Bezdotykowy cyfrowy termometr na podczerwien 2xaaa

Bezdotykowy cyfrowy termometr na podczerwień 2xAAA

Bezdotykowy cyfrowy termometr na podczerwień 2xAAA

(liderlamp.pl)

Cyfrowy termometr do pieczenia Westmark

Cyfrowy termometr do pieczenia Westmark

Zakasaj rękawy i zacznij czarować! Dla zapalonych kucharzy żadna kuchnia nie jest wystarczająco duża. Potrzebują także pomysłowych pomocników – a te w swoim repertuarze ma Westmark. Niemiecka marka o wieloletniej tradycji wie, czego potrzebujesz. (bonami.pl)

Nierdzewny cyfrowy termometr WMF Cromargan® Profi Plus

Nierdzewny cyfrowy termometr WMF Cromargan® Profi Plus

Przygotowanie makaronu łatwo i szybko? Tak! Kiedy będziesz mieć pod ręką odpowiednich pomocników, wszystko pójdzie jak z płatka. Postaw na akcesoria WMF, wykonane ze szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan® 18/10. WMF to gwarancja najwyższej jakości: ✓ 160-letnie doświadczenie. ✓ Niemiecka precyzja i najnowsze technologie tworzą doskonałą symbiozę. ✓ Firma produkuje naczynia i urządzenia kuchenne z najwyższej jakości stali nierdzewnej, dziedziczonej z pokolenia na pokolenie. ✓ Marka wie, że w kuchni ważna jest niewymagająca pielęgnacja, dlatego stara się, aby chociaż część produktów mogła być myta w zmywarce do naczyń. ✓ Ich nierdzewne garnki są sławne na całym świecie. Kochają je znani kucharze i entuzjaści gotowania. (bonami.pl)

Tescoma Delícia termometr cyfrowy ze szpatułką

Tescoma Delícia termometr cyfrowy ze szpatułką

Termometr cyfrowy ze szpatułką mierzy temperaturę wewnątrz potraw, cieczy i jednocześnie pilnuje i sygnalizuje osiągnięcie żądanej temperatury.Osiągnięcie żądanej temperatury, która jest niezbędna np. podczas pasteryzacji mleka, przygotowywania polew, sosów, powideł, przygotowywania różnych mięs jest sygnalizowane dźwiękowo.Termometr posiada klips, który umożliwia przymocowanie go do brzegu naczynia podczas gotowania. Sonda umieszczona w końcówce ze stali nierdzewnej jest wkłuta w pokarm lub zanurzona w płynie, a temperatura wewnątrz jest mierzona przez cały czas obróbki cieplnej. Elastyczna, silikonowa szpatułka umożliwia mieszanie potraw podczas mierzenia temperatury. Bez szpatułki i klipsa można go używać jako klasyczny termometr kuchenny. Zakres mierzenia temperatury od 0-250 °C… (4home.pl)

Bezdotykowy termometr na podczerwień Berrcom JXB-183 2 × AA

Bezdotykowy termometr na podczerwień Berrcom JXB-183 2 × AA

(liderlamp.pl)

Bezdotykowy termometr na podczerwień Berrcom JXB-182 2 × AA

Bezdotykowy termometr na podczerwień Berrcom JXB-182 2 × AA

(liderlamp.pl)

Bezkontaktowy cyfrowy laserowy termometr na podczerwień 2 × AAA

Bezkontaktowy cyfrowy laserowy termometr na podczerwień 2 × AAA

(liderlamp.pl)

Nierdzewny termometr na wino WMF Cromargan® Clever & More

Nierdzewny termometr na wino WMF Cromargan® Clever & More

Kochasz wino? W takim razie jesteś w dobrym miejscu! Akcesoria marki WMF będą nieodzownym towarzyszem każdej degustacji ♥ WMF to gwarancja najwyższej jakości: ✓ 160-letnie doświadczenie. ✓ Niemiecka precyzja i najnowsze technologie tworzą doskonałą symbiozę. ✓ Firma produkuje naczynia i urządzenia kuchenne z najwyższej jakości stali nierdzewnej, dziedziczonej z pokolenia na pokolenie. ✓ Marka wie, że w kuchni ważna jest niewymagająca pielęgnacja, dlatego stara się, aby chociaż część produktów mogła być myta w zmywarce do naczyń. ✓ Ich nierdzewne garnki są sławne na całym świecie. Kochają je znani kucharze i entuzjaści gotowania. (bonami.pl)

Solight TE44 - Termometr cyfrowy z czujnikiem 2xAAA

Solight TE44 - Termometr cyfrowy z czujnikiem 2xAAA

(liderlamp.pl)

Blumfeldt CosmicBeamUltra grzejnik na podczerwień promiennik…

Blumfeldt CosmicBeamUltra grzejnik na podczerwień promiennik podczerwieni 2200W IPX4 pilot czarny

Kiedy się ściemnia, może być całkiem przyjemnie, pod warunkiem że jest także ciepło. Dzięki grzejnikowi promiennikowemu na podczerwień Cosmic Beam Ultra marki Blumfeldt kąciki wypoczynkowe na tarasie, w piwnicy lub w ogrodzie będą niezmiennie przyjemnie ciepłe i to bez przeszkadzającego światła. Lekki promiennik niskotemperaturowy Cosmic Beam Ultra marki Blumfeldt montuje się łatwo na ścianie lub na suficie. Grzejnik o mocy 2200 W nie zawadza przez to nikomu na drodze, za to szybko i wydajne emituje długofalowe, podczerwone światło za pośrednictwem aluminiowego panelu, otulając otoczenie przyjemnym ciepłem. Technologia promieniowania podczerwonego powoduje ukierunkowaną emisję ciepła na obiekty i osoby, nie ogrzewa natomiast niepotrzebnie powietrza. Mocy grzewczej nie zakłóca nawet zimny… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Heat Guru Plus grzejnik na podczerwień promiennik…

Blumfeldt Heat Guru Plus grzejnik na podczerwień promiennik podczerwieni 2000 W 3 stopnie grzania pilot, srebrny

Przytulne ciepło: grzejnik promiennikowy Blumfeldt Heat Guru Plus na taras i balkon zapewnia wszystkim przyjemne temperatury, również tym, którzy spędzają czas na zewnątrz podczas chłodnej aury. Ten fundator ciepła możne pracować w 3-stopniowym zakresie - niskim, średnim i wysokim. Ponadto dzięki zintegrowanej funkcji obrotowej grzejnik promiennikowy posiada również przełączaną, oscylację poziomą o 60 °, zapewniając przyjemne ciepło kilku osobom na raz. Element węglowy z technologią IR ComfortHeat i moc cieplna 2000 W to gwarancja efektywnego ciepła. Wyłącznik czasowy umożliwia również automatyczne wyłączanie w czasie 1 - 9 godzin. Do obsługi grzejnika na podczerwień służą płynnie pracujące przyciski z wyświetlaczem cyfrowym oraz dołączony pilot. Promiennik w obudowie z anodyzowanego… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Rising Sun grzejnik tarasowy promiennik na podczerwień

Blumfeldt Rising Sun grzejnik tarasowy promiennik na podczerwień

Koniec zabawy po zachodzie słońca? Nie z grzejnikiem promiennikowym na podczerwień na podczerwień Blumfeldt Rising Sun! Prosty i bardzo wydajny grzejnik przywróci upragnione ciepło sprawi, że dopiero teraz rozpocznie się prawdziwe świętowanie. Gdy temperatura spada, wystarczy ustawić odpowiedni stopień temperatury przy pomocy wygodnego pilota i tym samym pokręcić nastrój na imprezie, a potem bawić się do późnych godzin nocnych. Lekki grzejnik promiennikowy Blumfeldt Rising Sun jest zawsze tam, gdzie wymaga tego sytuacja. Jego stabilna podstawa umożliwia elastyczny montaż, a regulacja wysokości do 70 cm pozwala na ustawienie odpowiedniego kąta emisji ciepła. Element grzejny z wkładem węglowym i trzema poziomami mocy - 850, 1650 lub 2500 W - zapewnia wyjątkowo szybkie i efektywne… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Nitro tarasowy promiennik na podczerwień złota lampa

Blumfeldt Nitro tarasowy promiennik na podczerwień złota lampa

Dopóki błyszczą gwiazdy: Grzejnik tarasowy Blumfeldt Nitro zadba o komfortową temperaturę na balkonie i tarasie podczas nastrojowych chwil po zachodzie słońca. Idealne ciepło o każdej porze. Wysoce efektywna, złota lampa halogenowe o mocy 1500 watów zamienia 90% dostarczonej energii w ciepło. Promieniowanie podczerwone sprawia, że ciepło nie rozprasza się w otaczającym powietrzu, lecz przenosi na konkretne osoby i przedmioty. Bez wstępnej fazy rozgrzewania promiennik Nitro wysyła ze ściany lub sufitu krótkofalowe promienie podczerwone, w zależności od zapotrzebowania, z mocą 750 W lub 1500 W. Za sprawą pozłacanej lampy na podczerwień, emitowane światło nie oślepia, a nastrojowa atmosferę zapewnia jedynie łagodny, czerwony poblask. Ścienny promiennik ciepła wykonany z trwałego aluminium… (electronic-star.pl)

Termometr zewnętrzny na okno w kształcie żaby Orion

Termometr zewnętrzny na okno w kształcie żaby Orion

Czeska marka Orion wyposaża nasze domy w niezbędne i praktyczne akcesoria już od 1992 roku. Jest znana w kraju jak i za granicą i słynie ze swoich fantastycznych i użytecznych rozwiązań, które oszczędzają nam sporo czasu i nerwów podczas codziennych czynności. (bonami.pl)

Ledvance - Zewnętrzny czujnik ruchu na podczerwień 230V IP55 szary

Ledvance - Zewnętrzny czujnik ruchu na podczerwień 230V IP55 szary

(liderlamp.pl)

Ledvance - Zewnętrzny czujnik ruchu na podczerwień 230V IP44 szary

Ledvance - Zewnętrzny czujnik ruchu na podczerwień 230V IP44 szary

(liderlamp.pl)

Blumfeldt Heat Guard przenosny grzejnik tarasowy na podczerwień…

Blumfeldt Heat Guard przenosny grzejnik tarasowy na podczerwień promiennik

Blumfeldt Heat Guard ma jedną misję - generowanie ciepła i to niezależnie od pory dnia i roku. Elegancki i odporny na warunki pogodowe promiennik ciepła doskonale wywiązuje się z tego zadania emitując przyjemne ciepło. Grzejnik tworzy też nastrojową atmosferę spowijając tarasy oraz lub ogrody w miękkie, czerwone światło. Heat Guard z trzema poziomami grzania do 2100 W mocy, emituje żądane ciepło i ogrzewa powierzchnię o wielkości do 15m². Ten elektryczny grzejnik spoczywa na ciężkiej, okrągłej podstawie z dodatkowym obciążeniem, co zapobiega kiwaniu się sprzętu. Nogę teleskopową wysuwaną na długość 34 cm można dokładnie wyregulować za pomocą muf blokujących. W cichy i bezwonny sposób promiennik podczerwieni przenosi ciepło na konkretne osoby i obiekty nie rozpraszając go w otoczeniu.… (electronic-star.pl)

STEINEL 601317 – Detektor ruchu na podczerwień IS D360 biały

STEINEL 601317 – Detektor ruchu na podczerwień IS D360 biały

(liderlamp.pl)

Klarstein HeatPal Marble Grzejnik promiennik na podczerwień 1300W…

Klarstein HeatPal Marble Grzejnik promiennik na podczerwień 1300W marmur aluminium

Przenośny akumulator ciepła na zimne dni! HeatPal Marble marki Klarstein to kompaktowy i prosty w obsłudze grzejnik elektryczny , który dzięki efektywnemu akumulatorowi ciepła ogrzewa pomieszczenia jeszcze długo po jego odłączeniu od sieci elektrycznej. Grzejnik na podczerwień HeatPal Marble marki Klarstein zapewnia przyjemne ciepło. Element grzewczy na podczerwień o mocy 1300 W można płynnie regulować, tak aby otrzymać żądaną temperaturę. Wykorzystanie technologii promieniowania podczerwonego zapewnia bardzo cichą pracę, dzięki czemu grzejnik nie przeszkadza w skoncentrowaniu się podczas pracy i w spokojnym śnie. Szczególnie praktyczna jest bardzo wydajna funkcja akumulacji ciepła w urządzeniu HeatPal Marble. Płyta z mongolskiego marmuru jest ogrzewana podczas pracy, a następnie – po… (electronic-star.pl)

Klarstein HeatPal Marble Blackline grzejnik na podczerwień 1300W…

Klarstein HeatPal Marble Blackline grzejnik na podczerwień 1300W marmur aluminium

Przenośny akumulator ciepła na zimne dni! HeatPal Marble Blackline marki Klarstein to kompaktowy i prosty w obsłudze grzejnik elektryczny , który dzięki efektywnemu akumulatorowi ciepła ogrzewa pomieszczenia jeszcze długo po jego odłączeniu od sieci elektrycznej. Grzejnik na podczerwień HeatPal Marble Blackline marki Klarstein zapewnia przyjemne ciepło. Poziom ciepła elementu grzejnego na podczerwień o mocy 1300 W można płynnie regulować, tak aby otrzymać żądaną temperaturę. Na skutek promieniowania podczerwonego ogrzewane są osoby i obiekty, a nie powietrze. Wykorzystanie technologii promieniowania podczerwonego zapewnia bardzo cichą pracę, dzięki czemu grzejnik nie przeszkadza w skoncentrowaniu się podczas pracy i w spokojnym śnie. Szczególnie praktyczna jest bardzo wydajna funkcja… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Gold Bar 2000 promiennik ciepła grzejnik na podczerwien…

Blumfeldt Gold Bar 2000 promiennik ciepła grzejnik na podczerwien czarny

Koniec zabawy po zachodzie słońca? Nie z promiennikiem podczerwieni Blumfeldt Gold Bar 2000! Dzięki niewielkiemu, efektywnemu ściennemu promiennikowi ciepła wieczór dopiero się rozpocznie. Gdy temperatura spada, wystarczy wybrać żądany stopień grzania korzystając z pilota i tym sposobem nadać nowy wymiar imprezie lub biesiadować do późna w nocy na wolnym powietrzu. Lekki promiennik ciepła Blumfeldt Gold Bar 2000 daje się łatwo zamontować na ścianie i tym samym nic nie stoi na przeszkodzie, aby ogrzewał on z góry twoich gości i ciebie z mocą 2000W. Dzięki technologii podczerwieni, ciepło emitowane jest w kierunku osób znajdujących się w pobliżu grzejnika. Nie ociepla ono powietrza w otoczeniu. Poziom grzania można szybko zmienić przy pomocy pilota, dostosowując go do indywidualnych potrzeb… (electronic-star.pl)

STEINEL 602710 - Zewnętrzny czujnik ścienny na podczerwień IS240…

STEINEL 602710 - Zewnętrzny czujnik ścienny na podczerwień IS240 czarny IP54

(liderlamp.pl)

Lamart Sensor LT8021 Bezdotykowy kosz 30 l

Lamart Sensor LT8021 Bezdotykowy kosz 30 l

Bezdotykowy kosz charakteryzuje się prostą obsługą oraz ergonomicznym i eleganckim designem. Kosz jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Użycie kosza z zastosowaniem systemu techniki fotoelektrycznej. Sensoryczne otwieranie kosza z wykorzystaniem czujnika jest całkowicie automatyczne i higieniczne (działanie bezdotykowe). Bardzo stabilny produkt z długą żywotnością i niskim zużyciem energii. Mechanizm jest zasilany elektryczne za pomocą 4 baterii AA (nie stanowią części zestawu). (4home.pl)

Blumfeldt Heat Square Grzejnik promiennikowy na podczerwień 1000 /…

Blumfeldt Heat Square Grzejnik promiennikowy na podczerwień 1000 / 2000 W ka

Podczas gdy kiedyś szukało się miejsca w słońcu na odległych kontynentach, dziś otrzymuje się to po prostu do domu: Tarasowy grzejnik promiennikowy Heat Square marki Blumfeldt z systemem IR ComfortHeat to łagodne ciepło pochodzące z podczerwieni w zimne dni i noce z dodatkowym, opcjonalnym oświetleniem wieczornej idylli na balkonie. Kiedy temperatury spadają, wystarczy po prostu włączyć przyciskiem tarasowy grzejnik promiennikowy , wybrać żądany stopień grzewczy i tchnąć życie w każdą imprezę lub zjeść późną kolację w przytulnej atmosferze. Grzejnik promiennikowy na podczerwień Heat Square marki Blumfeldt nie tylko zapewnia w niezawodny sposób ciepło w każdym momencie, ale także oświetla znajdujące się pod nim kanapy i stoły. Grzejnik promiennikowy Heat Square marki Blumfeldt zawiesza się… (electronic-star.pl)

Klarstein Wonderwall Earth, grzejnik na podczerwień, 80x60cm, 550W,…

Klarstein Wonderwall Earth, grzejnik na podczerwień, 80x60cm, 550W, montaż ścienny, biały

Grzejnik na podczerwień Klarstein Wonderwall Earth nie tylko skutecznie zapewnia ciepło w każdym pomieszczeniu zajmując niewiele miejsca, ale także dodaje szczególnego uroku dzięki stylowej kamiennej powierzchni. Promiennik podczerwieni Klarstein Wonderwall rewolucjonizuje ogrzewanie dzięki nowoczesnej technologii. Super płaski panel grzewczy można zawiesić bezpośrednio na ścianie, skąd będzie spełniał swą powinność oszczędzając przy tym miejsce. Działając na podczerwień z mocą 550 W Wonderwall wykorzystuje zasadę ciepła słonecznego i zamiast powoli ogrzewać powietrze, rozprowadza bardzo przyjemne dla ludzkiej skóry ciepło podczerwone w zasięgu 11 m² , docelowo skierowane do znajdujących się w pobliżu obiektów i osób. A ponieważ Wonderwall działa tylko promieniami cieplnymi, nie wytwarza… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Cosmic Beam Ceramic, grzejnik na podczerwień, 2000W, IP65,…

Blumfeldt Cosmic Beam Ceramic, grzejnik na podczerwień, 2000W, IP65, pilot, czarny

Promieniujące ciepło w skromnej obudowie: grzejnik na podczerwień blumfeldt Cosmic Beam Ceramic niezawodnie ogrzeje kąciki wypoczynkowe na tarasie lub w ogrodzie, zwłaszcza dzięki możliwości montażu na ścianie. Lekki grzejnik elektryczny blumfeldt Cosmic Beam Ceramic montuje się po prostu na ścianie lub suficie. Dzięki temu nie przeszkadza on nikomu; przy mocy 2000W szybko i skutecznie emituje światło podczerwone o długich falach. Technologia IR ComfortHeat wykorzystuje zasadę ciepła słonecznego. Docelowo ciepło w ukierunkowany sposób ogrzewa przedmioty i ludzi, bez konieczności ogrzewania po drodze powietrza. Na moc grzewczą nie wpływa nawet świeża bryza. Za sprawą zastosowanego ceramicznego elementu grzejnego, Cosmic Beam Ceramic należy do grupy grzejników rurowych .uje on światła , a… (electronic-star.pl)

Blumfeldt CosmicBeam Plus grzejnik promiennikowy na podczerwień 2400W…

Blumfeldt CosmicBeam Plus grzejnik promiennikowy na podczerwień 2400W IP44 pilot biały

Po zapadnięciu zmroku może być przyjemnie, pod warunkiem że jest także ciepło. Grzejnik promiennikowy na podczerwień Cosmic Beam Plus marki Blumfeldt skutecznie ogrzeje kąciki wypoczynkowe na tarasie i w ogrodzie, doskonale komponując się z jasnymi ścianami dzięki dyskretnej, białej obudowie. Lekki promiennik niskotemperaturowy Blumfeldt Cosmic Beam Plus montuje się łatwo na ścianie lub na suficie. Dzięki mocy 3000 W ogrzewa on szybko i skutecznie światłem podczerwonym o falach długich, dając przytulne ciepło. Zintegrowany termostat i czujnik ciepła przez cały czas kontrolują temperaturę zewnętrzną i umożliwiają urządzeniu natychmiast reagować na wahania temperatury. Technologia promieniowania podczerwonego powoduje ukierunkowaną emisję ciepła na obiekty i osoby, nie ogrzewa natomiast… (electronic-star.pl)

Klarstein Wonderwall Earth, grzejnik na podczerwień, 80x60cm, 550W,…

Klarstein Wonderwall Earth, grzejnik na podczerwień, 80x60cm, 550W, montaż ścienny, czarny

Grzejnik na podczerwień Klarstein Wonderwall Earth nie tylko skutecznie zapewnia ciepło w każdym pomieszczeniu zajmując niewiele miejsca, ale także dodaje szczególnego uroku dzięki stylowej kamiennej powierzchni. Promiennik podczerwieni Klarstein Wonderwall rewolucjonizuje ogrzewanie dzięki nowoczesnej technologii. Super płaski panel grzewczy można zawiesić bezpośrednio na ścianie, skąd będzie spełniał swą powinność oszczędzając przy tym miejsce. Działając na podczerwień z mocą 550 W Wonderwall wykorzystuje zasadę ciepła słonecznego i zamiast powoli ogrzewać powietrze, rozprowadza bardzo przyjemne dla ludzkiej skóry ciepło podczerwone w zasięgu 11 m² , docelowo skierowane do znajdujących się w pobliżu obiektów i osób. A ponieważ Wonderwall działa tylko promieniami cieplnymi, nie wytwarza… (electronic-star.pl)

STEINEL 606015 – Zewnętrzny czujnik ruchu na podczerwień IS 2160…

STEINEL 606015 – Zewnętrzny czujnik ruchu na podczerwień IS 2160 White IP54

(liderlamp.pl)

STEINEL 602215 - Zewnętrzny czujnik ruchu na podczerwień IS 300 biały…

STEINEL 602215 - Zewnętrzny czujnik ruchu na podczerwień IS 300 biały IP54

(liderlamp.pl)

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 80x60cm,…

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 80x60cm, 500W, kwiaty

Grzejnik na podczerwień Klarstein Wonderwall Air Art Smart to połączenie bardzo wydajnego ogrzewania, atrakcyjnego wzornictwa i najnowszej technologii. Ten nowoczesny grzejnik panelowy wnosi przytulne ciepło i kolor do każdego pomieszczenia, a dzięki technologii podczerwieni jest bardzo energooszczędny i przyjazny dla środowiska. Zajmujący niewiele miejsca promiennik podczerwieni Klarstein Wonderwall rewolucjonizuje ogrzewanie dzięki nowoczesnej technologii. Super płaski, duży panel grzewczy o wymiarach 80 x 60 cm można zawiesić bezpośrednio na ścianie, gdyż dzięki swojej głębokości 5 cm jest on niewiele większy niż obraz w ramce. Działając z mocą 500 W Wonderwall rozprowadza bardzo przyjemne dla ludzkiej skóry ciepło podczerwone, docelowo skierowane do znajdujących się w pobliżu osób.… (electronic-star.pl)

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 60x60cm,…

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 60x60cm, 350W, app fale

Grzejnik na podczerwień Klarstein Wonderwall Air Art Smart to połączenie bardzo wydajnego ogrzewania, atrakcyjnego wzornictwa i najnowszej technologii. Ten nowoczesny grzejnik panelowy z nadrukiem graficznym wnosi przytulne ciepło i kolor do każdego pomieszczenia. Zajmujący niewiele miejsca promiennik podczerwieni Klarstein Wonderwall rewolucjonizuje ogrzewanie dzięki nowoczesnej technologii. Super płaski panel grzewczy można zawiesić bezpośrednio na ścianie, skąd będzie spełniał swą powinność, oszczędzając przy tym miejsce. Działając na podczerwień z mocą 350 W Wonderwall rozprowadza bardzo przyjemne dla ludzkiej skóry ciepło podczerwone w zasięgu 7 m² , docelowo skierowane do znajdujących się w pobliżu obiektów i osób. Elektryczny panel grzewczy jest przy tym przyjazny dla środowiska i… (electronic-star.pl)

Blumfeldt CosmicBeam Plus XXL grzejnik promiennikowy na podczerwień…

Blumfeldt CosmicBeam Plus XXL grzejnik promiennikowy na podczerwień 3000w IP44 Pilot biały

Po zapadnięciu zmroku może być przyjemnie, pod warunkiem że jest także ciepło. Dzięki grzejnikowi promiennikowemu na podczerwień Cosmic Beam Plus XXL marki Blumfeldt kąciki wypoczynkowe na tarasie, w piwnicy imprezowej lub w ogrodzie będą niezmiennie przyjemnie ciepłe i to bez irytującego czerwonego światła. Lekki promiennik niskotemperaturowy Cosmic Beam Plus XXL marki Blumfeldt montuje się łatwo na ścianie lub na suficie. Dzięki mocy 3000 W ogrzewa on szybko i skutecznie światłem podczerwonym o falach długich, dając przytulne ciepło. Zintegrowany termostat i czujnik ciepła przez cały czas kontrolują temperaturę zewnętrzną i umożliwiają urządzeniu natychmiast reagować na wahania temperatury. Technologia promieniowania podczerwonego powoduje ukierunkowaną emisję ciepła na obiekty i osoby,… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Heat Tower, grzejnik tarasowy na podczerwień, 1500 W,…

Blumfeldt Heat Tower, grzejnik tarasowy na podczerwień, 1500 W, grzałka węglowa, IP55

Ciesz się przytulnymi godzinami na tarasie i balkonie: promiennik podczerwieni blumfeldt Heat Tower dostarcza otoczeniu przyjemnego ciepła i cieszy oczy atrakcyjnym wzornictwem. Promiennik na podczerwień o mocy 1500W, wyposażony grzałkę węglową, zapewni emisję przyjemnego ciepła na powierzchni ok. 30 m². System IR ComfortHeat nie tylko błyskawicznie dostarcza ciepło, ale też za sprawą wysokowydajnego reflektora i długofalowego promieniowania podczerwonego kieruje je na ludzi i przedmioty znajdujące się w pobliżu, nie ogrzewając powietrza. Wygodny przełączniki dotykowy pozwala na sprawne włączanie i wyłączanie grzejnika , a praktyczny uchwyt umożliwia łatwe przenoszenie Heat Tower. Bardzo stylowe wzornictwo w stylu retro sprawia, że stojącygrzejnik elektryczny idealnie pasuje do wszelkich… (electronic-star.pl)

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 80x60cm,…

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 80x60cm, 500 W, marmur

Grzejnik na podczerwień Klarstein Wonderwall Air Art Smart to połączenie bardzo wydajnego ogrzewania, atrakcyjnego wzornictwa i najnowszej technologii. Ten nowoczesny grzejnik panelowy wnosi przytulne ciepło i kolor do każdego pomieszczenia, a dzięki technologii podczerwieni jest bardzo energooszczędny i przyjazny dla środowiska. Zajmujący niewiele miejsca promiennik podczerwieni Klarstein Wonderwall rewolucjonizuje ogrzewanie dzięki nowoczesnej technologii. Super płaski, duży panel grzewczy o wymiarach 80 x 60 cm można zawiesić bezpośrednio na ścianie, gdyż dzięki swojej głębokości 5 cm jest on niewiele większy niż obraz w ramce. Działając z mocą 500 W Wonderwall rozprowadza bardzo przyjemne dla ludzkiej skóry ciepło podczerwone, docelowo skierowane do znajdujących się w pobliżu osób.… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Gold Bar 3000, promiennik na podczerwien, 1000 - 3000 W,…

Blumfeldt Gold Bar 3000, promiennik na podczerwien, 1000 - 3000 W, IP65, aluminium

Koniec zabawy po zachodzie słońca? Nie z promiennikiem podczerwieni Blumfeldt Gold Bar 3000! Z niewielkim, wydajnym grzejnikiem ściennym i sufitowym przyjemny wieczór doipiero sie zaczyna. Gdy robi się chłodniej, wystarczy ustawić odpowiedni poziom temperatury i tym samym ożywić każde przyjęcie świętując do późna w nocy. Lekki promiennik ciepła Blumfeldt Gold Bar 3000 montuje się łatwo na ścianie lub na suficie, dzięki czemu nie przeszkadza on, ogrzewając zarazem z góry ciebie i twoich gości z mocą 3000 watów. Technologia promieniowania podczerwonego powoduje ukierunkowaną emisję ciepła na obiekty i osoby, nie ogrzewa natomiast niepotrzebnie powietrza. Praktyczny pilot umożliwia wygodne ustawianie stopnia temperatury bez potrzeby wstawania z miejsca. Można spokojnie planować kolację,… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Dark Wave, grzejnik promiennikowy na podczerwień, IP65,…

Blumfeldt Dark Wave, grzejnik promiennikowy na podczerwień, IP65, aluminium, 2000 W, srebrny

Koniec z zabawą po zachodzie słońca? Absolutnie nie dzięki grzejnikowi promiennikowemu na podczerwień Dark Wave marki Blumfeldt ! Dzięki kompaktowym wymiarom efektywnego ściennego grzejnika promiennikowego zabawa zaczyna się tak naprawdę dopiero wieczorem. Kiedy temperatury spadają, wystarczy po prostu wybrać żądany stopień grzewczy i tchnąć życie w każdą imprezę. W ten sposób można zjeść późną kolację w przytulnej atmosferze. Lekki grzejnik promiennikowy Dark Wave marki Blumfeldt można łatwo zamontować na ścianie, dzięki czemu nie przeszkadza, a wszyscy goście na tarasie mogą się szybko i skutecznie ogrzać ciepłem o mocy 2000 W emitowanym z góry. Technologia podczerwona zapewnia ukierunkowaną emisję ciepła przez grzejnik promiennikowy na osoby znajdujące się w pobliżu, nie ogrzewa… (electronic-star.pl)

Klarstein Wonderwall Smart grzejnik na podczerwień 60x120cm 600W…

Klarstein Wonderwall Smart grzejnik na podczerwień 60x120cm 600W tygodniowy timer IP24 biały

Dobre samopoczucie dzięki najnowocześniejszej technologii: grzejnik na podczerwień Klarstein Wonderwall w skuteczny sposób zapewnia ciepło w każdym pomieszczeniu. Zajmujący niewiele miejsca promiennik podczerwieni Wonderwall rewolucjonizuje ogrzewanie dzięki nowoczesnej technologii. Super płaski, duży panel grzewczy o wymiarach 60 x 100 cm można zawiesić bezpośrednio na ścianie lub suficie, skąd będzie spełniał swą powinność, oszczędzając przy tym miejsce. Działając z mocą 600 W Wonderwall rozprowadza bardzo przyjemne dla ludzkiej skóry ciepło podczerwone, docelowo skierowane do znajdujących się w pobliżu osób. Panel grzewczy jest przy tym wyjątkowo energooszczędny: do 95% mocy jest przetwarzane na promieniowanie cieplne dzięki technologii IR Comfort Heat . Wyposażony w termostat i… (electronic-star.pl)

Klarstein Wonderwall Smart grzejnik na podczerwień 60x120cm 720W…

Klarstein Wonderwall Smart grzejnik na podczerwień 60x120cm 720W tygodniowy timer IP24 biały

Dobre samopoczucie dzięki najnowocześniejszej technologii: grzejnik na podczerwień Klarstein Wonderwall w skuteczny sposób zapewnia ciepło w każdym pomieszczeniu. Zajmujący niewiele miejsca promiennik podczerwieni Wonderwall rewolucjonizuje ogrzewanie dzięki nowoczesnej technologii. Super płaski, duży panel grzewczy o wymiarach 60 x 120 cm można zawiesić bezpośrednio na ścianie lub suficie, skąd będzie spełniał swą powinność, oszczędzając przy tym miejsce. Działając z mocą 720 W Wonderwall rozprowadza bardzo przyjemne dla ludzkiej skóry ciepło podczerwone, docelowo skierowane do znajdujących się w pobliżu osób. Panel grzewczy jest przy tym wyjątkowo energooszczędny: do 95% mocy jest przetwarzane na promieniowanie cieplne dzięki technologii IR Comfort Heat . Wyposażony w termostat i… (electronic-star.pl)

Blumfeldt CosmicBeam Plus XXL grzejnik promiennikowy na podczerwień…

Blumfeldt CosmicBeam Plus XXL grzejnik promiennikowy na podczerwień 3000w IP44 Pilot, czarny

Po zapadnięciu zmroku może być przyjemnie, pod warunkiem że jest także ciepło. Dzięki grzejnikowi promiennikowemu na podczerwień Cosmic Beam Plus XXL marki Blumfeldt kąciki wypoczynkowe na tarasie, w piwnicy imprezowej lub w ogrodzie będą niezmiennie przyjemnie ciepłe i to bez irytującego czerwonego światła. Lekki promiennik niskotemperaturowy Cosmic Beam Plus XXL marki Blumfeldt montuje się łatwo na ścianie lub na suficie. Dzięki mocy 3000 W ogrzewa on szybko i skutecznie światłem podczerwonym o falach długich, dając przytulne ciepło. Zintegrowany termostat i czujnik ciepła przez cały czas kontrolują temperaturę zewnętrzną i umożliwiają urządzeniu natychmiast reagować na wahania temperatury. Technologia promieniowania podczerwonego powoduje ukierunkowaną emisję ciepła na obiekty i osoby,… (electronic-star.pl)

Blumfeldt CosmicBeam Plus Grzejnik promiennik na podczerwień 2400 W…

Blumfeldt CosmicBeam Plus Grzejnik promiennik na podczerwień 2400 W IP24 pilot czarny

Kiedy się ściemnia, jest całkiem przyjemnie, pod warunkiem że jest także ciepło. Dzięki grzejnikowi promiennikowemu na podczerwień Cosmic Beam Plus marki Blumfeldt kąciki wypoczynkowe na tarasie, w piwnicy lub w ogrodzie będą niezmiennie przyjemnie ciepłe i to bez przeszkadzającego czerwonego światła. Lekki promiennik niskotemperaturowy Cosmic Beam Plus marki Blumfeldt montuje się łatwo na ścianie lub na suficie. Dzięki mocy 2400 W ogrzewa on szybko i skutecznie światłem podczerwonym o falach długich, dając przyjemne ciepło. Technologia promieniowania podczerwonego powoduje ukierunkowaną emisję ciepła na obiekty i osoby, nie ogrzewa natomiast niepotrzebnie powietrza. Mocy grzewczej nie zakłóca nawet zimny wiatr, a urządzenie nie przyciąga żadnych latających owadów, np. komarów. Dzięki… (electronic-star.pl)

STEINEL 600419 – IS-1 Czarny Detektor ruchu na podczerwień do użytku…

STEINEL 600419 – IS-1 Czarny Detektor ruchu na podczerwień do użytku na zewnątrz – ST600419

(liderlamp.pl)

EFBE-SCHOTT IR 812 Lampa na podczerwień z żarówką na podcz. 150 W…

EFBE-SCHOTT IR 812 Lampa na podczerwień z żarówką na podcz. 150 W PHILIPS

 Lampa na podczerwień emituje promieniowanie podczerwone o długości fali 780 - 1400 nm, które jest przekształcane w ciepło w dolnych warstwach skóry. Ciepło rozszerza naczynia krwionośne, zwiększa przepływ krwi i limfy. Dochodzi do szybszego metabolizmu i szybszego usuwania toksycznych substancji. Zwiększa się również podaż tlenu. Lampa na podczerwień jest stosowana na przykład przy skurczach mięśni i bólu, reumatyzmie, zapaleniach, chorobach skóry lub urazach, rwie kulszowej, zapaleniu ucha środkowego itp. Napromienianie nadaje się również do pielęgnacji skóry. Parametry techniczne i specyfikacja: wykonanie wysokiej jakości, wyprodukowano w Niemczech regulowany kąt nachylenia - trzy kąty (4home.pl)

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 60x60cm,…

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 60x60cm, 350 W, app góry

Grzejnik na podczerwień Klarstein Wonderwall Air Art Smart to połączenie bardzo wydajnego ogrzewania, atrakcyjnego wzornictwa i najnowszej technologii. Ten nowoczesny grzejnik panelowy z nadrukiem graficznym wnosi przytulne ciepło i kolor do każdego pomieszczenia. Zajmujący niewiele miejsca promiennik podczerwieni Klarstein Wonderwall rewolucjonizuje ogrzewanie dzięki nowoczesnej technologii. Super płaski panel grzewczy można zawiesić bezpośrednio na ścianie, skąd będzie spełniał swą powinność, oszczędzając przy tym miejsce. Działając na podczerwień z mocą 350 W Wonderwall rozprowadza bardzo przyjemne dla ludzkiej skóry ciepło podczerwone w zasięgu 7 m² , docelowo skierowane do znajdujących się w pobliżu obiektów i osób. Elektryczny panel grzewczy jest przy tym przyjazny dla środowiska i… (electronic-star.pl)

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 60x60cm,…

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 60x60cm, 350 W, kwitnący migdałowiec

Grzejnik na podczerwień Klarstein Wonderwall Air Art Smart to połączenie bardzo wydajnego ogrzewania, atrakcyjnego wzornictwa i najnowszej technologii. Ten nowoczesny grzejnik panelowy z nadrukiem graficznym wnosi przytulne ciepło i kolor do każdego pomieszczenia. Zajmujący niewiele miejsca promiennik podczerwieni Klarstein Wonderwall rewolucjonizuje ogrzewanie dzięki nowoczesnej technologii. Super płaski panel grzewczy można zawiesić bezpośrednio na ścianie, skąd będzie spełniał swą powinność, oszczędzając przy tym miejsce. Działając na podczerwień z mocą 350 W Wonderwall rozprowadza bardzo przyjemne dla ludzkiej skóry ciepło podczerwone w zasięgu 7 m² , docelowo skierowane do znajdujących się w pobliżu obiektów i osób. Panel grzewczy jest przy tym przyjazny dla środowiska i wyjątkowo… (electronic-star.pl)

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 80x60cm,…

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 80x60cm, 500W, app wchód słońca

Grzejnik na podczerwień Klarstein Wonderwall Air Art Smart to połączenie bardzo wydajnego ogrzewania, atrakcyjnego wzornictwa i najnowszej technologii. Ten nowoczesny grzejnik panelowy wnosi przytulne ciepło i kolor do każdego pomieszczenia, a dzięki technologii podczerwieni jest bardzo energooszczędny i przyjazny dla środowiska. Zajmujący niewiele miejsca promiennik podczerwieni Klarstein Wonderwall rewolucjonizuje ogrzewanie dzięki nowoczesnej technologii. Super płaski, duży panel grzewczy o wymiarach 80 x 60 cm można zawiesić bezpośrednio na ścianie, gdyż dzięki swojej głębokości 5 cm jest on niewiele większy niż obraz w ramce. Działając z mocą 500 W Wonderwall rozprowadza bardzo przyjemne dla ludzkiej skóry ciepło podczerwone, docelowo skierowane do znajdujących się w pobliżu osób.… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Heat Guard Focus grzejnik tarasowy na podczerwień IR…

Blumfeldt Heat Guard Focus grzejnik tarasowy na podczerwień IR ComfortHeat 1000/2000W szary

Przytulne ciepło na balkonie i tarasie: Grzejnik tarasowy Blumfeldt Heat Guard Focus z systemem IR Comfort Heat zapewnia łagodne ciepło podczerwone podczas chłodnych nocy i dni. Gdy temperatura spada, wystarczy włączyć tarasowy promiennik podczerwieni pociągając za sznurek, następnie wybrać żądany stopień grzania i tym samym ożywić każde przyjęcie lub miło ucztować na zewnątrz do późnych godzin nocnych. Promiennik Heat Guard Focus zatroszczy się przy tym niezawodnie o zapewnienie ciepła. Grzejnik na podczerwień B lumfeldt Heat Guard Focus można ustawić ustawić w dowolnym miejscu. Szybko i sprawnie ogrzeje on wszystkich z mocą 2000 W. Technologia podczerwieni nie powoduje ogrzania otaczającego powietrza, ale przeniesienie ciepła bezpośrednio na ludzi i obiekty. Pociągając raz lub dwa razy… (electronic-star.pl)

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 120x30cm…

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 120x30cm, 700 W, app nenufary

Grzejnik na podczerwień Klarstein Wonderwall Air Art Smart to połączenie bardzo wydajnego ogrzewania, atrakcyjnego wzornictwa i najnowszej technologii. Ten nowoczesny grzejnik panelowy z nadrukiem graficznym wnosi przytulne ciepło i kolor do każdego pomieszczenia. Zajmujący niewiele miejsca promiennik podczerwieni Klarstein Wonderwall rewolucjonizuje ogrzewanie dzięki nowoczesnej technologii. Super płaski panel grzewczy można zawiesić bezpośrednio na ścianie, skąd będzie spełniał swą powinność, oszczędzając przy tym miejsce. Działając na podczerwień z mocą 350 W Wonderwall rozprowadza bardzo przyjemne dla ludzkiej skóry ciepło podczerwone w zasięgu 7 m² , docelowo skierowane do znajdujących się w pobliżu obiektów i osób. Panel grzewczy jest przy tym przyjazny dla środowiska i wyjątkowo… (electronic-star.pl)

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 80x60cm,…

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 80x60cm, 500 W, app góry

Grzejnik na podczerwień Klarstein Wonderwall Air Art Smart to połączenie bardzo wydajnego ogrzewania, atrakcyjnego wzornictwa i najnowszej technologii. Ten nowoczesny grzejnik panelowy wnosi przytulne ciepło i kolor do pomieszczenia, a dzięki technologii podczerwieni jest bardzo energooszczędny i przyjazny dla środowiska. Promiennik podczerwieni Klarstein Wonderwall rewolucjonizuje ogrzewanie dzięki nowoczesnej technologii. Panel grzewczy o wymiarach 80 x 60 cm można zawiesić bezpośrednio na ścianie, gdyż dzięki swojej głębokości 5 cm jest on niewiele większy niż obraz w ramce. Działając z mocą 500 W Wonderwall rozprowadza bardzo przyjemne dla ludzkiej skóry ciepło podczerwone, docelowo skierowane do znajdujących się w pobliżu osób. Panel grzewczy jest przy tym przyjazny dla środowiska i… (electronic-star.pl)

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 120x60cm…

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 120x60cm, 700 W, app fale

Grzejnik na podczerwień Klarstein Wonderwall Air Art Smart to połączenie bardzo wydajnego ogrzewania, atrakcyjnego wzornictwa i najnowszej technologii. Ten nowoczesny grzejnik panelowy z nadrukiem graficznym wnosi przytulne ciepło i kolor do każdego pomieszczenia. Promiennik podczerwieni Klarstein Wonderwall Air Art Smart rewolucjonizuje ogrzewanie dzięki nowoczesnej technologii. Super płaski panel grzewczy można zawiesić bezpośrednio na ścianie, skąd będzie spełniał swą powinność, oszczędzając przy tym miejsce. Działając na podczerwień z mocą 700 W Wonderwall rozprowadza bardzo przyjemne dla ludzkiej skóry ciepło podczerwone w zasięgu 14 m² , docelowo skierowane do znajdujących się w pobliżu obiektów i osób. Twój nowy, elektryczny panel grzewczy jest przy tym przyjazny dla środowiska i… (electronic-star.pl)

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 120x60cm…

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 120x60cm, 700 W, marmur I

Grzejnik na podczerwień Klarstein Wonderwall Air Art Smart to połączenie bardzo wydajnego ogrzewania, atrakcyjnego wzornictwa i najnowszej technologii. Ten nowoczesny grzejnik panelowy z nadrukiem graficznym wnosi przytulne ciepło i kolor do każdego pomieszczenia. Promiennik podczerwieni Klarstein Wonderwall rewolucjonizuje ogrzewanie dzięki nowoczesnej technologii. Super płaski panel grzewczy można zawiesić bezpośrednio na ścianie, skąd będzie spełniał swą powinność, oszczędzając przy tym miejsce. Działając na podczerwień z mocą 700 W Wonderwall rozprowadza bardzo przyjemne dla ludzkiej skóry ciepło podczerwone w zasięgu 14 m² , docelowo skierowane do znajdujących się w pobliżu obiektów i osób. Panel grzewczy jest przy tym przyjazny dla środowiska i wyjątkowo energooszczędny: 98% mocy… (electronic-star.pl)

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 120x60cm…

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 120x60cm, 700 W, app góry

Grzejnik na podczerwień Klarstein Wonderwall Air Art Smart to połączenie bardzo wydajnego ogrzewania, atrakcyjnego wzornictwa i najnowszej technologii. Ten nowoczesny grzejnik panelowy z nadrukiem graficznym wnosi przytulne ciepło i kolor do każdego pomieszczenia. Promiennik podczerwieni Klarstein Wonderwall Air Art Smart rewolucjonizuje ogrzewanie dzięki nowoczesnej technologii. Super płaski panel grzewczy można zawiesić bezpośrednio na ścianie, skąd będzie spełniał swą powinność, oszczędzając przy tym miejsce. Działając na podczerwień z mocą 700 W Wonderwall rozprowadza bardzo przyjemne dla ludzkiej skóry ciepło podczerwone w zasięgu 14 m² , docelowo skierowane do znajdujących się w pobliżu obiektów i osób. Twój nowy, elektryczny panel grzewczy jest przy tym przyjazny dla środowiska i… (electronic-star.pl)

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 120x60cm…

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 120x60cm, 700 W, app świat

Grzejnik na podczerwień Klarstein Wonderwall Air Art Smart to połączenie bardzo wydajnego ogrzewania, atrakcyjnego wzornictwa i najnowszej technologii. Ten nowoczesny grzejnik panelowy z nadrukiem graficznym wnosi przytulne ciepło i kolor do każdego pomieszczenia. Promiennik podczerwieni Klarstein Wonderwall Air Art Smart rewolucjonizuje ogrzewanie dzięki nowoczesnej technologii. Super płaski panel grzewczy można zawiesić bezpośrednio na ścianie, skąd będzie spełniał swą powinność, oszczędzając przy tym miejsce. Działając na podczerwień z mocą 700 W Wonderwall rozprowadza bardzo przyjemne dla ludzkiej skóry ciepło podczerwone w zasięgu 14 m² , docelowo skierowane do znajdujących się w pobliżu obiektów i osób. Twój nowy, elektryczny panel grzewczy jest przy tym przyjazny dla środowiska i… (electronic-star.pl)

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 80x60cm,…

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 80x60cm, 500 W, gwiaździsta noc

Grzejnik na podczerwień Klarstein Wonderwall Air Art Smart to połączenie bardzo wydajnego ogrzewania, atrakcyjnego wzornictwa i najnowszej technologii. Ten nowoczesny grzejnik panelowy wnosi przytulne ciepło i kolor do każdego pomieszczenia, a dzięki technologii podczerwieni jest bardzo energooszczędny i przyjazny dla środowiska. Zajmujący niewiele miejsca promiennik podczerwieni Klarstein Wonderwall rewolucjonizuje ogrzewanie dzięki nowoczesnej technologii. Super płaski, duży panel grzewczy o wymiarach 80 x 60 cm można zawiesić bezpośrednio na ścianie, gdyż dzięki swojej głębokości 5 cm jest on niewiele większy niż obraz w ramce. Działając z mocą 500 W Wonderwall rozprowadza bardzo przyjemne dla ludzkiej skóry ciepło podczerwone, docelowo skierowane do znajdujących się w pobliżu osób.… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Gold Bar 3000, grzejnik promiennikowy na podczerwień, 3000…

Blumfeldt Gold Bar 3000, grzejnik promiennikowy na podczerwień, 3000 W, montaż ścienny, IP34

Koniec z zabawą po zachodzie słońca? Wcale nie! A to dzięki grzejnikowi promiennikowemu na podczerwień Gold Bar 3000 marki blumfeldt . Dzięki kompaktowym wymiarom efektywnego ściennego grzejnika promiennikowego zabawa zaczyna się tak naprawdę dopiero wieczorem. Kiedy temperatury spadają, wystarczy po prostu wybrać żądany stopień grzewczy przy użyciu pilota i tchnąć życie w każdą imprezę. W ten sposób można zjeść późną kolację w przytulnej atmosferze. Lekki grzejnik promiennikowy Gold Bar 3000 marki blumfeldt można łatwo zamontować na ścianie, dzięki czemu nie przeszkadza, a wszyscy goście na tarasie mogą się szybko i skutecznie ogrzać ciepłem o mocy 3000 W emitowanym z góry. Technologia IR ComfortHeat wykorzystuje zasadę ciepła słonecznego. Przedmioty i osoby, na które padają promienie,… (electronic-star.pl)

Klarstein Smartwave, grzejnik promiennikowy na podczerwień, rurki…

Klarstein Smartwave, grzejnik promiennikowy na podczerwień, rurki karbonowe, 2400 W, Wi-Fi aplikacja, biały

Ciepło na tarasie, balkonie lub w kawiarence ulicznej: grzejnik promiennikowy na podczerwień Smartwave marki Klarstein z systemem IR ComfortHeat to łagodne ciepło podczerwone w zimne dni i noce! Kiedy temperatury spadają, wystarczy po prostu włączyć tarasowy grzejnik promiennikowy Smartwave marki Klarstein , wybrać żądaną temperaturę i tchnąć życie w każdą imprezę lub zjeść późną kolację w przytulnej atmosferze. Lekki grzejnik promiennikowy Smartwave marki Klarstein można łatwo zamontować na ścianie, dzięki czemu nie przeszkadza; ogrzeje Cię szybko i skutecznie ciepłem o mocy 2400 W emitowanym z góry. Dzięki technologii IR ComfortHeat grzejnik wykorzystuje zasadę ciepła słonecznego: zamiast powoli ogrzewać powietrze, emituje przyjemne promieniowanie podczerwone, które bezpośrednio ogrzewa… (electronic-star.pl)

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 120x60cm…

Klarstein Wonderwall Air Art Smart, grzejnik na podczerwień, 120x60cm, 700 W, app kwitnący migdałowiec

Grzejnik na podczerwień Klarstein Wonderwall Air Art Smart to połączenie bardzo wydajnego ogrzewania, atrakcyjnego wzornictwa i najnowszej technologii. Ten nowoczesny grzejnik panelowy z nadrukiem graficznym wnosi przytulne ciepło i kolor do każdego pomieszczenia. Zajmujący niewiele miejsca promiennik podczerwieni Klarstein Wonderwall rewolucjonizuje ogrzewanie dzięki nowoczesnej technologii. Super płaski panel grzewczy można zawiesić bezpośrednio na ścianie, skąd będzie spełniał swą powinność, oszczędzając przy tym miejsce. Działając na podczerwień z mocą 700 W Wonderwall rozprowadza bardzo przyjemne dla ludzkiej skóry ciepło podczerwone w zasięgu 14 m² , docelowo skierowane do znajdujących się w pobliżu obiektów i osób. Panel grzewczy jest przy tym przyjazny dla środowiska i wyjątkowo… (electronic-star.pl)

Blumfeldt Silver Bar 2000, grzejnik promiennikowy na podczerwień, IR…

Blumfeldt Silver Bar 2000, grzejnik promiennikowy na podczerwień, IR ComfortHeat, 2000 W maks., timer

Dzięki grzejnikowi promiennikowemu na podczerwień Silver Bar 2000 marki Blumfeldt można wygodnie jeść nawet na świeżym powietrzu i świętować do późnych godzin nocnych nawet w przypadku chłodniejszych temperatur zewnętrznych. Lekki grzejnik promiennikowy na podczerwień Silver Bar 2000 marki Blumfeldt można zamontować na ścianie, dzięki czemu nie będzie przeszkadzać, i ogrzeje od góry szybko i skutecznie Twoich gości w 3 stopniach mocy (500/1000/2000 W). Karbonowy element grzejny o mocy 2000 W z technologią IR ComfortHeat powoduje ukierunkowaną emisję ciepła przez grzejnik promiennikowy na osoby znajdujące się w pobliżu, nie ogrzewa natomiast niepotrzebnie powietrza. Dzięki praktycznemu pilotowi zdalnego sterowania można błyskawicznie zmienić stopień mocy grzewczej i zareagować w ten sposób… (electronic-star.pl)

Klarstein Downfire, grill gazowy, 3500 W, ceramiczny górny palnik na…

Klarstein Downfire, grill gazowy, 3500 W, ceramiczny górny palnik na podczerwień, 800°C, srebrny

Z gazowym grillem Klarstein Downfire grillowanie staje się przyjemnością dzięki prostej obsłudze i dużej mocy grzewczej. Szczególnie nadaje się do grillowania na balkonie, na tarasie lub w ogrodzie. Po podłączeniu butli gazowej, elektryczny zapłon zapewnia szybki start palnika na podczerwień: wystarczy nacisnąć pokrętło, a grill jest gotowy do użycia. Dzięki ogromnej całkowitej mocy z technologią IR Boost i z 3500 W, grill gazowy umożliwia grillować różne potrawy w temperaturze do 800°C Na ruszcie ze stali nierdzewnej doskonale się grillują steki i inne mięsne przekąski: dzięki wysokiej temperaturze mięso na zewnątrz jest przypieczone, a we wnętrzu delikatne, odciekający tłuszcz i wszelkie płyny gromadzą się w misce pod koszem grillowym. Pożądaną temperaturę można łatwo regulować za… (electronic-star.pl)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zamknąć