Hantle obciążające jednoręczny zestaw 2 x 20kg

Znaleźliśmy Hantle obciążające jednoręczny zestaw 2 x 20kg, jeśli szukasz czegoś innego, edytuj zapytanie Hantle obciążające jednoręczny zestaw 2 x 20kg.

Hantle jednoręczne 2 x 2kg

Hantle jednoręczne 2 x 2kg

Hantle jednoręczne Nadaje się do ćwiczeń fitness. powłoka winylowa rdzeń metalowy 2 szt x 2 kg.     Obecnie dostępne tylko w kolorze szarym. (kokiskashop.pl)

DURAMAXX Zestaw 2 x Atrapa kamery Dummy Duramaxx OCP Guardian

DURAMAXX Zestaw 2 x Atrapa kamery Dummy Duramaxx OCP Guardian

Duramaxx "OCP Guardian" to atrapa kamery, wyglądająca bardzo prawdziwie i tym samym zabezpieczająca np. przed kradzieżą. Obudowa kamery-atrapy wygląda bardzo autentycznie. Dzięki zintegrowanej, regularnie migającej diodzie, urządzenie wygląda myląco prawdziwie. Podczas montażu kamery udowadnia ona jak bardzo jest elastyczna - uchwyt ścienny jest obrotowy i uchylny co pozwala na wygodne umieszczenie kamery DuraMaxx "OCP Guardian". Zestaw do montażu jest objęty dostawą. Podstawową zaletą kamery atrapy jest oszczędne wykorzystanie baterii, która napędza LED. Żywotność baterii wynosi do 6 miesięcy. (electronic-star.pl)

Zestaw 2 x PW-1522 Malone 3-drożna kolumna 38cm 1600W

Zestaw 2 x PW-1522 Malone 3-drożna kolumna 38cm 1600W

Profesjonalne trójdrożne kolumny PA od Malone Ich dźwięczna i zrównoważona jakość dźwięku kwalifikuje PW-1522 do wykorzystania podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń, od zabawy weselnej po koncert rockowy. Ich wyjątkową moc kolumny demonstrują m.in. w dźwiękach basowych, które soczyście i bez strat docierają do słuchaczy. Trwałe i solidne komponenty sprawdzają się w regularnym użyciu. Dzięki solidnej konstrukcji (wzmocnione narożniki, filc, krata ochronna) Malone PW-1522 dają się bez uszkodzeń transportować oraz wykorzystywać na scenie. To prawdziwy hit za uczciwą cenę. (electronic-star.pl)

Power Dynamics CSBT80 Zestaw głośników sufitowych wzmacniacz BT 2 x…

Power Dynamics CSBT80 Zestaw głośników sufitowych wzmacniacz BT 2 x 120 W 2 x 8"

Brzmienie z góry: Zestaw głośników sufitowych CSBT80 marki Power Dynamics  zapewnia w subtelny sposób mocny dźwięk w pomieszczeniach i nadaje się idealnie do kawiarni, restauracji, pomieszczeń roboczych, garaży oraz małych punktów sprzedaży detalicznej. Dwa duże głośniki 8" (20 cm) o mocy 2 x 120 W maks. (2 x 30 W RMS) są w stanie niezawodnie nagłośnić spory obszar ukierunkowanym dźwiękiem wysokiej jakości. Zestaw składa się z aktywnego głośnika z wbudowanym, cyfrowym wzmacniaczem oraz adaptera Bluetooth, który przekierowuje sygnał audio do głośnika pasywnego poprzez kabel połączeniowy. Obydwa elementy dysponują ponadto zarówno głośnikiem niskotonowym 8" (20 cm), jak i głośnikiem wysokotonowym 0,5" (1,3 cm), co gwarantuje wysoką i wyważoną jakość dźwięku. Szczególną cechą zestawu… (electronic-star.pl)

Power Dynamics CSBT65 Zestaw głośników sufitowych wzmacniacz BT 2 x…

Power Dynamics CSBT65 Zestaw głośników sufitowych wzmacniacz BT 2 x 80 W 2 x 6,5"

Brzmienie z góry: Zestaw głośników sufitowych CSBT65 marki Power Dynamics  zapewnia w subtelny sposób mocny dźwięk w pomieszczeniach i nadaje się idealnie do kawiarni, restauracji, pomieszczeń roboczych, garaży oraz małych punktów sprzedaży detalicznej. Dwa duże głośniki 6,5" (16,5 cm) o mocy 2 x 80 W maks. (2 x 20 W RMS) są w stanie niezawodnie nagłośnić spory obszar ukierunkowanym dźwiękiem wysokiej jakości. Zestaw składa się z aktywnego głośnika z wbudowanym, cyfrowym wzmacniaczem oraz adaptera Bluetooth, który przekierowuje sygnał audio do głośnika pasywnego poprzez kabel połączeniowy. Obydwa elementy dysponują ponadto zarówno głośnikiem niskotonowym 6,5" (16,5 cm), jak i głośnikiem wysokotonowym 0,5" (1,3 cm), co gwarantuje wysoką i wyważoną jakość dźwięku. Szczególną cechą… (electronic-star.pl)

Fenton TL8LED, zestaw kolumn nagłośnieniowych: 2 x kolumna pasywna (8…

Fenton TL8LED, zestaw kolumn nagłośnieniowych: 2 x kolumna pasywna (8 cali), 2 x statyw na kolumnę

Czas na imprezę! Kolumny pasywne TL8LED marki Fenton zachwycą Twoje uszy. Świetny dźwięk zarówno do systemu audio kina domowego lub jako wyposażenie dla DJ-ów i studia. Kolumny 3-drożne TL8LED marki Fenton o mocy wyjściowej rzędu 400 W posiadają 8-calowe głośniki nisko-/średniotonowe (20 cm), a 2 głośniki wysokotonowe piezo generują czyste dźwięki w zakresie tonów wysokich. Szczególną atmosferę zapewnia nastrojowe oświetlenie UFO na głośnikach niskotonowych w spektrum barw RGB diod LED. Trwałe obudowy o lekkiej konstrukcji w imitacji karbonu z ochronnymi narożnikami metalowymi ułatwiają znacznie transport kolumn. Kratki metalowe chronią głośniki przed uderzeniami. Kolumna posiada kołnierz 35 mm do montażu na statywie. Profesjonalista na imprezy: zestaw kolumn nagłośnieniowych… (electronic-star.pl)

Fenton TL12LED, zestaw kolumn nagłośnieniowych: 2 x kolumna pasywna …

Fenton TL12LED, zestaw kolumn nagłośnieniowych: 2 x kolumna pasywna (12 cali), 2 x statyw na kolumnę

Czas na imprezę! Kolumny pasywne TL12LED marki Fenton zachwycą Twoje uszy. Świetny dźwięk zarówno do systemu audio kina domowego lub jako wyposażenie dla DJ-ów i studia. Kolumny 3-drożne TL12LED marki Fenton o mocy wyjściowej rzędu 600 W posiadają 12-calowe głośniki nisko-/średniotonowe (30,5 cm), a 2 głośniki wysokotonowe piezo generują czyste dźwięki w zakresie tonów wysokich. Szczególną atmosferę zapewnia nastrojowe oświetlenie UFO na głośnikach niskotonowych w spektrum barw RGB diod LED. Trwałe obudowy o lekkiej konstrukcji w imitacji karbonu z ochronnymi narożnikami metalowymi ułatwiają znacznie transport kolumn. Kratki metalowe chronią głośniki przed uderzeniami. Kolumny posiadają kołnierz 35 mm do montażu na statywie. Profesjonalista na imprezy: zestaw kolumn… (electronic-star.pl)

Auna Karaoke Star 2 zestaw do karaoke 2 x 50W BT USB/SD Line-In 2 x…

Auna Karaoke Star 2 zestaw do karaoke 2 x 50W BT USB/SD Line-In 2 x mirkofon

Let's get loud! Zestaw do karaoke auna Karaoke Star 2 o imponującej mocy, z wieloma opcjami podłączeń i ręcznym mikrofonem to obietnica wspaniale spędzonego wieczoru! Wzmacniacz i dwa głośniki o maks. mocy 2 x 50 W zapewniają mocne brzmienie i stabilną jakość dźwięku. Funkcja Bluetooth pozwala na strumieniowe przesyłanie muzyki za pośrednictwem smartfona, tabletu lub laptopa. Dodatkowe złącza wielokrotnie pogłębiają przyjemność słuchania muzyki: porty USB / SD umożliwiają odtwarzanie muzyki w formacie MP3, natomiast wejście liniowe zapewnia podłączenie do odtwarzaczy CD, gramofonów i miksera. Zestaw zawiera również 2 przewodowe mikrofony ręczne, które można łatwo podłączyć do jednego z dwóch wejść mikrofonowych. Czytelne pokrętła umożliwiają łatwą kontrolę basów i tonów wysokich. Idealny… (electronic-star.pl)

Auna Karaoke Star 4 zestaw do karaoke 2 x 80W BT port USB 2 x…

Auna Karaoke Star 4 zestaw do karaoke 2 x 80W BT port USB 2 x mikrofon bezprzewodowy

Let's get loud! Zestaw do karaoke auna Karaoke Star 4 o imponującej mocy, z wieloma opcjami podłączeń i dwoma bezprzewodowymi mikrofonami to obietnica wspaniale spędzonego wieczoru! Wzmacniacz i dwa głośniki o maks. mocy 2 x 80 W zapewniają mocne brzmienie i stabilną jakość dźwięku. Funkcja Bluetooth pozwala na strumieniowe przesyłanie muzyki za pośrednictwem smartfona, tabletu lub laptopa. Dodatkowe złącza wielokrotnie pogłębiają przyjemność słuchania muzyki: port USB umożliwia odtwarzanie muzyki w formacie MP3, wejście liniowe zapewnia podłączenie do odtwarzacza DVD, natomiast wyjścia USB - podłączenie dodatkowych głośników. Do dwóch wejść mikrofonowych można również podłączyć dwa mikrofony przewodowe - dwa ręczne mikrofony bezprzewodowe są już zawarte w dostawie. Czytelne pokrętła… (electronic-star.pl)

Skytec STWM712H zestaw mikrofonów bezprzewodowych VHF 2 x słuchawki

Skytec STWM712H zestaw mikrofonów bezprzewodowych VHF 2 x słuchawki

Praktyczny zestaw mikrofonów bezprzewodowych Skytec STWM712H pozwala wykonawcom na swobodną, zywiołową gestykulację, bez potrzeby ciągłego uważania na rozłożone kable. W skład bezprzewodowego zestawu mikrofonowego wchodzą dwie pary lekkich słuchawek i odpowiednich nadajników. Wyposażone w dwie baterie AA każdy, transmitują one sygnał mikrofonowy na dystansie do 50 metrów bezpośrednio do stacji odbiorczej, przekazującej sumę z obydwu kanałów do miksera, sprzętow nagłaśniających i stereo. Łacznie dostępne są dwa wyjścia, umożliwiające równoczesne wyprowadzenie tego samego sygnału do dwu końcówek urzadzenia. Szczególnie praktyczna funkcja: z przodu odbiornika Skytec znajduje się regulator głośności dla każdego kanału, dzięki czemu na imprezach karaoke, promocjach i małych koncertach… (electronic-star.pl)

Auna Karaoke Star 3 zestaw do karaoke 2 x 75 W BT port USB line-in 2…

Auna Karaoke Star 3 zestaw do karaoke 2 x 75 W BT port USB line-in 2 x mikrofon

Let's get loud! Zestaw do karaoke auna Karaoke Star 3 o imponującej mocy, z wieloma opcjami podłączeń i dwoma bezprzewodowymi ręcznymi to obietnica wspaniale spędzonego wieczoru! Wzmacniacz i dwa głośniki w drewnianej obudowie o maks. mocy 2 x 75 W zapewniają mocne brzmienie i stabilną jakość dźwięku. Funkcja Bluetooth pozwala na strumieniowe przesyłanie muzyki za pośrednictwem smartfona, tabletu lub laptopa. Dodatkowe złącza wielokrotnie pogłębiają przyjemność słuchania muzyki: port USB umożliwia odtwarzanie muzyki w formacie MP3, natomiast wejście liniowe -  podłączenie do odtwarzacza CD, gramofonu i miksera. Zawarte w dostawie dwa mikrofony przewodowe  można podłączyć do dwóch wejść mikrofonowych.  Czytelne pokrętła umożliwiają łatwą kontrolę basów, tonów wysokich i efektu echa..… (electronic-star.pl)

Vonyx Bass Storm, zestaw nagłośnieniowy dla DJ’a, 2 x wzmacniacz…

Vonyx Bass Storm, zestaw nagłośnieniowy dla DJ’a, 2 x wzmacniacz nagłośnieniowy 500 W, 2 x subwoofer nagłośnieniowy 600 W

Czas na imprezę! Zestaw nagłośnieniowy dla DJ'a Bass Storm marki Vonyx zatrzęsie ścianami na kolejnej imprezie! Składa się on ze wzmacniacza nagłośnieniowego VPA 1000 marki Vonyx , dwóch pasujących subwooferów nagłośnieniowych SMW15 marki Vonyx oraz niezbędnych kabli przyłączeniowych i nadaje się idealnie organizacji małych imprez. Sercem zestawu jest wzmacniacz nagłośnieniowy VPA 1000 marki Vonyx , który dzięki mocy wyjściowej 2 x 500 W wydobywa potężne brzmienie z obydwu pasywnych subwooferów SMW15 PA marki Vonyx. Funkcja Bluetooth wzmacniacza nagłośnieniowego umożliwia bezprzewodowe i wygodne odtwarzanie wszystkich plików audio ze smartfona, tabletu lub laptopa. Odtwarzacz multimedialny pozwala poza tym na bezpośrednie odtwarzanie plików MP3 z pendrive’ów USB lub karty pamięci SD oraz… (electronic-star.pl)

Fenton TL8LED zestaw 2 x 3-drożna kolumna pasywna RGB-LED 8-calowy…

Fenton TL8LED zestaw 2 x 3-drożna kolumna pasywna RGB-LED 8-calowy woofer 400W

Everybody let's rock! Pasywne głośniki Fenton TL8 LED dają czadu! Czy to jako element domowego systemu audio, czy też jako sprzęt dla mobilnych DJ-ów: doskonałe brzmienie dźwięku ma tu priorytet. 3-drożne kolumny Fenton TL8LED, każda z 8"(20 cm) głośnikiem średnio-niskotonowym o mocy wyjściowej 400 W emitują potężny dźwięk i dostarczają czystych tonów wysokich za pośrednictwem obydwu tweeterów piezo. Światło UFO na wooferze sterowanym dźwiękowo i wyposażonym w diody LED-RGB zapewnia niezwykłą atmosferę. Lekka, ale solidna obudowa w wykończeniu typu carbon, z metalowymi narożnikami ochronnymi sprawia, że ​​głośnik jest dobrze przystosowany do transportu. Metalowa kratka chroni głośniki przed skutkami uderzeń i wstrząsów. 35 mm kołnierz umożliwia montaż kolumny na statywie. … (electronic-star.pl)

Klarstein Growlt Farm 2 poziomy Kit 2 x Smart Indoor Garden zestaw…

Klarstein Growlt Farm 2 poziomy Kit 2 x Smart Indoor Garden zestaw podłączeniowy

Niech rosną na dwóch poziomach! W 2-poziomowym namiocie uprawowym Klarstein GrowIt Farm Smart Indoor Garden zioła oraz warzywa rosną i udają się przez cały rok - bez pestycydów, w prosty i trwały sposób. Odkryj na nowo domowy sposób uprawy roślin z namiotem uprawowym Klarstein GrowIt Farm Smart Indoor Garden. Wreszcie możesz poeksperymentować z domową uprawą roślin. Niezależnie od tego, czy chcesz hodować świeże zioła, czy jędrne warzywa do kuchni, na naszej inteligentnej domowej farmie uda ci się prawie wszystko - całkiem niezależnie od miejsca i użytej gleby. Aby odnieść sukces jako hydroponiczny ogrodnik, do dyspozycji masz 36-częściowy komplet złożony z tacy na nasiona do kiełkowania, gąbek, koszyków na rośliny i wielu innych części, co sprawia, że hodowla roślin jest… (electronic-star.pl)

Auna SingSing Przenośny zestaw karaoke LED Zasilanie bateryjne 2 x…

Auna SingSing Przenośny zestaw karaoke LED Zasilanie bateryjne 2 x mikrofon

Przenośna dyskoteka dla dzieci! SingSing firmy auna to zabawny system karaoke , który dzięki sprytnym funkcjom i dziecięcemu wzornictwu wkradnie się w serca dzieci i ich rodziców. Jego odtwarzacz CD ładowany od góry odtwarza wiele formatów – nie tylko standardowe typy dysków, ale także nośniki multimedialne CD+G, czyli płyty CD karaoke z napisami. Z tyłu urządzenia znajduje się odpowiednie wyjście wideo typu cinch, który przekierowuje sygnały obrazów z płyt CD+G do telewizora, monitora lub rzutnika komputerowego. Idealne urządzenie na interesujące sesje karaoke. Kolorowa powierzchnia taneczna. W pokrywie napędu CD znajdują się wielokolorowe diody LED generujące ciekawy efekt i wzbogacające wizualną stronę występu. Z tego względu z miniwieży stereo można korzystać również wieczorami… (electronic-star.pl)

Auna SingSing Przenośny zestaw karaoke LED Zasilanie bateryjne 2 x…

Auna SingSing Przenośny zestaw karaoke LED Zasilanie bateryjne 2 x mikrofon

Przenośna dyskoteka dla dzieci! SingSing firmy auna to zabawny system karaoke , który dzięki sprytnym funkcjom i dziecięcemu wzornictwu wkradnie się w serca dzieci i ich rodziców. Jego odtwarzacz CD ładowany od góry odtwarza wiele formatów – nie tylko standardowe typy dysków, ale także nośniki multimedialne CD+G, czyli płyty CD karaoke z napisami. Z tyłu urządzenia znajduje się odpowiednie wyjście wideo typu cinch, który przekierowuje sygnały obrazów z płyt CD+G do telewizora, monitora lub rzutnika komputerowego. Idealne urządzenie na interesujące sesje karaoke. Kolorowa powierzchnia taneczna. W pokrywie napędu CD znajdują się wielokolorowe diody LED generujące ciekawy efekt i wzbogacające wizualną stronę występu. Z tego względu z miniwieży stereo można korzystać również wieczorami –… (electronic-star.pl)

Beamz Light Package 2 zestaw efektów oświetleniowych disco 2 x efekt…

Beamz Light Package 2 zestaw efektów oświetleniowych disco 2 x efekt świetlny 1x laser

Zestaw do efektownego oświetlenia powierzchni tanecznej: dwie maszyny do efektów świetlnych Moonf Flower i wielopunktowy laser RG Apollo. Sterowanie muzyką, mocne efekty o żywych barwach zawsze dopasowujące sie do rytmu party. Nadaje się do montażu na ścianie, suficie i statywie. Odpowiedni do oświetlenia małych i średnich imprez. Wyczarowanie imponującego show świetlnego nie jest trudne, jeżeli posiada się właściwy sprzęt. Zestaw efektów świetlnych LED beamZ Light Package 2 wyposażony w dwie maszyny do efektów świetlnych Moon Flower oraz wielopunktowy laser RG Apollo zapewni inscenizację świetlną z żywymi i mocnymi barwami na każdej imprezie. Dwa moduły laserowe wielopunktowego mini-lasera Apollo pokryją parkiet czerwonymi i zielonymi wzorami, ożywiając niewielkim wysiłkiem… (electronic-star.pl)

Nosidełko niemowlęce 3,2-20kg

Nosidełko niemowlęce 3,2-20kg

• Nosidełko zapewnia bezpieczną pozycję dla prawidłowego rozwoju dziecka - przeciwdziała dysplazji bioderek dziecięcych • Oddychające materiały: wykonane zostało w 100% z bawełny - zarówno część wewnętrzna i zewnętrzna • Przeznaczone dla dzieci od 3,2 do 20 kg (bez konieczności stosowania dodatkowych wkładek dla niemowląt) • 2 pozycje noszenia: z przodu i z tyłu rodzica • Nosidełko Kinderkraft Nino spełnia wymogi Międzynarodowego Instytutu do spraw Dysplazji Bioder. W nosidełku Nino nóżki dziecka układają się w kształt litery ""M"" względem bioderek, pod odpowiednim kątem w zależności od wieku dziecka Źródło: : http://hipdysplasia.org/ • Pasy z regulacją długości i miękkimi ochraniaczami pozwalają na odpowiednie dopasowanie nosidełka zarówno do rodzica jak i dziecka na różnych etapach… (51015kids.eu)

Blumfeldt Almeria, krzesło składane, zestaw 2 sztuk, 56,5 x 107 x 68…

Blumfeldt Almeria, krzesło składane, zestaw 2 sztuk, 56,5 x 107 x 68 cm, ComfortMesh, antracytowe

Wygodny i praktyczny, zapewniający najwygodniejszy relaks. Z zestawem 2 krzeseł ogrodowych Blumfeldt Almeria Garden Chair, pobyt w ogrodzie, na tarasie lub na balkonie będzie prawdziwym relaksem. Składane krzesła Blumfeldt Almeria Garden Chair zapewniają maksymalną elastyczność podczas siedzenia w ogrodzie. Dzięki regulowanemu oparciu o 7 stopniach możesz odpocząć po pracy i cieszyć się świeżym powietrzem oraz słońcem. Albo wygodnie posiedzieć z przyjaciółmi i rodziną przy kawie na świeżym powietrzu. Tekstylne pokrowce na siedzenia i bardzo wysokie oparcia są przyjemnie oddychające dzięki strukturze siatki 2 x 2 - idealne na długie wieczory lub godziny relaksu. Aby pogoda nie zepsuła planów, pokrowce nie przepuszczają wody i bardzo szybko schną. Solidna rura aluminiowa z trwałą… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Cádiz Krzesło składane zestaw 2 sztuk 59,5 x 107 x 68 cm…

Blumfeldt Cádiz Krzesło składane zestaw 2 sztuk 59,5 x 107 x 68 cm ComfortMesh antracytowy

Wygoda i praktyczność – najlepszy relaks: Zestaw 2 sztuk krzeseł ogrodowych Cádiz Garden Chairmarki Blumfeldt uprzyjemni pobyt w ogrodzie, na tarasie lub balkonie. Krzesła składane Cádiz Garden Chair marki Blumfeldt to maksimum komfortu w kąciku wypoczynkowym: Dzięki 7-stopniowej regulacji oparcia można się na nich zrelaksować w wolny wieczór na leżąco po rozłożeniu oparcia, aby zażyć nieco świeżego powietrza i słońca. Można też na nich wygodnie siedzieć przy stoliku kawowym na świeżym powietrzu wraz z przyjaciółmi i rodziną. Obicia tekstylne siedzisk i bardzo wysokie oparcia przepuszczają powietrze dzięki strukturze siatkowej 2x2 – idealne rozwiązanie na długi obiad lub wiele godzin relaksu. Obicia posiadają właściwości hydrofobowe (są odporne na wnikanie wody) i bardzo… (electronic-star.pl)

Auna ScreenStar Zestaw karaoke Kamera CD USB SD MP3 z 2 x mikrofon 3…

Auna ScreenStar Zestaw karaoke Kamera CD USB SD MP3 z 2 x mikrofon 3 x CD+G

auna ScreenStar to stylowy zestaw do karaoke z napędem CD obsługującym wiele formatów, wieloma możliwościami podłączania urządzeń oraz wbudowaną kamerą wraz z praktyczną funkcją nagrywania wideo. Idealnie nadaje się do wyposażenia pokoju dziecięcego i młodzieżowego, ale także znakomicie dla dużych fanów karaoke. Wbudowany napęd CD odtwarza oprócz plików MP3 i JPEG także standardowe, cyfrowe formaty. W odróżnieniu od standardowych odtwarzaczy CD , system CD marki auna odtwarza także nośniki multimedialne CD+G, czyli płyty CD karaoke z napisami. Wbudowany wyświetlacz kolorowy TFT 9 cm (3,5") ScreenStar marki auna odtwarza obraz z włożonych nośników danych w znakomitej jakości, a dźwięk zapewnia wbudowany głośnik szerokopasmowy. Poza tym istnieje możliwość przesłania sygnałów… (electronic-star.pl)

Auna ScreenStar Zestaw karaoke Kamera CD USB SD MP3 z 2 x mikrofon 3…

Auna ScreenStar Zestaw karaoke Kamera CD USB SD MP3 z 2 x mikrofon 3 x CD+G

auna ScreenStar to stylowy zestaw do karaoke z napędem CD obsługującym wiele formatów, wieloma możliwościami podłączania urządzeń oraz wbudowaną kamerą wraz z praktyczną funkcją nagrywania wideo. Idealnie nadaje się do wyposażenia pokoju dziecięcego i młodzieżowego, ale także znakomicie dla dużych fanów karaoke. Wbudowany napęd CD odtwarza oprócz plików MP3 i JPEG także standardowe, cyfrowe formaty. W odróżnieniu od standardowych odtwarzaczy CD , system CD marki auna odtwarza także nośniki multimedialne CD+G, czyli płyty CD karaoke z napisami. Wbudowany wyświetlacz kolorowy TFT 9 cm (3,5") ScreenStar marki auna odtwarza obraz z włożonych nośników danych w znakomitej jakości, a dźwięk zapewnia wbudowany głośnik szerokopasmowy. Poza tym istnieje możliwość przesłania sygnałów… (electronic-star.pl)

Świąteczne podkładki stołowe brązowy, 32 x 45 cm, zestaw 2 szt.

Świąteczne podkładki stołowe brązowy, 32 x 45 cm, zestaw 2 szt.

Nawet drobne i niepozorne dodatki mogą dodać Twojemu wnętrzu styl lub w łatwy sposób je ożywić. Podkładki stołowe potrafią odmienić wnętrze, dopasowując go do okazji lub Twojego nastroju. Motyw świąteczny wyczaruje w Twoim mieszkaniu atmosferę domowego ciepła i komfortu. (4home.pl)

Zestaw kolumn głośnikowych (x 2) Malone 38cm 1500W ABS

Zestaw kolumn głośnikowych (x 2) Malone 38cm 1500W ABS

Malone PW-EV-15A t o aktywna kolumna, zaprojektowana do nagłaśniania średniej wielkości pomieszczeń w (pół)profesjonalnym zakresie. Kolumna osiąga moc 750W RMS bez utraty klarowności dźwięku nawet w wyższych partiach swoich możliwości. Jedną z głównych zalet odróżniających kolumnę Malone od konkurencji jest zawarta w niej 5-pasmowa korekcja EQ, za pomocą której brzmienie może być dostosowywane do warunków akustycznych czy rodzaju muzyki. Kolejną zaletą aktywnej kolumny Malone jest wszechstronność w jej zastosowaniu: Odporna na warunki pogodowe obudowa z ABS umożliwia bezproblemowy użytek kolumny na wolnym powietrzu. Za pomocą umieszczonej na dole wkładki flanszowej, głośnik ustawić można na statywie. Cztery wejścia mikrofonowe i 2 niezależnie regulowane sekcje mikrofonowe… (electronic-star.pl)

Auna A8B-V2 BK zestaw karaoke odtwarzacz CD AUX 2 x mikrofon czarny

Auna A8B-V2 BK zestaw karaoke odtwarzacz CD AUX 2 x mikrofon czarny

Auna KA8B-V2 BK to atrakcyjny zestaw karaoke , łączący funkcje odtwarzacza CD i zestawu stereo , dzięki wbudowanej stacji dysków i licznym opcjomi podłączeń. Niewielkie wymiary zestawu sprawiają, że stanowi on doskonałe rozwiązanie dla dzieci, młodzieży i dorosłych fanów karaoke. Obok powszechnie stosowanego formatu MP3, napęd CD z górnym ładowaniem odtwarza także popularne dyski cyfrowej rzeczywistości. W przeciwieństwie do tradycyjnych odtwarzaczy CD przetwarza on nawet media CD + G - czyli płyty karaoke z napisami. Idealny do relaksujących sesji karaoke. Zintegrowany 9cm (3,5") kolorowy wyświetlacz TFT zestawu auna KA8B-V2 BK odtwarza obraz z nośników danych z niezwykłą ostrością i wyrazistością. Podobne cechy posiada wbudowany głośnik szerokopasmowy odpowiedzialny za… (electronic-star.pl)

Auna A8P-V2 PK zestaw karaoke odtwarzacz CD AUX 2 x mikrofon różowy

Auna A8P-V2 PK zestaw karaoke odtwarzacz CD AUX 2 x mikrofon różowy

Auna KA8P-V2 PK to atrakcyjny zestaw karaoke , łączący funkcje odtwarzacza CD i zestawu stereo, dzięki wbudowanej stacji dysków i licznym opcjomi podłączeń. Niewielkie wymiary zestawu sprawiają, że stanowi on doskonałe rozwiązanie dla dzieci, młodzieży i dorosłych fanów karaoke. Obok powszechnie stosowanego formatu MP3, napęd CD z górnym ładowaniem odtwarza także popularne dyski cyfrowej rzeczywistości. W przeciwieństwie do tradycyjnych odtwarzaczy CD przetwarza on nawet media CD + G - czyli płyty karaoke z napisami. Idealny do relaksujących sesji karaoke. Zintegrowany 9cm (3,5") kolorowy wyświetlacz TFT zestawu auna KA8P-V2 PK odtwarza obraz z nośników danych z niezwykłą ostrością i wyrazistością. Podobne cechy posiada wbudowany głośnik szerokopasmowy odpowiedzialny za… (electronic-star.pl)

Auna SingSing Przenośny zestaw karaoke LED Zasilanie bateryjne 2 x…

Auna SingSing Przenośny zestaw karaoke LED Zasilanie bateryjne 2 x mikrofon kolor biały

Przenośna dyskoteka dla dzieci! SingSing firmy auna to zabawny zestaw karaoke , który dzięki sprytnym funkcjom i dziecięcemu wzornictwu wkradnie się w serca dzieci i ich rodziców. Jego odtwarzacz CD ładowany od góry odtwarza wiele formatów – nie tylko standardowe typy dysków, ale także nośniki multimedialne CD+G, czyli płyty CD karaoke z napisami. Z tyłu urządzenia znajduje się odpowiednie wyjście wideo typu cinch, który przekierowuje sygnały obrazów z płyt CD+G do telewizora, monitora lub rzutnika komputerowego. Idealne urządzenie na interesujące sesje karaoke. Kolorowa powierzchnia taneczna: W pokrywie napędu CD znajdują się wielokolorowe diody LED generujące ciekawy efekt i wzbogacające wizualną stronę występu. Z tego względu z miniwieży stereo można korzystać również wieczorami –… (electronic-star.pl)

Electronic-Star Zestaw składający się ze wzmacniacza Hi-Fi i kolumn,…

Electronic-Star Zestaw składający się ze wzmacniacza Hi-Fi i kolumn, wzmacniacz 2 x 350 W, 2 x 10-calowa kolumna, 450 W RMS

Potężne brzmienie: 3-częściowy zestaw Hi-Fi składający się z cyfrowego wzmacniacza FPL700 marki Fenton  klasy D oraz dwóch 3-drożnych kolumn nagłośnieniowych PW-10X22 marki Malone znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak i w zastosowaniach półprofesjonalnych i profesjonalnych. Dzięki mocy 2 x 350 W cyfrowy wzmacniacz FPL700 marki Fenton jest w stanie zapewnić każdemu źródłu muzyki stosowne brzmienie. Praktyczna funkcja Bluetooth umożliwia bezprzewodowe i wygodne odtwarzanie wszystkich plików audio ze smartfona, tabletu lub laptopa. Odtwarzacz multimedialny gwarantuje niezawodne odtwarzanie plików MP3 znajdujących się na pendrivie USB lub karcie SD. Przełącznik obrotowy do 4 wejść: PC, MP3/BT/AUX, TV i CD ułatwia poza tym szybki wybór wszystkich podłączonych urządzeń.… (electronic-star.pl)

Electronic-Star Zestaw składający się ze wzmacniacza Hi-Fi i kolumn,…

Electronic-Star Zestaw składający się ze wzmacniacza Hi-Fi i kolumn, wzmacniacz 2 x 500 W, 2 x 12-calowa kolumna, 500 W RMS

Potężne brzmienie: 3-częściowy zestaw Hi-Fi składający się z cyfrowego wzmacniacza FPL1000 marki Fenton  klasy D oraz dwóch 3-drożnych kolumn nagłośnieniowych PW-2222 marki Malone znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak i w zastosowaniach półprofesjonalnych i profesjonalnych. Dzięki mocy 2 x 500 W cyfrowy wzmacniacz FPL1000 marki Fenton jest w stanie zapewnić każdemu źródłu muzyki stosowne brzmienie. Praktyczna funkcja Bluetooth umożliwia bezprzewodowe i wygodne odtwarzanie wszystkich plików audio ze smartfona, tabletu lub laptopa. Odtwarzacz multimedialny gwarantuje niezawodne odtwarzanie plików MP3 znajdujących się na pendrivie USB lub karcie SD. Przełącznik obrotowy do 4 wejść: PC, MP3/BT/AUX, TV i CD ułatwia poza tym szybki wybór wszystkich podłączonych urządzeń.… (electronic-star.pl)

Forbyt, Poszewka na poduszkę, Suedine zestaw 2 szt., czerwony, 40 x 40

Forbyt, Poszewka na poduszkę, Suedine zestaw 2 szt., czerwony, 40 x 40

Forbyt, Poszewka na poduszkę, Suedine zestaw 2 szt., czerwony, 40 x 40 Materiał: 100% poliester Wymiary: 40 x 40 cm Cena za 2 szt. w opakowaniu Możliwość zakupu wnętrza do poduszki Przyjemna i puszysta poduszka dekoracyjna Poduszki i kołdry » Poduszki dekoracyjne » Poszewki na poduszki » Forbyt, Poszewka na poduszkę, Suedine zestaw 2 szt., czerwony, 40 x 40 (dekortextil.pl)

Butter Kings Ścierka kuchenna Rabbits, 50 x 70 cm, zestaw 2 szt.

Butter Kings Ścierka kuchenna Rabbits, 50 x 70 cm, zestaw 2 szt.

 Komplet ścierek dla tych, którzy lubią być razem. Oryginalny dodatek do nowoczesnej kuchni, który uprzyjemni wspólne chwile podczas gotowania. Modne kolory rozświetlą wnętrze. Ścierki wykonano ze 100% bawełny, są bardzo przyjemne w dotyku i doskonale chłonne. Komplet zapakowano w pudełku prezentowym.   Butter Kings to oryginalna czeska marka, która posiada w swojej ofercie dodatki do wnętrz pełne barw, wesołych obrazków i lekko szalonych motywów. Celem marki jest ożywienie i rozweselenie szarek domowej codzienności za pomocą niecodziennych dodatków. (4home.pl)

Butter Kings Ścierka kuchenna Zebra, 50 x 70 cm, zestaw 2 szt.

Butter Kings Ścierka kuchenna Zebra, 50 x 70 cm, zestaw 2 szt.

 Komplet ścierek dla tych, którzy lubią być razem. Oryginalny dodatek do nowoczesnej kuchni, który uprzyjemni wspólne chwile podczas gotowania. Modne kolory rozświetlą wnętrze. Ścierki wykonano ze 100% bawełny, są bardzo przyjemne w dotyku i doskonale chłonne. Komplet zapakowano w pudełku prezentowym.   Butter Kings to oryginalna czeska marka, która posiada w swojej ofercie dodatki do wnętrz pełne barw, wesołych obrazków i lekko szalonych motywów. Celem marki jest ożywienie i rozweselenie szarek domowej codzienności za pomocą niecodziennych dodatków. (4home.pl)

Butter Kings Ścierka kuchenna Thistle, 50 x 70 cm, zestaw 2 szt.

Butter Kings Ścierka kuchenna Thistle, 50 x 70 cm, zestaw 2 szt.

 Komplet ścierek dla tych, którzy lubią być razem. Oryginalny dodatek do nowoczesnej kuchni, który uprzyjemni wspólne chwile podczas gotowania. Modne kolory rozświetlą wnętrze. Ścierki wykonano ze 100% bawełny, są bardzo przyjemne w dotyku i doskonale chłonne. Komplet zapakowano w pudełku prezentowym.   Butter Kings to oryginalna czeska marka, która posiada w swojej ofercie dodatki do wnętrz pełne barw, wesołych obrazków i lekko szalonych motywów. Celem marki jest ożywienie i rozweselenie szarek domowej codzienności za pomocą niecodziennych dodatków. (4home.pl)

Butter Kings Ścierka kuchenna Llama, 50 x 70 cm, zestaw 2 szt.

Butter Kings Ścierka kuchenna Llama, 50 x 70 cm, zestaw 2 szt.

 Komplet ścierek dla tych, którzy lubią być razem. Oryginalny dodatek do nowoczesnej kuchni, który uprzyjemni wspólne chwile podczas gotowania. Modne kolory rozświetlą wnętrze. Ścierki wykonano ze 100% bawełny, są bardzo przyjemne w dotyku i doskonale chłonne. Komplet zapakowano w pudełku prezentowym.   Butter Kings to oryginalna czeska marka, która posiada w swojej ofercie dodatki do wnętrz pełne barw, wesołych obrazków i lekko szalonych motywów. Celem marki jest ożywienie i rozweselenie szarek domowej codzienności za pomocą niecodziennych dodatków. (4home.pl)

Butter Kings Ścierka kuchenna Dogs, 50 x 70 cm, zestaw 2 szt.

Butter Kings Ścierka kuchenna Dogs, 50 x 70 cm, zestaw 2 szt.

 Komplet ścierek dla tych, którzy lubią być razem. Oryginalny dodatek do nowoczesnej kuchni, który uprzyjemni wspólne chwile podczas gotowania. Modne kolory rozświetlą wnętrze. Ścierki wykonano ze 100% bawełny, są bardzo przyjemne w dotyku i doskonale chłonne. Komplet zapakowano w pudełku prezentowym.   Butter Kings to oryginalna czeska marka, która posiada w swojej ofercie dodatki do wnętrz pełne barw, wesołych obrazków i lekko szalonych motywów. Celem marki jest ożywienie i rozweselenie szarek domowej codzienności za pomocą niecodziennych dodatków. (4home.pl)

Butter Kings Ścierka kuchenna Birds, 50 x 70 cm, zestaw 2 szt.

Butter Kings Ścierka kuchenna Birds, 50 x 70 cm, zestaw 2 szt.

 Komplet ścierek dla tych, którzy lubią być razem. Oryginalny dodatek do nowoczesnej kuchni, który uprzyjemni wspólne chwile podczas gotowania. Modne kolory rozświetlą wnętrze. Ścierki wykonano ze 100% bawełny, są bardzo przyjemne w dotyku i doskonale chłonne. Komplet zapakowano w pudełku prezentowym.   Butter Kings to oryginalna czeska marka, która posiada w swojej ofercie dodatki do wnętrz pełne barw, wesołych obrazków i lekko szalonych motywów. Celem marki jest ożywienie i rozweselenie szarek domowej codzienności za pomocą niecodziennych dodatków. (4home.pl)

Multielastyczny pokrowiec na krzesło brązowy, 45 x 45 cm, zestaw 2…

Multielastyczny pokrowiec na krzesło brązowy, 45 x 45 cm, zestaw 2 szt.

 Nowoczesny pokrowiec na krzesło w modnych kolorach wykonany z wysokiej jakości materiału multielastycznego. Stanie się najlepszym i najbardziej wygodnym sposobem, jak możesz odnowić, ochronić lub zmienić Twoje krzesła. Odpowiedni na krzesło o maksymalnej wysokości oparcia 60 cm. (4home.pl)

Poszewka na poduszkę „Giardino Cactus”, 40 x 40 cm, zestaw 2 szt.

Poszewka na poduszkę „Giardino Cactus”, 40 x 40 cm, zestaw 2 szt.

Dekoracyjne poduszki i poszewki na poduszki potrafią doskonale ozdobić i ocieplić każde wnętrze. Bez względu na to, czy wykorzystasz je w sypialni, salonie lub jako dekorację na tarasie czy balkonie. Poszewka posiada zapięcie na zamek błyskawiczny, który ułatwia czyszczenie. (4home.pl)

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Duo zestaw do włosów…

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Duo zestaw do włosów zniszczonych 2 x 1000 ml

Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Szampony marki Goldwell z kolekcji Dualsenses zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających włosy łamliwe. (brasty.pl)

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Duo zestaw do niesfornych…

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Duo zestaw do niesfornych włosów 2 x 1000 ml

Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Szampony marki Goldwell z kolekcji Dualsenses zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających włosy trudne do ułożenia. (brasty.pl)

Auna ScreenStar Zestaw karaoke Kamera CD USB SD MP3 z 2 x mikrofon…

Auna ScreenStar Zestaw karaoke Kamera CD USB SD MP3 z 2 x mikrofon czarny

auna ScreenStar to stylowy zestaw do karaoke z napędem CD obsługującym wiele formatów, wieloma możliwościami podłączania urządzeń oraz wbudowaną kamerą wraz z praktyczną funkcją nagrywania wideo. Idealnie nadaje się do wyposażenia pokoju dziecięcego i młodzieżowego, ale także znakomicie dla dużych fanów karaoke. Wbudowany napęd CD odtwarza oprócz plików MP3 i JPEG także standardowe, cyfrowe formaty. W odróżnieniu od standardowych odtwarzaczy CD , system CD marki auna odtwarza także nośniki multimedialne CD+G, czyli płyty CD karaoke z napisami. Wbudowany wyświetlacz kolorowy TFT 9 cm (3,5") ScreenStar marki auna odtwarza obraz z włożonych nośników danych w znakomitej jakości, a dźwięk zapewnia wbudowany głośnik szerokopasmowy. Poza tym istnieje możliwość przesłania sygnałów… (electronic-star.pl)

Auna ScreenStar Zestaw karaoke Kamera CD USB SD MP3 z 2 x mikrofon…

Auna ScreenStar Zestaw karaoke Kamera CD USB SD MP3 z 2 x mikrofon różowy

auna ScreenStar to stylowy zestaw do karaoke z napędem CD obsługującym wiele formatów, wieloma możliwościami podłączania urządzeń oraz wbudowaną kamerą wraz z praktyczną funkcją nagrywania wideo. Idealnie nadaje się do wyposażenia pokoju dziecięcego i młodzieżowego, ale także znakomicie dla dużych fanów karaoke. Wbudowany napęd CD odtwarza oprócz plików MP3 i JPEG także standardowe, cyfrowe formaty. W odróżnieniu od standardowych odtwarzaczy CD , system CD marki auna odtwarza także nośniki multimedialne CD+G, czyli płyty CD karaoke z napisami. Wbudowany wyświetlacz kolorowy TFT 9 cm (3,5") ScreenStar marki auna odtwarza obraz z włożonych nośników danych w znakomitej jakości, a dźwięk zapewnia wbudowany głośnik szerokopasmowy. Poza tym istnieje możliwość przesłania sygnałów… (electronic-star.pl)

Auna StarMaker Zestaw karaoke Odtwarzacz CD Bluetooth AUX Efekt…

Auna StarMaker Zestaw karaoke Odtwarzacz CD Bluetooth AUX Efekt świetlny LED 2 x mikrofon

Zestaw karaoke StarMaker marki auna posiada wiele funkcji, złączy oraz wielokolorowy efekt świetlny LED. Odtwarzacz CD ładowany od góry obsługuje wiele formatów, np. standardowe płyty audio CD, ale też zapisywalne płyty CD. W odróżnieniu od standardowych odtwarzaczy CD , system karaoke marki auna odtwarza także nośniki multimedialne CD+G, czyli płyty CD karaoke z napisami. Szczególną zaletą jest jednakże znajdujący się z przodu, wielokolorowy efekt świetlny składający się z ośmiu diod LED . Wspierają one wokalistów barwną grą świateł. Wbudowany głośnik szerokopasmowy z przodu urządzenia zapewnia dobry dźwięk. Poza tym istnieje możliwość przesłania sygnałów obrazu poprzez tylne wyjście wideo do urządzeń zewnętrznych, jak np. telewizor, rzutnik komputerowy lub monitor. Sygnał audio… (electronic-star.pl)

Auna StarMaker Zestaw karaoke Odtwarzacz CD Bluetooth AUX Efekt…

Auna StarMaker Zestaw karaoke Odtwarzacz CD Bluetooth AUX Efekt świetlny LED 2 x mikrofon

Zestaw karaoke StarMaker marki auna posiada wiele funkcji, złączy oraz wielokolorowy efekt świetlny LED. Odtwarzacz CD ładowany od góry obsługuje wiele formatów, np. standardowe płyty audio CD, ale też zapisywalne płyty CD. W odróżnieniu od standardowych odtwarzaczy CD , system karaoke marki auna odtwarza także nośniki multimedialne CD+G, czyli płyty CD karaoke z napisami. Szczególną zaletą jest jednakże znajdujący się z przodu, wielokolorowy efekt świetlny składający się z ośmiu diod LED . Wspierają one wokalistów barwną grą świateł. Wbudowany głośnik szerokopasmowy z przodu urządzenia zapewnia dobry dźwięk. Poza tym istnieje możliwość przesłania sygnałów obrazu poprzez tylne wyjście wideo do urządzeń zewnętrznych, jak np. telewizor, rzutnik komputerowy lub monitor. Sygnał audio… (electronic-star.pl)

Forbyt, Narzuta na poduszkę, Suedine zestaw 2 szt., szary, 40 x 40 cm

Forbyt, Narzuta na poduszkę, Suedine zestaw 2 szt., szary, 40 x 40 cm

Forbyt, Narzuta na poduszkę, Suedine zestaw 2 szt., szary, 40 x 40 cm Materiał: 100% poliester Wymiary: 40 x 40 cm Cena za 2 szt. w opakowaniu Możliwość zakupu wnętrza do poduszki Przyjemna i puszysta poduszka dekoracyjna Poduszki i kołdry » Poduszki dekoracyjne » Poszewki na poduszki » Forbyt, Narzuta na poduszkę, Suedine zestaw 2 szt., szary, 40 x 40 cm (dekortextil.pl)

Forbyt, Poszewka na poduszkę, Porto niebieski zestaw 2 szt., 40 x 40…

Forbyt, Poszewka na poduszkę, Porto niebieski zestaw 2 szt., 40 x 40 cm

Forbyt, Poszewka na poduszkę, Porto niebieski zestaw 2 szt., 40 x 40 cm Materiał: 50% poliester, 50% polipropylenu Rozmiar: 40 x 40 cm Przód: dekoracyjny - wysoka gramatur, niebieski i zielony Druga strona: biały materiał Zamek: wolne - przekładany Cena za 2 sztuki Poduszki i kołdry » Poduszki dekoracyjne » Poszewki na poduszki » Forbyt, Poszewka na poduszkę, Porto niebieski zestaw 2 szt., 40 x 40 cm (dekortextil.pl)

Forbyt, Poszewka na poduszkę, Niebieskie koła zestaw 2 szt., 40 x 40…

Forbyt, Poszewka na poduszkę, Niebieskie koła zestaw 2 szt., 40 x 40 cm

Forbyt, Poszewka na poduszkę, Niebieskie koła zestaw 2 szt., 40 x 40 cm Materiał: 50% poliester, 50% polipropylenu Rozmiar: 40 x 40 cm Przód: dekoracyjny - wysoka gramatur, ecru i brązowy Druga strona: ecru materiał Zamek: wolne - przekładany Cena za 2 sztuki Poduszki i kołdry » Poduszki dekoracyjne » Poszewki na poduszki » Forbyt, Poszewka na poduszkę, Niebieskie koła zestaw 2 szt., 40 x 40 cm (dekortextil.pl)

Forbyt, Poszewka na poduszkę, Porto Brązowy zestaw 2 szt., 40 x 40 cm

Forbyt, Poszewka na poduszkę, Porto Brązowy zestaw 2 szt., 40 x 40 cm

Forbyt, Poszewka na poduszkę, Porto Brązowy zestaw 2 szt., 40 x 40 cm   Materiał: 50% poliester, 50% polipropylenu Rozmiar: 40 x 40 cm Przód: dekoracyjny - wysoka gramatura Druga strona: brązowy materiał Zamek: wolne - przekładany Cena za 2 sztuki Poduszki i kołdry » Poduszki dekoracyjne » Poszewki na poduszki » Forbyt, Poszewka na poduszkę, Porto Brązowy zestaw 2 szt., 40 x 40 cm (dekortextil.pl)

Butter Kings Ścierka kuchenna Love you, 50 x 70 cm, zestaw 2 szt.

Butter Kings Ścierka kuchenna Love you, 50 x 70 cm, zestaw 2 szt.

 Komplet ścierek dla tych, którzy lubią być razem. Oryginalny dodatek do nowoczesnej kuchni, który uprzyjemni wspólne chwile podczas gotowania. Modne kolory rozświetlą wnętrze. Ścierki wykonano ze 100% bawełny, są bardzo przyjemne w dotyku i doskonale chłonne. Komplet zapakowano w pudełku prezentowym.   Butter Kings to oryginalna czeska marka, która posiada w swojej ofercie dodatki do wnętrz pełne barw, wesołych obrazków i lekko szalonych motywów. Celem marki jest ożywienie i rozweselenie szarek domowej codzienności za pomocą niecodziennych dodatków. (4home.pl)

Butter Kings Ścierka kuchenna Valentine's day, 50 x 70 cm, zestaw 2…

Butter Kings Ścierka kuchenna Valentine's day, 50 x 70 cm, zestaw 2 szt.

 Komplet ścierek dla tych, którzy lubią być razem. Oryginalny dodatek do nowoczesnej kuchni, który uprzyjemni wspólne chwile podczas gotowania. Modne kolory rozświetlą wnętrze. Ścierki wykonano ze 100% bawełny, są bardzo przyjemne w dotyku i doskonale chłonne. Komplet zapakowano w pudełku prezentowym.   Butter Kings to oryginalna czeska marka, która posiada w swojej ofercie dodatki do wnętrz pełne barw, wesołych obrazków i lekko szalonych motywów. Celem marki jest ożywienie i rozweselenie szarek domowej codzienności za pomocą niecodziennych dodatków. (4home.pl)

Butter Kings Ścierka kuchenna Spring flowers, 50 x 70 cm, zestaw 2…

Butter Kings Ścierka kuchenna Spring flowers, 50 x 70 cm, zestaw 2 szt.

 Komplet ścierek dla tych, którzy lubią być razem. Oryginalny dodatek do nowoczesnej kuchni, który uprzyjemni wspólne chwile podczas gotowania. Modne kolory rozświetlą wnętrze. Ścierki wykonano ze 100% bawełny, są bardzo przyjemne w dotyku i doskonale chłonne. Komplet zapakowano w pudełku prezentowym.   Butter Kings to oryginalna czeska marka, która posiada w swojej ofercie dodatki do wnętrz pełne barw, wesołych obrazków i lekko szalonych motywów. Celem marki jest ożywienie i rozweselenie szarek domowej codzienności za pomocą niecodziennych dodatków. (4home.pl)

Butter Kings Ścierka kuchenna Spring theme, 50 x 70 cm, zestaw 2 szt.

Butter Kings Ścierka kuchenna Spring theme, 50 x 70 cm, zestaw 2 szt.

 Komplet ścierek dla tych, którzy lubią być razem. Oryginalny dodatek do nowoczesnej kuchni, który uprzyjemni wspólne chwile podczas gotowania. Modne kolory rozświetlą wnętrze. Ścierki wykonano ze 100% bawełny, są bardzo przyjemne w dotyku i doskonale chłonne. Komplet zapakowano w pudełku prezentowym.   Butter Kings to oryginalna czeska marka, która posiada w swojej ofercie dodatki do wnętrz pełne barw, wesołych obrazków i lekko szalonych motywów. Celem marki jest ożywienie i rozweselenie szarek domowej codzienności za pomocą niecodziennych dodatków. (4home.pl)

Siedziska na krzesła ze wzorem cebulowym, 37 x 37 cm, zestaw 2 szt.

Siedziska na krzesła ze wzorem cebulowym, 37 x 37 cm, zestaw 2 szt.

Zestaw 2 sztuk siedzisk na krzesła do każdego mieszkania. Umil sobie odpoczynek przy stole. Siedziska posiadają praktyczne pętle do przymocowania do krzesła. Ujednolić swoją kuchnie czy jadalnię z naszym programem kuchennym Wzór Cebulowy. Materiał: Okrycie: 100% bawełna Wypełnienie: 100% poliester (4home.pl)

Butter Kings Ścierka kuchenna Green leaves, 50 x 70 cm, zestaw 2 szt.

Butter Kings Ścierka kuchenna Green leaves, 50 x 70 cm, zestaw 2 szt.

 Komplet ścierek dla tych, którzy lubią być razem. Oryginalny dodatek do nowoczesnej kuchni, który uprzyjemni wspólne chwile podczas gotowania. Modne kolory rozświetlą wnętrze. Ścierki wykonano ze 100% bawełny, są bardzo przyjemne w dotyku i doskonale chłonne. Komplet zapakowano w pudełku prezentowym.   Butter Kings to oryginalna czeska marka, która posiada w swojej ofercie dodatki do wnętrz pełne barw, wesołych obrazków i lekko szalonych motywów. Celem marki jest ożywienie i rozweselenie szarek domowej codzienności za pomocą niecodziennych dodatków. (4home.pl)

Auna Karaoke Star 1 zestaw do karaoke 2 x 50W BT USB/SD Line-In …

Auna Karaoke Star 1 zestaw do karaoke 2 x 50W BT USB/SD Line-In

Let's get loud! Zestaw do karaoke auna Karaoke Star 1 o imponującej mocy, z wieloma opcjami podłączeń i ręcznym mikrofonem to obietnica wspaniale spędzonego wieczoru! Wzmacniacz i dwa głośniki o maks. mocy 2 x 50 W zapewniają mocne brzmienie i stabilną jakość dźwięku. Funkcja Bluetooth pozwala na strumieniowe przesyłanie muzyki za pośrednictwem smartfona, tabletu lub laptopa. Dodatkowe złącza wielokrotnie pogłębiają przyjemność słuchania muzyki: porty USB / SD umożliwiają odtwarzanie muzyki w formacie MP3, natomiast wejście liniowe zapewnia podłączenie do odtwarzaczy CD, gramofonów i miksera. Oprócz poręcznego pilota do praktycznego sterowania, zestaw zawiera również przewodowy mikrofon ręczny, który można łatwo podłączyć do jednego z dwóch wejść mikrofonowych. Czytelne pokrętła… (electronic-star.pl)

Power Dynamics PD632H 2X, 20-kanałowy bezprzewodowy zestaw…

Power Dynamics PD632H 2X, 20-kanałowy bezprzewodowy zestaw mikrofonowy UHF, 2 x mikrofon ręczny, czarny

PD632H 2X marki Power Dynamics to przydatny na scenie bezprzewodowy zestaw mikrofonowy VHF , który spełnia wszystkie wymogi w przypadku standardowych występów. Ten bezprzewodowy zestaw posiada dwa mikrofony ręczne , które transmitują słowa do odbiornika bez żadnych zakłóceń. Dzięki wykorzystaniu pasma UHF s ystem bezprzewodowy PD632H 2X marki Power Dynamics ma do dyspozycji 2 x 20 bezzakłóceniowych kanałów do wyboru. Przy użyciu odrębnych wyjść XLR system odbiorczy można łatwo połączyć z typowymi zestawami audio w celu dalszego przetwarzania sygnałów mikrofonowych Energooszczędna konstrukcja zapewnia zestawowi PD632H 2X marki Power Dynamics pracę przez wiele godzin, co czyni system szczególnie przydatnym na imprezach trwających cały wieczór. Aby transport zestawu nie sprawiał… (electronic-star.pl)

Auna Kara Liquida zestaw karaoke CD USB MP3 strumień wodny LED 2 x…

Auna Kara Liquida zestaw karaoke CD USB MP3 strumień wodny LED 2 x mikrofon mobilny

Auna Kara Liquida należy do systemów karaoke nowej generacji, a dzięki szerokiej gamie funkcji i atrakcyjnym detalom, stanowi idealny sprzęt dla wokalistów i melomanów. Niewielkie wymiary zestawu sprawiają, że stanowi on doskonałe rozwiązanie dla dzieci, młodzieży i dorosłych fanów karaoke. Obok powszechnie stosowanego formatu MP3, napęd CD z górnym ładowaniem odtwarza także popularne dyski cyfrowej rzeczywistości. W przeciwieństwie do tradycyjnych odtwarzaczy CD przetwarza on nawet media CD + G - czyli płyty karaoke z napisami. Idealny do relaksujących sesji karaoke. Zintegrowany głośnik szerokopasmowy czyni wszystko, co możliwe nie tylko zmyślą o dobrym dźwięku. Jego wielokolorowe diody LED tworzą nastojowe oświetlenie bogate w efekty, zwiększając siłę wizualnych doznań podczas sesji… (electronic-star.pl)

Auna Kara Liquida zestaw karaoke CD USB MP3 strumień wodny LED 2 x…

Auna Kara Liquida zestaw karaoke CD USB MP3 strumień wodny LED 2 x mikrofon mobilny

Auna Kara Liquida należy do systemów karaoke nowej generacji, a dzięki szerokiej gamie funkcji i atrakcyjnym detalom, stanowi idealny sprzęt dla wokalistów i melomanów. Niewielkie wymiary zestawu sprawiają, że stanowi on doskonałe rozwiązanie dla dzieci, młodzieży i dorosłych fanów karaoke. Obok powszechnie stosowanego formatu MP3, napęd CD z górnym ładowaniem odtwarza także popularne dyski cyfrowej rzeczywistości. W przeciwieństwie do tradycyjnych odtwarzaczy CD przetwarza on nawet media CD + G - czyli płyty karaoke z napisami. Idealny do relaksujących sesji karaoke. Zintegrowany głośnik szerokopasmowy czyni wszystko, co możliwe nie tylko zmyślą o dobrym dźwięku. Jego wielokolorowe diody LED tworzą nastojowe oświetlenie bogate w efekty, zwiększając siłę wizualnych doznań podczas sesji… (electronic-star.pl)

Vonyx VX840BT 2.1 Zestaw kolumn aktywnych subwoofer 15“ 2 x głośnik 8…

Vonyx VX840BT 2.1 Zestaw kolumn aktywnych subwoofer 15“ 2 x głośnik 8" 900W maks.

Zestaw kolumn aktywnych 2.1 VX840BT marki Vonyx to idealne rozwiązanie na imprezy taneczne, świetne imprezy karaoke oraz odpowiednio nagłośnione prezentacje. Poręczny subwoofer 15" (38 cm) o mocy maksymalnej 600 W z wbudowanymi kółkami oraz dwa głośniki 8" (20 cm) o mocy maksymalnej 150 W każdy, posiadające obudowę z trwałego tworzywa ABS, posiadają wszystko, co jest potrzebne do znakomitego nagłośnienia. Wysuwane statywy na kolumny zapewniają odpowiednie ukierunkowanie nagłośnienia, a po złożeniu nie zajmują dużo miejsca, pozwalając na bezproblemowy transport całego zestawu. Zestaw audio jest łatwy w obsłudze i można go przygotować do pracy kilkoma ruchami rąk. Za wygodny streaming muzyki ze smartfonów, tabletów lub laptopów odpowiada wbudowany odbiornik Bluetooth. Analogowe połączenie… (electronic-star.pl)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zamknąć