Nedis htco40fbk grzejnik konwekcyjny z funkcja wentylatora 1200 2000w 230v

Nedis HTCO40FBK - Grzejnik konwekcyjny z funkcją wentylatora 1200 /…

Nedis HTCO40FBK - Grzejnik konwekcyjny z funkcją wentylatora 1200 / 2000W / 230V

(liderlamp.pl)

Klarstein Bornholm Curved Ambient grzejnik konwekcyjny 1000/2000W…

Klarstein Bornholm Curved Ambient grzejnik konwekcyjny 1000/2000W czarny

Grzejnik konwekcyjny Klarstein Bornholm Curved Ambient zapewnia równomierny wzrost temperatury i rozprowadzanie gorącego powietrza w pomieszczeniach o kubaturze do 40 m 2 . Grzejnik Klarstein o mocy 1000 lub 2000W podniesie temperaturę w pomieszczeniach do 45 ° C. Termostat umożliwi dokładne utrzymanie żądanej temperatury. Tryb ECO zmniejsza zużycie energii urządzenia do minimum, chroniąc środowisko i oszczędzając zawartość portfela. W trybie taktowania, grzejnik konwekcyjny włącza się i wyłącza z dokładnością co do minuty zgodnie z ustawieniami. Wypukły, szklany panel grzejnika Bornholm Curved Ambient jest odporny na rozpryski wody, dlatego też może być umieszczany w wilgotnych pomieszczeniach. Falisty kształt Bornholm Curved zachwyca elegancją i jednocześnie poprawia rozkład ciepła w… (electronic-star.pl)

Klarstein Bornholm Curved Ambient grzejnik konwekcyjny 1000/2000W…

Klarstein Bornholm Curved Ambient grzejnik konwekcyjny 1000/2000W biały

Grzejnik konwekcyjny Klarstein Bornholm Curved Ambient zapewnia równomierną temperaturę i rozprowadzanie gorącego powietrza w pomieszczeniach o kubaturze do 40 m 2 . Grzejnik Klarstein o stopniowy system grzewczy o mocy 1000 lub 2000W, podniesie temperaturę w pomieszczeniach do 45 ° C. Termostat umożliwi dokładne utrzymanie żądanej temperatury. Tryb ECO zmniejsza zużycie energii urządzenia do minimum, chroniąc środowisko i oszczędzając zawartość portfela. W trybie taktowania, grzejnik konwekcyjny włącza się i wyłącza z dokładnością co do minuty zgodnie z ustawieniami. Wypukły, szklany panel grzejnika Klarstein Bornholm Curved Ambient jest odporny na rozpryski wody, dlatego też sprzęt ten może być umieszczany w wilgotnych pomieszczeniach. Zakrzywiony kształt Bornholm Curved zachwyca… (electronic-star.pl)

Klarstein Bornholm Curved grzejnik konwekcyjny termostat timer 2000W…

Klarstein Bornholm Curved grzejnik konwekcyjny termostat timer 2000W czarny

Elegancka czerń wzbudza w nas miłe uczucia, a zmarzluchom i kanapowcom kojarzy się z przytulnym ciepłem. Grzejnik konwekcyjny Klarstein Bornholm Curved zapewnia równomierny wzrost temperatury i rozprowadzanie gorącego powietrza w pomieszczeniach o kubaturze do 40 m 2 . Grzejnik Klarstein o mocy 2000W, wyposażony w dwustopniowy system grzania podniesie temperaturę w pomieszczeniach do 45 ° C. Termostat umożliwi dokładne utrzymanie żądanej temperatury. Tryb ECO zmniejsza zużycie energii urządzenia do minimum, chroniąc środowisko i oszczędzając zawartość portfela. W trybie taktowania, grzejnik konwekcyjny włącza się i wyłącza z dokładnością co do minuty zgodnie z ustawieniami. Wypukły, szklany panel grzejnika Klarstein Bornholm Curved jest odporny na rozpryski wody, dlatego też może być… (electronic-star.pl)

Klarstein Bornholm Curved grzejnik konwekcyjny termostat timer 2000W…

Klarstein Bornholm Curved grzejnik konwekcyjny termostat timer 2000W biały

Elegancka biel wzbudza w nas miłe uczucia, a zmarzluchom i kanapowcom kojarzy się z przytulnym ciepłem. Grzejnik konwekcyjny Klarstein Bornholm Curved zapewnia równomierny wzrost temperatury i rozprowadzanie gorącego powietrza w pomieszczeniach o kubaturze do 40 m 2 . Grzejnik Klarstein o mocy 2000W, wyposażony w dwustopniowy system grzania podniesie temperaturę w pomieszczeniach do 45 ° C. Termostat umożliwi dokładne utrzymanie żądanej temperatury. Tryb ECO zmniejsza zużycie energii urządzenia do minimum, chroniąc środowisko i oszczędzając zawartość portfela. W trybie taktowania, grzejnik konwekcyjny włącza się i wyłącza z dokładnością co do minuty zgodnie z ustawieniami. Wypukły, szklany panel grzejnika Klarstein Bornholm Curved jest odporny na rozpryski wody, dlatego też może być… (electronic-star.pl)

Klarstein Bornholm grzejnik konwekcyjny 2000W wyświetlacz LED 2…

Klarstein Bornholm grzejnik konwekcyjny 2000W wyświetlacz LED 2 stopnie grzania

Elegancka biel wzbudza w nas miłe uczucia, a zmarzluchom i kanapowcom kojarzy się z przytulnym ciepłem. Grzejnik konwekcyjny Klarstein Bornholm zapewnia równomierny wzrost temperatury i rozprowadzanie gorącego powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 40 m 2 . Grzejnik Klarstein o mocy 2000W, wyposażony w dwustopniowy system grzania podniesie temperaturę w pomieszczeniach do 45 ° C. Tryb ECO zmniejsza zużycie energii urządzenia do minimum, chroniąc środowisko i oszczędzając zawartość portfela. W trybie taktowania, grzejnik konwekcyjny włącza i wyłącza się z dokładnością co do minuty zgodnie z ustawieniami. Rankiem podczas mycia zębów, czy też wychodzenia z wanny, ciało natychmiast zaczyna otulać przytulne ciepło, ponieważ szklany panel grzejnika Klarstein Bornholm jest bryzgoszczelny.… (electronic-star.pl)

Klarstein Bornholm grzejnik konwekcyjny 2000W wyświetlacz LED 2…

Klarstein Bornholm grzejnik konwekcyjny 2000W wyświetlacz LED 2 stopnie grzania

Elegancka biel wzbudza w nas miłe uczucia, a zmarzluchom i kanapowcom kojarzy się z przytulnym ciepłem. Grzejnik konwekcyjny Klarstein Bornholm zapewnia równomierny wzrost temperatury i rozprowadzanie gorącego powietrza w pomieszczeniach o kubaturze do 40 m 2 . Grzejnik Klarstein o mocy 2000W, wyposażony w dwustopniowy system grzania podniesie temperaturę w pomieszczeniach do 45 ° C. Tryb ECO zmniejsza zużycie energii urządzenia do minimum, chroniąc środowisko i oszczędzając zawartość portfela. W trybie taktowania, grzejnik konwekcyjny włącza i wyłącza się z dokładnością co do minuty zgodnie z ustawieniami. Rankiem podczas mycia zębów, czy też wychodzenia z wanny, ciało natychmiast zaczyna otulać przytulne ciepło, ponieważ szklany panel grzejnika Klarstein Bornholm jest bryzgoszczelny.… (electronic-star.pl)

Klarstein Bansin Smart 1500, grzejnik konwekcyjny, 1500W, sterowanie…

Klarstein Bansin Smart 1500, grzejnik konwekcyjny, 1500W, sterowanie aplikacją

Przemyślna elegancja: grzejnik konwekcyjny Klarstein Bansin Smart 1500 nie tylko emituje przyjemne ciepło, ale dzięki inteligentnemu sterowaniu wi-fi jest zawsze gotowy do użycia, bez względu na to, gdzie jesteś. Grzejnik Klarstein Bansin Smart 1500 o mocy 1500 W zapewnia ciepło w pomieszczeniach do 30 m². Zintegrowany termostat w połączeniu z czujnikiem temperatury pomieszczenia umożliwia uzyskanie temperatur od 5 do 50 ° C. Timery i timery tygodniowe dbają o pracę z minutową dokładnością oraz włączają i wyłączają konwektor zgodnie z dokonanymi ustawieniami. Panel grzejnika Klarstein Bansin Smart 1500, wykonany ze szkła i metalu, jest bryzgoszczelny (IP24), dzięki czemu sprawdzi się również w kuchni i łazience. Elastyczny jest też sposób jego użytkowania: można go zarówno montować na… (electronic-star.pl)

Klarstein Bansin Smart 2500, grzejnik konwekcyjny, 2500W, sterowanie…

Klarstein Bansin Smart 2500, grzejnik konwekcyjny, 2500W, sterowanie aplikacją

Przemyślna elegancja: grzejnik konwekcyjny Klarstein Bansin Smart 2500 nie tylko emituje przyjemne ciepło, ale dzięki inteligentnemu sterowaniu wi-fi jest zawsze gotowy do użycia, bez względu na to, gdzie jesteś. Grzejnik Klarstein Bansin Smart 2500 o mocy 2500 W zapewnia ciepło w pomieszczeniach do 50 m². Zintegrowany termostat w połączeniu z czujnikiem temperatury pomieszczenia umożliwia uzyskanie temperatur od 5 do 50 ° C. Timery i timery tygodniowe dbają o pracę z minutową dokładnością oraz włączają i wyłączają konwektor zgodnie z dokonanymi ustawieniami. Panel grzejnika Klarstein Bansin Smart 2500, wykonany ze szkła i metalu, jest bryzgoszczelny (IP24), dzięki czemu sprawdzi się również w kuchni i łazience. Elastyczny jest też sposób jego użytkowania: można go zarówno montować na… (electronic-star.pl)

Klarstein Bornholm Single grzejnik konwekcyjny termostat timer 1000W…

Klarstein Bornholm Single grzejnik konwekcyjny termostat timer 1000W biały

Elegancka biel wzbudza w nas miłe uczucia, a zmarzluchom i kanapowcom kojarzy się z przytulnym ciepłem. Grzejnik konwekcyjny Klarstein Bornholm single zapewnia równomierny wzrost temperatury i rozprowadzanie gorącego powietrza w pomieszczeniach o kubaturze do 25 m 2 . Grzejnik Klarstein o mocy 1000W, wyposażony w dwustopniowy system grzania podniesie temperaturę w pomieszczeniach do 45 ° C. Termostat umożliwi dokładne utrzymanie żądanej temperatury. Tryb ECO zmniejsza zużycie energii urządzenia do minimum, chroniąc środowisko i oszczędzając zawartość portfela. W trybie taktowania, grzejnik konwekcyjny włącza się i wyłącza z dokładnością co do minuty zgodnie z ustawieniami. Wypukły, szklany panel grzejnika Klarstein Bornholm Single jest odporny na rozpryski wody, dlatego też może być… (electronic-star.pl)

Klarstein Bornholm Single grzejnik konwekcyjny termostat timer 1000W…

Klarstein Bornholm Single grzejnik konwekcyjny termostat timer 1000W czarny

Elegancka czerń wzbudza w nas miłe uczucia, a zmarzluchom i kanapowcom kojarzy się z przytulnym ciepłem. Grzejnik konwekcyjny Klarstein Bornholm single zapewnia równomierny wzrost temperatury i rozprowadzanie gorącego powietrza w pomieszczeniach o kubaturze do 25 m 2 . Grzejnik Klarstein o mocy 1000W, wyposażony w dwustopniowy system grzania podniesie temperaturę w pomieszczeniach do 45 ° C. Termostat umożliwi dokładne utrzymanie żądanej temperatury. Tryb ECO zmniejsza zużycie energii urządzenia do minimum, chroniąc środowisko i oszczędzając zawartość portfela. W trybie taktowania, grzejnik konwekcyjny włącza się i wyłącza z dokładnością co do minuty zgodnie z ustawieniami. Wypukły, szklany panel grzejnika Klarstein Bornholm Single jest odporny na rozpryski wody, dlatego też może być… (electronic-star.pl)

Klarstein Bansin Smart 1500, grzejnik konwekcyjny, 1500W, sterowanie…

Klarstein Bansin Smart 1500, grzejnik konwekcyjny, 1500W, sterowanie aplikacją

Przemyślna elegancja: grzejnik konwekcyjny Klarstein Bansin Smart 1500 nie tylko emituje przyjemne ciepło, ale dzięki inteligentnemu sterowaniu wi-fi jest zawsze gotowy do użycia, bez względu na to, gdzie jesteś. Grzejnik Klarstein Bansin Smart 1500 o mocy 1500 W zapewnia ciepło w pomieszczeniach do 30 m². Zintegrowany termostat w połączeniu z czujnikiem temperatury pomieszczenia umożliwia uzyskanie temperatur od 5 do 50 ° C. Timery i timery tygodniowe dbają o pracę z minutową dokładnością oraz włączają i wyłączają konwektor zgodnie z dokonanymi ustawieniami. Panel grzejnika Klarstein Bansin Smart 1500, wykonany ze szkła i metalu, jest bryzgoszczelny (IP24), dzięki czemu sprawdzi się również w kuchni i łazience. Elastyczny jest też sposób jego użytkowania: można go zarówno montować na… (electronic-star.pl)

Nedis HTFA12CGY - Wentylator z grzałką ceramiczną 750/1500W/230V

Nedis HTFA12CGY - Wentylator z grzałką ceramiczną 750/1500W/230V

(liderlamp.pl)

Klarstein Hot Spot CV20 grzejnik konwekcyjny 2000 W IP24 pilot…

Klarstein Hot Spot CV20 grzejnik konwekcyjny 2000 W  IP24 pilot czarny

Dom pełen przytulnego ciepła. Grzejnik konwekcyjny (konwektorowy) Klarstein Hot Spot CV20 zamieni każde pomieszczenie w przytulną oazę. Obsługa grzejnika Klarstein Hot Spot CV20 jest bardzo łatwa. Z mocy grzewczej 2000 W można korzystać w 2-stopniowym zakresie. Do bezstopniowej regulacji temperatury od 5 do 36 ° C służy oddzielny regulator. Zintegrowany termostat pozwala na dopasowanie temperatury do własnych potrzeb. Dzięki tym cechom grzejnika, wychłodzone pomieszczenia szybko się nagrzewają, nawet przy mroźnym zimnie. Wszystkich ustawień można dokonywać poprzez panel dotykowy i odczytywać na przejrzystym wyświetlaczu LCD. Dotyczy to także timera, który gwarantuje automatyczne wyłączenie urządzenia w odstępie czasu do 24 godzin. Poręczny pilot umożliwia wygodne sterowanie grzejnikiem z… (electronic-star.pl)

Klarstein Norderney Grzejnik konwekcyjny termostat timer 2000 W 30 m²…

Klarstein Norderney Grzejnik konwekcyjny termostat timer 2000 W 30 m² kolor biały

Biała elegancja budzi budzi ciepłe uczucia i zapewnia przyjemne ciepło dla użytkowników kapci i piżam: Grzejnik konwekcyjny Norderney marki Klarstein gwarantuje równomierny wzrost temperatury i równomierną dystrybucję ciepłego powietrza w pomieszczeniach o wielkości do 30 m² / 70 m³. Grzejnik Norderney marki Klarstein ogrzewa pomieszczenia w zakresie temperatur od 15 do 35°C dzięki mocy 2000 W i dwóm stopniom grzewczym. Element grzewczy ze stali szlachetnej posiada poza tym wiele zalet: Wyróżnia się szybkim nagrzewaniem bez emisji jakichkolwiek zapachów oraz dużą trwałością. Dzięki czujnikowi temperatury termostat utrzymuje zawsze temperaturę co do stopnia. Czujnik mrozu chroni pomieszczenia przed przechłodzeniem i szkodami w wyniku działania mrozu, nie pozwalając temperaturze spaść… (electronic-star.pl)

Klarstein Norderney Grzejnik konwekcyjny termostat timer 1000 W 20 m²…

Klarstein Norderney Grzejnik konwekcyjny termostat timer 1000 W 20 m² kolor biały

Biała elegancja budzi budzi ciepłe uczucia i zapewnia przyjemne ciepło dla użytkowników kapci i piżam: Grzejnik konwekcyjny Norderney marki Klarstein gwarantuje równomierny wzrost temperatury i równomierną dystrybucję ciepłego powietrza w pomieszczeniach o wielkości do 20 m² / 40 m³. Grzejnik Norderney marki Klarstein ogrzewa pomieszczenia w zakresie temperatur od 15 do 35°C dzięki mocy 1000 W i dwóm stopniom grzewczym. Element grzewczy ze stali szlachetnej posiada poza tym wiele zalet: Wyróżnia się szybkim nagrzewaniem bez emisji jakichkolwiek zapachów oraz dużą trwałością. Dzięki czujnikowi temperatury termostat utrzymuje zawsze temperaturę co do stopnia. Czujnik mrozu chroni pomieszczenia przed przechłodzeniem i szkodami w wyniku działania mrozu, nie pozwalając temperaturze spaść… (electronic-star.pl)

Klarstein Norderney Grzejnik konwekcyjny termostat timer 2000 W 30 m²…

Klarstein Norderney Grzejnik konwekcyjny termostat timer 2000 W 30 m² kolor czarny

Czarna elegancja budzi budzi ciepłe uczucia i zapewnia przyjemne ciepło dla użytkowników kapci i piżam: Grzejnik konwekcyjny Norderney marki Klarstein gwarantuje równomierny wzrost temperatury i równomierną dystrybucję ciepłego powietrza w pomieszczeniach o wielkości do 30 m² / 70 m³. Grzejnik Norderney marki Klarstein ogrzewa pomieszczenia w zakresie temperatur od 15 do 35°C dzięki mocy 2000 W i dwóm stopniom grzewczym. Element grzewczy ze stali szlachetnej posiada poza tym wiele zalet: Wyróżnia się szybkim nagrzewaniem bez emisji jakichkolwiek zapachów oraz dużą trwałością. Dzięki czujnikowi temperatury termostat utrzymuje zawsze temperaturę co do stopnia. Czujnik mrozu chroni pomieszczenia przed przechłodzeniem i szkodami w wyniku działania mrozu, nie pozwalając temperaturze spaść… (electronic-star.pl)

Klarstein Norderney Grzejnik konwekcyjny termostat timer 1000 W 20 m²…

Klarstein Norderney Grzejnik konwekcyjny termostat timer 1000 W 20 m² kolor czarny

Czarna elegancja budzi budzi ciepłe uczucia i zapewnia przyjemne ciepło dla użytkowników kapci i piżam: Grzejnik konwekcyjny Norderney marki Klarstein gwarantuje równomierny wzrost temperatury i równomierną dystrybucję ciepłego powietrza w pomieszczeniach o wielkości do 20 m² / 40 m³. Grzejnik Norderney marki Klarstein ogrzewa pomieszczenia w zakresie temperatur od 15 do 35°C dzięki mocy 1000 W i dwóm stopniom grzewczym. Element grzewczy ze stali szlachetnej posiada poza tym wiele zalet: Wyróżnia się szybkim nagrzewaniem bez emisji jakichkolwiek zapachów oraz dużą trwałością. Dzięki czujnikowi temperatury termostat utrzymuje zawsze temperaturę co do stopnia. Czujnik mrozu chroni pomieszczenia przed przechłodzeniem i szkodami w wyniku działania mrozu, nie pozwalając temperaturze spaść… (electronic-star.pl)

Klarstein Bornholm Smart, grzejnik konwekcyjny, 2000 W, WiFi,…

Klarstein Bornholm Smart, grzejnik konwekcyjny, 2000 W, WiFi, wyświetlacz LED, czasomierz, IP24, czarny

Biała elegancja wywołuje przyjemne uczucia i ciepło dla tych, którzy najlepiej czują się w kapciach i piżamie. Grzejnik konwekcyjny Klarstein Bornholm Smart zapewnia równomierne ogrzewanie i dzielenie ogrzanego powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 40 m2. Dzięki dwóm stopniom grzewczym o mocy 1000 lub 2000 W grzejnik Klarstein Bornholm Smart ogrzewa pomieszczenia do 45 ° C. Tryb ECO minimalizuje zużycie: oszczędza środowisko i Twój portfel. Podczas korzystania z czasomierza grzejnik konwekcyjny włącza się i wyłącza dokładnie co do minuty zgodnie z ustawieniami. Szczególnie praktyczne: dzięki dizajnu SmartHeat Design urządzenie można łatwo podłączyć do Twojej domowej sieci WiFi i można nim kiedykolwiek sterować za pomocą aplikacji Klarstein. Możesz więc włączyć go w drodze do domu i… (electronic-star.pl)

Klarstein Bornholm Smart, grzejnik konwekcyjny, 2000 W, WiFi,…

Klarstein Bornholm Smart, grzejnik konwekcyjny, 2000 W, WiFi, wyświetlacz LED, czasomierz, IP24, biały

Biała elegancja wywołuje przyjemne uczucia i ciepło dla tych, którzy najlepiej czują się w kapciach i piżamie. Grzejnik konwekcyjny Klarstein Bornholm Smart zapewnia równomierne ogrzewanie i dzielenie ogrzanego powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 40 m2. Dzięki dwóm stopniom grzewczym o mocy 1000 lub 2000 W grzejnik Klarstein Bornholm Smart ogrzewa pomieszczenia do 45 ° C. Tryb ECO minimalizuje zużycie: oszczędza środowisko i Twój portfel. Podczas korzystania z czasomierza grzejnik konwekcyjny włącza się i wyłącza dokładnie co do minuty zgodnie z ustawieniami. Szczególnie praktyczne: dzięki dizajnu SmartHeat Design urządzenie można łatwo podłączyć do Twojej domowej sieci WiFi i można nim kiedykolwiek sterować za pomocą aplikacji Klarstein. Możesz więc włączyć go w drodze do domu i… (electronic-star.pl)

Klarstein Bornholm Curved Smart, grzejnik konwekcyjny, 2000 W,…

Klarstein Bornholm Curved Smart, grzejnik konwekcyjny, 2000 W, sterowanie przy użyciu aplikacji, biały

Biała elegancja budzi budzi ciepłe uczucia i zapewnia przyjemne ciepło dla użytkowników kapci i piżam: grzejnik konwekcyjny Bornholm Curved Smart marki Klarstein gwarantuje równomierny wzrost temperatury i równomierną dystrybucję ciepłego powietrza w pomieszczeniach o wielkości do 40 m². Grzejnik marki Klarstein o mocy 2000 W ogrzewa pomieszczenia do 45°C dzięki dwóm poziomom grzewczym. Żądaną temperaturę utrzymuje termostat. Tryb ECO ogranicza zużycie energii do minimum: ma to dobry wpływ na środowisko i stan portfela. W trybie timera grzejnik konwekcyjny włącza się i wyłącza z dokładnością co do minuty zgodnie z dokonanymi ustawieniami. Szklany panel Bornholm Single Smart marki Klarstein jest bryzgoszczelny i dlatego nadaje się również do użytku w wilgotnych pomieszczeniach. Zakrzywiony… (electronic-star.pl)

Klarstein Bornholm Single Smart, grzejnik konwekcyjny, 1000 W,…

Klarstein Bornholm Single Smart, grzejnik konwekcyjny, 1000 W, sterowanie przy użyciu aplikacji, czarny

Czarna elegancja budzi budzi ciepłe uczucia i zapewnia przyjemne ciepło dla użytkowników kapci i piżam: grzejnik konwekcyjny Bornholm Single Smart marki Klarstein gwarantuje równomierny wzrost temperatury i równomierną dystrybucję ciepłego powietrza w pomieszczeniach o wielkości do 20 m². Grzejnik marki Klarstein o mocy 1000 W ogrzewa pomieszczenia do 45°C dzięki dwóm poziomom grzewczym. Żądaną temperaturę utrzymuje termostat. Tryb ECO ogranicza zużycie energii do minimum: ma to dobry wpływ na środowisko i stan portfela. W trybie timera grzejnik konwekcyjny włącza się i wyłącza z dokładnością co do minuty zgodnie z dokonanymi ustawieniami. Szklany panel Bornholm Single Smart marki Klarstein jest bryzgoszczelny i dlatego nadaje się również do użytku w wilgotnych pomieszczeniach. Dzięki… (electronic-star.pl)

Klarstein Bornholm Curved Smart, grzejnik konwekcyjny, 2000 W,…

Klarstein Bornholm Curved Smart, grzejnik konwekcyjny, 2000 W, sterowanie przy użyciu aplikacji, czarny

Czarna elegancja budzi budzi ciepłe uczucia i zapewnia przyjemne ciepło dla użytkowników kapci i piżam: grzejnik konwekcyjny Bornholm Curved Smart marki Klarstein gwarantuje równomierny wzrost temperatury i równomierną dystrybucję ciepłego powietrza w pomieszczeniach o wielkości do 40 m². Grzejnik marki Klarstein o mocy 2000 W ogrzewa pomieszczenia do 45°C dzięki dwóm poziomom grzewczym. Żądaną temperaturę utrzymuje termostat. Tryb ECO ogranicza zużycie energii do minimum: ma to dobry wpływ na środowisko i stan portfela. W trybie timera grzejnik konwekcyjny włącza się i wyłącza z dokładnością co do minuty zgodnie z dokonanymi ustawieniami. Szklany panel Bornholm Single Smart marki Klarstein jest bryzgoszczelny i dlatego nadaje się również do użytku w wilgotnych pomieszczeniach.… (electronic-star.pl)

Nagrzewnica olejowa z 9 żebrami 2000W/230V szara

Nagrzewnica olejowa z 9 żebrami 2000W/230V szara

(liderlamp.pl)

Nedis FNCL10GY20 - Wentylator stołowy RETRO 20W/230V szary ø25 cm

Nedis FNCL10GY20 - Wentylator stołowy RETRO 20W/230V szary ø25 cm

(liderlamp.pl)

Nedis FNCL10GM20 - Wentylator stołowy RETRO 20W/230V szary ø25 cm

Nedis FNCL10GM20 - Wentylator stołowy RETRO 20W/230V szary ø25 cm

(liderlamp.pl)

Nedis FNCL10BK20 - Wentylator stołowy RETRO 20W/230V czarny ø25 cm

Nedis FNCL10BK20 - Wentylator stołowy RETRO 20W/230V czarny ø25 cm

(liderlamp.pl)

Blumfeldt Cosmic Beam Ceramic, grzejnik na podczerwień, 2000W, IP65,…

Blumfeldt Cosmic Beam Ceramic, grzejnik na podczerwień, 2000W, IP65, pilot, czarny

Promieniujące ciepło w skromnej obudowie: grzejnik na podczerwień blumfeldt Cosmic Beam Ceramic niezawodnie ogrzeje kąciki wypoczynkowe na tarasie lub w ogrodzie, zwłaszcza dzięki możliwości montażu na ścianie. Lekki grzejnik elektryczny blumfeldt Cosmic Beam Ceramic montuje się po prostu na ścianie lub suficie. Dzięki temu nie przeszkadza on nikomu; przy mocy 2000W szybko i skutecznie emituje światło podczerwone o długich falach. Technologia IR ComfortHeat wykorzystuje zasadę ciepła słonecznego. Docelowo ciepło w ukierunkowany sposób ogrzewa przedmioty i ludzi, bez konieczności ogrzewania po drodze powietrza. Na moc grzewczą nie wpływa nawet świeża bryza. Za sprawą zastosowanego ceramicznego elementu grzejnego, Cosmic Beam Ceramic należy do grupy grzejników rurowych .uje on światła , a… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Heat Guru grzejnik promiennikowy stojący 2000W 3 stopnie…

Blumfeldt Heat Guru grzejnik promiennikowy stojący 2000W 3 stopnie grzania pilot srebrny

Jest mistrzem w swoim fachu: Promiennik podczerwieni IR Blumfeldt Heat Guru zapewnia przyjemne ciepło na tarasie lub balkonie w każdym sezonie. Grzejnik promiennikowy ogrzewa bezpośrednio ludzi i przedmioty, a nie powietrze. Promiennik podczerwieni z grzałką węglową o mocy 2000W wyróżnia sie dużą mocą grzewczą i skuteczną emisją ciepła. Dostępne są 3 ustawieniami mocy cieplnej: 650, 1350 i 2000 watów. Wyłącznik czasowy umożliwia automatyczne wyłączanie w po 1- 24 godz. Grzejnikiem promiennikowym można sterować bezpośrednio na nim lub za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania. Dzięki klasie ochrony IP34 promiennik jest zabezpieczony przed bryzgami i wodą strumieniową, tak więc nadaje się idealnie do zastosowań zewnętrznych. Ze względu na niewielkie wymiary i niską wagę grzejnik jest… (electronic-star.pl)

Blumfeldt DURAMAXX Shinny Hot Roddy grzejnik promiennikowy tarasowy…

Blumfeldt DURAMAXX Shinny Hot Roddy grzejnik promiennikowy tarasowy kwarc 3 poziomy 2000W

Grzejnik promiennikowy DURAMAXX Shiny Hot Roddy uprzyjemni spotkania towarzyskie oraz przytulne wieczory na tarasie, balkonie, czy też w ogrodzie. Dawno minęły czasy, w których trzeba było siedzieć na zewnątrz otulonym w gruby koc, pociągając czerwonym, zakatarzonym nosem. Kiedy minie lato grzejnik promiennikowy Shiny Hot Roddy ogrzeje cię nawet w najzimniejsze dni. Element grzewczy pracuje z 3-stopniową mocą do 2000W i przyjemnie ociepla do 15m²powierzchni. Zależnie od wybranego poziomu, trzy lampy kwarcowe wytwarzają pożądane ciepło w średnio- i długofalowym zakresie podczerwieni. W przeciwieństwie do zwykłych wentylatorów cieplnych, promieniowanie podczerwone powoduje ogrzanie nie tylko otaczającego powietrza, ale przeniesienie ciepła bezpośrednio na ludzi i obiekty, powodując szybkie… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Heatspot Tarasowy grzejnik promiennikowy 900/ 1200/ 2100 W…

Blumfeldt Heatspot Tarasowy grzejnik promiennikowy 900/ 1200/ 2100 W IR ComfortHeat kolor miedziany

Tarasowy grzejnik promiennikowy Heatspot marki Blumfeldt zapewni przyjemne temperatury na tarasie i w pomieszczeniach zewnętrznych, promieniując łagodnym ciepłem podczerwieni. Tchnij nowe życie w imprezę lub zjedz kolację, przebywając na świeżym powietrzu do późna w nocy: Kiedy spada temperatura, wystarczy włączyć przyciskiem tarasowy grzejnik promiennikowy, wybrać żądany stopień grzewczy i już można cieszyć się ciepłem. Grzejnik promiennikowy na podczerwień Heatspot marki Blumfeldt zapewnia przyjemne ciepło przez cały czas i w niezawodny sposób. Grzejnik promiennikowy można swobodnie ustawić w każdym miejscu, zapewniając sobie szybkie i skuteczne ogrzewanie mocą do 2100 W. Karbonowy elementy grzewczy na podczerwień z systemem IR Comfort Heat dostarcza nie tylko bardzo szybko ciepło, ale… (electronic-star.pl)

OneConcept Heat Spike grzejnik kolumnowy wieżowy 1200/2200 8 godz.…

OneConcept Heat Spike grzejnik kolumnowy wieżowy 1200/2200 8 godz. timer termostat czarny

Grzejnik kolumnowy (wieżowy) OneConcept Heat Spike natychmiast dostarczy ciepłe powietrze do wychłodzonych salonów, biur lub altan. Wyposażony w dwa poziomy grzania z mocą 1200 lub 2200 watów, Heat Spike z trzema wybieranymi prędkościami wentylatora, bez trudu ogrzeje średniej wielkości pomieszczenia. Opcjonalnie przełączana oscylacja HeatSpread rozprowadza ciepłe powietrze w pomieszczeniu, a tym samym przyspiesza proces ogrzewania. Żądane ciepło docelowe można ustawiać w zakresie 10 - 49 ° C. Po jego osiągnięciu grzejnik wyłącza się automatycznie, ale natychmiast wznawia działanie w przypadku spadku temperatury o 3 ° C poniżej żądanego poziomu. Pozwala to na zaoszczędzenie energii, a zarazem utrzymywanie przyjemnej temperatury w pomieszczeniu. Poręczny jest także timer wyłączający, z… (electronic-star.pl)

OneConcept Heat Spire grzejnik kolumnowy wieżowy 1200/2000 8 godz.…

OneConcept Heat Spire grzejnik kolumnowy wieżowy 1200/2000 8 godz. timer termostat czarny

Grzejnik kolumnowy (wieżowy) OneConcept Heat Spire natychmiast dostarczy ciepłe powietrze do wychłodzonych salonów, biur lub altan. Wyposażony w dwa poziomy grzania z mocą 1200 lub 2000 watów, Heat Spire z trzema wybieranymi prędkościami wentylatora, bez trudu ogrzeje średniej wielkości pomieszczenia. Opcjonalnie przełączana oscylacja HeatSpread rozprowadza ciepłe powietrze w pomieszczeniu, a tym samym przyspiesza proces ogrzewania. Żądane ciepło docelowe można ustawiać w zakresie 15 - 35 ° C. Po jego osiągnięciu grzejnik wyłącza się automatycznie, ale natychmiast wznawia działanie w przypadku spadku temperatury o 3 ° C poniżej żądanego poziomu. Pozwala to na oszczędność energii, a zarazem utrzymywanie przyjemnej temperatury w pomieszczeniu. Poręczny jest także timer wyłączający, z… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Heat Guard Focus grzejnik tarasowy na podczerwień IR…

Blumfeldt Heat Guard Focus grzejnik tarasowy na podczerwień IR ComfortHeat 1000/2000W szary

Przytulne ciepło na balkonie i tarasie: Grzejnik tarasowy Blumfeldt Heat Guard Focus z systemem IR Comfort Heat zapewnia łagodne ciepło podczerwone podczas chłodnych nocy i dni. Gdy temperatura spada, wystarczy włączyć tarasowy promiennik podczerwieni pociągając za sznurek, następnie wybrać żądany stopień grzania i tym samym ożywić każde przyjęcie lub miło ucztować na zewnątrz do późnych godzin nocnych. Promiennik Heat Guard Focus zatroszczy się przy tym niezawodnie o zapewnienie ciepła. Grzejnik na podczerwień B lumfeldt Heat Guard Focus można ustawić ustawić w dowolnym miejscu. Szybko i sprawnie ogrzeje on wszystkich z mocą 2000 W. Technologia podczerwieni nie powoduje ogrzania otaczającego powietrza, ale przeniesienie ciepła bezpośrednio na ludzi i obiekty. Pociągając raz lub dwa razy… (electronic-star.pl)

Klarstein Garcon czajnik elektryczny 1l 2000W funkcja trzymania…

Klarstein Garcon czajnik elektryczny 1l 2000W funkcja trzymania ciepła "gęsia szyja"stal nierdzewna

Klarstein Garcon to prosty i elegancki czajnik elektryczny, wyróżniający się prostotą obsługi i dobrymi parametrami technicznymi. Dzięki wydajnej mocy 2000 watów czajnik szybko doprowadza wodę do wrzenia. Za sprawą dokładnej regulacji temperatury w zakresie od 40 ° C do 100 ° C, temperaturę zaparzania wody można idealnie ustawić z dokładnością do jednego stopnia. Obsługa czajnika jest łatwa i odbywa się intuicyjnie za pomocą 4 przycisków na uchwycie. Szczególnie przydatna jest funkcja trzymania ciepła, umożliwiająca utrzymywanie w sposób stabilny żądanej temperatury aż do 95 ° C. Zaletą wylewki czajnika Garcon typu "gęsia szyja" jest nie tylko szlachetny wygląd: gwarantuje ona ciągłą i precyzyjną kontrolę podczas nalewania, co jest niezbędne w celu uzyskania smacznego naparu herbaty lub… (electronic-star.pl)

Klarstein Highwind Wentylator wieżowy 45 W Funkcja oscylacji Timer…

Klarstein Highwind Wentylator wieżowy 45 W Funkcja oscylacji Timer Wyświetlacz LED

Wiatrowa maszyna! Wentylator wieżowy Highwind marki Klarstein wprawia w ruch masy powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych. Jego eleganckie wzornictwo i konstrukcja niezajmująca wiele miejsca to tylko dodatek do wielu funkcji, które pomagają w uzyskaniu świeżej bryzy w pomieszczeniach. Świeży powiew we własnych czterech ścianach. Wentylator kolumnowy posiada trzy regulowane stopnie prędkości zapewniające stosowne schłodzenie. Włączana opcjonalnie oscylacja obraca kolumnę Highwind marki Klarstein o 90°, dzięki czemu masy powietrza w dużych pomieszczeniach mogą się optymalnie przemieszczać, a świeże powietrze dociera do każdego zakątka. Aby sprostać każdemu wyzwaniu, urządzenie można przełączyć z trybu standardowego na tryb nocny lub naturalny. Podczas gdy pierwszy pracuje w… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Heat Hexa, grzejnik promiennikowy na podczerwień, 800/ 1200…

Blumfeldt Heat Hexa, grzejnik promiennikowy na podczerwień, 800/ 1200/ 2000 W, halogen, IP34, LED, czarny

Ciepło rozchodzi się wszędzie: grzejnik promiennikowy na podczerwień Heat Hexa marki blumfeldt zapewnia miłe ciepło na balkonie i tarasie podczas przebywania na zewnątrz nawet w zimne dni i noce. Kiedy spadnie temperatura, wystarczy włączyć przyciskiem sufitowy grzejnik promiennikowy, wybrać żądany stopień grzewczy i tchnąć nowe życie w każdą imprezę. Sufitowy grzejnik promiennikowy na podczerwień Heat Hexa marki blumfeldt nie tylko zapewnia w niezawodny sposób ciepło w każdym momencie, ale także oświetla znajdujące się pod nim kanapy i stoły. Grzejnik promiennikowy Heat Hexa marki blumfeldt zawiesza się łatwo na suficie przy użyciu łańcucha o długości 50 cm. Ogrzeje on szybko i skutecznie Ciebie i Twoich gości dzięki mocy do 2000 W. System IR ComfortHeat dostarcza one nie tylko bardzo… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Heat Hexa, grzejnik promiennikowy na podczerwień, 800/ 1200…

Blumfeldt Heat Hexa, grzejnik promiennikowy na podczerwień, 800/ 1200/ 2000 W, halogen, IP34, LED, brązowy

Ciepło rozchodzi się wszędzie: grzejnik promiennikowy na podczerwień Heat Hexa marki blumfeldt zapewnia miłe ciepło na balkonie i tarasie podczas przebywania na zewnątrz nawet w zimne dni i noce. Kiedy spadnie temperatura, wystarczy włączyć przyciskiem sufitowy grzejnik promiennikowy, wybrać żądany stopień grzewczy i tchnąć nowe życie w każdą imprezę. Sufitowy grzejnik promiennikowy na podczerwień Heat Hexa marki blumfeldt nie tylko zapewnia w niezawodny sposób ciepło w każdym momencie, ale także oświetla znajdujące się pod nim kanapy i stoły. Grzejnik promiennikowy Heat Hexa marki blumfeldt zawiesza się łatwo na suficie przy użyciu łańcucha o długości 50 cm. Ogrzeje on szybko i skutecznie Ciebie i Twoich gości dzięki mocy do 2000 W. System IR ComfortHeat dostarcza one nie tylko bardzo… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Heat Guru Plus In & Out, grzejnik promiennikowy, 1200 W…

Blumfeldt Heat Guru Plus In & Out, grzejnik promiennikowy, 1200 W, 3 stopnie grzewcze, czarny

Tu wszystko kręci się wokół ciepła: grzejnik promiennikowy Heat Guru Plus In & Out marki Blumfeldt do użytku wewnętrznego i zewnętrznego zapewnia przyjemne temperatury wszystkim, którzy lubią spędzać czas na zewnątrz w chłodne dni lub chcą szybko ogrzać chłodne pomieszczenia. Wysoce wydajny element grzejny z włókna węglowego z technologią IR ComfortHeat i moc grzewcza 1200 W zapewniają efektywne promieniowanie cieplne. 3 stopnie grzewcze – niski, średni i wysoki – zapewniają prostą regulacje urządzenia, aby zapewnić przyjemne ciepło kilku osobom jednocześnie. Wyłącznik czasowy (timer) umożliwia poza tym automatyczne wyłączanie 1 zakresie od 1 do 9 godzin. Grzejnikiem promiennikowym steruje się za pomocą lekko działających przycisków i wyświetlacza cyfrowego lub przy użyciu pilota zdalnego… (electronic-star.pl)

OneConcept CTR-1 Heat klimatyzator przenośny 4-w-1 funkcja chłodzenia…

OneConcept CTR-1 Heat klimatyzator przenośny 4-w-1 funkcja chłodzenia i grzania schładzacz powietrza 2000W biały

Przyjemne pokojowe temperatury lub orzeźwiająca bryza: Klimatyzator oneConcept CTR-1 Heat zapewnia odpowiedni klimat w pomieszczeniu przez 365 dni w roku. To inteligentne urządzenie 4-w-1 łączy w sobie funkcje chłodzenia i ogrzewania, a także oczyszcza powietrze dzięki zintegrowanemu systemowi filtracyjnemu. Jako przenośny wentylator oneConcept CTR-1 Heat stale generuje orzeźwiający strumień powietrza i pomaga w lecie obniżać temperaturę w pomieszczeniach. Bez szkodliwych czynników chłodniczych i przy niskim poborze mocy zaledwie 65 watów, powietrze dmuchawy jest skutecznie chłodzone. W celu poprawienia wydajności chłodniczej, 8-litrowy zbiornik wody można zasilić kostkami z lodem lub wkładami chłodzącymi. Kiedy dni stają się krótsze, a zapotrzebowanie na ciepło wzrasta, oneConcept… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Heat Guru Plus In & Out, grzejnik promiennikowy, 1200 W…

Blumfeldt Heat Guru Plus In & Out, grzejnik promiennikowy, 1200 W, 3 stopnie grzewcze, pilot zdalnego sterowania

Tu wszystko kręci się wokół ciepła: grzejnik promiennikowy Heat Guru Plus In & Out marki Blumfeldt do użytku wewnętrznego i zewnętrznego zapewnia przyjemne temperatury wszystkim, którzy lubią spędzać czas na zewnątrz w chłodne dni lub chcą szybko ogrzać chłodne pomieszczenia. Wysoce wydajny element grzejny z włókna węglowego z technologią IR ComfortHeat i moc grzewcza 1200 W zapewniają efektywne promieniowanie cieplne. 3 stopnie grzewcze – niski, średni i wysoki – zapewniają prostą regulacje urządzenia, aby zapewnić przyjemne ciepło kilku osobom jednocześnie. Wyłącznik czasowy (timer) umożliwia poza tym automatyczne wyłączanie 1 zakresie od 1 do 9 godzin. Grzejnikiem promiennikowym steruje się za pomocą lekko działających przycisków i wyświetlacza cyfrowego lub przy użyciu pilota zdalnego… (electronic-star.pl)

Philips 53174/31/P0 - Reflektor z funkcją ściemniania MYLIVING…

Philips 53174/31/P0 - Reflektor z funkcją ściemniania MYLIVING CLOCKWORK 4xLED/4,5W/230V

(liderlamp.pl)

Nakolannik z funkcją akupresury InnovaGoods

Nakolannik z funkcją akupresury InnovaGoods

Marka InnovaGoods prezentuje kolekcję akcesoriów sprytnych, pomysłowych i bardzo nowoczesnych. Jeśli uwielbiasz nowinki ze świata technologii, to warto przejrzeć ofertę produktów, które zaskoczą Cię swoją innowacyjnością. Korzystaj z dobrodziejstw techniki i szukaj inspiracji na prezenty. (bonami.pl)

OneConcept SG003 pralka z funkcją wirowania 2,8kg 180W IPX4

OneConcept SG003 pralka z funkcją wirowania 2,8kg 180W IPX4

Pralka oneConcept SG003 jest urządzeniem kompaktowym z funkcją wirowania, mocą 180 Watt i łączną pojemnością 2,8 kg. Pralka zaprojektowana została z myślą o zastosowaniu poza domem, dzięki funkcji wirowania ułatwia ona suszenie wypranych ubrań na kempingach, podczas podróży i w ogrodzie. Pralka ta może być również z powodzeniem używana w domach singli oraz mieszkaniach studenckich. Komora do wirowania przyspiesza znacznie czas suszenia ubrań, co jest zaletą szczególnie ważną przede wszystkich dla kempingowiczów, którzy nie chcą ze sobą zabierać zbyt dużo garderoby. Wyłącznik czasowy wirówki można ustawić na czas od 0 do 5 minut i dopasować optymalnie do ilości wirowanych ubrań. Wyłącznik czasowy prania umożliwia ustawienie czasu prania do 15 minut. Dzięki niewielkiej wadze urządzenia i… (electronic-star.pl)

Grzejnik konwektorowy 750/1250/2000W/230V

Grzejnik konwektorowy 750/1250/2000W/230V

(liderlamp.pl)

Grzejnik konwektorowy 750/1250/2000W/230V

Grzejnik konwektorowy 750/1250/2000W/230V

(liderlamp.pl)

Rabalux - LED Ściemniana lampa sufitowa z wentylatorem LED/40W/230V +…

Rabalux - LED Ściemniana lampa sufitowa z wentylatorem LED/40W/230V + pilot

(liderlamp.pl)

Rabalux - LED Ściemniana lampa sufitowa z wentylatorem LED/30W/230V +…

Rabalux - LED Ściemniana lampa sufitowa z wentylatorem LED/30W/230V + pilot

(liderlamp.pl)

Rabalux - LED Ściemniana lampa sufitowa z wentylatorem LED/30W/230V +…

Rabalux - LED Ściemniana lampa sufitowa z wentylatorem LED/30W/230V + pilot

(liderlamp.pl)

Wentylator stołowy 1000W/2000W/230V

Wentylator stołowy 1000W/2000W/230V

(liderlamp.pl)

Wentylator stołowy 1000W/2000W/230V

Wentylator stołowy 1000W/2000W/230V

(liderlamp.pl)

Klarstein Feuertaufe Grill BBQ z wędzarnią grill konwekcyjny SS 201…

Klarstein Feuertaufe Grill BBQ z wędzarnią grill konwekcyjny SS 201 stal nierdzewna

Soczyste żeberka, chrupiący pieczony kurczak lub delikatna wieprzowina pulled pork - z konwekcyjną grillo-wędzarnią Klarstein Feuertaufe każdy mistrz grilla przetrwa ogniową próbę. Grill typu beczka Klarstein Feuertaufe to urządzenie all-in-one z gwarancją sukcesu. Czy to podczas grillowania, wędzenia, czy też pieczenia, za sprawą grillowania konwekcyjnego metodą pośredniego działania ciepła, mięso zamienia się w soczysto-delikatne smakołyki. Wystarczy jedynie umieścić odpowiednie produkty we wnętrzu beczki, podpalić węgiel drzewny i już zaczyna się grillowanie, na które potrzeba jedynie bardzo krótkiego czasu w porównaniu ze zwykłym grillowaniem. Żeberka lub kurczak są gotowe do spożycia po upływie godziny z małym okładem. Proces grillowania nie wymaga przy tym poświęcania mu ciągłej… (electronic-star.pl)

Leuchten Direkt - LED Oprawa sufitowa z wentylatorem LEONARD LED/32W…

Leuchten Direkt - LED Oprawa sufitowa z wentylatorem LEONARD LED/32W/230V + pilot

(liderlamp.pl)

LED Lampa sufitowa z wentylatorem LED/15W/230V 3000/4000/6400K + pilot

LED Lampa sufitowa z wentylatorem LED/15W/230V 3000/4000/6400K + pilot

(liderlamp.pl)

LED Oprawa sufitowa z wentylatorem LED/30W/230V 3000/4000/6400K +…

LED Oprawa sufitowa z wentylatorem LED/30W/230V 3000/4000/6400K + pilot

(liderlamp.pl)

Globo 03623 – LED Ściemniana lampa sufitowa z wentylatorem KELLO LED…

Globo 03623 – LED Ściemniana lampa sufitowa z wentylatorem KELLO LED/40W/230V

(liderlamp.pl)

Braun Satin Hair 5 - AS 530 lokówko-suszarka z funkcją wyrzutu pary

Braun Satin Hair 5 - AS 530 lokówko-suszarka z funkcją wyrzutu pary

Braun Satin Hair 5 - AS 530, , Urządzenia do stylizacji włosów dla kobiet, Lokówka do włosów Braun Satin Hair 5 - AS 530 stworzy swobodne fale i nada włosom perfekcyjny kształt w ciągu kilku minut.Właściwości:łagodnie kręci włosy i tworzy nowoczesne fryzurykręci włosy bez obciążania i łamaniamożliwość regulowania temperaturyogranicza łamanie i uszkodzenia włosówczęścią są zapasowe nasadkiSposób użycia:Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją użycia. (notino.pl)

Globo 0351 - LED Wentylator sufitowy z pilotem zdalnego sterowania…

Globo 0351 - LED Wentylator sufitowy z pilotem zdalnego sterowania CABRERA LED/36W/230V

(liderlamp.pl)

Vexus MEG020 megafon 20W funkcja nagrywaniasyrena zasilanie z baterii…

Vexus MEG020 megafon 20W funkcja nagrywaniasyrena zasilanie z baterii sznur

Vexus MEG020 to potężny megafon z wbudowanym 20-watowym wzmacniaczem i odłączanem mikrofonem. Idealny do różnych zastosowań sportowych, podczas podróży, czy też demonstracji. W tym celu megafon wyposażono w odłączany mikrofon, funkcję nagrywania a nawet tryb syreny. Niska waga, ergonomiczna konstrukcja z uchwytem pistoletowym i krótkim sznurem umożliwiają wygodne stosowanie sprzętu przez dłuższy czas. Dzięki dobrym parametrom technicznym megafon Vexus MEG020 posiada zasięg do 0,7 km. (electronic-star.pl)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zamknąć