Nedis kacm310fbk ekspres do kawy na jedna filizanke 042 l z timerem

Nedis KACM310FBK - Ekspres do kawy na jedną filiżankę 0,42 L z timerem

Nedis KACM310FBK - Ekspres do kawy na jedną filiżankę 0,42 L z timerem

(liderlamp.pl)

Klarstein Aromatica II Duo ekspres do kawy z młynkiem 1,25 l czarny …

Klarstein Aromatica II Duo ekspres do kawy z młynkiem 1,25 l czarny

Na miły początek dnia i do codziennego użytku: ekspres do kawy Klarstein Aromatica II Duo z młynkiem, różnym stopniem zmielenia i praktycznym timerem. Ekspres do kawy Klarstein Aromatica II Duo sprawi, że każdego dnia poczujesz wyjątkowy smak kawy. Za sprawą zintegrowanego młynka i 150 g pojemnika na ziarna kawy, do każdego zaparzania używa się świeżo zmielonej kawy. Do wyboru jest 5 stopni mielenia zgodnie z własnymi preferencjami - od bardzo drobnego do grubego. Im drobniej zmielone ziarna, tym mocniejsza i bardziej aromatyczna jest kawa. Zintegrowany timer w ekspresie do kawy Klarstein Aromatica II Duo pozwala na ustawienie momentu startowego parzenia świeżej kawy z minutową dokładnością, dzięki czemu rano obudzi cię zapach świeżo parzonego napoju, natomiast po powrocie z domu pracy… (electronic-star.pl)

Kalorik CM 2500 Ekspres do kawy 1,8 l, czerwony

Kalorik CM 2500 Ekspres do kawy 1,8 l, czerwony

 Elegancki ekspres do kawy w stylu retro jest doskonałym dodatkiem do Twojej kuchni. Umożliwia przygotowanie dużej ilości kawy parzonej za jednym zamachem - do 15 filiżanek. Parametry techniczne i specyfikacja: dzbanek szklany 1,8 litra (ok. 15 filiżanek) automatyczny system DRIP-STOP zapobiegający kapaniu po wyjęciu dzbanka automatyczne wyłączenie po 30 minutach przezroczysty pojemnik na wodę ze wskaźnikiem poziomu podświetlany wyłącznik czerwona powierzchnia z elementami ze stali nierdzewnej (4home.pl)

Klarstein Aromatica II ekspres do kawy młynek 1,25 l srebrny …

Klarstein Aromatica II ekspres do kawy młynek 1,25 l srebrny

Na dobry początek dnia: ekspres do kawy Klarstein Aromatica II ze zintegrowanym młynkiem, różnymi stopniami zmielenia i praktycznym timerem wzbogaci dzień powszedni w ożywcze momenty. Każdego dnia poczuj wyjątkową przyjemność picia kawy za sprawą ekspresu Klarstein Aromatica II. Zintegrowany młynek i 150 g pojemnik na kawę ziarnistą sprawiają, że kawa jest świeżo mielona dla każdego procesu parzenia. 5 stopni mielenia, od bardzo drobnego do grubego, pozwala na dopasowanie konsystencji zmielonej kawy do własnych życzeń. Im drobiej zmielona, tym mocniejsza i bardziej aromatyczna jest kawa po zaparzeniu. Na panelu sterowania można dodatkowo ustawić idealną moc kawy: wystarczy wybrać osobistą preferencję z opcji łagodnej, średniej i mocnej. Zintegrowany timer sprawia, że ekspres do kawy… (electronic-star.pl)

Klarstein craft coffee Ekspres do kawy waga timer dzbanek szklany…

Klarstein craft coffee Ekspres do kawy waga timer dzbanek szklany nasadka filtrująca 600 ml kolor czarny/biały

Ekspres do kawy craft coffee marki Klarstein zapewnia przygotowanie pysznej kawy we własnym domu. Jest prosty w obsłudze i daje zawsze znakomity wynik parzenia w postaci kawy o czystym smaku. Tajemnicą ekspresu do kawy craft coffee jest z jednej strony tradycyjne zaparzanie świeżej kawy w ręcznym procesie zaparzania: Dzięki temu otrzymuje się zawsze pyszną, pełną w smaku kawę. Z drugiej strony tajemnica tkwi w dokładnym odmierzaniu wagi zmielonej kawy: W urządzeniu znajduje się waga, która waży zmieloną kawę co do grama, wyświetlając uzyskany wynik na wyświetlaczu. Timer, który można zatrzymać, pozwala również na zachowanie kontroli nad procesem ręcznego parzenia, przelewania i odstania kawy. Obsługa dotykowa na wyświetlaczu LED jest przy tym bardzo prosta, a dzbanek szklany posiada… (electronic-star.pl)

Kalorik CCG 1006 ekspres do kawy z młynkiem do kawy

Kalorik CCG 1006 ekspres do kawy z młynkiem do kawy

 Ekspres do kawy w nowoczesnym designie i wykonaniu wysokiej jakości w połączeniu chromu z czernią, z wbudowanym młynkiem i ustawianą grubością mielenia. Zapewni Ci świeżą kawę każdego poranka. Ze względu na system poziomy mielona kawa spada bezpośrednio do filtra, co znacząco poprawia jej smak. Parametry techniczne i specyfikacja: wbudowany młynek z ustawianą grubością mielenia trwały nylonowy filtr wyjmowalny pojemnik na wodę dla zapewnienia łatwego napełniania (850 ml) pojemność 6 filiżanek (750 ml) stopki przeciwpoślizgowe pojemnik na 90 g ziaren kawy odpowiedni również do kawy rozpuszczalnej Wysokiej jakości urządzenia Kalorik są produkowane dla zapewnienia codziennych małych radości. W stylu retro, w zależności od nastroju. Od wyśmienitej kawy porannej, aż po wieczorną słodką nutę. (4home.pl)

Klarstein Aromatica II zestaw ekspres do kawy młynek 1,25 l czarny …

Klarstein Aromatica II zestaw ekspres do kawy młynek 1,25 l czarny

Na dobry początek dnia: ekspres do kawy Klarstein Aromatica II ze zintegrowanym młynkiem, różnymi stopniami zmielenia i praktycznym timerem wzbogaci dzień powszedni w ożywcze momenty. Każdego dnia poczuj wyjątkową przyjemność picia kawy za sprawą ekspresu Klarstein Aromatica II. Zintegrowany młynek i 150 g pojemnik na kawę ziarnistą sprawiają, że kawa jest świeżo mielona dla każdego procesu parzenia. 5 stopni mielenia, od bardzo drobnego do grubego, pozwala na dopasowanie konsystencji zmielonej kawy do własnych życzeń. Im drobniej zmielona, tym mocniejsza i bardziej aromatyczna jest kawa po zaparzeniu. Na panelu sterowania można dodatkowo ustawić idealną moc kawy: wystarczy wybrać osobistą preferencję z opcji łagodnej, średniej i mocnej. Zintegrowany timer sprawia, że ekspres do kawy… (electronic-star.pl)

Klarstein Aromatica II Thermo ekspres do kawy młynek 1,25 l czarny …

Klarstein Aromatica II Thermo ekspres do kawy młynek 1,25 l czarny

Na dobry początek dnia: ekspres do kawy Klarstein Aromatica II Thermo ze zintegrowanym młynkiem, różnymi stopniami zmielenia i praktycznym timerem wzbogaci dzień powszedni w ożywcze momenty. Każdego dnia poczuj wyjątkową przyjemność picia kawy za sprawą ekspresu Klarstein Aromatica II Thermo. Zintegrowany młynek i 150 g pojemnik ziarna sprawią, że za każdym razem zaparzysz świeżo zmieloną kawę. 5 stopni mielenia, od bardzo drobnego do grubego, pozwala na dopasowanie konsystencji zmielonej kawy do własnych życzeń. Im drobniej zmielona, tym mocniejsza i bardziej aromatyczna jest kawa po zaparzeniu. Na panelu sterowania można dodatkowo ustawić idealną moc kawy: wystarczy wybrać osobistą preferencję z opcji łagodnej, średniej i mocnej. Zintegrowany timer sprawia, że ekspres do kawy Klarstein… (electronic-star.pl)

Klarstein Aromatica II, Ekspres do kawy przelewowy, młynek 1,25 l…

Klarstein Aromatica II, Ekspres do kawy przelewowy, młynek 1,25 l czarny

Na dobry początek dnia: ekspres do kawy Klarstein Aromatica II ze zintegrowanym młynkiem, różnymi stopniami zmielenia i praktycznym timerem wzbogaci dzień powszedni w ożywcze momenty. Każdego dnia poczuj wyjątkową przyjemność picia kawy za sprawą ekspresu Klarstein Aromatica II. Zintegrowany młynek i pojemnikowi na ziarna o wadze 150 g sprawiają, że kawa jest świeżo mielona dla każdego procesu parzenia. 5 stopni mielenia, od bardzo drobnego do grubego, pozwala na dopasowanie konsystencji zmielonej kawy do własnych życzeń. Im drobiej zmielona, tym mocniejsza i bardziej aromatyczna jest kawa po zaparzeniu. Na panelu sterowania można dodatkowo ustawić idealną moc kawy: wystarczy wybrać osobistą preferencję z opcji łagodnej, średniej i mocnej. Zintegrowany timer sprawia, że ekspres do kawy… (electronic-star.pl)

Klarstein Aromatica II Thermo ekspres do kawy młynek 1,25 l srebrny …

Klarstein Aromatica II Thermo ekspres do kawy młynek 1,25 l srebrny

Na dobry początek dnia: ekspres do kawy Klarstein Aromatica II Thermo ze zintegrowanym młynkiem, różnymi stopniami zmielenia i praktycznym timerem wzbogaci dzień powszedni w ożywcze momenty. Każdego dnia poczuj wyjątkową przyjemność picia kawy za sprawą ekspresu Klarstein Aromatica II Thermo. Zintegrowany młynek i 150 g pojemnik na kawę ziarnistą sprawiają, że kawa jest świeżo mielona dla każdego procesu parzenia. 5 stopni mielenia, od bardzo drobnego do grubego, pozwala na dopasowanie konsystencji zmielonej kawy do własnych życzeń. Im drobniej zmielona, tym mocniejsza i bardziej aromatyczna jest kawa po zaparzeniu. Na panelu sterowania można dodatkowo ustawić idealną moc kawy: wystarczy wybrać osobistą preferencję z opcji łagodnej, średniej i mocnej. Zintegrowany timer sprawia, że… (electronic-star.pl)

Klarstein Excelsa ekspres do kawy z okrągłym filtrem 30 fifliżanek…

Klarstein Excelsa ekspres do kawy z okrągłym filtrem 30 fifliżanek kurek stal nierdzewna

Idealnie zaparzona kawa! Ekspres do kawy Excelsa z funkcją utrzymywania ciepła i zewnętrznym wskaźnikiem poziomu bez trudu poradzi sobie z dużymi imprezami i wieloma gośćmi. Ekspres Klarstein Excelsa o objętości 30 filiżanek sprawdzi się na różnych imprezach i w różnych sytuacjach: w bufetach hotelowych, stołówkach, niewielkich firmach lub na konferencjach - zakres zastosowań jest praktycznie bez limitu. Duży koszyk na filtr umożliwia przygotowanie gorącej kawy o pożądanej mocy, podczas gdy funkcja utrzymywania ciepła zapewnia stały poziom temperatury. Atrakcyjna obudowa ze stali nierdzewnej z pokrywką zamykającą posiada na zewnętrznej ściance wyświetlacz poziomu płynu, zamontowany bezpośrednio powyżej lekko działającego kurka, co ułatwia opróżnianie pojemnika. Kolejne atuty ekspresu do… (electronic-star.pl)

Nierdzewny ekspres do kawy przelewowej WMF Aroma KITCHENMINI

Nierdzewny ekspres do kawy przelewowej WMF Aroma KITCHENMINI

Filiżanka kawy lub herbaty to Twój codzienny rytuał? WMF wie, jak ważne są świetnie wykonane dodatki, dzięki którym ulubiony napój smakuje jeszcze lepiej. Najwyższej jakości, precyzyjna produkcja to gwarancja wieloletniego zadowolenia. (bonami.pl)

Klarstein Caldetto, ekspres do kawy, 1900W, dozownik gorącej wody

Klarstein Caldetto, ekspres do kawy, 1900W, dozownik gorącej wody

Ekspres do kawy Klarstein Caldetto, czyli najlepszy "poranny rozbudzacz' specjalnie dla Ciebie. Niepowtarzalny aromat i doskonały smak są już wstępnie zaprogramowane Aromatyczna kawa i doskonały smak są już wstępnie zaprogramowane. dzięki prostej obsłudze, Ekspres do kawy Klarstein Caldetto o mocy 1900 W przepuszcza gorącą wodę przez zmielone ziarna kawy, uwalniając w ten sposób pełnię aromatu. Dzięki praktycznemu dozownikowi gorącej wody z ekspresu skorzystają również wielbiciele herbaty i zup. Ciepłą wodę można pobrać po prostu naciskając dźwignię. Dociśnij filiżankę lub miseczkę na zupę do dźwigni, a Caldetto zwolni blokadę gorącej wody. Fani kawy i herbaty nie wchodzą sobie przy tym w drogę, ponieważ ekspres ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę. Zbiornik na kawę mieści 1,8 litra wody,… (electronic-star.pl)

Nierdzewny ekspres do kawy przelewowej ze szklanym dzbankiem WMF

Nierdzewny ekspres do kawy przelewowej ze szklanym dzbankiem WMF

Filiżanka kawy lub herbaty to Twój codzienny rytuał? WMF wie, jak ważne są świetnie wykonane dodatki, dzięki którym ulubiony napój smakuje jeszcze lepiej. Najwyższej jakości, precyzyjna produkcja to gwarancja wieloletniego zadowolenia. (bonami.pl)

Klarstein Arabica ekspres do kawy 800W EasyTouch Control srebrno…

Klarstein Arabica ekspres do kawy 800W EasyTouch Control srebrno/czarny

Ekspres do kawy Klarstein Arabica, podobnie jak słynny gatunek kawy, zachwyci każdego, kto lubi pić kawę filtrowaną. Łączy on w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością, w pełni zaspokajając przyjemność picia tego aromatycznego napoju. Obsługa ekspresu do kawy jest prosta dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD i intuicyjnemu panelowi sterowania z systemem EasyTouch Control. Po napełnieniu załączonego filtra stałego kawą i zbiornika wodą, na wyświetlaczu należy wybrać jeden z wielu stopni mocy kawy. Woda w zbiorniku o pojemności 1,2 litra wystarcza do przygotowania 12 filiżanek kawy. 24-godzinny timer pozwala na ustalenie momentu startowego parzenia świeżej kawy z minutową dokładnością; któż nie chciałby być rano zbudzony zapachem świeżej kawy? Ponieważ trafia ona od razu do dzbanka… (electronic-star.pl)

Klarstein Arabica ekspres do kawy 900W EasyTouch Control srebrno…

Klarstein Arabica ekspres do kawy 900W EasyTouch Control srebrno/czarny

Ekspres do kawy Klarstein Arabica, podobnie jak słynny gatunek kawy, zachwyci każdego, kto lubi pić kawę filtrowaną. Łączy on w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością, w pełni zaspokajając przyjemność picia tego aromatycznego napoju. Obsługa ekspresu do kawy jest prosta dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD i intuicyjnemu panelowi sterowania z systemem EasyTouch Control. Po napełnieniu załączonego filtra stałego kawą i zbiornika wodą, na wyświetlaczu należy wybrać jeden z wielu stopni mocy kawy. Woda w zbiorniku o pojemności 1,5 litra wystarcza do przygotowania 15 filiżanek kawy. 24-godzinny timer pozwala na ustalenie momentu startowego parzenia świeżej kawy z minutową dokładnością; któż nie chciałby być rano zbudzony zapachem świeżej kawy? Poprzez eleganckie wykończenie ekspres do… (electronic-star.pl)

Klarstein GrandeGusto ekspres do kawy 1690W1,3l pre-infusion 96°C…

Klarstein GrandeGusto ekspres do kawy 1690W1,3l pre-infusion 96°C czarny

Ogromna skala doznań smakowych: dzięki ekspresowi do kawy Klarstein GrandeGusto łatwo otrzymasz filtrowaną kawę, taką jak własnoręcznie zaparzoną przy pomocy dzbanka typu french press. Przelewowy ekspres do kawy Klarstein GrandeGusto wnosi najnowocześniejsze technologie parzenia kawy, zapewniając pełnie aromatu drobno zmielonej kawie. Ekspres do kawy o mocy 1960W podgrzewa wodę do zaparzania do temperatury 96 ° C. Aby uzyskać jeszcze więcej smaku, GrandeGusto oferuje możliwość zastosowania technologii wstępnego zaparzania (pre-infusion). W procesie parzenia kawy za pomocą dzbanka french-press zmielone ziarenka kawy ulegają wstępnie spęcznieniu; pozwala to na uzyskanie pełni armatu - czy to podczas picia pierwszego kubka kawy rano, czy też na aromatyczne zakończenie udanego wieczoru.… (electronic-star.pl)

Klarstein GrandeGusto ekspres do kawy 1690W1,3l pre-infusion 96°C…

Klarstein GrandeGusto ekspres do kawy 1690W1,3l pre-infusion 96°C czarny/metalik

Ogromna skala doznań smakowych: dzięki ekspresowi do kawy Klarstein GrandeGusto łatwo otrzymasz filtrowaną kawę, taką jak własnoręcznie zaparzoną przy pomocy dzbanka typu french press. Przelewowy ekspres do kawy Klarstein GrandeGusto wnosi najnowocześniejsze technologie parzenia kawy, zapewniając pełnie aromatu drobno zmielonej kawie. Ekspres do kawy o mocy 1960W podgrzewa wodę do zaparzania do temperatury 96 ° C. Aby uzyskać jeszcze więcej smaku, GrandeGusto oferuje możliwość zastosowania technologii wstępnego zaparzania (pre-infusion). W procesie parzenia kawy za pomocą dzbanka french-press zmielone ziarenka kawy ulegają wstępnie spęcznieniu; pozwala to na uzyskanie pełni armatu - czy to podczas picia pierwszego kubka kawy rano, czy też na aromatyczne zakończenie udanego wieczoru.… (electronic-star.pl)

Klarstein Aromatica X ekspres do kawy młynek szklany dzbanek aromat+…

Klarstein Aromatica X ekspres do kawy młynek szklany dzbanek aromat+ stal nierdzewna

Mmm, świeżo zaparzona kawa! Dzięki ekspresowi do kawy Klarstein Aromatica X ze zintegrowanym młynkiem w wykończeniu ze stali nierdzewnej - każdy może zaparzyć aromatyczną kawę w nieskomplikowany i indywidualny sposób. Pyszna kawa w nowej odsłonie - ekspres do kawy Klarstein Aromatica X zmieli za jednym razem do 180 g ziaren, zapewniając zmielonej kawie pełnię aromatu. 3 stopnie mielenia, od bardzo drobnego do grubego, pozwala na dopasowanie konsystencji zmielonej kawy do własnych życzeń. Im drobniej zmielona, tym mocniejsza i bardziej aromatyczna kawa po zaparzeniu. Aby pogłębić przyjemność picia kawy, intensywność aromatu podczas jednego procesu zaparzania (do 12 filiżanek) można zoptymalizować korzystając z funkcji aromat +: podwójny czas parzenia dla osiągnięcia maksymalnego aromatu.… (electronic-star.pl)

Klarstein Perfect Brew ekspres do kawy 1800W szkalny dzbanek stal…

Klarstein Perfect Brew ekspres do kawy 1800W szkalny dzbanek stal nierdzewna srebrny

Szybko zaparzona, doskonała kawa o wspaniałym aromacie i pełni samku: za pomocą ekspresu Klarstein Perfect Brew. Ekspres do kawy Klarstein Perfect Brew to połączenie luksusowego designu z wyjątkową technologią zaparzania. Perfect Brew podgrzewa wodę do temperatury wrzenia z mocą 1800 W, by następnie zaparzyć nią równomiernie zmieloną kawę. Aby nasycić każde ziarenko kawy, zastosowano unikalną technikę: głowica do zaparzania obraca się i zwilża proszek absolutnie równomiernie! Ta unikalna w Europie technologia zaparzania kawy ( Pour-Over-Technologie ) zapewnia uzyskanie optymalnego smak kawy, zachwycając jej miłośników. Zostaje przy tym uwolniony maksymalny aromat kawy, podczas gdy filtr ze stali nierdzewnej zatrzymuje gorzkie substancje. W rezultacie otrzymujemy wyjątkowo przyjazną dla… (electronic-star.pl)

Klarstein BellaVita ekspres do kawy, 1450W, 20 barów, spieniacz do…

Klarstein BellaVita ekspres do kawy, 1450W, 20 barów, spieniacz do mleka, 3 w 1, czarny

Ekspres do kawy Klarstein BellaVitaCiesz sprawi, że świat kawy stanie przed tobą otworem! Prosty sposób parzenia i obsługa za pomocą jednego przycisku to gwarancja doskonałego smaku kawy. Ekspres do kawy Klarstein BellaVita przeciska gorącą wodę przez zmieloną kawę z mocą1450 W i ciśnieniem 20 barów, uwalniając jej pełny aromat. Za sprawą funkcji 3 w 1, to wysokociśnieniowe cudo oprócz espresso może również przygotować cappuccino i latte macchiato. Decydującym czynnikiem jest tutaj spieniacz do mleka, który za naciśnięciem przycisku i pokrętła wytwarza spienione mleko o pożądanej konsystencji. Dzięki wyjmowanemu pojemnikowi do spieniania mleka o pojemności 0,4 l zawsze jest wystarczająca ilość pianki mlecznej na kilka kawowych napojów. Przyjemność delektowania się espresso Grande Crema we… (electronic-star.pl)

Klarstein Aromatica II Duo, ekspres przelewowy do kawy, wbudowany…

Klarstein Aromatica II Duo, ekspres przelewowy do kawy, wbudowany mechanizm mielący, 1,25 l, kolor czerwony

Na smakowite rozpoczęcie dnia: ekspres przelewowy do kawy Aromatica II Duo marki Klarstein gwarantuje codziennie ożywcze chwile dzięki wbudowanemu mechanizmowi mielącemu, różnym stopniom mielenia i praktycznemu timerowi. Przyjemność picia kawy każdego dnia – to możliwe za sprawą ekspresu przelewowego do kawy Aromatica II Duo marki Klarstein : dzięki wbudowanemu mechanizmowi mielącemu oraz pojemnikowi na ziarna kawy o pojemności 150 g mieli on świeżą kawę na każdy proces parzenia. Przy 5 stopniach mielenia do wyboru – od bardzo drobnego do grubego – mamy już tutaj możliwość dostosowania mocy kawy do własnych upodobań. Im drobniejszy proszek, tym mocniejsza i bardziej aromatyczna jest kawa. Wbudowany timer ekspresu przelewowego do kawy Aromatica II Duo marki Klarstein umożliwia… (electronic-star.pl)

Klarstein Big Spender Single Lodówka na jedną beczkę z piwem z…

Klarstein Big Spender Single Lodówka na jedną beczkę z piwem z dystrybutorem kompletny zestaw beczki do 50 l

Dobrze schłodzone odświeża lepiej: Lodówka na jedną beczkę z piwem Big Spender marki Klarstein to nowy, centralny punkt każdej uroczystości rodzinnej i miejsce spotkań w piwnicy-warsztacie. Nie płynie tu co prawa mleko i miód, ale świeże piwo z nalewaka ciągłym strumieniem! Kto nie marzył o tym, aby ugościć gości trunkiem z własnego nalewaka? Dzięki dystrybutorowi Big Spender Single marki Klarstein jest to teraz możliwe! W pojemnym wnętrzu mieszczą się bez problemu standardowe beczki o pojemności do 50 l, a dzięki dowolnej regulacji temperatury uzyskuje się perfekcyjną temperaturę napoju. Po złożeniu zestawu zaledwie kilkoma ruchami rąk z nalewaka może już popłynąć do szklanek piwo lub lemoniada. Lodówkę można bez żadnego problemu przemieszczać z miejsca na miejsce dzięki czterem… (electronic-star.pl)

Zestaw dziecięcego drewnianego ekspresu do kawy i akcesoriów Djeco…

Zestaw dziecięcego drewnianego ekspresu do kawy i akcesoriów Djeco Espresso

Dzięki zestawowi Espresso dzieci mogą z łatwością wcielić się w rolę baristy lub właściciela kawiarni. Zawiera wszystko, czego potrzeba do zaparzenia kawy, czyli ekspres, kapsułki, cukierniczkę i filiżanki z łyżeczkami. Nie grozi uzależnieniem od kofeiny! Odpowiednie dla dzieci od 3 roku życia. (bonami.pl)

Klarstein Soulmate Ekspres przelewowy do kawy 1800W szkło & stal…

Klarstein Soulmate Ekspres przelewowy do kawy 1800W szkło & stal szlachetna

Przyjemność dla ciała i ducha: Ekspres do kawy Soulmate marki Klarstein to odprężenie łyk po łyku. Ekspres do kawy Soulmate marki Klarstein łączy luksusowe wzornictwo z najnowocześniejszą technologią parzenia i zapewnia przyjemność picia kawy wszystkim zmysłom. Dzięki mocy 1800 W ekspres podgrzewa wodę do temperatury wrzenia, aby następnie rozprowadzić ją na dużej powierzchni zmielonej kawy w idealnej temperaturze parzenia 92°C. Uwalnia się maksimum aromatu, podczas gdy substancje gorzkie są eliminowane i nie podrażniają żołądka po wypiciu kawy – nieważne, czy to pierwsza filiżanka rano, czy też aromatyczne zakończenie udanego dnia. Szklany pojemnik na wodę mieści do 1,25 l, co wystarcza na 4 do 10 filiżanek kawy, której temperaturę w szklanym dzbanku przez 40 minut utrzymuje płyta… (electronic-star.pl)

Berlinger Haus Szybkowar z timerem, 6 l

Berlinger Haus Szybkowar z timerem, 6 l

 Szybkowar marki Berlinger Haus- luksusowy szybkowar z pojemnikiem o pojemności 6 l i pokrywką ciśnieniową. Łatwe ustawienie dokładnego ciśnienia IdealCookdo szybkiego i oszczędnego przygotowania potraw. Garnek wyposażonow 4 blokadyi masywne ergonomiczne uchwyty. Dno indukcyjne TURBOjest odpowiedni do wszystkich typów płyt grzewczych. Właściwości i specyfikacja: miarka wewnątrz garnka zdejmowany timer kilkuwarstwowe dno termoakumulacyjne wykonano go z najwyższej jakości stali nierdzewnej i wytrzymałego plastiku garnek można myć w zmywarce i podgrzewać w kuchence mikrofalowej. płynne ustawianie odprowadzenia pary bardzo łatwa obsługa - otwarcie i zamknięcie jedną ręką oszczędność energii - do 35%, szybsze gotowanie (4home.pl)

Klarstein Baristomat Ekspres automatyczny do kawy i herbaty 2 w 1…

Klarstein Baristomat Ekspres automatyczny do kawy i herbaty 2 w 1 spieniacz mleka 6 programów

Dla smakoszy specjałów z kawy i herbaty: Wielofunkcyjny, automatyczny ekspres Baristomat marki Klarstein łączy ekspres do kawy i zaparzacz do herbaty bez mieszania smaków ze sobą. Nieważne, czy lubisz kawę, czy herbatę, z mlekiem lub bez mleka – dzięki automatycznemu ekspres owi Baristomat marki Klarstein przygotujesz to, co chcesz dzięki koncepcji Brewing 2-in-1. W dwóch odrębnych modułach zaparzających automat przyrządza najbardziej ulubione specjały kawowe i herbaciane absolutnie bez mieszania różnych smaków ze sobą. Dzięki wbudowanemu spieniaczowi mleka dodasz mleko do gorących napojów lub ozdobisz je czapeczką ze spienionego mleka. Aby zagwarantować, że przyjemność nie będzie pozostawiona przypadkowi, maszyna o mocy 1435 W jest wyposażona w technologię Easy Brewing: Dzięki 6 w pełni… (electronic-star.pl)

Nedis KAWK530EWT czajnik bezprzewodowy z termometrem, 1,8 l, biały

Nedis KAWK530EWT czajnik bezprzewodowy z termometrem, 1,8 l, biały

 Ten stylowy i wydajny elektryczny czajnik bezprzewodowy Nedis® działa równie dobrze, jak wygląda, szybko podgrzewa wodę i minimalizuje osadzanie się kamienia. Dzięki połączeniu stali nierdzewnej, drewna i gumy jest stylowym, trwałym i łatwym do mycia akcesorium do twojej kuchni. Jest w stanie pomieścić od sześciu do ośmiu filiżanek za jednym razem, dzięki czemu na kawę czy herbatę nikt nie będzie musiał długo czekać. Obrotowa podstawa bezprzewodowa 360° ułatwia podnoszenie, a nalewanie wody z ergonomicznie ukształtowanego czajnika jest łatwe, nawet gdy jest całkowicie napełniony. Ukryta grzałka o mocy 2200 W i wyjmowany filtr zapewniają szybkie gotowanie wody, zapobiegając jednocześnie gromadzeniu się kamienia. Możesz użyć wbudowanego termometru do sprawdzenia temperatury wody, nawet… (4home.pl)

Czajnik do kawy Arabica, 1 l

Czajnik do kawy Arabica, 1 l

Elegancki czajnik do kawy i herbaty jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej i szkła żaroodpornego, które jest bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne w porównaniu ze zwykłym szkłem. Tłok filtracyjny bez problemu oddzieli kawę lub herbatę od naparu. Szkło żaroodporne jest odporne na wysokie temperatury do 100°C, jednak cały czajnik nie jest odpowiedni do bezpośredniego ogrzewania. Średnica dna wynosi 12 cm. (4home.pl)

Biały kosz na pranie i taboret w jednym Wenko Candy, 20 l

Biały kosz na pranie i taboret w jednym Wenko Candy, 20 l

Najlepiej zorganizowany dom to ten, w którym każda rzecz nie tylko wygląda pięknie, lecz także pełni konkretną funkcję. Albo od razu dwie! Ten elegancki kosz nie tylko przechowa Twoje brudne ubrania, ale posłuży także za praktyczny taboret, zarówno w łazience jak i w garderobie. (bonami.pl)

Kosz na pranie i taboret w jednym Wenko Linen Look, 20 l

Kosz na pranie i taboret w jednym Wenko Linen Look, 20 l

Najlepiej zorganizowany dom to ten, w którym każda rzecz nie tylko wygląda pięknie, lecz także pełni konkretną funkcję. Albo od razu dwie! Ten elegancki kosz nie tylko przechowa Twoje brudne ubrania, ale posłuży także za praktyczny taboret, zarówno w łazience jak i w garderobie. (bonami.pl)

Biały kosz na pranie i taboret w jednym Wenko Candy, 20 l

Biały kosz na pranie i taboret w jednym Wenko Candy, 20 l

Pranie i zabawa... W większości przypadków te słowa zupełnie się ze sobą nie kojarzą. Jednak kiedy na scenę wkracza Wenko, sytuacja zmienia się diametralnie! Przyjemne dla oka wzory i kolory sprawią, że pokochasz pranie! Maksymalna nośność wynosi 120 kg. (bonami.pl)

Czarny kosz na pranie i taboret w jednym Wenko Candy, 20 l

Czarny kosz na pranie i taboret w jednym Wenko Candy, 20 l

Pranie i zabawa... W większości przypadków te słowa zupełnie się ze sobą nie kojarzą. Jednak kiedy na scenę wkracza Wenko, sytuacja zmienia się diametralnie! Przyjemne dla oka wzory i kolory sprawią, że pokochasz pranie! (bonami.pl)

Czerwony kosz na pranie i taboret w jednym Wenko Candy, 20 l

Czerwony kosz na pranie i taboret w jednym Wenko Candy, 20 l

Pranie i zabawa... W większości przypadków te słowa zupełnie się ze sobą nie kojarzą. Jednak kiedy na scenę wkracza Wenko, sytuacja zmienia się diametralnie! Przyjemne dla oka wzory i kolory sprawią, że pokochasz pranie! (bonami.pl)

Biały kosz na pranie i taboret w jednym Wenko Omio, 38 l

Biały kosz na pranie i taboret w jednym Wenko Omio, 38 l

Najlepiej zorganizowany dom to ten, w którym każda rzecz nie tylko wygląda pięknie, lecz także pełni konkretną funkcję. Albo od razu dwie! Ten elegancki kosz nie tylko przechowa Twoje brudne ubrania, ale posłuży także za praktyczny taboret, zarówno w łazience jak i w garderobie. (bonami.pl)

Miętowy kosz na pranie i taboret w jednym Wenko Candy, 20 l

Miętowy kosz na pranie i taboret w jednym Wenko Candy, 20 l

Najlepiej zorganizowany dom to ten, w którym każda rzecz nie tylko wygląda pięknie, lecz także pełni konkretną funkcję. Albo od razu dwie! Ten elegancki kosz nie tylko przechowa Twoje brudne ubrania, ale posłuży także za praktyczny taboret, zarówno w łazience jak i w garderobie. Maksymalna nośność wynosi 120 kg. (bonami.pl)

Szary kosz na pranie i taboret w jednym Wenko Linen Look, 20 l

Szary kosz na pranie i taboret w jednym Wenko Linen Look, 20 l

Najlepiej zorganizowany dom to ten, w którym każda rzecz nie tylko wygląda pięknie, lecz także pełni konkretną funkcję. Albo od razu dwie! Ten elegancki kosz nie tylko przechowa Twoje brudne ubrania, ale posłuży także za praktyczny taboret, zarówno w łazience jak i w garderobie. (bonami.pl)

Szary kosz na pranie i taboret w jednym Wenko Candy Look, 20 l

Szary kosz na pranie i taboret w jednym Wenko Candy Look, 20 l

Tym, którzy jeszcze nie ulegli czarowi naszej najpopularniejszej marki, przedstawiamy Wenko – króla organizacji w kuchni oraz łazience. Jak tylko sprawisz sobie pierwszego praktycznego pomocnika, zauważysz, że codzienne życie z wszechstronnymi akcesoriami jest o wiele prostsze ♥ Kosz jest ozdobiony tkaniną imitującą prawdziwą skórę. Maksymalne obciążenie wynosi 120 kg. (bonami.pl)

Klarstein AeroVital Frytownica na gorące powietrze 1700 W 5,4 l timer…

Klarstein AeroVital Frytownica na gorące powietrze 1700 W 5,4 l timer stal szlachetna kolor srebrny

Dzięki frytownicy na gorące powietrze AeroVital marki Klarstein niskotłuszczowe gotowanie artykułów spożywczych przebiega szybko i prosto. Nie trzeba przy tym rezygnować ze znakomitego smaku: nawet frytki są chrupkie i smakują znakomicie. Dzięki cyrkulacji gorącego powietrza frytownica AeroVital smaży, grilluje lub piecze artykuły spożywcze mocą 1700 W. Ciepło jest rozprowadzane szybko i optymalnie dzięki technologii Highspeed-convection , jedzenie gotowane jest delikatnie i szybko ze wszystkich stron, a rozmrażanie nie jest konieczne. Temperaturę i czas pracy można regulować niezależnie od siebie, co gwarantuje optymalne ustawienie dla każdej metody gotowania. Duży koszyk XXL posiada pojemność 5,4 l na dużą ilość frytek, podudzia z kurczaka lub żywności wszelkiego rodzaju. Frytownica… (electronic-star.pl)

Kosz na pranie i taboret w jednym w srebrnym kolorze Wenko Candy, 20 l

Kosz na pranie i taboret w jednym w srebrnym kolorze Wenko Candy, 20 l

Pranie i zabawa... W większości przypadków te słowa zupełnie się ze sobą nie kojarzą. Jednak kiedy na scenę wkracza Wenko, sytuacja zmienia się diametralnie! Przyjemne dla oka wzory i kolory sprawią, że pokochasz pranie! (bonami.pl)

Klarstein AeroVital Cube, frytownica na gorące powietrze, timer, 16…

Klarstein AeroVital Cube, frytownica na gorące powietrze, timer, 16 programów, 12 l, 1600 W, kolor biały

Zdrowe i smaczne smażenie jest niemożliwe? To nieprawda – dzięki frytownicy na gorące powietrze AeroVital Cube marki Klarstein niskotłuszczowe gotowanie artykułów spożywczych przebiega szybko i prosto. Nie trzeba przy tym rezygnować ze znakomitego smaku: nawet frytki będą idealnie chrupkie. Tajemnicą frytownicy AeroVital Cube marki Klarstein jest system Heating 3D, który smaży, piecze, grilluje i opieka dzięki mocy 1600 W i cyrkulacji gorącego powietrza. Gorące powietrze jest przy tym szybko i optymalnie rozprowadzane dzięki górnemu elementowi grzewczemu ze stali szlachetnej i tylnemu wentylatorowi powietrza obiegowego, gotując delikatnie i szybko potrawy ze wszystkich stron – rozmrażanie nie jest konieczne. Obsługa jest banalnie prosta, ponieważ AeroVital Cube posiada system Easy Start:… (electronic-star.pl)

Klarstein AeroVital Cube Frytownica na gorące powietrze 1600 W 12 l…

Klarstein AeroVital Cube Frytownica na gorące powietrze 1600 W 12 l timer 16 programów kolor czarny

Zdrowe i smaczne smażenie jest niemożliwe? To nieprawda – dzięki frytownicy na gorące powietrze AeroVital Cube marki Klarstein niskotłuszczowe gotowanie artykułów spożywczych przebiega szybko i prosto. Nie trzeba przy tym rezygnować ze znakomitego smaku: nawet frytki będą idealnie chrupkie. Tajemnicą frytownicy AeroVital Cube marki Klarstein jest system Heating 3D , który smaży, piecze, grilluje i opieka dzięki mocy 1600 W i cyrkulacji gorącego powietrza. Gorące powietrze jest przy tym szybko i optymalnie rozprowadzane dzięki górnemu elementowi grzewczemu ze stali szlachetnej i tylnemu wentylatorowi powietrza obiegowego, gotując delikatnie i szybko potrawy ze wszystkich stron – rozmrażanie nie jest konieczne. Obsługa jest banalnie prosta, ponieważ AeroVital Cube posiada system Easy Start:… (electronic-star.pl)

Biały składany regał z jedną półką na buty Compactor

Biały składany regał z jedną półką na buty Compactor

Bałagan wymyka Ci się spod kontroli? Zaczyna brakować miejsca na wszystkie akcesoria, bo nie znalazły jeszcze swojego miejsca? Oto sprytne rozwiązania, jak okiełznać nieporządek i raz na zawsze wyczyścić głowę z ciągłego zamartwiania się sprzątaniem, układaniem, organizowaniem... Możesz dobrać również drugą półkę do stojaka, która nie jest częścią zestawu. (bonami.pl)

Nedis KAWK520EWT czajnik bezprzewodowy 1,8 l, biały

Nedis KAWK520EWT czajnik bezprzewodowy 1,8 l, biały

 Ten stylowy i wydajny czajnik bezprzewodowy Nedis® działa równie dobrze, jak wygląda, szybko podgrzewa wodę i minimalizuje osadzanie się kamienia. Dzięki połączeniu stali nierdzewnej, drewna i gumy czajnik jest stylowym, trwałym i łatwym do mycia akcesorium do twojej kuchni. Dzięki swojej konstrukcji jest w stanie pomieścić od sześciu do ośmiu filiżanek za jednym razem, dzięki czemu na kawę czy herbatę nikt nie będzie musiał długo czekać. Obrotowa podstawa bezprzewodowa 360° ułatwia podnoszenie, a nalewanie wody z ergonomicznie ukształtowanego czajnika jest łatwe, nawet gdy jest całkowicie napełniony. Specyfikacja produktu: wtyczka: Schuko / Typ F (CEE 7/7) ochrona przed podgrzewaniem bez wody zwijacz kabla: Tak moc: 1850 - 2200 W napięcie wejściowe: 220 - 240 VAC (4home.pl)

Kela Dzbanek na herbatę i kawę VERONA 1 l, niebieski

Kela Dzbanek na herbatę i kawę VERONA 1 l, niebieski

 French Press Verona niemieckiej marki KELA zainteresuje Cię przyjemnym designem, ale przede wszystkim najwyższej klasy wykonaniem. Dzbanektypu French Press wyposażono w wyjmowany tłok filtracyjny, a jego naciśnięcie powoduje oddzielenie fusów z kawy lub herbaty, a następnie można nalać z dzbanka tylko czysty napój. Jestto bardzo popularny i nowoczesny sposób przygotowania kawy lub herbaty sypanej, ziół i herbaty owocowej. Dzbanekzostał wykonany z żaroodpornego szkła borokrzemowego, nie musisz zatem obawiać się napełnienia go gorącą wodą. Elementystalowe wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Dzbanekmożna kompletnie rozłożyć na poszczególne części, co zdecydowanie ułatwia jego czyszczenie. (4home.pl)

Dzbanek do przyrządzania kawy Kitchen Craft Le'Xpress, 1,1 l

Dzbanek do przyrządzania kawy Kitchen Craft Le'Xpress, 1,1 l

Masz ochotę na kawę w trochę innej odsłonie? Ciesz się bajeczną kawą przelewową w swoim domu, która nie tylko świetnie smakuje, ale i wspaniale pachnie. (bonami.pl)

Banquet Toster z timerem, biały

Banquet Toster z timerem, biały

Toster elektryczny na dwa tosty o mocy 750 W posiada 6 stopni intensywności podpiekania, wyłącznik automatyczny, przycisk do natychmiastowego zatrzymania podpiekania i wysuwaną tackę ułatwiającą usuwanie okruchów. (4home.pl)

BergHOFF Dzbanek na herbatę i kawę French Press MAESTRO, 1 l

BergHOFF Dzbanek na herbatę i kawę French Press MAESTRO, 1 l

 Pozwól sobie na chwilę spokoju i delektuj się nią pełnymi łykami. Dosłownie tak. Belgijska marka BergHOFF przedstawia coś, co jest niezbędne, by dopełnić chwile spokoju i dobrego samopoczucia, doprowadzając je do perfekcji. Od Ciebie zależeć będzie tylko to, czy wolisz świeżo zmieloną kawę, czy wyśmienitą herbatę sypką, którą przyniosłeś z ulubionej herbaciarni. Ten szklany french press w połączeniu ze stalowymi elementami ma swój styl. Proste linie nadają mu unikatowego wyglądu. Z gracją będzie prezentował się w Twojej kuchni. Pozwól sobie zatem na trochę luksusu, po który będziesz sięgać z pewnością nie raz dziennie. Jest to również doskonały pomysł na prezent dla przyjaciela, który jest miłośnikiem kawy. (4home.pl)

Biały pojemnik na kawę Mason Cash In the Forest, 1,3 l

Biały pojemnik na kawę Mason Cash In the Forest, 1,3 l

Dopracowane motywy to cecha charakterystyczna produktów marki Mason Cash. Tym razem pojawiły się one na pojemnikach, które doskonale nadają się nie tylko do przechowywania kawy lub cukru, ale także makaronu i innych sypkich składników. Delikatny dekor idealnie wpisze się w nowoczesne wnętrza, którym doda odrobiny romantyzmu. Produkty, których używasz najczęściej wyeksponuj na blacie lub kuchni, aby mieć je zawsze pod ręką. (bonami.pl)

Kela Brytfanna z wkładką do gotowania na parze IVO, 5,8 l

Kela Brytfanna z wkładką do gotowania na parze IVO, 5,8 l

Brytfanna z pokrywką i wkładką do gotowania na parze IVO marki KELA jest odpowiednia do gotowania na płycie grzewczej, w tym indukcji, można ją także stosować do pieczenia w piekarniku. Bez pokrywy brytfanna jest wytrzymała aż do temperatury 300°C, z pokrywą do 180°C. Wkładka do gotowania na parze została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Wymiary: wymiary zewnętrzne z pokrywką - 45 cm x 27 cm x 10,5 cm wymiary wewnętrzne - 33 cm x 24 cm x 10 cm (4home.pl)

Torba termiczna i siedzisko w jednym Navigate Cooler, 15 l

Torba termiczna i siedzisko w jednym Navigate Cooler, 15 l

Ten praktyczny gadżet docenią wszyscy miłośnicy pikników i komfortu. Usiądź wygodnie i jedz gdziekolwiek chcesz! Marka Navigate specjalizuje się we wszystkich aktywnościach na świeżym powietrzu, projektuje i produkuje zarówno praktyczne, jak i stylowe rzeczy dla każdego, kto lubi spędzać czas w naturze. Koncentruje się na funkcjonalności i atrakcyjnym designie, a także na innowacyjnych rozwiązaniach. (bonami.pl)

PODARUNKOWE PUDEŁKO NA KAWĘ Z OKIENKIEM

PODARUNKOWE PUDEŁKO NA KAWĘ Z OKIENKIEM

Naturalne pudełka na kawę w 100g opakowaniach. (manucafe.pl)

PODARUNKOWE PUDEŁKA NA KAWĘ Z OKIENKAMI

PODARUNKOWE PUDEŁKA NA KAWĘ Z OKIENKAMI

Naturalne pudełka na dwie kawy w 100g opakowaniach. (manucafe.pl)

Metalowy stojak na papierowe filtry do kawy Metaltex Coffe

Metalowy stojak na papierowe filtry do kawy Metaltex Coffe

Nadaj swojej łazience nowy sens i zaprowadź w niej porządek. Dzięki praktycznym dodatkom marki Metaltex wszystko w łazience znajdzie swoje miejsce i będzie zawsze pod ręką. Jednocześnie rozwiążą one problem braku miejsca, z którym tak często się zmagamy. Marka Metaltex to specjalista w tworzeniu sprytnych pomocników do kuchni i łazienki. (bonami.pl)

Czarny stojak na kapsułki do kawy PT LIVING Cactus

Czarny stojak na kapsułki do kawy PT LIVING Cactus

Holenderska marka PT LIVING, śledząc najnowsze trendy, projektuje ozdoby do mieszkań, w których stawia się głównie na estetykę i wyjątkowość wykonania. Ciekawa kolorystyka będzie dodatkowym atutem, wniesie ciekawy akcent do salonu czy innych pomieszczeń. (bonami.pl)

Briloner 4280-042 - LED Żyrandol na lince STRAIGHT 4xLED/4,5W/230V

Briloner 4280-042 - LED Żyrandol na lince STRAIGHT 4xLED/4,5W/230V

(liderlamp.pl)

Miarka do kawy z klipsem Westmark Coffee Spoon

Miarka do kawy z klipsem Westmark Coffee Spoon

Westmark to niemiecka marka z ponad 50 letnią tradycją, dzięki której chwile spędzone w kuchni stają się przyjemniejsze, a przygotowanie posiłków łatwiejsze i szybsze. Jest znana z produkowania wysokiej jakości dodatków, które ucieszą każdego miłośnika gotowania. (bonami.pl)

Klarstein Big Spender Double Lodówka na dwie beczki z piwem z…

Klarstein Big Spender Double Lodówka na dwie beczki z piwem z dystrybutorem kompletny zestaw beczki do 50 l

Podwójnie schłodzone odświeża lepiej: Lodówka na dwie beczki z piwem Big Spender marki Klarstein to nowy, centralny punkt każdej uroczystości rodzinnej i miejsce spotkań w piwnicy-warsztacie. Nie płynie tu co prawa mleko i miód, ale świeże piwo z nalewaka ciągłym strumieniem! Kto nie marzył o tym, aby ugościć gości trunkiem z własnego nalewaka? Dzięki dystrybutorowi Big Spender Double marki Klarstein jest to teraz możliwe! W pojemnym wnętrzu mieści się bez problemu albo jedna standardowa beczka o pojemności do 50 l, albo dwie beczki o pojemności do 20 l, a dzięki dowolnej regulacji temperatury pomiędzy -1 a 3°C uzyskuje się perfekcyjną temperaturę napoju. Aby można było od razu rozpocząć imprezę, Big Spender Double na dwie beczki z piwem posiada wszystkie niezbędne węże przyłączowe,… (electronic-star.pl)

Nedis MMNTSI100BK - Stojak na monitor 10-32"

Nedis MMNTSI100BK - Stojak na monitor 10-32"

(liderlamp.pl)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zamknąć