907/01, , Głowice zapasowe unisex, Dodatek do pielęgnacji zębów pomoże osiągnąć doskonałość w higienie jamy ustnej. Właściwości: ograniczy rozwój bakterii w ustach wygodna i łatwa manipulacja Sposób użycia: Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. (notino.pl)

TrueLife SonicBrush UV Sterilizer sterylizator

TrueLife SonicBrush UV Sterilizer sterylizator

TrueLife SonicBrush UV Sterilizer, , Szczoteczki soniczne unisex, Dodatek do pielęgnacji zębów TrueLife SonicBrush UV Sterilizer pomoże osiągnąć doskonałość w higienie jamy ustnej. Sposób użycia: Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. (notino.pl)

Nûby UV sterylizator do smoczka zawiera 1x smoczek 0-6 miesięcy

Nûby UV sterylizator do smoczka zawiera 1x smoczek 0-6 miesięcy

Dzięki przenośnemu sterylizatorowi Nûby możesz w najprostszy i najszybszy sposób uwolnić smoczek od bakterii. Sterylizator UV nie wymaga użycia wody ani mikrofalówki, wystarczy umieścić smoczek w urządzeniu, nacisnąć przycisk Sterilize i rozpocznie się trzyminutowy cykl UV. Sterylizacja zostaje przerwana, jeśli otworzysz pudełko w trakcie procesu. Ponieważ nie jest wytwarzane ciepło, a sterylizator działa wyłącznie w oparciu o światło ultrafioletowe, dziecko może natychmiast używać smoczka. Szczegóły produktu: Trzyminutowy proces sterylizacji tiger Bez wody i mikrofalówki Promienie UV eliminują 99,99% bakterii Nie wymaga chłodzenia ani suszenia Brak chemikaliów Łatwe mocowanie do wózków i/lub toreb Może być zasilany przez kabel USB lub baterie 3Xaaa W zestawie: 1x sterylizator UV, 1x… (pinkorblue.pl)

Ledvance - UV Sterylizator do respiratorów i drobnych przedmiotów 5W…

Ledvance - UV Sterylizator do respiratorów i drobnych przedmiotów 5W/5V

(liderlamp.pl)

BabyOno - Podgrzewacz i sterylizator do butelek i pokarmu dla…

BabyOno - Podgrzewacz i sterylizator do butelek i pokarmu dla niemowląt 180 ml

(liderlamp.pl)

Philips Avent Sterylizator i suszarka do butelek SCF293/00 Premium

Philips Avent Sterylizator i suszarka do butelek SCF293/00 Premium

Wysterylizuj, wysusz i bądź gotowy na kolejne karmienie w ciągu 40 minut! Sterylizator jest szybki i higieniczny, zabija 99,9% zarazków dla zapewnienia bezpiecznego posiłku. Dzięki Philips Avent sterylizacja jest delikatna, skuteczna i pozbawiona środków chemicznych. Każdy sterylizator wykorzystuje działanie czystej pary do zabicia 99,9% szkodliwych zarazków*. Specjalna tacka chroni płytę grzewczą przed kontaktem z kroplami mleka, redukując nieprzyjemne zapachy. Sterylizator Philips Avent jest smukły i może pomieścić do sześciu butelek dla dzieci Philips Avent . Nadaje się on również do wszystkich innych niezbędnych rzeczy, takich jak smoczki czy ręczne laktatory. Wystarczy tylko 40 minut, aby butelki były gotowe na następny posiłek dziecka. Po sterylizacji parowej, skoncentrowany podmuch… (pinkorblue.pl)

babymoov Sterylizator parowy i suszarka Turbo-Pure

babymoov Sterylizator parowy i suszarka Turbo-Pure

Czy wiesz, że układ odpornościowy oraz flora jelitowa dziecka rozwijają się dopiero w wieku 6 miesięcy? Wcześniej dziecko reaguje niezwykle wrażliwie na bakterie, które można znaleźć wszędzie w naszej kuchni. Zespoły badawcze i rozwojowe marki Babymoov oraz rodzice zaangażowani w rozwój produktu przykładali szczególną wagę do zapewnienia optymalnej ochrony przed zarazkami. Nic nie jest pozostawione przypadkowi, od wyboru funkcji do łatwości obsługi i aż po wygląd. Turbo Pure Sterylizator i suszarka dezynfekują butelki dla dzieci i akcesoria, suszą je i przechowują w higienicznym środowisku. Sterylizacja w sercu butelki dla dzieci: Turbo Pure sterylizator i suszarka do butelek działa w oparciu o nową, opatentowaną technologię. Sterylizuje butelki dla dzieci, docierająć bezpośrednio do ich… (pinkorblue.pl)

Philips Avent Sterylizator butelek SCF291/00, sterylizacja i…

Philips Avent Sterylizator butelek SCF291/00, sterylizacja i przechowywanie

Sterylizuj do sześciu butelek i akcesoriów w zaledwie 10 minut. Smukły, ale przestronny sterylizator butelek Advanced jest szybki i wydajny. Zabija 99,9% zarazków dla zapewnienia bezpiecznego posiłku. Dzięki serwisowi Philips Avent sterylizacja jest delikatna, skuteczna i bez użycia środków chemicznych. Każdy sterylizator wykorzystuje działanie czystej pary - nie więcej, nie mniej - do zabicia 99,9% szkodliwych zarazków. Philips Avent jest smukły, ale ma miejsce na sześć butelek dla dzieci Philips Avent . Nadaje się on również do wszystkich innych ważnych rzeczy, takich jak smoczki. Poczuj szybkość i bezpieczeństwo dzięki cyklowi sterylizacji wynoszącemu zaledwie 10 minut. Po tym okresie sterylizator automatycznie się wyłącza. Ponieważ sterylizator jest dokładnie czyszczony bez użycia… (pinkorblue.pl)

Nûby 2-w-1 Podgrzewacz pokarmu i sterylizator One Touch

Nûby 2-w-1 Podgrzewacz pokarmu i sterylizator One Touch

To urządzenie to podgrzewacz pokarmu i sterylizator w jednym. Zwalcza szkodliwe bakterie za pomocą gorącej pary wodnej. Szczególnie w pierwszych miesiącach życia dziecka sterylizacja wszystkich przedmiotów dla niemowląt jest bardzo ważna, aby zapobiec chorobom i infekcjom. Ponadto, dzięki podwójnej funkcji, urządzenie to może być również używane do podgrzewania pokarmu dla niemowląt. Szczegóły produktu: Podgrzewacz i sterylizator do butelek Łatwa obsługa za pomocą jednego przycisku Po zakończeniu procesu gaśnie lampka kontrolna. Gorąca para zwalcza szkodliwe bakterie (pinkorblue.pl)

BEABA 2 w 1 elektryczny sterylizator parowy i ewolutywny Stéril…

BEABA 2 w 1 elektryczny sterylizator parowy i ewolutywny Stéril'express szary

Elektryczny sterylizator parowy 2 w 1 Elektryczny sterylizator parowy jest wydajny i niszczy 99,9% bakterii. Oddzielny podział umożliwia sterylizację do 9 butelek dla niemowląt z wąską szyjką i 6 butelek z szeroką szyjką w trybie Maxi oraz sterylizację małych probówek w trybie Mini. Szczegóły produktu: Bardzo szybko: sterylizacja w ciągu 6 minut Niszczy 99,9% bakterii 2 oddzielne zakresy: Tryb Maxi i Mini Automatyczne zatrzymanie po zakończeniu procesu sterylizacji Odłączany przewód zasilający ułatwiający przechowywanie Zakres dostawy: Miarka i szczypce do butelek Pielęgnacja: Urządzenie należy czyścić wilgotną ściereczką. Opłukać ręcznie uchwyt butelki. Pozostały osad usunąć suchą szmatką. Odwapniać regularnie. (pinkorblue.pl)

Philips Avent Bottle Steriliser & Warmer sterylizator do kuchenki…

Philips Avent Bottle Steriliser & Warmer sterylizator do kuchenki mikrofalowej

Philips Avent Bottle Steriliser & Warmer, , Sterylizatory do butelek i smoczków dla dzieci, Czy możesz mieć całkowitą pewność, że butelki i smoczki Twojego dziecka są higienicznie czyste? Stuprocentową gwarancję zapewni Ci sterylizator do butelek i smoczków Philips Avent Bottle Steriliser & Warmer . Wykorzystując wysoką temperaturę, urządzenie stanowi niezawodną i sprawdzoną metodę higienizacji, którą tak często wybierają rodzice na całym świecie. Właściwości: do wszystkich typów kuchenek mikrofalowych sterylizuje wszystkie rodzaje butelek i akcesoriów dla niemowląt szybki sposób sterylizacji, który działa w zaledwie kilka minut Sposób użycia: Umieść butelkę i smoczek w sterylizatorze. Wlej wodę do wyznaczonego miejsca w sterylizatorze i włóż sterylizator do kuchenki mikrofalowej. Wybierz… (notino.pl)

TrueLife Invio MS5 sterylizator do kuchenki mikrofalowej 1 szt.

TrueLife Invio MS5 sterylizator do kuchenki mikrofalowej 1 szt.

TrueLife Invio MS5, 1 szt., Sterylizatory do butelek i smoczków dla dzieci, Czy możesz mieć całkowitą pewność, że butelki i smoczki Twojego dziecka są higienicznie czyste? Stuprocentową gwarancję zapewni Ci sterylizator do butelek i smoczków TrueLife Invio MS5 . Wykorzystując wysoką temperaturę, urządzenie stanowi niezawodną i sprawdzoną metodę higienizacji, którą tak często wybierają rodzice na całym świecie. Właściwości: szybki sposób sterylizacji, który działa w zaledwie kilka minut sterylizuje wszystkie rodzaje butelek i akcesoriów dla niemowląt do wszystkich typów kuchenek mikrofalowych doskonale sprawdza się również w podróży Sposób użycia: Umieść butelkę i smoczek w sterylizatorze. Wlej wodę do wyznaczonego miejsca w sterylizatorze i włóż sterylizator do kuchenki mikrofalowej.… (notino.pl)

Bayby With Love BBS 3000 sterylizator do kuchenki mikrofalowej

Bayby With Love BBS 3000 sterylizator do kuchenki mikrofalowej

Bayby With Love BBS 3000, , Sterylizatory do butelek i smoczków dla dzieci, Czy możesz mieć całkowitą pewność, że butelki i smoczki Twojego dziecka są higienicznie czyste? Stuprocentową gwarancję zapewni Ci sterylizator do butelek i smoczków Bayby With Love BBS 3000. Wykorzystując wysoką temperaturę, urządzenie stanowi niezawodną i sprawdzoną metodę higienizacji, którą tak często wybierają rodzice na całym świecie. Właściwości: szybki sposób sterylizacji, który działa w zaledwie kilka minut sterylizuje wszystkie rodzaje butelek i akcesoriów dla niemowląt do wszystkich typów kuchenek mikrofalowych doskonale sprawdza się również w podróży Sposób użycia: Umieść butelkę i smoczek w sterylizatorze. Wlej wodę do wyznaczonego miejsca w sterylizatorze i włóż sterylizator do kuchenki mikrofalowej. (notino.pl)

Tommee Tippee Sterylizator do butelek Advanced Super-Steam…

Tommee Tippee Sterylizator do butelek Advanced Super-Steam elektryczny, Biały

Każdy rodzic chce chronić swoje maleństwa, dlatego sterylizator Advanced Super-Steam firmy Tommee Tippee został zaprojektowany tak, aby zabijać wirusy* i 99,9% bakterii. Dzięki całkowicie naturalnej mocy czyszczącej pary, ten sterylizator zabija 99,9% szkodliwych zarazków i bakterii domowych bez użycia ostrych środków chemicznych i nie pozostawia żadnych nieporządanych pozostałości. A ponieważ para dostaje się do trudno dostępnych miejsc, możesz mieć pewność, że wysterylizuje te trudno dostępne miejsca i wyeliminuje zarazki, które mogą pozostać w butelkach, smoczkach, laktatorach i innych akcesoriach nawet po dokładnym umyciu. Sterylizator Advanced Super-Steam firmy Tommee Tippee pasuje do większości butelek dla niemowląt, smoczków i akcesoriów do laktatorów oraz ma uchwyty, które… (pinkorblue.pl)

Sterylizator do kuchenki mikrofalowej - biały - Rozmiar 6 butelek dla…

Sterylizator do kuchenki mikrofalowej - biały - Rozmiar 6 butelek dla niemowląt

Sterylizator mikrofalowy przygotowuje butelki dla niemowląt i smoczki do użytku bez bakterii, drobnoustrojów i innych niewidocznych zanieczyszczeń. To bardzo ważne przede wszystkim w pierwszych miesiącach życia dziecka. Sterylizując przedmioty, z którymi styka się niemowlę, ochronisz jego nierozwiniętą odporność. Za pomocą sterylizatora można sterylizować również małe zabawki i gryzaki. W takim przypadku należy każdorazowo upewnić się, że można włożyć dany przedmiot do mikrofalówki. Sterylizator umożliwia sterylizowanie nawet 6 butelek na raz lub 4 butelek z akcesoriami. Doskonała ochrona dla dziecka Możliwość sterylizacji nawet 6 butelek na raz lub 4 butelek z akcesoriami 2 minuty po dezynfekcji, wysterylizowane przedmioty są już chłodne w dotyku Ochrona przed bakteriami i drobnoustrojami (astoreo.pl)

MAM Sterylizator szary

MAM Sterylizator szary

Nagroda MAM Award EU Product Safety Award Sterylizator MAM Grey sterylizuje bezpiecznie i niezawodnie. Posiada szczególnie duże wnętrze, które oferuje dużo miejsca na 7 butelek z szeroką szyjką lub 9 standardowych butelek dla niemowląt. Dzięki dołączonym kleszczom możliwe jest proste i higieniczne usunięcie wysterylizowanych butelek. praktyczne: Przed sterylizacją napełnić obfity górny koszyk smoczkami i akcesoriami do butelek i umieścić w zmywarce do naczyń do mycia. Po sterylizacji, sterylizator wyłącza się automatycznie, co jest szczególnie energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Wszystkie produkty MAM są wykonane z materiału wolnego od BPA i BPS. Szczegóły dotyczące produktu: Z ogrzewaniem z wysokiej jakości stali nierdzewnej Z przełącznikiem kołyskowym, lampkami kontrolnymi i… (pinkorblue.pl)

NUK Sterylizator mikrofalowy

NUK Sterylizator mikrofalowy

Sterylizator mikrofalowy --- Renomowana jakość marki NUK--- czyści i dezynfekuje butelki i akcesoria w ciągu tylko 4 minut nadaje sie do butelek NUK FIRST CHOICE oraz innych ogólnie dostępnych butelek specjalny kształt sterylizatora z podtrzymywaczem oszczędzającym miejsce mieści aż do 4 butelek o pojemności 300 ml wraz z akcesoriami w zestawie szczypce do butelek do higienicznego wyjmowania wysterylizowanych elementów proces sterylizacji sprawdzony przez uznane laboratorium nadaje się do kuchenek mikrofalowych o nastepujących minimalnych wymiarach wewnętrznych: 187 mm (wysokość) x 280 mm (szerokość i głębokość) (pinkorblue.pl)

Majtki damskie eco-QI black

Majtki damskie eco-QI black

Pełne figi damskie z ekologicznej bawełny, z przodu ozdobne wstawki. Tył gładki. (amiatex.pl)

Majtki damskie eco-QI white

Majtki damskie eco-QI white

Pełne figi damskie z ekologicznej bawełny, z przodu ozdobne wstawki. Tył gładki. (amiatex.pl)

LED Ściemniana lampa ze statywem i uchwytem do vlogowania LED/10W/USB

LED Ściemniana lampa ze statywem i uchwytem do vlogowania LED/10W/USB

(liderlamp.pl)

babymoov Sterylizator parowy (+ Turbo

babymoov Sterylizator parowy (+ Turbo

Sterylizator Babymoov parowy (+ Turbo ) jest idealnym rozwiązaniem 2 w 1 do bezpiecznej dezynfekcji i suszenia butelek i akcesoriów dla dzieci. W ciągu zaledwie 6 minut można wysterylizować fiolki, smoczki, pokrywki, a nawet odciągacze pokarmu. Dzięki opatentowanej technologii, Turbo para wodna (+) rozprowadza gorącą parę o temperaturze 95°C przez przewidziane do tego celu dysze w całej fiolce, a w szczególności na dnie butelki. Zarazki nie mają szans. Sterylizator parowy (+ Turbo ) jest bardzo łatwy w użyciu. start Jesteś cyklem sterylizacji z centralnym przyciskiem. Sygnał akustyczny informuje o zakończeniu procesu sterylizacji. Urządzenie (+ Turbo ) posiada funkcję automatycznego wyłączania. Dysze można łatwo zdemontować, dzięki czemu można dostosować sterylizator do potrzebnej… (pinkorblue.pl)

Provocater LED/UV Base & Top baza i preparat nawierzchniowy do…

Provocater LED/UV Base & Top baza i preparat nawierzchniowy do paznokci żelowych 7 ml

Provocater LED/UV Base & Top, 7 ml, Modelowanie paznokci dla kobiet, Lakier do paznokci Provocater LED/UV Base & Top w ciągu kilku chwil zapewni Ci piękne i zadbane paznokcie. Właściwości: długo się utrzymuje ogranicza złuszczanie się kolorowego lakieru ma efekt żelowego manicure zapobiega wysuszeniu paznokci używać tylko w połączeniu z lampą LED (notino.pl)

OSIEM FILARÓW ENERGII QI - herbata ziołowa, 100g

OSIEM FILARÓW ENERGII QI - herbata ziołowa, 100g

Przyjemny napój odświeży Was w każdej sytuacji. Z pewnością docenicie mieszankę ośmiu smakołyków, w tym wysokiej jakości herbat i tradycyjnych chińskich ziół, w chwilach relaksu i pełnej aktywności. Dzięki zbilansowanym proporcjom tego najlepszego dodada energii i jednocześnie pocieszy kubki smakowe. Pozostawia w ustach bardzo złożony, niezakłócony ślad ziołowy z delikatną nutą pieprzu. (manutea.pl)

OSIEM FILARÓW ENERGII QI - herbata ziołowa, 50g

OSIEM FILARÓW ENERGII QI - herbata ziołowa, 50g

Przyjemny napój odświeży Was w każdej sytuacji. Z pewnością docenicie mieszankę ośmiu smakołyków, w tym wysokiej jakości herbat i tradycyjnych chińskich ziół, w chwilach relaksu i pełnej aktywności. Dzięki zbilansowanym proporcjom tego najlepszego dodada energii i jednocześnie pocieszy kubki smakowe. Pozostawia w ustach bardzo złożony, niezakłócony ślad ziołowy z delikatną nutą pieprzu. (manutea.pl)

OSIEM FILARÓW ENERGII QI - herbata ziołowa, 500g

OSIEM FILARÓW ENERGII QI - herbata ziołowa, 500g

Przyjemny napój odświeży Was w każdej sytuacji. Z pewnością docenicie mieszankę ośmiu smakołyków, w tym wysokiej jakości herbat i tradycyjnych chińskich ziół, w chwilach relaksu i pełnej aktywności. Dzięki zbilansowanym proporcjom tego najlepszego dodada energii i jednocześnie pocieszy kubki smakowe. Pozostawia w ustach bardzo złożony, niezakłócony ślad ziołowy z delikatną nutą pieprzu. (manutea.pl)

OSIEM FILARÓW ENERGII QI - herbata ziołowa, 250g

OSIEM FILARÓW ENERGII QI - herbata ziołowa, 250g

Przyjemny napój odświeży Was w każdej sytuacji. Z pewnością docenicie mieszankę ośmiu smakołyków, w tym wysokiej jakości herbat i tradycyjnych chińskich ziół, w chwilach relaksu i pełnej aktywności. Dzięki zbilansowanym proporcjom tego najlepszego dodada energii i jednocześnie pocieszy kubki smakowe. Pozostawia w ustach bardzo złożony, niezakłócony ślad ziołowy z delikatną nutą pieprzu. (manutea.pl)

OSIEM FILARÓW ENERGII QI - herbata ziołowa, 10g

OSIEM FILARÓW ENERGII QI - herbata ziołowa, 10g

Przyjemny napój odświeży Was w każdej sytuacji. Z pewnością docenicie mieszankę ośmiu smakołyków, w tym wysokiej jakości herbat i tradycyjnych chińskich ziół, w chwilach relaksu i pełnej aktywności. Dzięki zbilansowanym proporcjom tego najlepszego dodada energii i jednocześnie pocieszy kubki smakowe. Pozostawia w ustach bardzo złożony, niezakłócony ślad ziołowy z delikatną nutą pieprzu. (manutea.pl)

OSIEM FILARÓW ENERGII QI - herbata ziołowa, 1000g

OSIEM FILARÓW ENERGII QI - herbata ziołowa, 1000g

Przyjemny napój odświeży Was w każdej sytuacji. Z pewnością docenicie mieszankę ośmiu smakołyków, w tym wysokiej jakości herbat i tradycyjnych chińskich ziół, w chwilach relaksu i pełnej aktywności. Dzięki zbilansowanym proporcjom tego najlepszego dodada energii i jednocześnie pocieszy kubki smakowe. Pozostawia w ustach bardzo złożony, niezakłócony ślad ziołowy z delikatną nutą pieprzu. (manutea.pl)

Philips Avent - Elektryczny sterylizator parowy

Philips Avent - Elektryczny sterylizator parowy

(liderlamp.pl)

Bione Cosmetics Bio Sun mleczko do opalania do twarzy i ciała ze…

Bione Cosmetics Bio Sun mleczko do opalania do twarzy i ciała ze średnią ochroną UV 200 ml

Bione Cosmetics Bio Sun, 200 ml, Ochrona przed promieniowaniem słonecznym dla kobiet, Ochronny preparat do opalania Bione Cosmetics Bio Sun jest niezbędnym produktem do pielęgnacji skóry podczas pobytu na słońcu.Właściwości:chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVBłatwo się rozprowadza i nie pozostawia tłustego filmuprodukt jest łagodny dla skóry i ekologicznyintensyfikuje i wydłuża opaleniznęSkład:produkt wegańskiSposób użycia:Środki ochronne stosuj w dostatecznej ilości i w razie potrzeby powtarzaj aplikację. Nie pozostawaj zbyt długo na słońcu, nawet wtedy, gdy używasz środków do ochrony przeciwko promieniowaniu słonecznemu. (notino.pl)

Bateria litowa EMOS GP 9V

Bateria litowa EMOS GP 9V

Wydajne baterie litowe EMOS GP nadają się szczególnie do detektorów gazu, dymu lub innych czujników. Zadbają o bezawaryjną pracę Twojego domu i spokojny sen, gdziekolwiek jesteś. (bonami.pl)

Semilac Paris UV Hybrid Top żelowy lakier do paznokci ochronny i…

Semilac Paris UV Hybrid Top żelowy lakier do paznokci ochronny i nadający połysk 7 ml

Semilac Paris UV Hybrid Top, 7 ml, Modelowanie paznokci dla kobiet, Lakier do paznokci Semilac Paris UV Hybrid Top w ciągu kilku chwil zapewni Ci piękne i zadbane paznokcie.Właściwości:zapewnia wysoki połyskzwiększa wytrzymałość lakieru na zdzieranie i złuszczaniedługo się utrzymujewygodnie się nanosiSposób użycia:Lakier stosuj jako ostatni etap manicure. (notino.pl)

Philips Avent Bottle Steriliser & Warmer sterylizator

Philips Avent Bottle Steriliser & Warmer sterylizator

Philips Avent Bottle Steriliser & Warmer, , Sterylizatory do butelek i smoczków dla dzieci, Czy możesz mieć całkowitą pewność, że butelki i smoczki Twojego dziecka są higienicznie czyste? Stuprocentową gwarancję zapewni Ci sterylizator do butelek i smoczków Philips Avent Bottle Steriliser & Warmer . Wykorzystując wysoką temperaturę, urządzenie stanowi niezawodną i sprawdzoną metodę higienizacji, którą tak często wybierają rodzice na całym świecie. Właściwości: prosty w obsłudze sterylizuje wszystkie rodzaje butelek i akcesoriów dla niemowląt szybki sposób sterylizacji, który działa w zaledwie kilka minut funkcja automatycznego wyłączenia przestronny Sposób użycia: Umieść butelkę i smoczek w sterylizatorze. Wlej wodę do wyznaczonego miejsca w sterylizatorze i włącz. Po zakończeniu cyklu,… (notino.pl)

Bione Cosmetics Bio Sun olejek do opalania twarzy i ciała ze średnią…

Bione Cosmetics Bio Sun olejek do opalania twarzy i ciała ze średnią ochroną UV 115 ml

Bione Cosmetics Bio Sun, 115 ml, Ochrona przed promieniowaniem słonecznym dla kobiet, Ochronny preparat do opalania Bione Cosmetics Bio Sun jest niezbędnym produktem do pielęgnacji skóry podczas pobytu na słońcu.Właściwości:chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVBłatwo się rozprowadza i nie pozostawia tłustego filmuprodukt jest łagodny dla skóry i ekologicznypreparat jest wodoodpornySposób użycia:Środki ochronne stosuj w dostatecznej ilości i w razie potrzeby powtarzaj aplikację. Nie pozostawaj zbyt długo na słońcu, nawet wtedy, gdy używasz środków do ochrony przeciwko promieniowaniu słonecznemu. (notino.pl)

Avène Sun Sensitive emulsja ochronna do skóry wrażliwej i alergicznej…

Avène Sun Sensitive emulsja ochronna do skóry wrażliwej i alergicznej z wysoką ochroną UV 80 ml

Avène Sun Sensitive, 80 ml, Ochrona przed promieniowaniem słonecznym dla kobiet, Preparat Avène Sun Sensitive zapewni niezawodną ochronę twarzy przed promieniowaniem słonecznym. Właściwości: chroni skórę twarzy przed uszkodzeniem przez promieniowanie UV szybko się wchłania ma bardzo wysoką ochronę przeciwsłoneczną preparat jest wodoodporny Sposób użycia: Nanieś na czystą skórę twarzy przed pobytem na słońcu. Powtarzaj w razie potrzeby, przede wszystkim po kąpieli, w przypadku pocenia i wytarcia twarzy ręcznikiem. (notino.pl)

Rockpower Nt50 9v Dc 1300ma Zasilacz

Rockpower Nt50 9v Dc 1300ma Zasilacz

Od ponad 30 lat niemiecki koncern Warwick nieprzerwanie plasuje się w ścisłej czołówce producentów sprzętu basowego! Ciągły rozwój firmy pozwolił na maksymalne rozbudowanie asortymentu: od gitar basowych, po futerały na instrumenty dęte! (riff.net.pl)

Rockpower Nt22 9v Dc 500ma Zasilacz

Rockpower Nt22 9v Dc 500ma Zasilacz

Od ponad 30 lat niemiecki koncern Warwick nieprzerwanie plasuje się w ścisłej czołówce producentów sprzętu basowego! Ciągły rozwój firmy pozwolił na maksymalne rozbudowanie asortymentu: od gitar basowych, po futerały na instrumenty dęte! (riff.net.pl)

Roland Psb-230eu Zasilacz 9v/2000ma

Roland Psb-230eu Zasilacz 9v/2000ma

Zasilacz: 9V / 2000mA (riff.net.pl)

Bateria alkaliczna EMOS GP Super 9V

Bateria alkaliczna EMOS GP Super 9V

Baterie alkaliczne EMOS GP Super znajdą zastosowanie zwłaszcza w urządzeniach o niskim, długotrwałym poborze energii, takich jak piloty, kalkulatory czy czujniki bezprzewodowe. W porównaniu ze zwykłymi bateriami cynkowo-węglowymi lub cynkowo-chlorowymi mają dłuższy okres trwałości, aż do 5 lat. Uwaga: ich temperatura robocza wynosi od -20°C do +60°C. (bonami.pl)

Immax PT9896 - UVC Sterylizator 9W/5V biały

Immax PT9896 - UVC Sterylizator 9W/5V biały

(liderlamp.pl)

nuvita Elektryczny sterylizator parowy SteriEasy Pro Digital

nuvita Elektryczny sterylizator parowy SteriEasy Pro Digital

Elektryczny sterylizator parowy SteriEasy Pro Digital firmy Nuvita zajmuje bardzo mało miejsca w kuchni. Jednocześnie pojemność jest idealnie zoptymalizowana do sterylizacji akcesoriów - niezależnie od tego, czy są to małe czy duże przedmioty. Sterylizacja parowa jest najzdrowszym i najbardziej naturalnym sposobem usuwania zarazków i bakterii bez użycia ostrych środków chemicznych lub dodawania nieprzyjemnych zapachów do części. Kompaktowy sterylizator parowy Nuvita pracuje z gorącą parą o temperaturze 100 °C i dzięki temu dokładnie usuwa wszystkie zarazki i inne bakterie. Nie wymaga stosowania ostrych środków chemicznych, jest w 100% naturalny i bezpieczny dla Twojego dziecka i całej rodziny. Innowacyjny system bezpieczeństwa automatycznie wyłącza urządzenie po zakończeniu cyklu… (pinkorblue.pl)

NUK Sterylizator Vario Express na 6 butelek

NUK Sterylizator Vario Express na 6 butelek

Przede wszystkim w pierwszych miesiącach życia dziecka, higiena odgrywa niezmiernie ważną rolę ze wzyględu na jeszcze niewykształcony system immunologiczny. Dzięki sterylizatorowi NUK Vario Express zarówno każda mamy jak i każdy tata mogą z łatwością pozbyć się bakterii na buteleczkach, smoczkach czy dodatkach. Sterylizator parowy nie tylko zapewnia gruntowną dezynfekcję. Ułatwia on także życie codzienne rodziny. NUK Sterylizator Vario Express na parę dezynfekuje butelki w delikatny sposób za pomocą gorącej pary pozbywając się w ten sposób 99,9 % zarazków bez dodatku chemikaliów. W zalezności od potrzeb można umieścić w nim do 6 butelek lub dodatkowy koszyk, np. z dodatkami. Oprócz butelek do wyjmowanego koszyka można włożyć także smoczek czy gryzak. Sterylizator dasilany jest… (pinkorblue.pl)

chicco Digital es Sterylizator parowy 3 w

chicco Digital es Sterylizator parowy 3 w

Wreszcie, butelki, które są zawsze wysterylizowane i gotowe do natychmiastowego użycia - nawet przez noc! Sterylizuj wszystkie butelki i smoczki dla niemowląt oraz akcesoria szybko i naturalnie za pomocą gorącej pary (ok. 100°C). Czas sterylizacji: podgrzewać przez 7 minut + sterylizować przez 5 minut. Sterylizacja jest powtarzana co 5 godzin, jeśli urządzenie nie jest wyłączone. Oznacza to, że masz sterylne przedmioty przez ponad 24 godziny, pod warunkiem, że nie otworzysz pokrywy. Wyświetlacz digital e pokazuje pozostały czas sterylizacji i cykl sterylizacji. Z sygnałem akustycznym. Duży zbiornik na wodę mieści ok. 400 ml. Nadaje się do 6 fiolek wszystkich linii Chicco i akcesoriów. Dane techniczne: Długość kabla: 180 cm Bardzo szybka sterylizacja w ciągu 5 minut Naturalna i skuteczna:… (pinkorblue.pl)

Philips Avent - Elektryczny sterylizator parowy PREMIUM 3w1

Philips Avent - Elektryczny sterylizator parowy PREMIUM 3w1

(liderlamp.pl)

Semilac Paris UV Hybrid Base baza i preparat nawierzchniowy do…

Semilac Paris UV Hybrid Base baza i preparat nawierzchniowy do paznokci żelowych 2 w 1 7 ml

Semilac Paris UV Hybrid Base, 7 ml, Modelowanie paznokci dla kobiet, Lakier do paznokci Semilac Paris UV Hybrid Base w ciągu kilku chwil zapewni Ci piękne i zadbane paznokcie.Właściwości:zwiększa wytrzymałość lakieru na zdzieranie i złuszczaniezapewnia wysoki połyskogranicza złuszczanie się kolorowego lakierudługo się utrzymujewygodnie się nanosiSposób użycia:Nanoś na doskonale czyste, niepolakierowane paznokcie. Poczekaj, aż wyschnie, a potem nanieś lakier kolorowy. Lakier stosuj jako ostatni etap manicure. (notino.pl)

Shiseido Sun Care Urban Environment UV Protection Cream krem ochronny…

Shiseido Sun Care Urban Environment UV Protection Cream krem ochronny do twarzy i ciała SPF 30 50 ml

Shiseido Sun Care Urban Environment UV Protection Cream, 50 ml, Ochrona przed promieniowaniem słonecznym dla kobiet, Preparat zapewni niezawodną ochronę twarzy przed promieniowaniem słonecznym.Właściwości:chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVBchroni skórę twarzy przed przedwczesnym starzeniemzapobiega nierównomiernej pigmentacji skóry twarzyłatwo się rozprowadza i nie pozostawia tłustego filmuzapewnia skórze potrzebne nawilżenieprzeciwdziała wysuszaniu skórypreparat jest wodoodpornyprzebadano dermatologicznieSposób użycia:Nanieś na czystą skórę twarzy przed pobytem na słońcu. (notino.pl)

Avant Age Protect & UV Damascan Rose Petals Antioxidising &…

Avant Age Protect & UV Damascan Rose Petals Antioxidising & Retexturing Treatment Mask maska odmładzająca i rozświetlająca do odnowy powierzchni skóry

Avant Age Protect & UV Damascan Rose Petals Antioxidising & Retexturing Treatment Mask, 60 ml, Kremowe maski dla kobiet, Maseczka do twarzy Avant Age Protect & UV Damascan Rose Petals Antioxidising & Retexturing Treatment Mask to pielęgnacja, a jednocześnie prawdziwa pieszczota dla Twojej skóry. Właściwości: głęboko oczyszcza skórę pozostawia skórę jedwabiście delikatną w dotyku detoksykuje skórę rozjaśnia i odświeża nadaje skórze ogólnie piękny wygląd Skład: produkt wegański Sposób użycia: Nanieś cienką warstwę maseczki na oczyszczoną twarz, omijają okolice oczu. Pozostaw na tak długo, jak podano na opakowaniu. Potem dokładnie zmyj maseczkę letnią wodą. (notino.pl)

Elektryczny sterylizator BAYBY - biały - Rozmiar 6 butelek dla…

Elektryczny sterylizator BAYBY - biały - Rozmiar 6 butelek dla niemowląt

Sterylizator elektryczny przygotowuje butelki dla niemowląt i smoczki do użytku bez bakterii, drobnoustrojów i innych niewidocznych zanieczyszczeń. To bardzo ważne przede wszystkim w pierwszych miesiącach życia dziecka. Sterylizując przedmioty, z którymi styka się niemowlę, ochronisz jego nierozwiniętą odporność. Za pomocą sterylizatora można sterylizować również małe zabawki i gryzaki. Specjalnie skonstruowana technologia wewnętrzna zapobiega przed zabrudzeniami płyty grzewczej przez resztki mleka. Eliminacja zanieczyszczeń, gwarancja czystości higienicznej procesu sterylizacji. Płyta grzewcza ze stali nierdzewnej zapobiega tworzeniu się kamienia wodnego. Sterylizator umożliwia sterylizowanie nawet 6 butelek na raz lub 4 butelek z akcesoriami. Doskonała ochrona dla dziecka Możliwość… (astoreo.pl)

NOBEA UV & LED lakier nawierzchniowy do paznokci do stosowania z…

NOBEA UV & LED lakier nawierzchniowy do paznokci do stosowania z lampą UV/LED błyszczący 6 ml

NOBEA UV & LED, 6 ml, lakiery do paznokci dla kobiet, Lakier do paznokci NOBEA UV & LED w ciągu kilku chwil zapewni Ci piękne i zadbane paznokcie. Właściwości: intensywny i głęboki kolor zapewnia wysoki połysk po wysuszeniu musi być użyta lampa LED Sposób użycia: Nanoś na doskonale czyste, niepolakierowane paznokcie. Poczekaj, aż wyschnie, a potem nanieś lakier kolorowy. (notino.pl)

NOBEA UV & LED lakier bazowy do paznokci do stosowania z lampą UV/LED…

NOBEA UV & LED lakier bazowy do paznokci do stosowania z lampą UV/LED błyszczący 6 ml

NOBEA UV & LED, 6 ml, Pielęgnacja paznokci dla kobiet, Lakier do paznokci NOBEA UV & LED w ciągu kilku chwil zapewni Ci piękne i zadbane paznokcie. Właściwości: zapewnia wysoki połysk po wysuszeniu musi być użyta lampa LED intensywny i głęboki kolor Sposób użycia: Lakier nanoś za pomocą pędzelka na odtłuszczone niepolakierowane paznokcie. Dla lepszego efektu końcowego nałóż 2 warstwy. (notino.pl)

LED Reflektor z czujnikiem i kamerą KAMI 1xLED/10W/230V IP44

LED Reflektor z czujnikiem i kamerą KAMI 1xLED/10W/230V IP44

(liderlamp.pl)

GLOBO 41691-2 - LED Kinkiet SANTI 2xLED/4W/9V

GLOBO 41691-2 - LED Kinkiet SANTI 2xLED/4W/9V

(liderlamp.pl)

Bezprzewodowa ładowarka QI PHILIPS - czarny - Rozmiar 10 x 22 x 3 cm

Bezprzewodowa ładowarka QI PHILIPS - czarny - Rozmiar 10 x 22 x 3 cm

Technologia posuwa się naprzód skokowo. Zaskakujące jest, że technologia bezprzewodowego ładowania QI (CZI) nie jest cudem ostatnich lat. Słynny Nikola Tesla potrafił włączyć żarówkę bez przewodów w 1893 roku. Ładowarka bezprzewodowa PHILIPS QI działa na prostej zasadzie indukcji elektromagnetycznej. Ładowanie jest bardzo proste i wygodne. Wystarczy położyć telefon na ładowarce bezprzewodowej. Wyprodukowana przez spółkę PHILIPS. Ładowanie bez kabli 10 W Wygodna dla telefonów z obsługą technologii QI (astoreo.pl)

RYOR Ryamar krem nawilżający z olejkiem amarantowym i filtrami UV 50…

RYOR Ryamar krem nawilżający z olejkiem amarantowym i filtrami UV 50 ml

RYOR Ryamar, 50 ml, Kremy do twarzy dla kobiet, Krem do twarzy RYOR Ryamar codziennie zapewni Twojej twarzy dokładnie taką pielęgnację, na jaką zasługuje.Właściwości:intensywnie nawilżagłęboko odżywiaszybko się wchłaniaSposób użycia:Nanieś na oczyszczoną skórę i wmasuj kolistymi ruchami. Stosuj regularnie codziennie rano. (notino.pl)

Kérastase Soleil Masque Après-Soleil intensywna maseczka do włosów…

Kérastase Soleil Masque Après-Soleil intensywna maseczka do włosów osłabionych działaniem chloru, słońca i słonej wody z filtrem UV 200 ml

Kérastase Soleil Masque Après-Soleil, 200 ml, Pielęgnacja po opalaniu i pływaniu dla kobiet, Maska na włosy Kérastase Soleil stanowi niezastąpiony zabieg w rytuale pielęgnacji włosów. Podaruj im chwilę regeneracji, za co odwdzięczą się swoją witalnością i urodą.Właściwości:intensywnie nawilżaregeneruje włosy na całej długościnadaje włosom olśniewający blaskodbudowuje strukturę włosówwzmacnia włókna włosównadaje włosom piękny zapachSposób użycia:Stosuj na wilgotne włosy, umyte szamponem. (notino.pl)

Avant Age Protect & UV Flawless Energising & Oxygenating Caffeine 2-1…

Avant Age Protect & UV Flawless Energising & Oxygenating Caffeine 2-1 Face & Eye Serum serum energizujące do twarzy i okolic oczu 30 ml

Avant Age Protect & UV Flawless Energising & Oxygenating Caffeine 2-1 Face & Eye Serum, 30 ml, Sera do twarzy dla kobiet, Serum do twarzy Avant Age Protect & UV Flawless Energising & Oxygenating Caffeine 2-1 Face & Eye Serum to preparat o wysokiej zawartości substancji czynnych. Dzięki temu zapewnia Twojej skórze najbardziej luksusową pielęgnację. Właściwości: skutecznie nawilża i odżywia usuwa oznaki zmęczenia pomaga wygładzić zmarszczki i drobne linie chroni skórę przed szkodliwymi wpływami zewnętrznymi rozjaśnia Skład: produkt wegański Sposób użycia: Odpowiednią ilość serum wklep delikatnie opuszkami palców w czystą skórę. Stosuj a twarz, szyję i dekolt. Serum możesz stosować pod krem na dzień i/lub na noc, ewentualnie samodzielnie. (notino.pl)

Académie Scientifique de Beauté 365 White UV Screen ochronny krem do…

Académie Scientifique de Beauté 365 White UV Screen ochronny krem do twarzy z wysoką ochroną UV 30 ml

Académie Scientifique de Beauté 365 White UV Screen, 30 ml, Ochrona przed promieniowaniem słonecznym dla kobiet, Preparat Académie Scientifique de Beauté 365 White UV Screen zapewni niezawodną ochronę twarzy przed promieniowaniem słonecznym.Właściwości:chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVBchroni skórę twarzy przed przedwczesnym starzeniemchroni przed działaniem wolnych rodnikówSposób użycia:Nanieś na czystą skórę twarzy przed pobytem na słońcu. (notino.pl)

Pliki cookie pomagają nam świadczyć nasze usługi. Korzystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. zamknąć