Nedis kath108gy termometr do miesa 0 110 c z wyswietlaczem cyfrowym

Nedis KATH108GY - Termometr do mięsa 0-110 ° C z wyświetlaczem…

Nedis KATH108GY - Termometr do mięsa 0-110 ° C z wyświetlaczem cyfrowym

(liderlamp.pl)

Nedis KATH106SI - Termometr do mięsa 0-250 ° C z timerem

Nedis KATH106SI - Termometr do mięsa 0-250 ° C z timerem

(liderlamp.pl)

Cyfrowy termometr do pieczenia Westmark

Cyfrowy termometr do pieczenia Westmark

Zakasaj rękawy i zacznij czarować! Dla zapalonych kucharzy żadna kuchnia nie jest wystarczająco duża. Potrzebują także pomysłowych pomocników – a te w swoim repertuarze ma Westmark. Niemiecka marka o wieloletniej tradycji wie, czego potrzebujesz. (bonami.pl)

Nedis KAWK530EWT czajnik bezprzewodowy z termometrem, 1,8 l, biały

Nedis KAWK530EWT czajnik bezprzewodowy z termometrem, 1,8 l, biały

 Ten stylowy i wydajny elektryczny czajnik bezprzewodowy Nedis® działa równie dobrze, jak wygląda, szybko podgrzewa wodę i minimalizuje osadzanie się kamienia. Dzięki połączeniu stali nierdzewnej, drewna i gumy jest stylowym, trwałym i łatwym do mycia akcesorium do twojej kuchni. Jest w stanie pomieścić od sześciu do ośmiu filiżanek za jednym razem, dzięki czemu na kawę czy herbatę nikt nie będzie musiał długo czekać. Obrotowa podstawa bezprzewodowa 360° ułatwia podnoszenie, a nalewanie wody z ergonomicznie ukształtowanego czajnika jest łatwe, nawet gdy jest całkowicie napełniony. Ukryta grzałka o mocy 2200 W i wyjmowany filtr zapewniają szybkie gotowanie wody, zapobiegając jednocześnie gromadzeniu się kamienia. Możesz użyć wbudowanego termometru do sprawdzenia temperatury wody, nawet… (4home.pl)

Tescoma Delícia termometr cyfrowy ze szpatułką

Tescoma Delícia termometr cyfrowy ze szpatułką

Termometr cyfrowy ze szpatułką mierzy temperaturę wewnątrz potraw, cieczy i jednocześnie pilnuje i sygnalizuje osiągnięcie żądanej temperatury.Osiągnięcie żądanej temperatury, która jest niezbędna np. podczas pasteryzacji mleka, przygotowywania polew, sosów, powideł, przygotowywania różnych mięs jest sygnalizowane dźwiękowo.Termometr posiada klips, który umożliwia przymocowanie go do brzegu naczynia podczas gotowania. Sonda umieszczona w końcówce ze stali nierdzewnej jest wkłuta w pokarm lub zanurzona w płynie, a temperatura wewnątrz jest mierzona przez cały czas obróbki cieplnej. Elastyczna, silikonowa szpatułka umożliwia mieszanie potraw podczas mierzenia temperatury. Bez szpatułki i klipsa można go używać jako klasyczny termometr kuchenny. Zakres mierzenia temperatury od 0-250 °C… (4home.pl)

Nierdzewny cyfrowy termometr WMF Cromargan® Profi Plus

Nierdzewny cyfrowy termometr WMF Cromargan® Profi Plus

Przygotowanie makaronu łatwo i szybko? Tak! Kiedy będziesz mieć pod ręką odpowiednich pomocników, wszystko pójdzie jak z płatka. Postaw na akcesoria WMF, wykonane ze szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan® 18/10. WMF to gwarancja najwyższej jakości: ✓ 160-letnie doświadczenie. ✓ Niemiecka precyzja i najnowsze technologie tworzą doskonałą symbiozę. ✓ Firma produkuje naczynia i urządzenia kuchenne z najwyższej jakości stali nierdzewnej, dziedziczonej z pokolenia na pokolenie. ✓ Marka wie, że w kuchni ważna jest niewymagająca pielęgnacja, dlatego stara się, aby chociaż część produktów mogła być myta w zmywarce do naczyń. ✓ Ich nierdzewne garnki są sławne na całym świecie. Kochają je znani kucharze i entuzjaści gotowania. (bonami.pl)

Nierdzewny termometr do mięsa WMF Cromargan®

Nierdzewny termometr do mięsa WMF Cromargan®

Każdy kucharz potwierdzi, że właściwe dawkowanie jest podstawą wszystkiego – żeby zupa nie była zbyt cienka, sos jest za gęsty, a ciasto w piekarniku nie opadło. Niezbędni pomocnicy do spraw liczenia i odmierzania oferuje także WMF. Są gotowi do pracy! Czy można odrzucić taką propozycję? ♥ (bonami.pl)

Klarstein Geysir Warnik do napojów, ok. 30 filiżanek, 30–110°C, stal…

Klarstein Geysir Warnik do napojów, ok. 30 filiżanek, 30–110°C, stal szlachetna

Tu jest gorąco! Dzięki warnikowi Geysir marki Klarstein wszystkie napoje można podgrzać, zagotować lub utrzymać ich ciepło. Duża pojemność warnika Geysir rzędu ok. 30 filiżanek pozwala na przygotowanie najróżniejszych gorących napojów, np. grzanego wina dla odwiedzających rynek bożonarodzeniowy, herbaty dla całej drużyny piłkarskiej po zimowym treningu, lub po prostu na wygodne zagotowanie większej ilości wody. Zakres zastosowania urządzenia jest naprawdę bardzo szeroki. Kontrola temperatury pomiędzy 30 a 110°C umożliwia podgrzanie napojów co do stopnia, podczas gdy funkcja podtrzymania ciepła gwarantuje utrzymanie stałego poziomu temperatury. Ładny korpus ze stali szlachetnej z podwójnymi ściankami z pokrywą z zamknięciem posiada na zewnętrznej ściance praktyczny wskaźnik poziomu… (electronic-star.pl)

Klarstein Geysir Warnik do napojów, ok. 40 filiżanek, 30–110°C, stal…

Klarstein Geysir Warnik do napojów, ok. 40 filiżanek, 30–110°C, stal szlachetna

Tu jest gorąco! Dzięki warnikowi Geysir marki Klarstein wszystkie napoje można podgrzać, zagotować lub utrzymać ich ciepło. Duża pojemność warnika Geysir rzędu ok. 40 filiżanek pozwala na przygotowanie najróżniejszych gorących napojów, np. grzanego wina dla odwiedzających rynek bożonarodzeniowy, herbaty dla całej drużyny piłkarskiej po zimowym treningu, lub po prostu na wygodne zagotowanie większej ilości wody. Zakres zastosowania urządzenia jest naprawdę bardzo szeroki. Kontrola temperatury pomiędzy 30 a 110°C umożliwia podgrzanie napojów co do stopnia, podczas gdy funkcja podtrzymania ciepła gwarantuje utrzymanie stałego poziomu temperatury. Ładny korpus ze stali szlachetnej z podwójnymi ściankami z pokrywą z zamknięciem posiada na zewnętrznej ściance praktyczny wskaźnik poziomu… (electronic-star.pl)

Nierdzewny termometr do steków WMF

Nierdzewny termometr do steków WMF

Każdy kucharz potwierdzi, że właściwe dawkowanie jest podstawą wszystkiego – żeby zupa nie była zbyt cienka, sos jest za gęsty, a ciasto w piekarniku nie opadło. Niezbędni pomocnicy do spraw liczenia i odmierzania oferuje także WMF. Są gotowi do pracy! Czy można odrzucić taką propozycję? ♥ (bonami.pl)

Wiszący termometr do lodówki Orion

Wiszący termometr do lodówki Orion

Czeska marka Orion wyposaża nasze domy w niezbędne i praktyczne akcesoria już od 1992 roku. Jest znana w kraju jak i za granicą i słynie ze swoich fantastycznych i użytecznych rozwiązań, które oszczędzają nam sporo czasu i nerwów podczas codziennych czynności. (bonami.pl)

Klarstein KonfiStar 50, automat do wekowania / dozownik napojów, 50 l…

Klarstein KonfiStar 50, automat do wekowania / dozownik napojów, 50 l, 110°C, 120 min, stal szlachetna

Smakołyki ze słoika na przetwory: automat do wekowania KonfiStar 50 marki Klarstein jest naszą gwiazdą, jeśli chodzi o konserwowanie przygotowanych własnoręcznie dżemów, własnych wyrobów kiełbasowych lub pikantnych specjałów mięsnych. Gotowanie i wekowanie za jednym razem. Dzięki automatowi do wekowania KonfiStar 50 marki Klarstein urozmaicisz swoje menu – z długotrwałym efektem. Automat do wekowania o pojemności 50 l posiada wystarczająco dużo miejsca, aby za pomocą wysokich temperatur zamienić zawartość słoików na przetwory w trwałe konserwy. Niezależnie od tego, czy wekujemy owoce, czy warzywa, takie jak wiśnie, fasola lub groch z ogrodu, korniszony lub przygotowujemy słodkie dżemy, pikantną masę kiełbasianą albo gotowy gulasz, pieczeń i rolady – w KonfiStar 50 uzyskują one długi… (electronic-star.pl)

Klarstein KonfiStar 40, Automat do wekowania dozownik napojów, 40 l,…

Klarstein KonfiStar 40, Automat do wekowania dozownik napojów, 40 l, 110 °C, 120 min, stal szlachetna

Smakołyki ze słoika na przetwory: automat do wekowania KonfiStar 40 marki Klarstein jest naszą gwiazdą, jeśli chodzi o konserwowanie przygotowanych własnoręcznie dżemów, własnych wyrobów kiełbasowych lub pikantnych specjałów mięsnych. Gotowanie i wekowanie za jednym razem. Dzięki automatowi do wekowania KonfiStar 40 marki Klarstein urozmaicisz swoje menu - z długotrwałym efektem. Automat do wekowania o pojemności 40 l posiada wystarczająco dużo miejsca, aby za pomocą wysokich temperatur zamienić zawartość słoików na przetwory w trwałe konserwy. Niezależnie od tego, czy wekujemy owoce, czy warzywa, takie jak wiśnie, fasola lub groch z ogrodu, korniszony lub przygotowujemy słodkie dżemy, pikantną masę kiełbasianą albo gotowy gulasz, pieczeń i rolady - w KonfiStar 40 uzyskują one długi… (electronic-star.pl)

Klarstein KonfiStar 60, automat do wekowania / dozownik napojów, 2500…

Klarstein KonfiStar 60, automat do wekowania / dozownik napojów, 2500 W, 60 l, 110°C, 120 min, stal szlachetna

Smakołyki ze słoika na przetwory: automat do wekowania KonfiStar 60 marki Klarstein jest naszą gwiazdą, jeśli chodzi o konserwowanie przygotowanych własnoręcznie dżemów, własnych wyrobów kiełbasowych lub pikantnych specjałów mięsnych. Gotowanie i wekowanie za jednym razem. Dzięki automatowi do wekowania KonfiStar 60 marki Klarstein urozmaicisz swoje menu – z długotrwałym efektem. Automat do wekowania o pojemności 60 l posiada wystarczająco dużo miejsca, aby za pomocą wysokich temperatur zamienić zawartość słoików na przetwory w trwałe konserwy. Niezależnie od tego, czy wekujemy owoce, czy warzywa, takie jak wiśnie, fasola lub groch z ogrodu, korniszony lub przygotowujemy słodkie dżemy, pikantną masę kiełbasianą albo gotowy gulasz, pieczeń i rolady – w KonfiStar 60 uzyskują one długi… (electronic-star.pl)

Ściskacz do rąk z licznikiem cyfrowym

Ściskacz do rąk z licznikiem cyfrowym

 Ściskacz do rąk z licznikiem cyfrowym to doskonałe narzędzie pomagające w efektywnym wzmacnianiu palców i nadgarstka. Ćwiczenia wzmacniające działają na zasadzie oporu sprężynowego i zapewniają naturalny opór podczas treningu. Funkcje urządzenia: czas, ilość ścisków, kalorie. (4home.pl)

Widelec z termometrem Westmark

Widelec z termometrem Westmark

Masz ochotę na drinka? Westmark to nie tylko marka stricte kuchenna – świetnie wyposaży też i Twój barek. Postaw na tradycję i jakość. (bonami.pl)

Klarstein Quickstick Free Pompa do gotowania próżniowego 0–95°C…

Klarstein Quickstick Free Pompa do gotowania próżniowego 0–95°C wyświetlacz dotykowy LCD kolor czarny

Dzięki pompie do gotowania próżniowego Quickstick Free marki Klarstein każdy będzie gotował jak profesjonalista: Bez dużego nakładu pracy przygotowuje się zdrowe i smaczne posiłki. Zalety gotowania próżniowego przy użyciu pompy do gotowania próżniowego są oczywiste: Zawartość zamkniętego woreczka jest gotowana delikatnie w stałej, niskiej temperaturze w kąpieli wodnej. Nie następuje utrata witamin i minerałów, lecz pozostają one w gotowanym produkcie, nie rozpuszczając się w gotującej wodzie. Jest to nie tylko zdrowe, ale i smaczne: Artykuły spożywcze nie rozgotowują się, warzywa i ryby pozostają miękkie i soczyste. Dzięki technologii Accurate Temperature pompa do gotowania próżniowego ogrzewa do 10 l wody z dokładnością do 0,3°C. Wbudowana pompa cyrkulacyjna utrzymuje temperaturę wody na… (electronic-star.pl)

Klarstein Diavolo, piec do pizzy opalany pelletem, z kamieniem do…

Klarstein Diavolo, piec do pizzy opalany pelletem, z kamieniem do wypiekania pizzy, termometr, stal szlachetna, srebrny

Smacznie jak we Włoszech: domowej roboty pizze, tarty i wypieki, a także mięso i warzywa w ogrodzie, na balkonie lub tarasie z opalanego pelletem pieca do pizzy Diavolomarki Klarstein . Dzięki opalaniu pelletem piec do pizzy Diavolo marki Klarstein można użytkować na świeżym powietrzu w kręgu przyjaciół i rodziny bez potrzeby podłączania go do prądu. Pellet wsypuje się po prostu do pojemnika na pellet umieszczonego z tyłu urządzenia i zapala zapalarką przez otwory wentylacyjne. Temperaturę można kontrolować w każdej chwili za pomocą wbudowanego termometru ze wskaźnikiem do 430°C, a obudowa ze stali szlachetnej zapewnia szybkie rozprowadzanie ciepła. Koncepcja CrystalSteel umożliwia szybkie i łatwe wyczyszczenie Diavolo dzięki gładkim powierzchniom i wysokiej jakości materiałowi,… (electronic-star.pl)

Klarstein Quickstick Flex Urządzenie do gotowania próżniowego 1300 W…

Klarstein Quickstick Flex Urządzenie do gotowania próżniowego 1300 W cyrkulacja 3D 0–95°C IPX7 timer kolor srebrny

Dzięki Quickstick Flex marki Klarstein każdy może gotować jak profesjonalista. Bez dużego nakładu pracy przygotowuje się zdrowe i smaczne posiłki. Korzyści gotowania próżniowego są oczywiste: Zawartość zamkniętego woreczka jest gotowana delikatnie w niskiej temperaturze w kąpieli wodnej. Ani smak, ani aromat nie mogą ulecieć, a woda nie może dostać się do środka. Artykuły spożywcze nie rozgotowują się, warzywa i ryby pozostają miękkie i soczyste. Urządzenie do gotowania próżniowego Quickstick Flex jest proste w obsłudze i zapewnia profesjonalne gotowanie we własnym domu.. Dokonuje pomiaru temperatury i zapewnia pomiar z dokładnością co do stopnia w zakresie temperatur 0–95°C. Obsługa przy użyciu wyświetlacza jest intuicyjna: Wystarczy wprowadzić żądaną temperaturę wody i czas trwania… (electronic-star.pl)

Klarstein Quickstick Flex Urządzenie do gotowania próżniowego 1300 W…

Klarstein Quickstick Flex Urządzenie do gotowania próżniowego 1300 W cyrkulacja 3D 0–95°C IPX7 timer kolor czarny

Dzięki Quickstick Flex marki Klarstein każdy może gotować jak profesjonalista. Bez dużego nakładu pracy przygotowuje się zdrowe i smaczne posiłki. Korzyści gotowania próżniowego są oczywiste: Zawartość zamkniętego woreczka jest gotowana delikatnie w niskiej temperaturze w kąpieli wodnej. Ani smak, ani aromat nie mogą ulecieć, a woda nie może dostać się do środka. Artykuły spożywcze nie rozgotowują się, warzywa i ryby pozostają miękkie i soczyste. Urządzenie do gotowania próżniowego Quickstick Flex jest proste w obsłudze i zapewnia profesjonalne gotowanie we własnym domu.. Dokonuje pomiaru temperatury i zapewnia pomiar z dokładnością co do stopnia w zakresie temperatur 0–95°C. Obsługa przy użyciu wyświetlacza jest intuicyjna: Wystarczy wprowadzić żądaną temperaturę wody i czas trwania… (electronic-star.pl)

Ardell Natural sztuczne rzęsy do naklejania z klejem 110 Black

Ardell Natural sztuczne rzęsy do naklejania z klejem 110 Black

Ardell Natural, , Sztuczne rzęsy dla kobiet, Produkt Ardell Natural Natural doda wyrazistości Twojemu spojrzeniu i podkreśli piękno Twoich oczu.Właściwości:pomaga nadać kształt, podkreślić i utrwalić brwipomoże precyzyjnie i bez problemu zamocować sztuczne rzęsywygląda naturalniezagęści i uzupełni brakujące rzęsyłatwa i szybka aplikacjaSposób użycia:Nanieś odpowiednią ilość kleju na pasek wybranych sztucznych rzęs i przyklej na górną ruchomą powiekę tuż u nasady własnych rzęs. (notino.pl)

Zegar ogrodowy z termometrem Ego Dekor Time

Zegar ogrodowy z termometrem Ego Dekor Time

Połączenie funkcjonalności i nowoczesności dało początek marce Ego Dekor. Specjalizuje się ona w narzędziach i akcesoriach ogrodniczych, których będzie potrzebował Twój ogród na wiosnę. Chcesz posiać zioła, przystrzyc trawnik czy pielęgnować kwiaty? Marka Ego Dekor będzie w tym niezastąpiona. Sprawdź sam! Termometr mierzy wartości od -40°C do +40°C. (bonami.pl)

Okrągły stół do jadalni z blatem z dekorem orzecha Marckeric Oda, ⌀…

Okrągły stół do jadalni z blatem z dekorem orzecha Marckeric Oda, ⌀ 110 cm

Marckeric to hiszpańska marka, która powstała w 1996 roku. Meble tej marki są wyjątkowe, tworzone z miłością do stylu nowoczesnego i skandynawskiej aranżacji. Ciekawe detale z drewna i szkła będą nadawać wnętrzom wrażenie czystości oraz ponadczasowości. (bonami.pl)

Orlane Creme Royale odmładzająca maseczka do twarzy z aplikatorem 110…

Orlane Creme Royale odmładzająca maseczka do twarzy z aplikatorem 110 ml

Orlane Creme Royale, 110 ml, Kremowe maski dla kobiet, Maseczka do twarzy Orlane Creme Royale to pielęgnacja, a jednocześnie prawdziwa pieszczota dla Twojej skóry.Właściwości:głęboko nawilża i intensywnie odżywiarozjaśnia i odświeżanadaje skórze ogólnie piękny wyglądSposób użycia:Nanieś cienką warstwę maseczki na oczyszczoną twarz, omijają okolice oczu. Pozostaw na tak długo, jak podano na opakowaniu. (notino.pl)

Brązowy zegar ogrodowy z termometrem Ego Dekor Minute

Brązowy zegar ogrodowy z termometrem Ego Dekor Minute

Połączenie funkcjonalności i nowoczesności dało początek marce Ego Dekor. Specjalizuje się ona w narzędziach i akcesoriach ogrodniczych, których będzie potrzebował Twój ogród na wiosnę. Chcesz posiać zioła, przystrzyc trawnik czy pielęgnować kwiaty? Ego Dekor będzie w tym niezastąpiona. Sprawdź sam! Termometr mierzy wartości od -40°C do +40°C. (bonami.pl)

Klarstein PopLife Lodówka na napoje 0–10°C wzornictwo retro kolor…

Klarstein PopLife Lodówka na napoje 0–10°C wzornictwo retro kolor niebieski

Ze stylowej lodówki na napoje PopLife marki Klarstein w stylu retro lat 50. świeżo schłodzone smakołyki smakują szczególnie dobrze! Nieważne, czy chodzi o napoje, czy snacki: Stylowa, kompaktowa lodówka PopLife skrywa zawsze w swoim wnętrzu o pojemności 48 l drobne smakołyki. Dzięki klasie efektywności energetycznej A+ pracuje w sposób przyjazny dla środowiska, a duży regulator na tylnej stronie pozwala na indywidualną regulację temperatury w zakresie pomiędzy 0 a 10 stopni Celsjusza. Podwójnie szklone drzwi nie tylko dobrze wyglądają, ale zapewniają w każdej chwili szybki przegląd zawartości lodówki na napoje . Wnętrze jest przy tym utrzymane w stylowym kolorze czarnym, który podkreśla dodatkowo piękny efekt. Wyjątkowy kolor oraz okrągły kształt emanują ponadczasowym urokiem retro i… (electronic-star.pl)

Klarstein PopLife Lodówka na napoje 0–10°C wzornictwo retro kolor…

Klarstein PopLife Lodówka na napoje 0–10°C wzornictwo retro kolor czerwony

Ze stylowej lodówki na napoje PopLife marki Klarstein w stylu retro lat 50. świeżo schłodzone smakołyki smakują szczególnie dobrze! Nieważne, czy chodzi o napoje, czy snacki: Stylowa, kompaktowa lodówka PopLife skrywa zawsze w swoim wnętrzu o pojemności 48 l drobne smakołyki. Dzięki klasie efektywności energetycznej A+ pracuje w sposób przyjazny dla środowiska, a duży regulator na tylnej stronie pozwala na indywidualną regulację temperatury w zakresie pomiędzy 0 a 10 stopni Celsjusza. Podwójnie szklone drzwi nie tylko dobrze wyglądają, ale zapewniają w każdej chwili szybki przegląd zawartości lodówki na napoje . Wnętrze jest przy tym utrzymane w stylowym kolorze czarnym, który podkreśla dodatkowo piękny efekt. Żywy kolor oraz okrągły kształt emanują ponadczasowym urokiem retro i czynią z… (electronic-star.pl)

Masaki Matsushima M 0°C Men woda toaletowa dla mężczyzn 80 ml

Masaki Matsushima M 0°C Men woda toaletowa dla mężczyzn 80 ml

Masaki Matsushima M 0°C Men, 80 ml, Woda toaletowa dla mężczyzn, Woda toaletowa Masaki Matsushima M 0°C Men daje efekt wszechogarniającej świeżości, która dostarczy Ci energii na wiele godzin.owocowy zapachdla eleganckiego mężczyznydo używania przez cały dzień (notino.pl)

Masaki Matsushima M 0°C Men woda toaletowa dla mężczyzn 40 ml

Masaki Matsushima M 0°C Men woda toaletowa dla mężczyzn 40 ml

Masaki Matsushima M 0°C Men, 40 ml, Woda toaletowa dla mężczyzn, Woda toaletowa Masaki Matsushima M 0°C Men daje efekt wszechogarniającej świeżości, która dostarczy Ci energii na wiele godzin.owocowy zapachdla eleganckiego mężczyznydo używania przez cały dzień (notino.pl)

Klarstein Arizona Jerky suszarka spożywcza 500W 35-70°C cyfrowy…

Klarstein Arizona Jerky suszarka spożywcza  500W 35-70°C cyfrowy wyświetlacz dotykowy czarna

Wydajna suszarka do produktów spożywczych Klarstein Arizona Jerky w rekordowym tempie suszy owoce, warzywa, mięso i inne produkty spożywcze, dostarczając pysznych przekąsek i składników o długim okresie trwałości. Czy będą to suszone owoce bogate w witaminy, takie jak chipsy jabłkowe i bananowe czy też zdrowe warzywa, np. suszone pomidory - Arizona Jerky łatwo dopasuje temperaturę dla danych produktów. Energooszczędny dehydrator Arizona Jery o mocy grzewczej 500 W i równomiernej dystrybucji ciepła, zapewnia krótki czas suszenia, a jako rezultat końcowy dobrze ususzone produkty bez pozostałości wody. W celu uzyskania suszu z dowolnych artykułów spożywczych, wystarczy skorzystać z płynnej regulacji temperatury w zakresie 35-70 ° C. Pozwala to na wzmocnienie smaku oraz zachowane istotnych… (electronic-star.pl)

Klarstein PopLife 65L, lodówka na napoje, 70 l, 0–10°C, wzornictwo…

Klarstein PopLife 65L, lodówka na napoje, 70 l, 0–10°C, wzornictwo retro

Ze stylowej lodówki na napoje PopLife 65L marki Klarstein w stylu retro lat 50. świeżo schłodzone smakołyki smakują szczególnie dobrze! Nieważne, czy chodzi o napoje, czy snacki: Stylowa, kompaktowa lodówka PopLife 65L skrywa zawsze w swoim wnętrzu o pojemności 115 l schłodzone niespodzianki. Na 3 regulowanych półkach kratkowych jest dostatecznie dużo miejsca na butelki, napoje lub snacki. Dzięki oszczędnemu systemowi chłodzenia lodówka jest bardzo przyjazna dla środowiska i posiada klasę efektywności energetycznej A+. Duży regulator we wnętrzu pozwala na indywidualną regulację temperatury w zakresie pomiędzy 0 a 10°C. Górna lampka zapewnia stosowną widoczność. Podwójnie szklone drzwi nie tylko dobrze wyglądają, ale zapewniają w każdej chwili szybki przegląd zawartości lodówki na napoje .… (electronic-star.pl)

Klarstein PopLife 65L, lodówka na napoje, 70 l, 0–10°C, wzornictwo…

Klarstein PopLife 65L, lodówka na napoje, 70 l, 0–10°C, wzornictwo retro

Ze stylowej lodówki na napoje PopLife 65L marki Klarstein w stylu retro lat 50. świeżo schłodzone smakołyki smakują szczególnie dobrze! Nieważne, czy chodzi o napoje, czy snacki: Stylowa, kompaktowa lodówka PopLife 65L skrywa zawsze w swoim wnętrzu o pojemności 115 l schłodzone niespodzianki. Na 3 regulowanych półkach kratkowych jest dostatecznie dużo miejsca na butelki, napoje lub snacki. Dzięki oszczędnemu systemowi chłodzenia lodówka jest bardzo przyjazna dla środowiska i posiada klasę efektywności energetycznej A+. Duży regulator we wnętrzu pozwala na indywidualną regulację temperatury w zakresie pomiędzy 0 a 10°C. Górna lampka zapewnia stosowną widoczność. Podwójnie szklone drzwi nie tylko dobrze wyglądają, ale zapewniają w każdej chwili szybki przegląd zawartości lodówki na napoje .… (electronic-star.pl)

Klarstein PopLife Lodówka na napoje 115 l 0–10°C wzornictwo retro…

Klarstein PopLife Lodówka na napoje 115 l 0–10°C wzornictwo retro kolor niebieski

Ze stylowej lodówki na napoje PopLife marki Klarstein w stylu retro lat 50. świeżo schłodzone smakołyki smakują szczególnie dobrze! Nieważne, czy chodzi o napoje, czy snacki: Stylowa lodówka PopLife skrywa zawsze w swoim wnętrzu o pojemności 115 l schłodzone niespodzianki. Na 4 regulowanych półkach kratkowych jest dostatecznie dużo miejsca na butelki, napoje lub snacki. Dzięki klasie efektywności energetycznej A+ pracuje w sposób przyjazny dla środowiska, a duży regulator we wnętrzu pozwala na indywidualną regulację temperatury w zakresie pomiędzy 0 a 10 stopni Celsjusza. Podwójnie szklone drzwi nie tylko dobrze wyglądają, ale zapewniają w każdej chwili szybki przegląd zawartości lodówki na napoje . Wnętrze jest przy tym utrzymane w stylowym kolorze czarnym, który podkreśla dodatkowo… (electronic-star.pl)

Klarstein Beef Baron, grill kulisty, z wentylacją, termometr, kółka,…

Klarstein Beef Baron, grill kulisty, z wentylacją, termometr, kółka, czarny

Beef Baron marki Klarstein to wysokiej jakości grill na węgiel drzewny z włączanym opcjonalnie systemem wentylacyjnym, który dzięki kulistemu kształtowi z zamykaną kopułą zapewnia wyjątkowo uniwersalną przyjemność grillowania. Ruszt grillowy z chromowanej stali o średnicy 18" (45 cm) pozwala na przygotowanie niezliczonej ilości przysmaków na okazałym grillu kulistym . Emaliowany pojemnik napełnia się po prostu węglem drzewnym i podkładając pod niego standardowe podpałki do grilla, uzyskuje się w mgnieniu oka biały żar. Nałożenie tacki ociekowej zapobiega kapaniu tłuszczu bezpośrednio na żar, zapobiegając w ten sposób powstawaniu dużej ilości dymu, a zdejmowana popielnica na spodzie urządzenia chroni tarasy i ogród przed spadającymi resztkami popiołu. System FlameTamer z włączaną… (electronic-star.pl)

Wiszący zewnętrzny termometr z łupku Ego Dekor Plain, 45x10 cm

Wiszący zewnętrzny termometr z łupku Ego Dekor Plain, 45x10 cm

Esschert Design to holenderska marka specjalizująca się w produkcji akcesoriów i rozwiązań przeznaczonych dla miłośników ogrodnictwa i uprawy roślin. Specjalnie zaprojektowane produkty ułatwią Ci pracę w ogrodzie, na balkonie czy uprawę roślin w domu. Są doceniane przez tysiące ogrodników z Europy i całego świata! (bonami.pl)

Cyfrowa waga do walizki podróżnej InnovaGoods

Cyfrowa waga do walizki podróżnej InnovaGoods

InnovaGoods wie, że czas jest najcenniejszą wartością, dlatego przedstawia unikalne gadżety, dzięki którym życie będzie o wiele łatwiejsze. Daj im szansę, a przekonasz się, że znajdą stałe miejsce w Twoim domu. (bonami.pl)

Klarstein Beer Baron, lodówka na napoje, A+, 46 litrów, 39 dB, 0 – 10…

Klarstein Beer Baron, lodówka na napoje, A+, 46 litrów, 39 dB, 0 – 10 °C, czarna

Lodówka na napoje Klarstein Beer Baron to kompaktowa, energooszczędna lodówka o nowoczesnym i eleganckim wyglądzie. Ze względu na niewielkie rozmiary urządzenie Beer Baron zmieści się wszędzie tam, gdzie jest potrzebne. Nic nie stoi na przeszkodzie szybkim przekąskom w wybranym przez Ciebie miejscu. Dzięki stylowemu kształtowi pasuje wizualnie do każdego środowiska - czy to prostego pokoju we wspólnym mieszkaniu, nowoczesnego biura, wygodnego pokoju gościnnego czy stylowego baru. Wewnątrz znajduje się wyjmowana kratka, która oddziela różne napoje lub przekąski, a także jest łatwa do czyszczenia. Wymaganą szybkość chłodzenia od 0 do 10 ° C można łatwo regulować za pomocą dotykowego panelu sterowania na stylowych drzwiach ze stali nierdzewnej. Oszczędzająca miejsce, wydajna i stylowa:… (electronic-star.pl)

Klarstein Beer Baron, lodówka na napoje, A+, 68 litrów, 39 dB, 0 – 10…

Klarstein Beer Baron, lodówka na napoje, A+, 68 litrów, 39 dB, 0 – 10 °C, czarna

Lodówka na napoje Klarstein Beer Baron to kompaktowa, energooszczędna lodówka o nowoczesnym i eleganckim wyglądzie. Ze względu na niewielkie rozmiary urządzenie Beer Baron zmieści się wszędzie tam, gdzie jest potrzebne. Nic nie stoi na przeszkodzie szybkim przekąskom w wybranym przez Ciebie miejscu. Dzięki stylowemu kształtowi pasuje wizualnie do każdego środowiska - czy to prostego pokoju we wspólnym mieszkaniu, nowoczesnego biura, wygodnego pokoju gościnnego czy stylowego baru. Wewnątrz znajdują się 3 regulowane półki z kratek, które oddzielają różne napoje i przekąski i są łatwe do czyszczenia. Wymaganą szybkość chłodzenia od 0 do 10 ° C można łatwo regulować za pomocą dotykowego panelu sterowania na stylowych drzwiach ze stali nierdzewnej. Oszczędzająca miejsce, wydajna i stylowa:… (electronic-star.pl)

Nedis TVSM2231BK - Stojak do telewizora 32-55"

Nedis TVSM2231BK - Stojak do telewizora 32-55"

(liderlamp.pl)

Klarstein Beersafe 4XL lodówka na napoje 124 l 0-10°C szkło klasa A+…

Klarstein Beersafe 4XL lodówka na napoje 124 l 0-10°C szkło klasa A+ stal nierdzewna

Orzeźwienie w postaci schłodzonych napojów: kompaktowa lodówka na napoje Klarstein Beersafe 4XL o pojemności 124 litrów. Wszystko pod kontrolą: Duża komora chłodząca zaspokoi wszelkie oczekiwania dotyczące chłodzenia napojów, także wysokoprocentowych. Cztery wyjmowane półki z chromowanego metalu zapewniają możliwość stabilnego i uporządkowanego przechowywania 132 napojów w puszkach. Podwójnie izolowane, szklane drzwi z eleganckim frontem ze szczotkowanej stali nierdzewnej umożliwiają dobry wgląd do wnętrza ze schłodzonymi napojami - optymalnie oświetlonego za sprawą przełączanego oświetlenia wewnętrznego. Panel dotykowy z wyświetlaczem cyfrowym pozwala na regulację temperatury chłodzenia między 0 a 10 ° C - dzięki temu soki, piwo, cola lub lemoniada uzyskują zawsze idealną temperaturę… (electronic-star.pl)

Klarstein Beersafe 5XL lodówka na napoje 201 l 0-10°C szkło klasa A…

Klarstein Beersafe 5XL lodówka na napoje 201 l 0-10°C szkło klasa A stal nierdzewna

Orzeźwienie w postaci schłodzonych napojów: kompaktowa lodówka na napoje Klarstein Beersafe 5XL o pojemności 201 litrów. Wszystko pod kontrolą: Duża komora chłodząca zaspokoi wszelkie oczekiwania dotyczące chłodzenia napojów, także wysokoprocentowych. Pięc wyjmowanych półek z chromowanego metalu zapewni możliwość stabilnego i uporządkowanego przechowywania 258 napojów w puszkach. Podwójnie izolowane, szklane drzwi z eleganckim frontem ze szczotkowanej stali nierdzewnej umożliwiają dobry wgląd do wnętrza ze schłodzonymi napojami - optymalnie oświetlonego za sprawą przełączanego oświetlenia wewnętrznego. Panel dotykowy z wyświetlaczem cyfrowym pozwala na stopniową regulację temperatury chłodzenia między 0 a 10 ° C - dzięki temu soki, piwo, cola lub lemoniada uzyskują zawsze idealną… (electronic-star.pl)

Nedis TVCM1350BK - Uchwyt sufitowy do telewizora 42-65"

Nedis TVCM1350BK - Uchwyt sufitowy do telewizora 42-65"

(liderlamp.pl)

Sesderma C-Vit nawilżający krem do twarzy przeciw starzeniu się z…

Sesderma C-Vit nawilżający krem do twarzy przeciw starzeniu się z witaminą C 50 ml

Sesderma C-Vit, 50 ml, Kremy do twarzy dla kobiet, Właściwości:intensywnie nawilżaredukuje zmarszczki i zapobiega ich powstaniuregeneruje i witalizujeprzywraca skórze młodzieńczy wyglądSposób użycia:Nanieś na oczyszczoną skórę i wmasuj kolistymi ruchami. Stosuj codziennie rano i/lub wieczorem. (notino.pl)

Klarstein Gärkeller Kocioł do fermentacji 30 l rurka fermentacyjna…

Klarstein Gärkeller Kocioł do fermentacji 30 l rurka fermentacyjna termometr stal szlachetna 304

Uniwersalny pomocnik do fermentacji i składowania: Piwo jasne lub ciemne, wino białe lub czerwone, wytrawne lub słodkie – dzięki kotłowi do fermentacji Gärkeller marki Klarstein uwarzysz z brzeczki smaczne piwo lub ze słodkiego soku najlepsze wino! Nieważne, czy jesteś początkującym winiarzem, czy też doświadczonym browarnikiem-hobbistą, w kotle do fermentacji Gärkeller marki Klarstein następuje silna fermentacja i z soku jęczmiennego lub owocowego powstaje w hermetycznych warunkach piwo lub wino. W dużym kotle ze stali szlachetnej można zagotować do 30 litrów zacieru. Mocne klamry utrzymują pokrywę pewnie i hermetycznie na kotle do fermentacji, zapobiegając zakłóceniom procesu fermentacji. Znajdująca się w zestawie rurka do fermentacji zapewnia niezbędne wyrównanie ciśnienia bez… (electronic-star.pl)

Klarstein Happy Hour 37, minibarek, 37 l, 5–15°C, bezgłośna praca (0…

Klarstein Happy Hour 37, minibarek, 37 l, 5–15°C, bezgłośna praca (0 dB), oświetlenie LED, srebrny

Psssst, posłuchaj... Nic nie słyszysz? Nic dziwnego, minilodówka Happy Hour marki Klarstein pracuje całkowicie bezgłośnie. Nie słychać brzęczenia ani szumu, ponieważ lodówka posiada nowoczesny system chłodzenia. Bez problemu przechowasz w niej napoje i snacki, schładzając je do przyjemnej temperatury. W jej wnętrzu o pojemności 37 l znajdą swoje miejsce Twoje ulubione przysmaki. Dzięki dwóm wyjmowanym półkom oraz dwóm półkom na drzwiach na butelki i puszki z napojami Happy Hour 37 oferuje wystarczająco dużo miejsca na małe przysmaki, które możesz przejrzyście poukładać. Cicha praca i niewielkie wymiary minibarku Happy Hour marki Klarstein pozwalają na jego bezproblemowe ustawienie tam, gdzie mamy do czynienia z ograniczoną ilością miejsca: w pokojach hotelowych, altanach działkowych,… (electronic-star.pl)

Klarstein Happy Hour 37, minibarek, 37 l, 5–15°C, bezgłośna praca (0…

Klarstein Happy Hour 37, minibarek, 37 l, 5–15°C, bezgłośna praca (0 dB), oświetlenie LED, biały

Psssst, posłuchaj... Nic nie słyszysz? Nic dziwnego, minilodówka Happy Hour marki Klarstein pracuje całkowicie bezgłośnie. Nie słychać brzęczenia ani szumu, ponieważ lodówka posiada nowoczesny system chłodzenia. Bez problemu przechowasz w niej napoje i snacki, schładzając je do przyjemnej temperatury. W jej wnętrzu o pojemności 37 l znajdą swoje miejsce Twoje ulubione przysmaki. Dzięki dwóm wyjmowanym półkom oraz dwóm półkom na drzwiach na butelki i puszki z napojami Happy Hour 37 oferuje wystarczająco dużo miejsca na małe przysmaki, które możesz przejrzyście poukładać. Cicha praca i niewielkie wymiary minibarku Happy Hour marki Klarstein pozwalają na jego bezproblemowe ustawienie tam, gdzie mamy do czynienia z ograniczoną ilością miejsca: w pokojach hotelowych, altanach działkowych,… (electronic-star.pl)

Filiżanka z podwójną ścianką Orion, 110 ml

Filiżanka z podwójną ścianką Orion, 110 ml

O marce Orion: Firma została założona w 1992 roku i od tej pory jest jedną z wiodących marek czeskich, które projektują i produkują wszelkie akcesoria kuchenne. Orion posiada w swojej sprzedaży dodatki ze szkła, porcelany, stali nierdzewnej czy tworzywa sztucznego, które będą Ci służyć podczas przygotowania każdego rodzaju potraw. (bonami.pl)

Termometr kuchenny Westmark Roasting

Termometr kuchenny Westmark Roasting

Westmark to niemiecka marka z ponad 50 letnią tradycją, dzięki której chwile spędzone w kuchni stają się przyjemniejsze, a przygotowanie posiłków łatwiejsze i szybsze. Jest znana z produkowania wysokiej jakości dodatków, które ucieszą każdego miłośnika gotowania. (bonami.pl)

Termometr Antic Line Thermometre

Termometr Antic Line Thermometre

Absolutnie doskonałe! Pasują do romantycznych pomieszczeń, rustykalnych wnętrz, do wszystkich starych i klimatycznych miejsc. Dodatki Antic Line są wykonane tak, aby łatwo było je połączyć z innymi przedmiotami z kolekcji lub sprytnie dopasować do wystroju w każdym stylu. (bonami.pl)

Avon Care krem do rąk z witaminą C 75 ml

Avon Care krem do rąk z witaminą C 75 ml

Avon Care, 75 ml, Kremy do rąk dla kobiet, Krem Avon Care doskonale nawilża skórę rąk i zapewnia im potrzebne odżywienie.Właściwości:nawilża i odżywia skórępozostawia skórę delikatną i miękkątłumi objawy starzenia się skórySposób użycia:Nanieś krem na dłonie i w razie potrzeby wmasuj, dopóki się nie wchłonie. (notino.pl)

Regina Diamond błyszczyk do ust odcień 0 6 ml

Regina Diamond błyszczyk do ust odcień 0 6 ml

Regina Diamond, 6 ml, Usta dla kobiet, Błyszczyk do ust Regina Diamond nada Twoim ustom piękny wygląd.Właściwości:dodaje ustom większej objętościbłyszczy siędługotrwały efektSposób użycia:Nanieś odpowiednią ilość błyszczku na usta, aby uzyskać natychmiastowy efekt większej objętości. (notino.pl)

Ardell Natural sztuczne rzęsy do naklejania 110 Black

Ardell Natural sztuczne rzęsy do naklejania 110 Black

Ardell Natural, , Sztuczne rzęsy dla kobiet, Produkt Ardell Natural Natural doda wyrazistości Twojemu spojrzeniu i podkreśli piękno Twoich oczu.Właściwości:pomaga nadać kształt, podkreślić i utrwalić brwiwygląda naturalniełatwa i szybka aplikacjazagęści i uzupełni brakujące rzęsySposób użycia:Nanieś odpowiednią ilość kleju na pasek wybranych sztucznych rzęs i przyklej na górną ruchomą powiekę tuż u nasady własnych rzęs. (notino.pl)

Shangpree Perfection Essence emulsja do twarzy 110 ml

Shangpree Perfection Essence emulsja do twarzy 110 ml

Shangpree Perfection Essence, 110 ml, Sera do twarzy dla kobiet, Serum do twarzy Shangpree Perfection Essence to preparat o wysokiej zawartości substancji czynnych. Dzięki temu zapewnia Twojej skórze najbardziej luksusową pielęgnację.Właściwości:skutecznie nawilża i odżywiaregeneruje skórę i zapobiega jej podrażnieniurozjaśnianadaje delikatnośćusuwa oznaki zmęczeniaSposób użycia:Odpowiednią ilość serum wklep delikatnie opuszkami palców w czystą skórę. (notino.pl)

Nedis HTFA12CGY - Wentylator z grzałką ceramiczną 750/1500W/230V

Nedis HTFA12CGY - Wentylator z grzałką ceramiczną 750/1500W/230V

(liderlamp.pl)

Solight TE44 - Termometr cyfrowy z czujnikiem 2xAAA

Solight TE44 - Termometr cyfrowy z czujnikiem 2xAAA

(liderlamp.pl)

Wella Professionals Color Touch Pure Naturals profesjonalna demi-…

Wella Professionals Color Touch Pure Naturals profesjonalna demi- permanentna farba do włosów z wielowymiarowym efektem 2/0 60 ml

Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Koloryzacja marki Wella Professionals z kolekcji Color Touch zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających wszystkie rodzaje włosów. (brasty.pl)

Wella Professionals Color Touch Pure Naturals profesjonalna demi-…

Wella Professionals Color Touch Pure Naturals profesjonalna demi- permanentna farba do włosów z wielowymiarowym efektem 8/0 60 ml

Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Koloryzacja marki Wella Professionals z kolekcji Color Touch zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających wszystkie rodzaje włosów. (brasty.pl)

Wella Professionals Color Touch Pure Naturals profesjonalna demi-…

Wella Professionals Color Touch Pure Naturals profesjonalna demi- permanentna farba do włosów z wielowymiarowym efektem 5/0 60 ml

Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Koloryzacja marki Wella Professionals z kolekcji Color Touch zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających wszystkie rodzaje włosów. (brasty.pl)

Wella Professionals Color Touch Pure Naturals profesjonalna demi-…

Wella Professionals Color Touch Pure Naturals profesjonalna demi- permanentna farba do włosów z wielowymiarowym efektem 9/0 60 ml

Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Koloryzacja marki Wella Professionals z kolekcji Color Touch zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających wszystkie rodzaje włosów. (brasty.pl)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zamknąć