Konwektor goracego powietrza 10001300 2300w 230v wifi wyswietlacz lcd

Konwektor gorącego powietrza 1000/1300 / 2300W / 230V WIFI…

Konwektor gorącego powietrza 1000/1300 / 2300W / 230V WIFI wyświetlacz LCD

(liderlamp.pl)

Konwektor gorącego powietrza 1000/1300/2300W/230V wyświetlacz LCD + RC

Konwektor gorącego powietrza 1000/1300/2300W/230V wyświetlacz LCD + RC

(liderlamp.pl)

Konwektor szklano-ceramiczny na gorące powietrze Wyświetlacz LCD WIFI…

Konwektor szklano-ceramiczny na gorące powietrze Wyświetlacz LCD WIFI 1000 / 2000W / 230V IP24 + RC

(liderlamp.pl)

Rowenta Premium Care Mosaic Collection CF7825F0 szczotka do gorącego…

Rowenta Premium Care Mosaic Collection CF7825F0 szczotka do gorącego powietrza

Rowenta Premium Care Mosaic Collection CF7825F0, , Urządzenia do stylizacji włosów dla kobiet, Lokówko-suszarka Rowenta Premium Care Mosaic Collection CF7825F0 to wszechstronne urządzenie do stylizacji, które ułatwi Ci uzyskanie perfekcyjnej fryzury. Codzienna stylizacja stanie się dziecinnie prosta!Właściwości:możliwość regulacji temperaturymożliwość regulacji prędkościfunkcja jonizacjizimne powietrze dla utrwalenia fryzuryszeroka oferta akcesoriówSposób użycia:Przyłóż pasmo włosów do szczotki i przesuwaj ją płynnym ruchem od nasady po końcówki włosów. Powtarzaj do uzyskania pożądanego efektu. (notino.pl)

Bellissima My Pro Hot Air Styler GH18 1100 szczotka do gorącego…

Bellissima My Pro Hot Air Styler GH18 1100 szczotka do gorącego powietrza GH18 1100

Bellissima My Pro Hot Air Styler GH18 1100, , lokówka do włosów dla kobiet, Lokówko-suszarka Bellissima My Pro to wszechstronne urządzenie do stylizacji, które ułatwi Ci uzyskanie perfekcyjnej fryzury. Codzienna stylizacja stanie się dziecinnie prosta!Właściwości:suszy i stylizuje włosyoferuje wiele możliwości stylizacjiidealna do stylizacji puszystych falnadaje włosom objętośćsprawia, że włosy stają się gładkie i błyszczącełatwa obsługa i konserwacjaSposób użycia:Przyłóż pasmo włosów do szczotki i przesuwaj ją płynnym ruchem od nasady po końcówki włosów. Powtarzaj do uzyskania pożądanego efektu. (notino.pl)

Waldbeck Azteca Detektor metali 4 tryby funkcja Pinpoint wyświetlacz…

Waldbeck Azteca Detektor metali 4 tryby funkcja Pinpoint wyświetlacz LCD

Poręczne i ergonomiczne urządzenie do lokalizowania metali i wykrywania metali, biżuterii i monet. Wyszukiwanie przy użyciu detektora metali Azteca marki Waldbeck przebiega prosto, precyzyjnie i komfortowo. Cztery różne tryby pracy, 5-stopniowa regulacja czułości oraz regulacja rozróżniania rodzajów metali pozwalają na konkretne wyszukiwanie, pomagając w odróżnieniu metali szlachetnych od złomu. Urządzenie do lokalizowania metali umożliwia wyszukiwanie małych przedmiotów, takich jak monety, na głębokości do ok. 25 cm. 5-stopniowa skala głębokości monet ułatwia przy tym określanie głębokości znaleziska, podczas gdy numery identyfikacji celu w 6 kategoriach dają informację o właściwościach materiału. Dodatkowa funkcja Pinpoint umożliwia następnie dokładne określenie miejsca znaleziska.… (electronic-star.pl)

Klarstein Bornholm Smart, grzejnik konwekcyjny, 2000 W, WiFi,…

Klarstein Bornholm Smart, grzejnik konwekcyjny, 2000 W, WiFi, wyświetlacz LED, czasomierz, IP24, czarny

Biała elegancja wywołuje przyjemne uczucia i ciepło dla tych, którzy najlepiej czują się w kapciach i piżamie. Grzejnik konwekcyjny Klarstein Bornholm Smart zapewnia równomierne ogrzewanie i dzielenie ogrzanego powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 40 m2. Dzięki dwóm stopniom grzewczym o mocy 1000 lub 2000 W grzejnik Klarstein Bornholm Smart ogrzewa pomieszczenia do 45 ° C. Tryb ECO minimalizuje zużycie: oszczędza środowisko i Twój portfel. Podczas korzystania z czasomierza grzejnik konwekcyjny włącza się i wyłącza dokładnie co do minuty zgodnie z ustawieniami. Szczególnie praktyczne: dzięki dizajnu SmartHeat Design urządzenie można łatwo podłączyć do Twojej domowej sieci WiFi i można nim kiedykolwiek sterować za pomocą aplikacji Klarstein. Możesz więc włączyć go w drodze do domu i… (electronic-star.pl)

Klarstein Bornholm Smart, grzejnik konwekcyjny, 2000 W, WiFi,…

Klarstein Bornholm Smart, grzejnik konwekcyjny, 2000 W, WiFi, wyświetlacz LED, czasomierz, IP24, biały

Biała elegancja wywołuje przyjemne uczucia i ciepło dla tych, którzy najlepiej czują się w kapciach i piżamie. Grzejnik konwekcyjny Klarstein Bornholm Smart zapewnia równomierne ogrzewanie i dzielenie ogrzanego powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 40 m2. Dzięki dwóm stopniom grzewczym o mocy 1000 lub 2000 W grzejnik Klarstein Bornholm Smart ogrzewa pomieszczenia do 45 ° C. Tryb ECO minimalizuje zużycie: oszczędza środowisko i Twój portfel. Podczas korzystania z czasomierza grzejnik konwekcyjny włącza się i wyłącza dokładnie co do minuty zgodnie z ustawieniami. Szczególnie praktyczne: dzięki dizajnu SmartHeat Design urządzenie można łatwo podłączyć do Twojej domowej sieci WiFi i można nim kiedykolwiek sterować za pomocą aplikacji Klarstein. Możesz więc włączyć go w drodze do domu i… (electronic-star.pl)

Capital Sports Stream M2, wioślarz magnetyczny, wyświetlacz LCD, 16…

Capital Sports Stream M2, wioślarz magnetyczny, wyświetlacz LCD, 16 poziomów, aluminium

Trening dla całego ciała! Wioślarz Stream M2 marki CAPITAL SPORTS umożliwia przeprowadzanie wysoce efektywnego, nieobciążającego stawów, wyjątkowo cichego treningu całego ciała z innowacyjnym systemem polegającym na oporze powietrza i magnesu. Tak dzisiaj wzmacnia się kondycję i mięśnie! Wioślarz Stream M2 marki CAPITAL SPORTS to nie tylko niepowtarzalne wrażenia podczas domowego treningu. Sercem bardzo równomiernego i chroniącego stawy treningu jest wysoce precyzyjne koło zamachowe, które w szczególności charakteryzuje się innowacyjnym połączeniem oporu powietrza i magnesu. Rezultatem jest bardzo przyjemny trening przy bardzo niskim poziomie hałasu. 16-stopniowy system oporu przeciwdziała ruchom wiosłowania, tworząc idealny poziom ćwiczeń zarówno dla początkujących, jak i wytrenowanych… (electronic-star.pl)

Auna Simpfy Wireless, głośnik, DAB+/FM, Bluetooth, wyświetlacz LCD,…

Auna Simpfy Wireless, głośnik, DAB+/FM, Bluetooth, wyświetlacz LCD, obudowa drewniana

Na całym świecie, w kraju i w regionie: bezprzewodowy głośnik Simpfy marki auna z tunerem internetowym, DAB + i FM to potężny odbiornik, który wzbogaca otoczenie dzięki eleganckiej drewnianej obudowie. Głośnik bezprzewodowy Simpfy marki auna łączy się szybko i nieskomplikowanie przez WLAN z dostępnymi sieciami i przybliża muzykalną różnorodność radiowego świata online ze światowej sieci internetowej. Oprócz niezliczonych stacji internetowych można dzięki tunerom radiowym DAB + i FM słuchać wszystkich krajowych i regionalnych stacji radiowych w analogowej i cyfrowej jakości dźwięku. Ponadto istnieje możliwość ustawienia głośnika jako klasycznego stojącego urządzenia radiowego lub zamontowania na ścianie jako półki. Nawiązywanie połączenia oraz dokonywanie ustawień w menu jest bardzo proste… (electronic-star.pl)

Auna Simpfy Wireless, głośnik, DAB+/FM, BT, wyświetlacz LCD,…

Auna Simpfy Wireless, głośnik, DAB+/FM, BT, wyświetlacz LCD, drewniana obudowa

Zasięg ogólnoświatowy, krajowy i regionalny: bezprzewodowy głośnik auna Simpfy z tunerem internetowym, DAB + i FM to potężny odbiornik w eleganckiej drewnianej obudowie, stanowiący atrakcyjny akcent wyposażenia wnętrza.. Głośnik bezprzewodowy auna Simpfy szybko łączy się przez wi-fi z istniejącymi sieciami i przenosi muzyczną różnorodność internetowego, radiowego świata do Twojego domu. Oprócz niezliczonych stacji internetowych, dzięki tunerom radiowym DAB + i FM, wszystkie krajowe i regionalne stacje radiowe mogą być również odtwarzane w analogowej i cyfrowej jakości dźwięku. Istnieje również możliwość ustawienia radia w sposób klasyczny lub przymocowania go do ściany jako swobodnej półki. Utworzenie połączenia i niezbędne ustawienia menu konfiguruje się w bardzo krótkim czasie za pomocą… (electronic-star.pl)

Capital Sports Flow M1, wioślarz, 80 cm, regulowany, wyświetlacz LCD,…

Capital Sports Flow M1, wioślarz, 80 cm, regulowany, wyświetlacz LCD, stal, czarny

Wiosłowanie dla uzyskania znakomitych wyników treningowych! Wioślarz Flow M1 marki CAPITAL SPORTS to kompaktowa wersja naszych sprawdzonych wioślarzy wodnych, łączący wysokiej jakości wzornictwo i wykonanie z niewiarygodnie zbliżonym do naturalnego wrażeniem wiosłowania. Tak dzisiaj wzmacnia się kondycję i mięśnie! Wioślarz Flow M1 marki CAPITAL SPORTS to nie tylko niepowtarzalne wrażenia podczas domowego treningu. Centralnym punktem równomiernego i nieobciążającego stawów treningu jest duży zbiornik wody, którego ergonomicznie ukształtowane wiosło wodne gwarantuje wyjątkowo naturalne wrażenia treningowe zbliżone do naturalnych – czujesz się tak, jakbyś wiosłował na jeziorze. Podobnie jak w łodzi wiosłowej opór treningowy jest regulowany przez wodę i własny wysiłek: Im wyższy poziom wody… (electronic-star.pl)

Capital Sports Galaxy Step, ministepper, pedały wysokiej jakości,…

Capital Sports Galaxy Step, ministepper, pedały wysokiej jakości, wyświetlacz LCD, aplikacja, pomarańczowy

Znakomita forma dzięki ministepperowi Galaxy Step marki Capital Sports : jest to idealny trenażer domowy do zwiększenia sprawności fizycznej i wymaga bardzo mało miejsca! Oprócz poprawy wytrzymałości, prosty i wymagający trening na ministepperze Galaxy Step marki Capital Sports nadaje ładny kształt nogom, pośladkom i biodrom, a także przyspiesza spalanie tłuszczu. Różnica, która prowadzi do zauważalnie samopoczucia już po kilku sesjach treningowych. Dzięki dołączonym linkom fitnessowym (power ropes) wzmacnia się nie tylko wspomniane grupy mięśni, ale także w razie potrzeby obszar ramion i klatki piersiowej. Dane dotyczące osiągów, takie jak zużycie kalorii i ilość nadepnięć na pedały na minutę, można zobaczyć bezpośrednio na wyświetlaczu LCD komputera treningowego, a ustawiany timer… (electronic-star.pl)

Auna DigiPlug FM Radio gniazdkowe, FM/PLL, BT, wyświetlacz LCD, kolor…

Auna DigiPlug FM Radio gniazdkowe, FM/PLL, BT, wyświetlacz LCD, kolor czarny

Wypakuj, włóż go gniazdka i gotowe! Radio gniazdkowe DigiPlug FM marki auna to przenośne urządzenie zapewniające muzyczną rozrywkę każdego dnia. DigiPlug FM marki auna można przenosić z pokoju do pokoju, dysponuje ono poza tym wieloma funkcjami. Dzięki tunerowi FM/PLL radio gniazdkowe odbiera wszystkie lokalne stacje radiowe, a kontrastowy wyświetlacz LCD z funkcją RDS dostarcza w każdej chwili wszelkie cyfrowe informacje dodatkowe, takie jak godzina, wykonawca i nazwa stacji radiowej. Dzięki funkcji Bluetooth można odtwarzać bezprzewodowo poprzez streaming audio niezliczone pliki muzyczne ze smartfona, laptopa i tabletu. Rankiem podczas parzenia kawy w kuchni możesz posłuchać prognozy pogody oraz aktualnych kursów giełdowych, w południe możesz streamować w garażu najnowsze przeboje pop,… (electronic-star.pl)

Auna DigiPlug FM Radio gniazdkowe, FM/PLL, BT, wyświetlacz LCD, kolor…

Auna DigiPlug FM Radio gniazdkowe, FM/PLL, BT, wyświetlacz LCD, kolor biały

Wypakuj, włóż go gniazdka i gotowe! Radio gniazdkowe DigiPlug FM marki auna to przenośne urządzenie zapewniające muzyczną rozrywkę każdego dnia. DigiPlug FM marki auna można przenosić z pokoju do pokoju, dysponuje ono poza tym wieloma funkcjami. Dzięki tunerowi FM/PLL radio gniazdkowe odbiera wszystkie lokalne stacje radiowe, a kontrastowy wyświetlacz LCD z funkcją RDS dostarcza w każdej chwili wszelkie cyfrowe informacje dodatkowe, takie jak godzina, wykonawca i nazwa stacji radiowej. Dzięki funkcji Bluetooth można odtwarzać bezprzewodowo poprzez streaming audio niezliczone pliki muzyczne ze smartfona, laptopa i tabletu. Rankiem podczas parzenia kawy w kuchni możesz posłuchać prognozy pogody oraz aktualnych kursów giełdowych, w południe możesz streamować w garażu najnowsze przeboje pop,… (electronic-star.pl)

Auna DigiPlug DAB Radio gniazdkowe, DAB+, FM/PLL, BT, wyświetlacz LCD…

Auna DigiPlug DAB Radio gniazdkowe, DAB+, FM/PLL, BT, wyświetlacz LCD, kolor biały

Wypakuj, włóż go gniazdka i gotowe! Radio gniazdkowe DigiPlug DAB marki auna to przenośne urządzenie zapewniające muzyczną rozrywkę każdego dnia. DigiPlug DAB marki auna można przenosić z pokoju do pokoju, dysponuje ono poza tym wieloma funkcjami. Wbudowany tuner DAB+ odbiera wszystkie cyfrowe stacje radiowe, a tuner FM/PLL stacje analogowe w najwyższej jakości dźwięku bez żadnych zakłóceń. Kontrastowy wyświetlacz LCD z funkcją RDS dostarcza w każdej chwili wszelkie cyfrowe informacje dodatkowe, takie jak godzina, wykonawca i nazwa stacji radiowej. Dzięki funkcji Bluetooth można odtwarzać bezprzewodowo poprzez streaming audio niezliczone pliki muzyczne ze smartfona, laptopa i tabletu. Rankiem podczas parzenia kawy w kuchni możesz posłuchać prognozy pogody oraz aktualnych kursów giełdowych… (electronic-star.pl)

Klarstein Prism okap kuchenny wyciągowy 720m³/h wyświetlacz LCD…

Klarstein Prism okap kuchenny wyciągowy  720m³/h wyświetlacz LCD timer kolory RGB czarny

Wyspowy okap kuchenny Prism marki Klarstein wzbogaci przestrzeń kuchenną o elegancki akcent i uwolni powietrze od oparów i nieprzyjemnych zapachów. W yciąg kuchenny Klarstein Prism w konwencji PureAmbience dodaje wyspom kuchennym wytworności i szyku. Okap zwisa swobodnie z sufitu na stalowych linkach odpornych na rozerwanie, i wyciąga wszelkie opary i zapachy znad płyty kuchennej. Wyposażony w funkcję booster odsysa on opary z maks. wydajnością 720 m³/h. Tym samym nadaje się idealnie do dużych kuchni z wyspową płytą kuchenną w stylu amerykańskim. Wbudowane oświetlenie płyty kuchennej LED zapewnia jasne, białe światło, którego kolor, dzięki koncepcji Balanced Light, można indywidualnie dobierać w zależności od nastroju. Wyciąg Prism firmy Klarstein wyróżnia się także eleganckim… (electronic-star.pl)

Auna DigiPlug DAB Radio gniazdkowe, DAB+, FM/PLL, BT, wyświetlacz LCD…

Auna DigiPlug DAB Radio gniazdkowe, DAB+, FM/PLL, BT, wyświetlacz LCD, kolor czarny

DigiPlug DAB marki auna można przenosić z pokoju do pokoju, dysponuje ono poza tym wieloma funkcjami. Wbudowany tuner DAB+ odbiera wszystkie cyfrowe stacje radiowe, a tuner FM/PLL stacje analogowe w najwyższej jakości dźwięku bez żadnych zakłóceń. Kontrastowy wyświetlacz LCD z funkcją RDS dostarcza w każdej chwili wszelkie cyfrowe informacje dodatkowe, takie jak godzina, wykonawca i nazwa stacji radiowej. Dzięki funkcji Bluetooth można odtwarzać bezprzewodowo poprzez streaming audio niezliczone pliki muzyczne ze smartfona, laptopa i tabletu. Rankiem podczas parzenia kawy w kuchni możesz posłuchać prognozy pogody oraz aktualnych kursów giełdowych, w południe możesz streamować w garażu najnowsze przeboje pop, a wieczorem w sypialni śledzić najważniejsze informacje dnia. Ponadto radio… (electronic-star.pl)

Capital Sports Challenger, bieżnia, kąt nachylenia 40°, 0,8-18 km/h,…

Capital Sports Challenger, bieżnia, kąt nachylenia 40°, 0,8-18 km/h, wyświetlacz LCD

Bieżnia Capital Sports Challenger zapewnia trening wytrzymałościowy na wysokim poziomie. Dostosuj indywidualnie nachylenie podczas biegu, - maksymalnie 40 °. - i prędkość do poziomu treningu lub podejmij wyzwanie wykorzystując 13 programów. Masz duży wybór! Bieżnia Challenger oferuje najnowszą technologię bieżni do domowego treningu wytrzymałościowego i cardio. Sprzęt ten jest wyposażony w liczne funkcje, takie jak zintegrowane głośniki, złącze USB, odtwarzacz MP3, uchwyty z funkcją pomiaru pulsu oraz zintegrowaną kontrolę prędkości i stopnia nachylenia. Dzięki tym wygodnym funkcjom prawie zapomnisz o treningu - niezależnie od pogody i pory dnia! Duża powierzchnia biegowa 46 x 140 cm i 2,5 KM silnik prądu stałego o prędkości 0,8 - 18 km / h zapewniają odpowiednie wymagania treningowe,… (electronic-star.pl)

Stacja pogodowa z wyświetlaczem LCD 2× 1,5 V AAA

Stacja pogodowa z wyświetlaczem LCD 2× 1,5 V AAA

(liderlamp.pl)

Stacja pogodowa z wyświetlaczem LCD 3× 1,5 V AAA

Stacja pogodowa z wyświetlaczem LCD 3× 1,5 V AAA

(liderlamp.pl)

Solight TE82 - Stacja meteorologiczna z LCD wyświetlaczem 3xAAA/2xAAA

Solight TE82 - Stacja meteorologiczna z LCD wyświetlaczem 3xAAA/2xAAA

(liderlamp.pl)

Auna Ambient, radio DAB+/FM, Bluetooth 5.0, AUX-In, wyświetlacz LCD,…

Auna Ambient, radio DAB+/FM, Bluetooth 5.0, AUX-In, wyświetlacz LCD, budzik, imitacja drewna, brązowe

Wiadomo, co jest grane! Radio DAB+/FM Ambient marki auna odbiera nie tylko niezliczone stacje radiowe bez żadnych zakłóceń, ale streamuje także pliki muzyczne z nośników danych USB lub podłączonych urządzeń. Radio DAB+/FM Ambient marki auna odbiera cyfrowe stacje DAB/DAB+ oraz analogowe stacje UKF. Praktyczne wyszukiwanie stacji skanuje całe pasmo częstotliwości i zapisuje znalezione programy. Dzięki wielofunkcyjnemu pokrętłu dokonywanie ustawień w menu jest bardzo szybkie i od razu można zacząć słuchać stacji radiowych. Do dyspozycji jest 40 miejsc w pamięci na stacje radiowe, po 20 na pasmo częstotliwości DAB i UKF. Urządzenie posiada wyświetlacz LCD, który wyświetla różne informacje, takie jak odbierana stacja radiowa, tytuł aktualnego utworu lub aktualna godzina. Kto nie ma już ochoty… (electronic-star.pl)

OneConcept Beaufort stacja pogodowa radiowa 100m wyświetlacz dotykowy…

OneConcept Beaufort stacja pogodowa radiowa 100m wyświetlacz dotykowy LCD solarna

Jaka jest dziś pogoda i jaka może być jutro? Wszystkim, których nurtuje to pytanie, stacja pogodowa oneConcept Beaufort daje wyczerpującą odpowiedź. Juz nigdy nie wyjdziesz z domu niewłaściwie ubrany, ponieważ dzięki wielu czujnikom pogodowym wiadomo dokładnie, czy można spodziewać się deszczu, czy jest ciepło, czy też zimno lub z jaką siłą wije wiatr. Korzystając z pogodynki Beaufort nawet meteopaci dowiedzą się, jaką pogodę przyniesie dzień i czy powinni przezornie zaopatrzyć się w środki przeciwbólowe. Stacja pogodowa oneConcept Beaufort składa się z dwóch części - umieszczanej na zewnątrz anteny z sensorami i połączonego radiowo wyświetlacza umożliwiającego wygodny odczyt w domu zebranych informacji. Aż cztery czujniki dostarczają stacji pogodowej wyczerpujących danych bazujących na… (electronic-star.pl)

Stacja pogodowa z wyświetlaczem LCD screen 2× 1,5 V AA

Stacja pogodowa z wyświetlaczem LCD screen 2× 1,5 V AA

(liderlamp.pl)

Auna Ambient, radio DAB+/FM, Bluetooth 5.0, AUX-In, wyświetlacz LCD,…

Auna Ambient, radio DAB+/FM, Bluetooth 5.0, AUX-In, wyświetlacz LCD, budzik, minutnik do jajek, imitacja drewna, białe

Wiadomo, co jest grane! Radio DAB+/FM Ambient marki auna odbiera nie tylko niezliczone stacje radiowe bez żadnych zakłóceń, ale streamuje także pliki muzyczne z nośników danych USB lub podłączonych urządzeń. Radio DAB+/FM Ambient marki auna odbiera cyfrowe stacje DAB/DAB+ oraz analogowe stacje UKF. Praktyczne wyszukiwanie stacji skanuje całe pasmo częstotliwości i zapisuje znalezione programy. Dzięki wielofunkcyjnemu pokrętłu dokonywanie ustawień w menu jest bardzo szybkie i od razu można zacząć słuchać stacji radiowych. Do dyspozycji jest 40 miejsc w pamięci na stacje radiowe, po 20 na pasmo częstotliwości DAB i UKF. Urządzenie posiada wyświetlacz LCD, który wyświetla różne informacje, takie jak odbierana stacja radiowa, tytuł aktualnego utworu lub aktualna godzina. Kto nie ma już ochoty… (electronic-star.pl)

Waldbeck Kopernikus, radiowa stacja pogodowa, wyświetlacz dotykowy…

Waldbeck Kopernikus, radiowa stacja pogodowa, wyświetlacz dotykowy LCD, moduł wewnętrzny i zewnętrzny, biały

Jaka dziś pogoda, a jaka będzie jutro? Wszystkim, których nurtuje to pytanie, stacja pogodowa Kopernikus marki Waldbeck daje wyczerpującą odpowiedź. Już nigdy nie wyjdziesz z domu niewłaściwie ubrany, ponieważ dzięki czujnikom pogodowym wiadomo dokładnie, czy można spodziewać się deszczu, czy jest ciepło, czy też zimno lub z jaką siłą wieje wiatr. Nawet osoby wrażliwe na pogodę będą dzięki Kopernikus wiedzieć dokładnie, czego mogą oczekiwać od dnia i czy powinny raczej zabrać ze sobą kilka środków przeciwbólowych. Stacja pogodowa Kopernikus marki Waldbeck składa się z dwóch części – umieszczanej na zewnątrz anteny z czujnikami i połączonego radiowo wyświetlacza umożliwiającego wygodny odczyt w domu zebranych informacji. Cztery czujniki dostarczają stacji pogodowej wyczerpujących danych… (electronic-star.pl)

Klarstein Quickstick Free Pompa do gotowania próżniowego 0–95°C…

Klarstein Quickstick Free Pompa do gotowania próżniowego 0–95°C wyświetlacz dotykowy LCD kolor czarny

Dzięki pompie do gotowania próżniowego Quickstick Free marki Klarstein każdy będzie gotował jak profesjonalista: Bez dużego nakładu pracy przygotowuje się zdrowe i smaczne posiłki. Zalety gotowania próżniowego przy użyciu pompy do gotowania próżniowego są oczywiste: Zawartość zamkniętego woreczka jest gotowana delikatnie w stałej, niskiej temperaturze w kąpieli wodnej. Nie następuje utrata witamin i minerałów, lecz pozostają one w gotowanym produkcie, nie rozpuszczając się w gotującej wodzie. Jest to nie tylko zdrowe, ale i smaczne: Artykuły spożywcze nie rozgotowują się, warzywa i ryby pozostają miękkie i soczyste. Dzięki technologii Accurate Temperature pompa do gotowania próżniowego ogrzewa do 10 l wody z dokładnością do 0,3°C. Wbudowana pompa cyrkulacyjna utrzymuje temperaturę wody na… (electronic-star.pl)

Concept KS3014bc konwektor, czarny

Concept KS3014bc konwektor, czarny

 Masz nowocześnie urządzone mieszkanie i rozważasz zakup konwektora? KS3014bc to doskonały wybór. Stanowi piękny dodatek dzięki neutralnej czerni i atrakcyjnemu wzornictwu. Konwektor wyposażony jest w termostat, dzięki któremu temperatura w pomieszczeniu będzie zawsze idealna. Po włączeniu funkcji grzania urządzenie na przemian włącza się i wyłącza, utrzymując w ten sposób wybraną temperaturę. Nie spowoduje to niepotrzebnego przegrzania pomieszczenia, a także pozwoli zaoszczędzić pieniądze na zużyciu energii. Parametry techniczne: konwektor wolnostojący bardzo atrakcyjny wygląd, odpowiedni do nowoczesnych wnętrz termostat uchwyty do przenoszenia 3 poziomy mocy: 750/1250/2000 W (4home.pl)

Concept KS3020 konwektor 2000 W, biały

Concept KS3020 konwektor 2000 W, biały

 Z konwektorem KS3020 od Concept zimno Cię nie zaskoczy. Urządzenie szybko ogrzewa przestrzeń i utrzymuje wybraną temperaturę dzięki praktycznemu termostatowi, który automatycznie włącza i wyłącza element grzejny. Pozwala to uniknąć niepotrzebnego przegrzania przestrzeni i jednocześnie oszczędza zużycie energii. Konwektor KS3020 znajdzie swoje zastosowanie dosłownie wszędzie. Dzięki atrakcyjnemu wyglądowi i neutralnej kolorystyce wpisze się w wystrój każdego nowoczesnego domu lub biura. Jedną z głównych zalet konwektorów jest szybkie nagrzewanie. Model KS3020 oferuje 3 poziomy regulacji mocy: 850 W, 1200 W i 2000 W. Wystarczy włączyć, wybrać żądany poziom na panelu sterowania, a konwektor ogrzeje pomieszczenie w mgnieniu oka. Parametry techniczne: konwektor wolnostojący atrakcyjny design… (4home.pl)

Concept KS3018 konwektor z turbo, biały

Concept KS3018 konwektor z turbo, biały

 Masz nowocześnie urządzone mieszkanie i rozważasz zakup konwektora? KS3018 to doskonały wybór. Stanowi piękny dodatek dzięki neutralnej bieli i atrakcyjnemu wzornictwu. Konwektor wyposażony jest w termostat, dzięki któremu temperatura w pomieszczeniu będzie zawsze idealna. Po włączeniu funkcji grzania urządzenie na przemian włącza się i wyłącza, utrzymując w ten sposób wybraną temperaturę. Nie spowoduje to niepotrzebnego przegrzania pomieszczenia, a także pozwoli zaoszczędzić pieniądze na zużyciu energii. Przełącznik mocy służy do łatwego wyboru potrzebnej mocy. Użytkownik może wybierać spośród trzech ustawień: 750, 1250 i 2000 W. Aby szybciej osiągnąć wymaganą temperaturę w pomieszczeniu, najłatwiejszym sposobem jest wykorzystanie wentylatora TURBO. Parametry techniczne: konwektor… (4home.pl)

Oczyszczacz powietrza PURE 42 m3/h 3,5W/230V

Oczyszczacz powietrza PURE 42 m3/h 3,5W/230V

(liderlamp.pl)

Concept KS3030 konwektor z turbo 2000 W, biały

Concept KS3030 konwektor z turbo 2000 W, biały

 Z konwektorem KS3030 od Concept zimno Cię nie zaskoczy. Urządzenie szybko ogrzewa przestrzeń i utrzymuje wybraną temperaturę dzięki praktycznemu termostatowi, który automatycznie włącza i wyłącza element grzejny. Pozwala to uniknąć niepotrzebnego przegrzania przestrzeni i jednocześnie oszczędza zużycie energii. Jedną z głównych zalet konwektorów jest szybkie nagrzewanie. Model KS3030 oferuje 3 poziomy regulacji mocy: 1200 W, 2000 W i 2000 W +wentylator. Wystarczy włączyć, wybrać żądany poziom na panelu sterowania, a konwektor ogrzeje pomieszczenie w mgnieniu oka. Dzięki funkcji TURBO zwiększa się wydajność i szybciej osiąga żądaną temperaturę. Konwektor dysponuje zintegrowanym wentylatorem, który zapewni szybkie nagrzanie i bardziej efektywny transfer ciepła. Konwektor KS3030 znajdzie… (4home.pl)

Varta 40084 - LCD Smart ładowarka ULTRA FAST+ 4xNiMH AAA/AA 2100 mAh…

Varta 40084 - LCD Smart ładowarka ULTRA FAST+ 4xNiMH AAA/AA 2100 mAh 230V

(liderlamp.pl)

Obraz sømcasa Wifi, 30x40 cm

Obraz sømcasa Wifi, 30x40 cm

sømcasa to hiszpańska marka funkcjonująca na rynku meblarskim już od 1990 roku. Jej produkty wyróżniają się przede wszystkim oryginalnością i świetną jakością wykonania. Łączą w sobie najlepsze cechy skandynawskiego designu i hiszpańskiego temperamentu. To sprawia, że Twój dom przemieni się w doskonałą, pełną pozytywnej energii przestrzeń. (bonami.pl)

Oczyszczarka powietrza PAPHEPA 218 m3/h 45W/230V/59dB

Oczyszczarka powietrza PAPHEPA 218 m3/h 45W/230V/59dB

(liderlamp.pl)

Klarstein Baltrum Flow, grzejnik elektryczny, konwektor, 2000 W,…

Klarstein Baltrum Flow, grzejnik elektryczny, konwektor, 2000 W, wolnostojący, biały

Błogie ciepło. Elegancki grzejnik konwekcyjny Klarstein Baltrum zapewni przyjemną temperaturę w pomieszczeniach. Moc grzejnika elektrycznego reguluje się wygodnie w trzech stopniach: 800, 1200 lub 2000 W, dzięki czemu doskonale reaguje on na Twoje potrzeby, od szybkiego ogrzewania po ekonomiczne utrzymywanie ciepła. Zintegrowany termostat można ustawić w zakresie 7 - 35 ° C na każdym poziomie. Ciepłe powietrze unosi się grzejnikiem, zapewniając w ten sposób cyrkulację ciepła w całym pomieszczeniu. Opcjonalnie włączany turbowentylator, który wydmuchuje ciepłe powietrze z przodu urządzenia i rozprowadza je bezpośrednio po pomieszczeniu, pomoże jeszcze szybciej ogrzać wnętrze. Cicha praca oraz dostępny timer sprawiają, że grzejnik konwektorowy Klarstein Baltrum sprawdzi się w salonie,… (electronic-star.pl)

Klarstein Baltrum Flow, grzejnik elektryczny, konwektor, 2000 W,…

Klarstein Baltrum Flow, grzejnik elektryczny, konwektor, 2000 W, wolnostojący, biały

Błogie ciepło. Elegancki grzejnik konwekcyjny Klarstein Baltrum zapewni przyjemną temperaturę w pomieszczeniach. Moc grzejnika elektrycznego reguluje się wygodnie w trzech stopniach: 800, 1200 lub 2000 W, dzięki czemu doskonale reaguje on na Twoje potrzeby, od szybkiego ogrzewania po ekonomiczne utrzymywanie ciepła. Zintegrowany termostat można ustawić w zakresie 7 - 35 ° C na każdym poziomie. Ciepłe powietrze unosi się grzejnikiem, zapewniając w ten sposób cyrkulację ciepła w całym pomieszczeniu. Cicha praca oraz dostępny timer sprawiają, że grzejnik konwektorowy Klarstein Baltrum sprawdzi się w salonie, sypialni lub gabinecie. Po zakończonej pracy Klarstein Baltrum wyłącza się automatycznie. Do łatwego sterowania służy pilot oraz dotykowy panel obsługi bezpośrednio na urządzeniu.… (electronic-star.pl)

Tablica cyfrowa LCD InnovaGoods Magic

Tablica cyfrowa LCD InnovaGoods Magic

InnovaGoods wie, że czas jest najcenniejszą wartością, dlatego przedstawia unikalne gadżety, dzięki którym życie będzie o wiele łatwiejsze. Daj im szansę, a przekonasz się, że znajdą stałe miejsce w Twoim domu. (bonami.pl)

Nedis WEST402WT - Stacja pogodowa z wyświetlaczem LCD 230V biała

Nedis WEST402WT - Stacja pogodowa z wyświetlaczem LCD 230V biała

(liderlamp.pl)

Nedis WEST404BK - Stacja pogodowa z wyświetlaczem LCD 230V czarna

Nedis WEST404BK - Stacja pogodowa z wyświetlaczem LCD 230V czarna

(liderlamp.pl)

Lucci Air 210013 - Zdalne sterowanie LCD

Lucci Air 210013 - Zdalne sterowanie LCD

(liderlamp.pl)

Bticino 363911 - Wideo dzwonek bezprzewodowy Class 300 WIFI

Bticino 363911 - Wideo dzwonek bezprzewodowy Class 300 WIFI

(liderlamp.pl)

ProfiCare PC-BSR 3043 odkurzacz automatyczny WiFi, czarny

ProfiCare PC-BSR 3043 odkurzacz automatyczny WiFi, czarny

 Odkurzacz automatyczny BSR 3043 marki ProfiCare może współpracować z asystentami głosowymi Amazon Alexa oraz Asystentem Google. Jest wyposażony w obrotowe szczotki podłogowe i szczotki boczne. Czyści nie tylko brud, kurz i okruchy, ale także sierść zwierząt. Nadaje się do wszystkich twardych podłóg, płytek i dywanów z krótkim włosiem. Koła są gumowane, dzięki czemu są nie rysują delikatnych powierzchni. Odkurzacz automatyczny posiada 4 tryby: automatyczny, spot, narożny, systematyczny. Funkcja sterowania żyroskopem - niezależna orientacja dla szybszych i bardziej wydajnych wyników czyszczenia. Do dokładnego czyszczenia trudno dostępnych narożników i kątów stosuje się 2 wyjątkowo długie szczotki boczne, które bez problemu poradzą sobie z tymi obszarami. Dzięki wysokości zaledwie 7,5 cm… (4home.pl)

Klarstein PurePal oczyszczacz powietrza 2w1 nawilżacz powietrza 15W…

Klarstein PurePal oczyszczacz powietrza 2w1 nawilżacz powietrza 15W biały

Wreszcie można odetchnąć głęboko! Oczyszczacz powietrza Klarstein PurePal zapewnia zdrowy i przyjemny klimat w pomieszczeniach! Dzięki nowoczesnemu wzornictwu sprzęt ten dobrze wpisuje się w każdą przestrzeń biurową i mieszkalną. Nadaje się również do zastosowań w nocy ze względu na cichą pracę. Odetchnąć z ulgą mogą zwłaszcza alergicy, ponieważ oczyszczacz / wypłukiwacz powietrza usuwa pyłki przez cały rok. Klarstein PurePal jest również przyjazny dla środowiska i kieszeni: wymaga jedynie zaopatrzenia w wodę i nie generuje kosztów pochodnych. Zasada działania o czyszczacza powietrza jest genialna w swej prostocie: Wentylator zasysa powietrze z otoczenia i kieruje je poprzez obracający się powoli walec dyskowy, zanurzony do połowy w wodzie. Osad wodny pozostaje na tarczach ze względu na… (electronic-star.pl)

Klarstein Highrise Wentylator Chłodnica powietrza Nawilżacz powietrza…

Klarstein Highrise Wentylator Chłodnica powietrza Nawilżacz powietrza 35W 2,5l

Centrala świeżego, schłodzonego powietrza! Klimatyzator Highrise marki Klarstein z praktycznymi funkcjami i niezajmującą dużo miejsca konstrukcją wieżową dla uzyskania wymarzonego klimatu w gorące, letnie dni. Dotykowy panel obsługi na górnej stronie pozwala na ustawienie kombinacji klimatyzacji według indywidualnych upodobań. Różne funkcje są przy tym prezentowane w czytelny sposób przez zrozumiałe symbole. Trzy stopnie mocy oraz opcjonalnie włączana funkcja oscylacji umożliwiają precyzyjne dostosowanie do aktualnych warunków pogodowych, do wielkości pomieszczenia oraz do naszej aktualnej pozycji w pomieszczeniu. Urządzenie dysponuje ponadto trzeba różnymi trybami pracy, jak. np. tryb naturalny, w którym prąd powietrza wzrasta i opada tak jak w przypadku naturalnego wiatru. Pakiet lodowy… (electronic-star.pl)

PATONA - Ładowarka Dual GoPro MAX s LCD

PATONA - Ładowarka Dual GoPro MAX s LCD

(liderlamp.pl)

Klarstein Gotland Konwektor szklany 600, 900 i 1500 W urządzenie…

Klarstein Gotland Konwektor szklany 600, 900 i 1500 W urządzenie stojące kolor czarny

Grzejnik Gotland marki Klarstein to ozdoba każdego pomieszczenia i gwarancja przyjemnych temperatur wewnętrznych. W przeciwieństwie do innych grzejników urządzenie to posiada znakomity wygląd dzięki frontowi z czarnego szkła bezpiecznego. Grzejnikiem o mocy maksymalnej rzędu 1500 W steruje się wygodnie przy użyciu pokrętła, ustawiając stopnie grzewcze 600, 900 i 1500 W. Samoregulujący termostat oraz wbudowany bezpiecznik temperaturowy gwarantują w niezawodny sposób utrzymanie stałej temperatury w pomieszczeniu i energooszczędną pracę. Lampka kontrolna informuje poza tym o dokonanych ustawieniach. Dzięki dużemu frontowi szklanemu ze szkła bezpiecznego urządzenie można wyjątkowo szybko i łatwo wyczyścić. Dzięki nóżkom grzejnik Gotland marki Klarstein można bez problemu przemieszczać i… (electronic-star.pl)

Klarstein Whirlwind 3-in-1 Wentylator schładzacz powietrza Nawilżacz…

Klarstein Whirlwind 3-in-1 Wentylator schładzacz powietrza Nawilżacz powietrza 5

Świeża morska bryza! Klimatyzator Whirlwind Klarstein 3-w-1 zapewnia czyste, schłodzone powietrze w pomieszczeniach w gorące dni letnie. Dzięki wentylatorowi, schładzaczowi powietrza i nawilżaczowi powietrza przegrzane pomieszczenia biurowe i mieszkalne staną się oazami z idealna temperaturą. "Zachowaj zimną głowę - "ochłodzenie za naciśnięciem przycisku". Armatura obsługiwana poprzez wyświetlacz LCD wraz z sześcioma przyciskami funkcyjnymi pozwala na ustawienie kombinacji klimatyzacji według indywidualnych upodobań. Obsługa jest łatwa i intuicyjna dzięki łatwo zrozumiałym symbolom. Trzy stopnie mocy oraz opcjonalnie włączany, automatyczny ruch obrotowy lameli 360° umożliwiają precyzyjne dostosowanie do aktualnych warunków pogodowych, do wielkości pomieszczenia oraz do naszej aktualnej… (electronic-star.pl)

PATONA - Ładowarka Foto Triple Canon LP-E6 + LCD

PATONA - Ładowarka Foto Triple Canon LP-E6 + LCD

(liderlamp.pl)

PATONA - Ładowarka Dual Olympus BLS5 z LCD,USB

PATONA - Ładowarka Dual Olympus BLS5 z LCD,USB

(liderlamp.pl)

PATONA - Ładowarka Foto Triple Sony NP-FZ100 + LCD

PATONA - Ładowarka Foto Triple Sony NP-FZ100 + LCD

(liderlamp.pl)

PATONA - Ładowarka Foto Triple Sony NP-FW50 + LCD

PATONA - Ładowarka Foto Triple Sony NP-FW50 + LCD

(liderlamp.pl)

PATONA - Ładowarka HighSpeed s LCD AA/AAA Patona

PATONA - Ładowarka HighSpeed s LCD AA/AAA Patona

(liderlamp.pl)

Klarstein Whirlwind 3-in-1 Klimatyzator wentylator schładzacz…

Klarstein Whirlwind 3-in-1 Klimatyzator wentylator schładzacz powietrza nawilżacz powietrza czarny

Świeża morska bryza! Klimatyzator Whirlwind Klarstein 3-w-1 zapewnia czyste, schłodzone powietrze w pomieszczeniach w gorące dni letnie. Dzięki wentylatorowi, schładzaczowi powietrza i nawilżaczowi powietrza przegrzane pomieszczenia biurowe i mieszkalne staną się oazami z idealna temperaturą. "Zachowaj zimną głowę - "chłodzenie powietrza przez naciśnięcie przycisku". Armatura obsługiwana poprzez wyświetlacz LCD wraz z sześcioma przyciskami funkcyjnymi pozwala na ustawienie kombinacji klimatyzacji według indywidualnych upodobań. Obsługa jest łatwa i intuicyjna dzięki łatwo zrozumiałym symbolom. Trzy stopnie mocy oraz opcjonalnie włączany, automatyczny ruch obrotowy lameli 360° umożliwiają precyzyjne dostosowanie do aktualnych warunków pogodowych, do wielkości pomieszczenia oraz do naszej… (electronic-star.pl)

OneConcept RV1 kamera cofania z uchwytem do tablicy rejestracyjnej…

OneConcept RV1 kamera cofania z uchwytem do tablicy rejestracyjnej nadajnik WiFi

Kamera cofania z mocowaniem do tablicy rejestracyjnej RV1 marki oneConcept to dobry wybór dla kierowców mających problemy z jazdą do tyłu. Od tej chwili cofanie, zawracanie, wjazd lub wyjazd tyłem staną się łatwe. Oznacza to w praktyce poprawę bezpieczeństwa użytkowania wszystkich samochodów osobowych, dostawczych, kempingowych, vanów, kombi, SUV-ów i przyczep. Kolorowa kamera wbudowana jest w ramkę standardowego mocowania tablicy rejestracyjnej, zawierającej liczne otwory służące do montażu na większości samochodów osobowych. Dzięki temu w zasięgu wzroku znajdą się trudno dostępne miejsca z tyłu pojazdu. Łatwy do umieszczenia w bagażniku nadajnik WiFi przesyła bezprzewodowo sygnał wideo do 10m na iPhone / iPad lub Android. Za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji na ekranie urządzenia można… (electronic-star.pl)

PATONA - Ładowarka Foto Dual LCD Canon LP-E6- USB

PATONA - Ładowarka Foto Dual LCD Canon LP-E6- USB

(liderlamp.pl)

PATONA - Ładowarka Dual Canon NB-13L s LCD,USB

PATONA - Ładowarka Dual Canon NB-13L s LCD,USB

(liderlamp.pl)

PATONA - Ładowarka Dual Fuji NP-W126 s LCD,USB

PATONA - Ładowarka Dual Fuji NP-W126 s LCD,USB

(liderlamp.pl)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zamknąć