Grzejnik konwektorowy 75012502000w230v

Klarstein Hot Spot CV20 Grzejnik konwektorowy 2000 W IP24 pilot…

Klarstein Hot Spot CV20 Grzejnik konwektorowy 2000 W IP24 pilot zdalnego sterowania kolor biały

Błogie ciepło w każdym pokoju: Grzejnik konwektorowy Hot Spot CV20 marki Klarstein zamieni każde pomieszczenie w oazę błogiego ciepła. Obsługa grzejnika konwektorowego Hot Spot CV20 marki Klarstein jest bardzo prosta. Moc 2000 emituje ciepło w dwóch stopniach grzewczych, a temperaturę można regulować stosownie do potrzeb wbudowanym termostatem w zakresie 5–36°C. Dzięki temu nawet wychłodzone pomieszczenia można szybko ogrzać do właściwej temperatury nawet przy ujemnych temperaturach na zewnątrz. Wszystkie ustawienia można wprowadzać poprzez dotykowy panel obsługi i odczytać na przejrzystym wyświetlaczu LCD – włącznie z ustawieniami timera wyłączającego, który gwarantuje automatyczne wyłączenie urządzenia w zakresie 24 godzin. Przy użyciu praktycznego pilota grzejnik można sterować zdalnie… (electronic-star.pl)

Grzejnik konwektorowy 425W/230V

Grzejnik konwektorowy 425W/230V

(liderlamp.pl)

Grzejnik konwektorowy 750/1250/2000W/230V

Grzejnik konwektorowy 750/1250/2000W/230V

(liderlamp.pl)

Grzejnik konwektorowy 750/1250/2000W/230V

Grzejnik konwektorowy 750/1250/2000W/230V

(liderlamp.pl)

Guzzanti GZ 2010TT grzejnik konwektorowy, biały

Guzzanti GZ 2010TT grzejnik konwektorowy, biały

 Temperatura na życzenie, dzięki grzejnikowi konwektorowemu firmy Guzzanti. Zima już Cię nie zaskoczy. Urządzenie szybko ogrzewa przestrzeń i utrzymuje wybraną temperaturę dzięki praktycznemu termostatowi, który automatycznie włącza i wyłącza element grzejny. Pozwala to uniknąć niepotrzebnego przegrzania przestrzeni i jednocześnie oszczędza zużycie energii. Jedną z głównych zalet grzejników konwektorowych jest szybkie nagrzewanie. Model Guzzanti GZ 2010TT oferuje 3 poziomy regulacji mocy: 750 W, 1250 W i 2000 W. (4home.pl)

Concept KS4010 grzejnik konwektorowy szklany z listwą montażową na…

Concept KS4010 grzejnik konwektorowy szklany z listwą montażową na ścianę, czarny

 Elektryczny szklany grzejnik konwektorowy KS4000 z wygodnym sterowaniem i eleganckim designem. Grzejnik konwektorowy wyposażono w podświetlany wyświetlacz LED, na którym można ustawić wymaganą temperaturę, którą grzejnik konwektorowy będzie automatycznie ustawiał. Do wygodnego sterowania służy pilot zdalnego sterowania. Możliwa jest wygodna zmiana temperatury wprost z wygodnej kanapy. Jest ładnym dodatkiem w każdym wnętrzu, dzięki czarny szkłu hartowanemu, które wygląda luksusowo. Do powieszenia grzejnika konwektorowego na ścianę, można wykorzystać zestaw montażowy dostarczany wraz z grzejnikiem. Grzejnik konwektorowy powieszony na ścianie wygląda jak ładny element designowy. Można wybrać również wersję, do której dodaje się nóżki i można stosować grzejnik jako wolno stojący. Grzejnik… (4home.pl)

Odpowietrzacz do grzejników ze zbiorniczkiem Wenko Key

Odpowietrzacz do grzejników ze zbiorniczkiem Wenko Key

Wszyscy dobrze wiemy, jak ciężko jest nieraz utrzymać w domu porządek. Rzeczy jest mnóstwo, a miejsca mało. Z pomocą przychodzi Wenko, które postanowiło wypowiedzieć wojnę chaosowi i stworzyło serię sprytnych organizerów, wysuwanych i teleskopowych półek, wieszaków na drzwi, pokrowców próżniowych, a nawet materiałowych szaf! Ich wyobraźnia w kwestii porządków nie zna granic, a ty odkryjesz, jak łatwo jest zorganizować przestrzeń w garderobie i łazience. Miejsce się znajdzie, a potem Ty szybko znajdziesz wszystko, czego będziesz potrzebować. Wieszak na drzwi? Po prostu genialne! (bonami.pl)

OneConcept Wallander grzejnik olejowy 800W termostat ultrapłaski…

OneConcept Wallander grzejnik olejowy 800W termostat ultrapłaski czarny

Dom pełen przytulnego ciepła. Czy to w roli grzejnika naściennego, czy też przenośnego - grzejnik olejowy OneConcept Wallander zamieni mieszkanie w przytulną oazę. Grzejnik olejowy oneConcept Wallander wyposażony w 800 watów mocy i termostat rozgrzewa się w rekordowym czasie, zapewniając niezawodne i równomierrne rozprowadzanie ciepła. Działanie grzejnika Wallander jest bardzo proste: wyświetlacz LED i sterowanie elektroniczne zapewniają stałą kontrolę i umożliwiają łatwe ustawianie żądanych temperatur. Wyjątkowo płaska budowa z bardzo dużą powierzchnią grzewczą gwarantują optymalny rozkład ciepła. Zabezpieczenie przed przegrzaniem i przechyłem sprawiają, że użytkowanie grzejnika jest bezpieczne. Do atutów tego typu grzejników należą: ogrzewanie na olej i długi czas oddawania ciepła po… (electronic-star.pl)

OneConcept Wallander grzejnik olejowy 600W termostat ultrapłaski…

OneConcept Wallander grzejnik olejowy 600W termostat ultrapłaski czarny

Dom pełen przytulnego ciepła. Czy to w roli grzejnika naściennego, czy też przenośnego - grzejnik olejowy OneConcept Wallander zamieni mieszkanie w przytulną oazę. Grzejnik olejowy oneConcept Wallander wyposażony w 600 watów mocy i termostat rozgrzewa się w rekordowym czasie, zapewniając niezawodne i równiomierne rozprowadzanie ciepła. Działanie grzejnika Wallander jest bardzo proste: wyświetlacz LED i sterowanie elektroniczne zapewniają stałą kontrolę i umożliwiają łatwe ustawianie żądanych temperatur. Wyjątkowo płaska budowa z bardzo dużą powierzchnią grzewczą gwarantują optymalny rozkład ciepła. Zabezpieczenie przed przegrzaniem i przechyłem sprawiają, że użytkowanie grzejnika jest bezpieczne. Do atutów tego typu grzejników należą: ogrzewanie na olej i długi czas oddawania ciepła po… (electronic-star.pl)

OneConcept Wallander grzejnik olejowy 800W termostat ultrapłaski…

OneConcept Wallander grzejnik olejowy 800W termostat ultrapłaski biały

Dom pełen przytulnego ciepła. Czy to w roli grzejnika naściennego, czy też przenośnego - grzejnik olejowy OneConcept Wallander zamieni mieszkanie w przytulną oazę. Grzejnik olejowy oneConcept Wallander wyposażony w 800 watów mocy i termostat rozgrzewa się w rekordowym czasie, zapewniając niezawodne i równiomierne rozprowadzanie ciepła. Działanie grzejnika Wallander jest bardzo proste: wyświetlacz LED i sterowanie elektroniczne zapewniają stałą kontrolę i umożliwiają łatwe ustawianie żądanych temperatur. Wyjątkowo płaska budowa z bardzo dużą powierzchnią grzewczą gwarantują optymalny rozkład ciepła. Zabezpieczenie przed przegrzaniem i przechyłem sprawiają, że użytkowanie grzejnika jest bezpieczne. Do atutów tego typu grzejników należą: ogrzewanie na olej i długi czas oddawania ciepła po… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Rising Sun grzejnik tarasowy promiennik na podczerwień

Blumfeldt Rising Sun grzejnik tarasowy promiennik na podczerwień

Koniec zabawy po zachodzie słońca? Nie z grzejnikiem promiennikowym na podczerwień na podczerwień Blumfeldt Rising Sun! Prosty i bardzo wydajny grzejnik przywróci upragnione ciepło sprawi, że dopiero teraz rozpocznie się prawdziwe świętowanie. Gdy temperatura spada, wystarczy ustawić odpowiedni stopień temperatury przy pomocy wygodnego pilota i tym samym pokręcić nastrój na imprezie, a potem bawić się do późnych godzin nocnych. Lekki grzejnik promiennikowy Blumfeldt Rising Sun jest zawsze tam, gdzie wymaga tego sytuacja. Jego stabilna podstawa umożliwia elastyczny montaż, a regulacja wysokości do 70 cm pozwala na ustawienie odpowiedniego kąta emisji ciepła. Element grzejny z wkładem węglowym i trzema poziomami mocy - 850, 1650 lub 2500 W - zapewnia wyjątkowo szybkie i efektywne… (electronic-star.pl)

Concept QH4001 ścienny grzejnik ceramiczny 2000 W, czarny

Concept QH4001 ścienny grzejnik ceramiczny 2000 W, czarny

 Ceramiczny grzejnik ścienny QH4001 wykonany jest w nowoczesnym czarnym designie ze szklanym panelem, co dodaje mu ogólnej atrakcyjności. Nadaje się do ogrzewania pomieszczeń do 20 m2. Dzięki klasie ochrony IP22 jest odporny na wilgoć, dzięki czemu można go używać również w łazience. Oferuje 2 poziomy mocy, co pozwala wybrać ciepłe lub gorące powietrze, ma funkcję wentylatora i regulowaną oscylację żaluzji dla wydajnej dystrybucji ciepła. Wyposażony jest w nowoczesny wyświetlacz LED ze wskaźnikiem temperatury oraz pilotem do wygodnego sterowania. Aby zapewnić bezpieczną pracę, wyposażony jest w zabezpieczenie przed przegrzaniem. Ceramiczny grzejnik ścienny QH4001 wyposażony jest także w praktyczny tygodniowy i ekonomiczny zegar 24-godzinny. Możesz ustawić żądany czas pracy na każdy dzień… (4home.pl)

Orava OH-11 A grzejnik olejowy 11-żeberkowy

Orava OH-11 A grzejnik olejowy 11-żeberkowy

Grzejnik olejowy pomoże ogrzać pomieszczenie podczas chłodnych dni. Urządzenie posiada trzy stopnie mocy: 1000 W, 1500 W i 2500 W.Płynna regulacja termostatu umożliwia ustawienie i utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu. Wbudowany termowentylator 400 W pomoże skierować ciepło w żądanym kierunku. Ponadto nie brakuje ochrony przeciw przegrzaniu czy sygnalizacji świetlnej pracy. Przemieszczanie grzejnika ułatwiają cztery kółka oraz uchwyt, przewód zasilający nawiniesz w wyznaczonym do tego miejscu. (4home.pl)

Klarstein Baltrum Flow, grzejnik elektryczny, konwektor, 2000 W,…

Klarstein Baltrum Flow, grzejnik elektryczny, konwektor, 2000 W, wolnostojący, biały

Błogie ciepło. Elegancki grzejnik konwekcyjny Klarstein Baltrum zapewni przyjemną temperaturę w pomieszczeniach. Moc grzejnika elektrycznego reguluje się wygodnie w trzech stopniach: 800, 1200 lub 2000 W, dzięki czemu doskonale reaguje on na Twoje potrzeby, od szybkiego ogrzewania po ekonomiczne utrzymywanie ciepła. Zintegrowany termostat można ustawić w zakresie 7 - 35 ° C na każdym poziomie. Ciepłe powietrze unosi się grzejnikiem, zapewniając w ten sposób cyrkulację ciepła w całym pomieszczeniu. Cicha praca oraz dostępny timer sprawiają, że grzejnik konwektorowy Klarstein Baltrum sprawdzi się w salonie, sypialni lub gabinecie. Po zakończonej pracy Klarstein Baltrum wyłącza się automatycznie. Do łatwego sterowania służy pilot oraz dotykowy panel obsługi bezpośrednio na urządzeniu.… (electronic-star.pl)

Klarstein Baltrum Flow, grzejnik elektryczny, konwektor, 2000 W,…

Klarstein Baltrum Flow, grzejnik elektryczny, konwektor, 2000 W, wolnostojący, biały

Błogie ciepło. Elegancki grzejnik konwekcyjny Klarstein Baltrum zapewni przyjemną temperaturę w pomieszczeniach. Moc grzejnika elektrycznego reguluje się wygodnie w trzech stopniach: 800, 1200 lub 2000 W, dzięki czemu doskonale reaguje on na Twoje potrzeby, od szybkiego ogrzewania po ekonomiczne utrzymywanie ciepła. Zintegrowany termostat można ustawić w zakresie 7 - 35 ° C na każdym poziomie. Ciepłe powietrze unosi się grzejnikiem, zapewniając w ten sposób cyrkulację ciepła w całym pomieszczeniu. Opcjonalnie włączany turbowentylator, który wydmuchuje ciepłe powietrze z przodu urządzenia i rozprowadza je bezpośrednio po pomieszczeniu, pomoże jeszcze szybciej ogrzać wnętrze. Cicha praca oraz dostępny timer sprawiają, że grzejnik konwektorowy Klarstein Baltrum sprawdzi się w salonie,… (electronic-star.pl)

Klarstein Thermaxx Retroheat, grzejnik olejowy, 2000 W, kółka, zielony

Klarstein Thermaxx Retroheat, grzejnik olejowy, 2000 W, kółka, zielony

Źródło ciepła o dużej mocy w stylowym wzornictwie retro: Thermaxx Retroheat marki Klarstein to kompaktowy, prosty w obsłudze grzejnik olejowy o nostalgicznej stylistyce. Elegancki grzejnik elektryczny nagrzewa się w mgnieniu oka i równomiernie rozprowadza ciepło w 3 stopniach grzewczych: 800, 1200 lub 2000 W w pomieszczeniach do 40 m2. Obsługa grzejnika olejowego Thermaxx Retroheat marki Klarstein jest przy tym nadzwyczaj prosta: Za pomocą dwóch regulatorów obrotowych można łatwo ustawić żądaną temperaturę i tryb ogrzewania, podczas gdy lampka kontrolna LED wskazuje, czy urządzenie jest włączone, czy wyłączone. Prawdziwą zaletą są poza tym liczne chromowane elementy, zwijacz kabla z przodu urządzenia oraz wzmocniony kabel zasilający, co nadaje Retroheat atrakcyjny urok minionych czasów.… (electronic-star.pl)

Klarstein Bornholm Curved Ambient grzejnik konwekcyjny 1000/2000W…

Klarstein Bornholm Curved Ambient grzejnik konwekcyjny 1000/2000W czarny

Grzejnik konwekcyjny Klarstein Bornholm Curved Ambient zapewnia równomierny wzrost temperatury i rozprowadzanie gorącego powietrza w pomieszczeniach o kubaturze do 40 m 2 . Grzejnik Klarstein o mocy 1000 lub 2000W podniesie temperaturę w pomieszczeniach do 45 ° C. Termostat umożliwi dokładne utrzymanie żądanej temperatury. Tryb ECO zmniejsza zużycie energii urządzenia do minimum, chroniąc środowisko i oszczędzając zawartość portfela. W trybie taktowania, grzejnik konwekcyjny włącza się i wyłącza z dokładnością co do minuty zgodnie z ustawieniami. Wypukły, szklany panel grzejnika Bornholm Curved Ambient jest odporny na rozpryski wody, dlatego też może być umieszczany w wilgotnych pomieszczeniach. Falisty kształt Bornholm Curved zachwyca elegancją i jednocześnie poprawia rozkład ciepła w… (electronic-star.pl)

Klarstein Bornholm Curved Ambient grzejnik konwekcyjny 1000/2000W…

Klarstein Bornholm Curved Ambient grzejnik konwekcyjny 1000/2000W biały

Grzejnik konwekcyjny Klarstein Bornholm Curved Ambient zapewnia równomierną temperaturę i rozprowadzanie gorącego powietrza w pomieszczeniach o kubaturze do 40 m 2 . Grzejnik Klarstein o stopniowy system grzewczy o mocy 1000 lub 2000W, podniesie temperaturę w pomieszczeniach do 45 ° C. Termostat umożliwi dokładne utrzymanie żądanej temperatury. Tryb ECO zmniejsza zużycie energii urządzenia do minimum, chroniąc środowisko i oszczędzając zawartość portfela. W trybie taktowania, grzejnik konwekcyjny włącza się i wyłącza z dokładnością co do minuty zgodnie z ustawieniami. Wypukły, szklany panel grzejnika Klarstein Bornholm Curved Ambient jest odporny na rozpryski wody, dlatego też sprzęt ten może być umieszczany w wilgotnych pomieszczeniach. Zakrzywiony kształt Bornholm Curved zachwyca… (electronic-star.pl)

Klarstein Bansin Smart 1500, grzejnik konwekcyjny, 1500W, sterowanie…

Klarstein Bansin Smart 1500, grzejnik konwekcyjny, 1500W, sterowanie aplikacją

Przemyślna elegancja: grzejnik konwekcyjny Klarstein Bansin Smart 1500 nie tylko emituje przyjemne ciepło, ale dzięki inteligentnemu sterowaniu wi-fi jest zawsze gotowy do użycia, bez względu na to, gdzie jesteś. Grzejnik Klarstein Bansin Smart 1500 o mocy 1500 W zapewnia ciepło w pomieszczeniach do 30 m². Zintegrowany termostat w połączeniu z czujnikiem temperatury pomieszczenia umożliwia uzyskanie temperatur od 5 do 50 ° C. Timery i timery tygodniowe dbają o pracę z minutową dokładnością oraz włączają i wyłączają konwektor zgodnie z dokonanymi ustawieniami. Panel grzejnika Klarstein Bansin Smart 1500, wykonany ze szkła i metalu, jest bryzgoszczelny (IP24), dzięki czemu sprawdzi się również w kuchni i łazience. Elastyczny jest też sposób jego użytkowania: można go zarówno montować na… (electronic-star.pl)

Klarstein Thermaxx Retroheat, grzejnik olejowy, 2500 W, kółka, zielony

Klarstein Thermaxx Retroheat, grzejnik olejowy, 2500 W, kółka, zielony

Źródło ciepła o dużej mocy w stylowym wzornictwie retro: Thermaxx Retroheat marki Klarstein to kompaktowy, prosty w obsłudze grzejnik olejowy o nostalgicznej stylistyce. Elegancki grzejnik elektryczny nagrzewa się w mgnieniu oka i równomiernie rozprowadza ciepło w 3 stopniach grzewczych: 1000, 1500 lub 2500 W w pomieszczeniach do 50 m2. Obsługa grzejnika olejowego Thermaxx Retroheat marki Klarstein jest przy tym nadzwyczaj prosta: Za pomocą dwóch regulatorów obrotowych można łatwo ustawić żądaną temperaturę i tryb ogrzewania, podczas gdy lampka kontrolna LED wskazuje, czy urządzenie jest włączone, czy wyłączone. Prawdziwą zaletą są poza tym liczne chromowane elementy, zwijacz kabla z przodu urządzenia oraz wzmocniony kabel zasilający, co nadaje Retroheat atrakcyjny urok minionych czasów.… (electronic-star.pl)

Klarstein Bansin Smart 2500, grzejnik konwekcyjny, 2500W, sterowanie…

Klarstein Bansin Smart 2500, grzejnik konwekcyjny, 2500W, sterowanie aplikacją

Przemyślna elegancja: grzejnik konwekcyjny Klarstein Bansin Smart 2500 nie tylko emituje przyjemne ciepło, ale dzięki inteligentnemu sterowaniu wi-fi jest zawsze gotowy do użycia, bez względu na to, gdzie jesteś. Grzejnik Klarstein Bansin Smart 2500 o mocy 2500 W zapewnia ciepło w pomieszczeniach do 50 m². Zintegrowany termostat w połączeniu z czujnikiem temperatury pomieszczenia umożliwia uzyskanie temperatur od 5 do 50 ° C. Timery i timery tygodniowe dbają o pracę z minutową dokładnością oraz włączają i wyłączają konwektor zgodnie z dokonanymi ustawieniami. Panel grzejnika Klarstein Bansin Smart 2500, wykonany ze szkła i metalu, jest bryzgoszczelny (IP24), dzięki czemu sprawdzi się również w kuchni i łazience. Elastyczny jest też sposób jego użytkowania: można go zarówno montować na… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Heat Guard przenosny grzejnik tarasowy na podczerwień…

Blumfeldt Heat Guard przenosny grzejnik tarasowy na podczerwień promiennik

Blumfeldt Heat Guard ma jedną misję - generowanie ciepła i to niezależnie od pory dnia i roku. Elegancki i odporny na warunki pogodowe promiennik ciepła doskonale wywiązuje się z tego zadania emitując przyjemne ciepło. Grzejnik tworzy też nastrojową atmosferę spowijając tarasy oraz lub ogrody w miękkie, czerwone światło. Heat Guard z trzema poziomami grzania do 2100 W mocy, emituje żądane ciepło i ogrzewa powierzchnię o wielkości do 15m². Ten elektryczny grzejnik spoczywa na ciężkiej, okrągłej podstawie z dodatkowym obciążeniem, co zapobiega kiwaniu się sprzętu. Nogę teleskopową wysuwaną na długość 34 cm można dokładnie wyregulować za pomocą muf blokujących. W cichy i bezwonny sposób promiennik podczerwieni przenosi ciepło na konkretne osoby i obiekty nie rozpraszając go w otoczeniu.… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Cosmic Beam Grzejnik promiennikowy tarasowy…

Blumfeldt Cosmic Beam Grzejnik promiennikowy tarasowy niskotemperaturowy1800 W IP24

Kiedy się ściemnia, jest całkiem przyjemnie, pod warunkiem że jest także ciepło. Dzięki grzejnikowi promiennikowemu na podczerwień Cosmic Beam marki Blumfeldt kąciki wypoczynkowe na tarasie, w piwnicy lub w ogrodzie będą niezmiennie przyjemnie ciepłe i to bez przeszkadzającego czerwonego światła. Lekki promiennik niskotemperaturowy Cosmic Beam marki Blumfeldt montuje się łatwo na ścianie lub na suficie. Dzięki mocy 1800 W ogrzewa on szybko i skutecznie światłem podczerwonym o falach długich, dając przyjemne ciepło. Technologia promieniowania podczerwonego powoduje ukierunkowaną emisję ciepła na obiekty i osoby, nie ogrzewa natomiast niepotrzebnie powietrza. Mocy grzewczej nie zakłóca nawet zimny wiatr. Dzięki zastosowaniu promieniowania podczerwonego o falach długich Cosmic Beam nie… (electronic-star.pl)

Klarstein Bornholm Single grzejnik konwekcyjny termostat timer 1000W…

Klarstein Bornholm Single grzejnik konwekcyjny termostat timer 1000W biały

Elegancka biel wzbudza w nas miłe uczucia, a zmarzluchom i kanapowcom kojarzy się z przytulnym ciepłem. Grzejnik konwekcyjny Klarstein Bornholm single zapewnia równomierny wzrost temperatury i rozprowadzanie gorącego powietrza w pomieszczeniach o kubaturze do 25 m 2 . Grzejnik Klarstein o mocy 1000W, wyposażony w dwustopniowy system grzania podniesie temperaturę w pomieszczeniach do 45 ° C. Termostat umożliwi dokładne utrzymanie żądanej temperatury. Tryb ECO zmniejsza zużycie energii urządzenia do minimum, chroniąc środowisko i oszczędzając zawartość portfela. W trybie taktowania, grzejnik konwekcyjny włącza się i wyłącza z dokładnością co do minuty zgodnie z ustawieniami. Wypukły, szklany panel grzejnika Klarstein Bornholm Single jest odporny na rozpryski wody, dlatego też może być… (electronic-star.pl)

Klarstein Bornholm Curved grzejnik konwekcyjny termostat timer 2000W…

Klarstein Bornholm Curved grzejnik konwekcyjny termostat timer 2000W czarny

Elegancka czerń wzbudza w nas miłe uczucia, a zmarzluchom i kanapowcom kojarzy się z przytulnym ciepłem. Grzejnik konwekcyjny Klarstein Bornholm Curved zapewnia równomierny wzrost temperatury i rozprowadzanie gorącego powietrza w pomieszczeniach o kubaturze do 40 m 2 . Grzejnik Klarstein o mocy 2000W, wyposażony w dwustopniowy system grzania podniesie temperaturę w pomieszczeniach do 45 ° C. Termostat umożliwi dokładne utrzymanie żądanej temperatury. Tryb ECO zmniejsza zużycie energii urządzenia do minimum, chroniąc środowisko i oszczędzając zawartość portfela. W trybie taktowania, grzejnik konwekcyjny włącza się i wyłącza z dokładnością co do minuty zgodnie z ustawieniami. Wypukły, szklany panel grzejnika Klarstein Bornholm Curved jest odporny na rozpryski wody, dlatego też może być… (electronic-star.pl)

Klarstein Bornholm Curved grzejnik konwekcyjny termostat timer 2000W…

Klarstein Bornholm Curved grzejnik konwekcyjny termostat timer 2000W biały

Elegancka biel wzbudza w nas miłe uczucia, a zmarzluchom i kanapowcom kojarzy się z przytulnym ciepłem. Grzejnik konwekcyjny Klarstein Bornholm Curved zapewnia równomierny wzrost temperatury i rozprowadzanie gorącego powietrza w pomieszczeniach o kubaturze do 40 m 2 . Grzejnik Klarstein o mocy 2000W, wyposażony w dwustopniowy system grzania podniesie temperaturę w pomieszczeniach do 45 ° C. Termostat umożliwi dokładne utrzymanie żądanej temperatury. Tryb ECO zmniejsza zużycie energii urządzenia do minimum, chroniąc środowisko i oszczędzając zawartość portfela. W trybie taktowania, grzejnik konwekcyjny włącza się i wyłącza z dokładnością co do minuty zgodnie z ustawieniami. Wypukły, szklany panel grzejnika Klarstein Bornholm Curved jest odporny na rozpryski wody, dlatego też może być… (electronic-star.pl)

Klarstein Bornholm Single grzejnik konwekcyjny termostat timer 1000W…

Klarstein Bornholm Single grzejnik konwekcyjny termostat timer 1000W czarny

Elegancka czerń wzbudza w nas miłe uczucia, a zmarzluchom i kanapowcom kojarzy się z przytulnym ciepłem. Grzejnik konwekcyjny Klarstein Bornholm single zapewnia równomierny wzrost temperatury i rozprowadzanie gorącego powietrza w pomieszczeniach o kubaturze do 25 m 2 . Grzejnik Klarstein o mocy 1000W, wyposażony w dwustopniowy system grzania podniesie temperaturę w pomieszczeniach do 45 ° C. Termostat umożliwi dokładne utrzymanie żądanej temperatury. Tryb ECO zmniejsza zużycie energii urządzenia do minimum, chroniąc środowisko i oszczędzając zawartość portfela. W trybie taktowania, grzejnik konwekcyjny włącza się i wyłącza z dokładnością co do minuty zgodnie z ustawieniami. Wypukły, szklany panel grzejnika Klarstein Bornholm Single jest odporny na rozpryski wody, dlatego też może być… (electronic-star.pl)

Klarstein Bansin Smart 1500, grzejnik konwekcyjny, 1500W, sterowanie…

Klarstein Bansin Smart 1500, grzejnik konwekcyjny, 1500W, sterowanie aplikacją

Przemyślna elegancja: grzejnik konwekcyjny Klarstein Bansin Smart 1500 nie tylko emituje przyjemne ciepło, ale dzięki inteligentnemu sterowaniu wi-fi jest zawsze gotowy do użycia, bez względu na to, gdzie jesteś. Grzejnik Klarstein Bansin Smart 1500 o mocy 1500 W zapewnia ciepło w pomieszczeniach do 30 m². Zintegrowany termostat w połączeniu z czujnikiem temperatury pomieszczenia umożliwia uzyskanie temperatur od 5 do 50 ° C. Timery i timery tygodniowe dbają o pracę z minutową dokładnością oraz włączają i wyłączają konwektor zgodnie z dokonanymi ustawieniami. Panel grzejnika Klarstein Bansin Smart 1500, wykonany ze szkła i metalu, jest bryzgoszczelny (IP24), dzięki czemu sprawdzi się również w kuchni i łazience. Elastyczny jest też sposób jego użytkowania: można go zarówno montować na… (electronic-star.pl)

Klarstein Chaval grzejnik wieża 2000 W termostat timer pilot biały

Klarstein Chaval grzejnik wieża 2000 W termostat timer pilot biały

Mały przyjaciel na zimę! Tym kompaktowym grzejnikiem - wieżą, zapewniającym przyjemną temperaturę w chłodnych porach roku, można wygodnie sterować poprzez pilota nie opuszczając łóżka, czy kanapy. Wydajny grzejnik typu wieża Klarstein Chaval gwarantuje ciepło w zimne dni i noce. Dysponując mocą 1000 lub 2000 watów na 2 poziomach, grzejnik działa zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem na ciepło: Zintegrowany termostat, ustawiany za pomocą płynnego regulatora temperatury, zapewnia inteligentną kontrolę nad urządzeniem. Po osiągnięciu żądanej temperatury grzejnik wyłącza się i wznawia pracę, gdy temperatura ponownie spada poniżej wymaganego poziomu. Pozwala to zaoszczędzić pieniądze i zapobiega przegrzaniu. Oprócz termostatu mały Chaval wyposażony jest w automatyczny wyłącznik sterowany… (electronic-star.pl)

Klarstein HeatPal Marble Grzejnik promiennik na podczerwień 1300W…

Klarstein HeatPal Marble Grzejnik promiennik na podczerwień 1300W marmur aluminium

Przenośny akumulator ciepła na zimne dni! HeatPal Marble marki Klarstein to kompaktowy i prosty w obsłudze grzejnik elektryczny , który dzięki efektywnemu akumulatorowi ciepła ogrzewa pomieszczenia jeszcze długo po jego odłączeniu od sieci elektrycznej. Grzejnik na podczerwień HeatPal Marble marki Klarstein zapewnia przyjemne ciepło. Element grzewczy na podczerwień o mocy 1300 W można płynnie regulować, tak aby otrzymać żądaną temperaturę. Wykorzystanie technologii promieniowania podczerwonego zapewnia bardzo cichą pracę, dzięki czemu grzejnik nie przeszkadza w skoncentrowaniu się podczas pracy i w spokojnym śnie. Szczególnie praktyczna jest bardzo wydajna funkcja akumulacji ciepła w urządzeniu HeatPal Marble. Płyta z mongolskiego marmuru jest ogrzewana podczas pracy, a następnie – po… (electronic-star.pl)

Klarstein Thermaxx Retroheat, grzejnik olejowy, 2000 W, kółka,…

Klarstein Thermaxx Retroheat, grzejnik olejowy, 2000 W, kółka, szarobrązowy (taupe)

Źródło ciepła o dużej mocy w stylowym wzornictwie retro: Thermaxx Retroheat marki Klarstein to kompaktowy, prosty w obsłudze grzejnik olejowy o nostalgicznej stylistyce. Elegancki grzejnik elektryczny nagrzewa się w mgnieniu oka i równomiernie rozprowadza ciepło w 3 stopniach grzewczych: 800, 1200 lub 2000 W w pomieszczeniach do 40 m2. Obsługa grzejnika olejowego Thermaxx Retroheat marki Klarstein jest przy tym nadzwyczaj prosta: Za pomocą dwóch regulatorów obrotowych można łatwo ustawić żądaną temperaturę i tryb ogrzewania, podczas gdy lampka kontrolna LED wskazuje, czy urządzenie jest włączone, czy wyłączone. Prawdziwą zaletą są poza tym liczne chromowane elementy, zwijacz kabla z przodu urządzenia oraz wzmocniony kabel zasilający, co nadaje Retroheat atrakcyjny urok minionych czasów.… (electronic-star.pl)

Klarstein HeatPal Marble Blackline grzejnik na podczerwień 1300W…

Klarstein HeatPal Marble Blackline grzejnik na podczerwień 1300W marmur aluminium

Przenośny akumulator ciepła na zimne dni! HeatPal Marble Blackline marki Klarstein to kompaktowy i prosty w obsłudze grzejnik elektryczny , który dzięki efektywnemu akumulatorowi ciepła ogrzewa pomieszczenia jeszcze długo po jego odłączeniu od sieci elektrycznej. Grzejnik na podczerwień HeatPal Marble Blackline marki Klarstein zapewnia przyjemne ciepło. Poziom ciepła elementu grzejnego na podczerwień o mocy 1300 W można płynnie regulować, tak aby otrzymać żądaną temperaturę. Na skutek promieniowania podczerwonego ogrzewane są osoby i obiekty, a nie powietrze. Wykorzystanie technologii promieniowania podczerwonego zapewnia bardzo cichą pracę, dzięki czemu grzejnik nie przeszkadza w skoncentrowaniu się podczas pracy i w spokojnym śnie. Szczególnie praktyczna jest bardzo wydajna funkcja… (electronic-star.pl)

Klarstein Datscha Digital Grzejnik eletryczny 360° 2200W termostat…

Klarstein Datscha Digital Grzejnik eletryczny 360° 2200W termostat pilot timer

Przyjemne ciepło dookoła: grzejnik dookolny Datscha Digital marki Klarstein zapewnia równomierne ciepło w zakresie 360°. Grzejnik dookolny o dużej mocy Datscha Digital marki Klarstein zapewnia w każdej chwili przyjemne ciepło w zimne dni i noce. Dzięki swojej okrągłej konstrukcji oraz elementowi grzewczemu Mica 360° ogrzewa otoczenie nie tylko w jednym kierunku, ale dookoła. Moc 2200 W w 3 stopniach ogrzewania pracuje według indywidualnych upodobań: wbudowany termostat można ustawić za pomocą cyfrowego systemu sterowania co do stopnia w zakresie 5–45°C, co zapewnia inteligentne sterowanie urządzeniem. Po osiągnięciu żądanej temperatury grzejnik dookolny wyłącza się i zaczyna grzać ponownie, kiedy temperatura spadnie poniżej ustawionego poziomu. Pozwala to na zaoszczędzenie kosztów… (electronic-star.pl)

Klarstein Thermaxx Retroheat, grzejnik olejowy, 2500 W, kółka,…

Klarstein Thermaxx Retroheat, grzejnik olejowy, 2500 W, kółka, szarobrązowy (taupe)

Źródło ciepła o dużej mocy w stylowym wzornictwie retro: Thermaxx Retroheat marki Klarstein to kompaktowy, prosty w obsłudze grzejnik olejowy o nostalgicznej stylistyce. Elegancki grzejnik elektryczny nagrzewa się w mgnieniu oka i równomiernie rozprowadza ciepło w 3 stopniach grzewczych: 1000, 1500 lub 2500 W w pomieszczeniach do 50 m2. Obsługa grzejnika olejowego Thermaxx Retroheat marki Klarstein jest przy tym nadzwyczaj prosta: Za pomocą dwóch regulatorów obrotowych można łatwo ustawić żądaną temperaturę i tryb ogrzewania, podczas gdy lampka kontrolna LED wskazuje, czy urządzenie jest włączone, czy wyłączone. Prawdziwą zaletą są poza tym liczne chromowane elementy, zwijacz kabla z przodu urządzenia oraz wzmocniony kabel zasilający, co nadaje Retroheat atrakcyjny urok minionych czasów.… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Bonaparte, grzejnik gazowy, 4200 W, zapłon elektryczny,…

Blumfeldt Bonaparte, grzejnik gazowy, 4200 W, zapłon elektryczny, kółka, biały

Zima jak w Rosji? To żaden problem! Piec grzewczy na gaz Bonaparte marki Blumfeldt ogrzewa szybko i w nieskomplikowany sposób przyjemnym ciepłem wszystkie miejsca, które nie dysponują własnym ogrzewaniem stałym lub przyłączem prądowym. Ceramiczny grzejnik gazowy Bonaparte marki Blumfeldt ogrzeje wychłodzone ogrody zimowe, warsztaty lub zadaszone strefy zewnętrzne, gwarantując Ci nawet w zimne dni przyjemne przebywanie na świeżym powietrzu. Dzięki temu można cieszyć się nawet w zimie spotkaniami towarzyskimi na werandzie lub wykonywać pracę na zewnątrz. We wnętrzu cylindrycznej pełnej obudowy znajduje się uchwyt na butle z gazem propan/butan do 15 kg, a dzięki wstępnie zainstalowanemu zaworowi niskiego ciśnienia w mgnieniu oka można taką butlę podłączyć. Palnik na podczerwień zapalany jest… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Gold Bar 2000 promiennik ciepła grzejnik na podczerwien…

Blumfeldt Gold Bar 2000 promiennik ciepła grzejnik na podczerwien czarny

Koniec zabawy po zachodzie słońca? Nie z promiennikiem podczerwieni Blumfeldt Gold Bar 2000! Dzięki niewielkiemu, efektywnemu ściennemu promiennikowi ciepła wieczór dopiero się rozpocznie. Gdy temperatura spada, wystarczy wybrać żądany stopień grzania korzystając z pilota i tym sposobem nadać nowy wymiar imprezie lub biesiadować do późna w nocy na wolnym powietrzu. Lekki promiennik ciepła Blumfeldt Gold Bar 2000 daje się łatwo zamontować na ścianie i tym samym nic nie stoi na przeszkodzie, aby ogrzewał on z góry twoich gości i ciebie z mocą 2000W. Dzięki technologii podczerwieni, ciepło emitowane jest w kierunku osób znajdujących się w pobliżu grzejnika. Nie ociepla ono powietrza w otoczeniu. Poziom grzania można szybko zmienić przy pomocy pilota, dostosowując go do indywidualnych potrzeb… (electronic-star.pl)

Klarstein Bornholm grzejnik konwekcyjny 2000W wyświetlacz LED 2…

Klarstein Bornholm grzejnik konwekcyjny 2000W wyświetlacz LED 2 stopnie grzania

Elegancka biel wzbudza w nas miłe uczucia, a zmarzluchom i kanapowcom kojarzy się z przytulnym ciepłem. Grzejnik konwekcyjny Klarstein Bornholm zapewnia równomierny wzrost temperatury i rozprowadzanie gorącego powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 40 m 2 . Grzejnik Klarstein o mocy 2000W, wyposażony w dwustopniowy system grzania podniesie temperaturę w pomieszczeniach do 45 ° C. Tryb ECO zmniejsza zużycie energii urządzenia do minimum, chroniąc środowisko i oszczędzając zawartość portfela. W trybie taktowania, grzejnik konwekcyjny włącza i wyłącza się z dokładnością co do minuty zgodnie z ustawieniami. Rankiem podczas mycia zębów, czy też wychodzenia z wanny, ciało natychmiast zaczyna otulać przytulne ciepło, ponieważ szklany panel grzejnika Klarstein Bornholm jest bryzgoszczelny.… (electronic-star.pl)

Klarstein Bornholm grzejnik konwekcyjny 2000W wyświetlacz LED 2…

Klarstein Bornholm grzejnik konwekcyjny 2000W wyświetlacz LED 2 stopnie grzania

Elegancka biel wzbudza w nas miłe uczucia, a zmarzluchom i kanapowcom kojarzy się z przytulnym ciepłem. Grzejnik konwekcyjny Klarstein Bornholm zapewnia równomierny wzrost temperatury i rozprowadzanie gorącego powietrza w pomieszczeniach o kubaturze do 40 m 2 . Grzejnik Klarstein o mocy 2000W, wyposażony w dwustopniowy system grzania podniesie temperaturę w pomieszczeniach do 45 ° C. Tryb ECO zmniejsza zużycie energii urządzenia do minimum, chroniąc środowisko i oszczędzając zawartość portfela. W trybie taktowania, grzejnik konwekcyjny włącza i wyłącza się z dokładnością co do minuty zgodnie z ustawieniami. Rankiem podczas mycia zębów, czy też wychodzenia z wanny, ciało natychmiast zaczyna otulać przytulne ciepło, ponieważ szklany panel grzejnika Klarstein Bornholm jest bryzgoszczelny.… (electronic-star.pl)

Nedis HTCO40FBK - Grzejnik konwekcyjny z funkcją wentylatora 1200 /…

Nedis HTCO40FBK - Grzejnik konwekcyjny z funkcją wentylatora 1200 / 2000W / 230V

(liderlamp.pl)

Blumfeldt Heat Square Grzejnik promiennikowy na podczerwień 1000 /…

Blumfeldt Heat Square Grzejnik promiennikowy na podczerwień 1000 / 2000 W ka

Podczas gdy kiedyś szukało się miejsca w słońcu na odległych kontynentach, dziś otrzymuje się to po prostu do domu: Tarasowy grzejnik promiennikowy Heat Square marki Blumfeldt z systemem IR ComfortHeat to łagodne ciepło pochodzące z podczerwieni w zimne dni i noce z dodatkowym, opcjonalnym oświetleniem wieczornej idylli na balkonie. Kiedy temperatury spadają, wystarczy po prostu włączyć przyciskiem tarasowy grzejnik promiennikowy , wybrać żądany stopień grzewczy i tchnąć życie w każdą imprezę lub zjeść późną kolację w przytulnej atmosferze. Grzejnik promiennikowy na podczerwień Heat Square marki Blumfeldt nie tylko zapewnia w niezawodny sposób ciepło w każdym momencie, ale także oświetla znajdujące się pod nim kanapy i stoły. Grzejnik promiennikowy Heat Square marki Blumfeldt zawiesza się… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Blackpool Heat , grzejnik tarasowy, IR ComfortHeat, IP54,…

Blumfeldt Blackpool Heat , grzejnik tarasowy, IR ComfortHeat, IP54, 2100 W, czarny

Przyjemne ciepło na balkonie, tarasie i na zewnątrz. Grzejnik tarasowy Blumfeldt Blackpool Heat z systemem podczerwieni IR ComfortHeat zapewnia delikatne podczerwone ciepło w chłodne dni i noce! Gdy temperatura spadnie, po prostu włącz grzejnik sufitowy Blumfeldt Blackpool Heat za pomocą pilota, wybierz żądany poziom ogrzewania i tchnij nowe życie każdej imprezie lub do nocy spędź czas na zewnątrz. Wysokiej jakości oryginalny design z metalowym korpusem w rustykalnym stylu daje poczucie relaksu na molo w Blackpool i pomaga oprzeć się chłodnym, mglistym angielskim jesiennym dniom. Matowy czarny promienny grzejnik Blumfeldt Blackpool Heat po prostu wisi na haku na suficie i łączy się z gniazdem za pomocą wyjątkowo długiego, prawie 2-metrowego przewodu zasilającego. Dlatego nie jest wymagana… (electronic-star.pl)

Klarstein Wonderwall Earth, grzejnik na podczerwień, 80x60cm, 550W,…

Klarstein Wonderwall Earth, grzejnik na podczerwień, 80x60cm, 550W, montaż ścienny, biały

Grzejnik na podczerwień Klarstein Wonderwall Earth nie tylko skutecznie zapewnia ciepło w każdym pomieszczeniu zajmując niewiele miejsca, ale także dodaje szczególnego uroku dzięki stylowej kamiennej powierzchni. Promiennik podczerwieni Klarstein Wonderwall rewolucjonizuje ogrzewanie dzięki nowoczesnej technologii. Super płaski panel grzewczy można zawiesić bezpośrednio na ścianie, skąd będzie spełniał swą powinność oszczędzając przy tym miejsce. Działając na podczerwień z mocą 550 W Wonderwall wykorzystuje zasadę ciepła słonecznego i zamiast powoli ogrzewać powietrze, rozprowadza bardzo przyjemne dla ludzkiej skóry ciepło podczerwone w zasięgu 11 m² , docelowo skierowane do znajdujących się w pobliżu obiektów i osób. A ponieważ Wonderwall działa tylko promieniami cieplnymi, nie wytwarza… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Goldflame Deluxe, grzejnik promiennikowy tarasowy, 36.000…

Blumfeldt Goldflame Deluxe, grzejnik promiennikowy tarasowy, 36.000 BTU (11 kW), miedź

Słońce na wyciągnięcie ręki. Mobilny, komfortowy klimat na dworze! Cóż za przyjemność pokrzyżować plany temperaturze na zewnątrz i móc cieszyć się miłym ciepłem w chłodne dni. Tarasowy grzejnik promiennikowy Blumfeldt Goldflame Deluxe zadba o przytulne ciepło na tarasie, werandzie albo zajęć na świeżym powietrzu. Skuteczny i energooszczędny. Promiennik parasolowy Blumfeldt Goldflame Deluxe zasilany jest gazem z butli - płynnym propanem lub butanem w 11 kilogramowych butlach. Sprzęt ten łatwo jest uruchomić przy pomocy zintegrowanego zapłonu piezoelektrycznego. Wielostopniowe pokrętło pozwala na regulację dopływu gazu. Grzejnik gazowy wytwarza moc cieplną maks. 36.000 BTU (11 kW) przy przepływie gazu 800 g / h. Bardzo duży parasol odbłyśnika o średnicy 61 cm sprawia, że przyjemne ciepło… (electronic-star.pl)

Klarstein Wonderwall 96 grzejnik promiennik podczerwieni 80x120cm…

Klarstein Wonderwall 96 grzejnik promiennik podczerwieni  80x120cm 960W timer IP24 biały

N ajnowsza technologia w trosce o dobre samopoczucie: promiennik podczerwieni Klarstein Wonderwall 96 zapewni ciepło w każdym pomieszczeniu w wyjątkowo skuteczny i ekonomiczny sposób. Grzejnik na podczerwień Klarstein Wonderwall 96 rewolucjonizuje metody ogrzewania za pomocą nowoczesnej technologii. Ten niezwykle płaski, panel grzewczy o wymiarach 80 x 120 cm można zawiesić bezpośrednio na ścianie lub suficie, oszczędzając przez to miejsce. Z mocą 960 W rozprowadza on ciepło podczerwone, bardzo przyjemne dla ludzkiej skóry. Ciepło to jest emitowane w kierunku znajdujących się w pobliżu osób. Panel grzewczy jest wyjątkowo energooszczędny: dzięki zastosowaniu technologii Carbon Crystal Infrared, 95% energii zamienia się w emitowane ciepło. Dzięki termostatowi i poręcznym funkcjom, takim jak… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Bonaparte Fire, grzejnik gazowy, 4200 W, zapłon elektryczny…

Blumfeldt Bonaparte Fire, grzejnik gazowy, 4200 W, zapłon elektryczny, kółka, biały

Dzięki grzejnikowi gazowemu Bonaparte Fire marki Blumfeldt przyjemne ciepło dociera szybko i łatwo dociera do wszystkich pomieszczeń wewnętrznych z dobrą wentylacją, jak i zewnętrznych zabezpieczonych przed warunkami atmosferycznymi. Grzejnik gazowy Bonaparte Fire marki Blumfeldt ogrzeje wychłodzone ogrody zimowe, warsztaty lub zadaszone strefy zewnętrzne, gwarantując Ci nawet w zimne dni przyjemne przebywanie na świeżym powietrzu. We wnętrzu cylindrycznej pełnej obudowy znajduje się uchwyt na butle z gazem propan/butan do 15 kg, dzięki któremu w mgnieniu oka można taką butlę podłączyć. Palnik zapala się przy pomocy zapłonu elektrycznego zasilanego baterią AAA. Dzięki dwa stopniom grzewczym – 2600 lub 4200 W – urządzenie dostarcza w bardzo efektywny sposób i szybko niezbędne ciepło, a… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Cosmic Beam Ceramic, grzejnik na podczerwień, 2000W, IP65,…

Blumfeldt Cosmic Beam Ceramic, grzejnik na podczerwień, 2000W, IP65, pilot, czarny

Promieniujące ciepło w skromnej obudowie: grzejnik na podczerwień blumfeldt Cosmic Beam Ceramic niezawodnie ogrzeje kąciki wypoczynkowe na tarasie lub w ogrodzie, zwłaszcza dzięki możliwości montażu na ścianie. Lekki grzejnik elektryczny blumfeldt Cosmic Beam Ceramic montuje się po prostu na ścianie lub suficie. Dzięki temu nie przeszkadza on nikomu; przy mocy 2000W szybko i skutecznie emituje światło podczerwone o długich falach. Technologia IR ComfortHeat wykorzystuje zasadę ciepła słonecznego. Docelowo ciepło w ukierunkowany sposób ogrzewa przedmioty i ludzi, bez konieczności ogrzewania po drodze powietrza. Na moc grzewczą nie wpływa nawet świeża bryza. Za sprawą zastosowanego ceramicznego elementu grzejnego, Cosmic Beam Ceramic należy do grupy grzejników rurowych .uje on światła , a… (electronic-star.pl)

Klarstein Wonderwall 120 grzejnik promiennik podczerwieni 100x120cm…

Klarstein Wonderwall 120 grzejnik promiennik podczerwieni  100x120cm 1200W timer IP24 biały

Najnowsza technologia w trosce o dobre samopoczucie: promiennik podczerwieni Klarstein Wonderwall 120 zapewni ciepło w każdym pomieszczeniu w wyjątkowo skuteczny i ekonomiczny sposób. Grzejnik na podczerwień Klarstein Wonderwall 120 rewolucjonizuje metody ogrzewania za pomocą nowoczesnej technologii. Ten niezwykle płaski, panel grzewczy o wymiarach 100 x 120 cm można zawiesić bezpośrednio na ścianie lub suficie, oszczędzając przez to miejsce. Z mocą 1200 W rozprowadza on ciepło podczerwone, bardzo przyjemne dla ludzkiej skóry. Ciepło to jest emitowane w kierunku znajdujących się w pobliżu osób. Panel grzewczy jest wyjątkowo energooszczędny: dzięki zastosowaniu technologii Carbon Crystal Infrared, 95% energii zamienia się w emitowane ciepło. Dzięki termostatowi i poręcznym funkcjom, takim… (electronic-star.pl)

Blumfeldt CosmicBeam Plus grzejnik promiennikowy na podczerwień 2400W…

Blumfeldt CosmicBeam Plus grzejnik promiennikowy na podczerwień 2400W IP44 pilot biały

Po zapadnięciu zmroku może być przyjemnie, pod warunkiem że jest także ciepło. Grzejnik promiennikowy na podczerwień Cosmic Beam Plus marki Blumfeldt skutecznie ogrzeje kąciki wypoczynkowe na tarasie i w ogrodzie, doskonale komponując się z jasnymi ścianami dzięki dyskretnej, białej obudowie. Lekki promiennik niskotemperaturowy Blumfeldt Cosmic Beam Plus montuje się łatwo na ścianie lub na suficie. Dzięki mocy 3000 W ogrzewa on szybko i skutecznie światłem podczerwonym o falach długich, dając przytulne ciepło. Zintegrowany termostat i czujnik ciepła przez cały czas kontrolują temperaturę zewnętrzną i umożliwiają urządzeniu natychmiast reagować na wahania temperatury. Technologia promieniowania podczerwonego powoduje ukierunkowaną emisję ciepła na obiekty i osoby, nie ogrzewa natomiast… (electronic-star.pl)

Klarstein Wonderwall Earth, grzejnik na podczerwień, 80x60cm, 550W,…

Klarstein Wonderwall Earth, grzejnik na podczerwień, 80x60cm, 550W, montaż ścienny, czarny

Grzejnik na podczerwień Klarstein Wonderwall Earth nie tylko skutecznie zapewnia ciepło w każdym pomieszczeniu zajmując niewiele miejsca, ale także dodaje szczególnego uroku dzięki stylowej kamiennej powierzchni. Promiennik podczerwieni Klarstein Wonderwall rewolucjonizuje ogrzewanie dzięki nowoczesnej technologii. Super płaski panel grzewczy można zawiesić bezpośrednio na ścianie, skąd będzie spełniał swą powinność oszczędzając przy tym miejsce. Działając na podczerwień z mocą 550 W Wonderwall wykorzystuje zasadę ciepła słonecznego i zamiast powoli ogrzewać powietrze, rozprowadza bardzo przyjemne dla ludzkiej skóry ciepło podczerwone w zasięgu 11 m² , docelowo skierowane do znajdujących się w pobliżu obiektów i osób. A ponieważ Wonderwall działa tylko promieniami cieplnymi, nie wytwarza… (electronic-star.pl)

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 80x60cm,…

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 80x60cm, 500W, kwiaty

Grzejnik na podczerwień Klarstein Wonderwall Air Art Smart to połączenie bardzo wydajnego ogrzewania, atrakcyjnego wzornictwa i najnowszej technologii. Ten nowoczesny grzejnik panelowy wnosi przytulne ciepło i kolor do każdego pomieszczenia, a dzięki technologii podczerwieni jest bardzo energooszczędny i przyjazny dla środowiska. Zajmujący niewiele miejsca promiennik podczerwieni Klarstein Wonderwall rewolucjonizuje ogrzewanie dzięki nowoczesnej technologii. Super płaski, duży panel grzewczy o wymiarach 80 x 60 cm można zawiesić bezpośrednio na ścianie, gdyż dzięki swojej głębokości 5 cm jest on niewiele większy niż obraz w ramce. Działając z mocą 500 W Wonderwall rozprowadza bardzo przyjemne dla ludzkiej skóry ciepło podczerwone, docelowo skierowane do znajdujących się w pobliżu osób.… (electronic-star.pl)

Blumfeldt CosmicBeamUltra grzejnik na podczerwień promiennik…

Blumfeldt CosmicBeamUltra grzejnik na podczerwień promiennik podczerwieni 2200W IPX4 pilot czarny

Kiedy się ściemnia, może być całkiem przyjemnie, pod warunkiem że jest także ciepło. Dzięki grzejnikowi promiennikowemu na podczerwień Cosmic Beam Ultra marki Blumfeldt kąciki wypoczynkowe na tarasie, w piwnicy lub w ogrodzie będą niezmiennie przyjemnie ciepłe i to bez przeszkadzającego światła. Lekki promiennik niskotemperaturowy Cosmic Beam Ultra marki Blumfeldt montuje się łatwo na ścianie lub na suficie. Grzejnik o mocy 2200 W nie zawadza przez to nikomu na drodze, za to szybko i wydajne emituje długofalowe, podczerwone światło za pośrednictwem aluminiowego panelu, otulając otoczenie przyjemnym ciepłem. Technologia promieniowania podczerwonego powoduje ukierunkowaną emisję ciepła na obiekty i osoby, nie ogrzewa natomiast niepotrzebnie powietrza. Mocy grzewczej nie zakłóca nawet zimny… (electronic-star.pl)

Klarstein Hot Spot CV20 grzejnik konwekcyjny 2000 W IP24 pilot…

Klarstein Hot Spot CV20 grzejnik konwekcyjny 2000 W  IP24 pilot czarny

Dom pełen przytulnego ciepła. Grzejnik konwekcyjny (konwektorowy) Klarstein Hot Spot CV20 zamieni każde pomieszczenie w przytulną oazę. Obsługa grzejnika Klarstein Hot Spot CV20 jest bardzo łatwa. Z mocy grzewczej 2000 W można korzystać w 2-stopniowym zakresie. Do bezstopniowej regulacji temperatury od 5 do 36 ° C służy oddzielny regulator. Zintegrowany termostat pozwala na dopasowanie temperatury do własnych potrzeb. Dzięki tym cechom grzejnika, wychłodzone pomieszczenia szybko się nagrzewają, nawet przy mroźnym zimnie. Wszystkich ustawień można dokonywać poprzez panel dotykowy i odczytywać na przejrzystym wyświetlaczu LCD. Dotyczy to także timera, który gwarantuje automatyczne wyłączenie urządzenia w odstępie czasu do 24 godzin. Poręczny pilot umożliwia wygodne sterowanie grzejnikiem z… (electronic-star.pl)

Wisząca suszarka do ubrań na grzejnik Addis 6 Bar Radiator Airer

Wisząca suszarka do ubrań na grzejnik Addis 6 Bar Radiator Airer

Zaproś mistrza organizacji do swojego domu. Przekonasz się, że dzięki tej suszarce marki Addis ubrania wysuszą się idealnie. Brytyjska marka Addis od wielu lat jest ekspertem w dziedzinie sprzątania i pomoże Ci z łatwością utrzymać porządek w domu. (bonami.pl)

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 60x60cm,…

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 60x60cm, 350W, app fale

Grzejnik na podczerwień Klarstein Wonderwall Air Art Smart to połączenie bardzo wydajnego ogrzewania, atrakcyjnego wzornictwa i najnowszej technologii. Ten nowoczesny grzejnik panelowy z nadrukiem graficznym wnosi przytulne ciepło i kolor do każdego pomieszczenia. Zajmujący niewiele miejsca promiennik podczerwieni Klarstein Wonderwall rewolucjonizuje ogrzewanie dzięki nowoczesnej technologii. Super płaski panel grzewczy można zawiesić bezpośrednio na ścianie, skąd będzie spełniał swą powinność, oszczędzając przy tym miejsce. Działając na podczerwień z mocą 350 W Wonderwall rozprowadza bardzo przyjemne dla ludzkiej skóry ciepło podczerwone w zasięgu 7 m² , docelowo skierowane do znajdujących się w pobliżu obiektów i osób. Elektryczny panel grzewczy jest przy tym przyjazny dla środowiska i… (electronic-star.pl)

Blumfeldt CosmicBeam Plus XXL grzejnik promiennikowy na podczerwień…

Blumfeldt CosmicBeam Plus XXL grzejnik promiennikowy na podczerwień 3000w IP44 Pilot biały

Po zapadnięciu zmroku może być przyjemnie, pod warunkiem że jest także ciepło. Dzięki grzejnikowi promiennikowemu na podczerwień Cosmic Beam Plus XXL marki Blumfeldt kąciki wypoczynkowe na tarasie, w piwnicy imprezowej lub w ogrodzie będą niezmiennie przyjemnie ciepłe i to bez irytującego czerwonego światła. Lekki promiennik niskotemperaturowy Cosmic Beam Plus XXL marki Blumfeldt montuje się łatwo na ścianie lub na suficie. Dzięki mocy 3000 W ogrzewa on szybko i skutecznie światłem podczerwonym o falach długich, dając przytulne ciepło. Zintegrowany termostat i czujnik ciepła przez cały czas kontrolują temperaturę zewnętrzną i umożliwiają urządzeniu natychmiast reagować na wahania temperatury. Technologia promieniowania podczerwonego powoduje ukierunkowaną emisję ciepła na obiekty i osoby,… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Goldflame Deluxe, tarasowy grzejnik promiennikowy, 36 000…

Blumfeldt Goldflame Deluxe, tarasowy grzejnik promiennikowy, 36 000 BTU/11 kW, srebrny

Dodatkowe słońce. Przenośna temperatura komfortowa na zewnątrz! Co za przyjemność pokrzyżować plany temperaturze na zewnątrz. Dzięki tarasowemu grzejnikowi promiennikowemu Goldflame Deluxe marki Blumfeldt nawet w chłodne dni zapewnisz sobie przytulny klimat i przyjemne temperatury na tarasie, werandzie lub podczas aktywnych zajęć na świeżym powietrzu. Duża moc i energooszczędność. Grzejnik w kształcie grzybka Goldflame Deluxe marki Blumfeldt jest przeznaczony do zasilania ciekłym propanem lub butanem w 11 kg butlach, które w łatwy i bezpieczny sposób mieszczą się w jego obszernym wnętrzu. Urządzenie zapala się bez problemu przy pomocy wbudowanego elektrycznego systemu zapłonowego. Wielostopniowy regulator kontroluje dopływ gazu, a tym samym moc grzewczą. Grzejnik gazowy generuje do 36 000… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Goldflame Deluxe, tarasowy grzejnik promiennikowy, 36 000…

Blumfeldt Goldflame Deluxe, tarasowy grzejnik promiennikowy, 36 000 BTU/11 kW, czarny

Dodatkowe słońce. Przenośna temperatura komfortowa na zewnątrz! Co za przyjemność pokrzyżować plany temperaturze na zewnątrz. Dzięki tarasowemu grzejnikowi promiennikowemu Goldflame Deluxe marki Blumfeldt nawet w chłodne dni zapewnisz sobie przytulny klimat i przyjemne temperatury na tarasie, werandzie lub podczas aktywnych zajęć na świeżym powietrzu. Duża moc i energooszczędność. Grzejnik w kształcie grzybka Goldflame Deluxe marki Blumfeldt jest przeznaczony do zasilania ciekłym propanem lub butanem w 11 kg butlach, które w łatwy i bezpieczny sposób mieszczą się w jego obszernym wnętrzu. Urządzenie zapala się bez problemu przy pomocy wbudowanego elektrycznego systemu zapłonowego. Wielostopniowy regulator kontroluje dopływ gazu, a tym samym moc grzewczą. Grzejnik gazowy generuje do 36 000… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Heat Tower, grzejnik tarasowy na podczerwień, 1500 W,…

Blumfeldt Heat Tower, grzejnik tarasowy na podczerwień, 1500 W, grzałka węglowa, IP55

Ciesz się przytulnymi godzinami na tarasie i balkonie: promiennik podczerwieni blumfeldt Heat Tower dostarcza otoczeniu przyjemnego ciepła i cieszy oczy atrakcyjnym wzornictwem. Promiennik na podczerwień o mocy 1500W, wyposażony grzałkę węglową, zapewni emisję przyjemnego ciepła na powierzchni ok. 30 m². System IR ComfortHeat nie tylko błyskawicznie dostarcza ciepło, ale też za sprawą wysokowydajnego reflektora i długofalowego promieniowania podczerwonego kieruje je na ludzi i przedmioty znajdujące się w pobliżu, nie ogrzewając powietrza. Wygodny przełączniki dotykowy pozwala na sprawne włączanie i wyłączanie grzejnika , a praktyczny uchwyt umożliwia łatwe przenoszenie Heat Tower. Bardzo stylowe wzornictwo w stylu retro sprawia, że stojącygrzejnik elektryczny idealnie pasuje do wszelkich… (electronic-star.pl)

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 80x60cm,…

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 80x60cm, 500 W, marmur

Grzejnik na podczerwień Klarstein Wonderwall Air Art Smart to połączenie bardzo wydajnego ogrzewania, atrakcyjnego wzornictwa i najnowszej technologii. Ten nowoczesny grzejnik panelowy wnosi przytulne ciepło i kolor do każdego pomieszczenia, a dzięki technologii podczerwieni jest bardzo energooszczędny i przyjazny dla środowiska. Zajmujący niewiele miejsca promiennik podczerwieni Klarstein Wonderwall rewolucjonizuje ogrzewanie dzięki nowoczesnej technologii. Super płaski, duży panel grzewczy o wymiarach 80 x 60 cm można zawiesić bezpośrednio na ścianie, gdyż dzięki swojej głębokości 5 cm jest on niewiele większy niż obraz w ramce. Działając z mocą 500 W Wonderwall rozprowadza bardzo przyjemne dla ludzkiej skóry ciepło podczerwone, docelowo skierowane do znajdujących się w pobliżu osób.… (electronic-star.pl)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zamknąć