Klarstein zamienna dysza do mebli do odkurzacza na mokro i sucho ivc 80

Klarstein Zamienna dysza do mebli do odkurzacza na mokro i sucho IVC…

Klarstein Zamienna dysza do mebli do odkurzacza na mokro i sucho IVC-80

Zamienna dysza do mebli do modelu odkurzacza Klarstein IVC-80. Zastępuje stare i zniszczone lub całkiem zabrudzone nasadki do czyszczenia mebli. Aby zachować wydajność odkurzacza, należy regularnie wymieniać będące w częstej eksploatacji, zużywające się części. (electronic-star.pl)

Klarstein Zamienna dysza do mebli do odkurzacza na mokro i sucho IVC…

Klarstein Zamienna dysza do mebli do odkurzacza na mokro i sucho IVC-30 i IVC-50

Zamienna dysza do mebli do modelu odkurzacza Klarstein IVC-30 i IVC-50. Zastępuje stare i zniszczone lub całkiem zabrudzone nasadki do czyszczenia mebli. Aby zachować wydajność odkurzacza, należy regularnie wymieniać będące w częstej eksploatacji, zużywające się części. (electronic-star.pl)

Klarstein zamienna dysza ssąca do odkurzacza na mokro i sucho IVC-30…

Klarstein zamienna dysza ssąca do odkurzacza na mokro i sucho IVC-30/50

Zamienna dysza ssąca do modelu odkurzacza Klarstein IVC-30 i IVC-50. Zastępuje stare i zniszczone lub całkiem zabrudzone nasadki do czyszczenia podłóg. Aby zachować wydajność odkurzacza, należy regularnie wymieniać będące w częstej eksploatacji, zużywające się części. (electronic-star.pl)

Klarstein zamienny filtr do odkurzacza na mokro i sucho IVC-80

Klarstein zamienny filtr do odkurzacza na mokro i sucho IVC-80

Zamienny koszyk filtra zastępuje zużyte i zatkane filtry w odkurzaczu do pracy na mokro i sucho IVC-80 firmy Klarstein. Kosz filtra zbiera gruboziarniste pozostałości pyłu i brudu z zasysanego powietrza. Aby utrzymać wysoką jakość odkurzacza, należy regularnie wymieniać filtr (electronic-star.pl)

Klarstein zamienna dysza ssąca do odkurzacza na mokro IVC-80

Klarstein zamienna dysza ssąca do odkurzacza na mokro IVC-80

Zamienna szczotka z tworzywa sztucznego do czyszczenia podłóg na mokro do modelu odkurzacza Klarstein IVC-80. Zastępuje stare i zniszczone lub całkiem zabrudzone nasadki ssące do czyszczenia na mokro. Aby zachować wydajność odkurzacza, należy regularnie wymieniać będące w częstej eksploatacji, zużywające się części. (electronic-star.pl)

Klarstein zamienna dysza ze szczotką do odkurzaczy na mokro i sucho…

Klarstein zamienna dysza ze szczotką do odkurzaczy na mokro i sucho IVC-30 und IVC-50

Zamienna dysza ze szczotką do modeli odkurzacza Klarstein IVC-30 und IVC-50. Zastępuje stare i zniszczone lub całkiem zabrudzone szczotki ssące. Aby zachować wydajność odkurzacza, należy regularnie wymieniać będące w częstej eksploatacji, zużywające się części. (electronic-star.pl)

Klarstein kółka/rolki zamienne do odkurzacza na mokro i sucho IVC-30,…

Klarstein kółka/rolki zamienne do odkurzacza na mokro i sucho IVC-30, komplet 4 sztuk

Zestaw 4 rolek /kółek zamiennych Klarstein do modelu odkurzacza IVC-30. Zastępuje stare i zniszczone lub bardzo zabrudzone kółka. Aby zachować wydajność odkurzacza, należy regularnie wymieniać będące w częstej eksploatacji, zużywające się części. (electronic-star.pl)

Klarstein IVC-50 odkurzacz na mokro/sucho 50l 2000W

Klarstein IVC-50 odkurzacz na mokro/sucho 50l 2000W

Odkurzacz przemysłowy IVC- 50 Klarstein z dwoma silnikami przystępuje do pracy z niespożytą energią. Wyposażony we wtyczkę Schuko może pracować wszędzie, gdzie znajdzie dostęp do gniazdka zasilania. Zadanie to ułatwia mu długi, 8-metrowy przewód zasilający, dzięki któremu odkurzacz do odkurzania na mokro/sucho ma duży zakres działania. Odkurzacz Klarstein posiada duży, 50-litrowy pojemnik ze stali nierdzewnej - stabilny mechanicznie, odporny na korozję i brud. Dzięki długiemu, 70cm ponownie zamykanemu wężowi spustowemu, odkurzacz można łatwo opróżniać nawet w trudno dostępnych kanalizacjach. W czasie pozbywania się zawartości, uchwyt utrzymuje końcówkę węża zawsze powyżej lustra wody, bez uprzedniej utraty jego treści przeznaczonej do opróżnienia. Aby łatwiej opróżnić odkurzacz, można go… (electronic-star.pl)

Klarstein IVC-30 odkurzacz na mokro/sucho 30l 1800W

Klarstein IVC-30 odkurzacz na mokro/sucho 30l 1800W

Odkurzacz przemysłowy IVC- 30 Klarstein z dwoma silnikami przystępuje do pracy z niespożytą energią. Wyposażony we wtyczkę Schuko może pracować wszędzie, gdzie znajdzie dostęp do gniazdka zasilania. Zadanie to ułatwia mu długi, 8-metrowy przewód zasilający, dzięki któremu odkurzacz do odkurzania na mokro/sucho ma duży zakres działania. Odkurzacz Klarstein posiada duży, 30-litrowy pojemnik ze stali nierdzewnej - stabilny mechanicznie, odporny na korozję i brud. Ze względu na swoją lekkość i swobodnie poruszające się kółka, obsługa odkurzacza przemysłowego Klarstein IVC-30 na sucho/mokro, nie sprawi problemu również indywidualnym użytkownikom. (electronic-star.pl)

Klarstein worki do odkurzacza na mokro/sucho Reinraum 2G 5 sztuk…

Klarstein worki do odkurzacza na mokro/sucho Reinraum 2G 5 sztuk papier

Odkurzacz kombinowany Klarstein Reinraum 2G to niezastąpiony sprzęt do czyszczenia tkanin i gładkich powierzchni. Uzupełniający komplet worków sprawi, że korzystając z odkurzacza Reinraum 2G zawsze będziesz je miał pod ręką. Worki są idealne dopasowanie, łatwo je wkładać i wyjmować. Poręczne opakowanie zawiera 5 sztuk. (electronic-star.pl)

Klarstein Zapasowa nasadka do IVC-80 do odkurzania na sucho

Klarstein Zapasowa nasadka do IVC-80 do odkurzania na sucho

(electronic-star.pl)

Klarstein Zapasowy wąż do odkurzacza IVC-30 i IVC-50

Klarstein Zapasowy wąż do odkurzacza IVC-30 i IVC-50

Klarstein zapasowy wąż do odkurzacza do modelu IVC-30 i IVC-50 Zastępuje stare lub uszkodzone węże i utrzymuje odkurzaczw dobrym stanie. (electronic-star.pl)

Klarstein Do IVC-30 Filtr zamienny

Klarstein Do IVC-30 Filtr zamienny

Filtr wymienny do odkurzacza Klarsteins IVC-30 na sucho i mokro. Filtr zbiera kurz i brudzaciągnięte w powietrzu. Aby utrzymać jakość i czystość otoczenia należy regularnie wymieniać filtr. (electronic-star.pl)

Klarstein Reinraum odkurzacz na mokro sucho odkurzacz przemysłowy…

Klarstein Reinraum odkurzacz na mokro sucho odkurzacz przemysłowy 1800W 30l gniazdko wtykowe

Odkurzacz do pracy na mokro sucho Klarstein Reinraum szybko poradzi sobie z czyszczeniem dużych powierzchni podłóg, niezależnie od tego czy są one mokre, czy suche. Ten warsztatowy odkurzacz jest przydatny zwłaszcza dla wszystkich majsterkowiczów: do jego 1600-watowego gniazdka wtykowego ze stopniem ochrony IP54 można podłączyć wiertarkę, piłę tarczową lub szlifierkę, dzięki czemu pyły, wióry i trociny zasysane od razu, pozwalając uniknąć większego zabrudzenia. Dodatkowa pozycja przełącznika powoduje aktywowanie się odkurzacza kilka sekund po włączeniu sprzętu poprzez gniazdko. W przypadku unieruchomienia elektronarzędzia odkurzacz jeszcze chwilę pracuje zanim automatycznie się wyłączy. Odkurzacz przemysłowy Klarstein Reinraum, wyposażony w moc 1800 watów i 30-litrowy zbiornik ze stali… (electronic-star.pl)

Klarstein Reinraum odkurzacz na mokro sucho odkurzacz przemysłowy…

Klarstein Reinraum odkurzacz na mokro sucho odkurzacz przemysłowy 2000W HEPA 60l gniazdko wtykowe

Odkurzacz przemysłowy Klarstein Reinraum szybko poradzi sobie z czyszczeniem dużych powierzchni podłóg, niezależnie od tego czy są one mokre, czy suche. Ten warsztatowy odkurzacz jest przydatny zwłaszcza dla majsterkowiczów. "Zaufany partner do różnego rodzaju brudnych spraw." Odkurzacz przemysłowy Klarstein Reinraum, wyposażony w moc 2000 watów i 60-litrowy zbiornik ze stali nierdzewnej , bezwzględnie rozprawi się z kurzem, brudem i brudną wodą. Odkurzanie na mokro wspomagane jest przez szczotkę do rozpuszczania brudu i gumowe obciągi do usuwania wody z twardych podłóg. Zbiornik ze stali nierdzewnej gwarantuje możliwość oczyszczenia także dużych powierzchni, bez konieczności przerywania pracy w celu opróżnienia pojemnika. Zamykany wąż odpływowy może być ponadto stosowany do… (electronic-star.pl)

Klarstein Zapasowegumowe kółko do IVC-80

Klarstein Zapasowegumowe kółko do IVC-80

Zapasowegumowe kółko do odkurzaczaKlarstein IVC-80 pracującego na mokro/sucho (10007545) Cechy: zapasowe kółko do odkurzacza pracującego na mokro/sucho materiał: guma nadaje się do 10007545 Zakres dostawy: 1 x zapasowe kółko Wymiary: 15 x 3,5 cm (Ø x szer.) waga: około 380g (electronic-star.pl)

Klarstein Zapasowy wąż do IVC-80

Klarstein Zapasowy wąż do IVC-80

Klarstein zapasowy wąż do odkurzacza do modelu IVC-80. Zastępuje stare lub uszkodzone węże i utrzymuje odkurzaczw dobrym stanie. (electronic-star.pl)

Klarstein Zapasowa nasadka do fug do IVC-80

Klarstein Zapasowa nasadka do fug do IVC-80

(electronic-star.pl)

Klarstein HEPA- filtr wymienny do odkurzacza IVC-50

Klarstein HEPA- filtr wymienny do odkurzacza IVC-50

Filtr HEPA zastępuje zużyte i zatkane filtry IVC-50. Filtr HEPA filtruje kurz, pyłki i roztocza jaja i odchody z powietrza i dlatego są szczególnie odpowiednie dla alergików. Aby utrzymać jakość czyszczenia odkurzacza, należy regularnie wymieniać filtr. (electronic-star.pl)

Klarstein Reinraum 3-w-1 odkurzacz na mokro/sucho wciąganie popiołu…

Klarstein Reinraum 3-w-1 odkurzacz na mokro/sucho wciąganie popiołu 1800W 30l stal nierdzewna

Gdzie drwa rąbią wióry lecą, a gdzie się pracuje, tam gromadzi się kurz i brud. To żaden problem dla odkurzacza-profesjonalisty Klarstein Reinraum 3-w-1! Gdy wieczorem ludzie opuszczają swoje biura i warsztaty, na scenę wkracza mały magiczny sprzątacz. Dzięki dużej mocy i łatwości obsługi szybko wypełnia on stojące przed nim zadania. Odkurzacz o mocy 1800w na mokro/sucho 3-w-1 sprawi, że brud uliczny i inne zanieczyszczenia szybko należeć będą do przeszłości. Wystarczy podłączyć go do sieci, wybrać właściwą nasadkę i już odkurzacz zaczyna rozprawiać się z brudem. Niezależnie od rodzaju powierzchni - gładkich podłóg, czy dywanów - szczotka podłogowa ponownie przywróci im czystość. Tapicerowane meble lub może zakurzone regały na książki? Żaden problem dzięki uczynnej funkcji ssania i… (electronic-star.pl)

Klarstein IVC-80, Odkurzacz na sucho/mokro, 80 l, 3000 W

Klarstein IVC-80, Odkurzacz na sucho/mokro, 80 l, 3000 W

Odkurzacz IVC-80 firmy Klarstein , to pełnia mocy i ogrom ssania dzięki pracy podwójnego silnika. Wtyczka tego przemysłowego odkurzacza jest wtykana w zasadzie wszędzie tam, gdzie pod ręką znajduje się jakieś gniazdko. Dodatkowo 8 metrowy kabel zasilający tego urządzenia odkurzającego na sucho/mokro jeszcze bardziej powiększa zasięg jego działania. Fima Klarstein oferuje nam ten cudowny odkurzacz wraz z ogromnym 80 litrowym pojemnikiem ze stali szlachetnej, z ogromną mechaniczna mocą i odporny na korozje oraz odkładanie się brudu. Z pomocą długich na 70cm, zamykanych węży odprowadzających brudną wodę, w dziecinnie prosty sposób pozwolą opróżnić nawet trudno dostępne zakamarki. Mocowanie węża odprowadzającego trzyma końcówkę węża ponad powierzchnią wody,co uniemożliwia jego utratę. Aby… (electronic-star.pl)

Klarstein Zapasowekółko do IVC-50

Klarstein Zapasowekółko do IVC-50

Zapasowe kółko do odkurzaczaKlarstein IVC-50 pracującego na mokro/sucho (10007544) Cechy: zapasowe kółko do odkurzacza pracującego na mokro/sucho nadaje się do 10007544 Zakres dostawy: 1 x zapasowe kółko Wymiary: 4 x 13 x 7 cm (szer. x wys. x głęb.) waga: około 210g (electronic-star.pl)

Klarstein Zęść zamienna worek filtracyjny do odkurzacza na mokro…

Klarstein Zęść zamienna worek filtracyjny do odkurzacza na mokro/sucho worek tekstylny Ø35cm

Precz z brudem! Worek filtracyjny Klarstein wykonany z wytrzymałej tkaniny przechwytuje drobne i gruboziarniste cząstki pyłu ze strumienia powietrza odkurzacza Klarstein na mokro / sucho. Pozwala to zapobiec przedwczesnemu zatkaniu, a nawet uszkodzeniu przez piasek, liście i kamienie. Worek filtracyjny instaluje się szybko: wystarczy podwiesić go w pojemniku na kurz, nasadzić silnik i gotowe. Kiedy film ulegnie zabrudzeniu, należy go po prostu wypłukać i wysuszyć. (electronic-star.pl)

Klarstein Reinraum Prima Odkurzacz Kółko zamienne 1 sztuka

Klarstein Reinraum Prima Odkurzacz Kółko zamienne 1 sztuka

Kółko zamienne do odkurzaczy Klarstein Reinraum Prima zastępuje stare i uszkodzone kółka i przedłuża dzięki temu żywotność i funkcjonalność odkurzacza. Kółko posiada grubą powłokę z twardej gumy chroniącą podłoże, po którym jeździ (wykładzina, parkiet, posadzka kamienna), i nie pozostawia na nim śladów. (electronic-star.pl)

Klarstein Reinraum 2G odkurzacz na moro/sucho odkurzacz…

Klarstein Reinraum 2G odkurzacz na moro/sucho odkurzacz wielofunkcyjny 1250W 20l

Czyste otoczenie to warunek dobrego samopoczucia i komfortu. Szczególnie tam, gdzie przebywają dzieci i zwierzęta to sprawa niezwykle istotna, gdyż jak wiadomo puszyste włókna dywanowe skrywają więcj niż może zobaczyć oko. Wielofunkcyjny odkurzacz Klarstein Reinraum 2 G to specjalista, jeśli chodzi o czyszczenie tkanin i gładkich powierzchni. Okurzanie na sucho, mokro oraz pranie - wszystkie te funkcje dostępne są w jednym urządzeniu. Odkurzacz przemysłowy Klarstein wyposażonyw moc 1250 watów wciągnie do 20-itrowego pojemnika kurz, brud i brudną wodę. Objętość ta umożliwia czyszczenie większych powierzchni, bez konieczności przerywania pracy. Pompa ciśnieniowa pokryta teflonem gwarantuje uzyskanie maksymalnej wydajności i dlugotrwałego użytkowania sprzętu. Intensywne wyczyszczenie dywanu… (electronic-star.pl)

Klarstein Pokrywa zamienna do robotów kuchennych Gracia

Klarstein Pokrywa zamienna do robotów kuchennych Gracia

Wymiana pokrywa do miski dla Klarstein Gracia (numery pozycji 10006252, 10006253, 10022087 i 10022088). (electronic-star.pl)

Klarstein Bella końcówka do mieszania część zamienna

Klarstein Bella końcówka do mieszania część zamienna

Ta końcówka do mieszania z aluminium to część wymienna do produktów Klarstein Bella- Art. 10005314, 10005315, 10005316 jak i 10008232, 10008233, 10008234 Artykuł jest również częścią wymienną do serii Klarstein Lucia (numery pozycji 10006254, 10006255 i 10008235, 10008236, 10008237). (electronic-star.pl)

Klarstein Carina Pokrywa zamienna Osłona przeciwbryzgowa 20,5 cm…

Klarstein Carina Pokrywa zamienna Osłona przeciwbryzgowa 20,5 cm Część zamienna do robota kuchennego

Osłona przeciwbryzgowa do robotów kuchennych Klarstein Carina zastępuje uszkodzone lub stłuczone pokrywy, zapewniając dłuższy czas użytkowania urządzenia. Tak jak oryginalne pokrywy mis do mieszania , także ta część zamienna posiada praktyczny otwór do napełniania, przez który można dodawać składniki podczas procesu mieszania i zagniatania. (electronic-star.pl)

Klarstein Misa do robota kuchennego Gracia, część zamienna

Klarstein Misa do robota kuchennego Gracia, część zamienna

5-litrowa misa ze stali nierdzewnej nadaje się jako część zamienna lub dodatkowa misa do robotów kuchennych Klarstein z serii Gracia. Sprawdzi się idealnie, gdy chcesz przygotować kilka potraw na raz bez konieczności mycia lub przelewania zawartości miski w międzyczasie - na przykład podczas barwienia różnych ciast takich jak marmurkowe czy "papuga". (electronic-star.pl)

Klarstein Hak do zagniatania część zamienna do robota kuchennego Food…

Klarstein Hak do zagniatania część zamienna do robota kuchennego Food Circus

Wytrzymały hak do zagniatania do robota Food Circus marki Klarstein. Nadaje się także jako dodatkowy hak do zagniatania, jeżeli chcesz przygotować różne potrawy bez potrzeby czyszczenia haka w międzyczasie. Aby nic nie zakłócało smaku, nasadka jest wykonana z tworzywa sztucznego bez zawartości bisfenolu (BPA). (electronic-star.pl)

Wilkinson Sword Quattro Titanium Precision trymetr i maszynka do…

Wilkinson Sword Quattro Titanium Precision trymetr i maszynka do golenia na mokro

Wilkinson Sword Quattro Titanium Precision, , Golarki elektryczne dla mężczyzn, Elektryczna maszynka do golenia Wilkinson Sword Quattro Titanium Precision zapewni Ci doskonale gładką twarz.Właściwości:precyzyjnie golizasilanie z bateriipomaga zachować kształt wąsów czy bakównasadka do precyzyjnej pracySposób użycia:Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. (notino.pl)

Klarstein Szpatułka część zamienna do robota kuchennego Food Circus

Klarstein Szpatułka część zamienna do robota kuchennego Food Circus

Ułatwia usuwanie przywartych resztek potraw i wyjmowanie kosza parownikowego. Pierścień zabezpieczający zapobiega dotknięciu ostrzy noża przez szpatułkę. Aby nic nie zakłócało smaku, nasadka jest wykonana z tworzywa sztucznego bez zawartości bisfenolu (BPA). (electronic-star.pl)

Ziaja Coconut krem do rąk do skóry suchej i zmęczonej 80 ml

Ziaja Coconut krem do rąk do skóry suchej i zmęczonej 80 ml

Ziaja Coconut, 80 ml, Kremy do rąk dla kobiet, Krem Ziaja Coconut doskonale nawilża skórę rąk i zapewnia im potrzebne odżywienie.Właściwości:regenerujenawilża i odżywia skóręchroni przed niekorzystnymi wpływami środowiska zewnętrznegoSposób użycia:Nanieś krem na dłonie i w razie potrzeby wmasuj, dopóki się nie wchłonie. (notino.pl)

Klarstein ShirtButler Pro, część zamienna, wyposażenie, suszarka do…

Klarstein ShirtButler Pro, część zamienna, wyposażenie, suszarka do spodni, nylon, biała

Jeszcze więcej idealnie wyprasowanych ubrań w rekordowym czasie: Dodatkowa część wyposażenia suszarki i prasowarki Klarstein Shirtbutler Pro - balonowy manekin z nylonu do suszenia / prasowania spodni - stanowi praktyczne rozszerzenie zakresu funkcji tego urządzenia. Balonikową część z nylonu można w prosty umieścić na wieszaku Shirtbutler Pro. To całkowicie wystarczy, aby w ciągu 15 minut wysuszyć wyjęte prosto z pralki spodnie. Dzięki praktycznej funkcji Multi-size nylonowy manekin nadaje się do odzieży w rozmiarach od S do XL. (electronic-star.pl)

Klarstein ShirtButler Pro, część zamienna, wyposażenie, suszarka do…

Klarstein ShirtButler Pro, część zamienna, wyposażenie, suszarka do butów, nylon, biała

Wysusz buty w rekordowym czasie: Dodatkowa część wyposażenia suszarki i prasowarki Klarstein Shirtbutler Pro - nylonowa poduszeczka / balonik do suszenia butów - stanowi praktyczne rozszerzenie zakresu funkcji tego urządzenia. Nylonowy balonik można można w prosty sposób napiąć i umieścić na podstawie Shirtbutler Pro. Nic więcej nie jest potrzebne, aby w krótkim czasie wysuszyć wilgotne i mokre buty. Praktyczny balonik nadaje się do niemal wszystkich rozmiarów butów. (electronic-star.pl)

Klarstein Lucia/Bella Mieszadło elastyczne część zamienna do robota…

Klarstein Lucia/Bella Mieszadło elastyczne część zamienna do robota kuchennego silikonowe

Dzięki elastycznemu mieszadłu marki Klarstein roboty kuchenne Lucia i Bella marki Klarstein zyskują nowe życie: Może ono zastąpić wysłużony element lub służyć jako uzupełnienie do szybkiej wymiany przy dużych pracach kuchennych. Dzięki nowemu, elastycznemu elementowi z silikonu elastyczne mieszadło miesza jeszcze lepiej wszelkie dodatki. (electronic-star.pl)

Ziaja Awokado Krem do cery suchej i spierzchnięte dłonie 80 ml

Ziaja Awokado Krem do cery suchej i spierzchnięte dłonie 80 ml

Ziaja Awokado, 80 ml, Kremy do rąk dla kobiet, Krem Ziaja Avocado doskonale nawilża skórę rąk i zapewnia im potrzebne odżywienie.Właściwości:nawilża i odżywia skóręregenerujezapobiega wysychaniu skórySposób użycia:Nanieś krem na dłonie i w razie potrzeby wmasuj, dopóki się nie wchłonie. (notino.pl)

Klarstein Aurea VII Taśma LED 75 cm Część zamienna do okapu kuchennego

Klarstein Aurea VII Taśma LED 75 cm Część zamienna do okapu kuchennego

Pozwól kuchni rozbłysnąć światłem: dzięki taśmie LED marki Klarstein wyciąg kuchenny Aurea VII rozbłyśnie nowym blaskiem. Płyta grzewcza będzie dobrze i jasno oświetlona, co umożliwi bezproblemowe gotowanie i znakomitą widoczność wnętrza garnków. Taśmę LED marki Klarstein o długości 75 cm instaluje się w mgnieniu oka. Wetknij po prostu wtyczkę klipsową do wyciągu kuchennego i naklej nową taśmę oświetleniową na taśmę starą i ... gotowe. Przy jasnym oświetleniu gotowanie jest podwójnie przyjemne. (electronic-star.pl)

Klarstein Aurea VII Taśma LED 45 cm Część zamienna do okapu kuchennego

Klarstein Aurea VII Taśma LED 45 cm Część zamienna do okapu kuchennego

Pozwól kuchni rozbłysnąć światłem: dzięki taśmie LED marki Klarstein wyciąg kuchenny Aurea VII rozbłyśnie nowym blaskiem. Płyta grzewcza będzie dobrze i jasno oświetlona, co umożliwi bezproblemowe gotowanie i znakomitą widoczność wnętrza garnków. Taśmę LED marki Klarstein o długości 45 cm instaluje się w mgnieniu oka. Wetknij po prostu wtyczkę klipsową do wyciągu kuchennego i naklej nową taśmę oświetleniową na taśmę starą i ... gotowe. Przy jasnym oświetleniu gotowanie jest podwójnie przyjemne. (electronic-star.pl)

Klarstein Filtry z węglem aktywnym do okapów kuchennych Darya, część…

Klarstein Filtry z węglem aktywnym do okapów kuchennych Darya, część zamienna, proces recyrkulacji

Filtr z węglem aktywnym Klarstein szybko i łatwo przekształca Twój okap Klarstein Darya z trybu ssania w tryb recyrkulacji powietrza. Wyposażony jest w podkładkę filtracyjną o wymiarach 23,6 x 29,6 cm, która jest w sposób niewidoczny zainstalowana wewnątrz okapu na wsporniku zacisku. Bez problemu usuwa nieprzyjemne zapachy kuchenne - i oczywiście nadaje się również jako zamiennik dla zużytych filtrów z węglem aktywnym. (electronic-star.pl)

Klarstein Clean Butler 4G Silent, filtr HEPA do odkurzacza…

Klarstein Clean Butler 4G Silent, filtr HEPA do odkurzacza akumulatorowego, klasa E10

Prawdziwy czyścioszek! Filtr zapasowy HEPA marki Klarstein do odkurzacza akumulatorowego Clean Butler 4G Silent marki Klarstein zapewnia wysoką czystość powietrza pod każdym odkurzaniu. Filtr HEPA klasy E10 oczyszcza powietrze z najdrobniejszych cząstek kurzu, takich jak łupież, pyłki, alergeny lub drobny kurz, i pozwala alergikom odetchnąć z ulgą. Regularna wymiana filtra utrzymuje wydajność odkurzacza akumulatorowego. Dzięki inteligentnej konstrukcji urządzenia wymiana filtra jest bardzo prosta: wystarczy wyjąć stary filtr i włożyć nowy. Filtr HEPA Clean Butler 4G Silent marki Klarstein to odpowiednie wyposażenie do odkurzacza akumulatorowego Clean Butler 4G Silent marki Klarstein (10033762 / 10033763). (electronic-star.pl)

Klarstein Kraftpaket, mikser do shake’ów mlecznych i teinowych, 80 W,…

Klarstein Kraftpaket, mikser do shake’ów mlecznych i teinowych, 80 W, stal szlachetna, srebrny

Zmieszane, nie wstrząśnięte: mikser do napojów Kraftpaket marki Klarstein zamienia mleko i koktajle proteinowe w kremowy smakołyk o jakości Premium, nadaje się idealnie do bufetów energetycznych w studiach fitnessowych, barów mlecznych i koktajlowych. Tak, jak Ci się podoba. Mikser do drinków proteinowych Kraftpaket marki Klarstein pomaga w treningu fitnessowym i budowie mięśni dzięki możliwości przyrządzania zdrowych koktajli proteinowych i to w profesjonalnej jakości marki Klarstein. Mocą 80 W miesza składniki w shakerze ze stali szlachetnej w dwóch prędkościach do wyboru przy 15 000 lub 20 000 obrotów na minutę. W pojemniku do miksowania o pojemności 1 l, który zawiesza się w prosty sposób na podstawie ze stali szlachetnej urządzenia Kraftpaket, mieści się 0,65 l składników. Dwie… (electronic-star.pl)

SVR Densitium przeciwzmarszczkowy krem na dzień i na noc do skóry…

SVR Densitium przeciwzmarszczkowy krem na dzień i na noc do skóry suchej i bardzo suchej 50 ml

SVR Densitium, 50 ml, Kremy do twarzy dla kobiet, Krem do twarzy SVR Densitium codziennie zapewni Twojej twarzy dokładnie taką pielęgnację, na jaką zasługuje.Właściwości:przywraca sprężystość i napina skórępozostawia skórę aksamitnie delikatną w dotykugłęboko odżywiaredukuje zmarszczki i zapobiega ich powstaniuSposób użycia:Nanieś okrężnymi ruchami na czystą twarz i szyję i delikatnie wmasuj. (notino.pl)

No Inhibition Styling żel do układania włosów na mokro 225 ml

No Inhibition Styling żel do układania włosów na mokro 225 ml

No Inhibition Styling, 225 ml, Żele do włosów dla kobiet, Żel do włosów No Inhibition Styling zapewni Ci dokładnie taki kształt fryzury, jaki sobie wymarzysz.Właściwości:zapewnia doskonałą stylizację włosówefekt mokrych, błyszczących włosównie pozostawia śladówdługotrwały efektSposób użycia:Nanieś na włosy i wykonaj pożądaną stylizację. (notino.pl)

Londa Professional Men żel do układania włosów na mokro 150 ml

Londa Professional Men żel do układania włosów na mokro 150 ml

Londa Professional Men, 150 ml, Stylizacja włosów dla mężczyzn, Żel do włosów Londa Professional Men zapewni Ci dokładnie taki kształt fryzury, jaki sobie wymarzysz.Właściwości:efekt mokrych, błyszczących włosównaturalnie utrwalazapewnia doskonałą stylizację włosówSposób użycia:Stosuj na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy. Niewielką ilość produktu rozetrzyj w dłoniach i za pomocą palców stwórz pożądaną fryzurę. (notino.pl)

Nuxe Merveillance Expert liftingujący i ujędrniający krem na dzień do…

Nuxe Merveillance Expert liftingujący i ujędrniający krem na dzień do skóry suchej i bardzo suchej 50 ml

Nuxe Merveillance Expert, 50 ml, Kremy do twarzy dla kobiet, Krem do twarzy Nuxe Merveillance Expert codziennie zapewni Twojej twarzy dokładnie taką pielęgnację, na jaką zasługuje.Właściwości:przywraca sprężystość i napina skóręgłęboko odżywiaSposób użycia:Nanieś na oczyszczoną skórę i wmasuj kolistymi ruchami. Nakładaj na twarz, szyję i dekolt. Stosuj regularnie codziennie rano. (notino.pl)

Dermacol Natural odżywczy krem na dzień do skóry suchej i bardzo…

Dermacol Natural odżywczy krem na dzień do skóry suchej i bardzo suchej 50 ml

Dermacol Natural, 50 ml, Kremy do twarzy dla kobiet, Krem do twarzy Dermacol Natural codziennie zapewni Twojej twarzy dokładnie taką pielęgnację, na jaką zasługuje.Właściwości:głęboko odżywiaintensywnie nawilżaSposób użycia:Nanieś na oczyszczoną skórę i wmasuj kolistymi ruchami. Stosuj regularnie codziennie rano. (notino.pl)

Dermacol Natural odżywczy krem na dzień do skóry suchej i bardzo…

Dermacol Natural odżywczy krem na dzień do skóry suchej i bardzo suchej 50 ml

Dermacol Natural, 50 ml, Kremy do twarzy dla kobiet, Krem do twarzy Dermacol Natural codziennie zapewni Twojej twarzy dokładnie taką pielęgnację, na jaką zasługuje.Właściwości:głęboko odżywiaintensywnie nawilżaSposób użycia:Nanieś na oczyszczoną skórę i wmasuj kolistymi ruchami. Stosuj regularnie codziennie rano. (notino.pl)

Caudalie Vinosource serum regenerujące na noc do skóry suchej i…

Caudalie Vinosource serum regenerujące na noc do skóry suchej i bardzo suchej 30 ml

Caudalie Vinosource, 30 ml, olejki do twarzy dla kobiet, Olejek kosmetyczny Caudalie Vinosource stanowi wspaniałą pielęgnację twarzy i ciała.Właściwości:skutecznie nawilża i zmiękczagłęboko odżywiarewitalizuje i spowalnia proces starzenia się skórynadaje skórze twarzy aksamitną miękkośćSposób użycia:Niewielką ilość olejku wmasuj w czystą skórę twarzy i pozostaw do wchłonięcia. (notino.pl)

Nakładka na odkurzacz do czyszczenia sierści InnovaGoods

Nakładka na odkurzacz do czyszczenia sierści InnovaGoods

InnovaGoods wie, że czas jest najcenniejszą wartością, dlatego przedstawia unikalne gadżety, dzięki którym życie będzie o wiele łatwiejsze. (bonami.pl)

30m Cable kabel zamienny na rolce do DURAMAXX Inspex 3000

30m Cable kabel zamienny na rolce do DURAMAXX Inspex 3000

Kabel DURAMAXX 30M Cable to wysokiej jakości dodatkowy kabel do kamery inspekcyjnej DURAMAXX Inspexx 3000. Kabel wyróżnia się optymalną elastycznością przy równoczesnym zachowaniu stabilności i jest wykonany z powlekanych włókien szklanych. Przewodność kabla jest bardzo wysoka ze względu na złote styki. Nawinięty kabel umieszczony jest na praktycznym i stabilnym stelażu z uchwytem, ułatwiającym przenoszenie. 30M Cable idealnie sprawdzi się jako dodatkowy lub zamienny kabel do kamery inspekcyjnej Inspex 3000. (electronic-star.pl)

20m Cable kabel zamienny na rolce do DURAMAXX Inspex 2000

20m Cable kabel zamienny na rolce do DURAMAXX Inspex 2000

Kabel DURAMAXX 20M Cable to wysokiej jakości dodatkowy kabel do kamery inspekcyjnej DURAMAXX Inspexx 2000. Kabel wyróżnia się optymalną elastycznością przy równoczesnym zachowaniu stabilności i jest wykonany z powlekanych włókien szklanych. Przewodność kabla jest bardzo wysoka ze względu na złote styki. Nawinięty kabel umieszczony jest na praktycznym i stabilnym stelażu z uchwytem, ułatwiającym przenoszenie. 20M Cable idealnie sprawdzi się jako dodatkowy lub zamienny kabel do kamery inspekcyjnej Inspex 2000. (electronic-star.pl)

40m Cable kabel zamienny na rolce do DURAMAXX Inspex 4000

40m Cable kabel zamienny na rolce do DURAMAXX Inspex 4000

Kabel DURAMAXX 40M Cable to wysokiej jakości dodatkowy kabel do kamery inspekcyjnej DURAMAXX Inspexx 4000. Kabel wyróżnia się optymalną elastycznością przy równoczesnym zachowaniu stabilności i jest wykonany z powlekanych włókien szklanych. Przewodność kabla jest bardzo wysoka ze względu na złote styki. Nawinięty kabel umieszczony jest na praktycznym i stabilnym stelażu z uchwytem, ułatwiającym przenoszenie. 40M Cable idealnie sprawdzi się jako dodatkowy lub zamienny kabel do kamery inspekcyjnej Inspex 4000. (electronic-star.pl)

Klarstein Bella Trzepaczka Część zamienna

Klarstein Bella Trzepaczka Część zamienna

Ta misa z nierdzewnej stali szlachetnej to część wymienna do produktów Klarstein Bella- Art. 10005314, 10005315, 10005316 jak i 10008232, 10008233, 10008234 Artykuł jest również częścią wymienną do serii Klarstein Lucia (numery pozycji 10006254, 10006255 i 10008235, 10008236, 10008237). (electronic-star.pl)

Klarstein Bella Część zamienna pokrywa

Klarstein Bella Część zamienna pokrywa

Ta misa z nierdzewnej stali szlachetnej to część wymienna do produktów Klarstein Bella- Art. 10005314, 10005315, 10005316 jak i 10008232, 10008233, 10008234 Artykuł jest również częścią wymienną do serii Klarstein Lucia (numery pozycji 10006254, 10006255 i 10008235, 10008236, 10008237). (electronic-star.pl)

Vichy Liftactiv Supreme liftingujący krem na dzień do skóry suchej i…

Vichy Liftactiv Supreme liftingujący krem na dzień do skóry suchej i bardzo suchej 50 ml

Vichy Liftactiv Supreme, 50 ml, Kremy do twarzy dla kobiet, Właściwości:przywraca sprężystość i napina skóręregeneruje i witalizujeintensywnie nawilżaSposób użycia:Nanieś na oczyszczoną skórę i wmasuj kolistymi ruchami. (notino.pl)

Avène D-Pigment rozjaśniający krem na przebarwienia do skóry suchej i…

Avène D-Pigment rozjaśniający krem na przebarwienia do skóry suchej i bardzo suchej 30 ml

Avène D-Pigment, 30 ml, Kremy do twarzy dla kobiet, Preparat Avène D-Pigment zapewni Twojej skórze potrzebną pielęgnację.Właściwości:nadaje jednolity koloryt skórzełagodzi podrażnienia i zaczerwienieniaSkład:bez środków perfumującychSposób użycia:Stosuj regularnie codziennie wieczorem. (notino.pl)

Eucerin Hyaluron-Filler przeciwzmarszczkowy krem na dzień do skóry…

Eucerin Hyaluron-Filler przeciwzmarszczkowy krem na dzień do skóry suchej i bardzo suchej 50 ml

Eucerin Hyaluron-Filler, 50 ml, Kremy do twarzy dla kobiet, Krem do twarzy Eucerin Hyaluron-Filler Hyaluron-Filler codziennie zapewni Twojej twarzy dokładnie taką pielęgnację, na jaką zasługuje.Właściwości:redukuje zmarszczki i zapobiega ich powstaniuprzywraca skórze młodzieńczy wyglądSposób użycia:Nanieś na oczyszczoną skórę i wmasuj kolistymi ruchami. Nakładaj na twarz, szyję i dekolt. Stosuj codziennie rano i/lub wieczorem. (notino.pl)

Eucerin Hyaluron-Filler przeciwzmarszczkowy krem na noc do skóry…

Eucerin Hyaluron-Filler przeciwzmarszczkowy krem na noc do skóry suchej i bardzo suchej 50 ml

Eucerin Hyaluron-Filler, 50 ml, Kremy do twarzy dla kobiet, Preparat Eucerin Hyaluron-Filler Hyaluron-Filler zapewni Twojej skórze potrzebną pielęgnację.Właściwości:intensywnie nawilżaredukuje zmarszczki i zapobiega ich powstaniugłęboko odżywiaregeneruje i witalizujeSkład:bez środków perfumującychSposób użycia:Nanieś na oczyszczoną skórę i wmasuj kolistymi ruchami. Stosuj regularnie codziennie wieczorem. (notino.pl)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zamknąć