Katalog produktów

Podkładki do mebli

Podkładki do mebli

Nasze podkładki meblowe nie tylko chronią podłogi i dywany przed zarysowaniami lub odciskami, ale również tłumią dźwięki i ułatwiają przestawianie mebli. (astoreo.pl)

Pinolino Zestaw mebli Monja

Pinolino Zestaw mebli Monja

Pinolino projektuje, testuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki z dużą dbałością o szczegóły. Pinolino oznacza wartości takie jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. Misternie wykonane wykończenia i romantyczne elementy zapewniają przytulną atmosfera w pokoju dziecięcym. Szczegóły: Łóżeczko: kolor: biały, naturalny materiał: płyta MDF, lakierowana wymiary: szerokość x długość x wysokość 83 x 153 x 87 cm wymiary leżenia: 70 x 140 cm (sz x dł) 3 wyjmowane szczebelki 3-stopniowa regulacja: 13 / 29 / 42 cm możliwość przebudowy dla dziecka starszego bloki do przebudowy Komoda do przewijania kolor: biały, naturalny materiał: płyta MDF, lakierowana wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 116 x 78 x 99 cm wymiary bez nakładki do… (pinkorblue.pl)

Pinolino Meble dziecięce Riva

Pinolino Meble dziecięce Riva

Z wielką dbałością o szczegóły Pinolino już od 1997 roku opracowuje, testuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki. Pinolino jest symbolem wartośc takich jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. Zestaw mebli składający się z łóżeczka ze szczebelkami pod materac, elementami do przebudowy, bardzo szerokiej komody do przewijania oraz dużej szafy z 6 półkami o regulowanej wysokości i 1 drążkiem na ubrania. Szczegóły dotyczące produktu: Łóżeczko dziecięce Kolor: biały / naturalny Materiał: MDF, lakierowany. Lakierowane na matowo Struktura drewna częściowo bardzo dobrze widoczna Powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 78 x 148 x 83 cm 3-krotnie regulowana wysokość 18 / 32 / 43 cm 3… (pinkorblue.pl)

geuther Meble dziecięce Traumwald

geuther Meble dziecięce Traumwald

Wysokiej jakości meble dziecięce Traumwald przekonują funkcjonalnymi detalami i pięknie zaprojektowanym, przyjaznym dla dzieci designem/ Meble mają delikatnie zaokrąglone krawędzie i gustownie łączą w sobie elementy w kolorze naturalnego drewna i białego lakieru. Szczegóły techniczne: Łóżeczko dziecięce Kolor: biały / naturalny Materiał: płyta wiórowa, dekoracja Materiał frontów, boków i nóg: lity buk, lakierowany Powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 78 x 141 x 85 cm z regulacją wysokości 3 wyciągane szczebelki Zaokrąglone krawędzie Made in Germany Możliwość konwersji w łóżko dla starszego dziecka Przewijak Kolor: biały / naturalny Materiał: płyta wiórowa, dekoracja Materiał frontów i nóżek: lity buk, lakierowany Wymiary bez nakładki… (pinkorblue.pl)

roba Zestaw mebli Maren

roba Zestaw mebli Maren

roba Zestaw mebli Maren jest doskonałym meblem do pierwszego pokoju dziecięcego ze względu na wysoką jakość wykonania oraz biały design. Zestaw składa się z łóżeczka i szerokiej komody. Łóżeczko można przekształcić w łóżko dla starszego dziecka za pomocą dołączonych do zestawu elementów do przebudowy. Można go więc używać do 7 roku życia (lub do wagi 50 kg). Szczególnie wygodne do podnoszenia dziecka z łóżeczka jest górna pozycja łóżeczka o 3-krotnej regulacji wysokości. 3 wyjmowane szczeble umożliwiają dziecku bezpieczne wchodzenie i wychodzenie. Komoda z nakładką do do przewijania pieluszek sprawia rodzicom i dziecku przyjemność dzięki wygodnemu przewijaniu pieluszek na wysokość 90 cm. Otwarta komora oznacza, że wszystko jest w zasięgu ręki, aby zapewnić opiekę nad dzieckiem. Bez… (pinkorblue.pl)

Schardt Zestaw mebli Florence

Schardt Zestaw mebli Florence

Meble Florence są posiadają drzwi bez uchwytów i nadają pomieszczeniu wysokiej jakości wyraz. Delikatne fronty mebli oddają lekkość i tworzą przyjazną atmosferę. Szczegóły dotyczące produktu: Made in Germany Schardt jako zwycięzca testu zrównoważonego zaangażowania Łóżeczko dziecięce Kolor: biały / platynowy szary Szczebelki i rama nośna: lity buk, lakierowany Część przy głowie i stopach: płyta wiórowa, pokryta melaminą Materiał ramy podstawy: lity buk, lakierowany Powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 77 x 144 x 84 cm 3-krotnie regulowana wysokość 3 szczeble wyciągane łóżeczko z możliwością przebudowy w łóżko dla starszego dziecka Strony do konwersji Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa, powlekana melaminą Wymiary: szerokość x… (pinkorblue.pl)

roba Meble dziecięce Sylt

roba Meble dziecięce Sylt

Meble dziecięce Sylt w nowoczesnym, wiejskim stylu. Poszczególne meble posiadają również misterne frezowania. Drzwi i szuflady posiadają zintegrowaną technologię cichego domykania oraz wysokiej jakości metalowe uchwyty. W szafie znajduje się również zintegrowane duże lustro. Szczegóły produktu: Łóżeczko dziecięce typu kombi kolor: biały Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Materiał nóżek: lite drewno Powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 76 x 142 x 82 cm Udźwig do 50 kg 3-krotna regulacja wysokości 3 szczeble wyciągane Możliwość przekształcenia w łóżko dla starszego dziecka z oddzielnie dostępnymi elementami do przebudowy Komoda Kolor: biały Materiał korpusu / półek: płyta wiórowa, pokryta melaminą Fronty: MDF, powlekany (z… (pinkorblue.pl)

roba Meble dziecięce Nele

roba Meble dziecięce Nele

Zestaw mebli dziecięcych Nele składa się z łóżeczka, szerokiej komody do przewijania i szafy. Łóżeczko Nele posiada białe fronty z poziomymi frezowaniami oraz akcenty w kolorze Dąb Artisan. Powierzchnia leżąca wynosi 70x140 cm. Aby ułatwić wchodzenie i schodzenie z łóżeczka, można usunąć 3 wysuwane szczebelki. Powierzchnia do leżenia jest regulowana pod względem wysokości i może być zamocowana w 3 różnych pozycjach. Łóżeczko można przekształcić w łóżko dla starszego dziecka za pomocą dodatkowych Elementów do przebudowy. Wszystkie użyte materiały są testowane pod kątem zawartości substancji szkodliwych. Wszystkie powierzchnie nadają się do wycierania i są łatwe do czyszczenia. Komoda Nele ze zdejmowaną nakładką do przewijania zapewnia przewijanie na wygodnej wysokości. Przewijak roba… (pinkorblue.pl)

Pinolino Zestaw mebli Florentina

Pinolino Zestaw mebli Florentina

Z wielką dbałością o szczegóły, Pinolino projektuje, testuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki. Pinolino oznacza wartości takie jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. Poprzez elegancki i zakrzywiony kształt meble Florentina wnoszą przytulną atmosferę do pokoju dziecięcego . Dla wszystkich, którzy szukają przytulnego i stylowego pokoju dziecięcego. Zestaw mebli składający się z łóżeczka ze szczebelkami pod materac i elementami do przebudowy, bardzo szerokiej komody do przewijania, bardzo szerokiej półki i dwudrzwiowej szafy z 3 półkami o regulowanej wysokości i 1 szyną na ubrania. Seria Florentina jest dostępna w różnych wariantach. Półka może być zakupiona bezpośrednio lub dodane później, aby mieć wystarczająco dużo miejsca do… (pinkorblue.pl)

Schardt Meble dziecięce Scandic

Schardt Meble dziecięce Scandic

Ponadczasowy design Scandic! Stylowe, ponadczasowe meble do pokój dziecięcego Scandic oferują miejsce, w którym można poczuć się jak w domu. Twoje dziecko będzie uwielbiało się bawić i spać w swoim nowym pokoiku. Szczegóły produktu: Made in Germany Schardt jako zwycięzca testu zrównoważonego zaangażowania Nagroda Schardt -najwyższa rekomendacja od klientów Łóżeczko dziecięce typu kombi Kolor: biały / natura Fronty: MDF, pokryty melaminą Rama: lity buk Powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 77 x 145 x 85 cm 3-krotna regulacja wysokości 3 wyciągane szczebelki Front z ozdobnym rowkiem Możliwość przebudowy na łóżeczko dla starszego dziecka Komoda z przewijakiem Kolor: biały / naturalny Materiał: MDF, pokryty melaminą Wymiary bez… (pinkorblue.pl)

Pinolino Meble dziecięce Riva

Pinolino Meble dziecięce Riva

Z wielką dbałością o szczegóły, Pinolino projektuje, testuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki. Pinolino oznacza wartości takie jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. 3-częściowy zestaw mebli dziecięcych składający się z łóżeczka, szerokiej komody oraz dużej szafy z 6 półkami o regulowanej wysokości i 1 drążkiem na ubrania. Szczegóły dotyczące produktu: łóżeczko dziecięce Kolor: biały / naturalny Materiał: MDF, lakierowany. powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 78 x 148 x 83 cm Rama z listewkami 3-krotna regulacja wysokości do 18 / 32 / 43 cm 3 szczeble wyciągane Możliwość przebudowy na łóżko i kanapę dla starszych dzieci Wysokiej jakości podstawa z litego drewna… (pinkorblue.pl)

Pinolino Meble dziecięce Pino

Pinolino Meble dziecięce Pino

Z wielką dbałością o szczegóły, Pino lino projektuje, testuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki, a od 1997 roku projektuje przestrzeń życiową najmłodszych sten . Pino Lino oznacza wartości takie jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. Pokój dziecięcy 3-częściowy: łóżeczko dziecięce z ramą z listwami i ścianami przejściowymi, bardzo szeroki przewijak z blatem i dużą szafą z 5 półkami o regulowanej wysokości, 1 szyną na ubrania i 2 szufladami sten z przegródkami na pranie. Seria Pino jest idealnym podstawowym wyposażeniem wspaniałego pokoju dziecięcego. Dzięki szufladom Self-Soft-Close i okuciom Soft-Close wszystkie szuflady sten i drzwi zamykają się delikatnie i cicho. Szczegóły dotyczące produktu: łóżeczko dziecięce Kolor: biały… (pinkorblue.pl)

Pinolino Meble dziecięce Bridge

Pinolino Meble dziecięce Bridge

Z wielką dbałością o szczegóły, Pinolino opracowuje, testuje, produkuje i sprzedaje swoją wysokiej jakości ofertę mebli dziecięcych, akcesoriów i zabawek. Pinolino oznacza wartości takie jak rodzinna, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. Gwarancja Pinolino -Plus obejmuje wydłużenie ustawowego okresu gwarancji do 10 lat od daty zakupu. Dowodzi to, jak bardzo firma jest przekonana o wyjątkowej jakości swoich produktów. Nowoczesny 3-częściowy zestaw mebli składa się z łóżeczka dziecięcego, szerokiej komody do przewijania oraz dużej szafy. Szczegóły dotyczące produktu: Łóżeczko dziecięce Kolor: biały / naturalny Łóżeczko: MDF, lakierowany Powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 76 x 151 x 94 cm 3-krotna regulacja wysokości od 33 cm… (pinkorblue.pl)

Pinolino Meble dziecięce Viktoria

Pinolino Meble dziecięce Viktoria

Z wielką dbałością o szczegóły Pinolino projektuje, testuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki. Pinolino oznacza wartości takie jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. Szczegóły dotyczące produktu: łóżeczko dziecięce Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa Pręty: sosna Wymiary: szerokość x długość x wysokość 75 x 144 x 80 cm powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm 3 szczeble ślizgowe 3-krotnie regulowana wysokość możliwość przebudowy w łóżko dla starszego dziecka Komoda Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 100 x 78 x 90 cm Wysokość przewijania: 85 cm Zdejmowana nakładka do przewijania Lewe 1 drzwi i 3 przedziały otwarte 3 półki Szafa 2-drzwiowa Kolor: biały Materiał: płyta… (pinkorblue.pl)

roba Meble dziecięce Ava

roba Meble dziecięce Ava

Zestaw mebli dziecięcych roba Ava składa się z łóżeczka, komody do przewijania i 3-drzwiowej szafy. Łóżko dziecięce roba posiada białe fronty z ozdobnymi listwami na górnym wezgłowiu w modnym kolorze Dąb Artisan. Powierzchnia leżąca łóżeczka wynosi 70 x 140 cm. Aby ułatwić wchodzenie i wychodzenie, można usunąć 3 wysuwane szczebelki. Powierzchnia leżąca jest regulowana pod względem wysokości i może być zamocowana w 3 różnych pozycjach. Łóżeczko dziecięce można przekształcić w łóżko dla starszego dziecka za pomocą dodatkowych boków. Wszystkie użyte materiały zostały przebadane pod kątem zawartości substancji szkodliwych. Wszystkie powierzchnie nadają się do wycierania i są łatwe do czyszczenia. Szeroki przewijak Ava ze zdejmowaną nakładką ma wysokość przewijania (90,5 cm), która jest… (pinkorblue.pl)

Pinolino Meble dziecięce Florentina

Pinolino Meble dziecięce Florentina

Z wielką dbałością o szczegóły, Pinolino projektuje, testuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki. Pinolino oznacza wartości takie jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. Poprzez elegancki i zakrzywiony kształt meble Florentina wnoszą przytulną atmosferę do pokoju dziecięcego . Dla wszystkich, którzy szukają przytulnego i stylowego pokoju dziecięcego. Zestaw mebli składający się z łóżeczka ze szczebelkami pod materac i elementami do przebudowy, bardzo szerokiej komody do przewijania, bardzo szerokiej półki i dwudrzwiowej szafy z 3 półkami o regulowanej wysokości i 1 szyną na ubrania. Seria Florentina jest dostępna w różnych wariantach. Półka może być zakupiona bezpośrednio lub dodane później, aby mieć wystarczająco dużo miejsca do… (pinkorblue.pl)

roba Meble dzieciece Maxi

roba Meble dzieciece Maxi

Zestaw mebli dziecięcych Maxi obejmuje łóżeczko dziecięce, przewijak i 3-drzwiową szafę. Szczegóły dotyczące produktu: Łóżeczko dziecięce Kolor: biały Szczebelki: Drewno laminowane Materiał: płyta wiórowa, powlekana melaminą Materiał: MDF, powlekany Powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 77 x 147 x 84 cm 3-krotna regulacja wysokości 3 szczeble wyciągane Możliwość przebudowy w łóżeczko dla starszego dziecka Komoda przewijania Kolor: biały Materiał: Płyta wiórowa, pokryta melaminą Materiał: MDF, powlekany Materiał płyty tylnej: HDF Uchwyty: Metal Wymiary bez nakładki do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 117 x 41 x 100 cm Wymiary z nakładką: szerokość x głębokość x wysokość 117 x 78 x 100 cm wysokość: 92 cm nakładka do… (pinkorblue.pl)

roba Meble dziecięce Lucy

roba Meble dziecięce Lucy

Zestaw mebli dziecięcych roba Lucy składa się z łóżeczka, komody do przewijania i szafy 3-drzwiowej. Łóżeczko dziecięce roba Lucy posiada białe fronty, boczne barierki w kolorze Canadian White oraz obramowanie w kolorze Wiąz Luna. Powierzchnia leżąca wynosi 70 x 140 cm. Aby ułatwić wchodzenie i wychodzenie z łóżeczka, można usunąć 3 wysuwane szczebelki. Powierzchnia do leżenia jest regulowana na wysokość i może być zamocowana w 3 różnych pozycjach. Łóżeczko można łatwo przekształcić w łóżko dla starszego dziecka dzięki dodatkowym bokom. Wszystkie użyte materiały są testowane pod kątem zawartości substancji szkodliwych. Wszystkie powierzchnie nadają się do wycierania i są łatwe do czyszczenia. Komoda do przewijania roba Lucy ze zdejmowaną nakładką ma, która jest wygodna dla pleców. Szeroki… (pinkorblue.pl)

Pinolino Zestaw mebli Skadi

Pinolino Zestaw mebli Skadi

Z wielką dbałością o szczegóły, Pinolino projektuje, testuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki, a od 1997 roku projektuje przestrzeń życiową najmłodszych. Pinolino oznacza wartości takie jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. Szczegóły dotyczące produktu: 3 szczeble wyciągane Łóżeczko dziecięce - możliwość przebudowy w łóżko dla starszego dziecka Uchwyty frezowane wpuszczane Komoda z 3 szufladami z funkcją samoczynnego zamykania, w tym 1 szuflada z 2 przedziałami nakładka do przewijania jest zdejmowalna nakładka może być zamontowana po lewej, po środku lub po prawej stronie. Wskazówki pielęgnacyjne: przetrzeć czystą, bardzo lekko zwilżoną ściereczką Szczegóły techniczne: Łóżeczko dziecięce Kolor: biały / kremowy biały Materiał:… (pinkorblue.pl)

Roba Meble dziecięce Julia

Roba Meble dziecięce Julia

Zestaw mebli dziecięcych roba Julia składa się z łóżeczka, komody do przewijania i 3-drzwiowej szafy. Dzięki swojej prostej budowie , łóżeczko roba Julia przyciąga wzrok. Łóżeczko wraz z dzieckiem od urodzenia aż do rozpoczęcia nauki w szkole. Łóżeczko z regulacją wysokości jest szczególnie wygodne dla pleców rodziców niemowlęcia. Z tej wygodnej wysokości można łatwo wyjąć dziecko z łóżeczka. W późniejszym czasie pozycja środkowa jest idealnym wyborem, ponieważ 3 wyjmowane szczebelki w ściance bocznej umożliwiają maluchowi bezpieczne wsiadanie i wysiadanie. Komoda roba Julia z nakładką do przewijania z uchwytami z tworzywa sztucznego w kolorze srebrnym sprawia, że pielęgnacja niemowlęcia staje się przyjemnością dla rodziców i dziecka dzięki wygodnej wysokości przewijania 90 cm. Zdejmowana… (pinkorblue.pl)

roba Zestaw mebli Mick

roba Zestaw mebli Mick

roba meble Mick przekonują swoim modnym skandynawskim stylem. Zestaw składa się z łóżeczka dziecięcego i przewijaka. Łóżeczko można przekształcić w łóżko dla starszego dziecka z oddzielnie dostępnymi stronami do przebudowy. Można go więc używać do 7 roku życia (lub do wagi 50 kg). Szczególnie wygodne do podnoszenia dziecka z łóżeczka jest górna pozycja łóżeczka o 3-krotnej regulacji wysokości. 3 wyjmowane szczeble umożliwiają dziecku bezpieczne wchodzenie i wychodzenie. Łóżeczko jest zgodne z aktualnymi normami bezpieczeństwa wg EN 716 - 1:2017 + AC:2019. Komoda z nakładką do przewijania sprawia rodzicom i dziecku przyjemność dzięki wygodnej wysokości 93,5 cm. Bez nakładki, przewijak służy jako komoda. Urządzenie do wymiany pieluszek spełnia aktualne normy bezpieczeństwa zgodnie z EN… (pinkorblue.pl)

Pinolino Meble dziecięce Steel

Pinolino Meble dziecięce Steel

Z wielką dbałością o szczegóły Pinolino opracowuje, testuje, produkuje i wprowadza na rynek wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki, a od 1997 r. projektuje przestrzeń życiową dla najmłodszych. Wartości takie jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność są tego podstawą. Gwarancja Pinolino -Plus obejmuje wydłużenie ustawowego okresu gwarancji do 10 lat od daty zakupu. Dowodzi to, jak bardzo firma jest przekonana o wyjątkowej jakości swoich produktów. Szczegóły dotyczące produktu: nowoczesna rama z malowanej proszkowo stali 3-krotna z regulacją wysokości od 30 cm do 46 cm i 62 cm 3 wyciągane szczebelki łóżeczko można przekształcić w łóżko i kanapę rozkładaną Komoda z 3 szufladami z funkcją samoczynnego zamykania komoda z 1 drzwiami przesuwnymi komoda z 1 półką o… (pinkorblue.pl)

roba Zestaw mebli Julia

roba Zestaw mebli Julia

Zestaw mebli roba Julia składa się z łóżeczka i komody do przewijania. Dzięki swojej prostej budowie , łóżeczko roba Julia przyciąga wzrok w pokoju niemowlęcym lub dziecięcym. Łóżeczko dla dzieci i niemowląt rośnie wraz z dzieckiem od urodzenia aż do rozpoczęcia nauki w szkole. Górna pozycja leżąca 3-pozycyjnego łóżeczka z regulacją wysokości jest szczególnie wygodna dla pleców rodziców niemowlęcia. Z tej wygodnej wysokości można łatwo wyjąć dziecko z łóżeczka. W późniejszym czasie pozycja środkowa jest idealnym wyborem, ponieważ 3 wyjmowane szczebelk8 w elemencie łóżeczka umożliwiają maluchowi bezpieczne wchodzenie i wychodzenie. Komoda roba Julia z nakładką do przewijania z uchwytami z tworzywa sztucznego w kolorze srebrnym sprawia, że pielęgnacja niemowlęcia staje się przyjemnością dla… (pinkorblue.pl)

Pinolino Zestaw mebli Monja

Pinolino Zestaw mebli Monja

Z wielką dbałością o szczegóły, projektuje, testuje, produkuje i sprzedaje Pinolino wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki Pinolino oznacza wartości takie jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. Zestaw mebli Monja wprowadza do pokoju przytulną atmosferę wiejskiego domu z jego uroczymi detalami, takimi jak misternie wykonane frezowania. Szczegóły dotyczące produktu: Łóżeczko dziecięce Kolor: biały, matowy. Materiał: MDF, lakierowany. Wymiary: szerokość x długość x wysokość 83 x 153 x 87 cm powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm 3 szczebelki wyciągane 3-krotna regulacja wysokości do 13 / 29 / 42 cm Możliwość przekształcenia w łóżko dla starszego dziecka i kanapę dla dzieci elementy do przebudowy w zestawie Komoda Kolor: biały, matowy. Materiał:… (pinkorblue.pl)

Pinolino Meble dziecięce Laura

Pinolino Meble dziecięce Laura

Pinolino projektuje, testuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki z dużą dbałością o szczegóły. Pinolino oznacza wartości takie jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. Trzyczęściowy zestaw - idealne wyposażenie początkowe nowoczesnego pokoju dziecięcego: Składa się z łóżeczka z możliwością przebudowy, komody do przewijania i dwudrzwiowej szafy. Szczegóły: Łóżeczko: kolor: biały materiał łóżka sklejka drewniana, melamina materiał szczebelków masywne drewno sosnowe, lakierowane wymiary leżenia: 70 x 140 cm (sz x dł) wymiary: szerokość x długość x wysokość 75 x 143 x 90 cm 3 wyjmowane szczebelki 3-stopniowa regulacja wysokości siodełka (15 cm, 31 cm i 46 cm) możliwość przebudowy dla dziecka starszego bloki do przebudowy Komoda do… (pinkorblue.pl)

Pinolino Meble dziecięce Laura

Pinolino Meble dziecięce Laura

Pinolino projektuje, testuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki z dużą dbałością o szczegóły. Pinolino oznacza wartości takie jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. Składa się z łóżeczka z możliwością przebudowy, komody do przewijania i dwudrzwiowej szafy. Szczegóły: Łóżeczko: kolor: biały materiał łóżka sklejka drewniana, melamina materiał szczebelków masywne drewno sosnowe, lakierowane wymiary leżenia: 70 x 140 cm (sz x dł) wymiary: szerokość x długość x wysokość 75 x 143 x 90 cm 3 wyjmowane szczebelki 3-stopniowa regulacja wysokości siodełka (15 cm, 31 cm i 46 cm) możliwość przebudowy dla dziecka starszego bloki do przebudowy Komoda do przewijania kolor: biały, naturalny materiał: MDF wymiary bez nakładki do przewijania:… (pinkorblue.pl)

Pinolino Meble dziecięce Round

Pinolino Meble dziecięce Round

Marka Pinolino od 1997 roku zajmuje się produkcją mebli i akcesorii dziecięcych oraz zabawek. Cały asortyment produkowany jest przez Pinolino łącznie w trzech fabrykach. Idealna kombinacja i wysoka jakość wykonania. Celem producenta jest produkcja produktów spełniających wszelkie oczekiwania rodzica i dziecka. Dzięki wysokiej jakości wykonania, precyzji i miłości do szczegółów, powstają fantastyczne meble i zabawki dla dzieci. Trzyczęściowy zestaw, który składa się z łóżeczka ze szczebelkami pod materacem i możliwością przebudowy, szerokiej komody z przewijakiem oraz dużej szafy z 5 półkami o regulowanej wysokości i 1 szyną na ubrania. Szczegóły: Łóżeczko: kolor: biały, naturalny materiał: płyta wiórowa materiał listewek: Lite drewno sosnowe, lakierowane w kolorze klonu wymiary: szerokość… (pinkorblue.pl)

roba Zestaw mebli Lucy

roba Zestaw mebli Lucy

Zestaw mebli Lucy składa się z łóżeczka i przewijaka. Łóżeczko dziecięce roba Lucy posiada białe fronty, boczne barierki w kolorze Canadian White oraz gzyms w kolorze wiązu. Powierzchnia leżąca łóżeczka wynosi 70 x 140 cm. Aby ułatwić wchodzenie i wychodzenie, można usunąć 3 szczebelki. Wysokość jest regulowana i może być ustawiona w 3 różnych pozycjach. Łóżeczko można łatwo przekształcić w łóżko dla starszego dziecka dzięki dodatkowym elementom do przebudowy. Wszystkie użyte materiały są testowane pod kątem zawartości substancji szkodliwych. Wszystkie powierzchnie nadają się do wycierania i są łatwe do czyszczenia. Przewijak roba Lucy ze zdejmowaną nakładką do przewijania pozwala na wygodne i nieobciążające pleców przewijanie maluszka. Szeroki przewijak posiada uchwyty w kolorze srebrnym… (pinkorblue.pl)

Pinolino Meble dziecięce Emilia

Pinolino Meble dziecięce Emilia

Z wielką dbałością o szczegóły, Pinolino projektuje, testuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki, a od 1997 roku projektuje przestrzeń życiową najmłodszych. Pinolino oznacza wartości takie jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. Seria ' Emilia ' jest dostępna w czterech wariantach. Seria ' Emilia '' może być rozszerzona o piękny regał ścienny lub półkę stojącą. Szczegóły dotyczące produktu: łóżeczko dziecięce Kolor: biały, matowy Materiał: MDF, lakierowany. powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 81 x 151 x 88 cm 3 wyciągane szczebelki szczebelki pod materac 3-krotnie regulowana wysokość Możliwość zamiany w łóżko dla starszego dziecka Komoda do przewijania Kolor: Biały,… (pinkorblue.pl)

goki Meble dla lalki - kuchnia

goki Meble dla lalki - kuchnia

Nowoczesne meble dla lalek z detalicznym wyposażeniem, pasują do wszystkich domków dla lalek goki. Szczegóły: Szafa: 12 cm materiał: drewno bukowe, BSK Zawartość: 27 produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia Uwaga: Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw może zawierać drobne elementy. Niebezpieczeństwo uduszenia. (pinkorblue.pl)

Sylvanian Families ® Zestaw mebli

Sylvanian Families ® Zestaw mebli

Sylvanian Families Zestaw mebli to świetny zestaw do wyposażenia domków dla lalek. Lodówka z wszystkimi akcesoriami znajduje się w kuchni, a telefon z szafkami w salonie. Biurko z akcesoriami i fortepian z taboretem można umieścić w pokoju dziecięcym. W zestawie znajduje się również figurka królika. Odpowiednie dla dzieci od 3 lat. Szczegóły dotyczące produktu: Wymiary opakowania (dł. x szer. x szer.): 32 cm x 4,8 cm x 22 cm Wielkość rysunku: ok. 8 cm Zakres dostawy: jedna figurka, komoda z telefonem, jedna lodówka, jeden fortepian, inne akcesoria Meble w stylu wiejskim i fortepian rodzinny obszerne akcesoria do kuchni i salonu Wiek: od 3 lat Uwaga Nie nadaje się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Zawiera drobne części, które mogą zostać połknięte. Niebezpieczeństwo uduszenia się! (pinkorblue.pl)

Schardt Meble dziecięce Venice, szare

Schardt Meble dziecięce Venice, szare

Szczegóły produktu: Made in Germany Schardt zwycięzcą testu zrównoważonego zaangażowania Schardt - najwyższa rekomendacja od klientów Łóżeczko dziecięce Materiał: lity buk, olejowane Materiał wezgłowia: płyta wiórowa, pokryta melaminą Powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 77 x 144 x 84 cm 3-krotnie regulowana wysokośća 3 szczeble wyciągane Możliwość przebudowy na łóżeczko dla starszego dziecka Komoda do przewijania Kolor: szary / natura Materiał frontów: płyta wiórowa, pokryta q melaminą Materiał podstawy: lity buk, olejowany Wymiary bez nakładki do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 90 x 53 x 94 cm Wymiary z nakładką: szerokość x głębokość x wysokość 90 x 70 x 102 cm Wysokość przewijania: 94 cm Uchwyty z litego buku… (pinkorblue.pl)

GEUTHER Zestaw mebli dziecięcych Activity

GEUTHER Zestaw mebli dziecięcych Activity

Idealne meble, odpowiadające oczekiwaniom dziecka. Praktyczne dla małych i dużych. Wysokiej jakości meble, które posłużą dziecku na długi czas. Szczegóły: stolik kolor: zielono/naturalny Materiał: masywne drewno bukowe, lakierowane Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 56 x 56 x 49 cm Krzesełko dziecięce kolor: zielono/naturalny Materiał: masywne drewno bukowe, lakierowane Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość 27 x 27 x 53 cm wysokość siedzenia: 26 cm powierzchnia siedzenia: 23 x 29 cm Produkt przeznaczony dla dzieci od ok. 2 do 5 roku życia. W zestawie: stolik 2 x krzesełka (pinkorblue.pl)

Pinolino Zestaw mebli dziecięcych Edge

Pinolino Zestaw mebli dziecięcych Edge

Pinolino projektuje, testuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki z dużą dbałością o szczegóły. Pinolino oznacza wartości takie jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. Szczegóły dotyczące produktu: 3 wyjmowane szczebelki możliwość przebudowy na kanapę dla dziecka Komoda z 4 szufladami z systemem Self-Soft-Close Nakładka do przewijania opcjonalnie montowana z lewej, środkowej lub prawej strony. Szafa z 2 drzwiami przesuwnymi z funkcją Safe-Slide 1 szyna na ubrania 4 półki z regulacją wysokości 2 półki z regulacją wysokości czyszczenie za pomocą wilgotnej ściereczki Szczegóły techniczne: Łóżeczko: kolor: biały, naturalny materiał łóżka płyta MDF, lakierowana masywne drewno bukowe, lakierowane wymiary leżenia: 70 x 140 cm (sz x dł)… (pinkorblue.pl)

reer Zabezpieczenie przed przechyleniem mebli

reer Zabezpieczenie przed przechyleniem mebli

Wraz z rosnącą mobilnością i ciekawością dzieci badają swoje domy. W szczególności zawartość szafek wzbudza zainteresowanie najmłodszych. Przy pierwszych próbach stania i chodzenia podciągają się do mebli lub próbują się na nie wspiąć. Waga dziecka może spowodować przewrócenie się mebla i zranienie dziecka. Szczegóły dotyczące produktu: Typ montażu do wyboru: śruby lub klejenie Dyskretne i niepozorne: montaż z tyłu mebla. Niezawodne trzymanie: dzięki flexi regulowanemu paskowi mocującemu Praktyczna opcja dezaktywacji: do czyszczenia za meblami Innowacyjny hak montażowy: z samowiercącą końcówką do bezśrubowego i beznarzędziowego montażu na ścianach gipsowych. Wszechstronne możliwości montażu w zależności od warunków panujących na ścianie. Materiał: tworzywo sztuczne Zawartość: 2 taśmy o… (pinkorblue.pl)

Pinolino Zestaw mebli dziecięcych Bridge

Pinolino Zestaw mebli dziecięcych Bridge

Zestaw składa się z łóżeczka i szerokiej komody do przewijania. Szczegóły dotyczące produktu: Łóżeczko dziecięce Kolor: biały / naturalny Materiał: MDF, lakierowany Materialne sekcje stóp: popiół stały, lakierowany Powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 76 x 151 x 94 cm 3-krotna regulacja wysokości od 33 cm do 49 cm i 63 cm 3 szczeble wyciągane Waga: 47 kg Max. nośność: 30 kg prześwit: 19 cm możliwość przebudowy w łóżko dla starszego dziecka Komoda Kolor: biały / naturalny Materiał: MDF, lakierowany Wymiary bez nakładki do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 115 x 52 x 101 cm Wymiary z nakładką do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 100 x 77 x 101 cm Wysokość przewijania: 93 cm Nakładka do przewijania jest… (pinkorblue.pl)

Schardt Meble dziecięce Capri White

Schardt Meble dziecięce Capri White

Szczegóły dotyczące produktu: Made in Germany Łóżeczko kombi Rama z 3-krotna regulacją wysokości 3 wyciągane szczebelki może być zamienione w łóżko dla starszego dziecka Komoda do przewijania 3 samozamykające się szuflady aden z bardzo mocnymi prowadnicami bocznymi 2 drzwi z systemem łagodnego zamykania nakładka do przewijania jest zdejmowalna Szafa 3-drzwiowa 3 drzwi z systemem łagodnego zamykania 3 samozamykające się szuflady aden z bardzo mocnymi prowadnicami bocznymi 4 piętra Szczegóły techniczne: Łóżeczko kombi Kolor: biały / szary Materiał: płyta wiórowa, powlekana melaminą Szczebelki: lity buk, lakierowany Powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 77 x 145 x 85 cm Elementy do rozbudowy Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa,… (pinkorblue.pl)

Schardt Meble dziecięce Candy Grey

Schardt Meble dziecięce Candy Grey

Szczegóły dotyczące produktu: Made in Germany Łóżeczko kombi Rama z 3-krotna regulacją wysokości 3 wyciągane szczebelki może być zamienione w łóżko dla starszego dziecka Komoda do przewijania 3 samozamykające się szuflady aden z bardzo mocnymi prowadnicami bocznymi 2 drzwi z systemem łagodnego zamykania nakładka do przewijania jest zdejmowalna Szafa 3-drzwiowa 3 drzwi z systemem łagodnego zamykania 3 samozamykające się szuflady aden z bardzo mocnymi prowadnicami bocznymi 4 piętra Szczegóły techniczne: Łóżeczko kombi Kolor: biały / szary Materiał: płyta wiórowa, powlekana melaminą Szczebelki: lity buk, lakierowany Powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 77 x 145 x 85 cm Elementy do rozbudowy Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa,… (pinkorblue.pl)

Schardt Zestaw mebli Milano, białe

Schardt Zestaw mebli Milano, białe

Wielki zestaw dla najmłodszych! Zestaw składa się z łóżeczka i bardzo szerokiej komody do przewijania. br> Szczegóły dotyczące produktu: Łóżeczko dla niemowląt Kolor: biały Materiał: masywny buk, dekoracje melaminowe powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 77 x 148 x 82 cm regulowana wysokość 3 szczeble wyciągane Możliwość przekształcenia łóżko dla starszego dziecka (łącznie z elementami do przebudowy) przewijak dla dzieci Kolor: biały Materiał: Dekoracje z melaminy Wymiary: szerokość x wysokość x głębokość 110 x 97 x 55 cm Wymiary z nakładką do przewijania: szerokość x wysokość x głębokość 110 x 97 x 70 cm Wymiary bez nakładki: głębokość x szerokość 70 x 80 cm Wysokość przewijania: 90 cm Zdejmowana nakładka 3 krawędzie… (pinkorblue.pl)

roba Zestaw mebli dziecięcych Ava

roba Zestaw mebli dziecięcych Ava

Zestaw składa się z łóżeczka i komody do przewijania. Łóżeczko dziecięce roba posiada białe fronty z ozdobnymi listwami w modnym kolorze Dąb Artisan. Powierzchnia leżąca łóżeczka wynosi 70 x 140 cm. Aby ułatwić wchodzenie i wychodzenie z łóżeczka, można usunąć 3 wysuwane szczebelki. Powierzchnia leżąca jest regulowana na wysokość i może być zainstalowana w 3 różnych pozycjach. Łóżeczko dziecięce można przekształcić w łóżko dla starszego dziecka za pomocą dodatkowych elementów do przebudowy. Wszystkie użyte materiały zostały przebadane pod kątem zawartości substancji szkodliwych. Wszystkie powierzchnie nadają się do wycierania i są łatwe do czyszczenia. Szeroki przewijak Ava z demontowalną nakładką do przewijania ma zapewnia wygodną dla pleców pozycję do przewijania na wysokości 90,5 cm.… (pinkorblue.pl)

roba Meble dziecięce Maren 2

roba Meble dziecięce Maren 2

Zestaw mebli dziecięcych roba Maren 2 zachwyca swoim ponadczasowym, dwukolorowym wyglądem. Zestaw składa się z łóżeczka, szerokiej komody do przewijania i 3-drzwiowej szafy. Łóżeczko można przekształcić w łóżko dla starszego dziecka i może być używane do 7 roku życia (lub wagi 50 kg). Górna pozycja 3-pozycyjnego łóżeczka z regulacją wysokości jest szczególnie wygodna do podnoszenia dziecka z łóżka. Trzy wyjmowane szczebelki umożliwiają dziecku bezpieczne wsiadanie i wysiadanie. Łóżeczko spełnia aktualne normy bezpieczeństwa zgodne z normą EN 716 - 1:2017 + AC:2019. Szeroki przewijak bez widocznych śrub, z nakładką do przewijania i wysokiej jakości uchwytami ze stali nierdzewnej sprawia, że pielęgnacja niemowlęcia staje się przyjemnością dla rodziców i dziecka dzięki wygodnej wysokości… (pinkorblue.pl)

Schardt Meble dziecięce Venice, białe

Schardt Meble dziecięce Venice, białe

Szczegóły produktu: Made in Germany Schardt zwycięzcą testu zrównoważonego zaangażowania Schardt - najwyższa rekomendacja od klientów Łóżeczko dziecięce Materiał: lity buk, olejowane Materiał wezgłowia: płyta wiórowa, pokryta melaminą Powierzchnia leżąca: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 77 x 144 x 84 cm 3-krotnie regulowana wysokośća 3 szczeble wyciągane Możliwość przebudowy na łóżeczko dla starszego dziecka Komoda do przewijania Kolor: szary / natura Materiał frontów: płyta wiórowa, pokryta q melaminą Materiał podstawy: lity buk, olejowany Wymiary bez nakładki do przewijania: szerokość x głębokość x wysokość 90 x 53 x 94 cm Wymiary z nakładką: szerokość x głębokość x wysokość 90 x 70 x 102 cm Wysokość przewijania: 94 cm Uchwyty z litego buku… (pinkorblue.pl)

roba Zestaw mebli dziecięcych Wilma

roba Zestaw mebli dziecięcych Wilma

Zestaw mebli dziecięcych Wilma zachwyca dwukolorowym designem w wiejskim, nowoczesnym stylu. Meble posiadają wysokiej jakości frezowania. Zestaw składa się z łóżeczka wielofunkcyjnego, szerokiego przewijaka bez widocznych śrub w blacie oraz 3-drzwiowej szafy. Mechanizm cichego domykania sprawia, że drzwi i szuflady zamykają się delikatnie i cicho. Łóżeczko można przekształcić w łóżko dla starszego dziecka za pomocą dostępnych oddzielnie boków do przebudowy i może być używane do 7 roku życia (lub do osiągnięcia wagi 50 kg). Górna wysokość 3-pozycyjnego łóżeczka z regulacją wysokości jest szczególnie wygodna do podnoszenia dziecka. 3 wyjmowane szczebelki pozwalają dziecku na bezpieczne wchodzenie i wychodzenie. Łóżeczko spełnia aktualne normy bezpieczeństwa zgodne z normą EN 716 - 1:2017 +… (pinkorblue.pl)

Schardt Meble dziecięce Holly Nature

Schardt Meble dziecięce Holly Nature

Piękny design! Seria mebli dziecięcych Holly Nature to prawdziwy klejnot w pokoju dziecięcym. Dobór kolorów w połączeniu z praktycznymi półkami bocznymi w komodzie sprawia, że ta seria mebli dla dzieci jest bestsellerem. Szczegóły dotyczące produktu: Łóżeczko dla niemowląt Barwa: biała / barwa drewna Materiał: buk, dekoracje melaminowe. powierzchnia leżąca: 70 x 140 cm. Wymiary (szerokość/długość/wysokość): 77 x 151 x 86,5 cm regulacja wysokości 3 szczeble wyciągane Możliwość przekształcenia łóżko dla starszego dziecka; długość: 140 cm Komoda do przewijania Barwa: biała / barwa drewna Materiał: Dekoracje z melaminy Wymiary (wysokość/szerokość/głębokość): 100 x 125 x 53 cm Wymiary z Nakładką do przewijania (głębokość/szerokość/wysokość): 70 x 125 x 100 cm Wysokość przewijania: 92 cm 3… (pinkorblue.pl)

roba Zestaw mebli Style szary

roba Zestaw mebli Style szary

Zestaw mebli składa się z regału do przewijania wraz z matą do przewijania oraz regulowanego na wysokość łóżeczka dziecięcego. Dzięki dwóm półkom i niewielkim wymiarom regał z przewijakiem zajmuje niewiele miejsca i jest jednocześnie praktyczny. Dzięki wygodnej wysokości przewijania wynoszącej 93,5 cm, przewijak sprawia, że pielęgnacja dziecka staje się przyjemnością dla rodziców i dziecka. Mata do przewijania jest miękko wyściełana, dzięki czemu dziecko leży wygodnie. Wierzchnia tkanina maty do przewijania z powłoką odporną na wodę i brud jest szczególnie przyjazna dla skóry i przytulna. Wysokiej jakości seria roba Style oferuje produkty dla niemowląt z tkanin wykonanych z łatwej w pielęgnacji pikowanej mikrofibry. Produkty ' roba Style ' zachwycają modnym wyglądem, który wkomponuje się… (pinkorblue.pl)

goki Meble dla lalki - sypialnia

goki Meble dla lalki - sypialnia

Nowoczesne meble dla lalek z detalicznym wyposażeniem, pasują do wszystkich domków dla lalek goki. Szczegóły: Szafa: 13,5 cm materiał: drewno bukowe, BSK części: 23 elementy produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia Uwaga: Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw może zawierać drobne elementy. Niebezpieczeństwo uduszenia. (pinkorblue.pl)

roba Zestaw mebli dziecięcych Sylt

roba Zestaw mebli dziecięcych Sylt

Zestaw mebli Sylt jest wykonany w nowoczesnym, wiejskim stylu. Meble posiadają piękny frezowany wzór. Drzwi i szuflady posiadają zintegrowaną technologię cichego domykania oraz wysokiej jakości czarne uchwyty. Szczegóły produktu: Łóżeczko dziecięce typu kombi kolor: biały Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Materiał nóżel: lite drewno Powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm Wymiary: szerokość x długość x wysokość 76 x 142 x 82 cm Udźwig do 50 kg 3-krotna regulacja wysokości 3 szczebelki wyciągane Możliwość przekształcenia w łóżko dla starszego dziecka z oddzielnie dostępnymi bokami do przekształcania Komoda Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa, pokryta melaminą Fronty: MDF, powlekany (z ozdobnym frezowaniem) Materiał panelu tylnego: HDF Uchwyty: Metal Powierzchnia:… (pinkorblue.pl)

small foot® Meble dla lalek

small foot® Meble dla lalek

Meble dla lalek w skandynawskim stylu! Ten prosty i przede wszystkim obszerny zestaw mebli dla lalek z drewna składa się z salonu, kuchni, sypialni i łazienki. Stylowe detale, takie jak otwierana i składana toaleta, filcowe dywany i poduszki, magiczna pościel i funkcjonalne lustro, sprawiają, że wrażenia z zabawy są tak realne, jak nigdy dotąd. Drzwi niektórych szafek można również przesuwać. Kolorowe meble sprawiają, że można w pełni rozwinąć wyobraźnię. Prawdziwa konieczność w domu dla lalek! Szczegóły: wymiary kuchni: ok. 13 x 5,5 x 10 cm wymiary łazienki; ok. 3 x 3 x 3,5 cm Materiał: drewno, tkanina pojemność: 28 elementów Wiek: od 3 lat. Uwaga: Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw może zawierać drobne elementy. Niebiezpieczeństwo uduszenia. (pinkorblue.pl)

Dekoracyjna tapeta na meble Ambiance Folk

Dekoracyjna tapeta na meble Ambiance Folk

Dobrze wiedzieć: • odporna na temperatury od -40 do 85°C. Nie zaleca się jednak przyklejania jej bezpośrednio do źródła ciepła, dlatego nie nadaje się do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym • przy normalnym użytkowaniu posłuży ok. 5 lat • nakładać na suchą, czystą i gładką powierzchnię • nie zostawia śladów (bonami.pl)

Pinolino Zestaw mebli Florentina, 2 elementy

Pinolino Zestaw mebli Florentina, 2 elementy

Z wielką dbałością o szczegóły, Pinolino projektuje, testuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości meble dziecięce, akcesoria i zabawki. Pinolino oznacza wartości takie jak rodzina, szczęście, bezpieczeństwo i indywidualność. Poprzez elegancki i zakrzywiony kształt meble Florentina wnoszą przytulną atmosferę do pokoju dziecięcego . Dla wszystkich, którzy szukają przytulnego i stylowego pokoju dziecięcego. Zestaw mebli składający się z łóżeczka ze szczebelkami pod materac i elementami do przebudowy, bardzo szerokiej komody do przewijania, bardzo szerokiej półki i dwudrzwiowej szafy z 3 półkami o regulowanej wysokości i 1 szyną na ubrania. Seria Florentina jest dostępna w różnych wariantach. Półka może być zakupiona bezpośrednio lub dodane później, aby mieć wystarczająco dużo miejsca do… (pinkorblue.pl)

Pliki cookie pomagają nam świadczyć nasze usługi. Korzystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. zamknąć