Nedis clsn210pk srodek do czyszczenia ekranu w sprayu 40 ml

Nedis CLSN210PK - Środek do czyszczenia ekranu w sprayu 40 ml

Nedis CLSN210PK - Środek do czyszczenia ekranu w sprayu 40 ml

(liderlamp.pl)

Dermacol Nail Clenser środek do czyszczenia paznokci w sprayu 150 ml

Dermacol Nail Clenser środek do czyszczenia paznokci w sprayu 150 ml

Dermacol Nail Clenser, 150 ml, Paznokcie dla kobiet, Sposób użycia:Nałóż jedną warstwę bezpośrednio na paznokcie. (notino.pl)

Cillit Bang Greese & Sparkle środek do czyszczenia kuchni w sprayu

Cillit Bang Greese & Sparkle środek do czyszczenia kuchni w sprayu

Cillit Bang Greese & Sparkle, , Środki do czyszczenia kuchni unisex, Kuchnia to miejsce, w którym plamy tworzą się niemalże bez przerwy. Wypróbuj środek Cillit Bang Greese & Sparkle, a zawsze zwyciężysz walkę z zabrudzeniami.Właściwości:usuwa różnego rodzaju plamy, brud i zanieczyszczeniama silne działanie czyszczące i odtłuszczającepraktyczny rozpylacz ułatwiający użytkowanieusuwa nawet zaschnięte i przypalone plamySposób użycia:Sposób użycia znajdziesz na opakowaniu. Chroń przed dziećmi. (notino.pl)

Ajax Kitchen środek do czyszczenia kuchni spray 750 ml

Ajax Kitchen środek do czyszczenia kuchni spray 750 ml

Ajax Kitchen, 750 ml, Środki do czyszczenia kuchni unisex, Kuchnia to miejsce, w którym plamy tworzą się niemalże bez przerwy. Wypróbuj środek Ajax Kitchen , a zawsze zwyciężysz walkę z zabrudzeniami.Właściwości:usuwa różnego rodzaju plamy, brud i zanieczyszczeniapozostawia powierzchnie higienicznie czysteprzyjemny świeży zapachpraktyczny rozpylacz ułatwiający użytkowanieSposób użycia:Sposób użycia znajdziesz na opakowaniu. Chroń przed dziećmi. (notino.pl)

Ajax Bathroom środek do czyszczenia łazienki spray 750 ml

Ajax Bathroom środek do czyszczenia łazienki spray 750 ml

Ajax Bathroom, 750 ml, Środki do czyszczenia łazienki unisex, Sprzątanie łazienki nie musi być ciężkie. Środek Ajax Bathroom pozbędzie się codziennych zanieczyszczeń oraz plam odpornych na zmywanie. Łazienka będzie znowu jak nowa.Właściwości:skutecznie usuwa również stare, utrwalone zabrudzeniadoskonale usuwa rdzę i kamień wodnypozostawia powierzchnie promiennie lśniące i bez smugprzyjemny świeży zapachSposób użycia:Popsikaj powierzchnię preparatem i pozostaw na chwilę. Wyczyść. Spłucz. Chroń przed dziećmi. (notino.pl)

Seventh Generation Powered by Plants Bathroom Cleaner środek do…

Seventh Generation Powered by Plants Bathroom Cleaner środek do czyszczenia łazienki w sprayu ECO 500 ml

Seventh Generation Powered by Plants Bathroom Cleaner, 500 ml, Środki do czyszczenia łazienki unisex, Sprzątanie łazienki nie musi być ciężkie. Środek Seventh Generation Powered by Plants Bathroom Cleaner pozbędzie się codziennych zanieczyszczeń oraz plam odpornych na zmywanie. Łazienka będzie znowu jak nowa.Właściwości:praktyczny rozpylacz ułatwiający użytkowaniepozostawia powierzchnie promiennie lśniące i bez smugidealnie czyści i usuwa tłuszczSkład:środek ekologicznyłatwo biodegradowalny składSposób użycia:Popsikaj powierzchnię preparatem i pozostaw na chwilę. Wyczyść. Spłucz. Chroń przed dziećmi. (notino.pl)

Frosch Hygiene Cleaner środek do czyszczenia łazienki spray ECO 500 ml

Frosch Hygiene Cleaner środek do czyszczenia łazienki spray ECO 500 ml

Frosch Hygiene Cleaner, 500 ml, Środki do czyszczenia kuchni unisex, Sprzątanie łazienki nie musi być ciężkie. Środek Frosch Hygiene Cleaner pozbędzie się codziennych zanieczyszczeń oraz plam odpornych na zmywanie. Łazienka będzie znowu jak nowa.Właściwości:idealnie czyści i usuwa tłuszczskutecznie usuwa również stare, utrwalone zabrudzeniazapobiega powstawaniu ocieków z mydła i plam od wodyrozpuszcza osad wapiennyuniwersalne użycieprzyjemny świeży zapachSkład:środek ekologicznyłatwo biodegradowalny składmniej niż 5% składników niejonicznych czynnych powierzchniowonie zawiera mikroplastikuSposób użycia:Popsikaj powierzchnię preparatem i pozostaw na chwilę. Wyczyść. Spłucz. Chroń przed dziećmi. (notino.pl)

Frosch Kitchen Cleaner Soda środek do czyszczenia kuchni spray ECO…

Frosch Kitchen Cleaner Soda środek do czyszczenia kuchni spray ECO 500 ml

Frosch Kitchen Cleaner Soda, 500 ml, Środki do czyszczenia kuchni unisex, Kuchnia to miejsce, w którym plamy tworzą się niemalże bez przerwy. Wypróbuj środek Frosch Kitchen Cleaner Soda, a zawsze zwyciężysz walkę z zabrudzeniami.Właściwości:działa doskonale na różne rodzaje powierzchniłatwo usuwa codzienne zabrudzeniausuwa osad wapienny w mgnieniu okabez nieprzyjemnych zapachówpraktyczny rozpylacz ułatwiający użytkowanieSkład:środek ekologicznyłatwo biodegradowalny składmniej niż 5% składników niejonicznych czynnych powierzchniowonie zawiera mikroplastikuSposób użycia:Sposób użycia znajdziesz na opakowaniu. Chroń przed dziećmi. (notino.pl)

Frosch Shower & Bath Cleaner Lemon środek do czyszczenia łazienki…

Frosch Shower & Bath Cleaner Lemon środek do czyszczenia łazienki spray ECO 500 ml

Frosch Shower & Bath Cleaner Lemon, 500 ml, Środki do czyszczenia łazienki unisex, Sprzątanie łazienki nie musi być ciężkie. Środek Frosch Shower & Bath Cleaner Lemon pozbędzie się codziennych zanieczyszczeń oraz plam odpornych na zmywanie. Łazienka będzie znowu jak nowa.Właściwości:idealnie czyści i usuwa tłuszczuniwersalne użycieprzyjemny świeży zapachpraktyczny rozpylacz ułatwiający użytkowaniezamknięcie z zabezpieczeniemSkład:łatwo biodegradowalny składśrodek ekologicznymniej niż 5% składników niejonicznych czynnych powierzchniowoSposób użycia:Popsikaj powierzchnię preparatem i pozostaw na chwilę. Wyczyść. Spłucz. Chroń przed dziećmi. (notino.pl)

Clin ProNature środek do czyszczenia szkła 500 ml

Clin ProNature środek do czyszczenia szkła 500 ml

Clin ProNature, 500 ml, Środki do czyszczenia okien unisex, Wpuść do domu słońce przez doskonale czyste szyby okienne. Środek do czyszczenia okien Clin ProNature pomoże ci skutecznie usunąć zabrudzenia i pozostawi lśniącą powierzchnię bez smug.Właściwości:idealny do gładkich powierzchnijednocześnie czyści i polerujepraktyczny rozpylacz ułatwiający użytkowanieSkład:środek ekologicznySposób użycia:Popsikaj bezpośrednio na powierzchnię i następnie zetrzyj. Choń skórę i oczy przed bezpośrednim działaniem środku. Chroń przed dziećmi. (notino.pl)

Nedis CLSN210BU - Spray do czyszczenia ekranu 40 ml

Nedis CLSN210BU - Spray do czyszczenia ekranu 40 ml

(liderlamp.pl)

Clin Windows & Glass Lemon środek do czyszczenia szkła 500 ml

Clin Windows & Glass Lemon środek do czyszczenia szkła 500 ml

Clin Windows & Glass Lemon, 500 ml, Środki do czyszczenia okien unisex, Wpuść do domu słońce przez doskonale czyste szyby okienne. Środek do czyszczenia okien Clin Windows & Glass Lemon pomoże ci skutecznie usunąć zabrudzenia i pozostawi lśniącą powierzchnię bez smug.Właściwości:praktyczny rozpylacz ułatwiający użytkowanieprzyjemny świeży zapachdo szkła, kryształów i innych twardych powierzchni zmywalnychodpowiedni również do powierzchni wewnątrz domu (stoły, lustra itp.)idealny do gładkich powierzchnijednocześnie czyści i polerujeSposób użycia:Chroń przed dziećmi. Popsikaj bezpośrednio na powierzchnię i następnie zetrzyj. Aplikuj za pomocy czystej, suchej szmatki i wypoleruj. Choń skórę i oczy przed bezpośrednim działaniem środku. (notino.pl)

Vater Drum Polish Środek Do Czyszczenia

Vater Drum Polish Środek Do Czyszczenia

Środek do czyszczenia korpusów w sprayu. Specjalna formuła wzbogacona o Carnaubę, świetnie czyści i zabezpiecza przed osiadaniem kurzu. (riff.net.pl)

Zestaw do czyszczenie ekranów Gentlemen's Hardware

Zestaw do czyszczenie ekranów Gentlemen's Hardware

Gentlemen's Hardware to idealna marka dla wszystkich poszukiwaczy przygód. Postaw na praktyczne akcesoria, które nigdy Cię nie zawiodą. Produkty tej marki są świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. (bonami.pl)

beautyblender® Blendercleanser Liquid Lavender płynny środek do…

beautyblender® Blendercleanser Liquid Lavender płynny środek do czyszczenia gąbeczek do makijażu 88 ml

beautyblender® Blendercleanser Liquid Lavender, 88 ml, Czyszczenie pędzli dla kobiet, Produkt beautyblender® Blendercleanser Liquid Lavender pomaga zachować Twoje pędzle do makijażu w czystości i wydłuża ich żywotność.Właściwości:dokładnie czyści pędzelkiprodukt jest odpowiedni do czyszczenia małych i dużych pędzliusuwa z pędzla pozostałości makijażuutrzymuje pędzle w znakomitym stanieSposób użycia:Pędzel dokładnie wypłucz pod bieżącą wodą i następnie umyj mydłem. Pędzel delikatnie osusz i pozostaw, aby powoli (najlepiej przez noc) i dokładnie wysechł. (notino.pl)

NYX Professional Makeup On the Spot płyn do czyszczenia pędzli w…

NYX Professional Makeup On the Spot płyn do czyszczenia pędzli w sprayu 120 ml

NYX Professional Makeup On the Spot, 120 ml, Czyszczenie pędzli dla kobiet (notino.pl)

Środek do czyszczenia bambusowych produktów Bambum Pak

Środek do czyszczenia bambusowych produktów Bambum Pak

Do bambusowych naczyń przyda się specjalny środek czyszczący, który z łatwością poradzi sobie z zanieczyszczeniami na miskach, nożach, talerzach i deskach. Nie zawiera środków chemicznych i został stworzony w sposób naturalny, za co będzie wdzięczna Ci nie tylko środowisko, ale także Twoje dłonie. (bonami.pl)

Gewa Viol Środek Do Czyszczenia Instrumentów Smyczkowych 464.800

Gewa Viol Środek Do Czyszczenia Instrumentów Smyczkowych 464.800

Środek do czyszczenia instrumentów smyczkowych. (riff.net.pl)

âme pure Sanitizer Spray uniwersalny spray do czyszczenia 12 ml

âme pure Sanitizer Spray uniwersalny spray do czyszczenia 12 ml

âme pure Sanitizer Spray, 12 ml, Pielęgnacja ciała unisex, Właściwości:dezynfekujema uniwersalne zastosowanieszybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepienia się (notino.pl)

Środek do czyszczenia obuwia Jason Markk JM1630-D/1201

Środek do czyszczenia obuwia Jason Markk JM1630-D/1201

Środek do czyszczenia obuwia Jason Markk JM1630-D/1201Premium Shoe Cleaner to delikatne piankowe rozwiązanie, które skutecznie myje i pielęgnuje. Nie zawiera żadnych agresywnych chemikaliów, jest w 98,3% naturalny, całkowicie biodegradowalny i bezpieczny w użyciu na wszystkich kolorach i materiałach, w tym skórze, zamszu, nubuku, płótnie, winylu, nylonie, siatce bawełnianej i innych. Producent: Jason Markk Rodzaj: 8 OZ. Premium Shoe Cleaner Numer katalogowy: JM1630-D/1201 Dodatkowe Informacje: nie zawiera żadnych agresywnych chemikaliów ani materiałów ściernych98,3% naturalne i całkowicie biodegradowalnebezpieczny dla wszystkich kolorów i materiałówskutecznie myje i pielęgnujejedno opakowanie wystarczy na ok. 200 par trampek (sneakerstudio.pl)

Fender Speed Slick String Cleaner Środek Do Czyszczenia Strun

Fender Speed Slick String Cleaner Środek Do Czyszczenia Strun

Jeśli istnieją na świecie firmy – legendy, to z całą pewnością zaliczyć można do nich producenta sprzętu muzycznego, firmę Fender. Ich gitary były głównym narzędziem rockowej rewolucji lat 50-tych i późniejszych dekad, a Fender Stratocaster to do dziś marzenie niejednego z nas i synonim perfekcyjnej gitary elektrycznej. (riff.net.pl)

Fender Custom Shop Fingerboard Remedy Środek Do Czyszczenia…

Fender Custom Shop Fingerboard Remedy Środek Do Czyszczenia Podstrunnicy

Jeśli istnieją na świecie firmy – legendy, to z całą pewnością zaliczyć można do nich producenta sprzętu muzycznego, firmę Fender. Ich gitary były głównym narzędziem rockowej rewolucji lat 50-tych i późniejszych dekad, a Fender Stratocaster to do dziś marzenie niejednego z nas i synonim perfekcyjnej gitary elektrycznej. (riff.net.pl)

Nedis CLSN220PK - Spray do czyszczenia ekranu 95 ml

Nedis CLSN220PK - Spray do czyszczenia ekranu 95 ml

(liderlamp.pl)

Cillit Bang Bathroom spray do czyszczenia łazienki 750 ml

Cillit Bang Bathroom spray do czyszczenia łazienki 750 ml

Cillit Bang Bathroom, 750 ml, Środki do czyszczenia łazienki unisex, Sprzątanie łazienki nie musi być ciężkie. Środek Cillit Bang Bathroom pozbędzie się codziennych zanieczyszczeń oraz plam odpornych na zmywanie. Łazienka będzie znowu jak nowa.Właściwości:idealnie czyści i usuwa tłuszczskutecznie usuwa również stare, utrwalone zabrudzeniadoskonale usuwa rdzę i kamień wodnypraktyczny rozpylacz ułatwiający użytkowanieSposób użycia:Popsikaj powierzchnię preparatem i pozostaw na chwilę. Wyczyść. Spłucz. Chroń przed dziećmi. (notino.pl)

Bioderma Cicabio Lotion Drying Spray kojące mleczko w sprayu przeciw…

Bioderma Cicabio Lotion Drying Spray kojące mleczko w sprayu przeciw podrażnieniom skóry 40 ml

W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki Bioderma o objętości 40 ml został stworzony specjalnie dla kobiet. (brasty.pl)

Gewa Środek Czyszczący Do Metalu Reka 760.382

Gewa Środek Czyszczący Do Metalu Reka 760.382

Środek do czyszczenia delikatnych metalowych powierzchni instrumentów. (riff.net.pl)

KAFIG-REIN spray do czyszczenia klatek (trixie) - 500ml

KAFIG-REIN spray do czyszczenia klatek (trixie) - 500ml

Kafig-Rein lub "czysta klatka" jest skutecznym czynnym roztworem do czyszczenia klatek, z efektywnymi dezynfekującymi składnikami. Zawiera cytrynowy aromat, który wytwarza przyjemny zapach. Stoswny dla gryzoni i małych ptaków. (petkarma.pl)

K2r Washing Maschine Cleaner środek czyszczący do pralki 2 szt.

K2r Washing Maschine Cleaner środek czyszczący do pralki 2 szt.

K2r Washing Maschine Cleaner, 2 szt., Środki czyszczące do pralki unisex, Wystarczy niewiele, aby twoja pralka nawet po latach używania była stale jak nowa. Przy regularnym stosowaniu środek do czyszczenia K2r Washing Maschine Cleaner zadba o idealny stan nie tylko twojej pralki, ale również twojego prania, które za każdym razem będzie świeże i higienicznie czyste.Właściwości:głęboko oczyszcza pralkę, nawet w ciężko dostępnych miejscachusuwa nieczystości, osady i kamień wodny z wnętrza pralkieliminuje nieprzyjemne zapachy i usuwa resztki środków do prania z pralkipomaga przedłużyć żywotność pralkiSposób użycia:Chroń przed dziećmi. Dla dokładnego czyszczenia wszystkich części pralki postępuj według instrukcji na opakowaniu. (notino.pl)

Polti Urządzenie do czyszczenia parą Vaporetto SMART 40 MOP

Polti Urządzenie do czyszczenia parą Vaporetto SMART 40 MOP

 Oczyszcza parowy z bojlerem wysokociśnieniowym. Dzięki oczyszczaczowi parowemu Vaporetto zostaje wyeliminowanych 99,99% wirusów i bakterii, którego skuteczność została udowodniona w niezależnych badaniach. Nowa szczotka w kształcie wielokąta posiada szeroką powierzchnię czyszczącą, która dzięki doskonałej elastyczności pozwala dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc - gwarantując szybsze i wydajniejsze czyszczenie. Wbudowane włosie ułatwia usuwanie uporczywych zabrudzeń, ponieważ jego działanie ścierne działa jednocześnie z siłą pary. Dzięki prostemu systemowi mocowania / odpinania nie musisz już schylać się, aby przyczepić ścierkę do szczotki. Vaporetto Smart 40_Mop jest w rzeczywistości praktycznym i lekkim mopem parowym, pracującym z cylindrycznym systemem czyszczenia parą.… (4home.pl)

Joico Texture Boost Dry Spray Wax wosk do włosów w sprayu 125 ml

Joico Texture Boost Dry Spray Wax wosk do włosów w sprayu 125 ml

Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Woski do włosów marki Joico z kolekcji Texture Boost zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających wszystkie rodzaje włosów. (brasty.pl)

L’Oréal Paris Colorista Spray farba do włosów w sprayu odcień Mint 75…

L’Oréal Paris Colorista Spray farba do włosów w sprayu odcień Mint 75 ml

L’Oréal Paris Colorista Spray, 75 ml, Farby do włosów dla kobiet (notino.pl)

L’Oréal Paris Colorista Spray farba do włosów w sprayu odcień…

L’Oréal Paris Colorista Spray farba do włosów w sprayu odcień Turquoise 75 ml

L’Oréal Paris Colorista Spray, 75 ml, Farby do włosów dla kobiet (notino.pl)

L’Oréal Paris Colorista Spray farba do włosów w sprayu odcień Grey 75…

L’Oréal Paris Colorista Spray farba do włosów w sprayu odcień Grey 75 ml

L’Oréal Paris Colorista Spray, 75 ml, Farby do włosów dla kobiet (notino.pl)

Yope Verbena mydło w płynie do rąk 40 ml

Yope Verbena mydło w płynie do rąk 40 ml

Yope Verbena, 40 ml, Mydła w płynie dla kobiet, Mydło w płynie Yope Verbena łagodnie, ale skutecznie oczyści skórę rąk i zapewni im potrzebne odżywienie i pielęgnację.Właściwości:skutecznie myje skórę rąkzapobiega wysuszeniu skórypielęgnuje skórę dłoniSkład:produkt wegańskiSposób użycia:Nanieś na mokre dłonie i delikatnie spień. Dłonie dokładnie spłucz wodą. (notino.pl)

American Crew Medium Hold Spray Gel żel w sprayu do średniego…

American Crew Medium Hold Spray Gel żel w sprayu do średniego utrwalenia 250 ml

Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Spraye do stylizacji marki American Crew z kolekcji Classic zostały stworzone specjalnie dla mężczyzn mających wszystkie rodzaje włosów. (brasty.pl)

La Roche-Posay ANTHELIOS Shaka Invisible Spray SPF50+ mleczko do…

La Roche-Posay ANTHELIOS Shaka Invisible Spray SPF50+ mleczko do opalania w sprayu 200 ml

W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki La Roche-Posay o objętości 200 ml został stworzony specjalnie dla kobiet. (brasty.pl)

Fenjal Sensitive dezodorant w sprayu do skóry wrażliwej 150 ml

Fenjal Sensitive dezodorant w sprayu do skóry wrażliwej 150 ml

Fenjal Sensitive, 150 ml, dezodoranty i antyperspiranty dla kobiet, Dezodorant Fenjal Sensitive skutecznie walczy z nieprzyjemnym zapachem i zapewnia długotrwałe uczucie komfortu i świeżości.Właściwości:odżywia i pielęgnuje skóręzapewnia długotrwałą ochronęSposób użycia:Aplikuj na czystą i suchą skórę pod pachami. Odpowiedni do codziennego stosowania. (notino.pl)

Ziaja Pielęgnacja Stóp antyprespirant w sprayu do nóg 100 ml

Ziaja Pielęgnacja Stóp antyprespirant w sprayu do nóg 100 ml

Ziaja Pielęgnacja Stóp, 100 ml, spraye do stóp dla kobiet, Spray do stóp Ziaja Foot Care usuwa nieprzyjemny zapach i inne negatywne skutki nadmiernego pocenia.Właściwości:tłumi nieprzyjemny zapach stópodświeża i przyjemnie chłodziprzeciwdziała bakteriom i rozwojowi grzybówSposób użycia:Rozpyl potrzebną ilość preparatu na stopy i między palcami. (notino.pl)

N.A.E. Riparazione odżywka w sprayu do włosów suchych 200 ml

N.A.E. Riparazione odżywka w sprayu do włosów suchych 200 ml

N.A.E. Riparazione, 200 ml, Odżywki bez spłukiwania dla kobiet, Odżywka bez spłukiwania N.A.E. Riparazione to prosty i szybki sposób regeneracji włosów, ma też wiele innych zalet.Właściwości:zapewnia odżywienie i regeneracjęułatwia rozczesywanie i późniejsze zabiegipoprawia strukturę włosówwłosy są błyszczące i miękkie w dotykuSkład:produkt wegańskiSposób użycia:Spryskaj wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy odpowiednią ilością produktu i wmasuj dłońmi. Nie spłukuj i dalej układaj w zwykły sposób. (notino.pl)

Nedis TVWM4050BK - Uchwyt ścienny do telewizora 37-70" maks. 40 kg

Nedis TVWM4050BK - Uchwyt ścienny do telewizora 37-70" maks. 40 kg

(liderlamp.pl)

Biotherm Deo Pure antyperspirant w sztyfcie do skóry wrażliwej 40 ml

Biotherm Deo Pure antyperspirant w sztyfcie do skóry wrażliwej 40 ml

Biotherm Deo Pure, 40 ml, Antyperspiranty dla kobiet, Antyperspirant Biotherm Deo Pure Deo Pure doskonale wchłania pot i neutralizuje nieprzyjemny zapach. Zapewni Ci codziennie uczucie świeżości i czystości.Właściwości:skutecznie chroni przed poceniemchroni przed nieprzyjemnym zapachempozostawia długotrwałe uczucie świeżościnie blokuje naturalnych procesów fizjologicznychzapewnia długotrwałe poczucie komfortu i czystościzapewnia optymalne wchłanianie potuzapewnia długotrwałą ochronęSposób użycia:Aplikuj na czystą i suchą skórę pod pachami. (notino.pl)

Lancôme Bocage dezodorant w sztyfcie do wszystkich rodzajów skóry 40…

Lancôme Bocage dezodorant w sztyfcie do wszystkich rodzajów skóry 40 ml

Lancôme Bocage, 40 ml, Dezodoranty dla kobiet, Dezodorant Lancôme Bocage skutecznie walczy z nieprzyjemnym zapachem i zapewnia długotrwałe uczucie komfortu i świeżości.Właściwości:dodaje świeżościzapewnia długotrwałą ochronęnie pozostawia śladów na ubraniuSkład:bez alkoholuSposób użycia:Aplikuj na czystą i suchą skórę pod pachami. (notino.pl)

Lancaster Sun Beauty Oil-Free Milky Spray mleczko do opalania w…

Lancaster Sun Beauty Oil-Free Milky Spray mleczko do opalania w sprayu SPF 15 150 ml

Lancaster Sun Beauty Oil-Free Milky Spray, 150 ml, Ochrona przed promieniowaniem słonecznym dla kobiet, Ochronny preparat do opalania Lancaster Sun Beauty jest niezbędnym produktem do pielęgnacji skóry podczas pobytu na słońcu.Właściwości:chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVBłatwo się rozprowadza i nie pozostawia tłustego filmuprzyspiesza naturalny proces opalaniadziała profilaktycznie przeciwko starzeniu się skóryzapewnia skórze potrzebne nawilżenieodżywia i pielęgnuje skóręintensyfikuje i wydłuża opaleniznęSposób użycia:Przed użyciem dobrze wstrząśnij. Rozpyl cienką warstwę na skórze całego ciała przed wyjściem na słońce. (notino.pl)

Półeczka z przyssawkami na środki czyszczące YAMAZAKI Tower

Półeczka z przyssawkami na środki czyszczące YAMAZAKI Tower

Kreatywnie, pomysłowo, oszczędnie i stylowo. Tak możesz żyć z akcesoriami japońskiej marki Yamazaki, projektuje swoje produkty z przekonaniem, że porządek jest najpiękniejszą ozdobą Twojego mieszkania. Trudno uwierzyć w to, że japońska marka Yamazaki zaczęła swoją przygodę z designem użytkowym od desek do prasowania. Swoimi oryginalnymi pomysłami i minimalistycznym stylem, powoli zaskarbiła sobie nasze mieszkania i domy. Podąża z duchem czasu i bezustannie proponuje nam kolejne akcesoria ułatwiające wykonywanie codziennych obowiązków. Zaprzyjaźnij się z Yamazaki! (bonami.pl)

Lancôme Bocage dezodorant w sprayu do wszystkich rodzajów skóry 125 ml

Lancôme Bocage dezodorant w sprayu do wszystkich rodzajów skóry 125 ml

Lancôme Bocage, 125 ml, Dezodoranty dla kobiet, Dezodorant Lancôme Bocage skutecznie walczy z nieprzyjemnym zapachem i zapewnia długotrwałe uczucie komfortu i świeżości.Właściwości:nie podrażnia skóryzapewnia długotrwałą ochronęSposób użycia:Aplikację możesz powtórzyć kiedykolwiek w ciągu dnia. (notino.pl)

Bioderma Photoderm Autobronzant samoopalacz w sprayu do skóry…

Bioderma Photoderm Autobronzant samoopalacz w sprayu do skóry wrażliwej 150 ml

Bioderma Photoderm Autobronzant, 150 ml, Samoopalacze dla kobiet, Preparat samoopalający do ciała Bioderma Photoderm Autobronzant to gwarancja pięknie opalonej skóry przez cały rok.Właściwości:daje efekt wyglądającej zdrowo, muśniętej słońcem skóryłatwo się aplikuje, szybko wysychanawilża i wzmacniaczyni skórę miękką i delikatnąSkład:preparat jest hipoalergicznySposób użycia:Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. (notino.pl)

Orofluido Beauty nabłyszczacz w sprayu do wszystkich rodzajów włosów…

Orofluido Beauty nabłyszczacz w sprayu do wszystkich rodzajów włosów 55 ml

Orofluido Beauty, 55 ml, Spraye do włosów dla kobiet, Preparat pielęgnacyjny bez spłukiwania Orofluido Beauty dostarczy Twoim włosom po umyciu wszystko, czego właśnie potrzebują.Właściwości:nadaje włosom piękny blask i dodaje witalnościzapewnia włosom nawilżenie i odżywienienadaje aksamitną miękkośćpoprawia jakość i strukturę włosówSposób użycia:Nanieś na włosy osuszone ręcznikiem. Nie spłukuj. Ułóż włosy w zwykły sposób. (notino.pl)

Pyunkang Yul Mist Toner tonik do ciała w sprayu 200 ml

Pyunkang Yul Mist Toner tonik do ciała w sprayu 200 ml

Pyunkang Yul Mist Toner, 200 ml, Toniki do twarzy dla kobiet, Preparat tonujący Pyunkang Yul Mist Toner pomoże dokładnie oczyścić Twoją skórę, przywrócić jej harmonię i odświeżyć.Właściwości:nawilża i odżywia skóręreguluje wydzielanie sebumnatychmiast łagodzi skóręregeneruje skóręSposób użycia:Stosuj codziennie rano i/lub wieczorem. Łagodnymi ruchami aplikuj na twarz. Nie spłukuj. (notino.pl)

Caudalie Suncare mleczko do opalania w sprayu SPF 50 150 ml

Caudalie Suncare mleczko do opalania w sprayu SPF 50 150 ml

Caudalie Suncare, 150 ml, Ochrona przed promieniowaniem słonecznym dla kobiet, Ochronny preparat do opalania Caudalie Suncare jest niezbędnym produktem do pielęgnacji skóry podczas pobytu na słońcu.Właściwości:chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVBchroni skórę twarzy przed przedwczesnym starzeniemzapewnia skórze potrzebne nawilżenieprodukt jest łagodny dla skóry i ekologicznyłatwo się rozprowadza i nie pozostawia tłustego filmuSkład:bez alkoholubez silikonówSposób użycia:Przed pobytem na słońcu nanieś dostateczną ilość na skórę całego ciała. (notino.pl)

The Organic Pharmacy Skin tonik do ciała w sprayu 100 ml

The Organic Pharmacy Skin tonik do ciała w sprayu 100 ml

The Organic Pharmacy Skin, 100 ml, Toniki do twarzy dla kobiet, Preparat tonujący The Organic Pharmacy Skin pomoże dokładnie oczyścić Twoją skórę, przywrócić jej harmonię i odświeżyć.Właściwości:nawilża i odżywia skórępozostawia skórę delikatną, świeżą i promiennąlikwiduje zaczerwienienie skórynatychmiast łagodzi skóręSposób użycia:Stosuj codziennie rano i/lub wieczorem. (notino.pl)

Gehwol Classic dezodorant w sprayu do nóg i butów 150 ml

Gehwol Classic dezodorant w sprayu do nóg i butów 150 ml

Gehwol Classic, 150 ml, spraye do stóp dla kobiet, Spray do stóp Gehwol Classic usuwa nieprzyjemny zapach i inne negatywne skutki nadmiernego pocenia.Właściwości:tłumi nieprzyjemny zapach stópprzeciwdziała bakteriom i rozwojowi grzybównadaje stopom i obuwiu przyjemny zapachSposób użycia:Rozpyl potrzebną ilość preparatu na stopy i między palcami. (notino.pl)

Caudalie Suncare mleczko do opalania w sprayu SPF 30 150 ml

Caudalie Suncare mleczko do opalania w sprayu SPF 30 150 ml

Caudalie Suncare, 150 ml, Ochrona przed promieniowaniem słonecznym dla kobiet, Ochronny preparat do opalania Caudalie Suncare jest niezbędnym produktem do pielęgnacji skóry podczas pobytu na słońcu.Właściwości:chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVBprodukt jest łagodny dla skóry i ekologicznyzapewnia skórze potrzebne nawilżeniechroni skórę twarzy przed przedwczesnym starzeniemłatwo się rozprowadza i nie pozostawia tłustego filmuintensyfikuje i wydłuża opaleniznępreparat jest niekomedogeniczny (nie blokuje porów)Skład:bez alkoholubez silikonówSposób użycia:Przed pobytem na słońcu nanieś dostateczną ilość na skórę całego ciała. (notino.pl)

Milk Shake No Frizz nabłyszczacz w sprayu do włosów 100 ml

Milk Shake No Frizz nabłyszczacz w sprayu do włosów 100 ml

Milk Shake No Frizz, 100 ml, Spraye do włosów dla kobiet, Preparat pielęgnacyjny bez spłukiwania Milk Shake No Frizz dostarczy Twoim włosom po umyciu wszystko, czego właśnie potrzebują.Właściwości:nadaje włosom piękny blask i dodaje witalnościposkramia niesforne włosyzapewnia włosom nawilżenie i odżywienieSposób użycia:Nanieś na włosy osuszone ręcznikiem. Nie spłukuj. Rozczesz. Ułóż włosy w zwykły sposób. (notino.pl)

Kevin Murphy Shimmer Shine nabłyszczacz w sprayu do włosów 100 ml

Kevin Murphy Shimmer Shine nabłyszczacz w sprayu do włosów 100 ml

Kevin Murphy Shimmer Shine, 100 ml, Nabłyszczacze do włosów dla kobiet, Produkt do stylizacji Kevin Murphy Shimmer Shine podkreśli fryzurę i zapewni jej długotrwałe utrwalenie.Właściwości:zapewnia zdrowy połysknawilża (notino.pl)

Astrid Sun mleczko do opalania w sprayu SPF 15 200 ml

Astrid Sun mleczko do opalania w sprayu SPF 15 200 ml

Astrid Sun, 200 ml, Ochrona przed promieniowaniem słonecznym dla kobiet (notino.pl)

Ziaja Jeju Young Skin tonik do ciała w sprayu do młodej skóry 200 ml

Ziaja Jeju Young Skin tonik do ciała w sprayu do młodej skóry 200 ml

Ziaja Jeju Young Skin, 200 ml, Toniki do twarzy dla kobiet, Preparat tonujący Ziaja Jeju Young Skin pomoże dokładnie oczyścić Twoją skórę, przywrócić jej harmonię i odświeżyć.Właściwości:reguluje wydzielanie sebumłagodzi objawy trądzikułagodzi i tonizujepozostawia skórę delikatną, świeżą i promiennąSposób użycia:Nanieś na płatek kosmetyczny i kolistymi ruchami przetrzyj skórę. (notino.pl)

Institut Esthederm Adaptasun Protective Milky Body Spray mleczko do…

Institut Esthederm Adaptasun Protective Milky Body Spray mleczko do opalania w sprayu z wysoką ochroną UV 150 ml

Institut Esthederm Adaptasun Protective Milky Body Spray, 150 ml, Produkty przed opalaniem dla kobiet, Preparat Institut Esthederm Adaptasun zapewni jeszcze piękniejszą opaleniznę.Właściwości:zapewnia skórze potrzebne nawilżenieprzygotowuje skórę do pobytu na słońcuSposób użycia:Nanieś przed pobytem na słońcu i dokładnie rozsmaruj. (notino.pl)

Institut Esthederm Adaptasun Protective Milky Body Spray mleczko do…

Institut Esthederm Adaptasun Protective Milky Body Spray mleczko do opalania w sprayu ze średnią ochroną UV 150 ml

Institut Esthederm Adaptasun Protective Milky Body Spray, 150 ml, Produkty przed opalaniem dla kobiet, Preparat Institut Esthederm Adaptasun zapewni jeszcze piękniejszą opaleniznę.Właściwości:przygotowuje skórę do pobytu na słońcuprzyspiesza naturalny proces opalaniazapewnia skórze potrzebne nawilżenieSposób użycia:Nanieś przed pobytem na słońcu i dokładnie rozsmaruj. Przed użyciem wstrząśnij. (notino.pl)

Uriage Bariésun Dry Mist SPF50+ mleczko do opalania w sprayu 200 ml

Uriage Bariésun Dry Mist SPF50+ mleczko do opalania w sprayu 200 ml

W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki Uriage o objętości 200 ml został stworzony specjalnie dla kobiet. (brasty.pl)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zamknąć